Reklama

Logo TLC TLC program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-01-24

06:00

Salon sukien ślubnych: Ojciec wie najlepiej

Caitie i jej ojciec, który jest jednocześnie konsultantem ślubnym, kłócą się o suknię. Matka Danielle zmarła na raka, więc teraz ojciec pomaga córce dokonać ważnego wyboru.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

06:25

Wiza na miłość, odc. 13

Sześć par korzysta z narzeczeńskiej wizy. Zagraniczni partnerzy przyjeżdżają do USA. Teraz będą mieli 90 dni na decyzję - czy biorą ślub, czy wracają do swoich krajów.

Godziny emisji Wiza na miłość

07:10

Sześć razy córka: Gdy kota nie ma, myszy harcują

Danielle wyjeżdża z miasta w sprawach służbowych, więc Adam zajmuje się sześciorgiem dzieci i ma wielkie plany! Rutynowe badanie wzroku Hazel kończy się szokującą diagnozą.

Godziny emisji Sześć razy córka

08:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Ślub w stylu country

Lori i Monte jadą do Nashville, gdzie artysta country Jimmy Stanley ma zamiar sprawić niespodziankę i oświadczyć się koleżance po fachu, piosenkarce country Kristen Kelly.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

08:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Wszystko przez matkę

Szczera do bólu matka Shanny nawet nie ma zamiaru uprzyjemnić swojej córce wizyty w salonie. Tymczasem Suzanne i jej ślubny konsultant mają zupełnie inną wizję wielkiego dnia.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

09:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów, odc. 5

Wszystko bierze w łeb, gdy Sondra próbuje odświeżyć suknię zrobioną z żywych kwiatów na ślub młodej Maquayli. Dziewczyna wychodzi za jej miłość z czasów dzieciństwa - Thomasa.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

10:00

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Kreacja za grosze

David odwiedza sklep charytatywny fundacji Oxfam z sukniami ślubnymi. Czy panny młode zdecydują się na wybór tańszej kreacji i tym samym pomogą ludziom dotkniętym ubóstwem?

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

10:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Panny młode kontra ich mamy

Matka i córka mają często zupełnie odmienny gust, zwłaszcza w przypadku sukni ślubnych. Nikita chce zadowolić swoją mamę, a Holy nie potrafi dogadać się w sprawie koronki.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

11:00

Coś nowego, coś pożyczonego: Filipińska kreacja

Joi jest dumna ze swojego filipińskiego pochodzenia, ale suknia jej matki z lat 60. jest przesadnie ozdobna. Ona widziałaby się w kreacji w stylu serialu "Seks w wielkim mieście".

Godziny emisji Coś nowego, coś pożyczonego

11:30

8 minut, by ocalić życie, odc. 7

Ratownicy medyczni dostają wezwanie do młodego mężczyzny, który przedawkował lekarstwa i teraz grozi, że popełni samobójstwo. Na pomoc medyków czeka także alkoholik.

Godziny emisji 8 minut, by ocalić życie

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
12:30

Trwa...  Mała piękność: Złote Wybrzeże, Arizona

Zdecydowaną faworytką jest Makenzie. Scarlett i Isabellę wspierają bogate mamy. Danielle to bardzo pewna siebie dziewczynka, która wie, jak przyciągnąć uwagę sędziów.

Godziny emisji Mała piękność

13:30

Sprzątaczki, odc. 6

Ukryte kamery pokażą co robią sprzątaczki w domach swoich pracodawców podczas ich nieobecności.

  Godziny emisji Sprzątaczki

Reklama
14:15

Idealna niania, odc. 6

Program śledzi losy rodzin poszukujących opiekunek. Ukryta kamera pokaże widzom, co robią nianie, gdy zostają same z dzieckiem.

  Godziny emisji Idealna niania

15:00

Sześć razy córka: Urodzinowa impreza

Danielle opracowuje plan, jak przygotować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla Blayke i pięcioraczków. Adam nie może się pogodzić, że nie bierze aktywnego udziału w życiu córek.

  Godziny emisji Sześć razy córka

17:00

Historie wielkiej wagi: Chwila prawdy

Kronika trwających 10 lat zmagań z nadwagą. Przełomowe chwile w życiu ludzi, którzy zdecydowali się na tę długą, wyczerpującą, ale zakończoną sukcesem terapię.

