Reklama

Piłka nożna Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-09-19 19:46:38).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

18:10-20:50 Trwa... Liga Europy - Rennes - Celtic (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
18:10-20:50 Trwa... Liga Europy - PSV Eindhoven - Sporting (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
18:10-20:50 Trwa... Liga Europy - CFR Cluj - Lazio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
18:10-20:50 Trwa... Liga Europy - Basel - Krasnodar (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
18:10-20:50 Trwa... Liga Europy - Dynamo Kijów - Malmoe (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
18:45-20:50 Trwa... Liga Europy - Eintracht - Arsenal (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
Reklama
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-09-19)

20:50-21:20 Liga Europy - Moenchgladbach - Wolfsberg (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
20:50-23:00 Liga Europy - Porto - Young Boys (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:50-21:20 Liga Europy - Wolverhampton - Braga (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
20:50-21:20 Liga Europy - AS Roma - Basaksehir (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
20:50-21:20 Liga Europy - Manchester United - Astana (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
20:50-22:50 Liga Europy - Glasgow Rangers - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
22:50-23:30 Liga Europy - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:30-00:30 Liga Europy - Magazyn UEFA Ligi Europy (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-20 (Piątek)

17:30-20:00 PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Raków Częstochowa (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:25-20:25 2. Bundesliga - Holstein Kiel - Hannover 96 (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25-20:30 2. Bundesliga - Holstein Kiel - Hannover 96 (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:25-22:50 Bundesliga - FC Schalke 04 - FSV Mainz (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
20:40-22:45 Serie A TIM - Cagliari Calcio - Genoa FC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:40-23:00 Serie A TIM - Genoa FC - Cagliari (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:55-23:00 Premier League: Southampton - Bournemouth (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:55-23:00 LaLiga Santander - CA Osasuna - Real Betis (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-21 (Sobota)

12:55-14:55 LaLiga Santander - Villarreal CF - Real Valladolid (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
12:55-15:00 2. Bundesliga - VfB Stuttgart — SpVgg Greuther Fürth (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
Reklama
13:25-15:30 Premier League: Leicester - Tottenham Hotspur (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
13:25-15:25 Championship - Leeds United - Derby County (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
13:25-15:30 Premier League: Leicester - Tottenham Hotspur (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
14:40-17:05 PKO Ekstraklasa: ŁKS - Arka Gdynia (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
14:55-17:00 Serie A TIM - Udinese Calcio - Brescia Calcio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
15:20-17:30 Bundesliga: Bayern Monachium - FC Koln (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
15:25-17:55 Bundesliga - Bayer Leverkusen - Union Berlin (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:55-18:00 Premier League: Manchester City - Watford (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:55-17:55 LaLiga Santander - Levante UD - SD Eibar (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
17:00-19:40 PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Korona Kielce (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:15-18:25 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:45-20:20 Fortuna 1. liga - Chrobry Głogów - Odra Opole (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:55-20:00 Serie A TIM - Juventus FC - Hellas Verona (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
17:55-20:00 Serie A TIM - Juventus FC - Hellas Verona (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:25-20:30 Premier League: Newcastle - Brighton & Hove Albion (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:25-20:30 Bundesliga - Werder Brema - RB Lipsk (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25-20:30 LaLiga Santander: Atletico Madryt - Celta Vigo (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
19:40-22:00 PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:40-22:00 PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
20:30-20:40 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
Reklama
20:40-22:50 Serie A TIM - AC Milan - Inter (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55-23:00 LaLiga Santander: Granada - Barcelona (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
22:00-23:15 Liga+ (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:50-00:00 Eleven Gol Live - Eleven Gol Live Sobota (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-22 (Niedziela)

