Reklama

Szpital godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Szpital


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Szpital będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-07-18
14:55 Szpital, odc. 316 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi 18-letni Szymon Lesiak. Po szkole spotkał się ze swoim kolegą w parku. Nagle poczuł się słabo i zemdlał. Jego znajomy bardzo się tym przejął i namówił go, by zgłosił się do szpitala. Pacjentem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Nastolatek wychował się bez ojca, który odszedł, gdy chłopak miał 5 lat. Jednak pół roku temu odnalazł syna i nawiązał z nim stały kontakt. Chłopak dobrze dogaduje się z tatą i lubi się z nim widywać. Ukrywa to jednak przed matką, bo wie że byłaby przeciwna ich spotkaniom. Wkrótce kobieta dociera do szpitala. Jest nadopiekuńcza i bardzo kontroluje syna. Nie wie, że 18-latek postanowił po maturze wyjechać na studia do Irlandii. Wkrótce na oddział przyjeżdża ojciec pacjenta wraz z żoną. Kobieta bardzo polubiła chłopca, oboje martwią się o niego i nie chcą dłużej ukrywać spotkań z nim. Była żona mężczyzny jest zaskoczona spotkaniem. Wciąż ma żal do męża, że ją zostawił i nie chce się z nim widywać. Kiedy dowiaduje się, że syn spotyka się z ojcem, jest wściekła. Tymczasem okazuje się, że chłopak ma anemię. Karetka przywozi do szpitala 40-letnią Danutę Maszewską. Kobieta odbierała dzieci ze szkoły, kiedy została potrącona przez samochód prowadzony przez pijanego kierowcę. Mężczyzna uciekł z miejsca wypadku. Stan pacjentki jest bardzo poważny. Kobieta jednak najbardziej martwi się tym, że jej dzieci były świadkami wypadku. Pacjentką zajmie się ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Poszkodowana samotnie wychowuję dwójkę małych dzieci, bo jej mąż 7 miesięcy temu zmarł na zawał serca. Po jego śmierci, najstarsza córka wyprowadziła się z domu, bo pokłóciła się z matką. Dziewczyna była bardzo związana z ojcem. Obwinia matkę o to, że nie mogła się z nim pożegnać przed śmiercią. Kiedy bowiem mężczyzna leżał w szpitalu, kobieta nie zgodziła się, żeby dzieci go odwiedziły. Chciała je chronić. Teraz ma nadzieję, że córka zaopiekuje się młodszym rodzeństwem. Wypadek widział 11-letni syn kobiety i jej 9-letnia córka. Chłopiec dzwoni po starszą siostrę. Przerażona dziewczyna przyjeżdża do szpitala. Pacjentka godzi się z córką. Tymczasem dr Piotr mówi dziewczynie, że jej matkę czeka poważna operacja. Stan pacjentki pogarsza się…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-07-19
08:10 Szpital, odc. 316 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
Reklama
14:55 Szpital, odc. 317 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi Marek Walczyk ze swoją byłą żoną, którą porzucił piętnaście lat temu. Kilka miesięcy wcześniej się z nią spotkał. Uczucie odżyło i para postanowiła zacząć wszystko od nowa. Jednak podczas kolacji przy świecach doszło do wypadku. Mężczyzna tańczył i wszedł na stół. Rozlany alkohol zapalił się od świec, podpalił jego spodnie i poważnie poparzył krocze. Pacjentem zajmować się będzie ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Marek jest przerażony, bo tego dnia miał spotkać niewidziane od lat dzieci. Nie wiedzą one, że ich rodzice ponownie zaczęli się spotykać. Nienawidzą ojca za to, że je porzucił. Mężczyzna jest zrozpaczony. Spodziewał się lepszej reakcji na spotkanie z nim po latach. Poza tym, grozi mu amputacja członka. Pacjent boi się utraty męskości, zwłaszcza, że planował ponowny ślub z byłą żoną. Na oddziale jest trzydziestoletnia Karina Bystroń ze swoim kochankiem. Podczas intymnego spotkania, kobieta poczuła bardzo silny ból w skroniach i zawroty głowy, a później straciła przytomność. Mężczyzna przywiózł ją do szpitala. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Trzydziestolatka czuła się samotna i zaniedbana w małżeństwie, dlatego zaczęła spotykać się z poznanym na portalu randkowym mężczyzną. Teraz jest przerażona, bo do szpitala ma przyjechać jej mąż, a kochanek nie chce opuścić placówki. Kobieta nie wie, że adorator jest oszustem i już wcześniej wykorzystywał partnerki poznane przez Internet. Również tym razem chce on szantażować kobietę i nie zamierza opuścić oddziału. Niespodziewanie na SOR-ze pojawia się była kochanka internetowego oszusta.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-07-22
08:10 Szpital, odc. 317 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 318 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 16-letnia Ola Makuch czeka na przyjęcie przez lekarza. Nastolatka została pobita przez ojca, ale jej matka nie chce się do tego przyznać. Pacjentką zajmować się będzie dr Robert Szewczyk. Na oddział ratunkowy zgłasza się również przyrodnia siostra Oli – 22-latka z ostrym bólem głowy. Dziewczyna w wieku 18 lat uciekła z domu, bo ojciec się nad nią znęcał. Przypadkiem spotyka w szpitalu swoją macochę i dowiaduje się, że jej młodsza siostra przebywa na oddziale. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że ojciec znęca się nad Olą i jej matką. Chce im pomóc. Jednak żona tyrana jest całkowicie podporządkowana mężowi i boi się mu przeciwstawić. Wkrótce do szpitala przyjeżdża ojciec obu dziewczyn. Chce sprawdzić czy prawda nie wyszła na jaw. Na oddziale wybucha awantura… 50-letni Wojciech Jurczyk przywozi do szpitala syna swoich sąsiadów, 7-letniego Kacpra. Chłopiec bawił się w ogródku mężczyzny i spadł z drzewa. Przyjmuje go dr Dominika Gajda. Wojciech jest pedofilem. Zaprzyjaźnił się z dzieckiem, żeby zdobyć jego zaufanie i móc go molestować. Mężczyzna okłamuje lekarzy mówiąc, że jest ojcem chłopca. Mały bardzo lubi sąsiada i nie zdaje sobie sprawy z grożącego mu niebezpieczeństwa. Tymczasem dziwne zachowanie rzekomego opiekuna zastanawia pielęgniarkę oddziałową, Elżbietę Sułowską. Mały pacjent często myli się i zamiast nazywać sąsiada tatą, zwraca się do niego „wujku”. Mężczyzna chce jak najszybciej zabrać chłopca do domu, zanim jego rodzice zorientują się, że dziecka nie ma. Wkrótce personel szpitala orientuje się w sytuacji i zawiadamia policję. Kiedy pedofil dowiaduje się, że chłopiec powiedział prawdę, chce z nim uciec ze szpitala. W tym samym czasie na oddziale pojawia się patrol. Do szpitala docierają również rodzice Kacpra.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-07-23
08:10 Szpital, odc. 318 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 319 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka pogotowia przywozi do szpitala 12-latka z licznymi obrażeniami. Chłopak wziął dopalacze i pod ich wpływem skoczył na rowerze z kilkumetrowej skarpy. Pacjentem zajmie się dr Eryk Wajman. Chłopak ukradł dopalacze starszemu bratu, który opiekował się nim podczas nieobecności ojca. Rodzice dwa lata temu rozwiedli się, a synowie zamieszkali razem z matką. Tego dnia spędzali czas u ojca. Wkrótce na odział przychodzi starszy z braci – również pod wpływem narkotyków – który zorientował się, że młodszy ukradł mu używki. Nie chce, żeby prawda wyszła na jaw. Do szpitala dociera także ojciec dzieci. Mężczyzna wie, że była żona będzie miała do niego pretensje o wypadek. Opiekunowie chłopców kłócą się i mają odmienne zdanie na temat wychowania dzieci. Matka nastolatków uważa, że były mąż nie umie się nimi zajmować i niepotrzebnie na wszystko im pozwala. Kolega przyprowadza na oddział ratunkowy 23-letniego Adama Czubiaka, który ledwo stoi na nogach. Bardzo źle się czuje i ma duszności. Pacjenta przyjmuje ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Chłopak ma powikłania po nielegalnym zabiegu. Dwa tygodnie temu usunął sobie nerkę, którą później sprzedał, żeby spłacić dług u bandytów. Ci jednak ciągle mu grożą, bo chcą wyłudzić od niego więcej pieniędzy. Pacjent jest przerażony i obawia się o swoje życie. Prosi kolegę, żeby mu pomógł. Niebawem na oddziale zjawia się jeden z przestępców. Mężczyzna grozi choremu i chce od niego więcej pieniędzy. Bandyta zastrasza również dziewczynę pacjenta. Tymczasem stan chorego pogarsza się.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-07-24
08:10 Szpital, odc. 319 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 320 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi 35-letni Paweł Kowalik. Został pobity przez żonę, ale wstydzi się przyznać do tego lekarzom. Ma dużą ranę na głowie, która mocno krwawi. Przyjmuje go dr Dominika Gajda. Małżonka od lat znęca się nad mężczyzną. Ten jednak nie ma odwagi od niej odejść, bo boi się, że straci dzieci. Matka pacjenta jest przekonana, że to syn wszczyna w domu awantury. Tymczasem do szpitala przyjeżdża żona i dzieci poszkodowanego. Kobieta jest zdenerwowana, zdaje sobie sprawę, że tym razem przesadziła. Obawia się, że mąż może powiedzieć komuś prawdę. Doktor Dominika podejrzewa, że jej pacjent jest maltretowany. Jego stan jest bardzo ciężki – okazuje się, że ma pękniętą czaszkę. Karetka przywozi do szpitala 40-latkę, która ma problemy z oddychaniem i skarży się na ból w klatce piersiowej. Kobieta 4 lata temu spowodowała wypadek samochodowy, w którym zginął jej 6-letni syn, a córka została ciężko ranna. Zupełnie się tym załamała i odeszła od rodziny. Od tego czasu żyje na ulicy. Kobietą zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz. Okazuje się, że pacjentka jest dawną przyjaciółką Elżbiety Sułowskiej. Pielęgniarka oddziałowa nie miała pojęcia, że jej znajoma jest bezdomna. Uważa, że mąż kobiety powinien wiedzieć, co się z nią dzieje. Wkrótce mężczyzna dociera na oddział. Nadal ma do żony ogromny żal i ciągle obwinia ją o śmierć ich syna. Jest jednak w szoku widząc, w jakim stanie jest jego partnerka. 40-latka bardzo się postarzała i jest zaniedbana. Mężczyzna okłamuje swoje dziecko, bo nie chce, żeby matka i córka się spotkały.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-07-25
08:10 Szpital, odc. 320 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
Reklama
14:55 Szpital, odc. 321 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 38-letniego Janusza Gustę, pracownika fabryki mebli. Jeden z kolegów przybił mu automatycznym pistoletem prawą dłoń do kawałka deski. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. Cztery dni temu mężczyzna nakrył kilku pracowników na kradzieży drogich mebli. Jednak o przestępstwo został oskarżony ochroniarz. Janusz wie, że mężczyzna jest niewinny i chce zawiadomić o tym policję. Jeden ze złodziei próbował jednak zastraszyć świadka, dlatego przybił mu gwoździem rękę do deski. Pacjent boi się, że bandyci skrzywdzą jego rodzinę. Kłamie więc, że sam się zranił. Wkrótce na odział przyjeżdża jego żona i 8-letnia córka. Kobieta wie o wszystkim, jednak jest przeciwna zgłaszaniu sprawy na policję, ponieważ jej mąż jest jedynym żywicielem rodziny. Tymczasem do szpitala dociera współpracownik pacjenta, który go zranił. Chce zastraszyć pacjenta. Janusz pod wpływem gróźb zmienia zdanie, bo boi się o swoją rodzinę. Kiedy złodziej zaczyna straszyć córkę pacjenta, między mężczyznami dochodzi do szarpaniny. Żona 38-latka rozumie, że przestępca jest zdolny do wszystkiego… Do szpitala przyjeżdża 25-letnia Joanna Durak. Doznała poważnego urazu kręgosłupa, podczas nauki tańca na rurze. Na oddział przywiozła ją jej instruktorka. Zajmować się nią będzie dr Dominika Gajda. Pacjentka od kilku tygodni uczy się tańca erotycznego, bo chce zrobić niespodziankę swojemu chłopakowi. Jest w nim ślepo zakochana. Po doznanym urazie boi się, że będzie sparaliżowana. Tymczasem narzeczony dziewczyny przyjeżdża do szpitala. Mężczyzna jest kobieciarzem i od razu wpada mu w oko trenerka Joanny. Instruktorka postanawia udowodnić swojej podopiecznej, że jej wybranek ją oszukuje. Polubiła ją i chce, żeby ta w końcu przejrzała na oczy. Tymczasem chłopak nie przejmuje się tym, że został przyłapany na zdradzie. Liczy na to, że jego partnerka po raz kolejny mu wybaczy.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-07-26
08:10 Szpital, odc. 321 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 322 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka pogotowia przywozi do szpitala 5-letniego Adasia Rosiaka. Chłopiec wypił drinka swojej mamy i spadł ze schodów. Ma liczne obrażenia. Małym pacjentem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Razem z dzieckiem, na oddział przyjechała pijana matka. Kobieta trzy lata temu zostawiła męża dla kochanka. Nie jest jednak szczęśliwa w nowym związku i nadużywa alkoholu. Wzywa do placówki byłego męża, bo musi on wyrazić zgodę na leczenie syna. Kobieta nie wie, że maluch napił się drinka z wódki i napoju energetycznego. Lekarz początkowo również tego nie podejrzewa. Tymczasem do szpitala dociera kochanek kobiety, który jest hazardzistą i od dłuższego czasu wykorzystuje finansowo swoją partnerkę. Wkrótce na oddziale pojawia się także ojciec dziecka. Mężczyzna rzadko widuje się z synem, nie wie też o kłopotach byłej żony. Obwinia ją, że nie dopilnowała chłopca. Tymczasem wyniki badań krwi Adasia nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Lekarze odkrywają, że 5-latek jest pod wpływem alkoholu. Dr Eryk Wajman przyjmuje 27-letniego informatyka, który zgłosił się do szpitala, ponieważ bardzo boli go noga. Mężczyzna zakochał się w koleżance z pracy i dla niej postanowił się odchudzać. Podczas ćwiczeń na siłowni miał wypadek. Kiedy chłopak trafia do szpitala, wpada w oko przypadkowej pacjentce. W tym samym czasie dzwoni do niego znajoma, która tak mu się podoba. Kobieta przyjeżdża do szpitala. Nie wie, że pacjent się w niej podkochuje, ona traktuje go wyłącznie jak kolegę. Informatyk robi wszystko, żeby zaimponować dziewczynie i ją zdobyć. Okazuje się jednak, że jego wybranka ma narzeczonego. Chłopak jest tym załamany. Przypadkowa pacjentka, którą poznał w szpitalu stara się go pocieszyć. 27-latek nie zauważa, że dziewczyna jest nim zainteresowana i postanawia mimo wszystko wyznać uczucia koleżance z pracy.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-07-29
08:10 Szpital, odc. 322 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 323 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na oddział ratunkowy dociera 40-letni Janusz Madejczyk. Towarzyszy mu żona, która jest w trzecim miesiącu ciąży. Małżonkowie niedawno kupili nowe mieszkanie. Podczas remontu pokoju dla dziecka, mężczyzna spadł z drabiny i mocno się poturbował. Bardzo boli go lewy pośladek i noga. Będzie się nim zajmować dr Dominika Gajda. Niebawem na oddziale zjawia się była żona pacjenta, która jest niezrównoważona psychicznie. Mężczyzna boi się, że jego dawna partnerka może zrobić coś złego ciężarnej ukochanej. Jeszcze podczas trwania ich małżeństwa chora kobieta okaleczała się, a potem oskarżała przed policją męża. Obecna żona pacjenta nie wie jakie piekło przeszedł w przeszłości jej wybranek. Janusz chciał odciąć się od tych wydarzeń i zapomnieć o nich. Tymczasem dawna miłość żąda od niego pieniędzy. Kiedy pacjent odmawia, ona robi wszystko, żeby zniszczyć jego nowy związek. Okłamuje drugą żonę mężczyzny, że jej mąż jest niebezpiecznym sadystą. Przyszła matka czuje się zagubiona i nie wie komu ma wierzyć. Na oddziale dochodzi do szarpaniny między kobietami. Karetka przywozi do szpitala 50-letniego Stefana Talarskiego. Pacjent, który trafił do dr Eryka, pobił się ze swoim sąsiadem, z którym jest skłócony od wielu lat. Mężczyźni nienawidzą się i awanturują z byle powodu. Tym razem pokłócili się o ziemię rozsypaną na balkonie. Drugi uczestnik bójki również zostaje przyjęty na oddział. Poszkodowani nie chcą leżeć ze sobą na jednej sali i ciągle się awanturują. Nie mają pojęcia, że ich dzieci są w sobie zakochane i spotykają się za ich plecami. Młodzi chcą uciec za granicę, bo wiedzą, że rodzice nie zgodzą się, żeby byli razem. Gdy mężczyźni dowiadują się o potajemnym związku, wybucha awantura.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-07-30
08:10 Szpital, odc. 323 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 324 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi 35-letni Wiktor Górski ze swoją kochanką. Za zgodą żony sypia on z innymi kobietami. Teściowa przyłapała parę w łóżku. Kobieta wpadła w szał i uderzyła zięcia butelką po winie a jego partnerkę podrapała po twarzy. Pacjentem zajmować się będzie dr Robert Szewczyk. Kochanka martwi się, że została oszpecona. Tymczasem lekarz podejrzewa, że mężczyzna ma uszkodzone oko. Teściowa jest wściekła na Wiktora, że zdradził jej córkę. Nie wie, że małżonkowie umówili się, że mogą sypiać z wieloma partnerami. Dzwoni po swojego męża, żeby ten rozmówił się z niewiernym zięciem. W szpitalu dochodzi do awantury, a poszkodowany postanawia sprowadzić swoją żonę, żeby wszystko wyjaśniła rodzicom. Teściowie są w szoku. Tymczasem ukochana pacjenta ma już dość tej sytuacji i chciałaby, żeby byli sobie wierni. Karetka pogotowia przywozi do szpitala 16-letniego Antka Larysza, który próbował włamać się do domu swojego ojca i został dotkliwie pogryziony przez psy. Jego stan jest poważny. Pacjenta przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. Kilka tygodni temu nastolatek odnalazł biologicznego ojca, ale mężczyzna nie chciał się z nim spotkać. Chłopak próbował włamać się do jego domu, bo był ciekaw jak żyje jego tata. W szpitalu mężczyzna jest wraz z policją, która chce przesłuchać włamywacza. Ojciec pacjenta nie wie, że chłopak jest jego synem, bo nigdy go nie widział. Przed laty wyrzekł się dziecka i nadal nie chce mieć z nim nic wspólnego. Robi wszystko, żeby jego żona nie dowiedziała się, że ma dziecko z inną. Mimo to kobieta poznaje jego tajemnicę. Mężczyzna chce przekonać partnerkę, że 16-latek nie jest jego synem. Jednak ona postanawia sama porozmawiać z chłopakiem. Jest poruszona, że mąż okłamywał ją przez tyle lat.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-07-31
08:10 Szpital, odc. 324 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 325 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na oddziale jest 30-letnia Kinga Studnicka, która zasłabła podczas pracy i bardzo boli ją głowa. Młoda kobieta jest kasjerką w supermarkecie. Do przyjazdu do szpitala namówiła ją koleżanka z firmy. Pacjentka jest przerażona, że przez wizytę u lekarza może zostać zwolniona, bo ma bardzo złe kontakty z szefową. Dziewczynę przyjmuje dr Dominika Gajda. Pracodawczyni Kingi znęca się nad nią psychicznie i od miesięcy ją wykorzystuje. Niespodziewanie na oddział przychodzi mąż szefowej. Przyznaje się żonie, że jest zakochany w przebywającej na oddziale podwładnej. Tymczasem okazuje się, że pacjentka ma raka płuc. Mężczyzna jest załamany, że jego ukochana może być śmiertelnie chora. Na odział ratunkowy docierają nastoletni rodzice ze swoim półrocznym synkiem, który miał dzień wcześniej chrzest. Tego dnia rano mały wymiotował i prawie stracił przytomność. Chłopczykiem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Niemowlę jest w ciężkim stanie. Okazuje się, że matka smyka upiła się po chrzcinach, a rano nakarmiła dziecko piersią. Nie zdawała sobie sprawy, że wciąż ma we krwi alkohol. Dziewiętnastolatka sięgnęła po kieliszek, bo podejrzewa swojego chłopaka o zdradę. Młodzi rodzice są przerażeni. Nie dość, że stan ich dziecka nie poprawia się, to jeszcze usłyszeli, że z racji zaniedbania, ich sprawa może zostać zgłoszona na policję. Wkrótce na oddział przychodzi matka dziewczyny, która nie widziała córki od zajścia w ciążę. Kobieta jest przekonana, że odpowiedzialny za tragedię jest również ojciec dziecka. Ma pretensje do córki, że nie zwróciła się z prośbą o pomoc wcześniej.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-01
08:10 Szpital, odc. 325 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 326 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala przyjeżdża 16-letni Łukasz Kubiak. Przywozi go starsza siostra, Ola. Chłopak tydzień temu wytatuował sobie gałkę oczną, żeby zwrócić na siebie uwagę rodziców. Od tej pory bardzo źle się czuje. Dzisiaj jego stan gwałtownie się pogorszył. Nastolatka przyjmuje dr Dominika Gajda. Rodzeństwo było samo przez kilka dni, bo ich opiekunowie byli zajęci swoimi sprawami. Chłopak czuje się odrzucony przez rodziców. Tylko siostra naprawdę przejmuje się jego losem. W czasie nieobecności matki pacjenta, która wyjechała w delegację, synem miał się zajmować ojciec. Jednak mężczyzna wykorzystał okazję, żeby spędzić ten czas z kochanką. Kiedy dowiaduje się, że chłopak zrobił sobie na oku tatuaż jest w szoku i ma pretensje do córki, że nie dopilnowała brata. Wkrótce w szpitalu pojawia się mama 16-latka. Kobieta obwinia o wszystko męża. Poznaje również prawdę o jego kochance. Między małżonkami dochodzi od awantury. Tymczasem okazuje się, że konieczne będzie usunięcie oka. Rodzice chłopaka są zszokowani. Zdenerwowana Edyta Sawicka razem ze swoim partnerem przywożą do szpitala 5-letniego synka kobiety, który nagle dostał silnych duszności i wysypki na całym ciele. Matka nie wie, że chłopiec jest uczulony na lateks, który występuje między innymi w bananach. Mały jadł rano płatki z owocami i dostał silnego uczulenia. Pacjentem zajmować się będzie dr Robert Szewczyk. Malucha dotychczas wychowywała babcia, bo jego matka zajęta była pracą. Niedawno kobieta zabrała synka do siebie, bo chce sama się nim zajmować. Tymczasem babcia chłopca lekceważy swoją córkę i nie chce oddać wnuczka. Przez lata opiekowała się nim i traktuje go jak własne dziecko. Teraz boi się, że zostanie zupełnie sama. Od śmierci męża kobieta czuje się samotna. Ma pretensje do córki, że zabrała jej wnuka i oskarża ją, że nie potrafi się nim zająć i to przez nią trafił do szpitala. Matka pacjenta nie miała pojęcia, że syn jest uczulony na lateks.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-02
08:10 Szpital, odc. 326 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 327 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 10-letnia Marysia Kasprzycka przywozi do szpitala swojego półrocznego braciszka. Dziewczynka zauważyła, że chłopiec jest bardzo osłabiony i martwi się, że może być poważnie chory. Dziecko jest niedożywione, bo od dwóch tygodni matka podaje mu tylko zioła, które przepisała znachorka. Maluchem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Stan pacjenta jest bardzo poważny, personel zawiadamia więc jego ojca. Matka nie chce się zgodzić, żeby jej syn został w szpitalu. Straciła już jedno dziecko i obwinia o to lekarzy. Tymczasem na oddział dociera tata chłopca. Mężczyzna nie wiedział, że żona leczy syna u znachorki. Lekarze uświadamiają mu, że jego żona powinna leczyć się psychiatrycznie. Pogotowie przywozi na oddział ratunkowy 38-letniego Grzegorza Miśtala. Mężczyzna miał wypadek podczas naprawiania samochodu – jego kochanka niechcący przejechała po nim autem. Pacjentem zajmie się dr Michał Morawski. Poszkodowany kilka miesięcy temu zdradził żonę z jej młodszą kuzynką, która przyjechała do Krakowa na studia i zamieszkała u nich w domu. Niewierny małżonek porzucił partnerkę, ale jeszcze się z nią nie rozwiódł. Teraz jest wściekły na swoją kochankę, że przez nią trafił do szpitala. Zaczyna żałować, że odszedł od żony i chciałby do niej wrócić. Porzucona kobieta zaczęła się już jednak spotykać się z kolegą z pracy.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-05
08:10 Szpital, odc. 327 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 328 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Grażyna Józefowicz przywiozła na oddział ratunkowy swoją 25-letnią córkę Joannę, która ma problemy z oddychaniem i bardzo wysoką gorączkę. Przyjmuje ją dr Dominika Gajda. Pacjentka od czasu studiów prawniczych pracuje w kancelarii rodziców. To oni wybrali dla niej zawód i organizują całe jej życie. Dziewczyna przekuła język żeby udowodnić swojemu chłopakowi, że potrafi zrobić coś szalonego. Mężczyzna dwa miesiące temu wyjechał do Paryża i od tego czasu się z nią nie skontaktował. Joanna nie wie, że to jej rodzice opłacili mu prestiżowy kurs malarstwa w zamian za to, że się z nią rozstanie. Pacjentka jest bardzo zakochana i nie może się pogodzić z odejściem chłopaka. Kiedy załamana dziewczyna odkrywa prawdę, wyrzuca rodziców ze szpitala i postanawia zmienić swoje życie. Karetka przywozi do szpitala Waldemara Rabińskiego, którego potrącił samochód. Mężczyzna stracił na chwilę przytomność. Reaguje na dotyk, ale nie wie gdzie jest, ani co się wydarzyło. Zajmować się nim będzie ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Pacjent dwa lata temu porzucił rodzinę i zostawił list pożegnalny. Okazuje się, że upozorował samobójstwo, żeby uniknąć spłacania ogromnych długów, które zrobił. Sam związał się z nową kobietą, która go utrzymuje. Mężczyzna zupełnie nie interesował się losem dorastających synów. Okłamał kolejną partnerkę mówiąc jej, że żona wyrzuciła go z domu i zostawiła bez środków do życia. Kiedy wszyscy spotykają się w szpitalu, żona pacjenta chce udowodnić, że ona i jego nowa partnerka padły ofiarami oszustw mężczyzny.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-06
08:10 Szpital, odc. 328 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 329 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetki przywożą do szpitala parę 24-latków: Alicję Kruk i Sebastiana Modlińskiego. Młodzi jechali na swój ślub zabytkowym motocyklem, kiedy drogę zajechała im matka panny młodej. Kobieta zrobiła córce awanturę, bo nie chciała dopuścić do małżeństwa. Narzeczeni chcieli przed nią uciec, ale chłopak stracił panowanie nad kierownicą i wjechał w drzewo. Pacjentów przyjmują dr Piotr Wójtowicz oraz Eryk Wajman. Para jest w ciężkim stanie. U dziewczyny konieczna jest operacja usunięcia śledziony. Matka która doprowadziła do wypadku nie chce, żeby córka wychodziła za mąż za biednego chłopaka. Robi wszystko, żeby dziewczyna go porzuciła, ale bezskutecznie. Młodzi bardzo się kochają i nadal zamierzają się pobrać. Tymczasem stan dziewczyny gwałtownie się pogarsza. Do szpitala przyjeżdża 16-letni Janek Szymkiewicz, który skarży się na silne bóle brzucha i nudności. Zajmować się nim będzie dr Robert Szewczyk. Pacjenta przywozi ciotka, siostra jego zmarłej matki, do której chodzi na lekcje skrzypiec, w tajemnicy przed swoim ojcem. Mężczyzna nie zgadza się, żeby syn rozwijał swój talent muzyczny. Woli żeby chłopak został kulturystą i potajemnie podaje synowi sterydy, tłumacząc że to witaminy. Jednak brat nastolatka domyśla się prawdy. Ojciec nie czuje się winny i wszystkiego się wypiera.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-07
08:10 Szpital, odc. 329 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 330 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 19-letnia Aldona Polak. Dziewczyna jest osłabiona, ma gorączkę i duszności. Trzy tygodnie temu przeszła operację plastyczną nosa, bo chciała upodobnić się do swojej idolki. W ranę wdało się jednak zakażenie. Dziewczyną zajmować się będzie dr Eryk Wajman. Chorej towarzyszy przyjaciółka. Nastolatka zazdrości pacjentce, że matka zafundowała jej operację. Podrywa przypadkowego pacjenta, bo chce znaleźć sobie bogatego sponsora. Tymczasem do szpitala przyjeżdża matka Aldony, a wkrótce również jej ojciec. Jej rodzice jakiś czas temu się rozwiedli. Mężczyzna jest wściekły na byłą żonę, że pozwoliła córce na operację plastyczną. Tymczasem policja przywozi do szpitala 75-letniego Zbigniewa Jaworskiego, który cierpi na Alzheimera. To nieuleczalna i postępująca choroba. Mężczyzna jest dodatkowo dręczony psychicznie przez swojego syna. Pacjent nie wie jak się nazywa, ani gdzie jest. Wyszedł z domu, bo chciał się spotkać z bratem, ale nie mógł do niego trafić i błąkał się po mieście przez kilka godzin. Pacjentem zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz. 75-latek uciekł z domu, bo chciał pogodzić się z bratem, z którym pokłócił się o spadek. Syn staruszka nie chce się jednak zgodzić na spotkanie rodzeństwa. Tymczasem synowa pacjenta wzywa do szpitala brata swojego teścia. Jej mąż nie chce jednak wpuścić wuja do sali…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-08
08:10 Szpital, odc. 330 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 331 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ojciec przywozi do szpitala 10-letnią córkę Basię. Mężczyzna jest chemikiem i ma w garażu małe laboratorium. Dziewczynka bardzo cierpi, bo podczas zabawy z ojcem, poparzyła sobie chlorem ręce i brzuch. Będzie się nią zajmować dr Anna Nowicka. Ojciec małej pacjentki obwinia się o wypadek. Z zawodu był nauczycielem chemii, ale odkąd stracił pracę zajmuje się domem i dzieckiem. Podczas przeprowadzania eksperymentu w garażu, doszło do wypadku. Rodzice dziewczynki są w konflikcie. Kobieta oskarża męża o spowodowanie obrażeń na ciele córki. Żąda rozwodu i chce zabrać mu dziecko. Jednak Basia bardzo kocha swojego tatę i nie chce go stracić. Pogotowie przywozi do szpitala 22-letnią Sarę Bartkowicz. Młoda kobieta dostała w pracy ataku padaczki i upadając mocno uderzyła się w głowę. Jest nieprzytomna. Zajmie się nią dr Michał Morawski. Lekarze nie wiedzą, że pacjentka od dziecka choruje na epilepsję. Tego dnia zapomniała zażyć leki i dostała ataku. Na oddział przyjeżdża jej koleżanka z pracy, która wezwała karetkę. Nie wie, że Sara jest poważnie chora, ponieważ ta ukrywa to z obawy, że zostanie zwolniona. 22-latce zależy na zatrudnieniu, bo utrzymuje siebie i narzeczonego, który wykorzystuje ją finansowo. Jej ukochany postanowił zarobić dzięki chorobie swojej dziewczyny. Chce wyłudzić odszkodowanie i wzywa do szpitala szefową pacjentki. Żąda, żeby narzeczona ją okłamała. Dziewczyna się na to nie zgadza. Pod wpływem zdenerwowania, po rozmowie z narzeczonym, chora na padaczkę dostaje kolejnego ataku.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-09
08:10 Szpital, odc. 331 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 332 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na oddział ratunkowy zgłasza się 17-letni Darek Szymański. Podczas treningu piłki nożnej tak bardzo rozbolała go łydka, że nie mógł chodzić. Przyjmuje go dr Piotr Wójtowicz. Z pacjentem jest jego sympatia, która namówiła go na przyjazd do szpitala. Chłopak jest molestowany seksualnie przez matkę. Ukrywa przed nią, że ma dziewczynę, bo kobieta jest o niego bardzo zazdrosna. Szantażuje syna, że się zabije jeśli ten ją zostawi. Darek prosi więc swoją ukochaną, żeby pojechała do domu. Wkrótce mama chorego przyjeżdża na oddział. Kiedy poznaje miłość swojego syna, jest wściekła. Chłopak udaje przed matką, że nic ich nie łączy. Tymczasem nastolatka przypadkiem dowiaduje się o molestowaniu. Mówi o tym pielęgniarce oddziałowej, Elżbiecie Sułowskiej. Ordynator dr Piotr zamierza porozmawiać z pacjentem i ustalić, czy rzeczywiście matka zmusza go do współżycia. Do szpitala zgłasza się 58-letni Stanisław Listkiewicz. Mężczyzna ma krwotok z nosa. Choruje na nadciśnienie tętnicze, ale od śmierci żony zaniedbał wizyty u lekarza i przestał brać leki, przez co jego stan się pogorszył. Pacjentem zajmie się dr Anna Nowicka. Chory dzwoni do swojej szwagierki – siostry bliźniaczki jego zmarłej żony. Mężczyzna jest w niej zakochany i chce, żeby towarzyszyła mu w szpitalu. Ona o niczym nie wie. Kiedy mężczyzna wyznaje jej swoje uczucia jest zaskoczona, zwłaszcza, że ona nie odwzajemnia jego miłości. Tymczasem do szpitala przyjeżdża mąż kobiety. Jest przekonany, że żona zdradza go ze szwagrem i robi jej awanturę…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-12
08:10 Szpital, odc. 332 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 333 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 36-letniego Artura Smagę, który spadł z drabiny remontując mieszkanie narzeczonej. Dziewczyna przez kilka dni była poza miastem. Kiedy wróciła do domu, znalazła nieprzytomnego chłopaka i wezwała pogotowie. Pacjentem zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Poszkodowany chciał udobruchać ukochaną, żeby później powiedzieć jej, że jego firma splajtowała. Nie ma pojęcia, że ta zdradziła go z jego najlepszym kolegą. Kobieta chciała tego dnia powiedzieć partnerowi, że od niego odchodzi. Jednak w szpitalu zaczyna mieć wątpliwości, bo wciąż go kocha. Tymczasem fałszywy przyjaciel pacjenta robi wszystko, żeby ich ze sobą skłócić i zdobyć dziewczynę, na której mu zależy. Na oddział ratunkowy trafia 30-letnia Karolina Roszak. Kobietę potrącił samochód, kiedy kłóciła się na ulicy ze swoim kochankiem. Pacjentkę przyjmuje dr Robert Szewczyk. Mężczyzna z którym sypia pacjentka – były narzeczony jej siostry – oskarża ją, że zaraziła go chorobą weneryczną. Był u lekarza i dowiedział się, że ma rzeżączkę. Dziewczyna nie chce się przyznać, że od dawna ma objawy tej choroby. Lekceważy swoje dolegliwości, dlatego nie poszła jeszcze do lekarza. Karolina lubi seks i sypia z wieloma partnerami. Ci zakochują się w niej, ale ona nie traktuje ich poważnie. Nie ma zamiaru z nikim wiązać się na stałe. Kobieta nie mówi lekarzowi o objawach i swoich podejrzeniach. Tymczasem na oddział przyjeżdża kolejny kochanek pacjentki, który jest w niej bardzo zakochany. Dziewczyna nie chce, żeby dowiedział się, że ma chorobę weneryczną i mogła go zarazić.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-13
08:10 Szpital, odc. 333 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 334 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 18-letniego Mikołaja Kurzawę. Nastolatek chciał zaimponować dziewczynie, w której jest zakochany. Na jej oczach skoczył z dachu jednego budynku na drugi. Niestety akrobacja się nie udała i chłopak spadł z dużej wysokości. Pacjentem zajmie się doktor Robert Szewczyk. Niebezpieczny skok, to nie pierwszy raz, kiedy Mikołaj ryzykował życie dla ukochanej. Dziewczyna przyjeżdża do szpitala z kolegą rannego, który również się w niej podkochuje. Nastolatka zwodzi adoratorów, bo sama nie wie, którego ma wybrać. Wkrótce do szpitala przyjeżdża matka poszkodowanego. Jest zaskoczona zachowaniem swojego dziecka. Przypadkiem przyłapuje koleżankę syna na pocałunku z innym… Na oddział zostaje przywieziony ciężko pobity 40-latek, którego przyjmuje dr Michał Morawski. Pacjent wyszedł tego dnia z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za nieumyślne zabicie sąsiada. 18-letni syn ofiary od dawna planował zemstę na mężczyźnie. Napadł go pod jego domem i brutalnie pobił. Ofiara nie chce nikomu powiedzieć, że wie kto go poturbował. Morderca ma wyrzuty sumienia, że odebrał nastolatkowi ojca i chciałby odkupić swoje winy. Tymczasem żona skazańca chce, żeby mąż wydał chłopaka w ręce policji. Jednak mężczyzna nie ma zamiaru tego robić. Syn zmarłego nie może uwierzyć, że pobity sąsiad nie zeznawał przeciwko niemu i że ma szczere intencje. Tymczasem małżonka grozi pacjentowi, że zostawi go jeśli ten nie wniesie oskarżenia.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-14
08:10 Szpital, odc. 334 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 335 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pogotowie przywozi do szpitala 9-latka, który wpadł do zamarzniętej sadzawki. Zajmie się nim dr Anna Nowicka. Matka pacjenta zostawiła synów samych w domu i wyjechała na weekend z kochankiem. Chłopiec jeździł z bratem na łyżwach, kiedy załamał się pod nim lód. Jego stan jest ciężki, organizm dziecka jest bowiem bardzo wychłodzony. Brat 9-latka jest przerażony wypadkiem. Boi się, że lekarze dowiedzą się, że zostali bez opieki i wezwą policję. Dzwoni do byłego partnera mamy i prosi go o pomoc. Wkrótce mężczyzna przyjeżdża do szpitala. Chłopcy mają nadzieje, że uda im się oszukać lekarkę, że jest to ich ojciec. Niespodziewanie stan pacjenta pogarsza się. 11-latek jest przerażony, że jego młodszy brat umrze. Tymczasem matka dzieci dociera do szpitala. Jej zachowanie zaskakuje byłego partnera. Kobieta nie widzi nic złego w tym, że wyjechała poza miasto i zostawiła synów bez opieki. Tymczasem okazuje się, że 9-latek ma wrodzoną wadę serca i do końca życia będzie musiał przyjmować leki i być pod opieka kardiologa. Karetka pogotowia przywozi na Szpitalny Oddział Ratunkowy 50-letniego Leszka Bukowskiego, który zemdlał podczas ćwiczeń na siłowni. Zajmie się nim dr Eryk Wajman. Mężczyzna po śmierci żony samotnie wychowuje nastoletnią córkę, z którą jest bardzo związany. To ona namówiła go, żeby chodził na siłownię. Uważa bowiem, że powinien o siebie zadbać. Bardzo zależy jej na tym, żeby związał się z jakąś kobietą. Pacjent nie ma pojęcia, że córka pół roku temu założyła mu konto na portalu randkowym. W jego imieniu flirtowała z 40-letnią kobietą. Dzisiaj miało dość do ich pierwszego spotkania. Nastolatka dzwoni do poznanej w Internecie kobiety, żeby ściągnąć ją do szpitala. Wkrótce kobieta dociera na oddział. Jest zła na Leszka, bo czuje się oszukana. Córka pacjenta nie zamierza się jednak poddać i chce go zeswatać z Elżbietą Sułowską…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-16
08:10 Szpital, odc. 335 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 336 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na oddział ratunkowy zgłasza się 40-letni Wiktor Polański, który został zaatakowany przez strusie. Stratowanego i podziobanego mężczyznę przyprowadza jego teść. Pacjent nie chce się przyznać co tak naprawdę się wydarzyło i okłamuje rejestratorkę, że został pobity. Rannym zajmować się będzie dr Eryk Wajman. Ofiara ukrywa przed żoną, że chce otworzyć fermę ze strusiami. Pomaga mu w tym teść. Tymczasem do szpitala dociera kobieta, która sprzedała pacjentowi ptaki. Podaje się za żonę 40-latka, bo chce się dowiedzieć, co się z nim dzieje. Chwilę później na oddziale pojawia się prawdziwa małżonka. Kobieta jest przekonana, że mąż ją zdradza. W trakcie badań okazuje się, że ranny mężczyzna ma krwiaka. Do szpitala dociera młoda dziewczyna z 7-letnim Piotrusiem, którym się opiekuje. Chłopczyk jest w bardzo złym stanie. Od kilku dni cierpi na infekcję wirusową, wymiotuje i ma biegunkę. Opiekująca się nim studentka podała mu tego dnia leki przeciwwymiotne. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, że to właśnie przez nie chłopiec gorzej się poczuł. Małego pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Matka nie interesuje się dzieckiem, bo woli spędzać czas z kochankiem. Kobieta rozstała się z mężem po tym, jak została nakryta na zdradzie. Teraz oskarża nianię o zaniedbanie. Chce wykorzystać chorobę syna, żeby odzyskać męża. Szantażuje opiekunkę, żeby ojciec malucha nie dowiedział się, że zamiast z Piotrusiem, kobieta woli spędzać czas z kochankiem. Ojciec 7-latka, który również jest w szpitalu, gotów jest wybaczyć żonie ze względu na dziecko i walczyć o uratowanie ich małżeństwa.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-19
08:10 Szpital, odc. 336 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 337 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Mężczyzna przywozi do szpitala 50-letnią żonę, Irenę Woźniak. Kobieta jest pobudzona i zachowuje się bardzo dziwnie. Jej 15-letni syn dla żartu poczęstował ją ciastem z marihuaną. Pacjentka, którą przyjmuje dr Dominika Gajda, na co dzień jest poważna i ma ustatkowane życie. Jej mąż nie ma pojęcia, że partnerka jest pod wpływem narkotyków. Nastolatek nie chce się przyznać, że podał matce środki odurzające. Małżonek i córka kobiety nie rozumieją dlaczego nie może ona nad sobą zapanować, wkrótce jednak dowiadują się o obecności narkotyków we krwi. Mężczyzna domyśla się, że to syn podał je żonie. W międzyczasie Irena mówi mężowi, że wielokrotnie go zdradzała. Kiedy mija działanie narkotyku boi się, że małżonek będzie chciał ją zostawić. Karetka przywozi do szpitala ciężko ranną 26-latkę. Kobieta miała wypadek jadąc ze starszą siostrą samochodem. Zajmie się nią ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz. Druga kobieta trafi natomiast pod opiekę dr Roberta. Młodsza pacjentka zakochała się w swoim szwagrze i zaszła z nim w ciążę. Podczas jazdy autem powiedziała o tym siostrze. Kobiety zaczęły się kłócić i w efekcie doszło do wypadku. Chwilę później karetka przywozi drugą ofiarę. 26-latka, która uwiodła żonatego mężczyznę ma wyrzuty sumienia i obwinia się o tragedię. Tymczasem do szpitala przyjeżdża ojciec sióstr i mąż starszej z nich. Młodsza kobieta jest w krytycznym stanie i umiera na stole operacyjnym. Jej szwagier jest zrozpaczony. Jednocześnie stara się ukryć zdradę, nie wiedząc, że jego żona poznała już prawdę.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-20
08:10 Szpital, odc. 337 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 338 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ojciec przywozi do szpitala 10-letniego syna, który zmęczony po całej nocy grania na komputerze wpadł na drzwi z szybą i rozciął sobie głowę. Pacjentem zajmować się będzie dr Michał Morawski. Chłopiec jest uzależniony od komputera i często traci kontakt z rzeczywistością. Jest zły, bo przez wypadek nie skończył kolejnego etapu gry, a w szpitalu nie ma dostępu do tego typu rozrywek. Matka 10-latka zdaje sobie sprawę, że chłopiec za dużo czasu spędza przed monitorem, ale ojciec nie widzi w tym problemu. Tymczasem pacjent zamyka się w toalecie z komórką, żeby móc grać dalej… Karetka przywozi do szpitala 16-letniego Jacka Tomczaka. Nieprzytomnego chłopaka znalazł w parku przypadkowy przechodzień, który natychmiast wezwał pogotowie. Pacjent jest bardzo wyziębiony. Zajmie się nim dr Eryk Wajman. Nastolatek jest molestowany seksualnie przez macochę. Kobieta upiła go i próbowała zmusić do seksu, dlatego pasierb uciekł z domu i spędził noc na parkowej ławce. Dziadkowie chłopaka nie mają pojęcia, że synowa sypia z ich wnukiem. Jacek wstydzi się powiedzieć komukolwiek o trudnej sytuacji. Jest załamany i nie potrafi sobie poradzić. Boi się, że po powrocie do domu nadal będzie molestowany. Dlatego postanawia popełnić w szpitalu samobójstwo. Pielęgniarka oddziałowa, Elżbieta Sułowska, domyśla się wszystkiego i zamierza porozmawiać z dziadkami pacjenta. Ci są zszokowani i wściekli na macochę wnuka. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że krzywdzi chłopaka. Jest przekonana, że ten odwzajemnia jej uczucia.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-21
08:10 Szpital, odc. 338 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 339 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala dociera 14-letnia Paulina Chmiel, którą przyjmuje dr Dominika Gajda. Jest z nią koleżanka. Dziewczyny bawiły się w grę polegającą na rzucaniu wyzwań na portalu społecznościowym. Pacjentka próbowała wciągnąć prezerwatywę nosem i wyjąć ją ustami. Jednak przedmiot zaklinował się w przewodzie nosowym dziewczyny, powodując obfite krwawienie. Koleżanka 14-latki nominuje do kolejnego wyzwania jej brata. Chłopak próbuje zaimponować dziewczynom i wstrzykuje sobie w szpitalu lek przeciwbólowy przygotowany dla innego pacjenta. Okazuje się, że chłopak staje się dzięki temu bardziej popularny w Internecie niż jego siostra. Dziewczyny są zazdrosne. Do nastolatków nadal nie dociera, że poważnie narazili swoje zdrowie. Na oddział zgłasza się 28-letni Łukasz Marchwicki. Towarzyszy mu narzeczona. Mężczyzna ma zawroty głowy, zaburzenia widzenia i odczuwa nudności. Zajmować się nim będzie dr Piotr Wójtowicz. Pacjent zatruł się drożdżówką z opiatami, ale nie ma o tym pojęcia. Kupił ją w drodze do pracy w miejscowej piekarni. Mężczyzna w przeszłości był uzależniony od narkotyków, dlatego jego narzeczona podejrzewa, że znów zaczął je brać. W trakcie badania lekarz zauważa, że 28-latek ma zwężone źrenice i zleca badanie na obecność narkotyków. Wkrótce na oddział zostaje przyjęta kobieta z podobnymi objawami. Wyniki badań wskazują, że oboje są pod wpływem środków odurzających. Pacjentka jest przerażona, bo kupiła drożdżówki również swoim dzieciom. Pogotowie przywozi do szpitala córkę kobiety, 6-letnią Zosię Florczyk, która również się zatruła. Druga karetka przywozi syna, który zjadł całą bułkę i jest w poważniejszym stanie niż jego młodsza siostra.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-22
08:10 Szpital, odc. 339 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 340 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka pogotowia przywozi do szpitala 11-letniego Dominika Bieleckiego, który próbował popsuć akumulator w samochodzie ojca i poparzył sobie rękę kwasem siarkowym. Bardzo cierpi i ledwo wytrzymuje z bólu. Przyjmuje go dr Anna Nowicka. Rodzice rannego są w trakcie rozwodu. Chłopak miał nadzieję, że kiedy samochód ulegnie awarii, tata zostanie dłużej w domu i pogodzi się z mamą. Ojciec 11-latka zdradził żonę. Kobieta nie może mu tego wybaczyć, jednak on chciałby do niej wrócić. Pacjent robi wszystko, żeby pogodzić skłóconych rodziców. Pomaga mu w tym przypadkowa dziewczyna. Niespodziewanie do szpitala przyjeżdża kochanka ojca. Kobieta była przekonana, że mężczyzna chce być z nią, tymczasem dowiaduje się, że on chciałby znów być z rodziną. Do szpitala zgłasza się 55-letnia Barbara Lesiak, którą bardzo boli brzuch. Nieświadomie przedawkowała bowiem leki nasercowe. Jest z nią przyjaciel jej zmarłego tydzień wcześniej męża. Kobieta zakochała się w mężczyźnie, gdy jej partner był umierający. Para związała się ze sobą dopiero po śmierci mężczyzny. Pacjentką zajmować się będzie dr Dominika Gajda. 55-latka – mimo, że jest szczęśliwa w nowym związku – ukrywa swoje uczucia przed dziećmi. Wkrótce córka i syn dowiadują się prawdy. Oboje są wściekli na matkę. Mężczyzna chce przejąć majątek po zmarłym ojcu i boi się, że nowy partner mamy pokrzyżuje mu plany. Tymczasem pacjentka postanawia zamieszkać z ukochanym. Syn żąda przepisania majątku na niego…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-23
08:10 Szpital, odc. 340 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 341 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Dwaj bracia przywożą do szpitala 13-letnią Alicję, którą brutalnie zgwałcili. Dziewczynka bardzo źle się czuje, boli ją brzuch i ręka. Chłopcy wychowują się w rodzinie zastępczej od kilku lat. Przyrodnia siostra trafiła do ich domu miesiąc temu. Przyjmuje ją dr Anna Nowicka. Pacjentka jest zastraszona i nie chce dać się zbadać. Boi się, że lekarka zauważy na jej ciele siniaki i odkryje prawdę. Chłopcy ciągle jej pilnują, żeby nikomu nie powiedziała co się stało. Młodszy z nich ma wyrzuty sumienia i chce się do wszystkiego przyznać, ale brat go zastrasza. Dr Anna domyśla się, że pacjentka została zgwałcona i mówi o tym rodzicom zastępczym. Mężczyzna chce dowiedzieć się od ofiary co się stało, ale ta boi się powiedzieć prawdę. Tymczasem badanie ginekologiczne potwierdza, że 13-latka została zgwałcona… Pogotowie przywozi 60-letnią Helenę Trelińską, która spadła ze schodów w swoim domu. Jest bardzo poobijana, skarży się na ból nogi i głowy. Pacjentką zajmie się ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Kobieta po śmierci męża czuła się bardzo samotna i uzależniła się od córki i zięcia. Jest załamana, bo dowiedziała się, że małżonkowie chcą się od niej wyprowadzić. Uważa, że bez nich sobie nie poradzi. Tymczasem młode małżeństwo ma dość matki, która ciągle się im naprzykrza. W szpitalu pacjentka przypadkiem spotyka swojego dawnego chłopaka. Przed laty byli w sobie bardzo zakochani. Mężczyzna chce odzyskać ukochaną. Jednocześnie córka postanawia zostać z matką i opiekować się nią, ale nie wie, jak na taką decyzję zareaguje jej mąż.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-26
08:10 Szpital, odc. 341 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 342 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Artur Kowaluk przywozi do szpitala 24-letnią Barbarę Najman. Para spotyka się od dwóch lat. Dzisiaj chłopak chciał się oświadczyć. Przygotował uroczystą kolację, a pierścionek zaręczynowy włożył do tortu. Dziewczyna nie zauważyła go. Zjadła ciasto i zakrztusiła się błyskotką. Pacjentką zajmować się będzie dr Eryk Wajman. Barbara nie ma pojęcia, że partner chciał poprosić ją o rękę. Podczas randki zerwała z nim, bo była pewna, że mu na niej nie zależy. Jej siostra poparła tę decyzję, ale przyjaciel chłopaka próbuje pogodzić zakochanych. Artur za wszelką cenę chce walczyć o ukochaną i oświadcza jej się w szpitalu. Tymczasem pogotowie przywozi na oddział ratunkowy 40-latka, który spadł ze schodów. Pacjent, który jest dyrektorem fabryki mebli, rozbił sobie głowę i mocno się poturbował. Za karetką do szpitala przyjeżdża jego pracownik. Rannego przyjmuje dr Anna Nowicka. Jeden z podwładnych mężczyzny od pół roku sypia z jego żoną. To on go zepchnął, bo chciał go zabić i w ten sposób pozbyć się rywala. Przyjechał za ofiarą do szpitala, ponieważ boi się, że prawda wyjdzie na jaw. To on zawiadamia żonę pacjenta o wypadku. Kobieta przyjeżdża na oddział i bardzo przejmuje się stanem męża. Nie wie, że za wszystkim stoi jej kochanek, który chce mieć ją tylko dla siebie.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-27
08:10 Szpital, odc. 342 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 343 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 48-letniego Ryszarda Szarka. Pacjent podczas kłótni z synem zastrzelił jego psa. Zrozpaczony 16-latek zabrał ojcu broń i postrzelił go w biodro, po czym uciekł z domu. Żona rannego wezwała pogotowie. Mężczyzną zajmować się będzie ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Pacjent od lat znęca się psychicznie nad rodziną. Jego żona nie potrafi się mu przeciwstawić, ale syn ma już dość ojca, który ciągle go poniża. Nienawidzi go i nie chce z nim dłużej mieszkać. Córka pacjenta stara się przekonać matkę, żeby zostawiła ojca i zamieszkała u niej z bratem, ale kobieta nie chce się na to zgodzić. Do szpitala przychodzi 22-letnia Lena Nowaczyk, która miała wypadek na łyżwach. Nagle zrobiło jej się słabo i przewróciła się upadając na prawą rękę, która teraz bardzo ją boli. Dziewczynę przyjmuje dr Dominika Gajda. Pacjentka od pewnego czasu odchudza się, ale nie chce się do tego przyznać. Bardzo mało je i prowokuje wymioty. W trakcie badania odmawia przyjęcia kroplówki z glukozą. Lekarka podejrzewa, że 22-latka cierpi na anoreksję, co potwierdzają badania. Dziewczyna ma bardzo zaborczą matkę, która w szpitalu poznaje przyjaciółkę córki. Wkrótce wychodzi na jaw, że dziewczyna zakochała się w bliskiej koleżance.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-28
08:10 Szpital, odc. 343 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 344 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Żona przywozi na oddział 50-letniego Tadeusza Karpińskiego. Mężczyzna ma przewlekłą chorobę płuc z nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością nerek i cukrzycą. Na stałe przyjmuje leki, ale od kilku tygodni przestał je brać, ponieważ chciał trafić do szpitala. Liczy, że dzięki temu jego syn – z którym jest pokłócony – się z nim pogodzi. Pacjentem zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Żona Tadeusza wzywa swoje dziecko do szpitala. Jednak 50-latek ma słabość do swojej synowej. Już podczas wesela całował się z nią. Dziewczyna nadal bardzo mu się podoba. Mężczyzna nie wytrzymuje i w szpitalu znów się z nią całuje. Małżonka chorego stara się załagodzić sprawę i próbuje przekonać syna i synową, żeby pogodzili się z ojcem. Karetka przywozi do szpitala 16-letniego Damiana Sabelę, który ma na nogach kalosze wypełnione pianką uszczelniającą do okien. Przyjmuje go ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Pacjent jest w bardzo poważnym stanie. Zastygła pianka uniemożliwia zdjęcie kaloszy, przez co do jego nóg nie dopływa krew. Grozi mu amputacja. Na oddział przyjeżdża przybrana siostra Damiana. To ona założyła mu buty z pianką. Dwa tygodnie temu matka chłopaka wyszła za mąż za wdowca i wraz z synem zamieszkała w jego domu. Mężczyzna samotnie wychowuje 15-letnią córkę. Podczas nieobecności małżonków dziewczyna zorganizowała w domu imprezę. Upiła swojego przybranego brata i dla żartu założyła mu na nogi kalosze i wcisnęła do nich piankę. Doprowadziło to do zatrzymania krążenia, a chłopakowi grozi amputacja prawej stopy. Matka pacjenta jest przerażona jego stanem. Tymczasem nastolatka nie czuje się winna. Mówi kobiecie co zrobiła. Nie chce jednak przyznać się do niczego ojcu.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-29
08:10 Szpital, odc. 344 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 345 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ratownicy medyczni przywożą do szpitala 22-letnią Anetę Śmigalską, która została potrącona przez motocykl. Wbiegła na ulicę, ponieważ uciekała przed pracownikiem salonu jubilerskiego, który okradła. Na ranną pacjentkę czeka już, zawiadomiona przez ekipę karetki, dr Dominika Gajda. Dziewczyna nie pierwszy raz coś ukradła i teraz boi się, że trafi do więzienia. Zawiadomiono policję, a w szpitalu czeka już właściciel sklepu wraz z synem, który był świadkiem kradzieży. Nieoczekiwanie chłopak zakochuje się w złodziejce. Aneta wykorzystuje to, chcąc uniknąć kary. Zakochany sprzedawca okłamuje policjantów i wycofuje oskarżenie. Postanawia też oświadczyć się swojej wybrance, choć wie, że jego ojciec jest temu przeciwny. Na oddział zgłasza się 34-letni Ignacy Józefowski. Podczas spaceru ze swoją o 10 lat młodszą narzeczoną, stracił na chwilę przytomność. Ponieważ wypadek zdarzył się koło domu dziewczyny, na SOR przywiozła ich jej matka. Pacjenta przyjmuje ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Mężczyzna pracuje na stacji benzynowej i jest uzależniony od picia benzyny. Zarówno jego narzeczona, jak i jej matka, nie wiedzą o nałogu i bardzo martwią się o chorego. 34-latek niechętnie poddaje się badaniom, ale pod wpływem ukochanej zgadza się zostać w szpitalu. Jednak boi się, że prawda o jego nałogu wyjdzie na jaw. Wciąż jest zdenerwowany i żeby się uspokoić postanawia napić się benzyny, którą zawsze ma przy sobie w piersiówce. Przyłapuje go na tym przyszła teściowa. Kobieta jest zszokowana. Wkrótce stan mężczyzny gwałtownie się pogarsza.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-08-30
08:10 Szpital, odc. 345 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
14:55 Szpital, odc. 346 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala przyjeżdżają dwie pijane druhny prosto z wesela. 20-letnia Sylwia Paczak i 21-letnia Olga Gałaś pobiły się o bukiet ślubny, który rzuciła panna młoda. Wcześniej muszkę pana młodego złapał jego kolega, w którym kochają się obie dziewczyny. Wyrywały sobie bukiet, aż doszło do poważnej bójki. Pacjentkami zajmie się dr Eryk Wajman. Na oddział przyjeżdżają również państwo młodzi. Pobite kobiety są siostrami – jedna świeżo upieczonej żony, druga – męża. Nowożeńcy są wściekli na swoje rodzeństwo, które narobiło im wstydu i zepsuło weselną zabawę. Obie dziewczyny walczą o względy kolegi pana młodego, który uprawiał seks z obiema druhnami. Wkrótce i on dociera do szpitala. Chce wycofać się z obietnic, jakie złożył pacjentkom namawiając je na współżycie. Boi się też, że mogły zajść z nim w ciążę, a on żadnej z nich nie traktuje poważnie. Dlatego chce, żeby zażyły tabletki wczesnoporonne. Nie ma jednak odwagi się z nimi spotkać. O pomoc prosi pana młodego. Dziewczyny udają, że zażyły tabletkę. W rzeczywistości mają nadzieję, że mężczyzna mimo wszystko wybierze którąś z nich. Karetka pogotowia przywozi 80-letniego Władysława Koczała. Mężczyzna wyprowadzał psa na spacer, poślizgnął się na oblodzonych schodach i upadł. Pomoc wezwała sąsiadka, która widziała całe zdarzenie. Mężczyzna mieszka w dużym domu z 25-letnim wnukiem, który się nim opiekuje. Jednak podczas wypadku chłopak był w pracy. Pacjenta przyjmuje ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Starszy pan nie wie, że wodę specjalnie rozlała narzeczona jego krewnego. Dziewczyna uważa, że mężczyzna powinien przenieść się do domu starców, żeby można było sprzedać jego dom. Na oddział dociera sąsiadka, która wezwała pogotowie. Kobieta już kilkukrotnie oferowała swoją pomoc, ale Władysław zawsze twierdził, że jego wnuk świetnie sobie radzi. Wkrótce do szpitala przyjeżdża również 25-latek. Bardzo martwi się stanem dziadka. On też nie ma pojęcia, że jego narzeczona doprowadziła do wypadku dziadka. Dziewczynie marzy się nowoczesne mieszkanie i firma. Tymczasem sąsiadka pacjenta o wszystko oskarża jego wnuka. Mężczyzna ma tego dość i chce pozbyć się kobiety ze szpitala, jednak bezskutecznie.

/ Polska / program obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Szpital. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Szpital w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Szpital.

Poprzednie emisje Szpital


Emisja Szpital miała miejsce:

2019-07-18 08:10 Szpital, odc. 315 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 50-letni Igor Romanik odwiedza na oddziale kardiologicznym wspólnika z pracy, który przeszedł zawał i jest w ciężkim stanie. Zdrowemu mężczyźnie towarzyszy żona. Kobieta martwi się, ponieważ jej mąż – tak jak jego wspólnik – jest pracoholikiem i zaniedbuje rodzinę. Igor zaczyna źle się czuć, ale bagatelizuje swój stan, ponieważ śpieszy się na ważne biznesowe spotkanie. Tymczasem ból w klatce piersiowej narasta. Pacjenta bada dr Eryk Wajman. Lekarz podejrzewa u niego stan przedzawałowy. Wkrótce do szpitala przyjeżdża syn mężczyzny. Jakiś czas temu pokłócił się z ojcem, kiedy ten zwolnił go ze swojej firmy, bo uważał że nie nadaje się do pracy. Wtedy chłopak wyprowadził się z domu, a jego tata obraził się na niego i całkowicie zerwał z nim kontakt. Między mężczyznami dochodzi do kłótni. Tymczasem okazuje się, że zmarł przebywający w szpitalu wspólnik pacjenta. Jednocześnie lekarze podejrzewają u Igora zator płucny. Syn denerwuje się stanem ojca. Kocha go i chce z nim jeszcze raz porozmawiać. Żona również martwi się zdrowiem męża, ale czuje się bezradna. Do szpitala przychodzi 14-letni Darek Sikora ze swoją matką. Chłopak 9 miesięcy temu miał rozpoznaną przewlekłą chorobę stawów, którą leczył sterydami. Jest przestraszony - od paru dni ma objawy typowe dla nawrotu choroby: wysypkę na ciele oraz obrzęk i ból stawów. Z powodu choroby, koledzy w szkole bardzo dokuczają chłopcu. Pacjenta przyjmuje dr Robert Szewczyk. Lekarz nie wie, że jego pacjent dwa tygodnie temu przestał brać leki. Chłopak zakochał się w koleżance z klasy i dzień wcześniej wyznał jej miłość. Dziewczyna publicznie go wyśmiała. Matka chłopaka wie o dręczeniu syna w szkole. Nie pozwoliła mu jednak zmienić placówki, ponieważ przez ciągłe pobyty w szpitalach chłopak ma zaległości w nauce. 14-latek okłamuje lekarza, że regularnie zażywa lekarstwa. W rzeczywistości odstawił je ze względu na skutki uboczne – tycie, łysienie i trądzik. Tymczasem jego matka dzwoni po mamę dziewczyny, która wyśmiała chłopaka w szkole. Kiedy koleżanka Darka pojawia się w szpitalu, jest wściekła, że została wezwana na oddział. Razem ze znajomą chce odegrać się na pacjencie. Wkrótce stan nastolatka pogarsza się i decyduje się on powiedzieć lekarzowi prawdę. Tymczasem dziewczyny wrzuciły na portal społecznościowy film, w którym kolejny raz go wyśmiewają. Dodatkowo, wiadomość o tym, że niezbędne jest ponowne przyjmowanie sterydów, kompletnie dobija Darka. Chłopak próbuje popełnić samobójstwo.

/ Polska / program obyczajowy
2019-07-17 14:55 Szpital, odc. 315 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
2019-07-17 08:10 Szpital, odc. 314 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 28-letnią Sylwię Bogacką. Dziewczyna, podczas przerwy obiadowej, wyszła z koleżanką z biura. Nagle upadła na ulicy i straciła na chwilę przytomność. Znajoma wezwała pogotowie i również przyjechała do szpitala. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Kobieta choruje na schizofrenię i dlatego dziwnie się zachowuje. Ma urojenia, czuje się zagrożona i rozmawia z osobą, którą sobie wyobraziła. Nawrót choroby jest spowodowany odstawieniem leków po tym, jak porzucił ją chłopak i dziewczyna się załamała. Chora nie ma pojęcia, że jej były partner spotyka się z jej koleżanką z pracy. Wkrótce na oddział przyjeżdża matka poszkodowanej. Nie wie, że córka załamała się po rozstaniu z chłopakiem i odstawiła leki. Do szpitala przyjeżdża również były partner pacjentki. Młody mężczyzna opiekował się nią przez kilka lat. Odszedł od niej trzy miesiące temu, bo zrozumiał, że nie potrafi żyć z chorą psychicznie dziewczyną. Matka poszkodowanej dowiaduje się o tym i ma pretensje, że młodzieniec porzucił jej chorą córkę. Pogotowie przywozi do szpitala 14-letnią Anię Sikorę, która miała wypadek podczas jazdy quadem i została ciężko ranna. W karetce, razem z pacjentką, przyjechała jej siostra. Czuje się winna, bo bez zgody rodziców, zabrała dziewczynkę na przejażdżkę. Nastolatką zajmować się będzie dr Robert Szewczyk. Siostry nie wiedzą, że są przyrodnim rodzeństwem. Ich matka przed laty zdradziła ojca i zaszła w ciążę z innym. Pacjentka jest owocem tego związku. Kobieta kocha młodszą córkę ponad życie i boi się, że ją straci. Po urodzeniu Ani, matka odtrąciła starsze dziecko, dlatego dziewczyna czuje się przez nią niekochana. Również mąż kobiety czuje się źle, bo jego żona skupiona jest wyłącznie na młodszej córce. Od lat między małżonkami nie układa się dobrze. Nieoczekiwanie w trakcie badań wychodzi na jaw, że pacjentka nie jest biologiczną córką mężczyzny, który ją wychował. Wkrótce o zdradzie dowiadują się pozostali członkowie rodziny.

/ Polska / program obyczajowy
2019-07-16 14:55 Szpital, odc. 314 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
2019-07-16 08:10 Szpital, odc. 313 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka przywozi do szpitala 13-letnią, poważnie ranną Dagmarę Podsiadło. Podczas bójki z koleżanką, spadła z ruchomych schodów w sklepie z ubraniami. Pacjentką zajmie się ordynator, dr Piotr Wójtowicz. Dziewczyna szarpała się z koleżanką o sukienkę. Obie trafiają na oddział. Dziewczyna jest wściekła na koleżankę. Nie może jej darować, że zniszczyła jej wymarzoną kreację. Wkrótce do placówki przyjeżdża matka 13-latki. Kobieta wychowuje dziewczynę sama i nie może uwierzyć w to, co się stało. Do tej pory nie miała z córką żadnych problemów. W szpitalu pojawia się również ojciec starszej koleżanki. Od odejścia żony, mężczyzna sam zajmuje się nastolatką. Pacjentki ciągle się kłócą. Tymczasem okazuje się, że ich rodzice w przeszłości byli ze sobą związani. Bardzo się kochali i nadal coś do siebie czują. Dziewczyny postanawiają nie dopuścić do tego, żeby ich rodzice do siebie wrócili. Matka 13-latki chce porozmawiać z córką i wypytać ją o sytuacje rodzinną koleżanki. Kobieta uwierzyła nastolatce, że jej ojciec urządza w domu libacje alkoholowe. Mężczyzna natomiast jest przekonany, że jego ukochana za miesiąc wychodzi za mąż. Na oddział ratunkowy zgłasza się 50-letnia Marta Głowacz, która została ugryziona przez nietoperza, gdy chodziła po starym opuszczonym strychu. Pacjentka jest bezdomna i nie ma rodziny. Kobietą zajmować się będzie dr Robert Szewczyk. Pacjentka wstydzi się przyznać do swojej sytuacji. Przez dziesięć lat żyła w związku partnerskim ze swoim ukochanym. Gdy ten zachorował, zrezygnowała z pracy w szkole, żeby się nim opiekować. Po jego śmierci dorosła córka mężczyzny wyrzuciła kobietę z mieszkania. Pacjentka od dwóch lat żyje na ulicy i nie ma nikogo bliskiego. Nieoczekiwanie na oddziale spotyka swoją dawną sąsiadkę. Ta, wbrew jej woli, dzwoni do jej pasierbicy. Wkrótce dziewczyna wraz z narzeczonym przyjeżdżają do szpitala. Córka zmarłego mężczyzny wciąż nienawidzi kobiety i obwinia ją o rozbicie małżeństwa rodziców. Do przyjazdu na oddział namówił ją narzeczony. Chłopakowi żal jest pacjentki i postanawia jej pomóc. Dzwoni do matki swojej dziewczyny. Kobieta, mimo urazy, pojawia się na oddziale. Nie wie, że jej córka wyrzuciła pacjentkę z domu.

/ Polska / program obyczajowy
2019-07-15 14:55 Szpital, odc. 313 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
2019-07-15 08:10 Szpital, odc. 312 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala przywieziono 40-letniego Bogdana Czecha, który zasłabł w restauracji, podczas randki ze swoją o dwadzieścia cztery lata młodszą partnerką. Przestraszona kobieta od razu wezwała karetkę. Pacjentem zajmować się będzie dr Robert Szewczyk. Okazuje się, że mężczyzna ma problemy hormonalne, a podczas wyrywania zęba, dentysta źle dobrał mu leki. Bogdan od kilku miesięcy spotyka się z młodą dziewczyną. Nie ma pojęcia, że jej matka to jego wielka miłość z młodości. Tymczasem dawna partnerka pacjenta przyjeżdża za córką do szpitala. Kiedy kochankowie sprzed lat spotykają się, odżywa zapomniane uczucie. Oboje nadal nie wiedzą o pokrewieństwie obu wybranek Bogdana. Mężczyzna chce pozbyć się ze szpitala 20-latki. Wkrótce młoda dziewczyna dowiaduje się o uczuciu, jakie łączyło partnera z jej matką. Postanawia nie dopuścić aby znów byli parą, bo bardzo zależy jej na mężczyźnie. Z kolei starsza kobieta jest coraz bardziej zagubiona. Dawna miłość odżyła, nie chce jednak skrzywdzić własnej córki. Wypiera się swoich uczuć i postanawia wrócić do domu. Jednak przyjacielowi pacjenta udaje się ją zatrzymać. Ostatecznie do córki dociera, że nie może stawać na drodze wielkiego uczucia. Karetka przywozi 25-letniego Macieja Morusa. Chłopak jest od niedawna treserem dzikich zwierząt i podczas pierwszego publicznego występu został zaatakowany przez tygrysa, który go dotkliwie podrapał i pogryzł. Przyjmuje go dr Dominika Gajda. Mężczyzna jest w ciężkim stanie. W szpitalu jest z nim przerażona narzeczona, która była świadkiem ataku. Dziewczyna jest w czwartym miesiącu ciąży. Okazuje się, że na występ nalegał szef cyrku, chociaż treser nie był jeszcze gotowy do pracy z dzikimi zwierzętami. Niebawem do szpitala przyjeżdża nauczyciel zaatakowanego przez tygrysa chłopaka. Mężczyzna zrezygnował z pracy tresera i został zmuszony przez szefa do szybkiego przygotowania swojego następcy. Teraz obwinia się o wypadek. Nieoczekiwanie na oddziale pojawia się również pracodawca obu mężczyzn. Obawia się kłopotów, bo chłopak, który został zaatakowany przez tygrysa, pracował u niego nielegalnie i nie był ubezpieczony.

/ Polska / program obyczajowy
2019-07-12 14:55 Szpital, odc. 312 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
2019-07-12 08:10 Szpital, odc. 311 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala zgłasza się 40-letni Tomasz Graniewski, który od kilku tygodni źle się czuje. Ma przewlekłą infekcję przypominającą grypę, ale leki przepisane przez lekarza pierwszego kontaktu nie pomagają mu. Przyjmuje go dr Eryk Wajman. Pacjent jest znudzony małżeństwem. Od pewnego czasu flirtuje w Internecie z różnymi kobietami. Uwodzi je na portalach randkowych, ale z żadną z nich jeszcze się nie spotkał. Wkrótce do szpitala przyjeżdża żona pacjenta i jego syn. Chłopak przypadkiem odkrywa nowe znajomości ojca i odnajduje w jego laptopie zdjęcia roznegliżowanych kobiet. O wszystkim dowiaduje się również małżonka Tomasza. Kobieta jest wściekła i czuje się zdradzona. Żeby dać mężowi nauczkę, wzywa dziewczyny z którymi flirtował, na oddział. Na miejsce przyjeżdżają dwie z nich. Mężczyzna jest w szoku widząc swoje wirtualne kochanki. Domyśla się, że sprowadziła je żona. Na oddział przychodzi 50-letnia Zofia Jasak. Kobieta odebrała ze szkoły swoją 8-letnią wnuczkę Anię, ale potem bardzo źle się poczuła. Od kilku dni jest przeziębiona, a dzisiaj jej stan bardzo się pogorszył. Kobietą zajmie się dr Anna Nowicka. Przy pacjentce cały czas jest jej wnuczka. Dziewczynka jest bardzo związana z babcią i traktuje ją jak swoją mamę. Kobieta jest nadopiekuńcza i cały czas zajmuje się dziewczynką. Uważa, że matka Ani nie umie odpowiednio wychować dziecka. Przesadnie dba o całą swoją rodzinę i wtrąca się w życie córki. Ta mimo, że nie dogaduje się z matką, bardzo się o nią martwi. Mąż pacjentki nie widzi w zachowaniu żony niczego złego. Przyzwyczaił się, że to ona decyduje o wszystkim. W końcu jednak dociera do niego, że kobieta przesadza, a swoim zachowaniem krzywdzi córkę i wnuczkę.

/ Polska / program obyczajowy
2019-07-11 14:55 Szpital, odc. 311 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
2019-07-11 08:10 Szpital, odc. 310 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala dociera 18-letni Krystian Kaniewski, który napadł na jubilera. Właściciel sklepu, broniąc się, postrzelił go w lewe ramię. Mężczyzna wezwał policję, jednak chłopakowi udało się uciec. Pacjent stracił dużo krwi, jego stan jest ciężki. Zajmować się nim będzie ordynator, dr Piotr Wójtowicz. Do tej pory nastolatek nie miał problemów z prawem. Napadł na jubilera, bo jego narzeczona wymarzyła sobie pierścionek z brylantem. Cztery miesiące temu dziewczyna – w której Krystian jest bardzo zakochany – zaszła w nieplanowaną ciążę. Młodzi są bardzo szczęśliwi, że zostaną rodzicami i chcą się pobrać. Rodzice pacjenta, którzy docierają na oddział, nie znają prawdy i są przerażeni tym, że ktoś strzelał do ich syna. Myślą, że chłopak został napadnięty. Wkrótce do szpitala przyjeżdżają przyszła żona oraz teściowa pacjenta. Kobiety dowiadują się o napadzie, matka dziewczyny jest przerażona, że jej córka wyjdzie za mąż za przestępcę. Na oddział zgłasza się 24-letnia Karina Jaworek. Towarzyszy jej kolega z pracy. Kobieta ma wysoką gorączkę i duszności. Od kilku dni źle się czuje, ale bagatelizuje dolegliwości i codziennie chodzi do pracy. Współpracownik przejął się jej stanem i przywiózł ją do szpitala. Pacjentkę przyjmuje dr Eryk Wajman. Karina ma bardzo zaborczą matkę i przez to nie może ułożyć sobie życia. Jest zauroczona swoim kolegą, który również się w niej podkochuje. Boi się jednak przedstawić go mamie. Obawia się także, że kobieta będzie miała pretensje kiedy przyjedzie do szpitala i zobaczy obcego mężczyznę przy córce. Tymczasem lekarze podejrzewają, że dziewczyna rozchorowała się po terapii pijawkami, na którą namówiła ją matka. Kiedy kobieta pojawia się na oddziale, robi wszystko, żeby córka nie związała się z kolegą z pracy.

/ Polska / program obyczajowy
2019-07-10 14:55 Szpital, odc. 310 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
2019-07-10 08:10 Szpital, odc. 309 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Kobieta przywozi do szpitala swoją młodszą siostrę Alicję. Dziewczyny były w salonie fryzjerskim na próbnym czesaniu ślubnym, gdy na skutek zwarcia w prostownicy i nieuwagi fryzjerki doszło do spalenia włosów i poparzenia pacjentki. Dziewczynę przyjmuje dr Dominika Gajda. Pacjentka nie wie, że fryzjerka, która doprowadziła do wypadku jest kochanką jej narzeczonego. Kiedy mężczyzna dociera do szpitala, próbuje ratować sytuację. Chłopak chce się pozbyć przyszłej szwagierki ze szpitala. Od dawna zdradza i okłamuje swoją partnerkę, bo jej nie kocha. Zależy mu jedynie na wygodnym życiu u jej boku, za pieniądze teściów. Nie chce też rozstawać się z fryzjerką, która bardzo mu się podoba. Postanawia okłamać Alicję, że padł ofiarą psychicznie chorej i natrętnej wariatki. Wkrótce w szpitalu wybucha awantura, a fryzjerka zostaje poważnie ranna… Karetka przywozi 21-letnią Agnieszkę Mikrutę, która pracuje jako niania i gosposia w domu zamożnego małżeństwa. Pogotowie wezwała sąsiadka po tym, jak dziewczyna zemdlała w ogrodzie. Pacjentką zajmie się dr Robert Szewczyk. Kobieta przedawkowała leki na grzybicę dróg rodnych, ale wstydzi się do tego przyznać. Okazuje się, że sypia ze swoim pracodawcą, który jest w niej bardzo zakochany i chce dla niej opuścić rodzinę. Gosposia jest tym przerażona, bo nie chce wiązać się z mężczyzną, na którym w ogóle jej nie zależy. Co więcej, sypia ona również z jego szesnastoletnim synem. Chłopak ma dość ukrywania związku z gosposią, którą kocha do szaleństwa. Nie ma pojęcia, że dziewczyna spotyka się też z jego ojcem, a jego traktuje jak zabawkę. Pracodawczyni pacjentki nie wie o tym, że mąż zdradza ją z nianią. Widzi za to, że jej syn jest bardzo zakochany i postanawia zaakceptować jego związek. Bardzo lubi Agnieszkę i w wielu sprawach jej pomaga. Na oddziale cała prawda wychodzi na jaw.

/ Polska / program obyczajowy
2019-07-09 14:55 Szpital, odc. 309 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy

Emisja w stacjach


Szpital można obejrzeć w:

Emisje w: TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry