Reklama

Daleko od noszy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Daleko od noszy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-01-25

02:50 Daleko od noszy : Edek Szczęściarz , sez. 2, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala trafia nowy pacjent: Edek (gościnnie: Grzegorz Wons). Już wstępna diagnoza wykazuje, że jego stan zdrowia nie jest do pozazdroszczenia. Edek zupełnie nie przejmuje się wynikami badań.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:20 Daleko od noszy : Nagły zastępca, sez. 2, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ciągłe napięcie, które towarzyszy lekarzom podczas walki o zdrowie i życie pacjentów sprawia, że nie ustają oni w wysiłkach, aby złagodzić stres, na który są wciąż narażeni.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
09:30 Daleko od noszy: Wojownik ninja, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ku zdumieniu całego personelu w szpitalu pojawia się japoński wojownik, ninja. Ofiarą napaści wojownika pada dr Basen, a pacjent Nowak zostaje przez niego związany. Japończyk szuka również czegoś w książce wpisów. Ordynator nakazuje przywrócić porządek i wydaje doktorowi Kidlerowi polecenie schwytania go. Kidler postanawia wykorzystać do tego celu najnowsze technologie i instaluje w pokoju lekarskim kamerę.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
Reklama
10:00 Daleko od noszy: Człowiek magazyn, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ordynator wpada na rewolucyjny pomysł, który ma według niego zmienić współczesną transplantologię. Postanawia, że narządy do przeszczepów będą odtąd magazynowane w żywych ludziach. Do udziału w historycznym eksperymencie wyznacza pacjenta Niepylaka, któremu Kidler i Wstrząs wszczepiają po kilka wątrób, nerek i dwunastnic. Wiadomość o przełomowej metodzie rozchodzi się po całym kraju. Niestety, ordynator niedługo cieszy się powodzeniem swojej metody. Wkrótce wszystkie narządy zostają rozkradzione przez złodziei i Niepylakowi zostaje tylko głowa.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy

2019-01-26

03:00 Daleko od noszy : Złota rybka, sez. 2, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Tajemniczy Emil - protegowany Wiceministra - rozpoczyna pracę w szpitalu. W tym samym czasie w szpitalnym akwarium pojawia się złota rybka.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Tajemnicze zniknięcie, sez. 2, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator odczuwa wielką pokusę, aby włamać się do własnej kasy pancernej, ale nie potrafi… przypomnieć sobie szyfru. Dr Kidler dostaje medal od Prezydenta i zaczyna myśleć o stanowisku Ordynatora.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2019-01-27

03:00 Daleko od noszy : Modne przysmaki, sez. 2, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Od samego rana w szpitalu dzieją się dziwne rzeczy. Personel na przemian płacze i zieje ogniem. Wszystkiemu winna jest plaga, która opanowała pracowników tej wyspecjalizowanej placówki: modne jedzenie.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Uwolnić Misiaka, sez. 2, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Na oddział zostaje przyjęty pewien działkowicz (gościnnie: Roman Kłosowski) w stanie postępującego sztywnienia. Pacjent okazuje się geniuszem ogrodnictwa, Dr Karinka jest bardzo przejęta losem Działkowicza i jego genialnego wynalazku.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2019-01-28

03:00 Daleko od noszy : Akcja Balladyn, sez. 2, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Śmiertelna gorączka opanowuje doktorów Basena i Kidlera. Ordynator Łubicz jest zmuszony do złożenia kondolencji po śmierci męża Siostrze Basen.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Szkoła przetrwania, sez. 2, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Kidler przewiduje koniec świata. Natomiast siostra Basen niewyraźnie wymawia „T”, co skutkuje rozterkami etycznymi Ordynatora Łubicza i stosem połamanych ołówków w jego gabinecie.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
09:30 Daleko od noszy: Upiorny duch Kidlera, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Siostra Basen donosi ordynatorowi, że dr Kidler od kilku dni nie pojawia się w pracy. Tymczasem w gazecie ukazuje się nekrolog Romana Juliusza Kidlera. Wszyscy są przekonani, że Kidler nie żyje. Personel i pacjenci składają się więc na wieniec i rozdzielają między siebie rzeczy domniemanego nieboszczyka. Dr Wstrząs zajmuje szafkę Kidlera i zaczyna nosić jego buty oraz ubranie. Ordynator przywłaszcza sobie samochód. Przez cały czas w szpitalu słychać jednak przerażające jęki. Wkrótce siostra Basia i siostra Basen znajdują w magazynku ich źródło – wynędzniałego Kidlera przywalonego ciężką szafą.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
10:00 Daleko od noszy: Anielska dobroć, odc. 7 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Pewnego dnia w gabinecie ordynatora pojawia się anioł. Nietypowy gość nakłania go do czynienia dobrych uczynków. Pacjent Nowak zostaje zatem wypisany do domu, dr Basen otrzymuje podwyżkę, a siostra Basia i dr Wstrząs – kupon na egzotyczną wycieczkę. Niestety, nikt nie jest zadowolony z takiego obrotu rzeczy. Okazuje się, że Nowak jest bezdomny i nie ma się gdzie podziać, a siostra Basia obraża się, bo nie chce mieć nic wspólnego ze swym byłym mężem. Z kolei dr Basen niechcący wydaje, że Kidler i Wstrząs są zamieszani w nielegalne interesy. Ponieważ oprócz ordynatora nikt nie widzi anioła, lekarze podejrzewają swojego szefa o załamanie nerwowe. Trafia więc na obserwację na oddziale psychiatrycznym. Anioł zaś okazuje się diabłem...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy

2019-01-29

03:00 Daleko od noszy : Matka zwana ciotką, sez. 2, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Pewnego dnia w szpitalu pojawia się starsza pani (gościnie: Krystyna Sienkiewicz), która przedstawia się jako matka Ordynatora. Siostra Basen heroicznie, własnym ciałem, broni gabinetu szefa przed niepożądanym intruzem.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Klątwa Faraona, sez. 2, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Nad szpitalem zawisa groźba klątwy. Małe czarne stworzenia opanowują wszystkie pomieszczenia od kotłowni po salę operacyjną. Pacjenci zapadają na dziwną chorobę, mają dreszcze, a czasem mrowienie na całym ciele...
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
09:30 Daleko od noszy: Urodziny Kidlera, odc. 8 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Wkrótce doktor Kidler ma obchodzić 50. urodziny. Współpracownicy postanawiają to uczcić – zamierzają kupić tort i drogi prezent. Kiedy Kidler odkrywa, że pacjent Półpielec potrafi zgadywać cudze myśli, próbuje wykorzystać to, aby dowiedzieć się, co dostanie. Okazuje się, że będzie to abonament do filharmonii. Jest tym załamany i w dniu urodzin udaje, że ogłuchł po wybuchu petardy. Nikt nie ma odwagi wręczyć mu prezentu. Koledzy wykorzystując sytuację, składają mu szczere życzenia, które nie są dla doktora zbyt miłe.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
Reklama
10:00 Daleko od noszy: Witaj Europo, odc. 9 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Doktor Kidler i doktor Wstrząs znajdują w gazecie ogłoszenie o pracy w Unii Europejskiej. Obaj postanawiają wyjechać i zwalniają się ze szpitala. Jednak aby dostać pracę za granicą muszą zdać egzamin z języka obcego. Na naukę mają tylko dwa dni. Kidler uczy się angielskiego, Wstrząs niemieckiego, a doktor Karinka – hiszpańskiego. Żadne z nich nie zdaje jednak egzaminu. Nieoczekiwanie wyjeżdża siostra Basen.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy

2019-01-30

03:00 Daleko od noszy : Miliard dolarów, sez. 2, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Telefon z ministerstwa po raz kolejny wprowadza zamieszanie we wzorowo funkcjonującej placówce pod rządami Ordynatora Łubicza. Personel zmienia się nie do poznania.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Diabeł w szóstce , sez. 2, odc. 16 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Kadra szpitala powiększa się o nową pielęgniarkę - Basię (do obsady serialu dołącza: Agnieszka Suchora), która oprócz kwalifikacji zawodowych posiada jeszcze umiejętność wróżenia.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
09:35 Daleko od noszy: Eliksir młodości, odc. 10 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Szpital otrzymał dla pracowników przydział jednakowych kubeczków do napojów. Niestety, po pewnym czasie wszystkie naczynia zaczynają się mylić. Nikt już nie wie, z czyjego kubka pije, a przecież każdy z personelu coś dodaje do swojej herbaty. Dr Basen odrobinę spirytusu, dr Wstrząs – wódki cytrynowej, Karina – proszek na jędrność skóry, a siostra Basia – spoleguminę. Przez pomyłkę wszystkie te produkty trafiają do jednego kubka, z którego pije ordynator. Wkrótce zamienia się on w małego chłopca, co pozwala przypuszczać, że spożył eliksir młodości.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
10:05 Daleko od noszy: Pierwszy chłopak, odc. 11 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do szpitala trafia nieprzytomny alpinista, który spadł z półki skalnej. Opiekuje się nim siostra Basen. Pacjent niespodziewanie otwiera oczy i wymawia jej imię: "Gienia". Pielęgniarka mdleje z wrażenia. Okazuje się, że jest to jej pierwszy chłopak – Rosikoń. Tymczasem pacjent Nowak konstruuje szczytownicę – przyrząd do osiągania rozkoszy. Siostra Basen używa tego oryginalnego wynalazku, nie wiedząc, do czego on służy. Chce tylko, aby chory odzyskał przytomność. Wydarzenie przez przypadek zauważa dr Kidler. Dr Basen szybko zaczyna więc sądzić, że żona romansuje z alpinistą. Z tego powodu próbuje popełnić samobójstwo. Niespodziewanie szczytownica znika.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy

2019-01-31

03:00 Daleko od noszy : Królowa piękności , sez. 2, odc. 17 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala trafia lekko kontuzjowana, laureatka jednego z krajowych konkursów piękności. Wywołuje to burzę wśród personelu i pacjentów: każda kobieta chce rywalizować z Królową Piękności. Zaś wszyscy mężczyźni robią się nieodparcie przystojni.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Fatalna pomyłka, sez. 2, odc. 18 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Pojawia się pacjent, któremu dwa miesiące wcześniej w tym szpitalu ktoś wystawił akt zgonu. Trwa śledztwo, kim jest sprawca tej tragicznej pomyłki. Tymczasem poszkodowany opowiada o dwóch miesiącach, gdy był zasypany żywcem.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
09:30 Daleko od noszy: Zamach na ordynatora, odc. 12 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Gangster Feniks grozi śmiercią ordynatorowi oraz chirurgowi, który zrobił operację plastyczną jego siostrze. Lekarze zaczynają się poważnie obawiać o swoje życie. W szpitalu pojawia się mężczyzna z tatuażami na twarzy – niejaki Cyngiel. Dr Kidler znajduje u niego pod poduszką broń. Groźny pacjent zostaje jednak szybko uspokojony dzięki nietypowej terapii. W końcu ratuje się ucieczką ze szpitala. Tymczasem ordynator zauważa przez przypadek, że Kidler ma broń. Zaczyna podejrzewać, że to właśnie jego pracownik jest egzekutorem, nasłanym przez gang.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
10:00 Daleko od noszy: Wśród nas jest złodziej, odc. 13 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Siostra Basen słyszy, jak jeden z pacjentów, jubiler, uskarża się, że został okradziony. Powszechne podejrzenia wzbudza doktor Kidler, ponieważ pojawia się w pracy ze "spikselowaną" twarzą. Nie widać jej rysów – podobnie jak u przestępców, oskarżonych i podejrzanych. Wszyscy myślą, że to on okradł jubilera. Okazuje się, że "brak twarzy" przenosi się na inne osoby. Kidler "zaraża" tym ordynatora, ten z kolei siostrę Brygidę, a ona doktora Basena.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy

2019-02-01

03:00 Daleko od noszy : Śliska sprawa , sez. 3, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): W szpitalu trwają poszukiwania aparatu do krioterapii, czyli leczenia zamrażaniem. Ani siostra basen, ani Kidler, ani nawet Ordynator nie wiedzą, jak wygląda to urządzenie. Nieoczekiwanie, Karinka urywa rękę pacjentowi Nowakowi. Jest on cały zamarznięty.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Klinika piękności , sez. 3, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator otwiera przy szpitalu klinikę chirurgii plastycznej pod nazwą „Apollo”. Głównym operującym jest tam dr Kidler. Nie tylko pacjenci chcą poprawić swoją urodę, ale również lekarze – koledzy dr Kidlera.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:50 Daleko od noszy: Makabryczne zawiniątko, odc. 14 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Kolega doktora Wstrząsa pracuje w muzeum. Pewnego dnia informuje go, że zdjęcie rentgenowskie mumii starożytnego księcia wykazało, że zawiera ona drogocenne kamienie i kosztowności. Chciwy lekarz namawia Kidlera do rozcięcia eksponatu. Chce potajemnie wydobyć skarb. Dr Kidler entuzjastycznie przystępuje do pracy. Wkrótce jednak okazuje się, że nie jest to mumia władcy, ale wojskowego.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
15:20 Daleko od noszy: Testament Nowaka, odc. 15 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Pacjent Nowak żartuje, że w razie swojej śmierci cały jego majątek dostanie szpital. Przez przypadek dochodzi do zamiany zdjęć rentgenowskich tego właśnie chorego i nieboszczyka – zastrzelonego gangstera. Ordynator i dr Kidler oglądają rzekome prześwietlenie Nowaka i widzą, że w jego klatce piersiowej tkwi jedenaście kul. Dzięki informacji usłużnej znajomej, która pracuje w banku, personel dowiaduje się, że pacjent ma na koncie sporo pieniędzy. Lekarze zaczynają więc przygotowywać się do przejęcia spadku. Na poczet przyszłej fortuny, jaką mają odziedziczyć, szef oddziału zamawia luksusowy samochód. Kidler z kolei marzy o apartamencie.
Czas trwania: 23min. / Polska / 2005 / serial komediowy

2019-02-02

03:00 Daleko od noszy : Jaka to choroba? , sez. 3, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): W szpitalu odbywa się znany i popularny teleturniej „Jaka to choroba?”. Do konkursu z wiedzy medycznej stają: dr Basen, dr Kidler i dr Wstrząs. W jury zasiadają: siostra Basen, siostra Basia Es i Karinka. Faworytem prowadzącej konkurs jest dr Wstrząs.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Wojownik Ninja , sez. 3, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): W szpitalu pojawił się japoński wojownik Ninja. Napadł na dr Basena, związał pacjenta Nowaka, czegoś szukał w książce wpisów. Ordynator nakazuje doktorowi Kidlerowi złapać owego człowieka-cienia. Dr Kidler instaluje więc kamerę w pokoju lekarskim...
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
Reklama

2019-02-03

03:00 Daleko od noszy : Człowiek Magazyn , sez. 3, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator wpada na genialny pomysł – magazynowanie narządów do przeszczepu odbywać się będzie w żywym człowieku. Do tego eksperymentu wyznacza pacjenta Niepylaka. Dr Kidler i dr Wstrząs wszczepiają mu po kilka wątrób, nerek i jedenaście dwunastnic.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Upiorny Duch Kidlera , sez. 3, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Siostra Basen donosi Ordynatorowi, że dr Kidler od kilku dni nie stawia się w pracy. Tymczasem w gazecie ukazuje się nekrolog Romana Juliusza Kidlera. Wszyscy pracownicy i pacjenci myślą, że dobrze im znany dr Kidler zmarł.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2019-02-04

03:00 Daleko od noszy : Anielska Dobroć , sez. 3, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Pewnego razu w gabinecie Ordynatora pojawia się Anioł. Biciem wymusza na Ordynatorze czynienie dobrych uczynków. Pacjent Nowak zostaje wypisany do domu, dr Basen ma otrzymać podwyżkę, a siostra Basia - kupon na wycieczkę do Egiptu razem z dr Wstrząsem.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Urodziny Kidlera , sez. 3, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Zbliżają się 50. urodziny doktora Kidlera. Personel szpitala przygotowuje uroczystość z tej okazji. Ma być tort waniliowo-bezowy i kupiony bardzo drogi prezent. Dr Kidler odkrywa, że pacjent Półpielec - kelner z zawodu potrafi zgadywać cudze myśli.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:50 Daleko od noszy: Doktor Wołodyjowski, odc. 16 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W szpitalu został odcięty prąd. Teraz wszyscy czekają na wizytę komornika. Zamiast niego pojawia się niski stażysta z fundacji "Równy Start", doktor Wołodyjowski. Personel wita go bardzo ciepło. Dr Kidler bardzo się stara, by nie urazić kolegi, mówiąc o jego niskim wzroście. Niestety Karina już zdążyła wytargać go za ucho. Myślała, że to mały chłopiec pali papierosa. Gdy nadchodzi dzień rozstania z Wołodyjowskim, wszyscy go życzliwie żegnają. Wkrótce okazuje się, że jest on tak naprawdę inspektorem Kmicicem z departamentu kontroli z ministerstwa. Na dodatek w rzeczywistości jest normalnego wzrostu. Tylko udawał niskiego.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2005 / serial komediowy
15:20 Daleko od noszy: Jarmark medycyny naturalnej, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ordynator załatwia Nowakowi pracę. Pacjent zostaje zatrudniony na etacie młodszego laboranta doświadczalnego. Zarobione pieniądze zamierza wydać na Targach Medycyny Naturalnej, ponieważ ma nadzieję, że tam wyleczą jego chorą nogę. Ordynator, licząc na zysk, organizuje w szpitalu Jarmark Medycyny Naturalnej, jednak nikt nie chce kupować ani lubczyku doktora Kidlera, ani wyciągu z ula siostry Basi. Klienci najwyraźniej nie mają zaufania do sprzedawców w lekarskich uniformach, dlatego też pada pomysł przebrania się w normalne ubrania. Handel kwitnie, ale kupujący nie mają dość pieniędzy, zaczynają więc płacić płodami rolnymi i zwierzętami hodowlanymi.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy

2019-02-05

03:00 Daleko od noszy : Witaj Europo, sez. 3, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Kidler i dr Wstrząs podczas operacji znajdują w gazecie ogłoszenie o pracy w Unii Europejskiej i postanawiają wyjechać. Zwalniają się z pracy w szpitalu. Muszą tylko wcześniej spełnić jeden podstawowy warunek: zdać egzamin z języka obcego u wysokiego k
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Eliksir młodości , sez. 3, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szpital otrzymał dla pracowników przydział kubeczków do napojów. Wszystkie są jednakowe. Początkowo wszyscy cieszą się, że teraz będzie sprawiedliwie. Nikt nie będzie miał gorszych czy ładniejszych kolorów, wzorów.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:50 Daleko od noszy: "Balladyna" na każdą okazję, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do szpitala na zabieg usunięcia wyrostka trafia milioner Matoga. Ordynator ma nadzieję, że uda mu się uzyskać od niego jakieś wsparcie, stara się więc pokazać, jak ubogi jest szpital. Jednocześnie jednak z ministerstwa przychodzi informacja, że placówka otrzymała z Unii Europejskiej fundusze na działalność kulturalną, które musi wydać w ciągu... dwóch dni. Ordynator postanawia wystawić "Balladynę", w której główne role zagrać mają siostra Basen i siostra Basia. Cały personel zaczyna gorączkowe przygotowania.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
15:20 Daleko od noszy: Choroba śpiącej królewny, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Pracownicy szpitala zajadają się owocami cytrusowymi, które dostali od chorego Koreańczyka. Siostra Basen dochodzi jednak do wniosku, że jego żółta skóra nie jest objawem żółtaczki i wypisuje go do domu. Dr Karina zasypia w łóżku pacjenta Nowaka. Zauważa ją dr Kidler i donosi ordynatorowi o gorszącym zachowaniu koleżanki. Pacjent Nowak wyjaśnia, że w szpitalu panuje azjatycka śpiączka pracownicza, której wirus znajduje się w cytrusach. Ordynator jednak szybko radzi sobie z problemem.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy

2019-02-06

03:00 Daleko od noszy : Pierwszy chłopak , sez. 3, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala w ciężkim stanie trafia alpinista. Spadł z półki skalnej. Jest nieprzytomny. Kiedy siostra Basen chce go ogolić, pacjent otwiera oczy i wymienia jej imię „Gienia”. Siostra Basen mdleje. Okazuje się, że to jej pierwszy chłopak - Rosikoń.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Zamach na ordynatora , sez. 3, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Gangster Feniks telefonicznie grozi, że zamorduje Ordynatora i lekarza, który zrobił operację plastyczną jego siostrze. Dr Wstrząs i Ordynator zaczynają się poważnie obawiać o swoje życie.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:45 Daleko od noszy: Policyjny proszek, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W szpitalu trwa akcja "Czyste ręce". Plotka głosi, że banknoty pochodzące z łapówek są pokryte fluorescencyjnym proszkiem. W obawie przed policyjną prowokacją personel dotyka pieniędzy tylko w gumowych rękawiczkach. Ordynator podejrzewa, że pacjent Nowak jest policyjną wtyczką. Nieoczekiwanie, usta ordynatora stają się granatowe. Podobny los spotyka doktora Kidlera, doktora Wstrząsa oraz doktora i siostrę Basenów.
Czas trwania: 23min. / Polska / 2005 / serial komediowy
15:15 Daleko od noszy: Order Chlebowy, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Szpitalna stołówka zostaje sprywatyzowana, w związku z czym kucharka, Pani Miecia, zaczyna się modnie czesać, nosić czysty fartuszek i życzyć klientom "smacznego". Tymczasem siostra Basen odbiera ważny telefon, prawdopodobnie z ministerstwa. Okazuje się, że ordynator ma dostać Order Chlebowy. W szpitalu trwają przygotowania do przyjęcia delegacji.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy

2019-02-07

03:00 Daleko od noszy : Wśród nas jest złodziej, sez. 3, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Siostra Basen jest świadkiem, jak jeden z pacjentów skarży się, że został obrabowany. Jest jubilerem i zginęły mu drogocenne kamienie.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Makabryczne zawiniątko, sez. 3, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Kolega dr Wstrząsa pracuje w muzeum przy mumiach. Zdjęcie rentgenowskie mumii starożytnego księcia pokazało, że ta zawiera drogocenne kamienie i kosztowności.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:50 Daleko od noszy: Znana twarz, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do szpitala przyjeżdża dyrektor koncernu farmaceutycznego. Chce na pacjentach przetestować nowy produkt o intrygującej nazwie Twarzoplast. Specyfik ma wywołać przełom w chirurgii plastycznej. Osoba, która posmarowała nim twarz w ciągu kilku godzin upodabnia się do człowieka, o którym aktualnie marzy. Twarzoplast okazuje się jednak bardzo niebezpieczny, ponieważ asystent dyrektora zażył go i zniknął bez śladu. Tymczasem do szpitala przychodzi Wernikx, gwiazdor filmowy, który został napadnięty i pobity.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
15:20 Daleko od noszy: Teczka Kidlera, odc. 7 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Doktor Kidler kupuje na swoje urodziny teczkę z cielęcej skóry. Swoim nabytkiem chwali się kolegom ze szpitala. Niestety, włoska teczka nie przechodzi kolejnych testów jakości i ulega zniszczeniu. Personel szpitala postanawia zrzucić się na nową teczkę dla niego. Doktor Wstrząs cierpi na omamy słuchowe. Bez przerwy słyszy "Marsz żałobny" Chopina. Pacjent Nowak twierdzi, że wie, na jaką przypadłość cierpi Wstrząs. Według niego dotyka ona tych lekarzy, którzy uśmiercili więcej pacjentów, niż wyleczyli.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy

2019-02-08

03:00 Daleko od noszy : Testament Nowaka, sez. 3, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Pacjent Nowak żartuje, że jeśli miałby umrzeć to wszystko, co ma zapisze szpitalowi. Przez przypadek dochodzi do zamiany zdjęć rentgenowskich klatki piersiowej pacjenta Nowaka i nieboszczyka – zastrzelonego gangstera.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Dr Wołodyjowski, sez. 3, odc. 16 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): W szpitalu został odcięty prąd i wszyscy spodziewają się wizyty komornika. Zamiast niego pojawia się niski wzrostem, stażysta z fundacji „Równy Start” - doktor Wołodyjowski. Zostaje ciepło powitany przez wszystkich pracowników szpitala.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:45 Daleko od noszy: Protest głodowy, odc. 8 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Na oddział trafia sławny kierowca rajdowy, Ogonkiewicz, który ucierpiał w wypadku samochodowym. W tym samym czasie do szpitala dociera wiadomość, że Bobrówna – przewodnicząca związku pielęgniarek – zmarła. Ordynator chce, aby siostra Basen objęła jej stanowisko. Pielęgniarka, zadowolona ze swojej nowej funkcji, zaczyna strajk głodowy. Jej głównym postulatem jest żądanie, by lekarze dzielili się łapówkami i prezentami od pacjentów z niższym personelem. Wkrótce okazuje się, że przewodnicząca związku wcale nie umarła, a jedynie potrącił ją samochód.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
15:15 Daleko od noszy: Policyjna prowokacja, odc. 9 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ordynatora nachodzi komornik. Żąda 10 tysięcy złotych, w przeciwnym razie zajmie konta pracowników, a elektrownia przestanie dostarczać prąd. Tymczasem w szpitalu przebywa policyjny prowokator z brygady zajmującej się zwalczaniem korupcji. Doktor Kidler, który przegrał dużą sumę na wyścigach konnych, zamierza wziąć od niego łapówkę. Pieniądze trafiają jednak do rąk ordynatora.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy

2019-02-09

03:00 Daleko od noszy : Jarmark medycyny naturalnej, sez. 4, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Pacjent Nowak zostaje zatrudniony w szpitalu jako młodszy laborant doświadczalny i ma pobierać z tego tytułu pensje. Swe pierwsze zarobione pieniądze Nowak chce wydać na targach medycyny naturalnej.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : „Balladyna” na ekstra okazję, sez. 4, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Milioner Matoga trafia do szpitala na zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego. Ordynator liczy na finansowe wsparcie Matogi i chce pokazać, jak ubogi jest jego szpital.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2019-02-10

03:00 Daleko od noszy : Choroba śpiącej królewny, sez. 4, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Pracownicy szpitala zajadają się owocami cytrusowymi, które dostali od chorego Koreańczyka. Niestety, banany i mandarynki szybko kończą się, gdyż siostra Basen wypisała pacjenta do domu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Policyjny proszek , sez. 4, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Personel szpitala boi się dotykać banknotów gołymi rękami, używają więc gumowych rękawiczek. Są przekonani, że banknoty pochodzące z łapówek są pokryte proszkiem fluorescencyjnym, i w każdej chwili oni mogą paść ofiarą policyjnej prowokacji.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2019-02-11

03:00 Daleko od noszy : Order chlebowy , sez. 4, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szpitalna stołówka została sprywatyzowana. Pani Miecia - zakładowa kucharka – zaczyna się w związku z tym modnie czesać, nosi czysty fartuszek i mówi swoim klientom „smacznego”... Tymczasem siostra Basen odbiera ważny telefon.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Znana twarz, sez. 4, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala przyjeżdża dyrektor koncernu farmaceutycznego, aby na pacjentach przetestować nowy produkt o pewnej bardzo intrygującej nazwie… „Twarzoplast” to przełom w chirurgii plastycznej.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:50 Daleko od noszy: Wycieczka na Kanary, odc. 10 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Doktor Wstrząs przepisuje swoim pacjentom stetoskopy. Podpisał bowiem program lojalnościowy z firmą, która je produkuje. Jeśli zbierze z nich odpowiednią liczbę kodów kreskowych, to pojedzie na wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie. Doktor Basen z tego samego powodu sprzedaje opaski uciskowe. Oboje chowają swoje kody w meblach szpitalnych. Tymczasem Ordynator każe je wymienić. W końcu okazuje się, że na upragnioną wycieczkę pojedzie sanitariusz Misiek.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
15:20 Daleko od noszy: Pacjent roku, odc. 11 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi zarządzenie Unii Europejskiej. W placówce ma się odbyć konkurs na Pacjenta Roku. Jego zwycięzca pojedzie na darmowe leczenie do Szwajcarii. W łóżku pacjenta Stawinogi strzela sprężyna. W efekcie wszyscy posądzają go, że jest erotomanem. Pielęgniarki twierdzą, że to on właśnie powinien wygrać konkurs.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy

2019-02-12

03:00 Daleko od noszy : Teczka Kidlera, sez. 4, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Kidler kupił na swoje urodziny nową teczkę z cielęcej skóry. Chwali się swoim nabytkiem kolegom ze szpitala. Niestety, włoska teczka nie przechodzi kolejnych testów jakości i szybko ulega zniszczeniu. Tymczasem doktor Wstrząs cierpi na omamy słuchowe.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Protest głodowy, sez. 4, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Na oddziale przebywa pacjent z wypadku samochodowego. Jest to sławny kierowca rajdowy - Ogonkiewicz. Jednocześnie przychodzi wiadomość, że siostra Bobrówna – przewodnicząca Związku pielęgniarek zmarła.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:50 Daleko od noszy: Brylant z ogonkiem, odc. 12 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Pielęgniarki znajdują w szpitalnym magazynie pogryzioną pościel i bandaże. Podejrzewają, że pojawił się tu szczur. Siostra Basen zamierza przeciwdziałać i dzwoni do agencji "Czarodziejski flet". Doktor Kidler podczas operacji znajduje w ciele pacjenta brylant. Przekonuje pozostałych członków zespołu, że wypadł on z jego pierścionka, który ma po matce, podczas poprzedniej operacji. Nie zamierza nikomu go oddawać. Jednak klejnot trafia ostatecznie do kogoś innego.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
15:20 Daleko od noszy: Pojedynek w ciemności, odc. 13 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W szpitalu wszyscy z niecierpliwością czekają na wielką walkę bokserską. O Złoty Pas walczyć będzie Waldek Momot z czarnoskórym Słoweńcem Nhuko. Doktor Wstrząs wraz z Kidlerem zastanawiają się, jak mogą zarobić na pojedynku pięściarzy. W efekcie organizują totalizatora sportowego, a prowizją z zakładów planują się podzielić. Tymczasem siostra Basen wpada w poważne kłopoty. Za przetrzymanie kasety video z wypożyczalni zostaje skazana na karę śmierci. Liczy jednak na to, że uda jej się złagodzić wyrok i zamienić go na grzywnę. Również Magda i doktor Basen mają problemy finansowe. Dziewczyna jest bez posagu, a doktor nie ma funduszy na gosposię. Jak się zatem okazuje, wszystkim przydałaby się wygrana z zakładów.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy

2019-02-13

03:00 Daleko od noszy : Policyjna prowokacja, sez. 4, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do Ordynatora przychodzi komornik. Żąda 10 tysięcy złotych, w przeciwnym razie zajmie konta pracowników szpitala, a elektrownia przestanie dostarczać prąd. Ordynator ma przygotować ową sumę do przyszłego piątku.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Wycieczka na Kanary, sez. 4, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Wstrząs podpisał program lojalnościowy z jedną z firm farmaceutycznych. Przepisuje swoim pacjentom stetoskopy, które owa firma produkuje. Za kody kreskowe ze sprzedanych stetoskopów ma pojechać na wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:50 Daleko od noszy: Jeden dzień demokracji, odc. 14 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej przez jeden dzień funkcję ordynatora oddziału ma pełnić pacjent. Zostaje nim Nowak, który rozpoczyna swoje rządy od częstowania innych chorych alkoholem znalezionym w gabinecie. Znosi również zakaz palenia papierosów w salach – można teraz palić do godziny 22, a w weekendy do północy. Doktor Wstrząs, korzystając z okazji, próbuje doprowadzić do zwolnienia swojej byłej żony, Barbary Es, a doktor Basen prosi o podwyżkę.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
15:20 Daleko od noszy: Kidler się żeni, odc. 15 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W szpitalu pojawia się człowiek, który szuka odpowiedniej osoby do reklamy pewnego preparatu leczniczego. W milczeniu przygląda się wszystkim lekarzom, którzy starają się wypaść przed nim jak najlepiej. W gabinecie zjawia się młoda kobieta, która szuka ordynatora. Znajduje tam jednak doktora Kidlera, w którym rozpoznaje narzeczonego matki i swojego ojca. Prosi go o finansową pomoc. Kidler oddaje jej całą swoją pensję.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy

2019-02-14

03:00 Daleko od noszy : Pacjent roku, sez. 4, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi rozporządzenie z Unii Europejskiej. W szpitalu ma się odbyć konkurs na Pacjenta Roku. Zwycięzca w nagrodę ma otrzymać darmowe leczenie w Szwajcarii. Pacjent ma mieć pogodną twarz i odznaczać się czymś pozytywnym.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Brylant z ogonkiem, sez. 4, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Pielęgniarki znajdują w magazynku pogryzione bandaże i dziurawe powłoki na poduszki. W szpitalu najwyraźniej grasuje szczur. Siostra Basen postanawia zawiadomić odpowiednie służby i dzwoni do agencji… „Czarodziejski flet”.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:50 Daleko od noszy: Terapia zbiorowa, odc. 16 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ordynator zauważa, że jego podwładni stali się bardzo nerwowi. Postanawia skorzystać z pomocy terapeuty, o którym przeczytał w profesjonalnym piśmie. Jest zdumiony kiedy dowiaduje się, że to kobieta (Magdalena Stużyńska-Brauer). Jest ona fachowcem od rozwiązywania konfliktów w zespołach. Bardzo uprzejma, uśmiechnięta i miła, szybko zaraża swoim optymizmem cały personel. Wkrótce pracownicy szpitala stają się dla siebie bardzo uprzejmi.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
15:20 Daleko od noszy: Tylko dla pań, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Silne lobby na rzecz równouprawnienia kobiet, jakie działa na szczytach władzy, dociera również do szpitala doktora Łubicza. Z placówki zostają wypisani wszyscy mężczyźni, a od obowiązków zostaje odsunięta męska część personelu. W konsekwencji powstaje szpital wyłącznie dla kobiet. Dla lekarzy jest to prawdziwy dramat życiowy, z którym nie potrafią sobie poradzić. Sytuacja zmusza ich do oficjalnego protestu.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy

2019-02-15

03:00 Daleko od noszy : Pojedynek w ciemności , sez. 4, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Wstrząs proponuje Kidlerowi interes. Wkrótce ma odbyć się walka bokserska o Złoty Pas między Waldkiem Momotem a czarnoskórym Słoweńcem Nhuko. Wstrząs i Kidler organizują totalizatora na tę walkę, a prowizja od zakładów będzie ich zyskiem.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Jeden dzień demokracji , sez. 4, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi rozporządzenie z Unii Europejskiej. Przez jeden dzień stanowisko Ordynatora ma objąć pacjent.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:45 Daleko od noszy: Węgierski łącznik, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Doktor Wstrząs umawia się na kolację z pewną kobietą. Okazuje się jednak, że jest ona Węgierką i nie zna żadnego obcego języka. Dr Kidler postanawia pomóc koledze. Twierdzi, że zna węgierski, ponieważ przed laty miał narzeczoną tej narodowości. Tymczasem do szpitala zostaje przywiezione tajemnicze urządzenie – dar z Unii Europejskiej. Dołączona do niego instrukcja jest w obcym języku, podobno właśnie w węgierskim. Okazuje się, że Kidler nie rozumie w niej ani słowa. Odkrywa prawdę o swojej dawnej narzeczonej.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:15 Daleko od noszy: Los na loterii, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Doktor Wstrząs od rana zachowuje się jak na niego nietypowo. Jest pełen radości i euforii, całuje napotkanych przypadkowo, obcych ludzi. Pracownicy szpitala snują przypuszczenia, co jest powodem jego nagłego szczęścia. Każdy ma własną teorię na ten temat. Wszyscy chcą skorzystać z jego szczęścia.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy

2019-02-16

03:00 Daleko od noszy : Kidler się żeni , sez. 4, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): W szpitalu pojawił się filmowiec. Szuka odtwórcy do reklamy pewnego środka farmaceutycznego. Szansę ma każdy lekarz, toteż każdy chce się zaprezentować przed filmowcem z jak najlepszej strony.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Terapia zbiorowa, sez. 4, odc. 16 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator zaniepokojony jest zachowaniem swoich podwładnych. Wszyscy stali się bardzo nerwowi. Ordynator postanawia więc odpowiedzieć na ogłoszenie, jakie znalazł w „Świecie Medycyny”.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2019-02-17

03:00 Daleko od noszy : Tylko dla Pań, sez. 5, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Silne lobby na rzecz równouprawnienia kobiet, jakie działa na szczytach władzy, swoim zasięgiem dosięgło również szpital Ordynatora Łubicza. Szpital pozbywa się wszystkich pacjentów rodzaju męskiego, jak również męskiej części personelu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Węgierski łącznik, sez. 5, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Wstrząs poznaje kobietę i umawia się z nią na kolację. Pech chciał, że owa piękność jest narodowości węgierskiej i poza swoim językiem nie znała innego; podobnie zresztą, jak dr Wstrząs.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2019-02-18

03:00 Daleko od noszy : Los na loterii, sez. 5, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Wstrząs przeszedł metamorfozę – jeszcze wczoraj zachowywał się normalnie: oko zgaszone a twarz grabarza na emeryturze, natomiast dziś zęby mu błyszczą w uśmiechu, całuje obcych ludzi.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Najlepszy przyjaciel, sez. 5, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Niespodziewany atak bólu, w okolicach wyrostka, obezwładnił Dr Kidlera. Na próżno mu było szukać pomocy u swoich kolegów z macierzystego szpitala. Osamotniony w swoim cierpieniu, podjął desperacką próbę operacji na własnym ciele.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:45 Daleko od noszy: Największy przyjaciel człowieka, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Niespodziewany atak bólu w okolicach wyrostka obezwładnia doktora Kidlera. Nie znalazł pomocy u swoich kolegów ze szpitala. Podejmuje więc desperacką próbę wykonania operacji na swoim ciele. Otrzymuje niespodziewaną pomoc.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:15 Daleko od noszy: Pacjent zwany ordynatorem, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W swojej kilkudziesięcioletniej karierze lekarskiej ordynator Łubicz z czymś takim jeszcze się nie spotkał. Dr Kidler aż sześciokrotnie prosi go o spotkanie. Chce z nim porozmawiać o swoich finansach. Gdy w końcu ordynator znajduje dla niego czas, dowiaduje się, że nie chodzi tu bynajmniej o podwyżkę, lecz o obniżenie pensji Kidlera. Jest już jednak zbyt późno na taki krok. Łubicz nie może sobie darować, że z kasy szpitala mogło wypływać mniej pieniędzy. Staje się strzępem człowieka. Zmuszony jest poprosić o pomoc piękną panią psycholog (Magdalena Stużyńska-Brauer).
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy

2019-02-19

03:00 Daleko od noszy : Pacjent, zwany Ordynatorem, sez. 5, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): W swojej kilkudziesięcioletniej karierze lekarskiej i menadżerskiej, Ordynator Lubicz czegoś takiego jeszcze nie doświadczył. Dr Kidler próbował się z nim spotkać sześciokrotnie, by porozmawiać o swoich finansach, za każdym razem bezskutecznie.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Leczenie eksperymentalne, sez. 5, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator Lubicz zapewniony przez Panią Psycholog o wysokiej skuteczności psychoterapii, również w swojej placówce – na razie jako eksperyment zaczął stosować hippoterapię. Na pozór wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:45 Daleko od noszy: Leczenie eksperymentalne, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ordynator, przekonany przez atrakcyjną panią psycholog o wspaniałych efektach leczenia hipoterapią, postanawia zastosować tę metodę w szpitalu. Pacjenci są bardzo z tego zadowoleni i wysoko oceniają jej skuteczność.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:15 Daleko od noszy: Wiedźmin i Bestia, odc. 7 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Szpital atakuje Bestia, która wciela się w różne postacie. Doktor Basen pada ofiarą jej podstępnej intrygi. Jego dni są policzone. Jedynym ratunkiem dla doktora i całego personelu staje się wezwanie egzorcysty. Siostra Basen znajduje w książce telefonicznej niejakiego Wiedźmina (Daniel Olbrychski), którego wzywa na pomoc.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy

2019-02-20

03:00 Daleko od noszy : Wiedźmin i bestia, sez. 5, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szpital został opanowany przez Bestię, a jej wcielenia są różne. Nad doktorem Basenem, który został wciągnięty w misternie uknutą intrygę, zbierają się czarne chmury.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Taniec z wyjazdami , sez. 5, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szansa to dla szpitala niebywała, zaprezentować ogółowi swój kunszt i dorobek, od lat szlifowany warsztat. Swój akces zgłosiły już renomowane szpitale z Monachium, Sofii, Marsylii, nawet Manchester United się zgłosił.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:45 Daleko od noszy: Taniec z wyjazdami, odc. 8 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Szpital ma wziąć udział w pewnym konkursie. Ma okazję pokazać w nim swój wieloletni dorobek i od lat doskonalony warsztat. Do rywalizacji zgłaszają się placówki z różnych miast Europy – m.in. z Monachium, Marsylii, Sofii. Wkrótce sprawa staje się światowa. Sukces może jednak drogo kosztować szpital. Doktor Kidler boi się, że może to mieć bardzo złe konsekwencje, gdyż pacjenci mogą odwrócić się plecami do chorób. Placówka służby zdrowia może na tym bardzo ucierpieć.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:15 Daleko od noszy: Ostatnie dwanaście godzin, odc. 9 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ordynator postanawia stworzyć w prowadzonej przez siebie placówce gabinet osiągnięć szpitalnych. Jedną z jej atrakcji jest Wojtuś Basen, który podobno mas niezwykłe, ptasie umiejętności. Interesującym eksponatem jest również zatruta strzała doktora Wstrząsa, która jednak wbija się w ciało Kidlera. Lekarzowi zostało jedynie 12 godzin życia.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy

2019-02-21

03:00 Daleko od noszy : Ostatnie dwanaście godzin, sez. 5, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator, niedościgniony twórca genialnych idei, wpada na pomysł, aby zorganizować gabinet osiągnięć szpitalnych. Na pierwszy ogień idzie Wojtuś Basen, który według zapewnień rodziców posiada niezwykłe, ptasie zdolności.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Powrót Karinki, sez. 5, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do serialu powraca Ania Przybyszewska jako przeurocza dr Karinka. Ostatnie 12 miesięcy z życia dr Karinki było niczym scenariusz thrillera. Wszystko zaczęło się od romansu z pewnym śniadym Cyganem.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:45 Daleko od noszy: Powrót Karinki, odc. 10 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do szpitala powraca doktor Karinka. W ciągu ostatniego roku przeżyła wiele dramatycznych wydarzeń. Najpierw związana była z pewnym Cyganem. Później została porwana dla okupu i przetrzymywana w zakratowanej piwnicy o chlebie i wodzie. W końcu trafiała do więzienia za napad z bronią w ręku.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:15 Daleko od noszy: Chcę być brzydka, odc. 11 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W szpitalu ordynatora Łubicza, zupełnie odwrotnie niż na całym świecie, kobiety chcą być brzydkie i robią wszystko, by to osiągnąć. Nawet urocza doktor Karinka robi co może, by nie być atrakcyjną kobietą. Nikt nie wie, co wpłynęło na ich decyzję. Nie była to z pewnością chęć zdobycia pieniędzy, bo zazwyczaj w tym celu kobiety starają się upiększać.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy

2019-02-22

03:00 Daleko od noszy : Chce być brzydka, sez. 5, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Jest tylko jedno miejsce na świecie, gdzie wszystko jest postawione na głowie. Tym miejscem jest oczywiście szpital Ordynatora Lubicza.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Euro Parkingowy GANDERA, sez. 5, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szpital Ordynatora Lubicza jest miejscem niespotykanych w świecie awansów społecznych i zawodowych. Dotychczasowy parkingowy zostaje zastępcą ordynatora szpitala, w czym oczywiście nie przeszkadza mu brak jakiegokolwiek wykształcenia.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:45 Daleko od noszy: Parkingowy Gander, odc. 12 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Dotychczasowy parkingowy, mimo braku odpowiedniego wykształcenia, awansuje na zastępcę ordynatora. Okazuje się, że wspiera go bardzo silne szpitalne lobby. Jego członkowie postanawiają pomóc mu w zrobieniu kariery w Unii Europejskiej, w której jest duże zapotrzebowanie na specjalistów z Polski.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:15 Daleko od noszy: Zapomniany pacjent, odc. 13 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Zawodzi dokładna do tej pory rachunkowość szpitala. Nie zgadza się ilość wydawanych posiłków i zmiany pościeli. Ordynator podejmuje błyskawiczną decyzję – włącza do akcji tajnego agenta. Agent 0007, znany wcześniej jako doktor Kidler, by rozwiązać zagadkę, prowadzi zakonspirowane śledztwo. Gdy jest już blisko odkrycia tajemnicy, niezbędne okazują się tortury.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy

2019-02-23

03:00 Daleko od noszy : Zapomniany pacjent, sez. 5, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Na spokojne życie, a szczególnie rachunkowość szpitala kładzie się cień… Nie zgadza się ilość wydawanych posiłków, nie zgadzają się zmiany zużytej pościeli. Ordynator podejmuje błyskawiczną i jedyną słuszną decyzję – uruchamia tajnego agenta.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Najlepszy przyjaciel, sez. 5, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2019-02-24

03:00 Daleko od noszy : Mściciel w masce , sez. 5, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szpitalny Casanova – Dr Kidler – zniewala kolejne niewieście serca. Wybitny specjalista zmienia się nie do poznania – czują to wszyscy przebywający w jego otoczeniu, a w szczególności dr Wstrząs i dr Basen.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Żywy test , sez. 6, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Personel szpitala wpada w popłoch na wieść, że z Brukseli przyślą do nich wkrótce prawdziwego chorego i przesympatyczni bohaterowie tego serialu będą musieli sami zdiagnozować, co mu dolega.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2019-02-25

03:00 Daleko od noszy : Bardzo męskie imię, sez. 6, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Karinka zakochała się na zabój, jednak nie może sobie przypomnieć imienia ukochanego, podobnie jak i Jego wyglądu. Ale na pewno jest wyjątkowy, bardzo męski i również męskie ma imię.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Człowiek z lasu, sez. 6, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator postanawia przeprowadzić eksperyment i nakazuje całemu personelowi zwracać się do siebie po imieniu. Ma jednak problem, bo od wielu lat wszyscy zwracali się do niego per „panie Ordynatorze” i zapomniał, jak ma… na imię.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:50 Daleko od noszy: Rekord Ginesa, odc. 14 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Kiedy ordynator wyjeżdża na zimowy urlop, szpital zamienia się w lodowisko. Dzieje się tak za sprawą pewnej butelki. Tylko pacjent Nowak jest z tego zadowolony. Mimo tak niesprzyjających warunków lekarze postanawiają dokonać jakiegoś wspaniałego czynu. Po burzliwej naradzie całego personelu i lekturze Księgi rekordów Guinnessa doktor Basen, Kidler i Wstrząs decydują się na operację, jakiej jeszcze nikt nie przeprowadził. Po jej zakończeniu całkowicie wyczerpani oczekują powrotu ordynatora. Jego reakcja na ich wyczyn jest jednak zupełnie inna, niż się spodziewali.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:20 Daleko od noszy: Mściciel w masce, odc. 15 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Doktor Kidler zdobywa kolejne kobiece serca. Koledzy zauważają, że te sukcesy bardzo go odmieniły. Wspaniały nastrój doktora zostaje jednak zepsuty przez tajemniczego mściciela, Rogacza. Przybiera on wiele postaci, co doprowadza Kidlera do rozstroju nerwowego.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy

2019-02-26

03:00 Daleko od noszy : Trzecie oko, sez. 6, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator Łubicz podejrzewa, że kobieta, z którą się ostatnio związał, ma kochanka. Zleca doktorowi Kidlerowi jej obserwację. Ten przygotowuje się do tego zadania na terenie szpitala, śledząc na próbę pielęgniarki.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Niewidzialny pacjent, sez. 6, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do Ordynatora zgłasza się Niewidzialny Pacjent, który chciałby z powrotem odzyskać zauważalny wygląd. Łubicz obiecuję go wyleczyć.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:45 Daleko od noszy: Żywy test, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W szpitalu wybucha panika. Okazuje się, że z Brukseli przyślą wkrótce prawdziwego chorego i lekarze sami będą musieli zdiagnozować, co mu dolega. Boją się, czy poradzą sobie z tym żywym testem ich kompetencji. Niebawem w kilnice pojawia się tajemniczy jegomość (Tadeusz Ross), który, jak się okazuje, nie mówi po polsku. Siostra Basia usiłuje się z nim porozumieć. Wszyscy nabierają przekonania, że pacjent pochodzi z Portugalii. Nie wiedzą jednak na co choruje obcokrajowiec. Dr Kidler, dr Basen i dr Wstrząs dwoją się i troją, by odkryć prawdę.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:15 Daleko od noszy: Bardzo męskie imię, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Dr Karinka zakochała się na zabój. Nie może sobie przypomnieć jednak imienia ukochanego oraz jego wyglądu. Wie natomiast, że na pewno jest wyjątkowy i ma bardzo męskie imię. Ordynator dla podniesienia swojego prestiżu zapuszcza brodę. Zapoczątkowuje to nową modę wśród męskiej części personelu. Dr Kidler odkrywa w sobie zdolności do robienia interesów. Postanawia zbić niezłe pieniądze na nowej modzie.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy

2019-02-27

03:00 Daleko od noszy : Urlop pełnopłatny , sez. 6, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Cały szpital przygotowuje się do sezonu urlopowego. Doktor Kidler i Karinka chcą wyjechać w góry, a siostry Basen i Basia planują wspólny wyjazd na Mazury.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Linie papilarne , sez. 6, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): W szpitalu pojawia się niebezpieczny bandyta, który nieopatrznie pozostawił swoje linie papilarne na miejscu przestępstwa.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:45 Daleko od noszy: Człowiek z lasu, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ordynator przeprowadza eksperyment – nakazuje całemu personelowi, aby zwracał się do niego po imieniu. Nikt jednak, łącznie z szefem, nie pamięta tego imienia. W tym samym czasie w szpitalu pojawia się człowiek, który przez czterdzieści lat ukrywał się w lesie przed służbą wojskową. Po ogoleniu i umyciu okazuje się, że wygląda bardzo młodo i jest w doskonałej kondycji fizycznej. Cały personel postanawia przejść na leśną dietę.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:15 Daleko od noszy: Trzecie oko, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ordynator podejrzewa, że jego obecna partnerka ma kochanka. Każe Kidlerowi ją śledzić. Doktor przygotowuje się do tego zadania, obserwując pielęgniarki w szpitalu. Ponieważ nie wychodzi mu to najlepiej, postanawia zatrudnić pacjenta z trzecim okiem. Jednak zanim udaje mu się dotrzeć do niego, ten trafia na salę operacyjną, gdzie doktor Basen zamierza wyciąć mu trzecie oko. Na szczęście ordynator nie chce już korzystać z usług Kidlera. Okazuje się bowiem, że kochanka jest zupełnie kimś innym, niż sądził.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy

2019-02-28

03:00 Daleko od noszy : Niebezpieczna zguba, sez. 6, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala zostaje przyjęty nieprzytomny Łowca, słynny podróżnik. Gdy odzyskuje świadomość okazuje się, że wśród jego bagażu był ukryty grzechotnik Gustaw. W szpitalu wybucha panika. Ordynator ogłasza stan alarmowy i rozpoczyna się wielkie polowanie.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Bliźniak Kidlera, sez. 7, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Kidler przegrał w karty większą sumę i ponownie znalazł się w finansowych tarapatach, usiłuje więc na prawo i lewo zdobyć pieniądze, potrzebne na spłatę „honorowego” długu. Robi to jak zwykle bez najmniejszych skrupułów, nie brzydząc się wyłudzeniem.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
14:45 Daleko od noszy: Niewidzialny pacjent, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do szpitala trafia pacjent, który jest niewidzialny dla innych. Chce, aby ordynator pomógł mu odzyskać wygląd. Ten obiecuje, że tego dokona, ale w zamian żąda pewnej przysługi. Chce, aby pacjent wykorzystał swoją przypadłość i dowiedział się, co tak naprawdę personel sądzi o swoim przełożonym. Pacjent chętnie się zgadza, a ordynator przystępuje do poszukiwania skutecznego środka na "niewidzialną" chorobę. Z pomocą przychodzi mu Nowak. Okazuje się jednak, że przywrócenie wyglądu niewidzialnemu może mieć poważne konsekwencje.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:15 Daleko od noszy: Urlop pełnopłatny, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Wszyscy pracownicy szpitala przygotowują się do bliskiego już sezonu urlopowego. Doktor Kidler i Kalinka chcą jechać w góry, a siostry Basen i Basia Es zamierzają razem spędzić wolny czas na Mazurach. Jednak do szpitala przychodzi zarządzenie z ministerstwa, że urlopy może spędzać jedynie w miejscu zatrudnienia. Placówka służby zdrowia zamienia się więc w letnisko. Kidler i Kalinka wspinają się po schodach, siostry opalają się pod lampami na sali operacyjnej, a dr Basen łowi ryby w szpitalnej sadzawce.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy

2019-03-01

03:00 Daleko od noszy : Lokale do wynajęcia, sez. 7, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Doktor Wstrząs przeżywa wstrząs. Jego ulubiony bar został zamknięty, a lokal zaadaptowany na poradnię dla anonimowych alkoholików. Ten fakt podsuwa Ordynatorowi pomysł, aby wynająć pomieszczenia szpitalne w celu podreperowania własnego budżetu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Maleństwo z Gwatemali, sez. 7, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ministerstwo postanowiło sprawdzić znajomość języków obcych wśród lekarzy. W stosownym formularzu najwięcej wpisał ich doktor Kidler, dlatego to on otrzymał od Ordynatora zaszczytne zadanie leczenia przez Internet maleństwa z Gwatemali.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2019-03-02

03:00 Daleko od noszy : Bankomat, sez. 7, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Pacjent Nowak trafił trójkę w „totolotka”. Po szpitalu rozchodzi się jednak wieść, że wygrał on bardzo duże pieniądze. To znacznie podnosi jego atrakcyjność w oczach płci przeciwnej.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Brat dziadka Wstrząsa, sez. 7, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala został przyjęty Kanadyjczyk polskiego pochodzenia, o nazwisku Dżons. Przybył on do kraju swoich przodków w poszukiwaniu wnuka swojego brata. Ma zamiar zapisać mu w spadku majątek.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2019-03-03

03:00 Daleko od noszy : Najstarszy Polak Świata, sez. 7, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala zostaje przyjęty Najstarszy Polak Świata. Szybko staje się zmorą personelu, bo nic mu się nie podoba. Nie można niestety ignorować jego skarg, gdyż z racji swojej „funkcji” zna wiele wpływowych osobistości.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Wyjazd do Afryki, sez. 7, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Z ministerstwa przychodzi polecenie, aby cały szpital udał się z roczną misją do Afryki. Cały personel, w ramach przyzwyczajania się, ma się do siebie zwracać „siostro” i „bracie”.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2019-03-04

03:00 Daleko od noszy : Kuchnia Pani Michaliny , sez. 8, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Na miejsce szefowej szpitalnej kuchni, która zatruła się jedzeniem własnej roboty, przychodzi pani Michalina. Od tego dnia radykalnie zmienia się jakość serwowanego menu. Wszyscy zajadają się stołówkowymi potrawami.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Sezon na starą miłość, sez. 8, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala przyjęto nowe pielęgniarki. Ich podstawową kwalifikacją ma być uroda. Ma ona spowodować wśród lekarzy ochotę na dłuższy pobyt na terenie szpitala. W jednej z pielęgniarek zakochuje się doktor Wstrząs.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2019-03-05

03:00 Daleko od noszy : Absolutny środek Europy , sez. 8, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator i doktor Kidler, oburzeni rozrzutnością Unii Europejskiej, sami postanawiają wyciągnąć stamtąd pieniądze. W tym celu „ustalają”, że w szpitalu znalazł się aktualnie absolutny środek Europy.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Rafał rzucił Dorotę, sez. 8, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Cały szpital zaczyna się wzruszać losami bohaterów popularnej telenoweli „Wichry przeznaczenia”, Rafała i Doroty. Wszyscy płaczą i popadają w depresję. Nawet skłóceni doktor Wstrząs i siostra Basia wyjątkowo łączą się w smutku.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2019-03-06

03:00 Daleko od noszy : Las Vegas w promocji , sez. 8, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szpitalowi grozi likwidacja. Wszyscy pacjenci uciekają bowiem do konkurencji, oferującej liczne atrakcje. Cały zespół debatuje nad ratowaniem szpitala.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:30 Daleko od noszy : Kompletna amnezja , sez. 8, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dziwne przypadłości dotknęły naraz dwóch lekarzy. Doktor Basen leży nieprzytomny w dniu swoich imienin. Za to doktor Kidler jest wprawdzie przytomny, ale dotknęła go kompletna amnezja.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

Audycje powiązane z Daleko od noszy

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Daleko od noszy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Daleko od noszy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Daleko od noszy.

Emisja w stacjach

Daleko od noszy można obejrzeć w:

Emisje w: Comedy Central Family, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info