Reklama

Usterka godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Usterka w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Usterka będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 4 lipca 2020 (Sobota)
05:50 Zakończone  Usterka, sez. 12, odc. 1/15 Logo TTV
14:05 Usterka, sez. 11, odc. 9/31 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona.

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 6 lipca 2020 (Poniedziałek)
08:30 Usterka, sez. 4, odc. 14/20 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): NIEBEZPIECZNY MASAŻ? Karolina i Tomek potrzebują chwili relaksu i odprężenia. Masaż to doskonała metoda, aby osiągnąć ten stan, dlatego zapraszają do swojego domu masażystów. Każdy z nich prezentuje inną technikę. Która najbardziej przypadnie do gustu Karolinie i Tomkowi? Czy zaproszeni specjaliści okażą się kompetentni, dobrze przygotowani do wykonywania swojego zawodu i godni mianowania się „masażystą”? Oby tylko żaden z nich nie zaszkodził… W kolejnym sezonie USTERKI ruszamy w Polskę. Przeciwko nierzetelnym fachowcom tym razem z Wrocławia, ponownie stanie Strzelec - Dominik Strzelec. Jego wprawne oko będzie tropić każdą fuszerkę. Kolejny sezon to kolejne wyzwania dla „fachowców”. Jak tym razem poradzą sobie w konfrontacji z przewrotnymi zadaniami jakie postawi przed nimi Dominik ? Przeróbki w domu studenta czy drobne prace budowlane - brzmi banalnie? Ale czy równie banalne okaże się dla „specjalistów”? Zobacz fachowców w ukrytej kamerze.

/ Polska / program
09:00 Usterka, sez. 6, odc. 12/20 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): W nowym sezonie tropem milionów naszych rodaków USTERKA udaje się na emigrację do Londynu. Dominik Strzelec, agent w służbie jej królewskiej mości posiadający licencję na tropienie fuszerek, znowu nadaje. Tym razem prosto z Londynu będzie oceniał czy polski hydraulik potrafi naprawić angielską rurę, a złota rączka z centralnej Polski uruchomi wiktoriańskie okno i położy klasyczną, brytyjską wykładzinę. Nasi rodacy nie pozwolą nam zginąć w wielkim mieście. Udzielą dobrych rad jak przetrwać i jakich klientów się wystrzegać. A przy tym pokażą jak zarobić kokosy - angielskie stawki za godzinę pracy zrobią wrażenie nie tylko na naszych fachowcach. Czy jak zwykle - wszystkie niedociągnięcia uda się ukryć tym razem pod warstwami angielskiej tapety? Czym różni się praca złotej rączki w Londynie od pracy w kraju nad Wisłą? USTERKA. EDYCJA SPECJALNA to najwyższy poziom fuszerek i remontów okraszonych angielskim humorem!

/ Polska / program
14:50 Usterka, sez. 7, odc. 1/14 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Usterka” dokonała swojego Brexitu i płynie coraz dalej w świat w poszukiwaniu fachowców. Tym razem nadaje z nowej ziemi obiecanej dla majsterkowiczów z polskim paszportem, czyli z irlandzkiej Zielonej Wyspy. W kolejnej serii „Usterki” nasz mistrz od dobrej roboty, Dominik Strzelec, zainstaluje się w Dublinie. Jak zwykle zasiądzie na honorowym miejscu w reżyserce remontowanego domu, by stamtąd zawodowym okiem oceniać starania fachowców. Dla porównania z polskimi pracownikami Dominik zweryfikuje również umiejętności irlandzkich specjalistów. Co tym razem oni wspólnie zmalują? Czy po robocie zasłużą na zimnego Guinnessa w pubie? Ten werdykt wyda Dominik Strzelec.

/ Polska / program
21:00 Usterka, sez. 11, odc. 9/31 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 7 lipca 2020 (Wtorek)
08:30 Usterka, sez. 4, odc. 15/20 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): GDY ZEPSUJE SIĘ SPŁUCZKA... W domu Karoliny i Tomka nie ma dnia bez awarii . Tym razem zepsuła się toaleta. Gospodarze mają problem ze spłukiwaniem. Niezwłocznie trzeba wezwać hydraulika, bo jak mieszkać w domu, w którym nie można skorzystać z ubikacji? Zaproszeni fachowcy, jeden po drugim, szukają przyczyny usterki. A jaka będzie diagnoza? Może winna jest zła spłuczka, może zbyt niskie ciśnienie wody, a może coś jeszcze innego? Czy któryś fachowiec znajdzie i usunie awarię? Czy panowie poradzą sobie z dodatkowym zdaniem, czyli z zamontowaniem deski wolnoopadającej? W kolejnym sezonie USTERKI ruszamy w Polskę. Przeciwko nierzetelnym fachowcom tym razem z Wrocławia, ponownie stanie Strzelec - Dominik Strzelec. Jego wprawne oko będzie tropić każdą fuszerkę. Kolejny sezon to kolejne wyzwania dla „fachowców”. Jak tym razem poradzą sobie w konfrontacji z przewrotnymi zadaniami jakie postawi przed nimi Dominik ? Przeróbki w domu studenta czy drobne prace budowlane - brzmi banalnie? Ale czy równie banalne okaże się dla „specjalistów”? Zobacz fachowców w ukrytej kamerze.

/ Polska / program
09:00 Usterka, sez. 6, odc. 13/20 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 7, odc. 2/14 Logo TTV
Polska / program
Reklama
21:00 Usterka, sez. 11, odc. 10/31 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 8 lipca 2020 (Środa)
08:30 Usterka, sez. 4, odc. 16/20 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): WADLIWA LODÓWKA W domu Karoliny i Tomka pojawił się kolejny nowy sprzęt. Lodówka. Prosto z komisu, piękna, oryginalna, taka jaką wymarzyła sobie Karolina... Niestety nie dane jej było cieszyć się działaniem nowego sprzętu, bo on przestał działać. A gwarancji nie ma. Cóż, i tym razem trzeba wezwać specjalistów. Ale czy dadzą sobie radę bez instrukcji? Może trzeba wymienić jakąś część, może dobić freonu, a może najlepiej kupić nową lodówkę? Na czym polega usterka, czy jest skomplikowana, czy któryś fachowiec znajdzie ją, zdiagnozuje i czy lodówka zacznie chłodzić? W kolejnym sezonie USTERKI ruszamy w Polskę. Przeciwko nierzetelnym fachowcom tym razem z Wrocławia, ponownie stanie Strzelec - Dominik Strzelec. Jego wprawne oko będzie tropić każdą fuszerkę. Kolejny sezon to kolejne wyzwania dla „fachowców”. Jak tym razem poradzą sobie w konfrontacji z przewrotnymi zadaniami jakie postawi przed nimi Dominik ? Przeróbki w domu studenta czy drobne prace budowlane - brzmi banalnie? Ale czy równie banalne okaże się dla „specjalistów”? Zobacz fachowców w ukrytej kamerze.

/ Polska / program
09:00 Usterka, sez. 6, odc. 14/20 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 7, odc. 3/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 9 lipca 2020 (Czwartek)
08:30 Usterka, sez. 4, odc. 17/20 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): FACHOWCY NAJGORSI Z NAJGORSZYCH Za Karoliną i Tomkiem cała seria spotkań z fachowcami, uff... Byli wzywani do przeróżnych usterek. Naprawiali, albo próbowali naprawić i nie wiedzieli, że są obserwowani przez nasze kamery. I co się okazało? Że nie zawsze cena, którą płaciliśmy za ich usługę szła w parze, z jakością ich pracy. Że czasem pozwalali sobie na nieprofesjonalne zachowania, a czasem wykazywali się wręcz nieznajomością tematu. Jako podsumowanie powstał odcinek specjalny, w którym zobaczymy najlepszych, czyli najgorszych fachowców, okraszony ich złotymi myślami i zabawnymi dialogami. W kolejnym sezonie USTERKI ruszamy w Polskę. Przeciwko nierzetelnym fachowcom tym razem z Wrocławia, ponownie stanie Strzelec - Dominik Strzelec. Jego wprawne oko będzie tropić każdą fuszerkę. Kolejny sezon to kolejne wyzwania dla „fachowców”. Jak tym razem poradzą sobie w konfrontacji z przewrotnymi zadaniami jakie postawi przed nimi Dominik ? Przeróbki w domu studenta czy drobne prace budowlane - brzmi banalnie? Ale czy równie banalne okaże się dla „specjalistów”? Zobacz fachowców w ukrytej kamerze.

/ Polska / program
09:00 Usterka, sez. 6, odc. 15/20 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 7, odc. 4/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
01:10 Usterka, sez. 11, odc. 10/31 Logo TTV
Polska / program
05:10 Usterka, sez. 11, odc. 31 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona. W tym odcinku fachowcy będą montować mini plac zabaw, składający się z dwóch huśtawek, drabinki oraz zjeżdżalni.

/ Polska / program
08:30 Usterka, sez. 4, odc. 18/20 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie USTERKI ruszamy w Polskę. Przeciwko nierzetelnym fachowcom tym razem z Wrocławia, ponownie stanie Strzelec - Dominik Strzelec. Jego wprawne oko będzie tropić każdą fuszerkę. Kolejny sezon to kolejne wyzwania dla „fachowców”. Jak tym razem poradzą sobie w konfrontacji z przewrotnymi zadaniami jakie postawi przed nimi Dominik ? Przeróbki w domu studenta czy drobne prace budowlane - brzmi banalnie? Ale czy równie banalne okaże się dla „specjalistów”? Zobacz fachowców w ukrytej kamerze.

/ Polska / program
09:00 Usterka, sez. 6, odc. 16/20 Logo TVN Turbo
Polska / program
Reklama
14:50 Usterka, sez. 7, odc. 5/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
05:45 Usterka, sez. 12, odc. 2/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Program – niezbędnik, który pokazuje pracę naszych rodzimych specjalistów od remontów. Oczywiście z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru! Nikt nie spodziewał się, że jedną drobną usterkę można naprawiać na tyle różnych sposobów i w tak szerokim przedziale cenowym. Niektórzy dobrze wiedzą, że najgorszą rzeczą, jaką można zrobić, kiedy coś się zepsuje, to wezwać fachowca. W programie „Usterka” ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg pracy eksperta od momentu jego przybycia. Obserwowani specjaliści będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Wszystkiemu przyglądać się będą prowadzący program: Adam Milcz, Łukasz Milcz oraz Agnieszka Musiał, którzy skomentują to co dzieje się na ekranie. Jedno jest pewne! Prawdziwi fachowcy nie mają się czego obawiać! W tym odcinku „Usterki” sprawdzimy jak nadmorscy fachowcy poradzą sobie z wymianą stopnic. Wbrew pozorom praca nie jest prosta, ponieważ schody są półokrągłe. Pierwszy duet udowodni, że znajomość zasad BHP jest cenna, w szczególności, kiedy nie używa się jedynie prostych narzędzi. Drugi specjalista pokaże, jak bez sensu można zmarnować siły i energię. Jako trzeci zawita fachowiec starej daty, którego w trakcie pracy zastanie noc. Czy wróci na usterkowy plac budowy dokończyć zlecenie?

/ Polska / program poradnikowy
14:05 Usterka, sez. 11, odc. 10/31 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
08:30 Usterka, sez. 4, odc. 19/20 Logo TVN Turbo
Polska / program
09:00 Usterka, sez. 6, odc. 17/20 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 7, odc. 6/14 Logo TTV
Polska / program
21:00 Usterka, sez. 11, odc. 11/31 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona. Tematem przewodnim odcinka jest montaż listew przysufitowych z oświetleniem ledowym.

/ Polska / program
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
08:30 Usterka, sez. 4, odc. 20 Logo TVN Turbo
Polska / program
09:00 Usterka, sez. 6, odc. 18/20 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 7, odc. 7/14 Logo TTV
Polska / program
21:00 Usterka, sez. 11, odc. 12/31 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona. W odcinku fachowcy będą musieli zbudować szafkę pod umywalkę.

/ Polska / program
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
08:30 Usterka, sez. 3, odc. 1/11 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): W kolejnej serii do akcji wkracza Dominik Strzelec - znany dotychczas jako ekspert i prowadzący program „Odlotowy ogród”. Tym razem ujawnił swój talent jako „złota rączka”. W tym sezonie wszystkie "Usterki" zaaranżowane są pod jednym dachem, w domu przeznaczonym do rozbiórki. Mówi się, że na budowie żaden klient nie może czuć się bezpiecznie i nawet poleconemu specjaliście należy patrzeć na ręce. "Usterka" ma na to sposób. Zobacz fachowców w ukrytej kamerze. Prowadzący: Dominik Strzelec Zadomowiły się w kraju na dobre i złe. Pełno ich na ścianach domów i na dachach. Paręnaście lat temu rzadkie, jak latające talerze, dziś spowszedniały. Służą zamożnym - i tym, u których w talerzach cienka zupka... Takie już są demokratyczne. Anteny satelitarne.

/ Polska / program
Reklama
09:00 Usterka, sez. 6, odc. 19/20 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 7, odc. 8/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
08:30 Usterka, sez. 3, odc. 2/11 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): W kolejnej serii do akcji wkracza Dominik Strzelec - znany dotychczas jako ekspert i prowadzący program „Odlotowy ogród”. Tym razem ujawnił swój talent jako „złota rączka”. W tym sezonie wszystkie "Usterki" zaaranżowane są pod jednym dachem, w domu przeznaczonym do rozbiórki. Mówi się, że na budowie żaden klient nie może czuć się bezpiecznie i nawet poleconemu specjaliście należy patrzeć na ręce. "Usterka" ma na to sposób. Zobacz fachowców w ukrytej kamerze. Prowadzący: Dominik Strzelec "Tak zwana ludzkość w obłędzie" ma coraz mniej miejsca. Przedstawiciele gatunku "homo sapiens" tłoczą się i potrącają na ulicach. W ich mieszkaniach też na ogół jest ciasno. A rozmaitych rzeczy, przedmiotów, gadżetów - przybywa. Trzeba to wszystko gdzieś upchać. Wszak "porządek musi być". Tak właśnie powstały najrozmaitsze schowki. Ktoś pomyślał kiedyś o zabudowie wnęki - i tak "stały się pawlacze”.

/ Polska / program
09:00 Usterka, sez. 6, odc. 20 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 7, odc. 9/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
01:10 Usterka, sez. 11, odc. 11/31 Logo TTV
Polska / program
08:30 Usterka, sez. 3, odc. 3/11 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): W kolejnej serii do akcji wkracza Dominik Strzelec - znany dotychczas jako ekspert i prowadzący program „Odlotowy ogród”. Tym razem ujawnił swój talent jako „złota rączka”. W tym sezonie wszystkie "Usterki" zaaranżowane są pod jednym dachem, w domu przeznaczonym do rozbiórki. Mówi się, że na budowie żaden klient nie może czuć się bezpiecznie i nawet poleconemu specjaliście należy patrzeć na ręce. "Usterka" ma na to sposób. Zobacz fachowców w ukrytej kamerze. Prowadzący: Dominik Strzelec Tym razem usterkowa załoga zapolowała na fachowców zajmujących się naprawą sprzętu RTV. Jak zawsze banalna usterka okazała się nie lada pułapką!

/ Polska / program
09:00 Usterka, sez. 8, odc. 1/12 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Zapraszamy na kolejny sezon napraw z „Usterką”. Dominik Strzelec tym razem skonfrontuje polską ścianę wschodnią ze ścianą zachodnią. Popisy „złotych rączek” z Przemyśla kontra oszczędni fachowcy z Poznania.

/ Polska / program
14:50 Usterka, sez. 7, odc. 10/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
05:45 Usterka, sez. 12, odc. 3/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Program – niezbędnik, który pokazuje pracę naszych rodzimych specjalistów od remontów. Oczywiście z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru! Nikt nie spodziewał się, że jedną drobną usterkę można naprawiać na tyle różnych sposobów i w tak szerokim przedziale cenowym. Niektórzy dobrze wiedzą, że najgorszą rzeczą, jaką można zrobić, kiedy coś się zepsuje, to wezwać fachowca. W programie „Usterka” ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg pracy eksperta od momentu jego przybycia. Obserwowani specjaliści będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Wszystkiemu przyglądać się będą prowadzący program: Adam Milcz, Łukasz Milcz oraz Agnieszka Musiał, którzy skomentują to co dzieje się na ekranie. Jedno jest pewne! Prawdziwi fachowcy nie mają się czego obawiać! W dzisiejszym odcinku przed fachowcami nie lada wyzwanie! Do wykonania jest projekt ławeczki tarasowej. Siedzisko ma być zbudowano z desek, jednak najważniejsze jest to, że całość musi być mobilna. Nad specjalistami czuwać będzie Kasia, która przypilnuje, by efekt końcowy pracy był taki jak na projekcie. Pierwsi fachowcy to, zdawać by się mogło, panowie, którzy nie jedną ławeczkę już zbudowali. Kolejna para, która podejmie się zadania, zdecydowanie lepiej buduje łóżka. Jak pójdzie im z siedziskiem? Na końcu solowy występ prawdziwego miłośnika drewna. Komu uda się zbudować najlepszą ławeczkę na taras?

/ Polska / program poradnikowy
14:05 Usterka, sez. 11, odc. 11/31 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
08:30 Usterka, sez. 3, odc. 4/11 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): W kolejnej serii do akcji wkracza Dominik Strzelec - znany dotychczas jako ekspert i prowadzący program „Odlotowy ogród”. Tym razem ujawnił swój talent jako „złota rączka”. W tym sezonie wszystkie "Usterki" zaaranżowane są pod jednym dachem, w domu przeznaczonym do rozbiórki. Mówi się, że na budowie żaden klient nie może czuć się bezpiecznie i nawet poleconemu specjaliście należy patrzeć na ręce. "Usterka" ma na to sposób. Zobacz fachowców w ukrytej kamerze. Prowadzący: Dominik Strzelec Czas zagrać z fachowcami w „ciepło-zimno”. Bohaterem dzisiejszego odcinka „Usterki” - jest BOJLER. Jak wiadomo, urządzenie to służy do podgrzewania wody. Nie jest zbyt skomplikowane, a składa się ze zbiornika, elektrycznej grzałki, systemu rurek i wężyków oraz z zaworu bezpieczeństwa. Nic prostszego, ale każdy wie jak jest uciążliwy, kiedy się zepsuje.

/ Polska / program
09:00 Usterka, sez. 8, odc. 2/12 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 7, odc. 11/14 Logo TTV
Polska / program
Reklama
21:00 Usterka, sez. 11, odc. 13/31 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona. Zadaniem w odcinku będzie montaż luster.

/ Polska / program
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
08:30 Usterka, sez. 3, odc. 5/11 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): W kolejnej serii do akcji wkracza Dominik Strzelec - znany dotychczas jako ekspert i prowadzący program „Odlotowy ogród”. Tym razem ujawnił swój talent jako „złota rączka”. W tym sezonie wszystkie "Usterki" zaaranżowane są pod jednym dachem, w domu przeznaczonym do rozbiórki. Mówi się, że na budowie żaden klient nie może czuć się bezpiecznie i nawet poleconemu specjaliście należy patrzeć na ręce. "Usterka" ma na to sposób. Zobacz fachowców w ukrytej kamerze. Prowadzący: Dominik Strzelec

/ Polska / program
09:00 Usterka, sez. 8, odc. 3/12 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 7, odc. 12/14 Logo TTV
Polska / program
21:00 Usterka, sez. 11, odc. 14/31 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
08:30 Usterka, sez. 3, odc. 6/11 Logo TVN Turbo
Polska / program
09:00 Usterka, sez. 8, odc. 4/12 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 7, odc. 13/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
08:30 Usterka, sez. 3, odc. 7/11 Logo TVN Turbo
Polska / program
09:00 Usterka, sez. 8, odc. 5/12 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 7, odc. 14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
01:10 Usterka, sez. 11, odc. 12/31 Logo TTV
Polska / program
08:30 Usterka, sez. 3, odc. 8/11 Logo TVN Turbo
Polska / program
09:00 Usterka, sez. 8, odc. 6/12 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 8, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
05:45 Usterka, sez. 12, odc. 4/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Program – niezbędnik, który pokazuje pracę naszych rodzimych specjalistów od remontów. Oczywiście z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru! Nikt nie spodziewał się, że jedną drobną usterkę można naprawiać na tyle różnych sposobów i w tak szerokim przedziale cenowym. Niektórzy dobrze wiedzą, że najgorszą rzeczą, jaką można zrobić, kiedy coś się zepsuje, to wezwać fachowca. W programie „Usterka” ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg pracy eksperta od momentu jego przybycia. Obserwowani specjaliści będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Wszystkiemu przyglądać się będą prowadzący program: Adam Milcz, Łukasz Milcz oraz Agnieszka Musiał, którzy skomentują to co dzieje się na ekranie. Jedno jest pewne! Prawdziwi fachowcy nie mają się czego obawiać! Chyba każdy lubi pić kawę w swoim ogrodzie, ale co wtedy jak kawy nie ma na czym postawić? Z pomocą przychodzi Agnieszka, która na potrzeby odcinka zaprojektowała stolik z palet. Jak z tym zadaniem poradzą sobie gdańscy fachowcy? Stolik ma być wykonany z europalety, płyty OSB oraz kątownika. Ocenie podlegać będzie estetyka pracy oraz inwencja twórcza fachowców, gdyż wykończenie stolika należy do nich. Podczas pracy, kawę dla fachowców robić będzie inspektorka Beata. Pierwszy specjalista, który podejmie się wyzwania, zdecydowanie pokaże, jak daleko sięga jego wyobraźnia. Na stoliku pojawią się nawet dodatkowe otwory na… wazonik! Kolejny fachowiec do pracy zabierze nie tylko narzędzia, ale i córkę! I jak tu pracować, kiedy latorośl chce już wyjść na lody? Na końcu pojawi się duet, który na stoliku będzie ćwiczył… malowanie. Czy Beacie uda się w końcu wypić kawę w ogrodzie?

/ Polska / program poradnikowy
14:05 Usterka, sez. 11, odc. 12/31 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
08:30 Usterka, sez. 3, odc. 9/11 Logo TVN Turbo
Polska / program
09:00 Usterka, sez. 8, odc. 7/12 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 8, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
20:55 Usterka, sez. 11, odc. 15/31 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona. W odcinku fachowców czeka wymiana rolek w przesuwanych drzwiach od szafy.

/ Polska / program
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
08:30 Usterka, sez. 3, odc. 10/11 Logo TVN Turbo
Polska / program
09:00 Usterka, sez. 8, odc. 8/12 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 8, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
20:55 Usterka, sez. 11, odc. 16/31 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
08:30 Usterka, sez. 5, odc. 1/10 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Tym razem ekipa USTERKI zawinie do portu w Gdyni. Kapitan Dominik Strzelec zakotwiczy w nadmorskim pensjonacie i zarzuci sieci na trójmiejskich fachowców. Wraz z Mają, uroczą menedżerką i jej współpracownikami, zleci fachowcom pozornie proste zadania. Tym razem zderzą się z zaniedbanym ogrodem, upiększą oranżerię i zamkną drzwi do hotelowej recepcji. W kolejnych odcinkach kostki zostaną rzucone, a deski położone. Zamiast klepiska powstanie palenisko, a markiza rozłoży z wdziękiem na łopatki niejednego śmiałka. Czy fachowcom z Trójmiasta uda się rozwinąć żagle, czy zagrzebią się w piasku na plaży? Musicie to zobaczyć, bo tego jeszcze w USTERCE nie było. Pogromca fachowców Dominik Strzelec kontra partacze!

/ Polska / program
09:00 Usterka, sez. 8, odc. 9/12 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 8, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
08:30 Usterka, sez. 5, odc. 2/10 Logo TVN Turbo
Polska / program
09:00 Usterka, sez. 8, odc. 10/12 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 8, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
01:10 Usterka, sez. 11, odc. 13/31 Logo TTV
Polska / program
08:30 Usterka, sez. 5, odc. 3/10 Logo TVN Turbo
Polska / program
09:00 Usterka, sez. 8, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
Polska / program
14:50 Usterka, sez. 8, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Usterka. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Usterka w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Usterka.

Poprzednie emisje Usterka w telewizji


Emisja Usterka miała miejsce:

2020-07-04 05:50 Usterka, sez. 12, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / program poradnikowy
2020-07-03 09:00 Usterka, sez. 6, odc. 11/20 Logo TVN Turbo
Polska / program
2020-07-03 08:30 Usterka, sez. 4, odc. 13/20 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): RATUNKU! WEZWIJCIE ŚLUSARZA! Karolina tkwi uwięziona w łazience niczym księżniczka w wieży. Książę Tomek sam nie potrafi wydostać swej lubej, pokonując zacięty zamek. Nie pozostaje mu zatem nic innego, jak wezwać na pomoc rycerza ślusarza, który specjalistycznym orężem sforsuje uszkodzony mechanizm. Ilu śmiałków się zdecyduje i czy przybędą niezwłocznie, aby uwolnić białogłowę? Jaką metodą posłużą się, aby otworzyć zatrzaśnięty zamek? Siłą, sposobem, a może fachową wiedzą? Czy po ich zmaganiach drzwi nadadzą się jeszcze do użytku, a Karolina odzyska wolność? Jak bardzo poczynania fachowców uszczuplą budżet Karoliny i Tomka? W kolejnym sezonie USTERKI ruszamy w Polskę. Przeciwko nierzetelnym fachowcom tym razem z Wrocławia, ponownie stanie Strzelec - Dominik Strzelec. Jego wprawne oko będzie tropić każdą fuszerkę. Kolejny sezon to kolejne wyzwania dla „fachowców”. Jak tym razem poradzą sobie w konfrontacji z przewrotnymi zadaniami jakie postawi przed nimi Dominik ? Przeróbki w domu studenta czy drobne prace budowlane - brzmi banalnie? Ale czy równie banalne okaże się dla „specjalistów”? Zobacz fachowców w ukrytej kamerze.

/ Polska / program
2020-07-03 05:40 Usterka, sez. 11, odc. 30/31 Logo TTV
Polska / program
2020-07-03 01:10 Usterka, sez. 11, odc. 9/31 Logo TTV
Polska / program

Usterka gdzie obejrzeć?


Usterka można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV, TVN Turbo

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry