Reklama

Mentalista godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Mentalista

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Mentalista będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-21
05:10 Mentalista, odc. 1 - Pilot Logo FOX

Opis (streszczenie): W Palm Springs zostają znalezione zwłoki żony golfisty i jej lekarza. Na miejscu zbrodni zjawia się grupa Teresy Lisbon (Robin Tunney): Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) i Grace Van Pelt (Amanda Righetti). Agentów wspiera niezależny konsultant Patrick Jane (Simon Baker). Do sprawy podwójnego morderstwa podchodzi bardzo osobiście. Dzieje się tak za sprawą wskazówki, którą morderca pozostawił przy ofiarach. Uśmiechnięta buźka narysowana krwią sugeruje, że zbrodni dokonał ten sam człowiek, który przed laty zamordował żonę i córkę Jane'a. Jednak w toku śledztwa okazuje się, że ktoś próbuje się podszyć pod psychopatę.

Czas trwania: 54min. / USA / 2008 / serial kryminalny
06:05 Mentalista, odc. 2 - Rude włosy i srebrna taśma Logo FOX

Opis (streszczenie): W jednej z winnic w hrabstwie Napa zostają znalezione zwłoki 18-latki. Patrick podejrzewa, że sprawca zbrodni chciał zgwałcić dziewczynę. Gdy zaczęła krzyczeć, w panice ją udusił. Detektywi próbują odtworzyć przebieg wydarzeń od chwili opuszczenia przez zmarłą baru, w którym pracowała. Krąg podejrzanych zawęża się do osób będących w lokalu w wieczór morderstwa. Być może sprawcą zbrodni jest chłopak ofiary, diler narkotykowy Hector Romerez, który przyjechał po nią tamtej nocy. Tymczasem Jane, wykorzystując swoje zdolności, wskazuje na szefa baru. Nie mówiąc nic agentce Lisbon organizuje on operację, mającą na celu wywabić mordercę z ukrycia. Sprawy wymykają się jednak spod kontroli.

Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
Reklama
12:40 Mentalista, odc. 3 - Czerwony przypływ Logo FOX

Opis (streszczenie): Na plaży zostaje znalezione ciało licealistki. Analiza wody z płuc ofiary wykazuje, że utopiono ją gdzie indziej. Sprawca dla zmylenia policji wyrzucił ciało zmarłej do morza. Nastolatka ostatni wieczór spędziła w towarzystwie przyjaciół na placu budowy, gdzie odbywała się impreza przy ognisku. Ci twierdzą, że nie wiedzą, co się wydarzyło, lecz Jane im nie wierzy. Wkrótce wychodzi na jaw, że dziewczyna miała romans z ojcem jednego z kolegów. Mężczyzna, właściciel firmy developerskiej, miał więc motyw, żeby pozbyć się kłopotliwej kochanki. Tymczasem Patrick upiera się, że to ktoś z młodocianych znajomych ofiary odpowiada za jej śmierć.

Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
13:35 Mentalista, odc. 4 - Kobiety w czerwieni Logo FOX

Opis (streszczenie): Kalifornijskie Biuro Śledcze rozpoczyna dochodzenie w sprawie morderstwa zamożnego bankiera. Zwłoki mężczyzny, który przed śmiercią był torturowany, zostały ukryte w przestronnym domowym sejfie. Na pogrzebie Jane zakłada się z Rigsbym, że zdoła uwieść atrakcyjną wdowę. Tymczasem agenci odkrywają, że bankier zdradzał żonę. Okazuje się również, że na tajnym koncie zgromadził 10 milionów dolarów. Prawdopodobnie to one były motywem zbrodni. Przypuszczenia te potwierdzają się, kiedy uprowadzona zostaje córka ofiary. Wkrótce porywacz żąda okupu. Patrick nabiera podejrzeń, że to żona i kochanka bankiera mają coś wspólnego z jego zabójstwem.

Czas trwania: 52min. / USA / 2008 / serial kryminalny
Program TV na 2020-01-22
01:35 Mentalista, odc. 1 - Pilot Logo FOX
Czas trwania: 54min. / USA / 2008 / serial kryminalny
02:00 Mentalista V, odc. 10/22 Logo TVN

Opis (streszczenie): Piąty sezon serialu opowiadającego o niezwykle uzdolnionym konsultancie Kalifornijskiego Biura Śledczego. Przed Tomasem Janem i jego współpracownikami staną nowe wyzwania i zagadki kryminalne. Tajemnicza śmierć młodego botanika powoduje, że zespół zaczyna badać świat legalnego obrotu marihuaną.

/ USA / serial sensacyjny
02:35 Mentalista, odc. 2 - Rude włosy i srebrna taśma Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
03:30 Mentalista, odc. 3 - Czerwony przypływ Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
05:10 Mentalista, odc. 3 - Czerwony przypływ Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
06:05 Mentalista, odc. 4 - Kobiety w czerwieni Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA / 2008 / serial kryminalny
Reklama
12:40 Mentalista, odc. 5 - Sekwoje Logo FOX

Opis (streszczenie): Na jednej z dróg międzystanowych zostaje znaleziony samochód, a w nim mnóstwo śladów krwi. Autem podróżowały dwie zaginione dziewczęta, Nicole Gilbert i Kara Palmer. Na miejsce zdarzenia przybywają pracownicy Kalifornijskiego Biura Śledczego. Patrick Jane odkrywa pod pojazdem zwłoki Kary. Ofiara została zasztyletowana. Śledczy usiłują teraz wpaść na trop Nicole. Po pewnym czasie dziewczyna odnajduje się na stacji benzynowej. Jest cała zakrwawiona, a w ręku trzyma nóż. Niestety, nie potrafi sobie przypomnieć, co się stało i dlaczego tak wygląda. Jane nie wierzy, że Nicole zabiła swą najlepszą przyjaciółkę. Postanawia pomóc jej odzyskać pamięć.

Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
13:35 Mentalista, odc. 6 - Na gorącym uczynku Logo FOX

Opis (streszczenie): Zamordowany zostaje menedżer jednego z popularnych kasyn, James Meier. Prawą rękę znaleziono na drodze stanowej na pograniczu Kalifornii i Nevady. Agenci z Kalifornijskiego Biura Śledczego podejrzewają, że mężczyzna padł ofiarą porachunków mafijnych, czego znakiem miałaby być odcięta kończyna. Lisbon wraz z zespołem przeglądają dokumenty Meiera licząc na znalezienie jakiejś wskazówki. Tymczasem Jane, wykorzystując swoje zdolności, wygrywa w kasynie coraz większe sumy. Przy okazji uważnie przygląda się obecnym w lokalu gościom. Szybko odkrywa, że zięć zmarłego Meiera jest nałogowym hazardzistą. Wciągając mężczyznę w ryzykowną grę psychologiczną, zmusza go do ujawnienia mrocznej prawdy.

Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
Program TV na 2020-01-23
05:10 Mentalista, odc. 5 - Sekwoje Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
06:05 Mentalista, odc. 6 - Na gorącym uczynku Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
12:41 Mentalista, odc. 7 - Gdy zalewa krew Logo FOX

Opis (streszczenie): Spadkobierczyni fortuny z Kalifornii, Rosemary Tennant, zostaje zamordowana. Śmierć kobiety rzekomo przepowiedziała jej przewodniczka duchowa, Kristina Frye. Sceptycznie nastawiony do zdolności medium Jane zamierza udowodnić jej oszustwo i udział w morderstwie. Agenci dowiadują się, że Rosemary chciała zmienić zapis w swoim testamencie i wydziedziczyć syna Travisa. Nastolatek staje się w ten sposób podejrzany, podobnie jak młody kochanek zmarłej - artysta i naciągacz. Główną podejrzaną pozostaje jednak Kristina Frye. Chcąc odkryć prawdę, Patrick proponuje, by medium przywołała zmarłą podczas odczytania testamentu. Jest to pułapka Patricka mająca na celu wykrycie prawdziwego winnego.

Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
13:35 Mentalista, odc. 8 - Cienka czerwona linia Logo FOX

Opis (streszczenie): Zespół agentki Lisbon pracuje nad sprawą zabójstwa świadka koronnego w procesie przeciwko mafii narkotykowej oraz jego dziewczyny Patrice. Oboje zostali zastrzeleni w hotelu. Głównym podejrzanym jest lokalny diler narkotykowy, któremu grozi wieloletnia kara pozbawienia wolności. Patrick Jane wierzy jednak w zapewnienia mężczyzny, że nie ma z podwójną zbrodnią nic wspólnego. Detektywi odkrywają, że Patrice miała sponsora. Był nim oficer policji Dale Blakely. Motywem zbrodni mogła być chęć ukrycia prawdy o relacjach łączących go z dziewczyną. Agenci organizują zasadzkę, by złapać zabójcę.

Czas trwania: 51min. / USA / 2008 / serial kryminalny
Program TV na 2020-01-24
05:15 Mentalista, odc. 7 - Gdy zalewa krew Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
06:10 Mentalista, odc. 8 - Cienka czerwona linia Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA / 2008 / serial kryminalny
12:40 Mentalista, odc. 9 - Ognista czerwień Logo FOX

Opis (streszczenie): W pożarze ginie weteran Gwardii Narodowej, Rich Garcia. Agenci i Patrick Jane dowiadują się, że w podobnych okolicznościach zginął też dawny kompan Richa, Dave Martin. Chcą przesłuchać szefa miejscowej policji, także byłego żołnierza Treya Pillera. Jednak gdy docierają na miejsce, budynek stoi w płomieniach. Śledczy odkrywają, że Dave Martin odkrył bezcenne dla ogarniętej suszą miejscowości zasoby słodkiej wody. Źródło miało być wykupione przez czterech przyjaciół. Martin nie chciał jednak podzielić się zyskami. Wszystko wskazuje na to, pozostali podpalili jego dom. Jane jest jednak przekonany, że podpalaczem kierują inne motywy niż chciwość.

Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
13:35 Mentalista, odc. 10 - Ceglany mur Logo FOX

Opis (streszczenie): Alex Nelson, naukowiec z Leyland University, zostaje otruty. Główną podejrzaną staje się jego była żona, Sophie Miller. Kobieta była psychiatrą Patricka i dzięki niej odzyskał równowagę po stracie rodziny. Prosi go teraz, by pomógł jej oczyścić się z zarzutów. Dowody jednak świadczą przeciwko niej. Tymczasem Jane bada warty wiele milionów dolarów projekt, nad którym Sophie pracowała razem z Aleksem. Okazuje się, że wyniki eksperymentów były sfałszowane. Agenci muszą dowiedzieć się, komu zależało na ukryciu prawdy o zdefraudowanych pieniądzach. W ten sposób znajdą mordercę.

Czas trwania: 51min. / USA / 2008 / serial kryminalny
Reklama
Program TV na 2020-01-25
16:00 Mentalista 4, odc. 11 - Zawsze obstawiaj czerwone Logo FOX

Opis (streszczenie): Adwokat Alton Creek znajduje na wycieraczce domu świński łeb. Jest przekonany, że ktoś chce go zabić. Za pośrednictwem Summer, prostytutki i informatorki CBI, kontaktuje się z biurem prosząc o pomoc. Niestety, wkrótce Alton ginie w wyniku wybuchu swojej motorówki. CBI rozpoczyna śledztwo. Tymczasem agentka FBI Susan Darcy informuje Patricka, że chce się przyjrzeć bliżej sprawie morderstwa Panzera, który zginął, gdy wyśmiał Czerwonego Johna w telewizyjnym show. Jane próbuje jej wmówić, że to jeden z licznych naśladowców Johna popełnił tę zbrodnię, Darcy jednak upiera się przy swojej wersji.

Czas trwania: 44min. / USA / 2011 / serial kryminalny
17:00 Mentalista 4, odc. 12 - Moja krwawa walentynka Logo FOX

Opis (streszczenie): Van Pelt i Cho udają się nad jezioro Tahoe, gdzie został zastrzelony Gabriel Porchetto Jr, syn wpływowego szefa mafii. Mężczyzna zginął podczas hucznej imprezy, którą urządził w domku letniskowym wspólnie z młodszym bratem Sergiem. Janpen, jedna z obecnych na imprezie prostytutek, zeznaje, że widziała mordercę. Van Pelt zabiera ją do biura na przesłuchanie. W drodze do Sacramento ktoś próbuje je zabić. Uciekając przed napastnikiem, Grace rozbija samochód. Van Pelt nie wie, gdzie jest i z powodu braku zasięgu nie może wezwać pomocy. Jej koledzy badają pozostałe tropy morderstwa i szukają zaginionej agentki.

Czas trwania: 52min. / USA / 2011 / serial kryminalny
Program TV na 2020-01-26
16:00 Mentalista 4, odc. 13 - Czerwony to nowy czarny Logo FOX

Opis (streszczenie): Obiecujący projektant mody, Wyck Theissens, ginie zadźgany nożyczkami w swojej pracowni. Kilka lat wcześniej wycofał się on z branży modowej, po tym jak został publicznie upokorzony przez Juniora Acostę. Od tego czasu szył podrabiane ubrania na rynek azjatycki i szykował kolekcję na swój triumfalny powrót. Agenci CBI ustalają, komu zależało na tym, aby Wyck nie pokazał nowych prac. Tymczasem agentka FBI Darcy nie wierzy, że Panzera zabił Tom Maier. Prosi Luthera Wainwrighta, aby przekazał jej akta dotyczące Czerwonego Johna. Odwiedza też Rosalind Harker, niewidomą przyjaciółkę Johna z dzieciństwa, która wcześniej zeznała, że mężczyzna zastrzelony przez Patricka nie był Czerwonym Johnem.

Czas trwania: 50min. / USA / 2011 / serial kryminalny
17:00 Mentalista 4, odc. 14 - Na pierwszy rzut oka Logo FOX

Opis (streszczenie): Patrick spotyka w sądzie Eve Mulberry, oskarżoną o zabicie swojego instruktora tańca, Carlosa Ruiza. Po chwili rozmowy z kobietą Jane nabiera przekonania, że jest ona niewinna i postanawia to udowodnić. Ma niewiele czasu, gdyż ława przysięgłych właśnie udała się na naradę, po której ma wydać werdykt. Tymczasem agenci wpadają na trop Terry'ego Murphy'ego, który kontaktował się z ofiarą jako ostatni. Mężczyzna zajmujący się kradzieżą i sprzedażą tożsamości, wydaje się nieuchwytny. Ludziom z CBI udaje się jednak umówić z nim na spotkanie.

Czas trwania: 52min. / USA / 2011 / serial kryminalny
Program TV na 2020-01-27
05:10 Mentalista, odc. 9 - Ognista czerwień Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
06:05 Mentalista, odc. 10 - Ceglany mur Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA / 2008 / serial kryminalny
12:40 Mentalista, odc. 11 - Przyjaciele Red Johna Logo FOX

Opis (streszczenie): Jared, który został skazany na 25 lat za zabójstwo córki gosposi, kontaktuje się z Jane'em. Twierdzi, że ma informacje na temat Czerwonego Johna. Ujawni je jednak dopiero wtedy, gdy Jane pomoże mu udowodnić jego niewinność. Jane postanawia sam zająć się tą sprawą i odchodzi z pracy. Reszta zespołu oferuje mu pomoc. Wkrótce Jane odkrywa, że matka Jareda dowiedziawszy się o jego romansie z córką gosposi oraz o tym, że dziewczyna była córką jej męża, zabija ją i zrzuca winę na syna. Jared zostaje zwolniony i ucieka do Meksyku.

Czas trwania: 53min. / USA / 2009 / serial kryminalny
13:35 Mentalista, odc. 12 - Czerwona magia Logo FOX

Opis (streszczenie): Zostają znalezione zwłoki Cody'ego Elkinsa, gwiazdora licealnej drużyny futbolowej. Podejrzenia o dokonanie zbrodni padają na lokalną wróżbiarkę, Tamzin Dove. Motywem miałaby być zemsta za to, że chłopak ukradł, torturował, a na koniec zabił jej kota. Gdy agenci zabierają kobietę na przesłuchanie, ta przyznaje, że rzuciła zaklęcie na Cody'ego. Patrick pozostaje jednak sceptyczny i nie przestaje szukać prawdziwych zabójców nastolatka.

Czas trwania: 52min. / USA / 2009 / serial kryminalny
Reklama
Program TV na 2020-01-28
05:10 Mentalista, odc. 11 - Przyjaciele Red Johna Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2009 / serial kryminalny
06:05 Mentalista, odc. 12 - Czerwona magia Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA / 2009 / serial kryminalny
12:40 Mentalista, odc. 13 - Krwawa sztuka Logo FOX

Opis (streszczenie): Z biura potentata naftowego A.P. Caida zostaje skradziony niezwykle cenny obraz. W trakcie zdarzenia ginie zięć przemysłowca, Henry Lashley. Wszystko wskazuje na to, że ofiara uczestniczyła w rabunku. Jane ma jednak pewne wątpliwości. Córka Caida, Stevie, prosi go, by znalazł dowody niewinności jej zmarłego męża. Agenci wpadają na trop kilku podejrzanych o dokonanie morderstwa i kradzieży. Wśród nich jest fałszerz, zatrudniony przez A.P. do namalowania kopii skradzionego obrazu, kustosz pomagający bogaczom w zakupach dzieł sztuki oraz rosyjski potentat naftowy, którego Caid przelicytował na aukcji zaginionego obrazu.

Czas trwania: 52min. / USA / 2009 / serial kryminalny
13:35 Mentalista, odc. 14 - Karmazynowy Casanova Logo FOX

Opis (streszczenie): Agenci mają znaleźć zabójcę żony milionera, Claire Wolcott. Ofiarę i jej kochanka - znanego uwodziciela, Paula Fricke'a - zastrzelono w łóżku w luksusowym hotelu. Zabity casanova umiejętnie manipulował bogatymi kobietami i wykorzystywał je finansowo. Głównym podejrzanym w sprawie staje się mąż zamordowanej, który wiedział o jej romansie. Jednak wraz z postępami w dochodzeniu, grono potencjalnych zabójców stale się rozrasta. Patrick podejrzewa, że sprawcą nie jest żadna z kochanek Paula, ale ktoś, kto obserwował, jak Fricke bez skrupułów je wykorzystywał. Jane pomaga Cho wyuczyć się niektórych technik uwodzenia, po czym wspólnie rozpoczynają polowanie na mordercę.

Czas trwania: 53min. / USA / 2009 / serial kryminalny
Program TV na 2020-01-29
00:55 Mentalista, odc. 11 - Przyjaciele Red Johna Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2009 / serial kryminalny
01:50 Mentalista, odc. 12 - Czerwona magia Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA / 2009 / serial kryminalny
02:10 Mentalista V, odc. 12/22 Logo TVN

Opis (streszczenie): Piąty sezon serialu opowiadającego o niezwykle uzdolnionym konsultancie Kalifornijskiego Biura Śledczego. Przed Tomasem Janem i jego współpracownikami staną nowe wyzwania i zagadki kryminalne. Zespół prowadzi dochodzenie w sprawę śmierci naukowca; Lisbon jest przekonana, że dotyczy ono innego śledztwa…

/ USA / serial sensacyjny
02:50 Mentalista, odc. 13 - Krwawa sztuka Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA / 2009 / serial kryminalny
03:45 Mentalista, odc. 14 - Karmazynowy Casanova Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2009 / serial kryminalny
05:10 Mentalista, odc. 13 - Krwawa sztuka Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA / 2009 / serial kryminalny
06:05 Mentalista, odc. 14 - Karmazynowy Casanova Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2009 / serial kryminalny
12:40 Mentalista, odc. 15 - Szkarłatna gorączka Logo FOX

Opis (streszczenie): W trakcie przyjęcia zostaje otruta jego gospodyni, Scarlett Marquesa. Agenci przesłuchują gości oraz członkinie klubu sportowego, któremu przewodniczyła zmarła. Okazuje się, że elity skrywają wiele tajemnic. W toku śledztwa wychodzi też na jaw, że w czasie kryzysu to Scarlett utrzymywała całą rodzinę. Van Pelt odkrywa z kolei, że na prywatne konto kobiety wpływały spore sumy z niewiadomego źródła. Detektywi wykazują, że Scarlett rozprowadzała wśród zamożnych koleżanek z klubu różnego rodzaju medykamenty: środki uspakajające, przeciwbólowe czy odchudzające. W tej sytuacji główną podejrzaną staje się Patience Broadbent, która chciała przejąć intratny interes oraz fotel przewodniczącej klubu.

Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
13:35 Mentalista, odc. 16 - Przekrwiony wzrok Logo FOX

Opis (streszczenie): Patrick otrzymuje SMS-a, że w pobliżu znajduje się bomba. Dochodzi do wniosku, że ładunek jest w którymś z aut na parkingu. Dociera do vana z przykutym wewnątrz mężczyzną i bombą w środku. Dochodzi do eksplozji, która powoduje u Patricka tymczasową ślepotę. Tymczasem agenci udają się do domu ofiary, Jamesa Mediny. Wdowa przekazuje im osobiste przedmioty męża. Zegarek zmarłego przywołuje u Patricka wspomnienie jednej z jego dawnych klientek. Dzięki temu agenci docierają do Jill Lamont, byłej żony Paula Kraegera, którą Jane poinformował o niewierności męża. Po rozwodzie Paul popadł w depresję i, zwolniony z pracy przez Jamesa Medinę, zniknął. Lisbon i Cho próbują go odnaleźć.

Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
Program TV na 2020-01-30
05:10 Mentalista, odc. 15 - Szkarłatna gorączka Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
06:05 Mentalista, odc. 16 - Przekrwiony wzrok Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2008 / serial kryminalny
Reklama
12:40 Mentalista, odc. 17 - Krwawe interesy Logo FOX

Opis (streszczenie): Agenci otrzymują informację o planowanym morderstwie. Wraz z Patrickiem udają się na miejsce rzekomej zbrodni, na pustynię Mojave. Tam dochodzi do osobliwego zdarzenia - z nieba spadają zwłoki mężczyzny. Ofiarą okazuje się David Whitaker. Z innymi pracownikami firmy Carnelian uczestniczył on w skokach z samolotu. Detektywi ustalają, że jego spadochron był uszkodzony. Jane odkrywa, że niedawno w Carnelian dokonano redukcji etatów. Grace porównuje listę zwolnionych z listą tych, którzy przebywali na lotnisku. W ten sposób podejrzenie pada na Lee Skellinga. Tymczasem zabójca ponownie atakuje. Podczas gry w paintball zostaje zastrzelona kobieta. Jane chce zmusić sprawcę do ujawnienia się.

Czas trwania: 52min. / USA / 2008 / serial kryminalny
13:35 Mentalista, odc. 18 - Czerwone ziemniaki Logo FOX

Opis (streszczenie): Niejaki Resnick przynosi do biura detektywów w Sacramento zawinięte w koc zwłoki kobiety. Upiera się jednak, że to worek ziemniaków. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna jest zahipnotyzowany. Jane nie potrafi go wybudzić. Tymczasem Lisbon i Rigsby odwiedzają siostrę ofiary, 26-letniej Mary Beth, Lindsay. Kobieta pracuje w Centrum Programowania Neurolingwistycznego dla doktora Roystona Daniela. Zmarła była jego asystentką. Agenci zaczynają podejrzewać o dokonanie zbrodni Ricka - współpracownika Mary Beth. Patrick pozostaje sceptyczny. Odkrywa, że dr Daniel i Mary Beth byli parą. Naukowiec jednak zaprzecza, że cokolwiek ich łączyło.

Czas trwania: 52min. / USA / 2009 / serial kryminalny
Program TV na 2020-01-31
05:10 Mentalista, odc. 17 - Krwawe interesy Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA / 2008 / serial kryminalny
06:05 Mentalista, odc. 18 - Czerwone ziemniaki Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA / 2009 / serial kryminalny
12:40 Mentalista, odc. 19 - Tuzin pąsowych róż Logo FOX

Opis (streszczenie): Ginie znany hollywoodzki producent filmowy, prywatnie mąż aktorki Felicii Scott, Felix Hanson. Zmarły był również członkiem Izby Reprezentantów. Wkrótce w bagażniku samochodu ofiary znalezione zostają ogromne ilości narkotyków. Patrick i Teresa przesłuchują reżysera Gabriela Fanninga, z którym Hanson spotkał się tuż przed śmiercią. Następnie agenci rozmawiają z żoną i córką zamordowanego, Sydney. Zeznania obu kobiet są sprzeczne. Jane zdobywa pewne informacje na temat chłopaka Sydney, Brandona Fultona. Tymczasem Van Pelt ustala, że ostatnią osobą, do której dzwonił producent był diler narkotykowy, Freddie Ross. Okazuje się, że jego klientem był nie tylko Hanson, ale także Brandon.

Czas trwania: 52min. / USA / 2009 / serial kryminalny
13:35 Mentalista, odc. 20 - Czerwony sos Logo FOX

Opis (streszczenie): Urodziny Lisbon przerywa wieść o popełnionym morderstwie. Przy porzuconych w lesie zwłokach mężczyzny znaleziono żetony do gry na automatach. Jane sugeruje, że ofiara pracowała w centrum handlowym. Agenci rozmawiają z jego kierownikiem, który potwierdza, że zmarły to Ed Diedricksen. Gdy detektywi jadą do domu ofiary, zastają w nim uzbrojoną wdowę. Tuż potem na miejscu zjawiają się agenci biura ochrony świadków, US Marshals. Ed pracował kiedyś dla nich, a teraz miał zeznawać przeciwko szefowi mafii, Sonny'emu Bataglii. Jane ustala jednak, że ten nie zlecił zabójstwa. Tymczasem agentka Knox z US Marshals podejmuje próbę samobójczą. Patrick podejrzewa, że kobieta miała romans z Edem.

Czas trwania: 53min. / USA / 2009 / serial kryminalny
Program TV na 2020-02-01
16:00 Mentalista 4, odc. 15 - Wojna Róż Logo FOX

Opis (streszczenie): Śledczy na parkingu znajdują ciało Natalie Gibecki, która pracowała jako opiekunka w ośrodku dla trudnej młodzieży. Wkrótce z Patrickiem kontaktuje się Erica Flynn, właścicielka agencji matrymonialnej, która odsiaduje wyrok za spowodowanie śmierci męża. Kobieta twierdzi, że dobrze znała Natalie i wie, kto ją zamordował. Proponuje Patrickowi, że pomoże mu w śledztwie w zamian na kilkudniową przepustkę. Jane jest wyraźnie pod urokiem nowej znajomej. Lisbon boi się, że kobieta może to wykorzystać i uciec. Tymczasem Van Pelt i Cho prowadzą dochodzenie tradycyjnymi metodami. Wpadają na ślad Trenta, który uciekł z ośrodka na chwilę przed morderstwem Natalie.

Czas trwania: 44min. / USA / 2011 / serial kryminalny
17:00 Mentalista 4, odc. 16 - Czerwień w głowie Logo FOX

Opis (streszczenie): Ginie Gabe Meadows. Według wstępnych ustaleń CBI mężczyzna specjalizował się w demaskowaniu sekt. Najbardziej naraził się wspólnocie religijnej Visialize, z której guru - Bretem Stilesem, Patrick miał już do czynienia wcześniej. Gabe był przekonany, że Bret, aby dojść do władzy w sekcie, w latach 70. zabił swojego rywala. Co więcej, rzekomo miał na to dowody. Na miejscu zbrodni Cho i Van Pelt znajdują zakrwawione ubrania należące do Stilesa. Agenci mają tym samym podstawy, aby go aresztować. Tymczasem Jane rozpoczyna niebezpieczną grę z człowiekiem, którego umysł jest równie przenikliwy, jak jego własny.

Czas trwania: 44min. / USA / 2011 / serial kryminalny
Program TV na 2020-02-02
16:00 Mentalista 4, odc. 17 - Tani burgund Logo FOX

Opis (streszczenie): CBI znajduje zwłoki Matildy Cruz. Patrick jest przekonany, że dziewczynę zabił jej szef, Gary Philo. Lisbon aresztuje podejrzanego, który reaguje wyjątkową agresją. Teresa za wszelką cenę chce udowodnić mu morderstwo Matildy. W tym samym czasie agentka Darcy prosi Jane'a o pomoc przy rozwiązaniu sprawy innego zabójstwa. Lisbon jest pewna, że przy okazji kobieta będzie chciała wyciągnąć od Patricka informacje na temat Czerwonego Johna. Agentka zaś sądzi, że Jane to psychopata i wspólnik Czerwonego Johna. FBI ma go obserwować. Z kolei ekipa CBI bez wsparcia Patricka nie może zebrać dowodów obciążających Philo.

Czas trwania: 44min. / USA / 2011 / serial kryminalny
17:00 Mentalista 4, odc. 18 - Rumiane policzki Logo FOX

Opis (streszczenie): W rezerwacie przyrody pijany opiekun zwierząt wypuszcza na wolność tygrysy. Jeden z osobników wygrzebuje z ziemi zwłoki mężczyzny. Na miejscu zjawia się ekipa CBI. Ofiarą okazuje się Archer Braddock, miejscowy diler samochodów. Sekcja zwłok wykazuje zaś, że zmarły chorował na raka. Jane i Lisbon rozpoczynają śledztwo od wizyty w domu ofiary. Wychodzi na jaw, że Braddock leczył się metodami naturalnymi. Agenci wpadają na trop jego brata. Odkrywają, że ten charyzmatyczny przywódca sekty leczył Archera ziołową herbatą niewiadomego pochodzenia.

Czas trwania: 44min. / USA / 2011 / serial kryminalny
Program TV na 2020-02-03
04:15 Mentalista, odc. 18 - Czerwone ziemniaki Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2009 / serial kryminalny
05:10 Mentalista, odc. 19 - Tuzin pąsowych róż Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial kryminalny
06:05 Mentalista, odc. 20 - Czerwony sos Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial kryminalny
12:40 Mentalista, odc. 21 - Zaginiony Logo FOX

Opis (streszczenie): Zamożny Jim Gulbrand, szef firmy komputerowej Gaia Matrix, znika bez śladu. Niebawem zostają znalezione jego zwłoki, przykute do zanurzonej kotwicy jachtu. Agenci ustalają, że zmarły właśnie się rozwiódł z żoną Kathryn, a za długi groziło mu więzienie. Brat ofiary, Keith, mówi Teresie i Patrickowi, że Jim założył firmę z przyjacielem z dzieciństwa Rickiem, oraz że wdał się w romans z psycholog, dr Brooke. Van Pelt odkrywa, że Gulbrand wypłacił przed śmiercią 10 mln dolarów. On i Rigsby mówią Kathryn, że Jim mógł gdzieś ukryć fortunę. Kobieta przypomina sobie, że mąż nosił na szyi kluczyk do szafki na siłowni. Agenci postanawiają tam poczekać na posiadacza cennego kluczyka.

Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial kryminalny
13:35 Mentalista, odc. 22 - Bracia krwi Logo FOX

Opis (streszczenie): Zostaje znalezione ciało nastoletniego Justina. Chłopak był uczniem prywatnej szkoły i właśnie uczestniczył w obozie wychowawczym dla trudnej młodzieży. Rodzice ofiary są przekonani, że to dyrektor placówki, Asher MacLean, odpowiada za śmierć ich syna. Tymczasem Patrick zaskarbia sobie zaufanie szkolnych kolegów zmarłego. Dowiaduje się od nich o żyjącym w lesie i zabijającym dzieci Zachariaszu. Opowieści uczestników obozu rzucają podejrzenia na kolejne osoby. Przy okazji wychodzi na jaw, że MacLean utrzymuje stosunki seksualne z nieletnią Cassie. Jednak to nie on jest mordercą. By wpaść na trop sprawcy, Jane musi uciec się do podstępu.

Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial kryminalny
Program TV na 2020-02-04
05:10 Mentalista, odc. 21 - Zaginiony Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial kryminalny
06:05 Mentalista, odc. 22 - Bracia krwi Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial kryminalny
12:40 Mentalista, odc. 23 - Śladami Red Johna Logo FOX

Opis (streszczenie): Agenci CBI zabezpieczają ślady zbrodni na miejscu, w którym zamordowano 19-letnią Emmę. Bliźniaczka ofiary, Maya, zaginęła. W tym czasie na niebie pojawia się samolot kreślący znak Czerwonego Johna. Van Pelt dowiaduje się od pilota, że wykonał internetowe zlecenie od firmy RJ Solutions. Cho i Rigsby docierają do niewidomej Rosalind. Kobieta opowiada im o swoim byłym chłopaku, Royu Tallifiero. Pewnego dnia przyprowadził on do niej kolegę Dumara. W tym czasie Jane wraz z szeryfem Hardym jedzie do siedziby podejrzanej firmy Cut Iron. W jej piwnicach detektyw zauważa żywą Mayę. Okazuje się, że Hardy to Dumar - syn pierwszego wspólnika Czerwonego Johna, który kontynuuje dzieło ojca.

Czas trwania: 55min. / USA / 2008 / serial kryminalny
13:35 Mentalista 2, odc. 1 - Odkupienie Logo FOX

Opis (streszczenie): W przydrożnym motelu zostaje znalezione ciało kobiety. Ofiarą okazuje się 43-letnia Monica Dunninger oskarżona o defraudację dużej sumy pieniędzy firmowych. Ekipa CBI z Patrickiem na czele przesłuchuje wszystkie osoby, z którymi zmarła miała do czynienia. Śledczy dowiadują się, że kobieta osierociła nastoletnią, zbuntowaną córkę oraz syna, którego udało się wyleczyć z raka dzięki bardzo kosztownej kuracji. Wkrótce Jane organizuje pułapkę mającą na celu zwabienie mordercy. Tymczasem przełożeni odbierają Lisbon dochodzenie w sprawie Czerwonego Johna i przekazują je Samowi Bosco, który pozostaje w konflikcie z Patrickiem.

Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial kryminalny
23:55 Mentalista 4, odc. 15 - Wojna Róż Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial kryminalny
Program TV na 2020-02-05
00:50 Mentalista 4, odc. 16 - Czerwień w głowie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial kryminalny
01:45 Mentalista 4, odc. 17 - Tani burgund Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial kryminalny
02:30 Mentalista V, odc. 17/22 Logo TVN

Opis (streszczenie): Piąty sezon serialu opowiadającego o niezwykle uzdolnionym konsultancie Kalifornijskiego Biura Śledczego. Przed Tomasem Janem i jego współpracownikami staną nowe wyzwania i zagadki kryminalne. Zespół zostaje poproszony o przeprowadzenie śledztwa w sprawie morderstwa wojskowej lekarki.

/ USA / serial sensacyjny
02:40 Mentalista 4, odc. 18 - Rumiane policzki Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial kryminalny
05:10 Mentalista, odc. 23 - Śladami Red Johna Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2008 / serial kryminalny
06:05 Mentalista 2, odc. 1 - Odkupienie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial kryminalny
12:40 Mentalista 2, odc. 2 - Szkarłatna litera Logo FOX

Opis (streszczenie): Pod jednym z mostów w Sacramento zostaje znalezione ciało Kristin Marley. Zmarła była asystentką pani senator ze stanu Kalifornia, Melindy Batson. Jane i Lisbon podejrzewają zabójstwo. Jednym z tropów jest domniemany romans Kristin z mężem senator. W trakcie śledztwa agenci dowiadują się, że ofiara faktycznie miała romans, ale z ojcem swojej pracodawczyni. Patrick podejrzewa, że biuro CBI jest na podsłuchu. Podstępem ustala, że za podłożenie pluskiew odpowiedzialny jest dozorca budynku. Łapie mężczyznę na gorącym uczynku, po czym zastawia kolejną pułapkę, tym razem na zabójcę Kristin. Wmawia senator Batson, jej mężowi oraz ojcu, że przesłuchiwany dozorca ich wydał.

Czas trwania: 44min. / USA / 2009 / serial kryminalny
13:35 Mentalista 2, odc. 3 - Krwawa odznaka Logo FOX

Opis (streszczenie): CBI otrzymuje anonimową informację o znalezieniu zwłok niejakiego McTeera - pedofila, którego kilka lat wcześniej aresztowała Lisbon oraz jej ówczesny przełożony, Sam Bosco. Okazuje się, że na miejscu zbrodni znaleziono odciski palców Lisbon. Co gorsza, agentka nie jest w stanie przypomnieć sobie wydarzeń z nocy, podczas której dokonano morderstwa. Teresa spotyka się z psychoterapeutą. Wyznaje mu, że jej ojciec alkoholik robił rzeczy, których później nie pamiętał. Sama agentka stopniowo popada w obłęd, pije w samotności i nadużywa leków. Zaniepokojeni stanem Lisbon współpracownicy wysyłają do jej domu psychologa. Ten podczas spotkania ujawnia szczegóły śledztwa, których nie powinien znać.

Czas trwania: 44min. / USA / 2009 / serial kryminalny
Program TV na 2020-02-06
05:10 Mentalista 2, odc. 2 - Szkarłatna litera Logo FOX
Czas trwania: 44min. / USA / 2009 / serial kryminalny
06:05 Mentalista 2, odc. 3 - Krwawa odznaka Logo FOX
Czas trwania: 44min. / USA / 2009 / serial kryminalny
12:40 Mentalista 2, odc. 4 - Czerwona panika Logo FOX

Opis (streszczenie): CBI angażuje się w sprawę wyjaśnienia zabójstwa adwokata Gordona Hodge'a. Zmarły był na usługach lokalnego gangu motocyklowego. Pierwszą podejrzaną o popełnienie zbrodni staje się Felicia Gutherie. Jej brat został bowiem zamordowany przez członków grupy, których następnie przed sądem wybronił Hodge. Tymczasem Van Pelt odkrywa, że zmarły prawnik często kontaktował się z dziewczyną szefa gangu McBride'a. Kobieta twierdzi, że o ich romansie wiedziała tylko żona Gordona. Jane, chcąc odkryć prawdziwego mordercę, nakazuje aresztować Felicię.

Czas trwania: 44min. / USA / 2009 / serial kryminalny
13:35 Mentalista 2, odc. 5 - Mordercza zjawa Logo FOX

Opis (streszczenie): Architekt Alan Foster zostaje wypchnięty przez okno we własnym domu. Jak się okazuje, w podobny sposób blisko 100 lat wcześniej zginął inny właściciel tej rezydencji. Szukając podejrzanych, zespół CBI trafia do Victorii Abner, która przed laty odsprzedała Fosterom dom, który sama odziedziczyła. Detektywi dowiadują się, że od pewnego czasu kobieta próbowała odzyskać posiadłość. Oskarżyła nawet Fostera o kradzież. Tymczasem Jane odkrywa, że motywem morderstwa jest ukryty w domu skarb. Agenci zastawiają na mordercę pułapkę.

Czas trwania: 44min. / USA / 2009 / serial kryminalny
21:00 Mentalista: Bezkresny błękit nieba, sez. 7, odc. 1 Logo 13 Ulica

Opis (streszczenie): Jane i Lisbon wspólnie zajmują się sprawą śmierci tajnego agenta, ale postanawiają na razie utrzymać swój związek w tajemnicy. (16)

/ 2014 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-07
05:10 Mentalista 2, odc. 4 - Czerwona panika Logo FOX
Czas trwania: 44min. / USA / 2009 / serial kryminalny
06:05 Mentalista 2, odc. 5 - Mordercza zjawa Logo FOX
Czas trwania: 44min. / USA / 2009 / serial kryminalny
12:40 Mentalista 2, odc. 6 - Czarne złoto i czerwona krew Logo FOX

Opis (streszczenie): Zostaje zamordowany młody mężczyzna. W sprawę są zamieszane dwie skłócone ze sobą rodziny, które łączy małżeństwo ich dzieci. Obie familie przypisują sobie prawo do ziemi, na której znajdują się złoża ropy. Po jednej stronie stoją dążący do wydobycia cennego surowca Gerberowie. Z kolei Hinesowie - bliscy ofiary - pozostają niechętni wobec pomysłu rozpoczęcia odwiertów ze względów ekologicznych. W tym samym czasie Bosco każe aresztować Jane'a za umieszczenie w jego biurze podsłuchu. Wykorzystując swoje zdolności Patrick próbuje rozwiązać sprawę morderstwa zza więziennych krat.

Czas trwania: 44min. / USA / 2009 / serial kryminalny
13:35 Mentalista 2, odc. 7 - Porwana dziewczyna Logo FOX

Opis (streszczenie): Lisbon i jej podwładni przeszukują dom, w którym znaleziono ciało porwanego kilka lat wcześniej chłopaka. W tym samym czasie na teren tej samej posesji wkracza ekipa dowodzona przez Bosco, która prowadzi sprawę porwania Mii Westlake, za którą został wyznaczony okup. Obie jednostki postanawiają połączyć siły. Jane dochodzi do wniosku, że porywaczem musi być ktoś blisko związany z rodziną Mii. Wśród podejrzanych osób są m.in.: Verona, siostra porwanej, Duncan - mąż Verony oraz ich adwokat. Patrick z pomocą Bosco zamierza zastawić pułapkę na przestępców.

Czas trwania: 44min. / USA / 2009 / serial kryminalny
Program TV na 2020-02-12
01:15 Mentalista V, odc. 18/22 Logo TVN

Opis (streszczenie): Piąty sezon serialu opowiadającego o niezwykle uzdolnionym konsultancie Kalifornijskiego Biura Śledczego. Przed Tomasem Janem i jego współpracownikami staną nowe wyzwania i zagadki kryminalne. Jeden z aktorów lokalnego teatru zostaje zamordowany na dzień przed wielka premierą. CBI rozpoczyna poszukiwania mordercy, Jane natomiast ma nadzieję na uzyskanie informacji na temat Red Johna od przebywającego w śpiączce Jasona Lennona.

/ USA / serial sensacyjny
Program TV na 2020-02-13
21:00 Mentalista: Mroczny hotel, sez. 7, odc. 2 Logo 13 Ulica

Opis (streszczenie): Lisbon podejmuje się misji specjalnej w przebraniu więźniarki, bo tylko tak może nakłonić inną więźniarkę, by zdradziła kryjówkę swojego chłopaka. (16)

/ 2014 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-19
01:20 Mentalista VI, odc. 4/22 Logo TVN

Opis (streszczenie): Uzbrojeni w listę siedmiu podejrzanych potwierdzoną przez samego sprawcę, Patrick Jane i zespół z Kalifornijskiego Biura Śledczego (CBI) są coraz bliżej pojmania nieuchwytnego seryjnego mordercy, a jednocześnie rozwiązują najbardziej zagadkowe przestępstwa na terenie Kalifornii. Jane odkrywa, że sfałszowana przez niego lista z nazwiskami potencjalnych podejrzanych została skradziona. CBI podejrzewa, że mężczyźni mogą już wkrótce znaleźć się w niebezpieczeństwie.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-20
21:00 Mentalista: Lody pomarańczowe, sez. 7, odc. 3 Logo 13 Ulica

Opis (streszczenie): Erica Flynn zgadza się pomóc FBI w złapaniu swojego chłopaka, który związany jest z organizacją terrorystyczną. W zamian może liczyć na amnestię. (16)

/ 2014 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-26
01:25 Mentalista VI, odc. 5/22 Logo TVN

Opis (streszczenie): Uzbrojeni w listę siedmiu podejrzanych potwierdzoną przez samego sprawcę, Patrick Jane i zespół z Kalifornijskiego Biura Śledczego (CBI) są coraz bliżej pojmania nieuchwytnego seryjnego mordercy, a jednocześnie rozwiązują najbardziej zagadkowe przestępstwa na terenie Kalifornii. Jeden z najważniejszych członków sekty Visualize zostaje zamordowany. Jane postanawia znaleźć mordercę w nadziei, że doprowadzi go do Red Johna.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-27
21:00 Mentalista: Czarny rynek, sez. 7, odc. 4 Logo 13 Ulica

Opis (streszczenie): Jane rozchorował się na dobre i Lisbon musi wytropić gang złodziei biżuterii sama, polegając na swoich własnych umiejętnościach. (16)

/ 2014 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Mentalista. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Mentalista w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Mentalista.

Mentalista gdzie obejrzeć?


Mentalista można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: 13 Ulica, FOX, TVN

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry