Reklama

Sport w Eurosport Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-03-19 11:49:53).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-03-19)

13:45 - 16:45 Tirreno Adriatico, Włochy - Etap 7 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:00 - 21:55 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Chiny - Niemcy (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-20 (Środa)

08:30 - 13:00 Mistrzostwa Świata, Saitama, Japonia - Solistki, program krótki (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
09:00 - 12:00 MŚ kobiet, Dania - Faza grupowa: Szwecja - Rosja (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:15 - 17:30 Nokere Koerse (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:00 - 21:55 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Stany Zjednoczone - Szwecja (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
Reklama

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-21 (Czwartek)

08:00 - 13:00 Mistrzostwa Świata, Saitama (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:15 - 10:45 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:45 - 12:10 Puchar Świata, Planica - Kwalifikacje, skocznia mamucia (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:10 - 12:45 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 17:00 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Kanada - Rosja (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:15 - 17:45 Puchar Świata, Oslo - Sprint kobiet 7,5 km (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:15 - 20:30 Mecz towarzyski - U-21: Niemcy - Francja (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:30 - 22:00 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Japonia - Szwajcaria (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-22 (Piątek)

09:30 - 13:45 Mistrzostwa świata, Saitama, Japonia - Solistki, program dowolny (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:15 - 14:30 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:30 - 16:15 Puchar Świata, Planica - Konkurs indywidualny, skocznia mamucia (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:30 - 17:30 Bredene Koksijde Classic (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:15 - 16:30 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:30 - 17:45 Puchar Świata, Oslo (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:15 - 20:00 Puchar Świata, Quebec, Kanada - Sprint techniką dowolną (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:00 - 22:00 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Kanada - Dania (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:05 - 22:15 Eurocup - Drugi mecz półfinałowy: Morabanc Andorra (Andora) - Alba Berlin (Niemcy) (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:15 - 23:40 Wyścig Six-day, Manchester, Wielka Brytania - 1. dzień (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-23 (Sobota)

05:00 - 06:00 FIA Championship, Sanya, Chyny - Kwalifikacje (Formuła E) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
07:45 - 09:15 FIA Championship, Sanya, Chiny - 6. runda (Formuła E) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
Reklama
09:15 - 09:45 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:30 - 13:45 Mistrzostwa świata, Saitama, Japonia - Soliści, program dowolny (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
09:45 - 11:45 Puchar Świata, Planica - Konkurs drużynowy, skocznia mamucia (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:45 - 12:15 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:30 - 17:30 Mediolan - San Remo, Włochy (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:45 - 15:45 Puchar Świata, Oslo (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:45 - 16:45 Puchar Świata, Quebec, Kanada (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:45 - 17:45 Puchar Świata, Oslo (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:00 - 22:00 Mistrzostwa świata, Dania - Półfinały kobiet (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:00 - 23:25 Wyścig Six-day, Manchester, Wielka Brytania - 2. dzień (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-24 (Niedziela)

07:00 - 10:00 Mistrzostwa świata, Saitama, Japonia - Pokazy mistrzów (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
09:15 - 09:45 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:45 - 11:45 Puchar Świata, Planica - Konkurs indywidualny, skocznia mamucia (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:00 - 13:00 Mistrzostwa świata, Dania - Mecz o 3. miejsce kobiet (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
11:45 - 12:30 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00 - 14:00 Mistrzostwa Świata, Matterley Basin, Wielka Brytania - Wyścig 1 MX2 (MOTOCROSS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:30 - 14:30 Puchar Świata, Oslo - 12,5 km kobiet ze startu wspólnego (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 15:00 Mistrzostwa Świata, Matterley Basin, Wielka Brytania - RACE 1_MXGP_. (MOTOCROSS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:30 - 15:30 Puchar Świata, Quebec, Kanada (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:00 - 17:00 VTB United League - Niżny Nowogród (Rosja) - Stelmet Zielona Góra (Polska) (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
Reklama
16:15 - 17:15 Puchar Świata, Oslo - 15 km mężczyzn ze startu wspólnego (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:00 - 18:00 Mistrzostwa świata, Matterley Basin, Wielka Brytania - RACE 2_MXGP_. (MOTOCROSS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-25 (Poniedziałek)

15:45 - 17:15 Wyścig Dookoła Katalonii, Hiszpania - Etap 1 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-26 (Wtorek)

15:45 - 17:15 Wyścig Dookoła Katalonii, Hiszpania - Etap 2 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-27 (Środa)

14:30 - 16:30 Brugge De Panne Koksijde (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:45 - 17:15 Wyścig Dookoła Katalonii, Hiszpania - Etap 3 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-28 (Czwartek)

15:00 - 16:45 Brugge De Panne Koksijde - Kobiety (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:45 - 17:15 Wyścig Dookoła Katalonii, Hiszpania - Etap 4 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:45 - 20:55 VTB United League - Stelmet Zielona Góra (Polska) - Kalev Tallinn (Estonia) (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-29 (Piątek)

15:45 - 17:15 Wyścig Dookoła Katalonii, Hiszpania - Etap 5 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00 - 17:30 E3 Harelbeke, Belgia (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:30 - 20:05 LOTTO Ekstraklasa - 27. kolejka: Wisła Płock - Zagłębie Lubin (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:30 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa - 27. kolejka: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-30 (Sobota)

15:15 - 17:15 Wyścig Dookoła Katalonii, Hiszpania - Etap 6 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
21:00 - 23:55 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Faza grupowa: Japonia - Włochy (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-31 (Niedziela)

12:30 - 14:30 Wyścig Dookoła Katalonii, Hiszpania - Etap 7 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00 - 14:00 Mistrzostwa świata, Holandia - Wyścig 1 MX2 (MOTOCROSS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:00 - 16:00 VTB United League - Avtodor Saratov (Rosja) - Stelmet Zielona Góra (Polska) (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:30 - 17:15 Gandawa - Wevelgem, Belgia (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00 - 17:00 Mistrzostwa świata, Holandia - Wyścig 2 MX2 (MOTOCROSS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:00 - 18:00 Mistrzostwa świata, Holandia - RACE 2_MXGP_. (MOTOCROSS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
22:00 - 01:00 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Faza grupowa: Norwegia - Japonia (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-01 (Poniedziałek)

08:25 - 12:00 China Open, Pekin, Chiny - Dzień pierwszy (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:25 - 17:00 China Open, Pekin, Chiny - Dzień pierwszy (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 19:00 Nordic Swim Tour, Helsinki, Finlandia - 1. dzień (PŁYWANIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:00 - 01:00 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Faza grupowa: Stany Zjednoczone - Szkocja (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-02 (Wtorek)

08:25 - 12:00 China Open, Pekin, Chiny - Dzień drugi (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:25 - 17:00 China Open, Pekin, Chiny - Dzień drugi (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 20:00 LOTTO Ekstraklasa - 28. kolejka: Cracovia - Korona Kielce (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:00 - 18:30 Puchar Niemiec - Studio (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:30 - 20:30 Puchar Niemiec - Ćwierćfinał: SC Paderborn - Hamburger SV (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:30 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa - 28. kolejka: Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:30 - 20:45 Puchar Niemiec - Studio (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:45 - 22:40 Puchar Niemiec - Ćwierćfinał: FC Augsburg - RB Lipsk (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-03 (Środa)

07:55 - 08:30 China Open, Pekin, Chiny - Dzień trzeci (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
08:30 - 11:30 China Open, Pekin, Chiny - Dzień trzeci (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:25 - 17:00 China Open, Pekin, Chiny - Dzień trzeci (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:30 - 17:00 Wyścig Dookoła Flandrii, Belgia (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:45 - 18:30 Puchar Niemiec (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:30 - 20:30 Puchar Niemiec - Ćwierćfinał: Bayern Monachium - 1. FC Heidenheim (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:30 - 20:45 Puchar Niemiec (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:30 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa - 28. kolejka: Zaglebie Sosnowiec - Wisła Kraków (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:45 - 22:40 Puchar Niemiec - Ćwiecfinały: Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
23:00 - 01:00 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Faza grupowa: Chiny - Stany Zjednoczone (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-04 (Czwartek)

07:55 - 08:30 China Open, Pekin, Chiny - Dzień czwarty (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
08:30 - 11:30 China Open, Pekin, Chiny - Dzień czwarty (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:25 - 17:00 China Open, Pekin, Chiny - Dzień czwarty (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:00 - 19:55 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Faza grupowa: Stany Zjednoczone - Kanada (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-05 (Piątek)

07:55 - 08:30 China Open, Pekin, Chiny - Ćwierćfinały (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
08:30 - 11:30 China Open, Pekin, Chiny - Ćwierćfinały (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:25 - 17:00 China Open, Pekin, Chiny - Ćwierćfinały (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:00 - 17:00 Route Adelie (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:30 - 20:05 LOTTO Ekstraklasa - 28. kolejka: Korona Kielce - Zagłębie Lubin (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:00 - 20:00 Nodric Swim tour, Bergen, Norwegia - 1. dzień (PŁYWANIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:00 - 01:00 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Faza grupowa: Japonia - Rosja (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-06 (Sobota)

06:55 - 10:00 China Open, Pekin, Chiny - Półfinał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:00 - 11:30 Mistrzostwa Świata, Aragon, Hiszpania - superpole (SUPERBIKE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:25 - 16:30 China Open, Pekin, Chiny - Półfinał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 15:00 Mistrzostwa świata, Aragon, Hiszpania - Wyścig 1 (SUPERBIKE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:00 - 17:45 Mistrzostwa Europy, Gruzja (PODNOSZENIE CIĘŻARÓW) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:30 - 18:30 Marakesz, Maroko - Wyścig 1 (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 20:00 Nordic Swim Tour, Bergen, Norwegia - 2. dzień (PŁYWANIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:30 - 20:10 Mistrzostwa Europy, Gruzja (PODNOSZENIE CIĘŻARÓW) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:00 - 00:55 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Półfinał (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-07 (Niedziela)

06:55 - 10:00 China Open, Pekin, Chiny - Finał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:15 - 17:30 Wyścig Dookoła Flandrii, Belgia (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:00 - 12:00 Mistrzostwa świata, Aragon, Hiszpania (SUPERBIKE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:00 - 13:25 Marakesz, Maroko - Kwalifikacje (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:25 - 16:30 China Open, Pekin, Chiny - Finał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:00 - 18:00 Mistrzostwa świata, Trentino, Włochy - RACE 2_MXGP_. (MOTOCROSS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:30 - 18:45 Marakesz, Maroko - Wyścig 2 (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:30 - 20:15 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja (PODNOSZENIE CIĘŻARÓW) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:45 - 20:00 Marakesz, Maroko - Wyścig 3 (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:15 - 23:00 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-08 (Poniedziałek)

15:30 - 17:30 Wyścig dookoła Kraju Basków, Hiszpania - Etap 1 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00 - 17:45 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja (PODNOSZENIE CIĘŻARÓW) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:30 - 20:10 LOTTO Ekstraklasa - 28. kolejka: Jagiellonia Białystok - Zaglebie Sosnowiec (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-09 (Wtorek)

15:30 - 17:30 Wyścig dookoła Kraju Basków, Hiszpania - Etap 2 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00 - 17:45 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja (PODNOSZENIE CIĘŻARÓW) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:30 - 20:15 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja (PODNOSZENIE CIĘŻARÓW) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-10 (Środa)

15:15 - 17:45 Scheldeprijs, Belgia (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:30 - 17:30 Wyścig dookoła Kraju Basków, Hiszpania - Etap 3 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:30 - 20:15 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja (PODNOSZENIE CIĘŻARÓW) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-11 (Czwartek)

15:30 - 17:30 Wyścig dookoła Kraju Basków, Hiszpania - Etap 4 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00 - 17:45 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja (PODNOSZENIE CIĘŻARÓW) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:30 - 20:15 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja (PODNOSZENIE CIĘŻARÓW) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-12 (Piątek)

12:30 - 15:00 Wyścig Six-day, Brisbane, Australia - 1. dzień (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:30 - 17:30 Wyścig dookoła Kraju Basków, Hiszpania - Etap 5 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00 - 17:45 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja (PODNOSZENIE CIĘŻARÓW) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:45 - 19:30 Nordic Swim Tour, Sztokholm, Szwecja - 1. dzień (PŁYWANIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:30 - 20:15 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja (PODNOSZENIE CIĘŻARÓW) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: Eurosport 1, Eurosport 2.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info