Reklama
09:05 Trwa  Lekarze, sez. 3, odc. 9
10:05 Łowcy staroci s8
11:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 41/116
08:15 Trwa  Pielęgniarki, sez. 1, odc. 12
09:15 Fabryka domowych przedmiotów, odc. 13
09:45 Robota na weekend: Kuchnia Jowity, odc. 5
10:15 Renowacja... czas start!, odc. 6
10:45 Łowcy małych domów, sez. 3, odc. 4
11:10 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 6, odc. 9
08:30 Trwa  Telezakupy
10:35 Telezakupy
09:00 Trwa  Malanowski i Partnerzy, odc.676
09:30 Malanowski i Partnerzy, odc.677
10:00 Dzień. który zmienił moje życie, odc.99
11:00 Dlaczego ja?, odc.862
09:05 Trwa  MAMMA MIA!, odc.109
11:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć, odc.107
08:35 Trwa  Psi patrol, sez. 4, odc. 421
09:10 Blaze i mega maszyny, sez. 3, odc. 302: Polarne derby
09:35 Marta Mówi, sez. 2, odc. 28: Straszna nocna impreza cz. I/Straszna nocna impreza cz. II
10:00 Monchhichi, sez. 1, odc. 102
10:10 Reksio, odc. 14: Reksio magik
10:25 Przygody Bolka i Lolka, odc. 29: Śniadanie na biwaku
10:35 Baranek Shaun, sez. 1, odc. 79: Śnieg
10:40 Baranek Shaun, sez. 1, odc. 80: Wesołych Świąt
10:55 Kot-o-ciaki, sez. 1, odc. 39: Kocie latawce
11:00 Kot-o-ciaki, sez. 1, odc. 40: Pierzasty złodziej
11:15 Przytul mnie, sez. 1, odc. 9: Zimowy sen
11:20 Przytul mnie, sez. 1, odc. 10: Trudna sztuka
11:30 Reksio, odc. 15: Reksio pielęgniarz
11:45 Przygody Bolka i Lolka, odc. 30: Przygoda na dwóch kółkach
09:00 Trwa  Nasz Nowy Dom, odc.87
10:00 Chirurdzy, odc.225 BEND & BREAK
11:00 Szpilki na Giewoncie, odc.11
09:00 Trwa  Podróżuj bez bagażu odc. 5
09:30 Wesoła wyspa Papalala odc. 8
10:00 Jonek i przyjaciele odc. 22
10:30 Leśne opowieści odc. 18
11:00 Muzyka dla dzieci odc 2
11:30 Codzienna radość życia -3(ODC.1260)
07:50 Trwa  Telezakupy
09:05 Trwa  Patent na kasę, odc. 10/26
09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 3/13
10:45 Na żywo Express, odc. 8632
11:00 Na żywo Pogoda, odc. 8799
11:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 486
08:55 Trwa  Septagon, odc.49
10:00 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, odc.46
11:25 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda: Sport, odc.3
11:55 Galileo, odc.731
09:00 Trwa  Policjantki i Policjanci, odc.245
10:00 Galileo, odc.148
11:00 V.I.P, odc.19 Molar Ice Cap
08:00 Trwa  Dzień Dobry TVN, odc. 2416
11:00 Ukryta prawda, odc. 1007
08:45 Trwa  Big Brother, odc. 2/65
09:40 Doradca smaku 10-Pierś z kaczki z karmelizowanym ananasem, odc. 6/40
09:50 Na żywo Big Brother Pobudka, odc. 3/64
09:55 Zakochani po uszy, odc. 38/120
10:30 Mango Telezakupy
08:40 Trwa  Blondynka s.IV - odc. 40 (seria IV, odc. 1) - Nowe rozdanie
09:40 Komisarz Alex s.VIII - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Policjantów się nie całuje
10:35 Ojciec Mateusz s.IV - odc. 56 (seria IV, odc. 13) - Helena
11:30 Korona królów - odc 191
07:55 Trwa  Na żywo Pytanie na śniadanie
11:00 Na żywo Panorama
11:05 Na żywo Pogoda Flesz
11:10 Pytanie na śniadanie Extra - (319)
11:25 Rodzinka.pl s.VI - odc. 136 "Życie jest ciężkie"
11:55 Barwy szczęścia - odc. 2025
08:55 Trwa  Ojciec Mateusz s.XIII - odc. 167 - Diabelski śmiech (Ojciec Mateusz XIII odc. 7)
09:55 Ranczo s.III - odc. 39 (seria III, odc. 13) - Szczęśliwe rozwiązanie
10:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.II - Murat IV, odc. 159
11:55 Na sygnale - odc. 19
07:55 Trwa  Na żywo Pytanie na śniadanie
11:00 Polonia 24
11:25 Rozmowa Polonii - (410)
11:40 Halo Polonia
09:00 Trwa  Rodzinny interes, sez. 1, odc. 12: Trzy kolory
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 27: Grave Matter, A
11:00 Kobra - oddział specjalny, sez. 24, odc. 2: Harte Schule
09:00 Trwa  Kalejdoskop Młodych
09:20 Express Studencki
09:25 Sanktuaria polskie - Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu
09:45 Premiera Święty na każdy dzień
09:50 100 cudownych miejsc na świecie. Miasto San Miguel de Allende, Meksyk
10:00 Na żywo Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu
11:00 Świat na wyciągnięcie ręki - Rejs na wyspy Salomona odc. 21
11:25 Myśląc Ojczyzna - prof. Piotr Jaroszyński
11:40 Prosto o gospodarce
09:00 Trwa  WP Express, odc. 71
09:25 Mistrzowie Kabaretu, sez. 1, odc. 8
10:00 Mam talent Ameryka, sez. 13, odc. 7
08:55 Trwa  TV Okazje
09:35 Tajemniczy Dolny Śląsk s2 odc. 07
10:10 Bliżej! Magazyn reporterów s4 odc. 03
10:40 Świetny przepis odc. 01
10:55 Wiedźmy s2 odc. 17
11:25 Wiedźmy s4 odc. 11: Złodziej

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały ogólnotematyczne.

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały ogólnotematyczne.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały ogólnotematyczne znajdują się stacje: CANAL+ 4K ULTRA HD, METRO, Nowa TV, Polonia 1, Polsat, Polsat Rodzina, PULS 2, Super Polsat, TBN Polska, Tele5, TTV, TV4, TV6, TVN, TVN 7, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP 4K, TVP HD, TVP Polonia, TV Puls, TV Trwam, WP, Zoom TV.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info