Reklama

Kanały sportowe - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały sportowe w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

09:15 Trwa  Bundesliga+
10:00 Na żywo Piłka z góry
11:25 Premiera La Liga+
11:55 Na żywo La Liga Santander: Levante UD - Sevilla FC
08:30 Trwa  Liga+
09:45 Speedway Grand Prix Niemiec, Teterow
09:00 Trwa  Bundesliga - Schalke 04 - Bayern Monachium
10:00 Serie A TIM - Sampdoria - Inter
11:00 Magazyn - ELEVEN GOL LIVE Sb. 05
12:00 Na żywo Magazyn - Studio
12:25 Na żywo Serie A TIM - Torino - Napoli
09:00 Trwa  Serie A TIM - Sampdoria - Inter
10:00 LaLiga Santander - Celta Vigo - Real Valladolid
11:00 Bundesliga - Hertha BSC - Borussia M'Gladbach
12:00 Magazyn - Iniesta Interview
09:00 Trwa  Magazyn - Iniesta INTERVIEW
10:00 Bundesliga 2 - Holstein Kiel - VfL Bochum
12:00 Magazyn - LaLiga Docs 1
09:00 Trwa  LaLiga Santander - Huesca - Real Sociedad
11:00 Magazyn - Iniesta INTERVIEW
12:00 Bundesliga 2 - FC Ingolstadt - FC Santkt Pauli
09:00 Trwa  Kolarska Galeria Sław
10:00 Na żywo Szosowe mistrzostwa świata, Innsbruck, Austria - Team Time Trial Women
09:00 Trwa  Mistrzostwa Europy, Hiszpania
10:30 Na żywo Mistrzostwa Europy, Hiszpania
07:00 Trwa  Superkombat Fighting Championship
09:45 NEW Retribution
11:45 FightBox King of Kings Heroes Series Chisinau 09.12.2017
09:30 Trwa  Teleshop - TV Okazje, odc. 4
10:00 HKF 2018 - After the Fight, odc. 12: S03 E02 Cam MacDonald, Justin Basr
10:30 Teleshop - TV Okazje, odc. 2
11:30 Fighting Spirit MMA Series 6 (FK), odc. 28
09:00 Trwa  Feherty - gość programu: Paula Creamer
10:00 Mistrzowskie lekcje: Swing
10:30 Tydzień z PGA TOUR - 37
11:00 Feherty - gość programu: Ian Poulter
12:00 Skróty Challenge Tour Series 2018: Vierumaki Finnish Challenge / Northern Ireland Open / Rolex Trophy
08:10 Trwa  Liga Mistrzów Velux EHF: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Lowen
10:35 LOTTO Ekstraklasa: Miedź Legnica - Legia Warszawa
08:10 Trwa  Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn - II runda POLSKA - FRANCJA
10:30 Premiera Magazyn Atleci
11:00 Na żywo CAFE FUTBOL
12:25 Na żywo Fortuna 1. liga - Podbeskiedzie - Sandecja Nowy Sącz
09:10 Trwa  Na żywo Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto2 - rozgrzewka
09:40 Na żywo Motocyklowe Mistrzostwa Świata - MotoGP - rozgrzewka
10:10 Magazyn lekkoaletyczny
11:00 Na żywo Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto3 - wyścig
12:20 Na żywo Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto2 - wyścig
07:00 Trwa  Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Inowrocławiu: Damian Jonak - Ayoub Nefzi 16.05.2015
10:20 MMA Attack - MMA Attack 3 Katowice: Dawid Ozdoba - Robert Burneika 27.04.2013
09:00 Trwa  Na żywo VICTOR CHINA OPEN 2018 - finały
10:00 Na żywo VICTOR CHINA OPEN 2018 - finały
11:00 Na żywo VICTOR CHINA OPEN 2018 - finały
12:10 Na żywo Liga holenderska - Feyenoord - Utrecht
09:00 Trwa  Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów
10:00 Liga Mistrzów - Inter Mediolan - Tottenham Hotspur
12:00 Liga Europy - PFC Ludogorets 1945 - Bayer 04 Leverkusen
09:00 Trwa  Młodzieżowa Liga Mistrzów - Inter Mediolan - Tottenham Hotspur
11:00 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Liverpool - Paris Saint - Germain
09:30 Trwa  Teleshop - TV Okazje, odc. 1
11:00 Premiera World of Freesports 2018, odc. 38
11:45 ALPINE RALLY 2018, odc. 1: Highlight Show
12:00 Teleshop - TV Okazje, odc. 2
09:15 Trwa  Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 2 runda: Polska - Francja
11:05 Na żywo Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - wyścig drużynowy kobiet
12:25 Na żywo Koszykówka kobiet - Mistrzostwa Świata: Kanada - Korea Południowa

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały sportowe.

  • 23.09, 09:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - MotoGP - rozgrzewka (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 23.09, 10:00 Piłka z góry (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 23.09, 10:00 Szosowe mistrzostwa świata, Innsbruck, Austria - Team Time Trial Women (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 23.09, 10:00 VICTOR CHINA OPEN 2018 - finały (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 23.09, 10:30 Mistrzostwa Europy, Hiszpania (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 23.09, 11:00 CAFE FUTBOL (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 23.09, 11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto3 - wyścig (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 23.09, 11:00 VICTOR CHINA OPEN 2018 - finały (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 23.09, 11:05 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - wyścig drużynowy kobiet (TVP Sport) Godziny emisji
  • 23.09, 11:55 La Liga Santander: Levante UD - Sevilla FC (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 23.09, 12:00 Magazyn - Studio (ELEVEN SPORTS 1) Godziny emisji
  • 23.09, 12:10 Liga holenderska - Feyenoord - Utrecht (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 23.09, 12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto2 - wyścig (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 23.09, 12:25 Fortuna 1. liga - Podbeskiedzie - Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 23.09, 12:25 Koszykówka kobiet - Mistrzostwa Świata: Kanada - Korea Południowa (TVP Sport) Godziny emisji
  • 23.09, 12:25 Serie A TIM - Torino - Napoli (ELEVEN SPORTS 1) Godziny emisji
  • 23.09, 12:30 Mistrzostwa Europy, Hiszpania (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 23.09, 13:25 Bundesliga 2 - Hamburger SV - Jahn Regensburg (ELEVEN SPORTS 3) Godziny emisji
  • 23.09, 14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - MotoGP - wyścig (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 23.09, 14:25 Premier League: West Ham United - Chelsea (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały sportowe.

  • 23.09, 10:30 Magazyn Atleci (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 23.09, 11:00 World of Freesports 2018, odc. 38 (SportKlub) Godziny emisji
  • 23.09, 11:25 La Liga+ (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 23.09, 14:30 Ama Motocross: Podsumowanie sezonu kategorii 450 (nSport+) Godziny emisji
  • 23.09, 16:30 Formula-E: The Business of Formula E, odc. 1: - The Founding Fathers (SportKlub) Godziny emisji
  • 23.09, 20:30 Magazyn Ligi Mistrzów - odc. 3 (Polsat Sport Premium 1) Godziny emisji
  • 23.09, 20:45 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 17: TBV Lemgo Lippe v. SG Flensburg-Handewitt (SportKlub) Godziny emisji
  • 23.09, 22:40 ATP 250 - Mecz finałowy St. Petersburg OPEN (ELEVEN SPORTS 2) Godziny emisji
  • 23.09, 23:00 Sport+ (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 23.09, 23:00 Liga czeska - Slavia Praga - Bohemians Praga 1905 (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 23.09, 23:30 Liga holenderska - PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 23.09, 23:30 Sport News+ (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 24.09, 10:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 24.09, 12:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 24.09, 12:30 Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn - II runda Słowenia - Australia (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.09, 15:30 Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn - II runda Rosja - Finlandia (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.09, 16:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 24.09, 18:00 Bundesliga Highlights Show (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 24.09, 19:00 La Liga Highlights Show (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 24.09, 19:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji

Osoby

Lista osób występujacych w obsadzie programów, filmów i seriali z grupy Kanały sportowe.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały sportowe znajdują się stacje: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, FightBox, FightKlub, Golf Channel, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Sport Premium 6 PPV, SportKlub, TVP Sport.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info