Reklama

Piłka nożna Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-07-17 15:31:09).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

14:25-16:40 Trwa... Premier League Asia Trophy: Manchester City - West Ham (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-07-17)

16:40-18:50 Piłka nożna - ME do lat 19: Portugalia - Hiszpania Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:00-19:50 1 runda eliminacji Ligi Mistrzów - studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
19:00-19:50 1 runda eliminacji Ligi Mistrzów - studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:50-22:00 Eliminacje Ligi Mistrzów: Piast Gliwice - Bate Borysów Godziny emisji
Super Polsat Logo Super Polsat
19:50-22:00 1 runda eliminacji Ligi Mistrzów - Piast Gliwice - Bate Borysów (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
Reklama
19:50-22:00 1 runda eliminacji Ligi Mistrzów - Piast Gliwice - Bate Borysów (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
22:00-23:00 1 runda eliminacji Ligi Mistrzów - studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
22:00-23:00 1 runda eliminacji Ligi Mistrzów - studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-18 (Czwartek)

05:00-05:30 International Champions Cup - Arsenal - Bayern Monachium (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
05:00-05:30 International Champions Cup - Arsenal - Bayern Monachium (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:40-17:45 Piłka nożna - ME do lat 19: Czechy - Norwegia Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:45-18:45 Piłka nożna - ME do lat 19: Czechy - Norwegia Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:45-19:45 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy, 1.runda (2): Cracovia - Dunajska Streda Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:45-19:55 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy, 1.runda (2): Cracovia - Dunajska Streda ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:55-20:55 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy, 1.runda (2): Cracovia - Dunajska Streda Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:55-23:15 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 1.runda: Legia Warszawa - FC Europa Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-19 (Piątek)

17:30-20:00 PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-20 (Sobota)

01:55-04:00 Mecz towarzyski - Liverpool FC - Borussia Dortmund (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
04:30-05:00 MLS - Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:55-14:00 Premier League Asia Trophy: Mecz o III miejsce (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
13:30-15:30 International Champions Cup - Manchester United - Inter Mediolan (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:30-15:30 International Champions Cup - Manchester United - Inter Mediolan (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
14:40-17:05 PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Korona Kielce (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
Reklama
15:30-17:30 International Champions Cup - Manchester United - Inter Mediolan (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
16:30-20:00 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:10-19:30 PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:30-21:00 Liga czeska - AC Sparta Praha – FK Jablonec (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
19:30-22:00 PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lech Poznań (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
19:30-22:00 PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lech Poznań (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:00-00:00 International Champions Cup - Benfica - Chivas de Guadalajara (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:00-23:15 Liga+ (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:00-00:00 International Champions Cup - Benfica - Chivas de Guadalajara (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-21 (Niedziela)

00:00-02:00 International Champions Cup - Arsenal - Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
00:00-02:00 International Champions Cup - Arsenal - Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
02:00-04:00 International Champions Cup - Bayern - Real Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
02:00-04:00 International Champions Cup - Bayern - Real Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
13:30-15:30 International Champions Cup - Juventus - Tottenham Hotspur (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:30-15:30 International Champions Cup - Juventus - Tottenham Hotspur (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
14:40-17:10 PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
15:30-17:30 International Champions Cup - Juventus - Tottenham Hotspur (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
17:10-19:30 PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
17:10-19:35 PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
19:00-21:00 Liga czeska - FK Teplice – SK Slavia Praha (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:00-00:15 MLS - Atlanta United - D.C. United (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
23:55-02:00 Mecz towarzyski - Liverpool FC - Sevilla FC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-22 (Poniedziałek)

17:30-20:00 PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Górnik Zabrze (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:05-19:30 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:30-20:00 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:00-21:00 Ekstraklasa po godzinach (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-24 (Środa)

01:00-03:00 International Champions Cup - Real Madryt - Arsenal (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
01:00-03:00 International Champions Cup - Real Madryt - Arsenal (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
03:00-05:00 International Champions Cup - Chivas de Guadalajara - Atletico Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:00-05:00 International Champions Cup - Chivas de Guadalajara - Atletico Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
03:00-05:00 International Champions Cup - Bayern Monachium - AC Milan (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
03:00-05:00 International Champions Cup - Bayern Monachium - AC Milan (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
13:30-15:30 International Champions Cup - Juventus - Inter Mediolan (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:30-15:30 International Champions Cup - Juventus - Inter Mediolan (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
15:55-18:05 Piłka nożna - ME do lat 19: 1/2F (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:55-21:05 Piłka nożna - ME do lat 19: 1/2F (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-25 (Czwartek)

02:00-04:00 International Champions Cup - Fiorentina - Benfica (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
02:00-04:00 International Champions Cup - Fiorentina - Benfica (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:30-15:30 International Champions Cup - Tottenham Hotspur - Manchester United (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
13:30-15:30 International Champions Cup - Tottenham Hotspur - Manchester United (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00-18:55 ( studio) Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda (1): Lechia Gdańsk - Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:55-21:50 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda (1): Lechia Gdańsk - Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
21:50-22:00 ( studio ) Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda: Legia Warszawa - Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-23:15 ( 2 poł. ) Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda: Legia Warszawa - Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-26 (Piątek)

17:30-20:00 PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – KGHM Zagłębie Lubin (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:35-20:20 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Wisła Płock ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:15-23:00 Fortuna 1. liga - Stal Mielec - Warta Poznań (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:20-22:45 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Wisła Płock Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Wisła Płock (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Wisła Płock (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-27 (Sobota)

02:00-04:00 International Champions Cup - Real Madryt - Atletico Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
02:00-04:00 International Champions Cup - Real Madryt - Atletico Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
04:00-04:30 MLS - Los Angeles FC- Atlanta United (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:10-19:40 PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Piast Gliwice (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:45-20:00 1. liga - Radomiak Radom - GKS Tychy (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:40-22:00 PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:40-22:00 PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
22:00-23:15 Liga+ (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-28 (Niedziela)

02:00-04:00 MLS - Chicago Fire - D.C. United (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:00-13:55 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Olsztyn Logo TVP3 Olsztyn
13:00-13:55 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Rzeszów Logo TVP3 Rzeszów
13:00-13:55 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Bydgoszcz Logo TVP3 Bydgoszcz
13:00-13:55 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
13:00-13:55 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
13:00-13:55 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Białystok Logo TVP3 Białystok
13:00-13:55 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Katowice Logo TVP3 Katowice
13:00-13:55 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
13:00-13:55 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Warszawa Logo TVP3 Warszawa
13:00-13:55 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
13:00-13:55 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Gdańsk Logo TVP3 Gdańsk
13:00-13:55 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Szczecin Logo TVP3 Szczecin
13:55-14:05 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków ( studio ) Godziny emisji
TVP3 Olsztyn Logo TVP3 Olsztyn
13:55-14:05 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków ( studio ) Godziny emisji
TVP3 Rzeszów Logo TVP3 Rzeszów
13:55-14:05 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków ( studio ) Godziny emisji
TVP3 Bydgoszcz Logo TVP3 Bydgoszcz
13:55-14:05 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków ( studio ) Godziny emisji
TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
13:55-14:05 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków ( studio ) Godziny emisji
TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
13:55-14:05 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków ( studio ) Godziny emisji
TVP3 Białystok Logo TVP3 Białystok
13:55-14:05 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków ( studio ) Godziny emisji
TVP3 Katowice Logo TVP3 Katowice
13:55-14:05 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków ( studio ) Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
13:55-14:05 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków ( studio ) Godziny emisji
TVP3 Warszawa Logo TVP3 Warszawa
13:55-14:05 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków ( studio ) Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
13:55-14:05 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków ( studio ) Godziny emisji
TVP3 Gdańsk Logo TVP3 Gdańsk
13:55-14:05 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków ( studio ) Godziny emisji
TVP3 Szczecin Logo TVP3 Szczecin
14:05-15:00 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Olsztyn Logo TVP3 Olsztyn
14:05-15:00 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Rzeszów Logo TVP3 Rzeszów
14:05-15:00 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Bydgoszcz Logo TVP3 Bydgoszcz
14:05-15:00 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
14:05-15:00 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
14:05-15:00 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Białystok Logo TVP3 Białystok
14:05-15:00 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Katowice Logo TVP3 Katowice
14:05-15:00 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
14:05-15:00 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Warszawa Logo TVP3 Warszawa
14:05-15:00 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
14:05-15:00 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Gdańsk Logo TVP3 Gdańsk
14:05-15:00 Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków Godziny emisji
TVP3 Szczecin Logo TVP3 Szczecin
14:40-17:10 PKO Ekstraklasa: Korona Kielce – Legia Warszawa (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:00-19:30 PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Wisła Kraków (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
17:00-19:35 PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Wisła Kraków (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
17:10-19:35 PKO Ekstraklasa: Cracovia – ŁKS Łódź (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:55-20:00 Mecz towarzyski - Liverpool FC - Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
19:00-21:00 Liga czeska - SK Slavia Praha – SK Sigma Olomouc (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
21:00-23:00 International Champions Cup - AC Milan - Benfica (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-29 (Poniedziałek)

17:30-20:00 PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Arka Gdynia (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:00-20:00 Liga czeska - SK Dynamo České Budějovice – AC Sparta Praha (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:00-20:00 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:00-21:30 Magazyn Fortuna 1. liga (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:00-21:00 Ekstraklasa po godzinach (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-31 (Środa)

18:55-21:00 Mecz towarzyski - Liverpool FC - Olympique Lyon (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-01 (Czwartek)

18:50-20:55 Piłka nożna Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-02 (Piątek)

17:30-20:00 PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia - Korona Kielce (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-03 (Sobota)

19:30-20:20 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:20-22:30 Bundesliga SuperCup - Borussia Dortmund - Bayern Monachium (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:30-23:00 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-04 (Niedziela)

13:00-15:05 Piłka nożna - II liga: 2 kolejka: Stal Rzeszów - Legionovia Legionowo Godziny emisji
TVP3 Łódź Logo TVP3 Łódź
13:00-15:05 Piłka nożna - II liga: 2 kolejka: Stal Rzeszów - Legionovia Legionowo Godziny emisji
TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
13:00-15:05 Piłka nożna - II liga: 2 kolejka: Stal Rzeszów - Legionovia Legionowo Godziny emisji
TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
13:00-15:05 Piłka nożna - II liga: 2 kolejka: Stal Rzeszów - Legionovia Legionowo Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
15:00-15:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:55-18:00 Community Shield - Liverpool FC - Manchester City (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
17:00-19:30 PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
18:00-19:00 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-05 (Poniedziałek)

17:25-17:50 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 3.kolejka: Wisła Kraków - Górnik Zabrze ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:50-20:00 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 3.kolejka: Wisła Kraków - Górnik Zabrze Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-08 (Czwartek)

18:50-20:55 piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:55-21:00 (studio) piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy - Legia Warszawa Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
21:00-23:15 Eliminacje Ligi Europy - Legia Warszawa Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-09 (Piątek)

09:40-11:35 piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-11 (Niedziela)

13:00-15:05 Piłka nożna - II liga: 3 kolejka Godziny emisji
TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
13:00-13:55 Piłka nożna - II liga: 3 kolejka Godziny emisji
TVP3 Łódź Logo TVP3 Łódź
13:00-15:05 Piłka nożna - II liga: 3 kolejka Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
13:00-13:30 Piłka nożna - II liga: 3 kolejka Godziny emisji
TVP3 Lublin Logo TVP3 Lublin
13:55-14:05 Piłka nożna - II liga: 3 kolejka Godziny emisji
TVP3 Łódź Logo TVP3 Łódź
14:05-15:00 Piłka nożna - II liga: 3 kolejka Godziny emisji
TVP3 Łódź Logo TVP3 Łódź
17:10-17:20 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Wisła Płock - Legia Warszawa ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:20-19:45 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Wisła Płock - Legia Warszawa Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-13 (Wtorek)

20:25-20:50 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:50-21:25 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Logo CANAL+
Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
Logo CANAL+ SPORT
Logo ELEVEN SPORTS 1
Logo ELEVEN SPORTS 2
Logo nSport+
Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport News
Logo Polsat Sport Premium 1
Logo Polsat Sport Premium 2
Logo Super Polsat
Logo TVP3
Logo TVP3 Białystok
Logo TVP3 Bydgoszcz
Logo TVP3 Gdańsk
Logo TVP3 Katowice
Logo TVP3 Kraków
Logo TVP3 Łódź
Logo TVP3 Lublin
Logo TVP3 Olsztyn
Logo TVP3 Opole
Logo TVP3 Rzeszów
Logo TVP3 Szczecin
Logo TVP3 Warszawa
Logo TVP3 Wrocław
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+, CANAL+ 4K ULTRA HD, CANAL+ SPORT, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Super Polsat, TVP3, TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Katowice, TVP3 Kraków, TVP3 Łódź, TVP3 Lublin, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Rzeszów, TVP3 Szczecin, TVP3 Warszawa, TVP3 Wrocław, TVP Sport.

Poprzednie emisje Piłka nożna Na żywo

2019-07-17|14:25 Premier League Asia Trophy: Manchester City - West Ham Logo CANAL+ SPORT
2019-07-17|11:55 Premier League Asia Trophy: Newcastle - Wolves Logo CANAL+ SPORT
2019-07-17|03:00 International Champions Cup - Fiorentina - Chivas de Guadalajara Logo Polsat Sport Premium 2
2019-07-17|03:00 International Champions Cup - Fiorentina - Chivas de Guadalajara Logo Polsat Sport
2019-07-15|18:55 4-4-2 - magazyn piłkarski Logo TVP Sport
2019-07-15|18:00 Liga czeska - FC Fastav Zlín – SK Slavia Praha Logo Polsat Sport Extra
2019-07-15|00:30 MLS - New York Red Bulls - New York City Logo Polsat Sport Extra
2019-07-14|19:00 Liga czeska - AC Sparta Praha – 1. FC Slovácko Logo Polsat Sport News
2019-07-14|01:15 MLS - Montreal Impact - Toronto FC Logo Polsat Sport Extra
2019-07-13|22:50 Superpuchar - Studio Logo Polsat Sport Premium 1
2019-07-13|22:50 Superpuchar - Studio Logo Polsat Sport
2019-07-13|20:30 Superpuchar - Piast Gliwice – Lechia Gdańsk Logo Polsat Sport Premium 1
2019-07-13|20:30 Superpuchar - Piast Gliwice – Lechia Gdańsk Logo Polsat Sport
2019-07-13|20:20 Superpuchar Polski 2019 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 13.07.2019 Logo Super Polsat
2019-07-13|20:00 Superpuchar - Studio Logo Polsat Sport
2019-07-13|19:30 Superpuchar - Studio Logo Polsat Sport Premium 1
2019-07-11|20:25 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy, 1.runda (1): Dunajska Streda - Cracovia Logo TVP Sport
2019-07-11|20:00 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy, 1.runda (1): Dunajska Streda - Cracovia ( studio ) Logo TVP Sport
2019-07-10|18:55 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA: BATE Borysów - Piast Gliwice Logo TVP Sport
2019-07-10|18:35 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA: BATE Borysów - Piast Gliwice ( studio ) Logo TVP Sport

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry