Reklama

Kanały dokumentalne - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały dokumentalne w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

21:00 Trwa  Premiera Projekt AKWARIUM: Akwarium marzeń dla piosenkarki
22:00 Dziki Frank w Indiach, odc. 3
23:00 Łowca potworów: Bestia z Borneo
00:00 Pieskie życie: Ocaleć w dziczy
20:55 Trwa  W okowach mrozu - Seria 4, odc. 12
21:55 W okowach mrozu - Seria 4, odc. 13
23:00 Cała prawda o mięsie
00:00 Nieśmiertelni?
21:20 Trwa  Elvis i dziewczyna z Wiednia, odc. 1
22:20 Mroczna historia Jayne Mansfield, odc. 1
00:00 Święte miejca s.2 , odc. 5
21:00 Trwa  Premiera Uśpiona zbrodnia
23:00 Damian Rzeszowski, sez. 1
00:00 Jestem mordercą - Zamierzone zło, sez. 1, odc. 8
21:00 Trwa  Gorączka złota: Pod wieczną zmarzliną
22:00 Premiera Najniebezpieczniejsze zawody Ameryki: Pilot-oblatywacz
23:00 Premiera Konstruktorzy z Alaski: Aerosanie i przenośnik taśmowy
00:00 Fani czterech kółek: Pontiac GTO: Chicago
21:00 Trwa  Walt Disney, odc. 3
22:00 Metropolie: Londyn
23:00 Największe zagadki historii, odc. 8
00:00 Militaria na warsztat, odc. 4
21:30 Trwa  Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Sałata, Lina, Insulina
22:00 Fabryki smaku: Kawior
22:30 Fabryki smaku USA: Radość życia
23:00 Zagadki Ziemi: Jezioro krwi
00:00 Jak to jest zrobione?: Parowary z bambusu, trójkołowe skutery
21:30 Trwa  Fail Army - parada wypadków, odc. 8
22:00 Premiera Uliczne wyścigi: Nowy Orlean, odc. 13
23:00 Aukcja w ciemno, odc. 5
23:30 Aukcja w ciemno, odc. 6
00:00 Fail Army - parada wypadków, odc. 10
21:00 Trwa  Elektrycy wysokich napięć - Alaska, odc. 3
22:00 Premiera Elektryczni, odc. 3
22:20 Elektryczni, odc. 2
23:00 Genialne wynalazki, odc. 6
00:10 Misja skarb: Tajemnice niszczyciela czołgów, odc. 6
21:00 Trwa  Geniusze zła - Wybuchowi złoczyńcy, sez. 1, odc. 2
22:00 Zaginione dowody - Peleliu, sez. 2, odc. 12
23:00 Piraci i templariusze - Zapomniana forteca, sez. 1, odc. 4
00:00 Zaginieni na Alasce - Zmieniający kształty, sez. 1, odc. 10
21:00 Trwa  Klątwa Wyspy Dębów - Przeszkoda, sez. 5, odc. 3
22:00 Samoloty na złom - Zajmij się tym, sez. 1, odc. 13
22:30 Gwiazdy lombardu - W jedności siła, sez. 15, odc. 29
23:00 Gwiazdy lombardu - Jedzie pociąg z daleka, sez. 13, odc. 15
23:30 Gwiazdy lombardu - Orzeł Biały, sez. 13, odc. 16
23:55 Wojny magazynowe - Nauka przez obserwację, sez. 10, odc. 14
00:25 Wojny magazynowe - Jedni wygrywają, inni nie, sez. 10, odc. 15
21:00 Trwa  Mąż, ojciec, morderca
23:00 Zabójcza miłość: Miłość albo rodzina
00:00 Zabójcze siostry: Naga prawda
21:00 Trwa  Premiera Niuchacze, odc. 3 - Leśna zguba
22:00 Doktor Pol: Niezwykłe życie
23:00 Niezwykły dr Pol, odc. 1 - Wszystkiego najlepszego!
00:00 Seksu historia współczesna, odc. 3 - Władza w sypialni
21:00 Trwa  Wilki z Yellowstone, odc. 1 - Wataha
22:00 Walki zwierząt - najdziksze starcia, odc. 4 - Na śmierć i życie
23:00 Lwy kontra hipopotamy
00:00 Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc. 2 - Pustynie i równiny
21:00 Trwa  Premiera Potęga techniki, odc. 3 - Powietrze - pokonywanie granic
22:00 Premiera Koszmarna wyprawa: Ocaleni, odc. 2 - Zadłużeni przemytnicy
23:00 Katastrofa w przestworzach, odc. 2 - Niki Lauda: Tragedia w powietrzu
00:00 Katastrofa w przestworzach, odc. 3 - Zaginiony samolot
21:05 Trwa  Wilczy Szaniec – wschodnia kwatera Hitlera
22:00 Premiera Carinhall. Królestwo Hermanna Göringa
22:55 The Four Sisters, odc. 3
00:00 Shoah w ZSRR – zapomniana zagłada
20:45 Trwa  Historia czołgów, odc.3
22:00 Arktyczny spisek - kto odkrył biegun północny
23:05 Tajemnice Terakotowej Armii
00:15 Łowcy burz, odc.6
21:00 Trwa  Australijscy poszukiwacze złota, sez. 2, odc. 4
22:00 Życie w koronach drzew, sez. 1, odc. 4
22:50 Władca dziczy, sez. 3, odc. 5
23:50 Władca dziczy, sez. 3, odc. 6
21:00 Trwa  Na tropie zbrodni, sez. 2, odc. 4
22:00 Morderstwa w cieniu korony, sez. 1, odc. 4
22:55 Zakazana historia, sez. 5, odc. 4
23:55 Słynne okręty, sez. 1, odc. 9
21:30 Trwa  Dzikie Filipiny Nigela Marvena, sez. 1, odc. 2
22:30 Dzikie Filipiny Nigela Marvena, sez. 1, odc. 3
23:25 Operacja 'Ludożerca', sez. 1, odc. 2
21:20 Trwa  Esencja podróży, odc. 3/4
21:50 Świat szeroko otwarty, odc. 18/23
22:20 Mikrowyprawy, odc. 3/5
22:50 Letnia chata na lata, odc. 3/11
23:50 Muzealne tajemnice, odc. 6/13
21:05 Trwa  Wojna generałów - odc. 3/6 El Alamein
22:00 Spór o historię - Pełniący obowiązki Polaka, czyli sowieci w wojsku polskim
22:40 Szerokie tory - Jeden dzień z życia wychowawcy z więzienia w Białej Cerkwi pod Kijowem
23:20 Wyjęci spod prawa - odc. 4/4. Kenniffowie
00:20 Design po sowiecku. Od szklanki do Biełaza
21:10 Trwa  Regaty, odc. 3/13
22:15 Wędkarskim szlakiem
22:45 Ocean na serio, odc. 2/10
23:20 Wędkarskim szlakiem
23:55 Wyścig o Arktykę, odc. 2/2

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały dokumentalne.

  • 20.09, 22:00 Uliczne wyścigi: Nowy Orlean, odc. 13 (DTX) Godziny emisji
  • 20.09, 22:00 Koszmarna wyprawa: Ocaleni, odc. 2 - Zadłużeni przemytnicy (National Geographic) Godziny emisji
  • 20.09, 22:00 Elektryczni, odc. 3 (FOKUS TV) Godziny emisji
  • 20.09, 22:00 Carinhall. Królestwo Hermanna Göringa (Planete+) Godziny emisji
  • 20.09, 22:00 Najniebezpieczniejsze zawody Ameryki: Pilot-oblatywacz (Discovery Channel) Godziny emisji
  • 20.09, 23:00 Konstruktorzy z Alaski: Aerosanie i przenośnik taśmowy (Discovery Channel) Godziny emisji
  • 21.09, 18:00 Wilki z Yellowstone, odc. 2 - Bitwa o Wilczą Dolinę (Nat Geo Wild) Godziny emisji
  • 21.09, 19:00 Walki zwierząt - najdziksze starcia, odc. 5 - Żyj i pozwól zabijać (Nat Geo Wild) Godziny emisji
  • 21.09, 20:00 Jak to jest zrobione?: Drewniane kosze, dzwonki (Discovery Science) Godziny emisji
  • 21.09, 20:00 Superciężka pomoc drogowa, sez. 1, odc. 9 (FOKUS TV) Godziny emisji
  • 21.09, 21:00 Dziewczyna, która pokonała śmierć (ID) Godziny emisji
  • 21.09, 21:00 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 1 (FOKUS TV) Godziny emisji
  • 21.09, 21:00 Przewodnik po Rosji, odc. 2 - Tatarstan (Nat Geo People) Godziny emisji
  • 21.09, 21:00 Weterynarz z Gór Skalistych: Nalla staje na cztery łapy (Animal Planet) Godziny emisji
  • 21.09, 21:00 Fani czterech kółek: 1970 International Scout (Discovery Channel) Godziny emisji
  • 21.09, 22:00 Uliczne wyścigi: Nowy Orlean, odc. 14 (DTX) Godziny emisji
  • 21.09, 22:00 II wojna światowa: Ludzkie piekło (National Geographic) Godziny emisji
  • 21.09, 22:00 Wykute z żelaza: Tomahawk, odc. 5 (FOKUS TV) Godziny emisji
  • 21.09, 22:00 Miasto morderców - Hull, sez. 1, odc. 1 (CI Polsat) Godziny emisji
  • 21.09, 22:00 Przewodnik po Rosji, odc. 3 - Nowogród Wielki (Nat Geo People) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały dokumentalne znajdują się stacje: Animal Planet, BBC Earth, CANAL+ DISCOVERY, CI Polsat, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, DTX, FOKUS TV, H2, HISTORY, ID, Nat Geo People, Nat Geo Wild, National Geographic, Planete+, Polsat Doku, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature, Travel Channel, TVP Historia, Water Planet.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info