Reklama

Logo TLC TLC program TV na dziś, 18 lipca 2019 - ramówka, emisje

06:00 Wiza na miłość: dalsze losy, odc. 9

Życie po 90 dniach narzeczeńskiej wizy toczy się dalej. Pary wspominają wydarzenia z tamtych trzech miesięcy. Nowożeńcy uświadamiają sobie, że ich życie nie stało się łatwiejsze.

Godziny emisji Wiza na miłość

07:00 Sześć razy córka: Gdy kota nie ma, myszy harcują

Danielle wyjeżdża z miasta w sprawach służbowych, więc Adam zajmuje się sześciorgiem dzieci i ma wielkie plany! Rutynowe badanie wzroku Hazel kończy się szokującą diagnozą.

Godziny emisji Sześć razy córka

08:00 Salon sukien ślubnych: Nie wali się ani nie pali

Gwiazda mediów społecznościowych, Claudia Oshry, odwiedza Kleinfeld wraz z nieustępliwą siostrą. Natomiast pannę młodą z Baton Rouge, Kelli Hutchinson, czeka niespodzianka życia.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

09:00 Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Zsalynn i Olivia

Lifting skóry Zsalynn okazuje się bardzo trudnym zadaniem. Olivia chce się poddać operacji usunięcia nadmiaru skóry, ale nie może stracić wymaganych kilogramów.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

10:00 Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Chay i Pauline

Po wypadku Pauline musi znaleźć w sobie siłę, aby nadal zmagać się z nadwagą. Chaye w końcu głośno przyznaje, że jest transgenderyczną kobietą.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

12:00 Mała piękność: Konkurs Southern Celebrity Glitzmas

Siostry, pięcioletnia Riley i sześcioletnia Bob, całkowicie oczarowały publiczność konkursu swoimi układami tanecznymi.

Godziny emisji Mała piękność

13:00 Salon sukien ślubnych: Kanada: W zdrowiu i w chorobie

Tiffany chce stanąć przed ołtarzem w koronkowej sukni. Ally jest przykro, że jej matka, która zmarła na raka, nie może jej doradzić w wyborze ślubnej kreacji.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

13:30 Trwa...  Sprzątaczki, odc. 12

Ukryte kamery pokażą co robią sprzątaczki w domach swoich pracodawców podczas ich nieobecności.

Godziny emisji Sprzątaczki

14:15 Idealna niania, odc. 4

Program towarzyszy rodzinom poszukującym opiekunek. Ukryta kamera pokaże widzom, co robią nianie, kiedy zostają same z dziećmi.

Godziny emisji Idealna niania

Reklama

15:00 Rodzice na szóstkę: Zupełne nowa gra

Courtney i Eric zabierają sześcioraczki na mecz baseballa. Dzieci przykłuwają uwagę na stadionie. Ponadto, dwoje maluszków czeka wizyta u kardiologa.

Godziny emisji Rodzice na szóstkę

16:00 Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Lupe i Brittani

Spotkania z bohaterami serii, którzy kontynuują swoją walkę z nadwagą. Zobaczmy, jak zmienia się ich życie i jakie nowe wyzwania niesie im przyszłość.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

18:00 Sześć razy córka, odc. 2

Pięcioraczki Danielle i Adama Busbych to już duże dziewczyny. Rodzice muszą radzić sobie z humorami i nastrojami, bałaganem i problemami w skali pięć razy większej!

Godziny emisji Sześć razy córka

19:00 Salon sukien ślubnych: Morticia Addams w dobrym znaczeniu

Chorobliwie otyła rodzina Andersonów uświadamia sobie, że operacja zmniejszenia żołądka nie była żadną magiczną sztuczką! Walka z nadwagą to wciąż trudny i stresujący proces.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:00 Suknie ślubne dla puszystych: Rhiannon R.

Salon ślubny w Essex w Anglii to miejsce, w którym panie o krągłych kształtach mogą dokonać wyboru i zakupu wymarzonej kreacji. Z pomocą spieszą stylistki Jo Cooke i Alison Law.

Godziny emisji Suknie ślubne dla puszystych

Reklama

20:30 Spóźniona diagnoza, odc. 1

Z życia wzięte historie pacjentów i lekarzy o przyziemnych dolegliwościach fizycznych, które urosły do rangi ogromnych problemów i naraziły życie chorych na niebezpieczeństwo.

Godziny emisji Spóźniona diagnoza

21:30 Premiera Bez Skazy, odc. 1

Wszystko, co widzowie chcieliby wiedzieć na temat medycyny estetycznej, ale bali się zapytać. Po obejrzeniu programu każdy będzie wiedział, które zabiegi są dla niego odpowiednie.

Godziny emisji Bez Skazy

22:00 Premiera Bez Skazy, odc. 2

Wszystko, co widzowie chcieliby wiedzieć na temat medycyny estetycznej, ale bali się zapytać. Po obejrzeniu programu każdy będzie wiedział, które zabiegi są dla niego odpowiednie.

Godziny emisji Bez Skazy

22:30 Operacje w Tajlandii, odc. 4

W programie poznamy kobiety, które zdecydują się na całą serię operacji w Tajlandii, zwabione zapewnieniem, że za połowę ceny operują tu najlepsi chirurdzy plastyczni na świecie.

Godziny emisji Operacje w Tajlandii

23:30 Dr Pryszczylla, odc. 7

Dr Sandra Lee jest jedną z najsłynniejszych lekarek dermatologów w USA. Ma swój kanał na YouTube, gdzie jako dr Pryszczylla przeprowadza tysiące zabiegów medycznych.

Godziny emisji Dr Pryszczylla

00:30 Moje ciało mnie przeraża, odc. 5

Wielkie ludzkie dramaty zamknięte w ciałach naszych bohaterek i operacje plastyczne, które zmieniły ich życie na lepsze.

Godziny emisji Moje ciało mnie przeraża

01:00 Sekstaśmy, odc. 2

Społeczny eksperyment, podczas którego trzy pary próbują naprawić swój związek, stosując radykalną i pikantną terapię. Przez cały tydzień będą filmować swoje życie intymne.

Godziny emisji Sekstaśmy

02:00 Nie do uwierzenia!: Palący ból

Historie ludzi z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i często nieznane medycynie schorzenia. Niektórzy z nich powinni poddać się bardzo skomplikowanym operacjom.

Godziny emisji Nie do uwierzenia!

03:00 Tatuaż do poprawki, odc. 7

Ekipa doświadczonych tatuażystów pomaga osobom, które kiedyś zdecydowały się na tatuaż, a dziś tego żałują i chcą się go pozbyć lub zakryć innym atramentowym dziełem.

Godziny emisji Tatuaż do poprawki

04:00 Mała piękność: Konkurs Universal Royalty

Dla księżniczki Mehayle, jej mamy Sharilynne i trenerki Nikki Nicole ten konkursowy dzień to seria niepowodzeń, wpadek i błędów na scenie. Na koniec czeka je wielkie zaskoczenie!

Godziny emisji Mała piękność

05:00 Wielkie wesela amerykańskich Romów: Z życia gospodyni domowej

Przyjrzyjmy się, jak wygląda życie romskiej gospodyni domowej. Cztery kobiety organizują rodzinny zjazd. Rozwódka ponownie wychodzi za mąż. Zbuntowana Romka walczy z tradycją.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji TLC

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry