Reklama

Kanały sportowe - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały sportowe w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

23:15 Trwa LaLiga Santander: Najlepsi strzelcy 2019/2020
Godziny emisji
23:45 LaLiga Santander: Najlepsi bramkarze 2019/2020
Godziny emisji
00:00 Na żywo NBA: Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
Godziny emisji
22:10 Trwa Niebieskie Chachary
Godziny emisji
00:00 Klasyka Premier League: 1999/00 Chelsea-Manchester Utd
Godziny emisji
00:30 Klasyka Premier League: 1999/00 West Ham-Bradford
Godziny emisji
01:00 Sport News+
Godziny emisji
01:15 Kajetan Kajetanowicz - Noga na gaz
Godziny emisji
23:25 Trwa Kącik Klubowy odc. 20
Godziny emisji
23:40 Turbokozak odc.20
Godziny emisji
23:55 PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Godziny emisji
23:00 Trwa PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock - Piast Gliwice
Godziny emisji
01:05 Ekstrapaka - 20 kolejka
Godziny emisji
01:55 Kącik Klubowy odc. 20
Godziny emisji
22:00 Trwa PGE Ekstraliga - PGG ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz
Godziny emisji
00:30 PGE Ekstraliga - ELTROX Włókniarz Częstochowa - RM Solar Falubaz Zielona Góra
Godziny emisji
Reklama
22:00 Trwa Serie A TIM - Juventus FC - AS Roma
Godziny emisji
00:00 LaLiga Santander - Sevilla FC - Real Madryt
Godziny emisji
22:00 Trwa Bundesliga - Eintracht Frankfurt — Borussia Dortmund
Godziny emisji
00:00 Serie A TIM - US Sassuolo Calcio — Udinese Calcio
Godziny emisji
22:00 Trwa Serie A TIM - SPAL 2013 — ACF Fiorentina
Godziny emisji
00:00 Magazyn - Z Archiwum LaLiga ep.2
Godziny emisji
01:00 Bundesliga - 1. FSV Mainz 05 — Borussia Dortmund
Godziny emisji
23:00 Trwa Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda
Godziny emisji
00:00 FIA Championship, Berlin - 8. runda
Godziny emisji
01:00 Tour de Pologne, World Tour, Polska - 4. etap
Godziny emisji
01:30 Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda
Godziny emisji
23:00 Trwa Tour de Pologne, World Tour, Polska - 4. etap
Godziny emisji
00:00 Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda
Godziny emisji
01:30 Tour de l'Ain, Francja - 2. etap
Godziny emisji
Reklama
21:10 Trwa We Love MMA 44, 08.12.2018
Godziny emisji
00:25 NEW Retribution 2018
Godziny emisji
22:05 Trwa Premiera Fight Mag, odc. 31: WGP 41: Carlos Meza vs. Haime Morais; FNG 93: Rizvan Abuev vs. Vartan Asatryan
Godziny emisji
01:15 ONE Championship: No Surrender
Godziny emisji
22:30 Trwa Tygrysie opowieści: Kim jest Tiger Woods?
Godziny emisji
23:30 Podsumowanie turnieju - Hero Open
Godziny emisji
00:00 PGA TOUR: Cut #32
Godziny emisji
00:30 Golfowe podróże: Karolina Południowa, odc. 3
Godziny emisji
01:00 Golfowe podróże: Orlando, odc. 4
Godziny emisji
01:30 Feherty - gość programu: John McEnroe
Godziny emisji
22:30 Trwa Stadiony świata według Erica Cantony odc.6
Godziny emisji
23:35 Boks zawodowy: Gala w Connecticut, Williams vs Angelo Leo (skrót)
Godziny emisji
01:35 Sport News+
Godziny emisji
23:00 Trwa Największe mecze polskiej siatkówki - MŚ w siatkówce mężczyzn 2018 Bułgaria - Polska 18.09.2018
Godziny emisji
01:00 Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Poznaniu: Michał Chudecki - Timur Kuzakhmedov 24.02.2019
Godziny emisji
Reklama
22:00 Trwa Na żywo PGA Championship
Godziny emisji
23:00 Trwa Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Newcastle: Robbie Davies Junior - Lewis Ritson 19.10.2019
Godziny emisji
21:30 Trwa KSW - KSW 46 (PPV) Mamed Khalidov - Tomasz Narkun II 01.12.2018
Godziny emisji
00:00 Boks z archiwum - Cassius Clay Greatest Hits - część II
Godziny emisji
01:00 Puchar Polski w piłce nożnej - 1/2 PP: Cracovia Kraków - Legia Warszawa 07.07.2020
Godziny emisji
23:00 Trwa Na żywo Liga Mistrzów - STUDIO
Godziny emisji
23:30 Na żywo Liga Mistrzów - magazyn ligi mistrzów
Godziny emisji
00:00 Liga Mistrzów - Barcelona - Napoli
Godziny emisji
23:00 Trwa Liga Mistrzów - Bayern Monachium - Chelsea
Godziny emisji
01:00 Liga Mistrzów - STUDIO
Godziny emisji
23:05 Trwa ONE Championship: Dawn of valor
Godziny emisji
22:55 Trwa Na żywo Liga Mistrzów - Liga Mistrzów - Skróty meczów 1/8 finału (4)
Godziny emisji
00:30 Hokej na lodzie - NHL - skróty meczów
Godziny emisji
01:00 Na żywo Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (67):
Godziny emisji

Osoby

Lista osób występujacych w obsadzie programów, filmów i seriali z grupy Kanały sportowe.

Michał Juszczakiewicz

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

Logo CANAL+ SPORT
Logo CANAL+ SPORT 2
Logo CANAL+ SPORT 3
Logo CANAL+ SPORT 4
Logo ELEVEN SPORTS 1
Logo ELEVEN SPORTS 2
Logo ELEVEN SPORTS 3
Logo ELEVEN SPORTS 4
Logo Eurosport 1
Logo Eurosport 2
Logo FightBox
Logo FightKlub
Logo Golf Channel
Logo nSport+
Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport Fight
Logo Polsat Sport News
Logo Polsat Sport Premium 1
Logo Polsat Sport Premium 2
Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
Logo SportKlub
Logo TVP Sport

W grupie kanałów Kanały sportowe znajdują się stacje: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, CANAL+ SPORT 3, CANAL+ SPORT 4, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, FightBox, FightKlub, Golf Channel, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Sport Premium 6 PPV, SportKlub, TVP Sport.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry