Reklama

Logo TVN 7 TVN 7 program TV na dziś, 26 maja 2019 - ramówka, emisje

2019-05-26

05:50

Trwa...  Ukryta prawda, odc. 582

program obyczajowy ( Polska )

42-letnia Teresa mieszka ze swoją córką Kają (19). Z byłym mężem Krzysztofem, mają kiepski kontakt, chociaż mężczyzna czasem odwiedza byłą żonę i córkę. Teresa dowiaduje się, że jej córka, która ma całkiem miłego chłopaka Daniela, żyje ze sponsoringu. Teresa jest tym wstrząśnięta, próbuje rozmawiać z córką, ale Kaja nie widzi w tym nic zdrożnego, uważa się wręcz za bardzo przedsiębiorczą osobę. Tłumaczy matce, że dzięki temu ma kasę na coraz lepsze kosmetyki, ciuchy, wychodzi do modnych...

Godziny emisji Ukryta prawda

06:50
Reklama
08:55

Big Brother, odc. 54/74

program ( Polska )

Na antenę TVN7, po 18 latach od pierwszej, przełomowej edycji, powraca kultowy program „Big Brother” – to format, który od lat budzi kontrowersje i cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów na całym świecie. 16 uczestników wejdzie do domu Wielkiego Brata. W programie zmierzą się nie tylko z powierzonymi zadaniami, ale również z własnymi słabościami, aby zyskać sympatię publiczności oraz współmieszkańców i zawalczyć o zwycięstwo. Jak uczestnicy odnajdą się w sytuacji izolacji? Czy będą w...

  Godziny emisji Big Brother

09:55

Big Brother, odc. 55/74

program ( Polska )

Na antenę TVN7, po 18 latach od pierwszej, przełomowej edycji, powraca kultowy program „Big Brother” – to format, który od lat budzi kontrowersje i cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów na całym świecie. 16 uczestników wejdzie do domu Wielkiego Brata. W programie zmierzą się nie tylko z powierzonymi zadaniami, ale również z własnymi słabościami, aby zyskać sympatię publiczności oraz współmieszkańców i zawalczyć o zwycięstwo. Jak uczestnicy odnajdą się w sytuacji izolacji? Czy będą w...

  Godziny emisji Big Brother

10:55

Zakochani po uszy, odc. 70/120

program ( Polska )

Piotr prosi Pawła, by został jego świadkiem. Kuba zaś za wszelką cenę nie chce dopuścić do ślubu Piotra i Sylwii, planuje zdobyć od Krystiana nagrania z hotelu obciążające Sylwię. Adrian nie zgadza się oddać ukradzionych rzeczy Jurkowi. Wojtek boi się jednak, że zostaną złapani przez policję. Postanawia więc podstępem przekonać Adriana do zmiany decyzji.

  Godziny emisji Zakochani po uszy

11:30

Zakochani po uszy, odc. 71/120

program ( Polska )

Tomek zgadza się pomóc Teresie i chłopakom zwrócić ukradzione rzeczy Jurkowi. Kinga podejrzewa, że policjant mógł mieć coś wspólnego z nagłym odnalezieniem fantów. Sylwia odkrywa, że krawcowa, która zajmuje się szyciem sukien ślubnych jest znajomą Tamary. Postanawia wykorzystać ich znajomość, by zdobyć wymarzoną suknię. Tymczasem Paula jest przejęta pojawieniem się przyjaciółki Sylwii sprzed lat Zosi.

  Godziny emisji Zakochani po uszy

12:05

Zakochani po uszy, odc. 72/120

program ( Polska )

Asia boi się, że Tomek będzie miał przez jej rodzinę kłopoty w pracy. Ewa decyduje się zrezygnować z terapii u Eryka, ponieważ podejrzewa, że coś go łączy z Pawłem. Teresa znajduje kobiety, które również zostały oszukane przez Jurka. Z ich pomocą postanawia wyjawić Wandzie sekrety Jurka. Paula jest coraz bardziej zazdrosna o Zosię, boi się, że dawna przyjaciółka Sylwii będzie chciała zastąpić jej miejsce.

  Godziny emisji Zakochani po uszy

Reklama
12:35

Zakochani po uszy, odc. 73/120

program ( Polska )

Po tym jak Wanda wyrzuciła Jurka z mieszkania, pani Jola postanawia przyjąć mężczyznę pod swój dach. Halina dowiaduje się, że to jej synowie okradli Jurka. Ma żal również do Asi, że to przed nią ukrywała. Kiedy wychodzi na jaw, że Wojtek i Tomek oszukiwali w sprawie nagrań policji Teresa zwalnia Wojtka z pracy. Adrian zaś postanawia zemścić się na Tomku…

  Godziny emisji Zakochani po uszy

13:10

Dziewczyna z marzeniami

film obyczajowy ( USA 2009 )

Młoda, utalentowana i zbuntowana Bliss (Ellen Page) ma dosyć życia w prowincjonalnym teksańskim miasteczku. Nudzą ją jedyne miejscowe atrakcje: mecze futbolowe organizowane na zmianę z konkursami piękności. Dziewczyna chce się wyrwać stąd za wszelka cenę. Pewnego dnia wpada jej w ręce ulotka z informacją o Roller Derby, czyli kobiecych wyścigach na rolkach, w trakcie których zawodniczki używają wszelkich możliwych metod (łącznie z pięściami), aby usunąć przeciwniczkę z toru. Bliss stawia...

Reżyseria: Drew Barrymore

Obsada: Ellen Page , Marcia Gay Harden , Kristen Wiig , Drew Barrymore , Juliette Lewis , Jimmy Fallon , Daniel Stern

  Godziny emisji Dziewczyna z marzeniami

15:25

Heca w zoo

film komedia ( USA 2011 )

Pracownik zoo zakochuje się w pięknej. W zdobyciu ukochanej pomagają mujego podopieczni - dzikie zwierzęta. Griffin Keyes (Kevin James) pracuje jako dozorca w zoo. Mężczyzna nie ma szczęścia do kobiet i czuje się niezwykle samotny. Dlatego kiedy zakochuje się w pięknej Kate(Rosario Dawson), nawet nie stara się o jej względy. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzą mu jego podopieczni - dzikie zwierzęta. Dzięki ich pomocy skromny Griffin powoli zmienia się w nie lada uwodziciela.

Reżyseria: Frank Coraci

Obsada: Kevin James , Rosario Dawson , Leslie Bibb

  Godziny emisji Heca w zoo

17:40

Listy do M.

film komedia ( Polska 2011 )

Ciepła, świąteczna komedia romantyczna, która zdobyła uznanie zarówno polskiej publiczności, jak i krytyki. Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas magiczny – wtedy spełniają się najskrytsze marzenia, ludzie stają się lepsi dla innych i nawet zakochują się z wzajemnością. W jedną, najbardziej wyjątkową noc roku, pięć samotnych kobiet i pięciu zagubionych mężczyzna przekona się, że przed prawdziwym uczuciem nie da się uciec.

Reżyseria: Mitja Okorn

Obsada: Maciej Stuhr , Roma Gąsiorowska , Tomasz Karolak , Agnieszka Dygant , Piotr Adamczyk , Wojciech Malajkat , Paweł Małaszyński , Katarzyna Zielińska

  Godziny emisji Listy do M.

20:00

Big Brother Arena, odc. 11/14

program ( Polska )

Program na żywo prowadzony przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Gospodarze show porozmawiają z rodziną i przyjaciółmi nominowanych oraz połączą się na żywo z uczestnikami, a widzowie zadecydują kto z domowników bezpowrotnie opuści Dom Wielkiego Brata. Jedno jest pewne, w tym programie nie zabraknie emocji!

  Godziny emisji Big Brother

21:40

300

film przygodowy ( USA 2006 )

Ekranizacja znanego komiksu Franka Millera, opowiadającego legendę o trzystu Spartanach broniących kraju przed inwazją obcych wojsk. Bohaterski król Leonidas, wraz z najwierniejszymi towarzyszami broni, wyrusza na wyprawę, aby powstrzymać najazd perskich wojowników. Film zrealizowano w niezwykle plastyczny sposób, twórcy starali się oddać nastrój opowieści.

Reżyseria: Zack Snyder

Obsada: Gerard Butler , Lena Headey , Dominic West , David Wenham , Vincent Regan , Michael Fassbender , Rodrigo Santoro

  Godziny emisji 300

00:05

To już jest koniec

film komedia ( Wielka Brytania, USA, Japonia 2013 )

Dwadzieścia lat po podjęciu heroicznej próby przejścia przez rekordową ilość pubów w ciągu jednej nocy pięciu przyjaciół z dzieciństwa spotyka się ponownie. Gary King jest zdeterminowany by przeżyć jeszcze raz alkoholowy maraton.

Reżyseria: Edgar Wright

Obsada: Simon Pegg , Nick Frost , Paddy Considine , Martin Freeman , Eddie Marsan , Rosamund Pike , Pierce Brosnan , David Bradley

  Godziny emisji To już jest koniec

02:20

Druga strona medalu, sez. 2, odc. 1/7

talk show ( Polska )

Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Aneta Krawczyk. Bohaterka głośnej seksafery w Samoobronie. Kobieta, która pogrążyła polityczną karierę Andrzeja Leppera i odważyła się pod swoim nazwiskiem stawić mu czoła w sali sądowej. Rozwiedziona matka trzech dziewczynek. Niedoszła posłanka na Sejm. Cała Polska poznała Anetę w grudniu 2006 r. kiedy ukazał się sensacyjny artykuł „Praca za seks” opisujący praktyki molestowania seksualnego kobiet w Samoobronie.

  Godziny emisji Druga strona medalu

Reklama
02:50
Na żywo

Moc Magii, odc. 492

program ( Polska )

  Godziny emisji Moc Magii

O programie TV stacji TVN 7

Na stronie stacji telewizyjnej TVN 7 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVN 7. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału TVN 7 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVN 7 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVN 7. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVN 7

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info