Reklama

Patricia Clarkson - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Patricia Clarkson występuje jako aktor lub reżyser.

Najbliższe emisje - programy, filmy z udziałem Patricia Clarkson

Reklama
Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Patricia Clarkson

Patricia Clarkson do zobaczenia przed lub za kamerą w: Carrie (film 2002), Cud w Lake Placid, Daleko od nieba, Good Night And Good Luck, Gra w serca, Grupa Wschód, Główna ulica, Jeden dzień, Jumanji, Księgarnia z marzeniami, Mroki lasu, Nauka jazdy, Niebieski pył, Nietykalni, Obietnica, Ostre przedmioty, Party, Pula śmierci, Randka w ciemno (film 2007), To tylko seks, Vicky Cristina Barcelona, Widmo przeszłości, Wizyta u April, Więzień labiryntu, Więzień labiryntu: Lek na śmierć, Więzień labiryntu: Próby ognia, Wszyscy ludzie króla, Wyspa tajemnic, Zielona mila, Zostać legendą, Łatwa dziewczyna, Życie od kuchni.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Patricia Clarkson


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Patricia Clarkson z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry