Reklama

Kanały regionalne i lokalne - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały regionalne i lokalne w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

17:30 Trwa  Quady
18:00 Lista Śląskich Szlagierów
18:45 Codzienna radość życia
19:15 Premiera Magazyn Kulturalny
19:30 Kurier
19:45 Sport Pogoda
20:00 Rozmowa Dnia
20:15 RZECZ o …
17:45 Trwa  Historie szczęśliwe - Historie szczęśliwe odc. 22
18:00 Przegląd Suwalski
18:25 Warto tam być
18:30 Obiektyw Główny
18:55 Prognoza pogody
18:57 Warto tam być
19:03 Gość Obiektywu
19:13 Św. Męczennik Gabriel
19:32 U źródeł wiary
19:57 Warto tam być
20:00 Muzeum Śląskie - Architektura kontekstu
20:10 Rogal daje radę
17:30 Trwa  Na zdrowie
18:30 Zbliżenia - wyd. główne
18:55 Pogoda
19:00 Rozmowa dnia
19:15 Magazyn nakielski
19:30 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego
19:45 Woda bydgoska
20:00 1x Telenowyny/ 3x Antenowe remanenty
17:40 Trwa  Pomorze Samorządowe
18:30 Panorama
18:55 Panorama Sport
18:58 Pogoda
19:00 Forum Panoramy
19:15 Jedenastka - magazyn piłkarski
19:30 Droga
19:50 Wakacje pod żaglami
20:00 Muzeum Śląskie - Architektura kontekstu
20:10 Rogal daje radę
17:49 Trwa  Magazyn reporterski
17:59 Lubuski raport gospodarczy
18:15 Pamięć i tożsamość
18:30 Informacje lubuskie - wydanie główne 25.09.2018
18:53 SPORT 25.09.2018
18:58 Pogoda 25.09.2018
19:03 SPORT - MAGAZYN 24.09.2018
20:00 Muzeum Śląskie - Architektura kontekstu
20:10 Rogal daje radę
17:47 Trwa  Pieniądz w centrum uwagi
18:02 EkoAgent
18:30 Na żywo Aktualności
18:52 Na żywo Wieczorne wiadomości sportowe
19:05 Na żywo Magazyn Meteo
19:15 Piłkarska 3
19:58 Na żywo POGODA
20:00 1x Telenowyny/ 3x Antenowe remanenty
17:33 Trwa  Bez demagogii - program publicystyczny
18:08 Pogoda w regionie
18:09 Prosto z lasu - program przyrodniczy
18:23 Program ekologiczny - EkoManiak
18:30 Na żywo Informacje
18:53 Pogoda w regionie
18:54 Na żywo Głos Dnia - publicystyka
19:01 VIS - A - VIS - publicystyka
19:17 Gęś w skowronkach - program kulinarny
19:29 Pogoda w regionie
19:30 Śmiecińscy - program ekologiczny
19:44 Pocztówki z Kielc - program historyczny
19:49 Fabryka pomysłów - Wydział Matematyki i Informatyki UMK - popularyzacja wiedzy
19:57 Pogoda w regionie
20:00 Muzeum Śląskie - Architektura kontekstu
20:10 Rogal daje radę
17:48 Trwa  Kwartet - Skarbiec krakowski
17:55 Nowohucka Kronika Filmowa - odc. 584
18:05 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 12 - lubuski
18:15 Niepodległa nieodlegla - odc. 6 - Jurczyce
18:27 Pogoda
18:30 Na żywo Kronika - program informacyjny
18:52 Na żywo Pogoda
18:57 Na żywo Tematy dnia
19:08 Marzyciele - Edward Dembowski śmierć na Podgórzu
19:34 Jan Paweł II w Małopolsce - odc. 16 Bóg jest miłością - rok 1999
19:56 Pogoda
20:00 Muzeum Śląskie - Architektura kontekstu
20:10 Rogal daje radę
17:31 Trwa  W społecznym labiryncie
18:00 Łodzią po Regionie
18:21 Łódzkie drogi ku wolności
18:30 Łódzkie Wiadomości Dnia
18:51 Sport
18:57 Pogoda
19:00 Łodzią po Regionie
19:30 Hop do szkoły 2018
19:45 STREFA BIZNESU - wydanie specjalne
20:00 Muzeum Śląskie - Architektura kontekstu
20:10 Rogal daje radę
17:35 Trwa  Samorząd - mój, twój, nasz..
18:00 Lubelska agro jesień
18:15 Zdrowie w Twoich rękach
18:30 Na żywo Panorama Lubelska - wydanie główne
18:50 Prognoza pogody
18:55 Na żywo To nas dotyczy
19:15 Na żywo Afisz
19:35 Login: NAuKA
20:00 Muzeum Śląskie - Architektura kontekstu
20:10 Rogal daje radę
17:30 Trwa  TELEZAKUPY
18:00 Agrotrendy - odc. 4/18
18:15 Ukraińskie wieści - 16/18
18:30 Na żywo Informacje - Wyd. główne
18:50 Flesz Sport
18:55 Pogoda z Prezenterem
19:00 OPINIE
19:15 Zdarzyło się wczoraj - odc. 7/15
19:45 Lublin 700 Plus Flesz - Kapslowe
19:50 Flesz Sport
19:55 Pogoda z Prezenterem
20:00 Muzeum Śląskie - Architektura kontekstu
20:10 Rogal daje radę
17:45 Trwa  O!polskie o poranku
18:30 Kurier Opolski - wydanie główne
18:50 Sport Opolski - Sport opolski
18:53 Pogoda
18:55 Rozmowa Dnia
19:10 Strefa Kultury - odc. 146
19:30 Moja Niepodległa - odc. 15
19:45 Schlesien Journal - odc. 248
20:00 Muzeum Śląskie - Architektura kontekstu
20:10 Rogal daje radę
17:53 Trwa  Ekologiczna Wielkopolska
18:00 Wydarzyło się w Wielkopolsce - Wielkopolska Warta Poznania
18:30 Teleskop
18:52 Pogoda
18:55 LUSTRA - Wielkopolska Warta Poznania
19:31 Reportaż sportowy
19:41 Z archiwum TVP Poznań
20:00 1x Telenowyny/ 3x Antenowe remanenty
17:31 Trwa  Popołudnie Aktualności
18:00 Sportowe wydarzenia - Żużel - Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia
18:30 Aktualności - Informacje z Podkarpacia
18:54 Pogoda - prognoza dla Podkarpacia
19:00 Interwencje
19:15 Z życia regionu - Ostatnie pożegnanie Kapitana Kornackiego
19:30 Z życia regionu - Dialog Dwóch Kultur - Krzemieniec, Ukraina
19:40 Z życia regionu - Osiński
20:00 Muzeum Śląskie - Architektura kontekstu
20:10 Rogal daje radę
17:30 Trwa  Na żywo Kronika Obraz Dnia
18:05 Na żywo Sport
18:15 Na żywo Menu kulturalne
18:27 Prognoza pogody
18:30 Na żywo Kronika Główna
18:49 Prognoza pogody
18:51 Wokół Nas
18:55 TELEZAKUPY
19:25 TELEZAKUPY
20:00 Muzeum Śląskie - Architektura kontekstu
20:10 Rogal daje radę
17:32 Trwa  Twoje sprawy
18:00 Na żywo Kurier Mazowiecki
18:20 Pogoda
18:23 Dla Niepodległej Elżbieta Penderecka
18:30 Na żywo Telewizyjny Kurier Warszawski
18:56 Raport na gorąco
18:59 Na żywo Sport
19:01 Pogoda
19:10 Na żywo Zawsze na temat
19:23 Powstanie warszawskie
19:34 Warszawa bez tajemnic Bemowo
19:47 Moja Niepodległa "Dangel"
19:50 Dla Niepodległej ADAM MAKOWICZ
19:57 Pogoda
20:00 Muzeum Śląskie - Architektura kontekstu
20:10 Rogal daje radę
17:30 Trwa  Debata Wyborcza - Barwy kampanii, Wybory Samorządowe 2018
18:10 Fakty Flesz
18:12 Wschód - Polacy w Ułan Ude
18:30 Na żywo Fakty - wydanie główne
18:51 Pogoda
18:54 Rozmowa Faktów
19:10 Niepodległa nieodlegla - odc. 4 Podgórze
19:23 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
20:00 Muzeum Śląskie - Architektura kontekstu
20:10 Rogal daje radę
17:45 Trwa  Silesia Flesz+ Pogoda
17:55 Święta wojna
18:30 Spotkanie z balladą
19:40 Propozycje do szlagierowej listy
20:00 Silesia Flesz+ Pogoda
20:20 Miami vice

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały regionalne i lokalne.

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały regionalne i lokalne.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały regionalne i lokalne znajdują się stacje: NTL Radomsko, TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wlkp., TVP3 Katowice, TVP3 Kielce, TVP3 Kraków, TVP3 Łódź, TVP3 Lublin, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Poznań, TVP3 Rzeszów, TVP3 Szczecin, TVP3 Warszawa, TVP3 Wrocław, TVS.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info