Reklama
04:30 Trwa  Huba
05:45 Dotyk pośredni
04:45 Trwa  Twój kawałek ogrodu 2, odc. 8
05:15 Remont w 48h 7, odc. 7
05:40 Sztukomaniak, odc. 2
06:00 Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn, odc. 6
06:30 Daleko od miasta 4, odc. 5
07:00 Telesprzedaż
04:30 Trwa  ABC Gotowania 2, odc. 2
05:00 Czy na pewno umiesz gotować?, odc. 5
05:30 Czy na pewno umiesz gotować?, odc. 6
06:00 Jakubiak w sezonie 3, odc. 3
06:30 Ugotuj mi mamo!, odc. 3
07:00 Zielona rewolucja Marty Dymek 3, odc. 2
04:25 Trwa  Dzieciaki MiniMini, odc. 2
04:55 Czytanki Rybki MiniMini, odc. 7
05:00 Meme i tajemnicze słowa, odc. 10
05:05 Zagadki Myszki w Paski, odc. 3
05:10 Zagadki Myszki w Paski, odc. 4
05:13 Czytanki Rybki MiniMini 5, odc. 10
05:16 Rysuj z Myszką w Paski, odc. 31
05:18 Rysuj z Myszką w Paski, odc. 32
05:20 Opowieści Kota Śpiocha, odc. 10
05:30 Chcę umieć, odc. 13
05:35 Kochane zwierzaki, odc. 7
05:45 Przeboje Rybki MiniMini
06:05 Dzielny Lew Eryk 4, odc. 4
06:10 Trojaczki, odc. 27: Konkurs śmiesznych min
06:15 Trojaczki, odc. 28: Skąd się wziął Toto
06:25 Mała Szkoła Helenki, odc. 39
06:35 Littlest Pet Shop: Nasz własny świat, odc. 15
06:50 Molang, odc. 17
06:55 Magiki, odc. 21
07:05 Magiki, odc. 22
07:20 Little People: Mali Odkrywcy 2, odc. 25
06:00 La Liga Santander: Girona - Leganes
06:45 Naturalnie Polska 3, odc. 5
07:20 Naturalnie Polska 3, odc. 6
05:00 Radiowęzeł 13 i pół, odc. 8
05:05 Radiowęzeł 13 i pół, odc. 9
05:20 Radiowęzeł 13 i pół, odc. 10
05:25 Radiowęzeł 13 i pół, odc. 11
05:35 Radiowęzeł 13 i pół, odc. 13
05:45 Radiowęzeł 13 i pół, odc. 14
05:55 Brejk, odc. 7
06:30 teleTOON+ Play 8, odc. 6
06:40 Triki Tiki 3, odc. 2
06:50 Deserownia 3, odc. 9
06:55 Nasze zwierzaki, odc. 8
07:00 Winston i Dudley, odc. 22
07:25 Kealoo, odc. 13

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały nc+.

  • 14.11, 20:00 PGNIG Superliga: Sandra SPA Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz (nSport+) Godziny emisji
  • 15.11, 20:25 Siatkówka kobiet - Serie A: Reale Mutua Fenera Chieri - Unet E-Work Busto Arsizio (nSport+) Godziny emisji
  • 17.11, 15:15 PGNIG Superliga: MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock (nSport+) Godziny emisji
  • 17.11, 18:55 Liga Mistrzów Velux EHF: Barcelona Lassa - HC Vardar (nSport+) Godziny emisji
  • 18.11, 14:55 Liga Mistrzyń EHF: Metz Handball - Odense HC (nSport+) Godziny emisji
  • 19.11, 21:00 Kontratak - magazyn PGNiG Superliga (nSport+) Godziny emisji
  • 20.11, 18:15 PGNIG Superliga: Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn (nSport+) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały nc+.

  • 14.11, 08:25 Dom: Przygody Ocha i Tip, odc. 3 (teleTOON+) Godziny emisji
  • 14.11, 16:10 Raa Raa: mały hałaśliwy lew, odc. 27 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 14.11, 16:20 Raa Raa: mały hałaśliwy lew, odc. 28 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 14.11, 17:10 Rysuj z Myszką w Paski 2, odc. 79 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 14.11, 17:15 Rysuj z Myszką w Paski 2, odc. 80 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 14.11, 21:30 Tomasz Pagowski: projekt LOKALny, odc. 8 (Domo+) Godziny emisji
  • 14.11, 22:00 Turyści do domu. Oblegane miasta Europy (Planete+) Godziny emisji
  • 15.11, 08:25 Dom: Przygody Ocha i Tip, odc. 4 (teleTOON+) Godziny emisji
  • 15.11, 16:10 Raa Raa: mały hałaśliwy lew, odc. 29 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 15.11, 16:20 Raa Raa: mały hałaśliwy lew, odc. 30 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 15.11, 17:10 Rysuj z Myszką w Paski 2, odc. 81 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 15.11, 17:15 Rysuj z Myszką w Paski 2, odc. 82 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 15.11, 22:00 Bitwa jutlandzka – gdzie leży prawda? (Planete+) Godziny emisji
  • 16.11, 08:25 Dom: Przygody Ocha i Tip, odc. 5 (teleTOON+) Godziny emisji
  • 16.11, 16:10 Raa Raa: mały hałaśliwy lew, odc. 31 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 16.11, 16:20 Raa Raa: mały hałaśliwy lew, odc. 32 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 16.11, 17:10 Rysuj z Myszką w Paski 2, odc. 83 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 16.11, 17:15 Rysuj z Myszką w Paski 2, odc. 84 (MiniMini+) Godziny emisji
  • 16.11, 20:10 Miasto równoległe, odc. 3 (Ale kino+) Godziny emisji
  • 16.11, 21:00 Jak tanio urządzić dom 2, odc. 2 (Domo+) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały nc+ znajdują się stacje: Ale kino+, Domo+, Kuchnia+, MiniMini+, nSport+, Planete+, teleTOON+.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info