Reklama
12:15 Trwa  Na żywo Agrobiznes
12:35 Agropogoda
12:40 Magazyn Rolniczy
12:55 Natura w Jedynce - Macierzyństwo w świecie zwierząt. Krok w dorosłość
14:00 Elif s.II - odc. 366
11:55 Trwa  Barwy szczęścia - odc. 1941
12:30 Koło fortuny - odc. 45 ed. 3
13:15 Cena miłości - odc. 78
14:10 Nabożeństwo Ekumeniczne - Św. Niepodległości
12:25 Trwa  Polska z Miodkiem - (134) Limanowa
12:30 OTV - PASMO LOKALNE
13:00 Projekt woda - odc. 6
13:15 Na żywo Dla niesłyszących - Co niesie dzień
13:35 Agrobiznes
13:55 Agropogoda
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
12:25 Trwa  Misiowanki - odc. 35 Proszę i dziękuję
12:55 Strażak Sam, seria 8 - Bessie mknie na ratunek, odc. 17
13:10 Pamiętnik Florki s.I - Podróż, odc. 11
13:25 Super Wings - Szpieg, który mnie zaskoczył, odc. 101
13:40 Masza i niedźwiedź - Masza + kasza, odc. 17
13:45 Masza i niedźwiedź - Bajeczna bajka, odc. 54
14:00 Petersburski Music Show - odc. 53
14:30 Świnka Peppa, seria III - Miś Teddy, odc. 15
14:35 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... żonkila, odc. 22
14:45 My Little Pony, seria VI - Wolny dzień Applejack, odc. 10
12:25 Trwa  Na sygnale - odc. 92 "Potwór"
12:55 Na dobre i na złe - odc. 680 Jestem jaki jestem
14:00 M jak miłość - odc. 1394
14:55 Ranczo s.IX - odc. 109 (seria IX, odc. 5) - Potęga mediów
12:25 Trwa  Ziemia obiecana - odc. 3/4
13:30 Dawne światy - odc. 1/8 Egipt, kolebka cywilizacji
14:35 Dziewicza Nowa Zelandia - odc. 5/6. Parki Narodowe Tongariro i Whanganui
12:10 Trwa  Na żywo Serwis Info Dzień
12:29 Na żywo Serwis Info Dzień
12:50 Na żywo Pogoda Info
12:59 Na żywo Serwis Info Dzień
13:29 Na żywo Serwis Info Dzień
13:51 Na żywo Pogoda Info
13:59 Na żywo Serwis Info Dzień
14:29 Na żywo Serwis Info Dzień
14:50 Na żywo Pogoda Info
12:20 Trwa  Studio Kultura - Rozmowy - Anna Stańko
12:40 Mała wielka miłość
14:45 Taśmy Kultury - Szkoła ignorancji
14:55 Taśmy Kultury - Dobre początki
12:25 Trwa  Krótka historia - (531) Wagon z Compiegne
12:35 Wiadomości
12:50 Wilnoteka
13:10 Barwy szczęścia - odc. 1873
13:45 Golec uOrkiestra - 20 - lecie zespołu (the best off)
14:40 Za marzenia - odc. 11
11:30 Trwa  Ranczo s.V - odc. 61 (seria V, odc. 9) - Honor i zęby trzonowe
12:30 Ranczo s.V - odc. 62 (seria V, odc. 10) - Przymus rekreacji
13:30 Ojciec Mateusz s.VI - odc. 74 (seria VI, odc. 5) - Druga szansa
14:20 Ojciec Mateusz s.VI - odc. 75 (seria VI, odc. 6) - Zanik pamięci
10:30 Trwa  Snooker - Champion of Champions 2018 - Finał
13:00 Przed startem Ligi Narodów

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały Telewizji Polskiej.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały Telewizji Polskiej znajdują się stacje: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP 4K, TVP ABC, TVP HD, TVP Historia, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Seriale, TVP Sport.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info