Reklama

Kanały telewizji naziemnej (DVB-T) - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały telewizji naziemnej (DVB-T) w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

12:45 Trwa  BBC w Jedynce - Wielka odwilż w Yellowstone. cz 1 Zima
13:50 Elif s.II - odc. 304
14:40 Opole 2018 na bis /24/
15:00 Na żywo Wiadomości
15:10 Na żywo Pogoda
15:15 ALARM!
12:30 Trwa  Koło fortuny - odc. 149 ed. 3
13:05 Cena miłości - odc. 18
13:55 Kolumbowie - odc. 2/5 - Żegnaj Baśka
14:55 Bake off - Ale ciacho! - (6) ed. 4
12:30 Trwa  OTV - PASMO LOKALNE
13:00 Turystyczna Jazda - odc. 84 Park Krajobrazowy Gór Żytawskich
13:15 Na żywo Dla niesłyszących - Co niesie dzień
13:35 Agrobiznes
13:55 Agropogoda
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:05 Agape
12:45 Trwa  Trudne sprawy, odc.623
13:45 Sekrety rodziny, odc.50
14:45 Dlaczego ja?, odc.798
12:30 Trwa  19 +, odc. 266
13:00 19 +, odc. 267
13:30 W-11 Wydział Śledczy, odc. 1006
14:15 W-11 Wydział Śledczy, odc. 1007
15:00 Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 1/14
12:00 Trwa  Detektyw Monk, odc.4 Mr. Monk Is Someone Else
13:00 Detektywi w Akcji, odc.113
14:00 STOP Drogówka, odc.138
15:00 Esmeralda, odc.104
12:00 Trwa  Kobra - oddział specjalny, sez. 11, odc. 4: Nemezis
13:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 40
14:00 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 19
15:00 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 20
11:55 Trwa  Ukryta prawda, odc. 656
12:55 Sąd rodzinny, odc. 101
13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 555
14:55 Szpital, odc. 382
12:35 Trwa  Flintstonowie, sez. 1, odc. 40: Bal maskowy
13:00 Yogi - łowca skarbów, sez. 1, odc. 5: Ole, czerwononosy Wiking
13:35 Pixie i Dixie, odc. 50: Pech Jinksa
13:40 Pixie i Dixie, odc. 51: Pchła domowa
13:50 Pixie i Dixie, odc. 52: Mysz z Bombaju
14:00 Flintstonowie, sez. 1, odc. 41: Turniej wodnych bawołów
14:35 Flintstonowie, sez. 1, odc. 42: Goście
15:00 Timon i Pumba, sez. 1, odc. 14: Brazylijska szajba/ Choroba nadmorska
12:00 Trwa  Miodowe Lata, odc.71 Krawczyk przeciwko Norkowi
12:55 Miodowe Lata, odc.43 Safari
13:40 Niesamowite rekordy, odc.5
14:15 Strażnik Teksasu, odc.144 No way out
15:15 Czarodziejki, odc.177 Kill Billie vol 2
12:00 Trwa  Przyjaciółki, odc.133
13:00 Przyjaciółki, odc.134
14:00 TOP CHEF, odc.54
12:45 Trwa  Kartoteka, sez. 10, odc. 17/30
13:50 Handlarze, sez. 2, odc. 2/12
14:35 Damy i wieśniaczki. Ukraina, sez. 6, odc. 19/20
12:05 Trwa  Dance w Polo TV
13:00 To hit!
13:05 Tego słuchacie
14:30 I love disco
12:00 Trwa  Pielęgniarki, odc.259
13:00 Słoiki, odc.29 Gracz
14:00 Małolaty, odc.2 Idol nastolatek
15:00 Daleko od noszy - Szpital Futpolowy, odc.39 Szycha
12:05 Trwa  Odejścia, powroty - Co komu pisane
13:15 Wielki Tydzień
15:05 Kaprysy Łazarza
11:45 Trwa  Sauna
13:25 Sensacje XX wieku - Śmierć marszałka
14:25 Encyklopedia II wojny światowej - Droga do wojny
14:55 Spór o historię - Polityka ministra Becka
11:05 Trwa  Kolarstwo torowe - Mistrzostwa Europy - Glasgow - podsumowanie
12:55 Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
13:55 Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Glasgow - podsumowanie
12:51 Trwa  Na żywo Pogoda Info
12:58 Na żywo Serwis Info Dzień
13:28 Na żywo Serwis Info Dzień
13:51 Na żywo Pogoda Info
13:58 Na żywo Serwis Info Dzień
14:29 Na żywo Serwis Info Dzień
14:50 Na żywo Pogoda Info
15:00 Na żywo Wiadomości
15:09 Na żywo Serwis Info Dzień
15:29 Na żywo Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień
12:20 Trwa  Święty Franciszek i brat Bernard
12:55 Urodziny w Oświęcimiu
13:35 Koncert życzeń
14:25 Guadalupe - żywy obraz
15:20 Moje leczenie wodą - prof. dr hab. n. med. Irena Ponikowska
12:30 Trwa  Rodzina Rabatków - Kudłata niania, odc. 26
13:00 Stacyjkowo - Papierowy szlak Wilsona, odc. 50
13:10 Pszczółka Maja - Filibert, odc. 11
13:25 Super Wings - Parada Pingwinów, odc. 32
13:40 Krecik i panda - Dzień uścisków, odc. 7
13:55 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... zegar, odc. 8
14:00 Świnka Peppa, seria III - Dzień talentu, odc. 20
14:15 Budzik - Gubimy, znajdujemy
14:40 Owce w sieci - Cudza komórka
14:45 My Little Pony, seria II - Znaczkowa ospa, odc. 6
15:10 Mój zwierzyniec - odc. 7
12:45 Trwa  Wojny przewoźników, sezon 5, odc. 05
13:15 Katastrofy w przestworzach, odc. 74: Mordercza wysokość
14:05 Życie po zagładzie, sezon 1, odc. 03: Oblężone stolice
15:00 Przetrwałem zabójczą pogodę, sezon 1, odc. 04
12:30 Trwa  Premiera Robota na weekend, odc. 4
13:00 Łowcy tornad, odc. 11
13:30 Łowcy tornad, odc. 12
14:05 Drwale: Niewypał, sez. 7, odc. 12
15:00 Aukcje XXL, sez. 2, odc. 2
12:50 Trwa  Coś tu się kroi odc. 05
13:50 TV Okazje
14:05 Mój koszmarny związek s4 odc. 15
15:00 Premiera Mój koszmarny związek s4 odc. 16
12:35 Trwa  Poszukiwacze złota: Boska interwencja, sez. 3, odc. 5
13:35 Poszukiwacze złota: Problemy finansowe, sez. 3, odc. 6
14:30 Robota na weekend, odc. 4
15:05 Akcja renowacja USA, sez. 6, odc. 6
12:05 Trwa  Detektyw Monk S2, sez. 2, odc. 7
13:05 Chirurdzy s2, sez. 2, odc. 2
14:00 Prawo Agaty s6, sez. 6, odc. 76
15:00 Na noże, odc. 11
12:00 Trwa  Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4, sez. 4, odc. 14
13:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver, sez. 1, odc. 11
14:00 Mały dom, wielkie możliwości, sez. 1, odc. 14
15:00 Królowie kiczu, sez. 1, odc. 3

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały telewizji naziemnej (DVB-T).

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały telewizji naziemnej (DVB-T).

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały telewizji naziemnej (DVB-T) znajdują się stacje: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, Polsat, TVN, TV4, TV Puls, TVN 7, PULS 2, TV6, Super Polsat, ESKA TV, TTV, POLO TV, ATM Rozrywka, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport, TVP INFO, TV Trwam, TVP ABC, Stopklatka TV, FOKUS TV, Zoom TV, Nowa TV, METRO, WP.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info