Reklama
10:00 Trwa  Projekt AKWARIUM: Szalone zamówienia
11:00 Kot z piekła rodem: Kot jak huragan
12:00 Kot z piekła rodem: Ellen i koty
10:00 Trwa  Ziemia widziana z kosmosu - Seria 1, odc. 1
11:00 W okowach mrozu - Seria 4, odc. 6
12:00 W okowach mrozu - Seria 4, odc. 7
10:00 Trwa  Jak świat się śmieje odc. 12
10:50 Maszyna do pisania
12:30 Premiera Twórcy przyszlości odc. 3
10:00 Trwa  Dożywotniacy - Krzysztof Zalewski, sez. 1, odc. 3
10:30 Zabić z zimną krwią - Zaginiony wisiorek, sez. 1, odc. 5
11:00 Dzieci, które zabiły, sez. 1, odc. 1
10:00 Trwa  Złomowisko PL 8, odc. 14
11:00 Nietypowe transporty 2, odc. 3
12:00 Premiera Samochody Jaya Leno, odc. 5
Reklama
10:00 Trwa  Podziemne sekrety: Zapomniana masakra
11:00 Największe zagadki historii: Rysunki z Nazca
12:00 Maszyny na linii ognia: Walka z talibami
10:00 Trwa  Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Kryształowe kieliszki, najcieńsze telewizory
10:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Metalowe szczęki, skórzane kurtki militarne
11:00 Premiera Wynalazcy przyszłości: Toruń
12:00 Premiera Młodzi pogromcy mitów: Wybuchowa niszczarka do papieru
10:00 Trwa  Moda na prędkość: Liczy się tylko stal
11:00 Ocalić dom: Pod wodą
12:00 Militaria na warsztat: Czołg do ogrodu
09:20 Trwa  Zaklinacze rekinów, sez. 1, odc. 5
10:20 Najgroźniejsze zwierzęta świata: 7 grzechów głównych: Jeszcze więcej grzechów głównych, odc. 2
11:20 Starożytni kosmici: Niszczyciele, sez. 2, odc. 1
12:15 OSP. Na ratunek!, sez. 2, odc. 10
Reklama
09:50 Trwa  Gwiazdy lombardu - Kultowe winyle, sez. 19, odc. 36
10:15 Złoto Bałtyku, sez. 1, odc. 2
11:10 Klątwa Wyspy Dębów - O rzut kamieniem, sez. 6, odc. 19
12:05 Gwiazdy lombardu - Broń na nieumarłych, sez. 20, odc. 3
10:00 Trwa  Medium z Long Island: W drodze: Waszyngton
11:00 Medium z Long Island: Pierwszy raz na własne oczy
12:00 Morderstwo na bagnach: Mroczne sprawy
10:00 Trwa  Doktor Miller i jego zwierzęta, odc. 5
11:00 Doktor Miller i jego zwierzęta, odc. 6
12:00 Premiera Niezwykły dr Pol, odc. 20 - Pisklęta
10:00 Trwa  Apokalipsa zwierząt
11:00 Golec superbohater
12:00 Egipt z powietrza, odc. 1, 2 - Starożytne imperium
Reklama
09:45 Trwa  Powodzie - wyzwanie XXI wieku odc. 2
10:45 Twój talerz – twoja odpowiedzialność odc. 3
11:35 Twój talerz – twoja odpowiedzialność odc. 4
12:20 Premiera Express Planete+ odc. 60
12:30 Dzika przyroda obok nas
10:00 Trwa  Historia świata, odc.4
11:10 W kręgu zła: Ludzie Hitlera, odc.4
12:20 Wielkie wycieczkowce, odc.4
10:10 Trwa  Wędkarskie pojedynki, sez. 3, odc. 4
11:10 Nefrytowa gorączka, sez. 4, odc. 1
11:35 Nefrytowa gorączka, sez. 4, odc. 2
12:10 Nefrytowa gorączka, sez. 4, odc. 3
12:35 Nefrytowa gorączka, sez. 4, odc. 4
10:10 Trwa  Prywatne życie koronowanych głów, sez. 1, odc. 4
11:10 Prywatne życie koronowanych głów, sez. 1, odc. 5
12:10 Ostatnia podróż Romanowów, sez. 0, odc. 0
09:10 Trwa  Zwierzęta: superrodzice, sez. 1, odc. 1
10:15 Zwierzęta: superrodzice, sez. 1, odc. 2
11:25 Zwierzęta: superrodzice, sez. 1, odc. 3
12:30 Życie: pierwsze kroki, sez. 1, odc. 1
09:50 Trwa  Wakacje na Tajwanie, odc. 8/10
10:50 Pascal po polsku, odc. 1/4
11:35 Pascal po polsku, odc. 2/4
12:20 No to lecę!, odc. 3/4
09:55 Trwa  Polska i świat z historią w tle - Odbicie "Cyfry"
10:15 Okrasa łamie przepisy - Na huculskim szlaku
10:50 Afryka - cz. 3. Kongo
11:50 Jedwabny szlak - 2/3
12:55 Świat z lotu ptaka - odc. 2. Afryka
10:05 Trwa  Wędkarskim szlakiem
10:35 Amazonia na serio, odc. 5/6
11:05 Wiatr w żagle, odc. 5/12
11:40 Ziemia podwodny świat, odc. 15/17
12:35 Wędkarskim szlakiem

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały dokumentalne.

  • 26.05, 11:00 Wynalazcy przyszłości: Toruń (Discovery Science) Godziny emisji
  • 26.05, 12:00 Samochody Jaya Leno, odc. 5 (Discovery Channel) Godziny emisji
  • 26.05, 12:00 Niezwykły dr Pol, odc. 20 - Pisklęta (Nat Geo People) Godziny emisji
  • 26.05, 12:00 Młodzi pogromcy mitów: Wybuchowa niszczarka do papieru (Discovery Science) Godziny emisji
  • 26.05, 12:20 Express Planete+ odc. 60 (Planete+) Godziny emisji
  • 26.05, 12:30 Twórcy przyszlości odc. 3 (CANAL+ DISCOVERY) Godziny emisji
  • 26.05, 13:00 Bimbrownicy, odc. 18 (Discovery Channel) Godziny emisji
  • 26.05, 13:00 Niezwykły dr Pol, odc. 21 - Walka o zdrowie (Nat Geo People) Godziny emisji
  • 26.05, 13:30 Twórcy przyszlości odc. 4 (CANAL+ DISCOVERY) Godziny emisji
  • 26.05, 15:00 Sekrety Houdiniego: Pogrzebany żywcem (Discovery Science) Godziny emisji
  • 26.05, 17:00 Anatomia głupoty, odc. 19 - Pogoda (National Geographic) Godziny emisji
  • 26.05, 17:30 Anatomia głupoty, odc. 20 - Gry i zabawy (National Geographic) Godziny emisji
  • 26.05, 21:00 Morderstwo na prowincji: Macki zła (ID) Godziny emisji
  • 26.05, 21:00 Świat napędzany lawą (National Geographic) Godziny emisji
  • 26.05, 21:00 Tajemnice mrocznych wód: Barramundi (Animal Planet) Godziny emisji
  • 26.05, 21:30 Itzhak Perlman - geniusz i pasja (CANAL+ DISCOVERY) Godziny emisji
  • 26.05, 22:00 Morderca z sąsiedztwa: Dopadnę cię! (ID) Godziny emisji
  • 26.05, 22:00 Tajemniczy świat Majów, odc. 1 - Ołtarz Węża (National Geographic) Godziny emisji
  • 27.05, 03:36 Kosmiczna mapa skarbów: Związki z Kolumbem (DTX) Godziny emisji
  • 27.05, 06:00 Wizyty domowe, odc. 11 (Animal Planet) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały dokumentalne znajdują się stacje: Animal Planet, BBC Earth, CANAL+ DISCOVERY, CI Polsat, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, DTX, FOKUS TV, , HISTORY, ID, Nat Geo People, , National Geographic, Planete+, Polsat Doku, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature, Travel Channel, TVP Historia, Water Planet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info