Reklama

Piłka nożna Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-01-23 20:11:41).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

18:25 - 21:00 Trwa... Puchar Francji - St Etienne - Dijon (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-01-23)

20:40 - 22:45 EFL Carabao Cup - Burton Albion - Manchester City (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:40 - 22:45 EFL Cup - Burton Albion - Manchester City (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
21:00 - 23:00 Puchar Francji - PSG - Strasbourg (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-24 (Czwartek)

20:40 - 22:45 EFL Carabao Cup - Chelsea - Tottenham (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:40 - 22:45 EFL Cup - Chelsea FC - Tottenham Hotspur (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
Reklama
20:55 - 23:00 Puchar Francji - Amiens - Lyon (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-25 (Piątek)

20:25 - 22:30 Bundesliga - Hertha BSC - Schalke 04 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:25 - 22:30 Bundesliga - Hertha BSC - Shalke 04 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:30 - 20:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40 - 22:45 FA Cup - Bristol City - Bolton Wanderers (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:55 - 23:00 FA Cup - Arsenal - Manchester United (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
23:00 - 23:30 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-26 (Sobota)

12:55 - 15:00 LaLiga Santander - Sevilla FC - Levante (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
12:55 - 15:00 LaLiga Santander - Sevilla FC - Levante (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
13:25 - 15:25 FA Cup - Accrington Stanley - Derby County / Southampton (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:00 - 17:00 Serie A TIM - Sassuolo - Cagliari (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
15:20 - 17:30 Bundesliga: Borussia Dortmund - Hannover 96 (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:25 - 17:30 Serie A TIM - Borussia M'Gladbach - FC Augsburg (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:30 - 15:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:55 - 17:55 FA Cup - Manchester City - Burnley (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
16:00 - 18:00 FA Cup - Portsmouth - Queens Park Rangers (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
16:10 - 18:25 La Liga Santander: Atletico Madryt - Getafe (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Sampdoria - Udinese (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:00 - 20:00 Serie A TIM - Sampdoria - Udinese (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:20 - 20:40 Bundesliga: Werder Brema - Eintracht Frankfurt (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
Reklama
18:25 - 20:30 La Liga Santander: Leganes - Eibar (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:25 - 20:30 FA Cup - Milwall - Everton (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
19:40 - 21:50 Liga holenderska - PSV Eindhoven - Groningen (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00 - 20:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 22:30 Serie A TIM - AC Milan - Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40 - 22:45 La Liga Santander: Valencia - Villarreal (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:40 - 22:45 FA Cup - AFC Wimbledon - West Ham United (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:40 - 22:45 FA Cup - AFC Wimbledon - West Ham United (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
22:30 - 22:45 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE Sb. ep 18 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-27 (Niedziela)

11:55 - 14:00 La Liga Santander: Valladolid - Celta (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
11:55 - 14:00 La Liga Santander: Valladolid - Celta (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
11:55 - 14:00 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
12:25 - 14:30 Serie A TIM - Chievo Verona - Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
12:25 - 14:30 Serie A TIM - Chievo Verona - Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
14:25 - 16:40 Liga holenderska - Feyenoord - Ajax Amsterdam (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Atalanta - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Atalanta - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
15:00 - 15:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:00 - 17:00 Serie A TIM - Parma - SPAL 2013 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
Reklama
15:25 - 17:30 Bundesliga - Bayern Monachium - VfB Stuttgart (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
16:10 - 18:25 La Liga Santander: Girona - FC Barcelona (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
16:40 - 18:50 Liga holenderska - sc Heerenveen - AZ Alkmaar (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00 - 19:00 FA Cup - Crystal Palace - Tottenham (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
17:30 - 17:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:55 - 20:00 Bundesliga - Fortuna Dusseldorf - RB Leipzig (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Torino - Inter (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:25 - 20:30 LaLiga Santander - Athletic Club - Real Betis (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
19:00 - 21:00 FA Cup - Chelsea - Sheffield Wednesday (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:00 - 20:40 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 22:30 Serie A TIM - Lazio - Juventus (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:30 - 22:30 Serie A TIM - Lazio - Juventus (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Espanyol - Real Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE Nd. ep 18 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-28 (Poniedziałek)

20:25 - 22:30 Serie A TIM - Empoli - Genoa (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 20:55 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 22:45 FA Cup - Barnet F.C. - Brentford F.C. (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:40 - 22:45 FA Cup - Barnet F.C. - Brentford F.C. (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Deportivo Alaves - Rayo Vallecano (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:55 - 21:30 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-29 (Wtorek)

18:25 - 20:30 Bundesliga 2 - VfL Bochum - MSV Duisburg (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:25 - 20:25 Bundesliga 2 - VfL Bochum - MSV Duisburg (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
19:40 - 21:40 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (1): AC Milan - SSC Napoli ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:25 - 22:30 Bundesliga 2 - SV Darmstadt - FC St. Pauli (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 22:30 Bundesliga 2 - SV Darmstadt - FC Sankt Pauli (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:55 - 23:00 Premier League: Newcastle - Manchester City (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:55 - 23:00 Premier League: Newcastle - Manchester City (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
21:40 - 21:50 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (1): AC Milan - SSC Napoli ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:50 - 23:00 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (1): AC Milan - SSC Napoli Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-30 (Środa)

17:35 - 17:55 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (2): Fiorentina - AS Roma ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:55 - 18:50 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (2): Fiorentina - AS Roma Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:50 - 19:00 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (2): Fiorentina - AS Roma ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 20:00 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (2): Fiorentina - AS Roma Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 20:40 Piłka nożna - Puchar Włoch - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:25 - 22:30 Bundesliga 2 - Hamburger SV - SV Sandhausen (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 22:30 Bundesliga 2 - Hamburger SV - SV Sandhausen (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:40 - 21:35 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (3): Atalanta Bergamo - Juventus Turyn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 23:00 Premier League: Liverpool - Leicester City (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:55 - 23:00 Premier League: Liverpool - Leicester City (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
21:35 - 21:45 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (3): Atalanta Bergamo - Juventus Turyn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:45 - 22:40 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (3): Atalanta Bergamo - Juventus Turyn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:40 - 23:00 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (3): Atalanta Bergamo - Juventus Turyn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-31 (Czwartek)

20:00 - 20:55 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (4): Inter Mediolan - Lazio ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:25 - 22:30 Bundesliga 2 - Union Berlin - FC Koln (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:25 - 22:30 Bundesliga 2 - Union Berlin - 1. FC Koln (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55 - 21:45 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (4): Inter Mediolan - Lazio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:45 - 22:00 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (4): Inter Mediolan - Lazio ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 22:50 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (4): Inter Mediolan - Lazio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:50 - 23:15 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (4): Inter Mediolan - Lazio ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-01 (Piątek)

18:25 - 20:30 Bundesliga 2 - MSV Duisburg - SV Darmstadt (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:25 - 20:25 Bundesliga 2 - MSV Duisburg - SV Darmstadt (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 22:30 Bundesliga - Hannover 96 - RB Leipzig (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 22:30 Bundesliga - Bundesliga (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Huesca - Real Valladolid (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-02 (Sobota)

12:55 - 15:00 Bundesliga 2 - Arminia Bielefeld - Hamburger SV (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
12:55 - 15:20 La Liga Santander: Levante - Getafe (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
12:55 - 15:00 FC Barcelona - Valencia CF+B272:H273 - Arminia Bielefeld - HSV (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
12:55 - 15:00 La Liga Santander: Levante - Getafe (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
13:25 - 15:30 Premier League: Tottenham - Newcastle (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
13:25 - 15:30 Premier League: Tottenham - Newcastle (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Empoli - Chievo Verona (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:00 - 15:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:20 - 17:40 Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:25 - 17:30 Bundesliga - Hertha BSC - VfL Wolfsburg (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
15:25 - 17:30 Bundesliga - Bayer Leverkusen - Bayern Monachium (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:55 - 18:00 Premier League: Chelsea - Huddersfield (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
16:10 - 18:15 LaLiga Santander - Real Sociedad - Athletic Club (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
17:30 - 18:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Napoli - Sampdoria (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Napoli - Sampdoria (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:25 - 20:30 Championship - Leeds United - Norwich City (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
18:25 - 20:25 LaLiga Santander - FC Barcelona - Valencia CF (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25 - 20:30 Premier League: Cardiff - Bournemouth (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25 - 22:30 Serie A TIM - Juventus - Parma (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:25 - 22:30 Serie A TIM - Juventus - Parma (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:30 - 22:45 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE sb ep. 19 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-03 (Niedziela)

11:55 - 14:00 La Liga Santander: Villarreal - Espanyol (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:10 - 14:25 Liga holenderska - Excelsior - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
12:25 - 14:30 Serie A TIM - SPAL 2013 - Torino (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
12:25 - 14:30 Serie A TIM - SPAL - Torino (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
13:25 - 15:25 Bundesliga 2 - FC Erzgebirge Aue - 1. FC Koln (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
14:25 - 16:30 Liga holenderska - PSV Eindhoven - Fortuna Sittard (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:30 - 14:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Genoa - Sassuolo (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Udinese - Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:00 - 17:00 Premier League: Leicester City - Manchester United (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:00 - 17:00 Serie A TIM - Genoa - Sassuolo (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
15:25 - 17:30 Bundesliga - FC Augsburg - FSV Mainz (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
16:10 - 18:25 La Liga Santander: Real Betis - Atletico Madryt (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:00 - 17:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:25 - 19:30 Premier League: Manchester City - Arsenal (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:25 - 19:30 Premier League: Manchester City - Arsenal (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
17:55 - 20:00 Bundesliga - VfB Stuttgart - S.C. Freiburg (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
17:55 - 20:00 Bundesliga - VfB Stuttgart - S.C. Freiburg (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Inter - Bologna (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25 - 20:30 LaLiga Santander - Eibar - Girona (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
18:25 - 20:40 La Liga Santander: Celta Vigo - Sevilla (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:00 - 20:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 22:30 Serie A TIM - AS Roma - AC Milan (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:25 - 22:30 Serie A TIM - AS Roma - AC Milan (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40 - 22:50 La Liga Santander: Real Madryt - Deportivo Alaves (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
22:30 - 22:45 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE nd ep. 19 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-04 (Poniedziałek)

18:55 - 20:55 Serie A TIM - Frosinone - Lazio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 22:30 Bundesliga 2 - St. Pauli - Union Berlin (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:25 - 22:30 Bundesliga 2 - St. Pauli - Union Berlin (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:45 - 21:15 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 23:00 Premier League: West Ham - Liverpool (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:55 - 23:00 Serie A TIM - Cagliari - Atalanta (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
21:15 - 21:45 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-05 (Wtorek)

18:00 - 18:30 Puchar Niemiec - studio (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:30 - 20:30 Puchar Niemiec - FC Heidenheim - Bayer Leverkusen (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:30 - 20:45 Puchar Niemiec - studio (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:45 - 22:45 Puchar Kraju, Niemcy - 1/8 finału: Borussia Dortmund (Niemcy) - Werder Brema (Niemcy (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:45 - 22:55 Puchar Niemiec (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-06 (Środa)

18:15 - 18:30 Puchar Niemiec - studio (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:30 - 20:30 Puchar Niemiec - Lipsk - Wolfsburg (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:30 - 20:45 Puchar Niemiec - studio (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:45 - 22:45 Puchar Niemiec - Hertha Berlin (Niemcy) - Bayern Monachium (Niemcy) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:45 - 22:55 Puchar Niemiec - studio (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-08 (Piątek)

17:30 - 20:05 Ekstraklasa, Polska - 1. kolejka (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:25 - 20:25 Bundesliga 2 - 1. FC Koln - FC St. Pauli (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25 - 20:30 Bundesliga 2 - FC Koln - St. Pauli (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:25 - 22:30 Serie A TIM - Chievo Verona - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań - Zagłębie Lubin (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań - Zagłębie Lubin (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
20:30 - 22:30 Serie A TIM - Chievo Verona - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:55 - 23:00 La liga Santander (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:55 - 23:00 La liga Santander (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-09 (Sobota)

12:55 - 14:55 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
13:25 - 15:30 Premier League: Fulham - Manchester United (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Serie A TIM (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Serie A TIM (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:30 - 20:40 Liga holenderska - Heracles Almelo - Ajax Amsterdam (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00 - 22:25 LOTTO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
20:40 - 22:50 Liga holenderska - Feyenoord - De Graafschap (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-10 (Niedziela)

11:55 - 14:00 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:10 - 17:40 Lotto Ekstraklasa: Arka Gdynia – Korona Kielce (magazyn) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
15:25 - 17:30 Bundesliga - Bundesliga (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
16:40 - 19:00 Liga holenderska - Utrecht - PSV Eindhoven (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:40 - 20:00 LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock - Legia Warszawa (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
17:40 - 20:00 Lotto Ekstraklasa: Wisła Płock – Legia (sport) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
18:25 - 20:25 Bundesliga - Bundesliga (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:00 - 21:30 Liga+ Extra, odc. 64 (magazyn) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:25 - 22:30 Serie A TIM - Serie A TIM (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-11 (Poniedziałek)

20:00 - 22:00 Polish Futsal Ekstraklasa 18/19, odc. 16: Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń (futsal) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:25 - 21:25 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-13 (Środa)

19:30 - 20:55 Liga Mistrzów - 1/8F ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 22:55 Liga Mistrzów - 1/8F: Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 22:55 Liga Mistrzów - 1/8F: Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:55 - 00:15 Liga Mistrzów - skróty Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:55 - 00:25 Liga Mistrzów - skróty Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-14 (Czwartek)

14:00 - 16:30 Liga holenderska - Heracles Almelo - Ajax Amsterdam (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-15 (Piątek)

20:25 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lech Poznań (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+, CANAL+ 4K ULTRA HD, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, SportKlub, TVP1 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info