Reklama
00:30 Trwa  Najdziwniejsze na świecie - Seria 1, odc. 6
01:30 Allo, allo! - seria 8, odc. 3
02:10 Top Gear - Seria 11, odc. 6
03:10 Kostka - Seria 8, odc. 4
00:55 Trwa  Wstydliwe choroby - Seria 6, odc. 1
01:55 Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa - Seria 28, odc. 6
02:50 Nie mówcie pannie młodej - Seria 11, odc. 8
03:40 Nie mówcie pannie młodej - Seria 8, odc. 10
01:00 Trwa  Zbrodnie, które wstrząsnęły Australią - Seria 1, odc. 3
02:00 Na pierwszej linii - Seria 1, odc. 9
02:45 Na pierwszej linii - Seria 1, odc. 10
03:35 Dorwać złodzieja - Seria 1, odc. 15
00:00 Trwa  Wyspa miłości, odc. 43
01:30 Seks-wypadki: Niefortunny wypadek
02:30 Wyswatani przez rodziców: Rzeczywiście długo i szczęśliwie?
03:25 Ciąża z zaskoczenia: Poród w samolocie
03:50 Wiza na miłość, odc. 1
01:00 Trwa  Małe i przewspaniałe, odc. 7
01:55 Najlepszy projektant wnętrz 2, odc. 16
02:55 Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn 3, odc. 9
03:25 Domy gwiazd 4, odc. 11
03:50 Meblokreacje 3, odc. 5
00:15 Trwa  Paul Hollywood i miejskie wypieki, odc. 7/10
01:10 Najlepsze knajpy na plaży, odc. 1/7
01:35 Najlepsze knajpy na plaży, odc. 2/7
02:05 Akcja: Restauracja!, odc. 3/7
02:55 Posiekani, odc. 4/13: Turniej gwiazd: część 2
03:45 Mistrzostwa w świątecznych wypiekach, odc. 1/7
00:30 Trwa  Zyskowny remont, odc. 11/12
01:30 Dom od nowa, odc. 1/13
02:00 Dom od nowa, odc. 2/13
02:30 Maja w ogrodzie, odc. 10
03:00 Maja w ogrodzie, odc. 22
03:30 Maja w ogrodzie, odc. 5
00:15 Trwa  Francuskie wędrówki Julie 4, odc. 14
01:15 Postój z Anthonym Bourdainem, odc. 8
02:00 Jakubiak rodzinnie, odc. 3
02:30 David w Europie 5, odc. 5
03:00 Desery Dekera 2, odc. 7
03:30 Zielona rewolucja Marty Dymek, odc. 6
00:30 Trwa  Panny młode z piekła rodem, sez. 10, odc. 8
01:30 Ślub od pierwszego wejrzenia: Pierwszy rok - Ślub Douga i Jamie, sez. 1, odc. 9
02:30 Cztery wesela - ...I latarnia życzeń, sez. 3, odc. 26
03:30 Mieszkając z wrogiem - Rodzice: nadopiekuńczy kontra pobłażliwi, sez. 1, odc. 2
00:35 Trwa  FIA Puchar Świata Samochodów Turystycznych: Słowacja - podsumowanie wyścigów
01:30 RSMP Raport, odc. 6
02:05 Klasyki motoryzacji, odc. 68
02:35 4x4, odc. 51
03:05 Formuła E - Kierowcy przyszłości - Sezon 2, odc. 8
03:35 Kroniki sportu motorowego (1950-1975), odc. 1
01:00 Trwa  8 minut, by ocalić życie, odc. 3
02:00 Urodzie na ratunek, odc. 7
03:00 Obcy wewnątrz nas: Wakacje z piekła rodem
03:50 Mała piękność: Cambrie kontra Jaimie: do walki!
00:40 Trwa  Projekt Lady, sez. 3, odc. 11/12
01:40 Project Runway: Młodzi projektanci, odc. 2/8
02:35 W roli głównej - Michel Moran, odc. 2/6
03:05 W roli głównej - Szymon Bobrowski, odc. 6
03:35 Wiem, co jem, sez. 4, odc. 15
01:00 Trwa  Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 366
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 22, odc. 312
03:00 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 7/10

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały lifestyle.

  • 18.11, 20:30 NASCAR 2018: MENCS 2018 Homestead-Miami Speedway - transmisja wyścigu (Motowizja) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały lifestyle.

  • 16.11, 18:00 Zarobić na remoncie - Pani wiceprezes Veronica Montelongo, sez. 3, odc. 10 (Lifetime) Godziny emisji
  • 16.11, 21:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 7, odc. 1 (Lifetime) Godziny emisji
  • 16.11, 21:00 Jak tanio urządzić dom 2, odc. 2 (Domo+) Godziny emisji
  • 16.11, 22:00 Bitwa na smaki: David vs Matteo, odc. 4 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 16.11, 22:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 7, odc. 2 (Lifetime) Godziny emisji
  • 17.11, 01:30 Niebezpieczne związki, odc. 3 (TLC) Godziny emisji
  • 17.11, 12:00 Wiza na miłość: Młodzi i niespokojni (TLC) Godziny emisji
  • 17.11, 15:05 Jamie gotuje po włosku, odc. 2 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 17.11, 16:00 Na Osi, odc. 796 (Motowizja) Godziny emisji
  • 17.11, 16:00 Kucharskiego pomysł na kuchnię, odc. 9 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 17.11, 16:00 Kiedy dzieci mają dzieci: Chodzi tylko o Laurę (Discovery Life) Godziny emisji
  • 17.11, 18:00 Daleko od miasta 5, odc. 7 (Domo+) Godziny emisji
  • 17.11, 20:20 Anthony Bourdain: miejsca nieznane 10, odc. 1 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 17.11, 21:00 Wielkie Projekty 15, odc. 5 (Domo+) Godziny emisji
  • 17.11, 21:10 Anthony Bourdain: miejsca nieznane 10, odc. 2 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 17.11, 22:00 Pasjonaci czy wariaci?, odc. 3 (TLC) Godziny emisji
  • 18.11, 01:30 Niebezpieczne związki, odc. 4 (TLC) Godziny emisji
  • 18.11, 11:00 Rodzice na szóstkę: Niespodzianka na Dzień Matki (TLC) Godziny emisji
  • 18.11, 11:30 Donna Hay – od podstaw do perfekcji, odc. 5 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 18.11, 12:00 Motojazda, odc. 206 (Motowizja) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały lifestyle znajdują się stacje: BBC Brit, BBC Lifestyle, CBS Reality, Discovery Life, Domo+, Food Network, HGTV, Kuchnia+, Lifetime, Motowizja, Polsat Cafe, Polsat Play, TLC, TVN Style, TVN Turbo.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info