Reklama

Usterka godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Usterka


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Usterka będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-08-24
06:25 Usterka, sez. 11, odc. 22/31 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona.

/ Polska / program
12:35 Usterka, sez. 9, odc. 7/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Kultowa „Usterka” zawita do Łodzi, gdzie na fachowców będzie czekał Dominik Strzelec i jego proste prace domowe. Swój „punkt obserwacyjny” zainstaluje w domu Marioli i Janusza pary, która wzbudzi u niektórych speców spore zaskoczenie. Narzeczeni mają wiele oczekiwań względem swojego nowego i przytulnego gniazdka. Majstrowie, którzy do nich przyjdą poddani zostaną surowej ocenie, jeśli coś pójdzie nie tak. W nowym sezonie prowadzący dokładnie przyjrzy się, co prawdziwy fachman potrafi zrobić z rurą do pole dance. Jakie patenty na zdobienie brokatem wymyślą eksperci od wykańczania wnętrz? W który wymiar potrafi przenieść położenie trójwymiarowej tapety? Kto położy wisienkę na urodzinowym torcie Dominika? Takie atrakcje tylko w „Usterce” już od środy.

/ Polska / program
Reklama
13:05 Usterka, sez. 10, odc. 1/8 Logo TTV
Polska / program
19:05 Usterka, sez. 8, odc. 11/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Zapraszamy na kolejny sezon napraw z „Usterką”. Dominik Strzelec tym razem skonfrontuje polską ścianę wschodnią ze ścianą zachodnią. Popisy „złotych rączek” z Przemyśla kontra oszczędni fachowcy z Poznania.

/ Polska / program
20:00 Usterka, sez. 8, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
20:30 Usterka, sez. 9, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Kultowa „Usterka” zawita do Łodzi, gdzie na fachowców będzie czekał Dominik Strzelec i jego proste prace domowe. Swój „punkt obserwacyjny” zainstaluje w domu Marioli i Janusza pary, która wzbudzi u niektórych speców spore zaskoczenie. Narzeczeni mają wiele oczekiwań względem swojego nowego i przytulnego gniazdka. Majstrowie, którzy do nich przyjdą poddani zostaną surowej ocenie, jeśli coś pójdzie nie tak. W nowym sezonie prowadzący dokładnie przyjrzy się, co prawdziwy fachman potrafi zrobić z rurą do pole dance. Jakie patenty na zdobienie brokatem wymyślą eksperci od wykańczania wnętrz? W który wymiar potrafi przenieść położenie trójwymiarowej tapety? Kto położy wisienkę na urodzinowym torcie Dominika? Takie atrakcje tylko w „Usterce” już od środy. W dzisiejszym odcinku „Usterki” czeka nas nieoczekiwana zmiana miejsc. W specjalnym wydaniu serii zapraszamy do „usterkowego domu” Marioli i Janusza. Para postanowiła uczcić swoją przeprowadzkę kameralną imprezę. Ale jak to często bywa, mała imprezka zamieniła się w dużą balangę. A rano, jak to rano - oprócz bólu głowy w salonie gospodarze zastali wielki bałagan. Chipsy w dywanie, puste butelki i opakowania, resztki jedzenia, porozlewane alkohole i napoje. Mariola stwierdziła, że nie zmierzy się z tym pobojowiskiem sama. Do przywrócenia ładu w kuchni i salonie wezwane zostały ekipy sprzątające. W „usterkowej reżyserce” zasiedli eksperci specjalni. Gościnnie wystąpią Królowa życia - Dagmara oraz Big Boy z kieleckiej ekipy „Goooglebox.Przed telewizorem”.

/ Polska / program
Program TV na 2019-08-25
06:00 Usterka, sez. 11, odc. 23/31 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-08-29
00:00 Usterka, sez. 9, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
00:30 Usterka, sez. 10, odc. 2/8 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-08-31
06:25 Usterka, sez. 11, odc. 28/31 Logo TTV
Polska / program
12:35 Usterka, sez. 9, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
Reklama
13:05 Usterka, sez. 10, odc. 4/8 Logo TTV
Polska / program
19:05 Usterka, sez. 9, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
20:00 Usterka, sez. 10, odc. 4/8 Logo TTV
Polska / program
20:30 Usterka, sez. 10, odc. 5/8 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-09-01
02:00 Usterka, sez. 10, odc. 2/8 Logo TTV
Polska / program
02:30 Usterka, sez. 9, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
03:00 Usterka, sez. 10, odc. 5/8 Logo TTV
Polska / program
06:05 Usterka, sez. 11, odc. 31 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-09-02
01:10 Usterka, sez. 11, odc. 28/31 Logo TTV
Polska / program
05:25 Usterka, sez. 11, odc. 1/31 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona. W pierwszym odcinku 14-tego sezonu „Usterki" odwiedzimy dom studencki na obrzeżach Krakowa. Adam i Łukasz swoim fachowym okiem będą oceniać pracę lokalnych fachowców przy zadaniu naklejenia szablonu na ścianie. Szacowany czas wykonania usługi to około 3 godziny, a koszt nie powinien przekraczać 200 złotych. No to do dzieła!

/ Polska / program
19:00 Usterka, sez. 11, odc. 8/31 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-09-03
05:25 Usterka, sez. 11, odc. 2/31 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona. Ponownie gościmy w domu studenckim w Krakowie. Dzisiaj na fachowców czeka montaż baldachimu nad łóżkiem. Zadanie wymaga dokonania wyliczenia odpowiednich pomiarów względem ściany i łóżka. Do tego będą potrzebne odpowiednie kołki oraz wiertarka. Czas wykonania takiej usługi bracia Milczowie wyliczają na to około 2 godziny, a koszt 200 złotych. Czy będzie tak prosto jak się wydaje? To się dopiero okaże. Zapraszamy!

/ Polska / program
Program TV na 2019-09-04
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 3/31 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona. Kraków studentami stoi. Alicja i Bogdan są po udanej sesji. Jak wszyscy szanujący się żacy działają według schematu zakuć, zdać i zapomnieć. Ale jak tu zapomnieć jak pół sufitu nadaje się do malowania, a właściciel domu ma przyjść po pieniądze za wynajem. Tutaj pojawia się zadanie dla fachowców. Trzeba będzie zaszpachlować dziury, naprawić halogen oraz pomalować, zwracając uwagę na odcięcie. Czas wykonania usługi został określony na około 4, a koszt nie powinien przekraczać 300zł.

/ Polska / program
22:00 Usterka, sez. 12, odc. 1/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-05
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 4/31 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-09-06
00:10 Usterka, sez. 12, odc. 1/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 5/31 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona. Kraków to nie tylko piękna starówka i magiczny Kazimierz. To także takie niepozorne osiedla na obrzeżach. Właścicielka jednego takiego domu, ma ochotę na zmianę wyglądu kominka. W tym celu zakupiła płytki z mozaiki szklanej i klej. Dzięki temu nie tylko będzie fajnie wyglądać ale lepiej będzie można utrzymać czystość. Utrudnieniem dla fachowców może być ukrycie zaokrągleń części kominka. Panowie powinni zakończyć zlecenie w 4 godziny inkasując nie więcej jak 450 złotych.

/ Polska / program
09:05 Usterka, sez. 12, odc. 1/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
22:00 Usterka, sez. 9, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-09-07
18:05 Usterka, sez. 12, odc. 1/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-08
11:30 Usterka, sez. 12, odc. 1/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-09
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 6/31 Logo TTV
Polska / program
21:10 Usterka, sez. 12, odc. 1/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-10
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 7/31 Logo TTV
Polska / program
23:45 Usterka, sez. 12, odc. 1/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-11
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 8/31 Logo TTV
Polska / program
22:00 Usterka, sez. 12, odc. 2/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-12
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 9/31 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-09-13
00:10 Usterka, sez. 12, odc. 2/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 10/31 Logo TTV
Polska / program
09:05 Usterka, sez. 12, odc. 2/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-14
18:05 Usterka, sez. 12, odc. 2/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-15
11:30 Usterka, sez. 12, odc. 2/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-16
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 11/31 Logo TTV
Polska / program
21:10 Usterka, sez. 12, odc. 2/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-17
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 12/31 Logo TTV
Polska / program
23:45 Usterka, sez. 12, odc. 2/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-18
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 13/31 Logo TTV
Polska / program
22:00 Usterka, sez. 12, odc. 3/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-19
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 14/31 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-09-20
00:15 Usterka, sez. 12, odc. 3/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 15/31 Logo TTV
Polska / program
09:05 Usterka, sez. 12, odc. 3/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-21
18:05 Usterka, sez. 12, odc. 3/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-22
11:30 Usterka, sez. 12, odc. 3/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-23
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 16/31 Logo TTV
Polska / program
21:10 Usterka, sez. 12, odc. 3/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-24
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 17/31 Logo TTV
Polska / program
23:45 Usterka, sez. 12, odc. 3/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-25
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 18/31 Logo TTV
Polska / program
22:00 Usterka, sez. 12, odc. 4/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-26
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 19/31 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-09-27
00:15 Usterka, sez. 12, odc. 4/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 20/31 Logo TTV
Polska / program
09:05 Usterka, sez. 12, odc. 4/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-28
18:05 Usterka, sez. 12, odc. 4/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-29
11:30 Usterka, sez. 12, odc. 4/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Program TV na 2019-09-30
05:30 Usterka, sez. 11, odc. 21/31 Logo TTV
Polska / program
21:10 Usterka, sez. 12, odc. 4/24 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Usterka. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Usterka w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Usterka.

Poprzednie emisje Usterka


Emisja Usterka miała miejsce:

2019-08-22 01:15 Usterka, sez. 9, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / program
2019-08-22 00:45 Usterka, sez. 8, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
2019-08-18 06:00 Usterka, sez. 11, odc. 21/31 Logo TTV
Polska / program
2019-08-17 20:30 Usterka, sez. 9, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program
2019-08-17 20:00 Usterka, sez. 8, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program

Emisja w stacjach


Usterka można obejrzeć w:

Emisje w: TTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry