Reklama

Sport w czwartek Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-09-16 19:33:35).

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-19 (Czwartek)

03:50-06:50 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Holandia - Serbia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
05:00-07:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (4) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
05:20-07:50 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Dominikana - Rosja (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
06:50-09:50 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Argentyna - Kenia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
07:00-09:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (5) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
07:50-10:00 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Korea - Kamerun (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
Reklama
09:00-11:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (6) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
10:50-13:30 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Brazylia - USA (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:00-19:00 Golf European Tour: I runda BMW PGA Championship (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
11:00-12:55 Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (7) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:10-15:00 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Japonia - Chiny (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:55-14:55 Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 49kg kobiet Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:00-16:30 Coppa Sabatini (kolarstwo) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00-16:50 ME mężczyzn w siatkówce - studio (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:50-19:00 ME mężczyzn w siatkówce - Czechy - Czarnogóra (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00-18:45 Liga Europy - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
17:20-20:20 ME mężczyzn w siatkówce - Hiszpania - Niemcy (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:10-20:50 Liga Europy - CFR Cluj - Lazio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
18:10-20:50 Liga Europy - Rennes - Celtic (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
18:10-20:50 Liga Europy - Dynamo Kijów - Malmoe (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
18:10-20:50 Liga Europy - PSV Eindhoven - Sporting (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
18:45-20:50 Liga Europy - Eintracht - Arsenal (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
19:00-19:50 ME mężczyzn w siatkówce - studio (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:00-20:45 LIQUI MOLY Handball Bundesliga 19/20, odc. 16: Bergischer HC v. THW Kiel (piłka ręczna) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
19:35-19:55 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:50-22:30 ME mężczyzn w siatkówce - Polska - Ukraina (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
Reklama
19:50-22:10 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:00-20:30 PGE Ekstraliga - Zapowiedź kolejki PGE Ekstraligi (Żużel) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:00-22:00 Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn 2019 mecz: Polska - Ukraina Godziny emisji
Super Polsat Logo Super Polsat
20:00-20:50 Liga Europy - Basel - Krasnodar (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
20:00-00:00 Turniej na żywo - Sanderson Farms Championship, Jackson, Mississippi - runda 1 Godziny emisji
Golf Channel Logo Golf Channel
20:20-23:00 ME mężczyzn w siatkówce - Serbia - Austria (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-21:00 GP Confidential - GP Confidential (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:50-23:00 Liga Europy - Porto - Young Boys (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:50-22:50 Liga Europy - Glasgow Rangers - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
21:00-22:00 Eleven F1 - ElevenF1 ep. 62 (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
21:10-00:00 ITALIAN BOXING 2019, odc. 3: MAIN EVENT - IBF INTERNATIONAL SUPER WELTERWEIGHT CHAMPIONSHIP – 10 ROUNDS Orlando Fiordigiglio Vs Sam Eggington (boks) Godziny emisji
FightKlub Logo FightKlub
22:00-22:30 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:30-23:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:30-23:30 ME mężczyzn w siatkówce - studio (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
22:50-23:30 Liga Europy - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:15-00:25 RING TVP SPORT (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:30-00:30 Liga Europy - Magazyn UEFA Ligi Europy (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Stacje emitujące sport w TV

Logo CANAL+ SPORT 2
Logo ELEVEN SPORTS 1
Logo Eurosport 1
Logo FightKlub
Logo Golf Channel
Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport Premium 1
Logo Polsat Sport Premium 2
Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
Logo SportKlub
Logo Super Polsat
Logo TVP1 HD
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, Eurosport 1, FightKlub, Golf Channel, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Sport Premium 6 PPV, SportKlub, Super Polsat, TVP1 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry