Reklama

Szpital godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Szpital


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Szpital będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-09-18
00:50 Szpital, odc. 202 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 26-letnia Katarzyna Kula, którą bardzo boli brzuch. Kobieta ukrywa przed narzeczonym, że zaszła w ciążę z kolegą pracy i dwa dni temu poddała się aborcji. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Tymczasem do szpitala trafia para przyjaciół: 10-letnia Kinga Szwed i 10-letni Jasiek Nowak. Dzieci poszły na wagary i bawiły się w opuszczonej ruderze. Skoczyły z dachu w zaspę śniegu i Jasiek ma skręcony staw skokowy a Kinga ma wbity odłamek szkła w bark. Dziećmi zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Niebawem do szpitala przyjeżdża matka i siostra Katarzyny Kuli. Obie kobiety wiedzą o aborcji. Matka na prośbę córki ukrywa przed jej narzeczonym prawdę, ale siostra zaczyna się wahać. Pacjentka okłamuje również lekarzy. Tymczasem jej stan się pogarsza. Żeby ratować jej życie, konieczna jest natychmiastowa operacja… Rodzice Kingi i Jaśka przez jakiś czas byli parą, ale zerwali ze sobą, bo ojciec Kingi zdradził matkę Jaśka z jej przyjaciółką. Dzieci bardzo by chciały, żeby ich rodzice znów byli razem. Dlatego podstępem wzywają do szpitala przyjaciółkę matki i mają nadzieje, że pomoże im pogodzić rodziców. Nie mają pojęcia, że to właśnie przez nią ich rodzice się rozstali…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 203 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 70-letnią Wandę Bujak, która zemdlała w mieszkaniu. Kiedy odzyskała przytomność, wezwała pogotowie. Pacjentką zajmuje się dr Michał Morawski. W międzyczasie na oddział ratunkowy trafia 25-letni Grzegorz Kolski, który spadł z rusztowania. Chłopak wspiął się na nie, bo chciał wyznać miłość ukochanej i wręczyć jej przez okno kwiaty. Dziewczyna wychodzi dziś za mąż i pacjent chciał jej w tym przeszkodzić. Przejmuje go dr Eryk Wajman. Do szpitala przyjeżdża Marek Guzior, który od dwóch miesięcy udaje wnuka siostry starszej pacjentki i wyciąga od niej pieniądze. Mężczyzna był umówiony dziś z kobietą u notariusza, bo chce, żeby 70-latka przepisała mu swoje mieszkanie. Wanda Bujak bardzo mu ufa i cieszy się, że jest przy niej ktoś z rodziny. Tymczasem do szpitala przyjeżdża przyjaciółka pacjentki, która podejrzewa, że Marek jest oszustem. Wkrótce mężczyzna zostaje zdemaskowany. Na oddział ratunkowy przyjeżdża dziewczyna, której Grzegorz Kolski wyznał miłość. Mimo, że za kilka godzin bierze ślub, zaczyna się wahać, czy chce wyjść za mąż za narzeczonego. Jej matka robi wszystko, żeby córka nie spóźniła się na ślub i wzywa na pomoc młodszą córkę. Wtedy okazuje się, że siostra panny młodej jest zakochana w jej narzeczonym. Czy mimo wszystko ślub się odbędzie?

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
10:30 Szpital, odc. 358 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na szpitalny oddział ratunkowy przychodzi 37-letnia Magdalena Tomalska. Kobieta od rana źle się czuje, ma duszności i boli ją lewy bark. Przyjmuje ją dr Anna Nowicka. Pacjentka ma objawy zawału. Jest bardzo zdenerwowana, bo jej były mąż wrócił zza granicy i zażądał spotkania z 5-letnim synkiem. Matka wmówiła chłopcu, że jego tata nie żyje. Nagle kobieta dostaje wiadomość z przedszkola, że były partner przyszedł po syna. Pacjentka rozwiodła się, bo mężczyzna się nad nią znęcał. Teraz boi się, że mężczyzna chce porwać dziecko i wywieźć je za granicę. W międzyczasie do szpitala przyjeżdża narzeczony Magdaleny. 37-latka okłamała go, że jej mąż nie żyje, ale w szpitalu mówi mu prawdę. Na oddziale pojawia się były ukochany chorej oraz jego matka. Oboje chcą zabrać kobiecie synka.. Do szpital przychodzi 21-letni Dariusz Lechowski. Chłopak spotkał się z przyjacielem, wypili kilka piw i poszli grać w paintball. Podczas zabawy kolega niechcący postrzelił go w krocze. Pacjent bardzo cierpi i ledwo wytrzymuje z bólu. Zajmować się nim będzie dr Eryk Wajman. Ranny mężczyzna nie wie, że znajomy oszukuje go i za jego plecami spotyka się z jego dziewczyną. Tymczasem okazuje się, że stan 21-latka jest poważny i czeka go operacja. Kiedy jego matka dowiaduje się, że ukochana syna zdradziła go z jego przyjacielem, robi wszystko, żeby dziewczyna nie porzuciła jej syna.

/ Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 437 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłaszają się 43-letnia Olga Sandecka i jej mąż Roman, którzy przeżywają swoją drugą młodość. Małżonkowie próbowali spełnić jedną z fantazji i zostali dotkliwie pogryzieni przez mrówki. Większe szkody odniosła kobieta, która jest alergiczką. Para mimo wszystko jest rozbawiona całą sytuacją, ale obawia się jednakowo reakcji dorosłego syna. Przyjmuje ich dr Eryk Wajman. Pogotowie przywozi na odział 20-letniego Bartosza Czepielczyka. Chłopak od pół roku cały czas imprezuje, bo nie może się odnaleźć w roli ojca. Do szpitala dotarł po kolejnej z imprez, kiedy to po tym jak wsiadł do taksówki, zaczął wymiotować. Zadławił się wymiocinami i stracił przytomność. Taksówkarz od razu zadzwonił po karetkę. Okazuje się, że pacjent dr Anny jest poważnie uzależniony od alkoholu i musi iść na odwyk.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 359 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka przywozi poparzonego 40-latka, który uratował z pożaru 11-letniego syna sąsiadów. Chłopiec zatruł się czadem i trafił do szpitala dziecięcego. Przed oddziałem czeka ekipa telewizyjna, która chce nakręcić materiał na temat bohatera. Mężczyzną zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz. Pacjent ma liczne poparzenia i bardzo cierpi. Jego rodzina nie wie, że 40-latek w przeszłości był przestępcą i napadał na sklepy, za co odsiedział wyrok w więzieniu. Niespodziewanie na oddziale pojawia się jego dawny wspólnik i żąda od niego pieniędzy. Kiedy żona rannego nie chce mu zapłacić, przestępca porywa ich córkę. Do szpitala trafia 26-letnia Beata Piekut, którą bardzo boli brzuch. Przyprowadza ją narzeczony, który bardzo martwi się o ukochaną. Kobietę przyjmuje dr Dominika Gajda. Pacjentka jest notoryczną kłamczuchą. Ukrywa przed partnerem, że pochodzi z patologicznej rodziny i wychowała się w domu dziecka. Chciałaby zapomnieć o trudnym dzieciństwie, dlatego wymyśla różne historie na swój temat. Okłamuje również lekarkę. Przyszła teściowa Beaty podejrzewa, że dziewczyna zdradza jej syna, dlatego robi wszystko, żeby ich rozdzielić. Kiedy do szpitala przyjeżdża brat chorej, próbuje przekonać siostrę, żeby powiedziała swojemu chłopakowi prawdę i poddała się leczeniu. Tymczasem badanie ginekologiczne wykazuje, że 26-latka była w ciąży i poroniła. Wkrótce narzeczony dowiaduje się prawdy od jej brata, jest zszokowany i czuje się oszukany przez ukochaną.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 180 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Ofiary wypadku samochodowego / Mężczyzna uzależniony od morfiny. Na SOR trafia 26-letni Adam Myśliwiec, który został poważnie ranny podczas wypadku samochodowego. Po chwili do szpitala zostaje przywieziona jego była narzeczona – Agnieszka Matusik, która prowadziła samochód i umyślnie spowodowała wypadek. Kobieta chciała popełnić samobójstwo i jednocześnie zabić mężczyznę, bo załamała się, kiedy ten odmówił powrotu do niej i wyznał, że kocha inną kobietę. Adama Myśliwca przyjmuje ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz a jego była narzeczona trafia pod opiekę doktora Eryka Wajmana. Drugim pacjentem doktora Eryka jest Mariusz Pawlus, który ma duszności, jest spocony i cały drży. Niebawem okazuje się, że mężczyzna jest uzależniony od morfiny a jego objawy wywołane są odstawieniem leku. Agnieszka Matusik nie chce, żeby ktokolwiek dowidział się, że specjalnie spowodowała wypadek, dlatego okłamuje lekarzy, że Adam jest jej narzeczonym. Wkrótce w szpitalu pojawia się jego matka i aktualna dziewczyna. Agnieszka okłamuje kobiety, mówiąc że jest w ciąży z Adamem. Mężczyzna w tym czasie nadal jest nieprzytomny. Wkrótce jego stan ulega pogorszeniu. Lekarze walczą o jego życie… Do szpitala przyjeżdża żona i syn Mariusza Pawlusa. Kobieta była przekonana, że mężczyzna zerwał z nałogiem. Tymczasem dowiaduje się, że stracił prace i jest w fatalnym stanie. Syn nie chce uwierzyć, że jego ojciec jest uzależniony, dlatego zgadza się mu pomóc, kiedy ten prosi go, żeby zdobył dla niego morfinę…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-19
00:50 Szpital, odc. 204 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala zostaje przywieziona rodzina Winerów, która została poszkodowana podczas wybuchu gazy w swoim domu. Najciężej ranny jest 40-letni Tomasz, który jest bardzo poparzony. Do szpitala trafia również jego żona i 9-letni syn, którzy są lżej ranni. Rodziną zajmuje się dr Eryk Wajman i dr Piotr Wójtowicz. W międzyczasie do szpital trafia 34-letnia Weronika Zylewicz, która została pobita przez męża i chwilę później straciła przytomność. Kobieta była wtedy sama w domu i nie ma pojęcia, kto wezwał pogotowie. Bada ją dr Eryk Wajman. Do szpitala przyjeżdża brat Tomasza Winera, który mieszka ze swoją rodziną w drugiej części ich wspólnego domu. Do wypadku doszło, gdy dogrzewał swoje mieszkanie paląc palniki na kuchence gazowej. Rodziny są skłócone i poszkodowani uważają, że brat pacjenta chciał ich zabić, dlatego celowo doprowadził do wybuchu. Tymczasem stan Tomasza pogarsza się z każdą chwilą. Oparzenia na jego ciele są bardzo rozległe. Czeka go przeszczep skóry… Okazuje się, że karetkę do nieprzytomnej Weroniki Zylewicz wezwał jej sąsiad - monter instalacji internetowej. Mężczyzna jest zakochany w pacjentce i zamontował w jej mieszkaniu kamerę. Kiedy ją podglądał zauważył, że zemdlała. Do szpitala przyjeżdża mąż Weroniki i próbuje ją zastraszyć. Boi się, że wyjdzie na jaw, że się nad nią znęca. Tymczasem okazuje się, że pacjentka zemdlała, bo po pobiciu w jej głowie powstał krwiak. Lekarze muszą go natychmiast usunąć…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 205 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Pacjentem doktora Piotra Wójtowicza jest 42-letni Jacek Żarek, który przypadkiem został porażony paralizatorem przez żonę, kiedy niespodziewanie wrócił w nocy do domu. Kilka miesięcy wcześniej żona pacjenta została brutalnie napadnięta w domu. Od tego czasu panicznie boi się ponownego włamania i dlatego w tajemnicy przed rodziną kupiła paralizator. W międzyczasie do szpitala trafia 16-letnia Lena Darczyk, która jest pobudzona, ma halucynacje i napady agresji. Dr Robert Szewczyk zleca przypięcie pacjentki pasami do łóżka, żeby móc ją zbadać. Żona Jacka Żarka od czasu napadu żyje w ciągłym stresie. Obawia się o życie dzieci, zwłaszcza, że jeden z napastników wciąż jest na wolności. Dlatego ciągle ich pilnuje. Syn małżeństwa ma już dość obsesji matki i chce wyprowadzić się z domu. Jacek Żarek początkowo lekceważył zachowanie żony, ale w końcu do niego dociera, że kobieta potrzebuje fachowej pomocy i terapii. Lena Darczyk dwa tygodnie temu uciekła z domu po tym jak, pokłóciła się z macochą i ta w trakcie kłótni kazała wynosić się jej z domu. Kobieta nie myślała jednak, że dziewczyna faktycznie zniknie. Od tego czasu nastolatka pomieszkiwała u ludzi poznanych na imprezach, piła i w końcu wąchała klej, którym się zatruła. Wkrótce do szpitala przyjeżdża ojciec pacjentki i macocha, której ta nienawidzi. Mężczyzna będzie musiał wybrać między dobrem córki a żoną.

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
10:30 Szpital, odc. 359 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 438 Logo TVN

Opis (streszczenie): Karetka pogotowia, przywozi 19-letnia Kaję Szaban. Dziewczyna jest asystentką i kochanką iluzjonisty, dla którego dwa lata temu uciekła z domu. Magik podczas numeru z przecinaniem kobiety w skrzyni rozciął jej nogę. Pacjentką zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Po przyjeździe do szpitala, okazuje się, że iluzjonista nie przejmuje się stanem swojej kochanki i podrywa inną dziewczynę. Kiedy do szpitala docierają rodzice pacjentki, magik zaczyna flirtować z jej matką. Załamana pacjentka okłamuje kochanka, że jest z nim w ciąży. Za wszelką cenę chce zatrzymać mężczyznę. Do szpitala przyjeżdża 30-letni Błażej Rogowicz. Mężczyzna dotkliwie poparzył sobie krocze, kiedy chciał zgasić papierosa w toalecie umytej łatwopalnym detergentem. Uciekając od ognia uderzył się głową i rozciął sobie łuk brwiowy. Mężczyznę przyjmuje dr Robert Szewczyk, a towarzyszy mu sąsiadka, która jest w nim zakochana. Pacjent boi się, że zobaczy ją tu jego żona i zrobi mu awanturę. Kobieta jest z nim tylko dla pieniędzy. Kiedy przypadkiem dowiaduje się, że w jej mężu podkochuje się sąsiadka, boi się, że mężczyzna od niej odejdzie, a ona straci źródło utrzymania. Żona pacjenta postanawia być miła dla męża, by ten nadal ją sponsorował i spełniaj jej zachcianki.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 360 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 40-letni Paweł Dyk przywozi do szpitala 5-letnią córkę i 8-letniego syna. Dzieci od kilku godzin wymiotują i są bardzo osłabione. Mężczyzna nie wie, że zatruły się muchomorem czerwonym, który był w zupie grzybowej przygotowanej przez ich matkę. Małych pacjentów przyjmuje ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Ojciec chorych dzieci nie ma pojęcia, że żona chciała go zabić i ugotowała dla niego zupę z trującym grzybem. Kobieta zakochała się w swoim szwagrze i dlatego chciała pozbyć się męża. 40-latek jakiś czas temu dowiedział się o zdradzie i zagroził partnerce, że jeśli nie zerwie z kochankiem, on rozwiedzie się z nią i zabierze jej dzieci. Niewierna ukochana nie chciała spełnić tych żądań. Wkrótce, trucicielka dociera do szpitala wraz z bratem męża. Kobieta jest załamana. Sądziła, że pacjentem jest jej mąż, a nie dzieci. Mimo to nie ma odwagi powiedzieć lekarzowi prawdy. Wyznaje ją jednak kochankowi, który informuje personel. Ma nadzieję, że uda się uratować rodzeństwo. Tymczasem ich zrozpaczona matka próbuje popełnić samobójstwo i również trafia na oddział. Małżeństwo przywozi na SOR 10-letniego syna, który kaszle i ma gorączkę. Jego rodzice wrócili tego dnia z dwutygodniowego urlopu w Alpach. Odebrali chłopca od dziadka, który zajmował się nim podczas ich nieobecności. Pacjenta przyjmuje dr Dominika Gajda. Matka chorego bardzo martwi się jego stanem i ma pretensje do męża, że namówił ją na wyjazd. Po urodzeniu dziecka, kobieta całą uwagę skupiła na maluchu. Jej mąż czuje się odtrącony. 10-latek wraz z dziadkiem nie chcą się przyznać rodzicom, że podczas ich nieobecności pojechali pod namiot. Chłopiec przemarzł w nocy i dlatego się rozchorował. Matka wkrótce poznaje prawdę. Jest wściekła na swojego ojca, że naraził zdrowie jej syna. Nieoczekiwanie okazuje się, że kobieta jest w ciąży…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 182 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Kobieta z nadciśnieniem tętniczym / Wstydliwa choroba. Na oddział ratunkowy zgłasza się 40-letnia Agata Michalak, która podczas pracy nagle poczuła silne kłucie w klatce piersiowej i straciła przytomność. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Tymczasem dr Piotr Wójtowicz bada 25-letniego Tomasza Turka, który zgłosił się do szpitala z powodu bardzo silnego bólu brzucha. Z chłopakiem jest Marlena Kisielska, z którą był na pierwszej randce. Poznali się przez Internet i w końcu zdecydowali się spotkać. Chłopak jednak nie czuje się atrakcyjny z powodu swojej otyłości i wysłał dziewczynie zdjęcie swojego kolegi, dlatego Marlena nie ma pojęcia, że Tomasz jest chłopakiem którego poznała w sieci. Agata Michalak spotyka się jednocześnie z dwoma mężczyznami: ojcem i synem. Oboje nie mają o sobie pojęcia, bo są skłóceni i prawie w ogóle ze sobą nie rozmawiają. Wkrótce w szpitalu pojawia się 50-letni Grzegorz Piotrowski, który pod wpływem impulsu chce oświadczyć się Agacie. Niebawem w szpitalu zjawia się jego syn Kamil, który dowiedział się, że jego ukochana gorzej się poczuła i trafiła na oddział. Kobieta robi wszystko, żeby nie dopuścić do spotkania obu mężczyzn, ale wkrótce jej kłamstwa wychodzą na jaw… W szpitalu pojawia się kolega Tomasza Turka. Kiedy dowiaduje się, że chłopak wysłał jego zdjęcie atrakcyjnej Marlenie, próbuje mu ją odbić. Tymczasem stan pacjenta pogarsza się, bo zataił przed lekarzem, że oprócz brzucha boli go również moszna. Wkrótce doktor Piotr odkrywa, że jego pacjent ma przepuklinę mosznową i musi być natychmiast operowany…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-20
00:50 Szpital, odc. 206 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Koleżanka przyprowadza do szpitala 25-letnią Andżelikę Król, którą bardzo boli brzuch. Dziewczyny są prostytutkami i pracują w agencji towarzyskiej. Młodą kobietę przyjmuje dr Eryk Wajman. Tymczasem na oddział ratunkowy przychodzi Sławek Michalik, który miał wypadek w pracy. Kiedy szlifował metal, duży odłamek zranił go w twarz. Do szpitala przywozi go żona szefa, która próbuje zaciągnąć młodego pracownika do łóżka. Chłopak opiera się, bo ma narzeczoną i nie chce jej zdradzić. Pacjentem zajmuje się dr Michał Morawski. Kiedy Andżelika Król miała 18 lat, matka wyrzuciła ją z domu. Dziewczyna brała narkotyki i nie chciała się leczyć. Teraz chciałaby zmienić swoje życie. Zamierza rzucić pracę w agencji towarzyskiej i wrócić do rodziny, za którą bardzo tęskni. Do szpitala przyjeżdża matka pacjentki i jej bracia. Czy kobieta da córce drugą szansę i pozwoli wrócić jej do domu? Sławka Michalika odwiedza w szpitalu narzeczona. Szefowa chłopaka chce ich skłócić. Nie zamierza rezygnować z młodego pracownika i wciąż go uwodzi. Kiedy narzeczona pacjenta odnajduje w jego telefonie zdjęcie szefowej, jest przekonana, że chłopak ją zdradza. Dziewczyna chce zerwać zaręczyny…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 207 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Karetka pogotowia przywozi do szpitala 10-letniego Filipa Bieniaka, który jest nieprzytomny. Chłopak miał wypadek na quadzie. Jego stan jest poważny. Pacjentem zajmuje się ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz. Tymczasem do szpitala zgłasza się 22-letni student, Jacek Hadler. Chłopak zasłabł w pracy. Przyjmuje go dr Eryk Wajman. Do szpitala przyjeżdża ojciec 10-letniego Filipa Bieniaka. Mężczyzna kupił synowi quada w prezencie urodzinowym. Ojciec chłopca prowadzi podwójne życie. Od lat utrzymuje kochankę i syna, a równocześnie ma żonę i córkę. Matka chłopca ma już dość tej sytuacji i chciałaby, żeby mężczyzna rozwiódł się z żoną. Ten jednak nie ma zamiaru tego robić. Tymczasem jego córka przypadkiem spotyka go w szpitalu i dowiaduje się, że ojciec ma kochankę i syna. Dziewczyna wzywa do szpitala matkę… Jacek Hadler od dłuższego czasu łączy studia z pracą w barze. Ojciec chłopaka jest alkoholikiem i nie interesuje się rodziną. Pacjent troszczy się o młodsze rodzeństwo i pomaga matce, która nie potrafi sprzeciwić się mężowi-alkoholikowi i jest od niego uzależniona. Okazuje się, że Jacek ma wadę serca. Czeka go operacja. Matka pacjenta sama musi zająć się młodszymi dziećmi. Kobieta w końcu zdobywa się na odwagę, żeby uwolnić się od męża-tyrana.

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 360 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 439 Logo TVN

Opis (streszczenie): Szef nocnego klubu przywozi na SOR swoją dziewczynę, 22-letnią Joannę Gizę. Pacjentka jest striptizerką i tańczy na rurze. Podczas występu, gdy wisiała głową w dół, zsunęła się i uderzyła twarzą w podłogę. Dziewczynę przyjmuje dr Anna Nowicka. Tymczasem do szpitala dociera rywalka pacjentki. Nikt nie wie, że to ona posmarowała rurę oliwką i doprowadziła do wypadku. Wkrótce do szpitala przyjeżdża także ochroniarz, który jest zakochany w młodej tancerce. Mężczyzna zaczyna podejrzewać, że to koleżanka pacjentki ma coś wspólnego z wypadkiem. Pacjentem szpitala jest 45-letni Mariusz Sankowski. Mężczyzna jest bardzo przestraszony. Od kilkunastu dni ma duszności, a dziś rano zaczął pluć krwią. Teraz jest przekonany, że umiera i postanawia wyznać swojemu synowi, że nie jest jego biologicznym ojcem. Przyjmuje go dr Michał Morawski. Podczas szczerej rozmowy mężczyzn, młody chłopak przyznaje się, że jest gejem. Kiedy chce przedstawić tacie swojego chłopaka, pacjent orientuje się, że zna go z kasyna. Przerażony próbuje ukryć się przed rodziną, bo przegrał w ruletkę oszczędności życia. Mężczyzna ukrywa przed rodziną, że jest uzależniony od hazardu.

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
16:25 Szpital, odc. 361 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Paweł Gładys przywozi na oddział ratunkowy swojego 5-letniego syna Franka, który ma poparzoną rękę. Chłopca poraził prąd po tym, jak włożył do gniazdka kawałek drutu.. Zajmować się nim będzie dr Anna Nowicka. Ojciec malucha, jeszcze przed narodzinami porzucił syna, ale teraz chce mieć z nim kontakt. Dziadek dziecka, w tajemnicy przed jego matką, pozwala biologicznemu ojcu widywać się z Frankiem. Mężczyzna wzywa do szpitala córkę. Boi się, że będzie mieć do niego pretensje. Matka dziecka nie zgadza się na spotkania biologicznego ojca z synem. Kobieta zamierza wyjechać ze swoim partnerem za granice i zabrać chłopca. Tymczasem okazuje się, że 5-latek ma poważnie poparzoną dłoń. Czeka go długie i skomplikowane leczenie. Pogotowie przywozi na SOR 64-letnią Danutę Rudzik, która tak bardzo się śmiała, że szczęka wypadła jej ze stawu. Kobieta bardzo cierpi i nie może wyraźnie mówić. Zajmie się nią dr Michał Morawski. Do wypadku doszło kiedy pacjentka wyśmiewała się ze swojej synowej. Dziewczyna chciała pomóc teściowej i uderzyła ją w twarz. Miała nadzieję, że dzięki temu żuchwa wróci na swojej miejsce, ale tak się nie stało. Odkąd – na czas budowy swojego domu – syn razem z żoną zamieszkali u matki, kobiety przestały się ze sobą dogadywać. Pacjentka nienawidzi swojej synowej i chce ją skłócić z mężem, dlatego mówi mu, że jego żona ma kochanka. Mężczyzna jest pod ogromnym wpływem mamy i wierzy w jej słowa. Wkrótce prawda o kłamliwym oskarżeniu wychodzi na jaw, a syn ma żal do matki, że o mało nie doprowadziła do rozpadu jego małżeństwa.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 184 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Kobieta, która wypiła żrący detergent / Wypadek na łyżwach. Karetka pogotowia przywozi do szpitala 50-letnią Agnieszkę Borkowską, która wypiła silnie żrący detergent i bardzo poważnie poparzyła sobie układ pokarmowy. Pacjentką zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. W międzyczasie na oddział trafia Maja Adamczak i Jakub Zwornicki, którzy mieli wypadek na lodowisku. Chłopak wpadł na dziewczynę i rozciął jej łyżwą nogę a sam upadając mocno rozbił sobie nos i na chwilę stracił przytomność. Przyjmuje ich dr Dominika Gajda. Agnieszka Borkowska wypiła żrący płyn, bo chciała się zabić. Kobieta załamała się po tym, jak mąż powiedział jej, że odchodzi do młodszej kochanki i chce rozwodu. W szpitalu jest jej siostra i córka, która nie wierzy, że matka chciała się zabić przez ojca, który od lat ją zdradza. Tymczasem stan pacjentki pogarsza się z każdą minutą. Czy lekarzom uda się uratować jej życie? Maja i Jakub zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i od kilku tygodni przychodzą na lodowisko z nadzieją, że się zobaczą. Kiedy chłopak postanowił porozmawiać z dziewczyną, doszło do wypadku. Nastolatkowie w końcu poznają się a w szpitalu mają okazję, żeby ze sobą porozmawiać. Niebawem na oddziale pojawia się dziewczyna Jakuba, która nie ma pojęcie, że jej chłopak zakochała się w Mai…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-21
00:50 Szpital, odc. 208 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia ciężko poparzony Maciej Pawłowski. W jego mieszkaniu nocą doszło do zwarcia instalacji elektrycznej i wybuchł pożar. Pacjentem zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Tymczasem matka przyprowadza na oddział swojego 7-letniego syna – Pawła Klimka. Dziecko było na wizycie u stomatologa i podczas borowania zęba, dentystka zraniła go wiertłem w dziąsło i wewnętrzną stronę policzka. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Okazuje się, że w mieszkaniu Macieja Pawłowskiego była również 8-letnia Zuzia Bosak, która ma oparzoną rękę. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dziewczynka okłamuje personel szpitala, że ciężko poparzony pacjent jest jej ojcem. Tak naprawdę Zuzia schroniła się u Macieja Pawłowskiego, przed swoim prawdziwym ojcem, który znęca się nad nią i często ją bije. Wkrótce mężczyzna przyjeżdża do szpitala i oskarża pacjenta o molestowanie córki… Na SOR przyjeżdża dentystka, która przypadkiem zraniła siedmiolatka. Niebawem zjawia się również ojciec dziecka. Okazuje się, że mężczyzna ma romans z dentystką. Robi wszystko, żeby utrzymać dotychczasową sytuacje, dlatego nadal okłamuje kobiety. Niebawem prawda wychodzi na jaw…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 209 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 23-letni Marek Kozakiewicz, który został brutalnie pobity przez pseudokibiców. Chłopak stanął w obronie obcej dziewczyny, którą zaczepiali chuligani. Pacjenta przyjmuje dr Robert Szewczyk. Tymczasem karetka przywozi na oddział ratunkowy 12-letniego Dominika Stefanowskiego, który zgubił się w lesie na treningu szkoły przetrwania. Szukając drogi przewrócił się i złamał nogę. Nastolatek jest przemarznięty i wycieńczony. Bada go dr Anna Nowicka. Do szpitala przyjeżdża Agnieszka Paszkiewicz, w której obronie stanął pobity student. Dziewczyna chce mu podziękować i sprawdzić, w jakim jest stanie. Chłopak bardzo jej zaimponował i w szpitalu Agnieszka dochodzi do wniosku, że powinna się rozstać ze swoim obecnym partnerem, który źle ją traktuje. Dziewczyna ma nadzieję poderwać studenta, który ją obronił. Tymczasem okazuje się, że pacjent jest w związku z dziewczyną, którą bardzo kocha. W szpitalu pojawia się matka Dominika Stefanowskiego. Kobieta od śmierci męża nie radzi sobie z opieką nad trójką dzieci, dlatego starszy syn przejął wychowanie młodszego rodzeństwa. To on zdecydował wysłać brata na szkołę przetrwania, żeby zrobić z niego mężczyznę. Jest dla rodzeństwa bardzo surowy i wymagający. Matka pozwala mu na to, bo bezgranicznie mu wierzy. W trakcie odcinka kobieta zrozumie, że najstarszy syn krzywdzi swoje rodzeństwo i dlatego ona sama musi zająć się wychowaniem dzieci…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 185 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Dziewczyna z wybitymi zębami / Sportowiec na dopingu. Karetka przywozi do szpitala 25-letnią Monikę Rawicz, która ma wybite przednie zęby. Pacjentka próbowała rozdzielić walczących o nią mężczyzny i w zamieszaniu dostała od swojego narzeczonego pięścią w twarz. Przyjmuje ją dr Piotr Wójtowicz. Drugim pacjentem szpitala jest 23-letni Radosław Jawor – sportowiec, który przygotowuje się do Wioślarskich Mistrzostw Europy. Młody mężczyzna zasłabł podczas treningu. Bada go dr Eryk Wajman. Narzeczony Moniki Rawicz pobił w klubie chłopaka, z którym ta spotyka się od jakiegoś czasu. Dziewczyna zna go jeszcze ze szkoły. Chce z nim być, ale boi się zerwać z narzeczonym, który jest o nią bardzo zazdrosny. Kiedy ojciec pacjentki dowiaduje się, że jego córka postępuje nieuczciwie, jest w szoku. Tymczasem narzeczony przywozi wybite zęby dziewczyny i lekarze próbują je na nowo wstawić. Radosław Jawor od jakiegoś czasu zaczął brać zakazane środki dopingujące i dlatego jego stan zdrowia pogorszył się. Pacjent za wszelką cenę chce ukryć, że stosuje doping. Został do tego namówiony przez swoją dziewczynę, która marzy o tym, żeby został mistrzem. Wkrótce w szpitalu pojawia się trener sportowca…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-22
00:50 Szpital, odc. 210 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafiają poszkodowani w trakcie zderzenia samochodu z tramwajem: 30-letnia Iwona Waśkowicz i 18-letni Krystian Lutkowski. Kobieta jest instruktorką prawa jazdy a chłopak jej kursantem. Zajmuje się nimi ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz. W międzyczasie babcia przywozi do szpitala swojego wnuka – dwuletniego Franka, który zatruł się, kiedy przypadkiem ugryzł liść trującej rośliny doniczkowej. Dziecko przyjmuje dr Anna Nowicka. Krystian Lutkowski i Iwona Waśkowicz od pewnego czasu sypiają ze sobą. Kobieta zdradza męża a chłopak swoją dziewczynę. Trzydziestolatka nie traktuje jednak Krystiana poważnie. Tymczasem on jest w niej zakochany i myśli, że kobieta odwzajemnia jego uczucia. Kiedy dowiaduje się, że ukochana go oszukała, jest na nią wściekły. Wkrótce w szpitalu pojawia się mąż pacjentki i dziewczyna chłopaka… Matka Franka urodziła go mając zaledwie 18 lat. Szybko wzięła ślub z ojcem chłopca i razem zamieszkali u jej matki. Rodzice dziecka zostawili je pod opieką babci, a sami poszli na imprezę. Nie dorośli do roli małżonków i rodziców i ciągle zachowują się jak nastolatkowie. Babcia praktycznie sama wychowuje Franka i ma już tego dosyć. Wkrótce do szpitala prosto z imprezy przyjeżdżają rodzice dziecka. Nagle jego stan się pogarsza…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 211 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 60-letnia Lidia Wernich, która podejrzewa, że ma sepsę. Przyprowadza ją syn, z którym kobieta jest bardzo związana. Pacjentką zajmuje się dr Michał Morawski. Tymczasem karetka pogotowia przywozi na oddział ratunkowy młodego mężczyznę, który prawie zamarzł na śmierć. Pacjent pracuje w hurtowni owoców i został zamknięty w chłodni na całą noc. Jest nieprzytomny i bardzo wyziębiony. Przyjmuje go dr Dominika Gajda. Lidia Wernich po śmierci męża uzależniła się od syna i nie wyobraża sobie życia bez niego. Trzydziestolatek mieszka z matką i się nią opiekuje. Przez to nie może sobie ułożyć życia. Matka jest o niego zazdrosna i nie pozwala mu się związać z żadną kobietą. Tymczasem syn pacjentki spotyka przypadkowo w szpitalu swoją dawną miłość. Mężczyzna przed laty porzucił kobietę, bo tak chciała jego matka. Żałuje tego, bo nadal kocha byłą dziewczynę i chciałby do niej wrócić. Kiedy matka mężczyzny dowiaduje się o tym, znów chce ich rozdzielić… Pacjent, który został zamknięty w chłodni na całą noc, walczy o życie. Do szpitala przyjeżdża jego kochanka. Okazuje się, że to mąż kobiety, który jest synem właściciela hurtowni, zamknął pacjenta w chłodni. Mężczyzna dowiedział się, że żona zdradza go z pracownikiem i chciał zabić rywala…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 186 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Małe dziecko pozostawione na noc bez opieki / Pijany nastolatek. Danuta i Janusz Woźniakowie przywożą do szpitala swojego 5-letniego wnuka Maćka. Ojciec dziecka poszedł na noc do pracy i zostawił je z opiekunką. Dziewczyna myśląc, że dziecko prześpi całą noc, poszła do swojego narzeczonego. Tymczasem chłopczyk obudził się i przestraszony chodząc w ciemnościach po mieszkaniu rozbił głowę. Pacjentem zajmuje się dr Anna Nowicka. W międzyczasie na oddział trafia pijany i nieprzytomny nastolatek - Błażej Sikora. Starsza kuzynka zabrała chłopaka na imprezę, na której się upił a potem wyszedł na ulicę i skakał po zaparkowanych samochodach. Nagle upadł i stracił przytomność. Zajmuje się nim dr Robert Szewczyk. Danuta i Janusz Woźniakowie są w konflikcie z zięciem – Tomaszem Stawskim. Obwiniają go o spowodowanie wypadku samochodowego, w którym zginęła ich córka. Uważają też, że ogranicza ich kontakty z wnukiem. Danuta, wykorzystując sytuację chce udowodnić, że Tomasz jest złym ojcem, żeby odebrać mu dziecko. Tymczasem okazuje się, że mężczyzna bardzo kocha swojego synka, dla którego zrobiłby wszystko. W końcu dociera do niego, że dla dobra dziecka musi pogodzić się z teściami. Niebawem w szpitalu zjawia się przerażona Daria Kaszycka – kuzynka Błażeja. Dziewczyna miała go pilnować, ale na imprezie zagadała się z nowopoznanym chłopakiem. Teraz chce to ukryć przed swoją matką i ciotką, dlatego postanawia na własną rękę zabrać Błażeja ze szpitala. Jego stan nagle się pogarsza. Wkrótce w szpitalu zjawia się matka chłopaka …

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
Program TV na 2019-09-23
00:50 Szpital, odc. 212 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Dr Michał Morawski przyjmuje 37-letnią Monikę Piątek, która zemdlała podczas rozmowy z byłym mężem. Mężczyzna porzucił żonę 12 lat temu. Zostawił ją z ich 2-letnią córeczką. Przez cały ten czas nie interesował się dzieckiem, a teraz przyjechał prosić byłą żonę, żeby pozwoliła mu poznać córkę. W międzyczasie nauczycielka przyprowadza do szpitala 14-letniego Kamila Koteckiego. Chłopak pobił się ze starszym o rok Piotrkiem Romanowskim, który twierdzi, że matka pacjenta sypia z jego ojcem. Podczas bójki kolega wbił w dłoń Kamila długopis. Pacjenta przyjmuje dr Dominka Gajda. Niebawem rodzice przywożą do szpitala Piotrka Romanowskiego, który ma dużą ranę na głowie. Monika Piątek wychowuje 14-letnią córkę ze swoim drugim mężem. Dziewczyna jest przekonana, że mężczyzna jest jej biologicznym ojcem. Nie ma pojęcia, że jej matka była kiedyś żoną innego mężczyzny. W szpitalu dziewczyna dowiaduje się prawdy… Na oddział ratunkowy przyjeżdża matka pacjenta z wbitym w dłoń długopisem. Okazuje się, że kobieta faktycznie spotyka się z ojcem kolegi syna. Jednak nie traktuje poważnie związku z kochankiem i zamierza go zakończyć. Tymczasem mężczyzna, chce porzucić dla niej rodzinę…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 213 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nastolatka z alergią / Kobieta porażona prądem przez ładowarkę do telefonu. Dr Dominika Gajda zajmuje się 15-letnią Katarzyną Gryniak, która jest bardzo słaba i ciężko oddycha. Ma również obrzęknięte nogi pokryte ranami. Dziewczyna poczuła się gorzej po tym, jak wydepilowała je woskiem. Nie wie, że jest uczulona na składnik preparatu łagodzącego podrażnienia po depilacji. W międzyczasie karetka przywodzi na oddział ratunkowy 40-letnią Renatę Szywalik, która rozmawiała przez telefon komórkowy podłączony do prądu. Została porażona prądem, gdyż ładowarka nagle wybuchła. Pacjentka jest nieprzytomna! Zajmuje się nią dr Eryk Wajman. Katarzyna Gryniak jest zakochana w partnerze matki, który od niedawna z nimi mieszka. Pierwszy raz w życiu depilowała nogi woskiem, bo chciała go uwieść. W szpitalu nastolatka wyznaje mu miłość, bo jest przekonana, że mężczyzna odwzajemnia jej uczucia. Kiedy zostaje przez niego odrzucana, chce się zemścić i oskarża go o molestowanie… W chwili wypadku Renata Szywalik rozmawiała przez telefon ze swoim synem, który zadzwonił do niej po tym, jak podciął sobie żyły. Chłopak postanowił popełnić samobójstwo, bo był gnębiony przez ojca. Zadzwonił do matki, żeby się z nią pożegnać! Kiedy pacjentka odzyskuje przytomność wskazuje ratownikom miejsce, w którym przebywa jej syn. Wkrótce pogotowie przywozi go do szpitala. Nastolatek stracił już dużo krwi i jest w ciężkim stanie. Lekarze walczą o jego życie...

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 361 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 440 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do szpitala przyjeżdża 38-letni Karol Łuczak. Podczas rodzinnego grilla mężczyzna został uderzony w oko zdalnie sterowanym samolotem. Pacjent jest od pół roku w związku z samotną wdową, matką dwójki dzieci, z którą planuje zamieszkać. Mężczyzną zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Okazuje się, iż wypadek spowodowała córka partnerki. Odkąd podsłuchała, że mężczyzna chce się do nich wprowadzić, postanowiła zrobić wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Straszy młodszego brata, żeby ten pomógł jej pozbyć się niechcianego mężczyzny z ich życia. Przerażony chłopiec podczas oświadczyn połyka pierścionek zaręczynowy. Karetka przywozi na SOR 23-letnią Sylwię Panecką. Podczas zakupów w galerii handlowej zaklinowała stopę w drzwiach obrotowych. Nie chciała zniszczyć markowych szpilek i próbowała wyszarpnąć nogę wraz z butem. Niestety napierający tłum uniemożliwił jej to. Pacjentką zajmuje się dr Anna Nowicka. Okazuje się, że kontuzjowana dziewczyna nie jest już potrzebna zamożnemu mężczyźnie, z którym przyjechała do szpitala. Kobieta nagle traci sponsora. Zdesperowana postanawia najpierw poderwać, a potem zaszantażować ordynatora oddziału, dr Piotra. Nie udaje jej się to, więc martwi się o swoją przyszłość.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 362 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Podczas wycieczki szkolnej doszło do wypadku. Klasa 12-latków była w jednostce straży pożarnej. Jeden z uczniów odbezpieczył gaśnicę, która wybuchła i raniła kilkoro dzieci. Dwóch chłopców wymaga pomocy lekarzy. Pogotowie przywozi pierwszego z nich. Wkrótce dociera również Adam Rucza, sprawca wypadku. Przywozi go wychowawczyni. Ratownicy na miejscu zbadali go i zabezpieczyli mu złamaną rękę. Pacjent nie ma innych poważnych urazów. Zajmować się nim będzie dr Robert Szewczyk. Po tym jak rodzice 12-latka wyjechali do pracy za granicę, chłopak mieszka z babcią. Buntuje się i sprawia kłopoty wychowawcze. Kobieta nie radzi sobie z wnukiem i chce go oddać pod opiekę dziadka. Adam nie chce przeprowadzać się na wieś. Z zemsty kłamie matce kolegi, że babcia go bije. Pogotowie przywozi do szpitala 20-letnią Agnieszkę Kaszowską. Dziewczyna biegała w parku, kiedy została napadnięta. Napastnik pobił ją i próbował zgwałcić. W jej obronie stanął 30-letni mężczyzna, który pół roku wcześniej nieumyślnie zabił w wypadku samochodowym jej ojca. Kobietę przyjmuje dr Michał Morawski. Wybawca ofiary również zostaje przyjęty na oddział, bo napastnik ugodził go nożem w brzuch. Pacjentka nie ma pojęcia kim jest jej obrońca. Tymczasem mężczyzna wciąż ma wyrzuty sumienia, dlatego od czasu wypadku w tajemnicy pomaga rodzinie zmarłego. W szpitalu pobita dziewczyna i jej matka poznają prawdę.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 187 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Dziecko podtopione w wannie przez siostrę / Szantażowana kobieta. Karetka pogotowia przywozi do szpitala nieprzytomnego 2-letniego Jakuba Winderę, którego natychmiast przyjmuje dr Anna Nowicka. Dziecko zostało potopione w wannie przez 9-letnią siostrę. Dziewczynka jest zazdrosna o brata, bo po jego urodzeniu czuje się odtrącona przez rodziców. Ci nie mają pojęcia, że ich córka cierpi. W międzyczasie dr Eryk Wajman bada 35-letnią Agatę Dziewiarską, która zgłosiła się do szpitala z powodu duszności. Kobieta jest szantażowana przez mężczyznę, który widział jak uciekła z miejsca wypadku po tym, jak potrąciła śmiertelnie człowieka. Teraz płaci mu za milczenie. Dr Anna zauważa na ciele swojego pacjenta siniaki i zadrapania i od razu podejrzewa, że ktoś bije chłopca. Rodzice są w szoku, zaprzeczają. Nie mają pojęcia, że to ich starsza córka znęca się nad bratem. Wkrótce prawda wychodzi na jaw. Do szpitala przyjeżdża mąż Agaty Dziewiarskiej, który jest zaniepokojony nerwowym zachowaniem żony, ale nie wie o jej kłopotach. Niebawem w szpitalu pojawia się szantażysta i udaje współpracownika pacjentki. Mąż zaczyna podejrzewać, że żona go zdradza. Zdesperowana kobieta postanawia popełnić samobójstwo. Tymczasem dr Eryk otrzymuje wyniki badań świadczące o tym, że jego pacjentka jest w ciąży!

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-24
00:50 Szpital, odc. 214 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Kobieta, która traci dziecko w siódmym miesiącu ciąży / Zakochany nastolatek pogryziony przez psa. Do szpitala zgłasza się 28-letnia Kinga Danecka, która jest w siódmym miesiącu ciąży i bardzo boli ją brzuch. Kobieta prosiła męża, żeby zawiózł ją do lekarza, ale ten nie miał na to czasu. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. W międzyczasie karetka przywozi na oddział ratunkowy 18-letniego Dawida Tyrpę, który został pogryziony przez psa byłej dziewczyny, kiedy śpiewał pod jej oknem i grał na gitarze. Chłopak próbuje odzyskać ukochaną i chciał zrobić na niej wrażenie. Pacjentem zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Mąż pacjentki w zagrożonej ciąży nie interesuje się żoną, która za dwa miesiące ma urodzić ich dziecko i nie pomaga jej. Kobieta przestała chodzić do lekarza i brać leki. Nagle jej stan pogarsza się i lekarze muszą wykonać cesarskie cięcie. W trakcie zabiegu kobieta traci dziecko… 18-latek pogryziony przez psa ma nadzieję, że była dziewczyna wróci do niego, widząc jak bardzo się dla niej poświęcił. Nastolatka jednak nie kocha chłopaka i ostatecznie zrywa z nim w szpitalu. Tymczasem pacjent zwraca uwagę na przyjaciółkę, która cały czas była przy nim i mu pomagała. Dziewczyna od dawna jest w nim zakochana…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 215 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Chory psychicznie mężczyzna po próbie samobójczej / 5-letni chłopiec z raną na czole. Karetka pogotowia przywozi do szpitala Wojciecha Gruzińskiego, który próbował popełnić samobójstwo. Pacjent zażył dużą dawkę leków nasennych i stracił przytomność. Przyjmuje go dr Michał Morawski. Za karetką przyjeżdża narzeczona pacjenta, która ma wyjść za niego za mąż. Piętnastoletnia Kasia Rachwalska przyprowadza do szpitala młodszego brata, który rozciął czoło. Dziewczyna miała opiekować się chłopcem, ale wyrzuciła go z domu i kazała mu samemu bawić się na podwórku. Chłopiec spadł z karuzeli na placu zabaw i uderzył się w głowę. Pięciolatkiem zajmuje się dr Dominika Gajda. Narzeczona Wojciecha Gruzińskiego nie wie, dlaczego jej ukochany chciał się zabić. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna jest chory psychicznie. Leczył się od dziecka, ale pięć lat temu przerwał terapię i przestał brać leki. Nagle choroba powróciła. Narzeczona jest tym przerażona! Czy wyjdzie za mąż za poważnie chorego mężczyznę? Do szpitala przyjeżdżają rodzice pięciolatka z raną na czole. Ojciec jest wściekły na córkę, że nie dopilnowała brata. Nie wie, że w tym czasie kochała się z kolegą z klasy… Wkrótce prawda wychodzi na jaw. Okazuje się, że piętnastolatka jest w ciąży, ale nie wie z kim! Dziewczyna sypiała z wieloma chłopakami ze szkoły.

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 362 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 441 Logo TVN

Opis (streszczenie): 30-letni Marek Krzywiec i jego 25-letnia żona Monika, przywożą do szpitala 17-letnią siostrę kobiety. Dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo. Nastolatkę przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. Decyzję o odebraniu sobie życia podjęła zaraz po tym jak dowiedziała się, że jest w ciąży. Matka pacjentki nie ma pojęcia, że starsza córka razem z mężem przymuszają nastolatkę do prostytucji. Mężczyzna boi się, że prawda wyjdzie na jaw i zastrasza pacjentkę. Wkrótce dziewczyna mówi o wszystkim matce. Ordynator szpitala zgłasza sprawę policji. 30-letni Paweł Czyż przyprowadza na SOR swoją 55-letnią matkę. Kobieta od kilku dni ma wysoką gorączkę i kaszle. Lekarz pierwszego kontaktu zdiagnozował zapalenie oskrzeli i zlecił kobiecie antybiotyk. Lek jednak nie pomaga. Pacjentką zajmować się będzie dr Michał Morawski. Syn kobiety jest przekonany, że matka ma wściekliznę. Jest bardzo z nią związany i przesadnie się o nią troszczy. Kobieta ukrywa przed synem, że od kilku miesięcy spotyka się ze swoim szefem. Boi się, że chłopak nie zaakceptuje jej nowego związku. Mężczyźni przypadkiem poznają się w szpitalu. Syn pacjentki jest o nią bardzo zazdrosny i okłamuje jej partnera, że matka jest mężatką.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 363 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Rodzice przywożą do szpitala 6-letniego syna. Chłopczyk od paru godzin bardzo dziwnie się zachowywał. Był pobudzony, biegał po domu, aż w końcu stracił na chwilę przytomność. Przyjmuje go dr Anna Nowicka. Małżeństwo nie ma pojęcia, że maluch zjadł garść żelków, które jego 15-letni brat nasączył wódką. Podczas badania, lekarka wyczuwa alkohol i podejrzewa zatrucie. Rodzice są w szoku i nie mogą uwierzyć, że ich dziecko jest pijane. Nie mają pojęcia co tak naprawdę się stało. Ojciec chłopca od razu podejrzewa, że to wina starszego syna. Nastolatek nie chce się przyznać. Do powiedzenia prawdy namawia go jego siostra. Do szpitala przychodzi 32-letni Grzegorz Doliński, który od kilku dni ma biegunkę, gorączkuje, a od rana także wymiotuje. Miał nadzieję, że wyleczy się w domu, ale gdy zrobiło mu się słabo, zadzwonił po przyjaciela, który natychmiast przywiózł go do szpitala. Pacjentem zajmować się będzie dr Michał Morawski. Mężczyzna jakiś czas temu rozstał się z dziewczyną, która zaszła z nim w ciążę. Partnerka nie mogła mu wybaczyć, że nalegał na aborcję i odeszła od niego. Para przypadkiem spotyka się w szpitalu. Kobieta urodziła syna, ale okłamuje byłego chłopaka, że dokonała aborcji. Wkrótce 32-latek dowiaduje się, że został ojcem. Nie jest z tego powodu zadowolony. Tymczasem lekarze diagnozują u niego poważną chorobę neurologiczną. Pacjent boi się, że do końca życia będzie sparaliżowany. Jego przyjaciel robi wszystko, żeby pogodzić kolegę z byłą dziewczyną. Namawia Grzegorza, żeby odwiedził syna, który jest na oddziale noworodków.

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
18:50 Szpital, odc. 188 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Starsza pani ze złamaną kością udową / Poparzona dziewczynka z chorobą serca. Pogotowie przywozi do szpitala 70-letnią Irenę Sadowską, która przewróciła się na oblodzonym chodniku i złamała nogę. Kobietę przyjmuje dr Robert Szewczyk. Okazuje się, że konieczna jest operacja. W międzyczasie na oddział przychodzi 10-letni Wiktor i 12-letnia Kasia, którzy się przyjaźnią i chcą zeswatać swoich rodziców. Podczas przygotowywania dla nich romantycznej kolacji, dziewczynka poparzyła się rozgrzanym olejem. Bada ją dr Eryk Wajman. Do szpitala przyjeżdżają dorosłe wnuki Ireny Sadowskiej, które się o nią martwią. Staruszka na co dzień mieszka z mężem, który bardzo jej dokucza i uprzykrza życie. Wnuki widząc to, chcą przekonać babcie, żeby zostawiła dziadka i wyjechała z nimi do Ameryki. Jednak kobieta nie wyobraża sobie, żeby mogła porzucić męża, z którym spędziła całe życie. Niebawem mężczyzna przyjeżdża do szpitala. Wnuki okłamują go, że babcia chce wyjechać z nimi do Ameryki. Wtedy do mężczyzny dociera, że może stracić żonę… Niebawem na oddziale zjawia się ojciec Wiktora i matka Kasi. Kłócą się o wypadek dziewczynki, bo w tym czasie dzieci miały być pod opieką ojca chłopca. Poza tym okazuje się, że mężczyzna ma kochankę. Jego syn robi wszystko, żeby się jej pozbyć i razem z przyjaciółką wymyślają kolejny plan zeswatania rodziców. Tymczasem Kasia gorzej się czuje. Okazuje się, że ma chore serce…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-25
00:50 Szpital, odc. 216 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Chłopak, który prawie stracił rękę / Mężczyźni pobili się o dziecko. Do szpitala trafia 25-letni Rafał Ożarowski, który miał groźny wypadek w pracy. Maszyna do cięcia foli wciągnęła rękę chłopaka i prawie mu ją urwała. Pacjenta przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. Pacjentami doktora Robert Szewczyka są: 35-letni Paweł Serafin i 33-letni Igor Danielczyk. Mężczyźni pobili się, bo Paweł jest przekonany, że jest biologicznym ojcem córki żony Igora. Wkrótce okazuje się, że kobieta sypiała w tym samym czasie o obydwoma mężczyznami i nie wie który z nich jest ojcem jej córeczki. Paweł za wszelką cenę chce się dowiedzieć, czy ma rację i chce zrobić test na ojcostwo. Stan Rafała Ożarowskiego jest bardzo poważny. Grozi mu amputacja! Żeby ratować rękę chłopaka, lekarze muszą go natychmiast operować. Okazuje się, że pacjent nie ma ubezpieczenia i nie stać go na leczenie. Jego żona prosi swoich bogatych rodziców o pomoc. Jest z nim skłócona, ale ma nadzieję, że zapłacą za leczenie jej męża. Ojciec dziewczyny nie może pogodzić się, że jego córka wyszła za mąż za prostego chłopaka bez pieniędzy, dlatego żąda, żeby go porzuciła! Tylko wtedy będzie sponsorował jego leczenie…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 217 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Sparaliżowana nastolatka z wypadku / Młody mężczyzna z urazem barku. Karetka przywozi do szpitala 18-letnią Anikę Bogusz z wypadku. Jej chłopak prowadził auto pod wpływem alkoholu! Nagle stracił panowanie nad kierownicą i wjechał w drzewo. Dziewczyna jest ciężko ranna, nie czuje rąk ani nóg… Przyjmuje ją dr Michał Morawski. Tymczasem na oddział ratunkowy zgłasza się Marek Wieczorek, który skarży się na silny ból barku. Chłopak upadł podczas wspinaczki. Towarzyszy mu dziewczyna, z którą właśnie wrócił z górskiej wyprawy. Pacjentem zajmuje się dr Robert Szewczyk. Okazuje się, że chłopak wybił sobie staw barkowy. Anika Bogusz boi się, że jej ukochany chłopak trafi do więzienia, dlatego wzięła winę na siebie i okłamuje rodziców, że to ona prowadziła samochód. Ojciec dziewczyny nie wierzy jej i jest przekonany, że to chłopak córki doprowadził do wypadku. Wkrótce pacjentka zaczyna odzyskiwać czucie, ale traci słuch. Jej chłopak ma wyrzuty sumienia i przyznaje się do winy…

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 363 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 442 Logo TVN

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi do szpitala 25-letniego Filipa Lateckiego po zatrzymaniu krążenia. Pacjent stracił przytomność w mieszkaniu mężczyzny, którego poderwał w nocnym klubie. Przerażony 30-latek wezwał pogotowie i reanimował chłopaka, z którym parę chwil temu pił drinka. Jest bardzo przejęty jego stanem, dlatego przyjeżdża na SOR. Mężczyznę przyjmuje dr Eryk Wajman. Do szpitala przyjeżdża także siostra pacjenta, która nie ma pojęcia czym na codzień zajmuje się jej brat. Prawda jednak szybko wychodzi na jaw... Do szpitala przyjeżdża 50-letnia Barbara Jasińska, która ledwo widzi na lewe oko. Kobietę przywozi jej były mąż i nowa partnerka mężczyzny, która jest z nim w 8 miesiącu ciąży. Cała trójka mieszka w jednym domu, ponieważ żadna z zainteresowanych stron nie chce stracić majątku. Mimo tego, iż pacjentka jest dawno po rozwodzie, ciągle próbuje odzyskać swoją miłość... Kobietą zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 364 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Beata Stanisz przyprowadza do szpitala swoją przyjaciółkę, 29-letnią Agnieszkę Łukańską. Kobieta dziwnie się zachowuje, jest wystraszona i osłabiona. Kilka dni temu na jej twarzy i rękach pojawiły się wyraźne zmiany skórne. Od jakiegoś czasu miewa także ataki agresji, których później nie pamięta. Nie rozumie co się z nią dzieje i nie zdaje sobie sprawy, że jest chora. Pacjentką zajmować się będzie dr Michał Morawski. Kobieta nie chciała się leczyć, dlatego jej mąż wyprowadził się z domu i zabrał ze sobą ich 10-letniego syna. Mężczyzna jest przekonany, że jego żona jest chora psychicznie. Tymczasem dr Michał diagnozuje u niej rzadką chorobę genetyczną. 21-letnia studentka przywozi do szpitala swojego 45-letniego kochanka, który rano zaczął pluć krwią. Przyjmuje go dr Robert Szewczyk. Mężczyzna jest ojcem koleżanki swojej młodej partnerki. Ukrywa swój związek przed rodziną. Boi się, że w szpitalu prawda wyjdzie na jaw. Tymczasem jego dziewczyna chce poinformować córkę pacjenta, że jej ojciec trafił do szpitala. Mężczyzna nie zgadza się na to, mimo że jest gotów porzucić dla studentki żonę. 21-latka nie traktuje go jednak poważnie i nie chce wiązać się z nim na stałe. Wynajmuje pokój u jego córki i boi się, że gdy prawda wyjdzie na jaw, dziewczyna wyrzuci ją z mieszkania. Niespodziewanie para zostaje przyłapana przez córkę 45-latka.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 189 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Policjant zaatakowany przez pseudokibiców / Bliźniaki. Dr Piotr Wójtowicz zajmuje się policjantem, który został ranny podczas próby złapania bandy pseudokibiców. Pacjent ma rany cięte na całym ciele, ale w najgorszym stanie jest jego ręka. Szybko okazuje się, że konieczna jest jej operacja. Tymczasem nauczycielka przywozi do szpitala dwójkę swoich uczniów, braci bliźniaków, Konrada i Marcina Wojtaszków. Konrad na przerwie dostał ataku kaszlu i wysokiej gorączki. Przyjmuje go dr Robert Szewczyk. Do szpitala przyjeżdża żona rannego policjanta, która jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Kobieta bardzo boi się o męża i jego bezpieczeństwo. Nienawidzi jego pracy i od dawna prosi go, żeby ją zmienił. W szpitalu pojawiają się bandyci, którzy zastraszają żonę pacjenta i chcą, żeby namówiła męża, żeby nie składał przeciwko nim zeznań. Kobieta zostaje przez nich zaatakowana i trafia na oddział ginekologiczny. Z powodu upadku lekarze muszą przeprowadzić cesarskie cięcie. Czy pacjent zrezygnuje z niebezpiecznej pracy, żeby chronić rodzinę? Konrad Wojtaszek chce jak najszybciej wyjść ze szpitala, bo umówiony jest dziś z dziewczyną, z którą spotyka się za plecami brata. Oboje się w niej podkochują. Chory chłopak mówi bratu, że boi się zastrzyków i prosi, żeby go zastąpił w szpitalu. Nikt z personelu nie orientuje się, że bracia zamienili się miejscami i zdrowy chłopak przechodzi szereg badań. Tymczasem stan chorego Konrada pogarsza się z każdą chwilą. Wkrótce w szpitalu pojawia się dziewczyna, z którą się umówił…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-26
00:50 Szpital, odc. 218 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 13-letnia Julia Kawecka, która od kilu dni jest bardzo osłabiona i wymiotuje. Towarzyszy jej koleżanka z klasy. Pacjentkę przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. W międzyczasie karetka przywozi na oddział ratunkowy 8-letniego Michała, który podtopił się na basenie. Zajmuje się nim dr Dominika Gajda. Julia Kawecka i jej koleżanka są bardzo popularne w szkole. Głównie dlatego, że na szkolnej wycieczce brały udział w grze w tzw. „słoneczko”, która polega na uprawianiu seksu po kolei ze wszystkim uczestnikami zabawy. Wkrótce okazuje się, że 13-latka jest w ciąży, ale nie wie z kim… Rodzice dziewczyny są w szoku. Nie mieli pojęcia, że ich córka współżyła z kolegami ze szkoły… Michał Stasiak był na basenie z ojcem, który kilka tygodni temu wyszedł z więzienia i próbuje na nowo nawiązać kontakt z synem. Podczas badania lekarze zauważają na ciele pacjenta siniaki i są przekonani, że ojciec bije syna. Tymczasem okazuje się, że starszy brat znęca się nad Michałem i jego matką, odkąd ojciec trafił za kratki.

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 219 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 22-letni Błażej Brożek, który miał wypadek na motocyklu. Przyjmuje go dr Michał Morawski. W międzyczasie karetka przywozi na SOR 55-letniego Jana Przybylskiego, który od sześciu lat jest sparaliżowany po wylewie i wymaga stałej opieki. Chory spadł z łóżka i złamał nogę. Pacjenta przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. Do szpitala przyjeżdża dziewczyna motocyklisty, który miał wypadek. Młoda kobieta jest z nim w ciąży i bardzo go kocha. Nie wie, że jej chłopak nie traktuje jej poważnie i nie chce mieć z nią dziecka! Pacjent za jej plecami prosi swojego ojca o pieniądze na aborcję… Do szpitala przyjeżdża dziewczyna, która opiekuje się sparaliżowanym pacjentem i ma wyrzuty sumienia, że doprowadziła do wypadku. Okazuje się, że nie ma odpowiednich kwalifikacji i wcześniej opiekowała się dziećmi. Żona mężczyzny celowo zatrudniła niekompetentną opiekunkę, bo chce zabić męża. Nie podaje mu leków i liczy na to, że dziewczyna tego nie zauważy. Żona pacjenta chce, żeby jej mąż umarł! Kobieta ma kochanka i zamierza z nim żyć za pieniądze po mężu…

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 364 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 443 Logo TVN

Opis (streszczenie): Karetka pogotowia przywozi na oddział ratunkowy 17-letniego Grześka Kurdziela. Chłopak ścigał się ze swoim starszym bratem traktorem i miał wypadek. Uderzył głową o kierownicę, zranił się w oko i na chwilę stracił przytomność. Pacjentem zajmie się dr Michał Morawki. Matka pacjentów prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Bracia rywalizują o dziewczynę, która przyjechała do nich na wakacje. To ona namówiła chłopaków, żeby ścigali się traktorami, choć tak naprawdę nie jest zainteresowana żadnym z nich. Swoimi prowokacjami w stosunku do chłopaków, chce zrobić na złość ojcu. Matka pacjentów jest wściekła, bo dziewczyna mówi jej, że wyjdzie za mąż za jednego z jej synów. W końcu kobieta wspólnie z ojcem dziewczyny postanawiają zapanować nad nią i okłamują ją, że zamierzają wziąć ślub. 37-letni Jacek Szulc przyprowadza na SOR swojego półtorarocznego synka, Maćka. Chłopczyk wepchnął sobie do nosa kolczyk. Ojciec próbował mu go wyciągnąć, jednak tylko podrażnił nos dziecka. Mężczyźnie towarzyszy jego kochanka, do której należy kolczyk. Chłopczykiem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Szulc jest na urlopie tacierzyńskim i podrywa kobiety wmawiając im, że matka dziecka nie żyje a on sam wychowuje syna. Mężczyzna nie chce przyznać się przed żoną do zdrady i udaje, że nie zna kochanki.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 365 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi do szpitala 40-letniego Mariusza Kanika. Mężczyzna znalazł niewybuch na działce, na której buduje dom. Próbował sam przenieść ładunek w bezpieczne miejsce. Niestety doszło do eksplozji i pacjent został poważnie ranny. Jest poparzony i prawdopodobnie ma złamaną rękę. Zajmie się nim dr Michał Morawski. Odkąd mężczyzna buduje dom, coraz częściej kłóci się z żoną. Ich syn, który pomaga ojcu, bardzo martwi się stanem taty i boi, że matka znów zrobi awanturę. Żonie pacjenta zależy na rodzinie, ale jest zazdrosna o młodą architektkę, z którą jej mąż spędza dużo czasu. Córka Mariusza także jest przerażona, ale bardziej martwi ją, że ojciec zrezygnuje z budowy. Rodzice obiecali jej mieszkanie, kiedy wprowadzą się do nowego domu. Nastolatka nie może doczekać się, kiedy zamieszka sama z koleżanką i będą mogły urządzać imprezy. Tymczasem partnerka mężczyzny chce, żeby zrezygnował on ze swoich planów i sprzedał działkę. Nastolatka robi wszystko, żeby do tego nie doszło. Dziewczyna chce skłócić rodziców, kradnie im pieniądze i próbuje przekupić brata. Ilona Ponikiewska przynosi do szpitala 5-letniego synka. Dziecko już od kilku dni źle się czuło, miało podwyższoną temperaturę i silne bóle brzucha. Kobieta zwlekała z wizytą u lekarza, ale kiedy stan chłopca pogorszył się, przywiozła go na SOR. Pacjent dr Anny jest opóźniony w rozwoju, ale jego matka nie dopuszcza do siebie myśli, że syn może być poważnie chory. Lekarka od razu zauważa u dziecka niepokojące objawy. Podejrzewa problemy z nerkami. Ilona złości się, bo jest przekonana, że jej dziecko jest zdrowe i rozwija się normalnie. Tymczasem ojciec 5-latka wie, że chłopiec nie rozwija się prawidłowo, ale nie jest w stanie przekonać żony, że potrzebne są dokładne badania. Kobieta chce zabrać malucha ze szpitala. Pacjent jednak jest coraz bardziej niespokojny i sam się okalecza. W końcu dr Anna prosi o konsultacje psychiatrę.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 190 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi do szpitala 70-letnią Wandę Ryś, która nagle zaczęła wymiotować i majaczyć. Przyjmuje ją dr Michał Morawski. W międzyczasie do szpitala trafia 17-letnia Inga Lepicka. Dziewczyna żonglowała ogniem na ulicy i płonąca benzyna poparzyła jej szyję, bark i ramiona. Cierpiącą pacjentką zajmuje się dr Eryk Wajman. Wanda Ryś zajmowała się swoimi wnukami: 11-letnią Asią i 16-letnim Tomkiem, kiedy nagle gorzej się poczuła. Chłopak chciał iść z kolegami na imprezę, a wiedział, że babcia mu nie pozwoli. Dlatego podał jej leki nasenne i wymknął się z domu. W szpitalu zjawia się ojciec dzieci a chwilę później Tomek, który jest pod wpływem dopalaczy. Tymczasem Wanda Ryś czuje się coraz gorzej. Wkrótce wychodzi na jaw, że wnuczek podał jej leki nasenne. Te w połączeniu z lekami na serce, które kobieta przyjmuje, bardzo jej zaszkodziły. Inga Lepicka pół roku wcześniej uciekła z domu, bo matka nie znosiła jej chłopaka. Rzuciła szkołę i od tamtej pory utrzymuje się z żonglowania ogniem na ulicy. Żałuje jednak swojej decyzji. Tęskni za domem i za matką. W szpitalu dochodzi do ich spotkania. Czy matka pogodzi się z córką i zaakceptuje jej chłopaka? W międzyczasie okazuje się, że poparzenia pacjentki są poważne i czeka ją przeszczep skóry.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-27
00:50 Szpital, odc. 220 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 20-letnia Anna Lewandzik. Dziewczynę od kilku dni bardzo boli pośladek i ma gorączkę. Bada ją dr Michał Morawski. Na oddział ratunkowy zostaje przyjęty 40-letni Karol Wilecki, który złamał rękę siłując się z kolegą. Mężczyzna chciał zaimponować dużo młodszej dziewczynie, z którą kilkakrotnie się przespał. Przyjmuje go dr Dominika Gajda. Anna Lewandzik z powodu kompleksów zrobiła sobie operację plastyczną pośladków. Dziewczyna była tak zdesperowana, że postanowiła zarobić na zabieg pracując za granicą, jako prostytutka. Ojciec, który jest z nią w szpitalu, o niczym nie wie i bardzo się o nią martwi. Okazuje się, że wokół jednego z implantów zrobiło się groźne dla życia zakażenie! Jednak pacjentka nie chce się zgodzić na operację… Pacjent ze złamaną ręką udaje przed żoną, że szuka pracy, a tak naprawdę spędza czas w osiedlowym barze i potajemnie spotyka się z pracującą w nim barmanką. Koledzy, którzy go nie lubią sprowadzają do szpitala jego żonę, żeby poznała prawdę. Wkrótce wybucha awantura. Kobieta nie może uwierzyć, że mąż ją zdradza…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 221 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 25-letnia Monika Stachurska. Dziewczyna została przygnieciona w samochodzie przez słup elektryczny, który spadł na auto podczas gwałtownej wichury. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Karetka przywozi 22-letniego Adama Tarnawskiego. Chłopak był świadkiem kłótni osiedlowego chuligana i jego dziewczyny. Kiedy agresywny mężczyzna uderzył młodą kobietę, pacjent stanął w jej obronie i został raniony nożem w szyję! Zajmuje się nim dr Robert Szewczyk. Monika Stachurska tuż przed wypadkiem pokłóciła się ze swoim narzeczonym, bo odkryła, że ją zdradził. Do szpitala przyjeżdża matka pacjentki. Mimo, że chłopak skrzywdził jej córkę, kobieta nie chce, żeby się rozstali. Narzeczony dziewczyny jest bogaty i matka robi wszystko, żeby ich pogodzić. Pacjentka zrywa zaręczyny. Ale okazuje się, że jest w ciąży… Wkrótce do szpitala przyjeżdża dziewczyna, która została pobita przez swojego chłopaka. Chce sprawdzić co dzieje się 22-latkiem, który stanął w jej obronie. Okazuje się, że oboje wpadli sobie w oko. Niebawem jednak na oddziale zjawia się mężczyzna, który pobił dziewczynę i ranił nożem pacjenta…

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 365 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 444 Logo TVN

Opis (streszczenie): Pacjentem szpitala jest 18-letni Damian Wróbel. Chłopak próbował ukraść dla ukochanej dziewczyny pudełko lodów. Właściciel sklepu spożywczego chcąc go powstrzymać, prysnął mu w oczy gazem pieprzowym. Oślepiony chłopak wpadł na szklaną witrynę i poważnie skaleczył sobie twarz, głowę i ręce. Pacjentem zajmować się będą dr Anna Nowicka oraz dr Dominika Gajda. Okazuje się, że dziewczyna pacjenta jest w ciąży. Nastolatkowie są przerażeni. Mieszkają na ulicy i boją się jak sobie poradzą po narodzinach dziecka. Żona właściciela sklepu bardzo przejęła się ich sytuacją i próbuje przekonać męża, żeby pomogli przyszłym rodzicom. Karetka przywozi 35-letnią Matyldę Warzyńską. Pacjentka podczas wycieczki do zoo chciała zrobić sobie zdjęcie z niedźwiedziem i weszła na jego wybieg. Wtedy drapieżnik rzucił się na nią. Podczas ucieczki kobieta kilka razy przewróciła się i mocno poturbowała. Na szczęście niedźwiedź nie zdążył jej dogonić. Pacjentką zajmie się dr Piotr Wójtowicz. Okazuje się, że Warzyńska zostawiła rodzinę, żeby podróżować. Rzadko widuje się z dziećmi, które wychowują się z ojcem. Syn kobiety chciałby, żeby jego rodzice znów byli razem. Pacjentka pod wpływem chwili postanawia odzyskać byłego męża. Wkrótce jednak zmienia plany...

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 366 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi na SOR 33-letniego nauczyciela języka angielskiego, którego potrąciła samochodem zakochana w nim 17-letnia uczennica. Pacjentem zajmie się ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Dziewczyna jest niezrównoważona psychicznie. Zakochała się do szaleństwa w profesorze i nie może pogodzić się z tym, że została odrzucona. Nastolatka przyjeżdża do szpitala i chce, żeby mężczyzna jej wybaczył. Zamierza zrobić wszystko, żeby byli razem. Wkrótce na oddział dociera żona pacjenta. Jest zaniepokojona tym, że mąż może ją zdradzać z uczennicą. Na SOR przyjeżdża również dyrektorka szkoły. Nauczyciel mówi jej całą prawdę. Kobieta próbuje wyjaśnić sytuację, tymczasem nastolatka kłamie mówiąc, że była molestowana seksualnie. Młody mężczyzna przyprowadza do szpitala swoją narzeczoną, która ma gorączkę, bolą ją mięśnie i od kilku dni wymiotuje. Para dziesięć dni wcześniej wróciła z egzotycznych wakacji w Kenii, gdzie byli razem z matką dziewczyny. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Chłopak ma dość przyszłej teściowej, która wtrąca się w ich życie. Ukochana nie widzi w tym jednak nic złego. Jest bardzo związana ze swoją matką. Kobieta pojawia się w szpitalu. Jest wściekła na narzeczonego jej jedynej córki. Nie lubi go i jest przeciwna ich małżeństwu. Tymczasem lekarze diagnozują u pacjentki chorobę tropikalną.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 191 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Pacjentami szpitala są: 20-letni Piotr Hańczyk i 17-letni Marcin Suder, na których zawaliła się szopa, w której przebywali. Chłopcy przyjaźnią się od lat i niedawno odkryli, że łączy ich coś więcej. W szopie spotykali się na potajemne randki. Przyjmuje ich dr Robert Szewczyk. W międzyczasie dr Anna Nowicka bada 25-letnią Karolinę Rysiak, która nagle straciła przytomność w pracy. Rodzice Piotra wiedzą, że ich syn jest gejem, jednak od kilku lat przebywają za granicą i nie mają z nim częstego kontaktu. Rodzice Marcina dopiero w szpitalu dowiadują się prawdy. Są zaskoczeni i nawet próbują przekupić syna, żeby tylko zostawił Piotra. Tymczasem do chłopaka dociera, że prawdziwie kocha swojego przyjaciela i chce z nim być mimo wszystko. Karolina Rysiak jest córką prezesa firmy, w której pracuje. Ukrywa przed ojcem, że spotyka się z jednym z pracowników - Marcelem Wojtasikiem. Boi się, że ojciec, który układa jej życie nie zaakceptuje jej wybranka. Tymczasem prawda wychodzi na jaw za sprawą fałszywej koleżanki, która chce Karolinie odbić Marcela. To przez nią pacjentka znalazła się w szpitalu, bo dziewczyna z czystej złośliwości podała jej silnie odwadniający lek...

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-28
00:50 Szpital, odc. 222 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 9-letniego Bartka Krawczyka, który miał wypadek na sankach. Chłopiec wjechał w ogrodzenie i wbił sobie kawałek drutu w przedramię. Pacjenta przyjmuje dr Dominika Gajda. Tymczasem do szpitala trafia 16-letnia Agata Małek, która wpadła do starej studni i połamała się. Dziewczyna razem z młodszym bratem uciekła z domu dziecka, żeby odszukać biologicznych rodziców. Pacjentką zajmuje się dr Michał Morawski. Rodzice 9-latka, który miał wypadek na sankach rozwiedli się rok temu, ale nadal mieszkają razem. Ojciec chłopca, na złość byłej żonie, nie chce wyprowadzić się z domu. Wtrąca się w życie kobiety i chce ją kontrolować. Tymczasem matka chłopca zaczęła spotykać się z nowym mężczyzną. Kiedy były mąż dowiaduje się o tym, grozi kobiecie, że odbierze jej dziecko! Do szpitala przyjeżdżają biologiczni rodzice rodzeństwa, które uciekło z domu dziecka. Sąd ograniczył im prawa rodzicielskie, bo pili i zaniedbywali dzieci. Teraz chcą je zabrać do domu, ale wcale im na nich nie zależy. Liczą na to, że dostaną pieniądze z opieki społecznej. Dzieci cieszą się, że zamieszkają z mamą i tatą, bo tęsknią za nimi. Tymczasem okazuje się, że rodzice chcą ich tylko wykorzystać…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 223 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 25-letnia Beata Kwiek. Kobieta rozcięła sobie dłoń i mocno krwawi. Towarzyszy jej matka. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. Na oddział ratunkowy koledzy przyprowadzają 14-letniego Michała Stępnia, który miał wypadek na rowerze. Chłopak chciał się popisać przed starszymi kolegami i zjechał na rowerze z wysokiego muru. Jest poważnie poturbowany. Zajmuje się nim dr Robert Szewczyk. Beata Kwiek rozcięła sobie rękę podczas awantury z matką. Kobieta od lat znęca się nad córką i 9-letnim wnukiem. Dr Dominika podejrzewa, że kobieta jest bita, bo ma na ciele wiele siniaków. Pacjentka wstydzi się przyznać lekarce, że to matka się nad nią znęca. W szpitalu kobieta mówi matce, że zamierza się od niej wyprowadzić i zamieszkać z chłopakiem. Matka za wszelką cenę chce zatrzymać córkę przy sobie, przed lekarzami oskarża chłopaka córki o znęcanie się nad pacjentką. Niebawem mężczyzna przyjeżdża do szpitala … Nastolatek, który uległ wypadkowi rowerowemu, nie ma rodziców. Wychowuje go starsze rodzeństwo. Siostra pacjenta zabroniła bratu spotykać się ze starszymi chłopakami, nie lubi ich, uważa, że mają na niego zły wpływ. Okazuje się, że nastolatek przed wypadkiem palił marihuanę, którą kupił od kolegów. Teraz nie chce, żeby o wszystkim dowiedziała się siostra…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 192 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Tosia Talarczuk przyprowadza na oddział ratunkowy swojego 2-letniego braciszka – Krzysia. Chłopiec był pod jej opieką, kiedy zjadł farbę do włosów z amoniakiem. Podrażnił sobie jamę ustną i bardzo cierpi. Zajmuje się nie dr Eryk Wajman. Pacjentem szpitala jest również 70-letni Bogdan Łuczak, który ma problemy z sercem i zasłabł na ulicy. Przyjmuje go dr Robert Szewczyk. Tosia Talarczuk specjalnie podała braciszkowi farbę do włosów, bo go nienawidzi. Dwulatek jest jej przyrodnim bratem i dziewczyna obwinia go o rozwód swoich rodziców, którzy rozstali się po tym jak jej matka zaszła w ciążę z innym mężczyzną. W międzyczasie do szpitala przyjeżdżają rodzice dziewczyny. Kiedy stan chłopca pogarsza się, wychodzi na jaw, że siostra specjalnie podała mu szkodliwą farbę do włosów. Bogdan Łuczak chce się rozwieść po pięćdziesięciu latach małżeństwa. Kilka miesięcy temu poznał uroczą panią Basię, w której szaleńczo się zakochał. Jego żona jest despotyczna i mężczyzna już od dawna nie jest z nią szczęśliwy. Kiedy kobieta dowiaduje się, że mąż chce od niej odejść, nie chce mu na to pozwolić. Próbuje rozdzielić go z ukochaną Basią. Tymczasem stan pacjentka pogarsza się. Okazuje się, że ma zawał.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-29
00:55 Szpital, odc. 224 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Osiemnastolatek przywozi do szpitala swojego młodszego brata, 17-letniego Kamila Kołaczyka, który stracił przytomność. Pacjentem zajmie się dr Dominika Gajda. Karetka przywozi na oddział 7-letniego Kacpra Daniewicza. Chłopiec jest zaczadzony - był sam w mieszkaniu, kiedy wybuchł piecyk gazowy! Z pożaru uratował go sąsiad. 7-latka przyjmuje dr Robert Szewczyk. Brat nieprzytomnego nastolatka boi się przyznać, że to przez niego chłopak znalazł się w szpitalu. Na osiemnastce starszy brat widział, jak młodszy całuje się z jego dziewczyną. W bójce popchnął go tak mocno, że chłopak stracił przytomność. Teraz martwi się o brata. Wkrótce na oddział przyjeżdża zdenerwowana matka chłopców, obwinia starszego syna, że nie dopilnował brata. W szpitalu pojawia się również dziewczyna, o którą obaj się pobili… Do szpitala dociera załamana matka zaczadzonego chłopca. Była w sklepie, kiedy w mieszkaniu wybuchł pożar. Rodzice chłopca są w trakcie rozwodu. Matka rozstała się z ojcem, ponieważ nadużywał alkoholu i teraz wychowuje syna sama. Od jakiegoś czasu spotyka się z sąsiadem, są zakochani! Mężczyzna przyjechał razem z nią do szpitala. Tymczasem na oddziale pojawia się również pijany ojciec 7-latka. Chłopiec boi się go. Mężczyzna zastrasza żonę i żąda, żeby pozwoliła mu wrócić do domu…

/ Polska / program obyczajowy
01:55 Szpital, odc. 225 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Na oddział ratunkowy zgłasza się 32-letnia Milena Wasiak. Zaniepokoił ją ogromny siniak na twarzy, z którym rano się obudziła. Nie wie, co się stało. Pacjentkę przyjmuje dr Robert Szewczyk. Do szpitala przyjeżdża 51-letni Michał Sadowicz. Mężczyzna ma wysoką gorączkę i czuje się coraz gorzej. Chwilami traci kontakt z otoczeniem. Na odział przywożą go brat i jego żona. Mężczyzna zasłabł u nich w mieszkaniu. Zajmie się nim dr Anna Nowicka. Pacjentka z krwiakiem na twarzy denerwuje się, bo chciałaby wrócić szybko do domu, gdzie zostawiła córeczkę. Kobieta rok temu rozwiodła się z mężem i ma nowego partnera. Z tego powodu nie utrzymuje kontaktów z rodzicami, którzy nie zaakceptowali decyzji córki. Doktor Robert zaczyna podejrzewać, że siniaki są wynikiem pobicia i nie wierzy pacjentce w zapewnienia, że nikt jej nie skrzywdził. Wkrótce w szpitalu pojawiają się rodzice kobiety. Matka jest przekonana, że to nowy partner znęca się nad jej córką. Kiedy mężczyzna z córeczką dociera do szpitala, matka kobiety oskarża go o pobicie córki i chce odebrać mu dziecko… Tymczasem stan pacjenta dr Anny jest bardzo ciężki i wciąż się pogarsza. Pół roku wcześniej zdiagnozowano u niego raka płuc. Mężczyzna jest umierający. Przed śmiercią chciał uporządkować swoje rodzinne sprawy, dlatego przyjechał do brata i jego żony. Okazuje się, że w przeszłości mężczyzna uwiódł żonę brata, kobieta zaszła z nim w ciążę i urodziła dziecko. Pacjent ma nadzieję, że brat mu w końcu wybaczy i pozwoli poznać córkę…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 193 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Dr Dominika Gajda zajmuje się 35-letnią Agatą Bielską, która gorzej się poczuła podczas obiadu ze swoim byłym mężem. Byli małżonkowie rozwiedli się 9 lat temu. Od jakiegoś czasu znów się spotykają i ze sobą sypiają, mimo, że mężczyzna ma narzeczoną, z którą planuje ślub. Tymczasem do szpitala zgłasza się 16-letni Filip Migacz. Chłopak jest po przeszczepie nerki i przestraszył się, kiedy nagle źle się poczuł i zaczął gorączkować. Zajmuje się nim dr Piotr Wójtowicz, który zna pacjenta, bo asystował przy przeszczepie jego nerki. Do szpitala przyjeżdża narzeczona Macieja Lesiaka – byłego męża Agaty Bielskiej. Kobieta podejrzewała, że mężczyzna ją zdradza, dlatego go śledziła. W międzyczasie okazuje się, że pacjentka jest w ciąży pozamacicznej, którą trzeba jak najszybciej usunąć, bo zagraża jej życiu. Do byłego męża dociera, że bardzo kocha byłą żonę… Filip Migacz od dziecka cierpiał na wrodzoną niewydolność nerek i dużo czasu przebywał w szpitalu. Po przeszczepie jego życie bardzo się zmieniło. W końcu mógł żyć jak normalny nastolatek. Poznał dziewczynę i zakochał się w niej. Wkrótce okazuje się, że stan chłopaka pogorszył się, bo przestał brać leki immunosupresyjne. Czuł się po nich źle, miał problemy z cerą i wypadaniem włosów. Przez to teraz jego nowa nerka źle pracuje a organizm może odrzucić przeszczep…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-30
00:50 Szpital, odc. 226 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 25-letnia Sabina Szpak. Kobietę bardzo rozbolała noga podczas randki. Towarzyszy jej mężczyzna, z którym była na spotkaniu. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. Karetka przywozi do szpitala 19-letniego studenta, Adama Kreta, który miał wypadek na skuterze. Zajmie się nim ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Dr Dominika, podejrzewa, że jej pacjentka ma zakrzepicę. Zażywa tabletki antykoncepcyjne i pali papierosy, a to zwiększa ryzyko zachorowania. Kobieta od kilku lat ma stałego partnera, ale nie jest mu wierna, spotyka się też z innymi mężczyznami. Narzeczony do tej pory przymykał oko na przelotne romanse swojej dziewczyny, ale w szpitalu stawia jej ultimatum! W tym czasie na oddziale pojawia się kolejny adorator pacjentki… Student, który miał wypadek na skuterze, zajmuje się chorą matką, która wymaga opieki i pomocy finansowej. Dlatego nastolatek pracuje po szkole jako dostawca pizzy. Od jakiegoś czasu spotyka się z dużo starsza kobietą, szczerze się kochają. Tymczasem córka kobiety podkochuje się w chłopaku matki. Dlatego obmyśla intrygę i wmawia matce pacjenta, że starsza partnerka płaci studentowi za sex. Matka chłopaka wierzy w kłamstwa dziewczyny. Dochodzi do poważnej awantury!

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 227 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Na Szpitalny Oddział Ratunkowy przyjeżdża taksówką 60-letnia Barbara Kacperska, która zasłabła w łazience i uderzyła głową o wannę. Kobieta jest opiekunką do dzieci i zajmuje się rodzeństwem: 10-letnim Patrykiem i 9-letnią Kasią. Zasłabnięcie miało miejsce w czasie, gdy niania pilnowała dzieci. Pacjentką zajmie się dr Piotr Wójtowicz. Na izbę przyjęć przyjeżdża 32-letni Szymon Fałek. Trzy godziny temu zakończył udział w maratonie, do którego przygotowywał się od kilku miesięcy. Po powrocie do domu mężczyzna bardzo osłabł i dostał duszności. Do szpitala przyjechał ze swoją narzeczoną. Przyjmuje go dr Michał Morawski. Wkrótce do szpitala przyjeżdża matka dzieci, których niania jest pacjentką dr. Piotra Wójtowicza. Pobyt opiekunki jej dzieci w szpitalu jest dla kobiety bardzo niewygodny. Niania jest z rodzeństwem codziennie przez ponad 10 godzin. Matka nie radzi sobie z dziećmi i bardzo chętnie oddaje swoje obowiązki opiekunce. W tym samym czasie na oddział dociera zaniepokojona córka opiekunki. Uważa, że jej matka jest wykorzystywana. Z tego powodu dochodzi do kłótni między kobietami. Narzeczona maratończyka bardzo martwi się o jego zdrowie. Nie wie, że mężczyzna jest uzależniony od prostytutek i pornografii. Niebawem w szpitalu pojawia się kolega z pracy, pod pozorem troski o jego zdrowie, zaczyna szantażować mężczyznę, zdjęciami pornograficznymi, które znalazł na jego służbowym komputerze… I tak o wszystkim dowiaduje się narzeczona. Kobieta jest zdruzgotana! Czy da mężczyźnie jeszcze jedną szansę?

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 366 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 445 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 22-letnia Agata Bielecka. Dziewczyna jest przekonana, że zatruła się trupim jadem i wkrótce umrze. Od pół roku pracuje w zakładzie pogrzebowym i robi makijaż zmarłym. Pacjentkę przyjmuje dr Eryk Wajman. Dziewczyna ukrywa przed najbliższymi i swoim chłopakiem, czym tak naprawdę się zajmuje. Jednak jej koleżanka zdradza tajemnicę. Dziewczyna podkochuje się w chłopaku 22-latki i chce go jej odbić. Udaje jej się skłócić parę. Pacjentka postanawia walczyć o ukochanego. 14-letni Maciek Jacher przyprowadza do szpitala swojego 7-letniego przybranego brata. Chłopiec chcąc zaimponować starszemu bratu założył się z nim, że włoży i wyciągnie z ust żarówkę, niestety nie udało mu się to. Żarówka pękła w ustach 7-latka i dotkliwie go zraniła. Pacjentem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Nastolatek jest zazdrosny o młodszego brata i czuje się zaniedbany przez matkę. Odkąd kobieta wyszła za mąż za ojca 7-latka przesadnie troszczy się o pasierba. Nie dostrzega, że zaniedbała swojego rodzonego syna. Zazdrosny chłopak zastrasza w szpitalu młodszego brata. Stan pacjenta pogarsza się i lekarze muszą go operować.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 367 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 45-letni Paweł Karpiel, który po powrocie z pracy wypił do kolacji małe piwo i od razu źle się poczuł. Jest osłabiony i ma gorączkę. Towarzyszą mu syn i córka. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Mężczyzna wstydzi się przyznać, że leczy się na chorobę weneryczną. Prowadzi podwójne życie i zdradza żonę z prostytutkami. W domu jednak udaje przykładnego męża i ojca. Jest dla dzieci bardzo wymagający i nie pozwala synowi spotykać się z dziewczyną. Tymczasem chłopak przypadkiem poznaje prawdę i wzywa do szpitala matkę. Kobieta jest przestraszona, bo obawia się, że jej partner jest poważnie chory. Nastolatek w końcu mówi jej, że ojciec ją oszukuje. Zdradzana żona nie może w to uwierzyć. Bardzo kocha swojego męża i chce, żeby ten wszystko sam jej wyjaśnił. Mężczyzna jednak do niczego się nie przyznaje. Karetka przywozi do szpitala 20-letniego Kamila Wróbla z licznymi obrażeniami ciała, który pokłócił się ze swoją dziewczyną podczas zakupów w galerii handlowej i mocno ją uderzył. Ochroniarze stanęli w jej obronie i dotkliwie go pobili. Mężczyzną zajmować się będzie dr Eryk Wajman. Podobnie jak jego ojciec, chłopak jest agresywny i bije kobiety. Jego partnerka jest w nim ślepo zakochana i nie potrafi od niego odejść. Pacjent nie zamierza przyznać się do pobicia. Boi się, że lekarze zawiadomią policję, dlatego ich okłamuje. Tymczasem jego matka jest pewna, że to on uderzył swoją ukochaną.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 194 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 24-letni barman, Mariusz Pawlik, który dostał w pracy silnego ataku douszności. Na oddział ratunkowy przywiozła go koleżanka z pracy - Olga Rojek, z która od pewnego czasu się spotyka. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Tymczasem karetka pogotowia przywozi do szpitala Ryszarda Mazurka, który został dotkliwie poparzony. Mężczyzna pracuje jako spawacz i podczas naprawiania torów tramwajowych przypadkowo doprowadził do wybuchu gazów spawalniczych. Przyjmuje go dr Eryk Wajman. Wkrótce okazuje się, że podczas spawania pacjent nabawił się niebezpiecznej gorączki cynkowej. Mariusz Pawlik nie traktuje poważnie związku z Olgą i spotyka się z kilkoma dziewczynami jednoczesnej. Młoda kobieta nie ma o tym pojęcia. Wkrótce do szpitala przyjeżdża dziewczyna, którą Mariusz poderwał tydzień temu na jej wieczorze panieńskim. Barman robi wszystko, żeby nie dopuścić do spotkania rywalek. Wkrótce na oddział przyjeżdża druhna przyszłej panny młodej, z którą pacjent również się spotyka. Wybucha awantura. W międzyczasie okazuje się, że podczas popisowej sztuczki – plucia ogniem, barman zachłysną się łatwopalnym płynem i w jego płucu wytworzył się ropień. Do szpitala przyjeżdża żona Ryszarda Mazurka z dziećmi. Pacjent niedawno dowiedziała, że od lat go zdradza i chce się z nią rozwieźć. Kiedy mówi o tym żonie, ta nie zgadza się na rozwód i próbuje skłócić go z dziećmi…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-01
00:50 Szpital, odc. 228 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Ratownicy przywożą 38-letnią kobietę, która błąkała się samotnie przy przystanku autobusowym. Karetkę wezwali przypadkowi przechodnie. Kobietę przyjmuje dr Michał Morawski. Pogotowie przywozi 60-letniego Jerzego Sobczaka. Mężczyzna rok temu owdowiał i wkrótce potem przeszedł zawał serca. Dzisiaj, mimo zakazu lekarzy, zdecydował się skorzystać z sauny i podczas wizyty zasłabł. Do szpitala przyjechała z nim jego 40 lat młodsza żona. Pacjentem zajmuje się dr Anna Nowicka. Pacjenta dr Michała Morawskiego zachowuje się dziwnie i niczego nie pamięta. Policja znalazła u kobiety dokumenty i zawiadomiła jej rodzinę. 18-letni syn kobiety jest w drodze do szpitala. Pacjenta częściowo odzyskuje pamięć. Wie, że kilka tygodni temu odeszła od męża, bo zakochała się w innym mężczyźnie. Teraz bardzo chce, by przy niej był. Tymczasem do szpitala przyjeżdżają dzieci pacjentki, 16-letnia córka jest bardzo związana z ojcem i nie może wybaczyć matce, że ich porzuciła. 18-letni syn stoi po stronie matki, uważa że są już z siostrą dorośli i dadzą sobie radę, a matka ma prawo do szczęścia. Rodzeństwo kłóci się ze sobą. Na oddział przyjeżdża także nowy partner kobiety. Wszyscy spotykają się w szpitalu i są na siebie wściekli. Mężczyzna, który zasłabł w saunie, w tajemnicy przed bliskimi, wziął ślub ze swoją sekretarką. To właśnie młoda żona namówiła go na skorzystanie z sauny, mimo, że mąż jest po zawale. Niebawem do szpitala dociera 20-letnia wnuczka mężczyzny, która po śmierci babci bardzo się o niego troszczy. Jest przeciwna jego związkowi z sekretarką, uważa, że dziewczyna go wykorzystuje. Wnuczka na wieść o tym, że dziadek poślubił sekretarkę jest wściekła. Dziewczyna jest przekonana, że młoda żona specjalnie wysłała jej dziadka do sauny, bo czyha na jego życie i chodzi jej wyłącznie o pieniądze. Wkrótce prawda o zamiarach nowej żony pacjenta wychodzi na jaw…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 229 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala przyjeżdża 55-letnia Elżbieta Milecka z ostrym bólem brzucha. Z kobietą jest dorosły syn. Pacjentką zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Na izbę przyjęć zgłasza się 23-letni mężczyzna, który niedawno rozpoczął karierę modela. Towarzyszy mu jego agentka. Obydwoje są bardzo zmartwieni, bo chłopak ma opuchniętą twarz. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. Pacjentka dr Piotra Wójtowicza, która skarży się na ból brzucha, jest bardzo zdenerwowana. Jej syn jakiś czas temu opuścił żonę i dziesięcioletnią córkę, i związał się z inną kobietą. Dziś przedstawił swoją nową partnerkę matce podczas wspólnego obiadu. Kobieta obwiania nową narzeczoną syna, o to, że zatruła się nieświeżym mięsem. Za wszelką cenę chce żeby syn wrócił do synowej. Wkrótce na oddział przyjeżdża żona mężczyzny i ich dziecko. Manipulacje wychodzą na jaw… Tymczasem dr Eryk Wajman zajmuje się modelem z opuchniętą twarzą. Jego agentka bardzo się denerwuje, ponieważ za tydzień chłopak ma ważną sesję zdjęciową w Mediolanie. Ten wyjazd miał być dla kobiety początkiem wielkiej kariery…

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 367 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 446 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi para 18-latków złączona ze sobą silnym klejem. Dziewczyna zaprosiła kolegę na imprezę, gdzie upiła go i próbowała uwieść. Gdy jej się to nie udało przykleiła rękę śpiącego chłopaka do swojego pośladka. Kiedy pacjent próbował odkleić dłoń, uszkodził sobie nadgarstek. Pacjentem zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz. Pacjentka chce zdobyć chłopaka i skłóca go z jego ukochaną, wmawiając mu że uprawiali sex. Pacjent nie wie, że koleżanka kłamie, bo nie pamięta co robił przez ostatnie godziny. Tymczasem na SOR przyjeżdża siostra 18-latki, która wie o jej kłamstwach i żąda zapłaty za milczenie. Ostatecznie prawda wychodzi na jaw i chłopak jest szczęśliwy, że nie stracił ukochanej. Karetka przywozi na SOR 47-letniego nauczyciela fizyki, Antoniego Jędrzejczyka. Pacjent jest pod wpływem narkotyków i ma halucynacje. Jest wymagającym nauczycielem, a ponadto pracuje w liceum, do którego chodzi jego syn. Nastolatek za namową kolegów poczęstował go dziś rano ciastem z marihuaną. Mężczyzna skakał w szkole po ławkach, poślizgnął się i upadł, uderzając głową o podłogę. Przyjmuje go dr Robert Szewczyk. W szpitalu nastolatkowie podają mężczyźnie dodatkowo grzybki halucynogenne, po których jego stan się pogarsza. Syn pacjenta ma coraz większe wyrzuty sumienia i chce, żeby koledzy zostawili jego ojca w spokoju.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 368 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 15-letnią Dagmarę Regulską, która razem ze swoim ojcem i starszym bratem paliła w domu halucynogenną szałwię. Pod jej wpływem wyskoczyła przez okno i mocno się poturbowała. Pacjentkę przyjmuje ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Tata pacjentki jest podróżnikiem i przywiózł narkotyki z Meksyku. Lekarz od razu zauważa, że mężczyzna i jego syn są czymś odurzeni. Dziewczyna była zazdrosna, że jej brat tak świetnie dogaduje się z rodzicem i chciała pokazać ojcu, że z nią też może się dobrze bawić. Tymczasem mężczyzna boi się, że kiedy żona dowie się prawdy o tym, że palił z dziećmi narkotyki, zostawi go. Razem z synem starają się ukryć fakty przed żoną, a nastolatek postanawia wziąć winę na siebie. Kiedy kobieta dowiaduje się, że mąż dał dzieciom narkotyki, jest na niego wściekła i wyrzuca go z domu. Postanawia zgłosić sprawę do sądu. Pacjentem SORu jest również 70-letni Zdzisław Kostecki, który pokłócił się ze swoją żoną. Kobieta powiedziała mu, że chce od niego odejść. 70-latek chciał wzbudzić w niej poczucie winy i udając ból w klatce piersiowej i duszności, zgłosił się do szpitala. Mężczyzną zajmować się będzie dr Robert Szewczyk. Córka pacjenta stoi po stronie ojca i ma pretensje do matki. Poniżana kobieta nie ma odwagi się przyznać, że zakochała się w innym. Wkrótce w szpitalu pojawia się wybranek starszej pani. Jest wdowcem i ma nadzieję, że ponownie się zwiąże. Jednak jego wybranka ma wyrzuty sumienia i postanawia nie opuszczać męża. Kiedy Zdzisław dowiaduje się prawdy o kochanku żony, nie może uwierzyć, że ktokolwiek mógłby zakochać się w kobiecie, którą on sam pogardza. Pacjent z nerwów naprawdę dostaje zawału, a jego małżonka czuje się coraz bardziej winna. Tymczasem córka wciąż nie dostrzega, że ojciec źle traktuje matkę.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 195 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala przyjeżdżają skłócenie narzeczeni: Sabina Miśkowiec i Marek Mikulski. Podczas kłótni mężczyzna w nerwach przytrzasnął narzeczonej dłoń drzwiami od samochodu. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Okazuje się, że kobieta ma zmiażdżone palce. Tymczasem matka przyprowadza do szpitala 16-letniego syna: Kamila Koniecznego. Chłopak próbował zgwałcić dziewczynę swojego starszego brata. Nastolatce udało się obronić i uciec, ale w trakcie szarpaniny podrapała chłopaka i odgryzła mu kawałek ucha. Pacjenta przyjmuje dr Dominika Gajda. Narzeczeni umówili się na skromny ślub, ale rodzice Sabiny nalegają na huczne wesele. Para ciągle się o to kłóci. Marek ukrywa przed narzeczoną, że nie stać go na wystawne wesele. Wstydzi się przyznać, że nie jest tak bogaty jak jej rodzina. W końcu Sabina o wszystkim się dowiaduje. Czy pacjentka zostanie z narzeczonym i weźmie z nim ślub? Kamil Konieczny jest uzależniony od sterydów, dlatego jest bardzo agresywny. Kiedy dziewczyna jego brata twierdzi, że próbował ją zgwałcić, chłopak wszystkiemu zaprzecza i próbują ją oczernić. Matka we wszystko mu wierzy. Tymczasem brat pacjenta, wie o jego uzależnieniu od sterydów i napadach agresji, dlatego wierzy swojej dziewczynie. Wkrótce prawda wychodzi na jaw...

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-02
00:50 Szpital, odc. 230 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 24-letniego Marcina Janko. U mężczyzny nastąpiło zatrzymanie krążenia i był reanimowany na ulicy przez przypadkowego przechodnia. Będzie się nim zajmował dr Robert Szewczyk. Do szpitala zgłasza się 30-letni Tadeusz Kosior. Mężczyzna ma kłopoty z oddychaniem, czuje, że coś utknęło mu w gardle. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. Dr Robert musi jak najszybciej sprawdzić, co doprowadziło do zatrzymania serca u jego pacjenta. Mężczyzna zostaje poddany badaniom kardiologicznym, wiadomo, że leczy się na astmę. Okazuje się, że pacjent pracuje w firmie ojca i tuż przed zapaścią był świadkiem, jak jego ojciec molestował w biurze asystentkę. Kobieta jest narzeczoną pacjenta. Niebawem w szpitalu pojawia się ojciec i narzeczona mężczyzny. Chłopak nie wie, że jego dziewczyna została zgwałcona i posądza ją o zdradę… 30-latek, który ma kłopoty z oddychaniem jest otyłym mężczyzną, którego narzeczona próbuje odchudzić. Jednak mężczyzna nie wytrzymuje surowej diety i podjada. Ostatniej nocy wymknął się na stację benzynową na hot-dogi. Lekarze nie wiedzą, że w przełyku utknął mu kawałek folii z parówki. Matka pacjenta obwinia narzeczoną, że przez jej dietę syn znalazł się w szpitalu. Na oddziale spotykają się rodzice mężczyzny oraz narzeczona. Dochodzi do poważnej awantury…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 231 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala na Biskupińską przyjeżdża 31-letnia Marta Cichoń razem ze swoją trzymiesięczną córeczką. Dziewczynka wypadła z wózka, który zjechał ze schodów. Zajmuje się nią dr Anna Nowicka. Na oddział ratunkowy karetka przywozi 50-letniego Bogdana Zadara. Mężczyznę przysypała ziemia, gdy pracował przy budowie domu. Pogotowie zawiadomiła jego 25-letnia partnerka. Pacjentem zajmuje się dr Dominika Gajda. Matka trzymiesięcznej dziewczynki bardzo denerwuje się stanem dziecka. Musi zawiadomić męża. Mężczyzna nie wie, że to nie on jest biologicznym ojcem dziewczynki. Kobieta bardzo pragnęła zajść w ciążę, ale z mężem jej się nie udało. Postanowiła więc spróbować z innym mężczyzną. Kiedy zaszła w ciążę z kochankiem, zerwała z nim, ale mężczyzna ją odszukał. Teraz chce walczyć o prawo do wychowywania córeczki. Wszyscy spotykają się w szpitalu… Pacjent dr Dominiki Gajdy bardzo cierpi, jego stan jest poważny. Mężczyzna porzucił jakiś czas temu rodzinę i związał się z młodą dziewczyną. Córka pacjenta nie akceptuje nowej partnerki ojca. Tymczasem syn mężczyzny jest w niej zakochany i w szpitalu wyznaje jej miłość…

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 368 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 447 Logo TVN

Opis (streszczenie): Pacjentką dr Michała jest 16-letnia tancerka, która przyjechała do Krakowa na zawody. Dziewczyna nie wie, że to zazdrosna koleżanka z zespołu dolała jej do szamponu zielonej farby, co skończyło się ostrą reakcją alergiczną. Drugiej rywalce podała leki na przeczyszczenie. Kiedy na oddziale pojawia się trener tancerek, zaczyna domyślać się prawdy. Postanawia odsunąć dziewczynę z zawodów i wyrzucić z zespołu. Zdesperowana nastolatka oskarża mężczyznę o próbę gwałtu. 65-letnia pacjentka dr Eryka trafiła do szpitala po tym, jak narzeczony wnuczki niepotrzebnie reanimował ją po omdleniu. Chłopak okłamuje całą rodzinę, że jest lekarzem. Mężczyzna unika w szpitalu spotkania z lekarzem, wie, że wtedy zostanie zdemaskowany, a narzeczona i jej rodzina dowiedzą się, że ich okłamywał. Wymyśla więc, że podczas studiów poważnie pokłócił się z dr Erykiem i od tego czasu unika z nim kontaktów.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 369 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi 45-letni Roman Urbanowski, który zgłasza się na SOR z powodu nieustępującej czkawki i bólu brzucha. Towarzyszy mu jego asystentka. Mężczyzna cierpi z powodu przejedzenia. Obiecał żonie, że przejdzie na dietę, ale najpierw chciał się najeść do syta. Asystentka zorganizowała dla niego ucztę z wielu dań. Pacjentem zajmować się będzie dr Dominika Gajda. 45-latek nie ma pojęcia, że kobieta chciała mu dogodzić kulinarnie, bo jest w nim zakochana. Tymczasem okazuje się, że Roman ma poważne kłopoty zdrowotne. Jego żona martwi się o niego i boi się, że partner chce się z nią rozwieść, podczas gdy ona chciałaby mimo wszystko uratować swoje małżeństwo. Tymczasem asystentka chorego wyznaje mu miłość. Okazuje się, że mężczyzna odwzajemnia jej uczucia. Małżonka pacjenta wzywa do szpitala ich córkę. Chce, żeby pomogła jej ratować małżeństwo. Karetka pogotowia przywozi do szpitala 16-letniego Bartosza Adamusa, który prowadził samochód macochy pod wpływem alkoholu i spowodował wypadek. Pacjent jest półprzytomny, ma rozbitą głowę i rozciętą lewą rękę. Zajmie się nim ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Chłopak po rozwodzie rodziców mieszka z ojcem, który na wszystko mu pozwala i zawsze wyciąga go z kłopotów. Nastolatek ma nadzieję, że jego tata zatuszuje sprawę wypadku. Jednak macocha chłopaka nie chce na to pozwolić. Mężczyzna próbuje przekupić lekarza, żeby nie zawiadamiał policji. Matka pacjenta jest wściekła na byłego męża. Uważa, że syn powinien ponieść konsekwencje swoich czynów.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 196 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 15-letnią Weronikę Trakiewicz, która przewróciła się w parku, uderzyła głową o chodnik i straciła przytomność. Bada ją dr Piotr Wójtowicz. W międzyczasie do szpitala przyjeżdża Magdalena Wojnar z trzema synami. Najmłodszy z nich, 4-letni Michaś od kilku dni ma gorączkę i bardzo boli go gardło. Pojawiły się również problemy z oddychaniem i wymioty. Dziecko przyjmuje dr Anna Nowicka. Wkrótce do szpitala przyjeżdża ciotka Weroniki Trakiewicz. Kobieta wychowuje dziewczynę, bo jej rodzice zginęli w wypadku. Jest dla niej bardzo surowa i nie zgadza się, żeby spotykała się ze swoim chłopakiem. Dziewczyna buntuje się a ciotka, żeby nad nią zapanować, od miesiąca podaje jej do jedzenia leki psychotropowe. To przez nie dziewczyna jest otumaniona i źle się czuje. Tymczasem ciotka próbuje wmówić lekarzom, że jej siostrzenica wzięła narkotyki… Mąż Magdaleny porzucił ją i dzieci dla kochanki. Od tego czasu nie interesuje się nimi i nie pomaga im finansowo, przez co rodzina popadła w długi. Mężczyzna przyjeżdża do szpitala zawiadomiony przez jednego z synów, który bardzo za nim tęskni i chce, żeby do nich wrócił. W końcu do niego dociera, że musi pomóc rodzinie. Tymczasem dr Anna podejrzewa, że 4-letni Michaś choruje na zakaźną mononukleozę.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-03
00:55 Szpital, odc. 232 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Na Oddział Ratunkowy przychodzi 25-letnia Agnieszka Rezner. Dziewczynę na ulicy w pobliżu szpitala zaatakował szaleniec i oblał jej twarz płynem do udrażniania rur. Żrąca substancja poparzyła jej twarz i dostała się do oka, którego dziewczyna nie może z bólu otworzyć. Pacjentką zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Pogotowie przywozi 22-letniego Sebastiana Ostańskiego. Chłopak trenuje żużel i miał wypadek podczas treningu. Jest przytomny, ale bardzo obolały. Krwawi z prawego ramienia i z trudem oddycha. Przyjmuje go dr Dominika Gajda. W szpitalu bardzo szybko pojawiają się policjanci zawiadomieni przez napadniętą dziewczynę. Pacjentka jest pewna, że to nachalny wielbiciel oblał ją żrącym płynem. Od pewnego czasu nieznajomy mężczyzna zasypuje ją listami miłosnymi, mailami, a ostatnio zaczął ją obserwować i śledzić. Na wieść, że dziewczyna ma chłopaka, jej prześladowca wpadł w szał i postanowił się zemścić. Pacjentka nie ma pojęcia, że niebezpieczny wielbiciel chcąc być jak najbliżej ukochanej, zgłosił się na oddział udając chorego… 22-letni żużlowiec, pacjent dr Dominiki Gajdy, został podczas treningu przejechany motorem przez młodszego brata, który również trenuje. Mężczyzna ma poważne obrażenia. 17-letni brat żużlowca, który miał wypadek, ma wyrzuty sumienia. Martwi się o starszego brata i nie może sobie wybaczyć, że przez niego znalazł się w szpitalu. Tymczasem na oddział przyjeżdża dziewczyna 17-latka. Chłopak nie wie, że jego ukochana zakochała się w jego starszym bracie i zdradziła go z nim. W szpitalu wszystko wychodzi na jaw…

/ Polska / program obyczajowy
01:55 Szpital, odc. 233 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Pogotowie ratunkowe przywozi 19-letnią Izabelę Kołodziej, która wypadła z okna mieszkania na pierwszym piętrze. Twierdzi, że myła okna i straciła równowagę. Pacjentkę przyjmuje ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Na oddział ratunkowy przyjeżdża żołnierz z żoną i 6-letnim synem, który nagle dostał silnych bólów brzucha i zasłabł. Chłopiec trafia pod opiekę dr Anny Nowickiej. Dziewczyna, która wypadła z okna, jest przytomna, boli ją noga i ma kłopoty z oddychaniem. Okłamała lekarzy, mówiąc że wypadek zdarzył się podczas mycia okien. Naprawdę wypchnął ją agresywny narzeczony. To kryminalista, który handluje narkotykami i sam bierze amfetaminę. Mężczyzna przyjeżdża do szpitala, bo boi się, że dziewczyna wyda go policji. Przyrzeka, że skończy z narkotykami i już nigdy jej nie uderzy. Stan 6-letniego pacjenta pogarsza się. Lekarze nie wiedzą, że chłopiec zjadł owoce cisu, które znalazł w ogrodzie. Rodzice zostawili go samego, bo się pokłócili. Kiedy ojciec chłopca wrócił z zagranicznej misji wojskowej do domu, jego żona zażądała rozwodu. Okazuje się, że kobieta zakochała się w przyjacielu męża.

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 369 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 448 Logo TVN

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi do szpitala dwudziestotrzyletniego Olka Zadurskiego, który zasłabł w jednym z klubów, gdzie występuje, jako drag queen. Chłopak nie jest gejem i ma narzeczoną, która nie zna prawdy o jego zawodzie. W scenicznym przebraniu spotyka na oddziale brata swojej narzeczonej. Wychodzi na jaw, że mężczyzna ukrywał przed bliskimi, w jaki sposób zarabia na życie. Jego ukochana podejrzewa, że pacjent jest gejem. Karetka przywozi 45-letniego Rafała Kosmalę. Pacjent został napadnięty w miejskim parku i dotkliwie pobity, przez chłopaka swojej nastoletniej córki, którego nie akceptuje. Mężczyzna tak zaskoczył pacjenta, że ten nie zdążył go rozpoznać. Pogotowie wezwali przypadkowi przechodnie, którzy znaleźli go nieprzytomnego i zakrwawionego. Mężczyzną zajmować się będzie dr Robert Szewczyk.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 370 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 70-letnia Wanda Oleś, która choruje przewlekle na serce i płuca. Nagle jej stan się pogarsza. Na oddział przywozi ją syn i synowa. Pacjentką zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Chora kobieta uprzykrza małżeństwu życie. Nie chce się zgodzić żeby pojechali na wakacje, bo uważa że syn powinien się nią cały czas zajmować. Nie ma pojęcia, że jej stan pogorszył się, bo synowa podmieniła jej leki nasercowe na witaminy. Młoda żona liczy, że teściowa rozchoruje się i zostanie dłużej w szpitalu, a oni pojadą na urlop. Synowa ma już dość 70-latki, przez którą ciągle kłóci się z mężem. Wanda jednak chce, żeby syn z nią został. Mężczyzna wzywa siostrę i prosi ją, żeby zaopiekowała się chorą matką. Tymczasem jego żona wyznaje mu prawdę. Kobieta ma wyrzuty sumienia, że mogła nieumyślnie zabić starszą panią. Matka przywozi do szpitala 17-letnią córkę, która wykąpała się w żrącym płynie do czyszczenia toalet, po tym jak ojciec ją zwyzywał, bo przyłapał ją na całowaniu się z chłopakiem. Dziewczyna jest mocno poparzona na całym ciele i bardzo cierpi. Zajmować się nią będzie dr Michał Morawski. Matka pacjentki nie ma pojęcia, że nastolatka zrobiła to specjalnie. Wmówiła sobie, że jest brudna po tym jak ojciec nakrył ją na pocałunku z chłopakiem. Mężczyzna nęka córkę i ciągle ją poniża. Dziewczyna jest w coraz gorszym stanie psychicznym.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 197 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi Ewa Jankowska ze swoim 8-letnim synem Piotrkiem, który ma problemy z oddychaniem. Dziecko przyjmuje dr Anna Nowicka. Tymczasem pogotowie przywozi na oddział ratunkowy 38-letniego Wojciecha Miszewskiego, który stracił przytomność na ulicy. Kilka miesięcy temu stwierdzono u niego raka jelita grubego z przerzutami do płuc i wątroby. Mężczyzna jest umierający. Zajmuje się nim dr Dominika Gajda. Ewa Jankowska uciekła od męża - tyrana, który bił ją i dziecko. Kobieta od pół roku mieszka w zagrzybionym mieszkaniu, bo nie stać ją na lepsze warunki. Dr Anna podejrzewa, że może to być przyczyną złego stanu zdrowia chłopca. Niebawem w szpitalu zjawia się mąż Ewy, zawiadomiony przez swojego pracownika, który przypadkiem spotkał ją na oddziale ratunkowym. Mężczyzna oskarża żonę o zaniedbanie dziecka i chce odebrać jej synka. Do szpitala przyjeżdża Natalia Chrobak – była narzeczona Wojciecha Miszewskiego. Kobieta wie o jego chorobie i w tajemnicy przed mężem opiekuje się nim. Mężczyzna nadal ją kocha i chce, żeby była przy nim w ostatnich chwilach życia, zwłaszcza, że nie ma nikogo bliskiego. Kobieta kiedyś bardzo go kochała, ale teraz traktuje jak przyjaciela i chce mu pomóc. Wkrótce do szpitala przyjeżdża córka i mąż kobiety. Mężczyzna jest przekonany, że żona go zdradza. Tymczasem stan pacjenta gwałtownie się pogarsza…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-04
00:50 Szpital, odc. 234 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi 15-letniego Mikołaja Kobrzyckiego. Chłopak uciekał z domu swojej dziewczyny przed jej ojcem. Wyskoczył przez okno i chciał przeskoczyć przez ogrodzenie, ale nabił się na nie. Ma przekłute dłonie i poszarpane nogi. Pacjentem zajmuje się ordynator oddziału ratunkowego, dr Piotr Wójtowicz. Na oddział ratunkowy przychodzi 66-letni Marian Krośnicki, razem z wnukiem. Mężczyzna twierdzi, że podczas zbierania grzybów potknął się i nadział na kozik. Przyjmuje go dr Dominika Gajda. 15-latek, który nabił się na ogrodzenie bardzo cierpi. Nie wie, dlaczego ojciec jego dziewczyny tak go nienawidzi. Para spotyka się od dwóch tygodni i od początku ojciec nastolatki był temu przeciwny. Dziewczyna wraz z rodzicami przyjeżdża do szpitala. Niedługo potem pojawia się matka rannego chłopca. Okazuje się, że chłopak jest synem mężczyzny, a dziewczyna, w której się zakochał to jego przyrodnia siostra. Matka chłopaka twierdziła, że jego ojciec nie żyje. Zdrada do tej pory nie wyszła na jaw. Czy teraz tajemnica sprzed lat się wyda? Starszy pan raniony nożem stara się ukryć, co tak naprawdę wydarzyło się w lesie. Nie chce, by wnuk dowiedział się, że pokłócił się ze swoim synem, a ojcem nastolatka, i to właśnie syn dźgnął go nożem. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że syn pacjenta ostatnie kilka lat spędził w więzieniu. W tym czasie zmarła jego żona. Dlatego opiekę nad ich synem przejęli dziadkowie. Dziadek uważa, że syn ma zły wpływ na wnuka.

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 235 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Na oddział ratunkowy Dariusz Myśliwiec przyniósł swoją nieprzytomną córkę, Kasię. Szesnastolatka próbowała popełnić samobójstwo, podcinając sobie żyły. Pacjentką zajmuje się dr Dominika Gajda. Do szpitala przyjeżdża 28-letni Mariusz Lipowski. Mężczyzna jest osłabiony, ma nudności, silne bóle brzucha oraz wyraźnie zażółconą skórę i białkówki w oczach. Przyjmuje go dr Robert Szewczyk. Ojciec szesnastolatki jest po rozwodzie z jej matką i od dawna nie mieszka już z rodziną. Mężczyzna nie wie, dlaczego córka próbowała popełnić samobójstwo. Obwinia byłą żonę, że zaniedbuje córkę i zajmuje się kolejnymi mężczyznami w życiu. Ojciec nie wie, że szesnastolatka chciała się zabić po tym, jak zgwałcił ją parter matki. Kobieta uznała, że to kolejne kłamstwo córki. Tymczasem kochanek matki liczył, że dziewczyna nie przeżyje i gwałt się nie wyda… Pacjent dr. Roberta jest w szpitalu z kochanką. Kobieta związała się z mężczyzną, wiedząc, że jest żonaty. Gdy jego żona dowiedziała się o zdradzie, wyrzuciła go z domu i wniosła sprawę o rozwód. Kochanka jest wściekła, bo mężczyzna wydał całe jej oszczędności. Kłamał, że pracuje, a w rzeczywistości imprezował. Kiedy okazuje się, że pacjent może mieć nowotwór wątroby, wykorzystuje to, żeby ściągnąć do szpitala żonę i wyłudzić od niej pieniądze, które musi oddać kochance…

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 370 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 449 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do szpitala dociera skłócone rodzeństwo. 16-letnia Natalia Pelc i jej 15-letni brat Kamil. Chłopiec podglądał swoją siostrę w kąpieli, a kiedy ta go zauważyła, wypłoszony uderzył głową o szklane drzwi. Dziewczyna żąda od brata tysiąca złotych w zamian za milczenie. Chłopiec nie wie, że siostra potrzebuje pieniędzy, by usunąć niechcianą ciążę. Niespodziewanie nastolatka mdleje i zostaje przyjęta na oddział. Karetka pogotowia przywozi do szpitala 5-letnią Zuzię Rybczak, na którą podczas zabawy w przedszkolu przewróciła się zjeżdżalnia. Nikt nie wie, że dziewczynka jest ofiarą niezrównoważonej psychicznie przedszkolanki zakochanej w jej ojcu. Kobieta specjalnie przewróciła zjeżdżalnię. Chce w ten sposób zbliżyć się do ukochanego. Kilkuletnią pacjentka zajmie się dr Anna Nowicka.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 371 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 13-letnia Marzena Słabecka przynosi do szpitala swojego 7-letniego brata, Henia. Dzieci uciekły z domu, gdzie odbywała się alkoholowa libacja. Chłopiec był zmuszany przez wujka do palenia papierosów i teraz bardzo źle się czuje. Chłopcem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Matka rodzeństwa zaginęła dwa tygodnie wcześniej. Od tej pory dzieci mieszkają u ciotki i wujka, którzy są alkoholikami i źle ich traktują. Nastolatka boi się przyznać, co tak naprawdę się wydarzyło. Planuje uciec z bratem na drugi koniec Polski, bo nie chce, żeby ciotka i wujek nadal się nad nimi znęcali. Tymczasem krewni chcą zostać rodziną zastępczą dla dzieci, żeby dostawać na nie pieniądze. Niespodziewanie pogotowie przywozi na SOR matkę rodzeństwa. Okazuje się, że kobieta miała wypadek i straciła pamięć. Wkrótce zaczyna przypominać sobie, że ma dzieci. Na SOR przychodzi 23-letni Eryk Traczyk, który w trakcie imprezy w pubie napił się drinka z ciekłym azotem. Niedługo później dostał bólu brzucha. Do szpitala przywozi go jego brat oraz była dziewczyna. Chłopaka przyjmuje dr Michał Morawski. Pacjent jest kobieciarzem. Na imprezie spotkał byłą partnerkę i chciałby ją odzyskać. Kobieta nie wie, że Eryk ma narzeczoną, która jest z nim w ósmym miesiącu ciąży. Mężczyzna nie potrafi być wierny jednej kobiecie. Kiedy prawda wychodzi na jaw, obie dziewczyny są wściekłe i żądają od chłopaka wyjaśnień. Narzeczona rodzi synka w szpitalu. Chłopiec jest wcześniakiem i musi jeszcze pozostać na oddziale, jednak jego życiu nic nie zagraża. Świeżo upieczony ojciec jest zachwycony swoim dzieckiem i codziennie odwiedza go na oddziale. Jednak jego narzeczona wciąż jest na niego zła i nie wierzy w szczere intencje.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 198 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 30-letniego Wojciecha Malika, który nagle zasłabł w domu i upadając uderzył głową o biurko. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Dyrektorka gimnazjum przyprowadza do szpitala nauczycielkę, Joannę Starzyk, która została ranna, kiedy w jej biurku wybuchła petarda. Podłożył ją tam uczeń trzeciej klasy, który sprawia kłopoty wszystkim nauczycielom i prześladuje uczniów. Pacjentką zajmuje się ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz. Tymczasem do Wojciecha Malika przyjeżdża jego matka. Kobieta wzywa do szpitala jego byłą partnerkę. Trzydziestolatka wyprowadziła się od pacjenta, bo miała już dość życia z uzależnionym od komputera mężczyzną, który przestał interesować się ich córką. Była partnerka chce mu odebrać prawa rodzicielskie. W międzyczasie pacjent dowiaduje się, że ma cukrzycę. Zaczyna walczyć o dziecko. Do szpitala przyjeżdża piętnastolatek, który podłożył petardę do biurka nauczycielki. Chłopak czuje się bezkarny, bo jest z nim ojciec, który go broni. Mężczyzna chce zatuszować sprawę i próbuje przekupić dyrektorkę szkoły. Nastolatek czuje się bardzo pewnie i znów grozi nauczycielce…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-05
00:50 Szpital, odc. 236 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi do szpitala 19 – letnią Justynę Michalską. Dziewczyna ma ranę na twarzy wzdłuż prawej części czoła i policzka. Rana jest duża i głęboka, powstała kiedy na dziewczynę spadło żelazko, wyrzucone z pierwszego piętra przez bawiące się dzieci. Pacjentka po uderzeniu straciła przytomność, a teraz ma zawroty głowy i wymiotuje. Przyjmuje ją dr Eryk Wajman. Do szpitala przychodzi 30 – letnia Marta Sochacka. Kobieta ma problemy z sercem, kilka miesięcy temu przeszła zapalenia wsierdzia. Zgłasza się na oddział ratunkowy, ponieważ odczuwa bardzo silne dolegliwości bólowe w klatce piersiowej. Pacjentką zajmuje się dr Dominika Gajda. Pacjentka uderzona żelazkiem ma wyjątkowo pechowy dzień. Rano okazało się, że straciła pracę, potem dowiedziała się, że chłopak ją zdradza z jej najlepszą przyjaciółką, a w końcu spadło na nią żelazko, wyrzucone przez okno, gdy przechodziła obok. Lekarz ma świadomość, że dziewczyna mogła tego nie przeżyć. Pogotowie zawiadomił młody mężczyzna, który przyjechał za dziewczyną do szpitala. Okazuje się, że żelazko wyrzucili przez okno jego młodsi bracia. Teraz obwinia się, że ich nie dopilnował. Dr Eryk Wajman podejrzewa, że pacjentka mogła dostać urazu mózgu. 30-latka z bólem w klatce piersiowej jest bardzo przestraszona. Ma dwójkę małych dzieci i opiekuje się nimi sama, ponieważ od niedawna jest w separacji z mężem. Mężczyzna zajął się rozwojem swojej firmy i przestał interesować się rodziną. Kobiecie pomagają rodzice. Matka pacjentki nie lubi zięcia i ma do niego pretensje, że zostawił rodzinę. Mimo to zawiadamia go o chorobie córki. Ma nadzieję, że pomoże w opiece nad dziećmi i wróci do żony. Tymczasem mężczyzna już ułożył sobie życie na nowo i do szpitala przywozi go kochanka…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 237 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi do szpitala 17-letniego Rafała Ziembę. Chłopak jest pijany. Razem z kolegami niszczyli lampy na ulicy. Chłopak kopnął jedną z nich i poraził go prąd. Upadając, uderzył głową o chodnik i stracił na chwilę przytomność. Pacjentem zajmie się dr Piotr Wójtowicz. W szpitalu na przyjęcie przez lekarza czeka 19-letnia Magda Kawczyńska. Dziewczyna była z bratem, jego kolegą i swoją przyjaciółką na wycieczce rowerowej. Podczas szybkiej jazdy przez las spadła z roweru. Przecięła policzek o gałąź i bardzo się potłukła. Dziewczynę przyjmuje dr Anna Nowicka. Pacjent dr. Piotra, mimo że ma porażone prądem nogi, awanturuje się i szarpie. Uliczny wandal nie ma zamiaru zawiadomić matki, ale dzwoni po starszą siostrę, u której mieszka i która go utrzymuje. Siostra czuje się odpowiedzialna za młodszego o 3 lata brata. Boi się, że matka będzie mieć do niej pretensje, że go nie przypilnowała. Wkrótce do szpitala przyjeżdża matka wandala, usprawiedliwia syna i nie wierzy córce. Kiedy pacjent zostaje przyłapany na kradzieży, siostra nie zamierza go chronić… Pacjentka dr Anny, która spadła z roweru była z bratem, jego kolegą i swoją przyjaciółką na wycieczce. Dziewczyna jest bardzo zakochana w przyjacielu swojego brata. To dlatego zaczęła jeździć na rowerze, bo chciała spędzać z nim czas. W poderwaniu chłopaka pomaga jej najbliższa przyjaciółka. Dziewczyny mają nadzieję, że wypadek zbliży zakochaną pacjentkę do przyjaciela brata. Jednak chłopak nie odwzajemnia jej uczuć. Okazuje się, że on jest zakochany w przyjaciółce dziewczyny. Na oddziale wybucha wielka awantura!

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 199 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 16-letni Kacper Porębski, który bardzo źle się czuje i wymiotuje. Pacjentem zajmuje się dr Dominika Gajda. W międzyczasie karetka przywozi na oddział ratunkowy 55-letniego Mariana Blechacza, który zasłabł podczas zebrania w pracy. Pacjent ma objawy zawału. Przyjmuje go dr Eryk Wajman. Matka Kacpra Porębskiego zginęła pół roku temu w wypadku samochodowym. Od tego czasu chłopaka wychowuje ojciec, który jest dla niego bardzo surowy. Mężczyzna nakrył syna na paleniu papierosów i za karę kazał wypalić mu na raz całą paczkę. Myślał, że w ten sposób oduczy syna palenia. Tymczasem okazuje się, że chłopak zatruł się nikotyną. Marian Blechacz ma romans ze swoją asystentką, dla której chce się rozwieść z żoną. Do szpitala przyjeżdża jego 15-letnia córką, która chce, żeby ojciec wrócił do matki, dlatego próbuje ich pogodzić. Nie ma pojęcia, że ten od roku związany jest ze swoją asystentką, w której zakochał się po uszy. Wkrótce do szpitala przyjeżdża żona pacjenta. Zgodziła się na rozwód, bo od dawna między nimi źle się układa, ale nie wie, że mąż od roku ją zdradza. Tymczasem okazuje się, że mężczyzna przechodzi zawał. Jego stan jest poważny.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-06
00:55 Szpital, odc. 238 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nauczycielka przywozi do szpitala 7-letnią uczennicę Kasię Małek. Szkolny łobuz przykleił dziewczynce do policzka plastikowy klocek. Małą pacjentką zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Karetka pogotowia przywozi do szpitala 17-letniego Konrada Wolaka. Nastolatek uczestniczył w rekonstrukcji historycznej bitwy, podczas której strzała, wystrzelona przez któregoś z uczestników, przeszyła mu prawe ramię. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. 7-letnia dziewczynka z klockiem przyklejonym do policzka jest wystraszona i zapłakana. Lekarz obawia się wystąpienia ostrej reakcji alergicznej, dlatego od razu zabiera dziewczynkę na badania. Wkrótce w szpitalu pojawia się ojciec dziewczynki. Mężczyzna sam ja wychowuje, bo żona wyjechała za granicę. Jest bardzo związany z córką, wścieka się, że starszy uczeń ją gnębi. 10-latek, który przykleił dziewczynce klocek też jest w szpitalu, razem ze starszym bratem, który tak naprawdę opiekuje się chłopcem, bo rodzice są alkoholikami. Sprawca do niczego się nie przyznaje. Przed szpitalem dochodzi do bójki ojca dziewczynki z bratem łobuza. Bracia boją się, że trafią w końcu do domu dziecka… Tymczasem pacjent dr Eryka to rycerz przywieziony wprost z pola bitwy. Chłopak jest fascynatem rekonstrukcji historycznych, należy do bractwa rycerskiego, chce studiować historię. Uczestniczył w bitwie w tajemnicy przed matką, która jest prawniczką i chciałaby, żeby syn w przyszłości odziedziczył po niej kancelarię. Chłopak nie chce zawiadomić matki, co się stało, boi się, że wszystko się wyda. Poza tym matka pacjenta nie lubi jego dziewczyny, która pochodzi z niezamożnej rodziny. Mimo to ukochana rycerza zawiadamia kobietę, że jej syn jest w szpitalu. Kobieta wykorzystuje spotkanie, żeby zmusić dziewczynę do zerwania z jej synem.

/ Polska / program obyczajowy
01:55 Szpital, odc. 239 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Na Szpitalny Oddział Ratunkowy zostaje przywieziony 32-letni Tomasz Baczkiewicz. Mężczyzna został potrącony przez samochód. Pacjentem zajmuje się dr Robert Szewczyk. 40-letni Andrzej Jaworski przyjeżdża na izbę przyjęć ze swoim 11-letnim synem, Antkiem. Obydwaj byli w parku na rolkach, chłopiec niefortunnie się przewrócił. Przyjmuje go dr Piotr Wójtowicz. Lekarz badający pacjenta potraconego przez samochód stwierdza, że oprócz typowych po wypadku obrażeń ma on także ślady pobicia. Okazuje się, że mężczyzna uciekał przed mężem kochanki, który zastał ich razem w łóżku. Wcześniej został przez niego pobity. Teraz boi się, że mąż może zrobić coś również swojej żonie, dlatego chce się z nią jak najszybciej skontaktować. Kobieta jest w drugim miesiącu ciąży, nie wie, czy to dziecko kochanka, czy męża. W końcu kochanka dociera do szpitala z postanowieniem, że skończy swoje małżeństwo… Chłopiec, który uległ wypadkowi na rolkach, skarży się na ból nadgarstka. Jest rozdarty między matką i ojcem, którzy wciąż się kłócą. Rodzice małego pacjenta mieszkają razem, ale są w trakcie rozwodu. Maja też inne plany wobec syna, ojciec chce zrobić z niego sportowca, a matka muzyka. Chłopiec nie chce, żeby matka przyjeżdżała do szpitala, bo znów będzie awantura, a on ma dość widoku kłócących się rodziców. W szpitalu dochodzi jednak do awantury między rodzicami, a zdesperowany chłopiec wzywa ukochanego dziadka.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 200 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Karetka przywozi na oddział ratunkowy 14-letnią Weronikę Motławską, która została pobita i zgwałcona. Zajmuje się nią dr Piotr Wójtowicz. Chwilę później do szpitala przyjeżdża policja. W międzyczasie na SOR zgłasza się 23-letnia Lilianna Krzystek, która podczas swojego wieczorku panieńskiego spadła ze stołu, na którym tańczyła ze striptizerem i złamała sobie nos. Jest w towarzystwie przyjaciółki i siostry pana młodego. Pacjentkę przyjmuje dr Robert Szewczyk. Matka Weroniki Motławskiej zorganizowała w domu imprezę, podczas której jej nowy mężczyzna podał jej córce pigułkę gwałtu. Potem wyprowadził dziewczynę z domu, zgwałcił i porzucił na mrozie. Nastolatka nadal jest pod wpływem środków odurzających i nie pamięta co się wydarzyło. Nie chce też pozwolić się zbadać. Wkrótce do szpitala przyjeżdża jej matka i jej nowy chłopak. Mężczyzna czuje się bezkarny i jest przekonany, że Weronika go nie rozpozna. Tymczasem dziewczyna zaczyna przypominać sobie co się wydarzyło… Lilianna Krzystek jest załamana, bo za tydzień wychodzi za mąż i chciałaby pięknie wyglądać, a tymczasem złamała nos. Do szpitala przyjeżdża jej narzeczony i przyszła teściowa, która jej nie lubi i nie chce, żeby syn się z nią ożenił. Kobieta kolejny raz próbuje go przekonać, żeby zostawił Liliannę…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-07
00:50 Szpital, odc. 240 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 9 – letnia Hania Piotrowska, którą na przejściu dla pieszych potrącił samochód. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Na oddział zgłaszają się także 17 – letni Kacper Brzeski ze swoją dziewczyną, Asią. Chłopak nadepnął na zardzewiały gwóźdź. Niestety, rana, która z początku wydawała się niegroźna, nie chce się goić i chłopak coraz gorzej się czuje. Zajmuje się nim dr Piotr Wójtowicz. Dziewczynka, którą pogotowie przywiozło z wypadku, jest bardzo obolała i przestraszona. Matka dziewczynki przyjeżdża do szpitala i jest zszokowana, że sprawca potrącił dziecko i uciekł, zostawiając je ranne na ulicy. Tymczasem sprawczyni wypadku też dociera do szpitala. Martwi się o dziewczynkę i boi się, ponieważ prowadziła samochód pod wpływem narkotyków. Chce to ukryć, wie, że będzie miała poważne problemy. Pacjent dr Piotra Wójtowicza razem ze swoją dziewczyną kilka dni temu uciekł z domu, ponieważ ich rodzice pokłócili się z powodu prowadzonych kiedyś wspólnie interesów i zabronili im się spotykać. W opuszczonym domu, w którym zakochani się ukrywali, chłopak nadepnął na zardzewiały gwóźdź. Jest obrażony na rodziców i nie zamierza się z nimi kontaktować, do szpitala przyjeżdża więc matka dziewczyny. Okazuje się, że stan 17-latka jest bardzo poważny, może mu grozić nawet amputacja. Matka dziewczyny musi zawiadomić jego rodziców, wie, że spotkanie zakończy się kolejną awanturą.

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 241 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi 22 – letnia Monika Tomczak. Dziewczyna od kilku dni ma mdłości, wymiotuje i źle się czuje. Podejrzewa, że jest w ciąży. Dziewczyną zajmuje się dr Michał Morawski. Pogotowie przywozi do szpitala także 55 – letniego Wiktora Zawadę. Mężczyzna był z wizytą u swojej sąsiadki, kiedy nagle zaczęła go bardzo mocno boleć głowa. Ból był na tyle silny, że oboje postanowili wezwać pogotowie. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. Pacjentka dr Michała bardzo cierpi i jest już wycieńczona. Początkowo dziewczyna utrzymuje, że jest w ciąży. Koleżance z pracy opowiada, że ojcem ma być znany aktor. Okłamuje personel szpitala, że jest stewardessą, naprawdę pracuje w sklepie. Niebawem okazuje się, że pacjentka nałogowo kłamie. Tymczasem koleżanka dziewczyny czeka nadal w szpitalu na pojawienie się słynnego aktora, który ponoć jest ojcem jej dziecka… Dziewczyna, która wszystkich oszukuje jest przestraszona, że w końcu prawda wyjdzie na jaw. Na odział przyjeżdża jej matka, kiedy odkrywa, że córka ma poważne kłopoty z wymyślaniem swojego życia, próbuje nakłonić ją na leczenie psychiatryczne. Bezskutecznie…Okazuje się, że pacjentka nie jest w ciąży, a jej stan wywołało nerwowe podgryzanie kosmyków włosów. Włosy zbiły się w żołądku w kulę. Mężczyzna z silnym bólem głowy jest bardzo przestraszony, nie wie, co się z nim dzieje.. Boi się o swoje życie, ale obawia się również, że sąsiadka, która bardzo mu się spodobała pomyśli sobie, że jest niedołężny i schorowany. Zaczyna mu na niej coraz bardziej zależeć, mimo że jest w trakcie przygotowań do ślubu z inną kobietą. Tymczasem do szpitala przyjeżdża zmartwiona sąsiadka mężczyzny. Pacjent ma teraz jeszcze jeden kłopot, nie chce dopuścić do spotkania w szpitalu sąsiadki ze swoją córką, która nie wie, że ojciec przed ślubem zaczął randkować z kimś innym. Mężczyzna myśli o tym, żeby odwołać ślub…Wkrótce na oddziale pojawiają się córka i narzeczona pacjenta. Dochodzi do awantury…

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 371 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 450 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi 16-letni Marcin Bukowski. Nastolatek złamał sobie rękę uciekając ze skradzionym naszyjnikiem z galerii handlowej. Biegnąc przewrócił się na chodniku i mocno poturbował. Chłopak udaje przed rówieśnikami, że ma bogatych rodziców. Żeby zaimponować nowym koleżankom i kolegom kradnie dla nich różne rzeczy, jednak nikt o tym nie wie. Marcin jest zakochany w koleżance z klasy. Aby ją zdobyć kradnie dla niej drogocenny naszyjnik. Gdy dziewczyna dowiaduje się prawdy o chłopaku jest nim zachwycona. Wpada na pomysł, aby ukraść karetkę. Dr Robert zajmuje się mężczyzną z objawami zawału serca. Pacjent gorzej się poczuł po tym, jak zięć pokazał mu kompromitujący go filmik. Mężczyzna nagrał teścia jak uprawia sex z jedną ze swoich pracownic i teraz go szantażuje. Pacjent jest zamożny i ma własną firmę. Jego zięć żąda, żeby pieniędzy i awansu na wspólnika. Biznesmen decyduje się spełnić żądania szantażysty. Okłamuje swoją żonę, że potrzebuje pieniędzy na łapówkę dla dr Roberta!

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 372 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 16-letniego Filipa Wyrzyckiego, który został ranny w wybuchu kanistra z benzyną, kiedy próbował podpalić kancelarię adwokacką swojego znienawidzonego wujka. Pacjentem zajmie się ordynator, dr Piotr Wójtowicz. Chłopak chciał się zemścić za to, że krewny w przeszłości molestował go seksualnie. W podpaleniu brała udział również córka adwokata. Dziewczyna wie co ojciec zrobił jej kuzynowi, dlatego zdecydowała się mu pomóc. Na oddziale pojawia się matka nastolatka. Kobieta nie ma pojęcia o przeszłości syna i swojego brata. Tymczasem wujek rannego jest bardzo pewny siebie i uważa, że siostrzeniec nie wyjawi nikomu prawdy. Sam mówi jego matce o podpaleniu. Chce utwierdzić ją w przekonaniu, że chłopak ma problemy psychiczne. Kiedy kobieta dowiaduje się o molestowaniu, jest w szoku i nie może uwierzyć, że jej brat mógł skrzywdzić nastolatka. Oskarża chłopaka o kłamstwo. Zdesperowany Filip próbuje podpalić dyżurkę pielęgniarek. Rodzina przywozi do szpitala 65-letnią Teresę Pyzik, która rano dowiedziała się, że wygrała samochód. Wkrótce potem zasłabła i poczuła kołatanie serca. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Kobieta jest od kilku lat wdową i całe jej życie kręci się wokół dzieci, którym pomaga jak tylko może. Gdy podzieliła się z nimi radosną wiadomością o wygranej, ci natychmiast do niej przyjechali. Każde z nich liczy, że otrzyma w prezencie samochód i stara się przekonać matkę, że bardziej go potrzebuje. Tymczasem pacjentka na oddziale zaprzyjaźnia się z kobietą, która dużo podróżuje. Zaczyna marzyć o dalekiej podróży. Wkrótce jej stan się pogarsza, a jej dzieci zamiast stanem matki, zajęte są kłótniami. Syn pacjentki ściąga do szpitala wnuka Teresy. Wie, że chłopak świetnie dogaduje się z babcią i liczy, że to on przekona ją, żeby podarowała samochód swojemu synowi. Jednak chłopak szybko zauważa, że jego ojcu i ciotce zależy tylko na wygranej i staje po stronie babci, o którą bardzo się martwi.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 201 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Dr Michał Morawski bada 18-letnią Joannę Jaroszewską, którą boli brzuch. Dziewczyna ma nudności i problemy z oddawaniem moczu. Do szpitala przyprowadziła ją matka, która nie ma pojęcia o tym, że jej córka planuje uciec z domu i zacząć nowe życie. Tymczasem na oddział ratunkowy zostaje przyjęta 50-letnia Marianna Jackowska, która nagle zasłabła. Zajmuje się nią dr Piotr Wójtowicz. Joanna Jaroszewska marzy o tym, żeby zostać modelką i dlatego zamierza wyjechać do Warszawy. Dziewczyna trzyma to w tajemnicy przed rodzicami, bo ci chcą, żeby odziedziczyła po nich ubojnię i dwa sklepy mięsne. Wkrótce dowiadują się o planach córki. W międzyczasie dr Michał otrzymuje wyniki badań pacjentki. Okazuje się, że jest poważnie chora. Mimo to, dziewczyna chce wymknąć się ze szpitala i jak najszybciej wyjechać do Warszawy. W trakcie ucieczki jej stan się pogarsza… Marianna Jackowska po śmierci męża popadła w długi. Zawsze żyła w dostatku i luksusie a teraz nie może pogodzić się z zaistniałą sytuacją. Okłamuje obecnego partner, że pracuje i ma pieniądze. Tak naprawdę jest z nim tylko dlatego, że jest bogaty. W ten sam sposób okłamuje też wszystkich swoich znajomych. Tymczasem okazuje się, że pacjentka zażywała duże ilości leku przeciwbólowego, przez co uszkodziła sobie wątrobę.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-08
00:50 Szpital, odc. 242 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Na Szpitalny Oddział Ratunkowy koledzy przywożą 30-letniego Mateusza Jarowskiego. Godzinę temu mężczyzna dowiedział się, że wygrał na loterii milion złotych. Współpracownicy, żeby uczcić wygraną, zaczęli go wysoko podrzucać, aż mężczyzna uderzył głową o wiatrak zamontowany na suficie. Koledzy wystraszyli się wypadku i nie złapali mężczyzny, który upadając na podłogę złamał sobie lewą rękę. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. Na Szpitalny Oddział Ratunkowy karetka pogotowia przywozi 17-letnią Anetę Jończyk. Dziewczyna była na wagarach w opuszczonej fabryce i wpadła do jednego ze starych kominów. Zajmuje się nią dr Robert Szewczyk. Mężczyzną, który wygrał milion jest podekscytowany i zdenerwowany jednocześnie. Do tej pory mieszkał z matką, miał pracę, której nie lubi i stracił nadzieję, że cokolwiek może się zmienić. Pacjent cały czas ma przy sobie kupon i boi się, że jeśli powierzyłby go kolegom, to mogliby odebrać za niego wygraną. Mógłby zaufać swojej ukochanej dziewczynie, ale ta odeszła od niego miesiąc temu. Rzeczywiście, jeden z kolegów obmyśla plan, jak wykraść kupon. We wszystko wtajemnicza swoją nową dziewczynę. Okazuje się, że to była narzeczona pacjenta. Kobieta okłamuje go, że chce do niego wrócić, a tak naprawdę chodzi tylko o kradzież kuponu. Do szpitala przyjeżdża matka pacjenta, kobieta odkrywa spisek byłej dziewczyny syna i jego kolegi z pracy. Na oddziale dochodzi do awantury. 17-letnia pacjentka dr Roberta Szewczyka była na wagarach w opuszczonej fabryce i wpadła do jednego ze starych kominów. Dziewczyna jest pod opieką dziadków, z którymi z trudem się dogaduje. Jej matka urodziła ją mając 17 lat i od razu oddała rodzicom. Sama uciekła i nigdy nie próbowała skontaktować się z córką. Chociaż Aneta świetnie się uczy, jej babcia cały czas jest niezadowolona i wymaga od wnuczki jeszcze więcej. W szpitalu pojawia się koleżanka pacjentki. Ma wyrzuty sumienia, bo to ona namówiła dziewczynę na wagary w starej fabryce. Dziadkowie poszkodowanej dziewczyny nie akceptują przyjaciółki wnuczki, dlatego kiedy przyjeżdżają do szpitala od razu obwiniają ja o wypadek.

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 243 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Dziewczyna szantażowana przez kuzyna, zatrucie solaniną/ Chory kucharz z podwójnym życiem Na oddział ratunkowy piętnastoletnią Alę Frączak przywozi jej ojciec. Dziewczyna ma silne bóle brzucha, nudności i wysoką gorączkę. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. Piętnastolatka kilka dni temu po raz pierwszy poszła do łóżka ze swoim chłopakiem. Zdarzenie z ukrycia nakręcił jej kuzyn i teraz ją nim szantażuje. Dziewczyna wyczytała w internecie, że nastolatki często trują się surowymi ziemniakami, żeby przez kilka dni chorować i nie iść do szkoły. Zrobiła tak, żeby zostać w domu i nie spotkać się z kuzynem. Chłopak nastolatki przyjeżdża do szpitala, ale ona nie chce się z nim spotkać. Wkrótce w szpitalu zjawia się również kuzyn, który szantażuje dziewczynę. Ojciec pacjentki nic o tym nie wie i traktuje chłopaka jak syna. W szpitalu kuzyn nadal szantażuje dziewczynę i grozi jej, że jeśli nie pójdzie z nim do łóżka pokaże wszystkim filmik, na którym uprawia seks ze swoim chłopakiem… Tymczasem do szpitala, z bólem w klatce piersiowej, przyjeżdża trzydziestosześcioletni kucharz jednej z restauracji w mieście. Mężczyzna zasłabł w pracy. Na SOR przywozi go jego partnerka. Kobieta jest w siódmym miesiącu ciąży. Pacjentem będzie się zajmował dr Eryk Wajman. Narzeczona mężczyzny nalega na ślub, wspiera ją w tym jej matka. Kobieta nie wie, że pacjent w innym mieście ma żonę i dorastającą córkę…

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 372 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 451 Logo TVN

Opis (streszczenie): Karetka przywozi na SOR 40-letnią Annę Borsiak. Kobieta została porwana sprzed własnego domu przez bandytów. Gdy przestępcy wieźli ją samochodem, pacjentce udało się otworzyć drzwi i wyskoczyć. Przypadkowi świadkowie wezwali pogotowie i policję, a bandyci uciekli z miejsca zdarzenia. Kobieta trafia pod opiekę dr Piotra Wójtowicza. Okazuje się, że porwanie zostało zorganizowane przez bardzo bliską pacjentce osobę! Karetka przywozi na SOR 17-letniego Damiana Raczaka. Nastolatek rywalizował z bratem o dziewczynę, która obydwu chłopakom bardzo się podoba. W parku linowym urządzili tor, na którym mieli się ścigać. Jednak pacjent spadł na ziemię w trakcie rywalizacji i doznał urazu nogi. Nastolatkiem zajmować się będzie dr Dominika Gajda.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 373 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi do szpitala 40-letniego Marka Walczaka. W karetce razem z nim jest jego kochanka. Oboje biegali w parku, kiedy mężczyzna dostał nagle ostrych duszności. Kobieta wezwała pogotowie. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Mężczyzna znalazł sobie kochankę, bo ma dość nadopiekuńczej żony. Kobieta przyjeżdża do szpitala z ich wspólnym przyjacielem. Małżeństwo nie może mieć dzieci, dlatego żona Marka nadmiernie się nim opiekuje. Bardzo chciałaby zostać matką i jest przewrażliwiona na punkcie zdrowia 40-latka. Tymczasem przyjaciel mężczyzny próbuje się pozbyć kochanki. Niestety kobieta nie chce wyjść ze szpitala. Kiedy żona pacjenta dowiaduje się o zdradzie, żąda rozwodu. Do szpitala zgłasza się 18-letnia Ewa Krajewska. Dziewczyna była na randce z 25-letnim Jarkiem Bakułą. Nagle bardzo rozbolał ją brzuch. Chłopak zakochał się w niej, ale ona go odrzuca, ponieważ Jarek jest chłopakiem jej starszej siostry. Pacjentką zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Po śmierci rodziców, Ewę wychowuje starsza siostra, która od lat ją gnębi i poniża. Nastolatka ma z tego powodu kompleksy i odchudza się jedząc grejpfruty. To przez nie źle się czuje. Jarek wzywa do szpitala swoją dziewczynę, ale nie mówi, że był na randce z 18-latką. Ma zamiar rozstać się z obecną partnerką, jednak czeka na dogodniejszy moment. Tymczasem jego narzeczona bardzo źle traktuje chorą. Chłopak chce przekonać pacjentkę, że powinna przeciwstawić się siostrze. W szpitalu dochodzi do awantury między dziewczynami. Młodsza próbuje popełnić samobójstwo podcinając sobie żyły. Lekarzom udaje się ją uratować, ale nastolatka jest w bardzo złym stanie psychicznym.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 202 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-09
00:50 Szpital, odc. 244 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Dziewczynka postrzelona w oko, wychowuje ją wujostwo/ Schorowana matka wykorzystywana przez córkę Pogotowie przywozi do szpitala 8-letnią Emilkę Szafraniec. Dziewczynka bawiła się ze swoimi kuzynami i jeden z nich postrzelił ją w oko z pistoletu na kulki. Pacjentką zajmie się dr Anna Nowicka. Kilka miesięcy temu zmarła mama dziewczynki. Po jej śmierci pacjentką opiekuje się ciotka, która zamierza ją adoptować. Kuzyni dziewczynki nie lubią jej i nie chcą, żeby zamieszkała z nimi na stałe. To młodszy z nich postrzelił ją w oko. Dziewczynka nie mówi o tym lekarzom, bo obiecała chłopkom, że ich nie wyda. Ciotka ośmiolatki zdaje sobie sprawę, że oprócz niej, dziewczynka nie ma nikogo bliskiego i jeśli ona się nią nie zajmie, to 8-latka trafi do domu dziecka. Dlatego chce ją adoptować i stworzyć jej rodzinę. Kobieta jednak nie zdaje sobie sprawy, że jej mąż i dzieci są temu przeciwni. Na oddział ratunkowy przychodzi 63-letnia Wanda Konarska ze swoją wnuczką, Ewą. Kobieta czuje się słabo i ma problemy z oddychaniem. Kobietę przyjmuje dr Michał Morawski. Pacjentka mieszka z córką i wnuczką, które miały się nią opiekować. Kobieta jest schorowana i potrzebuje pomocy. Jednak ani córka, ani wnuczka nie dbają o nią. Nastolatka jest zła, że musiała iść z babcią do szpitala, bo ma inne plany. Nie przejmuje się babcią, wykorzystuje okazję i okrada ją, robi tak często, kiedy potrzebuje pieniędzy.

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 245 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Stewardessa bigamistka/ Zatrucie jadem kiełbasianym Do szpitala trafia młoda kobieta z dusznościami. Towarzyszy jej przyjaciółka. Pacjentkę przyjmuje dr Eryk Wajman. Kobieta jest bigamistką i ma dwóch mężów. Jednego w Polsce, drugiego we Włoszech. Pracuje jako stewardesa, dzięki czemu jest jej łatwo prowadzić podwójne życie. Bardzo szybko w szpitalu pojawia się mąż Włoch, który podejrzewa, że żona coś ukrywa i dlatego postanowił ją śledzić. Przyjaciółka pacjentki za wszelką cenę chce pozbyć się ze szpitala mężczyzny. Wie, że za chwilę pojawi się również mąż Polak, którego kobieta powiadomiła o tym, że jest w szpitalu. Mimo wysiłków przyjaciółki, dochodzi do spotkania dwóch mężów stewardessy… Na Szpitalny Oddział Ratunkowy trafia również 15-letni Jacek Kłyś. Nastolatka boli brzuch, widzi podwójnie i zachowuje się jak pijany. Przywozi go instruktor młodzieżowego obozu przetrwania. Mężczyzna jest przekonany, że chłopak poczuł się gorzej, bo pił z kolegami alkohol. Piętnastolatka bada dr Anna Nowicka. Okazuje się, że instruktor , który jest w trakcie rozwodu, spotyka się w tajemnicy z matką pacjenta. Kiedy jego syn dowiedział się o tym, z zemsty zmusił chłopka do zjedzenia zepsutej konserwy. Pacjent zatruł się jadem kiełbasianym.

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 373 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 452 Logo TVN

Opis (streszczenie): Karetka pogotowia przywozi na oddział ratunkowy 18-letnią Martę Czacką. Dziewczyna brała udział w tzw. fire challenge – wyzwaniu ognia. Oblała się benzyną stojąc pod prysznicem i podpaliła się. Gdy chciała ugasić ogień, potknęła się, upadła i straciła przytomność. Z pomocą przyszła jej koleżanka, która nagrywała filmik. Nagranie trafiło do internetu. Chłopak, dla którego dziewczyna się podpaliła, obejrzał filmik i zjawia się w szpitalu. Chce namówić Martę do kolejnego wyzwania na sali zabiegowej. Pod opiekę dr Eryka Wajmana trafia 67-letni Mieczysław Plichta. Mężczyznę od rana bardzo boli serce i obawia się, że ma zawał i umrze. Pacjent chce jak najszybciej spisać testament i podzielić swój majątek. W szpitalu towarzyszy mu sąsiadka, którą mężczyzna bardzo lubi. Kobieta nie wie, że mężczyzna zamierza zostawić jej spadek. Na oddziale zjawia się także rodzina pacjenta, która do tej pory nie interesowała się nim. Teraz liczy na spadek. Gdy dowiadują się o tym, że część majątku ma otrzymać sąsiadka, postanawiają skompromitować kobietę.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 374 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 37-letnia Hanna Rusek przywozi na SOR swoją 29-letnią macochę. Kobieta dostała nagłego ataku bólu brzucha i bardzo cierpi. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. Kobieta wyszła za mąż za dużo starszego od siebie mężczyznę. Bardzo pragnie zostać matką, ale jej ukochany nie chce mieć dzieci. Dlatego w tajemnicy przed mężem stara się zajść z nim w ciążę. Kobieta poroniła już kilka razy i boi się, że znów może się to zdarzyć. Nie chce, żeby jej mąż dowiedział się, że trafiła do szpitala. Niestety, pacjentka dostaje krwotoku i traci dziecko. Jej mąż dowiaduje się, że żona go oszukała…Na oddział ratunkowy trafia również 31-letni Jacek Majchrzak. Mężczyznę dotkliwie pogryzły dwie tchórzofretki, które hoduje w domu jego dziewczyna. Pacjentem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Pacjent związał się z dziewczyną, która jest miłośniczką zwierząt. Ukrywa przed nią, że kiedyś dużo imprezował i często zmieniał partnerki. Niespodziewanie mężczyzna spotyka na oddziale swoją byłą dziewczynę. 31-latek prosi ją, żeby nie zdradzała jego przeszłości obecnej dziewczynie, ale ta o wszystkim jej opowiada.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 203 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-10
00:55 Szpital, odc. 246 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nawrót białaczki, chory ojciec chce wykorzystać syna jako dawcę/ Kobieta ukrywa przed narzeczonym, że ma dziecko, choroba bostońska Do szpitala zgłasza się 35-letni Maciej Drąg. Mężczyzna upadł w domu na schodach i skręcił sobie kostkę. Podczas upadku rozbił sobie głowę i dostał silnego krwotoku z rany. Mężczyznę do szpitala przywiozła żona. Pacjenta przyjmuje dr Michał Morawski. W przeszłości pacjent był chory na ostrą białaczkę szpikową. Dzięki długotrwałemu leczeniu i chemioterapii od prawie 6 lat objawy choroby są zahamowane. Ale od miesiąca mężczyzna czuje się źle i boi się, że jest to objawem nawrotu choroby. Mężczyzna dzwoni ze szpitala do swojego piętnastoletniego syna, z którym do tej pory nie utrzymywał kontaktów. Ostatnio odnalazł chłopca z bardzo egoistycznych pobudek. Liczy, że syn będzie mógł być dawcą szpiku dla niego… Do szpitala trafia 7 – letni Karol Bilski. Chłopiec od dwóch dni nie chce jeść i pić. Jest odwodniony i ma gorączkę, a od rana wymiotuje. Na oddział ratunkowy przywozi go matka, której towarzyszy starsza siostra. Małym pacjentem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Chłopca wychowuje tylko mama, która urodziła synka bardzo młodo. Ojciec porzucił ją jeszcze przed porodem. Starsza siostra z mężem pomagają jej w opiece nad dzieckiem, dzięki czemu młoda mama może studiować. Dziewczyna kocha synka, ale przestała się nim interesować, odkąd zaczęła spotykać się z nowym chłopakiem. Ukrywa przed nim, że ma dziecko. Kiedy chłopak przyjeżdża do szpitala, żeby zabrać dziewczynę na imprezę, ta okłamuje go, że chłopiec jest jej siostrzeńcem.

/ Polska / program obyczajowy
01:55 Szpital, odc. 247 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Starszy pan połknął mostek zębowy; tango argentyńskie/ Romans wykładowcy ze studentką, nietypowy guz Do szpitala zgłasza się 70-letni Stanisław Mazut. Towarzyszy mu partnerka, Maria. Mężczyzna od kilku dni źle się czuje a dziś podczas lekcji tanga zaczął się dusić. Pacjenta przyjmuje dr Robert Szewczyk. Partnerka pacjenta bardzo martwi się o mężczyznę. Para poznała się dwa lata temu na zajęciach z tanga dla seniorów. Oboje pokochali się i zamieszkali razem. Dzieci mężczyzny nie mają o tym pojęcia, bo są skłócone z ojcem i zerwały z nim kontakt. Starszy pan pokłócił się z synem i córką, bo oboje namawiali go na sprzedaż mieszkania. Chcieli podzielić się pieniędzmi, a ojca umieścić w taniej kawalerce. Teraz pacjent postanawia skontaktować się z synem. Wkrótce do szpitala przyjeżdżają dzieci mężczyzny. Jednak nie interesuje ich stan zdrowia ojca, chcą przejąć jego mieszkanie. Kiedy poznają partnerkę mężczyzny, są wściekli i boją się, że kobieta może pokrzyżować im plany względem majątku ojca. Pogotowie przywozi do szpitala 45-letniego Rafała Romaniuka. Mężczyzna jest nauczycielem akademickim. W przerwie między zajęciami zemdlał w łazience przy oddawaniu moczu i podczas upadku uderzył się w głowę. Znaleźli go koledzy z pracy i wezwali pogotowie. Pacjentem zajmie się dr Anna Nowicka. Mężczyzna 4 miesiące temu porzucił żonę i związał się z jedną ze swoich studentek. Wyprowadził się z domu i wynajął mieszkanie. Nadal jednak nie rozwiódł się z żoną. Okazuje się, że studentka jest z wykładowcą tylko dla dobrych ocen, tak naprawdę nie zależy jej na nim. Nie zamierza też opiekować się mężczyzną, dlatego porzucony przez kochankę pacjent dzwoni po żonę…

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 374 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 453 Logo TVN

Opis (streszczenie): Dr Anna zajmuje się 4-miesięcznym chłopczykiem, którego matka od kilku godzin nie może dobudzić. Dziecko jest senne i apatyczne. Dziewczyna okłamuje lekarkę, że karmi synka piersią, ale tak naprawdę kupuje mleko od kobiety poznanej przez internet. Młoda matka nie wiem, że kobieta zażywa silne leki psychoaktywne, które szkodzą jej dziecku. Do dr Michała Morawskiego trafia 50-letni wdowiec - Witold Skalski. Mężczyzna zasłabł podczas pierwszej randki z 26-letnią dziewczyną, którą zorganizował mu jego syn. Pacjent dr Michała dostał alergii na klei, którym przykleił sobie tupecik. Nie chciał, aby młoda i atrakcyjna kobieta dowiedziała się o jego prawdziwym wieku. Tymczasem w 26-latce zakochuje się także syn mężczyzny. Chłopak postanawia powiedzieć ojcu prawdę.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 375 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pacjentem dr Michała Morawskiego jest 20-latek Dawid Sawczak, którego dotkliwie pogryzły psy. Mężczyzna wraz z kolegą organizują nielegalne walki psów, żeby zarobić na dziecko, które lada chwila ma urodzić narzeczona pacjenta. Mężczyzna nie może znaleźć żadnej pracy, więc okłamuje swoją dziewczynę, że pracuje w hurtowni spożywczej. Na oddziale pojawia się wspólnik pacjenta i szantażuje go, chcąc zwrotu pieniędzy za odwołane z powodu wypadku walki. Dziewczyna pacjenta dowiaduje się, że jej chłopak wplątał się w nielegalne interesy. Dochodzi do przepychanki. Dziewczyna pogryzionego mężczyzny zaczyna rodzić. Pacjent dr Anny Nowickiej, 54-letni Andrzej Matejski poczuł się źle w trakcie wizyty u fryzjera. Mężczyzna chciał się odmłodzić dla swojej 20-letniej narzeczonej i zafarbować swoje siwe włosy na ciemny kolor. Pacjent zakochał się do szaleństwa w młodej dziewczynie i zamierza dzisiaj wziąć z nią ślub. Kiedy 54-latek poznaje na oddziale kobietę w swoim wieku, zaczyna wątpić, czy powinien wiązać się z młodą partnerką.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 204 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-11
00:50 Szpital, odc. 248 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): 7 promili/ Pracownik pobity przez bandytów nasłanych przez szefową Na oddział ratunkowy trafia 16-letnia Iga Jasek. Dziewczyna od trzech dni była na imprezie u kolegi i bez przerwy piła wódkę. Nagle straciła przytomność i spadła ze schodów. Upadając rozbiła sobie głowę. Pacjentką zajmować się będzie dr Eryk Wajman. Pogotowie przywozi do szpitala 30-letniego Kamila Żarnowskiego. Mężczyzna został pobity we własnym mieszkaniu. Jest w ciężkim stanie i ma problemy z oddychaniem. Zajmie się nim dr Michał Morawski. 16-letnia pacjentka dr. Eryka w niecałe trzy dni wypiła w sumie ponad dwa litry wódki i zatruła się. Do tej pory rzadko chodziła na imprezy i w ogóle nie spożywała alkoholu. Chciała zaimponować chłopakowi, który przywiózł ją do szpitala, bo od dawna jest w nim zakochana. Założyła się więc z koleżankami, że wypije na raz szklankę wódki. Kiedy to zrobiła, poczuła się źle i straciła przytomność. Wkrótce na oddziale pojawiają się rodzice dziewczyny, są przerażeni. Ich córka miała we krwi 7 promili alkoholu, to cud, że żyje! Rodzice pacjentki obarczają się nawzajem winą, za to, co się wydarzyło. Tymczasem dziewczyna na chwilę odzyskuje przytomność, choć nadal jest pijana. Niestety, krótko po tym, jej serce przestaje pracować… Młody mężczyzna, którego pogotowie przywiozło do szpitala, został brutalnie pobity w swoim mieszkaniu. Pacjent sypiał z szefową, żeby zdobyć awans. Kobieta zakochała się w nim do szaleństwa. Kiedy dowiedziała się, że 30-latek ma narzeczoną, z zemsty kazała go pobić. Narzeczona pacjenta nie ma pojęcia, że ukochany ją zdradził. Bardzo martwi się o mężczyznę. Niedługo potem na odział przyjeżdża zakochana szefowa pacjenta. Postanawia przekupić narzeczoną mężczyzny, żeby zniknęła z jego życia…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 249 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): 9-latek, który zatruł się wilczą jagodą/ Małe dziecko z nefroblastomą Młoda kobieta przynosi na oddział ratunkowy swoją dziesięciomiesięczną córeczkę, Marysię. Podczas przewijania zauważyła, że brzuszek dziewczynki bardzo się powiększył. Dziecko przyjmuje dr Eryk Wajman. Pogotowie przywozi do szpitala 9-letniego Maćka Trybułę, który zmuszony przez swoich kuzynów zjadł kilka wilczych jagód. Pacjent jest w ciężkim stanie. Ma silne drgawki i majaczy. Chłopcem zajmie się dr Anna Nowicka. Matka 9-miesięcznej dziewczynki rok temu wyszła za mąż za mężczyznę, który jest od niej dużo starszy. Tuż po ślubie zdradziła go z jego synem i to on jest biologicznym ojcem jej dziecka. Kobieta żałuje tego co zrobiła, bardzo kocha męża. Boi się, że gdy mężczyzna dowie się prawdy, porzuci ją. Dlatego nie powiedziała mu, że dziewczynka nie jest jego córką. W szpitalu pojawiają się obaj mężczyźni, mąż kobiety oraz jego syn, ojciec dziewczynki. Biologiczny ojciec dziecka nadal kocha żonę ojca. Postanawia walczyć o kobietę i mówi ojcu prawdę… Mały pacjent dr Anny był przez kilka dni u babci za miastem, ponieważ jego rodzice musieli pilnie wyjechać za granicę. 9-latek niechętnie jeździ do babci, bo spotyka tam kuzynów, którzy się nad nim znęcają i go nie lubią. Wkrótce do szpitala przyjeżdża babcia chłopca i jego kuzyni. Kobieta nie ma pojęcia, że to oni zmusili 9-latka do zjedzenia trujących owoców. Nastolatkowie w ogóle nie czują się winni.

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 375 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 454 Logo TVN

Opis (streszczenie): Ratownicy przywożą do szpitala uczestników wieczoru kawalerskiego: przyszłego pana młodego, Jarosława Kanię oraz jego przyjaciela, Szymona Tomalę. Obaj mężczyźni, po szalonej nocy, włamali się do ogrodu zoologicznego i usiłowali wdrapać się na żyrafę. Przerażone zwierzę mocno ich poturbowało. Na oddziale zjawia się przyszła panna młoda. Jest wściekła na swojego ukochanego. Mężczyzna obawia się, że kobieta będzie chciała odwołać ślub. Ich plany niespodziewanie krzyżuje kuzyn pana młodego, który zakochuje się w jego narzeczonej od pierwszego wejrzenia. Czy dojdzie do ślubu? Do szpitala przyjeżdża 31-letnia Iga Włodarczyk wraz z 15-letnią córką Moniką. Obie wybierały się właśnie na konkurs piękności dla matek i córek, ale kobieta bardzo źle się poczuła i zemdlała. Okazuje się, że matka dziewczyny, w tajemnicy przed całą rodziną, intensywnie się odchudzała. Pacjentką zajmować się będzie dr Dominika Gajda.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 376 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 6-letni Kacper Szuber. Chłopiec bardzo źle się czuje, ma wysoką gorączkę. Przyprowadza go 19-letni Kuba Stępniak, który jest jego nianią. Bardzo martwi się o swojego podopiecznego. Chłopiec uwielbia spędzać czas ze swoim opiekunem, który poświęca mu wiele uwagi. Małego pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Do szpitala zgłasza się 28-letni Szymon Misiewicz. Mężczyzna rok temu miał wypadek motocyklowy, w wyniku którego jest sparaliżowany od pasa w dół. Od kilku dni źle się czuje, a dzisiaj dostał wysokiej gorączki i zaczął wymiotować. Na oddział ratunkowy przywozi go dziewczyna, z którą jest związany od półtora roku. Mężczyzną zajmować się będzie dr Michał Morawski. 6-letni chłopiec, którego opiekun przyprowadził do szpitala, jest rozpalony i skarży się na ból rąk i nóg. Doktor Anna Nowicka podejrzewa zapalenie stawów. Nie wie, że chłopiec został niedawno ugryziony przez dzikiego szczura. Matka dziecka jest zakochana w opiekunie synka. Natomiast zapracowany ojciec pacjenta nie cierpi chłopaka i jest o niego zazdrosny. Zarzuca żonie, że zdradza go z 19-latkiem. Między rodzicami 6-latka dochodzi do awantury, a chłopiec, który jest świadkiem kłótni, znika z oddziału. Z pacjentem dr Michała jest dziewczyna, która opiekuje się ukochanym i pomaga mu w codziennych czynnościach. Oboje myślą o ślubie, ale pacjent uważa, że jest dla dziewczyny ciężarem, a ona została z nim z litości. Jej rodzice nie chcą mieć kaleki za zięcia. Ojciec dziewczyny nakłania pacjenta, żeby zerwał z ukochaną, a jej matka wzywa do szpitala byłego chłopaka córki i liczy, że odżyje ich dawne uczucie.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 205 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-12
00:50 Szpital, odc. 250 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Chłopiec, który wyskoczył z okna/ Dziadek, który wziął amfetaminę Pacjentem szpitala jest ośmioletni Kuba Zawistowski. Chłopiec wyskoczył z okna swojego domu w stroju Batmana, wierząc, że uda mu się polecieć do taty, za którym bardzo tęskni… Mężczyzna po rozstaniu z jego matką wyjechał do Ameryki. Pacjentem zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz. W tym czasie do szpitala kobieta przywozi 60-letniego Mieczysława Huleckiego. Mężczyzna podczas miłosnych igraszek, nagle stracił przytomność. Kobieta obawiając się, że to zawał, zmusiła mężczyznę do przyjazdu do szpitala. Mężczyznę przyjmuje dr Michał Morawski. Rodzice 8-letniego Kuby są w separacji, a jego matka ma nowego partnera. Mężczyzna bardzo nie lubi chłopca i to on powiedział mu, że jak skoczy z okna, to doleci do taty. Wkrótce do szpitala dociera matka małego pacjenta. Kobieta nie ma pojęcia o tym, że to jej partner jest odpowiedzialny za wypadek synka. Tymczasem partner matki zastrasza chłopca, bo nie chce, żeby jego mama dowiedziała się, że to on odpowiada za wypadek Kuby. Mężczyzna nie ma pracy, żyje na koszt kobiety i nie chce, żeby to się zmieniło. Tak naprawdę nie zależy mu na niej… Kochanka 60-letniego mężczyzny podejrzewa, że jej kochanek stracił przytomność przez środki na potencje. Lekarze nie wiedzą, że pacjent wziął narkotyki, które załatwił mu jego wnuk. Mężczyzna jest bardzo pobudzony i dziwnie się zachowuje. Doktor Michał Morawski podejrzewa, że mógł wziąć narkotyki, ale pacjent do niczego się nie przyznaje. Do szpitala przyjeżdża syn pacjenta, a potem jego wnuk. Od śmierci żony starszy pan ma wciąż nowe kochanki i prowadzi rozrywkowy tryb życia. Wnuk już wcześniej załatwiał dla niego marihuanę, teraz bardzo martwi się o dziadka, bo wie, że wziął amfetaminę. W końcu chłopak przyznaje się ojcu, że dał dziadkowi narkotyki. Mężczyzna przechodzi zawał w szpitalu.

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 251 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Kobieta po porodzie, która chce sprzedać dziecko/ 8-latek po wypadku na gokartach Do szpitala przychodzi 33-letnia Teresa Hudzik. Kobieta ma wysoką gorączkę i boli ją podbrzusze. Pacjentka kilka dni temu urodziła czwarte dziecko. Wraz z mężem od dłuższego czasu są bezrobotni, mają długi i grozi im eksmisja. Małżeństwo postanowiło sprzedać noworodka. Pacjentkę do szpitala przywozi kobieta, która chce kupić jej dziecko. Kobietę przyjmuje dr Robert Szewczyk. Tymczasem pogotowie przywozi do szpitala 8-letniego Tymka Lewickiego ze złamaną nogą. Pacjent miał wypadek na gokartach, na które zabrała go wujek. Mężczyzna jest także biologicznym ojcem chłopca. Zajmie się nim dr Dominika Gajda. Pacjentka dr. Roberta jest w trudnej sytuacji. Wraz z mężem od dłuższego czasu są bezrobotni, mają długi i grozi im eksmisja. Dlatego małżeństwo postanowiło sprzedać noworodka. Pacjentkę do szpitala przywozi kobieta, która chce kupić jej dziecko. Małżeństwo chce otrzymać za synka 15 tysięcy złotych, żeby zapłacić zaległy czynsz i rachunki. Kobieta, która chce kupić noworodka widzi, że ojciec waha się. Próbuje go uspokoić i przekonać, że wybrali dobrą rodzinę dla swojego dziecka. Mąż jednak próbuje przekonać żonę, żeby zrezygnowali ze sprzedaży dziecka… Matka 8-latka po wypadku na gokartach zdradziła męża i zaszła w ciążę ze szwagrem. To on jest biologicznym ojcem 8-latka. Mąż kobiety nie ma pojęcia, że wychowuje syna swojego brata. Jest wściekły, że mężczyzna bez pytania zabrał chłopca na gokarty i obwinia go o wypadek. W szpitalu pojawia się również biologiczny ojciec dziecka. Czy prawda wyjdzie na jaw?

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 206 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-13
00:55 Szpital, odc. 252 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Niepijący alkoholik z marskością wątroby ukrywa przed żoną swój nałóg/ Porażenie prądem z suszarki do włosów Do szpitala zgłasza się 40-letni Jerzy Iwański, który skarży się na silne bóle brzucha. Mężczyzna jest uzależniony od alkoholu, ale od dwóch lat nie pije. Regularnie chodzi na spotkania anonimowych alkoholików. Podczas jednego z nich, mężczyzna nagle źle się poczuł. Towarzyszy mu koleżanka z pracy. Pacjenta przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. Pogotowie przywozi do szpitala 20-letnią Patrycję Maciąg. Dziewczyna została porażona przez prąd, kiedy suszyła włosy starą suszarką. Nieprzytomną znalazł ją w łazience wujek i zadzwonił po karetkę. Dziewczyną zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Jerzy Iwański jest niepijącym alkoholikiem, ale ukrywa to przed niedawno poślubioną żoną. Do szpitala przywozi go koleżanka, która również jest uzależniona i razem z nim uczęszcza na spotkania anonimowych alkoholików. Niebawem do szpitala przyjeżdża żona pacjenta i jej syn. Chłopak uważa, że ojczym zdradza jego matkę. Przekonuje swoją matkę, że mężczyzna zdradza ją z koleżanką… Pacjentka dr Dominiki pochodzi ze wsi. Przyjechała na studia do miasta i zamieszkała u swojej ciotki. Kobieta nie ma pojęcia, że jej mąż i siostrzenica zakochali się w sobie. Niebawem do szpitala przyjeżdża córka mężczyzny, która nie lubi kuzynki. Poza tym córka mężczyzny domyśla się prawdy i chce o wszystkim powiedzieć matce…

/ Polska / program obyczajowy
01:55 Szpital, odc. 253 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nauczycielka w ciąży z uczniem. Głodówka – zakład o torebkę Pogotowie przywozi 28-letnią nauczycielkę, Anetę Matelską. Kobieta jest w ciąży i bardzo źle się czuje. Ma objawy zatrucia pokarmowego, co w jej stanie może być bardzo niebezpieczne. Cały czas wymiotuje. Pogotowie ratunkowe przywozi do szpitala nauczycielkę w zaawansowanej ciąży. Nikt nie wie, że ojcem dziecka jest jej szesnastoletni uczeń. Pacjentka jest w złym stanie, ma objawy zatrucia pokarmowego i cały czas wymiotuje. Doktor Dominika spodziewa się przedwczesnego porodu. Tymczasem na oddział dociera uczeń i zarazem ojciec dziecka pacjentki. Chłopak jest bardzo zakochany w nauczycielce, spotykają się potajemnie od pół roku. Jak na swój wiek, jest dojrzały i odpowiedzialny. Na oddziale pojawia się jego ciotka, wychowuje nastolatka, odkąd jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Kobieta o niczym nie wie. Tymczasem dr Dominika musi przeprowadzić operację cesarskiego cięcia, żeby ratować życie dziecka. Ciotka ucznia dowiaduje się prawdy, żeby ukarać nauczycielkę zawiadamia o jej związku z uczniem dyrektorkę szkoły… Na oddział ratunkowy przychodzi 19-letnia Klaudia Raszewska. Dziewczyna od siedmiu dni nic nie jadła. Założyła się z koleżanką o to, która dłużej wytrzyma głodówkę. Ta, która przegra, kupi zwyciężczyni torebkę znanego projektanta. Nastolatkę przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. Na oddział przychodzą hostessy, z których jedna zasłabła na bankiecie. Okazuje się, że nastolatka od tygodnia nic nie je, bo założyła się z koleżanką o drogą torebkę. Jej stan jest poważny i lekarze obawiają się, że drastyczny post może jej poważnie zaszkodzić. Pacjentka nie chce przerwać głodówki, nie wie, że jej rywalka oszukuje i potajemnie podjada. Z zagłodzoną dziewczyna jest w szpitalu jej siostra, która martwi się, że jeśli matka dowie się prawdy, każe wrócić im do rodzinnego domu poza miastem. Bardzo chce jej pomóc. Tymczasem dziewczyna jest coraz bardziej głodna. Kiedy okazuje się, że jej rywalka oszukiwała i potajemnie jadła, nie przestrzegając głodówki, pacjentka pomimo zakazów lekarzy, najada się. Doktor Piotr podejrzewa, że mogło u niej dojść do pęknięcia żołądka.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 207 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-14
00:50 Szpital, odc. 254 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Była narkomanka chora na narkolepsję. Dwie kobiety w ciąży z tym samym mężczyzną. Karetka pogotowia przywozi do szpitala 25-letnią Katarzynę Sosińską. Kobieta straciła przytomność, gdy była sama w mieszkaniu ze swoją 7-letnią córką, Mają. Dziewczynka wezwała pogotowie. Pacjentkę przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. Młoda kobieta, która trafiła do szpitala po tym, jak straciła przytomność jest byłą narkomanką, ale od czterech miesięcy się leczy. Karetkę wezwała jej 7-letnia córka, która była u niej w odwiedzinach. Dziewczyna chce zmienić swoje życie i odzyskać córkę, którą od urodzenia wychowuje jej matka. Wkrótce kobieta przyjeżdża do szpitala. Dopiero gdy dziewczyna zdecydowała się na leczenie, matka pozwoliła jej spotykać się z dzieckiem. Kobieta jednak nie ufa córce i nie do końca wierzy, że chce zerwać z uzależnieniem. Tymczasem na oddziale zjawia się były chłopaka pacjentki i z zemsty kłamie, że dziewczyna nadal bierze narkotyki. Do szpitala zgłasza się 30-letnia Ewa Komosińska. Kobieta jest w ósmym miesiącu ciąży. Podczas spaceru poślizgnęła się na ulicy i upadając uderzyła brzuchem o chodnik. Źle się czuje i bardzo boi się o swoje dziecko. Natychmiast wezwała taksówkę i przyjechała do szpitala. Przyjmuje ją dr Anna Nowicka. Do szpitala trafia 30-latka w ósmym miesiącu ciąży, która podczas upadku uderzyła się w brzuch. Wkrótce wychodzi na jaw, że partner kobiety zdradza ją a jego kochanka również jest z nim w ciąży. W szpitalu spotykają się oszukiwane kobiety i ich kochanek. Dochodzi do awantury. Tymczasem okazuje się, że stan pacjentki jest poważny. Żeby ratować jej dziecko lekarze muszą wykonać cesarskie cięcie.

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 255 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Chłopcy pogryzieni przez mrówki. Dziewczyny z poważnymi obrażeniami po walce w kisielu. Na oddział ratunkowy docierają dwunastoletni Maciek i ośmioletni Jacuś Węgrzyn wraz ze swoją matką chrzestną. Obaj chłopcy zostali dotkliwie pogryzieni przez mrówki. Małymi pacjentami zajmie się pediatra, dr Anna Nowicka. Okazuje się, że rodzice chłopców pogryzionych przez mrówki zginęli w wypadku samochodowym, odtąd dziećmi zajmuje się ich matka chrzestna. Kobieta kompletnie nie radzi sobie z chłopcami. Starszy z chłopców jest uczulony na jad mrówek i jego stan jest poważny. Matka chrzestna braci jest zdecydowana, żeby ich adoptować. Okazuje się, że partner kobiety i jej matka nie zgadzają się na adopcję i chcą żeby oddała chłopców do domu dziecka. Pogotowie przywozi Klaudię Trzeciak, która uczestniczy w walkach w kisielu. Tym razem walka przekształciła się w poważną bójkę. Jej rywalka, rozwścieczona tym, że dziewczyna wygrywa, w furii przydusiła ją i zanurzyła jej twarz w kisielu. Pacjentkę przyjmuje dr Eryk Wajman. Uczestniczka walki w kisielu została celowo przytopiona, bo jej przeciwniczka była o nią zazdrosna. Okazuje się, że walcząc w kisielu, pacjentka chce zarobić na huczne wesele a przed narzeczonym udaje, że jest modelką. Niespodziewanie na oddział dociera druga z walczących w kisielu dziewczyn, która ma mocno podrapaną twarz. Obie nie mają pojęcia że znalazły się w tym samym szpitalu.

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 376 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 455 Logo TVN

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 19-letniego Darka Wiciaka. Chłopak zakochał się w córce właściciela gospodarstwa rolnego, u którego właśnie się zatrudnił. Dziewczyna odwzajemnia jego uczucia, ale ma już chłopaka, który pochodzi z miasta. Ojciec dziewczyny przyłapuje ją na seksie ze swoim pracownikiem w stodole. Mężczyzna wpada w szał i atakuje Darka. Nie może pogodzić się z tym, że jego córka jest zakochana w chłopaku, który pracuje w gospodarstwie. 38-letni Tomasz Kosoń przyprowadza do szpitala 17-letnią Zuzannę Wójcik. Dziewczyna jest wychowanką domu dziecka. Nastolatka od rana bardzo źle się czuje, wymiotuje i jest słaba. Trafia pod opiekę dr Roberta Szewczyka. Zuzanna ukrywa przed lekarzem, że zjadła karaluchy. W ten sposób przygotowuje się do występu w telewizyjnym show. Za wszelką cenę chce zdobyć główną nagrodę w programie – sto tysięcy złotych. Za miesiąc kończy 18-lat i potrzebuje pieniędzy na rozpoczęcie samodzielnego życia. Przyjaciółka pacjentki, która chce być sławna, przekonuje ją, że powinna oskarżyć wychowawcę o przemoc i molestowanie…

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 377 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi na SOR 70-letnią Irenę Jackowską, która spadła z ruchomych schodów w centrum handlowym i mocno się poturbowała. Pacjentką zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Za karetką do szpitala przyjeżdża 19-letnia wnuczka kobiety z koleżanką. Dziewczyna jest przejęta wypadkiem babci, przyjechała na studia do Krakowa, ale zamiast się uczyć ciągle imprezuje i bierze narkotyki. Zaprzyjaźniła się z nową koleżanką, która ma na nią zły wpływ, jest niezrównoważona i to ona zepchnęła straszą panią ze schodów. W szpitalu próbuje zastraszyć swoją przyjaciółkę. Dziadkowie przywożą do szpitala swojego wnuka, 5-letniego Krzysia, który potłukł się podczas upadku z roweru. Chłopca przyjmuje dr Anna Nowicka. Kiedy Krzyś się urodził, jego rodzice mieli 16 lat. Dziadkowie odebrali go młodej matce i uciekli z nim do innego miasta. Dziewczyna odnalazła ich po latach. Dziś przyszła do ich domu i zażądała, żeby oddali jej syna. Dziadkowie jednak nie chcieli zwrócić jej dziecka. Tymczasem dr Anna podejrzewa, że chłopiec ma guza mózgu.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 208 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-15
00:50 Szpital, odc. 256 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Ośmieszona w szkole dziewczyna próbuje popełnić samobójstwo. Hipochondryczka leczona u zielarza, zatrucie ziołami. Pogotowie przywozi do szpitala 15-latkę, która chciała się zabić. Dziewczyna usiłowała powiesić się na drzewie w parku. Przypadkiem zauważył ją kolega ze szkoły, który szybko odciął nastolatkę i wezwał pogotowie. Dziewczynę przyjmuje dr Dominika Gajda. Pacjentka dr Dominiki jest w złym stanie psychicznym. Rodzice dziewczyny są w trakcie rozwodu. Zajęci swoimi sprawami nie interesują się córką i nie mają pojęcia o jej problemach. Nie wiedzą, że kilka dni temu nastolatka brała udział w szkolnym konkursie talentów, podczas którego śpiewała piosenkę. Rówieśnicy wyśmiali ją i wrzucili do Internetu film z jej nieudanym występem. To załamało dziewczynę jeszcze bardziej, dlatego postanowiła się zabić. Wkrótce na oddziale zjawiają się rodzice pacjentki. Małżonkowie ciągle się kłócą. Nie mają pojęcia o problemach córki. A dziewczyna znów postanawia się zabić… Na szpitalny oddział ratunkowy trafia 54-letnia Jadwiga Zontek. Do szpitala przywiózł ją mąż. Kobieta ma gorączkę i jest bardzo pobudzona, ale nie chciała przyjechać do szpitala. Od jakiegoś czasu leczy się u zielarza i wierzy, że tylko on może jej pomóc. Kobietą zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Dr Anna dobrze zna pacjentkę. Kobieta wiele razy zgłaszała się do szpitala, twierdząc, że jest chora. Jednak badania nic nie wykazały. W końcu psychiatra stwierdził u niej depresję i przepisał pacjentce leki. Kobieta zażywa je regularnie, ale oprócz tego pije zioła. Nie wie, że to przez zioła źle się czuje. W szpitalu zjawia się córka kobiety, to ona zaprowadziła matkę do zielarza twierdząc, że on wyleczy ją ze wszystkich chorób. Córka pacjentki uważa, że stan zdrowia matki poprawił się, odkąd ta regularnie odwiedza zielarza i pije jego zioła. Dlatego dziewczyna zamierza zabrać matkę ze szpitala. Jest przekonana, że pobyt na oddziale może jej tylko zaszkodzić.

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 257 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Pracoholik z chorym sercem. Chłopiec zatruty grzybami halucynogennymi. Do szpitala zgłasza się 50-letni Krystian Domagalski. Mężczyzna od dłuższego czasu odczuwa nasilający się ból w klatce piersiowej. Pacjentem zajmie się ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Pacjent dr Piotra Wójtowicza jest pracoholikiem. Prowadzi kancelarię prawną i całe dnie spędza w biurze. Za dwie godziny ma ważne spotkanie biznesowe. Liczy na to, że lekarze podadzą mu jakieś lekarstwa i szybko wróci do pracy. Po rozwodzie związał się ze swoją asystentką, kobieta jest z nim w ciąży. Prócz tego mężczyzna ma 19-letniego syna. Przeprowadzone badania wskazują, że pacjent może mieć zawał serca. On nadal bagatelizuje swój stan. Przez jego pracoholizm rozpadło się pierwsze małżeństwo, a obecny związek z asystentką też nie jest dla niego ważny… 15-letnia Dominika Suchecka i jej chłopak przyprowadzają na oddział 9-letniego brata dziewczyny, Tymka. Nastolatka opiekowała się nim w domu. Podała chłopcu grzybki halucynogenne, bo chciała uprawiać seks ze swoim chłopakiem. 9-latek stracił kontakt z rzeczywistością! Dziewięcioletni pacjent dr Eryka ma halucynacje. Ojciec rodzeństwa wychowuje dzieci sam, bo ich matka zdradziła męża i mężczyzna wyrzucił ją po tym z domu. Siostra chłopca ma żal do matki i obwiania ją o rozpad rodziny. Kobieta chciałaby wrócić, ale mąż nie potrafi jej wybaczyć zdrady i utrudnia jej kontakt z dziećmi. Wkrótce do szpitala przyjeżdża ojciec rodzeństwa. Mężczyzna wymaga od córki, żeby mu we wszystkim pomagała. Dziewczyna czuje się wykorzystywana. Do szpitala przyjeżdża też matka chłopca, bo martwi się o synka. Siostra przyznaje się do podania bratu grzybów halucynogennych… Ma wyrzuty sumienia, że przez nią chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala.

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 377 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 456 Logo TVN

Opis (streszczenie): 22-letnia Beata Sobol przywozi do szpitala swojego narzeczonego, 23-letniego Wojciecha Grądzkiego. Mężczyzna został ukąszony przez szerszenie. Pacjent źle się czuje i nie może złapać oddechu. Towarzyszy mu matka, która chce wykorzystać całą sytuację do skłócenia syna z jego narzeczoną. Zdesperowana przyprowadza do szpitala byłą dziewczynę chłopaka. Pacjentem zajmować się będzie dr Eryk Wajman. Dr Anna zajmuje się joginem, który zemdlał podczas ćwiczeń z powodu drastycznej diety, jaką od dłuższego czasu stosuje. Mężczyzna nie jest zadowolony z pobytu w szpitalu, bo jest to wbrew jego życiowej filozofii. Pacjent prowadzi swobodny tryb życia i ma wielu partnerów seksualnych. W szpitalu pojawia się jedna z jego wielu kochanek. Kobieta dotychczas zgadzała się na niezobowiązujący związek. Zakochała się jednak w mężczyźnie i teraz chciałaby mieć go na wyłączność. Na oddziale zjawia się także kochanek pacjenta!

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 378 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Rodzice przywożą do szpitala 2-letniego synka Piotrusia. Dziecko połknęło płyn do prania z kolorowej kapsułki. Małym pacjentem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Matka dziecka ukrywa przed byłym partnerem, że związała się z kobietą. Mężczyzna dopiero kilka dni temu dowiedział się, że ma syna. Nadal kocha byłą dziewczynę i chciałby, żeby wspólnie wychowywali dziecko. Kobieta nie chce wyznać ojcu synka, że żyje z kobietą, bo boi się, że ten będzie utrudniał jej wyjazd z partnerką do Berlina. Mężczyzna w szpitalu poznaje prawdę. Karetki pogotowia przywożą na SOR 13-letnią Julkę Tarasiuk i 14-letniego Kubę Orlińskiego. Nastolatkowie byli w pustostanie i nagle załamały się pod nimi spróchniałe deski. Dziewczyna uderzyła się w głowę i ma obrzękniętą kostkę. Chłopak jest poważnie ranny. Czeka go operacja nogi. Pacjentów przyjmują ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz oraz dr Robert Szewczyk.Nastolatek trzy dni temu uciekł z domu, bo boi się agresywnego kochanka matki. Mężczyzna bije kobietę. Chłopak chciałby, żeby jego mama spotykała się z ojcem koleżanki. Ojciec nastolatki chciałby jej jakoś pomóc, ale kobieta wstydzi się przyznać, że jest ofiarą przemocy. Wkrótce jej kochanek przyjeżdża do szpitala. Nastolatka i jej kolega podejrzewają, że mężczyzna oszukuję matkę chłopaka. Dziewczyna zabiera mu telefon, żeby to udowodnić.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 209 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-16
00:50 Szpital, odc. 258 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Sparaliżowana kobieta otruta przez córkę. Chłopak po wypadku na motorze, który sam wychowuje rodzeństwo. Na oddział ratunkowy pogotowie przywozi 40-letnią Katarzynę Osetek. Kobieta, w wyniku wylewu, od dwóch lat jest sparaliżowana, a dzisiaj dostała silnego krwotoku z nosa. Do szpitala przyjechał jej mąż. Pacjentką zajmie się ordynator oddziału, doktor Piotr Wójtowicz. Wkrótce druga karetka pogotowia przywozi do szpitala 23-letniego Adama Bętkowskiego. Chłopak miał wypadek na motorze. Pacjentem zajmuje się dr Robert Szewczyk. Pacjentka doktora Piotra Wójtowicza dwa lata temu miała wylew. Od tego czasu wymaga stałej opieki. Mąż troskliwe się nią zajmuje, ale córka ma już dość życia z chorą matką. Nastolatka postanowiła ją zabić i od kilku dni podawała jej leki rozrzedzające krew. Zwierza się z tego, co zrobiła swojemu chłopakowi. Nastolatek namawia ją, żeby przyznała się do wszystkiego, ale ta nie ma wyrzutów sumienia. Tymczasem stan pacjentki gwałtownie się pogarsza. Dziewczyna jest załamana, zaczyna do niej docierać, że przez nią matka mogła umrzeć. O wszystkim dowiaduje się ojciec nastolatki i nie jest w stanie wybaczyć córce. W finale stan pacjentki poprawia się. Sprawą zajął się sąd rodzinny, który umieścił czternastolatkę w pogotowiu opiekuńczym. Za usiłowanie zabójstwa, dziewczynie grozi poprawczak. 23-latek, który miał wypadek na motorze, od śmierci rodziców sam wychowuje młodsze rodzeństwo. Niebawem do szpitala przyjeżdża jego dziewczyna. Pacjent martwi się, bo ma złamane obie ręce i nie będzie mógł opiekować się rodzeństwem. Jego dziewczyna obiecuje mu pomóc. Na co dzień rodzeństwu pomaga dawna przyjaciółka jego matki. Kobieta zakochała się w chłopaku i chce go zdobyć, dlatego podstępem pozbywa się ze szpitala jego dziewczyny. Zamierza wykorzystać okazję i wprowadzić się do chłopaka…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 259 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Modelka, która poroniła przez restrykcyjną dietę. Dziecko zatrute toksyną ze śluzu ropuchy i ojciec tyran, który znęca się psychicznie nad rodziną. Na oddział ratunkowy trafia 5-letnia Lena Bartnicka. Dziewczynka była pod opieką starszej siostry. Kiedy bawiła się w ogrodzie pocałowała ropuchę i zatruła się toksyną zawartą w jej śluzie. Chwilę później zaczęła wymiotować i straciła kontakt z rzeczywistością. Dziecko bada dr Michał Morawski. Do szpitala przychodzi 18-letnia Maja Olszycka, którą od kilku dni bardzo boli brzuch. Dziewczyna ciągle wymiotuje i ma nudności. Towarzyszy jej koleżanka modelka. Zajmuje się nią dr Dominika Gajda. Na oddział ratunkowy zostaje przyjęta 5-latka, która zatruła się toksyną ze śluzu ropuchy. Do szpitala przywozi ją starsza siostra. Dziewczynka pocałowała ropuchę, bo miała nadzieje, że zmieni się w księcia, który wypędzi z domu jej okropnego ojca. Mężczyzna źle traktuje rodzinę, ale jego żona nie ma odwagi mu się przeciwstawić, bo jest od niego uzależniona finansowo. Starsza córka kobiety chce wyprowadzić się z domu i zamieszkać u ciotki. Do matki dziewczynki zaczyna docierać, że dla dobra swoich córek musi odejść od męża i uwierzyć, że poradzi sobie bez niego. Pacjentka dr Dominiki Do szpitala pracuje w agencji modelek. Bezgranicznie ufa swojej agentce, która obiecała jej, że będzie sławna. Dziewczyna za jej namową stosuje drastyczną dietę i sypia z klientami agencji, żeby załatwić sobie kolejne sesje. Nie wie, że agentka wykorzystuje ją, żeby na niej zarobić. Okazuje się, że dieta, którą stosuje modelka, wyniszczyła jej organizm. Nieoczekiwanie okazuje się, że pacjentka jest w ciąży. Organizm dziewczyny jest bardzo osłabiony przez dietę i w tej sytuacji uratowanie dziecka jest praktycznie niemożliwe…

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 378 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 457 Logo TVN

Opis (streszczenie): Na szpitalny oddział ratunkowy dociera Krystian Wrzesień. Chłopak i jego znajomi, dla zabawy nagrywają filmiki, na których udają wampiry i umieszczają nagrania w internecie. Kiedy próbowali złapać bezpańskiego kota i sfilmować, jak rzekomo wysysają z niego krew, szesnastolatek nieszczęśliwie się potknął i uszkodził sobie nadgarstek. Pacjentem zajmować się będzie dr Michał Morawski. Lekarz nie wie, że dwa tygodnie temu chłopaka dotkliwie podrapał kot, który zaraził go chorobą kociego pazura. Doktor Michał podejrzewa, że pacjent może mieć gruźlicę. Nastolatek nie zdaje sobie sprawy z tego, w jak poważnym może być stanie i że zaraził się groźną bakterią. Na potrzeby kolejnego filmiku kradnie krew, potrzebną do operacji umierającego człowieka... Karetka przywozi 21-letnią Weronikę Miklas. Młoda kobieta od kilku dni wymiotuje, a dzisiaj zasłabła. Jest przekonana, że to efekt zatrucia pokarmowego, którego nabawiła się po kolacji w ekskluzywnej restauracji. Dziewczyna niedawno przeprowadziła się z małej wsi do Krakowa, żeby uczyć się w szkole fryzjerskiej i jest zachwycona życiem w mieście. Przyjmuje ją dr Dominika Gajda. Okazuje się, że dziewczyna prowadzi podwójne życie. W miejscowości, z której pochodzi, od lat ma chłopaka, a w mieście poznała starszego biznesmana. Wkrótce obaj mężczyźni spotykają się na oddziale. Młodszy z nich oświadcza się pacjentce. Tymczasem okazuje się, że dziewczyna prawdopodobnie jest w ciąży. Pacjentka nie wie, kto jest ojcem jej dziecka i jest przerażona.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 379 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka pogotowia przywozi do szpitala 6-letniego Stasia Smolika. Chłopiec był ze starszą siostrą w zoo. Kiedy dziewczyna poszła do toalety, jej braciszek chciał nakarmić małpy. Wszedł za ogrodzenie i podszedł do krat, wtedy zwierzęta dotkliwie go pogryzły. Chłopiec jest bardzo zdenerwowany i obolały. Przyjmuje go ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Na izbę przyjęć zgłasza się 25-letnia Justyna Grabińska. Kobieta za godzinę ma wyjść za mąż, ale bardzo źle się czuje i boli ją brzuch. Po całej nocy spędzonej w toalecie jest wykończona, zasłabła podczas przygotowań do ślubu. Przyjaciółka przywiozła ją do szpitala. 6-letni pacjent dr Piotra został boleśnie pogryziony przez małpy w zoo. Chłopiec był tam ze swoją starszą siostrą, wbrew zakazowi ojca. Mężczyzna zabronił kontaktów syna z córką po tym, jak 18-latka związała się z jego kolegą i zamieszkała z nim. Dziewczyna jest przerażona stanem brata i boi się ojca. Kiedy rodzice dzieci zjawiają się w szpitalu, ojciec pacjenta obwinia o wypadek córkę. Nie potrafi darować jej tego, że uciekła z domu do starszego mężczyzny, który był jego kolegą. Wkrótce okazuje się, że nastolatka jest w ciąży. Dziewczyna boi się reakcji partnera, bo między nimi źle się układa. Kochanek dziewczyny nakłania ją do aborcji! 25-letnia pacjentka dr Dominiki Gajdy zemdlała podczas przygotowań do ślubu. Panna młoda chce za wszelką cenę jeszcze dziś wyjść za mąż. Nie kocha narzeczonego, ale bardzo zależy jej na jego pieniądzach. Córka mężczyzny nienawidzi narzeczonej ojca, dlatego chciała ją otruć. 13-latka podała kobiecie podczas wczorajszej kolacji mieszankę leków przeczyszczających, przeciwbólowych i nasennych. Tymczasem narzeczony pacjentki jest nią zauroczony i nie wierzy w oskarżenia córki. Czy prawda o kobiecie wyjdzie na jaw?

