Reklama
08:35 Trwa  Reksio, odc. 65
08:45 Reksio, odc. 2/65
09:00 Porwanie Baltazara Gąbki, odc. 5/13
09:05 Porwanie Baltazara Gąbki, odc. 1/13
09:15 Rozmowy w toku
10:05 Projekt akwarium s.4, odc. 15/22
11:05 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 3
08:35 Trwa  Halo Hans!: Operacja "Wesz", odc. 10
09:30 Daleko od noszy: Klinika piękności, odc. 2
10:05 Daleko od noszy: Jaka to choroba, odc. 3
10:35 Mamuśki, odc. 13
11:00 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 3, odc. 9
05:50 Trwa  koniec programu
08:30 Trwa  Telezakupy
08:30 Telezakupy
10:35 Telezakupy
06:00 Trwa  Nowy dzień z Polsat News
09:00 Malanowski i Partnerzy, odc.806
09:30 Malanowski i Partnerzy, odc.807
10:00 Dzień. który zmienił moje życie, odc.60
11:00 Dlaczego ja?, odc.823
08:30 Trwa  Pszczółka Maja, odc.100 Zakochani
09:00 MAMMA MIA!, odc.70
11:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć, odc.68
08:35 Trwa  Psi patrol, sez. 1, odc. 25: Pieski i wielki wyścig/ Pieski pieką ciasto
09:15 Blaze i mega maszyny, sez. 2, odc. 213: Drogocenny tor
09:35 Marta Mówi, sez. 2, odc. 19: Szalony Truman/Jednodniowy pies
10:00 Kumple z dżungli na ratunek, sez. 2, odc. 59: Wielki turniej
10:10 Reksio, odc. 23: Reksio pogromca
10:25 Zabawy Bolka i Lolka, odc. 3: Maszeruje wojsko
10:35 Baranek Shaun, sez. 1, odc. 62: Balon
10:40 Baranek Shaun, sez. 1, odc. 63: Porwanie
10:55 Kot-o-ciaki, sez. 1, odc. 13: Niedziela
11:00 Kot-o-ciaki, sez. 1, odc. 14: Gadający ptaszek
11:15 Przytul mnie, sez. 1, odc. 9: Zimowy sen
11:20 Przytul mnie, sez. 1, odc. 10: Trudna sztuka
08:30 Trwa  Pierwsza klasa, odc.29
09:00 Nasz Nowy Dom, odc.92
10:00 Chirurdzy, odc.194 Do You Believe In Magic
11:00 W rytmie serca, odc.32
08:30 Trwa  Chata. Rekonstrukcja odc. 15
09:00 Podróżuj bez bagażu odc. 2
09:30 Wesoła wyspa Papalala odc. 8
10:00 Jonek i przyjaciele odc. 8
10:30 Leśne opowieści odc. 4
10:45 Trefliki 8
11:00 Muzyka dla dzieci odc 1
08:00 Trwa  Telezakupy
08:10 Trwa  DeFacto Extra, odc. 3/12
08:40 Cała prawda o jedzeniu, sez. 6, odc. 4/18
09:10 Damy i wieśniaczki. Rosja, sez. 2, odc. 8/16
10:10 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 10/13
10:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 447
08:00 Trwa  Nasz nowy dom, odc.18
09:00 Septagon, odc.13
10:00 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, odc.17
11:25 Benny Hill, odc.20
08:00 Trwa  Medicopter 117, odc.57 Im Labyrinth
09:00 Policjantki i Policjanci, odc.216
10:00 Galileo, odc.93
11:00 V.I.P, odc.1 Dr. Strangeval
08:00 Trwa  Dzień Dobry TVN, odc. 2377
11:00 Ukryta prawda, odc. 643
08:20 Trwa  Przyjaciele, odc. 40/48
08:50 Gotowe na wszystko II, odc. 11/24
09:45 Zakochani po uszy, odc. 3/120
10:15 Mango Telezakupy
08:15 Trwa  Na żywo Kwadrans polityczny
08:40 Blondynka s.I - odc. 1/13 - Zatrzasnąć za sobą drzwi
09:35 Komisarz Alex s.V - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Lista śmierci
10:35 Ojciec Mateusz s.II - odc. 17 (Ojciec Mateusz II odc. 4) - Skarb
11:25 Korona królów - odc 162
07:55 Trwa  Na żywo Pytanie na śniadanie
11:00 Na żywo Panorama
11:05 Na żywo Pogoda Flesz
11:10 Pytanie na śniadanie Extra - (272)
11:25 Rodzinka.pl s.IV - odc. 97 "Historie samochodowe"
08:05 Trwa  Rodzinka.pl s.VI - odc. 141 "Zima zła"
08:40 Rodzinka.pl s.VI - odc. 142 "Śmierć w ogrodzie"
09:10 Ojciec Mateusz s.IX - odc. 114 (seria IX odc. 6) Zbrodnia na pierwszą stronę
10:05 Ranczo s.IX - odc. 105 (seria IX, odc. 1) - Nowe wyzwania
10:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.II - Murat IV, odc. 120
07:55 Trwa  Na żywo Pytanie na śniadanie
11:00 Polonia 24
11:25 Rozmowa Polonii - (379)
08:00 Trwa  Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 103
09:00 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze, sez. 4, odc. 11: Jagowe święta
10:00 Nash Bridges, sez. 6, odc. 106: W impasie
11:00 Kobra - oddział specjalny, sez. 11, odc. 7: Prokurator
08:15 Trwa  Polski Punkt Widzenia
08:40 Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
08:45 Przygody Monster Trucków -Niepewny grunt - Niepewny grunt
09:00 Na zdrowie
09:25 Premiera Święty na każdy dzień
09:30 Wbrew wszelkim przeciwnościom - Hitler i holokaust
10:00 Na żywo Informacje dnia
10:15 Rozmowy niedokończone
11:25 Myśląc Ojczyzna - Stanisław Michalkiewicz
08:00 Trwa  Scott i Bailey 2, sez. 2, odc. 8
09:00 Po urodę do raju, odc. 3
10:00 Mistrzowie Kabaretu 3: Mariusz Kałamaga, sez. 3, odc. 1
11:00 Mistrzowie Kabaretu 3: Kabaret Nowaki, sez. 3, odc. 2
08:30 Trwa  Zoom na pogodę
08:55 TV Okazje
09:40 Obywatel Kuźniar Extra s3 odc. 11: Piotr Zachara, Karolina Pilarczyk i Konrad Wojterkowski, Marta Żmuda-Trzebiatowska
10:30 Szeptunka s3 odc. 38
11:05 Szeptunka s3 odc. 39

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały ogólnotematyczne.

  • 24.01, 10:00 Informacje dnia (TV Trwam) Godziny emisji
  • 24.01, 11:00 Panorama (TVP2 HD) Godziny emisji
  • 24.01, 11:05 Pogoda Flesz (TVP2 HD) Godziny emisji
  • 24.01, 12:00 Anioł Pański (TV Trwam) Godziny emisji
  • 24.01, 12:00 Wiadomości (TVP1 HD) Godziny emisji
  • 24.01, 12:03 Informacje dnia (TV Trwam) Godziny emisji
  • 24.01, 12:15 Agrobiznes (TVP1 HD) Godziny emisji
  • 24.01, 15:00 Wiadomości (TVP1 HD) Godziny emisji
  • 24.01, 15:10 Pogoda (TVP1 HD) Godziny emisji
  • 24.01, 15:45 XXXIV Światowe Dni Młodzieży -Panama 2019 - UROCZYSTOŚĆ POWITALNA przy wejściu głównym do Pałacu Prezydenckiego - Palacio de las Garzas. WIZYTA KURTUAZYJNA U PREZYDENTA REPUBLIKI w Pałacu prezydenckim – Palacio de las Garzas (TV Trwam) Godziny emisji
  • 24.01, 15:45 Express, odc. 8337 (TTV) Godziny emisji
  • 24.01, 16:00 Informacje dnia (TV Trwam) Godziny emisji
  • 24.01, 16:00 Pogoda, odc. 8504 (TTV) Godziny emisji
  • 24.01, 16:40 XXXIV Światowe Dni Młodzieży -Panama 2019 - SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI WŁADZ, Z KORPUSEM DYPLOMATYCZNYM ORAZ PRZEDSTAWICIELAMI SPOŁECZEŃSTWA w Palacio Bolivar - Ministerstwo Spraw Zagranicznych Przemówienie Ojca Świętego (TV Trwam) Godziny emisji
  • 24.01, 17:00 Teleexpress (TVP1 HD) Godziny emisji
  • 24.01, 17:15 XXXIV Światowe Dni Młodzieży -Panama 2019 - SPOTKANIE Z BISKUPAMI AMERYKI ŚRODKOWEJ w kościele św. Franciszka z Asyżu,Przemówienie Ojca Świętego (TV Trwam) Godziny emisji
  • 24.01, 17:45 Express, odc. 8338 (TTV) Godziny emisji
  • 24.01, 17:58 Pogoda, odc. 8505 (TTV) Godziny emisji
  • 24.01, 18:00 Anioł Pański (TV Trwam) Godziny emisji
  • 24.01, 18:00 Panorama (TVP2 HD) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały ogólnotematyczne.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały ogólnotematyczne znajdują się stacje: CANAL+ 4K ULTRA HD, METRO, Nowa TV, Polonia 1, Polsat, Polsat Rodzina, PULS 2, Super Polsat, TBN Polska, Tele5, TTV, TV4, TV6, TVN, TVN 7, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP 4K, TVP HD, TVP Polonia, TV Puls, TV Trwam, WP, Zoom TV.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info