Reklama
08:40 Trwa  Blondynka s.IV - odc. 40 (seria IV, odc. 1) - Nowe rozdanie
09:40 Komisarz Alex s.VIII - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Policjantów się nie całuje
10:35 Ojciec Mateusz s.IV - odc. 56 (seria IV, odc. 13) - Helena
11:30 Korona królów - odc 191
07:55 Trwa  Na żywo Pytanie na śniadanie
11:00 Na żywo Panorama
11:05 Na żywo Pogoda Flesz
11:10 Pytanie na śniadanie Extra - (319)
11:25 Rodzinka.pl s.VI - odc. 136 "Życie jest ciężkie"
11:55 Barwy szczęścia - odc. 2025
09:05 Trwa  Ossolińczycy - 200 Lat Historii
10:10 Szkoła z zawodem
10:30 Na żywo Dla niesłyszących - Co niesie dzień
10:45 Okrasa łamie przepisy - Pstrąg
11:10 Pogoda - 20.03 - 1
11:15 Ojciec Brown s.IV - odc. 45 Gniew barona Samdi
09:00 Trwa  Malanowski i Partnerzy, odc.676
09:30 Malanowski i Partnerzy, odc.677
10:00 Dzień. który zmienił moje życie, odc.99
11:00 Dlaczego ja?, odc.862
08:00 Trwa  Dzień Dobry TVN, odc. 2416
11:00 Ukryta prawda, odc. 1007
08:55 Trwa  Septagon, odc.49
10:00 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, odc.46
11:25 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda: Sport, odc.3
11:55 Galileo, odc.731
09:00 Trwa  Rodzinny interes, sez. 1, odc. 12: Trzy kolory
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 27: Grave Matter, A
11:00 Kobra - oddział specjalny, sez. 24, odc. 2: Harte Schule
08:45 Trwa  Big Brother, odc. 2/65
09:40 Doradca smaku 10-Pierś z kaczki z karmelizowanym ananasem, odc. 6/40
09:50 Na żywo Big Brother Pobudka, odc. 3/64
09:55 Zakochani po uszy, odc. 38/120
10:30 Mango Telezakupy
09:10 Trwa  Blaze i mega maszyny, sez. 3, odc. 302: Polarne derby
09:35 Marta Mówi, sez. 2, odc. 28: Straszna nocna impreza cz. I/Straszna nocna impreza cz. II
10:00 Monchhichi, sez. 1, odc. 102
10:10 Reksio, odc. 14: Reksio magik
10:25 Przygody Bolka i Lolka, odc. 29: Śniadanie na biwaku
10:35 Baranek Shaun, sez. 1, odc. 79: Śnieg
10:40 Baranek Shaun, sez. 1, odc. 80: Wesołych Świąt
10:55 Kot-o-ciaki, sez. 1, odc. 39: Kocie latawce
11:00 Kot-o-ciaki, sez. 1, odc. 40: Pierzasty złodziej
11:15 Przytul mnie, sez. 1, odc. 9: Zimowy sen
11:20 Przytul mnie, sez. 1, odc. 10: Trudna sztuka
11:30 Reksio, odc. 15: Reksio pielęgniarz
11:45 Przygody Bolka i Lolka, odc. 30: Przygoda na dwóch kółkach
09:00 Trwa  Policjantki i Policjanci, odc.245
10:00 Galileo, odc.148
11:00 V.I.P, odc.19 Molar Ice Cap
09:00 Trwa  Nasz Nowy Dom, odc.87
10:00 Chirurdzy, odc.225 BEND & BREAK
11:00 Szpilki na Giewoncie, odc.11
09:05 Trwa  Patent na kasę, odc. 10/26
09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 3/13
10:45 Na żywo Express, odc. 8632
11:00 Na żywo Pogoda, odc. 8799
11:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 486
09:15 Trwa  Disco Studio ( z wtorku)
11:15 Dance w Polo TV
08:25 Trwa  Awantura o kasę, odc.65
09:20 Gra w ciemno, odc.202
10:20 Pierwsza miłość, odc.2840
11:05 Ewa gotuje, odc.249
11:35 Ewa gotuje, odc.250
09:15 Trwa  Cała zima bez ognia
11:00 Trzecia granica - odc. 3 - Zatarte ślady
08:55 Trwa  Archiwum zimnej wojny - Niebezpieczny wirus popkultury
09:40 Historia Polski - Historia Kowalskich
10:45 Sensacje XX wieku - Tajemnica Rudolfa Hessa
11:15 Jego imię Polska. Tadeusz Kościuszko
08:10 Trwa  Piłka nożna - Liga Narodów: Portugalia - Polska
10:20 Piłka nożna - II liga: 24. kolejka: Znicz Pruszków - Radomiak Radom
09:07 Trwa  Na żywo Minęła 9
10:00 Na żywo Serwis Info Poranek
10:24 Na żywo Pogoda Info
10:29 Na żywo Serwis Info Dzień
10:52 Na żywo Pogoda Info
10:59 Na żywo Serwis Info Dzień
11:29 Na żywo Serwis Info Dzień
11:52 Na żywo Pogoda Info
11:59 Na żywo Serwis Info Dzień
09:15 Trwa  Koło fortuny - odc 428 ed. 6
09:55 Sanatorium miłości - odc. 3
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /116/ - "Pszczółka Maja" - Zbigniew Wodecki
11:05 Familiada - odc 2482
11:40 Rodzina wie lepiej - /75/
09:00 Trwa  Kalejdoskop Młodych
09:20 Express Studencki
09:25 Sanktuaria polskie - Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu
09:45 Premiera Święty na każdy dzień
09:50 100 cudownych miejsc na świecie. Miasto San Miguel de Allende, Meksyk
10:00 Na żywo Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu
11:00 Świat na wyciągnięcie ręki - Rejs na wyspy Salomona odc. 21
11:25 Myśląc Ojczyzna - prof. Piotr Jaroszyński
11:40 Prosto o gospodarce
09:15 Trwa  Bolek i Lolek wśród górników - odc. 7 - Czarne złoto
09:30 Dla niesłyszących - Domisie - Szalik dla cioci Domisi
10:00 Zwierzaki Czytaki - odc. 53 - Misiosław Pluszowy
10:15 Strażak Sam, seria 8 - Ach te widoki, odc. 20
10:30 Świnka Peppa, seria III - Dziadek na placu zabaw, odc. 22
10:35 Świnka Peppa, seria VI - Dawno dawno temu, odc. 25
10:45 Robot Trains - Victor przybywa, odc. 19
11:05 Wissper - Mała mysia tajemnica, odc. 31
11:10 Wissper - Wielbłąd ponurak, odc. 32
11:25 My Little Pony, seria IV - Super - kucyki, odc. 6
11:50 Shimmer i Shine - Życzeniodziny, odc. 20
08:30 Trwa  Pułapki umysłu. Sezon 5 odc.05
09:30 Castle, sezon 02, odc. 09: Kochaj mnie, gdy umrę
10:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 13: Pręgowany Japończyk
11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 14: Fałszywa panna młoda
09:00 Trwa  Łowcy ciężarówek, sez. 1, odc. 8
09:55 Gwiazdy lombardu, sez. 11, odc. 6
10:25 Gwiazdy lombardu, sez. 11, odc. 7
10:55 Starożytni kosmici, sez. 2, odc. 10
11:55 Mordercze maszyny: Niszczycielskie innowacje, odc. 2
08:55 Trwa  TV Okazje
09:35 Tajemniczy Dolny Śląsk s2 odc. 07
10:10 Bliżej! Magazyn reporterów s4 odc. 03
10:40 Świetny przepis odc. 01
10:55 Wiedźmy s2 odc. 17
11:25 Wiedźmy s4 odc. 11: Złodziej
09:15 Trwa  Fabryka domowych przedmiotów, odc. 13
09:45 Robota na weekend: Kuchnia Jowity, odc. 5
10:15 Renowacja... czas start!, odc. 6
10:45 Łowcy małych domów, sez. 3, odc. 4
11:10 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 6, odc. 9
09:05 Trwa  Lekarze, sez. 3, odc. 9
10:05 Łowcy staroci s8
11:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 41/116
09:00 Trwa  WP Express, odc. 71
09:25 Mistrzowie Kabaretu, sez. 1, odc. 8
10:00 Mam talent Ameryka, sez. 13, odc. 7

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały telewizji naziemnej (DVB-T).

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały telewizji naziemnej (DVB-T).

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały telewizji naziemnej (DVB-T) znajdują się stacje: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, Polsat, TVN, TV4, TV Puls, TVN 7, PULS 2, TV6, Super Polsat, ESKA TV, TTV, POLO TV, ATM Rozrywka, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport, TVP INFO, TVP Rozrywka, TV Trwam, TVP ABC, Stopklatka TV, FOKUS TV, Zoom TV, Nowa TV, METRO, WP.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info