Reklama
12:00 Trwa  Klan z Alaski: Pożegnanie z cywilizacją
13:00 Resocjalizacja z Pit Bullem: Trudne decyzje
14:00 Kot z piekła rodem: Prawdziwy kot z Orange County
15:00 Policja dla zwierząt w Miami: Menażeria z Miami
12:00 Trwa  Ed Stafford poza cywilizacją: Gwatemala
13:00 Nagi instynkt przetrwania: Zaginiony świat
14:00 Ekstremalna Alaska: Niesamowita zdobycz
15:00 Złomowisko PL 4, odc. 8
12:00 Trwa  Pierwsza dziesiątka: Wozy bojowe piechoty
13:00 Pierwsza dziesiątka: Okręty wojenne
14:00 Wietnam. Nieznany zapis wojny: Zaginiony film z Dak To
15:00 Podziemne sekrety: Tajemnica wężowego kopca
12:00 Trwa  Wiza na miłość: pierwsze spotkanie: Bez cenzury
14:00 Zaginieni: Ostatni sezon
15:00 Słodki biznes: Rekwizyty, ciasta i impreza!
12:00 Trwa  NASA - archiwum tajemnic: Klątwa pełni Księżyca
13:00 Fabryki smaku USA: Niezwykły sos
13:30 Fabryki smaku: Wizyta w Dijon
14:00 Jak to jest zrobione?, odc. 25
14:30 Jak to jest zrobione?: Pianina, flagi
15:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Wielkie zakończenie
12:00 Trwa  Hotrod wg Kindiga: Nowy sezon, nowy problem
13:00 Fani czterech kółek: Land Rover Defender
14:00 Fani czterech kółek: TVR Cerbera
15:00 Wojny magazynowe: Kanada: Wio!
12:00 Trwa  Morderca wybrał mnie: Dama w opałach
13:00 Zaginieni: Mroczna podróż
14:00 Medium z Long Island: Trudna profesja
15:00 Medium z Long Island: Z rodzicielskim błogosławieństwem
12:30 Trwa  Mała piękność: Złote Wybrzeże, Arizona
13:30 Sprzątaczki, odc. 6
14:15 Idealna niania, odc. 6
15:00 Sześć razy córka: Urodzinowa impreza

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały Discovery.

  • 24.01, 20:30 Cofnij czas, odc. 2 (TLC) Godziny emisji
  • 24.01, 21:00 Wyrok do podważenia: Kod (ID) Godziny emisji
  • 24.01, 21:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 14 (Discovery Science) Godziny emisji
  • 24.01, 21:00 Gorączka złota: Oldskulowi bohaterowie (Discovery Channel) Godziny emisji
  • 24.01, 21:00 Projekt AKWARIUM, odc. 19 (Animal Planet) Godziny emisji
  • 24.01, 21:30 Nie do uwierzenia!: Serce na dłoni (TLC) Godziny emisji
  • 24.01, 22:00 Mój sąsiad morderca: Poza podejrzeniem (ID) Godziny emisji
  • 24.01, 22:00 Wstęp wzbroniony, odc. 6 (Discovery Historia) Godziny emisji
  • 24.01, 22:00 Gadomaniacy: Przygoda ze scynkiem (Animal Planet) Godziny emisji
  • 24.01, 22:30 Wstęp wzbroniony, odc. 7 (Discovery Historia) Godziny emisji
  • 24.01, 22:30 Magia skalpela - turystyka medyczna w Tajlandii, odc. 10 (TLC) Godziny emisji
  • 24.01, 23:00 Zoom na architekturę: W poszukiwaniu prawdziwej Atlantydy (Discovery Historia) Godziny emisji
  • 25.01, 18:00 Auto-transformacja: Mercury pod nóż, część 1 (DTX) Godziny emisji
  • 25.01, 21:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 15 (Discovery Science) Godziny emisji
  • 25.01, 22:00 Surowi rodzice, odc. 3 (TLC) Godziny emisji
  • 25.01, 22:00 Mistrzowski garaż Chada, odc. 1 (Discovery Channel) Godziny emisji
  • 25.01, 23:00 Sekstaśmy, odc. 2 (TLC) Godziny emisji
  • 26.01, 07:10 Piekielne drogi: Ziemia niczyja (DTX) Godziny emisji
  • 26.01, 09:00 Wszystko co chcielibyście wiedzieć o samochodach, odc. 7 (DTX) Godziny emisji
  • 26.01, 10:00 Auto - naprawa, odc. 7 (DTX) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały Discovery znajdują się stacje: Animal Planet, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Life, Discovery Science, DTX, ID, TLC.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info