Reklama
08:40 Trwa  Blondynka s.I - odc. 1/13 - Zatrzasnąć za sobą drzwi
09:35 Komisarz Alex s.V - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Lista śmierci
10:35 Ojciec Mateusz s.II - odc. 17 (Ojciec Mateusz II odc. 4) - Skarb
11:25 Korona królów - odc 162
07:55 Trwa  Na żywo Pytanie na śniadanie
11:00 Na żywo Panorama
11:05 Na żywo Pogoda Flesz
11:10 Pytanie na śniadanie Extra - (272)
11:25 Rodzinka.pl s.IV - odc. 97 "Historie samochodowe"
07:00 Trwa  OTV - PASMO LOKALNE
09:05 Troskliwi rodzice wśród zwierząt. W pojedynkę
10:00 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Podróże
10:10 e - dukacja przyszłości - odc. 3
10:25 Pogoda - 24.01 - 1
10:30 Na żywo Dla niesłyszących - Co niesie dzień
10:45 Rączka gotuje - Młyn Złoty Kłos
11:15 Ojciec Brown s.I - odc. 4 Człowiek na drzewie
08:40 Trwa  Super Wings - Na tropie zabawek, odc. 40
08:55 Masza i niedźwiedź - W razie czego dzwoń!, odc. 5
09:00 Sąsiedzi - Zapchany zlew, odc. 80
09:15 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie - Koniokrad, odc. 5
09:30 Domisie - Domisiowe grosiki
10:00 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 15
10:15 Kasia i Mim - Mim - Walentynkowi przyjaciele, odc. 17
10:30 Reksio - Reksio racjonalizator, odc. 16
10:40 Sara i kaczorek - Robakówka, odc. 79
10:45 Sara i kaczorek - Kaczorek odlatuje, odc. 80
11:00 Krecik i panda - Przyjaciel z daleka, odc. 1
11:15 Mała Marinette - Plotka, odc. 24
08:40 Trwa  Rodzinka.pl s.VI - odc. 142 "Śmierć w ogrodzie"
09:10 Ojciec Mateusz s.IX - odc. 114 (seria IX odc. 6) Zbrodnia na pierwszą stronę
10:05 Ranczo s.IX - odc. 105 (seria IX, odc. 1) - Nowe wyzwania
10:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.II - Murat IV, odc. 120
08:40 Trwa  Ostatni raport
09:15 Prezydenci - Gabriel Narutowicz
09:45 Historia Polski - Wycinanki Pana N.
10:45 Sensacje XX wieku - Jak umierali bogowie cz. 3
11:15 Planeta dinozaurów - Obcy świat - odc. 3 / 3
08:10 Trwa  Na żywo Minęła 8
09:00 Na żywo Serwis Info Poranek
09:09 Na żywo Minęła 9
10:00 Na żywo Serwis Info Poranek
10:24 Na żywo Pogoda Info
10:29 Na żywo Serwis Info Dzień
10:52 Na żywo Pogoda Info
10:59 Na żywo Serwis Info Dzień
11:29 Na żywo Serwis Info Dzień
08:35 Trwa  Odwyk
09:15 Życie rodzinne
11:00 Dom - odc. 17/25 - Komu gra ta orkiestra
07:55 Trwa  Na żywo Pytanie na śniadanie
11:00 Polonia 24
11:25 Rozmowa Polonii - (379)
08:20 Trwa  M jak miłość s.I - odc. 972
09:15 Komisarz Alex s.XII - odc. 146 (seria XII. odc. 3) - Osaczona
10:10 Rodzinka.pl s.I - odc. 9 - Niedaleko pada jabłoń od jabłka
10:40 Rodzinka.pl s.I - odc. 10 - Spółka rodzinna
11:10 Bulionerzy - odc. 7/75 - Samochód
08:00 Trwa  Piłka nożna - Superpuchar Włoch: Juventus Turyn - AC Milan
10:15 Strongman - Liga Mistrzów - odc. 13
11:20 Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - 1/2 finału - Podsumowanie

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały Telewizji Polskiej.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały Telewizji Polskiej znajdują się stacje: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP 4K, TVP ABC, TVP HD, TVP Historia, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Seriale, TVP Sport.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info