Reklama

Szpital godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Szpital w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Szpital będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
03:50 Zakończone  Szpital, odc. 203 Logo Discovery Life
09:05 Trwa...  Szpital, odc. 576 Logo TVN

Opis (streszczenie): 30-letnia pacjentka dr Dominiki Gajdy dowiaduje się, że jest w ciąży. Jest przerażona, bo ojcem dziecka jest jej kochanek. Kobieta nie chce, żeby jej mąż dowiedział się o zdradzie. Kocha go i nie zamierza rozbijać swojej rodziny. Wkrótce jednak mężczyzna poznaje prawdę. Pacjentka chce usunąć ciążę i zażywa w szpitalu środki poronne. Niedługo potem żałuje, że to zrobiła. W tym czasie dr Robert szewczyk przyjmuje niepełnosprawna 17-latke, która wypadł z wózka inwalidzkiego i doznała wstrząśnienia mózgu. Do wypadku doszło podczas koncertu rockowego, na który dziewczyna poszła ze swoim chłopakiem w tajemnicy przed nadopiekuńczymi rodzicami. Młodsza siostra pacjentki ma dość tego, że rodzice interesują się tylko starszą córką i żeby zrobić jej na złość, skarży rodzicom, że jej chłopak zażywa narkotyki….

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
11:50 Szpital, odc. 503 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na oddziale jest oszustka, która wyłudza od ludzi pieniądze. Kobieta goli synkowi głowę i kłamie, że chłopiec ma raka mózgu. 6-latek ma rozbite czoło, bo próbował uciec przed matką, kiedy zmuszała go do kolejnej sesji zdjęciowej. W szpitalu kobieta odkrywa, że pokazując ludziom dziecko, może zarobić znacznie więcej pieniędzy. Wkrótce do szpitala przyjeżdża ojciec chłopca, który od dawna go nie widział. Mężczyzna jest załamany, bo dowiaduje się, że jego syn umiera. Przerażone dziecko ucieka z oddziału. Matka chłopca postanawia wtajemniczyć mężczyznę w swoje oszustwa. Chce go przekonać, aby pomógł jej wyłudzać pieniądze na rzekomą operację synka. Czy mężczyzna się zgodzi? Pacjentem dr Dominiki jest pijany student, który poważnie poranił sobie nogi podczas imprezy. 20-latek jest pobudzony i ma bardzo wysokie ciśnienie. Odurzony pacjent wyznaje miłość dziewczynie najlepszego przyjaciela.

/ Polska / program obyczajowy
13:15 Szpital, odc. 577 Logo TVN

Opis (streszczenie): Dr Michał Morawski przyjmuje 16-latka, który spadł z kontenera na śmieci. Chłopak zakochał się w nowej żonie swojego ojca. Ten jest pracoholikiem i kobieta czuje się przez niego zaniedbywana. W dodatku matka chłopaka jej nienawidzi i wciąż robi jej na złość. Po kolejnej kłótni z mężem załamana 25-latka ulega nastolatkowi i całuje się z nim. Matka chłopaka jest wścieka i mówi o wszystkim byłemu mężowi. Mężczyzna oskarża młodą żonę, o to że uprawiała seks z jego synem… Jednocześnie na SOR trafia 5-latka stratowana przez cyrkowe konie podczas przedstawienia. Konie spłoszyła para nastolatków, bo chcieli nakręcić filmik z wypadku i umieścić go w Internecie. Młodzi nie mają dość i dalej chcą nagrywać ranną dziewczynkę. Próbują wynieść pacjentkę z sali. Podczas szamotaniny dziecko spada na podłogę i traci przytomność. Czy uda się uratować dziecko?

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 205 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Pacjentem doktora Piotra Wójtowicza jest 42-letni Jacek Żarek, który przypadkiem został porażony paralizatorem przez żonę, kiedy niespodziewanie wrócił w nocy do domu. Kilka miesięcy wcześniej żona pacjenta została brutalnie napadnięta w domu. Od tego czasu panicznie boi się ponownego włamania i dlatego w tajemnicy przed rodziną kupiła paralizator. W międzyczasie do szpitala trafia 16-letnia Lena Darczyk, która jest pobudzona, ma halucynacje i napady agresji. Dr Robert Szewczyk zleca przypięcie pacjentki pasami do łóżka, żeby móc ją zbadać. Żona Jacka Żarka od czasu napadu żyje w ciągłym stresie. Obawia się o życie dzieci, zwłaszcza, że jeden z napastników wciąż jest na wolności. Dlatego ciągle ich pilnuje. Syn małżeństwa ma już dość obsesji matki i chce wyprowadzić się z domu. Jacek Żarek początkowo lekceważył zachowanie żony, ale w końcu do niego dociera, że kobieta potrzebuje fachowej pomocy i terapii. Lena Darczyk dwa tygodnie temu uciekła z domu po tym jak, pokłóciła się z macochą i ta w trakcie kłótni kazała wynosić się jej z domu. Kobieta nie myślała jednak, że dziewczyna faktycznie zniknie. Od tego czasu nastolatka pomieszkiwała u ludzi poznanych na imprezach, piła i w końcu wąchała klej, którym się zatruła. Wkrótce do szpitala przyjeżdża ojciec pacjentki i macocha, której ta nienawidzi. Mężczyzna będzie musiał wybrać między dobrem córki a żoną.

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 194 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 24-letni barman, Mariusz Pawlik, który dostał w pracy silnego ataku douszności. Na oddział ratunkowy przywiozła go koleżanka z pracy - Olga Rojek, z która od pewnego czasu się spotyka. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Tymczasem karetka pogotowia przywozi do szpitala Ryszarda Mazurka, który został dotkliwie poparzony. Mężczyzna pracuje jako spawacz i podczas naprawiania torów tramwajowych przypadkowo doprowadził do wybuchu gazów spawalniczych. Przyjmuje go dr Eryk Wajman. Wkrótce okazuje się, że podczas spawania pacjent nabawił się niebezpiecznej gorączki cynkowej. Mariusz Pawlik nie traktuje poważnie związku z Olgą i spotyka się z kilkoma dziewczynami jednoczesnej. Młoda kobieta nie ma o tym pojęcia. Wkrótce do szpitala przyjeżdża dziewczyna, którą Mariusz poderwał tydzień temu na jej wieczorze panieńskim. Barman robi wszystko, żeby nie dopuścić do spotkania rywalek. Wkrótce na oddział przyjeżdża druhna przyszłej panny młodej, z którą pacjent również się spotyka. Wybucha awantura. W międzyczasie okazuje się, że podczas popisowej sztuczki – plucia ogniem, barman zachłysną się łatwopalnym płynem i w jego płucu wytworzył się ropień. Do szpitala przyjeżdża żona Ryszarda Mazurka z dziećmi. Pacjent niedawno dowiedziała, że od lat go zdradza i chce się z nią rozwieźć. Kiedy mówi o tym żonie, ta nie zgadza się na rozwód i próbuje skłócić go z dziećmi…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
03:45 Szpital, odc. 204 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala zostaje przywieziona rodzina Winerów, która została poszkodowana podczas wybuchu gazy w swoim domu. Najciężej ranny jest 40-letni Tomasz, który jest bardzo poparzony. Do szpitala trafia również jego żona i 9-letni syn, którzy są lżej ranni. Rodziną zajmuje się dr Eryk Wajman i dr Piotr Wójtowicz. W międzyczasie do szpital trafia 34-letnia Weronika Zylewicz, która została pobita przez męża i chwilę później straciła przytomność. Kobieta była wtedy sama w domu i nie ma pojęcia, kto wezwał pogotowie. Bada ją dr Eryk Wajman. Do szpitala przyjeżdża brat Tomasza Winera, który mieszka ze swoją rodziną w drugiej części ich wspólnego domu. Do wypadku doszło, gdy dogrzewał swoje mieszkanie paląc palniki na kuchence gazowej. Rodziny są skłócone i poszkodowani uważają, że brat pacjenta chciał ich zabić, dlatego celowo doprowadził do wybuchu. Tymczasem stan Tomasza pogarsza się z każdą chwilą. Oparzenia na jego ciele są bardzo rozległe. Czeka go przeszczep skóry… Okazuje się, że karetkę do nieprzytomnej Weroniki Zylewicz wezwał jej sąsiad - monter instalacji internetowej. Mężczyzna jest zakochany w pacjentce i zamontował w jej mieszkaniu kamerę. Kiedy ją podglądał zauważył, że zemdlała. Do szpitala przyjeżdża mąż Weroniki i próbuje ją zastraszyć. Boi się, że wyjdzie na jaw, że się nad nią znęca. Tymczasem okazuje się, że pacjentka zemdlała, bo po pobiciu w jej głowie powstał krwiak. Lekarze muszą go natychmiast usunąć…

/ Polska / program obyczajowy
09:05 Szpital, odc. 577 Logo TVN
11:50 Szpital, odc. 504 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ratownicy przywożą do szpitala Stefana Janickiego. Mężczyzna na co dzień jest statecznym urzędnikiem. Podczas imprezy z okazji swoich czterdziestych urodzin po raz pierwszy w życiu zjadł grzyby halucynogenne. Przekonany, że umie latać, skoczył z dachu. 40-latek powoli trzeźwieje, ale nie pamięta dokładnie, co się stało. Tuż za nim do szpitala przyjeżdża jego przyjaciel, Karol Witos. Pacjentem zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz. Do szpitala trafia 20-latka w ostatniej fazie porodu. Dziewczyna, kiedy nagle poczuła skurcze poprosiła o pomoc swojego sąsiada. Podczas drogi odeszły jej wody i zaczęła rodzić w aucie. Jest przerażona tym, że jest sama i nie może się dodzwonić do swojego męża, który miał być przy niej w tak ważnym momencie. Wkrótce okazuje się, że dziecko, które urodziła ma zespół Downa. Najbliżsi pacjentki są wstrząśnięci, a matka 20-latki namawia młodą mamę, by oddała dziecko do adopcji.

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
13:15 Szpital, odc. 578 Logo TVN

Opis (streszczenie): Pacjentem doktor Dominiki Gajdy jest 4 latek z udarem cieplnym. Jego tata zapomniał o nim i zostawił go w upalny dzień śpiącego w samochodzie, a sam poszedł do pracy. Do szpitala dociera mama chłopca. Towarzyszy jej brat męża, który jest w niej zakochany. Tragedia zbliża ich do siebie i mężczyzna wyznaje jej miłość. W intymnej sytuacji zastaje ich mąż. Miedzy braćmi dochodzi do szarpaniny. Nagle stan chłopca gwałtownie się pogarsza… Tymczasem dr Wojciech Jarosz bada 30-latka z zaburzeniami rytmu serca. Doprowadziła go do tego narzeczona, która sama skomponowała mu dietę, wymyśliła program treningowy i zmusiła do częstych lewatyw. Mężczyzna w szpitalu spotyka swoją dawną przyjaciółkę. Zerwał z nią z kontakt, bo narzeczona była o nią zazdrosna. Czy odnowią przyjaźń?

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 206 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Koleżanka przyprowadza do szpitala 25-letnią Andżelikę Król, którą bardzo boli brzuch. Dziewczyny są prostytutkami i pracują w agencji towarzyskiej. Młodą kobietę przyjmuje dr Eryk Wajman. Tymczasem na oddział ratunkowy przychodzi Sławek Michalik, który miał wypadek w pracy. Kiedy szlifował metal, duży odłamek zranił go w twarz. Do szpitala przywozi go żona szefa, która próbuje zaciągnąć młodego pracownika do łóżka. Chłopak opiera się, bo ma narzeczoną i nie chce jej zdradzić. Pacjentem zajmuje się dr Michał Morawski. Kiedy Andżelika Król miała 18 lat, matka wyrzuciła ją z domu. Dziewczyna brała narkotyki i nie chciała się leczyć. Teraz chciałaby zmienić swoje życie. Zamierza rzucić pracę w agencji towarzyskiej i wrócić do rodziny, za którą bardzo tęskni. Do szpitala przyjeżdża matka pacjentki i jej bracia. Czy kobieta da córce drugą szansę i pozwoli wrócić jej do domu? Sławka Michalika odwiedza w szpitalu narzeczona. Szefowa chłopaka chce ich skłócić. Nie zamierza rezygnować z młodego pracownika i wciąż go uwodzi. Kiedy narzeczona pacjenta odnajduje w jego telefonie zdjęcie szefowej, jest przekonana, że chłopak ją zdradza. Dziewczyna chce zerwać zaręczyny…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 195 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala przyjeżdżają skłócenie narzeczeni: Sabina Miśkowiec i Marek Mikulski. Podczas kłótni mężczyzna w nerwach przytrzasnął narzeczonej dłoń drzwiami od samochodu. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Okazuje się, że kobieta ma zmiażdżone palce. Tymczasem matka przyprowadza do szpitala 16-letniego syna: Kamila Koniecznego. Chłopak próbował zgwałcić dziewczynę swojego starszego brata. Nastolatce udało się obronić i uciec, ale w trakcie szarpaniny podrapała chłopaka i odgryzła mu kawałek ucha. Pacjenta przyjmuje dr Dominika Gajda. Narzeczeni umówili się na skromny ślub, ale rodzice Sabiny nalegają na huczne wesele. Para ciągle się o to kłóci. Marek ukrywa przed narzeczoną, że nie stać go na wystawne wesele. Wstydzi się przyznać, że nie jest tak bogaty jak jej rodzina. W końcu Sabina o wszystkim się dowiaduje. Czy pacjentka zostanie z narzeczonym i weźmie z nim ślub? Kamil Konieczny jest uzależniony od sterydów, dlatego jest bardzo agresywny. Kiedy dziewczyna jego brata twierdzi, że próbował ją zgwałcić, chłopak wszystkiemu zaprzecza i próbują ją oczernić. Matka we wszystko mu wierzy. Tymczasem brat pacjenta, wie o jego uzależnieniu od sterydów i napadach agresji, dlatego wierzy swojej dziewczynie. Wkrótce prawda wychodzi na jaw...

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
03:50 Szpital, odc. 205 Logo Discovery Life
09:05 Szpital, odc. 578 Logo TVN
11:50 Szpital, odc. 505 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pacjentem dr Anny jest 10-latek, który zatruł się toksynami, widzialnymi przez spalane w piecu śmieci. Do zatrucia nieświadomie doprowadziła babcia chłopca. Kobieta opiekuje się wnukiem i pomaga w ten sposób córce, która wychowuje syna samotnie. 55-latka nie dopuszcza do siebie myśli, że z powodu palenia odpadami spowodowała zatrucie wnuka. Stan chłopca jest poważny. Okazuje się, że 55-latka również się zatruła. Matka pacjenta i jej partner są wściekli, że kobieta ukrywała przed nimi prawdę i starała się ich skłócić. 31-latek z podejrzeniem zawału odkrywa w szpitalu, że wygrał w grę liczbową główną wygraną i stał się bogaty. Mężczyzna jest szczęśliwy, bo nareszcie będzie mógł zadowolić żonę, która pragnie luksusowego życia. Pacjent nie wie, że kobieta zdradza go z jego szefem i ma zamiar go zostawić. 30-latka nie ma pojęcia, że jej mąż, którego uważa za nieudacznika właśnie stał się milionerem. Żona pacjenta zamierzała go porzucić, ale z powodu wygranej zmienia zdanie.

/ Polska / program obyczajowy
13:15 Szpital, odc. 579 Logo TVN

Opis (streszczenie): 33-latka umierająca na raka przyprowadza do szpitala swojego 5 letniego synka. Kobieta martwi się, kto po jej śmierci zaopiekuje się chłopcem i jego starszą siostrą. Prosi o pomoc swojego byłego męża, ten jednak nie chce zająć się dziećmi. Niespodziewanie w szpitalu pojawia się ojciec kobiety, który nie miał z nią kontaktu od wielu lat. Czy mężczyzna zajmie się wnukami? Tymczasem dr Dominika Gajda przyjmuje 45-latka, który zasłabł podczas seksu z sekretarką. Mężczyzna od lat zdradza żonę. Kobieta też nie jest mu wierna, ale widząc męża w szpitalu decyduje się porzucić kochanka. Pacjent również nie chce już zdradzać żony i zamierza pozbyć się kochanki. Kobieta zaczyna go szantażować…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 207 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Karetka pogotowia przywozi do szpitala 10-letniego Filipa Bieniaka, który jest nieprzytomny. Chłopak miał wypadek na quadzie. Jego stan jest poważny. Pacjentem zajmuje się ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz. Tymczasem do szpitala zgłasza się 22-letni student, Jacek Hadler. Chłopak zasłabł w pracy. Przyjmuje go dr Eryk Wajman. Do szpitala przyjeżdża ojciec 10-letniego Filipa Bieniaka. Mężczyzna kupił synowi quada w prezencie urodzinowym. Ojciec chłopca prowadzi podwójne życie. Od lat utrzymuje kochankę i syna, a równocześnie ma żonę i córkę. Matka chłopca ma już dość tej sytuacji i chciałaby, żeby mężczyzna rozwiódł się z żoną. Ten jednak nie ma zamiaru tego robić. Tymczasem jego córka przypadkiem spotyka go w szpitalu i dowiaduje się, że ojciec ma kochankę i syna. Dziewczyna wzywa do szpitala matkę… Jacek Hadler od dłuższego czasu łączy studia z pracą w barze. Ojciec chłopaka jest alkoholikiem i nie interesuje się rodziną. Pacjent troszczy się o młodsze rodzeństwo i pomaga matce, która nie potrafi sprzeciwić się mężowi-alkoholikowi i jest od niego uzależniona. Okazuje się, że Jacek ma wadę serca. Czeka go operacja. Matka pacjenta sama musi zająć się młodszymi dziećmi. Kobieta w końcu zdobywa się na odwagę, żeby uwolnić się od męża-tyrana.

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
19:50 Szpital, odc. 196 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 15-letnią Weronikę Trakiewicz, która przewróciła się w parku, uderzyła głową o chodnik i straciła przytomność. Bada ją dr Piotr Wójtowicz. W międzyczasie do szpitala przyjeżdża Magdalena Wojnar z trzema synami. Najmłodszy z nich, 4-letni Michaś od kilku dni ma gorączkę i bardzo boli go gardło. Pojawiły się również problemy z oddychaniem i wymioty. Dziecko przyjmuje dr Anna Nowicka. Wkrótce do szpitala przyjeżdża ciotka Weroniki Trakiewicz. Kobieta wychowuje dziewczynę, bo jej rodzice zginęli w wypadku. Jest dla niej bardzo surowa i nie zgadza się, żeby spotykała się ze swoim chłopakiem. Dziewczyna buntuje się a ciotka, żeby nad nią zapanować, od miesiąca podaje jej do jedzenia leki psychotropowe. To przez nie dziewczyna jest otumaniona i źle się czuje. Tymczasem ciotka próbuje wmówić lekarzom, że jej siostrzenica wzięła narkotyki… Mąż Magdaleny porzucił ją i dzieci dla kochanki. Od tego czasu nie interesuje się nimi i nie pomaga im finansowo, przez co rodzina popadła w długi. Mężczyzna przyjeżdża do szpitala zawiadomiony przez jednego z synów, który bardzo za nim tęskni i chce, żeby do nich wrócił. W końcu do niego dociera, że musi pomóc rodzinie. Tymczasem dr Anna podejrzewa, że 4-letni Michaś choruje na zakaźną mononukleozę.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
03:45 Szpital, odc. 206 Logo Discovery Life
09:05 Szpital, odc. 579 Logo TVN
11:50 Szpital, odc. 506 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na SOR zgłasza się 22-letni Łukasz Nizioł, kontroler biletów, wraz z 17-letnią Adą Marzec. Dziewczyna jechała tramwajem na koncert i nie skasowała biletu. Gdy kontroler próbował ją zatrzymać, uderzyła go w twarz torbą, a potem uciekając potknęła się i uszkodziła sobie nogę. Pacjentami zajmie się dr Robert Szewczyk. Dr Anna Nowicka zajmuje się dwiema skłóconymi sąsiadkami. W trakcie awantury jedna wbiła drugiej drut do robótek ręcznych w pośladek. W odwecie tamta poszczuła ją psem. Kobiety wraz rodzinami mieszkają w tym samym domu i od dawna są w konflikcie. Mąż jednej z kobiet jest tyranem, bije i upokarza żonę, jednak sąsiadka o tym nie wie. Zazdrości kobiecie idealnej rodziny i wciąż robi jej na złość. W szpitalu zjawia się mąż maltretowanej kobiety, który boi się, że prawda o przemocy domowej wyjdzie na jaw. Mężczyzna zastrasza żonę i córkę.

/ Polska / program obyczajowy
13:15 Szpital, odc. 580 Logo TVN

Opis (streszczenie): Pacjentką dr Roberta jest 5-latka z białaczką limfoblastyczną. W szpitalu majętną mamą małej pacjentki interesuje się para oszustów, oferująca niekonwencjonalne metody leczenia. Kobieta, która do tej pory oszukiwała matkę wycofuje się z interesu. Jej wspólnik natomiast nie ma zamiaru rezygnować z łatwych pieniędzy. Czy kobieta zrozumie, że naraża życie swojej córeczki? W tym czasie na SOR trafiają chłopak i dziewczyna, którzy zderzyli się podczas meczu piłki nożnej. Kolejne badania wskazują, że na jakiś czas muszą zrezygnować z gry. Zakochana w piłkarzu dziewczyna atakuje pacjentkę , a bramkarz drużyny przeciwnej jest wściekły na nią za przegrany mecz…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 208 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia ciężko poparzony Maciej Pawłowski. W jego mieszkaniu nocą doszło do zwarcia instalacji elektrycznej i wybuchł pożar. Pacjentem zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Tymczasem matka przyprowadza na oddział swojego 7-letniego syna – Pawła Klimka. Dziecko było na wizycie u stomatologa i podczas borowania zęba, dentystka zraniła go wiertłem w dziąsło i wewnętrzną stronę policzka. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Okazuje się, że w mieszkaniu Macieja Pawłowskiego była również 8-letnia Zuzia Bosak, która ma oparzoną rękę. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dziewczynka okłamuje personel szpitala, że ciężko poparzony pacjent jest jej ojcem. Tak naprawdę Zuzia schroniła się u Macieja Pawłowskiego, przed swoim prawdziwym ojcem, który znęca się nad nią i często ją bije. Wkrótce mężczyzna przyjeżdża do szpitala i oskarża pacjenta o molestowanie córki… Na SOR przyjeżdża dentystka, która przypadkiem zraniła siedmiolatka. Niebawem zjawia się również ojciec dziecka. Okazuje się, że mężczyzna ma romans z dentystką. Robi wszystko, żeby utrzymać dotychczasową sytuacje, dlatego nadal okłamuje kobiety. Niebawem prawda wychodzi na jaw…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 197 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi Ewa Jankowska ze swoim 8-letnim synem Piotrkiem, który ma problemy z oddychaniem. Dziecko przyjmuje dr Anna Nowicka. Tymczasem pogotowie przywozi na oddział ratunkowy 38-letniego Wojciecha Miszewskiego, który stracił przytomność na ulicy. Kilka miesięcy temu stwierdzono u niego raka jelita grubego z przerzutami do płuc i wątroby. Mężczyzna jest umierający. Zajmuje się nim dr Dominika Gajda. Ewa Jankowska uciekła od męża - tyrana, który bił ją i dziecko. Kobieta od pół roku mieszka w zagrzybionym mieszkaniu, bo nie stać ją na lepsze warunki. Dr Anna podejrzewa, że może to być przyczyną złego stanu zdrowia chłopca. Niebawem w szpitalu zjawia się mąż Ewy, zawiadomiony przez swojego pracownika, który przypadkiem spotkał ją na oddziale ratunkowym. Mężczyzna oskarża żonę o zaniedbanie dziecka i chce odebrać jej synka. Do szpitala przyjeżdża Natalia Chrobak – była narzeczona Wojciecha Miszewskiego. Kobieta wie o jego chorobie i w tajemnicy przed mężem opiekuje się nim. Mężczyzna nadal ją kocha i chce, żeby była przy nim w ostatnich chwilach życia, zwłaszcza, że nie ma nikogo bliskiego. Kobieta kiedyś bardzo go kochała, ale teraz traktuje jak przyjaciela i chce mu pomóc. Wkrótce do szpitala przyjeżdża córka i mąż kobiety. Mężczyzna jest przekonany, że żona go zdradza. Tymczasem stan pacjenta gwałtownie się pogarsza…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
03:45 Szpital, odc. 207 Logo Discovery Life
17:50 Szpital, odc. 209 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 23-letni Marek Kozakiewicz, który został brutalnie pobity przez pseudokibiców. Chłopak stanął w obronie obcej dziewczyny, którą zaczepiali chuligani. Pacjenta przyjmuje dr Robert Szewczyk. Tymczasem karetka przywozi na oddział ratunkowy 12-letniego Dominika Stefanowskiego, który zgubił się w lesie na treningu szkoły przetrwania. Szukając drogi przewrócił się i złamał nogę. Nastolatek jest przemarznięty i wycieńczony. Bada go dr Anna Nowicka. Do szpitala przyjeżdża Agnieszka Paszkiewicz, w której obronie stanął pobity student. Dziewczyna chce mu podziękować i sprawdzić, w jakim jest stanie. Chłopak bardzo jej zaimponował i w szpitalu Agnieszka dochodzi do wniosku, że powinna się rozstać ze swoim obecnym partnerem, który źle ją traktuje. Dziewczyna ma nadzieję poderwać studenta, który ją obronił. Tymczasem okazuje się, że pacjent jest w związku z dziewczyną, którą bardzo kocha. W szpitalu pojawia się matka Dominika Stefanowskiego. Kobieta od śmierci męża nie radzi sobie z opieką nad trójką dzieci, dlatego starszy syn przejął wychowanie młodszego rodzeństwa. To on zdecydował wysłać brata na szkołę przetrwania, żeby zrobić z niego mężczyznę. Jest dla rodzeństwa bardzo surowy i wymagający. Matka pozwala mu na to, bo bezgranicznie mu wierzy. W trakcie odcinka kobieta zrozumie, że najstarszy syn krzywdzi swoje rodzeństwo i dlatego ona sama musi zająć się wychowaniem dzieci…

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
18:50 Szpital, odc. 210 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafiają poszkodowani w trakcie zderzenia samochodu z tramwajem: 30-letnia Iwona Waśkowicz i 18-letni Krystian Lutkowski. Kobieta jest instruktorką prawa jazdy a chłopak jej kursantem. Zajmuje się nimi ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz. W międzyczasie babcia przywozi do szpitala swojego wnuka – dwuletniego Franka, który zatruł się, kiedy przypadkiem ugryzł liść trującej rośliny doniczkowej. Dziecko przyjmuje dr Anna Nowicka. Krystian Lutkowski i Iwona Waśkowicz od pewnego czasu sypiają ze sobą. Kobieta zdradza męża a chłopak swoją dziewczynę. Trzydziestolatka nie traktuje jednak Krystiana poważnie. Tymczasem on jest w niej zakochany i myśli, że kobieta odwzajemnia jego uczucia. Kiedy dowiaduje się, że ukochana go oszukała, jest na nią wściekły. Wkrótce w szpitalu pojawia się mąż pacjentki i dziewczyna chłopaka… Matka Franka urodziła go mając zaledwie 18 lat. Szybko wzięła ślub z ojcem chłopca i razem zamieszkali u jej matki. Rodzice dziecka zostawili je pod opieką babci, a sami poszli na imprezę. Nie dorośli do roli małżonków i rodziców i ciągle zachowują się jak nastolatkowie. Babcia praktycznie sama wychowuje Franka i ma już tego dosyć. Wkrótce do szpitala prosto z imprezy przyjeżdżają rodzice dziecka. Nagle jego stan się pogarsza…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
03:45 Szpital, odc. 208 Logo Discovery Life
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
03:45 Szpital, odc. 209 Logo Discovery Life
09:00 Szpital, odc. 580 Logo TVN
11:50 Szpital, odc. 507 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłaszają się Marta i Bogdan Saczkowscy wraz z 9-letnią Olą Pawlik, która na stałe mieszka w domu dziecka. Małżonkowie rozważają adopcją dziewczynki, ponieważ nie mogą mieć własnych dzieci. Na razie opiekują się 9-latką podczas weekendów. Jednak mąż kobiety nie jest jeszcze zdecydowany, ponieważ nie potrafi nawiązać kontaktu z dzieckiem. Jest zły na żonę, że ta nie liczy się z jego zdaniem. Kobieta pokochała dziewczynkę i chce, żeby byli rodziną. Kiedy okazuje się, że 37-latka jest w ciąży, jej teściowa mówi dziewczynce, że zostanie w domu dziecka. Dzisiaj, tuż po przyjeździe do małżeństwa, dziewczynka źle się poczuła, wymiotowała i dostała wysokiej gorączki. Do szpitala zgłaszają się 19-letni Jacek Paskiewicz i jego rówieśnik, Bartosz Wyporczyk, którzy pobili się na boisku podczas treningu. Obaj są świetnymi biegaczami. Gdy jeden z nich został wytypowany do wyjazdu na ważne zawody, drugi wściekł się i rzucił na kolegę. W efekcie chłopak ma uszkodzoną rękę, a jego rywal rozcięty łuk brwiowy. Nastolatkom towarzyszy trener. Pacjentów przyjmuje dr Wojciech Jarosz.

/ Polska / program obyczajowy
13:15 Szpital, odc. 581 Logo TVN

Opis (streszczenie): Pacjentką dr Dominiki Gajdy jest 30-latka w ciąży. Kobieta pół roku temu odeszła od męża i związała się z dziesięć lat młodszym muzykiem. Chłopak porzuca ją jednak w szpitalu, gdy okazuje się, że pacjentka ma raka nerki. Kobieta musi podjąć decyzję, czy leczyć się onkologicznie i usunąć ciąże, czy ratować dziecko ryzykując swoje życie… Tymczasem dr Piotr przyjmuje mężczyznę pokąsanego przez pszczoły. Okazuje się, że pacjent rzucił pracę w korporacji, wyjechał na wieś i chce kupić dom. Właścicielka posesji nie traktuje jego propozycji poważnie. Tymczasem narzeczona pacjenta, która jest z nim tylko dla pieniędzy, spiskuje z siostrą, żeby zrobić z mężczyzny oszusta.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 211 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 60-letnia Lidia Wernich, która podejrzewa, że ma sepsę. Przyprowadza ją syn, z którym kobieta jest bardzo związana. Pacjentką zajmuje się dr Michał Morawski. Tymczasem karetka pogotowia przywozi na oddział ratunkowy młodego mężczyznę, który prawie zamarzł na śmierć. Pacjent pracuje w hurtowni owoców i został zamknięty w chłodni na całą noc. Jest nieprzytomny i bardzo wyziębiony. Przyjmuje go dr Dominika Gajda. Lidia Wernich po śmierci męża uzależniła się od syna i nie wyobraża sobie życia bez niego. Trzydziestolatek mieszka z matką i się nią opiekuje. Przez to nie może sobie ułożyć życia. Matka jest o niego zazdrosna i nie pozwala mu się związać z żadną kobietą. Tymczasem syn pacjentki spotyka przypadkowo w szpitalu swoją dawną miłość. Mężczyzna przed laty porzucił kobietę, bo tak chciała jego matka. Żałuje tego, bo nadal kocha byłą dziewczynę i chciałby do niej wrócić. Kiedy matka mężczyzny dowiaduje się o tym, znów chce ich rozdzielić… Pacjent, który został zamknięty w chłodni na całą noc, walczy o życie. Do szpitala przyjeżdża jego kochanka. Okazuje się, że to mąż kobiety, który jest synem właściciela hurtowni, zamknął pacjenta w chłodni. Mężczyzna dowiedział się, że żona zdradza go z pracownikiem i chciał zabić rywala…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 200 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Karetka przywozi na oddział ratunkowy 14-letnią Weronikę Motławską, która została pobita i zgwałcona. Zajmuje się nią dr Piotr Wójtowicz. Chwilę później do szpitala przyjeżdża policja. W międzyczasie na SOR zgłasza się 23-letnia Lilianna Krzystek, która podczas swojego wieczorku panieńskiego spadła ze stołu, na którym tańczyła ze striptizerem i złamała sobie nos. Jest w towarzystwie przyjaciółki i siostry pana młodego. Pacjentkę przyjmuje dr Robert Szewczyk. Matka Weroniki Motławskiej zorganizowała w domu imprezę, podczas której jej nowy mężczyzna podał jej córce pigułkę gwałtu. Potem wyprowadził dziewczynę z domu, zgwałcił i porzucił na mrozie. Nastolatka nadal jest pod wpływem środków odurzających i nie pamięta co się wydarzyło. Nie chce też pozwolić się zbadać. Wkrótce do szpitala przyjeżdża jej matka i jej nowy chłopak. Mężczyzna czuje się bezkarny i jest przekonany, że Weronika go nie rozpozna. Tymczasem dziewczyna zaczyna przypominać sobie co się wydarzyło… Lilianna Krzystek jest załamana, bo za tydzień wychodzi za mąż i chciałaby pięknie wyglądać, a tymczasem złamała nos. Do szpitala przyjeżdża jej narzeczony i przyszła teściowa, która jej nie lubi i nie chce, żeby syn się z nią ożenił. Kobieta kolejny raz próbuje go przekonać, żeby zostawił Liliannę…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
03:50 Szpital, odc. 210 Logo Discovery Life
09:05 Szpital, odc. 581 Logo TVN
11:50 Szpital, odc. 508 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 26-latek spadł ze schodów po tym, jak zaatakowali go bracia jego dziewczyny. 23-latka zaledwie po kilku tygodniach znajomości zaczęła naciskać, żeby pacjent wziął z nią ślub. Mężczyzna przestraszył się i zniknął. Bracia załamanej dziewczyny odnaleźli go w klubie w towarzystwie innej. Teraz boją się, że siostra dowie się prawdy, dlatego zastraszają pacjenta. Kiedy kobieta przyjeżdża do szpitala, 26-latek mówi jej, że nie chce się z nią ożenić. Tymczasem okazuje się, że dziewczyna może być w ciąży. Na SORze pojawiają się Mariola i Tomasz Lubasiowie. Małżeństwo brało udział w kolacji organizowanej przez znanego kucharza, która polegała na jedzeniu w ciemności nieznanych potraw. Już wcześniej próbowali egzotycznych smakołyków, jednak po dzisiejszej kolacji mężczyzna poczuł się źle i trafił do szpitala. Znajomi, którzy bardzo imponują żonie pacjenta nakłaniają ją do podania mężowi nieznanego lekarstwa, które ich zdaniem z pewnością mu pomoże. Mężczyzna dostaje nagłego ataku bólu.

/ Polska / program obyczajowy
13:15 Szpital, odc. 582 Logo TVN

Opis (streszczenie): Dr Dominika Gajda przyjmuje mężczyznę, który spadł z trzeciego piętra uciekając od kochanki. W szpitalu uświadamia sobie, że zakochał się w kobiecie i chce spędzić z nią życie. Kochance nie podoba się ten pomysł, bo lubi luksus, który zapewnia jej mąż. Pacjent postanawia rozstać się ze swoją żoną, a ta mówi o zdradzie mężowi jego kochanki. Czy uda się uratować małżeństwa? Jednocześnie dr Piotr zajmuje się 43-latką pracującą na czarno w osiedlowym sklepiku. Kobieta ma sepsę, a w trakcie pobytu na oddziale traci wzrok w jednym oku. Koleżanka, która pracuje z pacjentką, grozi szefowi zgłoszeniem sprawy na policję. Mężczyzna próbuje przekupić kobietę.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 212 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Dr Michał Morawski przyjmuje 37-letnią Monikę Piątek, która zemdlała podczas rozmowy z byłym mężem. Mężczyzna porzucił żonę 12 lat temu. Zostawił ją z ich 2-letnią córeczką. Przez cały ten czas nie interesował się dzieckiem, a teraz przyjechał prosić byłą żonę, żeby pozwoliła mu poznać córkę. W międzyczasie nauczycielka przyprowadza do szpitala 14-letniego Kamila Koteckiego. Chłopak pobił się ze starszym o rok Piotrkiem Romanowskim, który twierdzi, że matka pacjenta sypia z jego ojcem. Podczas bójki kolega wbił w dłoń Kamila długopis. Pacjenta przyjmuje dr Dominka Gajda. Niebawem rodzice przywożą do szpitala Piotrka Romanowskiego, który ma dużą ranę na głowie. Monika Piątek wychowuje 14-letnią córkę ze swoim drugim mężem. Dziewczyna jest przekonana, że mężczyzna jest jej biologicznym ojcem. Nie ma pojęcia, że jej matka była kiedyś żoną innego mężczyzny. W szpitalu dziewczyna dowiaduje się prawdy… Na oddział ratunkowy przyjeżdża matka pacjenta z wbitym w dłoń długopisem. Okazuje się, że kobieta faktycznie spotyka się z ojcem kolegi syna. Jednak nie traktuje poważnie związku z kochankiem i zamierza go zakończyć. Tymczasem mężczyzna, chce porzucić dla niej rodzinę…

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
19:50 Szpital, odc. 201 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Dr Michał Morawski bada 18-letnią Joannę Jaroszewską, którą boli brzuch. Dziewczyna ma nudności i problemy z oddawaniem moczu. Do szpitala przyprowadziła ją matka, która nie ma pojęcia o tym, że jej córka planuje uciec z domu i zacząć nowe życie. Tymczasem na oddział ratunkowy zostaje przyjęta 50-letnia Marianna Jackowska, która nagle zasłabła. Zajmuje się nią dr Piotr Wójtowicz. Joanna Jaroszewska marzy o tym, żeby zostać modelką i dlatego zamierza wyjechać do Warszawy. Dziewczyna trzyma to w tajemnicy przed rodzicami, bo ci chcą, żeby odziedziczyła po nich ubojnię i dwa sklepy mięsne. Wkrótce dowiadują się o planach córki. W międzyczasie dr Michał otrzymuje wyniki badań pacjentki. Okazuje się, że jest poważnie chora. Mimo to, dziewczyna chce wymknąć się ze szpitala i jak najszybciej wyjechać do Warszawy. W trakcie ucieczki jej stan się pogarsza… Marianna Jackowska po śmierci męża popadła w długi. Zawsze żyła w dostatku i luksusie a teraz nie może pogodzić się z zaistniałą sytuacją. Okłamuje obecnego partner, że pracuje i ma pieniądze. Tak naprawdę jest z nim tylko dlatego, że jest bogaty. W ten sam sposób okłamuje też wszystkich swoich znajomych. Tymczasem okazuje się, że pacjentka zażywała duże ilości leku przeciwbólowego, przez co uszkodziła sobie wątrobę.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
03:45 Szpital, odc. 211 Logo Discovery Life
09:05 Szpital, odc. 582 Logo TVN
11:50 Szpital, odc. 509 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pacjent pobity przez żonę wstydzi się przyznać lekarzowi, że jest ofiarą przemocy domowej. 29-latek bardzo kocha żonę i od dawna znosi ataki jej agresji. Podczas badania lekarz zauważa jednak stare zabliźnione rany, które bardzo go niepokoją. Tymczasem żona pacjenta ma wyrzuty sumienia i przyrzeka, że nigdy więcej go nie uderzy. Mężczyzna wyznaje przyjacielowi, że jest ofiarą domowej przemocy. Kiedy żona dowiaduje się, że zdradził ich sekret, wpada w szał i łamie pacjentowi nos. Dr Dominika zajmuje się parą 19-latków po wypadku samochodowym. Okazuje się, że 16-letnia siostra pacjentki jest zakochana w jej chłopaku. Mężczyzna odzyskuje w szpitalu przytomność, okazuje się jednak, że traci pamięć. Nastolatka wykorzystuje okazję i okłamuje go, że to ona jest jego dziewczyną. Niepodziewanie prawdziwa dziewczyna, przyłapuje ich na zdradzie. Jest załamana tym, że straciła miłość swojego życia. Zwłaszcza, że nastolatek zaczyna odwzajemniać uczucie jej siostry.

/ Polska / program obyczajowy
13:15 Szpital, odc. 583 Logo TVN

Opis (streszczenie): 40-letni wychowawca z liceum został zepchnięty ze schodów przez dwóch uczniów. Dziewczyna jednego z nich wyjawia dyrektorce szkoły, że to oni są sprawcami wypadku. Chuligani postanawiają pogrążyć znienawidzonego nauczyciela i oskarżają go o molestowanie seksualne jednego z nich. Zamierzają upozorować w szpitalu próbę gwałtu… Czy nauczyciel zostanie oczyszczony z zarzutów? Tymczasem karetka przywozi na SOR 33-latka, który przedawkował środki na potencję. Odkąd jego żona związała się z innym, pacjent sypia z różnymi kobietami. Chce udowodnić, że świetnie się bawi. Kiedy na oddziale pojawia się jego żona, mężczyzna udaje, że pogodził się z jej odejściem i chce uprawiać seks z obecną kochanką. Zażywa kolejną tabletkę na potencję i traci przytomność.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 213 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nastolatka z alergią / Kobieta porażona prądem przez ładowarkę do telefonu. Dr Dominika Gajda zajmuje się 15-letnią Katarzyną Gryniak, która jest bardzo słaba i ciężko oddycha. Ma również obrzęknięte nogi pokryte ranami. Dziewczyna poczuła się gorzej po tym, jak wydepilowała je woskiem. Nie wie, że jest uczulona na składnik preparatu łagodzącego podrażnienia po depilacji. W międzyczasie karetka przywodzi na oddział ratunkowy 40-letnią Renatę Szywalik, która rozmawiała przez telefon komórkowy podłączony do prądu. Została porażona prądem, gdyż ładowarka nagle wybuchła. Pacjentka jest nieprzytomna! Zajmuje się nią dr Eryk Wajman. Katarzyna Gryniak jest zakochana w partnerze matki, który od niedawna z nimi mieszka. Pierwszy raz w życiu depilowała nogi woskiem, bo chciała go uwieść. W szpitalu nastolatka wyznaje mu miłość, bo jest przekonana, że mężczyzna odwzajemnia jej uczucia. Kiedy zostaje przez niego odrzucana, chce się zemścić i oskarża go o molestowanie… W chwili wypadku Renata Szywalik rozmawiała przez telefon ze swoim synem, który zadzwonił do niej po tym, jak podciął sobie żyły. Chłopak postanowił popełnić samobójstwo, bo był gnębiony przez ojca. Zadzwonił do matki, żeby się z nią pożegnać! Kiedy pacjentka odzyskuje przytomność wskazuje ratownikom miejsce, w którym przebywa jej syn. Wkrótce pogotowie przywozi go do szpitala. Nastolatek stracił już dużo krwi i jest w ciężkim stanie. Lekarze walczą o jego życie...

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 202 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 26-letnia Katarzyna Kula, którą bardzo boli brzuch. Kobieta ukrywa przed narzeczonym, że zaszła w ciążę z kolegą pracy i dwa dni temu poddała się aborcji. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Tymczasem do szpitala trafia para przyjaciół: 10-letnia Kinga Szwed i 10-letni Jasiek Nowak. Dzieci poszły na wagary i bawiły się w opuszczonej ruderze. Skoczyły z dachu w zaspę śniegu i Jasiek ma skręcony staw skokowy a Kinga ma wbity odłamek szkła w bark. Dziećmi zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Niebawem do szpitala przyjeżdża matka i siostra Katarzyny Kuli. Obie kobiety wiedzą o aborcji. Matka na prośbę córki ukrywa przed jej narzeczonym prawdę, ale siostra zaczyna się wahać. Pacjentka okłamuje również lekarzy. Tymczasem jej stan się pogarsza. Żeby ratować jej życie, konieczna jest natychmiastowa operacja… Rodzice Kingi i Jaśka przez jakiś czas byli parą, ale zerwali ze sobą, bo ojciec Kingi zdradził matkę Jaśka z jej przyjaciółką. Dzieci bardzo by chciały, żeby ich rodzice znów byli razem. Dlatego podstępem wzywają do szpitala przyjaciółkę matki i mają nadzieje, że pomoże im pogodzić rodziców. Nie mają pojęcia, że to właśnie przez nią ich rodzice się rozstali…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
03:50 Szpital, odc. 212 Logo Discovery Life
09:05 Szpital, odc. 583 Logo TVN
11:50 Szpital, odc. 510 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pacjentką dr Anny jest 6-latka z uszkodzonym nadgarstkiem. Dziewczynka spadła z ramion opiekunki, bo chora na cukrzycę dziewczyna zasłabła. 18-latka nie wie, że matka jej podopiecznej jest również jej biologiczną matką. Kobieta urodziła pacjentkę w wieku 13 lat i jej rodzice oddali niemowlę do adopcji. 31-latka odnalazła córkę i zaproponowała jej pracę. Boi się powiedzieć dziewczynie prawdę. 17-latek postanowił sfotografować się na wieżowcu, jednak poślizgnął się i spadł z wysokości pięciu pięter. Okazuje się, że jego zdjęcie staje się bardzo popularne w sieci i koleżanka zrywa dla niego z dotychczasowym chłopakiem, który jest przyjacielem pacjenta. 18-latek chce odzyskać ukochaną i postanawia skoczyć z wiaduktu na jadący pociąg. Do 17-latka dociera, że przyjaciel może się zabić, a dziewczyna, której chcieli zaimponować, bawi się ich kosztem.

/ Polska / program obyczajowy
13:15 Szpital, odc. 584 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do szpitala przyjeżdża Natalia Paluch, ze swoim mężem, Tomaszem. 29-latka została pobita przez męża w ich domu. 30-letni małżonek od dawna znęca się fizycznie i psychicznie nad żoną. Tym razem uderzył kobietę w twarz za to, że zapomniała kupić mu jego ulubiona gazetę. Kobieta boi się przeciwstawić mężowi, zwłaszcza, że jej rodzice uważają, że najważniejsze, że go ma. Tymczasem siostra pacjentki przekonuje ją, że powinna zgłosić domową przemoc policji. Czy kobieta zdobędzie się na odwagę i przeciwstawi mężowi? W tym czasie ratownicy przywożą na SOR Błażeja Małeckiego. 13-latek zamiast pójść do szkoły, odurzył się w domu gałką muszkatołową, bo uwierzył, że wywołuje stan narkotyczny. Na wpół przytomnego chłopaka znalazła jego siostra. Oboje pozostają pod opieką starszego brata. Chłopak ukrywa przed swoją dziewczyną, że zajmuje się dwójką trudnych dzieciaków i boi się, że młodsze rodzeństwo trafi do domu dziecka…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 214 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Kobieta, która traci dziecko w siódmym miesiącu ciąży / Zakochany nastolatek pogryziony przez psa. Do szpitala zgłasza się 28-letnia Kinga Danecka, która jest w siódmym miesiącu ciąży i bardzo boli ją brzuch. Kobieta prosiła męża, żeby zawiózł ją do lekarza, ale ten nie miał na to czasu. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. W międzyczasie karetka przywozi na oddział ratunkowy 18-letniego Dawida Tyrpę, który został pogryziony przez psa byłej dziewczyny, kiedy śpiewał pod jej oknem i grał na gitarze. Chłopak próbuje odzyskać ukochaną i chciał zrobić na niej wrażenie. Pacjentem zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Mąż pacjentki w zagrożonej ciąży nie interesuje się żoną, która za dwa miesiące ma urodzić ich dziecko i nie pomaga jej. Kobieta przestała chodzić do lekarza i brać leki. Nagle jej stan pogarsza się i lekarze muszą wykonać cesarskie cięcie. W trakcie zabiegu kobieta traci dziecko… 18-latek pogryziony przez psa ma nadzieję, że była dziewczyna wróci do niego, widząc jak bardzo się dla niej poświęcił. Nastolatka jednak nie kocha chłopaka i ostatecznie zrywa z nim w szpitalu. Tymczasem pacjent zwraca uwagę na przyjaciółkę, która cały czas była przy nim i mu pomagała. Dziewczyna od dawna jest w nim zakochana…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 203 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 70-letnią Wandę Bujak, która zemdlała w mieszkaniu. Kiedy odzyskała przytomność, wezwała pogotowie. Pacjentką zajmuje się dr Michał Morawski. W międzyczasie na oddział ratunkowy trafia 25-letni Grzegorz Kolski, który spadł z rusztowania. Chłopak wspiął się na nie, bo chciał wyznać miłość ukochanej i wręczyć jej przez okno kwiaty. Dziewczyna wychodzi dziś za mąż i pacjent chciał jej w tym przeszkodzić. Przejmuje go dr Eryk Wajman. Do szpitala przyjeżdża Marek Guzior, który od dwóch miesięcy udaje wnuka siostry starszej pacjentki i wyciąga od niej pieniądze. Mężczyzna był umówiony dziś z kobietą u notariusza, bo chce, żeby 70-latka przepisała mu swoje mieszkanie. Wanda Bujak bardzo mu ufa i cieszy się, że jest przy niej ktoś z rodziny. Tymczasem do szpitala przyjeżdża przyjaciółka pacjentki, która podejrzewa, że Marek jest oszustem. Wkrótce mężczyzna zostaje zdemaskowany. Na oddział ratunkowy przyjeżdża dziewczyna, której Grzegorz Kolski wyznał miłość. Mimo, że za kilka godzin bierze ślub, zaczyna się wahać, czy chce wyjść za mąż za narzeczonego. Jej matka robi wszystko, żeby córka nie spóźniła się na ślub i wzywa na pomoc młodszą córkę. Wtedy okazuje się, że siostra panny młodej jest zakochana w jej narzeczonym. Czy mimo wszystko ślub się odbędzie?

Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
03:45 Szpital, odc. 213 Logo Discovery Life
09:05 Szpital, odc. 584 Logo TVN
11:50 Szpital, odc. 511 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pacjentką doktora Piotra jest 20-latka, którą na siłę do szpitala przyprowadza siostra. Mężczyzna, w którym się zakochała, pod pretekstem zbierania pieniędzy na ciężko chorą matkę, namówił ją do połknięcia i przemycenia kapsułek z kokainą. Dziewczyna boi się przyznać do tego, co zrobiła. Jej stan zdrowia pogarsza się. Dziewczyna w końcu przyznaje się do przemytu, a o wszystkim zostaje powiadomiona policja. Do szpitala trafia programista, który ma pechowy dzień. Pokłócił się z szefem i zwolnił z pracy, potem dostał w głowę laptopem, który wyrzuciła przez okno wkurzona kobieta. Sprawczyni wypadku przyjeżdża do szpitala, by upewnić się czy wszystko dobrze z jej przypadkową ofiarą. Kobieta ma rozcięta rękę, więc sama również zostaje pacjentką SORu. Tymczasem dziewczyna pacjenta jest na niego wściekła, że stracił dobrze płatną pracę i postanawia znaleźć sobie nowego sponsora.

/ Polska / program obyczajowy
13:15 Szpital, odc. 585 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do szpitala 29-letnia Agnieszka Kawecka przywiozła swojego ucznia, 17-letniego Mikołaja Wolaka. Oboje dali się ponieść emocjom na wycieczce szkolnej i kiedy uprawiali seks na łonie natury poparzyła ich trująca roślina – barszcz Sosnowskiego. Nauczycielka ma ogromne wyrzuty sumienia, natomiast pacjent jest zadowolony, że poderwał atrakcyjną nauczycielkę. Mąż kobiety jest dyrektorem szkoły i kiedy dowiaduje się prawdy, nie chce stracić reputacji i stanowiska i dlatego zamierza za wszelką cenę dogadać się z matką ucznia i zatuszować sprawę… Tymczasem dr Michał Morawski przyjmuje 19-letnią Martę Kosoń. Dziewczyna straciła przytomność na ulicy, a jej matka twierdzi, że córka od dłuższego czasu źle wygląda i jest osłabiona. Lekarz podejrzewa, że pacjentka cierpi na białaczkę. Zdesperowana dziewczyna zamierza korzystać z życia, bo boi się, że niedługo umrze. Swoim zachowaniem przeraża bliskich…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 215 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Chory psychicznie mężczyzna po próbie samobójczej / 5-letni chłopiec z raną na czole. Karetka pogotowia przywozi do szpitala Wojciecha Gruzińskiego, który próbował popełnić samobójstwo. Pacjent zażył dużą dawkę leków nasennych i stracił przytomność. Przyjmuje go dr Michał Morawski. Za karetką przyjeżdża narzeczona pacjenta, która ma wyjść za niego za mąż. Piętnastoletnia Kasia Rachwalska przyprowadza do szpitala młodszego brata, który rozciął czoło. Dziewczyna miała opiekować się chłopcem, ale wyrzuciła go z domu i kazała mu samemu bawić się na podwórku. Chłopiec spadł z karuzeli na placu zabaw i uderzył się w głowę. Pięciolatkiem zajmuje się dr Dominika Gajda. Narzeczona Wojciecha Gruzińskiego nie wie, dlaczego jej ukochany chciał się zabić. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna jest chory psychicznie. Leczył się od dziecka, ale pięć lat temu przerwał terapię i przestał brać leki. Nagle choroba powróciła. Narzeczona jest tym przerażona! Czy wyjdzie za mąż za poważnie chorego mężczyznę? Do szpitala przyjeżdżają rodzice pięciolatka z raną na czole. Ojciec jest wściekły na córkę, że nie dopilnowała brata. Nie wie, że w tym czasie kochała się z kolegą z klasy… Wkrótce prawda wychodzi na jaw. Okazuje się, że piętnastolatka jest w ciąży, ale nie wie z kim! Dziewczyna sypiała z wieloma chłopakami ze szkoły.

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 204 Logo Discovery Life
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
03:45 Szpital, odc. 214 Logo Discovery Life
17:50 Szpital, odc. 216 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Chłopak, który prawie stracił rękę / Mężczyźni pobili się o dziecko. Do szpitala trafia 25-letni Rafał Ożarowski, który miał groźny wypadek w pracy. Maszyna do cięcia foli wciągnęła rękę chłopaka i prawie mu ją urwała. Pacjenta przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. Pacjentami doktora Robert Szewczyka są: 35-letni Paweł Serafin i 33-letni Igor Danielczyk. Mężczyźni pobili się, bo Paweł jest przekonany, że jest biologicznym ojcem córki żony Igora. Wkrótce okazuje się, że kobieta sypiała w tym samym czasie o obydwoma mężczyznami i nie wie który z nich jest ojcem jej córeczki. Paweł za wszelką cenę chce się dowiedzieć, czy ma rację i chce zrobić test na ojcostwo. Stan Rafała Ożarowskiego jest bardzo poważny. Grozi mu amputacja! Żeby ratować rękę chłopaka, lekarze muszą go natychmiast operować. Okazuje się, że pacjent nie ma ubezpieczenia i nie stać go na leczenie. Jego żona prosi swoich bogatych rodziców o pomoc. Jest z nim skłócona, ale ma nadzieję, że zapłacą za leczenie jej męża. Ojciec dziewczyny nie może pogodzić się, że jego córka wyszła za mąż za prostego chłopaka bez pieniędzy, dlatego żąda, żeby go porzuciła! Tylko wtedy będzie sponsorował jego leczenie…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 217 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Sparaliżowana nastolatka z wypadku / Młody mężczyzna z urazem barku. Karetka przywozi do szpitala 18-letnią Anikę Bogusz z wypadku. Jej chłopak prowadził auto pod wpływem alkoholu! Nagle stracił panowanie nad kierownicą i wjechał w drzewo. Dziewczyna jest ciężko ranna, nie czuje rąk ani nóg… Przyjmuje ją dr Michał Morawski. Tymczasem na oddział ratunkowy zgłasza się Marek Wieczorek, który skarży się na silny ból barku. Chłopak upadł podczas wspinaczki. Towarzyszy mu dziewczyna, z którą właśnie wrócił z górskiej wyprawy. Pacjentem zajmuje się dr Robert Szewczyk. Okazuje się, że chłopak wybił sobie staw barkowy. Anika Bogusz boi się, że jej ukochany chłopak trafi do więzienia, dlatego wzięła winę na siebie i okłamuje rodziców, że to ona prowadziła samochód. Ojciec dziewczyny nie wierzy jej i jest przekonany, że to chłopak córki doprowadził do wypadku. Wkrótce pacjentka zaczyna odzyskiwać czucie, ale traci słuch. Jej chłopak ma wyrzuty sumienia i przyznaje się do winy…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
03:45 Szpital, odc. 215 Logo Discovery Life
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
03:45 Szpital, odc. 216 Logo Discovery Life
09:00 Szpital, odc. 585 Logo TVN
11:50 Szpital, odc. 512 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 16-letnia Magda Litwin przyprowadza na SOR swojego chłopaka, Piotrka Sękowskiego. Nastolatek jest wystraszony i zażenowany. Dziś oboje pierwszy raz w życiu uprawiali seks. Nagle chłopak dostał uczulenia. Przyjmuje go dr Michał Morawski. Karetka przywozi 40-letniego restauratora, Mariusza Witkowskiego. Mężczyzna w trakcie siekania mięsa uciął sobie dwa palce w lewej ręce. Do wypadku doszło, bo usłyszał, że kelnerka, z którą się umawiał jest w ciąży. Mężczyzna nie wie, że matka dziewczyny okłamała go, bo chce ją wydać bogato za mąż. Pacjentem zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz.

/ Polska / program obyczajowy
13:15 Szpital, odc. 586 Logo TVN

Opis (streszczenie): Dr Wojciech Jarosz przyjmuje ciężko pobitego bezdomnego mężczyznę. W szpitalu okazuje się, że czterdziestolatek jest milionerem i tylko udaje biednego, żeby być bliżej prawdziwego życia. Przyjaciel, który wezwał pogotowie nie ma o tym pojęcia. Żona pacjenta jest wściekła, kiedy poznaje prawdę… W tym czasie karetka pogotowia przywozi ciężko rannego mężczyznę. Rodzina pacjenta nie wie, że to jego żona, która jest chora psychicznie, zaatakowała go w domu nożem. Kobieta ma urojenia i nie zdaje sobie sprawy z tego, co zrobiła. Na oddziale jej stan gwałtownie się pogarsza.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 218 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 13-letnia Julia Kawecka, która od kilu dni jest bardzo osłabiona i wymiotuje. Towarzyszy jej koleżanka z klasy. Pacjentkę przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. W międzyczasie karetka przywozi na oddział ratunkowy 8-letniego Michała, który podtopił się na basenie. Zajmuje się nim dr Dominika Gajda. Julia Kawecka i jej koleżanka są bardzo popularne w szkole. Głównie dlatego, że na szkolnej wycieczce brały udział w grze w tzw. „słoneczko”, która polega na uprawianiu seksu po kolei ze wszystkim uczestnikami zabawy. Wkrótce okazuje się, że 13-latka jest w ciąży, ale nie wie z kim… Rodzice dziewczyny są w szoku. Nie mieli pojęcia, że ich córka współżyła z kolegami ze szkoły… Michał Stasiak był na basenie z ojcem, który kilka tygodni temu wyszedł z więzienia i próbuje na nowo nawiązać kontakt z synem. Podczas badania lekarze zauważają na ciele pacjenta siniaki i są przekonani, że ojciec bije syna. Tymczasem okazuje się, że starszy brat znęca się nad Michałem i jego matką, odkąd ojciec trafił za kratki.

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 207 Logo Discovery Life
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
03:50 Szpital, odc. 217 Logo Discovery Life
09:05 Szpital, odc. 586 Logo TVN
11:50 Szpital, odc. 513 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 5-latek połknął baterię. Chłopiec i jego 16-letnia siostra są wychowywani przez samotną matkę. Kobieta od lat szuka miłości i właśnie rozstała się z kolejnym partnerem. Bardzo to przeżywa i nie zdaje sobie sprawy, że synek może być poważnie chory. Jej córka ma żal do matki, że ta nie przejmuje się zdrowiem brata. Kiedy w szpitalu zjawia się były partner 37-latki, ta zupełnie zapomina o chorym synku. Nastolatka chce za wszelka cenę zwrócić uwagę matki i próbuje podciąć sobie żyły. W szpitalu jest para młoda tuż przed ceremonią ślubną. Chłopak nie chce się żenić, jednak boi się powiedzieć o tym narzeczonej i specjalnie zjada orzechy, na które jest uczulony. Ma nadzieję, że dzięki reakcji alergicznej zostanie w szpitalu na dłużej i tym sposobem uniknie ślubu. Jednak jego stan zdrowia szybko poprawia się i chłopak prosi kuzyna, by ten poderwał jego narzeczoną. Kiedy kuzynowi nie udaje się to, zdesperowany pacjent rzuca się pod samochód.

/ Polska / program obyczajowy
13:15 Szpital, odc. 587 Logo TVN

Opis (streszczenie): Pacjentem dr Dominiki Gajdy jest 4-miesięczna dziewczynka z rotawirusem. 18-letnia matka niemowlęcia nie zajmuje się dzieckiem, tylko imprezuje za pieniądze z zasiłków. Dziewczynkę wychowuje babcia. W szpitalu okazuje się, że dziewczyna jest w kolejnej ciąży. Nastolatka nie zna ojca dziecka, ale cieszy się, bo dostanie więcej pieniędzy na dwoje dzieci… Tymczasem dr Michał Morawski przyjmuje 29-letniego księgowego, który dorabia jako aktor w filmach pornograficznych. Mężczyzna robi to z miłości do żony, która nie pracuje, ale lubi życie na wysokim poziomie. Kiedy w szpitalu kobieta dowiaduje się o dodatkowym zajęciu męża, początkowo jest wściekła. Czy ostatecznie wybaczy mężowi?

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 219 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 22-letni Błażej Brożek, który miał wypadek na motocyklu. Przyjmuje go dr Michał Morawski. W międzyczasie karetka przywozi na SOR 55-letniego Jana Przybylskiego, który od sześciu lat jest sparaliżowany po wylewie i wymaga stałej opieki. Chory spadł z łóżka i złamał nogę. Pacjenta przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. Do szpitala przyjeżdża dziewczyna motocyklisty, który miał wypadek. Młoda kobieta jest z nim w ciąży i bardzo go kocha. Nie wie, że jej chłopak nie traktuje jej poważnie i nie chce mieć z nią dziecka! Pacjent za jej plecami prosi swojego ojca o pieniądze na aborcję… Do szpitala przyjeżdża dziewczyna, która opiekuje się sparaliżowanym pacjentem i ma wyrzuty sumienia, że doprowadziła do wypadku. Okazuje się, że nie ma odpowiednich kwalifikacji i wcześniej opiekowała się dziećmi. Żona mężczyzny celowo zatrudniła niekompetentną opiekunkę, bo chce zabić męża. Nie podaje mu leków i liczy na to, że dziewczyna tego nie zauważy. Żona pacjenta chce, żeby jej mąż umarł! Kobieta ma kochanka i zamierza z nim żyć za pieniądze po mężu…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 208 Logo Discovery Life
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
03:45 Szpital, odc. 218 Logo Discovery Life
09:05 Szpital, odc. 587 Logo TVN
11:50 Szpital, odc. 514 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka przywozi na SOR 16-letniego Antka Bańdo, który wraz z dziewczyną włamał się dla żartu do bogatej willi. Nastolatek został zaatakowany przez właściciela domu. Mężczyzna także trafia na SOR, uderzony w głowę przez dziewczynę włamywacza. Pacjenci nie wiedzą, że są spokrewnieni. Chłopak jest synem właściciela willi i niani, która przed laty pracowała dla jego rodziny. Do szpitala 25-letnia trenerka karate Ewa Jończyk przyprowadza swoich 19-letnich uczniów, Bartka Kruka i Grzegorza Raszko. Oboje kochają się w kobiecie i dziś podczas treningu jeden z nich chciał jej zaimponować. Próbował rozbić jednym ciosem cegłę, niestety złamał rękę, a odłamek cegły wpadł jego koledze do oka. Pacjentami zajmować się będą dr Robert Szewczyk i dr Piotr Wójtowicz.

/ Polska / program obyczajowy
13:15 Szpital, odc. 588 Logo TVN

Opis (streszczenie): 40-latek został ranny w wyniku wybuchu bomby, którą podłożyły jego dzieci z zemsty za ich opuszczenie. Mężczyzna dowiaduje się prawdy i chce chronić nastolatków. Wspólnie z byłą żoną postanawiają, że nie zawiadomią policji. Pacjent zwierza się jedynie nowej żonie. Nie wie, że kobieta od dawna chce pozbyć się jego dzieci… Tymczasem pacjentami dr Roberta Szewczyka są mężczyźni mieszkający po sąsiedzku, którzy w wyniku awantury poważnie się zranili. Starszy i spokojniejszy poparzył młodszemu twarz rożnem, a ten w odwecie wbił mu widelec w dłoń. Pacjenci na oddziale pochłonięci są kłótnią i nie mają zamiaru się pogodzić. Przeciwnie, chcą jeszcze bardziej uprzykrzyć sobie życie. Tymczasem ich żony dowiadują się, że obie są w ciąży… Czy mężczyźni zakończą sąsiedzka wojnę?

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 220 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 20-letnia Anna Lewandzik. Dziewczynę od kilku dni bardzo boli pośladek i ma gorączkę. Bada ją dr Michał Morawski. Na oddział ratunkowy zostaje przyjęty 40-letni Karol Wilecki, który złamał rękę siłując się z kolegą. Mężczyzna chciał zaimponować dużo młodszej dziewczynie, z którą kilkakrotnie się przespał. Przyjmuje go dr Dominika Gajda. Anna Lewandzik z powodu kompleksów zrobiła sobie operację plastyczną pośladków. Dziewczyna była tak zdesperowana, że postanowiła zarobić na zabieg pracując za granicą, jako prostytutka. Ojciec, który jest z nią w szpitalu, o niczym nie wie i bardzo się o nią martwi. Okazuje się, że wokół jednego z implantów zrobiło się groźne dla życia zakażenie! Jednak pacjentka nie chce się zgodzić na operację… Pacjent ze złamaną ręką udaje przed żoną, że szuka pracy, a tak naprawdę spędza czas w osiedlowym barze i potajemnie spotyka się z pracującą w nim barmanką. Koledzy, którzy go nie lubią sprowadzają do szpitala jego żonę, żeby poznała prawdę. Wkrótce wybucha awantura. Kobieta nie może uwierzyć, że mąż ją zdradza…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 209 Logo Discovery Life
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
03:50 Szpital, odc. 219 Logo Discovery Life
09:05 Szpital, odc. 588 Logo TVN
11:50 Szpital, odc. 515 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala przyjeżdża 22-letni Robert Rawiak. Mężczyzna podczas kłótni z bratem swojej dziewczyny spadł ze schodów. Pacjentowi w czasie upadku wbił się w szyję wisiorek. Do kłótni między mężczyznami doszło, ponieważ brat narzeczonej chłopaka jest przekonany, że ten jest gejem. Przyjmuje go dr Michał Morawski. Na oddziale są dwie przyjaciółki, które spadły z ogrodzenia, gdy obserwowały przystojnych mężczyzn. Obie dziewczynki szukają partnerów dla swoich samotnych matek. W szpitalu wpada im w oko doktor Wojciech Jarosz i obie próbują zeswatać go każda ze swoją mamą. Są przekonane, że lekarz to idealna partia dla ich mam. Wkrótce kobiety dowiadują się co planują córki, mama starszej dziewczynki jest zadowolona i prosi córkę, by pomogła jej poderwać poznanego na oddziale mężczyznę.

/ Polska / program obyczajowy
13:15 Szpital, odc. 589 Logo TVN

Opis (streszczenie): Pacjentką dr Michała Morawskiego jest kobieta, która choruje na stwardnienie rozsiane. Jej mąż ciężko pracuje na utrzymanie domu i zapewnienie żonie leków. Najczęściej chorą kobietą opiekuje się jej 10-lertni synek, jednak chłopiec jest przemęczony obowiązkami, które na nim spoczywają. Jego nauczycielka martwi się, bo 10-latek opuszcza szkołę i ma coraz gorsze stopnie… Jednocześnie dr Wojciech Jarosz przyjmuje 19-letniego Tomasza Lubeckiego, który spadł z wysokości trzeciego piętra i bardzo się potłukł. Chłopak niedawno rozpoczął studia i zakochał się do szaleństwa w koleżance z akademika. Ubrany w strój księcia wspinał się po rynnie na jej balkon, żeby narysować tam ogromne serce. Pacjent nie wie, że ukochana wyśmiewa się z jego starań, a jego romantyczne dowody miłości nagrywa i umieszcza na videoblogu w Internecie…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 221 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 25-letnia Monika Stachurska. Dziewczyna została przygnieciona w samochodzie przez słup elektryczny, który spadł na auto podczas gwałtownej wichury. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Karetka przywozi 22-letniego Adama Tarnawskiego. Chłopak był świadkiem kłótni osiedlowego chuligana i jego dziewczyny. Kiedy agresywny mężczyzna uderzył młodą kobietę, pacjent stanął w jej obronie i został raniony nożem w szyję! Zajmuje się nim dr Robert Szewczyk. Monika Stachurska tuż przed wypadkiem pokłóciła się ze swoim narzeczonym, bo odkryła, że ją zdradził. Do szpitala przyjeżdża matka pacjentki. Mimo, że chłopak skrzywdził jej córkę, kobieta nie chce, żeby się rozstali. Narzeczony dziewczyny jest bogaty i matka robi wszystko, żeby ich pogodzić. Pacjentka zrywa zaręczyny. Ale okazuje się, że jest w ciąży… Wkrótce do szpitala przyjeżdża dziewczyna, która została pobita przez swojego chłopaka. Chce sprawdzić co dzieje się 22-latkiem, który stanął w jej obronie. Okazuje się, że oboje wpadli sobie w oko. Niebawem jednak na oddziale zjawia się mężczyzna, który pobił dziewczynę i ranił nożem pacjenta…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 210 Logo Discovery Life
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
03:45 Szpital, odc. 220 Logo Discovery Life
09:05 Szpital, odc. 589 Logo TVN
11:50 Szpital, odc. 516 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na oddział trafia 13-latka, która za radą koleżanki wyziębia się, żeby schudnąć. Dziewczyna jest szaleńczo zakochana w przybranym bracie i robi wszystko, żeby mu się spodobać. Kiedy bliscy pacjentki poznają prawdę są zszokowani. Tymczasem nastolatka wyznaje chłopakowi miłość, ale on nie odwzajemnia jej uczuć. Zawiedziona dziewczyna oskarża przyrodniego brata o wykorzystanie seksualne. 25-latek, który związał się ze starszą od siebie kobietą dla pieniędzy, został pogryziony przez jej psa. Kiedy w szpitalu pojawia się przyjaciółka kochanki pacjenta, zauroczona przystojnym mężczyzną postanawia odbić go koleżance. Zakochana kobieta nie zamierza na to pozwolić i wzywa na oddział jej męża. Liczy, że ten powstrzyma żonę.

/ Polska / program obyczajowy
13:15 Szpital, odc. 590 Logo TVN

Opis (streszczenie): Pacjentką dr Piotra Wójtowicza jest 30-latka, skrajnie wyczerpana przez głodówkę. Były mąż kobiety znęcał się nad nią psychicznie i doprowadził do tego, że sąd odebrał jej prawa rodzicielskie nad synem. Mężczyzna wmówił chłopcu, że jego mama zostawiła go i wyjechała za granicę. Tymczasem zdesperowana kobieta próbuje odzyskać dziecko, przez trzy tygodnie prowadziła głodówkę przed budynkiem sądu. Czy uda jej się odzyskać syna? Dr Michał Morawski przyjmuje 17-latkę, poturbowana podczas treningu bokserskiego. Dziewczyna od pół roku mieszka z koleżankami, bo pokłóciła się z matką, która nie rozumiała jej pasji. Kobieta zawsze stawiała jej za wzór młodszą siostrę, a pacjentka nie mogła tego znieść. Czy w szpitalu uda im się pogodzić?

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 222 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 9-letniego Bartka Krawczyka, który miał wypadek na sankach. Chłopiec wjechał w ogrodzenie i wbił sobie kawałek drutu w przedramię. Pacjenta przyjmuje dr Dominika Gajda. Tymczasem do szpitala trafia 16-letnia Agata Małek, która wpadła do starej studni i połamała się. Dziewczyna razem z młodszym bratem uciekła z domu dziecka, żeby odszukać biologicznych rodziców. Pacjentką zajmuje się dr Michał Morawski. Rodzice 9-latka, który miał wypadek na sankach rozwiedli się rok temu, ale nadal mieszkają razem. Ojciec chłopca, na złość byłej żonie, nie chce wyprowadzić się z domu. Wtrąca się w życie kobiety i chce ją kontrolować. Tymczasem matka chłopca zaczęła spotykać się z nowym mężczyzną. Kiedy były mąż dowiaduje się o tym, grozi kobiecie, że odbierze jej dziecko! Do szpitala przyjeżdżają biologiczni rodzice rodzeństwa, które uciekło z domu dziecka. Sąd ograniczył im prawa rodzicielskie, bo pili i zaniedbywali dzieci. Teraz chcą je zabrać do domu, ale wcale im na nich nie zależy. Liczą na to, że dostaną pieniądze z opieki społecznej. Dzieci cieszą się, że zamieszkają z mamą i tatą, bo tęsknią za nimi. Tymczasem okazuje się, że rodzice chcą ich tylko wykorzystać…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 211 Logo Discovery Life
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
03:45 Szpital, odc. 221 Logo Discovery Life
17:50 Szpital, odc. 223 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 25-letnia Beata Kwiek. Kobieta rozcięła sobie dłoń i mocno krwawi. Towarzyszy jej matka. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. Na oddział ratunkowy koledzy przyprowadzają 14-letniego Michała Stępnia, który miał wypadek na rowerze. Chłopak chciał się popisać przed starszymi kolegami i zjechał na rowerze z wysokiego muru. Jest poważnie poturbowany. Zajmuje się nim dr Robert Szewczyk. Beata Kwiek rozcięła sobie rękę podczas awantury z matką. Kobieta od lat znęca się nad córką i 9-letnim wnukiem. Dr Dominika podejrzewa, że kobieta jest bita, bo ma na ciele wiele siniaków. Pacjentka wstydzi się przyznać lekarce, że to matka się nad nią znęca. W szpitalu kobieta mówi matce, że zamierza się od niej wyprowadzić i zamieszkać z chłopakiem. Matka za wszelką cenę chce zatrzymać córkę przy sobie, przed lekarzami oskarża chłopaka córki o znęcanie się nad pacjentką. Niebawem mężczyzna przyjeżdża do szpitala … Nastolatek, który uległ wypadkowi rowerowemu, nie ma rodziców. Wychowuje go starsze rodzeństwo. Siostra pacjenta zabroniła bratu spotykać się ze starszymi chłopakami, nie lubi ich, uważa, że mają na niego zły wpływ. Okazuje się, że nastolatek przed wypadkiem palił marihuanę, którą kupił od kolegów. Teraz nie chce, żeby o wszystkim dowiedziała się siostra…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 224 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Osiemnastolatek przywozi do szpitala swojego młodszego brata, 17-letniego Kamila Kołaczyka, który stracił przytomność. Pacjentem zajmie się dr Dominika Gajda. Karetka przywozi na oddział 7-letniego Kacpra Daniewicza. Chłopiec jest zaczadzony - był sam w mieszkaniu, kiedy wybuchł piecyk gazowy! Z pożaru uratował go sąsiad. 7-latka przyjmuje dr Robert Szewczyk. Brat nieprzytomnego nastolatka boi się przyznać, że to przez niego chłopak znalazł się w szpitalu. Na osiemnastce starszy brat widział, jak młodszy całuje się z jego dziewczyną. W bójce popchnął go tak mocno, że chłopak stracił przytomność. Teraz martwi się o brata. Wkrótce na oddział przyjeżdża zdenerwowana matka chłopców, obwinia starszego syna, że nie dopilnował brata. W szpitalu pojawia się również dziewczyna, o którą obaj się pobili… Do szpitala dociera załamana matka zaczadzonego chłopca. Była w sklepie, kiedy w mieszkaniu wybuchł pożar. Rodzice chłopca są w trakcie rozwodu. Matka rozstała się z ojcem, ponieważ nadużywał alkoholu i teraz wychowuje syna sama. Od jakiegoś czasu spotyka się z sąsiadem, są zakochani! Mężczyzna przyjechał razem z nią do szpitala. Tymczasem na oddziale pojawia się również pijany ojciec 7-latka. Chłopiec boi się go. Mężczyzna zastrasza żonę i żąda, żeby pozwoliła mu wrócić do domu…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2 sierpnia 2020 (Niedziela)
03:45 Szpital, odc. 222 Logo Discovery Life
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:45 Szpital, odc. 223 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 517 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pacjentem dr Piotra Wójtowicza jest 16-latek, który pasjonuje się pirotechniką. Chłopak dotkliwie się poparzył, bo skonstruowany przez niego ładunek wybuchł mu w rękach. Tymczasem pacjent planuje kolejny wybuch – eksperymentuje z butla tlenową, którą podpala w karetce. Doprowadza do tragicznego wypadku… 25-latek zasłabł podczas maratonu i upadając uderzył się w głowę. Mężczyzna od miesiąca ostro trenuje bieganie, bo zakochał się w koleżance z pracy, która jest fanką tego sportu. Pacjent nie przyznaje się lekarce, że dla poprawienia wyników zażywa amfetaminę. Chce zaimponować ukochanej i ma nadzieję, że ta zostawi dla niego dotychczasowego chłopaka.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 225 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Na oddział ratunkowy zgłasza się 32-letnia Milena Wasiak. Zaniepokoił ją ogromny siniak na twarzy, z którym rano się obudziła. Nie wie, co się stało. Pacjentkę przyjmuje dr Robert Szewczyk. Do szpitala przyjeżdża 51-letni Michał Sadowicz. Mężczyzna ma wysoką gorączkę i czuje się coraz gorzej. Chwilami traci kontakt z otoczeniem. Na odział przywożą go brat i jego żona. Mężczyzna zasłabł u nich w mieszkaniu. Zajmie się nim dr Anna Nowicka. Pacjentka z krwiakiem na twarzy denerwuje się, bo chciałaby wrócić szybko do domu, gdzie zostawiła córeczkę. Kobieta rok temu rozwiodła się z mężem i ma nowego partnera. Z tego powodu nie utrzymuje kontaktów z rodzicami, którzy nie zaakceptowali decyzji córki. Doktor Robert zaczyna podejrzewać, że siniaki są wynikiem pobicia i nie wierzy pacjentce w zapewnienia, że nikt jej nie skrzywdził. Wkrótce w szpitalu pojawiają się rodzice kobiety. Matka jest przekonana, że to nowy partner znęca się nad jej córką. Kiedy mężczyzna z córeczką dociera do szpitala, matka kobiety oskarża go o pobicie córki i chce odebrać mu dziecko… Tymczasem stan pacjenta dr Anny jest bardzo ciężki i wciąż się pogarsza. Pół roku wcześniej zdiagnozowano u niego raka płuc. Mężczyzna jest umierający. Przed śmiercią chciał uporządkować swoje rodzinne sprawy, dlatego przyjechał do brata i jego żony. Okazuje się, że w przeszłości mężczyzna uwiódł żonę brata, kobieta zaszła z nim w ciążę i urodziła dziecko. Pacjent ma nadzieję, że brat mu w końcu wybaczy i pozwoli poznać córkę…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 214 Logo Discovery Life
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
03:50 Szpital, odc. 224 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 518 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka przywozi na SOR poparzoną Marcelinę Kuśniewicz. 19-latka razem ze swoim chłopakiem zaczęła sprzedawać marihuanę na terenie innego dilera narkotykowego. Mężczyzna zażądał, żeby tego nie robili, w końcu postanowił się zemścić i podpalił mieszkanie, w którym była dziewczyna. Pacjentka zdołała uciec, ale jest poparzona i bardzo roztrzęsiona. Przyjmuje ją dr Piotr Wójtowicz. Koledzy przywożą na SOR Macieja Domańskiego. Cała trójka brała udział w wieczorze kawalerskim pacjenta. Mężczyzna ma za tydzień wziąć ślub z kobietą, której tak naprawdę zależy tylko na jego pieniądzach. Koledzy pacjenta chcą powstrzymać go przed związaniem się z oszustką i ściągają do szpitala zamożnego podrywacza, który ma uwieść narzeczoną pacjenta.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 226 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 25-letnia Sabina Szpak. Kobietę bardzo rozbolała noga podczas randki. Towarzyszy jej mężczyzna, z którym była na spotkaniu. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. Karetka przywozi do szpitala 19-letniego studenta, Adama Kreta, który miał wypadek na skuterze. Zajmie się nim ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Dr Dominika, podejrzewa, że jej pacjentka ma zakrzepicę. Zażywa tabletki antykoncepcyjne i pali papierosy, a to zwiększa ryzyko zachorowania. Kobieta od kilku lat ma stałego partnera, ale nie jest mu wierna, spotyka się też z innymi mężczyznami. Narzeczony do tej pory przymykał oko na przelotne romanse swojej dziewczyny, ale w szpitalu stawia jej ultimatum! W tym czasie na oddziale pojawia się kolejny adorator pacjentki… Student, który miał wypadek na skuterze, zajmuje się chorą matką, która wymaga opieki i pomocy finansowej. Dlatego nastolatek pracuje po szkole jako dostawca pizzy. Od jakiegoś czasu spotyka się z dużo starsza kobietą, szczerze się kochają. Tymczasem córka kobiety podkochuje się w chłopaku matki. Dlatego obmyśla intrygę i wmawia matce pacjenta, że starsza partnerka płaci studentowi za sex. Matka chłopaka wierzy w kłamstwa dziewczyny. Dochodzi do poważnej awantury!

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 215 Logo Discovery Life
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
04:00 Szpital, odc. 225 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 519 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na SOR trafia 7-latka, która dostała ataku padaczki podczas zabawy. Jej babcia obwinia matkę dziewczynki, za to, że obciąża wnuczkę dodatkowymi zajęciami. Uważa, że to właśnie stres spowodował u dziecka padaczkę. Niespodziewanie stan dziewczynki pogarsza się. W szpitalu jest 55-latka, która zasłabła na siłowni. Do ćwiczeń namówiła ją przyjaciółka. Bardzo chciała pomóc kobiecie po tym, jak mąż odszedł do młodszej. Pacjentka nadal kocha mężczyznę i ma nadzieję, że jeszcze będą razem.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 227 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Na Szpitalny Oddział Ratunkowy przyjeżdża taksówką 60-letnia Barbara Kacperska, która zasłabła w łazience i uderzyła głową o wannę. Kobieta jest opiekunką do dzieci i zajmuje się rodzeństwem: 10-letnim Patrykiem i 9-letnią Kasią. Zasłabnięcie miało miejsce w czasie, gdy niania pilnowała dzieci. Pacjentką zajmie się dr Piotr Wójtowicz. Na izbę przyjęć przyjeżdża 32-letni Szymon Fałek. Trzy godziny temu zakończył udział w maratonie, do którego przygotowywał się od kilku miesięcy. Po powrocie do domu mężczyzna bardzo osłabł i dostał duszności. Do szpitala przyjechał ze swoją narzeczoną. Przyjmuje go dr Michał Morawski. Wkrótce do szpitala przyjeżdża matka dzieci, których niania jest pacjentką dr. Piotra Wójtowicza. Pobyt opiekunki jej dzieci w szpitalu jest dla kobiety bardzo niewygodny. Niania jest z rodzeństwem codziennie przez ponad 10 godzin. Matka nie radzi sobie z dziećmi i bardzo chętnie oddaje swoje obowiązki opiekunce. W tym samym czasie na oddział dociera zaniepokojona córka opiekunki. Uważa, że jej matka jest wykorzystywana. Z tego powodu dochodzi do kłótni między kobietami. Narzeczona maratończyka bardzo martwi się o jego zdrowie. Nie wie, że mężczyzna jest uzależniony od prostytutek i pornografii. Niebawem w szpitalu pojawia się kolega z pracy, pod pozorem troski o jego zdrowie, zaczyna szantażować mężczyznę, zdjęciami pornograficznymi, które znalazł na jego służbowym komputerze… I tak o wszystkim dowiaduje się narzeczona. Kobieta jest zdruzgotana! Czy da mężczyźnie jeszcze jedną szansę?

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 216 Logo Discovery Life
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
03:50 Szpital, odc. 226 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 520 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala nauczyciel przyprowadza swoja nastoletnią uczennicę. Dziewczyna jest z klasą na wycieczce w Krakowie i bardzo źle się poczuła. Okazuje się, że dziewczyna miała wieczorem przeżyć swój pierwszy raz. Aby zabezpieczyć się przed ciążą nastolatka zażyła całe opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. W szpitalu przebywa samotna matka z ośmiomiesięcznym niemowlęciem. Ojcem dziecka jest wieczny imprezowicz, który do tej pory nie wiedział o istnieniu syna. Dziewczyna straciła pracę i poprosiła byłego chłopaka o pomoc. 20-latek, którego bogaci rodzice przestali utrzymywać udaje przed nimi i byłą dziewczyną odpowiedzialnego ojca. Chce w ten sposób wyłudzić pieniądze od rodziców, żeby nadal prowadzić beztroskie życie.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 228 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Ratownicy przywożą 38-letnią kobietę, która błąkała się samotnie przy przystanku autobusowym. Karetkę wezwali przypadkowi przechodnie. Kobietę przyjmuje dr Michał Morawski. Pogotowie przywozi 60-letniego Jerzego Sobczaka. Mężczyzna rok temu owdowiał i wkrótce potem przeszedł zawał serca. Dzisiaj, mimo zakazu lekarzy, zdecydował się skorzystać z sauny i podczas wizyty zasłabł. Do szpitala przyjechała z nim jego 40 lat młodsza żona. Pacjentem zajmuje się dr Anna Nowicka. Pacjenta dr Michała Morawskiego zachowuje się dziwnie i niczego nie pamięta. Policja znalazła u kobiety dokumenty i zawiadomiła jej rodzinę. 18-letni syn kobiety jest w drodze do szpitala. Pacjenta częściowo odzyskuje pamięć. Wie, że kilka tygodni temu odeszła od męża, bo zakochała się w innym mężczyźnie. Teraz bardzo chce, by przy niej był. Tymczasem do szpitala przyjeżdżają dzieci pacjentki, 16-letnia córka jest bardzo związana z ojcem i nie może wybaczyć matce, że ich porzuciła. 18-letni syn stoi po stronie matki, uważa że są już z siostrą dorośli i dadzą sobie radę, a matka ma prawo do szczęścia. Rodzeństwo kłóci się ze sobą. Na oddział przyjeżdża także nowy partner kobiety. Wszyscy spotykają się w szpitalu i są na siebie wściekli. Mężczyzna, który zasłabł w saunie, w tajemnicy przed bliskimi, wziął ślub ze swoją sekretarką. To właśnie młoda żona namówiła go na skorzystanie z sauny, mimo, że mąż jest po zawale. Niebawem do szpitala dociera 20-letnia wnuczka mężczyzny, która po śmierci babci bardzo się o niego troszczy. Jest przeciwna jego związkowi z sekretarką, uważa, że dziewczyna go wykorzystuje. Wnuczka na wieść o tym, że dziadek poślubił sekretarkę jest wściekła. Dziewczyna jest przekonana, że młoda żona specjalnie wysłała jej dziadka do sauny, bo czyha na jego życie i chodzi jej wyłącznie o pieniądze. Wkrótce prawda o zamiarach nowej żony pacjenta wychodzi na jaw…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 217 Logo Discovery Life
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
03:45 Szpital, odc. 227 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 521 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Magdalena Słowińska przywozi do szpitala swojego męża, Tomasza, który zasłabł na lotnisku. 30-latkowie wrócili właśnie z Brazylii. Wspólna podróż miała pomóc im przezwyciężyć małżeńskie kłopoty. Pacjent trafia pod opiekę dr Morawskiego, który podejrzewa, że małżeństwo podczas podróży zaraziło się niebezpiecznym wirusem zika. Na dodatek okazuje się, że żona pacjenta jest w ciąży. Pacjentem dr Roberta Szewczyka jest 15-letni Borys Szwed. Chłopak jest fanem zamieszczanych w internecie filmików, w których ludzie stawiają czoła różnym wyzwaniom. Nastolatek także nagrywa takie filmy. Podczas nagrywania jednego z nich próbował jak najdłużej utrzymać się na masce jadącego samochodu. Niestety doszło do wypadku…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 229 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala przyjeżdża 55-letnia Elżbieta Milecka z ostrym bólem brzucha. Z kobietą jest dorosły syn. Pacjentką zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Na izbę przyjęć zgłasza się 23-letni mężczyzna, który niedawno rozpoczął karierę modela. Towarzyszy mu jego agentka. Obydwoje są bardzo zmartwieni, bo chłopak ma opuchniętą twarz. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. Pacjentka dr Piotra Wójtowicza, która skarży się na ból brzucha, jest bardzo zdenerwowana. Jej syn jakiś czas temu opuścił żonę i dziesięcioletnią córkę, i związał się z inną kobietą. Dziś przedstawił swoją nową partnerkę matce podczas wspólnego obiadu. Kobieta obwiania nową narzeczoną syna, o to, że zatruła się nieświeżym mięsem. Za wszelką cenę chce żeby syn wrócił do synowej. Wkrótce na oddział przyjeżdża żona mężczyzny i ich dziecko. Manipulacje wychodzą na jaw… Tymczasem dr Eryk Wajman zajmuje się modelem z opuchniętą twarzą. Jego agentka bardzo się denerwuje, ponieważ za tydzień chłopak ma ważną sesję zdjęciową w Mediolanie. Ten wyjazd miał być dla kobiety początkiem wielkiej kariery…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 218 Logo Discovery Life
Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
03:45 Szpital, odc. 228 Logo Discovery Life
17:50 Szpital, odc. 230 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 24-letniego Marcina Janko. U mężczyzny nastąpiło zatrzymanie krążenia i był reanimowany na ulicy przez przypadkowego przechodnia. Będzie się nim zajmował dr Robert Szewczyk. Do szpitala zgłasza się 30-letni Tadeusz Kosior. Mężczyzna ma kłopoty z oddychaniem, czuje, że coś utknęło mu w gardle. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. Dr Robert musi jak najszybciej sprawdzić, co doprowadziło do zatrzymania serca u jego pacjenta. Mężczyzna zostaje poddany badaniom kardiologicznym, wiadomo, że leczy się na astmę. Okazuje się, że pacjent pracuje w firmie ojca i tuż przed zapaścią był świadkiem, jak jego ojciec molestował w biurze asystentkę. Kobieta jest narzeczoną pacjenta. Niebawem w szpitalu pojawia się ojciec i narzeczona mężczyzny. Chłopak nie wie, że jego dziewczyna została zgwałcona i posądza ją o zdradę… 30-latek, który ma kłopoty z oddychaniem jest otyłym mężczyzną, którego narzeczona próbuje odchudzić. Jednak mężczyzna nie wytrzymuje surowej diety i podjada. Ostatniej nocy wymknął się na stację benzynową na hot-dogi. Lekarze nie wiedzą, że w przełyku utknął mu kawałek folii z parówki. Matka pacjenta obwinia narzeczoną, że przez jej dietę syn znalazł się w szpitalu. Na oddziale spotykają się rodzice mężczyzny oraz narzeczona. Dochodzi do poważnej awantury…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 231 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala na Biskupińską przyjeżdża 31-letnia Marta Cichoń razem ze swoją trzymiesięczną córeczką. Dziewczynka wypadła z wózka, który zjechał ze schodów. Zajmuje się nią dr Anna Nowicka. Na oddział ratunkowy karetka przywozi 50-letniego Bogdana Zadara. Mężczyznę przysypała ziemia, gdy pracował przy budowie domu. Pogotowie zawiadomiła jego 25-letnia partnerka. Pacjentem zajmuje się dr Dominika Gajda. Matka trzymiesięcznej dziewczynki bardzo denerwuje się stanem dziecka. Musi zawiadomić męża. Mężczyzna nie wie, że to nie on jest biologicznym ojcem dziewczynki. Kobieta bardzo pragnęła zajść w ciążę, ale z mężem jej się nie udało. Postanowiła więc spróbować z innym mężczyzną. Kiedy zaszła w ciążę z kochankiem, zerwała z nim, ale mężczyzna ją odszukał. Teraz chce walczyć o prawo do wychowywania córeczki. Wszyscy spotykają się w szpitalu… Pacjent dr Dominiki Gajdy bardzo cierpi, jego stan jest poważny. Mężczyzna porzucił jakiś czas temu rodzinę i związał się z młodą dziewczyną. Córka pacjenta nie akceptuje nowej partnerki ojca. Tymczasem syn mężczyzny jest w niej zakochany i w szpitalu wyznaje jej miłość…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
03:45 Szpital, odc. 229 Logo Discovery Life
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:45 Szpital, odc. 230 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 522 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na izbę przyjęć przychodzi 17-letnia Lena Wasiuk, która bardzo źle się poczuła podczas lekcji WF-u. Pacjentką zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Dziewczyna chce sprostać wymaganiom matki, która uważa, że córka powinna być twarda, by dać sobie radę w życiu. Na oddziale kobieta poznaje chłopaka córki. Jest przekonana, że ten ma na dziewczynę zły wpływ i aby się go pozbyć, oskarża go o pobicie. Do szpitala przychodzi Adam Rojewski wraz ze swoim 7-letnim synkiem, Krzysiem. Mężczyzna jest podróżnikiem i blogerem, ostatnie miesiące spędził w Nepalu, gdzie widział zabieg świecowania ucha. Gdy po powrocie okazało się, że jego syn ma infekcję ucha, postanowił wykorzystać tę metodę do leczenia. Podróżnik poparzył jednak synka. Kilkulatka przyjmuje dr Anna Nowicka.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 232 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Na Oddział Ratunkowy przychodzi 25-letnia Agnieszka Rezner. Dziewczynę na ulicy w pobliżu szpitala zaatakował szaleniec i oblał jej twarz płynem do udrażniania rur. Żrąca substancja poparzyła jej twarz i dostała się do oka, którego dziewczyna nie może z bólu otworzyć. Pacjentką zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Pogotowie przywozi 22-letniego Sebastiana Ostańskiego. Chłopak trenuje żużel i miał wypadek podczas treningu. Jest przytomny, ale bardzo obolały. Krwawi z prawego ramienia i z trudem oddycha. Przyjmuje go dr Dominika Gajda. W szpitalu bardzo szybko pojawiają się policjanci zawiadomieni przez napadniętą dziewczynę. Pacjentka jest pewna, że to nachalny wielbiciel oblał ją żrącym płynem. Od pewnego czasu nieznajomy mężczyzna zasypuje ją listami miłosnymi, mailami, a ostatnio zaczął ją obserwować i śledzić. Na wieść, że dziewczyna ma chłopaka, jej prześladowca wpadł w szał i postanowił się zemścić. Pacjentka nie ma pojęcia, że niebezpieczny wielbiciel chcąc być jak najbliżej ukochanej, zgłosił się na oddział udając chorego… 22-letni żużlowiec, pacjent dr Dominiki Gajdy, został podczas treningu przejechany motorem przez młodszego brata, który również trenuje. Mężczyzna ma poważne obrażenia. 17-letni brat żużlowca, który miał wypadek, ma wyrzuty sumienia. Martwi się o starszego brata i nie może sobie wybaczyć, że przez niego znalazł się w szpitalu. Tymczasem na oddział przyjeżdża dziewczyna 17-latka. Chłopak nie wie, że jego ukochana zakochała się w jego starszym bracie i zdradziła go z nim. W szpitalu wszystko wychodzi na jaw…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 221 Logo Discovery Life
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
03:50 Szpital, odc. 231 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 523 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sylwia Susz przywozi na oddział ratunkowy swojego 50-letniego kochanka. Mężczyzna został użądlony przez osę. 50-latek od lat zdradza żonę i zdobywa kobiety na litość kłamiąc, że żona jest sparaliżowana. Zakochane kobiety rywalizują o niego w szpitalu, tymczasem pacjent jest przerażony, bo na odział ma przyjechać jego żona. Do szpitala przyjeżdża Marta Dulęba. Kobieta przywozi ze sobą sześciomiesięczne niemowlę. Dziecko jest bardzo osłabione. Kobieta zajmuje się niemowlakiem od jego urodzin, ale nie jest jego matką. Porwała chłopczyka z oddziału położniczego, gdzie sama leżała po urodzeniu martwego dziecka. Opiekuje się chłopcem troskliwie i wierzy, że to jej synek. Dziecko przyjmuje dr Anna Nowicka.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 233 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Pogotowie ratunkowe przywozi 19-letnią Izabelę Kołodziej, która wypadła z okna mieszkania na pierwszym piętrze. Twierdzi, że myła okna i straciła równowagę. Pacjentkę przyjmuje ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Na oddział ratunkowy przyjeżdża żołnierz z żoną i 6-letnim synem, który nagle dostał silnych bólów brzucha i zasłabł. Chłopiec trafia pod opiekę dr Anny Nowickiej. Dziewczyna, która wypadła z okna, jest przytomna, boli ją noga i ma kłopoty z oddychaniem. Okłamała lekarzy, mówiąc że wypadek zdarzył się podczas mycia okien. Naprawdę wypchnął ją agresywny narzeczony. To kryminalista, który handluje narkotykami i sam bierze amfetaminę. Mężczyzna przyjeżdża do szpitala, bo boi się, że dziewczyna wyda go policji. Przyrzeka, że skończy z narkotykami i już nigdy jej nie uderzy. Stan 6-letniego pacjenta pogarsza się. Lekarze nie wiedzą, że chłopiec zjadł owoce cisu, które znalazł w ogrodzie. Rodzice zostawili go samego, bo się pokłócili. Kiedy ojciec chłopca wrócił z zagranicznej misji wojskowej do domu, jego żona zażądała rozwodu. Okazuje się, że kobieta zakochała się w przyjacielu męża.

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 222 Logo Discovery Life
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
04:00 Szpital, odc. 232 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 524 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi na SOR 45-letniego Adama Starskiego, byłego muzyka rockowego. Mężczyzna od dwóch lat walczy ze złośliwym nowotworem jelita grubego. Jego stan jest bardzo poważny. Ma przerzuty w płucach, żebrach i kręgosłupie. Pogotowie wezwała jego sąsiadka. Kobieta przekazała ratownikom medycznym odnalezione w jego mieszkaniu wyniki badań. Mężczyzna przed śmiercią chce odnaleźć porzuconą przed laty córkę, aby ostrzec ją przed chorobą, która jest dziedziczna. Karetka przywozi dwudziestopięcioletnią Anitę Wnuk, która wpadła pod samochód na parkingu jednego z centrów handlowych. Kobieta jest kleptomanką. Uciekała przed ochroniarzem jednego ze sklepów, w którym dokonała kradzieży. Pacjentką zajmować się będzie dr Wojciech Jarosz.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 234 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi 15-letniego Mikołaja Kobrzyckiego. Chłopak uciekał z domu swojej dziewczyny przed jej ojcem. Wyskoczył przez okno i chciał przeskoczyć przez ogrodzenie, ale nabił się na nie. Ma przekłute dłonie i poszarpane nogi. Pacjentem zajmuje się ordynator oddziału ratunkowego, dr Piotr Wójtowicz. Na oddział ratunkowy przychodzi 66-letni Marian Krośnicki, razem z wnukiem. Mężczyzna twierdzi, że podczas zbierania grzybów potknął się i nadział na kozik. Przyjmuje go dr Dominika Gajda. 15-latek, który nabił się na ogrodzenie bardzo cierpi. Nie wie, dlaczego ojciec jego dziewczyny tak go nienawidzi. Para spotyka się od dwóch tygodni i od początku ojciec nastolatki był temu przeciwny. Dziewczyna wraz z rodzicami przyjeżdża do szpitala. Niedługo potem pojawia się matka rannego chłopca. Okazuje się, że chłopak jest synem mężczyzny, a dziewczyna, w której się zakochał to jego przyrodnia siostra. Matka chłopaka twierdziła, że jego ojciec nie żyje. Zdrada do tej pory nie wyszła na jaw. Czy teraz tajemnica sprzed lat się wyda? Starszy pan raniony nożem stara się ukryć, co tak naprawdę wydarzyło się w lesie. Nie chce, by wnuk dowiedział się, że pokłócił się ze swoim synem, a ojcem nastolatka, i to właśnie syn dźgnął go nożem. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że syn pacjenta ostatnie kilka lat spędził w więzieniu. W tym czasie zmarła jego żona. Dlatego opiekę nad ich synem przejęli dziadkowie. Dziadek uważa, że syn ma zły wpływ na wnuka.

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 223 Logo Discovery Life
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
04:05 Szpital, odc. 233 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 525 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka przywozi 19-letnią Anię Kopańską, która jest w 8 miesiącu ciąży. Dziewczyna tańcząc na domowej imprezie z przyjaciółmi i niefortunnie upadła łamiąc sobie rękę. Jej ciąża nie była planowana. Pacjentka zamierza oddać dziecko do adopcji swojej siostrze. Martwi się bo upadając, uderzyła się w brzuch. Niespodziewanie w szpitalu pojawia się także ojciec dziecka. Pacjentką zajmować się będzie dr Dominika Gajda. 17-letni Bartek Tomal jest vlogerem. Kręci filmiki o ekstremalnych sytuacjach, w jakich może znaleźć się człowiek, a następnie umieszcza je na popularnym serwisie internetowym. Jego vlogi cieszą się coraz większą popularnością, a dzięki reklamom zamieszczanym przed nimi, chłopak zarabia sporo pieniędzy. Dziś wpadł na pomysł, żeby najnowszy film zrealizować na oddziale ratunkowym. Ma nadzieję, że trafi na ciężko rannego pacjenta, którego historię pokaże w internecie. By dostać się na SOR specjalnie łamie sobie palce przytrzaskując je drzwiami od karetki. Pacjentem opiekuje się dr Robert Szewczyk.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 235 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Na oddział ratunkowy Dariusz Myśliwiec przyniósł swoją nieprzytomną córkę, Kasię. Szesnastolatka próbowała popełnić samobójstwo, podcinając sobie żyły. Pacjentką zajmuje się dr Dominika Gajda. Do szpitala przyjeżdża 28-letni Mariusz Lipowski. Mężczyzna jest osłabiony, ma nudności, silne bóle brzucha oraz wyraźnie zażółconą skórę i białkówki w oczach. Przyjmuje go dr Robert Szewczyk. Ojciec szesnastolatki jest po rozwodzie z jej matką i od dawna nie mieszka już z rodziną. Mężczyzna nie wie, dlaczego córka próbowała popełnić samobójstwo. Obwinia byłą żonę, że zaniedbuje córkę i zajmuje się kolejnymi mężczyznami w życiu. Ojciec nie wie, że szesnastolatka chciała się zabić po tym, jak zgwałcił ją parter matki. Kobieta uznała, że to kolejne kłamstwo córki. Tymczasem kochanek matki liczył, że dziewczyna nie przeżyje i gwałt się nie wyda… Pacjent dr. Roberta jest w szpitalu z kochanką. Kobieta związała się z mężczyzną, wiedząc, że jest żonaty. Gdy jego żona dowiedziała się o zdradzie, wyrzuciła go z domu i wniosła sprawę o rozwód. Kochanka jest wściekła, bo mężczyzna wydał całe jej oszczędności. Kłamał, że pracuje, a w rzeczywistości imprezował. Kiedy okazuje się, że pacjent może mieć nowotwór wątroby, wykorzystuje to, żeby ściągnąć do szpitala żonę i wyłudzić od niej pieniądze, które musi oddać kochance…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 224 Logo Discovery Life
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
03:45 Szpital, odc. 234 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 526 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na SOR trafia 25-letni Mateusz Rolecki. Mężczyzna pracuje w firmie przeprowadzkowej. W trakcie pracy znosił po schodach pianino klienta, które wyślizgnęło mu się z rąk i przygniotło go do ściany. W wyniku wypadku pacjent doznał urazu prawego barku. Pacjenta przyjmuje dr Wojciech Jarosz. Mężczyzna jest nałogowym kłamcą i wymyśla różne historie, żeby być w centrum uwagi. Jego dziewczyna wierzy mu i bardzo się o niego martwi, mężczyzna jednak i ją, że pracuje w policji i grozi mu bandyta. Kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli, pacjent prosi o pomoc brata. Pacjentem SOR-u jest 45-letni Andrzej Jarzębski, który został pobity przez chuliganów. Ma obrażenia na całym ciele oraz podejrzenie złamania nosa. Cztery lata temu mężczyzna zostawił rodzinę i odszedł do kochanki. Krótko potem został potrącony przez samochód, stracił pamięć i żyje jako bezdomny. 45-latkiem zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz. W szpitalu okazuje się, że bandyci którzy pobili pacjenta są kolegami jego syna.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 236 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi do szpitala 19 – letnią Justynę Michalską. Dziewczyna ma ranę na twarzy wzdłuż prawej części czoła i policzka. Rana jest duża i głęboka, powstała kiedy na dziewczynę spadło żelazko, wyrzucone z pierwszego piętra przez bawiące się dzieci. Pacjentka po uderzeniu straciła przytomność, a teraz ma zawroty głowy i wymiotuje. Przyjmuje ją dr Eryk Wajman. Do szpitala przychodzi 30 – letnia Marta Sochacka. Kobieta ma problemy z sercem, kilka miesięcy temu przeszła zapalenia wsierdzia. Zgłasza się na oddział ratunkowy, ponieważ odczuwa bardzo silne dolegliwości bólowe w klatce piersiowej. Pacjentką zajmuje się dr Dominika Gajda. Pacjentka uderzona żelazkiem ma wyjątkowo pechowy dzień. Rano okazało się, że straciła pracę, potem dowiedziała się, że chłopak ją zdradza z jej najlepszą przyjaciółką, a w końcu spadło na nią żelazko, wyrzucone przez okno, gdy przechodziła obok. Lekarz ma świadomość, że dziewczyna mogła tego nie przeżyć. Pogotowie zawiadomił młody mężczyzna, który przyjechał za dziewczyną do szpitala. Okazuje się, że żelazko wyrzucili przez okno jego młodsi bracia. Teraz obwinia się, że ich nie dopilnował. Dr Eryk Wajman podejrzewa, że pacjentka mogła dostać urazu mózgu. 30-latka z bólem w klatce piersiowej jest bardzo przestraszona. Ma dwójkę małych dzieci i opiekuje się nimi sama, ponieważ od niedawna jest w separacji z mężem. Mężczyzna zajął się rozwojem swojej firmy i przestał interesować się rodziną. Kobiecie pomagają rodzice. Matka pacjentki nie lubi zięcia i ma do niego pretensje, że zostawił rodzinę. Mimo to zawiadamia go o chorobie córki. Ma nadzieję, że pomoże w opiece nad dziećmi i wróci do żony. Tymczasem mężczyzna już ułożył sobie życie na nowo i do szpitala przywozi go kochanka…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 225 Logo Discovery Life
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
03:45 Szpital, odc. 235 Logo Discovery Life
17:50 Szpital, odc. 237 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi do szpitala 17-letniego Rafała Ziembę. Chłopak jest pijany. Razem z kolegami niszczyli lampy na ulicy. Chłopak kopnął jedną z nich i poraził go prąd. Upadając, uderzył głową o chodnik i stracił na chwilę przytomność. Pacjentem zajmie się dr Piotr Wójtowicz. W szpitalu na przyjęcie przez lekarza czeka 19-letnia Magda Kawczyńska. Dziewczyna była z bratem, jego kolegą i swoją przyjaciółką na wycieczce rowerowej. Podczas szybkiej jazdy przez las spadła z roweru. Przecięła policzek o gałąź i bardzo się potłukła. Dziewczynę przyjmuje dr Anna Nowicka. Pacjent dr. Piotra, mimo że ma porażone prądem nogi, awanturuje się i szarpie. Uliczny wandal nie ma zamiaru zawiadomić matki, ale dzwoni po starszą siostrę, u której mieszka i która go utrzymuje. Siostra czuje się odpowiedzialna za młodszego o 3 lata brata. Boi się, że matka będzie mieć do niej pretensje, że go nie przypilnowała. Wkrótce do szpitala przyjeżdża matka wandala, usprawiedliwia syna i nie wierzy córce. Kiedy pacjent zostaje przyłapany na kradzieży, siostra nie zamierza go chronić… Pacjentka dr Anny, która spadła z roweru była z bratem, jego kolegą i swoją przyjaciółką na wycieczce. Dziewczyna jest bardzo zakochana w przyjacielu swojego brata. To dlatego zaczęła jeździć na rowerze, bo chciała spędzać z nim czas. W poderwaniu chłopaka pomaga jej najbliższa przyjaciółka. Dziewczyny mają nadzieję, że wypadek zbliży zakochaną pacjentkę do przyjaciela brata. Jednak chłopak nie odwzajemnia jej uczuć. Okazuje się, że on jest zakochany w przyjaciółce dziewczyny. Na oddziale wybucha wielka awantura!

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 238 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nauczycielka przywozi do szpitala 7-letnią uczennicę Kasię Małek. Szkolny łobuz przykleił dziewczynce do policzka plastikowy klocek. Małą pacjentką zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Karetka pogotowia przywozi do szpitala 17-letniego Konrada Wolaka. Nastolatek uczestniczył w rekonstrukcji historycznej bitwy, podczas której strzała, wystrzelona przez któregoś z uczestników, przeszyła mu prawe ramię. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. 7-letnia dziewczynka z klockiem przyklejonym do policzka jest wystraszona i zapłakana. Lekarz obawia się wystąpienia ostrej reakcji alergicznej, dlatego od razu zabiera dziewczynkę na badania. Wkrótce w szpitalu pojawia się ojciec dziewczynki. Mężczyzna sam ja wychowuje, bo żona wyjechała za granicę. Jest bardzo związany z córką, wścieka się, że starszy uczeń ją gnębi. 10-latek, który przykleił dziewczynce klocek też jest w szpitalu, razem ze starszym bratem, który tak naprawdę opiekuje się chłopcem, bo rodzice są alkoholikami. Sprawca do niczego się nie przyznaje. Przed szpitalem dochodzi do bójki ojca dziewczynki z bratem łobuza. Bracia boją się, że trafią w końcu do domu dziecka… Tymczasem pacjent dr Eryka to rycerz przywieziony wprost z pola bitwy. Chłopak jest fascynatem rekonstrukcji historycznych, należy do bractwa rycerskiego, chce studiować historię. Uczestniczył w bitwie w tajemnicy przed matką, która jest prawniczką i chciałaby, żeby syn w przyszłości odziedziczył po niej kancelarię. Chłopak nie chce zawiadomić matki, co się stało, boi się, że wszystko się wyda. Poza tym matka pacjenta nie lubi jego dziewczyny, która pochodzi z niezamożnej rodziny. Mimo to ukochana rycerza zawiadamia kobietę, że jej syn jest w szpitalu. Kobieta wykorzystuje spotkanie, żeby zmusić dziewczynę do zerwania z jej synem.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
03:45 Szpital, odc. 236 Logo Discovery Life
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:45 Szpital, odc. 237 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 527 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka pogotowia przywozi na oddział Maję Krawczyk. 9-latka od urodzenia cierpi na niebezpieczną formę niewydolności oddechowej, zwaną potocznie klątwą Ondyny. Choroba ta oznacza, że dziewczynka w każdej chwili, podczas snu może przestać oddychać. Małą pacjentką zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz. Pacjentka marzy, by żyć jak inne dzieci dlatego w tajemnicy wymyka się z rodzicom. Dziś podczas ucieczki upadła i dotkliwie się potłukła. Na oddziale dwaj koledzy z osiedla pozwalają dziewczynce jeździć na deskorolce, co omal nie doprowadza do tragedii. Karetka pogotowia przywozi na oddział Malwinę Karaś. 25-latka od dziecka rywalizuje we wszystkim ze swoją o rok starszą siostrą. Kiedy ta zaczęła się spotykać z modelem, pacjentka postanowiła znaleźć sobie jeszcze bardziej atrakcyjnego chłopaka. Po kilku tygodniach bezskutecznych poszukiwań umówiła się w końcu z bardzo przystojnym instruktorem fitness. Jednak w restauracji, w której mieli randkę, wybuchł pożar i ogień silnie poparzył jej dłonie. Kobietę przyjmuje dr Dominika Gajda. Gdy na oddziale pojawia się strażak, który uratował pacjentkę , ta jest nim zauroczona. Kiedy na oddział przyjeżdża jej siostra z przystojnym modelem i oznajmia zaskoczonej 25-latce, że wychodzi za mąż, dziewczyna nie chce być gorsza i za wszelką cenę zamierza poderwać poznanego na oddziale strażaka.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 239 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Na Szpitalny Oddział Ratunkowy zostaje przywieziony 32-letni Tomasz Baczkiewicz. Mężczyzna został potrącony przez samochód. Pacjentem zajmuje się dr Robert Szewczyk. 40-letni Andrzej Jaworski przyjeżdża na izbę przyjęć ze swoim 11-letnim synem, Antkiem. Obydwaj byli w parku na rolkach, chłopiec niefortunnie się przewrócił. Przyjmuje go dr Piotr Wójtowicz. Lekarz badający pacjenta potraconego przez samochód stwierdza, że oprócz typowych po wypadku obrażeń ma on także ślady pobicia. Okazuje się, że mężczyzna uciekał przed mężem kochanki, który zastał ich razem w łóżku. Wcześniej został przez niego pobity. Teraz boi się, że mąż może zrobić coś również swojej żonie, dlatego chce się z nią jak najszybciej skontaktować. Kobieta jest w drugim miesiącu ciąży, nie wie, czy to dziecko kochanka, czy męża. W końcu kochanka dociera do szpitala z postanowieniem, że skończy swoje małżeństwo… Chłopiec, który uległ wypadkowi na rolkach, skarży się na ból nadgarstka. Jest rozdarty między matką i ojcem, którzy wciąż się kłócą. Rodzice małego pacjenta mieszkają razem, ale są w trakcie rozwodu. Maja też inne plany wobec syna, ojciec chce zrobić z niego sportowca, a matka muzyka. Chłopiec nie chce, żeby matka przyjeżdżała do szpitala, bo znów będzie awantura, a on ma dość widoku kłócących się rodziców. W szpitalu dochodzi jednak do awantury między rodzicami, a zdesperowany chłopiec wzywa ukochanego dziadka.

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 228 Logo Discovery Life
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
03:50 Szpital, odc. 238 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 528 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka przywozi 12-letniego Kubę Szulca, dla którego przyjaciel z klasy urządził na strychu swojego domu seans spirytystyczny, by wywołać ducha zmarłej matki chłopaka. Od zapalonych świeczek wybuchł niegroźny pożar i podczas ucieczki chłopiec spadł z drabiny. Pacjentem zajmować się będzie dr Michał Morawski. Zdeterminowany nastolatek zjada dużą ilość tabletek uspokajających i nasennych, żeby przeżyć śmierć kliniczną i spotkać nareszcie mamę. 50-letni Robert Węgrzyn przyprowadza na SOR żonę, 48-letnią Lucynę. Po powrocie z pracy zastał kobietę, która zachowywała się dziwnie i miała halucynacje. Mężczyzna nie ma pojęcia, że żona przechodzi menopauzę i zażyła leki sprowadzone z Chin. Kobieta nie wie, że tabletki zawierają w swoim składzie narkotyk. Przyjmuje ją ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz. Kiedy narkotyk przestaje działać pacjentka nadal chce zmienić swoje życie. Syn kobiety rozumie mamę i staje po jej stronie. Jednak jej mąż nie chce o tym słyszeć.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 240 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 9 – letnia Hania Piotrowska, którą na przejściu dla pieszych potrącił samochód. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Na oddział zgłaszają się także 17 – letni Kacper Brzeski ze swoją dziewczyną, Asią. Chłopak nadepnął na zardzewiały gwóźdź. Niestety, rana, która z początku wydawała się niegroźna, nie chce się goić i chłopak coraz gorzej się czuje. Zajmuje się nim dr Piotr Wójtowicz. Dziewczynka, którą pogotowie przywiozło z wypadku, jest bardzo obolała i przestraszona. Matka dziewczynki przyjeżdża do szpitala i jest zszokowana, że sprawca potrącił dziecko i uciekł, zostawiając je ranne na ulicy. Tymczasem sprawczyni wypadku też dociera do szpitala. Martwi się o dziewczynkę i boi się, ponieważ prowadziła samochód pod wpływem narkotyków. Chce to ukryć, wie, że będzie miała poważne problemy. Pacjent dr Piotra Wójtowicza razem ze swoją dziewczyną kilka dni temu uciekł z domu, ponieważ ich rodzice pokłócili się z powodu prowadzonych kiedyś wspólnie interesów i zabronili im się spotykać. W opuszczonym domu, w którym zakochani się ukrywali, chłopak nadepnął na zardzewiały gwóźdź. Jest obrażony na rodziców i nie zamierza się z nimi kontaktować, do szpitala przyjeżdża więc matka dziewczyny. Okazuje się, że stan 17-latka jest bardzo poważny, może mu grozić nawet amputacja. Matka dziewczyny musi zawiadomić jego rodziców, wie, że spotkanie zakończy się kolejną awanturą.

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 229 Logo Discovery Life
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
04:00 Szpital, odc. 239 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 529 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia 16-letni Rafał Marszalik. Razem z kolegami poszedł po lekcjach do opuszczonych fortów, potknął się i spadł z dużej wysokości. Boli go ręka i głowa. Chłopak dwa miesiące temu przeprowadził się do Krakowa z małej miejscowości i bardzo chce się zaprzyjaźnić z rówieśnikami. Szczególnie podoba mu się koleżanka szkolna Ania, która jest dla niego bardzo miła. Jednak o względy dziewczyny zabiega również bardzo popularny w klasie Antek. 16-latkiem zajmować się będzie dr Robert Szewczyk. Nastolatek nie chce dopuścić do spotkania w szpitalu jego kolegów z nadopiekuńczą matką, bo wstydzi się tego, że kobieta traktuje go jak małe dziecko. Nieoczekiwanie kobieta zaczyna źle się czuć. Okazuje się, że ma poważne kłopoty z sercem, które zaniedbała, bo poświęcała swoją uwagę tylko synowi. Na pogotowie trafia 26-letni Marcin Dworak. Mężczyzna pracuje na budowie. Obsunął się na niego betonowy element konstrukcji, który był transportowany przez dźwig. Operator dźwigu stracił kontrolę nad maszyną i spowodował wypadek. Pacjent jest przytomny, ale jego stan jest poważny. Przyjmuje go dr Piotr Wójtowicz. Lekarz podejrzewa, że mężczyzna, który spowodował wypadek może być pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Kierownik budowy grozi operatorowi dźwigu zwolnieniem z pracy, jego żona jest załamana, ponieważ mężczyzna jest jedynym żywicielem rodzony. Poza tym od dłuższego czasu dziwnie się zachowuje i wciąż zasypia.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 241 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi 22 – letnia Monika Tomczak. Dziewczyna od kilku dni ma mdłości, wymiotuje i źle się czuje. Podejrzewa, że jest w ciąży. Dziewczyną zajmuje się dr Michał Morawski. Pogotowie przywozi do szpitala także 55 – letniego Wiktora Zawadę. Mężczyzna był z wizytą u swojej sąsiadki, kiedy nagle zaczęła go bardzo mocno boleć głowa. Ból był na tyle silny, że oboje postanowili wezwać pogotowie. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. Pacjentka dr Michała bardzo cierpi i jest już wycieńczona. Początkowo dziewczyna utrzymuje, że jest w ciąży. Koleżance z pracy opowiada, że ojcem ma być znany aktor. Okłamuje personel szpitala, że jest stewardessą, naprawdę pracuje w sklepie. Niebawem okazuje się, że pacjentka nałogowo kłamie. Tymczasem koleżanka dziewczyny czeka nadal w szpitalu na pojawienie się słynnego aktora, który ponoć jest ojcem jej dziecka… Dziewczyna, która wszystkich oszukuje jest przestraszona, że w końcu prawda wyjdzie na jaw. Na odział przyjeżdża jej matka, kiedy odkrywa, że córka ma poważne kłopoty z wymyślaniem swojego życia, próbuje nakłonić ją na leczenie psychiatryczne. Bezskutecznie…Okazuje się, że pacjentka nie jest w ciąży, a jej stan wywołało nerwowe podgryzanie kosmyków włosów. Włosy zbiły się w żołądku w kulę. Mężczyzna z silnym bólem głowy jest bardzo przestraszony, nie wie, co się z nim dzieje.. Boi się o swoje życie, ale obawia się również, że sąsiadka, która bardzo mu się spodobała pomyśli sobie, że jest niedołężny i schorowany. Zaczyna mu na niej coraz bardziej zależeć, mimo że jest w trakcie przygotowań do ślubu z inną kobietą. Tymczasem do szpitala przyjeżdża zmartwiona sąsiadka mężczyzny. Pacjent ma teraz jeszcze jeden kłopot, nie chce dopuścić do spotkania w szpitalu sąsiadki ze swoją córką, która nie wie, że ojciec przed ślubem zaczął randkować z kimś innym. Mężczyzna myśli o tym, żeby odwołać ślub…Wkrótce na oddziale pojawiają się córka i narzeczona pacjenta. Dochodzi do awantury…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 230 Logo Discovery Life
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
04:05 Szpital, odc. 240 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 530 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka pogotowia przywozi 17-letnią Polę Juszczak, która na lekcji chemii rozbiła fiolkę ze stężonym kwasem solnym. Dziewczyna ma poparzoną skórę i powbijane odłamki szkła w dłoni. Do szpitala tuż za karetką ruszył bardzo zdenerwowany nauczyciel chemii. Mężczyzna od kilku tygodni sypia z nastolatką. Teraz boi się, że prawda o ich związku wyjdzie na jaw. Dziewczyną zajmować się będzie dr Robert Szewczyk. Grażyna Kawecka trzy dni temu obchodziła 40 urodziny. Inna przyjaciółka zorganizowała dla niej botoks party, przyjęcie, podczas którego kosmetyczka wstrzykiwała im toksynę botulinową. Towarzyszy jej przyjaciółka. Solenizantka jest bardzo zdenerwowana, ponieważ dziś rano obudziła się z opadniętą powieką. Nie wie, że jej przyjaciółka zatrudniła niewykwalifikowaną kosmetyczkę. Pacjentką zajmować się będzie dr Michał Morawski.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 242 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Na Szpitalny Oddział Ratunkowy koledzy przywożą 30-letniego Mateusza Jarowskiego. Godzinę temu mężczyzna dowiedział się, że wygrał na loterii milion złotych. Współpracownicy, żeby uczcić wygraną, zaczęli go wysoko podrzucać, aż mężczyzna uderzył głową o wiatrak zamontowany na suficie. Koledzy wystraszyli się wypadku i nie złapali mężczyzny, który upadając na podłogę złamał sobie lewą rękę. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. Na Szpitalny Oddział Ratunkowy karetka pogotowia przywozi 17-letnią Anetę Jończyk. Dziewczyna była na wagarach w opuszczonej fabryce i wpadła do jednego ze starych kominów. Zajmuje się nią dr Robert Szewczyk. Mężczyzną, który wygrał milion jest podekscytowany i zdenerwowany jednocześnie. Do tej pory mieszkał z matką, miał pracę, której nie lubi i stracił nadzieję, że cokolwiek może się zmienić. Pacjent cały czas ma przy sobie kupon i boi się, że jeśli powierzyłby go kolegom, to mogliby odebrać za niego wygraną. Mógłby zaufać swojej ukochanej dziewczynie, ale ta odeszła od niego miesiąc temu. Rzeczywiście, jeden z kolegów obmyśla plan, jak wykraść kupon. We wszystko wtajemnicza swoją nową dziewczynę. Okazuje się, że to była narzeczona pacjenta. Kobieta okłamuje go, że chce do niego wrócić, a tak naprawdę chodzi tylko o kradzież kuponu. Do szpitala przyjeżdża matka pacjenta, kobieta odkrywa spisek byłej dziewczyny syna i jego kolegi z pracy. Na oddziale dochodzi do awantury. 17-letnia pacjentka dr Roberta Szewczyka była na wagarach w opuszczonej fabryce i wpadła do jednego ze starych kominów. Dziewczyna jest pod opieką dziadków, z którymi z trudem się dogaduje. Jej matka urodziła ją mając 17 lat i od razu oddała rodzicom. Sama uciekła i nigdy nie próbowała skontaktować się z córką. Chociaż Aneta świetnie się uczy, jej babcia cały czas jest niezadowolona i wymaga od wnuczki jeszcze więcej. W szpitalu pojawia się koleżanka pacjentki. Ma wyrzuty sumienia, bo to ona namówiła dziewczynę na wagary w starej fabryce. Dziadkowie poszkodowanej dziewczyny nie akceptują przyjaciółki wnuczki, dlatego kiedy przyjeżdżają do szpitala od razu obwiniają ja o wypadek.

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 231 Logo Discovery Life
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
03:45 Szpital, odc. 241 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 531 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 17-latek i jego rok młodsza dziewczyna przyjeżdżają do szpitala z kolegą, 14-letnim Kacprem Kulą. Para namówiła chłopaka na przejażdżkę starym motorem jego ojca. Nagle maszyna stanęła, a nastolatek chciał ją naprawić. Odkręcił zbiornik z rozgrzanym olejem silnikowym, który wybuchł parząc mu twarz i dłonie. 14-latka przyjmuje dr Michał Morawski. Pacjentem dr Roberta Szewczyka jest 32-latek, który spadł ze schodów. Do wypadku doprowadziła niezrównoważona psychicznie kobieta, która zakochała się w pacjencie i wmówiła sobie, że jest jego narzeczoną. Nękany mężczyzna od kilku miesięcy ma dziewczynę, która o niczym nie wie. Tymczasem 25-latka, która prześladuje pacjenta jest gotowa zrobić wszystko, żeby z nim być. W szpitalu okazuje się, że prawdziwa ukochana pacjenta jest z nim w ciąży. 26-latka jest załamana, bo uważa, że chłopak ją oszukał i zdradził. Bliscy chorej kobiety podejrzewają, że ta wszystko zmyśliła. Dziewczyna w szale rzuca się na prawdziwą ukochaną pacjenta i chce zabić ją i dziecko.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 243 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Dziewczyna szantażowana przez kuzyna, zatrucie solaniną/ Chory kucharz z podwójnym życiem Na oddział ratunkowy piętnastoletnią Alę Frączak przywozi jej ojciec. Dziewczyna ma silne bóle brzucha, nudności i wysoką gorączkę. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. Piętnastolatka kilka dni temu po raz pierwszy poszła do łóżka ze swoim chłopakiem. Zdarzenie z ukrycia nakręcił jej kuzyn i teraz ją nim szantażuje. Dziewczyna wyczytała w internecie, że nastolatki często trują się surowymi ziemniakami, żeby przez kilka dni chorować i nie iść do szkoły. Zrobiła tak, żeby zostać w domu i nie spotkać się z kuzynem. Chłopak nastolatki przyjeżdża do szpitala, ale ona nie chce się z nim spotkać. Wkrótce w szpitalu zjawia się również kuzyn, który szantażuje dziewczynę. Ojciec pacjentki nic o tym nie wie i traktuje chłopaka jak syna. W szpitalu kuzyn nadal szantażuje dziewczynę i grozi jej, że jeśli nie pójdzie z nim do łóżka pokaże wszystkim filmik, na którym uprawia seks ze swoim chłopakiem… Tymczasem do szpitala, z bólem w klatce piersiowej, przyjeżdża trzydziestosześcioletni kucharz jednej z restauracji w mieście. Mężczyzna zasłabł w pracy. Na SOR przywozi go jego partnerka. Kobieta jest w siódmym miesiącu ciąży. Pacjentem będzie się zajmował dr Eryk Wajman. Narzeczona mężczyzny nalega na ślub, wspiera ją w tym jej matka. Kobieta nie wie, że pacjent w innym mieście ma żonę i dorastającą córkę…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 232 Logo Discovery Life
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
03:45 Szpital, odc. 242 Logo Discovery Life
17:50 Szpital, odc. 244 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Dziewczynka postrzelona w oko, wychowuje ją wujostwo/ Schorowana matka wykorzystywana przez córkę Pogotowie przywozi do szpitala 8-letnią Emilkę Szafraniec. Dziewczynka bawiła się ze swoimi kuzynami i jeden z nich postrzelił ją w oko z pistoletu na kulki. Pacjentką zajmie się dr Anna Nowicka. Kilka miesięcy temu zmarła mama dziewczynki. Po jej śmierci pacjentką opiekuje się ciotka, która zamierza ją adoptować. Kuzyni dziewczynki nie lubią jej i nie chcą, żeby zamieszkała z nimi na stałe. To młodszy z nich postrzelił ją w oko. Dziewczynka nie mówi o tym lekarzom, bo obiecała chłopkom, że ich nie wyda. Ciotka ośmiolatki zdaje sobie sprawę, że oprócz niej, dziewczynka nie ma nikogo bliskiego i jeśli ona się nią nie zajmie, to 8-latka trafi do domu dziecka. Dlatego chce ją adoptować i stworzyć jej rodzinę. Kobieta jednak nie zdaje sobie sprawy, że jej mąż i dzieci są temu przeciwni. Na oddział ratunkowy przychodzi 63-letnia Wanda Konarska ze swoją wnuczką, Ewą. Kobieta czuje się słabo i ma problemy z oddychaniem. Kobietę przyjmuje dr Michał Morawski. Pacjentka mieszka z córką i wnuczką, które miały się nią opiekować. Kobieta jest schorowana i potrzebuje pomocy. Jednak ani córka, ani wnuczka nie dbają o nią. Nastolatka jest zła, że musiała iść z babcią do szpitala, bo ma inne plany. Nie przejmuje się babcią, wykorzystuje okazję i okrada ją, robi tak często, kiedy potrzebuje pieniędzy.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 245 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Stewardessa bigamistka/ Zatrucie jadem kiełbasianym Do szpitala trafia młoda kobieta z dusznościami. Towarzyszy jej przyjaciółka. Pacjentkę przyjmuje dr Eryk Wajman. Kobieta jest bigamistką i ma dwóch mężów. Jednego w Polsce, drugiego we Włoszech. Pracuje jako stewardesa, dzięki czemu jest jej łatwo prowadzić podwójne życie. Bardzo szybko w szpitalu pojawia się mąż Włoch, który podejrzewa, że żona coś ukrywa i dlatego postanowił ją śledzić. Przyjaciółka pacjentki za wszelką cenę chce pozbyć się ze szpitala mężczyzny. Wie, że za chwilę pojawi się również mąż Polak, którego kobieta powiadomiła o tym, że jest w szpitalu. Mimo wysiłków przyjaciółki, dochodzi do spotkania dwóch mężów stewardessy… Na Szpitalny Oddział Ratunkowy trafia również 15-letni Jacek Kłyś. Nastolatka boli brzuch, widzi podwójnie i zachowuje się jak pijany. Przywozi go instruktor młodzieżowego obozu przetrwania. Mężczyzna jest przekonany, że chłopak poczuł się gorzej, bo pił z kolegami alkohol. Piętnastolatka bada dr Anna Nowicka. Okazuje się, że instruktor , który jest w trakcie rozwodu, spotyka się w tajemnicy z matką pacjenta. Kiedy jego syn dowiedział się o tym, z zemsty zmusił chłopka do zjedzenia zepsutej konserwy. Pacjent zatruł się jadem kiełbasianym.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 23 sierpnia 2020 (Niedziela)
03:45 Szpital, odc. 243 Logo Discovery Life
Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:45 Szpital, odc. 244 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 532 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala dociera 36-letnia Kinga Domańska. Kobieta pół roku temu rzuciła męża i pracę urzędniczki i została trenerką seksualną. Dziś, podczas prowadzonych przez siebie zajęć z odkrywania seksualności, bardzo źle się poczuła. Do szpitala przywiozła ją para uczestnicząca w kursie. Kobietą zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Pacjentką dr Wojciecha jest 6-latka z wadą serca. Rodzice dziewczynki są rozwiedzeni. Dziewczynka jest pod opieką matki. Mężczyzna jest z córką w szpitalu i uważa, że wada córki jest nieuleczalna, bo tak powiedziała mu była żona. Nie wie, że kobieta go okłamała, bo panicznie boi się zabiegów chirurgicznych. Tymczasem badania przeprowadzone w szpitalu potwierdzają pierwszą diagnozę lekarza, wada serca, którą ma dziewczynka, powinna być zoperowana. Ojciec 6-latki chce przekonać byłą żonę do operacji dziecka, wzywa do szpitala dziadków dziewczynki. Kobieta nie zamierza jednak zgodzić się na operację i chce zabrać córkę ze szpitala. Stan dziewczynki gwałtownie się pogarsza.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 246 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nawrót białaczki, chory ojciec chce wykorzystać syna jako dawcę/ Kobieta ukrywa przed narzeczonym, że ma dziecko, choroba bostońska Do szpitala zgłasza się 35-letni Maciej Drąg. Mężczyzna upadł w domu na schodach i skręcił sobie kostkę. Podczas upadku rozbił sobie głowę i dostał silnego krwotoku z rany. Mężczyznę do szpitala przywiozła żona. Pacjenta przyjmuje dr Michał Morawski. W przeszłości pacjent był chory na ostrą białaczkę szpikową. Dzięki długotrwałemu leczeniu i chemioterapii od prawie 6 lat objawy choroby są zahamowane. Ale od miesiąca mężczyzna czuje się źle i boi się, że jest to objawem nawrotu choroby. Mężczyzna dzwoni ze szpitala do swojego piętnastoletniego syna, z którym do tej pory nie utrzymywał kontaktów. Ostatnio odnalazł chłopca z bardzo egoistycznych pobudek. Liczy, że syn będzie mógł być dawcą szpiku dla niego… Do szpitala trafia 7 – letni Karol Bilski. Chłopiec od dwóch dni nie chce jeść i pić. Jest odwodniony i ma gorączkę, a od rana wymiotuje. Na oddział ratunkowy przywozi go matka, której towarzyszy starsza siostra. Małym pacjentem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Chłopca wychowuje tylko mama, która urodziła synka bardzo młodo. Ojciec porzucił ją jeszcze przed porodem. Starsza siostra z mężem pomagają jej w opiece nad dzieckiem, dzięki czemu młoda mama może studiować. Dziewczyna kocha synka, ale przestała się nim interesować, odkąd zaczęła spotykać się z nowym chłopakiem. Ukrywa przed nim, że ma dziecko. Kiedy chłopak przyjeżdża do szpitala, żeby zabrać dziewczynę na imprezę, ta okłamuje go, że chłopiec jest jej siostrzeńcem.

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 235 Logo Discovery Life
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
03:50 Szpital, odc. 245 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 533 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 9-latek tęskni za mamą, która opuściła rodzinę i wyjechała do Berlina. Bliscy ukrywają przed chłopcem fakt, że mama nie wróci. Kiedy ojciec małego pacjenta postanawia ułożyć sobie życie na nowo i postanawia zamieszkać z nową partnerką, chłopiec nie może się z tym pogodzić. Mężczyzna ma nadzieję, że uda im się stworzyć normalny dom i rodzinę dla jedynaka. Chłopiec nie akceptuje jednak kobiety. Wierzy babci, że pojedzie z nią do mamy. Ucieka ze szpitala i wpada pod karetkę. Do szpitala zgłasza się Iwona Jusiak. Dziewczyna za dwa tygodnie wychodzi za mąż. Zemdlała podczas przymiarki sukni ślubnej i przyjaciółki przywiozły ją na pogotowie. 25-latka ma wysoką gorączkę i od kilku dni bardzo źle się czuje. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 247 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Starszy pan połknął mostek zębowy; tango argentyńskie/ Romans wykładowcy ze studentką, nietypowy guz Do szpitala zgłasza się 70-letni Stanisław Mazut. Towarzyszy mu partnerka, Maria. Mężczyzna od kilku dni źle się czuje a dziś podczas lekcji tanga zaczął się dusić. Pacjenta przyjmuje dr Robert Szewczyk. Partnerka pacjenta bardzo martwi się o mężczyznę. Para poznała się dwa lata temu na zajęciach z tanga dla seniorów. Oboje pokochali się i zamieszkali razem. Dzieci mężczyzny nie mają o tym pojęcia, bo są skłócone z ojcem i zerwały z nim kontakt. Starszy pan pokłócił się z synem i córką, bo oboje namawiali go na sprzedaż mieszkania. Chcieli podzielić się pieniędzmi, a ojca umieścić w taniej kawalerce. Teraz pacjent postanawia skontaktować się z synem. Wkrótce do szpitala przyjeżdżają dzieci mężczyzny. Jednak nie interesuje ich stan zdrowia ojca, chcą przejąć jego mieszkanie. Kiedy poznają partnerkę mężczyzny, są wściekli i boją się, że kobieta może pokrzyżować im plany względem majątku ojca. Pogotowie przywozi do szpitala 45-letniego Rafała Romaniuka. Mężczyzna jest nauczycielem akademickim. W przerwie między zajęciami zemdlał w łazience przy oddawaniu moczu i podczas upadku uderzył się w głowę. Znaleźli go koledzy z pracy i wezwali pogotowie. Pacjentem zajmie się dr Anna Nowicka. Mężczyzna 4 miesiące temu porzucił żonę i związał się z jedną ze swoich studentek. Wyprowadził się z domu i wynajął mieszkanie. Nadal jednak nie rozwiódł się z żoną. Okazuje się, że studentka jest z wykładowcą tylko dla dobrych ocen, tak naprawdę nie zależy jej na nim. Nie zamierza też opiekować się mężczyzną, dlatego porzucony przez kochankę pacjent dzwoni po żonę…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 236 Logo Discovery Life
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
04:00 Szpital, odc. 246 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 534 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pacjentem doktora Wojciecha jest 25 latek, który jest pasjonatem UFO. Mężczyzna był na dachu, kiedy wydawało mu się, że odebrał sygnały od kosmitów. Z wrażenia stracił równowagę i spadł. Jego narzeczona jest wściekła, bo nie akceptuje pasji chłopaka. Ma dość historii o kosmitach i stawia mu warunek: albo ona albo UFO. Czy pacjent zrezygnuje z pasji i zawalczy o miłość? Dr Dominika przyjmuje chorego chłopca, którego na SOR przywozi matka w tajemnicy przed mężem tyranem. Mężczyzna jest ortopedą i sam leczy syna, ale jego metody są nieskuteczne. W szpitalu podważa diagnozę dr Dominiki i nie zgadza się na leczenie chłopca.

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 248 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): 7 promili/ Pracownik pobity przez bandytów nasłanych przez szefową Na oddział ratunkowy trafia 16-letnia Iga Jasek. Dziewczyna od trzech dni była na imprezie u kolegi i bez przerwy piła wódkę. Nagle straciła przytomność i spadła ze schodów. Upadając rozbiła sobie głowę. Pacjentką zajmować się będzie dr Eryk Wajman. Pogotowie przywozi do szpitala 30-letniego Kamila Żarnowskiego. Mężczyzna został pobity we własnym mieszkaniu. Jest w ciężkim stanie i ma problemy z oddychaniem. Zajmie się nim dr Michał Morawski. 16-letnia pacjentka dr. Eryka w niecałe trzy dni wypiła w sumie ponad dwa litry wódki i zatruła się. Do tej pory rzadko chodziła na imprezy i w ogóle nie spożywała alkoholu. Chciała zaimponować chłopakowi, który przywiózł ją do szpitala, bo od dawna jest w nim zakochana. Założyła się więc z koleżankami, że wypije na raz szklankę wódki. Kiedy to zrobiła, poczuła się źle i straciła przytomność. Wkrótce na oddziale pojawiają się rodzice dziewczyny, są przerażeni. Ich córka miała we krwi 7 promili alkoholu, to cud, że żyje! Rodzice pacjentki obarczają się nawzajem winą, za to, co się wydarzyło. Tymczasem dziewczyna na chwilę odzyskuje przytomność, choć nadal jest pijana. Niestety, krótko po tym, jej serce przestaje pracować… Młody mężczyzna, którego pogotowie przywiozło do szpitala, został brutalnie pobity w swoim mieszkaniu. Pacjent sypiał z szefową, żeby zdobyć awans. Kobieta zakochała się w nim do szaleństwa. Kiedy dowiedziała się, że 30-latek ma narzeczoną, z zemsty kazała go pobić. Narzeczona pacjenta nie ma pojęcia, że ukochany ją zdradził. Bardzo martwi się o mężczyznę. Niedługo potem na odział przyjeżdża zakochana szefowa pacjenta. Postanawia przekupić narzeczoną mężczyzny, żeby zniknęła z jego życia…

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 237 Logo Discovery Life
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
03:50 Szpital, odc. 247 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 535 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 50-latek zasłabł po tym, jak jedna ze studentek rozebrała się przed nim na egzaminie, żeby wymusić dobrą ocenę. Dziewczyna robi wszystko, żeby dostać piątkę, bo chce mieć wysoką średnią i stypendium naukowe. Szantażuje mężczyznę kompromitującym go zdjęciem i próbuje skłócić z żoną. Okłamuje kobietę, że jej mąż molestuje studentki. Pod opiekę dr Dominiki trafia pacjentka, która skarży się na silne bóle brzucha. Okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży poza. Jej matka zupełnie się tym nie przejmuje, a ojciec, którego dziewczyna poznała zaledwie 2 miesiące temu, jest w szoku. Załamana dziewczyna ma zamiar uciec.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Szpital, odc. 534 Logo TVN 7
18:50 Szpital, odc. 249 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): 9-latek, który zatruł się wilczą jagodą/ Małe dziecko z nefroblastomą Młoda kobieta przynosi na oddział ratunkowy swoją dziesięciomiesięczną córeczkę, Marysię. Podczas przewijania zauważyła, że brzuszek dziewczynki bardzo się powiększył. Dziecko przyjmuje dr Eryk Wajman. Pogotowie przywozi do szpitala 9-letniego Maćka Trybułę, który zmuszony przez swoich kuzynów zjadł kilka wilczych jagód. Pacjent jest w ciężkim stanie. Ma silne drgawki i majaczy. Chłopcem zajmie się dr Anna Nowicka. Matka 9-miesięcznej dziewczynki rok temu wyszła za mąż za mężczyznę, który jest od niej dużo starszy. Tuż po ślubie zdradziła go z jego synem i to on jest biologicznym ojcem jej dziecka. Kobieta żałuje tego co zrobiła, bardzo kocha męża. Boi się, że gdy mężczyzna dowie się prawdy, porzuci ją. Dlatego nie powiedziała mu, że dziewczynka nie jest jego córką. W szpitalu pojawiają się obaj mężczyźni, mąż kobiety oraz jego syn, ojciec dziewczynki. Biologiczny ojciec dziecka nadal kocha żonę ojca. Postanawia walczyć o kobietę i mówi ojcu prawdę… Mały pacjent dr Anny był przez kilka dni u babci za miastem, ponieważ jego rodzice musieli pilnie wyjechać za granicę. 9-latek niechętnie jeździ do babci, bo spotyka tam kuzynów, którzy się nad nim znęcają i go nie lubią. Wkrótce do szpitala przyjeżdża babcia chłopca i jego kuzyni. Kobieta nie ma pojęcia, że to oni zmusili 9-latka do zjedzenia trujących owoców. Nastolatkowie w ogóle nie czują się winni.

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 238 Logo Discovery Life
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
03:45 Szpital, odc. 248 Logo Discovery Life
11:50 Szpital, odc. 536 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 25-latek spowodował wypadek samochodowy, za który chciał dostać odszkodowanie. Mężczyzna udaje inwalidę i wyłudza pieniądze na rzekome leczenie. Dr Dominika natychmiast orientuje się w oszustwie. Mimo to pacjent z pomocą poznanej w szpitalu wolontariuszki zbiera pieniądze na oddziale, a dziewczyna wzywa znajomą dziennikarkę radiową, żeby nagłośniła jego tragedię. W tym czasie dr Piotr zajmuje się ranną nastolatką, która szaleńczo zakochała się w starszym chłopaku i postanowiła uciec z nim w świat. Żeby mieć pieniądze, włamali się do sklepu jubilerskiego ojca pacjentki. Wkrótce mężczyzna pojawia się na oddziale…

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 250 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Chłopiec, który wyskoczył z okna/ Dziadek, który wziął amfetaminę Pacjentem szpitala jest ośmioletni Kuba Zawistowski. Chłopiec wyskoczył z okna swojego domu w stroju Batmana, wierząc, że uda mu się polecieć do taty, za którym bardzo tęskni… Mężczyzna po rozstaniu z jego matką wyjechał do Ameryki. Pacjentem zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz. W tym czasie do szpitala kobieta przywozi 60-letniego Mieczysława Huleckiego. Mężczyzna podczas miłosnych igraszek, nagle stracił przytomność. Kobieta obawiając się, że to zawał, zmusiła mężczyznę do przyjazdu do szpitala. Mężczyznę przyjmuje dr Michał Morawski. Rodzice 8-letniego Kuby są w separacji, a jego matka ma nowego partnera. Mężczyzna bardzo nie lubi chłopca i to on powiedział mu, że jak skoczy z okna, to doleci do taty. Wkrótce do szpitala dociera matka małego pacjenta. Kobieta nie ma pojęcia o tym, że to jej partner jest odpowiedzialny za wypadek synka. Tymczasem partner matki zastrasza chłopca, bo nie chce, żeby jego mama dowiedziała się, że to on odpowiada za wypadek Kuby. Mężczyzna nie ma pracy, żyje na koszt kobiety i nie chce, żeby to się zmieniło. Tak naprawdę nie zależy mu na niej… Kochanka 60-letniego mężczyzny podejrzewa, że jej kochanek stracił przytomność przez środki na potencje. Lekarze nie wiedzą, że pacjent wziął narkotyki, które załatwił mu jego wnuk. Mężczyzna jest bardzo pobudzony i dziwnie się zachowuje. Doktor Michał Morawski podejrzewa, że mógł wziąć narkotyki, ale pacjent do niczego się nie przyznaje. Do szpitala przyjeżdża syn pacjenta, a potem jego wnuk. Od śmierci żony starszy pan ma wciąż nowe kochanki i prowadzi rozrywkowy tryb życia. Wnuk już wcześniej załatwiał dla niego marihuanę, teraz bardzo martwi się o dziadka, bo wie, że wziął amfetaminę. W końcu chłopak przyznaje się ojcu, że dał dziadkowi narkotyki. Mężczyzna przechodzi zawał w szpitalu.

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 239 Logo Discovery Life
Program TV na 29 sierpnia 2020 (Sobota)
03:45 Szpital, odc. 249 Logo Discovery Life
17:50 Szpital, odc. 251 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Kobieta po porodzie, która chce sprzedać dziecko/ 8-latek po wypadku na gokartach Do szpitala przychodzi 33-letnia Teresa Hudzik. Kobieta ma wysoką gorączkę i boli ją podbrzusze. Pacjentka kilka dni temu urodziła czwarte dziecko. Wraz z mężem od dłuższego czasu są bezrobotni, mają długi i grozi im eksmisja. Małżeństwo postanowiło sprzedać noworodka. Pacjentkę do szpitala przywozi kobieta, która chce kupić jej dziecko. Kobietę przyjmuje dr Robert Szewczyk. Tymczasem pogotowie przywozi do szpitala 8-letniego Tymka Lewickiego ze złamaną nogą. Pacjent miał wypadek na gokartach, na które zabrała go wujek. Mężczyzna jest także biologicznym ojcem chłopca. Zajmie się nim dr Dominika Gajda. Pacjentka dr. Roberta jest w trudnej sytuacji. Wraz z mężem od dłuższego czasu są bezrobotni, mają długi i grozi im eksmisja. Dlatego małżeństwo postanowiło sprzedać noworodka. Pacjentkę do szpitala przywozi kobieta, która chce kupić jej dziecko. Małżeństwo chce otrzymać za synka 15 tysięcy złotych, żeby zapłacić zaległy czynsz i rachunki. Kobieta, która chce kupić noworodka widzi, że ojciec waha się. Próbuje go uspokoić i przekonać, że wybrali dobrą rodzinę dla swojego dziecka. Mąż jednak próbuje przekonać żonę, żeby zrezygnowali ze sprzedaży dziecka… Matka 8-latka po wypadku na gokartach zdradziła męża i zaszła w ciążę ze szwagrem. To on jest biologicznym ojcem 8-latka. Mąż kobiety nie ma pojęcia, że wychowuje syna swojego brata. Jest wściekły, że mężczyzna bez pytania zabrał chłopca na gokarty i obwinia go o wypadek. W szpitalu pojawia się również biologiczny ojciec dziecka. Czy prawda wyjdzie na jaw?

/ Polska / program obyczajowy
18:50 Szpital, odc. 252 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Niepijący alkoholik z marskością wątroby ukrywa przed żoną swój nałóg/ Porażenie prądem z suszarki do włosów Do szpitala zgłasza się 40-letni Jerzy Iwański, który skarży się na silne bóle brzucha. Mężczyzna jest uzależniony od alkoholu, ale od dwóch lat nie pije. Regularnie chodzi na spotkania anonimowych alkoholików. Podczas jednego z nich, mężczyzna nagle źle się poczuł. Towarzyszy mu koleżanka z pracy. Pacjenta przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. Pogotowie przywozi do szpitala 20-letnią Patrycję Maciąg. Dziewczyna została porażona przez prąd, kiedy suszyła włosy starą suszarką. Nieprzytomną znalazł ją w łazience wujek i zadzwonił po karetkę. Dziewczyną zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Jerzy Iwański jest niepijącym alkoholikiem, ale ukrywa to przed niedawno poślubioną żoną. Do szpitala przywozi go koleżanka, która również jest uzależniona i razem z nim uczęszcza na spotkania anonimowych alkoholików. Niebawem do szpitala przyjeżdża żona pacjenta i jej syn. Chłopak uważa, że ojczym zdradza jego matkę. Przekonuje swoją matkę, że mężczyzna zdradza ją z koleżanką… Pacjentka dr Dominiki pochodzi ze wsi. Przyjechała na studia do miasta i zamieszkała u swojej ciotki. Kobieta nie ma pojęcia, że jej mąż i siostrzenica zakochali się w sobie. Niebawem do szpitala przyjeżdża córka mężczyzny, która nie lubi kuzynki. Poza tym córka mężczyzny domyśla się prawdy i chce o wszystkim powiedzieć matce…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 30 sierpnia 2020 (Niedziela)
03:45 Szpital, odc. 250 Logo Discovery Life
Program TV na 31 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:45 Szpital, odc. 251 Logo Discovery Life
11:45 Szpital, odc. 537 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pacjentką ordynatora jest nastolatka, która potrąciła człowieka, bo robiła sobie selfie podczas jazdy samochodem. Kiedy pogotowie przywozi mężczyznę na oddział, dziewczyna robi sobie z nim zdjęcia i informuje dziennikarzy o zdarzeniu, chcąc być sławna. Chłopak walczy o życie, czy lekarzom uda się go uratować? Jednocześnie stan 5-latka, którego ukąsił egzotyczny pająk przyniesiony w zakupach, gwałtownie pogarsza się. Rodzice chłopca nie mogą się dogadać, po tym, jak mężczyzna zostawił żonę z trójką dzieci. Choroba ich synka sprawia, że po raz pierwszy zaczynają ze sobą rozmawiać.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Szpital, odc. 536 Logo TVN 7
18:50 Szpital, odc. 253 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nauczycielka w ciąży z uczniem. Głodówka – zakład o torebkę Pogotowie przywozi 28-letnią nauczycielkę, Anetę Matelską. Kobieta jest w ciąży i bardzo źle się czuje. Ma objawy zatrucia pokarmowego, co w jej stanie może być bardzo niebezpieczne. Cały czas wymiotuje. Pogotowie ratunkowe przywozi do szpitala nauczycielkę w zaawansowanej ciąży. Nikt nie wie, że ojcem dziecka jest jej szesnastoletni uczeń. Pacjentka jest w złym stanie, ma objawy zatrucia pokarmowego i cały czas wymiotuje. Doktor Dominika spodziewa się przedwczesnego porodu. Tymczasem na oddział dociera uczeń i zarazem ojciec dziecka pacjentki. Chłopak jest bardzo zakochany w nauczycielce, spotykają się potajemnie od pół roku. Jak na swój wiek, jest dojrzały i odpowiedzialny. Na oddziale pojawia się jego ciotka, wychowuje nastolatka, odkąd jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Kobieta o niczym nie wie. Tymczasem dr Dominika musi przeprowadzić operację cesarskiego cięcia, żeby ratować życie dziecka. Ciotka ucznia dowiaduje się prawdy, żeby ukarać nauczycielkę zawiadamia o jej związku z uczniem dyrektorkę szkoły… Na oddział ratunkowy przychodzi 19-letnia Klaudia Raszewska. Dziewczyna od siedmiu dni nic nie jadła. Założyła się z koleżanką o to, która dłużej wytrzyma głodówkę. Ta, która przegra, kupi zwyciężczyni torebkę znanego projektanta. Nastolatkę przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. Na oddział przychodzą hostessy, z których jedna zasłabła na bankiecie. Okazuje się, że nastolatka od tygodnia nic nie je, bo założyła się z koleżanką o drogą torebkę. Jej stan jest poważny i lekarze obawiają się, że drastyczny post może jej poważnie zaszkodzić. Pacjentka nie chce przerwać głodówki, nie wie, że jej rywalka oszukuje i potajemnie podjada. Z zagłodzoną dziewczyna jest w szpitalu jej siostra, która martwi się, że jeśli matka dowie się prawdy, każe wrócić im do rodzinnego domu poza miastem. Bardzo chce jej pomóc. Tymczasem dziewczyna jest coraz bardziej głodna. Kiedy okazuje się, że jej rywalka oszukiwała i potajemnie jadła, nie przestrzegając głodówki, pacjentka pomimo zakazów lekarzy, najada się. Doktor Piotr podejrzewa, że mogło u niej dojść do pęknięcia żołądka.

/ Polska / program obyczajowy
19:50 Szpital, odc. 242 Logo Discovery Life
Program TV na 1 września 2020 (Wtorek)
03:50 Szpital, odc. 252 Logo Discovery Life
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Szpital. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Szpital w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Szpital.

Poprzednie emisje Szpital w telewizji

Emisja Szpital miała miejsce:

2020-07-14 03:50 Szpital, odc. 203 Logo Discovery Life
2020-07-13 19:50 Szpital, odc. 193 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Dr Dominika Gajda zajmuje się 35-letnią Agatą Bielską, która gorzej się poczuła podczas obiadu ze swoim byłym mężem. Byli małżonkowie rozwiedli się 9 lat temu. Od jakiegoś czasu znów się spotykają i ze sobą sypiają, mimo, że mężczyzna ma narzeczoną, z którą planuje ślub. Tymczasem do szpitala zgłasza się 16-letni Filip Migacz. Chłopak jest po przeszczepie nerki i przestraszył się, kiedy nagle źle się poczuł i zaczął gorączkować. Zajmuje się nim dr Piotr Wójtowicz, który zna pacjenta, bo asystował przy przeszczepie jego nerki. Do szpitala przyjeżdża narzeczona Macieja Lesiaka – byłego męża Agaty Bielskiej. Kobieta podejrzewała, że mężczyzna ją zdradza, dlatego go śledziła. W międzyczasie okazuje się, że pacjentka jest w ciąży pozamacicznej, którą trzeba jak najszybciej usunąć, bo zagraża jej życiu. Do byłego męża dociera, że bardzo kocha byłą żonę… Filip Migacz od dziecka cierpiał na wrodzoną niewydolność nerek i dużo czasu przebywał w szpitalu. Po przeszczepie jego życie bardzo się zmieniło. W końcu mógł żyć jak normalny nastolatek. Poznał dziewczynę i zakochał się w niej. Wkrótce okazuje się, że stan chłopaka pogorszył się, bo przestał brać leki immunosupresyjne. Czuł się po nich źle, miał problemy z cerą i wypadaniem włosów. Przez to teraz jego nowa nerka źle pracuje a organizm może odrzucić przeszczep…

/ Polska / program obyczajowy
2020-07-13 18:50 Szpital, odc. 204 Logo Discovery Life
2020-07-13 13:15 Szpital, odc. 576 Logo TVN
2020-07-13 11:50 Szpital, odc. 502 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pacjentem dr Michała jest 50-latek, który podczas ćwiczeń na siłowni zasłabł. Karetkę wezwała jego o 24 lata młodsza dziewczyna, która jest instruktorką fitness. Mężczyzna by nie czuć się przy niej staro, wyniszcza swój organizm intensywnymi ćwiczeniami oraz korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Regularnie obstrzykuje się botoksem. Doprowadza go to do poważnych kłopotów zdrowotnych. W szpitalu pojawia się również była żona mężczyzny. Pacjentką Dr Anny Nowickiej jest 13-letnia baletnica. Dziewczynka zasłabła podczas zajęć i upadła. Lekarka podejrzewa złamanie nogi, choć dużo bardziej martwi się ogólnym stanem zdrowia dziewczynki. Nastolatka by móc spędzać więcej czasu ze swoją ukochaną mamą za wszelka cenę próbuje się dostać do jej zespołu. Kobieta wie, że nigdy nie przyjmie córki, bo jest za słaba, ale boi się jej o tym powiedzieć. Dziewczynka wymyśla plan jak pozbyć się najlepszej uczennicy matki, by zająć jej miejsce.

/ Polska / program obyczajowy

Szpital gdzie obejrzeć?

Szpital można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Discovery Life, TVN, TVN 7

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry