Reklama

Kanały dokumentalne - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały dokumentalne w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

21:00 Trwa Premiera Podwodny świat z bliska, odc. 1
Godziny emisji
22:00 Resocjalizacja z Pit Bullem: Dar
Godziny emisji
23:00 Dziki Frank w Afryce, odc. 4
Godziny emisji
00:00 Największe i najgroźniejsze: Słonie
Godziny emisji
20:55 Trwa Ikony XX wieku - Seria 1, odc. 3
Godziny emisji
21:55 W okowach mrozu - Seria 6, odc. 7
Godziny emisji
23:00 Brytyjskie fabryki - Seria 4, odc. 6
Godziny emisji
00:05 Cała prawda o naszych zębach - Seria 1, odc. 1
Godziny emisji
21:00 Trwa Premiera Elektroniczne brzmienie Wiednia
Godziny emisji
22:00 Historia komedii, czyli co nas rozsmiesza s.2 odc. 3 Przedwczesne pożegnania
Godziny emisji
22:45 Sidemen - długa droga do sławy
Godziny emisji
00:05 Przykrywkowcy. Podwójna gra odc. 3
Godziny emisji
21:00 Trwa Premiera Niebezpieczne randki online
Godziny emisji
22:00 Bill Cosby: szokująca historia
Godziny emisji
23:00 Prawda kontra prawda - Casey Anthony, sez. 1, odc. 1
Godziny emisji
00:00 Prawda kontra prawda - Drew Peterson, sez. 1, odc. 2
Godziny emisji
21:00 Trwa Złomowisko PL 8, odc. 6
Godziny emisji
22:00 Zawodowcy: drwale, odc. 3
Godziny emisji
23:00 Ciężarówką po antypodach, odc. 3
Godziny emisji
00:00 Fani czterech kółek: Najlepsze z najlepszych
Godziny emisji
Reklama
21:00 Trwa Wojna w Zatoce Perskiej: Żołnierskie opowieści: Część 3
Godziny emisji
22:00 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki, odc. 13
Godziny emisji
22:30 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki, odc. 14
Godziny emisji
23:00 Wielkie oszustwa: Irak. Prawdziwa mistyfikacja
Godziny emisji
00:00 Jak powstało dzisiaj: Głębokie Gardło zmusza prezydenta do dymisji
Godziny emisji
21:30 Trwa Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 8
Godziny emisji
22:00 Fabryki smaku: Słodkie i kwaśne
Godziny emisji
22:30 Fabryki smaku USA: Mózg operacji
Godziny emisji
23:00 Zagadki Ziemi, odc. 13
Godziny emisji
00:00 Jak to jest zrobione?: Nunofilc, zgniatarki
Godziny emisji
21:30 Trwa Sekundy grozy, odc. 50
Godziny emisji
22:00 Uliczne wyścigi: Wyścig Cash Days w Dallas
Godziny emisji
23:00 Kraksa TV, odc. 11
Godziny emisji
23:30 Kraksa TV, odc. 12
Godziny emisji
00:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń: Caterham Seven
Godziny emisji
21:15 Trwa Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 28
Godziny emisji
21:50 Poszukiwacze złota: Podwójne fiasko, sez. 4, odc. 8
Godziny emisji
22:45 Premiera Podwodna wojna: USS Silversides – Ryzykowne wynurzenie, sez. 2, odc. 1
Godziny emisji
23:45 Wielcy ludzie wielkich wojen: Chrzest bojowy, sez. 1, odc. 1
Godziny emisji
21:00 Trwa Starożytni kosmici - Spotkanie z obcymi, sez. 11, odc. 3
Godziny emisji
22:00 Premiera Zaginione złoto konfederatów - Pole marzeń, sez. 2, odc. 9
Godziny emisji
23:00 Gwiazdy lombardu - Śmieszna forsa, sez. 19, odc. 20
Godziny emisji
23:30 Gwiazdy lombardu - Twoje zdrowie, gwiazdo!, sez. 19, odc. 21
Godziny emisji
23:55 Wojny magazynowe - Wielki, silny i kwitnący, sez. 7, odc. 8
Godziny emisji
00:25 Wojny magazynowe - Aukcja na wzgórzach, sez. 7, odc. 10
Godziny emisji
Reklama
21:00 Trwa Żywioły, które niosą śmierć - Jeziora atakują, sez. 1, odc. 1
Godziny emisji
22:00 Prawdziwi supermani - Człowiek-ptak, sez. 2, odc. 11
Godziny emisji
23:00 Cuda współczesności - Niezwykłe rodzaje broni, sez. 1, odc. 2
Godziny emisji
23:55 Historia uzbrojenia - Myśląca broń, sez. 1, odc. 13
Godziny emisji
21:00 Trwa Premiera Ocaleni: opowieść o zbrodni, odc. 4
Godziny emisji
22:00 Premiera Krótkie życie, niewyjaśniona śmierć: Z góry
Godziny emisji
23:00 Premiera Oczami ofiary: Stowarzyszenie morderców
Godziny emisji
00:00 Diabelska intryga: Królowa oszustw
Godziny emisji
21:00 Trwa Fotopsiaki, odc. 3 - Surfujący pies
Godziny emisji
22:00 Weterynarz z Hawajów, odc. 6 - Urodziny
Godziny emisji
23:00 Niezwykły dr Pol, odc. 8 - Gang zwierzaków
Godziny emisji
00:00 Pułapki umysłu, odc. 9 - Słuchaj swojego ciała
Godziny emisji
21:00 Trwa Chiny z powietrza, odc. 1, 2
Godziny emisji
22:00 Zaginiony grobowiec Aleksandra Wielkiego
Godziny emisji
23:00 Stawka warta tuńczyka, odc. 16 - Finałowy połów
Godziny emisji
00:00 Lot wysokiego ryzyka, odc. 1 - Lądowanie awaryjne
Godziny emisji
21:00 Trwa Premiera Potworne węże
Godziny emisji
22:00 Niezwykły dr Pol, odc. 11 - Małe zwierzęta - duże kłopoty
Godziny emisji
23:00 Z wędką na olbrzymy, odc. 1 - Złowić dinozaura
Godziny emisji
00:00 Najgroźniejsze zwierzęta Afryki, odc. 3 - Bezcenna współpraca
Godziny emisji
21:00 Trwa Klinika „Kres Życia”
Godziny emisji
22:00 Witaj w piekle 2 odc. 1 - Indonezja - piekło Kawah Ijen
Godziny emisji
23:00 Premiera Seks - na naukę nigdy za późno odc. 3
Godziny emisji
23:55 Barbra Streisand - narodziny gwiazdy
Godziny emisji
20:55 Trwa Auschwitz - fabryka śmierci, odc.6 Liberation & Revenge
Godziny emisji
22:00 Kroniki Hitlera, odc.3
Godziny emisji
23:10 Druga wojna w kolorze, odc.6
Godziny emisji
00:20 Łowcy nazistów, odc.12
Godziny emisji
20:55 Trwa Gruchoty - reaktywacja, sez. 2, odc. 1
Godziny emisji
21:55 Gruchoty - reaktywacja, sez. 2, odc. 2
Godziny emisji
22:55 Gruchoty - reaktywacja, sez. 2, odc. 3
Godziny emisji
23:55 Gruchoty - reaktywacja, sez. 2, odc. 4
Godziny emisji
21:00 Trwa Łowcy nazistów, sez. 1, odc. 7
Godziny emisji
22:05 W poszukiwaniu biblijnej prawdy, sez. 1, odc. 2
Godziny emisji
23:10 Koniec imperium, sez. 1, odc. 4
Godziny emisji
00:15 Zabójcy z pradawnych czasów, sez. 1, odc. 1
Godziny emisji
21:00 Trwa Władca dziczy, sez. 3, odc. 3
Godziny emisji
22:00 Dzika przyroda na żywo, sez. 1, odc. 1
Godziny emisji
22:30 Dzika przyroda na żywo, sez. 1, odc. 2
Godziny emisji
23:00 Dzika przyroda na żywo, sez. 1, odc. 12
Godziny emisji
23:30 Dzika przyroda na żywo, sez. 1, odc. 11
Godziny emisji
00:05 Wędkarze ekstremalni, sez. 1, odc. 3
Godziny emisji
20:50 Trwa Pasja - sposób na życie, odc. 7/12
Godziny emisji
21:50 Subiektywny ranking naj…, odc. 1/6
Godziny emisji
22:20 Subiektywny ranking naj…, odc. 2/6
Godziny emisji
22:50 Mój przewodnik po…
Godziny emisji
23:20 Bear Grylls: szkoła przetrwania, odc. 1/10
Godziny emisji
00:20 Megan Fox i tajemnice starożytności, odc. 3/4
Godziny emisji
20:55 Trwa Instynkt przetrwania - odc. 2/6 Pustynni łowcy
Godziny emisji
21:45 Wojna w eterze - odc. 6/30
Godziny emisji
22:00 Marzyciele - Prymas Drugiej RP
Godziny emisji
22:35 Virtuti
Godziny emisji
21:10 Trwa Zew oceanu - historia Chrisa Bertisha
Godziny emisji
22:15 Wędkarskim szlakiem
Godziny emisji
22:45 Ocean na serio, odc. 9/10
Godziny emisji
23:20 Siwa Wrota Pustyni, odc. 2/7
Godziny emisji
23:55 Wzdłuż dzikich rzek, odc. 2/5
Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

Logo Animal Planet
Logo BBC Earth
Logo CANAL+ DOKUMENT
Logo CI Polsat
Logo Discovery Channel
Logo Discovery Historia
Logo Discovery Science
Logo DTX
Logo FOKUS TV
Logo HISTORY
Logo HISTORY2
Logo ID
Logo Nat Geo People
Logo National Geographic
Logo National Geographic Wild
Logo Planete+
Logo Polsat Doku
Logo Polsat Viasat Explore
Logo Polsat Viasat History
Logo Polsat Viasat Nature
Logo Travel Channel
Logo TVP Historia
Logo Water Planet

W grupie kanałów Kanały dokumentalne znajdują się stacje: Animal Planet, BBC Earth, CANAL+ DOKUMENT, CI Polsat, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, DTX, FOKUS TV, HISTORY, HISTORY2, ID, Nat Geo People, National Geographic, National Geographic Wild, Planete+, Polsat Doku, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature, Travel Channel, TVP Historia, Water Planet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry