Reklama

Daleko od noszy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Daleko od noszy w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Daleko od noszy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 12 lipca 2020 (Niedziela)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden : Wynalazek częściowo zepsuty, sez. 11, odc. 8 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Siostra Basia ulega urokowi byłego męża podczas wspólnego nocnego dyżuru. Wieść o tym rozchodzi się po szpitalu lotem błyskawicy. Do Łubicza przychodzi biznesmen (gościnnie: Ryszard Rynkowski) ze swoim wynalazkiem, naocznym aparatem rentgenowskim.

Czas trwania: 30min. / 2010 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden : Rodzina chwilowo zastępcza , sez. 11, odc. 9 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Do szpitala przybywa znany komentator sportowy, Zdzisław Półpielec (Piotr Fronczewski). Jego żona uciekła niedawno z Basenem, dlatego Półpielec proponuje Basenowej stworzenie rodziny chwilowo zastępczej. Pielęgniarka po chwili wahania zgadza się.

Czas trwania: 30min. / 2010 / rozrywka
Reklama
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden : Hotel pod kroplówką , sez. 11, odc. 11 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Łubicz zamierza przerobić szpital na hotel. W tym celu musi się tylko pozbyć wszystkich pacjentów. Pomaga mu w tym niezawodny personel. Po kilku dniach do hotelu przybywają pierwsi goście. Kidlerowi i Wstrząsowi wpada w oko pewna klientka...

Czas trwania: 30min. / 2010 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden : Materiał na panią doktor , sez. 11, odc. 12 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Szpital bierze udział w akcji "Matura i co dalej?". Na oddział przybywają licealiści pragnący poznać pracę lekarza. W tajniki medycyny wprowadza ich doktor Kidler. W trakcie wspólnego "obchodu" jedna z maturzystek wykazuje się nadzwyczajnym talentem.

Czas trwania: 30min. / 2010 / rozrywka
09:25 Daleko od noszy: Mściciel w masce, odc. 15 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Doktor Kidler zdobywa kolejne kobiece serca. Koledzy zauważają, że te sukcesy bardzo go odmieniły. Wspaniały nastrój doktora zostaje jednak zepsuty przez tajemniczego mściciela, Rogacza. Przybiera on wiele postaci, co doprowadza Kidlera do rozstroju nerwowego.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:45 Daleko od noszy: Żywy test, odc. 1 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): W szpitalu wybucha panika. Okazuje się, że z Brukseli przyślą wkrótce prawdziwego chorego i lekarze sami będą musieli zdiagnozować, co mu dolega. Boją się, czy poradzą sobie z tym żywym testem ich kompetencji. Niebawem w kilnice pojawia się tajemniczy jegomość (Tadeusz Ross), który, jak się okazuje, nie mówi po polsku. Siostra Basia usiłuje się z nim porozumieć. Wszyscy nabierają przekonania, że pacjent pochodzi z Portugalii. Nie wiedzą jednak na co choruje obcokrajowiec. Dr Kidler, dr Basen i dr Wstrząs dwoją się i troją, by odkryć prawdę.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
16:25 Daleko od noszy: Bardzo męskie imię, odc. 2 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Dr Karinka zakochała się na zabój. Nie może sobie przypomnieć jednak imienia ukochanego oraz jego wyglądu. Wie natomiast, że na pewno jest wyjątkowy i ma bardzo męskie imię. Ordynator dla podniesienia swojego prestiżu zapuszcza brodę. Zapoczątkowuje to nową modę wśród męskiej części personelu. Dr Kidler odkrywa w sobie zdolności do robienia interesów. Postanawia zbić niezłe pieniądze na nowej modzie.

Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
16:45 Daleko od noszy: Człowiek z lasu, odc. 3 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Ordynator przeprowadza eksperyment – nakazuje całemu personelowi, aby zwracał się do niego po imieniu. Nikt jednak, łącznie z szefem, nie pamięta tego imienia. W tym samym czasie w szpitalu pojawia się człowiek, który przez czterdzieści lat ukrywał się w lesie przed służbą wojskową. Po ogoleniu i umyciu okazuje się, że wygląda bardzo młodo i jest w doskonałej kondycji fizycznej. Cały personel postanawia przejść na leśną dietę.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
Reklama
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden : Kryminalne zagadki szpitala , sez. 11, odc. 14 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): W szpitalu panuje plaga kradzieży. Łubicz nakazuje znalezienie winnych Kidlerowi. Ten zaczyna śledztwo od sprawdzenia źródeł dochodów personelu. Wstrząs przyznaje, że żyje z szantażowania kinomanów, a siostra Basia dorabia jako eksponat paramedyczny.

Czas trwania: 30min. / 2010 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden : Siła uczuć , sez. 11, odc. 15 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Siostra Basen zakochuje się ze wzajemnością. Jej wybrankiem jest Juliusz, mężczyzna potężnej postury. Nowy ukochany dosłownie nosi na rękach siostrę Basen oraz jej syna Wojtusia. Sielankę przerywa salowy Basen, który przybywa pogodzić się z żoną.

Czas trwania: 30min. / 2010 / rozrywka
09:25 Daleko od noszy: Bardzo męskie imię, odc. 2 Logo Nowa TV
09:50 Daleko od noszy: Człowiek z lasu, odc. 3 Logo Nowa TV
16:30 Daleko od noszy: Trzecie oko, odc. 4 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Ordynator podejrzewa, że jego obecna partnerka ma kochanka. Każe Kidlerowi ją śledzić. Doktor przygotowuje się do tego zadania, obserwując pielęgniarki w szpitalu. Ponieważ nie wychodzi mu to najlepiej, postanawia zatrudnić pacjenta z trzecim okiem. Jednak zanim udaje mu się dotrzeć do niego, ten trafia na salę operacyjną, gdzie doktor Basen zamierza wyciąć mu trzecie oko. Na szczęście ordynator nie chce już korzystać z usług Kidlera. Okazuje się bowiem, że kochanka jest zupełnie kimś innym, niż sądził.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
16:50 Daleko od noszy: Niewidzialny pacjent, odc. 5 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia pacjent, który jest niewidzialny dla innych. Chce, aby ordynator pomógł mu odzyskać wygląd. Ten obiecuje, że tego dokona, ale w zamian żąda pewnej przysługi. Chce, aby pacjent wykorzystał swoją przypadłość i dowiedział się, co tak naprawdę personel sądzi o swoim przełożonym. Pacjent chętnie się zgadza, a ordynator przystępuje do poszukiwania skutecznego środka na "niewidzialną" chorobę. Z pomocą przychodzi mu Nowak. Okazuje się jednak, że przywrócenie wyglądu niewidzialnemu może mieć poważne konsekwencje.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
09:30 Daleko od noszy: Trzecie oko, odc. 4 Logo Nowa TV
09:50 Daleko od noszy: Niewidzialny pacjent, odc. 5 Logo Nowa TV
16:30 Daleko od noszy: Urlop pełnopłatny, odc. 6 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Wszyscy pracownicy szpitala przygotowują się do bliskiego już sezonu urlopowego. Doktor Kidler i Kalinka chcą jechać w góry, a siostry Basen i Basia Es zamierzają razem spędzić wolny czas na Mazurach. Jednak do szpitala przychodzi zarządzenie z ministerstwa, że urlopy może spędzać jedynie w miejscu zatrudnienia. Placówka służby zdrowia zamienia się więc w letnisko. Kidler i Kalinka wspinają się po schodach, siostry opalają się pod lampami na sali operacyjnej, a dr Basen łowi ryby w szpitalnej sadzawce.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
Reklama
16:50 Daleko od noszy: Linie papilarne, odc. 7 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): W szpitalu pojawia się gangster, który pozostawił w miejscu przestępstwa swoje odciski palców. Grożąc pistoletem, zmusza ordynatora, aby ten wymienił mu opuszki palców. Na szczęście dla bandyty w szpitalu przebywa właśnie znana pianistka, która cierpi na ból w opuszkach palców. Ordynator przekonuje ją, że musi przejść specjalny zabieg chirurgiczny. Mają go przeprowadzić doktorzy Wstrząs i Kidler. Jego konsekwencje są bardzo poważne.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
09:25 Daleko od noszy: Urlop pełnopłatny, odc. 6 Logo Nowa TV
09:50 Daleko od noszy: Linie papilarne, odc. 7 Logo Nowa TV
16:30 Daleko od noszy: Niebezpieczna zguba, odc. 8 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia nieprzytomny Łowca – wielki podróżnik. Kiedy odzyskuje przytomność, mówi, że w jego bagażach był ukryty wąż grzechotnik. Wśród personelu wybucha panika. Rozpoczyna się polowanie na groźnego gada. Informacja o nim nie dociera jednak do wszystkich. Doktor Kidler bierze grzechotnika za wyrośniętą dżdżownicę, a Karinka sądzi, że jest to materiał na buty.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
16:50 Daleko od noszy: Bliźniak Kidlera, odc. 1 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Doktor Kidler ma poważne kłopoty finansowe, gdyż przegrał w karty dużą sumę pieniędzy. Próbuje wszelkimi sposobami zdobyć gotówkę na spłatę długu. Nie cofa się nawet przed wyłudzaniem. W tym czasie do szpitala trafia bardzo zamożny człowiek, Muczyński. Doktor rozpoznaje w nim swojego brata bliźniaka. Ma nadzieję, że dzięki niemu uda mu się zdobyć fortunę. Kiedy jednak Muczyński rozpoznaje Kidlera, przypomina sobie również okoliczności jego zniknięcia.

Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
09:25 Daleko od noszy: Niebezpieczna zguba, odc. 8 Logo Nowa TV
09:50 Daleko od noszy: Bliźniak Kidlera, odc. 1 Logo Nowa TV
16:25 Daleko od noszy: Lokale do wynajęcia, odc. 2 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Doktor Wstrząs dowiaduje się, że jego ulubiony bar zastał zamknięty, a w lokalu zajmowanym przez niego została zorganizowana poradnia dla anonimowych alkoholików. Kiedy dowiaduje się o tym ordynator, wpada na pomysł, aby wynająć szpitalne pomieszczenia i w ten sposób zdobyć dla siebie pieniądze. Administratorem tego projektu zostaje dr Kidler. Szybko pojawiają się chętni do wynajęcia szpitalnych sal. Zaczyna brakować miejsca dla chorych.

Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
16:50 Daleko od noszy: Maleństwo z Gwatemali, odc. 3 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Ministerstwo postanawia sprawdzić znajomość języków obcych wśród lekarzy. Każdy z nich musi wypełnić odpowiedni formularz. Najwięcej obcych języków wpisuje doktor Kidler. Ordynator zleca mu w związku z tym zadanie leczenia małego Gwatemalczyka przez Internet. Cała sprawa zostaje nagłośniona przez media. Wkrótce ordynator każe Kidlerowi adoptować jego egzotycznego pacjenta.

Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
09:25 Daleko od noszy: Lokale do wynajęcia, odc. 2 Logo Nowa TV
Reklama
09:50 Daleko od noszy: Maleństwo z Gwatemali, odc. 3 Logo Nowa TV
16:30 Daleko od noszy: Bankomat, odc. 4 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Pacjent Nowak trafił w totolotka trójkę. Po szpitalu jednak szybko roznosi się wieść, że wygrał fortunę. Ta plotka od razu podnosi jego atrakcyjność w oczach płci przeciwnej. Siostra Basia stawia Nowaka za przykład doktorowi Wstrząsowi, a Magda natychmiast się w nim zakochuje. Tymczasem w szpitalu zostaje zainstalowany bankomat. Urządzenie jest bardzo wadliwe, przez co staje się prawdziwą zmorą personelu i pacjentów. Jeden ordynator Łubicz jest niesamowicie zadowolony z jego działania.

Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
16:50 Daleko od noszy: Brat dziadka Wstrząsa, odc. 5 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia Kanadyjczyk polskiego pochodzenia, który nazywa się Dżons. Mężczyzna przyjechał do kraju swoich przodków w poszukiwaniu wnuka swojego brata. Chce zapisać mu w spadku swój majątek. Wkrótce okazuje się, że jego krewnym jest doktor Wstrząs, ostatni męski potomek rodu. Lekarz musi jednak udokumentować, że przedłużył męską linię, inaczej spadek przepadnie. Wstrząs robi wszystko, co w jego mocy, by spełnić życzenie brata dziadka. Kiedy już wydaje się, że zrealizuje swój plan, nadchodzącą wyniki badań pana Dżonsa. Komplikuje to kwestie spadkowe.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
09:25 Daleko od noszy: Bankomat, odc. 4 Logo Nowa TV
09:45 Daleko od noszy: Brat dziadka Wstrząsa, odc. 5 Logo Nowa TV
16:25 Daleko od noszy: Najstarszy Polak Świata, odc. 6 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia Najstarszy Polak Świata. Bardzo szybko staje się on zmorą personelu, ponieważ ze wszystkiego jest niezadowolony. Nie można jednak ignorować jego skarg. Z racji pełnionej "funkcji" Najstarszy Polak Świata zna bowiem wiele wpływowych osobistości. Szpitalowi grozi, że zostanie nieprzychylnie opisany przez media. Do placówki wkrótce mają przybyć dziennikarze. W końcu na pomysł wybrnięcia z kłopotu wpada doktor Kidler. Niestety, jego misterny plan zaprzepaszcza siostra Basen.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
16:50 Daleko od noszy: Wyjazd do Afryki, odc. 7 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Z ministerstwa przychodzi polecenie, aby cały szpital udał się z roczną misją do Afryki. Personel, w ramach przyzwyczajania się, ma się do siebie zwracać "siostro" i "bracie". Jedynie Ordynator, jako szef misji, otrzymuje "przydomek" ojca Bronisława. Siostra Basia tak bardzo się przejmuje swoją nową rolą, że chodzi w habicie i tropi wszelkie grzechy. Za to Kidler wpada od razu na pomysł, jak zarobić na wyjeździe. Przekonuje pracowników do zbiorowej "zrzutki" na hurtowe ilości olejków do opalania.  .

Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
09:25 Daleko od noszy: Najstarszy Polak Świata, odc. 6 Logo Nowa TV
09:50 Daleko od noszy: Wyjazd do Afryki, odc. 7 Logo Nowa TV
16:25 Daleko od noszy: Kuchnia pani Michaliny, odc. 1 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Szefowa szpitalnej kuchni zatruła się jedzeniem własnej roboty. Na jej miejsce przychodzi pani Michalina. Od tego momentu potrawy serwowane w szpitalnej stołówce ulegają diametralnej odmianie. Sława smakowitych dań pani Michaliny dociera do samego Ministra. Chce, by gotowała dla niego, ale kucharka nie chce odejść ze szpitala. Ordynator szpitala obiecuje Ministrowi, że przekona panią Michalinę do zmiany zdania. Decyduje się użyć podstępu.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
16:50 Daleko od noszy: Sezon na starą miłość, odc. 2 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): W szpitalu zostają zatrudnione nowe pielęgniarki. O wyborze właśnie tych kobiet zdecydowała ich atrakcyjność. Piękne pielęgniarki mają spowodować, że lekarze więcej czasu będą spędzać na terenie szpitala. W jednej z nich zakochuje się doktor Wstrząs, czym wzbudza wielką zazdrość swojej byłej żony, siostry Basi. Kobieta postanawia odzyskać męża. Wsypuje mu do szklanki z wodą przeterminowany lek, by następnie roztoczyć nad chorym dwudziestoczterogodzinną opiekę.

Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
09:25 Daleko od noszy: Kuchnia pani Michaliny, odc. 1 Logo Nowa TV
09:45 Daleko od noszy: Sezon na starą miłość, odc. 2 Logo Nowa TV
16:25 Daleko od noszy: Absolutny środek Europy, odc. 3 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Ordynator i doktor Kidler są oburzeni faktem, że Unia Europejska trwoni mnóstwo pieniędzy. Postanawiają skorzystać z tego i wyciągnąć jakieś pieniądze dla siebie. Ustalają, że w szpitalu znajduje się środek Europy, co koniecznie trzeba zaznaczyć, stawiając na korytarzu odpowiedni pomnik. Do Brukseli zostaje wysłana doktor Karinka, która wkrótce wraca z dużą kwotą. Lekarka zapomina tylko powiedzieć, że z Unii przybędzie wkrótce ktoś, kto sprawdzi, czy pomnik powstał.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
Reklama
16:50 Daleko od noszy: Rafał rzucił Dorotę, odc. 4 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Pracowników szpitala wzruszają losy Rafała i Doroty, bohaterów popularnej telenoweli noszącej tytuł "Wichry przeznaczenia". Nawet doktor Wstrząs i siostra Basia nie kłócą się jak zwykle, ale łączą się w smutku. Tylko ordynator nie wzrusza się jak inni. Bardziej interesuje go samochód, który rozbił, a teraz nie może naprawić, ponieważ żaden z zakładów blacharskich nie chce go przyjąć. Wkrótce okazuje się, że winę za to ponoszą Rafał i Dorota.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
09:30 Daleko od noszy: Absolutny środek Europy, odc. 3 Logo Nowa TV
09:50 Daleko od noszy: Rafał rzucił Dorotę, odc. 4 Logo Nowa TV
16:30 Daleko od noszy: Las Vegas w promocji, odc. 5 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Szpitalowi grozi likwidacja, ponieważ pacjenci wybierają konkurencyjne ośrodki służby zdrowia, które oferują liczne atrakcje. Personel debatuje nad ratowaniem placówki. Na najciekawszy pomysł wpada doktor Karinka. Zgłasza ona propozycję tańców erotycznych dla pacjentów. Niestety, żadna z pań z personelu nie kwalifikuje się do ich wykonywania. W końcu powstaje plan wylosowania dla jednego z pacjentów wycieczki do Las Vegas. Nadzór nad tym losowaniem przejmuje jednak ordynator.

Czas trwania: 20min. / Polska / 2007 / serial komediowy
16:50 Daleko od noszy: Kompletna amnezja, odc. 6 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Dwóch lekarzy w tym samym czasie cierpi na dziwne przypadłości. Doktor Basen, który obchodzi imieniny, leży nieprzytomny. Doktor Kidler co prawda jest przytomny, ale dotknęła go całkowita amnezja. Wydaje się nikogo nie poznawać, a opowieści o swoim dotychczasowym życiu przyjmuje z przerażeniem. Ordynator jest przekonany, że obaj lekarze spiskują przeciwko niemu, ponieważ chcą go pozbawić posady.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
09:25 Daleko od noszy: Las Vegas w promocji, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Kompletna amnezja, odc. 6 Logo Nowa TV
16:25 Daleko od noszy: Nieduży z wąsikiem, odc. 7 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Doktor Karinka sądzi, że jej narzeczony ją zdradza. Zamierza go śledzić. Prosi ordynatora, by zwolnił ją z dyżuru. Łubicz zgadza się na to, jednak w zamian chce, aby Karinka, dzięki swoim kontaktom, postarała się zdobyć rysopis kontrolera z ministerstwa. Pani doktor posłusznie wywiązuje się z powierzonego jej zadania. Dowiaduje się, że kontroler jest niedużym osobnikiem z wąsikiem. Ordynator zarządza, by personel jak najlepszą opieką otaczał właśnie takich niedużych pacjentów z wąsikiem.

Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
16:45 Daleko od noszy: Drugi tytuł, odc. 8 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Ministerstwo zamierza przeprowadzić reorganizację. Po niej szpitale mają się dzielić na placówki klasy A i B. W tej pierwszej, lepiej dofinansowanej, każdy z lekarzy musi mieć drugi tytuł. Wszyscy zaczynają się zastanawiać, jak go zdobyć. Karinka postanawia zostać miss. Rozpoczyna zaraz intensywne przygotowania do wyborów. Doktor Basen zamierza być mistrzem kuchni, natomiast doktor Kidler sztukmistrzem. Wszyscy są bardzo zdziwieni, gdy w końcu wychodzi na jaw, o jaki konkretnie drugi tytuł chodziło.

Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
09:30 Daleko od noszy: Nieduży z wąsikiem, odc. 7 Logo Nowa TV
09:50 Daleko od noszy: Drugi tytuł, odc. 8 Logo Nowa TV
16:30 Daleko od noszy: Gwiazda reklamy, odc. 9 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Ordynator Łubicz staje się dla wszystkich niesłychanie miły. Wkrótce wychodzi na jaw, co jest powodem tej nagłej zmiany w jego zachowaniu. W szpitalu ma być wkrótce nagrywany film reklamowy. Ordynatorowi udało się dowiedzieć, że jej reżyser ma w szpitalu swojego agenta. Ten ma mu donieść, kto się nadaje do gry w reklamie. Na wieść o tym personel odkrywa w sobie ukryte talenty aktorskie. Każdy chciałby dostać wymarzoną rolę.

Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
16:50 Daleko od noszy: Afrykańska królowa, odc. 10 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Doktor Wstrząs otrzymuje list z Afryki. Król Nhutu pisze do niego, że zgodnie z zawartą dwadzieścia lat wcześniej umową, wysyła mu w prezencie swoją dorosłą córkę. Wstrząs jest przerażony, bo każdy członek królewskiej rodziny waży około 200 kilogramów. Tymczasem jego była doktora, Basia, postanawia mieć z nim dziecko. Czuje, że zegar biologiczny daje jej ostatnią szansę na macierzyństwo. Wstrząs, w związku z zaistniałą sytuacją, jest zdecydowanie przeciwny dalszej prokreacji.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
09:25 Daleko od noszy: Gwiazda reklamy, odc. 9 Logo Nowa TV
09:45 Daleko od noszy: Afrykańska królowa, odc. 10 Logo Nowa TV
16:25 Daleko od noszy: Jedną nogą w Anglii, odc. 11 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Do Basi przychodzi zaproszenie z Anglii od jej kuzyna. Jest jeden warunek – musi przybyć ze swoim mężem. Państwo Wstrząsowie zakopują na jakiś czas topór wojenny i przygotowują się do wspólnego wyjazdu. Doktor Kidler, nie mogąc znieść czyjegoś szczęścia, zaczyna knuć intrygi, by na nowo skłócić pogodzonych małżonków. Pomaga mu w tym ordynator Łubicz. Postanawia nie dopuścić do wyjazdu Wstrząsa. Pomaga mu nowo zatrudniona pielęgniarka.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
16:50 Daleko od noszy: Wielkie polowanie, odc. 12 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Wdzięczny pacjent wręcza ordynatorowi upolowane dzikie zwierzę. Niestety, okazuje się, że trofeum myśliwskie nadal żyje. Ucieka lekarzowi. Wkrótce w szpitalu pojawiają się ofiary pogryzienia. Rozpoczyna się wielkie polowanie. Tymczasem siostra Basia postanawia "zapolować" na swojego byłego męża, ponieważ chce, by został ojcem jej przyszłego dziecka.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
09:25 Daleko od noszy: Jedną nogą w Anglii, odc. 11 Logo Nowa TV
09:50 Daleko od noszy: Wielkie polowanie, odc. 12 Logo Nowa TV
16:25 Daleko od noszy: Sensacyjna kwarantanna, odc. 13 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Lekarze odkrywają w szpitalu ognisko nowej, niezwykle niebezpiecznej choroby. Jej objawy to nagłe ataki furii, demolowanie sprzętów, uderzanie głową o ścianę, podłogę, a nawet o sufit. Na przypadłość tę cierpi siostra Basen. Wkrótce zaraża się także doktor Wstrząs. Obydwoje muszą zostać zamknięci w izolatce. Ordynator powiadamia przełożonych oraz media o wykryciu epidemii.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
16:50 Daleko od noszy: Bank pana Wigonia, odc. 14 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Siostra Basen dowiaduje się, że szpital ma zostać niebawem zamieniony w bank. Personel wpada w panikę. Wszyscy z niepokojem zastanawiają się, co ich teraz czeka. Doktor Kidler postanawia zostać osobistym lekarzem jakiegoś zdrowego człowieka. Jest przekonany, że dzięki temu nie będzie musiał ciężko pracować. Doktor Basen zamierza "ulec wypadkowi", gdy będzie przerabiał budynek na bank, i uzyskać wysokie odszkodowanie. Wkrótce w szpitalu zjawia się domniemany nowy właściciel, pan Wigoń, razem ze swoją ekipą i sytuacja wymyka się spod kontroli.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Terapia wstrząsowa, sez. 1, odc. 1 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Jest Wigilia i Ordynator rozdaje wszystkim pracownikom upominki. Nowa pielęgniarka Magda podbija serca całej męskiej części personelu. W prezencie dla niej przygotowano wielką bombonierę w kształcie serca.

Czas trwania: 35min. / 2003 / rozrywka
09:25 Daleko od noszy: Sensacyjna kwarantanna, odc. 13 Logo Nowa TV
09:50 Daleko od noszy: Bank pana Wigonia, odc. 14 Logo Nowa TV
16:25 Daleko od noszy: Wełniany interes, odc. 15 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Siostra Basen robi na drutach wełniany szalik dla Wojtusia. Cały czas narzeka, że zapłaciła aż sześćdziesiąt złotych za bilet na nic niewartą operę. Jej robótką zaczyna się interesować ordynator Łubicz. Proces powstawania szalika naprowadza go na pomysł nowej terapii dla pacjentów. Sądzi, że dzięki niej zarobi dużo pieniędzy. Zarządza, by chorzy zaczęli robić szaliki na drutach. Ma im to pomóc w wyleczeniu wszelkich dolegliwości. Wkrótce jednak okazuje się, że wełniany interes nie przynosi dużych dochodów. Jedynie doktor Kidler znajduje sposób, jak na nim zarobić.

Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
16:50 Daleko od noszy: Piekielnie zdolny chłopczyk, odc. 16 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Siostra Basen przez przypadek porywa chłopca i zabiera go ze sobą do szpitala. Okazuje się, że dziecko jest niezwykle uzdolnione. Naprawia spłuczkę w ubikacji i przeprowadza interesujące eksperymenty chemiczne. Tymczasem media nagłaśniają sprawę tajemniczego pirotechnika, który zakrada się do szpitali i podkłada tam bomby własnej produkcji. Ordynator zostaje nawet w tej sprawie wezwany do ministerstwa. Wstrząs, który go zastępuje, znajduje podejrzany pakunek, który wyprodukował mały geniusz, i wpada w panikę.

Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Speed – niebezpieczne tętno, sez. 1, odc. 3 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Do szpitala antyterroryści przywożą pacjentkę, Monikę, która ma na sobie ładunek wybuchowy. Nikt nie potrafi rozbroić mechanizmu bomby. Eksploduje, gdy tętno Moniki spadnie. Trzeba więc podawać jej środki pobudzające, straszyć lub podniecać.

Czas trwania: 30min. / 2003 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Gest sponsora, sez. 1, odc. 4 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Biznesmen i właściciel firmy Pretekst Poland składa wizytę Ordynatorowi. Jego pracownica Krystyna Nosoń jest w ciąży i chciałby aby została przyjęta do szpitala w zamian za to biznesmen oferuje Ordynatorowi białe, plastikowe rurki.

Czas trwania: 30min. / 2003 / rozrywka
Program TV na 2 sierpnia 2020 (Niedziela)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Piątek trzynastego, sez. 1, odc. 6 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Piątek trzynastego dla dr Basena zaczyna się pechowo. W windzie spotyka ciężarną, która zabija pająka oraz zakonnicę z czarnym kotem. Wszyscy pracownicy szpitala ulegają wierze w przesądy. W tej sytuacji ordynator prosi księdza i kominiarzy o pomoc…

Czas trwania: 30min. / 2003 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Narzeczony ordynatora, sez. 1, odc. 7 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Zygmunt Półpielec - biznesmen i właściciel firmy perfumeryjnej przychodzi do Ordynatora (K.Kowalewski) w bardzo nietypowej sprawie. Chce być przyjęty do szpitala z diagnozą śmiertelnej i szybko postępującej choroby.

Czas trwania: 25min. / 2003 / rozrywka
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Modne ucho, sez. 1, odc. 8 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Doktor Kidler zwierza się doktorowi Basenowi ze swych niepowodzeń sercowych. Obaj zastanawiają się czego brakuje Kidlerowi aby być atrakcyjnym. Kidler wpada na pomysł, że kolczyk w uchu uczyni z niego prawdziwego przystojniaka.

Czas trwania: 30min. / 2003 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Koniec z paleniem, sez. 1, odc. 9 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ordynator dowiaduje się z porannych wiadomości, iż Ministerstwo Finansów podnosi akcyzę na wyroby tytoniowe o 25%.

Czas trwania: 25min. / 2003 / rozrywka
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Niezdrowy śmiech, sez. 1, odc. 10 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Mężczyzna, który pracuje jako klown w cyrku, trafia na oddział do szpitala. Mówi, że przez przypadek i pod wpływem alkoholu połknął miecz, który podczas występu chowa pod koszulą.

Czas trwania: 30min. / 2003 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Podwójny romans, sez. 1, odc. 11 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Doktor Kidler i siostra Basen wspominają wakacje. Siostra Basen zwierza się, że podczas urlopu podrywał ją pewien aktor, ale było to, gdy była panną, zaraz po maturze. Doktor Kidler natychmiast informuje doktora Basena, że jego żona zdradza go…

Czas trwania: 25min. / 2003 / rozrywka
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Czarny kot, sez. 1, odc. 12 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Pewnego dnia Ordynatorowi składa wizytę żona poprzedniego ordynatora. Właśnie została wdową i teraz chciałaby umieścić w szpitalu tablicę pamiątkową po mężu. Ordynator nie lubił swego poprzednika toteż odmawia wdowie.

Czas trwania: 30min. / 2003 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Trudne przebudzenie, sez. 1, odc. 13 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Tego dnia cały personel jest bardzo senny, nawet Ordynator zasypia na swoim biurku. Jak na złość, budzi się pacjent ze śpiączki, w którą zapadł w 1973 roku.

Czas trwania: 20min. / 2003 / rozrywka
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Wielkie powitanie, sez. 1, odc. 14 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Dr Zuzanna dostaje kontrakt za granicą, z tej okazji Ordynator i dr Kidler wyprawiają pożegnalny bankiet. Niestety, terminy przyjęcia nowej lekarki (w tej roli po raz pierwszy w serialu: Anna Przybylska) mieszają się Siostrze Basen…

Czas trwania: 30min. / 2003 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Dwaj panowie pre..., sez. 1, odc. 15 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia wyjątkowy pacjent Pan Pre… Jego pobyt w szpitalu musi pozostać w tajemnicy. W między czasie inny Lekarz przyjmuje innego Pana Pre… którego pobyt musi byś również ukrywany przed dziennikarzami.

Czas trwania: 25min. / 2003 / rozrywka
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Test na inteligencję, sez. 1, odc. 16 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Do szpitala przybywa komisja badająca iloraz inteligencji lekarzy. Ordynator i dr Kidler chcą przechytrzyć egzaminatorów. Próbują różnych sztuczek, angażują pacjentów, ale plany nieumyślnie komplikuje siostra Basen.

Czas trwania: 30min. / 2003 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Seria próbna, sez. 1, odc. 17 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Na oddział do szpitala trafia pacjent, który podaje się za przedstawiciela firmy kosmetycznej. Każdy z personelu chce dla niego testować tzw. „serię próbną”, czyli najnowsze kremy i szampony.

Czas trwania: 25min. / 2003 / rozrywka
Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Beznadziejny przypadek, sez. 1, odc. 18 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Dr Kidler podgląda Stażystkę i pacjenta Nowaka jak rozmawiają. Kidlerowi wydaje się, że flirtują ze sobą. Z zazdrości wpisuje Nowakowi w karcie, że ten jest chory na mortodemię- chorobę zakaźną i śmiertelną.

Czas trwania: 30min. / 2003 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Pogromca wampirów, sez. 1, odc. 19 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): W szpitalu ginie krew z laboratorium. Ordynator wzburzony tym wydarzeniem wyznacza dr Kidlera, aby ten zbadał sprawę. Dr Kidler podejrzewa, że w szpitalu grasuje wampir. Aby go złapać, prosi o nocne dyżury...

Czas trwania: 25min. / 2003 / rozrywka
Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Etylina 95, sez. 1, odc. 20 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Jeden z pacjentów – Sidor zamiast moczu oddaje benzynę bezołowiową. Dr Kidler, Ordynator, dr Basen i Stażystka zainteresowani tym niecodziennym zjawiskiem przynoszą Sidorowi kanistry na benzynę. Wszyscy wszak mają samochody...

Czas trwania: 30min. / 2003 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Feministka aktywistka, sez. 1, odc. 21 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Dr Kidler przysłuchuje się rozmowom swoich koleżanek z pracy. Rozmowy dotyczą napastowania przez kolegów w miejscu pracy. Kidler postanawia „pomóc” swoim koleżankom. Przebiera się za kobietę i jako Krysia Kidman zaczyna je szkolić w samoobronie...

Czas trwania: 25min. / 2003 / rozrywka
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Krwawa zemsta, sez. 1, odc. 22 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ordynator szpitala popada w nowe tarapaty. Właśnie dostał pismo mówiące o szczegółowej kontroli w jego szpitalu. Z pomocą przychodzi, jak zwykle pełen dobrych pomysłów, dr Kidler. Ordynator obawia się o swoją posadę.

Czas trwania: 30min. / 2003 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Ciało zwrotne, sez. 1, odc. 23 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): W szpitalu pojawia się niezwykły pacjent (Grzegorz Emanuel), któremu jest wszystko jedno.

Czas trwania: 25min. / 2003 / rozrywka
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Śpiewający lekarze, sez. 1, odc. 24 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ordynator pragnie rozgłosu. Chce, aby o szpitalu było głośno w całym kraju. Tym razem uznaje, że najlepszym sposobem na poprawienie wizerunku szpitala jest muzyka.

Czas trwania: 30min. / 2003 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Urlop macierzyński, sez. 1, odc. 25 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Dr Kidler chce wybrać się ze swoją nową sympatią na kilkudniowy urlop. Istotną przeszkodą jest fakt, że wykorzystał już wszystkie przysługujące mu wolne dni. Podsłuchując rozmowę Karinki z pacjentem Nowakiem wpada na pewien pomysł...

Czas trwania: 25min. / 2003 / rozrywka
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Krwawa zemsta II, sez. 1, odc. 26 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 2003 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Malutka piątka, sez. 2, odc. 1 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Któż z nas nie chciałby wygrać głównej wygranej w totka? Ordynator Łubicz marzy o tym już od dwudziestu ośmiu lat. Właśnie nadarza się okazja. Kolejne sobotnie losowanie.

Czas trwania: 25min. / 2004 / rozrywka
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Dieta pełnotłusta, sez. 2, odc. 2 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): W jak zwykle niecodziennych okolicznościach, Ordynator dochodzi do wniosku, że, delikatnie mówiąc, waży zbyt dużo. Jako człowiek czynu podejmuje błyskawicznie decyzję, że musi schudnąć.

Czas trwania: 30min. / 2004 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Baba z reklamy, sez. 2, odc. 3 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Na wpół rozebrany doktor Kidler wpada do szpitala. Mimo podejrzeń personelu, okazuje się, że jego niekompletny ubiór nie jest wynikiem kolejnego nagłego romansu. Niedługo później w podobnie opłakanym stanie do szpitala dociera Ordynator.

Czas trwania: 25min. / 2004 / rozrywka
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Romans z internetu , sez. 2, odc. 4 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Doktor Kidler odkrywa możliwości internetu i nawiązuje kontakt z wirtualną Gośką, która rozpala jego wyobraźnię oraz zdolności plastyczne.

Czas trwania: 30min. / 2004 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Edek Szczęściarz , sez. 2, odc. 5 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia nowy pacjent: Edek (gościnnie: Grzegorz Wons). Już wstępna diagnoza wykazuje, że jego stan zdrowia nie jest do pozazdroszczenia. Edek zupełnie nie przejmuje się wynikami badań.

Czas trwania: 25min. / 2004 / rozrywka
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Nagły zastępca, sez. 2, odc. 6 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ciągłe napięcie, które towarzyszy lekarzom podczas walki o zdrowie i życie pacjentów sprawia, że nie ustają oni w wysiłkach, aby złagodzić stres, na który są wciąż narażeni.

Czas trwania: 30min. / 2004 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Złota rybka, sez. 2, odc. 7 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Tajemniczy Emil - protegowany Wiceministra - rozpoczyna pracę w szpitalu. W tym samym czasie w szpitalnym akwarium pojawia się złota rybka.

Czas trwania: 25min. / 2004 / rozrywka
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Tajemnicze zniknięcie, sez. 2, odc. 8 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ordynator odczuwa wielką pokusę, aby włamać się do własnej kasy pancernej, ale nie potrafi… przypomnieć sobie szyfru. Dr Kidler dostaje medal od Prezydenta i zaczyna myśleć o stanowisku Ordynatora.

Czas trwania: 30min. / 2004 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Modne przysmaki, sez. 2, odc. 9 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Od samego rana w szpitalu dzieją się dziwne rzeczy. Personel na przemian płacze i zieje ogniem. Wszystkiemu winna jest plaga, która opanowała pracowników tej wyspecjalizowanej placówki: modne jedzenie.

Czas trwania: 20min. / 2004 / rozrywka
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Uwolnić Misiaka, sez. 2, odc. 10 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Na oddział zostaje przyjęty pewien działkowicz (gościnnie: Roman Kłosowski) w stanie postępującego sztywnienia. Pacjent okazuje się geniuszem ogrodnictwa, Dr Karinka jest bardzo przejęta losem Działkowicza i jego genialnego wynalazku.

Czas trwania: 30min. / 2004 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Akcja Balladyn, sez. 2, odc. 11 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Śmiertelna gorączka opanowuje doktorów Basena i Kidlera. Ordynator Łubicz jest zmuszony do złożenia kondolencji po śmierci męża Siostrze Basen.

Czas trwania: 25min. / 2004 / rozrywka
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Szkoła przetrwania, sez. 2, odc. 12 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Dr Kidler przewiduje koniec świata. Natomiast siostra Basen niewyraźnie wymawia „T”, co skutkuje rozterkami etycznymi Ordynatora Łubicza i stosem połamanych ołówków w jego gabinecie.

Czas trwania: 30min. / 2004 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Matka zwana ciotką, sez. 2, odc. 13 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Pewnego dnia w szpitalu pojawia się starsza pani (gościnie: Krystyna Sienkiewicz), która przedstawia się jako matka Ordynatora. Siostra Basen heroicznie, własnym ciałem, broni gabinetu szefa przed niepożądanym intruzem.

Czas trwania: 25min. / 2004 / rozrywka
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Klątwa Faraona, sez. 2, odc. 14 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Nad szpitalem zawisa groźba klątwy. Małe czarne stworzenia opanowują wszystkie pomieszczenia od kotłowni po salę operacyjną. Pacjenci zapadają na dziwną chorobę, mają dreszcze, a czasem mrowienie na całym ciele...

Czas trwania: 30min. / 2004 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Miliard dolarów, sez. 2, odc. 15 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Telefon z ministerstwa po raz kolejny wprowadza zamieszanie we wzorowo funkcjonującej placówce pod rządami Ordynatora Łubicza. Personel zmienia się nie do poznania.

Czas trwania: 25min. / 2004 / rozrywka
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Diabeł w szóstce , sez. 2, odc. 16 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Kadra szpitala powiększa się o nową pielęgniarkę - Basię (do obsady serialu dołącza: Agnieszka Suchora), która oprócz kwalifikacji zawodowych posiada jeszcze umiejętność wróżenia.

Czas trwania: 30min. / 2004 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Królowa piękności , sez. 2, odc. 17 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia lekko kontuzjowana, laureatka jednego z krajowych konkursów piękności. Wywołuje to burzę wśród personelu i pacjentów: każda kobieta chce rywalizować z Królową Piękności. Zaś wszyscy mężczyźni robią się nieodparcie przystojni.

Czas trwania: 20min. / 2004 / rozrywka
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Fatalna pomyłka, sez. 2, odc. 18 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Pojawia się pacjent, któremu dwa miesiące wcześniej w tym szpitalu ktoś wystawił akt zgonu. Trwa śledztwo, kim jest sprawca tej tragicznej pomyłki. Tymczasem poszkodowany opowiada o dwóch miesiącach, gdy był zasypany żywcem.

Czas trwania: 30min. / 2004 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Śliska sprawa , sez. 3, odc. 1 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): W szpitalu trwają poszukiwania aparatu do krioterapii, czyli leczenia zamrażaniem. Ani siostra basen, ani Kidler, ani nawet Ordynator nie wiedzą, jak wygląda to urządzenie. Nieoczekiwanie, Karinka urywa rękę pacjentowi Nowakowi. Jest on zamarznięty.

Czas trwania: 25min. / 2005 / rozrywka
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Klinika piękności , sez. 3, odc. 2 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ordynator otwiera przy szpitalu klinikę chirurgii plastycznej pod nazwą „Apollo”. Głównym operującym jest tam dr Kidler. Nie tylko pacjenci chcą poprawić swoją urodę, ale również lekarze – koledzy dr Kidlera.

Czas trwania: 30min. / 2005 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Jaka to choroba? , sez. 3, odc. 3 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): W szpitalu odbywa się znany i popularny teleturniej „Jaka to choroba?”. Do konkursu z wiedzy medycznej stają: dr Basen, dr Kidler i dr Wstrząs. W jury zasiadają: siostra Basen, siostra Basia Es i Karinka. Faworytem prowadzącej konkurs jest dr Wstrząs

Czas trwania: 25min. / 2005 / rozrywka
Program TV na 23 sierpnia 2020 (Niedziela)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Wojownik Ninja , sez. 3, odc. 4 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): W szpitalu pojawił się japoński wojownik Ninja. Napadł na dr Basena, związał pacjenta Nowaka, czegoś szukał w książce wpisów. Ordynator nakazuje doktorowi Kidlerowi złapać owego człowieka-cienia. Dr Kidler instaluje więc kamerę w pokoju lekarskim...

Czas trwania: 30min. / 2005 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Człowiek Magazyn , sez. 3, odc. 5 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ordynator wpada na genialny pomysł – magazynowanie narządów do przeszczepu odbywać się będzie w żywym człowieku. Do tego eksperymentu wyznacza pacjenta Niepylaka. Dr Kidler i dr Wstrząs wszczepiają mu po kilka wątrób, nerek i jedenaście dwunastnic.

Czas trwania: 25min. / 2005 / rozrywka
Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Upiorny Duch Kidlera , sez. 3, odc. 6 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Siostra Basen donosi Ordynatorowi, że dr Kidler od kilku dni nie stawia się w pracy. Tymczasem w gazecie ukazuje się nekrolog Romana Juliusza Kidlera. Wszyscy pracownicy i pacjenci myślą, że dobrze im znany dr Kidler zmarł.

Czas trwania: 30min. / 2005 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Anielska Dobroć , sez. 3, odc. 7 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): W gabinecie Ordynatora pojawia się Anioł. Biciem wymusza na Ordynatorze czynienie dobrych uczynków. Pacjent Nowak zostaje wypisany do domu, dr Basen ma otrzymać podwyżkę, a siostra Basia - kupon na wycieczkę do Egiptu razem z dr Wstrząsem.

Czas trwania: 25min. / 2005 / rozrywka
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Urodziny Kidlera , sez. 3, odc. 8 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Zbliżają się 50. urodziny doktora Kidlera. Personel szpitala przygotowuje uroczystość z tej okazji. Ma być tort waniliowo-bezowy i kupiony bardzo drogi prezent. Dr Kidler odkrywa, że pacjent Półpielec - kelner z zawodu potrafi zgadywać cudze myśli.

Czas trwania: 30min. / 2005 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Witaj Europo, sez. 3, odc. 9 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Dr Kidler i dr Wstrząs podczas operacji znajdują w gazecie ogłoszenie o pracy w Unii Europejskiej i postanawiają wyjechać. Zwalniają się z pracy w szpitalu. Muszą tylko wcześniej spełnić jeden podstawowy warunek: zdać egzamin z języka obcego.

Czas trwania: 25min. / 2005 / rozrywka
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Eliksir młodości , sez. 3, odc. 10 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Szpital otrzymał dla pracowników przydział kubeczków do napojów. Wszystkie są jednakowe. Początkowo wszyscy cieszą się, że teraz będzie sprawiedliwie. Nikt nie będzie miał gorszych czy ładniejszych kolorów, wzorów.

Czas trwania: 30min. / 2005 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Pierwszy chłopak , sez. 3, odc. 11 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Do szpitala w ciężkim stanie trafia alpinista. Spadł z półki skalnej. Jest nieprzytomny. Kiedy siostra Basen chce go ogolić, pacjent otwiera oczy i wymienia jej imię „Gienia”. Siostra Basen mdleje. Okazuje się, że to jej pierwszy chłopak - Rosikoń.

Czas trwania: 25min. / 2005 / rozrywka
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Zamach na ordynatora , sez. 3, odc. 12 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Gangster Feniks telefonicznie grozi, że zamorduje Ordynatora i lekarza, który zrobił operację plastyczną jego siostrze. Dr Wstrząs i Ordynator zaczynają się poważnie obawiać o swoje życie.

Czas trwania: 30min. / 2005 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Wśród nas jest złodziej, sez. 3, odc. 13 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Siostra Basen jest świadkiem, jak jeden z pacjentów skarży się, że został obrabowany. Jest jubilerem i zginęły mu drogocenne kamienie.

Czas trwania: 25min. / 2005 / rozrywka
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Makabryczne zawiniątko, sez. 3, odc. 14 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Kolega dr Wstrząsa pracuje w muzeum przy mumiach. Zdjęcie rentgenowskie mumii starożytnego księcia pokazało, że ta zawiera drogocenne kamienie i kosztowności.

Czas trwania: 30min. / 2005 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden: Testament Nowaka, sez. 3, odc. 15 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Pacjent Nowak żartuje, że jeśli miałby umrzeć to wszystko, co ma zapisze szpitalowi. Przez przypadek dochodzi do zamiany zdjęć rentgenowskich klatki piersiowej pacjenta Nowaka i nieboszczyka – zastrzelonego gangstera.

Czas trwania: 25min. / 2005 / rozrywka
Program TV na 29 sierpnia 2020 (Sobota)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden: Dr Wołodyjowski, sez. 3, odc. 16 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): W szpitalu został odcięty prąd i wszyscy spodziewają się wizyty komornika. Zamiast niego pojawia się niski wzrostem, stażysta z fundacji „Równy Start” - doktor Wołodyjowski. Zostaje ciepło powitany przez wszystkich pracowników szpitala.

Czas trwania: 30min. / 2005 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden : Jarmark medycyny naturalnej, sez. 4, odc. 1 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Pacjent Nowak zostaje zatrudniony w szpitalu jako młodszy laborant doświadczalny i ma pobierać z tego tytułu pensje. Swe pierwsze zarobione pieniądze Nowak chce wydać na targach medycyny naturalnej.

Czas trwania: 25min. / 2006 / rozrywka
Program TV na 30 sierpnia 2020 (Niedziela)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden : „Balladyna” na ekstra okazję, sez. 4, odc. 2 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Milioner Matoga trafia do szpitala na zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego. Ordynator liczy na finansowe wsparcie Matogi i chce pokazać, jak ubogi jest jego szpital.

Czas trwania: 30min. / 2006 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden : Choroba śpiącej królewny, sez. 4, odc. 3 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Pracownicy szpitala zajadają się owocami cytrusowymi, które dostali od chorego Koreańczyka. Niestety, banany i mandarynki szybko kończą się, gdyż siostra Basen wypisała pacjenta do domu.

Czas trwania: 25min. / 2006 / rozrywka
Program TV na 31 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden : Policyjny proszek , sez. 4, odc. 4 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Personel szpitala boi się dotykać banknotów gołymi rękami, używają więc gumowych rękawiczek. Są przekonani, że banknoty pochodzące z łapówek są pokryte proszkiem fluorescencyjnym, i w każdej chwili oni mogą paść ofiarą policyjnej prowokacji.

Czas trwania: 30min. / 2006 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden : Order chlebowy , sez. 4, odc. 5 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Szpitalna stołówka została sprywatyzowana. Pani Miecia - zakładowa kucharka – zaczyna się w związku z tym modnie czesać, nosi czysty fartuszek i mówi swoim klientom „smacznego”... Tymczasem siostra Basen odbiera ważny telefon.

Czas trwania: 25min. / 2006 / rozrywka
Program TV na 1 września 2020 (Wtorek)
05:00 Daleko Od Noszy Jeden : Znana twarz, sez. 4, odc. 6 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Do szpitala przyjeżdża dyrektor koncernu farmaceutycznego, aby na pacjentach przetestować nowy produkt o pewnej bardzo intrygującej nazwie… „Twarzoplast” to przełom w chirurgii plastycznej.

Czas trwania: 30min. / 2006 / rozrywka
05:30 Daleko Od Noszy Jeden : Teczka Kidlera, sez. 4, odc. 7 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Dr Kidler kupił sobie na urodziny teczkę z cielęcej skóry. Chwali się swoim nabytkiem kolegom ze szpitala. Niestety, włoska teczka nie przechodzi kolejnych testów jakości i szybko ulega zniszczeniu. Tymczasem doktor Wstrząs cierpi na omamy słuchowe.

Czas trwania: 25min. / 2006 / rozrywka
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Daleko od noszy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Daleko od noszy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Daleko od noszy.

Poprzednie emisje Daleko od noszy w telewizji

Emisja Daleko od noszy miała miejsce:

2020-07-11 05:30 Daleko Od Noszy Jeden : Śniacz, sez. 11, odc. 6 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ordynator Łubicz dostaje od wdzięcznego pacjenta "pewniaki" na gonitwę. Aby móc "postawić" potrzebuje gotówki. Żąda jej od Kidlera, który bezprawnie pobrał premię z kasy szpitala. Niestety, doktor pożyczył już pieniądze siostrze Basen.

Czas trwania: 30min. / 2010 / rozrywka
2020-07-11 05:00 Daleko Od Noszy Jeden : Kidler pod ochroną, sez. 11, odc. 5 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Siostra Basen ma coraz większą obsesję na punkcie męża, który ją zostawił. Widzi go niemal w każdym napotkanym mężczyźnie. Tymczasem doktor Kidler nagle wzbogaca się podczas operowania jednego z pacjentów. W związku z tym wynajmuje sobie ochroniarza.

Czas trwania: 30min. / 2010 / rozrywka
2020-07-10 16:50 Daleko od noszy: Żywy test, odc. 1 Logo Nowa TV
2020-07-10 16:30 Daleko od noszy: Mściciel w masce, odc. 15 Logo Nowa TV
2020-07-10 09:50 Daleko od noszy: Rekord Ginesa, odc. 14 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Kiedy ordynator wyjeżdża na zimowy urlop, szpital zamienia się w lodowisko. Dzieje się tak za sprawą pewnej butelki. Tylko pacjent Nowak jest z tego zadowolony. Mimo tak niesprzyjających warunków lekarze postanawiają dokonać jakiegoś wspaniałego czynu. Po burzliwej naradzie całego personelu i lekturze Księgi rekordów Guinnessa doktor Basen, Kidler i Wstrząs decydują się na operację, jakiej jeszcze nikt nie przeprowadził. Po jej zakończeniu całkowicie wyczerpani oczekują powrotu ordynatora. Jego reakcja na ich wyczyn jest jednak zupełnie inna, niż się spodziewali.

Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy

Daleko od noszy gdzie obejrzeć?

Daleko od noszy można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Comedy Central, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry