Reklama
02:30 Trwa  Na żywo NBA: Golden State Warriors - Houston Rockets
05:15 Sport bez fikcji: Święty Jan
06:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
06:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
07:00 NBA: Philadelphia 76ers - Portland Trail Blazers
04:00 Trwa  Na żywo Boks zawodowy: Gala w Minnesocie, Dirrell vs Yildirim
07:00 LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań - Legia Warszawa
05:00 Trwa  FA Cup - Chelsea FC - Manchester United
06:00 Bundesliga 2 - FC St. Pauli - FC Ingolstadt
07:00 Serie A TIM - Frosinone - AS Roma
05:00 Trwa  Magazyn - LaLiga Docs 2
06:00 Magazyn - Serie A TIM HL W24
07:00 Championship - Leeds United - Bolton Wanderers
05:00 Trwa  Serie A TIM - Torino - Atalanta
07:00 LaLiga Santander - Deportivo Alaves - Celta Vigo
05:00 Trwa  Bundesliga 2 - Union Berlin - Arminia Bielefeld
07:00 Serie A TIM - Torino - Atalanta
05:00 Trwa  Na żywo Mistrzostwa Świata, Phillip Island, Australia - Wyścig 2
06:00 Mistrzostwa świata, Seefeld - HS 130, konkurs indywidualny
07:00 Shoot Out, Watford
05:00 Trwa  Puchar Świata, Soczi, Rosja - Kobiety, 2. przejazd
05:30 Tour of Andalusia, Hiszpania - Etap 4
06:30 Tour de Algarve, Portugalia - Etap 4
07:30 Mistrzostwa świata, Seefeld - HS 130, konkurs indywidualny
03:45 Trwa  Bangkok Fight Night
05:25 Taekwondo
05:40 Osaka Funny Wrestling
05:50 WUSHU Championship
06:15 Taekwondo
06:35 Cage Ring Championships 5
04:30 Trwa  HKF 2019- Out of the Cage S3, odc. 8: Robertson
05:15 HKF 2019 - After the Fight, odc. 8: Guvrir Singh, Kendis Kirkendall
06:00 HKF Archives, odc. 9
06:45 HKF 2018 - After the Fight, odc. 12: S03 E02 Cam MacDonald, Justin Basr
07:15 Fight Mag, odc. 15: #8 Rizvan Abuev vs Tyson Nam
05:00 Trwa  Feherty - goście programu: Sergio Garcia & Rafa Cabrera Bello
06:00 Reality show: Ekstremalny golf, odc. 1
07:00 Podsumowanie turnieju - Genesis Open
02:45 Trwa  PRZERWA
06:00 Telesprzedaż
06:00 PLUSLIGA - Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
07:30 UFC Fight Night - Błachowicz - Santos
05:30 Na żywo Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, Tazawako
07:00 Na żywo Puchar Świata w snowboardzie, Secret Garden
03:20 Trwa  Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Zgorzelcu: Łukasz Wierzbicki - Anderson Clayton 24.02.2018
06:25 MMA Prommac - MMA Prommac 2 Lublin Piotr Wawrzyniak - Antoni Chmielewski 27.06.2014
07:00 KSW - KSW 22 Jan Błachowicz - Goran Reljic 16.03.2013
06:00 Probull riding
07:00 7. strefa - magazyn siatkarski
05:00 Trwa  Liga Europy - Club Brugge - Salzburg
07:00 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Hertha - PSG
05:00 Trwa  Liga Europy - Olympiacos - Dynamo Kijów
07:00 Liga Europy - Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck
04:30 Trwa  POOL BILARD 2018, odc. 29: Bilardowa Ekstraklasa - 6th Round - Match 3
05:45 ALPINE RALLY 2018, odc. 1: Highlight Show
06:00 POOL BILARD 2018, odc. 30: Bilardowa Ekstraklasa - 6th Round - Match 4
07:00 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 76: Steaua - Metalurg
04:55 Trwa  Sportowy Wieczór
05:25 Zakończenie dnia
06:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - Finał
07:35 Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Gala sportów walki - Kraków

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały sportowe.

  • 24.02, 05:30 Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, Tazawako (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.02, 07:00 Puchar Świata w snowboardzie, Secret Garden (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.02, 08:45 Mistrzostwa Europy, Białoruś (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 24.02, 08:45 Puchar Świata, Sunny Valley, Rosja - Skicross (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 24.02, 09:00 Mistrzostwa Europy, Mińsk - bieg pościgowy mężczyzn (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.02, 09:00 Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, Sunny Valley (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 24.02, 10:00 Mistrzostwa Świata, Seefeld (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 24.02, 10:30 Puchar Świata, Crans Montana, Szwajcaria - Zjazd kobiet do kombinacji (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 24.02, 10:50 Mistrzostwa Europy, Mińsk - bieg pościgowy kobiet (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.02, 11:00 Piłka z góry (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 24.02, 11:00 CAFE FUTBOL (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 24.02, 11:25 Narciarstwo klasyczne - MŚ Seefeld: biegi narciarskie: sprint drużynowy kobiet i mężczyzn (TVP Sport) Godziny emisji
  • 24.02, 11:30 Mistrzostwa świata, Seefeld - Sprint drużynowy techniką klasyczną (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 24.02, 11:55 La Liga Santander: Leganes - Valencia (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 24.02, 12:10 Liga holenderska - ADO DEN Haag - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.02, 12:25 Serie A TIM - Sampdoria - Cagliari (ELEVEN SPORTS 4) Godziny emisji
  • 24.02, 12:25 Serie A TIM - Sampdoria - Cagliari (ELEVEN SPORTS 1) Godziny emisji
  • 24.02, 12:30 Puchar Świata, Bansko, Bułgaria - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 24.02, 13:00 Mistrzostwa Świata, Seefeld (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 24.02, 13:25 Bundesliga 2 - Jahn Regensburg - Hamburger SV (ELEVEN SPORTS 3) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały sportowe.

  • 24.02, 10:30 La Liga+ (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 24.02, 11:00 Puchar Świata w narciarstwie dowolnym,Mińsk (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 24.02, 11:30 World of Freesports 2019, odc. 8 (SportKlub) Godziny emisji
  • 24.02, 15:15 SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 15 (SportKlub) Godziny emisji
  • 24.02, 18:30 Liga Mistrzów - Magazyn Ligi Mistrzów UEFA - odcinek 19 (Polsat Sport Premium 1) Godziny emisji
  • 24.02, 19:00 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 63: SC Magdeburg v. TVB 1898 Stuttgart (SportKlub) Godziny emisji
  • 24.02, 19:00 Liga holenderska - Willem II - AZ Alkmaar (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 24.02, 20:45 Puchar Rosji: FK Rostów - Krasnodar (nSport+) Godziny emisji
  • 24.02, 22:00 Road FC, odc. 8: : Jung Young Lee v. Se Young Kim (FightKlub) Godziny emisji
  • 24.02, 23:00 Sport+ (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 24.02, 23:00 Liga włoska - Calzedonia Verona - Pevive Axopower Milano (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 25.02, 00:00 Liga czeska - AC Sparta Praga - Banik Ostrava (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 25.02, 00:15 Sport News+ (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 25.02, 01:00 Liga włoska - Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 25.02, 07:00 Mistrzowskie lekcje: walka o wynik (Golf Channel) Godziny emisji
  • 25.02, 17:00 Magazyn - Serie A TIM HL W25 (ELEVEN SPORTS 1) Godziny emisji
  • 25.02, 17:45 Basket+ (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 25.02, 18:00 Magazyn - Bundesliga HL W23 (ELEVEN SPORTS 1) Godziny emisji
  • 25.02, 18:00 Bundesliga Highlights Show (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 25.02, 19:00 Magazyn - LaLiga Santander HL W25 (ELEVEN SPORTS 1) Godziny emisji

Programy

Programy emitowane przez stacje telewizyjne w grupie Kanały sportowe.

Osoby

Lista osób występujacych w obsadzie programów, filmów i seriali z grupy Kanały sportowe.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały sportowe znajdują się stacje: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, FightBox, FightKlub, Golf Channel, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Sport Premium 6 PPV, SportKlub, TVP Sport.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info