Reklama

Kanały telewizji naziemnej (DVB-T) - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały telewizji naziemnej (DVB-T) w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

23:05 Trwa Katyń
Godziny emisji
01:10 Sierpem w plecy
Godziny emisji
01:45 Notacje - Jerzy Krusenstern. Byłem obrońcą Grodna
Godziny emisji
02:05 Co słonko widziało
Godziny emisji
22:45 Trwa Przyjaźń w cieniu Kremla. Jutro Ukraina
Godziny emisji
23:55 O mnie się nie martw s. XI odc. 1/13
Godziny emisji
00:50 Rodzinka.pl - odc. 267 "Wyścig do smoczka" sezon 15
Godziny emisji
01:30 Świadek
Godziny emisji
23:20 Trwa W tyle wizji
Godziny emisji
00:00 W tyle wizji Extra
Godziny emisji
00:45 Defekt - odc. 2/9
Godziny emisji
01:50 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.II - Murat IV, odc. 105
Godziny emisji
23:25 Trwa Bad Ass 3
Godziny emisji
01:20 Tajemnice losu, odc.3404
Godziny emisji
23:30 Trwa Superwizjer, odc. 1166
Godziny emisji
00:05 36,6, sez. 6, odc. 2/12
Godziny emisji
01:05 Porwani, odc. 6/12
Godziny emisji
02:05 Uwaga!, odc. 5799
Godziny emisji
Reklama
23:30 Trwa Finał Miss Polski Nastolatek 2019, odc.3 Finał Miss Polski Nastolatek 2019 część 3 - Finał
Godziny emisji
00:05 Śmierć na 1000 sposobów, odc.3 Death the gift that lasts forever
Godziny emisji
00:35 Śmierć na 1000 sposobów, odc.2 Deadliest kitsch
Godziny emisji
01:00 STOP Drogówka, odc.208
Godziny emisji
02:00 Tuż przed tragedią, odc.6 Plane crash in Potomac
Godziny emisji
23:50 Trwa 6. dzień
Godziny emisji
02:05 Tajemnice medyczne, sez. 1, odc. 16: Wycieńczona piosenkarka/ Wymagający trener
Godziny emisji
23:20 Trwa Na żywo Big Brother Nocą, sez. 2, odc. 2/52
Godziny emisji
23:55 Idealny facet dla mojej dziewczyny
Godziny emisji
23:00 Trwa Wstydliwe choroby, sez. 6, odc. 4
Godziny emisji
00:00 Wstydliwe choroby, sez. 6, odc. 5
Godziny emisji
01:00 Lekarze na start, sez. 1, odc. 52: 52
Godziny emisji
01:45 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 18: 18
Godziny emisji
23:00 Trwa Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.76
Godziny emisji
00:00 Hawaje 5-0, odc.1 Mai ho'oni i ka wai lana malie
Godziny emisji
01:00 Hawaje 5-0, odc.2 Lehu a Lehu
Godziny emisji
02:00 Benny Hill, odc.54
Godziny emisji
Reklama
23:10 Trwa Połączeni cz. 1
Godziny emisji
01:00 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, odc.1
Godziny emisji
23:45 Trwa Usterka, sez. 12, odc. 2/24
Godziny emisji
00:15 Orzeł czy Reszka, sez. 2, odc. 2/7
Godziny emisji
01:15 Patent na kasę, odc. 4/26
Godziny emisji
01:45 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 1/12
Godziny emisji
02:15 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 2/12
Godziny emisji
23:50 Trwa Disco Noc w Polo TV
Godziny emisji
00:00 Disco Noc w Polo TV
Godziny emisji
01:00 Miłość w rytmie disco - - cz. 39,40
Godziny emisji
02:20 Disco Noc w Polo TV
Godziny emisji
22:15 Trwa Gang Olsena na szlaku
Godziny emisji
00:20 Graczykowie, odc.8 W szponach nałogu
Godziny emisji
00:50 TV Okazje
Godziny emisji
01:25 Peep Show, odc.36
Godziny emisji
02:00 Słoiki, odc.15 Synalek
Godziny emisji
Reklama
22:40 Trwa Lekkie obyczaje - Szukając Kelly
Godziny emisji
00:35 One. Kobiety kultury. Dorota Segda
Godziny emisji
01:05 Młoda Polska - Lokatorki
Godziny emisji
01:40 Nocny dokument - Sztuka neogotyku odc. 2 - Miasto i dusza
Godziny emisji
22:40 Trwa Generał Nil
Godziny emisji
00:55 Wojna Polska 1939. Dzień po dniu - odc. 17
Godziny emisji
01:25 "Sensacje XX wieku" - Enigma cz. 1
Godziny emisji
02:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Punkt oporu Wietrznica
Godziny emisji
23:45 Trwa Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Czarnogóra - Polska
Godziny emisji
01:40 Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Immortal Triumph, Wietnam
Godziny emisji
23:30 Trwa Na żywo W akcji
Godziny emisji
23:55 Na żywo Serwis Info Wieczór
Godziny emisji
00:07 Pogoda Info
Godziny emisji
00:20 Wiadomości
Godziny emisji
00:48 Gość Wiadomości
Godziny emisji
01:12 Minęła 20ta
Godziny emisji
02:09 W tyle wizji
Godziny emisji
23:50 Trwa La La Poland s.II - odc (4)
Godziny emisji
00:30 Koło fortuny - odc 459 ed. 6
Godziny emisji
01:15 Niezapomniane Koncerty - Opole 2019 na bis - Nie pytaj o Polskę #30latwolności (cz. 2)
Godziny emisji
02:15 Dzięki Bogu już weekend s.I - (11)
Godziny emisji
23:50 Trwa 100 cudownych miejsc na świecie. Włochy: Pompeje - Włochy: Pompeje
Godziny emisji
00:00 Programy powtórkowe
Godziny emisji
23:35 Trwa Jak to działa - odc. 145 Grzyby
Godziny emisji
23:50 Trwa Kochaś
Godziny emisji
01:55 Ciemna strona Wenus
Godziny emisji
23:50 Trwa Dziwne oblicza wojny, sez. 1, odc. 2
Godziny emisji
00:40 Handlarze historią: Rosjanie nadchodzą!, sez. 1, odc. 2
Godziny emisji
02:00 Lista Fokusa: Najdziwniejsze dyscypliny sportu, odc. 40
Godziny emisji
23:10 Trwa Hity polskiego kabaretu s2 odc. 38: Kabaret Ani Mru-Mru, Fair Play Crew, Kabaret Smile
Godziny emisji
00:05 Hity polskiego kabaretu s2 odc. 04: Kabaret Smile, Kabaret Smile & Kabaret Jurki, Grupa MoCarta, Kabaret Ani Mru-Mru
Godziny emisji
01:05 Urodzie na ratunek s1 odc. 03
Godziny emisji
02:05 Urodzie na ratunek s1 odc. 04
Godziny emisji
23:45 Trwa Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 2
Godziny emisji
00:35 Redakcja: Dział Śledczy: Pierścień, sez. 2, odc. 16
Godziny emisji
01:35 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 15
Godziny emisji
22:55 Trwa Lucyfer, odc. 5/13
Godziny emisji
23:55 Lucyfer, odc. 6/13
Godziny emisji
00:55 Megalotnisko we Frankfurcie, odc. 1/5
Godziny emisji
01:55 Męski Typ 2: Przemysław Saleta, odc. 1/9
Godziny emisji
02:25 W roli głównej - Anja Rubik, odc. 2/6
Godziny emisji
23:00 Trwa Kabaret na żądanie, odc. 24
Godziny emisji
00:00 Mistrzowie Kabaretu 4: Formacja Chatelet, sez. 4, odc. 7
Godziny emisji
01:00 Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących - "Śruba w kinie", sez. 2, odc. 7
Godziny emisji
01:10 Kobiety z piekła rodem, sez. 1, odc. 2
Godziny emisji
02:05 Zero moskiewskie
Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

Logo TVP1 HD
Logo TVP2 HD
Logo TVP3
Logo Polsat
Logo TVN
Logo TV4
Logo TV Puls
Logo TVN 7
Logo PULS 2
Logo TV6
Logo Super Polsat
Logo ESKA TV
Logo TTV
Logo POLO TV
Logo ATM Rozrywka
Logo TVP Kultura
Logo TVP Historia
Logo TVP Sport
Logo TVP INFO
Logo TVP Rozrywka
Logo TV Trwam
Logo TVP ABC
Logo Stopklatka TV
Logo FOKUS TV
Logo Zoom TV
Logo Nowa TV
Logo METRO
Logo WP

W grupie kanałów Kanały telewizji naziemnej (DVB-T) znajdują się stacje: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, Polsat, TVN, TV4, TV Puls, TVN 7, PULS 2, TV6, Super Polsat, ESKA TV, TTV, POLO TV, ATM Rozrywka, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport, TVP INFO, TVP Rozrywka, TV Trwam, TVP ABC, Stopklatka TV, FOKUS TV, Zoom TV, Nowa TV, METRO, WP.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry