Reklama

Kanały nc+ - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały nc+ w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

03:10 Trwa  Ela – szkice na pożegnanie
03:45 Płynące wieżowce
05:30 Lokatorki
02:55 Trwa  Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn, odc. 2
03:25 Domy gwiazd 7, odc. 4
03:50 Meblokreacje 2, odc. 7
04:20 Home Staging – mieszkania do sprzedania 6, odc. 10
04:50 Twój kawałek ogrodu 2, odc. 3
05:15 Remont w 48h 7, odc. 2
05:40 Karpaty dyzajn, odc. 3
03:00 Trwa  Desery Dekera 3, odc. 11
03:30 Zielona rewolucja Marty Dymek 2, odc. 10
04:00 Ugotuj mi mamo!, odc. 1
04:30 365 obiadów Mariety Mareckiej, odc. 6
05:00 Czy na pewno umiesz gotować?, odc. 9
05:30 Czy na pewno umiesz gotować?, odc. 10
04:00 Dzieciaki MiniMini, odc. 5
04:35 Dzieciaki MiniMini, odc. 6
05:00 Czytanki Rybki MiniMini, odc. 9
05:05 Meme i obce słowa, odc. 9
05:10 Zagadki Myszki w Paski 2, odc. 55
05:12 Zagadki Myszki w Paski 2, odc. 56
05:15 Czytanki Rybki MiniMini 5, odc. 7
05:20 Rysuj z Myszką w Paski, odc. 43
05:22 Rysuj z Myszką w Paski, odc. 44
05:25 Opowieści Kota Śpiocha 2, odc. 11
05:30 Chcę umieć, odc. 11
05:35 Kochane zwierzaki, odc. 5
05:40 Dzielny Lew Eryk 1, odc. 9
05:45 Przeboje Rybki MiniMini, odc. 30
05:47 Przeboje Rybki MiniMini, odc. 31
05:49 Przeboje Rybki MiniMini, odc. 33
05:51 Przeboje Rybki MiniMini, odc. 34
05:54 Przeboje Rybki MiniMini, odc. 35
05:57 Przeboje Rybki MiniMini, odc. 5
02:20 Trwa  PRZERWA
05:00 teleTOON+ Play 3, odc. 13
05:10 teleTOON+ Play 3, odc. 14
05:20 teleTOON+ Play 3, odc. 15
05:25 teleTOON+ Play 3, odc. 16
05:35 teleTOON+ Play 3, odc. 17
05:45 teleTOON+ Play 3, odc. 1
05:55 Brejk, odc. 10

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały nc+.

  • 21.09, 18:15 PGNIG Superliga: Piotrkowianin - NMC Górnik Zabrze (nSport+) Godziny emisji
  • 22.09, 12:55 La Liga Santander: Rayo Vallecano - Deportivo Alaves (nSport+) Godziny emisji
  • 22.09, 15:10 LOTTO Ekstraklasa: Cracovia - Wisła Płock (nSport+) Godziny emisji
  • 22.09, 17:30 Liga Mistrzów Velux EHF: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Lowen (nSport+) Godziny emisji
  • 23.09, 15:30 PGE Ekstraliga: forBET Włókniarz Częstochowa - BETARD Sparta Wrocław / mecz o III miejsce - rewanż (nSport+) Godziny emisji
  • 23.09, 18:30 PGE Ekstraliga: FOGO Unia Leszno - CASH BROKER Stal Gorzów / Finał - rewanż (nSport+) Godziny emisji
  • 23.09, 21:15 Magazyn PGE Ekstraliga (nSport+) Godziny emisji
  • 24.09, 21:00 Kontratak - magazyn PGNiG Superliga (nSport+) Godziny emisji
  • 26.09, 15:55 Puchar Rosji (nSport+) Godziny emisji
  • 26.09, 18:30 Liga Mistrzów Velux EHF: Orlen Wisła Płock - Riihimaen Cocks (nSport+) Godziny emisji
  • 27.09, 15:55 Puchar Rosji (nSport+) Godziny emisji
  • 27.09, 19:55 La Liga Santander: Deportivo Alaves - Getafe (nSport+) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały nc+.

  • 21.09, 07:00 Winston i Dudley, odc. 23 (teleTOON+) Godziny emisji
  • 21.09, 08:03 Talking Tom & Friends 2, odc. 9 (teleTOON+) Godziny emisji
  • 21.09, 08:10 Talking Tom & Friends 2, odc. 10 (teleTOON+) Godziny emisji
  • 21.09, 13:40 My Little Pony 8, odc. 21 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 21.09, 14:30 Sarah Graham gotuje w Kapsztadzie, odc. 10 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 22.09, 11:00 LOTTO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków (nSport+) Godziny emisji
  • 22.09, 15:05 Grzeszne przyjemności z Jamiem, odc. 6 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 22.09, 16:00 Kucharskiego pomysł na kuchnię, odc. 1 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 22.09, 17:00 365 obiadów Mariety Mareckiej 5, odc. 7 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 22.09, 17:00 Życie w górach, odc. 3: Alpy (Planete+) Godziny emisji
  • 22.09, 20:00 Liga Mistrzów Velux EHF: FC Barcelona - Telekom Veszprem (nSport+) Godziny emisji
  • 22.09, 20:20 My Little Pony 8, odc. 22 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 22.09, 20:20 Anthony Bourdain: Miejsca nieznane 2, odc. 1 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 22.09, 21:10 Anthony Bourdain: Miejsca nieznane 2, odc. 2 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 23.09, 14:30 Ama Motocross: Podsumowanie sezonu kategorii 450 (nSport+) Godziny emisji
  • 23.09, 16:30 Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn 3, odc. 8 (Domo+) Godziny emisji
  • 23.09, 18:00 Meblokreacje 3, odc. 2 (Domo+) Godziny emisji
  • 23.09, 20:10 Mystery Road, odc. 3 (Ale kino+) Godziny emisji
  • 23.09, 20:20 My Little Pony 8, odc. 23 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 23.09, 21:15 Mystery Road, odc. 4 (Ale kino+) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały nc+ znajdują się stacje: Ale kino+, Domo+, Kuchnia+, MiniMini+, nSport+, Planete+, teleTOON+.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info