Reklama

Logo Discovery Life Discovery Life program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-01-24

06:00

Słodki biznes: Wielki doping

Buddy Valastro wraca ze swoją ekipą i kolejnymi tortowymi kreacjami. Cukiernicze wyzwania sprawiają, że członkowie rodziny Valastro jeszcze bardziej zbliżają się do siebie.

Godziny emisji Słodki biznes

06:25

Wielkie wesela amerykańskich Romów, odc. 3

Gdy były mąż Nuckie zjawia się w mieście, kobieta jest rozdarta między nim a nie-Romem Jonasem. Jett organizuje przyjęcie na 3. urodzin Scarlette. Konflikt wisi w powietrzu.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

07:10

Wzrost ponad miarę: Z pomocą mamy

Krista (201 cm) martwi się, że jej współlokatorka Lindsay (210 cm) ma problemy z alkoholem i organizuje spotkanie z matką Lindsay. Haleigh (204 cm) musi się przeprowadzić.

Godziny emisji Wzrost ponad miarę

08:00

Wiza na miłość: pierwsze spotkanie: Zderzenie z rzeczywistością

Larry chce by Jenny wyjaśniła swoją niedawną aktywność na portalu randkowym, jednak różnice kulturowe są większym problem. Patrick i Myriam wybierają się na wspólne zwiedzanie.

Godziny emisji Wiza na miłość

09:00

Zaginieni: Żona żołnierza

Dochodzi do zaginięcia Bethany, która spodziewa się dziecka swojego kochanka. Policja przepytuje jej męża i nowego chłopaka, ale czy obaj mówią prawdę?

Godziny emisji Zaginieni

10:00

Słodki biznes: Zacięty konkurs

Mistrz Buddy Valastro wyczarowuje słodkie cuda w swojej piekarni w Hoboken. Spełnia najbardziej wyszukane zachcianki klientów i piecze torty o przedziwnych kształtach i smakach.

Godziny emisji Słodki biznes

10:30

Słodki biznes: Ciasto dla mariachi

Buddy piecze ciasto z okazji meksykańskiego święta Cino de Mayo dla miejscowej orkiestry mariachi. Tort zamawia właściciel salonu spa. Czy wypieki Buddy'ego zachwycą tłumy?

Godziny emisji Słodki biznes

11:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Spotkanie ze światem

Trojaczki Sadlersów są już gotowe na spotkanie z wielkim światem. Autumn i Matthew żegnają się z łodzią. Matt postanawia oświadczyć się Jamielynn.

Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
12:00

Trwa...  Wiza na miłość: pierwsze spotkanie: Bez cenzury

Pary widzą się ponownie w ramach pełnego emocji odcinka specjalnego. Będąc ponownie w związkach na odległość, pary muszą radzić sobie z presją, stresem i innymi wyzwaniami.

Godziny emisji Wiza na miłość

14:00

Zaginieni: Ostatni sezon

Intrygujące przypadki zaginięć ludzi w tajemniczych okolicznościach. Część poszukiwań kończy się szczęśliwie, a część niestety tragicznie. Bywa też, że śledztwa utykają w miejscu.

  Godziny emisji Zaginieni

Reklama
15:00

Słodki biznes: Rekwizyty, ciasta i impreza!

Buddy piecze weselny tort, który wystąpi w filmie. Z okazji 21. urodzin Maurizia cukiernicy przygotowują wielką imprezę z wulkanem tryskającym piwem.

  Godziny emisji Słodki biznes

15:30

Słodki biznes: Karaty i impreza na basenie

Buddy zabiera Lisę do jubilera, aby wybrała ślubne obrączki. Buddy C. świętuje swoje urodziny na basenie.

  Godziny emisji Słodki biznes

16:00

Wzrost ponad miarę: Wyjątkowo wysoki

Alicia Jay (198 cm) wraca na randkową scenę i umawia się na spotkanie. Czy jej sekret nie wystraszy nowo poznanego mężczyzny? Lindsay i Krista kłócą się o skradzione ubrania.

  Godziny emisji Wzrost ponad miarę

17:00

Siostry mimo wszystko: Radosne nowiny

Joe i Kendra urządzają swoje wieczory — kawalerski i panieński. Joy i Austin mają wspaniałą nowinę!

  Godziny emisji Siostry mimo wszystko

18:00

Matka w ciąży, córka w ciąży: Łatwiej powiedzieć niż zrobić

Ciąża i poród to jedne z najbardziej emocjonalnych okresów w życiu każdej kobiety. Napięcie wzrasta podwójnie, kiedy matka i jej nastoletnia córka są w ciąży w tym samym czasie.

  Godziny emisji Matka w ciąży, córka w ciąży

Reklama
19:00

Słodki biznes: Srebrne gody

Mauro i Madeline obchodzą 25. rocznicę ślubu i z tej okazji Buddy razem z Mauro pieką oryginalny tort weselny Buddy'ego seniora. Syn Maura przejmuje obowiązki świadka.

  Godziny emisji Słodki biznes

19:30

Słodki biznes: Robale i duchy

W Halloween najstarszy syn Buddy'ego zmawia tort w kształcie domu, w którym straszą duchy. Ekipa Carlo piecze misternie rzeźbione ciasto dyniowe.

  Godziny emisji Słodki biznes

20:00

Wiza na miłość, odc. 1

Sześć par korzysta z narzeczeńskiej wizy. Zagraniczni partnerzy przyjeżdżają do USA. Teraz będą mieli 90 dni na decyzję - czy biorą ślub, czy wracają do swoich krajów.

  Godziny emisji Wiza na miłość

21:00

Ciąża z zaskoczenia: W czepku urodzony

Świeżo upieczona matka nie może stracić wagi po swoim pierwszym dziecku. Wreszcie odkrywa prawdziwą przyczynę. Kobieta z podwiązanymi jajowodami dokonuje niezwykłego odkrycia.

  Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

21:30

Ciąża z zaskoczenia: Szok mojego życia

Nauczycielka bierze bóle porodowe za menstruacyjne, a 40-latka, która sądziła, że ma menopauzę, dowiaduje się podczas imprezy zaręczynowej, że jest w ciąży.

  Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

22:00

Trzy noce z duchami: Rezydencja Malvern

Nick i Katrina spędzają 72 godziny w Malvern Manor w małym mieście w Iowa. Chcą ustalić, kim są agresywne cienie snujące się po korytarzach i salonach rezydencji.

  Godziny emisji Trzy noce z duchami

23:00

Goście z zaświatów: Opętanie Cassie

Specjaliści do zjawisk paranormalnych jadą do nawiedzonego domu, w którym niewidzialna istota zaatakowała dziewczynkę. Czy uda się wypędzić te potężne demony?

  Godziny emisji Goście z zaświatów

00:00

Undressed Polska: randka w łóżku, odc. 5

Rafał to wieczny optymista, który na wstępie przywita Edytę szczerym uśmiechem. Ona chce złapać wiatr w żagle po rozwodzie. Liczy, że nowa miłość pozwoli zagoić stare rany.

  Godziny emisji Undressed Polska

Reklama
00:30

Undressed Polska: randka w łóżku, odc. 6

Basia i Przemek szukają miłości na całe życie. Na hasło wymarzony dzień odpowiadają skok ze spadochronem i lot w tunelu aerodynamicznym. Czy razem poszybują we wspólną przyszłość?

  Godziny emisji Undressed Polska

01:00

Seks-wypadki: Dziesiątka niefortunnych wypadków

Pierwsza dziesiątka niefortunnych wypadków, które zostały zaprezentowane w pierwszej serii programów.

  Godziny emisji Seks-wypadki

02:00

Kawaler do wzięcia Australia, odc. 4

W tym tygodniu Tim i jego wybranka spędzają randkę na torze wyścigowym, ale okazuje się, że to co dzieje się poza torem jest równie ekscytujące.

  Godziny emisji Kawaler do wzięcia Australia

03:00

Wielki świat małych ludzi: Było ciężko

Jeremy i Audrey są już w domu z córeczką Ember — ale mała ma problemy ze zdrowiem. Zach i Tori uczą Jacksona spać w nocy, a Chris planuje przyjęcie-niespodziankę dla Amy.

  Godziny emisji Wielki świat małych ludzi

03:50

Wiza na miłość: dalsze losy: Nadal na celowniku (część 1)

Życie po 90 dniach narzeczeńskiej wizy toczy się dalej. Pary wspominają wydarzenia z tamtych trzech miesięcy. Nowożeńcy uświadamiają sobie, że ich życie nie stało się łatwiejsze.

  Godziny emisji Wiza na miłość

04:40

Ciąża z zaskoczenia: Poród w kuchni

Nagły, silny ból budzi Annę w nocy. Kobieta nie może uwierzyć własnym oczom, kiedy nagle na podłodze w kuchni pojawia się dziecko.

  Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:10

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Może czas na znieczulenie

Młodzi rodzice dzielą się swoimi doświadczeniami, które zdobyli w pierwszym roku życia swoich dzieci.

  Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Discovery Life

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Life

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info