Reklama

Logo WP WP program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-03-20

06:00

WP Raport, odc. 38

program informacyjny ( Polska ) Czas: 22min.

Godziny emisji WP Raport

06:20

Tłit, odc. 14

program publicystyczny ( Polska 2019 )

Najbardziej interaktywny program w sieci. W roli prowadzącego Marek Kacprzak.

Godziny emisji Tłit

06:55

Kobiety w czerni, odc. 3

serial obyczajowy ( Meksyk 2016 ) Czas: 60min.

Jackie (Alejandra Barros), Vanessa (Mayrín Villanueva) i Katia (Ximena Herrera) nie mają szczęśliwego życia. Źródłem większości ich utrapień są kłopoty małżeńskie, które wydają im się nie do rozwiązania. Jackie jest maltretowana psychicznie i fizycznie przez męża, Lorenzo (Francisco Gattorno). Vanessa ma dość Julio (Alexis Ayala), który prowadzi nielegalne interesy, przez co jej rodzina jest narażona na niebezpieczeństwo. Tymczasem mąż Katii, Nicolas (Mark Tacher), ma depresję. Choroba...

Obsada: Alejandra Barros , Alexis Ayala , Arturo Peniche , Bruno Bichir

Godziny emisji Kobiety w czerni

08:00

Dla Sary, odc. 3

serial obyczajowy ( Kanada 2015 )

Sarah odzyskuje przytomność, ale nie ma pewności, że jej życiu już nic nie zagraża. Donald dowiedziawszy się, że to jego syn prowadził samochód w chwili wypadku, jest gotowy na wszystko, by go chronić, nawet jeśli oznaczałoby to koniec jego przyjaźni z Lukiem. Judith próbuje zrozumieć, co stało się tamtego tragicznego wieczoru. Odkrywa coś bulwersującego. Detektyw Bérubé składa wizytę Cédricowi. Bombarduje chłopaka pytaniami, na które nie zna on odpowiedzi. Zdenerwowany prosi ojca o wspracie....

Obsada: Marianne Fortier , Félix-Antoine Duval , Sylvain Marcel , Hélene Florent

Godziny emisji Dla Sary

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
09:00

Trwa...  WP Express, odc. 71

program rozrywkowy ( Polska ) Czas: 18min.

Twórcy programu opowiadają widzom o skomplikowanym świecie konsumentów. Prowadzący poruszają tematy ważne dla milionów Polaków.

Godziny emisji WP Express

09:25

Mistrzowie Kabaretu, sez. 1, odc. 8

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 31min.

W warszawskim Teatrze Capitol wystąpiły największe sławy polskiej satyry, m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Ani Mru-Mru oraz Grzegorz Halama. Cotygodniowa relacja z tego wydarzenia otworzy nowy cykl kabaretowy. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć osiem niezwykłych spektakli, których gospodarzem będzie Maciej Orłoś.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

Reklama
10:00

Mam talent Ameryka, sez. 13, odc. 7

program rozrywkowy ( USA 2018 ) Czas: 110min.

Najnowszy, trzynasty sezon najpopularniejszego amerykańskiego talent show transmitowanego przez stację NBC. Zwycięzca programu zdobędzie milion dolarów i zyska szansę występu w Las Vegas Strip. W walce o atrakcyjne nagrody swoich sił próbują kolejni śmiałkowie. Niezwykle utalentowanych uczestników ocenią m.in. Simon Cowell, Mel B oraz Heidi Klum. W charakterze gospodyni wystąpi Tyra Banks.

  Godziny emisji Mam talent Ameryka

12:00

Słodkie życie milionerów: Święta, odc. 2

reality show

  Godziny emisji Słodkie życie milionerów

13:00

Zamieszkajmy nad wodą, sez. 2, odc. 9

program rozrywkowy ( USA 2016 ) Czas: 29min.

Ekspert w dziedzinie nieruchomości, Nick Waldner, pomaga swoim klientom w znalezieniu wymarzonego domu położonego nad wodą. Wprowadza widzów w tajniki swojej profesji, przedstawiając zalety i wady pokazywanych posiadłości.

  Godziny emisji Zamieszkajmy nad wodą

13:30

Zamieszkajmy nad wodą, sez. 2, odc. 10

program rozrywkowy ( USA 2016 ) Czas: 29min.

Ekspert w dziedzinie nieruchomości, Nick Waldner, pomaga swoim klientom w znalezieniu wymarzonego domu położonego nad wodą. Wprowadza widzów w tajniki swojej profesji, przedstawiając zalety i wady pokazywanych posiadłości.

  Godziny emisji Zamieszkajmy nad wodą

14:00

Mały dom, duże możliwości 3, sez. 3, odc. 16

reality show ( USA 2016 ) Czas: 61min.

Twórcy serii propagują ideę zmniejszenia przestrzeni mieszkalnej do minimum. Proponują budowę małych, ale funkcjonalnych domów. Prowadzący wraz z ekipą budowlaną, wykorzystując nowoczesną technologię i nowinki projektowe, realizują swoje niezwykłe propozycje od podstaw. W każdym odcinku budują dom według innego projektu, spełniając życzenia jego przyszłych mieszkańców - amatorów małego metrażu. Każdy budynek zostaje przewieziony na działkę, gdzie jest montowany, urządzany i prezentowany...

Obsada: Zack Giffin , John Weisbarth

  Godziny emisji Mały dom, duże możliwości 3

Reklama
15:10

Luksusowym statkiem przez świat, odc. 3

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 55min.

Angielska prezenterka telewizyjna, piosenkarka i aktorka Jane McDonald, prezentuje nowy program podróżniczy. W każdym odcinku wyrusza w serię oceanicznych odysei na pokładzie jednych z największych i najbardziej luksusowych statków wycieczkowych na świecie. Nominowany do Nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej BAFTA w 2017 roku.

  Godziny emisji Luksusowym statkiem przez świat

16:05

Mistrzowie Kabaretu 3: Kabaret Młodych Panów, sez. 3, odc. 9

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 58min.

Kolejna odsłona znakomitego cyklu z gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej. Tym razem swoje najzabawniejsze skecze zaprezentują: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki oraz Mariusz Kałamaga i Jacek Noch. Gospodarzem wieczoru był Maciej Orłoś.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

17:00

Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Ciach, sez. 2, odc. 6

program rozrywkowy ( Polska ) Czas: 59min.

Widzowie mają okazję zobaczyć gwiazdy polskiego kabaretu, które komentują aktualne wydarzenia w kraju. Dobra zabawa gwarantowana.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

18:00

Wielkie przeprowadzki, sez. 1, odc. 3

serial dokumentalny Czas: 62min.

Ekipa ma przetransportować wiktoriański budynek, który waży 700 ton, oraz samolot Lockheed Lodestar. Oba obiekty mają wartość historyczną, do tego samolot jest bezcenny. Czy przetrwają długą podróż przez szosy i autostrady?

  Godziny emisji Wielkie przeprowadzki

19:00

Megafabryki 2: Wargaming, sez. 2, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 60min.

Twórcy serialu ukazują kulisy produkcji skomplikowanych przedmiotów: krok po kroku, część po części. Zapraszają widzów do fabryk należących do wielkich koncernów i znanych marek. W planach wizyta m.in. w fabryce klocków Lego, browarze Heinekena oraz fabrykach aut takich jak: Ford, Mercedes czy Ducati.

Reżyseria: Sam Taplin

  Godziny emisji Megafabryki 2

20:00

Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Smile, odc. 8

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 58min.

Świetna zabawa i niebanalne żarty to wszystko czeka na miłośników dobrego humoru w piątej serii programu. Jak zwykle wśród kabareciarzy, których twórczość widzowie będą mieli okazję podziwiać, znajdują się najlepsi specjaliści w rozśmieszaniu, którzy gwarantują rozrywkę na wysokim poziomie. Nagrania kolejnej odsłony show tradycyjnie powstały w warszawskim Teatrze Capitol.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

21:00

Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru, sez. 1, odc. 6

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 57min.

Pochodzący z Lublina kabaret Ani Mru-Mru bawi widzów nieprzerwanie od 18 lat. Tym razem zaprezentował m.in. program pt. "Ostatnie takie trio". Twórcy mierzą się w nim z pytaniem "jak to?". Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?- zarzucają widzów tymi pytaniami, lecz nie dają odpowiedzi, za to bawią do łez. Występują Waldemar Wilkołek Michał Wójcik i Marcin Wójcik.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

22:00

Ostry dyżur: Niezwykłe przypadki, sez. 9, odc. 5

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 59min.

Kolejna seria programu ukazującego kulisy pracy lekarzy z ostrego dyżuru. Ich zajęcie należy do najtrudniejszych na świecie. Wiąże się z nim olbrzymi stres i odpowiedzialność, gdyż ceną za każdą minutę zwłoki lub błędną decyzję może być ludzie życie. Spośród wielu historii, których świadkami są pracownicy ostrego dyżuru, autorzy programu wybierają te najbardziej zadziwiające. Lekarze opowiadają także o chwilach zwątpienia i bezsilności, ale i radości, jaką odczuwają za każdym razem, gdy uda...

  Godziny emisji Ostry dyżur: Niezwykłe przypadki

Reklama
23:00

Moja sexy mamuśka

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 60min.

Można założyć, że najczęściej to dojrzewające dzieci są atrakcyjniejsze od swoich rodziców. Dokument opowiada o przypadkach takich relacji, gdzie jest całkiem na odwrót i to właśnie matki i ojcowie pragną podkreślić swoją urodę, spychają przy tym swoje dzieci w cień.

  Godziny emisji Moja sexy mamuśka

00:00

Kazirodcza miłość

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2007 ) Czas: 61min.

Historie ludzi, którzy po odnalezieniu zaginionego rodzeństwa, stanęli wobec ogromnego dylematu moralnego. Dowiedzieli się, że osoby, które do tej pory stanowiły obiekt ich zainteresowania erotycznego, są ich bliskimi. Badacze znają to zjawisko i nazywają je genetycznym pociągiem seksualnym. Niestety większość społeczeństw traktuje namiętność rodzeństwa jako tabu. W świetle prawa ich związki są kazirodcze.

  Godziny emisji Kazirodcza miłość

01:05

Dzieci z Jedwabnego Szlaku

dramat wojenny ( Niemcy, Australia, Chiny 2008 ) Czas: 160min.

Okupowane przez Japończyków Chiny, lata 30. XX wieku. Młody angielski dziennikarz George Hogg (Jonathan Rhys Meyers) chce dotrzeć do Nankin. W mieście trwają właśnie krwawe walki między chińską partyzantką a okupantami. W drodze George spotyka chińskiego żołnierza Chen Hanshenga (Chow Yun Fat) i amerykańską pielęgniarkę Lee Pearson (Radha Mitchell). Razem ratują sześćdziesięcioro sierot wojennych. Postanawiają przeprowadzić dzieci w bezpieczne miejsce, do Mongolii. Rozpoczynają wyczerpującą...

Reżyseria: Roger Spottiswoode

Obsada: Jonathan Rhys Meyers , Radha Mitchell , Chow Yun-Fat , Michelle Yeoh

  Godziny emisji Dzieci z Jedwabnego Szlaku

03:45

Orphan Black: Things Which Have Never Yet Been Done, sez. 2, odc. 9

serial SF ( Wielka Brytania, Kanada 2014 ) Czas: 58min.

Z Cosima jest coraz gorzej. Desperackie działania Sarah, niosą za sobą tragiczne następstwa. Członkowie Proletheans wcielają w życie swój ostateczny plan.

Reżyseria: T.J. Scott

Obsada: Tatiana Maslany , Jordan Gavaris , Maria Doyle Kennedy , Dylan Bruce

  Godziny emisji Orphan Black

04:45

W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem, sez. 1, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 66min.

Seria pokazuje związek ewolucji religii i cywilizacji oraz zadziwiające analogie pomiędzy różnymi wyznaniami, nawet tymi, które wydają się być diametralnie inne. Gospodarz i narrator programu, Morgan Freeman, szuka odpowiedzi na pytania dotyczące fundamentalnych kwestii związanych z Bogiem i wiarą, np. stworzenia świata, źródła zła, a także zmartwychwstania. Aktor podróżuje do najważniejszych miejsc kultu różnych religii, m.in. Ściany Płaczu w Jerozolimie, świątyni Majów w Gwatemali czy...

  Godziny emisji W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem

O programie TV stacji WP

Na stronie stacji telewizyjnej WP umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla WP. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału WP można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV WP umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji WP. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info