Reklama

19+ godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja 19+ będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-05-27

12:10 19 +, odc. 117/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Adrian znika po wybuchu w magazynie ojca Ali. Rodzice dziewczyny odchodzą od zmysłów, ponieważ nie mają z nią żadnego kontaktu. Okazuje się, że ta spędziła noc na klatce schodowej w kamienicy Leny. Jest załamana i nie może darować sobie, że nie słuchała przyjaciół. Wydaje Adriana policji, która od razu zatrzymuje mężczyznę. Tymczasem Pola naciska na Rafała, żeby zdecydował o ich wspólnej przyszłości, lecz chłopak wciąż nie wie, czy chce z nią być. W takiej sytuacji dziewczyna postanawia wyprowadzić się do Berlina. W ostatniej chwili Rafał uświadamia sobie, że kocha Polę i powstrzymuje ją przed wyjazdem.
/ Polska / program
12:45 19 +, odc. 118/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ala jest w fatalnym stanie psychicznym. Stale obwinia się o wybuch, w wyniku którego ranny został ochroniarz magazynu. Co więcej, ojciec nie potrafi jej wybaczyć i zapomnieć o tym, co się stało. Zrozpaczona dziewczyna znika, a Mela boi się, że przyjaciółka będzie chciała wrócić do nałogu. Zgodnie z przypuszczeniami Ala zdobywa kontakt do dawnego chłopaka. Po długich poszukiwaniach przyjaciele znajdują ją w mieszkaniu Leny. Dziewczyna przyznaje, że jeśli zostanie sama, to z pewnością to zrobi coś złego. Jola postanawia z nią zamieszkać. Tymczasem Rafał i Pola są bardzo szczęśliwi. Para wyznaje sobie miłość i decyduje się spędzić razem noc. Kiedy okazuje się, że dziewczyna mogła zajść w ciążę, Rafał wpada w panikę, co bardzo rozczarowuje ukochaną. Oboje dochodzą do wniosku, że cokolwiek się nie zdarzy, dadzą sobie radę.
/ Polska / program
Reklama
14:00 19 +, odc. 405 Logo TVN
Opis (streszczenie): Mela jest bardzo podekscytowana, bo urządza swój salon. Pomagają jej przyjaciele. Lena i Filip wyjechali do Pragi na turniej siatkarski, Lena jako kibic. W Addiction wszyscy są zmęczeni po wczorajszej imprezie. Mimo to Dominika proponuje Lucy, żeby poszła z nią na bankiet rozpoczynający pokaz mody, w którym Dominika bierze udział. Lucy zgadza się, bo bardzo dobrze się z nią bawi. Z powodu nieporozumienia między Arkiem a Lucy dochodzi doi kłótni. Arek uważa, że Dominika manipuluje jego żoną i miesza jej w głowie. Tymczasem Kasia jedzie z mamą na jej pierwsze spotkanie z terapeutą. Aneta po wizycie jest zachwycona, obwieszcza córce, że teraz musi zacząć dbać o siebie, i w związku z tym wykupuje tygodniowe wakacje dla siebie i męża. Jednak Mariusz nie może z dnia na dzień rzucić swoich obowiązków i wyjechać. Mimo to Aneta nie chce rezygnować i proponuje Aleksowi, żeby on z nią poleciał… Kasia i Mariusz są w szoku.
/ Polska / program
16:30 19 +, odc. 406 Logo TVN
Opis (streszczenie): Arek wciąż jest zły na Lucy, która dwa dni z rzędu imprezowała z Dominiką. Chłopak nie ufa koleżance żony i uważa, że Dominika sprowadza Lucy na złą drogę i buntuje przeciwko niemu. Wkrótce Mike zwierza się Arkowi, że Dominika bardzo mu się podoba. Czy to pomoże w naprawieniu kontaktów między skłócona trójką? Tymczasem Rafał wyjawia Kasi, że chce zostać gwiazda rocka i założyć zespół. Kiedy Krzysiek dowiaduje się o tym, zaczyna na poważnie rozważać wspólne granie z Rafałem. Dziewczyny nie są zachwycone tym pomysłem, więc Krzysiek i Rafał zamierzają zażartować z przyjaciół i wmówić im, że zakładają razem zespół muzyczny… Aneta szykuje się do wakacji, na które wyjeżdża z Aleksem.
/ Polska / program

2019-05-28

12:10 19 +, odc. 119/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Między Sebą a Elą nie układa się najlepiej. Niestety nowy styl dziewczyny nie do końca podoba się ukochanemu. Wkrótce Ela wplątuje się w poważne kłopoty. Nastolatka odwożąc mamę chłopaka do domu, trafia na osiedle i spotyka dawnych kumpli Sebastiana. Nieświadoma niczego spędza z nimi czas i nagrywa filmik na bloga Meli. Seba jest przerażony, ponieważ wie, że Frodo i jego koledzy są bardzo niebezpieczni. Co więcej, bandyci zabierają Eli samochód i atakują Sebastiana… Tymczasem Melania nie może patrzeć obojętnie na niewierność Kai. Mimo sprzeciwu Leny chce powiedzieć koledze prawdę. Kiedy Kaja wypiera się wszystkiego, ta postanawia złapać ją na gorącym uczynku. Mela jest zaskoczona, kiedy okazuje się, że Eryk wcale nie zrywa z Kają, a co więcej - wybacza jej zdradę. Chłopak prosi ją, żeby więcej nie wtrącała się w ich życie…
/ Polska / program
12:45 19 +, odc. 120/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Jola przenosi się do Ali, a przyjaciele zgodnie z obietnicą pomagają im w przeprowadzce. Jedynie Oskar rozchorowuje się i zostaje w mieszkaniu Leny. Kaja wykorzystuje okazję i podrywa chłopaka koleżanki. Lena widząc ich wspólne nagranie na blogu Melanii jest wściekła. Wraca do domu i robi ukochanemu scenę zazdrości, a Kaję wyrzuca z mieszkania. Tymczasem Frodo zmusza Elę, żeby pokwitowała umowę sprzedaży samochodu i potwierdziła przyjęcie pieniędzy. Przerażona dziewczyna podpisuje fałszywe dokumenty, a Seba obiecuje jej, że odzyska auto. Kiedy ojciec nastolatki dowiaduje się prawdy o kradzieży, postanawia załatwić tę sprawę. Mężczyzna jest byłym bokserem i mimo ostrzeżeń Sebastiana, spotyka się z bandytami. Frodo rozpoznaje dawnego mistrza boksu, który jest jego idolem. Oddaje kluczyki i dokumenty samochodu. Z kolei Seba obiecuje ojcu Eli, że nigdy już nie narazi jej na niebezpieczeństwo.
/ Polska / program
14:00 19 +, odc. 406 Logo TVN
Polska / program
16:30 19 +, odc. 407 Logo TVN
Opis (streszczenie): Krzysiek i Rafał są bardzo podekscytowani tym, że wrócili do dawnych marzeń o graniu w zespole rockowym. Zaczynają myśleć o tym coraz poważniej i postanawiają poszukać osób do pełnego składu zespołu. Plany Krzyska komplikuje jednak wiadomość od jego ojca, który chce, żeby Krzysiek został liderem dużego projektu w jego firmie, która zresztą w przyszłości przejmie. Chłopak zaczyna zastanawiać się, co tak naprawdę chce w życiu robić.. Czy przeciwstawi się ojcu i postawi na rock’n’rolla? Tymczasem Magda i Ala mają swędzącą wysypkę. Dziewczyny są zaniepokojone, bo nie maja pojęcia, co to może być. Wkrótce dowiadują się, że Gosia i Sebastian także maja takie uczulenie. Ala zaczyna się obawiać, że to zaraźliwe i postanawia odwołać zajęcia i zamknąć szkołę. Okazuje się, że przyjaciele są pogryzieni przez pluskwy i prawdopodobnie przynieśli je z gabinetu Meli… Mela, która prawie skończyła już remont nie ma pojęcia, że przyjaciele podejrzewają, że są tam pluskwy.
/ Polska / program
Reklama

2019-05-29

12:10 19 +, odc. 121/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Zbliża się ślub Lucy i Arka. Przyjaciółki w tajemnicy przed przyszłą panną młodą organizują jej wieczór panieński. Tymczasem w pubie Oskara panuje chaos. Jola i Ala postanawiają pomóc kolegom przy obsłudze spotkania firmowego inżynierów lotnictwa. Irek jest bardzo zazdrosny, ponieważ Jola wpadła w oko jednemu z gości. Kiedy nowo poznana para umawia się na wieczór, Irek oszukuje mężczyznę i ostrzega go przed spotkaniem. Dziewczyna szybko dowiaduje się, że dostała kosza przez kłamstwa Irka. Chłopak nie ukrywa, że chce, żeby ukochana do niego wróciła, ale nie zamierza planować ich wspólnej przyszłości. Jola nie chce się na to zgodzić, więc rozstają się po koleżeńsku. Z kolei Kasia wciąż nie może zaakceptować faktu, że jej mama związała się z żonatym mężczyzną. Wkrótce podejrzliwa żona lekarza trafia do mieszkania mamy nastolatki i oskarża Kasię o romans z jej mężem…
/ Polska / program
12:45 19 +, odc. 122/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Kumple organizują Arkowi wieczór kawalerski. Z kolei Lucy jest przekonana, że dziewczyny posłuchały jej próśb i nie przewidują nic specjalnego. Tymczasem przyjaciółki mają już zaplanowaną wyjątkową niespodziankę. Mela pod pretekstem pójścia do kina, wyciąga przyszłą pannę młodą z domu. Okazuje się, że tak naprawdę zabiera ją do salonu piękności na próbny makijaż. Co więcej, Ela wręcza jej w prezencie suknię ślubną, a w tym czasie pozostałe dziewczyny przygotowują pokój dla jej synka. Lucy jest zaskoczona i bardzo szczęśliwa. Niestety jej nastrój psują wiadomości z wieczoru kawalerskiego. Irek i Oskar stracili umiar w zabawie i jedynie dzięki interwencji Arka udało im się uniknąć poważnych kłopotów. Lucy ma za złe ukochanemu, że ratując kolegów pobił się z ochroniarzem klubu.
/ Polska / program
14:00 19 +, odc. 407 Logo TVN
Polska / program
16:30 19 +, odc. 408 Logo TVN
Opis (streszczenie): Mela po tym, jak zdenerwowała się podejrzeniami przyjaciół, że w jej gabinecie są pluskwy, spędziła tam noc z Kacprem. Następnego ranka obudzili się cali pogryzieni. Tymczasem okazuje się, że Ala i Magda przyniosły pluskwy do mieszkania Leny i ucierpiała również jej mama. Kobieta jest wściekła i obwinia o wszystko Melę… Iwona nie pozostawia bez komentarza tego, że wszyscy znajomi Melanii zarazili się pluskwami pochodzącymi z jej nowego gabinetu. Jest tym bardzo rozbawiona. Mela rozważa zerwanie umowy z właścicielem lokalu, ale okazuje się to niemożliwe. Kacper negocjuje z mężczyzną. Mela wynajmuje firmę odpluskwiającą jej gabinet oraz mieszkania pogryzionych przyjaciół. Kaja i Frodo maja tego dnia pierwsze zajęcia jako fit-para w szkole tańca Ali i Sebastiana. Boi się epidemii pluskiew i okłamuje swojego chłopaka, że jest chora. Marcel stara się ratować sytuację…
/ Polska / program

2019-05-30

12:10 19 +, odc. 123/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Od jakiegoś czasu Jola mieszka z Alą i coraz bardziej niepokoi ją dziwne zachowanie koleżanki. Wkrótce odkrywa, że Ala dostaje wiadomości z groźbami od kolegów Adriana. Dziewczyna nie chce jednak nikomu o tym mówić. Dużo bardziej martwi ją to, że nie może dogadać się z ojcem. Nawet, kiedy Mela mówi mu o groźbach, mężczyzna nie chce jej uwierzyć. Niebawem okazuje się, że bandyci zamierzają podpalić kamienicę rodziców Ali. Mela wzywa policję. Kiedy sytuacja zostaje opanowana, dziewczyna znów jest świadkiem awantury rodziców. Nie może patrzeć, jak przez nią ich małżeństwo się rozpada i postanawia wyjechać. Dopiero wtedy ojciec postanawia wybaczyć i dać jej ostatnią szansę… Tymczasem Kacper przeżywa rozterki miłosne. Uświadamia sobie, że Zuza nadal żywi uczucia do Arka. Dziewczyna przyznaje, że wciąż przeżywa, że chłopak zostawił ją tuż przed ślubem.
/ Polska / program
12:45 19 +, odc. 124/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Nadszedł dzień ślubu Lucy i Arka. Niestety rodzice Arka nie mają zamiaru pojawić się na uroczystości. W tajemnicy przed ukochanym, Lucy próbuje ich przekonać, że popełniają ogromny błąd. Ostatecznie decydują towarzyszyć synowi, w tak ważnym dla niego dniu. Po wzruszającej ceremonii w urzędzie stanu cywilnego, zapowiada się wspaniałe przyjęcie weselne w pubie Oskara. Zabawę psuje pojawienie się Zuzy, która została podburzona przez Iwonę Małkowską. Arek przeprasza dziewczynę za to, jak ją skrzywdził.
/ Polska / program
14:00 19 +, odc. 408 Logo TVN
Polska / program
16:30 19 +, odc. 409 Logo TVN
Opis (streszczenie): W mieszkaniach przyjaciół trwa profesjonalne odpluskwianie. Do Krakowa wracają Lena i Filip, którzy byli w Pradze. Lena chce zobaczyć się z ojcem, któremu obiecała pomoc po wyjściu ze szpitala. Jej matka jest temu stanowczo przeciwna i prosi Filipa o pomoc w przekonaniu córki, że nie może zaufać mężczyźnie. Okazuje się jednak, że środki odpluskwiające mogą być szkodliwe dla chorego po przeszczepie, Lena umieszcza więc ojca w hostelu Kasi, z zastrzeżeniem, że tylko na dobę. Wkrótce Lena dowiaduje się o spisku swojej matki z Filipem. Tymczasem Iwona i Dominika knują przeciwko Melanii. Dominika wysypała na kanapach w Addiction swędzący proszek. Liczy, że klienci zaczną się drapać, a wtedy ona oskarży Melę o to, że przyniosła do pubu pluskwy…
/ Polska / program

2019-05-31

12:10 19 +, odc. 125/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Lucy i Arek są bardzo szczęśliwi. Chłopak przygotował dla ukochanej niespodziankę – zabiera żonę w podróż poślubną. Lucy jest zachwycona kilkudniowym wyjazdem za miasto. Bardzo cieszy się, że będą mieć czas tylko dla siebie. Jednocześnie dziewczyna martwi się o tatę, który nie czuje się dobrze. Ma złe przeczucia i prosi Melę, żeby do niego zajrzała. W końcu decyduje się zapytać Arka, czy mogą wrócić do domu i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Intuicja nie zawodzi Lucy. Ojciec dziewczyny traci przytomność, a pogotowie zabiera go do szpitala. Dziewczyna bardzo boi się o jego życie… Tymczasem mama Kasi spędza kilka dni w domu ze swoim żonatym kochankiem. Ku zaskoczeniu, Kasia spotyka żonę Jacka w swoim biurze. Okazuje się, że jest przedstawicielką firmy, z którą ma współpracować. Kobieta jest przekonana, że Kasia jest w ciąży i mówi o tym jej menagerowi. Kiedy ta próbuje zdementować plotkę, podejrzliwa żona lekarza śledzi ją i spotyka pod kamienicą w towarzystwie swojego męża. Zdenerwowana dziewczyna mówi prawdę i ujawnia, że kochanką Jacka jest jej matka…
/ Polska / program
Reklama
12:45 19 +, odc. 126/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Tata Lucy znajduje się w szpitalu po tym, jak dostał udaru mózgu. Jest częściowo sparaliżowany. Tymczasem mama Kasi jest obrażona na córkę za to, że ta powiedziała prawdę o jej romansie. Co więcej, w pracy również nie układa się za dobrze. Żona lekarza stawia warunek, że będzie współpracować z firmą, jeśli Kasia zostanie odsunięta od realizacji projektu. Kobieta nie wierzy, że mąż zdradzał ją z matką dziewczyny i jest pewna, że to Kasia zniszczyła jej małżeństwo. Malewicz jest załamana i ostatecznie składa w pracy wypowiedzenie. W pubie Oskara trwa casting na nową barmankę. Rekrutację prowadzi Irek, którego głównym kryterium jest wygląd zewnętrzny kandydatek, a nie ich doświadczenie czy umiejętności. Oskar jest wściekły. Sytuację ratuje Lena podsuwając chłopakom pomysł zatrudnienia Meli, która od dawna szuka pracy.
/ Polska / program
14:00 19 +, odc. 409 Logo TVN
Polska / program
16:30 19 +, odc. 410 Logo TVN
Opis (streszczenie): Mela i Kacper rozpoczynają kolejny remont gabinetu po odpluskwianiu. Tymczasem mama Kasi wraca z wakacji, które uświadomiły jej, że za dużo odpoczywa. Postanawia znaleźć sobie pracę, a kiedy widzi, jaki konflikt ma jej córka ze wspólnikiem z hostelu, proponuje im, że jako osoba postronna pomoże im w mediacjach. Kasia nie chce o tym słyszeć. Jednak spotkanie wspólników, podczas którego mieli wspólnie wypracować porozumienie, kończy się fiaskiem. Kasia i Witek szukają osoby, która mogłaby odkupić udziały Grześka. Aneta w tajemnicy przed córką postanawia wejść do spółki… Krzysiek i Rafał rozkręcają swój zespół muzyczny. Są już gotowi, żeby zagrać pierwszy mały koncert dla przyjaciół. Oczywiście w Addiction.
/ Polska / program

2019-06-03

11:45 19 +, odc. 127/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Melania została barmanką w pubie Oskara i bardzo się z tego cieszy. To jej pierwszy dzień w pracy. Razem z Irkiem wpada na pomysł sprzedaży zrobionych przez nią ciasteczek. Ku ich zaskoczeniu biznes kwitnie. Niestety jedną z klientek okazuje się być inspektor z Urzędu Skarbowego, która daje Melanii mandat na kilkaset złotych za to, że nie dostała paragonu… Mela jest kompletnie załamana. Ostatecznie Irek i Oskar postanawiają pomóc przyjaciółce i dołożyć się do mandatu. Tymczasem Lucy opiekuje się tatą, który wciąż jest w szpitalu. Sytuacja jest trudna, bo mężczyzna wymaga odpowiedniego sprzętu do rehabilitacji. To wiąże się z dużymi wydatkami. Stres powoduje, że Lucy niespodziewanie dostaje skurczy porodowych i trafia na oddział ginekologiczny. Lekarze zalecają jej odpoczynek. Z kolei Arek ma dla ukochanej niespodziankę – sam zrobił przyrządy do ćwiczeń dla jej taty.
/ Polska / program
12:15 19 +, odc. 128/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Arek szuka pracy. Podczas spotkania mama proponuje mu kontakt z ciotką, która prowadzi firmę windykacyjną. Ojciec jest temu przeciwny, ale mimo to chłopak się u niej zatrudnia. Okazuje się, że biznes nie jest do końca legalny, ponieważ polega na zastraszaniu dłużników przy użyciu siły fizycznej. Zarobione pierwszego dnia pieniądze przekonują Arka, żeby nie rezygnował z pracy. Tymczasem Jola i Ala niespodziewanie zakochują się w tym samym chłopaku. Maks jest ich nowym sąsiadem. Dziewczyny nie mają pojęcia, że umówił się jednocześnie z nimi obiema. Szybko jednak prawda wychodzi na jaw, a przyjaciółki zaczynają się o niego kłócić… Ostatecznie wspólnie postanawiają go sobie odpuścić.
/ Polska / program
14:00 19 +, odc. 410 Logo TVN
Polska / program

2019-06-04

11:45 19 +, odc. 129/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Lucy nie wie na czym polega praca Arka. Mąż woli nie zdradzać jej szczegółów, a dziewczyna cieszy się, że ma dobrze płatne zajęcie - dzięki temu mogą zatrudnić rehabilitanta dla taty. Wkrótce chłopak bierze udział w kolejnej akcji. Dłużniczką jest wdowa, której synowie rzucają się na pracowników firmy i zamykają ich w piwnicy…. Arek nie jest w stanie dłużej ukrywać prawdy przed Lucy. Dziewczyna jest oburzona i nakłania go do rezygnacji z pracy. Za namową żony odchodzi z firmy ciotki. Tymczasem Pola i Rafał mieszkają razem, są zakochani oraz bardzo szczęśliwi. Dziewczyna podejrzewa, że może być w ciąży i chce jak najszybciej zrobić test. Chłopak nie ukrywa tego przed Kasią. Jego była żona obawia się, że nie będzie go stać na utrzymanie dwójki dzieci… Okazuje się, że wynik testu jest negatywny.
/ Polska / program
12:15 19 +, odc. 130/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Mama Kasi wciąż nie może wybaczyć córce, że rozbiła jej związek z Jackiem. Wkrótce nadarza się okazja, żeby pomóc kobiecie zapomnieć o nieszczęśliwej miłości… Lucy i Kasia zamierzają zeswatać ją z tatą Kamila. Mecenas Pawlak kilka dni wcześniej rozwiódł się z żoną i czuje się bardzo samotny. Mama Kasi jest podekscytowana wizytą mężczyzny. Niestety ich wspólny wieczór nie kończy się tak, jak dziewczyny zaplanowały… Kasia postanawia już nigdy nie mieszać się w cudze sprawy. Arek po tym, jak zrezygnował z pracy w firmie windykacyjnej, szuka innego zajęcia. Pilnie potrzebuje pieniędzy, za które razem z Lucy będą mogli opłacić rehabilitację jej taty. Stara się o stanowisko kierowcy właściciela firmy kamieniarskiej. Tam niespodziewanie spotyka znajomą ze szkoły, Monikę Zarzycką, która okazuje się być córką szefa. Dziewczyna w wyraźny sposób podrywa chłopaka i przekonuje ojca, żeby zatrudnił Arka.
/ Polska / program

2019-06-05

11:45 19 +, odc. 131/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Mama Kasi jest obrażona na córkę i mecenasa Pawlaka, który poprzedniego wieczoru niechcący ją skrytykował. Atmosfera jest bardzo napięta - kobieta mówi Kasi, że tylko ze względu na Julkę nie wyrzuci jej z domu. Dziewczynę dodatkowo załamuje fakt, że mimo poszukiwań, wciąż nie znalazła pracy. Tymczasem ku wielkiemu zaskoczeniu jej mama umawia się na kolację z mecenasem Pawlakiem, który z bukietem róż przeprasza za poprzedni wieczór… Ala i Jola ze względu na swoją przyjaźń zrezygnowały z Maksa. Jednak kiedy tylko nadarza się okazja, Ala flirtuje z chłopakiem. Nie zdaje sobie sprawy, że Jola o tym wie. W odwecie Wysocka umawia się z sąsiadem. Kiedy Ala odkrywa ich potajemnie spotkanie, znów dochodzi między nimi do kłótni. Tym razem żadna z nich nie zamierza rezygnować ze zdobycia przystojnego Maksa.
/ Polska / program
12:15 19 +, odc. 132/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Mela boi się o stosunki Joli i Ali, które kłócą się o Maksa. Konflikt staje się coraz poważniejszy i przyjaciółki w końcu decydują się na wspólne spotkanie z chłopakiem. Chcą żeby sam wybrał jedną z nich. Obiecują sobie, że uszanują jego wybór. Podczas wieczoru Maks jest zszokowany i nie potrafi się zdecydować. Dziewczyny dochodzą do wniosku, że nie jest wart ich uwagi. Wkrótce sąsiad odzywa się do Joli. Ala czuje się oszukana i chce, żeby przyjaciółka się od niej wyprowadziła… Przez natrętną córkę szefa Arek ma kłopoty w pracy. Nastolatka za wszelką cenę chce go poderwać, lecz chłopak jest nieugięty. W końcu dziewczyna doprowadza do tego, że jej ojciec proponuje Arkowi dużą podwyżkę w zamian za dodatkowe obowiązki – chłopak ma być również do dyspozycji Moniki…
/ Polska / program

2019-06-06

11:45 19 +, odc. 133/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Do mieszkania Leny wprowadza się nowy lokator, Gienek Zielonka. Przyjaciele pamiętają go jeszcze z liceum, jako bardzo wyluzowanego chłopaka. Oskar jest rozczarowany, kiedy okazuje się, że Gienek się bardzo zmienił i chce zostać zawodowym wojskowym. Iwona Małkowska nie daje Meli spokoju. Dziewczyna przechwala się, ponieważ dostała rolę w filmie młodego reżysera. To motywuje Melanię do walki o swoje marzenia. Okazuje się, że jeśli zda zaległy materiał z poprzedniego semestru i wpłaci czesne, to zostanie przyjęta do szkoły aktorskiej. Jednocześnie Ela i Sebastian odwiedzają mamę chłopaka. Niespodziewanie w mieszkaniu pojawia się jego pijany ojciec. Dochodzi do bijatyki, mężczyzna rzuca się na Sebę, a chłopak w obronie własnej zadaje mu cios nożem. Dziewczyna wzywa pogotowie, na miejscu pojawia się także policja. Ojciec oskarża Sebastiana o próbę zabójstwa, a chłopak zostaje zatrzymany.
/ Polska / program
12:15 19 +, odc. 134/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Przyjaciele martwią się o Sebę, który trafił do aresztu. Po tym jak ojciec zeznał przeciwko niemu, prokurator ma zdecydować, czy chłopak nie przekroczył granicy obrony koniecznej. Lucy prosi o pomoc mecenasa Pawlaka. Sąd jednak odrzuca jego wniosek o zwolnienie nastolatka z aresztu. Ela jest kompletnie załamana. Wraz z Irkiem jedzie do szpitala, żeby spotkać się z ojcem Sebastiana i błagać go o zmianę zeznań. Tymczasem mężczyzna jest niewzruszony i upokarza dziewczynę. Zrozpaczona Ela upija się z Irkiem w pubie Oskara. Razem wracają do pustego domu i pod wpływem chwili idą ze sobą do łóżka… Tymczasem Mela rozpoczyna studia aktorskie. Okazuje się, że uczy się tam również Iwona Małkowska, która nie przepuści żadnej okazji, żeby ją skompromitować.
/ Polska / program

2019-06-07

11:45 19 +, odc. 135/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Sebastian nadal jest w areszcie, a przyjaciele martwią się również o Elę, która bardzo to przeżywa. W dwuznacznej sytuacji zastaje ichW takiej sytuacji zastają ich Zuza i Kacper, Ela niczego nie pamięta. Irek też jest w szoku i przekonuje Elę, że do niczego między nimi nie doszło. Sam wie, że to nieprawda. Chłopak ma wyrzuty sumienia. Przyjaciele nie wiedzą, jak się zachować... Tymczasem dzięki pomocy mecenasa Pawlaka Sebastian opuszcza areszt. Kasia dostaje prace menagera w hotelu na krakowskim Kaziemierzu.
/ Polska / program
12:15 19 +, odc. 136/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Melania jest załamana i wściekła tym, co dzieje się w ich paczce. Przyjaciele trzymają w tajemnicy przed Sebą zdradę Eli z Irkiem… Mela jest tak zła, że wyżywa się na Gienku. Wkrótce jednak zmienia o nim zdanie, a to dlatego, że Gienek niespodziewanie pomaga jej w rozwiązaniu problemów z młodszym bratem. Okazuje się, że ma z nim bardzo dobry kontakt . A wszystko zaczęło się od tego, że brat Meli ukradł pistolet Gienkowi i poszedł z nim do szkoły… Na szczęście była to sportowa broń. Tymczasem Monika Zarzycka, która jest córką szefa Arka, miesza w małżeństwie chłopaka, którego za wszelką cenę chce poderwać. Doi tego stopnia, że zjawia się u Lucy i mówi jej wprost, że jej mąż ją zdradza. Niepostrzeżenie zabiera Lucy telefon, z którego wysyła do Arka wiadomości o tym, że nie kocha już męża. Ostatecznie Lucy spotyka się z ojcem Moniki i wyjaśnia mu, że jego córka usiłuje zniszczyć jej małżeństwo. Arek ma tylko nadzieję, że nie straci przez to pracy.
/ Polska / program

2019-06-10

11:45 19 +, odc. 137/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Mela nadal jest wstrząśnięta tym, ze jej brat ukradł Gienkowi pistolet i zamierzał strzelać z niego do ludzi w szkole. Na szczęście Gienek opanował sytuację i ma bardzo dobry wpływ na Bartka. Melania jest pod wrażeniem, zgadza się, żeby Gienek zabrał chłopca na strzelnicę. Nie zauważa, że Gienek ją podrywa. W końcu musi wyjaśnić mu, że nie ma u niej szans… Sebastian i Ela pomagają jego mamie zabrać ojca ze szpitala. Mężczyzna wypisał się na własne żądanie i chce wrócić do domu. Mimo, że Sebastian nienawidzi ojca, ze względu na mamę jest razem z nią. W mieszkaniu dochodzi do tragedii, mężczyzna wypija płyn do dezynfekcji ran, co jest dla niego zabójcze. Ojciec Seby umiera.
/ Polska / program
12:15 19 +, odc. 138/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Sebastian pomaga mamie zorganizować pogrzeb ojca. Siostra chłopaka jest pewna, że po śmierci ojca nikt ich już nie skrzywdzi. Ela wciąż jest przekonana, że między nią a Irkiem do niczego nie doszło, tymczasem Seba znajduje w łóżku zegarek Irkai zaczyna coś podejrzewać… Zuza uświadamia Eli, że spędzila noc z Irkiem. Dziewczyna jest zrozpaczona. Sebastian nie potrafi wybaczyć ani jej, ani Irkowi. Kasia od niedawna pracuje jako menager w hotelu. Pojawiają się pierwsze kłopoty z głośnymi i pijanymi gośćmi, na których skarżą się inni. Kasia podejmuje decyzję, żeby wyrzucić ich z hotelu, przez co naraża się szefowi. Jednak po oszacowaniu zniszczeń przeprasza Kasię koszem kwiatów.
/ Polska / program

2019-06-11

11:45 19 +, odc. 139/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Seba wie już, że Ela spędzila noc z Irkiem, kiedy on był w areszcie. Mela bardzo przeżywa to, że ukrywała prawdę. Tym bardziej, że Seba zrywa przyjaźń ze wszystkimi i postanawia wyprowadzić do mamy. Tymczasem w niespodziewanych okolicznościach – w szczerym polu, tuż po tym, jak Lucy i Arkowi skradziono podstępnie auto – dziewczyna zaczyna rodzić. Przejęty Arek wzywa karetkę. Na świat przychodzi ich synek Kubuś. Lucy i dziecko trafiają do szpitala. Melania zamyka videobloga. Po tym, jak nie powiedziała prawdy Sebastianowi, czuje, że oszukuje innych i żegna się ze swoimi fanami.
/ Polska / program

2019-06-12

11:45 19 +, odc. 140/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Zgrana paczka przyjaciół przeżywa kryzys. Mela postanawia zamknąć swojego bloga co zostaje wykorzystane przez Iwonę Małkowską. To ona przejmie rolę swojej koleżanki i zacznie nagrywać filmiki dotyczące jej znajomych. Była blogerka jest wściekła na Irka, uważa, że to przez niego relacje między przyjaciółmi się rozpadają. Za namową Leny postanawia z nim porozmawiać. Niestety jeszcze bardziej zaogniło to sytuację między nimi i ten zwalnia się z pubu u Oskara… Ela nie potrafi pogodzić się ze stratą Seby. Nadal próbuje walczyć o ich związek i podstępem ściąga go do mieszkania chłopaków. Dla niego jednak wszystko jest już skończone. Niespodziewanie przez przypadek porzucona dziewczyna doprowadza do pożaru mieszkania…
/ Polska / program

2019-06-13

11:45 19 +, odc. 141/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Po pożarze mieszkania wszyscy przenieśli się do Leny. Lokatorzy spalonego lokum spotykają się z jego właścicielem, mają nadzieję, że po remoncie znów będą mogli tam mieszkać. Niestety mężczyzna zrywa z nimi umowę. O kłopotach przyjaciół dowiaduje się Iwona Małkowska, która publikuje filmik dotyczący przykrej sytuacji na swoim blogu. Z jej nagrań wynika, że wszystkiemu winna jest Ela. Dziewczyna kompletnie się załamuje, znika i nie odbiera od nikogo telefonów… Kasia przeżywa chwile grozy. Okazuje się, że jej córki nie ma w żłobku, a matka nie odbiera od niej telefonów. Dzięki pomocy swojego szefa odnajduje kobietę z dzieckiem w towarzystwie mecenasa Pawlaka…
/ Polska / program

2019-06-14

11:45 19 +, odc. 142/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Mela jest podirytowana zachowaniem Iwony Machałowskiej i postanawia wznowić prowadzenie bloga. Dodatkowo Oskar obwinia ją o odejście Irka z pubu. Twierdzi, że stracił nie tylko dobrego barmana ale także kumpla. Dziewczyna postanawia z nim porozmawiać. Dochodzi do bardzo krępującego spotkania… Czy chłopak wróci do pracy za barem? Trwają poszukiwania nowego lokum. Zuza namawia przyjaciół żeby zamieszkali w domu, który otrzymali w spadku jej rodzice. Okazuje się, że Iwona Machałowska, której większość znajomych nie darzy sympatią, także chce się do nich wprowadzić. Czy zgrana paczka zgodzi się na jeszcze jedną współlokatorkę?
/ Polska / program

2019-06-17

11:45 19 +, odc. 143/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Paczka przyjaciół hucznie świętuje powrót Irka za bar. Rozbawiona i upojona alkoholem młodzież wraca do mieszkania Leny, która jest zła, ponieważ rano ma waży egzamin. Czekając na swoją kolej zasypia ze zmęczenia. Nie zostaje odpytana, przez co dostaje ocenę niedostateczną i traci szansę na stypendium. Dziewczyna jest bardzo zdenerwowana i wylewa całą frustrację na swoich znajomych… Mężczyzna mieszkający obok Zuzy nie może pogodzić się z faktem, że lada chwila w jego sąsiedztwie pojawią się nowi współlokatorzy. Zdenerwowany sąsiad najpierw wybija okno w mieszkaniu rodziców dziewczyny, a następnie niszczy skrzynkę z bezpiecznikami…
/ Polska / program

2019-06-18

11:45 19 +, odc. 144/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Mecenas Pawlak bardzo polubił swojego wnuka. Na wieść o tym, że Kubuś będzie nosił nazwisko Arka Brzezińskiego czuje się urażony. Mama Kasi namawia młodych rodziców do zmiany zdania. Czy kobiecie uda się przekonać Lucy i jej partnera? Związek Leny i Oskara przeżywa kryzys. Dziewczyna zarzuca mu, że jest egoistą i wcale się nią nie interesuje. Chłopak nie widzi w swoim zachowaniu nic złego, ale po trudnej rozmowie postanawia zawalczyć o swoją ukochaną.
/ Polska / program

2019-06-19

11:45 19 +, odc. 145/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Zuzie bardzo zależy, aby Kacper zaprzyjaźnił się z Iwoną Małkowską, jednak ten jest w stosunku do niej bardzo nieufny. Spotykają się we trójkę i niefortunny przypadek sprawia, że chłopak przekonuje się do dziewczyny. Co będzie powodem nabrania sympatii do nowej współlokatorki? Rafał i Pola nadal prowadzą swój biznes sprzedając jedzenie z foodtrucka. Niestety dziewczyna coraz gorzej się czuje, ponieważ od dłuższego czasu jest poważnie przeziębiona. W wyniku złego samopoczucie trafia na SOR. W szpitalu okazuje się, że nowa miłość Rafała nie tylko ma zapalenie płuc, ale także jest w ósmym tygodniu ciąży…
/ Polska / program

2019-06-21

11:45 19 +, odc. 146/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Irek spotyka na uczelni Monikę, która okradła Kacpra i jego babcię. Postanawia uprzedzić jej nowego chłopaka o tym jaka naprawdę jest jego dziewczyna. Zdenerwowana Monika chcąc się zemścić wpędza go w poważne kłopoty… Pola nadal przebywa w szpitalu. Rafał bardzo się boi, że nie poradzi sobie z dwójką dzieci oraz pracą. Pomocą w całej sytuacji okazuje się być mama Kasi, która stawia młodego tatę do pionu, tłumacząc, że na pewno sobie poradzi.
/ Polska / program

2019-06-24

08:00 19 +, odc. 312 Logo TVN
Opis (streszczenie): Lena jest wdzięczna, że przyjaciele byli przy niej i pomogli jej w walce z nałogiem po tym, jak rozstała się z Filipem. Wie, że chłopak jest w nowym związku, ale postanawia walczyć o ukochanego. Niezrażona tym, że Filip ją odtrąca, wysyła mu ich wspólny filmik. Odkrywa to jego nowa dziewczyna. Gabrysia spotyka się z Leną i prosi, żeby dała mu spokój. Żona Frodo chce zemścić się na Sebie. Płaci jednej z klientek szkoły tańca, żeby uwiodła chłopaka. Sebastian odrzuca zaloty dziewczyny, a wtedy ona oskarża go o próbę gwałtu…
/ Polska / program
08:30 19 +, odc. 313 Logo TVN
Opis (streszczenie): Kasia odpowiada za rekrutacje personelu w hostelu. Krzysiek prosi ją, by zatrudniła Monikę. Okazuje się jednak, że w hostelu będzie pracowała również Zuza, której Monika jakiś czas temu „ukradła” chłopaka, i która nie chce mieć z nią nic wspólnego. Kasia postanawia dać szansę obu dziewczynom. Frodo pojawia się w szkole tańca, żeby przeprosić Sebę za zachowanie Patrycji. Przy okazji proponuje Marcelowi, że zapłaci mu za zerwanie z Alą. Marcel dla żartu zgadza się rozstać z dziewczyną w zamian za skuter. Frodo bierze to na poważnie, kupuje go dla Marcela. Ma nadzieje, że dzięki temu odzyska ukochaną. Wkrótce Ala o wszystkim się dowiaduje i jest wściekła na obu chłopaków.
/ Polska / program
11:45 19 +, odc. 147/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Jedna z dziewczyn szkoły tańca oskarża Alę o kradzież pieniędzy. Szybko wychodzi na jaw, że miała ona problemy z narkotykami. O całej sprawie dowiaduje się także jej szefowa. Czy zdesperowana nastolatka dostanie drugą szansę? Rodzice Zuzy postanowili sprzedać dom. Cała paczka ponownie musi znaleźć nowe lokum. Iwonie Małkowskiej bardzo zależy, aby nadal mieszkać ze zwariowaną paczką znajomych. Jej przyjaciele nie są jednak chętni do tego. Nieoczekiwanie dziewczynie udaje się wynająć stare mieszkanie chłopaków.
/ Polska / program

2019-06-25

08:00 19 +, odc. 314 Logo TVN
Opis (streszczenie): Frodo trafił do szpitala po wypadku na skuterze. Ala czuje się winna, bo tuż przed zdarzeniem się z nim pokłóciła. Marcel jest zazdrosny, bo jego dziewczyna wciąż czuwa przy rannym chłopaku. Chce, żeby przestała go odwiedzać. Kiedy Ala dostaje wiadomość, że Frodo odzyskał przytomność, okłamuje Marcela i jedzie do szpitala. Marcel śledzi dziewczynę i odkrywa prawdę… Zuza zaczyna pracę w hostelu Kasi, Witka i Grześka. Kacper nie jest zadowolony, że jego dziewczyna będzie pracowała z Moniką, ale nic nie może na to poradzić. Jest zdenerwowany również dlatego, że czeka go spotkanie z inwestorem zainteresowanym aplikacją, którą napisał. Wkrótce Monika odkrywa, że umowa, którą inwestor zaproponował Kacprowi, jest dla chłopaka niekorzystna. Namawia Krzyska, żeby to on zainwestował w aplikację…
/ Polska / program
08:30 19 +, odc. 315 Logo TVN
Opis (streszczenie): Lena ma wyrzuty sumienia po tym, jak rozbiła związek Filipa i Gabrysi. Stara się o wszystkim zapomnieć i postanawia założyć konto na portalu randkowym. Filip uświadamia sobie, że tęskni za Leną. Zanim jednak zdąży cokolwiek zrobić, dziewczynie wpada w oko Szymon Regulski, który przypomina jej Oskara. Umawiają się na randkę. Irek odadza Kacprowi podpisanie niekorzystnej umowy na sprzedaż nowej aplikacji. Chłopak kontaktuje się więc z inwestorem podstawionym przez Monikę i Krzyśka. Wkrótce dowiaduje się, że tak naprawdę kupnem aplikacji jest zainteresowany Krzysiek. Mimo wszystko postanawia zaryzykować i podpisuje z nim umowę.
/ Polska / program
11:45 19 +, odc. 148/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Iwona Małkowska po tym jak znalazła mieszkanie dla grupy przyjaciół czuje, że teraz może dyktować wszystkim warunki. Podczas wizyty właściciela dziewczyny próbują ukryć przed nim, że do mieszkania ponownie wprowadzili się kłopotliwi współlokatorzy. Niestety mężczyzna dowiaduje się o wszystkim… Czy zgrana paczka będzie musiała ponownie się przeprowadzić? Lena na swojej uczelni spotyka Sarę – dziewczynę, która kiedyś widywała się z Oskarem i wciąż o nim myśli. Nastolatka postanawia skorzystać z okazji, że chłopak poszukuje barmanki i zatrudnia się w jego pubie. Lena jest wściekła, uważa, że to wszystko negatywnie odbije się na jej związku.
/ Polska / program

2019-06-26

08:00 19 +, odc. 316 Logo TVN
Opis (streszczenie): Lucy i Arek maja niebawem sprawę sadową dotyczącą adopcji Kubusia. Wnykowa nachodzi ich, twierdząc, że chce zobaczyć się z Damiankiem i Kubusiem. Wściekły Arek uważa, że nie mogą zaufać kobiecie. Mecenas Pawlak sądzi podobnie i odradza Lucy jakiekolwiek kontaktu z rodziną biologiczną do czasu zakończenia procesu adopcyjnego. W Addiction odbywają się warsztaty z youtuberem Reżyserem Życia. Z jego pomocą, Irek i Konrad chcą udowodnić Magdzie Wolskiej, że jest lepsza, niż sama o sobie myśli. Chcą zmusić ją do okazania ludzkich odruchów…
/ Polska / program
08:30 19 +, odc. 317 Logo TVN
Opis (streszczenie): Mela jest zestresowana, ponieważ ma spotkać się w pubie z Jankiem i jego mamą. Dziewczyna chcąc zdobyć jej sympatię, pomaga znaleźć pracę na najbliższe tygodnie, jako opiekunka do dziecka. Kobieta od razu spotyka się z potencjalnymi pracodawcami. Tymczasem para tęskni za wspólnym mieszkaniem i planuje przyszłość po wyjeździe mamy Janka. Niespodziewanie okazuje się, że kobieta dostała pracę na stałe i zostaje w Krakowie… Lucy nie może darować sobie tego, że Wnykowa ich okradła. Postanawia pojechać do rodziny i odzyskać pieniądze. Lena jedzie razem z nią. Na miejscu okazuje się, że Wnykowa jest chora, dzieci nie mają co jeść, a mieszkanie brudne i zaniedbane. Lucy postanawia działać. Wzywa lekarza, robi zakupy i gotuje dzieciom obiad. Arek dowiaduje się od matki Kasi o tym, co robi Lucy. Przyjeżdża do Wnyków i usiłuje przemówić żonie do rozsądku, ale dziewczyna stawia na swoim.
/ Polska / program
11:45 19 +, odc. 149/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Pola czuje się lepiej i opuściła już szpital. Razem z Rafałem chcą zrobić niespodziankę swoim znajomym, dlatego nikomu nic nie mówią o ciąży. Niestety o wszystkim dowiaduje się Iwona Małkowska, która obwieszcza dobrą nowinę na swoim blogu. Mela jest zawiedziona, że zdobywa taka informację z bloga znienawidzonej koleżanki. Niespodziewanie młoda mama zaczyna krwawić i ponownie trafia na SOR. Czy uda się uratować dziecko? Irek i Monika wciąż toczą ze sobą wojnę. Nastolatka nie daje za wygraną i nadal mści się na chłopaku. Ten nie pozostaje dłużny i rozkleja na uczelni plakaty kompromitujące dziewczynę.
/ Polska / program

2019-06-27

08:00 19 +, odc. 318 Logo TVN
Opis (streszczenie): Kacper testuje swoją nową aplikację. Wszyscy przyjaciele biorą udział w testach. Aplikacja wskazuje, że Irek i Iwona to idealne dopasowanie, podobnie Janek i Mela. Kacper sprawdza swoje dopasowanie z Zuzą. Po przejściu testu dostaje informację, że raczej powinni się unikać, ponieważ stopień ich dopasowania to jedynie 19%. Załamany chłopak jest przekonany, że coś jest nie tak z jego aplikacją. Szczególnie, że Zuzie i Konradowi wskazała dopasowanie na poziomie 97%. Tymczasem Lena spotyka się z Szymonem Regulskim, chociaż wciąż myśli o Filipie. Szymonowi zależy na dziewczynie i postanawia przyznać się, że ma dziecko. Wkrótce Sara dowiaduje się o ich związku i chce zemścić się na Szymonie. Wyjawia Lenie prawdę o tym, że chłopak na płatne zlecenie matki Krzyśka chciał ją poderwać. Ala nie może zapomnieć o Frodo, który nadal leży w szpitalu.
/ Polska / program
08:30 19 +, odc. 319 Logo TVN
Opis (streszczenie): W małżeństwie Arka i Lucy panuje napięta atmosfera. Areki nie chce, żeby jego żona pomagała Wnykom. Uważa, że ci wykorzystują jej dobroć. Podobnie sądzi mecenas Pawlak, jedynie ojciec dziewczyny staje po jej stronie. Lucy nie wyobraża sobie, że mogłaby przekreślić rodzinę synka, dlatego ponownie przyjeżdża do domu Wnyków. Lucy odkrywa, że jedna z córek Wnyków ma wyjątkowe zdolności matematyczne. Chce pomóc 9-latce, bo uważa, że taki talent nie może się zmarnować. Kacper poznaje dziewczynkę i również jest pod wrażeniem jej umiejętności. Tymczasem Sara jest zadowolona, ponieważ doprowadziła do rozstania Szymona i Leny. Dziewczyna jest przekonana, ze to ona lepiej pasuje do chłopaka. Jednak Szymonowi zależy na Lenie i jest wściekły, kiedy dowiaduje się o intrydze Sary.
/ Polska / program
11:45 19 +, odc. 150/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Pola i Rafał nie mogą pozbierać się po stracie dziecka. Dziewczyna postanawia wyjechać na jakiś czas do mamy… Mela zdaje dziś ważny egzamin. Choć jest zdenerwowana, to świetnie sobie z nim radzi. Zostaje zaproszona na zdjęcia próbne. Jeżeli wszystko się uda ma szansę dostać wymarzoną rolę w filmie. W pubie Oskara trwają przygotowania do eventu integracyjnego, Klient jest bardzo wymagający, dlatego wszystko musi wyglądać idealne. Sara wpada na genialny pomysł, który przypadł do gustu wszystkim uczestnikom oraz Oskarowi. Lena jest wściekła, że dziewczyna zapunktowała u jej chłopaka i wpada w szał kiedy widzi, że ta ciągle go podrywa.
/ Polska / program

2019-06-28

08:00 19 +, odc. 320 Logo TVN
Opis (streszczenie): Chcąc pomóc Lucy i Arkowi, Mela zgadza się zaopiekować ich synami. Janek potajemnie spotyka się z dziewczyną w mieszkaniu kobiety. Niespodziewanie pojawia się tam ojciec Lucy, ale widząc zakochanych, wycofuje się niepostrzeżenie. Spotyka Arka, który, chcąc zażartować z żony i rzekomo chorego Janka, wykrada chłopców z mieszkania. Mela i Janek są przerażeni zniknięciem dzieci. Arek godzi się z żoną i próbuje zaakceptować to, że będzie pomagała rodzinie Wnyków. Pub Scarface zostaje zdemolowany, a Iwona i Kaja chcą zrezygnować z pracy. Wkrótce w zjawia się tam mężczyzna, który żąda haraczu od Sary. Dziewczyna postanawia zatrudnić ochroniarza.
/ Polska / program
08:30 19 +, odc. 321 Logo TVN
Opis (streszczenie): Szymon Regulski stara się odzyskać Lenę i doprowadza do spotkania. Dziewczyna jednak tęskni za Filipem, który odwzajemnia jej uczucia. Widzi ukochaną z Szymonem i postanawia się wycofać. Wkrótce Lena dowiaduje się, że Filip chce do niej wrócić. Niestety Gabrysia również zamierza odzyskać chłopaka. Lena jest świadkiem ich pocałunku. Frodo wychodzi ze szpitala. Nie mogąc pogodzić się ze stratą Ali, znów zajmuje się nielegalnymi interesami. Seba nie chce pozwolić na to, by zmarnował sobie życie, dlatego przekonuje przyjaciela, że powinien zająć się uczciwą pracą. Tylko wtedy ma szanse u Ali, która wciąż go kocha. Frodo zostaje ochroniarzem w pubie Sary i od razu zyskuje sympatię Kai.
/ Polska / program
11:45 19 +, odc. 151/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Związek Leny i Oskara przechodzi kryzys. Dziewczyna nie może znieść faktu, że jej ukochany ulega Sarze. Czuje się bezsilna i obawia się, że to wszystko może dorowadzić do rozstania. Iwona Małkowska nie może znieść tego, że Mela dostaje rolę w tym samym filmie co ona. Jest bardzo zdenerwowana, co odbija się na jej współlokatorach. Kiedy zatrzaskuje się w łazience, nikt z przyjaciół nie zamierza jej pomóc . Dziewczyna spędza tam kilka godzin…
/ Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla 19+. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku 19+ w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji 19+.

Poprzednie emisje 19+

Emisja 19+ miała miejsce:

2019-05-24, 16:30 19 +, odc. 405 Logo TVN
Polska / program
2019-05-24, 14:00 19 +, odc. 404 Logo TVN
Opis (streszczenie): W szkole tańca Ali i Sebastiana organizowany jest dzień otwarty, który ma zachęcić do zapisywania się na zajęcia. Ala, Seba i Gosia są zdenerwowani, zależy im, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Niespodziewanie pojawia się tam Marcel z Kają i Frodo. Organizuje pokaz fit pary, czyli Kai i Frodo, której jest menagerem. Seba jest wściekły i ma zamiar wyrzucić ich ze szkoły, jednak okazuje się, że proponowane przez Marcela zajęcia z fit parą cieszą się dużym zainteresowaniem i zapisuje się na nie sporo osób… Tymczasem Mela podpisuje umowę na wynajem lokalu, w którym zamierza otworzyć swój zakład manicure. Przyjaciele postanawiają to świętować i połączyć imprezę Meli z parapetówką Lucy i Arka. Ku zaskoczeniu wszystkich na imprezie pojawia się Dominika, którą zaprosiła Lucy. Dziewczyny świetnie się razem bawią¶
Polska / program
2019-05-24, 12:45 19 +, odc. 116/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ela jest bardzo zakochana w Sebastianie i okazuje to na swój sposób. Dziewczyna robi niespodzianki i naprasowuje różowe serduszka na ubrania ukochanego. Seba ma dosyć jej zachowania, tym bardziej, że przez to staje się pośmiewiskiem wśród kumpli i uczestników kursu tańca. Ela załamuje się i postanawia zmienić swój sposób bycia. Tymczasem Adrian wymusza na Ali kradzież kluczy do magazynu. Chce tam przechować paczki, ale nie przyznaje się, co w nich jest. Ala zgadza się pomóc Adrianowi, a tajemnicze pakunki składają w kantorku ochroniarza magazynu. Dziewczyna odkrywa, że w przesyłkach znajdują się ładunki wybuchowe, a Adrian planuje podłożyć je na komisariacie policji. Ala chce się wycofać, ale jest za późno. Dochodzi do wybuchu…
Polska / program
2019-05-24, 12:10 19 +, odc. 115/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Lena i Oskar są zakochani i bardzo szczęśliwi. Pod wpływem euforii Lena zgadza się, żeby Kaja zamieszkała razem z nią i Melą. Wkrótce dziewczyna się wprowadza i okazuje się, że jej chłopakiem jest Eryk Kalinowski. Szybko wychodzi również na jaw, że Kaja zdradza go z innym mężczyzną, który odwiedza ją w mieszkaniu. Dziewczyny nie chcą się na to zgodzić. Lena planuje wyrzucić Kaję, ale po podpisaniu umowy najmu nie jest to możliwe. Tymczasem Lucy i Arek przygotowują się na narodziny synka. Muszą pomóc także ojcu dziewczyny, który podpisał podejrzaną umowę z akwizytorem. Arek wpada w szał i chce rozmówić się z oszustem. W nerwach atakuje mężczyznę. Odzyskuje pieniądze, lecz naraża się Lucy. Dziewczyna jest zła i boi się napadów agresji narzeczonego. Dochodzi do wniosku, że nie zna go wystarczająco dobrze…
Polska / program
2019-05-23, 16:30 19 +, odc. 404 Logo TVN
Polska / program
2019-05-23, 14:00 19 +, odc. 403 Logo TVN
Opis (streszczenie): Mela ma kiepski humor z powodu zabawy, jaką Iwona i Dominika urządziły poprzedniego dnia z laleczką voodoo. Ma już dość złośliwych koleżanek i pracy w Addiction. Kacper nakłania ją do założenia firmy i rozkręcenia biznesu paznokciowego. Z pomocą Kasi i Rafała znajduje tez lokal, w którym Mela mogłaby otworzyć swój zakład manicure. Mela jest oszołomiona tym, jak szybko wszystko się dzieje, ale podejmuje decyzję – wynajmie lokal i otwiera firmę¶ Tymczasem Lena wychodzi ze szpitala, w domu witają ją przyjaciele. Dziewczyna dowiaduje się, że Filip zrezygnował dla niej z wyjazdu na turniej siatkarski do Czech. Nie chce, żeby tak było i proponuje Filipowi wspólny wyjazd – ona w charakterze kibica.
Polska / program
2019-05-23, 12:45 19 +, odc. 114/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Lena szuka współlokatora na miejsce Kasi i Rafała. Zgłasza się do niej Kaja Jarosik, która chodziła z paczką przyjaciół do liceum. Jeszcze w szkole Kaja i Lena śmiertelnie się pokłóciły… Tymczasem Pola ma nadzieję, że Rafał się w końcu do niej wprowadzi. Jednak chłopak nie jest jeszcze na to gotowy. Oskar bardzo tęskni za Leną. Nie wie, że dziewczyna doznała poważnego wypadku na treningu siatkówki i wylądowała na SORze. Kiedy do niego dzwoni, chłopak natychmiast pędzi do szpitala. Na miejscu okazuje się, że badanie tomograficzne głowy wykazało rozległe zmiany. Lena boi się, że ma raka mózgu. Ponowne badanie wyklucza chorobę, a przeżycia związane z pobytem w szpitalu zbliżają do siebie parę.
Polska / program
2019-05-23, 12:10 19 +, odc. 113/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Melania nie może pogodzić się z tym, co stało się z Alą. Przyjaciele chcą rozdzielić ją z Adrianem i szukają informacji na jego temat. Okazuje się, że mężczyzna ma wyrok w zawieszeniu za wszczynanie zamieszek. Co więcej, jego była dziewczyna została brutalnie pobita podczas jednej z manifestacji. W wyniku napaści straciła ich dziecko i od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim. Przyjaciele chcą, aby dziewczyna opowiedziała Ali swoją historię. Tymczasem Jola boi się, że nie podoba się Irkowi, ponieważ ten nie chce z nią sypiać. Prawda jest taka, że chłopak przestraszył się związku z jedną kobietą do końca życia. Irek wyznaje Joli, że spanikował na myśl o ślubie. Wspólnie podejmują decyzje o rozstaniu.
Polska / program
2019-05-22, 16:30 19 +, odc. 403 Logo TVN
Polska / program
2019-05-22, 14:00 19 +, odc. 402 Logo TVN
Opis (streszczenie): Kasia i jej bliscy planują jej ślub z Witkiem. Lucy zgadza się być druhną przyjaciółki. Jednak Kasie martwi jej mama, która ma problem z alkoholem, ale twierdzi, żre zaczęła chodzić na terapie. W każdym razie Kasia dba o to, żeby jej mama nie miała styczności Z alkoholem. Lucy przyłapuje Anetę na dopijaniu wina z cudzych kieliszków, mówi o tym przyjaciółce, Kasia jest załamana. Postanawia szczerze porozmawiać z mamą. Aneta przyznaje się córce, że stchórzyła nie była na spotkaniu z terapeutą. Prosi Kasię, aby poszła tam z nią. Tymczasem Iwona i Dominika dla żartu robią laleczkę voodoo z podobizną Meli. Dla Meli nie ma w tym nic śmiesznego, przeciwnie, dziewczyna wierzy, że to przynosi pecha i jest przestraszona…
Polska / program
2019-05-22, 12:45 19 +, odc. 112/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Lena nie chce mieć nic wspólnego z Miłoszem, odkąd była świadkiem agresywnego zachowania mężczyzny wobec syna. Kiedy spotykają się na uczelni, dziewczyna ostatecznie z nim zrywa. Mężczyzna jest wściekły i chce się zemścić. Okazja nadarza się podczas zajęć, które prowadzi Miłosz. Doktorant kompromituje Lenę mówiąc studentom, że sypiała z nim, żeby zdobyć pytania na kolokwium. Tymczasem Ala nadal nie dostrzega, że Adrian manipuluje jej uczuciami. Jego grupa organizuje manifestację przed knajpą, w której sprzedawano narkotyki, po zażyciu których zmarła młoda dziewczyna. Ala bierze udział w zamieszkach. Lucy i Arek siłą zabierają ranną dziewczynę z niebezpiecznego miejsca. Adrian ma pretensje, że dziewczyna go zostawiła…
Polska / program
2019-05-22, 12:10 19 +, odc. 111/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Irek i Oskar wyciągają Jolę z imprezy. Irek liczy, że dzięki temu, zbliży się do Joli i znów będą razem. Tymczasem mężczyzna, z którym imprezowała, nie daje jej spokoju i nachodzi ją w domu. Zdesperowana dziewczyna okłamuje go mówiąc, że ma AIDS. To ostatecznie kończy ich znajomość. Jola jednocześnie wyznaje Irkowi, że umówiła się z Konradem tylko dlatego, żeby nie ulec dawnej miłości… Para postanawia znów być razem. Tymczasem Lucy przygotowuje się na wizytę rodziców Arka. W czasie spotkania okazuje się, że są przeciwni ich zaręczynom i nie zamierzają pomagać w przygotowaniach do ślubu. Na domiar wszystkiego, ojciec Kamila dowiaduje się o problemach Lucy i daje jej pieniądze na wesele. Dziewczyna nie chce ich przyjąć...
Polska / program
2019-05-21, 16:30 19 +, odc. 402 Logo TVN
Polska / program
2019-05-21, 14:00 19 +, odc. 401 Logo TVN
Opis (streszczenie): Odkąd w mieszkaniu Leny pojawiła się jej mama, wiele się zmieniło. Mela zatrzymała się z Kacprem w domu Krzyśka, a Ala i Magda tez nie przepadają za kobietą i nie mogą się z nią dogadać. Lena i jej ojciec nadal są w szpitalu. Dziewczyny wiedzą, że Lena chce, aby jej tata zamieszkał z nimi po wypisaniu, bo nie ma gdzie się zatrzymać. Tymczasem Irek przyznaje się Dominice, że chciał umówić ja na randkę z Adrianem Kubackim. Chłopak dowiaduje się, że ktoś z jego telefonu odwołał ich spotkanie i w pierwszej kolejności podejrzewa Iwonę. Jednak dziewczyna się nie przyznaje i Irek dochodzi do wniosku, że mogła to zrobić Mela… Mela przyznaje się do intrygi. Iwona w ramach zemsty za Irka odgrywa się na Meli w podobny sposób…
Polska / program
2019-05-21, 12:45 19 +, odc. 110/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Kasia nie może pogodzić się z tym, że jej mama spotyka się z żonatym mężczyzną. Nie zamierza ukrywać, że jej się to nie podoba. Zmienia zdanie dopiero, kiedy Jacek staje na wysokości zadania podczas upadku Julki z łóżka. Dzięki pomocy mężczyzny, dziewczynka szybko trafia pod opiekę lekarzy. Kasia postanawia nie wtrącać się w życie swojej matki. Tymczasem nowy chłopak zabiera Jolę na imprezę. Na miejscu dziewczyna orientuje się, że mężczyzna robi nielegalne interesy. Na imprezie jest alkohol, narkotyki oraz prostytutki. Jola chce wracać, ale mężczyzna zabiera jej telefon... Dziewczynie udaje się wykraść jego komórkę i zamieścić na blogu Meli filmik z wołaniem o pomoc. Irek i Oskar ruszają Jolce na ratunek.
Polska / program
2019-05-21, 12:10 19 +, odc. 109/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Mela jest załamana po rozstaniu z Brunem. Tymczasem Kasia i Rafał mają tego dnia rozprawę rozwodową. Kasia jest bardzo zdenerwowana, obawia się, że w ostatniej chwili Rafał zmieni zeznania. Finalnie rozstają się w zgodzie i postanawiają być jak najlepszymi rodzicami dla Julki. W pubie Oskara pojawia się bezdomny mężczyzna, któremu chłopak zaproponował pracę. Problem w tym, że Oskar nie przemyślał czym nowy pracownik ma się zająć. Mężczyzna nie chce, żeby Oskar litował się nad nim, a chłopak czuje, że znów zawalił…
Polska / program
2019-05-20, 16:30 19 +, odc. 401 Logo TVN
Polska / program
2019-05-20, 14:00 19 +, odc. 400 Logo TVN
Opis (streszczenie): Mela spędziła z Kacprem romantyczną noc w hostelu Kasi. Obydwoje są bardzo zakochani i szczęśliwi. Krzysiek zgadza się, żeby Mela zatrzymała się u nich na jakiś czas. Kacper chce mieć dziewczynę przy sobie. Nawet kiedy Lena każe mamie przeprosić jej przyjaciółkę i proponuje powrót do mieszkania, Mela nie chce, bo teraz najbardziej chce być blisko Kacpra. Tymczasem ojciec Leny dziękuje córce, że uratowała mu życie. Mówi jej też, że nie ma dokąd pójść po operacji, nie ma gdzie mieszkać. Dziewczyna zastanawia się nad tym, żeby wziąć ojca do siebie. Jej matka jest temu przeciwna, uważa, że mężczyzn to egoista i manipulant. Iwona i Zuza wciąż ekscytują się Adrianem Kubackim. Zazdrośni Konrad i Irek postanawiają działać. Chcą umówić Adriana na randkę z Dominiką. O intrydze chłopaków dowiaduje się Iwona i też zaczyna działać. Koniec końców do kina z Adrianem idą Iwona i Zuza.
Polska / program
2019-05-20, 12:40 19 +, odc. 108/165 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Oskar dostał wyrok za posiadanie narkotyków. W ramach kary ma wykonywać prace społeczne w ośrodku dla bezdomnych. Chłopak nie zamierza się przemęczać i płaci bezdomnym za wykonywanie jego obowiązków. Sam w tym czasie wyśmiewa się z nich i nagrywa złośliwe filmiki, które wrzuca na bloga Melanii. Przyjaciele są oburzeni jego zachowaniem. W końcu dręczony wyrzutami sumienia Oskar postanawia zaoferować bezdomnemu mężczyźnie pracę w swoim pubie. Iwona Małkowska, chcąc zniszczyć związek Meli, umawia się na randkę z przyjacielem Bruna, który proponuje spotkanie we czwórkę. Mela odkrywa intrygę Iwony. Jednak Bruno nie wierzy ukochanej i uważa, że ma obsesję na punkcie Małkowskiej. Kłócą się i zrywają ze sobą…
Polska / program

Emisja w stacjach

19+ można obejrzeć w:

Emisje w: TVN, TVN 7

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info