Reklama
07:05 Trwa  Elif s.III - odc. 449
08:00 Na żywo Wiadomości
08:10 Na żywo Pogoda poranna
08:15 Na żywo Kwadrans polityczny
08:40 Blondynka s.IV - odc. 41 (seria IV, odc. 2) - Nocne rozmowy
09:40 Komisarz Alex s.VIII - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Klątwa mumii
07:20 Trwa  Na sygnale - odc. 24
07:45 Przepis dnia - (13)
07:55 Na żywo Pytanie na śniadanie
07:00 Trwa  OTV - PASMO LOKALNE
09:05 Głos Dunaju
09:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Bochnia
10:10 Szkoła z zawodem
10:25 Pogoda - 21.03 - 1
07:15 Trwa  Shimmer i Shine - Uwięzione w dżungli/Tajemnicza wieża, odc. 39
07:45 Smerfy - Dzikus, odc. 182
08:10 Stacyjkowo - Super Ciuchcia inkognito, odc. 86
08:25 Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham - Urodzinowa niespodzianka, odc. 72
08:40 Bella i Sebastian - Rozejm, odc. 19
08:55 Masza i niedźwiedź - Wszystko na opak, odc. 38
09:00 Krecik i panda - Dzień uścisków, odc. 7
09:15 Wielka podróż Bolka i Lolka - Testament Fileasa Foga, odc. 1
09:30 Dla niesłyszących - Domisie - Kuchenni rycerze
10:00 Nieziemscy - odc. 5 Auć! Boli!
10:15 Strażak Sam, seria 8 - Babski wieczór, odc. 22
07:30 Trwa  Rodzinka.pl s.XI - odc. 220 "Drobny lifting" sezon 11
08:05 Ojciec Mateusz s.XIII - odc. 168 - Reportaż z domu (Ojciec Mateusz XIII odc. 8)
08:55 Ojciec Mateusz s.XIII - odc. 169 - Portret psychologiczny (Ojciec Mateusz XIII odc. 9)
09:55 Ranczo s.IV - odc. 40 (seria IV, odc. 1) - Szok poporodowy
07:30 Trwa  Wojna w eterze - odc. 7/30
07:45 Chłopi - odc. 6/13 - Ogień
08:45 Historia Polski - Generał Polskich Nadziei - Władysław Anders - cz. 1
09:50 Po PRLu - Czy reforma Balcerowicza była konieczna?
10:20 Sensacje XX wieku - Afganistan cz. 1
07:33 Trwa  Na żywo Wstaje dzień
07:49 Na żywo Agrobiznes - poranek
07:54 Agropogoda
08:00 Na żywo Wiadomości
08:10 Na żywo Minęła 8
09:00 Na żywo Serwis Info Poranek
09:09 Na żywo Minęła 9
10:00 Na żywo Serwis Info Poranek
10:24 Na żywo Pogoda Info
10:29 Na żywo Serwis Info Dzień
07:00 Trwa  Teledyski (muzyka klasyczna)
08:00 Informacje kulturalne
08:15 Studio Kultura - Rozmowy - Katarzyna Haber - Pułtorak i Gaspar Keresztes
08:30 Którędy po sztukę - Alina Szapocznikow
08:40 Broken Tale
08:55 Słoneczny zegar
07:35 Trwa  Zaczarowany świat... - odc. 2
07:55 Na żywo Pytanie na śniadanie
07:20 Trwa  Czarne chmury - odc. 6/10 - Intryga
08:25 M jak miłość s.I - odc. 1012
09:25 Stulecie Winnych - odc. 2
10:15 Rodzinka.pl s.II - odc. 49 "Jesienny blues"
06:05 Trwa  Piłka nożna - Polska - jesień 2018 - skróty meczów: Włochy - Polska, Polska - Irlandia, Polska - Portugalia, Polska - Włochy, Polska - Czechy i Portugalia - Polska
08:05 Droga do EURO 2020 - zapowiedź
10:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Vikersund - podsumowanie

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały Telewizji Polskiej.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały Telewizji Polskiej znajdują się stacje: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP 4K, TVP ABC, TVP HD, TVP Historia, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Seriale, TVP Sport.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info