Reklama

Logo TLC TLC program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-03-20

06:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Z pomocą celebrytki

Pannę młodą Nikki czeka wielka niespodzianka, kiedy w salonie pojawia się jej ulubiona celebrytka, aby pomóc w wyborze wymarzonej ślubnej kreacji.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

06:25

Wiza na miłość: dalsze losy: Kto winien? (część 2)

Życie po 90 dniach narzeczeńskiej wizy toczy się dalej. Pary wspominają wydarzenia z tamtych trzech miesięcy. Nowożeńcy uświadamiają sobie, że ich życie nie stało się łatwiejsze.

Godziny emisji Wiza na miłość

07:10

Sześć razy córka: Pięcioraczki są wszędzie

Po powrocie do domu życie rodziny Busbych jest jeszcze bardziej chaotyczne. Adam i Danielle mają ręce pełne roboty, uganiając się za swoimi 15-miesięcznymi bliźniaczkami.

Godziny emisji Sześć razy córka

08:00

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Wyścig z czasem

Pannie młodej Amy został już tylko miesiąc na znalezienie nowej sukni. Z kolei wybór Rachel musi zaakceptować jej babcia, ponieważ to ona płaci za ślubną kreację!

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

08:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Z pomocą siostry

Wybredna panna młoda Cecily ma nadzieję, że jej starsza siostra Ellie pomoże znaleźć wymarzoną suknię. Jodie rok temu kupiła dopasowaną kreację, ale teraz jest w ciąży!

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
09:00

Trwa...  Historie wielkiej wagi: Steven i Justin, część 1

Steve waży 360 kg, a jego brat Justin 270 kg. Ich ojciec decyduje się na przeprowadzkę na drugi kraniec kraju z nadzieją, że dr Nowzaradan uratuje synom życie.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

11:00

Klinika urody gwiazd, odc. 5

Gwiazdy opowiadają o kompleksach oraz sposobach dbania o urodę. W programie poddają się także zabiegowi medycyny estetycznej.

  Godziny emisji Klinika urody gwiazd

Reklama
11:30

Klinika urody gwiazd, odc. 6

Gwiazdy opowiadają o kompleksach oraz sposobach dbania o urodę. W programie poddają się także zabiegowi medycyny estetycznej.

  Godziny emisji Klinika urody gwiazd

12:00

Mała piękność: Konkurs Beautiful Me

Podczas konkursu Beautiful Me Pageant w Gatlinburgu w Tennessee w rytm muzyki z lat 50. tańczą ośmioletnia Emma, czteroletnia Destiny i mała Ava. Która z nich zdobędzie koronę?

  Godziny emisji Mała piękność

13:00

Zawody 24, odc. 3

Jakimi prawami rządzą się miejsca, które dla większości z nas są niedostępne? Pracownicy zdradzą najpilniej strzeżone sekrety i oprowadzą nas po zakamarkach swoich miejsc pracy.

  Godziny emisji Zawody 24

13:30

Sprzątaczki, odc. 1

Ukryte kamery pokażą co robią sprzątaczki w domach swoich pracodawców podczas ich nieobecności.

  Godziny emisji Sprzątaczki

14:15

Premiera Idealna niania, odc. 9

Program towarzyszy rodzinom poszukującym opiekunek. Ukryta kamera pokaże widzom, co robią nianie, kiedy zostają same z dziećmi.

  Godziny emisji Idealna niania

Reklama
15:00

Sześć razy córka: Walentynkowa przewaga liczebna

Z okazji walentynek Adam musi nie tylko sprawić niespodziankę żonie, ale także sześciu swoim córkom! Danielle i Adam idą z Hazel do lekarza. To, co usłyszą, mocno ich zaskoczy!

  Godziny emisji Sześć razy córka

16:00

Historie wielkiej wagi: Robert

Robert o wadze prawie 410 kg mieszka w domu opieki i nie rusza się z łóżka. Ma obrzęk limfatyczny na każdym biodrze. Czy zdecyduje się na radykalne zmiany, aby ratować swoje życie?

  Godziny emisji Historie wielkiej wagi

18:00

Stylowe rewolucje Goka, odc. 7

Gok to przyjaciel, powiernik i stylista w jednym. Będzie doradzał polskim singielkom w sprawach modowych i sercowych.

  Godziny emisji Stylowe rewolucje Goka

19:00

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta w salonie zwykle bywa dla panny młodej bardzo trudna. Starsza wiekiem Francis szuka eleganckiej, stonowanej sukni. Donna marzy o dopasowanej kreacji.

  Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

19:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Jak Księżna Diana

Od nieśmiałej Lady Di po królową szyku - Księżna Diana zawsze będzie ikoną. Uwa marzy o podobnej sukni ślubnej, jaką miała Księżna. Chantelle wolałaby coś bardziej współczesnego.

  Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

20:00

Suknie ślubne dla puszystych: Cassie P.

Panna młoda Cassie pojawia się w salonie z matką i babcią. Wszystkie trzy muszą dokonać wspólnego wyboru. Niestety babcia nienawidzi sukni, która podoba się Cassie i jej mamie.

  Godziny emisji Suknie ślubne dla puszystych

20:30

Panny młode ponad miarę, odc. 4

Bohaterkami programu są narzeczone, które niekoniecznie mają figurę modelki. Ekspertka TLC Izabela Janachowska podpowie im, jak podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości.

  Godziny emisji Panny młode ponad miarę

21:30

Premiera Domowe wizyty dr. Christiana, odc. 2

Lekarze Christian Jessop i Sara Kayat podróżują po całej Wielkiej Brytanii nowocześnie wyposażoną kliniką mobilną. Odwiedzają i leczą pacjentów w ich własnych domach.

  Godziny emisji Domowe wizyty dr. Christiana

Reklama
22:30

Premiera Dr Pryszczylla: Węzły i guzy

Olbrzymi supeł na czole Josha to pamiątka po wypadku samochodowym, który mężczyzna miał 18 lat temu. Ciało Britney pokrywają tajemnicze guzy. TJ ma dziwną narośl na boku.

  Godziny emisji Dr Pryszczylla

23:30

Moje ciało mnie przeraża, odc. 5

Wielkie ludzkie dramaty zamknięte w ciałach naszych bohaterek i operacje plastyczne, które zmieniły ich życie na lepsze.

  Godziny emisji Moje ciało mnie przeraża

00:00

Pasjonaci czy wariaci?, odc. 4

Ciekawość granicząca ze wścibstwem, natrętne zbieractwo, sprzątanie po śmierci i szokujące eksperymenty. Naprawdę trudno będzie uwierzyć w to, co zobaczycie!

  Godziny emisji Pasjonaci czy wariaci

00:30

Nie do uwierzenia!, odc. 18

Historie ludzi z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i często nieznane medycynie schorzenia. Niektórzy z nich powinni poddać się bardzo skomplikowanym operacjom.

  Godziny emisji Nie do uwierzenia!

01:30

Rosyjski ostry dyżur, odc. 9

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

  Godziny emisji Rosyjski ostry dyżur

02:00

Kilogramy zbędnej skóry: Kylie i Anna

Opowieści o osobach, które zrzuciły niewiarygodną liczbę zbędnych kilogramów i teraz poddadzą się operacji usunięcia zbędnej skóry.

  Godziny emisji Kilogramy zbędnej skóry

03:00

Tatuaż do poprawki, odc. 11

Ekipa doświadczonych tatuażystów pomaga osobom, które kiedyś zdecydowały się na tatuaż. Dziś tego żałują i chcą się go pozbyć lub zakryć innym atramentowym dziełem.

  Godziny emisji Tatuaż do poprawki

03:50

Mała piękność: Powrót Eden Wood

Mali uczestnicy konkursów piękności i ich rodziny walczą o wymarzone korony, tytuły i nagrody pieniężne na scenach i parkietach sal balowych w całych Stanach Zjednoczonych.

  Godziny emisji Mała piękność

04:40

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Wyklęta synowa

Alyssa przygotowuje się do ślubu z Lacym. Niestety matka Lacy'ego nie zgadza się, aby przyjąć nową synową na łono rodziny. Czy zakochani wytrzymają tę ciężką próbę?

  Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

05:30

Salon sukien ślubnych: Spełnianie marzeń

Personel salonu sukien ślubnych "Kleinfeld" pomaga przyszłym pannom młodym znaleźć idealną suknię ślubną. Czy marzenia rzeczywiście się spełniają?

  Godziny emisji Salon sukien ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji TLC

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w TLC

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info