Reklama

Logo Travel Channel Travel Channel program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-09-21

03:20

Trwa...  Z archiwum zmarłych, odc. 9/13

program ( USA )

Amy Allan widzi duchy i rozmawia z nimi. Steve DiSchiavi wierzy, że każdy dom ma swoją historię i stara się je odkryć. A Ty? Co naprawdę wiesz o swoim domu? Czy wiesz, kto w nim mieszkał przed Tobą? Kto w nim umarł? Jakie zbrodnie popełniono w pobliżu? Amy i Steve tworzą świetny zespól zajmujący się zjawiskami paranormalnymi. Postarają się rozwiązać niewyjaśnione zjawiska w nawiedzonych miejscach w całej Ameryce. Steve i Amy jadą do Radford aby zbadać tajemnicze siły w szpitalu St. Albans,...

Godziny emisji Z archiwum zmarłych

04:05

Muzealne tajemnice, odc. 5/13

serial ( USA )

Prowadzący Don Wildman przetrząsa najważniejsze instytucje świata, żeby dotrzeć do niesamowitych przedmiotów, które ujawniają tajemnice z przeszłości. W Muzeum Farmacji w Nowym Orleanie odkrywa metalowy przedmiot, który rzekomo był sekretnym składnikiem tajemniczego leku. Muzeum Historii Sztuki w Austrii przechowuje renesansową rzeźbę, która kiedyś została skradziona, co rozpętało niebezpieczną akcję poszukiwawczą. Z kolei w Muzeum Henry’ego Forda w Dearborn w stanie Michigan, ze-staw...

  Godziny emisji Muzealne tajemnice

Reklama
04:50

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/13: St Louis

serial ( USA )

Miasto St Louis, postrzegane jako brama na Zachód, słynie z domowej roboty specjalności, które narodziły się dzięki ciężkiej pracy jego mieszkańców. Andrew Zimmern odkrywa legendarne smaki, takie jak grill w stylu St Louis, zapiekane ravioli i zaklejające buzię ciasto maślane. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

05:15

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/13: Barcelona

serial ( USA )

Andrew zabiera nas do Barcelony, nadmorskiego miasta, które kulinarne inspiracje czerpie prosto z morza i gór. Od tapas aż po crema Catalana - potrawy tego śródziemnomorskiego miasta zawsze odzwierciedlają jego historię i kulturę. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

05:50

Pikantne podróże Shane'a Delii: Maurowie, odc. 3/10: Góry jedzenia

serial ( Australia )

Shane Delia przemierza wspaniałe góry Atlasu Wysokiego w poszukiwaniu tradycyjnych przepisów na przyrządzanie słynnej marokańskiej potrawy - kuskusu. Shane Delia przemierza wspaniałe góry Atlasu Wysokiego w poszukiwaniu tradycyjnych przepisów na przyrządzanie słynnej marokańskiej potrawy - kuskusu.

  Godziny emisji Pikantne podróże Shane'a Delii: Maurowie

06:20

Pikantne podróże Shane'a Delii: Maurowie, odc. 4/10: Marrakesz

serial ( Australia )

Shane Delia dociera do zakurzonego, egzotycznego Marrakeszu, przybywając z misją odkrycia smaków i metod, ukrytych w labiryncie alejek, tworzących tętniące życiem targowisko - suk. Shane Delia dociera do zakurzonego, egzotycznego Marrakeszu, przybywając z misją odkrycia smaków i metod, ukrytych w labiryncie alejek, tworzących tętniące życiem targowisko - suk.

  Godziny emisji Pikantne podróże Shane'a Delii: Maurowie

06:50

Najwspanialsze trasy motocyklowe świata, odc. 1/2: Rosja, część 1

serial ( Wielka Brytania )

Maniak motocyklowy prezenter Henry Cole znowu wyrusza w drogę. Jego misja: przejechać 2500 mil przez Rosję. Maniak motocyklowy prezenter Henry Cole znowu wyrusza w drogę. Jego misja: przejechać 2500 mil przez Rosję.

  Godziny emisji Najwspanialsze trasy motocyklowe świata

Reklama
07:50

Świat szeroko otwarty, odc. 18/23

program ( Polska )

W kolejnym odcinku „Świata szeroko otwartego” Tomasz Michniewicz odwiedzi afrykański rezerwat przyrody Imire w Zimbabwe. Rezerwat Imire to niezwykłe miejsce – to rodzinny dom dla dzikich zwierząt prowadzonym przez rodzinę Traversów. Rodzina Traversów i prowadzony przez nich rezerwat opiekuje się osieroconymi dzikimi zwierzętami, chroni też jeden z najbardziej zagrożonych gatunków na świecie – czarne nosorożce. Zwierzęta te narażone są na śmierć z rąk kłusowników: kłusownicy zabijają nosorożce...

  Godziny emisji Świat szeroko otwarty

08:20

Świat według…, odc. 3/14

program

Karol Werner prowadzi bloga „Kołem się Toczy” i żyje z podróżowania. Świat przemierza głównie na rowerze – w ten sposób zwiedził m.in. Alpy, Bałkany, Bliski Wschód i Azję Środkową aż po Bajkał. Często podróżuje ze swoją dziewczyną Martą, którą poznał przez Internet szukając kompana na wyprawy rowerowe. Podróżuje tanio: rowerem, autostopem lub pociągami, śpi w namiocie lub „na gospodarza” czyli u ludzi napotkanych podczas podróży. Wydał dwa ebooki poradnikowe: „Twoja Samodzielna Podróż” i...

  Godziny emisji Świat według…

08:50

Ekstremalne parki wodne, odc. 6/7: Najwyższe w Ameryce

serial ( USA )

Surfujcie z nami po skręconej o 180-stopni fali w Brazylii, przetestujcie jedyną na naszej planecie podwójną zjeżdżalnię pontonową i wypróbujcie najwyższą w Ameryce podwójną zjeżdżalnię wodną. Surfujcie z nami po skręconej o 180-stopni fali w Brazylii, przetestujcie jedyną na naszej planecie podwójną zjeżdżalnię pontonową i wypróbujcie najwyższą w Ameryce podwójną zjeżdżalnię wodną.

  Godziny emisji Ekstremalne parki wodne

09:20

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/20: Charleston

serial ( USA )

W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew przebywa w Charleston. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

09:50

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/20: Louisville, Kentucky

serial ( USA )

W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew podróżuje do Louisville w Kentucky. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

10:20

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/13: Londyn

serial ( USA )

Londyn to wielokulturowy tygiel, a Andrew Zimmern kosztuje potraw, które przetrwały próbę czasu - od tradycyjnej niedzielnej pieczeni i Yorkshire pudding po klasyczny placek z wołowiną i rybę z frytkami. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

10:50

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/13: Boston

serial ( USA )

Amerykańską historię znakomicie ilustruje Boston w stanie Massachusetts i właśnie tutaj Andrew Zimmern testuje legendarną kuchnię, począwszy od spróbowania zupy z małży z New England, po odwiedziny w hotelu, w którym wynaleziono bostońskie ciasto z kremem i bułeczki z Parker House. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

11:20

Poszukiwacze domów: bez prądu, odc. 15: Mój styl w Urugwaju

serial ( USA )

Pełna sukcesów kariera chirurga nie wystarczyła Tutiemu. Potrzebował zmiany, postanowił więc zostawić wszystko w Argentynie na rzecz pełniejszego życia w Urugwaju w tanim w utrzymaniu domu poza zasięgiem sieci. Poszukiwacze domów porzucają utarte szlaki w drugim sezonie "Poszukiwaczy domów: bez prądu". Tony i Nicola rozglądają się za odludnym miejscem w Afryce Południowej, Michael i Andrea chcą uprawiać ziemię w Missouri, a Scott i Sacha marzą o życiu na plażach Fidżi. Czy uda im...

  Godziny emisji Poszukiwacze domów: bez prądu

Reklama
11:50

Dom na końcu świata, odc. 1/5: Do zobaczenia w Finca Bellavista, kotku

serial ( USA )

Para prowadząca biznes internetowy uczy się mieszkać w odosobnieniu - w położonej w dżungli Finca Bellavista na Kostaryce. Czas na poszukiwanie domów w wersji ekstremalnej - tym razem będziemy rozglądać się za najciekawszymi nieruchomościami położonymi na odludziu. Dowiecie się, jak potencjalni nabywcy poszukują wymarzonego, ekscentrycznego domu w bardzo odosobnionych miejscach.

  Godziny emisji Dom na końcu świata

12:20

Życie w chacie z bali, odc. 11/13

program ( USA )

Świeżo zaręczona para chce kupić swój pierwszy dom, dzięki któremu będą mogli prowadzić aktywne życie w południowo-wschodnim Ohio. Z budżetem w wysokości 300 000 dolarów mają nadzieję znaleźć dom, który pomieści szeroką listę życzeń pary, m.in. przytulny kominek. Czy Cody i Sarah znajdą posiadłość, który spełni ich marzenia? Świeżo zaręczona para chce kupić swój pierwszy dom, dzięki któremu będą mogli prowadzić aktywne życie w południowo-wschodnim Ohio. Z budżetem w wysokości 300 000 dolarów...

  Godziny emisji Życie w chacie z bali

12:50

Życie w chacie z bali, odc. 12/13

program ( USA )

Zmęczona miastem para pochodząca z miasta Tulsa, z Oklahomy, chce przeprowadzić się na wieś i żyć na świeżym powietrzu. Chcą znaleźć równowagę pomiędzy życiem na wsi i miastem. W tym ma im pomóc nowy dom. Mają budżet w wysokości 275 000 dolarów, który ma pomóc spełnić im marzenie o nowym domu. Zmęczona miastem para pochodząca z miasta Tulsa, z Oklahomy, chce przeprowadzić się na wieś i żyć na świeżym powietrzu. Chcą znaleźć równowagę pomiędzy życiem na wsi i miastem. W tym ma im pomóc nowy...

  Godziny emisji Życie w chacie z bali

13:20

Zarobić na ruderach w Teksasie, odc. 6/13

program ( USA )

Cody rzuca ofertę na małą stodołę ale renowacja jej niesie za sobą najbardziej radykalną przebudowę jaka miała miejsce w Fort Worth. Suzi stara się znaleźć rozwiązanie jak zamienić stodołę w dom. Randy licytuje dziwny budynek z oknami jak w więzieniu, który będzie dla niego dużym wyzwaniem.

  Godziny emisji Zarobić na ruderach w Teksasie

14:20

Walka o bagaż, odc. 7/26: Szkocja

serial ( USA )

Mark, Billy i małżeństwo Martinów konkurują o lukratywne i rzadkie przemioty z zagranicy. Mark, Billy i małżeństwo Martinów konkurują o lukratywne i rzadkie przemioty z zagranicy.

  Godziny emisji Walka o bagaż

14:50

Zarobić na kamperach, odc. 3/12

program ( USA )

Justin i Anna przebudowują przyczepę Santa Fe z 1956 roku. Oceniają, że zajmie to tydzień, ale szybko okazuje się, że jednak zajmie to cztery tygodnie, bo dach wymaga nowej skóry, a cały panel aluminiowy musi zostać wymieniony w ostatniej chwili. Justin nie może odrzucić lojalnego klienta, który wpada z Serro Scotty z 1967 roku i prosi o kilka poprawek w krótkim czasie. Czy ekipa poradzi sobie z tyloma zadaniami w tak krótkim czasie? Justin i Anna przebudowują przyczepę Santa Fe z 1956 roku....

  Godziny emisji Zarobić na kamperach

15:50

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/20: Tel Awiw

serial ( USA )

Andrew odkrywa tradycyjne smaki Tel Awiwu. Kuchnia izraelskiego miasta stanowiąca współczesne odzwierciedlenie starożytnej kultury, zawiera wszystko, począwszy od chrupiącego falafelu i smakowitych sznycli, po znany na całym świecie humus i słodki deser malabi. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

16:20

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/20: Albuquerque

serial ( USA )

Andrew zgłębia bogactwo jadalnych symboli Albuquerque, miasta słynącego z pysznych deserów, bogatego w tradycje hiszpańskie oraz Indian północnoamerykańskich. Będą cheeseburgery z zielonymi chilli, przekładane echiladas, cienkie jak wafle plastry wołowiny i bułeczki z orzeszkami piniowymi. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze...

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

16:50

Dziwaczne potrawy Ameryki, odc. 5/10: Rhode Island: potwory na pożarcie

serial ( USA )

Andrew Zimmern pojawia się na Rhode Island, by spróbować lokalnych potraw, stanowiących połączenie dawnych tradycji i najnowszych pomysłów kulinarnych. Gumbo z żołądkami, kanapki z mózgiem i mus z wątroby żabnicy mogą jedynie oznaczać, że Andrew Zimmern powraca, by po raz kolejny przekraczać kulinarne granice. Andrew nieustannie wynajduje coraz dziwniejsze i bardziej szalone potrawy, by przetestować swoje kubki smakowe, a jego wycieczki w poszukiwaniu ekstremalnych doznań kulinarnych też do...

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy Ameryki

17:50

Mikrowyprawy, odc. 3/5

program ( Polska )

W kolejnym odcinku Mikrowypraw Łukasz Długowski spróbuje survivalu w Bolimowskim Parku Krajobrazowym. Dowie się, jak zbudować schronienie przed deszczem, jak rozpalić w deszczu ognisko oraz jak zaparzyć herbatę ze świerka. Na kolejną „mikrowyprawę” Łukasz zabierze Tomasza Niecika. Wspólnie wybiorą się do Biebrzańskiego Parku Narodowego, by obserwować dzikie ptaki. Z kolei w polskiej Wenecji razem z Julą popłynie promem. Sprawdzą jakie jeszcze atrakcje czekają na turystów w Wieliczce. W...

  Godziny emisji Mikrowyprawy

18:20

Tanie podróżowanie - Polska, odc. 3/6

program ( Polska )

Beskid Śląski zachwyci Jakuba Poradę widokami z Czantorii, świetną zabawą na torze saneczkowym w Równicy oraz wyśmienitą, marokańską (sic!) kuchnią. Katowice to świetna miejscówka na weekendowy wypad. Nikiszowiec, szyb Wilson czy Park Śląski to tylko niektóre z atrakcji tego miasta. Stolica Śląska oferuje nie tylko liczne wydarzenia kulturalne, ale również zielone tereny rekreacyjne. W Lubuskim Jakub Porada zagra w golfa i zwiedzi bunkry Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. Beskid Śląski...

  Godziny emisji Tanie podróżowanie - Polska

18:50

Życie to plaża, odc. 11/17

serial ( USA )

Czy marzyliście kiedyś o tym, by rzucić wszystko i przeprowadzić się na jakąś miłą plażę? "Życie to plaża" przedstawia historie osób, które podjęły taką decyzję. Poznajcie ludzi, którzy wyjechali z rodzinnych krajów, czy mieszkańców plaż, którzy realizują swoje marzenia. Jest wśród nich architekt, który buduje 6-piętrową willę w kształcie jachtu na Kostaryce, dwójka przyjaciół w Nikaragui, którzy prowadzą studio nagraniowe z widokiem na ocean oraz surfer, który w Nikaragui otwiera...

  Godziny emisji Życie to plaża

19:20

Ekstremalne parki wodne, odc. 6/7: Najwyższe w Ameryce

serial ( USA )

Surfujcie z nami po skręconej o 180-stopni fali w Brazylii, przetestujcie jedyną na naszej planecie podwójną zjeżdżalnię pontonową i wypróbujcie najwyższą w Ameryce podwójną zjeżdżalnię wodną. Surfujcie z nami po skręconej o 180-stopni fali w Brazylii, przetestujcie jedyną na naszej planecie podwójną zjeżdżalnię pontonową i wypróbujcie najwyższą w Ameryce podwójną zjeżdżalnię wodną.

  Godziny emisji Ekstremalne parki wodne

19:50

Wakacje na piątkę, odc. 8/9

program ( USA )

Jeff i Jason wyruszają na największą wyspę Hawajów Hawai¶i, by odkryć jej piękno i czar zarówno na lądzie, jak i w wodzie, a nawet w powietrzu. Możliwość zobaczenia aktywnych wulkanów z bliska i pływanie z mantami czynią to doświadczenie naprawdę wyjątkowym. Jeff i Jason wyruszają na największą wyspę Hawajów Hawai¶i, by odkryć jej piękno i czar zarówno na lądzie, jak i w wodzie, a nawet w powietrzu. Możliwość zobaczenia aktywnych wulkanów z bliska i pływanie z mantami czynią to doświadczenie...

  Godziny emisji Wakacje na piątkę

20:20

Wakacje na piątkę, odc. 9

program ( USA )

Jeff Miller i Jason Kessler odkrywają raj na hawajskiej wyspie Maui. Przekonają się, dlaczego jest to jedna z najwspanialszych wakacyjnych destynacji w całych Stanach Zjednoczonych. Jeff Miller i Jason Kessler odkrywają raj na hawajskiej wyspie Maui. Przekonają się, dlaczego jest to jedna z najwspanialszych wakacyjnych destynacji w całych Stanach Zjednoczonych.

  Godziny emisji Wakacje na piątkę

20:50

Zarobić na kamperach, odc. 2/12

program ( USA )

Anna i Justin w końcu znajdują klienta na Spartanette z 1949 roku. Pojadą też na Tydzień Modernizmu do Palm Springs w Californii. Przed wyjazdem czeka ich jednak dużo pracy i coraz mniej czasu. Anna i Justin w końcu znajdują klienta na Spartanette z 1949 roku. Pojadą też na Tydzień Modernizmu do Palm Springs w Californii. Przed wyjazdem czeka ich jednak dużo pracy i coraz mniej czasu.

  Godziny emisji Zarobić na kamperach

21:50

Mieszkanie w drodze, odc. 5/14

program

Tom i Alisha Kuempel nie chcą czekać do emerytury, aż będą mogli żyć pełnoetatowym stylem życia kamperowców. Szukają więc idealnego, który pomieści ich i ich dwóch młodych synów. Tom i Alisha Kuempel nie chcą czekać do emerytury, aż będą mogli żyć pełnoetatowym stylem życia kamperowców. Szukają więc idealnego, który pomieści ich i ich dwóch młodych synów.

  Godziny emisji Mieszkanie w drodze

22:20

Mieszkanie w drodze, odc. 6/14

program

Tom i Wendy Cunningham uwielbiają biwakować. Teraz, gdy są czteroosobową rodziną, zdali sobie sprawę z tego, że jeden zwykły namiot to za mało. Szukają niewielkiej przyczepy kempingowej, która odpowie na ich potrzeby. Tom i Wendy Cunningham uwielbiają biwakować. Teraz, gdy są czteroosobową rodziną, zdali sobie sprawę z tego, że jeden zwykły namiot to za mało. Szukają niewielkiej przyczepy kempingowej, która odpowie na ich potrzeby.

  Godziny emisji Mieszkanie w drodze

22:50

Świat szeroko otwarty, odc. 11/23

program ( Polska )

Kolejnym krajem, który poznamy w cyklu „Świat szeroko otwarty”, będzie Mjanma, zwana też Birmą. Po wielu latach dyktatury i izolacji kraj ten powoli otwiera się na turystów. Razem z Marcinem Sawickim odwiedzimy wioskę, w której powstała szkoła podstawowa za pieniądze zebrane w Polsce. Pomimo, że jest to jeden z najbiedniejszych krajów świata, gościnność i hojność mieszkańców tego kraju była dla Marcina zaskakująca i wzruszająca. Marcin spotka się też z jednym z nielicznych Polaków...

  Godziny emisji Świat szeroko otwarty

23:20

Andrew Zimmern i przysmaki z taxi, odc. 4/8: Medellin

serial ( USA )

Taksówkarze Andrew pokazują mu różne twarze Medellin, od gościnności Paisa, aż po wycieczki śladami Pablo Escobara. Wspólnie grają w wybuchową grę w Tejo, jedzą steki w przydrożnych barach i stawiają na wyścigi świnek morskich w tym eklektycznym mieście. Szef kuchni Andrew Zimmern wie, że żeby odkryć prawdziwą naturę miasta, trzeba poznać jego mieszkańców. A pierwszym napotkanym miejscowym jest zazwyczaj taksówkarz. W nowym programie „Andrew Zimmern i przysmaki z taksi”, Andrew zagląda do...

  Godziny emisji Andrew Zimmern i przysmaki z taxi

00:20

Cudowny smak Indonezji, odc. 3/5

program ( Malezja )

W Malezji Julian Hanton wybierze się na na nocny spacer ulicami stolicy- Kuala Lumpur następnie odwiedzi wyjątkową wyspę- Borneo, zamieszkałą przez orangutany. W Malezji Julian Hanton wybierze się na na nocny spacer ulicami stolicy- Kuala Lumpur następnie odwiedzi wyjątkową wyspę- Borneo, zamieszkałą przez orangutany.

  Godziny emisji Cudowny smak Indonezji

00:50

Walka o bagaż, odc. 3/26: Indianapolis

serial ( USA )

Mark, Billy, Laurence i Sally pojawiają się w hangarze lotniska w Indianapolis, by się wzajemnie przelicytowywać, podobnie jak setki tutejszych mieszkańców, zainteresowanych bagażem, antykami i pamiątkami związanymi ze sportem. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark...

  Godziny emisji Walka o bagaż

01:15

Walka o bagaż, odc. 4/26: Atlanta

serial ( USA )

Billy, Mark, Laurence i Sally konkurują z setkami kupców, by zdobyć część zawartości 700 palet, mieszczących ponad 70 tysięcy przedmiotów na sali aukcyjnej o powierzchni 50 tysięcy metrów kwadratowych. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo...

  Godziny emisji Walka o bagaż

01:40

Nieziemskie przejażdżki, odc. 1/13

serial ( USA )

W tym odcinku poszukamy najbardziej przerażających, jeżących włos na głowie i przeczących prawu ciążenia rozrywek w Nowej Zelandii, Arizonie i na Florydzie. W tym odcinku poszukamy najbardziej przerażających, jeżących włos na głowie i przeczących prawu ciążenia rozrywek w Nowej Zelandii, Arizonie i na Florydzie.

  Godziny emisji Nieziemskie przejażdżki

02:05

Nieziemskie przejażdżki, odc. 2/13

serial ( USA )

W tym odcinku poszukamy najbardziej przerażających, jeżących włos na głowie i przeczących prawu ciążenia rozrywek w Szwajcarii, Kolorado, Nevadzie i Grecji. W tym odcinku poszukamy najbardziej przerażających, jeżących włos na głowie i przeczących prawu ciążenia rozrywek w Szwajcarii, Kolorado, Nevadzie i Grecji.

  Godziny emisji Nieziemskie przejażdżki

02:30

Mieszkanie w drodze, odc. 5/14

program

Tom i Alisha Kuempel nie chcą czekać do emerytury, aż będą mogli żyć pełnoetatowym stylem życia kamperowców. Szukają więc idealnego, który pomieści ich i ich dwóch młodych synów. Tom i Alisha Kuempel nie chcą czekać do emerytury, aż będą mogli żyć pełnoetatowym stylem życia kamperowców. Szukają więc idealnego, który pomieści ich i ich dwóch młodych synów.

  Godziny emisji Mieszkanie w drodze

02:55

Mieszkanie w drodze, odc. 6/14

program

Tom i Wendy Cunningham uwielbiają biwakować. Teraz, gdy są czteroosobową rodziną, zdali sobie sprawę z tego, że jeden zwykły namiot to za mało. Szukają niewielkiej przyczepy kempingowej, która odpowie na ich potrzeby. Tom i Wendy Cunningham uwielbiają biwakować. Teraz, gdy są czteroosobową rodziną, zdali sobie sprawę z tego, że jeden zwykły namiot to za mało. Szukają niewielkiej przyczepy kempingowej, która odpowie na ich potrzeby.

  Godziny emisji Mieszkanie w drodze

03:20

Z archiwum zmarłych, odc. 10/13

program ( USA )

Amy Allan widzi duchy i rozmawia z nimi. Steve DiSchiavi wierzy, że każdy dom ma swoją historię i stara się je odkryć. A Ty? Co naprawdę wiesz o swoim domu? Czy wiesz, kto w nim mieszkał przed Tobą? Kto w nim umarł? Jakie zbrodnie popełniono w pobliżu? Amy i Steve tworzą świetny zespól zajmujący się zjawiskami paranormalnymi. Postarają się rozwiązać niewyjaśnione zjawiska w nawiedzonych miejscach w całej Ameryce.

  Godziny emisji Z archiwum zmarłych

04:05

Muzealne tajemnice, odc. 6/13

serial ( USA )

Prowadzący Don Wildman przetrząsa najważniejsze instytucje świata, żeby dotrzeć do niesamowitych przedmiotów, które ujawniają tajemnice z przeszłości. W Muzeum Farmacji w Nowym Orleanie odkrywa metalowy przedmiot, który rzekomo był sekretnym składnikiem tajemniczego leku. Muzeum Historii Sztuki w Austrii przechowuje renesansową rzeźbę, która kiedyś została skradziona, co rozpętało niebezpieczną akcję poszukiwawczą. Z kolei w Muzeum Henry’ego Forda w Dearborn w stanie Michigan, ze-staw...

  Godziny emisji Muzealne tajemnice

04:50

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/13: Monachium

serial ( USA )

Jako dumna stolica Bawarii oraz miłośników piwa, Monachium słynie z kuchni, na którą składają się solidne, sycące potrawy, takie jak sznycel i kluski kładzione, knedle i ciasta. Andrew Zimmern odkrywa dla was monachijski festiwal smaków! Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

05:15

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/13: Zurych

serial ( USA )

Andrew zabierze nas do Zurychu, skąd wywodzą się niektóre z najsłynniejszych szwajcarskich potraw. Począwszy od mazistego fondue, po szwajcarską czekoladę przyrządzaną w nowoczesnym stylu, Zurych oferuje najlepsze smakołyki na poprawę nastroju! Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Travel Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Travel Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Travel Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Travel Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Travel Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Travel Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info