Reklama

Logo Discovery Historia Discovery Historia program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-01-24

06:00

Ameryka: prawda i mity: Świat rozrywki

Były oficer amerykańskiej marynarki wojennej Jamie Kaler odkrywa nieznane szczegóły z historii Ameryki. Próbuje raz na zawsze oddzielić prawdę od fikcji.

Godziny emisji Ameryka: prawda i mity

06:25

Wielkie zamki Europy: Karlstejn

Legenda głosi, że duchy dwunastu służących, zamordowanych przez żonę zarządcy, wciąż straszą w tym ogromnym zamku.

Godziny emisji Wielkie zamki Europy

06:50

Wielkie zamki Europy: Guimaraes

To miejsce narodzin portugalskiej niepodległości i księcia Alfonso, który w wieku 14 lat zuchwale sam nadał sobie tytuł księcia, a potem został królem.

Godziny emisji Wielkie zamki Europy

07:15

Łowcy staroci: Shilstone

Drew daje się ponieść emocjom podczas aukcji w Devon i wraca do domu z najgorszym krzesłem jakie kiedykolwiek kupił. Poza tym, w szkockiej fabryce koronek negocjuje kupno zlewu!

Godziny emisji Łowcy staroci

08:05

Broń przyszłości: Ochrona osobista

Przyjrzyjmy się, jak działa supertajne urządzenie do zatrzymywania terrorystów wnoszących ładunki wybuchowe i broń na pokład samolotów pasażerskich.

Godziny emisji Broń przyszłości

09:00

Wojenne miesiące, odc. 9

W kwietniu 1941 r. niemieckie U-Booty prowadziły na Atlantyku polowania na alianckie statki. Uczestnik walk wspomina, jak jego uszkodzona łódź U57 cudem wymknęła się przeciwnikom.

Godziny emisji Wojenne miesiące

09:30

Wojenne miesiące, odc. 10

Wspomnienia sir Ludovica Kennedy'ego i weteranów wojennych. Kulisy zniszczenia brytyjskiego okrętu HMS Hood i zatonięcia niemieckiego okrętu wojennego Bismarck w maju 1941 roku.

Godziny emisji Wojenne miesiące

10:00

Militaria na warsztat, odc. 5

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

Godziny emisji Militaria na warsztat

11:00

Pierwsza dziesiątka: Bombowce

Fascynujący archiwalny materiał filmowy i niewiarygodne dane statystyczne sprawiają, że to program dla dużych chłopców. W programie dziesięć najlepszych bombowców wszech czasów.

Godziny emisji Pierwsza dziesiątka

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
12:00

Trwa...  Pierwsza dziesiątka: Wozy bojowe piechoty

Fascynujący archiwalny materiał filmowy i niewiarygodne dane statystyczne sprawiają, że to program dla dużych chłopców. W programie dziesięć najlepszych wozów bojowych piechoty.

Godziny emisji Pierwsza dziesiątka

13:00

Pierwsza dziesiątka: Okręty wojenne

Archiwalny materiał filmowy i niewiarygodne dane statystyczne sprawiają, że to program dla dużych chłopców. W programie dziesięć najlepszych okrętów wojennych w historii.

  Godziny emisji Pierwsza dziesiątka

Reklama
14:00

Wietnam. Nieznany zapis wojny: Zaginiony film z Dak To

Niedawno odkryte filmy, które odsłaniają przerażające ludzkie losy. Materiał nakręcony przez kamerzystów, którzy byli świadkami najważniejszych bitew podczas wojny w Wietnamie.

  Godziny emisji Wietnam. Nieznany zapis wojny

15:00

Podziemne sekrety: Tajemnica wężowego kopca

Rob Nelson bada tajemnicze tunele ukryte pod lotniskiem w Denver. Potem w Ohio próbuje zgłębić sekrety ogromnego kopca w kształcie węża.

  Godziny emisji Podziemne sekrety

16:00

Militaria na warsztat, odc. 7

Michael chce przerobić półciężarówkę Chevrolet na pojazd w stylu Mad Maksa do prezentacji gry komputerowej o postapokaliptycznej tematyce. 17-letni Opel Corsa potrzebuje remontu.

  Godziny emisji Militaria na warsztat

17:00

Łowcy staroci, odc. 2

Drew Pritchard przeszukuje dawną Naval Royal Hospital School w hrabstwie Suffolk. Próbuje wynegocjować korzystne warunki transakcji, co przy okazji jest dla niego dobrą lekcją.

  Godziny emisji Łowcy staroci

18:00

Łowcy staroci: Jakość mówi sama za siebie

Drew poszukuje przedmiotów dobrej jakości u sprzedawcy antyków w Turnbridge. Natomiast w Dumfries, odnajduje ukryty skarb w kolekcji mebli.

  Godziny emisji Łowcy staroci

Reklama
19:00

Szyfry i spiski: Doświadczalni żołnierze

W samym środku zimnej wojny amerykańscy naukowcy próbowali stworzyć generację „superżołnierzy". Mężczyźni podczas walki mieli wykorzystywać zdolności telepatyczne.

  Godziny emisji Szyfry i spiski

20:00

Zoom na architekturę: Tajemnice średniowiecznej katedry

Czy tajemnicza średniowieczna katedra skrywa szczątki biblijnych Trzech Królów? Naukowcy i eksperci odkrywają sekrety otaczające miejsce religijnego kultu.

  Godziny emisji Zoom na architekturę

21:00

Krajobraz po Hitlerze, odc. 1

Kiedy II wojna światowa dobiegła końca, a zimna wojna jeszcze się nie zaczęła, mieszkańcy Europy mieli nadzieję na trwały pokój. Zamiast tego znaleźli się na krawędzi apokalipsy.

  Godziny emisji Krajobraz po Hitlerze

22:00

Premiera Wstęp wzbroniony, odc. 6

Dla ekipy programu nie ma miejsc, do których nie można wejść! Pokażemy zapomniane i opuszczone miejsca z ciekawą i niekiedy tajemniczą historią.

  Godziny emisji Wstęp wzbroniony

22:30

Premiera Wstęp wzbroniony, odc. 7

Dla ekipy programu nie ma miejsc, do których nie można wejść! Pokażemy zapomniane i opuszczone miejsca z ciekawą i niekiedy tajemniczą historią.

  Godziny emisji Wstęp wzbroniony

23:00

Premiera Zoom na architekturę: W poszukiwaniu prawdziwej Atlantydy

Tajemnicze, leżące w ruinach miasto w Grecji jest domem mitycznego Minotaura i jego Labiryntu. Czy tragiczny upadek tego miasta mógł zapoczątkować legendę o Atlantydzie?

  Godziny emisji Zoom na architekturę

00:00

Militaria na warsztat, odc. 2

Mechanik-pasjonat Michael Manousakis przystępuje do renowacji samochodu GMC Vandura 2500 — furgonetki, które zasłynęła jako pojazd Dryżyny A.

  Godziny emisji Militaria na warsztat

01:00

Księżna Diana: wypadek czy zamach?, odc. 2

Księżna Walii Diana zmieniła definicję królewskości, ale jej nagła śmierć zaskoczyła cały świat. Czy 20 lat po tragedii nowe dowody pokażą inne oblicze tej niezwykłej kobiety?

  Godziny emisji Księżna Diana

Reklama
02:00

Wielkie zamki Europy: Guimaraes

To miejsce narodzin portugalskiej niepodległości i księcia Alfonso, który w wieku 14 lat zuchwale sam nadał sobie tytuł księcia, a potem został królem.

  Godziny emisji Wielkie zamki Europy

02:30

Ameryka: prawda i mity: Wojenne Róże

Kobiety amerykańskie w czasie II wojny światowej nie tylko pracowały w fabrykach. Wiele z nich było pilotkami paramilitarnej organizacji WASPS - 38 z nich zginęło na polu bitwy.

  Godziny emisji Ameryka: prawda i mity

03:00

Łowcy staroci, odc. 13

Drew ostro negocjuje w muzeum sprzętu rolniczego w Exmouth. Ponadto, jest zauroczony wspaniałą kolekcją mebli w XIX-wiecznym stylu arts and crafts. Czy uda się mu dokonać zakupu?

  Godziny emisji Łowcy staroci

03:50

Wielkie bitwy: Wzgórze Vimy

Niemcy zamienili wzgórze Vimy w niedostępną fortecę. W czasie ataków śmierć poniosły tysiące żołnierzy. W końcu udało się to miejsce zdobyć czterem dywizjom kanadyjskim.

  Godziny emisji Wielkie bitwy

04:15

Odbudować przeszłość: Rzymu nie zbudowano w jeden dzień

Kiedy budowa rzymskiej willi powoli dobiega końca, zespół chciałby się dowiedzieć, kto mieszkałby w takim budynku w Brytanii i jak zostałyby wykończone poszczególne pomieszczenia.

  Godziny emisji Odbudować przeszłość

04:40

4 razy sztuka, odc. 29

Kupcy toczą walkę o oryginalny obraz zainspirowany siejącą spustoszenie burzą, tomik poezji sióstr Bronte oraz klasyczną biżuterię projektu Christiana Diora.

  Godziny emisji 4 razy sztuka

05:30

Wojenne miesiące, odc. 4

Jesienią 1940 roku brytyjski RAF i niemiecka Luftwaffe rozpoczęły naloty, podczas których ginęło coraz więcej ludności cywilnej. 14 listopada hitlerowcy zbombardowali Coventry.

  Godziny emisji Wojenne miesiące

O programie TV stacji Discovery Historia

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Historia

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info