11:55-14:00 LaLiga Santander: Getafe - Mallorca (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
12:10-14:40 PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Wisła Kraków (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:25-14:30 Serie A TIM - Sassuolo - SPAL (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Katowice Logo TVP3 Katowice
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Gorzów Wlkp. Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Godziny emisji
TVP3 Olsztyn Logo TVP3 Olsztyn
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Warszawa Logo TVP3 Warszawa
13:00-14:55 Championship - West Bromwich Albion - Huddersfield Town (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Gdańsk Logo TVP3 Gdańsk
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Szczecin Logo TVP3 Szczecin
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Bydgoszcz Logo TVP3 Bydgoszcz
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Godziny emisji
TVP3 Lublin Logo TVP3 Lublin
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Rzeszów Logo TVP3 Rzeszów
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Białystok Logo TVP3 Białystok
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Poznań Logo TVP3 Poznań
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Kielce Logo TVP3 Kielce
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
13:55-15:55 LaLiga Santander: RCD Espanyol - Real Sociedad (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Katowice Logo TVP3 Katowice
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Gorzów Wlkp. Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Warszawa Logo TVP3 Warszawa
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Gdańsk Logo TVP3 Gdańsk
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Szczecin Logo TVP3 Szczecin
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Bydgoszcz Logo TVP3 Bydgoszcz
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Rzeszów Logo TVP3 Rzeszów
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Białystok Logo TVP3 Białystok
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Poznań Logo TVP3 Poznań
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Kielce Logo TVP3 Kielce
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
14:25-16:40 Liga holenderska - FC Emmen - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:40-17:00 PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
14:45-16:50 Fortuna 1. liga - Podbeskidzie Bielsko - Biała - GKS Tychy (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55-17:00 Serie A TIM - US Lecce - SSC Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
14:55-17:00 Serie A TIM - Bologna FC - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
14:55-17:00 Premier League: West Ham - Manchester United (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
15:20-17:25 Bundesliga: Borussia M. - Fortuna (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:55-18:00 LaLiga Santander: Valencia - Leganes (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
16:40-18:50 Liga holenderska - PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:00-19:30 PKO Ekstraklasa: Cracovia - Legia Warszawa (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
17:00-17:20 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa ( studio ) Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
17:00-17:55 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:00-19:30 PKO Ekstraklasa: Cracovia - Legia Warszawa (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
17:20-19:35 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
17:25-19:30 Premier League: Chelsea - Liverpool (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:55-20:00 Serie A TIM - Atalanta BC - ACF Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
17:55-20:00 Serie A TIM - Atalanta - Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25-20:30 LaLiga Santander - Athletic Club - Deportivo Alaves (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:25-20:40 LaLiga Santander - Athletic Club - Deportivo Alaves (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:00-20:55 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40-22:45 Serie A TIM - S.S. Lazio - Parma Calcio 1913 (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:40-23:00 Serie A TIM - Lazio - Parma (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:55-23:00 LaLiga Santander - Sevilla FC - Real Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
23:00-00:00 Eleven Gol Live - Eleven Gol Live Niedziela (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-23 (Poniedziałek)

00:30-02:30 MLS - New York Red Bulls - Philadelphia Union (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-19:00 Magazyn Fortuna 1. liga (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00-20:20 Liga czeska - FK Jablonec – SK Sigma Olomouc (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:30-20:30 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:00-21:00 Ekstraklasa po godzinach (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:00-21:00 Magazyn - Eleven Gol Ep. 4 (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:20-22:30 Bundesliga: VfL Wolfsburg - Hoffenheim (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-24 (Wtorek)

17:15-20:20 Totolotek Puchar Polski - Chrobry Głogów - Lech Poznań (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:55-20:55 Serie A TIM - Hellas Verona - Udinese Calcio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:55-20:55 Serie A TIM - Hellas Verona - Udinese Calcio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:55-21:00 LaLiga Santander: Real Valladolid - Granada (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
19:55-22:00 LaLiga Santander - Real Betis - Levante UD (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:15-23:00 Totolotek Puchar Polski - Widzew Łódź - Śląsk Wrocław (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:40-23:00 EFL Cup - Preston North End - Manchester City (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:55-23:00 LaLiga Santander: Barcelona - Villarreal (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
20:55-23:00 Serie A TIM - Brescia Calcio - Juventus FC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:55-23:00 Serie A TIM - Brescia Calcio - Juventus FC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55-23:00 LaLiga Santander: Barcelona - Villarreal (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-25 (Środa)

17:15-20:15 Totolotek Puchar Polski - Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:55-21:00 LaLiga Santander: Leganes - Athletic Bilbao (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
18:55-20:55 LaLiga Santander - RCD Mallorca - Atletico Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:55-20:55 Serie A TIM - AS Roma - Atalanta BC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
19:55-22:00 LaLiga Santander: Valencia - Getafe (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:15-23:00 Totolotek Puchar Polski - Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40-22:45 EFL Cup - Milton Keynes Dons - Liverpool FC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:55-23:00 Serie A TIM - Inter Mediolan - S.S. Lazio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:55-23:00 LaLiga Santander - Real Madryt - CA Osasuna (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55-23:00 Serie A TIM - SSC Napoli - Cagliari Calcio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-26 (Czwartek)

01:00-03:00 MLS - New York City FC - Atlanta United (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:15-19:30 Totolotek Puchar Polski - Odra Opole - Arka Gdynia (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:55-21:00 LaLiga Santander - SD Eibar - Sebilla FC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
19:55-22:00 LaLiga Santander - Celta Vigo - RCD Espanyol (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
19:55-22:00 LaLiga Santander - Calta Vigo - RCD Espanyol (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:15-23:00 Totolotek Puchar Polski - Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:55-23:00 Serie A TIM - Torino FC - AC Milan (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:55-23:00 LaLiga Santander: Real Sociedad - Deportivo Alaves (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-27 (Piątek)

13:25-15:30 Premier League: Chelsea - Liverpool (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
17:15-19:30 Fortuna 1. liga - Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:25-20:25 2. Bundesliga - Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:25-20:25 2. Bundesliga - Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: Korona Kielce - Śląsk Wrocław (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
20:25-22:30 Serie A TIM - Union Berlin - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:25-22:50 Bundesliga - Union Berlin - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: Korona Kielce - Śląsk Wrocław (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:40-23:00 Championship - Stoke City - Nottingham Forrest (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:55-23:00 LaLiga Santander: Villarreal - Real Betis (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
20:55-23:00 LaLiga Santander: Villarreal - Real Betis (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-28 (Sobota)

12:55-15:00 LaLiga Santander - Athletic Club - Valencia CF (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
12:55-14:55 2. Bundesliga - Jahn Regensburg - Hamburger SV (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
12:55-15:00 LaLiga Santander - Athletic Club - Valencia CF (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
13:25-15:30 Premier League:Sheffield United - Liverpool (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
14:40-17:05 PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Wisła Płock (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
14:55-17:00 Serie A TIM - Juventus FC - SPAL 2013 (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
15:25-18:00 Bundesliga - FC Padeborn - Bayern Monachium (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:25-17:30 Bundesliga - RB Lipsk - FC Schalke 44 (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
15:55-18:00 Premier League: Tottenham - Southampton (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:00-19:40 PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:00-19:40 PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
17:00-17:20 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 10 kolejka: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk ( studio ) Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
17:00-17:55 Serie A TIM - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:20-19:35 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 10 kolejka: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
17:55-20:00 Serie A TIM - UC Sampdoria - Inter Mediolan (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25-20:40 LaLiga Santander - Granada CF - UD Leganes (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:25-20:40 Liga holenderska - PEC Zwolle - PSV Eindhoven (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:25-20:30 LaLiga Santander - Granada FC - CD Leganes (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:25-20:30 Premier League: Everton - Manchester City (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
19:40-22:00 PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Lech Poznań (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:00-20:55 LaLiga Santander - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40-23:00 Serie A TIM - US Sassuolo Calcio - Atalanta BC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:40-23:00 Liga holenderska - Ajax Amsterdam - PD Groningen (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:40-22:45 Serie A TIM - US Sassuolo Calcio - Atalanta BC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:55-23:00 LaLiga Santander - Atletico Madryt - Real Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:00-23:15 Liga+ (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
23:00-00:00 Eleven Gol Live - Eleven Gol Live Sobota (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-29 (Niedziela)

11:55-14:00 LaLiga Santander - RCD Espanyol - Real Valladolid (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
12:10-14:40 PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia - Piast Gliwice (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:25-14:55 Serie A TIM - SSC Napoli - Brescia Calcio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów Godziny emisji
TVP3 Poznań Logo TVP3 Poznań
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów Godziny emisji
TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów Godziny emisji
TVP3 Lublin Logo TVP3 Lublin
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów Godziny emisji
TVP3 Bydgoszcz Logo TVP3 Bydgoszcz
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów Godziny emisji
TVP3 Warszawa Logo TVP3 Warszawa
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów Godziny emisji
TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Godziny emisji
TVP3 Kielce Logo TVP3 Kielce
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów Godziny emisji
TVP3 Białystok Logo TVP3 Białystok
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów Godziny emisji
TVP3 Olsztyn Logo TVP3 Olsztyn
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Godziny emisji
TVP3 Gorzów Wlkp. Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów Godziny emisji
TVP3 Rzeszów Logo TVP3 Rzeszów
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów Godziny emisji
TVP3 Gdańsk Logo TVP3 Gdańsk
13:25-15:30 2. Bundesliga - FC St. Pauli - SV Sandhausen (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
13:55-16:00 LaLiga Santander: Eibar - Celta Vigo (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
14:40-17:00 PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
14:55-17:00 Serie A TIM - S.S. Lazio - Genoa FC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
14:55-17:00 Serie A TIM - US Lecce - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
15:20-17:25 Bundesliga: Fortuna - Freiburg (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:55-17:55 LaLiga Santander - Deportivo Alaves - RCD Mallorca (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
16:10-18:00 Liga holenderska - Feyenoord - Twente (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:00-19:30 PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Cracovia (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
17:00-17:55 Bundesliga - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:00-19:30 PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Cracovia (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
17:25-19:30 Premier League: Leicester - Newcastle City (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:45-20:30 Fortuna 1. liga - Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:55-20:00 Serie A TIM - Cagliari Calcio - Hellas Verona (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
17:55-20:00 Bundesliga - 1. FC Koln - Hertha BSC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
17:55-20:00 Bundesliga - 1. FC Koln - Hertha BSC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:00-20:40 Serie A TIM - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40-22:45 Serie A TIM - AC Milan - ACF Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:40-22:50 Serie A TIM - AC Milan - ACF Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55-23:00 LaLiga Santander: Sevilla - Real Sociedad (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
22:50-00:00 Eleven Gol Live - Eleven Gol Live Niedziela (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
23:25-01:30 MLS - New York Red Bulls - D.C. United (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-30 (Poniedziałek)

17:30-20:00 PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - ŁKS (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:00-18:30 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:30-19:00 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:00-21:00 Magazyn - Eleven Gol Ep. 5 (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:00-22:00 Futsal Ekstraklasa 19/20, odc. 3: Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów (futsal) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
20:00-21:00 Ekstraklasa po godzinach (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:00-21:30 Magazyn Fortuna 1. liga (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-23:30 Premier League: Manchester United - Arsenal (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:40-23:00 Serie A TIM - Parma Calcio 1913 - Torino FC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:55-23:00 Premier League: Manchester United - Arsenal (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-01 (Wtorek)

13:50-15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Juventus - Bayrn 04 Leverkusen (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
15:50-18:00 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur - Bayrn Monachium (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
18:00-20:50 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
18:00-18:45 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
18:10-20:50 Liga Mistrzów - Atalanta BC - Szachtar Donieck (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
18:45-20:50 Liga Mistrzów - Real Madryt - Club Brugge (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
20:15-20:45 Liga Mistrzów - Galatasaray A.S. - PSG (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
20:15-20:45 Liga Mistrzów - Crvena Zvezda - Olympiakos (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
20:15-20:45 Liga Mistrzów - Manchester City - GNK Dinamo (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
20:30-21:00 Magazyn - F1 - The Inside Line Ep1 (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:50-23:00 Liga Mistrzów - Lokomotiv Moskwa - Atletico Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:50-21:20 Liga Mistrzów - Juventus - Bayrn 04 Leverkusen (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
20:50-22:50 Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur - Bayrn Monachium (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
22:50-23:30 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:30-00:30 Liga Mistrzów - Magazyn ligi mistrzów (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-02 (Środa)

13:50-15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów - LOSC Lille - Chelsea (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
15:50-18:00 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Barcelona - Inter Mediolan (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
18:00-18:45 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
18:00-20:50 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
18:10-20:50 Liga Mistrzów - Slavia Praga - Borussia Dortmund (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
18:45-20:50 Liga Mistrzów - KRC Genk - SSC Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
20:15-20:45 Liga Mistrzów - Zenit - Benfica (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
20:15-20:45 Liga Mistrzów - RB Leipzig - Olympique Lyon (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
20:15-20:45 Liga Mistrzów - LOSC Lille - Chelsea (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
20:50-22:50 Liga Mistrzów - Barcelona - Inter Mediolan (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
20:50-23:00 Liga Mistrzów - Liverpool - Salzburg (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:50-21:20 Liga Mistrzów - Valencia - Ajax Amsterdam (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
20:55-23:15 Liga Mistrzów - 2 kolejka: FC Barcelona - Inter Mediolan Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:50-23:30 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:05-00:40 Liga Mistrzów - Skróty meczów 2.kolejki Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:30-00:30 Liga Mistrzów - Magazyn ligi mistrzów (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-03 (Czwartek)

17:00-18:45 Liga Europy - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
18:10-20:50 Liga Europy - Walfsberger - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
18:10-20:50 Liga Europy - Feyenoord - FC Porto (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
18:10-20:50 Liga Europy - CSKA Moskwa - RCD Espanyol (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
18:10-20:50 Liga Europy - AS Saint Etienne - VfL Walsburg (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
18:10-20:50 Liga Europy - Young Boys - Rangers (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
18:45-20:50 Liga Europy - AZ Alkmaar - Manchester United (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
20:50-22:50 Liga Europy - Arsenal - Standard Liege (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
20:50-23:00 Liga Europy - Lazio - Stade Rennais (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
22:50-23:30 Liga Europy - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:30-00:30 Liga Europy - Magazyn UEFA Ligi Europy (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-04 (Piątek)

17:30-20:00 PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Arka Gdynia (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:25-20:25 2. Bundesliga - VfB Stuttgart - Wehen Wiesbaden (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
20:25-22:25 Bundesliga - Hertha BSC - Fortuna Dusseldorf (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:30-23:00 Fortuna 1. liga - Stal Mielec - GKS 1962 Jastrżebie (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:40-23:00 Serie A TIM - Brescia Calcio - US Sassuolo Calcio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:55-23:00 LaLiga Santander (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:55-23:00 LaLiga Santander (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-05 (Sobota)

12:55-15:00 2. Bundesliga - Hamburger SV - Greuther Furth (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
13:25-15:30 Premier League: Brighton - Tottenham Hotspur (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
13:25-15:55 Championship - Fulham FC - Charlton Athletic (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:00-15:25 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:25-17:30 Bundesliga - FC Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:55-17:55 LaLiga Santander - Real Madryt - Granada CF (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
17:00-19:40 PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Wisła Kraków (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
17:00-17:20 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 11 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków ( studio) Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
17:20-19:35 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 11 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
17:30-18:25 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:30-20:00 Fortuna 1. liga - Chrobry Głogów - Warta Poznań (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:55-20:00 Serie A TIM - Hellas Verona - UC Sampdoria (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:00-20:00 Futsal Ekstraklasa 19/20, odc. 4: Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Clearex Chorzów (futsal) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
18:25-20:25 Bundesliga - FC Schalke 04 - 1. FC Koln (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
19:40-21:50 Liga holenderska - PSV Eindhoven - VVV Venlo (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:25-20:40 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40-22:50 Serie A TIM - Genoa FC - AC Milan (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:50-00:00 Eleven Gol Live - Eleven Gol Live Sobota (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-06 (Niedziela)

12:25-14:30 Serie A TIM - ACF Fiorentina - Udinese Calcio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
13:00-15:00 Piłka nożna - II liga: 12 kolejka: Górnik Łęczna - Błękitni Stargard Godziny emisji
TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
13:00-15:00 Piłka nożna - II liga: 12 kolejka: Górnik Łęczna - Błękitni Stargard Godziny emisji
TVP3 Gdańsk Logo TVP3 Gdańsk
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 12 kolejka: Górnik Łęczna - Błękitni Stargard Godziny emisji
TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 12 kolejka: Górnik Łęczna - Błękitni Stargard Godziny emisji
TVP3 Łódź Logo TVP3 Łódź
13:00-14:55 Piłka nożna - II liga: 12 kolejka: Górnik Łęczna - Błękitni Stargard Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
13:00-15:00 Piłka nożna - II liga: 12 kolejka: Górnik Łęczna - Błękitni Stargard Godziny emisji
TVP3 Lublin Logo TVP3 Lublin
13:25-15:55 Bundesliga - Borussia M'gladbach - Augsburg (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
14:30-14:55 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
14:55-17:00 Serie A TIM - Bolognia FC - SS Lazio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
14:55-17:00 Premier League (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
15:55-17:55 LaLiga Santander - Real Valladolid - Atletico Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
17:00-19:35 PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Legia Warszawa (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
17:00-17:55 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:00-19:30 PKO Ekstraklasa (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
17:55-20:00 Serie A TIM - Torino FC - SSC Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:55-20:00 Bundesliga - Eintracht Frankfurt - Werder Brema (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:00-20:40 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40-22:45 Serie A TIM - Inter medilan - Juventus FC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55-23:00 LaLiga Santander: Barcelona - Sevilla (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
22:45-23:00 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
23:00-00:00 Magazyn - Eleven Gol Live Niedziela (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-07 (Poniedziałek)

20:00-21:30 Magazyn Fortuna 1. liga (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-08 (Wtorek)

19:45-22:30 Piłka nożna kobiet: Polska - Brazylia ( studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-09 (Środa)

20:00-22:00 Futsal Ekstraklasa 19/20, odc. 5: Rekord Bielsko-Biała - Gatta Zduńska Wola (futsal) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-10 (Czwartek)

15:50-18:00 Eliminacje do Euro 2020 - Kazachstan - Cypr (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00-20:35 Eliminacje do Euro 2020 - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:30-23:30 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska ( studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:25-20:35 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska ( studio) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:35-22:50 Eliminacje do Euro 2020 - Holandia - Irlandia Płn. (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:35-22:50 Eliminacje do Euro 2020 - Łotwa - Polska (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:35-22:50 Eliminacje do Euro 2020 - Austria - Izrael (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:35-23:00 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:50-23:30 Eliminacje do Euro 2020 - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
23:30-00:30 Eliminacje do Euro 2020 - magazyn (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-11 (Piątek)

16:30-19:15 PN - Eliminacje ME 2021 - Rosja - Polska Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:30-20:35 Fortuna 1. liga - Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:25-23:00 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Czechy - Anglia ( studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:35-22:50 Eliminacje do Euro 2020 - Islandia - Fancja (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:35-22:50 Eliminacje do Euro 2020 - Czechy - Anglia (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:35-22:50 Eliminacje do Euro 2020 - Portugalia - Luksemburg (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
23:30-00:30 Eliminacje do Euro 2020 - magazyn (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-12 (Sobota)

18:15-19:00 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020 - Przed meczem Polska - Macedonia Płn. Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-13 (Niedziela)

13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 13 kolejka Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 13 kolejka Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
18:15-20:05 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020 - STUDIO Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:05-23:35 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Macedonia Północna ( studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:10-20:35 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Macedonia Północna ( studio) Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
20:35-23:05 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Macedonia Północna Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-14 (Poniedziałek)

12:10-12:45 Piłka nożna - Zgrupowanie kadry w Chorzowie Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:10-16:00 Piłka nożna - Zgrupowanie kadry w Chorzowie Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:00-20:05 Piłka nożna - Zgrupowanie kadry w Chorzowie Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:05-20:35 Piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Włochy ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:35-22:40 Piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Włochy Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:40-00:00 Piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Włochy ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-15 (Wtorek)

19:15-19:45 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:45-20:20 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:20-20:35 Piłka nożna - Liga Narodów: Hiszpania - Anglia Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:35-23:25 Piłka nożna - Liga Narodów: Hiszpania - Anglia Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-16 (Środa)

19:55-20:45 Piłka nożna - mecz towarzyski: Brazylia - Argentyna Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
21:00-21:50 Piłka nożna - mecz towarzyski: Brazylia - Argentyna Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-17 (Czwartek)

20:30-22:00 Liga Narodów - podsumowanie (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Logo CANAL+
Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
Logo CANAL+ SPORT
Logo CANAL+ SPORT 2
Logo ELEVEN SPORTS 1
Logo ELEVEN SPORTS 2
Logo ELEVEN SPORTS 3
Logo ELEVEN SPORTS 4
Logo nSport+
Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport News
Logo Polsat Sport Premium 1
Logo Polsat Sport Premium 2
Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
Logo SportKlub
Logo TVP1 HD
Logo TVP2 HD
Logo TVP3
Logo TVP3 Białystok
Logo TVP3 Bydgoszcz
Logo TVP3 Gdańsk
Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
Logo TVP3 Katowice
Logo TVP3 Kielce
Logo TVP3 Kraków
Logo TVP3 Łódź
Logo TVP3 Lublin
Logo TVP3 Olsztyn
Logo TVP3 Opole
Logo TVP3 Poznań
Logo TVP3 Rzeszów
Logo TVP3 Szczecin
Logo TVP3 Warszawa
Logo TVP3 Wrocław
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+, CANAL+ 4K ULTRA HD, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORTS 4, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Sport Premium 6 PPV, SportKlub, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wlkp., TVP3 Katowice, TVP3 Kielce, TVP3 Kraków, TVP3 Łódź, TVP3 Lublin, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Poznań, TVP3 Rzeszów, TVP3 Szczecin, TVP3 Warszawa, TVP3 Wrocław, TVP Sport.

Poprzednie emisje Piłka nożna Na żywo

2019-09-19|18:45 Liga Europy - Eintracht - Arsenal Logo Polsat Sport Premium 1
2019-09-19|18:10 Liga Europy - Rennes - Celtic Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
2019-09-19|18:10 Liga Europy - PSV Eindhoven - Sporting Logo Polsat Sport Premium 2
2019-09-19|18:10 Liga Europy - CFR Cluj - Lazio Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
2019-09-19|18:10 Liga Europy - Basel - Krasnodar Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
2019-09-19|18:10 Liga Europy - Dynamo Kijów - Malmoe Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
2019-09-19|17:00 Liga Europy - STUDIO Logo Polsat Sport Premium 1
2019-09-18|23:30 Liga Mistrzów - Magazyn ligi mistrzów Logo Polsat Sport Premium 1
2019-09-18|23:05 Liga Mistrzów - Skróty meczów 1.kolejki Logo TVP Sport
2019-09-18|22:50 Liga Mistrzów - Studio Logo Polsat Sport Premium 1
2019-09-18|20:55 Liga Mistrzów - 1.kolejka: PSG - Real Madryt Logo TVP1 HD
2019-09-18|20:50 Liga Mistrzów - PSG - Real Madryt Logo Polsat Sport Premium 2
2019-09-18|20:50 Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Juventus Turyn Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
2019-09-18|20:50 Liga Mistrzów - Bayern - Crvena Zvezda Logo Polsat Sport Premium 1
2019-09-18|20:15 Liga Mistrzów - Dynamo Zagrzeb - Atalanta Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
2019-09-18|20:15 Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Manchester City Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
2019-09-18|20:15 Liga Mistrzów - Bayer Leverkusen - Lokomotiv Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
2019-09-18|20:10 Liga Mistrzów (studio) Logo TVP Sport
2019-09-18|20:00 Liga Mistrzów - Studio Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
2019-09-18|19:45 Fortuna 1. liga - Warta Poznań – Odra Opole Logo Polsat Sport Extra

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry