Reklama

Logo TV Puls TV Puls program TV na dziś, 21 lipca 2019 - ramówka, emisje

06:00 Flash, sez. 2, odc. 20: Rupture

fabularny ( USA 2015 )

Wells wymyśla plan pokonania Zooma. Z kolei on powraca niezwykle zdeterminowany. Tymczasem Cisco ma wizję, w której widzi swojego brata.

Obsada: Candice Patton , Carlos Valdes , Danielle Panabaker , Grant Gustin , Jesse Martin , Tom Cavanagh

Godziny emisji Flash

07:00 Flash, sez. 2, odc. 21: Runaway Dinosaur, The

fabularny ( USA 2015 )

Iris zgłasza się na ochotnika w planie schwytania Girdera. Barry stara się powrócić do swojego dawnego życia.

Obsada: Candice Patton , Carlos Valdes , Danielle Panabaker , Grant Gustin , Jesse Martin , Tom Cavanagh

Godziny emisji Flash

07:55 Łowcy skarbów, sez. 1, odc. 16: Vanishing Art, A

fabularny ( USA, Francja, Kanada, Niemcy 1999 )

Magik – Rex Rolands – potrafi spowodować, że rzeczy znikają. Tymczasem prosi Sydney, aby pomogła mu sprawić, że węgierskie berło, na którym ciąży klątwa, ponownie się pojawiło. Berło należało do rodziny królewskiej, która była ofiarą mistyfikacji podczas magicznego show. Odzyskany dziennik badacza ze Scotland Yardu prowadzi Rexa, Sydent i Nigela do dawnego domu Wielkiego Brodsky’ego w Atlantic City, który rzekomo ukradł królewską pamiątkę na początku XX wieku.

Reżyseria: Wade Eastwood , John Bell

Obsada: Christien Anholt , Lindy Booth , Tia Carrere

Godziny emisji Łowcy skarbów

08:55 Łowcy skarbów, sez. 1, odc. 17: Good Year, A

fabularny ( USA, Francja, Kanada, Niemcy 1999 )

W zabawce należącej do króla Ludwika XVII znaleziono ukryte zwoje z odręcznie zapisaną wiadomością. Dzięki temu odkryciu rozpoczyna się międzynarodowa misja w celu odzyskania zaginionych królewskich klejnotów. Sydney i Nigel jadą do Chateau Halezan, winiarni zbudowanej i założonej przez Jerome’a Halezana, uważanego za byłego kochanka Marii Antoniny. Istnieje prawdopodobieństwo, że Halezan ukrył klejnoty w butelce z winem. Jeśli to prawda to szukanie butelki wina we Francji jest niczym...

Reżyseria: Wade Eastwood , John Bell

Obsada: Christien Anholt , Lindy Booth , Tia Carrere

Godziny emisji Łowcy skarbów

10:00 Przygody Merlina, sez. 4, odc. 5: His Father’s Son

fabularny ( Wielka Brytania 2011 )

Artur staje przed pierwszym poważnym zadaniem jako władca – musi zmierzyć się z potężną królową Annis. Od tego jak potoczy się to starcie zależy los tysięcy ludzi.

Reżyseria: Alex Pillai

Obsada: Angel Coulby , Anthony Head , Bradley James , Colin Morgan , Katie McGrath , Richard Wilson

Godziny emisji Przygody Merlina

11:00 Trwa...  Następny proszę!, sez. 1, odc. 4

factual ( Polska 2018 )

„Następny proszę!” to show jakiego w Polsce jeszcze nie było - łączy wielkie emocje teleturnieju z doskonałą zabawą programu rozrywkowego! Tu można wygrać duże pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić, gdyż w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i zwariowany humor. W roli prowadzącego – jedyny w swoim rodzaju Marcin Wójcik. Gościem specjalnym odcinka będzie aktor i zawodnik MMA, Tomasz Oświeciński, który być może przyniesie szczęście finaliście! To trzeba zobaczyć!...

Godziny emisji Następny proszę!

12:10 Żandarm się żeni

komedia ( Francja 1968 )

Żandarm Ludovic Cruchot poznaje piękną wdowę. Cruchot umawia się z nią coraz częściej. Początkowo córka żandarma nie jest tym zachwycona, jednak z czasem jej podejście do wybranki ojca zmienia się... udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)

Reżyseria: Jean Girault

Obsada: Louis de Funès , Geneviève Grad , Claude Gensac , Michel Galabru , Christian Marin , Guy Grosso , Michel Modo , Maurizio Bonuglia , Yves Vincent , Mario David , France Rumilly , Nicole Vervil , Jean Lefebvre , Jacques Beyster

Godziny emisji Żandarm się żeni

Reklama

13:50 Najpiękniejsze baśnie: Księżniczka i diabeł

baśń ( Czechy 2009 )

Bardzo uparta księżniczka o imieniu Aneta odmawia ślubu z księciem Hieronimem. Rękę Anety obiecano Hieronimowi już w dzieciństwie, aby odległe kraje miały w sobie sprzymierzeńców. Ojciec Hieronima bardzo nalega na ten ślub, bo marzy o wielkim imperium, a złamanie obietnicy zaślubin wywołałoby wojnę. Ojciec księżniczki wpada na pomysł, który ma na celu uchronić jego córkę od niechcianego ślubu, a jego kraj od wojny. Czy jego plan jest jednak przemyślany, czy może sprowadzi na nich...

Reżyseria: Miloslav Smídmajer

Obsada: Jirí Mádl , Petr Nárožný , Tereza Voriskova , Václav Postránecký

Godziny emisji Najpiękniejsze baśnie: Księżniczka i diabeł

15:55 Nowe przygody Aladyna

przygodowy ( Francja 2015 )

Podczas ucieczki w domu towarowym, dwaj złodzieje znajdują schronienie na dziale przeznaczonym dla dzieci. Niespodziewanie maluchy zmuszają ich do opowiedzenia im bajki. W ten sposób przenosimy się do kolorowej krainy, gdzie mieszkają piękne księżniczki, czarodzieje, a ulubionym środkiem transportu jest latający dywan. Tam poznajemy Aladyna, z którym czeka nas wiele wspaniałych przygód. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)

Reżyseria: Arthur Benzaquen

Obsada: Audrey Lamy , Jean-Paul Rouve , Kev Adams , Vanessa Guide , William Lebghil

Godziny emisji Nowe przygody Aladyna

17:55 Skok na kasę

komedia ( USA 2008 )

Trzy kobiety, trzy różne historie. Bridget (Diane Keaton) pochodzi z wyższych sfer. Jej jedynym zajęciem było zajmowanie się domem i dziećmi. To dzięki mężowi mogła żyć na tak wysokim poziomie, ale sielanka dobiegła końca. Nina (Queen Latifah), jest samotną matką. Ma synów i ciężko pracuje, aby starczyło im na godne życie. Jackie (Katie Holmes) jest jeszcze młoda, to wolny duch. Szalona, ekscentryczna i z nadmiarem energii, czuje, że nie ma nic do stracenia. Losu sprawia, że trzy kobiety...

Reżyseria: Callie Khouri

Obsada: Adam Rothenberg , Diane Keaton , Katie Holmes , Queen Latifah , Ted Danson

Godziny emisji Skok na kasę

20:00 Furia

akcja ( Chiny, USA, Wielka Brytania 2014 )

Tchórzysz, czy walczysz? Na to pytanie musieli odpowiedzieć sobie bohaterowie filmu Furia, w reżyserii Davida Ayera. Akcja filmu rozgrywa się wiosną 1945 roku, pod koniec II Wojny Światowej. Alianci decydują o ostatecznym uderzeniu na Niemcy. Jednym z dowódców czołgu, o nazwie Furia, dowodzi weteran wojenny Don „Wardaddy” Collier (Brad Pitt). Razem z nim na front wyruszają Boyd „Biblia” Swan (Shia LaBeouf), Grady „Jaskiniowiec” Travis (Jon Bernthal) oraz Trini „Gordo” Garcia (Michael Peña)....

Reżyseria: David Ayer

Obsada: Brad Pitt , Shia LaBeouf , Logan Lerman , Michael Peña , Jon Bernthal , Jim Parrack , Brad William Henke , Kevin Vance , Xavier Samuel , Jason Isaacs , Anamaria Marinca , Alicia von Rittberg , Scott Eastwood , Eugenia Kuzmina , Jake Curran , Eric Kofi Abrefa , Adam Ganne , Jack Bannon , Marek Oravec , Zach Avery , Marlon Blue , Jamie B. Chambers

Godziny emisji Furia (film 2014)

22:25 Akt odwagi

akcja ( USA 2012 )

Żołnierze elitarnej jednostki Navy Seals dostają wezwanie do akcji odbicia porwanej agentki CIA. Okazuje się, że rozpracowywała ona międzynarodową operację terrorystyczną wymierzoną w USA, a której zapobiec muszą teraz komandosi. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)

Reżyseria: Mike McCoy , Scott Waugh

Obsada: Ajay , Rorke Denver , Sonny , Weimy

Godziny emisji Akt odwagi

Reklama

00:30 Uwikłana, sez. 2, odc. 8: Unpaid debts

akcja ( USA 2016 )

Atrakcyjna pani detektyw i jednocześnie samotna matka – Harlee Santos (Jennifer Lopez) codziennie stawia czoło przestępczemu światu. Jej najbliższe otoczenie jest przepełnione łapówkami i nielegalnymi biznesami. Przyłapana na gorącym uczynku zostaje informatorem FBI, co oznacza donoszenie na swoich współpracowników i przyjaciół. Jak sobie z tym poradzi? Czy ekipa odkryje zdradę?

Obsada: Gino Pesi , Hampton Fluker , Jennifer Lopez , Matteo de , Ray Liotta , Sarah Jeffery , Warren Kole

Godziny emisji Uwikłana

01:25 Z archiwum policji, sez. 1, odc. 8

fabularny ( Polska 2010 )

Dziś zobaczymy akcję zatrzymania mongolskiego mordercy, który przestępstwa dokonał w Holandii, a ukrywał się w Polsce. Będziemy też świadkami odbicia porwanej kobiety oraz poznamy historię brutalnie zgwałconej i zrzuconej z mostu do rzeki dziewczyny. Zobacz pościg za gwałcicielem, któremu teraz grozić może nawet dożywocie.

Godziny emisji Z archiwum policji

02:05 Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 1: Biesiada Kurpiowska: Miód kurpiowski

factual ( Polska 2015 )

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

Godziny emisji Biesiada na cztery pory roku

02:45 Taki jest świat, sez. 4, odc. 29: 29

factual ( Polska 2019 )

Interesujący, barwny i różnorodny przegląd wydarzeń z całego globu. Widzowie mogą zobaczyć w nim nie tylko wiadomości polityczne i gospodarcze, ale także informacje z życia gwiazd i naukowe ciekawostki. TV Puls pokaże wszystko, co może widza zainteresować, rozbawić, zainspirować, a czasem nawet czegoś nauczyć. „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie.

Godziny emisji Taki jest świat

03:25 Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 3: Biesiada Tatarska: Pierekaczewnik

factual ( Polska 2015 )

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

Godziny emisji Biesiada na cztery pory roku

04:05 Menu na miarę, odc. 8

fabularny ( Polska 2011 )

Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie...

Godziny emisji Menu na miarę

04:40 Słodka miłość, odc. 91

telenowela ( Argentyna 2012 )

Siostry Bandi są właścicielkami znanej fabryki cukierków. Ostatnio jednak słodki biznes nie idzie najlepiej. Co więcej, jedna z nich- Victoria, ma poważne problemy w związku. Jest to trudny okres dla całej rodziny. Pewnego dnia dziewczyny na swojej drodze spotykają byłego kierowcę rajdowego- Marka, którego pojawienie się, zmienia życie rodziny na wszystkich płaszczyznach.

Obsada: Carina Zampini , Juan Darthes , Laura Novoa , Sebastian Estevanez , Segundo Cernadas

Godziny emisji Słodka miłość

O programie TV stacji TV Puls

Na stronie stacji telewizyjnej TV Puls umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TV Puls. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału TV Puls można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Puls umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Puls. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry