Reklama
09:10 Trwa  Top Gear Top 41 - Seria 1, odc. 1
10:15 Top Gear Top 41 - Seria 1, odc. 2
11:20 Top Gear Top 41 - Seria 1, odc. 3
12:25 Dragons' Den: Jak zostać milionerem - Seria 15, odc. 3
09:40 Trwa  Dom w słońcu - Seria 7, odc. 26
10:40 Dom w zasięgu miasta 2 - Seria 1, odc. 4
11:45 Wielkie brytyjskie wypieki - Seria 7, odc. 3
12:50 Masterchef: Zawodowcy - Seria 11, odc. 5
10:00 Trwa  Dog - łowca przestępców - Seria 6, odc. 1
11:00 Dorwać złodzieja - Seria 2, odc. 8
11:30 Królowie aukcji - Seria 1, odc. 16
12:00 Królowie aukcji - Seria 1, odc. 17
12:30 Królowie aukcji - Seria 1, odc. 18
10:00 Trwa  Kiedy dzieci mają dzieci: Rodzice na balu
11:00 In vitro. Czekając na dziecko: Karolina i Jakub
12:00 Wyswatani przez rodziców: Dzień po
10:00 Trwa  Kupione i co dalej? 2 - odc. 2
10:30 Express domowy odc. 212
10:45 Pokochaj swój ogród 7 odc. 8
11:40 Ucieczka na wieś 15 odc. 51
12:30 Ucieczka na wieś 15 odc. 52
Reklama
09:45 Trwa  Wiem, co jem, odc. 12/16
10:15 Przyślij przepis, odc. 5/6
10:45 Makłowicz w drodze, odc. 3/10
11:15 Kulinarny rejs po Polsce, odc. 7/27
11:45 Sexy kuchnia Magdy Gessler, odc. 6/8
12:15 Kuchenne rewolucje, odc. 12/15
09:55 Trwa  Nowa Maja w ogrodzie, odc. 12/39
10:25 Akademia ogrodnika, odc. 12/39
10:30 Polowanie na ogród, odc. 7/8
11:00 Polowanie na ogród, odc. 6/8
11:30 Podwórkowa reaktywacja, odc. 1/13
12:00 Ogrodowe rewolucje, odc. 13
12:30 Pomysł na ogródek, odc. 13
10:00 Trwa  Bez reszty. Kuchnia Zero Waste odc. 2
10:30 Jakubiak - z miłości do lokalności odc. 9
11:00 Kucharskiego pomysł na kuchnię 2 odc. 10
11:30 cook news odc. 214
11:40 The Wine Show 2 odc. 3
12:30 Zielona rewolucja Marty Dymek 2 odc. 7
10:00 Trwa  Wojny remontowe - Panika na poddaszu, odc. 7
11:00 Pogotowie remontowe - Edd & Lori, sez. 1, odc. 5
12:00 Wnętrze do poprawki - domy gwiazd - Ela Romanowska, sez. 1, odc. 3
12:30 Wnętrze do poprawki - domy gwiazd - Maja Bohosiewicz, sez. 1, odc. 4
09:40 Trwa  AutoSpeed, odc. 118
10:15 The Inside Line - Najszybsi z najszybszych, odc. 20
10:50 Jeżdżę na prąd, odc. 6
11:10 Porsche Carrera Cup Germany 2019: Porsche Carrera Cup Hockenheimring - podsumowanie wyścigów
11:40 Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski 2019: Bieszczadzki Wyścig Główny
12:00 Premiera Motojazda, odc. 233
12:30 Premiera Autoportret Ostrego, odc. 40
Reklama
10:00 Trwa  Poprawki skalpelem, odc.39 Botched 9/13
11:00 Gwiazdy na dywaniku, odc.303
11:30 Demakijaż, odc.83 Demakijaż Popławska 83
12:00 Twarz na zamówienie
10:00 Trwa  TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu, odc.39
11:00 1000 sposobów na, odc.28
11:30 Autościema, odc.59
12:00 Chłopaki do wzięcia, odc.7
12:30 Chłopaki do wzięcia, odc.8
10:00 Trwa  Ty też możesz być Fit
11:00 Magia skalpela - turystyka medyczna w Tajlandii, odc. 4
12:00 Stylowe rewolucje Goka, odc. 3
09:55 Trwa  Tu jest pięknie, sez. 3, odc. 3/8
10:25 Śluby marzeń, odc. 1/5
11:30 Co nas truje, sez. 2, odc. 12
12:15 Sablewska od stylu. Na okazje, odc. 1/12
10:00 Trwa  101 napraw, sez. 7, odc. 9/10
10:30 Garaż Dudy, odc. 6
11:30 99 godzin, sez. 2, odc. 1/2
12:30 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 3/8

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały lifestyle.

  • 26.05, 13:45 GT Open 2019: GT Open Hockenheimring - transmisja wyścigu 2 (Motowizja) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały lifestyle.

  • 26.05, 12:00 Motojazda, odc. 233 (Motowizja) Godziny emisji
  • 26.05, 12:30 Autoportret Ostrego, odc. 40 (Motowizja) Godziny emisji
  • 26.05, 13:00 Poligamista szuka żony, odc. 3 (Discovery Life) Godziny emisji
  • 26.05, 16:00 Pogotowie remontowe Wieśka 2 odc. 8 (Domo+) Godziny emisji
  • 26.05, 16:30 Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn odc. 6 (Domo+) Godziny emisji
  • 26.05, 21:00 Włoskie ogrody Monty'ego Dona odc. 3 - Południe (Domo+) Godziny emisji
  • 27.05, 14:30 Meksykański stół Pati 4 odc. 12 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 27.05, 15:00 Meksykański stół Pati 4 odc. 13 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 27.05, 19:20 Kapitalna przebudowa odc. 17 (Domo+) Godziny emisji
  • 27.05, 19:25 CIK_FIA Karting 2019: Genk - podsumowanie wyścigów (Motowizja) Godziny emisji
  • 27.05, 19:50 Café Maria odc. 19 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 27.05, 20:10 Cudotwórcy 6 odc. 16 (Domo+) Godziny emisji
  • 27.05, 20:30 The Inside Line - Najszybsi z najszybszych, odc. 21 (Motowizja) Godziny emisji
  • 27.05, 21:00 Mania chomikowania - Linda Cuskaden, sez. 10, odc. 3 (Lifetime) Godziny emisji
  • 27.05, 21:25 AutoSpeed, odc. 119 (Motowizja) Godziny emisji
  • 27.05, 21:30 Historie wielkiej wagi: Vianey i Allen (TLC) Godziny emisji
  • 27.05, 21:55 ADAC GT Masters 2019: ADAC GT Masters Most - podsumowanie wyścigów (Motowizja) Godziny emisji
  • 27.05, 22:25 Porsche Carrera Cup Germany 2019: Porsche Carrera Cup Most - podsumowanie wyścigów (Motowizja) Godziny emisji
  • 27.05, 22:55 Formula E 2018/2019: ABB FIA Formula E - Berlin - podsumowanie wyścigu (Motowizja) Godziny emisji
  • 28.05, 19:20 Kapitalna przebudowa odc. 18 (Domo+) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały lifestyle znajdują się stacje: BBC Brit, BBC Lifestyle, CBS Reality, Discovery Life, Domo+, Food Network, HGTV, Kuchnia+, Lifetime, Motowizja, Polsat Cafe, Polsat Play, TLC, TVN Style, TVN Turbo.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info