Reklama
10:00 Trwa  Agromachina
10:30 Msza św. z Opactwa Benedyktynów w Tyńcu
11:45 Kurier
12:00 O Matko!
12:30 Telesprzedaż MANGO
10:05 Trwa  Tym żyje wieś
10:18 Tym żyje wieś - wydanie specjalne - Agricoltura Nuova
10:39 Przystanek Kultura
10:56 Wiadomości rosyjskie
11:05 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 284
11:20 Z Radzionkowa na ołtarze
11:47 Koło się kręci - Śladami królów naszych (23.09.2018)
12:05 Świat wyścigów konnych
12:30 Mama
10:00 Trwa  Prosto z lasu 9/19
10:15 Moja historia - Moja historia odc. 2 - Bydgoszcz
10:30 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego - odc. 471 - Rozmowa Oliwii, Ramona i Agaty o rozterkach Meksykanki Loreny
10:45 Everyday English - odc. 518
10:55 Kalendarium Niepodległej - odc. 151 - 26.05.1940 r.
11:00 Eko - opcja - odc. 20/19
11:15 To jest temat na reportaż - To moja kariera
11:30 Wieprza pieprzem - odc. 2/19
11:50 Ze zbiorów Muzeum Zamoyskich w Kozłówce - Kozłowieckie łazienki
12:05 Świat wyścigów konnych
12:30 Mama
10:05 Trwa  Słowo o Ewangelii
10:25 Świat nie jest taki zły
11:00 Reportaż TVP Gdańsk
11:28 Pogoda
11:30 TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów
12:05 Antenowe remanenty
10:00 Trwa  Bitwa regionów - Bitwa regionów 19.05.2019
10:25 Rodzina na plus
10:48 Ichtis
11:04 Ekstraklasa kulturalna
11:17 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Carl Loewe
11:24 Prosto z lasu - program przyrodniczy - Prosto z lasu 8/19
11:39 Magazyn reporterski
11:50 Kalejdoskop - Kalejdoskop 20.05.2019
12:05 Świat wyścigów konnych
12:30 Mama
Reklama
10:00 Trwa  Transmisja Mszy Świętej - z bazyliki NMP w Piekarach Śląskich
12:30 Mama
10:08 Trwa  Koncert
11:08 Pogoda w regionie
11:09 Rodzice w praktyce
11:23 Lublin 700 Plus Flesz
11:29 Zrób to ze smakiem
11:56 Pogoda w regionie
10:05 Trwa  Pod Tatrami
10:14 Reporter - odc. 65 Jestem za...
10:28 Magazyn Medyczny - Leczenie prostaty
10:42 Nasza Małopolska - odc. 11 Spytkowice
10:45 Więcej kultury - odc. 22 Grzegorz Zariczny
11:00 Wolę dokument - odc. 85 Dokumentaliści
11:07 Dokumentaliści
11:55 Nasza Małopolska - odc. 7 Szaflary
12:05 Świat wyścigów konnych
12:30 Mama
10:00 Trwa  Prosto z lasu - program przyrodniczy
10:15 Dialogi
10:40 Przystań w kulturze
11:25 Mistrzowie i wizjonerzy
12:05 Świat wyścigów konnych
12:30 Mama
10:00 Trwa  Na żywo Transmisja mszy świętej
11:00 Dziedzictwo
11:15 Polacy na ratunek Żydom - odc. 24 - Maria i Andrzej Warchołowie
11:30 Ostatni ślad
12:05 Świat wyścigów konnych
12:30 Mama
Reklama
10:00 Trwa  Wstaje Nowy Dzień - weekend
11:00 Everyday English - odc. 383
11:15 Ewangelia na niedzielę
11:28 TELEZAKUPY
12:05 Świat wyścigów konnych
12:30 Mama
10:00 Trwa  #OdZakrystii - odc. 12
10:15 Oblicza wiary - odc. 166
10:35 Agro Kurier - odc. 330
10:50 Medaliści Olimpiad - Zbigniew Pietrzykowski
11:00 O!polskie na żywo - Nysa
12:05 Świat wyścigów konnych
12:30 Mama
10:10 Trwa  Przeboje Bogusława Kaczyńskiego - Gwiazdy Sceny i Estrady
11:06 Zapomniane historie
11:21 Medycyna i Ty
11:36 Agape
12:05 Las Bawarski - rozległy, mroczny, czarodziejski
10:00 Trwa  Rusz się człowieku - Odc. 141
10:15 Magazyn katolicki - Kościół Św. Doroty w Trzcinicy
10:30 Liczy się pasja - Henryk Rysz
10:45 Spotkanie z folklorem - Kapela Brzeziniacy
10:59 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo - Wschodniokarpacka puszcza
11:15 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo - Wschodniokarpacka puszcza
11:30 Podkarpackie tablice i inskrypcje - Jan Robak ze Staromieścia
11:45 Podkarpacka Scena Przebojów - Odcinek 49 - Żmije
12:05 Świat wyścigów konnych
12:30 Mama
10:00 Trwa  Barka - odc. 650
10:25 Biblijne historie Romcia Tomcia - Apostolskie nauczanie
10:30 Na żywo Kronika
10:40 Prognoza pogody
10:43 Moja historia - Moja historia odc. 2
10:56 Powrót do przeszłości - odc. 23 - Akcja - rekreacja
11:06 Sport
11:17 Menu kulturalne
11:29 Prognoza pogody
11:30 Na żywo Kronika
11:40 Prognoza pogody
11:42 Projekt woda - odc. 17
11:54 Listy do PRL - u - Poziom w piwnicy
12:05 Świat wyścigów konnych
12:30 Mama
Reklama
10:06 Trwa  Mój pies i inne zwierzaki
10:24 SŁOWOBRANIE
10:50 Alchemia zdrowia i urody
11:05 Moja Warszawa Tadeusz Rolke
11:09 Dobre, bo polskie!
11:29 Cafe piosenka
11:53 Moja Warszawa Przemysław Pasek
11:57 Pogoda
12:05 Świat wyścigów konnych
12:30 Mama
10:01 Trwa  Prosto z lasu - program przyrodniczy - Prosto z lasu 9/19
10:15 Na żywo Teraz wieś
10:41 Agro - Fakty
10:55 Drogi wiary - Drogi wiary - magazyn ekumeniczny 80
11:20 Wschód - Na ziemi przodków
11:37 Moja historia - Moja historia odc. 2 - Wrocław
11:57 Polska z Miodkiem - (127) Andrychów
12:05 Świat wyścigów konnych
12:30 Mama
09:55 Trwa  Mała lista TVS
10:35 Propozycje do małej listy TVS
10:55 Kuchnia po śląsku
11:35 Weekend z TVS
11:45 Koncert w TVS

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały regionalne i lokalne.

  • 26.05, 10:15 Teraz wieś (TVP3 Wrocław) Godziny emisji
  • 26.05, 10:30 Kronika (TVP3 Szczecin) Godziny emisji
  • 26.05, 11:30 Kronika (TVP3 Szczecin) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Poznań) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Katowice) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Gorzów Wlkp.) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Wrocław) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Opole) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Gdańsk) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Olsztyn) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Warszawa) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Łódź) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Szczecin) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Lublin) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Bydgoszcz) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Kraków) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Kielce) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Białystok) Godziny emisji
  • 26.05, 16:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - nagroda Rulera (TVP3 Rzeszów) Godziny emisji
  • 26.05, 17:30 Panorama Lubelska (TVP3 Lublin) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały regionalne i lokalne.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały regionalne i lokalne znajdują się stacje: NTL Radomsko, TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wlkp., TVP3 Katowice, TVP3 Kielce, TVP3 Kraków, TVP3 Łódź, TVP3 Lublin, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Poznań, TVP3 Rzeszów, TVP3 Szczecin, TVP3 Warszawa, TVP3 Wrocław, TVS.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info