Reklama

Logo Discovery Historia Discovery Historia program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-09-24

02:48

Trwa...  U źródeł wynalazków, odc. 15

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach ludzkości. W programie historia balonu napełnianego gorącym powietrzem.

Godziny emisji U źródeł wynalazków

03:12

U źródeł wynalazków, odc. 16

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach ludzkości. Jakie przełomowe odkrycia poznamy w tym odcinku?

  Godziny emisji U źródeł wynalazków

Reklama
03:36

Broń przyszłości: Nowoczesne techniki walki

Rodzaje broni, które już wkrótce pojawią się na współczesnych polach walki. W programie bezzałogowy pojazd bojowy Crusher i najnowsze technologie wykorzystywane przez armię USA.

  Godziny emisji Broń przyszłości

04:24

Łowcy staroci, odc. 10

Drew trafia do największego magazynu antyków jaki kiedykolwiek widział. W szkole w Ipswich, Drew nie może uwierzyć własnym oczom odkrywając pewien historyczny przedmiot.

  Godziny emisji Łowcy staroci

05:12

Perły motoryzacji: W zamian za Cobrę

Do warsztatu trafia Corvetta LS6, której właściciel ma nadzieję, że zamieni auto na Cobrę 289. Natomiast Gary podejmuje ryzyko kupując za 5 tysięcy dolarów stare, wyścigowe Mini.

  Godziny emisji Perły motoryzacji

05:36

Perły motoryzacji: Cobra pana Shelby'ego i Corvetta dla damy

Pewna para jedzie z Bostonu aż dziewięć godzin aby kupić Corvettę. Zakup nie jest jednak łatwy. Peter kupuje Cobrę 427 Carolla Shelby'ego, jednak będzie trzeba nad nią popracować.

  Godziny emisji Perły motoryzacji

06:00

Ameryka: prawda i mity: Nieznana stolica

Mało kto wie, że pozostałości po pierwszym budynku Białego Domu zostały zakopane pod stadionem baseballowym Diamond w Wirginii. Czego jeszcze nie wiesz o Ameryce?

  Godziny emisji Ameryka: prawda i mity

Reklama
06:25

U źródeł wynalazków, odc. 6

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach ludzkości. W programie historia zegara, kalendarza i kalkulatora.

  Godziny emisji U źródeł wynalazków

06:50

U źródeł wynalazków, odc. 7

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach ludzkości. W programie historia banków, pieniędzy i rynku giełdowego.

  Godziny emisji U źródeł wynalazków

07:15

Łowcy staroci, odc. 10

Drew trafia do nieba, a konkretnie do pełnego dziwnych antyków pubu w Winchester. Potem dokonuje kontrowersyjnego zakupu w Hampshire i znajduje ciekawy sklep z antykami w Suffolk.

  Godziny emisji Łowcy staroci

08:05

Łowca militariów: Miotacze ognia

Atmosfera robi się niezwykle gorąca, kiedy Paul Shull uczy się, jak posługiwać się niezwykle efektownym miotaczem ognia.

  Godziny emisji Łowca militariów

09:00

Zdradziłem Hitlera

Historia szpiega Francuskiego kontrwywiadu, dzięki któremu Aliantom udało się pokonać Hitlera dwa lata wcześniej niż przewidywali.

  Godziny emisji Zdradziłem Hitlera

10:00

Militaria na warsztat, odc. 4

Chcesz mieć własną łódź podwodną? A może helikopter albo wojskowego SUV-a? Michael Manousakis i jego ekipa z firmy Morlock Motors mogą spełnić twoje marzenia.

  Godziny emisji Militaria na warsztat

11:00

Tajemnice piramid

Interesujący dokument przedstawiający historię piramid, jednych z najbardziej niezwykłych konstrukcji na ziemi. Analiza ich znaczenia w religii i kulturze.

  Godziny emisji Tajemnice piramid

12:00

Ciekawość: Nefretete

Słynny egiptolog Zahi Hawass próbuje ustalić, jaki los spotkał Nefertiti. Korzysta z pomocy nowatorskich technologii obrazowania medycznego i testów DNA.

  Godziny emisji Ciekawość

Reklama
13:00

Discovery Atlas: Egipt bez tajemnic

Zapraszamy na spotkania z sześcioma Egipcjanami, którzy opowiedzą nam o codziennym życiu we współczesnym Egipcie.

  Godziny emisji Discovery Atlas

14:00

Skandale w starożytnym Egipcie

Szczere spojrzenie na seks, narkotyki, skandale wielkich ludzi, militarne wpadki i morderstwa w starożytnych czasach. W programie rekonstrukcje, wywiady i materiały archiwalne.

  Godziny emisji Skandale w starożytnym Egipcie

15:00

Broń doskonała: Roboty mobilne

Nowoczesne systemy automatyzacji przyczyniły się do powstania nowoczesnej, inteligentnej broni. Przyjrzyjmy się tym najbardziej nowatorskim modelom i ich zastosowaniom.

  Godziny emisji Broń doskonała

16:00

Militaria na warsztat, odc. 7

Michael chce przerobić półciężarówkę Chevrolet na pojazd w stylu Mad Maksa do prezentacji gry komputerowej o postapokaliptycznej tematyce. 17-letni Opel Corsa potrzebuje remontu.

  Godziny emisji Militaria na warsztat

17:00

Łowcy staroci: Shilstone

Drew daje się ponieść emocjom podczas aukcji w Devon i wraca do domu z najgorszym krzesłem jakie kiedykolwiek kupił. Poza tym, w szkockiej fabryce koronek negocjuje kupno zlewu!

  Godziny emisji Łowcy staroci

18:00

Kosmiczny biznes, odc. 6

Ekipa „kosmicznych handlarzy" podróżuje po całym kraju, szukając pamiątek związanych z eksploracją kosmosu. Wszystko, co znajdą, starają się tanio kupić i dobrze sprzedać.

  Godziny emisji Kosmiczny biznes

19:00

Szyfry i spiski: Ojcowie założyciele

Przyjrzyjmy się, jak ojcowie założyciele Ameryki wykorzystywali seks jako narzędzie dyplomacji. Dowiemy się, który z polityków potajemnie drwił z boskości Jezusa.

  Godziny emisji Szyfry i spiski

20:00

Podziemne sekrety: Stonehenge w Ameryce

Rob Nelson poddaje analizie tajemniczą skałę na dnie jeziora Michigan, zwaną Podwodnym Stonehenge. Następnie wyrusza na poszukiwanie tuneli, którymi uciekali więźniowie Alcatraz.

  Godziny emisji Podziemne sekrety

21:00

Premiera Elżbieta II - współczesna królowa

Lata 90. były dla brytyjskiej rodziny królewskiej pełne zawirowań. Dla dobra monarchii, Królowa Elżbieta II musiała przyzwyczaić się do ciągłego zainteresowania opinii publicznej.

  Godziny emisji Elżbieta II - współczesna królowa

22:00

Philip Roth - spotkanie z pisarzem

W 2014 roku, François Busnel udał się do Connecticut by przeprowadzić wywiad z Philipem Rothem. Pisarz nagle oznajmił, że będzie to ostatni wywiad jakiego udzieli.

  Godziny emisji Philip Roth - spotkanie z pisarzem

23:00

Niewyjaśnione historie: Kto zabił RFK?

Każdy program to wnikliwa analiza wydarzenia, które na trwałe zapisało się na kartach historii. Rekonstrukcje, analiza wykopalisk archeologicznych i wywiady z naocznymi świadkami.

  Godziny emisji Niewyjaśnione historie

00:00

Militaria na warsztat, odc. 6

Michael Manousakis i ekipa z warsztatu Morlock Motors potrafią przerobić każdy pojazd. To prawdziwi pasjonaci, którzy zrealizowali wiele znakomitych projektów na całym świecie.

  Godziny emisji Militaria na warsztat

01:00

Zoom na architekturę: Skarby Terakotowej Armii

Mroczne tajemnice otaczające chińską Terakotową Armię. Niedawno odkryte przedmioty ujawniają nadprzyrodzonego wroga żołnierzy i odsłaniają burzliwe początki pradawnych Chin.

  Godziny emisji Zoom na architekturę

02:00

U źródeł wynalazków, odc. 1

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i idei w dziejach ludzkości. W programie historia teatru, cyrku i kina.

  Godziny emisji U źródeł wynalazków

02:30

Ameryka: prawda i mity: Drogi do wolności

Przyjrzyjmy się, jak czarnoskórzy przywódcy walczyli z niewolnictwem na szlaku Kolei Podziemnej oraz dowiemy się, dlaczego ruch sufrażystek był tak brutalny w swoich działaniach?

  Godziny emisji Ameryka: prawda i mity

03:00

Łowcy staroci, odc. 3

Drew jest w muzeum skuterów w Weston Super Mare. Czy skusi się na klasyczną Lambrettę? W jednej z ostatnich działających w Anglii wytwórni wyrobów skórzanych znajdują się skarby.

  Godziny emisji Łowcy staroci

03:50

Samochody - klasyka gatunku: Piekielny Hellcat

W Wisconsin Wayne trafia na Renault Jolly z 1961 roku z przebiegiem 11 000 km, a następnie zabiera Rogera na przejażdżkę nowoczesnym Dodgem Challengerem SRT Hellcat.

  Godziny emisji Samochody - klasyka gatunku

04:15

U źródeł wynalazków, odc. 19

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków, idei i pomysłów. W programie tajna historia służb wywiadowczych.

  Godziny emisji U źródeł wynalazków

04:40

Zatopione skarby: Tajemniczy ładunek

Załoga Odyssey nie tylko zajmuje się poszukiwaniem historycznych wraków. Tym razem bada współczesny statek i zatopiony wraz z nim cenny ładunek... setek butelek szampana.

  Godziny emisji Zatopione skarby

05:30

Ameryka: prawda i mity: Mistrzowie iluzji

Czy Harry Houdini zmarł podczas ucieczki ze swojej słynnej celi tortur? Jak P. T. Barnumowi udało się podwoić zyski, fabrykując plotki na temat swoich sztuczek i wyczynów?

  Godziny emisji Ameryka: prawda i mity

O programie TV stacji Discovery Historia

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Historia

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info