Reklama

Sport w Eurosport Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2018-11-17 11:29:03).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2018-11-17)

11:30 - 13:00 Grand Prix, Puchar Rosji - Soliści, program dowolny (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:00 - 14:15 Puchar Świata, Levi, Finlandia - Slalom kobiet, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:45 - 17:30 Home Nations Series, Northern Ireland Open (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:45 - 16:00 Puchar Świata, - studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00 - 18:00 Puchar Świata, Wisła - konkurs drużynowy (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 18:15 Puchar Świata, - studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
Reklama
19:45 - 23:25 Home Nations Series, Northern Ireland Open (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
21:00 - 23:00 Mecz towarzyski, - : Francja - Argentyna (RUGBY) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-18 (Niedziela)

01:00 - 02:15 Makao, Makao (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
04:00 - 05:00 Makao, Makao (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
05:00 - 06:30 Makao, Chiny (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
06:30 - 08:30 Chiny (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
08:00 - 11:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Kobiety, faza grupowa: Szkocja - Szwecja (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
08:30 - 09:30 Makao, Makao (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:30 - 10:15 Chiny (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:15 - 11:15 Puchar Świata, Levi, Kanada - Slalom mężczyzn, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00 - 14:15 Puchar Świata, Levi, Finlandia - Slalom mężczyzn, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:45 - 17:00 Home Nations Series, Northern Ireland Open (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:45 - 15:00 Puchar Świata, - studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:00 - 17:00 Puchar Świata, Wisła - konkurs indywidualny (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:00 - 17:15 Puchar Świata, - studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:45 - 22:55 Home Nations Series, Northern Ireland Open (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-19 (Poniedziałek)

11:00 - 14:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Kobiety, faza grupowa: Niemcy - Dania (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:00 - 18:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Mężczyźni, faza grupowa: Szwecja - Włochy (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-20 (Wtorek)

13:00 - 16:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Kobiety, faza grupowa: Szwecja - Rosja (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:00 - 21:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Mężczyźni, faza grupowa: Rosja - Szwajcaria (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
Reklama

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-21 (Środa)

13:00 - 16:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Mężczyźni, faza grupowa: Szwecja - Szkocja (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:45 - 19:55 Mistrzostwa Świata kobiet U-17, Urugwaj (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:30 - 21:15 Eurocup - Sezon zasadniczy, 8.kolejka (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:45 - 22:55 Mistrzostwa Świata kobiet U-17, Urugwaj (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
21:15 - 22:10 Eurocup - Sezon zasadniczy, 8.kolejka: Unicaja Malaga (Hiszpania) - Mornar Bar (Czarnogóra) (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-22 (Czwartek)

18:00 - 20:55 Mistrzostwa Europy, Estonia - Półfinały mężczyzn (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-23 (Piątek)

13:00 - 16:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Półfinały kobiet (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:05 Ekstraklasa, Polska - 16. kolejka (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:45 - 18:00 Puchar Świata, - studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 19:00 Puchar Świata, Ruka - kwalifikacje (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:00 - 19:15 Puchar Świata, - studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-24 (Sobota)

09:00 - 12:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Finał kobiet (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:45 - 12:00 Puchar Świata, Ruka (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 12:45 Puchar Świata, Innsbruck, Austria (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:00 - 14:15 Puchar Świata, Ruka, Finlandia - Sprint techniką klasyczną (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 17:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Finał mężczyzn (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:45 - 15:30 Puchar Świata, Ruka (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:30 - 16:30 Puchar Świata, Killington, Stany Zjednoczone - Gigant kobiet, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:30 - 18:30 Puchar Świata, Ruka - konkurs indywidualny (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:45 - 19:55 Mistrzostwa Świata kobiet U-17, Urugwaj (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
Reklama
18:30 - 20:00 Puchar Świata, Killington, Stany Zjednoczone - Gigant kobiet, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:00 - 20:45 Grand Prix, Francja - Solistki, program dowolny (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:00 - 21:40 Puchar Świata, Lake Louise, Kanada - Zjazd mężczyzn (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:45 - 22:55 Mecz towarzyski, - : Francja - Fidżi (RUGBY) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-25 (Niedziela)

09:30 - 10:45 Puchar Świata, Ruka (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:15 - 11:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:45 - 11:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia - 10km kobiet stylem klasycznym (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:30 - 13:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:15 - 13:15 Puchar Świata, Ruka, Finlandia - 15km mężczyzn stylem klasycznym (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:30 - 15:15 Puchar Świata, Innsbruck, Austria (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:45 - 15:45 Puchar Świata, Ruka (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:45 - 17:00 Puchar Świata, Killington, Stany Zjednoczone - Slalom kobiet, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:00 - 19:00 Puchar Świata, Ruka - konkurs indywidualny (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:00 - 20:00 Puchar Świata, Killington, Stany Zjednoczone - Slalom kobiet, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:45 - 22:00 Mistrzostwa Świata kobiet U-17, Urugwaj (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:00 - 21:35 Puchar Świata, Lake Louise, Kanada - Supergigant mężczyzn (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:45 - 00:55 Mistrzostwa Świata kobiet U-17, Urugwaj (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
23:15 - 01:15 Major League Soccer - Pierwszy mecz półfinałowy: Atlanta United (USA) - New York Red Bulls (USA) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-26 (Poniedziałek)

01:00 - 01:25 Puchar Świata, Lake Louise, Kanada - Supergigant mężczyzn (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
01:45 - 02:15 Major League Soccer - Play-off, półfinał, mecz 1: Portland Timbers (USA) - Sporting Kansas City (USA) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
03:00 - 05:00 Major League Soccer - Play-off, półfinał, mecz 1 (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:05 Ekstraklasa, Polska - 16. kolejka: Arka Gdynia (Polska) - Wisła Kraków (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-28 (Środa)

19:45 - 22:00 Mistrzostwa Świata kobiet U-17, Urugwaj (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:45 - 01:00 Mistrzostwa Świata kobiet U-17, Urugwaj (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-30 (Piątek)

01:00 - 01:30 Major League Soccer - Play-off, półfinał, mecz 2 (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
03:00 - 05:00 Major League Soccer - Play-off, półfinał, mecz 2 (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:45 - 12:00 Puchar Świata, Lillehammer (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 13:45 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia - Sprint techniką dowolną (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:15 - 14:45 Puchar Świata, Lillehammer (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:30 - 15:45 Puchar Świata, - studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:45 - 16:45 Puchar Świata, Nizhny Tagil - kwalifikacje (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:45 - 17:00 Puchar Świata, - studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:05 Ekstraklasa, Polska - 17. kolejka: Śląsk Wrocław (Polska) - Lechia Gdańsk (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:30 - 20:15 Puchar Świata, Beaver Creek, Stany Zjednoczone - Supergigant mężczyzn (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:05 - 21:10 Puchar Świata, kolarstwo torowe, Berlin, Niemcy (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:15 - 22:00 Puchar Świata, Lake Louise, Kanada - Zjazd kobiet (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:00 - 23:00 Longlines Masters of Paris (JEŹDZIECTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
23:00 - 23:45 Puchar Świata, Whistler, Kanada (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-12-01 (Sobota)

00:15 - 01:15 Puchar Świata, Whistler, Kanada (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
09:15 - 10:00 Puchar Świata, Lillehammer (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:30 - 11:15 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia - 10km kobiet stylem dowolnym (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:15 - 12:15 Bahrajn (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:00 - 13:00 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia - 15km mężczyzn stylem dowolnym (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 15:15 Puchar Świata, Lillehammer (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 17:30 UK Championship, York - Dzień pierwszy (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:15 - 17:45 Puchar Świata, Nizhny Tagil - konkurs indywidualny (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 18:30 Bahrajn (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:45 - 20:30 Puchar Świata, Beaver Creek, Stany Zjednoczone - Zjazd mężczyzn (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:45 - 23:30 UK Championship, York - Dzień pierwszy (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:30 - 22:00 Puchar Świata, Lake Louise, Kanada - Zjazd kobiet (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:45 - 01:15 Mistrzostwa Świata kobiet U-17, Urugwaj (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-12-02 (Niedziela)

10:00 - 10:45 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia - 10 km kobiet (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:45 - 11:45 Puchar Świata, Lillehammer (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:45 - 12:45 Puchar Świata, Pokljuka - Puchar Świata w biathlonie w Novym Mescie - sztafeta mieszana (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:45 - 12:30 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia - 15km mężczyzn (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:45 - 14:30 Puchar Świata, Lillehammer (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 17:30 UK Championship, York - Dzień drugi (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:30 - 16:00 Puchar Świata, Pokljuka - Sztafeta mikst (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00 - 17:45 Puchar Świata, Nizhny Tagil - konkurs indywidualny (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:45 - 18:45 Puchar Świata, Beaver Creek, Stany Zjednoczone - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:45 - 20:30 Puchar Świata, Lake Louise, Kanada - Supergigant kobiet (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:45 - 23:00 UK Championship, York - Dzień drugi (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:30 - 21:45 Puchar Świata, Beaver Creek, Stany Zjednoczone - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-12-03 (Poniedziałek)

14:00 - 17:00 UK Championship, York - Dzień trzeci (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:05 Ekstraklasa, Polska - 17. kolejka: Piast Gliwice (Polska) - Pogoń Szczecin (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
21:40 - 23:00 UK Championship, York - Dzień trzeci (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-12-04 (Wtorek)

14:00 - 17:30 UK Championship, York - Dzień czwarty (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:45 - 23:25 UK Championship, York - Dzień czwarty (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-12-05 (Środa)

14:00 - 17:30 UK Championship, York - 1/8 finału (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:00 - 16:15 Puchar Świata, Pokljuka - Bieg indywidualny mężczyzn 20 km (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:45 - 23:25 UK Championship, York - 1/8 finału (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-12-06 (Czwartek)

14:00 - 17:30 UK Championship, York - 1/8 finału (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:00 - 16:15 Puchar Świata, Pokljuka - Bieg indywidualny kobiet 15 km (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:45 - 23:00 UK Championship, York - 1/8 finału (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-12-07 (Piątek)

12:00 - 13:30 Puchar Świata, Val Thorens, Francja (NARCIARSTWO DOWOLNE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:00 - 17:30 UK Championship, York - Ćwierćfinały (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:00 - 15:30 Puchar Świata, Pokljuka - Sprint mężczyzn 10km (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:05 Ekstraklasa, Polska - 18. kolejka (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:45 - 18:00 Puchar Świata, - studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 19:00 Puchar Świata, Titisee Neustadt - kwalifikacje (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:00 - 19:15 Puchar Świata, - studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:15 - 20:15 Puchar Świata, Calgary, Kanada (SANKI) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:10 - 20:45 Puchar Świata, Copper Mountain, Stany Zjednoczone (NARCIARSTWO DOWOLNE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:15 - 23:00 UK Championship, York - Ćwierćfinały (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:45 - 21:45 Puchar Świata, Calgary, Kanada (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
22:15 - 23:15 Puchar Świata, Calgary, Kanada (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: Eurosport 1, Eurosport 2.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info