Reklama

Logo Discovery Life Discovery Life program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-09-21

03:00

Trwa...  Wielki świat małych ludzi: Długa podróż

Matt poddaje się ryzykownej operacji kręgosłupa. Podczas jego nieobecności, Amy zajmuje się prowadzeniem farmy. Ponadto, rodzina niespodziwanie otrzymuje kolejny cios od losu.

Godziny emisji Wielki świat małych ludzi

03:50

Wiza na miłość: Daj mi czas

Przeszłość Marka okazuje się być problemem dla Nikki. Narasta napięcie związane z matką Fernanda. Rodzice Alexandry przyjeżdżają do USA i kwestionują styl życia mormonów.

  Godziny emisji Wiza na miłość

Reklama
04:40

Ciąża z zaskoczenia: Poród na parkingu

Młoda rodzina przeprowadza się na drugi koniec kraju. Kobieta, która nawet nie przypuszcza, że może być w ciąży, zaczyna rodzić dziecko na opustoszałym parkingu.

  Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:10

Poród z zaskoczenia: Na rezerwie

Policjant pomaga w narodzinach dziecka na stacji benzynowej. Kobieta odkrywa, że jest w ciąży i sześć dni później rodzi dziecko. Piosenkarka rodzi dziecko podczas konkursu.

  Godziny emisji Poród z zaskoczenia

06:00

Słodki biznes: Śmieci, obroty i trudna miłość

Buddy piecze tort w kształcie samochodu śmieciarki. Dwie panie zamawiają ciasto dla założycielki drużyny pływania synchronicznego. Mary jest niegrzeczna dla personelu.

  Godziny emisji Słodki biznes

06:25

Wiza na miłość: Sygnały ostrzegawcze

Szóstka obcokrajowców przyjeżdża do USA korzystając z tzw. wizy narzeczeńskiej, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoimi partnerami. Pary mają 90 dni na decyzję o ślubie.

  Godziny emisji Wiza na miłość

07:10

Córka inna niż wszystkie: Za młoda na biust

Jazz zastanawia się nad operacją piersi, ale Greg i Jeanette nie mają na ten temat wspólnego zdania. Jazz dostaje kokieteryjnego SMS-a od chłopaka, ale nic nie mówi rodzicom.

  Godziny emisji Córka inna niż wszystkie

Reklama
08:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Powrót romskiej buntowniczki

Romska matka, która uciekła i zostawiła dzieci, próbuje odzyskać uczucia swojej córki bliźniaczki. Matka dwójki dzieci bierze w końcu ślub ze swoim ukochanym.

  Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

09:00

Masterchef Junior: Creme brulee

Czwórka kucharzy musi przygotować dwadzieścia porcji creme brulee. Następnie zabierają się za deser z truskawkami. Niestety do finału przejdzie tylko dwóch uczestników!

  Godziny emisji Masterchef Junior

10:00

Premiera Słodki biznes: Robale i duchy

W Halloween najstarszy syn Buddy'ego zmawia tort w kształcie domu, w którym straszą duchy. Ekipa Carlo piecze misternie rzeźbione ciasto dyniowe.

  Godziny emisji Słodki biznes

10:30

Premiera Słodki biznes: Spełnienie marzeń

Raper Fat Joe zamawia tort z okazji wydania swojego nowego singla i Buddy pokazuje, że jest prawdziwym mistrzem! Cukiernicy pieką ciasto inspirowane ludzikiem z piernika.

  Godziny emisji Słodki biznes

11:00

Sześć razy córka: Remont generalny

Rodzina Busby zabiera się za remont pokoju zabaw dla pięcioraczków i Blayke. Adam nadal zmaga się z problemami psychicznymi, a Hazel dostaje nowe okulary.

  Godziny emisji Sześć razy córka

12:00

Wiza na miłość: Miłosne rozterki

Jorge i Anfisa kłócą się tuż przed ślubną ceremonią. Narkyia zastanawia się, czy nie zakończyć swojej relacji z Lowo. Nicola ma złą wiadomość dla Azana.

  Godziny emisji Wiza na miłość

13:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Miłość to walka

Czwórka romskich nastolatków przygotowuje się do największego balu roku. Czy uda się im znaleźć swoje wymarzone romskie księżniczki?

  Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Ryżowe smaki

Kucharze korzystają ze składników z tajemniczej skrzyni i w ciągu 60 minut muszą przygotować danie z ryżem. Zwycięzca uniknie eliminacji i trafi do magazynu kulinarnego.

  Godziny emisji Masterchef

Reklama
15:00

Słodki biznes: Porządna dawka strachu

Buddy Valastro wraca ze swoją ekipą i kolejnymi tortowymi kreacjami. Cukiernicze wyzwania sprawiają, że członkowie rodziny Valastro jeszcze bardziej zbliżają się do siebie.

  Godziny emisji Słodki biznes

15:30

Słodki biznes: Sportowcy dla dzieci

Buddy Valastro wraca ze swoją ekipą i kolejnymi tortowymi kreacjami. Cukiernicze wyzwania sprawiają, że członkowie rodziny Valastro jeszcze bardziej zbliżają się do siebie.

  Godziny emisji Słodki biznes

16:00

Córka inna niż wszystkie: Postrach chłopców

Po raz pierwszy chłopak zaczyna się interesować Jazz. I Jazz , i jej rodzice, zastanawiają się, jak ona jako transgenderyczna kobieta poradzi sobie z randkami i seksem.

  Godziny emisji Córka inna niż wszystkie

17:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Romski bal - taka jedyna noc w życiu

Cztery romskie nastolatki przygotowują się do balu, który jest najważniejszym wydarzeniem w ich życiu. To wieczór nawiązywania pierwszych relacji z płcią przeciwną.

  Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

18:00

Sześć razy córka: Rodzinny kryzys

Hazel przechodzi operację, a Adam i Danielle z niepokojem czekają na werdykt lekarzy. Tymczasem Blayke już wkrótce pójdzie do przedszkola.

  Godziny emisji Sześć razy córka

19:00

Słodki biznes: Kraby, komunia i ciasto na zadośćuczynienie

Pobliska przystań zamawia na rozpoczęcie sezonu tort z krabami. Zamówienie nie jest jednak takie proste - ciasto musi się ruszać!

  Godziny emisji Słodki biznes

19:30

Słodki biznes: Panna Richfield, matrioszki i krach

Zapraszamy na kolejne spotkania z mistrzem sztuki cukierniczej Buddym Valastro i jego rodziną. Jakimi słodkimi wytworami zaskoczą nas tym razem ci wybitni cukiernicy?

  Godziny emisji Słodki biznes

20:00

Wiza na miłość, odc. 1

Sześć par korzysta z narzeczeńskiej wizy. Zagraniczni partnerzy przyjeżdżają do USA. Teraz będą mieli 90 dni na decyzję - czy biorą ślub, czy wracają do swoich krajów.

  Godziny emisji Wiza na miłość

21:00

Seks-wypadki: Żadnych usprawiedliwień

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

  Godziny emisji Seks-wypadki

22:00

Trzy noce z duchami: Monroe House

Nick i Katrina spędzają 72 godziny w tajemniczej rezydencji Monroe Demon House. Katrina uprawia okultyzm, a Nick próbuje potwierdzić obecność ciemnych mocy.

  Godziny emisji Trzy noce z duchami

23:00

Goście z zaświatów: Zakrwawiony mężczyzna

Małżeństwo obawia się, że ich dom może być nawiedzony, kiedy córka widzi w łazience zjawę, a syn zakrwawionego mężczyznę.

  Godziny emisji Goście z zaświatów

00:00

Misja: zaręczyny: Gotowi czy nie?

Danny się oświadczył, ale jego rodzice są niepewni. Yesnaya wyjdzie za mąż tylko wtedy, jeśli jej syn zaakceptuje swojego przyszłego ojczyma. Pozostali rozmawiają o przyszłości.

  Godziny emisji Misja

01:00

Seks-wypadki: Łowcy zombie

Apokaliptyczna fantazja zamienia się w koszmar, kiedy kibice przygniatają parę podczas biegu. Odmładzająca terapia sieje spustoszenie w intymnych miejscach kobiety.

  Godziny emisji Seks-wypadki

02:00

Sześć razy córka: Dzień Matki na plaży

Z okazji Dnia Matki Adam planuje wyjazd nad morze, ale szybko przekona się, jak łatwo odpoczynek może zamienić się w koszmar. Pięcioraczki po raz pierwszy zobaczą ocean.

  Godziny emisji Sześć razy córka

03:00

Wielki świat małych ludzi: Dynie w niebezpieczeństwie

Gdy Matt wraca ze szpitala okazuje się, że problemy na farmie zagrażają sezonowi na dynie. Zach i Tori planują wycieczkę z okazji rocznicy ślubu a Amy idzie na imprezę dla singli.

  Godziny emisji Wielki świat małych ludzi

03:50

Wiza na miłość: Wieczór panieński

Wykorzystując tzw. wizę narzeczeńską sześć par rusza w 90-dniową podróż. W każdej z par jest jeden obcokrajowiec, który — jeśli nie dojdzie do ślubu — będzie musiał opuścić USA.

  Godziny emisji Wiza na miłość

04:40

Ciąża z zaskoczenia: Dziecko i gorset

Po trudnej i skomplikowanej ciąży kobieta robi wszystko, aby zrzucić zbędne kilogramy. Niespodziewanie zaczyna rodzić i dopiero wtedy poznaje prawdę o swojej nadwadze.

  Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:10

In vitro: Szansa na szczęście, odc. 1

Dokument towarzyszący na co dzień czterem parom, które zdecydowały się na dziecko z pomocą nowatorskiej terapii in vitro.

  Godziny emisji In vitro

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Discovery Life

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Life

  • 21.09, 10:00 Słodki biznes: Robale i duchy Godziny emisji
  • 21.09, 10:30 Słodki biznes: Spełnienie marzeń Godziny emisji
  • 22.09, 15:00 Mistrzowie remontu: W stylu mid-century Godziny emisji
  • 24.09, 10:00 Słodki biznes: Szkolne rozgrywki, urodzinowe smakołyki i szalone stopy Godziny emisji
  • 24.09, 10:30 Słodki biznes: Arabia Saudyjska i ogon homara Godziny emisji
  • 25.09, 10:00 Słodki biznes: Sekretna propozycja, pacjenci i prywatność Godziny emisji
  • 25.09, 10:30 Słodki biznes: Nieprzemijająca miłość i pechowe wideo Godziny emisji
  • 26.09, 10:00 Słodki biznes: Pokaz pociągów i okropny sweter Godziny emisji
  • 26.09, 10:30 Słodki biznes: Piniata i baby shower Godziny emisji
  • 27.09, 10:00 Słodki biznes: Szklany tort i setne urodziny Godziny emisji
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info