  Godziny emisji Historie wielkiej wagi

18:00

Kilogramy zbędnej skóry: Melissa i Jeff

Spotkania z dwójką ludzi, którzy stracili ogromną liczbę zbędnych kilogramów i chcą poddać się operacji usunięcia nadmiaru skóry. Czy ten zabieg chirurgiczny odmieni ich życie?

  Godziny emisji Kilogramy zbędnej skóry

19:00

Salon sukien ślubnych: Panna młoda w czerni

Siostra gwiazdy NBA Stephena Curry'ego szuka wymarzonej ślubnej kreacji. Cami Lee odwiedza ponownie salon - tym razem towarzyszy jej egzaltowana matka. Szukają czarnej sukienki.

  Godziny emisji Salon sukien ślubnych

Reklama
20:00

Salon sukien ślubnych: Benelux, odc. 5

Przyszłe panny młode z Holandii, Belgii i Luksemburga szukają swoich wymarzonych kreacji ślubnych. W poszukiwaniach pomaga im amerykański guru od ślubów Randy Fenoli.

  Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:30

Premiera Cofnij czas, odc. 2

Program pomoże osobom, które znalazły się w krytycznym momencie swojego życia i zrozumiały, że jeśli nie zawalczą o siebie, grozi im poważna choroba lub nawet przedwczesna śmierć.

  Godziny emisji Cofnij czas

21:30

Premiera Nie do uwierzenia!: Serce na dłoni

Historie ludzi z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i często nieznane medycynie schorzenia. Niektórzy z nich powinni poddać się bardzo skomplikowanym operacjom.

  Godziny emisji Nie do uwierzenia!

22:30

Premiera Magia skalpela - turystyka medyczna w Tajlandii, odc. 10

Trzy Australijki udają się do Tajlandii by poddać się operacjom plastycznym. Kobiety mają nadzieję, że ta emocjonalna podróż na zawsze odmieni ich życie.

  Godziny emisji Magia skalpela - turystyka medyczna w Tajlandii

23:30

Dr Pryszczylla: Ostatni jednorożec

Skóra Louisa przypomina łuski, przez co mężczyzna czuje się jak aligator. Jennifer ma problemy zawodowe przez narośl na czole, która przypomina róg jednorożca.

  Godziny emisji Dr Pryszczylla

00:30

Pasjonaci czy wariaci?, odc. 2

Ciekawość granicząca z wścibstwem, natrętne zbieractwo, sprzątanie po śmierci i szokujące eksperymenty. Naprawdę trudno będzie uwierzyć w to co zobaczycie.

  Godziny emisji Pasjonaci czy wariaci

01:00

Sekstaśmy, odc. 1

Społeczny eksperyment, podczas którego trzy pary próbują naprawić swój związek, stosując radykalną i pikantną terapię. Przez cały tydzień będą filmować swoje życie intymne.

  Godziny emisji Sekstaśmy

02:00

Kilogramy zbędnej skóry: Shantel i Hope

Shantel musi pozbyć się zbędnej skóry jeśli chce dać swojej córce dobry przykład. Hope ma obsesję na punkcie utraty wagi, co może źle wpłynąć na jej szansę na operację.

  Godziny emisji Kilogramy zbędnej skóry

Reklama
03:00

Tatuaż do poprawki, odc. 9

Ekipa doświadczonych tatuażystów pomaga osobom, które kiedyś zdecydowały się na tatuaż, a dziś tego żałują i chcą się go pozbyć lub zakryć innym atramentowym dziełem.

  Godziny emisji Tatuaż do poprawki

03:50

Mała piękność: Konkurs Storybook Pageant

W Pensylwanii dzieciaki z całego kraju z zacięciem godnym dorosłych walczą o wielkie tytuły, błyszczące korony i wysokie nagrody pieniężne. Które z nich zachwyci sędziów?

  Godziny emisji Mała piękność

04:40

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Głośni i dumni Romowie

Romska para gejów łamie wszelkie tradycje. Biorą ślub, choć wiedzą, że będą dyskryminowani. Dwoje ludzi, którzy już kiedyś byli ze sobą, postanawia spróbować jeszcze raz.

  Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

05:30

Salon sukien ślubnych: Wizerunek to wszystko

Natalie ma nadzieję, że Kleinfeld będzie ostatnim salonem podczas poszukiwań ślubnej kreacji na północnym wschodzie USA. Amy zrzuciła 30 kg, ale nadal uważa, że jest za gruba.

  Godziny emisji Salon sukien ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji TLC

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w TLC

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info