Reklama

Logo WP WP program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-01-24

05:00

Kochanki, sez. 1, odc. 5

serial obyczajowy ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 66min.

Siobhan sądzi, że uda się jej uniknąć rozmowy z Hariem, o tym, kto jest ojcem dziecka. Katie i Trudi godzą się.

Reżyseria: Peter Hoar , Philip John

Obsada: Sharon Small , Shelley Conn , Orla Brady , Joanna Wright

Godziny emisji Kochanki

06:00

WP Raport, odc. 7

program informacyjny ( Polska ) Czas: 21min.

Godziny emisji WP Raport

06:20

Money. To się liczy, odc. 90

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 27min.

Najciekawsze informacje związane z gospodarką i finansami. Do każdego odcinka audycji zapraszani są goście.

Godziny emisji Money. To się liczy

06:45

Ucho Prezesa 3: Kadry, sez. 3, odc. 11

serial komediowy ( Polska 2018 ) Czas: 11min.

Mariusz i Maciej postanawiają uszczęśliwić Prezesa, a wyborcom ułatwić decyzję, kogo popierać w rankingach. Decydują się nakręcić film o największym bohaterze swoich czasów. Okazuje się, że prawdziwa trudność dopiero przed nimi - to obsadzenie głównej roli.

Obsada: Robert Górski , Mikołaj Cieślak , Izabela Dąbrowska , Paweł Koślik

Godziny emisji Ucho Prezesa

07:00

Scott i Bailey 2, sez. 2, odc. 7

serial kryminalny ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 58min.

Scott i Bailey badają nietypowe zabójstwo, które zostało popełnione w środowisku gangsterów. Tymczasem dziwne zachowanie Andy'ego wystawia cierpliwość i nerwy Janet na prawdziwą próbę.

Obsada: Suranne Jones , Lesley Sharp , Amelia Bullmore , David Prosho

Godziny emisji Scott i Bailey 2

08:00

Scott i Bailey 2, sez. 2, odc. 8

serial kryminalny ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 57min.

W trakcie prowadzenia kolejnego śledztwa dotyczącego brutalnego morderstwa dochodzi do serii wydarzeń, które sprawiają, że Rachel zostaje zawieszona w obowiązkach. Tymczasem Gill jest zmuszona wrócić do pewnego dochodzenia sprzed lat.

Obsada: Suranne Jones , Lesley Sharp , Amelia Bullmore , David Prosho

Godziny emisji Scott i Bailey 2

09:00

Po urodę do raju, odc. 3

serial dokumentalny ( Australia 2017 ) Czas: 60min.

Coraz częściej Tajlandia staje się celem turystów, którzy wcale nie przyjeżdżają tam wypoczywać, lecz poprawić urodę. Taki wyjazd może całkowicie odmienić ich życie. Nie są to bowiem zwykłe operacje. Pacjentom zależy na ich przeprowadzeniu, bo często likwidują niedoskonałości, które były przyczyną osobistej tragedii lub kompleksów, z którymi zmagali się przez lata. Kamera towarzyszy osobom decydującym się na zabieg.

Godziny emisji Po urodę do raju

10:00

Mistrzowie Kabaretu 3: Mariusz Kałamaga, sez. 3, odc. 1

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 57min.

Kolejna odsłona znakomitego kabaretowego cyklu. Tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Mariusza Kałamagę i Jacka Nocha.

Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu 3

11:00

Mistrzowie Kabaretu 3: Kabaret Nowaki, sez. 3, odc. 2

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 57min.

Kolejna odsłona znakomitego cyklu "Mistrzowie Kabaretu". Nagrania występów zrealizowano jesienią tego roku w warszawskim Teatrze Capitol. W tym odcinku wystąpi zielonogórska grupa Nowaki w składzie Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg. Kabareciarze zaprezentują m.in. skecz "Wyjazd wakacyjny", w którym opowiedzą o perypetiach wczasowiczów.

Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu 3

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
12:00

Trwa...  Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4, sez. 4, odc. 22

serial dokumentalny ( Kanada ) Czas: 60min.

Kolejny sezon programu. Uczestnicy programu nie są zadowoleni ze swoich dotychczasowych domów. Dostają jednak szansę na niepowtarzalną zmianę. Z pomocą specjalistów od remontu i wystroju wnętrz mogą odmienić swój dom nie do poznania. Jeśli jednak w dalszym ciągu nie będzie on spełniał ich wymagań, zamienią go na coś bardziej odpowiadającego ich preferencjom.

Godziny emisji Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4

13:00

Luksusowe rezydencje 3, odc. 15

serial dokumentalny ( USA ) Czas: 30min.

Twórcy serii zapraszają widzów na ekskluzywną wycieczkę, podczas której można zwiedzić największe, najbardziej wystawne i wyposażone w najnowocześniejsze technologie domy w Ameryce. Program obejmuje popularne atrakcje turystyczne, ale także prywatne nieruchomości. Prezentuje sylwetki ich właścicieli, projektantów i architektów, którzy dzielą się ciekawostkami dotyczącymi niezwykłych posiadłości.

  Godziny emisji Luksusowe rezydencje 3

Reklama
13:30

Luksusowe rezydencje 3, odc. 16

serial dokumentalny ( USA ) Czas: 29min.

Twórcy serii zapraszają widzów na ekskluzywną wycieczkę, podczas której można zwiedzić największe, najbardziej wystawne i wyposażone w najnowocześniejsze technologie domy w Ameryce. Program obejmuje popularne atrakcje turystyczne, ale także prywatne nieruchomości. Prezentuje sylwetki ich właścicieli, projektantów i architektów, którzy dzielą się ciekawostkami dotyczącymi niezwykłych posiadłości.

  Godziny emisji Luksusowe rezydencje 3

14:00

Mały dom, duże możliwości 3, sez. 3, odc. 1

reality show ( USA 2016 ) Czas: 61min.

Twórcy serii propagują ideę zmniejszenia przestrzeni mieszkalnej do minimum. Proponują budowę małych, ale funkcjonalnych domów. Prowadzący wraz z ekipą budowlaną, wykorzystując nowoczesną technologię i nowinki projektowe, realizują swoje niezwykłe propozycje od podstaw. W każdym odcinku budują dom według innego projektu, spełniając życzenia jego przyszłych mieszkańców - amatorów małego metrażu. Każdy budynek zostaje przewieziony na działkę, gdzie jest montowany, urządzany i prezentowany...

Obsada: Zack Giffin , John Weisbarth

  Godziny emisji Mały dom, duże możliwości 3

15:00

Mistrz remontu, odc. 4

serial dokumentalny ( Kanada 2018 ) Czas: 56min.

Scott McGillivray, który zjadł zęby na inwestowaniu w nieruchomości, po raz kolejny zamierza zrobić dobry interes! W każdym odcinku programu spośród dwóch nieruchomości wybiera tę, która jego zdaniem daje największą szansę na osiągnięcie zysku. Scott inwestuje własne pieniądze w remont, oceniając stopień ryzyka. Ekipa telewizyjna śledzi kolejne etapy renowacji. Na koniec przekonamy się, czy była to udana inwestycja, czy wręcz przeciwnie. Przy okazji widzowie znajdą tu kilka rozwiązań, które...

  Godziny emisji Mistrz remontu

16:00

Mistrzowie Kabaretu 3: Kabaret Nowaki, sez. 3, odc. 3

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 59min.

Kolejna odsłona znakomitego kabaretowego cyklu. W tym odcinku widzów bawić będzie zielonogórska grupa Kabaret Nowaki w składzie Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg. Kabareciarze wystąpią m.in. ze skeczem "Zdzisiek i Bożenka" i "Szkolna wycieczka".

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu 3

17:00

Mistrzowie Kabaretu 4: Artur Andrus, sez. 4, odc. 2

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 58min.

Czwarta odsłona programu. W Teatrze Capitol zaprezentowali się: Artur Andrus, Kabaret Jurki, Formacja Chatelet i Łowcy B. W charakterze gospodarza wieczoru wystąpił Maciej Orłoś.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu 4

Reklama
18:00

Odlotowe wynalazki, odc. 16

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 32min.

Interesująca seria popularno-naukowa, która opowiada o niezwykłej genezie niektórych, najbardziej popularnych przedmiotów powszechnego użytku, otaczających człowieka we współczesnym świecie. Serial prezentuje niezwykłe historie dotyczące źródeł ich powstawania, często na użytek wojskowych lub badaczy, jednak po latach znalazły zupełnie inne zastosowanie. Wynalazki, który odmieniły życie ludzkie, rodziły się z pretensji mocarstw do wzajemnej dominacji, z potrzeby wygrania wojny lub podbicia...

  Godziny emisji Odlotowe wynalazki

18:30

Megafabryki 2: Super chopper, sez. 2, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 59min.

Twórcy serialu ukazują kulisy produkcji skomplikowanych przedmiotów: krok po kroku, część po części. Zapraszają widzów do fabryk należących do wielkich koncernów i znanych marek. W planach wizyta m.in. w fabryce klocków Lego, browarze Heinekena oraz fabrykach aut takich jak: Ford, Mercedes czy Ducati.

Reżyseria: Sam Taplin

  Godziny emisji Megafabryki 2

19:30

Techno gadżety, sez. 5, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 29min.

Fascynująca podróż w poszukiwaniu nowatorskich technologii XXI wieku. Widzowie będą mogli zobaczyć najdziwniejsze gadżety, nowatorskie pojazdy i innowacyjne projekty, a także poznają twórców tych technicznych cudów.

  Godziny emisji Techno gadżety

20:00

Mistrzowie Kabaretu 4: Kabaret Jurki, sez. 4, odc. 4

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 57min.

Czwarta odsłona uwielbianego przez widzów programu satyrycznego. Tym razem na scenie Teatru Capitol zaprezentowali się m.in.: Artur Andrus, Kabaret Jurki, Formacja Chatelet i Łowcy B. W gospodarza wieczoru wcielił się Maciej Orłoś.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu 4

21:00

Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących, sez. 2, odc. 2

program rozrywkowy ( Polska ) Czas: 57min.

Widzowie mają okazję zobaczyć gwiazdy polskiego kabaretu, które komentują aktualne wydarzenia w kraju. Dobra zabawa gwarantowana.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu 2

22:00

Mistrzowie Kabaretu 6: Kabaret Zachodni, odc. 3

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 58min.

W warszawskim Teatrze Capitol wystąpiły największe sławy polskiej satyry. Cotygodniowa relacja z tego wydarzenia otworzy nowy cykl kabaretowy. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć osiem niezwykłych spektakli, których gospodarzem będzie Maciej Orłoś.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu 6

23:00

Ucho Prezesa 4, sez. 4, odc. 10

serial komediowy ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Walka o fotel prezydencki w stolicy to odpowiedni moment, by rozpocząć kolejny sezon intryg w najważniejszym gabinecie w Polsce. Na temat wyniku wyborów wypowiadają się Prezes, jego zausznik - Mariusz oraz cała świta oddanych mu współpracowników.

Obsada: Robert Górski , Mikołaj Cieślak , Izabela Dąbrowska , Paweł Koślik

  Godziny emisji Ucho Prezesa

23:30

Mistrzowie Kabaretu, sez. 1, odc. 4

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 30min.

W warszawskim Teatrze Capitol wystąpiły największe sławy polskiej satyry, m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Ani Mru-Mru oraz Grzegorz Halama. Cotygodniowa relacja z tego wydarzenia otworzy nowy cykl kabaretowy. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć osiem niezwykłych spektakli, których gospodarzem będzie Maciej Orłoś.

  Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

Reklama
00:00

Wariaci za kierownicą 2, odc. 5

serial dokumentalny ( Nowa Zelandia 2017 ) Czas: 60min.

Przewodnik po drogach całego świata, przybliżający kulturę jazdy w Polsce i w odległych rejonach świata. Okazuje się, że są kierowcy, którzy cudem unikają kolizji nawet w najbardziej niebezpiecznych sytuacjach oraz tacy, którym przytrafia się stłuczka nawet podczas stania na światłach. W dokumencie znalazło się miejsce dla jednych i drugich. Program pokazuje m.in. sytuacje w ruchu ulicznym w Europie, a także na drogach w Rosji, Chinach czy Kanadzie.

  Godziny emisji Wariaci za kierownicą 2

01:00

Cuda współczesności: Supersized Food, odc. 13

serial dokumentalny ( USA ) Czas: 58min.

Nowoczesna technologia jest obecna w naszym życiu i wpływa na całe społeczeństwo. Twórcy tej fascynującej serii przybliżają jej historię. Pokazują, jak powstały i jak działają wspaniałe konstrukcje jak tamy czy kanały, opowiedzą też o budowie imponujących rozmachem budynków i pojazdów.

  Godziny emisji Cuda współczesności

02:00

Dziewiątki

thriller ( USA 2007 ) Czas: 122min.

Trzy historie ludzi, których drogi pewnego dnia łączą się ze sobą: średniej popularności aktora uzależnionego od narkotyków, producenta seriali telewizyjnych, który nie potrafi odróżnić rzeczywistości od tworzonych przez siebie produkcji oraz producenta gier, któremu przypadkowo poznana kobieta podaje bardzo silny narkotyk.

Reżyseria: John August

Obsada: Ryan Reynolds , Melissa McCarthy , Hope Davis , Elle Fanning

  Godziny emisji Dziewiątki

04:00

Orphan Black, sez. 2, odc. 4

serial SF ( Wielka Brytania, Kanada 2014 ) Czas: 54min.

Sarah postanawia wrócić do domu. Razem z Cosimą starają się odkryć jakie były początki eksperymentów z klonami. Poszukiwania narażają kobiety na wielkie niebezpieczeństwo.

Reżyseria: David Frazee

Obsada: Tatiana Maslany , Jordan Gavaris , Maria Doyle Kennedy , Dylan Bruce

  Godziny emisji Orphan Black

04:55

Kochanki, sez. 1, odc. 6

serial obyczajowy ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 63min.

Zdenerwowana Trudi mówi Katie, że widziała Paula. Kobieta przekonuje ją, że dla własnego dobra powinna z nim porozmawiać.

Reżyseria: Peter Hoar , Philip John

Obsada: Sharon Small , Shelley Conn , Orla Brady , Joanna Wright

  Godziny emisji Kochanki

O programie TV stacji WP

Na stronie stacji telewizyjnej WP umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla WP. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału WP można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV WP umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji WP. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info