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 210 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-17
00:55 Szpital, odc. 260 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Poparzony nastolatek. Taksówkarz raniony nożem w szyję podczas próby gwałtu. Pogotowie przywozi do szpitala poparzonego 14-latka. Chłopak razem z kolegami wypił kilka piw i założył się ze starszym bratem, że przeskoczy ognisko. Chciał w ten sposób zaimponować dziewczynie. Ale się przeliczył i wpadł w ogień. Koledzy ugasili płonące na nim ubranie i zadzwonili po karetkę. Pacjenta przyjmuje dr Robert Szewczyk. Do szpitala trafia 50-letni taksówkarz z raną ciętą szyi. Pacjent próbował zgwałcić dziewczynę, która zamówiła u niego kurs. Kiedy groził jej nożem, ta wyrwała mu go i zraniła mężczyznę w szyję. Dziewczyna uciekła z miejsca zdarzenia, a taksówkarz zadzwonił po pogotowie. Okłamał ratowników, że został napadnięty przez kobietę, która chciała go okraść. Pacjentem zajmować się będzie ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz. 14-letni pacjent dr. Roberta założył się z bratem, że przeskoczy ognisko, ale wpadł w ogień. Jego stan jest poważny. Niebawem do szpitala przyjeżdża starszy brat pacjenta. Chłopak ciągle dokucza nastolatkowi i poniża go. Boi się rodziców, dlatego chce dopilnować, żeby pacjent nie powiedział im, w jakich okolicznościach doszło do wypadku. Wkrótce do szpitala przyjeżdża dziewczyna, w której zakochany jest poparzony nastolatek. Tymczasem stan pacjenta pogarsza się i chłopak trafia na OIOM. Raniony nożem pacjent dr. Piotra Wójtowicza okłamał lekarzy, że zaatakowała go złodziejka. Szpital musi zawiadomić policję. Mężczyzna boi się, że wtedy prawda wyjdzie na jaw. Tymczasem do szpitala przychodzi żona taksówkarza, który próbował zgwałcić pasażerkę i został przez nią raniony w szyję. Mimo, że mężczyzna źle ją traktuje, kobieta bardzo się o niego martwi. Żona nie ma pojęcia, że mąż od lat ją zdradza. O tym, że mężczyzna korzysta z usług prostytutek wie jego nastoletnia córka. Dziewczyna namawia matkę, żeby odeszła od despotycznego ojca. Okazuje się, ze dziewczyna napadnięta przez taksówkarza zdążyła już zgłosić próbę gwałtu i policjanci przyjechali przesłuchać pacjenta…

/ Polska / program obyczajowy
01:55 Szpital, odc. 261 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Dziadkowie przywożą do szpitala 4-letniego wnuka, Franka. Chłopiec od wczoraj wymiotuje i ma biegunkę. Dziecko zatruło się zagrzybionym mlekiem, które piło prosto od krowy. Pacjentem zajmować się będzie pediatra, dr Anna Nowicka. Pogotowie przywozi na oddział ratunkowy 19-letniego Krzysztofa Michno. Chłopak dostał silnego ataku kaszlu i zaczął się dusić. Pogotowie wezwał ojciec, który właśnie go odwiedził. Pacjentem zajmie się dr Eryk Wajman. Dr Anna zajmująca się 4-letnim chłopcem prosi jego dziadków, żeby wezwali do szpitala matkę dziecka. Babcia nie chce tego zrobić. Jest zła na córkę, bo uważa, że porzuciła dziecko. Mimo to, mąż kobiety zawiadamia dziewczynę, że jej syn leży chory w szpitalu. Okazuje się, że matka chłopca opuściła synka, bo jest nosicielką wirusa HIV i bała się nim opiekować. Teraz jednak chce odzyskać dziecko. W międzyczasie dr Anna podejrzewa, że chłopiec może mieć HIV. Ostatecznie lekarz diagnozuje u małego pacjenta zatrucie toksyną pleśni. Jego mama z pomocą partnera stara się pokonać lęk i zbliżyć do synka. Tymczasem 19-latek, którym zajmuje się dr Eryk, jest uzależniony od alkoholu. Zaczął pić po śmieci matki, która zmarła rok temu. Ojciec nie mieszka z nim i rzadko go odwiedza. Nie wie, że chłopak jest alkoholikiem. Mężczyzna nigdy nie interesował się synem i ukrywał przed obecną żoną, że ma dziecko. Niespodziewanie kobieta pojawia się w szpitalu i dowiaduje się prawdy.

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 379 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 458 Logo TVN

Opis (streszczenie): Na oddział ratunkowy pogotowie przywozi 42-letniego Adriana Famulskiego, który jest znanym biznesmenem. Wraz z kochanką wybrał się na wycieczkę swoją awionetką. Tuż po starcie doszło do usterki i samolot musiał lądować awaryjnie na środku pola. Pacjentem zajmować się będzie ordynator szpitala, dr Piotr Wójtowicz. Pacjent wyszedł z wypadku samolotowego niemal bez obrażeń. W dużo gorszej sytuacji jest jego kobieta, która jest jego pracownicą i liczy na to, że mężczyzna rozwiedzie się z żoną i ożeni z nią. Jednak on tylko dobrze się z nią bawi i nie ma zamiaru wiązać się na stałe. Mężczyzna martwi się, żeby o romansie nie dowiedziała się jego żona. W szpitalu pojawiają się lokalni dziennikarze, którzy są zainteresowani wypadkiem znanego biznesmena. Wkrótce do szpitala dociera także żona pacjenta. Na oddział ratunkowy dociera 64-letnia Beata Sienkiewicz. Do szpitala przywozi ją córka, Alicja Sienkiewicz. Zaalarmowali ją sąsiedzi, twierdząc, że matka leży pijana na ławce przed blokiem. Córka jest zaniepokojona, bo wie, że matka zawsze była abstynentką. Pacjentkę przyjmuje dr Robert Szewczyk, który podejrzewa, że może mieć ona udar mózgu. Kobieta kilka lat temu straciła męża, a od jakiegoś czasu przeżywa drugą młodość. Zaczęła spotykać się z młodszymi mężczyznami. Wkrótce do szpitala przyjeżdża jej kochanek, który związał się z nią wyłącznie dla pieniędzy. Oszust, po tym, jak skłonił kobietę do zapisania mu całego majątku, uknuł plan zabicia kobiety...

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 380 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ratownicy pogotowia przywożą na oddział 17-letniego Franka Zawadę. Chłopak chce ćwiczyć tajski boks, ale mieszka na wsi gdzie nie ma klubu sportowego. Nastolatek podpatruje w intrenecie domowe sposoby na trening. Dzisiaj ćwiczył z owcą z hodowli rodziców, ale przestraszone zwierzę dotkliwie go pogryzło. Pacjentem zajmować się będzie dr Eryk Wajman. Do szpitala przyjeżdża Tomasz Kowalski. Mężczyzna od dłuższego czasu źle się czuje. Dzisiaj do niepokojących objawów dołączyło kołatanie serca, dlatego się przestraszył i razem ze swoim partnerem postanowił pójść do lekarza. Mężczyźni są razem od niedawna, choć znają się jeszcze z liceum. Pacjent ukrywa ten związek przed żoną. Przyjmuje go dr Michał Morawski. Pacjentem dr Eryka jest nastolatek dotkliwie pogryziony przez owce. Chłopak zainspirowany filmami z internetu postanowił ćwiczyć z żywym zwierzęciem, tak jak robią to bułgarscy pasterze, bo chce zostać sportowcem. Kiedy w szpitalu spotyka handlarza sterydów, decyduje się kupić anaboliki, żeby zwiększyć masę mięśniową. Nieprawidłowo wykonany zastrzyk doprowadza do tragedii. Pacjentem dr Michała jest czterdziestolatek, który od dłuższego czasu bardzo źle się czuje. W szpitalu jest z nim jego partner. Mężczyźni znają się od liceum, ale parą są dopiero pół roku. Kiedy przed laty przyjaciel wyznał pacjentowi miłość, ten przestraszył się uczucia i związał z koleżanką z klasy. Po latach zrozumiał jednak, że jest gejem. Pacjent ukrywa swoją orientację przed żoną. Czy zdecyduje się ujawnić prawdę?

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 211 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-18
00:50 Szpital, odc. 262 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Chłopiec, który wypadł z karuzeli. Dziewczynka ugryziona przez węża Karetka pogotowia przywozi do szpitala 7-letniego Antka Górala. Chłopiec był z siostrą w wesołym miasteczku i spadł z karuzeli. Upadając uderzył głową o ziemię. Przyjmuje go dr Eryk Wajman. Rodzice przywożą do szpitala 8-letnią córkę. Dziewczynka jest nieprzytomna i ma wysoką gorączkę. Małżonkowie są przerażeni, bo nie wiedzą co się z nią dzieje. Nie mają pojęcia, że podczas zabawy dziewczynkę ugryzł grzechotnik, którego do mieszkania przyniósł jej przyrodni brat. Dziewczynką zajmować się będzie dr Michał Morawski. Chłopca, który spadł z karuzeli, wychowuje 17-letnia siostra, bo rodzice ich porzucili. Dziewczyna jest niepełnoletnia, dlatego nie może podpisać zgody na leczenie brata. Lekarz żąda, żeby wezwała do szpitala rodziców, ale nastolatka dzwoni do swojej pracodawczyni. Chce, żeby kobieta udawał ich matkę. Dziewczyna nie chce, żeby wyszło na jaw, że mieszka z bratem sama, bo boi się, że trafią do domu dziecka. Właścicielka sklepu, u której pracuje nastolatka, chce pomóc dzieciom. Udaje ich matkę, ale oszustwo wychodzi na jaw. Pacjentka dr. Michała została ukąszona przez jadowitego węża, którego do domu przyniósł jej przyrodni brat. Małżonkowie nie wiedzą o tym, dlatego lekarze podejrzewają, że 8-latka ma wstrząs anafilaktyczny po zjedzeniu orzechów, na które jest uczulona. Tymczasem to przyrodni brat pacjentki ukradł węża sąsiadowi i przyniósł go do domu, bo chciał przestraszyć ojca. Podczas badania dr Piotr znajduje na nodze pacjentki ślady po ukąszeniu.

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 263 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Mężczyzna po próbie samobójczej. Dokarmiana narzeczona. Pogotowie przywozi na oddział czterdziestoletniego Andrzej Biegańskiego, który próbował popełnić samobójstwo i przedawkował leki psychotropowe. Nieprzytomnego mężczyznę znalazła kochanka, która natychmiast wezwała pogotowie. Pacjentem zajmuje się ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. 24-letni Tomasz Kacperski przywozi do szpitala swoją o dwa lata młodszą dziewczynę - Karolinę Jędrzejczyk, która od kilku dni, ma silne bóle brzucha, wymiotuje i ma ostrą biegunkę. Kobietę przyjmuje dr Eryk Wajman. Okazuje się, że pacjent dr Piotra chciał się zabić, bo kochanka poniża go i znęca się nad nim psychicznie. Dla niezrównoważonej emocjonalnie kobiety, mężczyzna porzucił rodzinę i teraz bardzo tego żałuje. Kiedy tylko odzyskuje przytomność prosi lekarzy żeby powiadomili jego żonę i namówili ją żeby przyjechała do szpitala. Na miejscu cały czas jest kochanka mężczyzny, wkrótce pojawia się tez jego żona. Między kobietami dochodzi do awantury, a kochanka jest zdeterminowana, żeby zatrzymać przy sobie mężczyznę i nie dopuścić do tego, żeby małżonkowie się pogodzili. Pacjentką szpitala jest młoda dziewczyna z objawami silnego zatrucia pokarmowego. Okazuje się, że w dwa miesiące przytyła dziesięć kilogramów, bo jej chłopak lubi puszyste kobiety. Pacjentka jest w nim bardzo zakochana i żeby mu się podobać, cały czas się objadała. Dziewczyna wymiotuje i czuje się coraz gorzej. Do szpitala przyjeżdża siostra pacjentki dr. Eryka, jest zaskoczona, że dziewczyna tak bardzo przytyła i uważa, że wszystkiemu winien jest jej narzeczony. Oskarża chłopaka, że to on zrujnował zdrowie jej siostry.

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 380 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 459 Logo TVN

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 18-letnią Dagmarę Iwan. Chłopak, który chciał ją poderwać, zabrał ją na przejażdżkę samochodem z rozsuwanym dachem. Niespodziewanie zerwała się silna wichura, a na auto spadła duża gałąź i mocno poraniła dziewczynie nogi. Dziewczynę przyjmuje dr Eryk Wajman. Wkrótce okazuje się, że chłopak, z którym była na przejażdżce kabrioletem okłamał ją i nie ma luksusowego auta, dziewczyna zwraca uwagę na jego kuzyna. Wierzy, że ten ma kilka samochodów. Kuzyni kłócą się o pacjentkę i każdy z nich chce ją zdobyć. W końcu do chłopaków dociera, że dziewczynie nie zależy na żadnym z nich, tylko na pieniądzach. Pacjentem szpitala jest Tomasz Sobieraj. Mężczyzna trafił na oddział z powodu silnych bólów brzucha, jest z nim żona. Mimo ciężkiego stanu wyszedł z sali. Czeka na przyjazd córki z jej nowym partnerem. Mężczyźni jeszcze się nie znają i 60-latek nie chce, żeby przyszły zięć uznał go za schorowanego staruszka. Mężczyzną zajmuje się dr Dominika Gajda. Pacjent i jego żona martwią się o jedyną córkę, która po rozwodzie samotnie wychowuje synka. Chcą poznać jej nowego partnera. Kobieta ukrywa przed rodzicami, że mężczyzna jest transseksualistą i jest w trakcie zmiany płci. Ojciec dziewczyny zamierza rozdzielić parę, dlatego sprowadza do szpitala byłego męża córki. Ma nadzieję, że ten ją odzyska. Kiedy jej matka widzi, że wnuk bardzo przywiązał się do nowego partnera córki, chce przekonać męża, żeby zaakceptował jej wybór.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 381 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na SOR trafia 25-letnia Dorota Brzezińska, którą potrącił samochód. Kobieta doznała obrażeń głowy i ręki. Zajmie się nią dr Eryk Wajman. Karetka pogotowia przywozi do szpitala 10-letnią Kasię Gajewską. Dziewczynka spadła z konia i uderzyła się w głowę. Jest nieprzytomna i ma liczne obrażenia ciała. Pacjentką zajmie się dr Anna Nowicka. Pacjentka dr Eryka została potrącona przez samochód. 25-latka specjalnie rzuciła się pod jego koła. Chce wyłudzić odszkodowanie i obwinia kierowcę. Kobieta jest uzależniona od zakupów. Kiedy mąż nie chciał dać jej pieniędzy, razem z przyjaciółką wymyśliły, że zdobędzie je z polisy ubezpieczeniowej. Tymczasem okazuje się, że jej mąż przestał opłacać polisę. Zdesperowana kobieta postanawia wyciągnąć pieniądze od kierowcy, który ją potrącił. Dr Anna Nowicka zajmuje się ciężko ranną 10-latką, która spadła z konia. Adopcyjna siostra pacjentki specjalnie wystraszyła zwierzę. Dziewczyna czuje się odtrącona przez ojca, który woli swoją biologiczną córkę, a dla niej jest surowy i wymagający. Nastolatka jest przerażona tym, co zrobiła i martwi się o młodszą siostrę. Kiedy rodzice poznają prawdę, mężczyzna chce, żeby adopcyjna córka wyprowadziła się z domu…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 212 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-19
00:50 Szpital, odc. 264 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Chłopiec wyrzucony z okna, ojciec tyran. Kochanek uczulony na peeling. Pogotowie przywozi dziesięcioletniego Stasia Nowaka, którego ojciec, w trakcie awantury, wypchnął przez okno. Mężczyzna wystraszył się i natychmiast wezwał karetkę. Okłamał jednak sanitariuszy, że to był wypadek. Dr Anna Nowicka podejrzewa, że chłopiec jest bity. Jednocześnie w szpitalu na przyjęcie czeka 46-letni Grzegorz Mroczak. Do szpitala przyjechał z młodą kochanką. To ona namówiła go na zabiegi upiększające u kosmetyczki, bo uważa, że powinien bardziej dbać o siebie. Po jednym z peelingów, pacjent dostał silnego uczulenia. Pacjentem zajmie się dr Eryk Wajman. Dziesięcioletni chłopiec został wyrzucony z okna przez własnego ojca. Mężczyzna po śmierci żony samotnie wychowuje synka, ale zupełnie sobie z tym nie radzi. Często miewa napady złości i znęca się nad dzieckiem. W szpitalu mężczyzna okłamuje lekarkę, że to był wypadek i zastrasza synka, że jeśli powie prawdę trafi do domu dziecka. Tymczasem do szpitala przyjeżdża ciotka chłopca, kobieta nie ma własnych dzieci i kocha siostrzeńca jak syna. Widziała już wcześniej siniaki na jego ciele i jest przekonana, że chłopiec jest bity przez ojca, dlatego teraz nie wierzy szwagrowi. Doktor Anna również zauważa na ciele dziesięciolatka siniaki, jednak chłopiec wszystkiemu zaprzecza. Między ciotką a ojcem chłopca dochodzi do awantury, a kobieta postanawia porozmawiać o swoich obawach z lekarzem. Młoda kochanka, która przyjechała do szpitala z mężczyzną uczulonym na peeling wszelkimi sposobami chce zadbać o mężczyznę i zmusza go różnych odmładzających zabiegów. Pacjent ma bardzo spuchniętą twarz, zaczerwienione oczy i prawie nic nie widzi. Pacjent nienawidzi zabiegów u kosmetyczki, okłamał dr Eryka, że malował samochód. Zamierza też zerwać z kochanką, jeśli ona nie akceptuje go takim, jakim jest. Tymczasem do szpitala dociera żona pacjenta, która nie ma pojęcia o zdradzie.

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 265 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Śmierć podczas cesarskiego cięcia. Powikłania po tabletce wczesnoporonnej. Karetka pogotowia przywozi do szpitala 25-letnią Katarzynę Konarewicz, którą potrącił na przejściu dla pieszych pijany kierowca. Kobieta jest w ósmym miesiącu ciąży. Pacjentką zajmie się ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Do szpitala trafia 16-letnia Karolina Michalak. Dziewczyna kilka dni temu po raz pierwszy uprawiała seks, ale nie zabezpieczyła się. Z obawy przed niechcianą ciążą zażyła tabletkę wczesnoporonną. Dziś nagle zaczął boleć ją brzuch i dostała krwotoku. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. Pogotowie przywozi do szpitala młodą kobietę potrąconą przez samochód. Pacjentka jest w ósmym miesiącu ciąży. Jej stan jest bardzo poważny. Podczas badania kobieta nagle traci przytomność i zaczyna się dusić. Lekarze walczą o jej życie. W międzyczasie do szpitala przyjeżdża przerażona sąsiadka pacjentki, która była świadkiem wypadku. Ciężarną kobietę potrącił pijany kierowca. Okazuje się, że kobieta jest w krytycznym stanie i nie wiadomo, czy przeżyje. Mimo, że kobieta umiera, szanse na uratowanie dziecka są duże. Rodzice i mąż kobiety wciąż mają nadzieję, że lekarze się mylą i jednak uda się uratować życie kobiety. 16-letnia pacjentka dr Dominiki z obawy przed zajściem w ciążę zażyła tabletki wczesnoporonne, które jej 18-letni chłopak kupił przez internet. Oboje nie mieli pojęcia, że może to być niebezpieczne. Ojciec dziewczyny jest wściekły, że córka ma chłopaka. 16-latka ukrywa przed nim, że z kimś się spotyka, tym bardziej, że zaczęła już współżycie seksualne. W szpitalu pojawia się ukochany dziewczyny, między nim a ojcem pacjentki dochodzi do konfrontacji. Ojciec dziewczyny oskarża chłopaka o zgwałcenie jego córki.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 213 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-20
00:55 Szpital, odc. 266 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Dziewczynka molestowana przez dziadka. Zawał serca u samotnego ojca. Matka przywozi do szpitala swoją 15-letnią córkę Martę i jej przyjaciółkę Gosię. Dziewczyny były na wagarach i poraniły się uciekając przez krzaki. Nagle pacjentkę rozbolała noga, nie mogła iść. Jej przyjaciółka wezwała na pomoc matkę dziewczyny. Pacjentkę przyjmuje dr Anna Nowicka. Pogotowie przywozi na oddział ratunkowy 44-latka z bólem w klatce piersiowej. Karetkę wezwał 10-letni syn mężczyzny. Pacjentem zajmować się będzie dr Eryk Wajman. Matka, która przyprowadziła na oddział ratunkowy swoją 15-letnią córkę, nie wie, że dziewczyna jest molestowana przez dziadka. Kiedy kilka dni temu uciekła mu, mężczyzna postrzelił ją w nogę z wiatrówki. Dziewczyna chciała się na nim zemścić i razem z przyjaciółką zdemolowały mu dom. Pacjentka nie chce wyjawić prawdy, bo boi się, że matka jej nie uwierzy. Dziewczyna nienawidzi swojego dziadka za to, co jej robi, ale boi się komukolwiek powiedzieć prawdę. Wkrótce w szpitalu pojawiają się dziadkowie pacjentki. Babcia dziewczyny widziała, jak uciekały z przyjaciółką po zdemolowaniu ich domu i chce powiedzieć o wszystkim synowej. Dziadek boi się, że prawda o molestowaniu wyjdzie na jaw, dlatego próbuje zastraszyć wnuczkę! Pacjent dr Eryka samotnie wychowuje 10-letniego syna, bo żona opuściła go i wyjechała do Stanów. Niedawno jednak wróciła do kraju. Kiedy pacjent się o tym dowiedział, bardzo się zdenerwował, przez co gorzej się poczuł. Mężczyzna boi się, że żona odbierze mu syna. Tymczasem chłopiec bardzo by chciał, żeby rodzice znów byli razem, ostatnio w tajemnicy przed tatą spotkał się z nią. Chłopiec nie wie, że kobieta zamierza wywieźć go za granicę.

/ Polska / program obyczajowy
01:55 Szpital, odc. 267 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Burzliwy związek. Starsza pani bita przez syna. Do szpitala zgłasza się 27-letni Rafał Langowski. Chłopak podczas śniadania pokłócił się ze swoją dziewczyną. Ta w emocjach uderzyła go patelnią w twarz i złamała mu nos. Kiedy nie mogła zatamować krwawienia, przywiozła chłopaka do szpitala. Pacjentem zajmie się dr Michał Morawski. Pogotowie przywozi do szpitala pobitą 70-latkę. Kobieta okłamała ratowników, że spadła z łóżka. Tak naprawdę została pobita przez syna, który od dłuższego czasu się nad nią znęca. Tym razem skatował ją, gdy nie chciała mu oddać swojej emerytury. Starszą pacjentkę przyjmuje dr Anna Nowicka. Młody chłopak uderzony patelnią, ciągle kłóci się ze swoją dziewczyną. Wkrótce okazuje się, że partnerka pacjenta jest w ciąży, ale nie wie, z kim. Matka dziewczyny jest przeciwna jej związkowi z pacjentem, dlatego wzywa do szpitala byłego narzeczonego córki, bo ma nadzieje, że to on jest ojcem jej dziecka. Kobieta za wszelką cenę chce rozdzielić córkę z nowym partnerem. Syn 70-letniej pacjentki dr Anny, od dłuższego czasu znęca się nad matką, ale ta nie chce się do tego przyznać. Kłamie, że spadła z łóżka. Kobieta jest zastraszona i nie chce pogrążyć syna, który niedawno wyszedł z więzienia. Mimo to, personel szpitala orientuje się, że pacjentka jest ofiarą przemocy. Przełożona pielęgniarek, Ela Sułowska, stara się porozmawiać z maltretowaną staruszką i nakłonić ją, żeby powiedziała prawdę. Ale kobieta bardzo się boi. Wkrótce do szpitala przyjeżdża syn pacjentki. Chce dopilnować, żeby matka nie doniosła lekarzom, co dzieje się w ich domu. Mężczyzna celowo ją zaniedbuje i bije. Ma nadzieję, że matka szybko podupadnie na zdrowiu i umrze, a on przejmie jej mieszkanie. Niedługo potem na oddział dociera wnuczka pacjentki. Dziewczyna bardzo martwi się o babcię i chce jej pomóc uwolnić się od syna - tyrana. Mężczyzna grozi córce, ale mimo to dziewczyna chce donieść na niego policji. Lekarz przekazuje dziewczynie dokumentacje medyczną, ale syn pacjentki i jego konkubina zamierzają wykraść jej dokumenty.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 214 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-21
00:50 Szpital, odc. 268 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Freeganie - dziecko zatrute resztkami ze śmietnika. Skok na główkę do wody i paraliż. Młody mężczyzna przynosi do szpitala na rękach swoją 8-letnią córeczkę. Dziewczynka zatruła się resztkami jedzenia ze śmietnika. Od kilku dni bardzo źle się czuje a od wczoraj wymiotuje i ma biegunkę. Matka nie chciała zabrać dziecka do lekarza, ale kiedy wyszła na chwilę do apteki, ojciec postanowił zawieźć córkę do szpitala. Małą pacjentką zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Rodzice dziewczynki są freeganami. Uważają, że jedzenia nie powinno się zdobywać za pieniądze i wszyscy powinni dzielić się tym, co mają. Dlatego niczego nie kupują, a wszystko, co jedzą zebrali na śmietnikach lub dostali od różnych ludzi. Dziewczynka od dawna była żywiona znalezionymi resztkami, które nie były świeże. Ojciec boi się o tym powiedzieć lekarce. Matka dziewczynki, która nie chciała jej zabrać do lekarza, przyjeżdża do szpitala. Stan dziewczynki jest bardzo poważny. Małżeństwo kłóci się, bo matka dziecka jest przekonana, że dobrze wychowuje córkę, ale ojciec jest temu przeciwny. Chce, żeby 8-latka żyła jak inne dzieci. Zamierza powiedzieć o wszystkim lekarce, żeby mogła postawić właściwą diagnozę. Ostatecznie prawda o żywieniu dziewczynki wychodzi na jaw, a rodzicom zostają ograniczone prawa rodzicielskie. Pogotowie przywozi do szpitala młodego mężczyznę w ciężkim stanie. Pacjent skoczył na główkę do wody i uszkodził sobie kręgosłup. Nie czuje rąk ani nóg. Lekarz obawia się, że chłopak może być sparaliżowany. Pacjent jest przerażony swoim stanem. Mężczyznę bada dr Piotr Wójtowicz. Dr Piotr dobrze zna swojego pacjenta. Z jego matką przyjaźni się od wielu lat. Lekarz jest zdenerwowany, bo wie, jak poważne mogą być skutki urazu po skoku na główkę. Pacjentowi grozi paraliż. W szpitalu pojawia ją się żona mężczyzny i jego przyjaciel. Kobieta wyszła za pacjenta tylko dla pieniędzy, nie kocha go i teraz boi się, że mąż zostanie kaleką i nie będzie w stanie jej utrzymywać. Przyjaciel naprawdę martwi się o kolegę. Rozpoczyna się trudna operacja mężczyzny, przed salą czekają zaniepokojeni bliscy. Żona udaje zmartwioną i załamaną, tak naprawdę myśli o tym, żeby uwieść przyjaciela męża i tak zapewnić sobie dostatnią przyszłość.

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 269 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Podpalenie hurtowni, poparzony nastolatek. Kobieta, która połknęła implant zęba. Pogotowie przywozi na oddział ciężko poparzonego nastolatka. To 14-letni Jacek Okoń. W ostatniej chwili z pożaru uratował go starszy brat. Chłopcy podpalili konkurencyjną hurtownię odzieżową, bo namówił ich do tego wujek bandyta. Okazuje się, że mężczyzna od dawna wykorzystuje dzieci, do swoich przestępczych interesów. Pacjentem zajmuje się ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz. Pacjent dr. Piotra jest w poważnym stanie. Wkrótce do szpitala przyjeżdża wujek chłopca, który kazał nastolatkom podpalić hurtownię. Mężczyzna od lat żyje z przestępstw. Jego rodzina o niczym nie wie, a siostrzeńcy uwielbiają go, bo daje drogie prezenty. Tym razem obiecał im kupić skuter. Mężczyzna chce ustalić z poparzonym chłopcem i jego starszym bratem wersję wydarzeń, żeby nikt nie dowiedział się prawdy. Dopiero wtedy zamierza zawiadomić o wypadku rodziców chłopców. Ich ojciec podejrzewa, że mężczyzna ma coś wspólnego z pożarem i że to z jego winy doszło do wypadku. Matka chłopców broni brata i stoi po jego stronie. Tymczasem w szpitalu pojawia się policja, ponieważ świadkowie widzieli w pobliżu hurtowni chłopców i poparzony pacjent jest podejrzany o celowe podpalenie budynku. Pacjentką szpitala jest także czterdziestolatka, która w nocy przypadkowo połknęła swój ząb. Kobieta nie wie o tym, bardzo źle się czuje i cały czas się krztusi. Na oddziale jest z nią jej chłopak, przed którym udaje, że jest o dziesięć lat młodsza. Pacjentka stara się pozbyć mężczyzny ze szpitala, bo boi się, że odkryje jej tajemnice. Dwudziestosześciolatek jest w niej ślepo zakochany. Kobietę przyjmuje dr Eryk Wajman. 40-letnia pacjentka dr Eryka jest na oddziale ze swoim partnerem, którego okłamuje, że jest o dziesięć lat młodsza. Kobieta bardzo wstydzi się swojego wieku. Okazuje się, że zmusza syna żeby udawał jej brata. Chłopak jest wściekły na matkę, ma dosyć kłamstw i postanawia powiedzieć wszystkim prawdę. Mężczyzna jest w szoku, początkowo podejrzewa, że syn kobiety chce skłócić go z ukochaną. Nie może uwierzyć w jej oszustwa. Ostatecznie odchodzi od kobiety.

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 381 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 460 Logo TVN

Opis (streszczenie): W izbie przyjęć czeka 55-letnia Maria Tarska, opiekunka dwójki dzieci. Kobieta ma mdłości i źle się czuje. Kilka godzin wcześniej 11-letni wychowanek dolał jej do kawy płynu do robienia baniek mydlanych. Jego 9-letnia siostra jest w niego zapatrzona i podoba jej się wszystko co robi brat. Kobietę przyjmuje dr Anna Nowicka. Córka opiekunki namawia samotnego ojca dzieci, by wyznał im prawdę o matce, która ich opuściła. Chłopiec nie może sobie z tym poradzić i chce się zemścić na niani. Wsypuje jej do torebki tłuczone szkło. Ojciec zdaje sobie sprawę, że chłopiec cierpi po odejściu matki, ale nie może tolerować takiego zachowania syna. Karetka przywozi 20-letniego Jacka Stasiewicza, który wpadł do kanału samochodowego w warsztacie swojego wujka, gdzie pracuje i złamał nogę. Mechanik wraz ze swoja dziewczyną planowali niegroźny wypadek, żeby wyłudzić odszkodowanie na nowy samochód. Zajmować się nim będzie dr Michał Morawski. Okazuje się jednak, że chłopak był zatrudniony na czarno i nie mogą liczyć na odszkodowanie. Pacjent i jego dziewczyna zamierzają skłonić wujka do zapłacenia z własnej kieszeni. Jego dziewczyna postanawia szantażować mężczyznę. Wkrótce oszustko wychodzi na jaw, mimo to, właściciel warsztatu postanawia opiekować się bratankiem.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 382 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka przywozi na SOR 60-letnią Halinę Ciosek. Kobieta pracuje, reklamując sklep zoologiczny w przebraniu kota. Strój nie przepuszcza wystarczająco dużo tlenu i 60-latka zemdlała na ulicy. Pacjentką zajmie się dr Michał Morawski. Tymczasem Alicja Stańko, nauczycielka chemii przywozi do szpitala swojego ucznia, 16-letniego Rafała Olczaka. W trakcie eksperymentów chemicznych, które chłopak robił w swojej piwnicy, doszło do wybuchu. Nastolatek ma poparzoną twarz i ręce. Z chłopakiem przyjeżdża do szpitala jego 13-letnia siostra, Iga, która była świadkiem wypadku i zadzwoniła po nauczycielkę, prosząc o pomoc. Nastolatka przyjmuje dr Eryk Wajman. Pacjentka dr Michała Morawskiego dorabia reklamując sklep zoologiczny w stroju kota. Kobiet jest wdową i ma dwójkę dorosłych dzieci. Jest przemęczona, bo ciężko pracuje i często zajmuje się wnukami. Nie widzi, że córka i syn wykorzystują ją. W ogóle nie przejmują się zdrowiem matki i chcą ją natychmiast zabrać ze szpitala. Dr Eryk Wajman zajmuje się 16-latkiem, który poparzył sobie twarz. Chłopak robił w piwnicy chemiczne eksperymenty i nagle doszło do wybuchu. Pacjent razem z młodszą siostrą wymyślili, że będą produkować amfetaminę. Chcą w ten sposób pomóc starszej siostrze, która popadła w długi. Dziewczyna sama wychowuje młodsze rodzeństwo, bo ich rodzice nie żyją. Pacjent wziął zaliczkę od dilera narkotykowego, ale nie ma dla niego towaru. Boi się, że mężczyzna przyjedzie do szpitala.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 215 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-22
00:50 Szpital, odc. 270 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Amnezja. Odchudzanie lekami na cukrzycę, podkradanymi dziadkowi Bezdomny mężczyzna przywozi na oddział swojego kolegę, z którym od roku mieszka na działkach na obrzeżach miasta. Chce, żeby lekarze zbadali go, bo mężczyzna kilkanaście minut temu stracił na chwilę przytomność na ulicy. Upadając, rozbił sobie głowę. Pacjenta przyjmuje dr Michał Morawski. Pogotowie przywozi do szpitala 15 – letnią Maję Seredyńską. Dziewczynę bardzo boli brzuch. Od wczorajszego wieczoru ciągle wymiotuje, dlatego jest bardzo osłabiona. Pogotowie wezwał jej dziadek, z którym nastolatka mieszka od kilku miesięcy. Pacjentką zajmie się dr Dominka Gajda. Pacjent dr Michała stał się bezdomnym rok temu, kiedy został ciężko pobity. Stracił pamięć i nie wie kim jest. Nie wie, że ma rodzinę, która go poszukuje. Lekarz musi zawiadomić policję, a mężczyzna boi się tego, bo nie zna swojej przeszłości. Okazuje się, że pacjent jest w policyjnej bazie zaginionych, poszukuje go rodzina. Jako pierwsza dociera do szpitala córka mężczyzny, jednak okłamuje wszystkich, że to nie jest jej ojciec. Ma mu za złe, że porzucił rodzinę i nie chce, żeby wracał do domu. Wkrótce do szpitala przyjeżdża także żona pacjenta i jej syn. Mężczyzna nie pamięta, że przed wyjściem z domu dowiedział się, że syn, którego wychowuje nie jest jego dzieckiem. Teraz żona jest zszokowana, że mąż jej nie poznaje, nie wie, co działo się z nim przez ostatni rok. Pacjentka dr Dominiki, 15-latka z silnym bólem brzucha, od kilku miesięcy mieszka z dziadkiem. Wyprowadziła się od ojca, bo nienawidzi jego partnerki, z którą ten niedawno się związał. Mimo, że kobieta chciała zaprzyjaźnić się z nastolatką, ta ciągle się z nią kłóciła. Pacjentka wstrzykuje sobie lek dziadka na cukrzycę, bo wmówiła sobie, że jest gruba i chce się odchudzić. Dziewczyna oskarża partnerkę ojca, że wciąż krytykuje jej wygląd. Kobieta czuje się winna, że nastolatka trafiła przez nią do szpitala.

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 271 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Samospalenie. Hiperwitaminoza, nadopiekuńcza matka Pogotowie przywozi 55-letniego Wiktora Osmańskiego. Pacjent jest założycielem znanej fundacji, która zbiera pieniądze na leczenie chorych dzieci. Kilka tygodni temu został niesłusznie oskarżony o kradzież. Żeby udowodnić swoją niewinność mężczyzna podpalił się przed siedzibą fundacji. Zajmuje się nim ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Kobieta przywozi na oddział ratunkowy swojego dziesięcioletniego syna, Adama. Chłopiec wymiotuje i boli go brzuch. Pacjent przedawkował witaminy, które w ogromnych ilościach podaje mu jego matka. Chłopcem zajmuje się dr Anna Nowicka. Pacjent dr Piotra jest niewinny. Nikt jednak mu nie wierzy, rodzina odwróciła się od niego, a prokuratura prowadzi śledztwo. Zdesperowany postanowił podpalić się . Do szpitala przyjeżdża żona mężczyzny. Kobieta uwierzyła w kłamstwa na temat męża i zeznawała przeciwko niemu. Teraz czuje się winna, że przez nią doszło do tragedii. Wkrótce na oddział przyjeżdża córka pacjenta. Dziewczyna chciała się zemścić na ojcu za to, że nie zgodził się, żeby wyjechała z koleżanką na obóz językowy do Londynu i dlatego złożyła fałszywe zeznania przeciwko niemu. Nastolatka żałuje teraz tego co zrobiła i martwi się o ojca. Jest przestraszona, że przez nią ojciec umrze. Trzy lata temu zmarł na białaczkę brat 10-letniego pacjenta dr Anny. Od tego czasu matka chłopca panicznie boi się, że jej młodszy syn zachoruje. Żeby go chronić, podaje mu ogromne ilości rożnych witamin. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że przez nie chłopiec źle się czuje. Chłopiec mieszka tylko z mamą, bo jego rodzice rozwiedli się, a ojciec wyprowadził się z domu. Kobieta ciągle opowiada mu o chorobie starszego brata, dlatego 10-latek uwierzył, że może spotkać go to samo. Ciotka chłopca, która również jest na oddziale, wzywa do szpitala jego ojca. Siostra ma do niej pretensje, bo jest w konflikcie z byłym mężem i nie chce, żeby spotykała się z ich synem. Chłopiec jednak tęskni za ojcem. Ma dość nadopiekuńczej matki, która na nic mu nie pozwala.

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 382 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 461 Logo TVN

Opis (streszczenie): Na SOR przychodzi 32-letni Maciej Słowiak. Podczas obiadu u babci jego narzeczona przez przypadek wylała na niego prawie całą wazę gorącego rosołu. Mężczyzna został dotkliwie poparzony. Chciał odskoczyć i upadł, uszkadzając sobie prawą rękę. Mężczyzna chce się wyprowadzić od babci i zacząć życie z narzeczoną, ale boi się tego powiedzieć kobiecie, która wychowuje go odkąd kończył 15 lat. Dziewczyna pacjenta liczy, że chłopak w końcu sprzeciwi się nadopiekuńczej babci. Gdy do starszej pani dociera, że wnuk chce zacząć samodzielne życie kłamie, że ma raka, żeby go przy sobie zatrzymać. Narzeczona pacjenta odkrywa prawdę. Do szpitala dociera 27-letnia Marta Kwiecień. Dziewczyna została potrącona przez samochód na parkingu pod domem swojego byłego chłopaka i uszkodziła sobie łydkę. To właśnie jej były chłopak znalazł ją ranną i natychmiast przywiózł do szpitala. Pacjentką zajmie się doktor Robert Szewczyk. Chłopak nie wie, że dziewczyna wciąż go kocha i dlatego postanowiła się zranić. Kobieta wierzy, że gdy mężczyzna będzie się nią opiekował znów się w niej zakocha i odejdzie od swojej dziewczyny. Na odział przyjeżdża jego partnerka i odkrywa, że pacjentka chce jej zabrać chłopaka. 27-latka okłamuje ukochanego, że wypadek spowodowała jego obecna narzeczona...

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 383 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 40-letnia Patrycja Jankowska. Kobieta dostała bardzo silnej alergii, po tym jak zrobiła sobie makijaż permanentny. Pacjentka, którą opiekuje się dr Michał Morawski postanowiła poprawić swoją urodę, by jeszcze w tym roku wyjść za mąż. Jankowska jest zakochana w poznanym niedawno mężczyźnie. Traktuje ich związek bardzo poważnie. Nie wie, że mężczyzna ją oszukuje i jest żonaty. Na SOR trafia 47-letnia Katarzyna Jaśkiewicz. Pacjentkę boli brzuch, wymiotuje i jest bardzo osłabiona. Osiem miesięcy temu miała operację raka szyjki macicy. Niestety, choroba była już bardzo zaawansowana, nie udało się usunąć guza. Kobieta bardzo boi się, że nie dożyje do ślubu ukochanej córki, który ma odbyć się za kilka dni. Dlatego odmawia jednak poddania się operacji. Mimo próśb rodziny i rozmowy z psychiatrą, kobieta nie chce zmienić zdania…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 216 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-23
00:50 Szpital, odc. 272 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Zaborczy ojciec z orzeszkiem w płucu. Zakochana w instruktorze wspinaczki, upadek ze ścianki. Do szpitala zgłasza się 50-letni Zbigniew Bielewski. Mężczyzna od miesiąca ma napady kaszlu i pluje krwią. Dzisiaj zasłabł na klatce schodowej, bo dostał silnych duszności. Do szpitala przywozi go sąsiadka, która od lat się z nim przyjaźni. Mężczyzna jest nałogowym palaczem i boi się, że ma raka płuc. Pacjentem zajmuje się dr Dominika Gajda. Pogotowie przywozi 24-latkę, która spadła ze ścianki wspinaczkowej. Pacjentka jest przytomna, ale bardzo obolała i ma liczne obrażenia. Zajmie się nią dr Robert Szewczyk. 50-letni pacjent dr Dominiki jest bardzo związany z 26-letnią córką, którą wychowywał samotnie, ponieważ matka dziewczyny zmarła przy porodzie. Mężczyzna był tak skupiony na córce, że nie ułożył sobie z nikim życia. Dziewczyna przyjeżdża do szpitala, bardzo martwi się o ojca, z którym nadal mieszka. Pacjent jest bardzo zaborczy i nie chce, żeby jego córka usamodzielniła się. Nie przyjmuje do wiadomości, że jest już dorosła i chce mieć własne życie. Mężczyzna szantażuje dziewczynę i mówi jej, że ma raka. Żąda, żeby dla niego porzuciła ukochanego chłopaka. Pacjentka dr Roberta za miesiąc wychodzi za mąż. Niestety, zakochała się z wzajemnością w instruktorze wspinaczki, a tuż przed wypadkiem całowała się z nim. Do szpitala przyjeżdża instruktor i siostra pacjentki, która asekurowała dziewczynę podczas treningu. Chłopak nie widział zdarzenia, ale ma pretensje do siostry ukochanej. Okazuje się, że siostra pacjentki specjalnie doprowadziła do wypadku, bo chciała pozbyć się rywalki. Dziewczyna również jest zakochana w instruktorze i chce go zdobyć. Kiedy w szpitalu pojawia się narzeczony pacjentki, instruktor jest zaskoczony, że jego ukochana wkrótce bierze ślub…

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 273 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Chłopiec z ADHD. 16-latek molestowany przez ojca. Karetka przywozi do szpitala rannego 12-latka. Chłopak podczas przerwy lekcyjnej poszedł z kolegami na strych opuszczonego budynku obok szkoły. Tam w trakcie zabawy spadł z wysokości i nabił się ręką na gwóźdź, który przebił mu dłoń na wylot. Pacjentem zajmie się ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz. Do szpitala przychodzi 16-letni Tomasz Boros, który od dwóch tygodni czuje się coraz gorzej. Jest osłabiony i zaczęły wypadać mu włosy. Z chłopakiem jest jego koleżanka, która namówiła go, żeby zgłosił się do szpitala. Nastolatkowie znają się od niedawna. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Pacjent dr Piotra cierpi na ADHD i od dłuższego czasu sprawia problemy wychowawcze. Według psychologa, chłopiec powinien chodzić do szkoły specjalnej, ale jego matka nie chce się na to zgodzić. O wypadek obwiania nauczycieli. Nie przyjmuje do wiadomości, że jej dziecko cierpi na ADHD. Kobieta uważa, że chłopiec jest niegrzeczny, bo ojciec na wszystko mu pozwala. Tymczasem nastolatek wpada w szał i połyka niebezpieczny lek. Konieczne jest płukanie żołądka. 16-latek z niepokojącymi objawami miesiąc temu uciekł z domu, bo ojciec molestował go seksualnie. Teraz chłopak boi się, że lekarze zawiadomią jego rodziców, a ojciec ukarze go za ucieczkę z domu. Ostatnio 16-latek ukrywał się na wsi w starym domu. Zatruł się skażoną wodą, którą pił ze studni. Kiedy do szpitala docierają rodzice chłopaka, nastolatek chce powiedzieć matce o tym, że ojciec wykorzystywał go seksualnie. Wie, że tak samo postępuje z jego młodszym bratem. Nastolatek boi się jednak, że matka mu nie uwierzy, a ojciec będzie chciał się zemścić.

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 383 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 462 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do szpitala przyjeżdża 30-letni Rafał Kacperski, zawodnik MMA. Mężczyzna od kilku godzin ma duszności i czuje się bardzo osłabiony. Niedługo ma wziąć udział w ważnej walce i dlatego ostatnio dużo i wyczerpująco trenuje. Na oddział przychodzi z nim jego przyjaciel. Wkrótce wychodzi na jaw, że mężczyzna podaje zawodnikowi szkodliwe odżywki. Ordynator, dr Piotr Wójtowicz, znalazł przed szpitalem półprzytomnego 19-letniego Pawła Biegańskiego. Jego dwaj koledzy zakopali go pod ziemią. Nastolatek był świadkiem wypadku, podczas którego jego koledzy potrącili samochodem przypadkową kobietę. Czy będzie miał odwagę, by powiedzieć prawdę o wypadku?

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 384 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pod opiekę dr Eryka Wajmana trafia 13-letnia Marcelina Warzecha. Nastolatka zemdlała w szkole. Dr Wajman szybko zorientował się, że pacjentka jest niedożywiona. Podejrzewa, że nastolatka odchudza się. Nie wie, że matka pacjentki podała córce larwy tasiemca, żeby ta mogła zrobić karierę modelki. Kobieta chce, aby jej córka, mimo złego stanu zdrowia, uczestniczyła w sesji zdjęciowej… Pacjentką ordynatora oddziału jest 55-letnia Danuta Bielska. Towarzyszy jej o 30 lat młodszy partner. Kobieta zemdlała podczas wspólnego obiadu i wciąż bardzo źle się czuje. Bielska nie chce pokazywać przed swoim dużo młodszym partnerem, że ma kłopoty ze zdrowiem. Ukrywa też swój związek przed dziećmi. Gdy syn pacjentki dowiaduje się o nowym partnerze swojej matki jest w szoku. Podejrzewa, że mężczyzna jest oszustem, który chce przejąć rodzinny majątek…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 217 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-24
00:55 Szpital, odc. 274 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Chłopak chce się zabić, bo jego dziewczyna usunęła ciążę. Córka podtruła ojca środkami na przeczyszczenie. Żona i dzieci przywożą do szpitala 38 – letniego Tomasza Bernasia. Mężczyzna jest bardzo osłabiony i ledwo trzyma się na nogach. Całą noc miał silną biegunkę. Rodzina zawróciła z drogi na lotnisko, ponieważ mężczyzna poczuł się znacznie gorzej. Jest bardzo zdenerwowany, bo za półtorej godziny ma wylecieć na roczny kontrakt do pracy w Kanadzie. Mężczyznę przyjmuje dr Eryk Wajman. Pogotowie przywozi do szpitala 18-latka po próbie samobójczej. Pacjent chciał się zabić, bo jego dziewczyna w tajemnicy przed nim usunęła ciążę. Chłopak załamał się, bo bardzo chciał zostać ojcem. Nie ma pojęcia, że to jego matka namówiła dziewczynę na aborcję. Pacjentem zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Pacjent dr Eryka bardzo źle się czuje. Mężczyzna nie ma pojęcia, że to córka otruła go środkami przeczyszczającymi, bo nie chce, żeby ojciec wyjeżdżał za granicę. Dziewczyna boi się brata, który ją bije i zastrasza. Ojciec nie wie o tym. Nadal ma zamiar wyjechać, dlatego próbuje przełożyć lot na późniejszą godzinę. Wkrótce dziewczyna przyznaje się do wszystkiego przed bratem, który się nad nią znęca. Chłopak wykorzystuje to, żeby skłócić rodziców i kłamie lekarzowi, że to matka otruła ojca. 18-latek, który próbował się zabić skacząc z okna, ma połamane ręce i nogi. Jest załamany, bo jego dziewczyna dokonała aborcji. Kiedy dowiedział się, że zostanie ojcem, bardzo się ucieszył. Żeby zarobić na utrzymanie dziecka, wyjechał do brata do Warszawy. Podczas jego nieobecności matka chłopaka namówiła dziewczynę, żeby usunęła ciążę. Kobieta nie chciała, żeby jej syn w tak młodym wieku zakładał rodzinę. Narzeczona pacjenta ma wyrzuty sumienia, że chłopak przez nią chciał popełnić samobójstwo. Chciałaby powiedzieć mu prawdę, ale matka chłopaka zabroniła jej mówić mu o tym. Kobieta chce ukryć przed synem prawdę, dlatego zastrasza dziewczynę i chce pozbyć się jej ze szpitala.

/ Polska / program obyczajowy
01:55 Szpital, odc. 275 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nowotwór prostaty. Uczulenie na gołębie. Do szpitala zgłasza się 40-letni Grzegorz Dybiński, którego bardzo boli kręgosłup. Towarzyszy mu 18-latka, która jest córką jego najlepszego przyjaciela. Mężczyzna jest muzykiem i od roku udziela dziewczynie korepetycji z gry na pianinie. Oboje zakochali się w sobie i od kilku miesięcy są kochankami. Mężczyznę przyjmuje dr Dominika Gajda. Na oddział ratunkowy trafia 50-latka z silną dusznością. Do szpitala przywiózł ją syn. Pacjentka źle się poczuła podczas zapoznawczej wizyty u przyszłych teściów chłopaka. Pacjentką zajmuje się dr Anna Nowicka. Do szpitala przyjeżdża żona 40-letniego pacjenta. Między małżonkami od jakiegoś czasu nie układa się dobrze, ale żona nie wie, że mąż ją zdradza. Tymczasem młoda kochanka chce, żeby mężczyzna powiedział żonie o ich związku, ale ten nie ma odwagi tego zrobić. Kiedy żona mężczyzny przyjeżdża do szpitala, przyłapuje męża z kochanką. Kobieta wzywa na oddział ojca 18-latki. Mężczyzna wpada w szał kiedy dowiaduje się, że przyjaciel uwiódł mu córkę. Okazuje się, że 40-latek jest poważnie chory, lekarze wykryli u niego nowotwór. Grzegorz Dybiński przebywa na oddziale onkologii, gdzie poddawany jest chemioterapii. Szanse na jego wyleczenie są bardzo małe. Pacjentka dr Anny dopiero dzisiaj dowiedziała się, że wybranka jej ukochanego jedynaka pochodzi ze wsi, a jej rodzice są rolnikami. Chłopak zwlekał z przedstawieniem ich matce, bo bał się jej reakcji. Kobieta nie chce, żeby jej syn ożenił się z prostą dziewczyną ze wsi. Uważa, że zasługuje na lepszą „partię”. Wkrótce do szpitala przyjeżdża narzeczona syna pacjentki razem z rodzicami. Wszyscy są zaniepokojeni stanem zdrowia kobiety. Pacjentka bardzo ich obraża, a jej syn wstydzi się zachowania matki. Kobieta zamierza zrobić wszystko, żeby skłócić i rozdzielić syna z narzeczoną.

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 384 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 463 Logo TVN

Opis (streszczenie): Karetka przywozi 28-letniego Janusza Topolka. Mężczyzna spędził noc na cmentarzu w świeżo wykopanym grobie. Wpadł do niego, kiedy pod wpływem alkoholu wracał do domu. Pacjentem będzie zajmować się dr Eryk Wajman. Do szpitala dociera 18-letni Marek Banas. Chłopak przygotowuje się do egzaminów na studia i od kilku tygodni wspomagał się pseudoefedryną, która jest składnikiem leków na katar. Substancja ta silnie pobudza i nastolatek miał nadzieję, że dzięki niej będzie się szybciej uczył. Do szpitala przywiózł go rok młodszy brat, Igor. Okazuje się, że chłopak zakochał się z wzajemnością w dziewczynie pacjenta. Kiedy matka chłopców odkrywa prawdę jest wściekła i oskarża nastolatkę, że wykorzystała jej synów.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 385 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 26-letnia Agnieszka Wojtas przywozi na oddział swojego szefa, Marcina Grzelaka. Okazuje się, że dziewczyna podała mężczyźnie pigułkę gwałtu. Chce zajść w ciążę, aby móc wyłudzić alimenty. Narzeczona pacjenta chce go porzucić, ale przypadkiem odkrywa prawdę o tym, że jej partner został wykorzystany seksualnie… Dr Michał Morawski zajmuje się 17-letnim Stanisławem Szpurą. Nastolatek urządził w domu imprezę i grał z kolegą w rosyjska ruletkę o dziewczynę, w której jest szaleńczo zakochany. Podczas gry doszło do postrzału. Jednak pacjent nie chce się do tego przyznać. Okłamuje lekarza, że ktoś wrzucił mu do kaptura petardę. Broń, którą nastolatkowie się bawili, należy do jego ojca, który nie ma na nią pozwolenia.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 218 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-25
00:50 Szpital, odc. 276 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Seks z mężem przyjaciółki. 8-latek potrącony przez samochód. Pogotowie przywozi do szpitala 26-letnią Magdę Porębską, która jest pod wpływem narkotyków i alkoholu. Dziewczyna była z przyjaciółmi na imprezie w klubie. Koleżanka znalazła ją zamroczoną i półnagą na tyłach lokalu. Pacjentką zajmie się dr Dominika Gajda. Karetka przywozi do szpitala 8-latka, którego potrącił pod domem samochód. Chłopiec wybiegł na ulicę za piłką. Rodzice zostawili go na chwilę samego w domu Pogotowie wezwał przyrodni brat pacjenta, który był świadkiem wypadku. Chłopca przyjmuje dr Robert Szewczyk. Pacjentka dr Dominiki majaczy i trudno nawiązać z nią kontakt. Przyjaciółka dziewczyny, która ją znalazła, jest przekonana, że koleżanka została zgwałcona. Nie ma pojęcia, że ta uprawiała seks z jej mężem. Niebawem do szpitala dociera mąż pacjentki. Mężczyzna nie lubi przyjaciół żony i uważa, że mają na nią zły wpływ. W szpitalu zjawia się również mąż przyjaciółki, od dłuższego czasu zakochany w pacjentce. Mimo, że lekarze nie mają pewności, że kobieta została zgwałcona, mąż pacjentki zawiadamia policję. 8-letni pacjent dr Roberta miał dużo szczęścia, bo uratował go przyrodni brat. Niebawem 19-latek przyjeżdża do szpitala. Chłopak został zaraz po urodzeniu oddany przez matkę do adopcji. Nastolatek niedawno ją odnalazł i dziś po raz pierwszy pojechał do jej domu. Jego młodszy brat nie ma pojęcia o jego istnieniu. Wkrótce na oddział przyjeżdżają rodzice 8-latka, nie wiedzą, że przy chłopcu cały czas czuwa jego starszy przyrodni brat.

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 277 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Włamywacz uwodzi 16-latkę, żeby okraść jej bogatego ojca. 17-latka otruta lekami nasennymi przez swojego chłopaka. Karetka pogotowia przywozi 20-letniego Rafała Sielczaka. Chłopak został przyłapany podczas włamania przez właściciela domu. Mężczyzna pobił go a podczas szarpaniny na 20-latka spadła metalowa szafka. Pacjent jest przytomny, ale skarży się na ból brzucha. Doznał poważnych obrażeń wewnętrznych i ma złamaną lewą rękę. Mężczyznę przyjmuje dr Eryk Wajman. Pogotowie przywozi do szpitala nieprzytomną Patrycję Kotylak. 17-latka chce zostać modelką i miała dziś jechać na ważną sesję zdjęciową. Pokłóciła się o to ze swoim chłopakiem, który podejrzewa, że dziewczyna ma wziąć udział w sesji pornograficznej. Nastolatek dosypał jej do soku dużą dawkę środków nasennych, po których dziewczyna natychmiast zasnęła. Kiedy nie mogła się obudzić, przestraszony chłopak wezwał pogotowie. Dziewczynę przyjmuje ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz. Okazuje się, że 20-letni pacjent dr Eryka jest chłopakiem córki właściciela domu, do którego się włamał. Uwiódł nastolatkę, żeby okraść jej bogatego ojca. Spotykał się z nią potajemnie od kilku tygodni i zbierał potrzebne informacje. Dobrze wiedział gdzie przechowywane są kosztowności, poznał kody do alarmu i dorobił klucze. Jednak podczas włamania został przyłapany przez ojca dziewczyny, który wrócił wcześniej z pracy. Wściekły mężczyzna pobił chłopaka. W trakcie bójki też został ranny. Właściciel domu sam przyjeżdża do szpitala, nie czekając na drugą karetkę, która miała go zabrać. Mężczyzna boi się, że włamywacz ucieknie, chce go przypilnować i zawiadomić policję. Nie wie, że jego córka, którą wychowuje samotnie, potajemnie spotyka się z włamywaczem. Wkrótce dziewczyna przyjeżdża do szpitala. Dziewczyna nie wie, że chłopak, w którym jest bardzo zakochana, okazał się złodziejem… Tymczasem pacjentka dr Piotra Wójtowicza za wszelką cenę chce zostać modelką. Nie ma jednak pojęcia, że koleżanka umówiła ją na pornograficzną sesję zdjęciową. Oszustka chce wykorzystać nastolatkę i zarobić na jej rozbieranych zdjęciach. Chłopak pacjentki usiłuje jej w tym przeszkodzić, dlatego uśpił dziewczynę. W szpitalu jest koleżanka pacjentki, która zamierza mimo wszystko zabrać dziewczynę na sesję pornograficzną. Wkrótce dociera tam również matka 17-latki, która bardzo wspiera córkę w dążeniu do zrobienia kariery modelki.

/ Polska / program obyczajowy
10:30 Szpital, odc. 385 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:30 Szpital, odc. 464 Logo TVN

Opis (streszczenie): Karetka przywozi na SOR 17-letniego Jakuba Gudowskiego. Jadąc tramwajem, chłopak był świadkiem jak dwie dziewczyny wyśmiewały się z siedzącej obok nastolatki. Pacjent stanął w jej obronie. Został przez pasażerki dotkliwie pobity. Nastolatki postanawiają zemścić się na Jakubie i oskarżają go o gwałt. Pacjentem zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz. 15-latka przyprowadza do szpitala swojego ojca, który jest dotkliwie poparzony. Mężczyzna próbował leczenia na własną rękę. Do szpitala dociera żona pacjenta. Kobieta uważa, że jej mąż jest życiowym nieudacznikiem i chce go zostawić dla kochanka. Wkrótce okazuje się, że żona pacjenta jest w ciąży.

/ Polska / program obyczajowy
16:25 Szpital, odc. 386 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pod opiekę krakowskich lekarzy trafiają dwaj bracia, którzy topili się w szambie. Starszy z braci jest w bardzo ciężkim stanie i walczy o życie. Mężczyzna chciał oczyścić szambo, ale pośliznął się i wpadł do zbiornika. Młodszy brat bezskutecznie próbował mu pomóc. Na oddziale zjawia się żoną starszego z braci. Jest przekonana, że szwagier chciał zabić jej męża! Okazuje się, że w rodzinie od dawna jest konflikt o majątek… Do szpitala trafia pobity 17-latek. Chłopak od wielu miesięcy bierze narkotyki. Zaatakował go własny kuzyn, żeby zemścić się za swoją dziewczynę. Pacjent dawał jej amfetaminę i wciągnął ją w nałóg. Chłopakiem zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 219 Logo Discovery Life
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-26
00:50 Szpital, odc. 278 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Tancerka z naderwanym uchem. Związek dla pieniędzy. Pogotowie przywozi do szpitala 15-letnią tancerkę. W trakcie kłótni ze starszą siostrą dziewczyna zerwała jej z ucha kolczyk. Kiedy nastolatka zobaczyła, że ma rozerwane ucho, zemdlała i uderzyła głową o umywalkę. Pacjentką zajmie się ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz. Do szpitala trafia młody mężczyzna, którego bardzo boli brzuch. Przyprowadza go narzeczona. Para za tydzień bierze ślub. Pacjent nie ma pojęcia, że dziewczyna została zmuszona przez swoją matkę, żeby go uwieść. Kobiecie zależy na tym, żeby wydać córkę bogato za mąż i spłacić swoje długi. Tymczasem dziewczyna naprawdę zakochała się w pacjencie. Mężczyznę przyjmuje dr Eryk Wajman. Pacjentka dr Piotra Wójtowicza jest tancerką i przyjechała do Krakowa na turniej tańca latynoamerykańskiego. Pokłóciła się ze swoją starszą siostrą i ta zerwała jej z ucha kolczyk. Dziewczyna jest wściekła na pacjentkę, bo widziała, jak ta całuje się z instruktorem tańca. Obie nastolatki są w nim zakochane. Za karetką przyjeżdżają na oddział 16-letnia siostra tancerki i żona instruktora tańca. Wkrótce pojawia się również instruktor tańca, w którym zakochały się nastolatki. Mężczyzna jest podrywaczem i na każdym kroku flirtuje z młodymi tancerkami. Jego żona nie ma o tym pojęcia i myśli, że mąż świetnie dogaduje się z młodzieżą. 15-latka jest przekonana, że mężczyzna przyjechał do szpitala, bo martwi się o nią. Ten jednak chce tylko dopilnować, żeby dziewczyna nie powiedział jego żonie o ich pocałunku. 30-letni pacjent dr Eryka bardzo cierpi. Mężczyzna nie wie, że jest poważnie chory. Poza tym nie ma pojęcia, że matka jego narzeczonej celowo zeswatała z nim swoją córkę. Kobiecie zależy na tym, żeby wydać ją bogato za mąż. Dziewczyna miała uwieść mężczyznę, a po ślubie szybko się z nim rozwieść. Jednak kiedy bliżej go poznała, naprawdę się w nim zakochała. Do szpitala przyjeżdża przyszła teściowa pacjenta i jego matka. Kobieta bardzo martwi się o swojego jedynego syna. Wychowała go samotnie. Tymczasem wyniki badań pozwalają lekarzowi postawić diagnozę – pacjent ma raka żołądka.

/ Polska / program obyczajowy
01:50 Szpital, odc. 279 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): 7-latek wyrzucony z domu przez matkę alkoholiczkę. Mężczyzna z tajemniczym schorzeniem, który próbuje odzyskać narzeczoną. Dwoje bezdomnych przyprowadza na szpitalny oddział ratunkowy 7-letniego Krzysia Wolskiego. Chłopiec błąkał się po ogródkach działkowych, bo pijana matka wyrzuciła go w nocy z domu. Bezdomni przywieźli go do szpitala, bo 7-latek źle się czuje i ma wysoką gorączkę. Chłopca przyjmuje dr Anna Nowicka. Do szpitala zgłasza się 30-letni Maciej Zaleski. Mężczyzna od kilku dni czuje się bardzo źle. Ma wysoką gorączkę i dreszcze. Początkowo myślał, że zachorował na grypę. Brał leki, ale dolegliwości zaczęły się nasilać. Postanowił, więc zgłosić się do szpitala. Pacjentem zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Dr Anna podczas badania 7-latka zauważa, że dziecko jest bardzo zaniedbane. Chłopiec nie chce się przyznać, że pijana matka wyrzuciła go w nocy z domu. Tymczasem bezdomni, którzy znaleźli chłopca i przyprowadzili do szpitala boją się, że będą mieli kłopoty. Mężczyzna postanawia odnaleźć matkę dziecka, i niedługo potem kobieta przychodzi do szpitala. Jest jednak pijana i agresywna, awanturuje się i chce zabrać syna ze szpitala. Kobieta oskarża bezdomną parę, że porwali chłopca. Bezdomny jest przerażony, że 7-latek, którego bardzo polubił, może trafić do domu dziecka. Jest mu go żal. Mężczyzna chciałby zaopiekować się małym pacjentem, ale zdaje sobie sprawę, że nie ma na to warunków. 30-letni pacjent dr Piotra rok temu miał się ożenić. Jednak tydzień przed ślubem zniknął bez słowa. Przestraszył się małżeństwa, dlatego porzucił narzeczoną i wyjechał w podróż do Afryki. Zrozumiał jednak, że nadal kocha kobietę i wrócił, żeby ją odzyskać. 30-latek czuje się coraz gorzej i nie wie, co ma robić. Postanawia, więc zadzwonić do swojej matki, z którą od roku nie miał kontaktu. Wkrótce matka pacjenta przyjeżdża do szpitala. Kobieta przez cały ten czas nie wiedziała, co dzieje się z jej synem. Była zrozpaczona i myślała, że spotkało go coś złego. Razem z narzeczoną mężczyzny zgłosiła jego zaginięcie na policji.

/ Polska / program obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Szpital. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Szpital w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Szpital.

Emisja w stacjach


Szpital można obejrzeć w:

Emisje w: Discovery Life, TVN, TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry