Reklama

Logo Discovery Life Discovery Life program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-03-20

06:00

Słodki biznes: Tydzień Floty, pomyłka Mary i zepsuta winda

W Nowym Jorku trwa Tydzień Floty i wszystkie okręty wojenne pojawiły się w porcie. Cukiernicy pieką wspaniały tort, aby oddać cześć żołnierzom marynarki wojennej USA.

Godziny emisji Słodki biznes

06:25

Ciąża z zaskoczenia: Urodzinowa niespodzianka

Młoda matka walczy z silnymi bólami, które - jej zdaniem - wywołane są przez kamienie nerkowe. 22-letnia kobieta, która straciła ponad 18 kilogramów, odkrywa, że jest w ciąży.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

06:48

Ciąża z zaskoczenia: Poród na parkingu

Młoda rodzina przeprowadza się na drugi koniec kraju. Kobieta, która nawet nie przypuszcza, że może być w ciąży, zaczyna rodzić dziecko na opustoszałym parkingu.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

07:10

Wzrost ponad miarę: Z życia wysokich kobiet

Lindsay, Haleigh, Colleen i Nancy dzielą się swoimi doświadczeniami z życia naprawdę wysokich kobiet. Analizują wyzwania, którym stawiały czoła podczas kręcenia programu.

Godziny emisji Wzrost ponad miarę

08:00

Wiza na miłość: dalsze losy: Nadal na celowniku (część 2)

Życie po 90 dniach narzeczeńskiej wizy toczy się dalej. Pary wspominają wydarzenia z tamtych trzech miesięcy. Nowożeńcy uświadamiają sobie, że ich życie nie stało się łatwiejsze.

Godziny emisji Wiza na miłość

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
09:00

Trwa...  Zaginieni: Klątwa Holendra

Boy hotelowy z Denver, który poszukiwał skarbu na pustyni w Arizonie, znika bez wieści. Czy ratownikom uda się odnaleźć Jessego czy też jest on kolejną ofiarą Klątwy Holendra?

Godziny emisji Zaginieni

10:00

Słodki biznes: Wulkan, jedzenie na wynos i magia kina

Ekipa Buddy'ego konstruuje tort na obóz dla dzieci, które pasjonuje fizyka - wybuchający wulkan. Powstaje również zainspirowany kinem tort wyposażony w ekran do projekcji filmów.

  Godziny emisji Słodki biznes

Reklama
10:30

Słodki biznes: Momma Mary - pożegnanie

Program upamiętniający życie "Mamy Mary". Rodzina pogrążona w żałobie wspomina triumfy Mary oraz jej energiczną, radosną osobowość.

  Godziny emisji Słodki biznes

11:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Razem od dziewięciu, w ciąży od ośmiu miesięcy

Matka Autumn martwi się o warunki, jakie będzie miało dziecko. Mariah i Raymond są w ósmym miesiącu ciąży, choć znają się dopiero od dziewięciu miesięcy!

  Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

12:00

Wiza na miłość: Igrając z ogniem

Oldze nie podoba się podejście Stevena, a Leida każe córce Erica się wyprowadzić. Ponadto, Ashley rozmawia z Jay'em na temat braku zaufania.

  Godziny emisji Wiza na miłość

14:00

Zaginieni: Klątwa Holendra

Boy hotelowy z Denver, który poszukiwał skarbu na pustyni w Arizonie, znika bez wieści. Czy ratownikom uda się odnaleźć Jessego czy też jest on kolejną ofiarą Klątwy Holendra?

  Godziny emisji Zaginieni

15:00

Słodki biznes: Piraci i ciastka

Ahoj, przygodo! Buddy ze swoimi cukiernikami piecze ciasto inspirowane przygodami piratów. Potem przygotowuje się do otwarcia nowej cukierni w Connecticut.

  Godziny emisji Słodki biznes

Reklama
15:30

Słodki biznes: Zamki z piasku i podwójne widzenie

Buddy musi przygotować tort urodzinowy dla bliźniaków, które są zupełnie inne. Czy spełni ich oczekiwania? Potem piecze ogromny słodki zamek z piasku.

  Godziny emisji Słodki biznes

16:00

Wzrost ponad miarę: Najwyższa pacjentka

Lindsay (206 cm) poddaje się operacji plastycznej. Nowożeńcy Haleigh i Bryan mają problemy finansowe. Coco (198 cm) zrezygnowała z randek, ale spotyka intrygującego faceta.

  Godziny emisji Wzrost ponad miarę

17:00

Cztery żony i mąż: Chcę być pochowana w tej sukience

Brownowie wyruszają w trasę by poznać inną poligamistyczną rodzinę. Gdy trafiają do stanu Utah, wielu emocji przysparza odwiedzenie domu, w którym kiedyś mieszkali.

  Godziny emisji Cztery żony i mąż

18:00

Sześć razy córka: Pięcioraczki same w domu

Adam i Danielle jadą do Nashville i zostawiają córki pod troskliwą opieką rodziny. Czy rodzina sprosta temu trudnemu zadaniu?

  Godziny emisji Sześć razy córka

19:00

Słodki biznes: Kowboj w Hoboken

Piosenkarz country Tim McGraw zamawia tort -niespodziankę dla emerytowanego żołnierza. Zwycięzca konkursu Słodki pojedynek rozpoczyna pracę w cukierni Carlo's.

  Godziny emisji Słodki biznes

19:30

Słodki biznes: Buddy i Rockettes

Buddy piecze specjalny tort z okazji 85. rocznicy powstania zespołu tanecznego The Rockettes. Ciasto zostanie udekorowane słynnym neonem z Radio City Music Hall w Nowym Jorku.

  Godziny emisji Słodki biznes

20:00

Premiera Wiza na miłość: Bez wyjścia

Po agresywnych komentarzach Ashley i Jay zmieniają plany dotyczące wesela. Emigracyjne plany Stevena i Olgi zmieniają się. Między Larissą i John'em dochodzi do ostrej kłótni.

  Godziny emisji Wiza na miłość

22:00

Trzy noce z duchami: Szpital w Okręgu Randolph

Kiedy Nick i Katrina przyjeżdżają zbadać opuszczony szpital, z zaskoczeniem odkrywają, iż nie wszyscy mieszkańcy tego miejsca postanowili się z niego wynieść.

  Godziny emisji Trzy noce z duchami

Reklama
23:00

Goście z zaświatów: Dom demonów

Państwo Yaplesowie walczą z niewidzialnymi siłami, odkąd przez głośnik elektronicznej niani usłyszeli groźbę: „Wszyscy umrzecie". Czy ich pies pomoże rozwiązać zagadkę?

  Godziny emisji Goście z zaświatów

00:00

Zagadki seksualności: Urodzona bez i załamany facet

Kobieta, która urodziła się bez pochwy, zastanawia się, czy powiedzieć o tym swojemu partnerowi. Mężczyzna z przedziwnie zdeformowanym penisem poddaje się operacji.

  Godziny emisji Zagadki seksualności

00:30

Zagadki seksualności: Orgazm i podwójny kłopot

Ron ma kłopoty z orgazmem i ma nadzieję, że pomoże mu urządzenie ożywiające napletek. Kelly urodziła się z dwoma pochwami. Czy jej kochanek to zaakceptuje?

  Godziny emisji Zagadki seksualności

01:00

Seks-wypadki: Dziesiątka intymnych chwil w dziczy

Igraszki w dziczy, które skończyły się w szpitalnej izbie przyjęć, od baraszkowania na świeżym powietrzu po spotkania z nieproszonymi zwierzętami.

  Godziny emisji Seks-wypadki

02:00

Kawaler do wzięcia Australia: Trzy randki sam na sam

W tym tygodniu Blake zaprasza szczęśliwe singielki wyłącznie na randki w cztery oczy. Ku zadowoleniu pań, nie ma żadnych grupowych spotkań.

  Godziny emisji Kawaler do wzięcia Australia

03:00

Wielki świat małych ludzi: Chodzisz na randki?

Zach i Jeremy pytają Amy o jej życie uczuciowe. Matt ma nowy pomysł związany z farmą. Jeremy przygotowuje niespodziankę dla Audrey z okazji ich drugiej rocznicy ślubu.

  Godziny emisji Wielki świat małych ludzi

03:50

Wiza na miłość: Przyloty, odloty

Wykorzystując tzw. wizę narzeczeńską, sześć par rusza w 90-dniową podróż. W każdej z par jest jeden obcokrajowiec, który — jeśli nie dojdzie do ślubu — będzie musiał opuścić USA.

  Godziny emisji Wiza na miłość

04:40

Ciąża z zaskoczenia: Poród w dresie

Emily podejrzewa, że ma atak wyrostka robaczkowego i matka zawozi ją do szpitala. Kiedy kobieta wysiada z samochodu, czuje coś ciepłego między nogami.

  Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:10

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Pytanie odmieniające życie

Brooke uczestniczy w pierwszej walce zapaśniczej od kiedy urodziła córeczkę, Jace. Krystal i Jarrel uczą się jak radzić sobie z byciem samotnymi rodzicami.

  Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Discovery Life

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Life

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info