Reklama

Logo WP WP program TV na dziś, 25 maja 2019 - ramówka, emisje

2019-05-25

00:50

Trwa...  Zakładniczka

dramat kryminalny ( USA 2009 ) Czas: 113min.

Samotna matka (Julie Benz) zostaje uprowadzona przez trzech zamaskowanych mężczyzn. Przestępcy zmuszają zakładniczkę do udziału w napadzie na bank. Jeśli tego nie zrobi, ona i jej córeczka zginą.

Reżyseria: Grant Harvey

Obsada: Julie Benz , Brendan Penny , Natasha Calis , Tom Carey

Godziny emisji Zakładniczka

02:45

Kryminał Wronki, odc. 5

magazyn Czas: 29min.

  Godziny emisji Kryminał Wronki

Reklama
03:15

Kryminał Wronki, odc. 6

magazyn Czas: 29min.

  Godziny emisji Kryminał Wronki

03:35

Mistrzowie Kabaretu, sez. 1, odc. 2

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 60min.

W warszawskim Teatrze Capitol wystąpiły największe sławy polskiej satyry, m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Ani Mru-Mru oraz Grzegorz Halama. Cotygodniowa relacja z tego wydarzenia otworzy nowy cykl kabaretowy. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć osiem niezwykłych spektakli, których gospodarzem będzie Maciej Orłoś.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

04:00

Catfish: Fałszywa miłość online, sez. 1, odc. 2

seria reality ( USA 2012 ) Czas: 57min.

Program, którym Nev Schulman z filmu "Catfish" oraz jego kolega, Max Joseph, pomagają jednej z osób odkryć prawdę na temat partnera lub partnerki poznanych przez internet. Prowadzący sprawdzają, czy faceci i dziewczyny mówili o sobie prawdę, czy chowając się za aliasami chcieli jedynie poderwać kogoś w wirtualnym świecie. Uczestnikom programu, którzy zakochali się w kimś z sieci, zanim zobaczyli go twarzą w twarz, towarzyszą niepewność, obawy, radość, a czasem szok. Widzowie...

  Godziny emisji Catfish: Fałszywa miłość online

04:55

Megafabryki 2: Super subway, sez. 2, odc. 9

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 60min.

Twórcy serialu ukazują kulisy produkcji skomplikowanych przedmiotów: krok po kroku, część po części. Zapraszają widzów do fabryk należących do wielkich koncernów i znanych marek. W planach wizyta m.in. w fabryce klocków Lego, browarze Heinekena oraz fabrykach aut takich jak: Ford, Mercedes czy Ducati.

Reżyseria: Sam Taplin

  Godziny emisji Megafabryki 2

06:00

Hot lista OPEN.FM, odc. 22

program muzyczny ( Polska 2018 ) Czas: 58min.

Program muzyczny przygotowany we współpracy z największym polskim radiem internetowym - Open.fm. W programie lista najpopularniejszych przebojów, a także ciekawostki o polskim i światowym rynku muzycznym. Hot listę OPEN.FM prowadzi dziennikarz Michał Puzio.

  Godziny emisji Hot lista OPEN.FM

Reklama
07:00

Rezydencja surykatek: Początek opowieści

film przyrodniczy ( USA, Wielka Brytania 2008 ) Czas: 100min.

Dokumentalny zapis życia dzikich mieszkańców południowoafrykańskiej pustyni Kalahari - surykatek. Te niezwykłe zwierzątka zasiedlają tamtejsze tereny od setek lat. Autorzy filmu zdecydowali się pokazać ich prawdziwe życie - od narodzin po śmierć. W filmie nie pojawia się żaden człowiek - członkowie ekipy filmowej przez cały czas przebywali w ukryciu, a sceny w norach zwierząt po raz pierwszy udało się sfilmować przy pomocy kamer wykorzystujących technologię światłowodową. Widzowie ma okazję...

Reżyseria: Chris Barker , Mike Slee

  Godziny emisji Rezydencja surykatek: Początek opowieści

08:40

Tydzień na dom, odc. 1

serial dokumentalny ( USA, Kanada 2015 ) Czas: 18min.

Autorzy serii prezentują kulisy powstawania nowoczesnych domów. Miesiące budowy, przekroczone terminy i budżety to już przeszłość. W programie ekipy budowlane dostarczają, montują i przekazują klucze do nowych domów modułowych w zaledwie 48 godzin.

  Godziny emisji Tydzień na dom

09:00

Luksusowe rezydencje, sez. 1, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 32min.

Twórcy serii zapraszają widzów na ekskluzywną wycieczkę, podczas której można zwiedzić największe, najbardziej wystawne i wyposażone w najnowocześniejsze technologie domy w Ameryce. Program obejmuje popularne atrakcje turystyczne, takie jak Zamek Hearsta w Kalifornii, ale także prywatne nieruchomości, w tym zajmującą 8 akrów posiadłość Bradbury. Prezentuje także sylwetki ich właścicieli, projektantów i architektów, którzy dzielą się ciekawostkami dotyczącymi niezwykłych rezydencji.

  Godziny emisji Luksusowe rezydencje

09:30

Kupmy sobie dom, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 26min.

DeLeon Sheffield oraz jej matka Debbie Richards to dynamiczna para agentów nieruchomości, którzy od ponad 10 lat zajmuje się sprzedażą domów. Ich specjalnością są luksusowe nieruchomości na Florydzie. Nie straszne im żadne zadanie, a szczęści ich klientów jest dla nich priorytetem.

  Godziny emisji Kupmy sobie dom

10:00

Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2, sez. 2, odc. 15

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 57min.

Uczestnicy programu nie są zadowoleni ze swoich dotychczasowych domów. Dostają jednak szansę na niepowtarzalną zmianę. Z pomocą specjalistów od remontu i wystroju wnętrz mają możliwość odmienić swój dom nie do poznania. Jeśli jednak w dalszym ciągu nie będzie on spełniał ich wymagań, będą mogli go zamienić na coś bardziej odpowiadającego ich preferencjom.

  Godziny emisji Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2

11:00

Jak zarobić na remoncie 3, sez. 3, odc. 6

reality show Czas: 58min.

W programie przepis na to, jak zarobić na odrestaurowaniu starego domu. Z pozoru wydaje się, że to nic trudnego. Wystarczy tanio kupić znajdujący się w nie najlepszym stanie dom, szybko go wyremontować i sprzedać z zyskiem. Jednak na osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym biznesie czyha wiele pułapek. Egypt Sherrod, która jest specjalistką od obrotu nieruchomościami, służy im radą i doświadczeniem, pomagając omijać najczęściej spotykane przeszkody.

  Godziny emisji Jak zarobić na remoncie

12:00

Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru, sez. 1, odc. 4

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 59min.

Pochodzący z Lublina kabaret Ani Mru-Mru bawi widzów nieprzerwanie od 18 lat. Tym razem zaprezentowali m.in. program pt. "Ostatnie takie trio". Twórcy mierzą się w nim z pytaniem "jak to?". Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?- zarzucają widzów tymi pytaniami, lecz nie dają odpowiedzi, za to bawią do łez. Występują Waldemar Wilkołek Michał Wójcik i Marcin Wójcik.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

13:00

Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Smile, odc. 5

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 59min.

Świetna zabawa i niebanalne żarty to wszystko czeka na miłośników dobrego humoru w piątej serii programu. Jak zwykle wśród kabareciarzy, których twórczość widzowie będą mieli okazję podziwiać, znajdują się najlepsi specjaliści w rozśmieszaniu, którzy gwarantują rozrywkę na wysokim poziomie. Nagrania kolejnej odsłony show tradycyjnie powstały w warszawskim Teatrze Capitol.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

Reklama
14:00

Mistrzowie Kabaretu 4: Kabaret Jurki, sez. 4, odc. 3

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 58min.

Czwarta odsłona uwielbianego przez widzów programu. Tym razem w Teatrze Capitol zaprezentowali się: Artur Andrus, Kabaret Jurki, Formacja Chatelet i Łowcy B. Gospodarzem wieczoru był Maciej Orłoś.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

15:00

Mistrzowie Kabaretu 4: Formacja Chatelet, sez. 4, odc. 6

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 58min.

Czwarta odsłona uwielbianego przez widzów programu. Tym razem w Teatrze Capitol wystąpili: Artur Andrus, Kabaret Jurki, Formacja Chatelet oraz Łowcy B. W roli prowadzącego tradycyjnie Maciej Orłoś.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

16:00

Mistrzowie Kabaretu 3: Kabaret Nowaki, sez. 3, odc. 2

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 57min.

Kolejna odsłona znakomitego cyklu "Mistrzowie Kabaretu". Nagrania występów zrealizowano jesienią tego roku w warszawskim Teatrze Capitol. W tym odcinku wystąpi zielonogórska grupa Nowaki w składzie Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg. Kabareciarze zaprezentują m.in. skecz "Wyjazd wakacyjny", w którym opowiedzą o perypetiach wczasowiczów.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

17:00

Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju, sez. 1, odc. 1

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 59min.

Gwiazdą pierwszego odcinka humorystycznej serii jest Kabaret Moralnego Niepokoju, który zaprezentuje jeden ze swoich najlepszych programów pt. "Jerzyk dziś nie pije". Jest to typowy dla tej formacji zbiór skeczy i piosenek tworzących panoramę współczesnej Polski i Polaków. Ich występy to nie tylko żarty, ale także świetne aranżacje muzyczne. Fani mogą liczyć na potężną dawkę inteligentnego humoru. Na scenie obok liderów grupy, czyli Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka, pojawi się...

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

18:00

Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba, odc. 6

program rozrywkowy Czas: 60min.

Premierowe odcinki nowej serii programu. Za sprawą niebanalnych osobowości, popularnych satyryków i najlepszych grup kabaretowych w Polsce dobra zabawa gwarantowana. W Teatrze Capitol tym razem spotkali się Sławomir i Kajra, Czesuaf, formacje Ani Mru Mru oraz Paranienormalni, a także Szymon Łątkowski i Bogusław Kudłek. Na scenie pojawili się także Stanisław Tym, Michał Czernecki oraz kabaret Chyba. W roli prowadzącej niezastąpiona Katarzyna Pakosińska.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

19:05

Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru Mru/ Szymon Łątkowski, odc. 4

program rozrywkowy Czas: 53min.

Premierowe odcinki nowej serii programu. Za sprawą niebanalnych osobowości, popularnych satyryków i najlepszych grup kabaretowych w Polsce dobra zabawa gwarantowana. W Teatrze Capitol tym razem spotkali się Sławomir i Kajra, Czesuaf, formacje Ani Mru Mru oraz Paranienormalni, a także Szymon Łątkowski i Bogusław Kudłek. Na scenie pojawili się także Stanisław Tym, Michał Czernecki oraz kabaret Chyba. W roli prowadzącej niezastąpiona Katarzyna Pakosińska.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

20:00

Wskrzeszenie mistrza

dramat obyczajowy ( USA 2007 ) Czas: 133min.

Przypadek sprawia, że młody dziennikarz sportowy Erik Kernan Jr. (Josh Hartnett) rozpoznaje w bezdomnym (Samuel L. Jackson) legendarnego boksera Boba Satterfielda. Uznawany za zmarłego pięściarz, zgadza się na propozycję, by powstał o nim artykuł. Erik natomiast wierzy, że dzięki temu jego kariera nabierze szybszego tempa. Rozmowy z Mistrzem z czasem zbaczają na inne tematy, prowadząc do omawiania niepoukładanego życia dziennikarza. Film oparty jest na prawdziwej historii i prawdziwym...

Reżyseria: Rod Lurie

Obsada: Samuel L. Jackson , Josh Hartnett , Kathryn Morris , Dakota Goyo

  Godziny emisji Wskrzeszenie mistrza

22:10

Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba, odc. 2

program rozrywkowy Czas: 55min.

Premierowe odcinki nowej serii programu. Za sprawą niebanalnych osobowości, popularnych satyryków i najlepszych grup kabaretowych w Polsce dobra zabawa gwarantowana. W Teatrze Capitol tym razem spotkali się Sławomir i Kajra, Czesuaf, formacje Ani Mru Mru oraz Paranienormalni, a także Szymon Łątkowski i Bogusław Kudłek. Na scenie pojawili się także Stanisław Tym, Michał Czernecki oraz kabaret Chyba. W roli prowadzącej niezastąpiona Katarzyna Pakosińska.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

23:10

Mistrzowie Kabaretu 7: Sławomir/Czesuaf, odc. 1

program rozrywkowy Czas: 59min.

Premierowe odcinki nowej serii programu. Za sprawą niebanalnych osobowości, popularnych satyryków i najlepszych grup kabaretowych w Polsce dobra zabawa gwarantowana. W Teatrze Capitol tym razem spotkali się Sławomir i Kajra, Czesuaf, formacje Ani Mru Mru oraz Paranienormalni, a także Szymon Łątkowski i Bogusław Kudłek. Na scenie pojawili się także Stanisław Tym, Michał Czernecki oraz kabaret Chyba. W roli prowadzącej niezastąpiona Katarzyna Pakosińska.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

00:05

Pościg we mgle

thriller ( Francja, USA 2009 ) Czas: 124min.

Policyjny detektyw z miasteczka w Luizjanie, Dave Robicheaux (Tommy Lee Jones), pracuje nad sprawą morderstwa prostytutki. Pewnego dnia zatrzymuje nietrzeźwego kierowcę. Okazuje się, że Elrod Sykes (Peter Sarsgaard) jest aktorem z ekipy, która kręci w okolicy film o wojnie secesyjnej. Mężczyzna opowiada Dave'owi niewiarygodną historię. Twierdzi, że on i jego dziewczyna (Kelly Macdonald) widzieli na bagnach ducha młodego Afroamerykanina, który miał spętane łańcuchem ręce. Opowieść...

Reżyseria: Bertrand Tavernier

Obsada: Tommy Lee Jones , John Goodman , Peter Sarsgaard , Mary Steenburgen

  Godziny emisji Pościg we mgle

02:10

Modus 2, sez. 2, odc. 8

serial kryminalny ( Szwecja, Niemcy, Norwegia, Dania 2017 ) Czas: 56min.

Drugi sezon szwedzkiego serialu kryminalnego, poruszającego kwestie religii, praw człowieka i natury miłości. W trakcie Świąt Bożego Narodzenia psycholog policyjna Inger Johanne Vik orientuje się, że ona oraz jej autystyczna córka zostały wplątane w pewne szokujące śledztwo. Detektyw Ingvar Nyman, który próbuje schwytać seryjnego mordercą, udaje się do Uppsali, by zbadać makabryczne morderstwo duchownej Elisabeth Lindgren. Tymczasem w Sztokholmie dochodzi do kolejnych zbrodni, a Inger zaczyna...

Obsada: Melinda Kinnaman , Henrik Norlén , Marek Oravec , Esmeralda Struwe

  Godziny emisji Modus 2

03:10

Kabaret na żądanie, odc. 11

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 57min.

Propozycja dla miłośników humoru. W programie znajdą się najśmieszniejsze skecze i piosenki satyryczne rodzimych gwiazd sceny kabaretowej. Całość połączy gość specjalny, który będzie miał za zadanie wybrać formacje, które dostaną szansę zaprezentowania w programie swoich propozycji. Na życzenie "VIP-ów" wystąpią między innymi: Artur Andrus, Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, grupa Łowcy. B, Kabaret Młodych Panów, Jurki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Formacja Chatelet.

  Godziny emisji Kabaret na żądanie

04:05

Kabaret na żądanie, odc. 16

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Propozycja dla miłośników humoru. W programie znajdą się najśmieszniejsze skecze i piosenki satyryczne rodzimych gwiazd sceny kabaretowej. Całość połączy gość specjalny, który będzie miał za zadanie wybrać formacje, które dostaną szansę zaprezentowania w programie swoich propozycji. Na życzenie "VIP-ów" wystąpią między innymi: Artur Andrus, Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, grupa Łowcy. B, Kabaret Młodych Panów, Jurki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Formacja Chatelet.

  Godziny emisji Kabaret na żądanie

O programie TV stacji WP

Na stronie stacji telewizyjnej WP umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla WP. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału WP można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV WP umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji WP. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info