Reklama

Kanały ogólnotematyczne - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały ogólnotematyczne w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

19:40 Trwa Mały Grand Hotel, odc.2: Znany aktor
Godziny emisji
20:00 Strażnicy cnoty
Godziny emisji
21:45 Złoto Gujany 2 odc. 5
Godziny emisji
19:40 Trwa Gra o skarb, odc. 2/6
Godziny emisji
20:45 Sekta
Godziny emisji
19:00 Trwa Kabaretowa Ekstraklasa: Rybnik 2012, odc. 4
Godziny emisji
20:00 Fala zbrodni: Piekło dla wszystkich, sez. 3, odc. 54
Godziny emisji
21:00 Bitwa potępionych
Godziny emisji
16:35 Trwa Klejnot TV
Godziny emisji
20:55 Wielka Księżna Zofia
Godziny emisji
22:00 Ziemia podwodny Świat
Godziny emisji
19:30 Trwa Świat według Kiepskich, odc.4
Godziny emisji
20:05 Nasz Nowy Dom, odc.148
Godziny emisji
21:10 Przyjaciółki, odc.161
Godziny emisji
22:15 Love Island. Wyspa miłości, odc.14
Godziny emisji
Reklama
19:00 Trwa Rodzina Zastępcza, odc.272 Kryminal tango
Godziny emisji
20:00 Rodzina Zastępcza, odc.273 Problemy medialne
Godziny emisji
21:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć, odc.170 Gdy dziecko ma depresję...
Godziny emisji
22:00 MAMMA MIA!, odc.7
Godziny emisji
19:30 Trwa Jake i piraci z Nibylandii, sez. 1, odc. 15: Słoniowa niespodzianka / Rytmy dżungli
Godziny emisji
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 199: 199
Godziny emisji
21:00 Agenci NCIS, sez. 11, odc. 18: Crescent City
Godziny emisji
22:00 Zabójcze umysły, sez. 4, odc. 76: Normal
Godziny emisji
19:00 Trwa Chirurdzy, odc.185 BAD BLOOD
Godziny emisji
20:00 Na żywo Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn 2019 mecz: Polska - Ukraina
Godziny emisji
22:00 Morgan
Godziny emisji
19:30 Trwa Dlaczego Izrael ma znaczenie odc. 6
Godziny emisji
20:00 Oczami lwa. Levi Lusko odc. 4
Godziny emisji
20:30 Smoketown odc. 7 pt. ,,Nie mogę tego udowodnić, ale wiem..."
Godziny emisji
21:00 Joseph Prince Żyj bez trosk 6
Godziny emisji
21:30 Podróż przez historię odc. 301
Godziny emisji
22:00 Łaska - Max Lucado odc. 1
Godziny emisji
19:00 Trwa Ostatni Janczar, odc. 11
Godziny emisji
20:00 Klinika nadzieja, odc. 14
Godziny emisji
20:55 Klinika nadzieja, odc. 15
Godziny emisji
21:55 Kapitanowa, odc. 14
Godziny emisji
Reklama
19:05 Trwa Gogglebox, odc. 7/12
Godziny emisji
19:45 Na żywo Express, odc. 9735
Godziny emisji
20:00 Na żywo Pogoda, odc. 9902
Godziny emisji
20:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 6/12
Godziny emisji
20:20 Królowe życia, sez. 7, odc. 4/24
Godziny emisji
21:05 Patent na…, odc. 9/24
Godziny emisji
21:45 Na żywo Express, odc. 9736
Godziny emisji
21:58 Na żywo Pogoda, odc. 9903
Godziny emisji
22:00 DeFacto, sez. 11, odc. 1/8
Godziny emisji
19:00 Trwa Policjantki i Policjanci, odc.573
Godziny emisji
20:00 Miłość na Zakręcie, odc.20
Godziny emisji
20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.324
Godziny emisji
21:40 Park jurajski III
Godziny emisji
19:00 Trwa Miodowe Lata, odc.78 Walka płci
Godziny emisji
20:00 Galileo, odc.143
Godziny emisji
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami, odc.64 Nothing to lose
Godziny emisji
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami, odc.65 Nothing to lose
Godziny emisji
19:35 Trwa Sport, odc. 7915
Godziny emisji
19:45 Pogoda, odc. 7912
Godziny emisji
19:50 Uwaga!, odc. 5801
Godziny emisji
20:10 Doradca smaku, sez. 11, odc. 12/40
Godziny emisji
20:15 Na Wspólnej, sez. 17, odc. 2945
Godziny emisji
20:55 Milionerzy, odc. 294
Godziny emisji
21:30 Kuchenne rewolucje, sez. 20, odc. 3/13
Godziny emisji
19:30 Trwa Zakochani po uszy, odc. 89/120
Godziny emisji
20:00 Big Brother, sez. 2, odc. 6/78
Godziny emisji
21:00 Daję nam rok
Godziny emisji
Reklama
19:30 Trwa Na żywo Wiadomości
Godziny emisji
19:50 Na żywo Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina
Godziny emisji
22:10 Sprawa dla reportera
Godziny emisji
19:35 Trwa Barwy szczęścia - odc. 2095
Godziny emisji
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2096
Godziny emisji
20:40 Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 115
Godziny emisji
20:50 Najgorszy Kucharz - odc. 2
Godziny emisji
21:40 Wkręceni w randkę - (2)
Godziny emisji
18:55 Trwa Ranczo s.VI - odc. 67 (seria VI, odc. 2) - Kozi róg
Godziny emisji
19:55 Rodzinka.pl s.XII - odc. 228 "Miłość potrafi zmienić" sezon 12
Godziny emisji
20:25 Rodzinka.pl s.XII - odc. 229 "Denna rybka" sezon 12
Godziny emisji
20:55 Okrasa łamie przepisy - Krótka historia majonezu
Godziny emisji
21:35 Rodzinka.pl - odc. 265 "Mamy dziewczynkę" sezon 14
Godziny emisji
22:10 Rodzinka.pl - odc. 266 "Szalona babcia" sezon 15
Godziny emisji
19:25 Trwa Wilnoteka
Godziny emisji
19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 20 - Żeby kózka nie skakała...
Godziny emisji
20:00 Wiadomości
Godziny emisji
20:25 Sport
Godziny emisji
20:35 Pitbull - odc. 11
Godziny emisji
21:45 Na żywo Polonia 24
Godziny emisji
22:05 Na żywo Rozmowa Polonii - (477)
Godziny emisji
22:20 Na żywo Halo Polonia
Godziny emisji
19:00 Trwa Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 210: 210
Godziny emisji
20:00 American Pie: Wesele
Godziny emisji
21:55 Spadaj, tato
Godziny emisji
19:30 Trwa Super Księga (1) - Ogniste rydwany
Godziny emisji
20:00 Na żywo Informacje dnia
Godziny emisji
20:20 Na żywo Różaniec
Godziny emisji
20:50 Kolory Świętości - Św. January
Godziny emisji
21:00 Na żywo Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
Godziny emisji
21:20 Na żywo Informacje dnia
Godziny emisji
21:40 Na żywo Polski Punkt Widzenia
Godziny emisji
22:00 Przyroda i ludzie - Uzdrowiska nie tylko dla ludzi
Godziny emisji
19:00 Trwa Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących, sez. 2, odc. 3
Godziny emisji
20:00 Tajemnice rodu Jezusa
Godziny emisji
21:50 Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru - " Lokomotywa", sez. 1, odc. 10
Godziny emisji
22:00 Mistrzowie Kabaretu 4: Formacja Chatelet, sez. 4, odc. 7
Godziny emisji
19:25 Trwa Wiedźmy s5 odc. 04: Magnetyzm pieniędzy
Godziny emisji
20:00 Premiera Królowie luksusu odc. 01
Godziny emisji
21:00 Premiera Królowie luksusu odc. 02
Godziny emisji
22:05 I love kabaret s1 odc. 08
Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
Logo METRO
Logo Nowa TV
Logo Polonia 1
Logo Polsat
Logo Polsat Rodzina
Logo PULS 2
Logo Super Polsat
Logo TBN Polska
Logo Tele5
Logo TTV
Logo TV4
Logo TV6
Logo TVN
Logo TVN 7
Logo TVP1 HD
Logo TVP2 HD
Logo TVP 4K
Logo TVP HD
Logo TVP Polonia
Logo TV Puls
Logo TV Trwam
Logo WP
Logo Zoom TV

W grupie kanałów Kanały ogólnotematyczne znajdują się stacje: CANAL+ 4K ULTRA HD, METRO, Nowa TV, Polonia 1, Polsat, Polsat Rodzina, PULS 2, Super Polsat, TBN Polska, Tele5, TTV, TV4, TV6, TVN, TVN 7, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP 4K, TVP HD, TVP Polonia, TV Puls, TV Trwam, WP, Zoom TV.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry