Reklama

Logo Discovery Life Discovery Life program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-11-18

05:36

Trwa...  Ciąża z zaskoczenia: Poród na stacji benzynowej

Historie kobiet, które rodziły dzieci nawet nie przypuszczając, że mogą być w ciąży. Rekonstrukcje wydarzeń i rozmowy z kobietami, dla których poród był całkowitym zaskoczeniem.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

06:00

Buddy Valastro gotuje: Rodzinny obiad

Dziś Buddy'emu pomaga siostra Mary. Razem gotują lasagne z kiełbasą babci Maddaleny i obłędnie smaczny kremowy placek bananowy.

  Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

Reklama
06:25

Projekt AKWARIUM: Dylematy Howiego Mandela

Howie Mandel chciałby mieć własne akwarium, ale nie może się zdecydować, jak ma ono wyglądać. Czy Wayde'owi i Brettowi uda się dokończyć ten projekt bez jakichkolwiek wskazówek?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:10

Cuda z drewna: Małpia rezydencja

Zespół buduje domek na drzewie dla dużej rodziny. Muszą stworzyć niezwykłe miejsce, które będzie uwzględniać zarówno zróżnicowany wiek, jak i osobowość przyszłych mieszkańców.

  Godziny emisji Cuda z drewna

08:00

Mieszkanie na pniu: Szkocki ogród w chmurach

Ekipa buduje domek w szkockim stylu na wysokim dębie błotnym. Pete tworzy swój pierwszy w życiu „podniebny most", który połączy dom właścicieli z ich nową oazą na drzewie.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Powrót czworaczków

Jarrel żąda testów na ojcostwo zanim porozmawia z Krystal o opiece nad dzieckiem. Podczas porodu, Aly ma reakcję alergiczną, co stanowi większe ryzyko dla jej zagrożonej ciąży

  Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

10:00

Kiedy dzieci mają dzieci: Chodzi tylko o Laurę

Timowi i Cindy nie podoba się nowy dom Shannon. Chloe chodzi do szkoły dla ciężarnych nastolatek. Okazuje się, że dzień, w którym Laura ma rodzić, wypada w urodziny jej siostry.

  Godziny emisji Kiedy dzieci mają dzieci

Reklama
11:00

Stylowe metamorfozy Stacy London: Annabel

Annabel to dumna latynoska, która ma problemy z adaptacją do życia w USA. Zbyt prowokacyjny i wydekoltowany styl utrudnia jej nawiązywanie nowych przyjaźni.

  Godziny emisji Stylowe metamorfozy Stacy London

11:30

Stylowe metamorfozy Stacy London: Toshi

Toshi jest zdolną fryzjerką i artystką, która swoje talenty prezentuje na własnej twarzy i ciele. Ten styl sprawia, że ludzie nie doceniają jej zdolności i nie traktują poważnie.

  Godziny emisji Stylowe metamorfozy Stacy London

12:00

Premiera Farma na naszą miarę: Świąteczne cuda w małym miasteczku

Webnarowie czekają na wyniki badań zapłodnionego embrionu. Aby się nie denerwować i zająć myśli czym innym, eksperymentują z mozzarellą domowej roboty.

  Godziny emisji Farma na naszą miarę

13:00

Misja: zaręczyny: Żyjąc jak mąż z żoną

Grupa żega się z czterema singlami, kolejny miłosny trójkat kończy się łzami a eksperci wprowadzają w życie eksperyment, w którym pary mają żyć jakby były małżeństwem.

  Godziny emisji Misja

14:00

Włoskie suknie ślubne, odc. 2

Enzo Miccio podróżuje po całych Włoszech i urzeczywistnia marzenia przyszłych panien młodych. Pomaga im w poszukiwaniach doskonałej ślubnej kreacji.

  Godziny emisji Włoskie suknie ślubne

15:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Powrót romskiej buntowniczki

Romska matka, która uciekła i zostawiła dzieci, próbuje odzyskać uczucia swojej córki bliźniaczki. Matka dwójki dzieci bierze w końcu ślub ze swoim ukochanym.

  Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

16:00

Kochaj mnie mimo wszystko, odc. 8

Dla wielu ludzi znalezienie miłości to trudne i przytłaczające wyzwanie. Dla samotnych z ukrytym schorzeniem medycznym poznanie potencjalnego partnera wydaje się wręcz niemożliwe.

  Godziny emisji Kochaj mnie mimo wszystko

17:00

Premiera Wyzwanie - pierwsze dziecko: Ukochana teściowa

Autumn i Matt wracają w końcu z małą Chloe do swojego domu na łodzi. Trojaczki Julii okazują się bardzo trudnym wyzwaniem — kobieta rozważa zwrócenie się do kogoś po pomoc.

  Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

Reklama
18:00

Wiza na miłość: dalsze losy: Nie ma to jak w domu? (część 1)

Życie po 90 dniach narzeczeńskiej wizy toczy się dalej. Pary wspominają wydarzenia z tamtych trzech miesięcy. Nowożeńcy uświadamiają sobie, że ich życie nie stało się łatwiejsze.

  Godziny emisji Wiza na miłość

19:00

Córka inna niż wszystkie: Randka w ciemności

Jazz podejmuje ryzyko i próbuje „randek w ciemności", mając nadzieję, że jeśli najpierw kogoś lepiej pozna, to późniejsze relacje będą już łatwiejsze.

  Godziny emisji Córka inna niż wszystkie

20:00

Mistrzowie remontu: W stylu mid-century

Darren i Missy spędzili kilka lat przebudowując swój dom w arcydzieło stylu „mid-century" (połowy XX w.). Czy Nate i Jeremiah pomogą im stworzyć doskonałe centrum domowej rozrywki?

  Godziny emisji Mistrzowie remontu

21:00

Jak (nie) zabić swojego męża: Igranie z ogniem

Matka zaczyna się niepokoić, kiedy jej osiemnastoletni syn zakochuje się w kobiecie o 10 lat starszej. Dom policjanta trawi pożar, który został prawdopodobnie umyślnie wzniecony.

  Godziny emisji Jak (nie) zabić swojego męża

22:00

Mieszkając z duchem: Chata w lesie

Agresywny duch nie tylko drapie człowieka, ale niszczy też przedmioty w drewnianej chacie. Amy i Adam jadą na spotkanie z duchami w samym środku lasu w Pensylwanii.

  Godziny emisji Mieszkając z duchem

23:00

Duchy: Klątwa miłości

Pewien mężczyzna jest od lat prześladowany przez niewidzialne zagrożenie. Być może jest to urok rzucony na niego przez czarownicę. Czy komuś uda się wybawić go z tego koszmaru?

  Godziny emisji Duchy

00:00

Seks bez tajemnic: Nastolatki

Marta Szulawiak-Turska analizuje zmieniający się w Polsce stosunek do seksu. Przełamuje tabu i rozmawia o sprawach, które Polacy do tej pory pomijali milczeniem.

  Godziny emisji Seks bez tajemnic

01:00

Seks-wypadki: Napruty

Czasami seksualne ekscesy kończą się przedziwnymi, niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz niezwykle zabawnymi obrażeniami ciała. To historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

  Godziny emisji Seks-wypadki

02:00

Wyswatani przez rodziców: Mam zostać, czy wyjść?

To dzień ślubu Devina. Matka Tahnee rozpoczyna poszukiwania męża dla córki. Rodzice Bethany nie mogą zdecydować się, komu się oświadczyć. Ojciec Marissy nagle zostawia rodzinę.

  Godziny emisji Wyswatani przez rodziców

02:48

Moje małe życie: Przypominanie o wzroście

Diane spotyka się ze specjalistą w dziedzinie płodności, aby dowiedzieć się, czy będzie mogła mieć dziecko. Lee uczy się żyć bez Bailey, a Michelle otwiera swoją pierwszą wystawę.

  Godziny emisji Moje małe życie

03:36

Wiza na miłość, odc. 5

Sześć par korzysta z narzeczeńskiej wizy. Zagraniczni partnerzy przyjeżdżają do USA. Teraz będą mieli 90 dni na decyzję - czy biorą ślub, czy wracają do swoich krajów.

  Godziny emisji Wiza na miłość

04:24

Seks-wypadki: Żarty w Mardi Gras

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

  Godziny emisji Seks-wypadki

05:12

Ciąża z zaskoczenia: Holistyczne odkrycie

Historie kobiet, które rodziły dzieci nawet nie przypuszczając, że mogą być w ciąży. Rekonstrukcje wydarzeń i rozmowy z kobietami, dla których poród był całkowitym zaskoczeniem.

  Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:36

Ciąża z zaskoczenia: Cudowne dziecko

Marisa nigdy nie miała miesiączki a lekarze sądzili, że nie będzie mogła mieć dzieci. Kiedy w bólach trafia na izbę przyjęć, okazuje się, że właśnie rodzi dziecko.

  Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Discovery Life

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Life

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info