Reklama

Daleko od noszy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Daleko od noszy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-09-19

02:00 Daleko od noszy : Niewidzialny pacjent, sez. 6, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Do Ordynatora zgłasza się Niewidzialny Pacjent, który chciałby z powrotem odzyskać zauważalny wygląd. Łubicz obiecuję go wyleczyć.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:30 Daleko od noszy : Urlop pełnopłatny , sez. 6, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Cały szpital przygotowuje się do sezonu urlopowego. Doktor Kidler i Karinka chcą wyjechać w góry, a siostry Basen i Basia planują wspólny wyjazd na Mazury.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:00 Daleko od noszy : Linie papilarne , sez. 6, odc. 7 Logo Comedy Central Family
W szpitalu pojawia się niebezpieczny bandyta, który nieopatrznie pozostawił swoje linie papilarne na miejscu przestępstwa.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
Reklama
08:45 Daleko od noszy: Policyjny proszek, odc. 4 Logo Nowa TV
W szpitalu trwa akcja "Czyste ręce". Plotka głosi, że banknoty pochodzące z łapówek są pokryte fluorescencyjnym proszkiem. W obawie przed policyjną prowokacją personel dotyka pieniędzy tylko w gumowych rękawiczkach. Ordynator podejrzewa, że pacjent Nowak jest policyjną wtyczką. Nieoczekiwanie, usta ordynatora stają się granatowe. Podobny los spotyka doktora Kidlera, doktora Wstrząsa oraz doktora i siostrę Basenów.
Czas trwania: 23min. / Polska / 2005 / serial komediowy
09:15 Daleko od noszy: Order Chlebowy, odc. 5 Logo Nowa TV
Szpitalna stołówka zostaje sprywatyzowana, w związku z czym kucharka, Pani Miecia, zaczyna się modnie czesać, nosić czysty fartuszek i życzyć klientom "smacznego". Tymczasem siostra Basen odbiera ważny telefon, prawdopodobnie z ministerstwa. Okazuje się, że ordynator ma dostać Order Chlebowy. W szpitalu trwają przygotowania do przyjęcia delegacji.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
09:40 Daleko od noszy: Znana twarz, odc. 6 Logo Nowa TV
Do szpitala przyjeżdża dyrektor koncernu farmaceutycznego. Chce na pacjentach przetestować nowy produkt o intrygującej nazwie Twarzoplast. Specyfik ma wywołać przełom w chirurgii plastycznej. Osoba, która posmarowała nim twarz w ciągu kilku godzin upodabnia się do człowieka, o którym aktualnie marzy. Twarzoplast okazuje się jednak bardzo niebezpieczny, ponieważ asystent dyrektora zażył go i zniknął bez śladu. Tymczasem do szpitala przychodzi Wernikx, gwiazdor filmowy, który został napadnięty i pobity.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.22 Krwawa Zemsta Logo ATM Rozrywka
Ordynator szpitala popada w nowe tarapaty. Właśnie dostał pismo mówiące o szczegółowej kontroli w Jego szpitalu. Z pomocą przychodzi jak zwykle pełen dobrych pomysłów dr Kidler. Do czego namówił nie tylko Ordynatora, ale cały personel szpitala? Ordynator obawia się o swoją posadę. Zastanawia się w jaki sposób mógł by uratować swoją pozycję wobec zapowiedzianej kontroli. Wpada na pomysł, aby wystawić „Zemstę” Aleksandra Fredry siłami całego personelu szpitala. Tylko usłużny dr Kidler jest zadowolony z pomysłu przełożonego, chce zagrać rolę Wacława, by móc flirtować z piękną praktykantką Karinką (Anna Przybylska). Jednak jego misterny plan zawodzi jak zwykle, rola amanta przypada komuś innemu. Jemu przypada rola skryby przy pisaniu zaproszeń pod dyktando Cześnika. Najskuteczniejszą formą komunikacji okazują się SMS-y, a kontroler pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004
15:30 Daleko od noszy, odc.23 Ciało zwrotne Logo ATM Rozrywka
W szpitalu pojawia się niezwykły pacjent (Grzegorz Emanuel), któremu jest wszystko jedno. Według wiedzy medycznej najtęższych głów szpitala wyniki badań nowo przyjętego pacjenta: brak pulsu i zmienna temperatura ciała, wykazują jednoznacznie, iż jest on trupem. Większość specjalistów stojąc w oko w oko z tak niezwykłym wybrykiem przyrody była by zapewne bezradna, jednak nie tak wysokiej klasy specjalista jak Ordynator. Szef szpitala odkrywa, że wpadł mu w ręce cenny skarb, dzwoni do przedsiębiorców pogrzebowych oferując im nadzwyczaj korzystny interes... Wiecznie cierpiący na brak gotówki dr Kidler, stara się o podwyżkę, jak zwykle bezskutecznie. Ordynator znajduje inne rozwiązanie, od tej chwili dr Kidler będzie pracował po nocach...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004

2018-09-20

02:20 Daleko od noszy : Niebezpieczna zguba, sez. 6, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Do szpitala zostaje przyjęty nieprzytomny Łowca, słynny podróżnik. Gdy odzyskuje świadomość okazuje się, że wśród jego bagażu był ukryty grzechotnik Gustaw. W szpitalu wybucha panika. Ordynator ogłasza stan alarmowy i rozpoczyna się wielkie polowanie.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Bliźniak Kidlera, sez. 7, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Kidler przegrał w karty większą sumę i ponownie znalazł się w finansowych tarapatach, usiłuje więc na prawo i lewo zdobyć pieniądze, potrzebne na spłatę „honorowego” długu. Robi to jak zwykle bez najmniejszych skrupułów, nie brzydząc się wyłudzeniem.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Lokale do wynajęcia, sez. 7, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Doktor Wstrząs przeżywa wstrząs. Jego ulubiony bar został zamknięty, a lokal zaadaptowany na poradnię dla anonimowych alkoholików. Ten fakt podsuwa Ordynatorowi pomysł, aby wynająć pomieszczenia szpitalne w celu podreperowania własnego budżetu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:45 Daleko od noszy: Teczka Kidlera, odc. 7 Logo Nowa TV
Doktor Kidler kupuje na swoje urodziny teczkę z cielęcej skóry. Swoim nabytkiem chwali się kolegom ze szpitala. Niestety, włoska teczka nie przechodzi kolejnych testów jakości i ulega zniszczeniu. Personel szpitala postanawia zrzucić się na nową teczkę dla niego. Doktor Wstrząs cierpi na omamy słuchowe. Bez przerwy słyszy "Marsz żałobny" Chopina. Pacjent Nowak twierdzi, że wie, na jaką przypadłość cierpi Wstrząs. Według niego dotyka ona tych lekarzy, którzy uśmiercili więcej pacjentów, niż wyleczyli.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Protest głodowy, odc. 8 Logo Nowa TV
Na oddział trafia sławny kierowca rajdowy, Ogonkiewicz, który ucierpiał w wypadku samochodowym. W tym samym czasie do szpitala dociera wiadomość, że Bobrówna - przewodnicząca związku pielęgniarek - zmarła. Ordynator chce, aby siostra Basen objęła jej stanowisko. Pielęgniarka, zadowolona ze swojej nowej funkcji, zaczyna strajk głodowy. Jej głównym postulatem jest żądanie, by lekarze dzielili się łapówkami i prezentami od pacjentów z niższym personelem. Wkrótce okazuje się, że przewodnicząca związku wcale nie umarła, a jedynie potrącił ją samochód.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Policyjna prowokacja, odc. 9 Logo Nowa TV
Ordynatora nachodzi komornik. Żąda 10 tysięcy złotych, w przeciwnym razie zajmie konta pracowników, a elektrownia przestanie dostarczać prąd. Tymczasem w szpitalu przebywa policyjny prowokator z brygady zajmującej się zwalczaniem korupcji. Doktor Kidler, który przegrał dużą sumę na wyścigach konnych, zamierza wziąć od niego łapówkę. Pieniądze trafiają jednak do rąk ordynatora.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.24 Śpiewający lekarze Logo ATM Rozrywka
Ordynator pragnie rozgłosu, chce aby o szpitalu było głośno w całym kraju, w związku z tym szykują się w nim pewne zmiany. Cały personel zajęty jest próbami... Ordynator nie ustaje w wysiłkach, aby jego placówka jak zwykle przodowała. Tym razem uznaje, że najlepszym sposobem na poprawienie wizerunku szpitala jest muzyka. Od tej pory przerażeni pacjenci i niższy personel medyczny są świadkami „wirtuozerskich” popisów swoich lekarzy. Ordynator przeobraża się w śpiewaka operowego, Siostra RTG prześwietla w rytm przeboju Jerzego Połomskiego, dr Basen stepuje w parze z siostrą Basen, a dr Kidler oddaje się uroczemu rapowaniu z praktykantką Karinką...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004
Reklama
15:30 Daleko od noszy, odc.25 Urlop macierzyński Logo ATM Rozrywka
Dr Kidler chce wybrać się ze swoją nową sympatią na kilkudniowy urlop. Istotną przeszkodą jest fakt, że wykorzystał już wszystkie przysługujące mu wolne dni. Podsłuchując rozmowę Karinki z pacjentem Nowakiem wpada na pewien pomysł... Następnego dnia pojawia się na oddziale z niemowlakiem. Czy matką dziecka okaże się Karinka? Niewątpliwie malec wzbudza ogromne zainteresowanie wśród personelu. Tymczasem Siostra Basen przynosi nowiny z oddziału położniczego, tam w nocy ktoś ukradł noworodka. Czy ma z tym coś wspólnego dr Kidler?... Jak zareaguje Ordynator?... Jak daleko posunie się dr Kidler, żeby dostać urlop?... Okazuje się, że syn Basenów ma kłopoty z nauką. Być może Siostra Basen wybierze się na urlop wychowawczy.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004

2018-09-21

02:20 Daleko od noszy : Maleństwo z Gwatemali, sez. 7, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Ministerstwo postanowiło sprawdzić znajomość języków obcych wśród lekarzy. W stosownym formularzu najwięcej wpisał ich doktor Kidler, dlatego to on otrzymał od Ordynatora zaszczytne zadanie leczenia przez Internet maleństwa z Gwatemali.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Bankomat, sez. 7, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Pacjent Nowak trafił trójkę w „totolotka”. Po szpitalu rozchodzi się jednak wieść, że wygrał on bardzo duże pieniądze. To znacznie podnosi jego atrakcyjność w oczach płci przeciwnej.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Brat dziadka Wstrząsa, sez. 7, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Do szpitala został przyjęty Kanadyjczyk polskiego pochodzenia, o nazwisku Dżons. Przybył on do kraju swoich przodków w poszukiwaniu wnuka swojego brata. Ma zamiar zapisać mu w spadku majątek.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:45 Daleko od noszy: Wycieczka na Kanary, odc. 10 Logo Nowa TV
Doktor Wstrząs przepisuje swoim pacjentom stetoskopy. Podpisał bowiem program lojalnościowy z firmą, która je produkuje. Jeśli zbierze z nich odpowiednią liczbę kodów kreskowych, to pojedzie na wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie. Doktor Basen z tego samego powodu sprzedaje opaski uciskowe. Oboje chowają swoje kody w meblach szpitalnych. Tymczasem Ordynator każe je wymienić. W końcu okazuje się, że na upragnioną wycieczkę pojedzie sanitariusz Misiek.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Pacjent roku, odc. 11 Logo Nowa TV
Do szpitala przychodzi zarządzenie Unii Europejskiej. W placówce ma się odbyć konkurs na Pacjenta Roku. Jego zwycięzca pojedzie na darmowe leczenie do Szwajcarii. W łóżku pacjenta Stawinogi strzela sprężyna. W efekcie wszyscy posądzają go, że jest erotomanem. Pielęgniarki twierdzą, że to on właśnie powinien wygrać konkurs.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Brylant z ogonkiem, odc. 12 Logo Nowa TV
Pielęgniarki znajdują w szpitalnym magazynie pogryzioną pościel i bandaże. Podejrzewają, że pojawił się tu szczur. Siostra Basen zamierza przeciwdziałać i dzwoni do agencji "Czarodziejski flet". Doktor Kidler podczas operacji znajduje w ciele pacjenta brylant. Przekonuje pozostałych członków zespołu, że wypadł on z jego pierścionka, który ma po matce, podczas poprzedniej operacji. Nie zamierza nikomu go oddawać. Jednak klejnot trafia ostatecznie do kogoś innego.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.26 Krwawa zemsta II Logo ATM Rozrywka
W szpitalu wielkie poruszenie, przedstawienie „Zemsty” odbiło się echem w gazetach. Do placówki przyjedzie sam Minister Kultury, aby obejrzeć sztukę. Aktorzy czym prędzej przystępują do prób. Jest jednak problem z pacjentem Nowakiem, odtwórcą roli Wacława. Otóż znów wszedł w konflikt z Dr.Kidlerm. Dodatkowe zamieszanie wprowadza nowa pacjentka: pani Generałowa, która nie rozstaje się ze swoim hobby... Jak Nowak poradzi sobie ze złością Kidlera, jakie stanowisko zajmie w tym wszystkim Ordynator Łubicz, dzięki któremu Szpital nr 1 będzie przypominał dżunglę. Ale to obejrzymy już w następnym odcinku...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004
15:30 Daleko od noszy, odc.27 Malutka piątka Logo ATM Rozrywka
Któż z nas nie chciałby wygrać głównej wygranej w totka? Ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski) marzy o tym już od 27-miu lat. Właśnie nadarza się okazja. Kolejne sobotnie ciągnienie. Ordynator ma przeczucie, że właśnie tym razem uda mu się prawidłowo skreślić sześć cyfr. Wypełniony kupon w drodze polecenia służbowego każe wysłać Doktorowi Basenowi (Piotr Gąsowski), ten jednak przekazuje, zdawało by się bezwartościowy świstek papieru, Siostrze Basen (Hanna Śleszyńska), ta postanawia wyręczyć się Doktorem Kidlerem (Paweł Wawrzecki), ale on też nie ma ochoty być gońcem Ordynatora... Spiker radiowy ogłasza wyniki losowania, okazuje się, że tym razem szczęście uśmiechnęło się niespodziewanie do Ordynatora Łubicza, nikt jednak nie wie co stało się z kuponem... .   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004

2018-09-22

02:20 Daleko od noszy : Najstarszy Polak Świata, sez. 7, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Do szpitala zostaje przyjęty Najstarszy Polak Świata. Szybko staje się zmorą personelu, bo nic mu się nie podoba. Nie można niestety ignorować jego skarg, gdyż z racji swojej „funkcji” zna wiele wpływowych osobistości.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Wyjazd do Afryki, sez. 7, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Z ministerstwa przychodzi polecenie, aby cały szpital udał się z roczną misją do Afryki. Cały personel, w ramach przyzwyczajania się, ma się do siebie zwracać „siostro” i „bracie”.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Kuchnia Pani Michaliny , sez. 8, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Na miejsce szefowej szpitalnej kuchni, która zatruła się jedzeniem własnej roboty, przychodzi pani Michalina. Od tego dnia radykalnie zmienia się jakość serwowanego menu. Wszyscy zajadają się stołówkowymi potrawami.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:45 Daleko od noszy: Pojedynek w ciemności, odc. 13 Logo Nowa TV
W szpitalu wszyscy z niecierpliwością czekają na wielką walkę bokserską. O Złoty Pas walczyć będzie Waldek Momot z czarnoskórym Słoweńcem Nhuko. Doktor Wstrząs wraz z Kidlerem zastanawiają się, jak mogą zarobić na pojedynku pięściarzy. W efekcie organizują totalizatora sportowego, a prowizją z zakładów planują się podzielić. Tymczasem siostra Basen wpada w poważne kłopoty. Za przetrzymanie kasety video z wypożyczalni zostaje skazana na karę śmierci. Liczy jednak na to, że uda jej się złagodzić wyrok i zamienić go na grzywnę. Również Magda i doktor Basen mają problemy finansowe. Dziewczyna jest bez posagu, a doktor nie ma funduszy na gosposię. Jak się zatem okazuje, wszystkim przydałaby się wygrana z zakładów.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
09:10 Daleko od noszy: Jeden dzień demokracji, odc. 14 Logo Nowa TV
Zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej przez jeden dzień funkcję ordynatora oddziału ma pełnić pacjent. Zostaje nim Nowak, który rozpoczyna swoje rządy od częstowania innych chorych alkoholem znalezionym w gabinecie. Znosi również zakaz palenia papierosów w salach - można teraz palić do godziny 22, a w weekendy do północy. Doktor Wstrząs, korzystając z okazji, próbuje doprowadzić do zwolnienia swojej byłej żony, Barbary Es, a doktor Basen prosi o podwyżkę.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
09:40 Daleko od noszy: Kidler się żeni, odc. 15 Logo Nowa TV
W szpitalu pojawia się człowiek, który szuka odpowiedniej osoby do reklamy pewnego preparatu leczniczego. W milczeniu przygląda się wszystkim lekarzom, którzy starają się wypaść przed nim jak najlepiej. W gabinecie zjawia się młoda kobieta, która szuka ordynatora. Znajduje tam jednak doktora Kidlera, w którym rozpoznaje narzeczonego matki i swojego ojca. Prosi go o finansową pomoc. Kidler oddaje jej całą swoją pensję.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
Reklama

2018-09-23

02:20 Daleko od noszy : Sezon na starą miłość, sez. 8, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Do szpitala przyjęto nowe pielęgniarki. Ich podstawową kwalifikacją ma być uroda. Ma ona spowodować wśród lekarzy ochotę na dłuższy pobyt na terenie szpitala. W jednej z pielęgniarek zakochuje się doktor Wstrząs.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Absolutny środek Europy , sez. 8, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Ordynator i doktor Kidler, oburzeni rozrzutnością Unii Europejskiej, sami postanawiają wyciągnąć stamtąd pieniądze. W tym celu „ustalają”, że w szpitalu znalazł się aktualnie absolutny środek Europy.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Rafał rzucił Dorotę, sez. 8, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Cały szpital zaczyna się wzruszać losami bohaterów popularnej telenoweli „Wichry przeznaczenia”, Rafała i Doroty. Wszyscy płaczą i popadają w depresję. Nawet skłóceni doktor Wstrząs i siostra Basia wyjątkowo łączą się w smutku.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:40 Daleko od noszy: Terapia zbiorowa, odc. 16 Logo Nowa TV
Ordynator zauważa, że jego podwładni stali się bardzo nerwowi. Postanawia skorzystać z pomocy terapeuty, o którym przeczytał w profesjonalnym piśmie. Jest zdumiony kiedy dowiaduje się, że to kobieta (Magdalena Stużyńska-Brauer). Jest ona fachowcem od rozwiązywania konfliktów w zespołach. Bardzo uprzejma, uśmiechnięta i miła, szybko zaraża swoim optymizmem cały personel. Wkrótce pracownicy szpitala stają się dla siebie bardzo uprzejmi.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Tylko dla pań, odc. 1 Logo Nowa TV
Silne lobby na rzecz równouprawnienia kobiet, jakie działa na szczytach władzy, dociera również do szpitala doktora Łubicza. Z placówki zostają wypisani wszyscy mężczyźni, a od obowiązków zostaje odsunięta męska część personelu. W konsekwencji powstaje szpital wyłącznie dla kobiet. Dla lekarzy jest to prawdziwy dramat życiowy, z którym nie potrafią sobie poradzić. Sytuacja zmusza ich do oficjalnego protestu.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Węgierski łącznik, odc. 2 Logo Nowa TV
Doktor Wstrząs umawia się na kolację z pewną kobietą. Okazuje się jednak, że jest ona Węgierką i nie zna żadnego obcego języka. Dr Kidler postanawia pomóc koledze. Twierdzi, że zna węgierski, ponieważ przed laty miał narzeczoną tej narodowości. Tymczasem do szpitala zostaje przywiezione tajemnicze urządzenie - dar z Unii Europejskiej. Dołączona do niego instrukcja jest w obcym języku, podobno właśnie w węgierskim. Okazuje się, że Kidler nie rozumie w niej ani słowa. Odkrywa prawdę o swojej dawnej narzeczonej.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy

2018-09-24

02:20 Daleko od noszy : Las Vegas w promocji , sez. 8, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Szpitalowi grozi likwidacja. Wszyscy pacjenci uciekają bowiem do konkurencji, oferującej liczne atrakcje. Cały zespół debatuje nad ratowaniem szpitala.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Kompletna amnezja , sez. 8, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Dziwne przypadłości dotknęły naraz dwóch lekarzy. Doktor Basen leży nieprzytomny w dniu swoich imienin. Za to doktor Kidler jest wprawdzie przytomny, ale dotknęła go kompletna amnezja.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Nieduży z wąsikiem, sez. 8, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Doktor Karinka podejrzewa swojego narzeczonego o zdradę. Dlatego, aby móc go śledzić, prosi Ordynatora o zwolnienie z dyżuru.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:40 Daleko od noszy: Los na loterii, odc. 3 Logo Nowa TV
Doktor Wstrząs od rana zachowuje się jak na niego nietypowo. Jest pełen radości i euforii, całuje napotkanych przypadkowo, obcych ludzi. Pracownicy szpitala snują przypuszczenia, co jest powodem jego nagłego szczęścia. Każdy ma własną teorię na ten temat. Wszyscy chcą skorzystać z jego szczęścia.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:00 Daleko od noszy: Największy przyjaciel człowieka, odc. 4 Logo Nowa TV
Niespodziewany atak bólu w okolicach wyrostka obezwładnia doktora Kidlera. Nie znalazł pomocy u swoich kolegów ze szpitala. Podejmuje więc desperacką próbę wykonania operacji na swoim ciele. Otrzymuje niespodziewaną pomoc.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:30 Daleko od noszy: Pacjent zwany ordynatorem, odc. 5 Logo Nowa TV
W swojej kilkudziesięcioletniej karierze lekarskiej ordynator Łubicz z czymś takim jeszcze się nie spotkał. Dr Kidler aż sześciokrotnie prosi go o spotkanie. Chce z nim porozmawiać o swoich finansach. Gdy w końcu ordynator znajduje dla niego czas, dowiaduje się, że nie chodzi tu bynajmniej o podwyżkę, lecz o obniżenie pensji Kidlera. Jest już jednak zbyt późno na taki krok. Łubicz nie może sobie darować, że z kasy szpitala mogło wypływać mniej pieniędzy. Staje się strzępem człowieka. Zmuszony jest poprosić o pomoc piękną panią psycholog (Magdalena Stużyńska-Brauer).
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.28 Dieta pełnotłusta Logo ATM Rozrywka
W jak zwykle niecodziennych okolicznościach Ordynator dochodzi do wniosku, że delikatnie mówiąc waży zbyt dużo. Jako człowiek czynu podejmuje błyskawicznie decyzję, że musi schudnąć. Ponieważ zadanie jest prawie niewykonalne, w końcu chodzi o co najmniej dwa trzy kilogramy, konsultuje swój zamiar z najbardziej pomysłowym lekarzem na oddziale, Doktorem Kidlerem. Pierwsze, radykalne rozwiązania Doktora Kidlera nie wzbudzają entuzjazmu u Ordynatora. Na szczęście błyskotliwy doktor Kidler nie poddaje się, ma jeszcze jeden znakomity pomysł, zwraca się o pomoc do oczytanego pacjenta Nowaka...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004
15:30 Daleko od noszy, odc.29 Baba z reklamy Logo ATM Rozrywka
Na wpół rozebrany doktor Kidler wpada do szpitala, mimo podejrzeń personelu, okazuje się że jego niekompletny ubiór nie jest wynikiem kolejnego nagłego romansu. Niedługo później w podobnie opłakanym stanie do szpitala dociera Ordynator. Okazuje się, że wszystkiemu winna jest pewna kobieta działająca w branży reklamowej. Przychylny los sprawia, że „Baba z reklamy” trafia na oddział szpitala. Medycy zacierają ręce i obmyślają małowyrafinowaną, ale jakże upragnioną zemstę... A w tak zwanym międzyczasie przewlekły pacjent Nowak stacza nierówny bój z motylami, traci wzrok i uwrażliwia się na dotyk, co nie spotyka się z przychylnością strażystki Karinki...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004

2018-09-25

02:20 Daleko od noszy : Drugi tytuł, sez. 8, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Ministerstwo postanowiło przeprowadzić reorganizację. Od tej pory szpitale mają się dzielić na klasę A i B. W klasie A, lepiej dofinansowanej, każdy z lekarzy musi mieć drugi tytuł. Wszyscy doktorzy na gwałt szukają więc drugiego tytułu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Gwiazda reklamy, sez. 8, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Ordynator Łubicz zrobił się nagle dla wszystkich niesłychanie miły. Wkrótce wychodzi na jaw, co jest tego powodem. W szpitalu ma być kręcona reklama. Ordynator dowiedział się swoimi kanałami, że jej reżyser posiada „na miejscu” swojego agenta.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Afrykańska Królowa, sez. 8, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Doktor Wstrząs otrzymuje list z Afryki. Król Nhutu pisze do niego, że zgodnie z zawartą dwadzieścia lat wcześniej umową, wysyła mu w prezencie swoją dorosłą córkę. Wstrząs jest przerażony, bo cała królewska rodzina waży po dwieście kilo sztuka.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:45 Daleko od noszy: Leczenie eksperymentalne, odc. 6 Logo Nowa TV
Ordynator, przekonany przez atrakcyjną panią psycholog o wspaniałych efektach leczenia hipoterapią, postanawia zastosować tę metodę w szpitalu. Pacjenci są bardzo z tego zadowoleni i wysoko oceniają jej skuteczność.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:10 Daleko od noszy: Wiedźmin i Bestia, odc. 7 Logo Nowa TV
Szpital atakuje Bestia, która wciela się w różne postacie. Doktor Basen pada ofiarą jej podstępnej intrygi. Jego dni są policzone. Jedynym ratunkiem dla doktora i całego personelu staje się wezwanie egzorcysty. Siostra Basen znajduje w książce telefonicznej niejakiego Wiedźmina (Daniel Olbrychski), którego wzywa na pomoc.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Taniec z wyjazdami, odc. 8 Logo Nowa TV
Szpital ma wziąć udział w pewnym konkursie. Ma okazję pokazać w nim swój wieloletni dorobek i od lat doskonalony warsztat. Do rywalizacji zgłaszają się placówki z różnych miast Europy - m.in. z Monachium, Marsylii, Sofii. Wkrótce sprawa staje się światowa. Sukces może jednak drogo kosztować szpital. Doktor Kidler boi się, że może to mieć bardzo złe konsekwencje, gdyż pacjenci mogą odwrócić się plecami do chorób. Placówka służby zdrowia może na tym bardzo ucierpieć.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.30 Romans z internetu Logo ATM Rozrywka
Doktor Kidler odkrywa możliwości internetu i nawiązuje kontakt z wirtualną Gośką, która rozpala jego wyobraźnię oraz zdolności plastyczne. Na oddział trafia przyszły mistrz kolarstwa, Jusiak. Jego troskliwy trener (Bogdan Łazuka) jest zaniepokojony zachowaniem swojego zawodnika, gdyż ten trenuje nawet we śnie. Ordynator z właściwą sobie bystrością znajduje lekarstwo na dolegliwość sportowca. Postanawia, aby natura upomniała się o swoje prawa i odwróciła uwagę zawodnika od ciągłego pedałowania. W rolę natury wciela się Karinka, która sprawdza się znakomicie... Tym czasem wirtualny romans doktora Kidlera kwitnie, aż do momentu, gdy nieopatrzne kliknięcie Karinki nie zamienia Gośki wirtualnej w Gośkę z krwi i kości. Kidler na własnej skórze przekonuje się, że internet zbliża ludzi o wiele szybciej, niż czasem by chcieli, a świat realny jest dużo bardziej zaskakujący niż najbardziej nawet twórcza wyobraźnia...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004
15:30 Daleko od noszy, odc.31 Edek szczęściarz Logo ATM Rozrywka
Do szpitala trafia nowy pacjent: Edek (Grzegorz Wons). Już wstępna diagnoza wykazuje, że jego stan zdrowia nie jest do pozazdroszczenia. Edek zupełnie nie przejmuje się wynikami badań. Jest w wyśmienitym humorze, tym bardziej że spotyka dawnego kolegę ze szkoły, którym okazuje się doktor Kidler. Doktor Kidler w przeciwieństwie do Edka nie jest szczególnie zachwycony spotkaniem po latach. Dawny kolega zdradza coraz więcej szczegółów z dawnych lat, o których ceniony medyk chciałby zapomnieć. Sytuacja staje się coraz bardziej niekomfortowa, bo Edek ma bardzo dobrą pamięć. Kidler w pośpiechu odświeża swoją i tak bogatą wiedzę, aby przy użyciu najnowszych osiągnięć techniki i medycyny zgładzić niewygodnego świadka niechlubnej przeszłości. Jednak już niedługo okazuje się, że szczęście Edka jest równie wielkie, co pech doktora Kidlera...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004

2018-09-26

02:20 Daleko od noszy : Jedną noga w Anglii, sez. 8, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Do Basi przychodzi zaproszenie z Anglii od jej kuzyna. Warunek jest jeden: musi przybyć ze swoim mężem. Dlatego państwo Wstrząs zakopują na jakiś czas topór wojenny i przygotowują się do wspólnego wyjazdu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Wielkie polowanie, sez. 8, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Ordynator w ramach „wdzięczności pacjenckiej” otrzymuje upolowane dzikie zwierzę. Niestety, trofeum myśliwskie okazuje się „niedostrzelone” i ucieka. Wkrótce w szpitalu pojawiają się ofiary tajemniczego pogryzienia. Rozpoczyna się wielkie polowanie.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Sensacyjna kwarantanna, sez. 8, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Lekarze wykrywają w szpitalu ognisko nowej, niebezpiecznej choroby. Objawia się ona atakami furii, demolowaniem sprzętów, biciem głową o ścianę, podłogę, a czasami nawet o sufit (w przypadku niskich pomieszczeń). Jej nosicielką jest siostra Basen.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:45 Daleko od noszy: Ostatnie dwanaście godzin, odc. 9 Logo Nowa TV
Ordynator postanawia stworzyć w prowadzonej przez siebie placówce gabinet osiągnięć szpitalnych. Jedną z jej atrakcji jest Wojtuś Basen, który podobno mas niezwykłe, ptasie umiejętności. Interesującym eksponatem jest również zatruta strzała doktora Wstrząsa, która jednak wbija się w ciało Kidlera. Lekarzowi zostało jedynie 12 godzin życia.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:10 Daleko od noszy: Powrót Karinki, odc. 10 Logo Nowa TV
Do szpitala powraca doktor Karinka. W ciągu ostatniego roku przeżyła wiele dramatycznych wydarzeń. Najpierw związana była z pewnym Cyganem. Później została porwana dla okupu i przetrzymywana w zakratowanej piwnicy o chlebie i wodzie. W końcu trafiała do więzienia za napad z bronią w ręku.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:40 Daleko od noszy: Chcę być brzydka, odc. 11 Logo Nowa TV
W szpitalu ordynatora Łubicza, zupełnie odwrotnie niż na całym świecie, kobiety chcą być brzydkie i robią wszystko, by to osiągnąć. Nawet urocza doktor Karinka robi co może, by nie być atrakcyjną kobietą. Nikt nie wie, co wpłynęło na ich decyzję. Nie była to z pewnością chęć zdobycia pieniędzy, bo zazwyczaj w tym celu kobiety starają się upiększać.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.32 Nagły zastępca Logo ATM Rozrywka
Ciągłe napięcie, które towarzyszy lekarzom podczas walki o zdrowie i życie pacjentów sprawia, że nie ustają oni w wysiłkach, aby złagodzić stres, na który są wciąż narażeni. Każdy ma swoją własną, indywidualną metodę. Dr Basen na przykład preferuje dezynfekcję wewnętrzną, a Ordynator decyduje się wyjechać na urlop. Dr Kidler w tej sytuacji oferuje swoje usługi w charakterze Ordynatora, jednak ku jego rozpaczy przybywa zastępca z Ministerstwa. W tym samym czasie pojawia się pewien hydraulik (w tej roli gościnnie: Henryk Gołębiewski). Wkrótce okazuje się jak wiele wspólnego ma hydraulika z chirurgią i jak bardzo pomylił się doktor Kidler. A Ordynator wraca z sanatorium szybciej niż wszyscy zakładali...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004
15:30 Daleko od noszy, odc.33 Złota rybka Logo ATM Rozrywka
Tajemniczy Emil - protegowany Wiceministra - rozpoczyna pracę w szpitalu. W tym samym czasie w szpitalnym akwarium pojawia się złota rybka. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki najskrytsze, profesjonalne i całkiem prywatne marzenia personelu medycznego zaczynają się spełniać. Doktor Kidler już nie musi uczyć się języka węgierskiego, państwo Basenowie mogą wreszcie zaplanować długo odkładany urlop, a matrymonialne plany Karinki nabierają realnych kształtów... Później jednak sytuacja komplikuje się niespodziewanie, gdy dr Kidler przekonuje się, że nie będzie bogaty, bo złota rybka ma kłopoty z pamięcią, a tajemniczy Emil ujawnia swoje prawdziwe oblicze...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004

2018-09-27

02:50 Daleko od noszy : Bank Pana Wigonia, sez. 8, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Siostra Basen zdobywa „absolutnie pewną” informację, że szpital ma zostać zamieniony na bank. Wśród personelu wybucha panika. Każdy z niepokojem rozmyśla nad swoim dalszym losem.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Wełniany interes, sez. 8, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Siostra Basen, robiąc na drutach szalik z wełny dla Wojtusia, rozpacza, że zapłaciła aż sześćdziesiąt złotych za bilet na zwykłą operę za trzy grosze.
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
03:35 Daleko od noszy : Piekielnie zdolny chłopczyk , sez. 8, odc. 16 Logo Comedy Central Family
Siostra Basen przypadkowo porywa małego chłopca i przyprowadza go do szpitala. Dziecko okazuje się być nadzwyczaj uzdolnione. Naprawia spłuczkę w ubikacji oraz przeprowadza ciekawe eksperymenty chemiczne.
Czas trwania: 15min. / 2003 / Komedia
08:45 Daleko od noszy: Parkingowy Gander, odc. 12 Logo Nowa TV
Dotychczasowy parkingowy, mimo braku odpowiedniego wykształcenia, awansuje na zastępcę ordynatora. Okazuje się, że wspiera go bardzo silne szpitalne lobby. Jego członkowie postanawiają pomóc mu w zrobieniu kariery w Unii Europejskiej, w której jest duże zapotrzebowanie na specjalistów z Polski.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Zapomniany pacjent, odc. 13 Logo Nowa TV
Zawodzi dokładna do tej pory rachunkowość szpitala. Nie zgadza się ilość wydawanych posiłków i zmiany pościeli. Ordynator podejmuje błyskawiczną decyzję - włącza do akcji tajnego agenta. Agent 0007, znany wcześniej jako doktor Kidler, by rozwiązać zagadkę, prowadzi zakonspirowane śledztwo. Gdy jest już blisko odkrycia tajemnicy, niezbędne okazują się tortury.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Rekord Ginesa, odc. 14 Logo Nowa TV
Kiedy ordynator wyjeżdża na zimowy urlop, szpital zamienia się w lodowisko. Dzieje się tak za sprawą pewnej butelki. Tylko pacjent Nowak jest z tego zadowolony. Mimo tak niesprzyjających warunków lekarze postanawiają dokonać jakiegoś wspaniałego czynu. Po burzliwej naradzie całego personelu i lekturze Księgi rekordów Guinnessa doktor Basen, Kidler i Wstrząs decydują się na operację, jakiej jeszcze nikt nie przeprowadził. Po jej zakończeniu całkowicie wyczerpani oczekują powrotu ordynatora. Jego reakcja na ich wyczyn jest jednak zupełnie inna, niż się spodziewali.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.34 Tajemnicze zniknięcie Logo ATM Rozrywka
Ordynator odczuwa wielkie pragnienie, aby włamać się do własnej kasy pancernej, ale nie potrafi przypomnieć sobie szyfru. Dr Kidler dostaje medal od Prezydenta i zaczyna myśleć o stanowisku Ordynatora. Ordynator postanawia przekonać się o lojalności personelu i ...znika. Zaniepokojony personel wynajmuje detektywa (w tej roli gościnnie: Radosław Pazura), aby ten wyjaśnił zagadkę tajemniczego zniknięcia szefa. Detektyw Legenda przystępuje z zapałem, a nawet narażeniem życia, do rozwikłania kryminalnej łamigłówki. Standardowe procedury śledcze nie przynoszą spodziewanych rezultatów, jednak życie podsuwa inne, nieszablonowe metody śledztwa... Na nieszczęście doktora Kidlera, okazuje się że Ordynator wciąż był blisko, za blisko jak na śmiałe plany przejęcia władzy przez najlepszego z chirurgów tej niezwykłej placówki...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004
15:30 Daleko od noszy, odc.35 Modne przysmaki Logo ATM Rozrywka
Od samego rana w szpitalu dzieją się dziwne rzeczy. Personel na przemian płacze i zieje ogniem. Wszystkiemu winna jest plaga, która opanowała pracowników tej wyspecjalizowanej placówki: modne jedzenie. Z narażeniem życia, przewodu pokarmowego, a także powonienia, lekarze i pielęgniarki zajadają się Musz-Husem, Szit-Szitem i innymi specjałami egzotycznych kuchni. A przez serce do żołądka, o tej starej maksymie nie zapomina gentelman starej daty – Ordynator, który za pomocą „Hadżii na zimno” stara się nawiązać jak najbliższe stosunki z Siostrą Basen, ale ona niestety okazuje się być uczulona na Klumizol. Dr Kidler pada ofiarą swojej nowej pasji, która całkowicie wiąże mu ręce, na szczęście okazuje się, że Hałerma może zdziałać cuda...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004

2018-09-28

02:20 Daleko od noszy : Siostra Karinki , sez. 8, odc. 17 Logo Comedy Central Family
W Londynie zmarła bezdzietnie ciotka Karinki. Dlatego pani doktor wybiera się do Anglii na pogrzeb i otwarcie testamentu. Nie jest jednak wyłączną spadkobierczynią, gdyż posiada rodzoną siostrę.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Jubileusz Dr Basena , sez. 9, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Ordynator Łubicz dowiaduje się, że doktor Basen obchodzi jubileusz dziesięciolecia uzyskania dyplomu lekarskiego. Z tej okazji postanawia uczcić swojego podwładnego.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Roztańczony Dr Wstrząs , sez. 9, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Szpital dostaje unijne dotacje na kursy doszkalające dla pracowników. Ordynator Łubicz posyła na nie doktora Wstrząsa. Nakazuje równocześnie pozostałemu personelowi udzielanie wszechstronnej pomocy w kursach.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:45 Daleko od noszy: Mściciel w masce, odc. 15 Logo Nowa TV
Doktor Kidler zdobywa kolejne kobiece serca. Koledzy zauważają, że te sukcesy bardzo go odmieniły. Wspaniały nastrój doktora zostaje jednak zepsuty przez tajemniczego mściciela, Rogacza. Przybiera on wiele postaci, co doprowadza Kidlera do rozstroju nerwowego.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Żywy test, odc. 1 Logo Nowa TV
W szpitalu wybucha panika. Okazuje się, że z Brukseli przyślą wkrótce prawdziwego chorego i lekarze sami będą musieli zdiagnozować, co mu dolega. Boją się, czy poradzą sobie z tym żywym testem ich kompetencji. Niebawem w kilnice pojawia się tajemniczy jegomość (Tadeusz Ross), który, jak się okazuje, nie mówi po polsku. Siostra Basia usiłuje się z nim porozumieć. Wszyscy nabierają przekonania, że pacjent pochodzi z Portugalii. Nie wiedzą jednak na co choruje obcokrajowiec. Dr Kidler, dr Basen i dr Wstrząs dwoją się i troją, by odkryć prawdę.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Bardzo męskie imię, odc. 2 Logo Nowa TV
Dr Karinka zakochała się na zabój. Nie może sobie przypomnieć jednak imienia ukochanego oraz jego wyglądu. Wie natomiast, że na pewno jest wyjątkowy i ma bardzo męskie imię. Ordynator dla podniesienia swojego prestiżu zapuszcza brodę. Zapoczątkowuje to nową modę wśród męskiej części personelu. Dr Kidler odkrywa w sobie zdolności do robienia interesów. Postanawia zbić niezłe pieniądze na nowej modzie.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.36 Uwolnić Misiaka Logo ATM Rozrywka
Na oddział zostaje przyjęty pewien działkowicz (gościnnie: Roman Kłosowski) w stanie postępującego sztywnienia. Pacjent okazuje się geniuszem ogrodnictwa, Dr Karinka jest bardzo przejęta losem Działkowicza i jego genialnego wynalazku. Postanawia wraz z pacjentem Nowakiem (Bogusław Kaczmarczyk) uratować skarb wynalazcy dla potomności. Jednak na nieszczęście dla ludzkości, a dla działkowca w szczególności, przebiegły dr Kidler ma swój własny plan... Tymczasem pochylamy się nad losem niesłusznie prześladowanego przez sąsiadów i prokuraturę sanitariusza Misiaka-Szwarceneggera (Marian Glinka), który namawia wszystkich na podpisanie się pod pewną petycją. Nikt, nawet Ordynator nie potrafi się oprzeć jego prośbie, a wdzięczność dziarskiego Szwarceneggera, nie zna granic, przekracza nawet granicę bólu...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004
15:30 Daleko od noszy, odc.37 Akcja Balladyn Logo ATM Rozrywka
Śmiertelna gorączka opanowuje doktorów Basena i Kidlera. Ordynator Łubicz jest zmuszony do złożenia kondolencji po śmierci męża Siostrze Basen. Szybko okazuje się, że przyczyną gorączki nie jest pospolity mikrob, ale wirus wyborczy, którego stworzył Ordynator. Wszystko zaczęło się, gdy Ordynator postanowił rozpisać wybory na swojego następcę, po to żeby kiedyś, gdy ewentualnie zdecyduje się pójść na emeryturę, ktoś odpowiedzialny mógł zająć jego stanowisko. Dr Kidler doskonale zna się na polityce i wie jak walczyć o głosy wyborców. Przebywa w miejscach najczęściej odwiedzanych przez jego elektorat... Perfekcyjnie posługuje się technikami wyborczymi: perswazją wzmocnioną fizjologią, to też jego zwycięstwo wydaje się pewne, jednak wszystko kończy się w barze...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004

2018-09-29

02:20 Daleko od noszy : Trzech młodych studentów , sez. 9, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Doktor Wstrząs udaje się w delegację po lekcje rumby. Po jego wyjeździe do szpitala ma przybyć trzech młodych studentów na staż. Ten fakt wzbudza duże zainteresowanie wśród żeńskiego personelu. W tym czasie doktor Kidler ulega poważnemu wypadkowi.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Ranny ptaszek, sez. 9, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Do szpitala trafia ranny ptaszek. Siostra Basen wymusza na mężu, by podjął się jego operacji. Basen, były doktor, a obecnie salowy, zgadza się niechętnie. W tym czasie doktor Karinka skarży się Kidlerowi na natrętnego znajomego.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Cień leśnej góry, sez. 9, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Doktor Kidler wpada w tarapaty finansowe. Dla podreperowania swojego budżetu postanawia wynaleźć lekarstwo na wszystko. Kieruje się przy tym wskazówką, że każdy lek powinien brzydko pachnieć. Wkrótce w całym szpitalu zaczyna okropnie śmierdzieć.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:45 Daleko od noszy: Człowiek z lasu, odc. 3 Logo Nowa TV
Ordynator przeprowadza eksperyment - nakazuje całemu personelowi, aby zwracał się do niego po imieniu. Nikt jednak, łącznie z szefem, nie pamięta tego imienia. W tym samym czasie w szpitalu pojawia się człowiek, który przez czterdzieści lat ukrywał się w lesie przed służbą wojskową. Po ogoleniu i umyciu okazuje się, że wygląda bardzo młodo i jest w doskonałej kondycji fizycznej. Cały personel postanawia przejść na leśną dietę.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Trzecie oko, odc. 4 Logo Nowa TV
Ordynator podejrzewa, że jego obecna partnerka ma kochanka. Każe Kidlerowi ją śledzić. Doktor przygotowuje się do tego zadania, obserwując pielęgniarki w szpitalu. Ponieważ nie wychodzi mu to najlepiej, postanawia zatrudnić pacjenta z trzecim okiem. Jednak zanim udaje mu się dotrzeć do niego, ten trafia na salę operacyjną, gdzie doktor Basen zamierza wyciąć mu trzecie oko. Na szczęście ordynator nie chce już korzystać z usług Kidlera. Okazuje się bowiem, że kochanka jest zupełnie kimś innym, niż sądził.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Niewidzialny pacjent, odc. 5 Logo Nowa TV
Do szpitala trafia pacjent, który jest niewidzialny dla innych. Chce, aby ordynator pomógł mu odzyskać wygląd. Ten obiecuje, że tego dokona, ale w zamian żąda pewnej przysługi. Chce, aby pacjent wykorzystał swoją przypadłość i dowiedział się, co tak naprawdę personel sądzi o swoim przełożonym. Pacjent chętnie się zgadza, a ordynator przystępuje do poszukiwania skutecznego środka na "niewidzialną" chorobę. Z pomocą przychodzi mu Nowak. Okazuje się jednak, że przywrócenie wyglądu niewidzialnemu może mieć poważne konsekwencje.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2006 / serial komediowy

2018-09-30

02:20 Daleko od noszy : Główna nagroda , sez. 9, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Zbliżają się urodziny doktora Wstrząsa. Ordynator Łubicz zarządza organizację imprezy na część jubilata. Pod nakrętką jednego z zakupionych na tę okazję napojów, znajduje się szczęśliwy los w loterii promocyjnej.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Cud nad urną, sez. 9, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Zbliżają się przyspieszone wybory. W szpitalu ma się mieścić obwodowa komisja wyborcza. W związku z tym Ordynatora odwiedza Ważny Urzędnik, który nakazuje mu wpłynięcie na właściwy wynik głosowania. Łubicz rozpoczyna agitację za „jedynie słuszną partią”.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Koncert Rolling Stonesów , sez. 9, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Ordynator pilnie poszukuje chętnych na źle płatny dyżur. Cały personel szpitala intensywnie wymiguje się od tego zajęcia. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy okazuje się, że dyżur ma się odbyć na koncercie Rolling Stonesów.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:40 Daleko od noszy: Urlop pełnopłatny, odc. 6 Logo Nowa TV
Wszyscy pracownicy szpitala przygotowują się do bliskiego już sezonu urlopowego. Doktor Kidler i Kalinka chcą jechać w góry, a siostry Basen i Basia Es zamierzają razem spędzić wolny czas na Mazurach. Jednak do szpitala przychodzi zarządzenie z ministerstwa, że urlopy może spędzać jedynie w miejscu zatrudnienia. Placówka służby zdrowia zamienia się więc w letnisko. Kidler i Kalinka wspinają się po schodach, siostry opalają się pod lampami na sali operacyjnej, a dr Basen łowi ryby w szpitalnej sadzawce.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Linie papilarne, odc. 7 Logo Nowa TV
W szpitalu pojawia się gangster, który pozostawił w miejscu przestępstwa swoje odciski palców. Grożąc pistoletem, zmusza ordynatora, aby ten wymienił mu opuszki palców. Na szczęście dla bandyty w szpitalu przebywa właśnie znana pianistka, która cierpi na ból w opuszkach palców. Ordynator przekonuje ją, że musi przejść specjalny zabieg chirurgiczny. Mają go przeprowadzić doktorzy Wstrząs i Kidler. Jego konsekwencje są bardzo poważne.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:30 Daleko od noszy: Niebezpieczna zguba, odc. 8 Logo Nowa TV
Do szpitala trafia nieprzytomny Łowca - wielki podróżnik. Kiedy odzyskuje przytomność, mówi, że w jego bagażach był ukryty wąż grzechotnik. Wśród personelu wybucha panika. Rozpoczyna się polowanie na groźnego gada. Informacja o nim nie dociera jednak do wszystkich. Doktor Kidler bierze grzechotnika za wyrośniętą dżdżownicę, a Karinka sądzi, że jest to materiał na buty.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy

2018-10-01

02:20 Daleko od noszy : Opętał ją szatyn , sez. 9, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Siostra Basia zakochała się w szatynie o dźwięcznym pseudonimie Szpirytuz. Nie wypada jej jednak spotykać się z człowiekiem z nizin społecznych. Dlatego umówiła się z nim, że ją porwie w trakcie nocnej zmiany.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Dieta dr Kidlera , sez. 9, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Doktor Kidler w stanie wskazującym na spożycie powoduje duże straty w swoim ulubionym lokalu gastronomicznym. Wysokość rachunku, który musi zapłacić, przeraża go.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Sponsorzy , sez. 9, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Doktor Kidler i Wstrząs popadają w konflikt. Oświadczają Ordynatorowi, że nie zamierzają dłużej razem pracować. Aby dokonać wyboru, który z nich ma odejść, Łubicz wymyśla współzawodnictwo.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:35 Daleko od noszy: Bliźniak Kidlera, odc. 1 Logo Nowa TV
Doktor Kidler ma poważne kłopoty finansowe, gdyż przegrał w karty dużą sumę pieniędzy. Próbuje wszelkimi sposobami zdobyć gotówkę na spłatę długu. Nie cofa się nawet przed wyłudzaniem. W tym czasie do szpitala trafia bardzo zamożny człowiek, Muczyński. Doktor rozpoznaje w nim swojego brata bliźniaka. Ma nadzieję, że dzięki niemu uda mu się zdobyć fortunę. Kiedy jednak Muczyński rozpoznaje Kidlera, przypomina sobie również okoliczności jego zniknięcia.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Lokale do wynajęcia, odc. 2 Logo Nowa TV
Doktor Wstrząs dowiaduje się, że jego ulubiony bar zastał zamknięty, a w lokalu zajmowanym przez niego została zorganizowana poradnia dla anonimowych alkoholików. Kiedy dowiaduje się o tym ordynator, wpada na pomysł, aby wynająć szpitalne pomieszczenia i w ten sposób zdobyć dla siebie pieniądze. Administratorem tego projektu zostaje dr Kidler. Szybko pojawiają się chętni do wynajęcia szpitalnych sal. Zaczyna brakować miejsca dla chorych.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Maleństwo z Gwatemali, odc. 3 Logo Nowa TV
Ministerstwo postanawia sprawdzić znajomość języków obcych wśród lekarzy. Każdy z nich musi wypełnić odpowiedni formularz. Najwięcej obcych języków wpisuje doktor Kidler. Ordynator zleca mu w związku z tym zadanie leczenia małego Gwatemalczyka przez Internet. Cała sprawa zostaje nagłośniona przez media. Wkrótce ordynator każe Kidlerowi adoptować jego egzotycznego pacjenta.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.38 Szkoła przetrwania Logo ATM Rozrywka
Dr Kidler przewiduje koniec świata. Siostra Basen niewyraźnie wymawia „T”, co skutkuje rozterkami etycznymi Ordynatora Łubicza i stosem połamanych ołówków w jego gabinecie. Do szpitala wkracza para instruktorów ze szkoły przetrwania, którzy oferują specjalistyczne kursy, a także słoiki pełne leśnych próbek. Doktor Kidler kicha w najmniej odpowiednim momencie, ale postanawia się zrehabilitować, czuły na wdzięki pielęgniarki. Siostrze Basen udaje się doliczyć do 155, jednak wszystko psuje doktor Basen. Katastrofa jest tuż tuż, ale na szczęście wkracza doktor Kidler, który zadziwia wszystkich swoim oczytaniem i odwagą...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004
15:30 Daleko od noszy, odc.39 Matka zwana ciotką Logo ATM Rozrywka
Pewnego dnia w szpitalu pojawia się starsza pani (gościnie: Krystyna Sienkiewicz), która przedstawia się jako matka Ordynatora. Siostra Basen heroicznie, własnym ciałem, broni gabinetu szefa przed niepożądanym intruzem. Jednak okazuje się, że niepotrzebnie, bo matka nie poznaje syna, a Ordynator nie rozpoznaje matki. Jak się nietrudno domyślić sprawcą nieporozumień okazuje się dr Kidler. Siostra Basen wpada na pomysł użycia trucizny, aby pozbyć się kobiety, ale dr Kidler uznaje, że wystarczy wysłać matkę do szpitalnej stołówki... Zaraz potem dr Kidler błaga Ordynatora, aby ten zrzekł się swojej funkcji, a matkę przekonuje, aby została "ciotką". Fortel okazuje się prawie genialny, lecz matka wraca do szpitala z powodu słoika konfitur, a dr Kidler obejmuje w nagrodę funkcję salowego...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004

2018-10-02

02:00 Daleko od noszy : Prywatna prośba, sez. 9, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Do ordynatora Łubicza dzwoni z prywatną prośbą przyszły wiceminister. Brakuje mu sprzątaczki do mieszkania. Ordynator nie może odmówić prośbie tak ważnej osoby. Do wykonania zadania deleguje salowego Basena.
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
02:25 Daleko od noszy : Nie brać czy nie dawać, sez. 9, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Siostra Basen ma kłopoty z edukacją Wojtusia. Po lekcji biologii, na której tłumaczono uczniom skąd się biorą dzieci, ledwo udaje jej się przekonać syna, że winę ponosi jednak bocian.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:55 Daleko od noszy : Jak Oni miauczą, sez. 9, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Dr Wstrząs otrzymuje zgodę Ordynatora na wyjazd do Irlandii, gdzie ma powstać reportaż o jego karierze tanecznej, gdy pojawia się niespodziewana przeszkoda na jego drodze do sławy.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:35 Daleko od noszy: Bankomat, odc. 4 Logo Nowa TV
Pacjent Nowak trafił w totolotka trójkę. Po szpitalu jednak szybko roznosi się wieść, że wygrał fortunę. Ta plotka od razu podnosi jego atrakcyjność w oczach płci przeciwnej. Siostra Basia stawia Nowaka za przykład doktorowi Wstrząsowi, a Magda natychmiast się w nim zakochuje. Tymczasem w szpitalu zostaje zainstalowany bankomat. Urządzenie jest bardzo wadliwe, przez co staje się prawdziwą zmorą personelu i pacjentów. Jeden ordynator Łubicz jest niesamowicie zadowolony z jego działania.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Brat dziadka Wstrząsa, odc. 5 Logo Nowa TV
Do szpitala trafia Kanadyjczyk polskiego pochodzenia, który nazywa się Dżons. Mężczyzna przyjechał do kraju swoich przodków w poszukiwaniu wnuka swojego brata. Chce zapisać mu w spadku swój majątek. Wkrótce okazuje się, że jego krewnym jest doktor Wstrząs, ostatni męski potomek rodu. Lekarz musi jednak udokumentować, że przedłużył męską linię, inaczej spadek przepadnie. Wstrząs robi wszystko, co w jego mocy, by spełnić życzenie brata dziadka. Kiedy już wydaje się, że zrealizuje swój plan, nadchodzącą wyniki badań pana Dżonsa. Komplikuje to kwestie spadkowe.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Najstarszy Polak Świata, odc. 6 Logo Nowa TV
Do szpitala trafia Najstarszy Polak Świata. Bardzo szybko staje się on zmorą personelu, ponieważ ze wszystkiego jest niezadowolony. Nie można jednak ignorować jego skarg. Z racji pełnionej "funkcji" Najstarszy Polak Świata zna bowiem wiele wpływowych osobistości. Szpitalowi grozi, że zostanie nieprzychylnie opisany przez media. Do placówki wkrótce mają przybyć dziennikarze. W końcu na pomysł wybrnięcia z kłopotu wpada doktor Kidler. Niestety, jego misterny plan zaprzepaszcza siostra Basen.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.40 Klątwa Faraona Logo ATM Rozrywka
Nad szpitalem zawisa groźba klątwy. Małe czarne stworzenia opanowują wszystkie pomieszczenia od kotłowni po salę operacyjną. Pacjenci zapadają na dziwną chorobę, mają dreszcze a czasem mrowienie na całym ciele... Tylko Ordynator, jak gdyby nigdy nic, oddaje się rozpuście, przez co doktor Basen trafia na mały przedmiot koloru seledynowego, co strasznie wzburza siostrę Basen. Zaraza przybiera na sile, sprowadza do parteru Karinę i siostrę Basen. W takiej właśnie sytuacji zastaje je pacjent Nowak, który wyjaśnia, iż klątwa nie pochodzi z odległego Egiptu, ale że jej źródło znajduje się w podziemiach szpitala...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004
15:30 Daleko od noszy, odc.41 Miliard Dolarów Logo ATM Rozrywka
Telefon z ministerstwa po raz kolejny wprowadza zamieszanie we wzorowo funkcjonującej placówce pod rządami Ordynatora Łubicza. Personel zmienia się nie do poznania. Dr Kidler i dr Basen porzucają lekarskie fartuchy i zakładają góralskie serdaki, Ordynator przywdziewa czapkę z piórem. Drastyczne zmiany zachodzą również na bloku operacyjnym, gdzie dr Kidler odkrywa lecznicze właściwości kamienia średniej wielkości. Wszyscy uczą się na wyścigi nowego języka, robią to śpiewająco. Dr Basen osiąga biegłość w tańcu góralskim, a dr Kidler musi za karę opowiadać kawały. Jeszcze większą pokutę odbywa Ordynator, który tych kawałów musi słuchać... W szpitalu pojawia się dr Wstrząs (Krzysztof Tyniec) - ma niepozorny wygląd, ale wie wszystko o międzynarodowym handlu brylantami...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004

2018-10-03

02:20 Daleko od noszy : Bakcyl hazardu, sez. 9, odc. 15 Logo Comedy Central Family
W szpitalu zaczyna grasować bakcyl hazardu. Jego głównym nosicielem staje się Ordynator Łubicz, ogrywający w karty każdego, kto ma do niego interes. Dlatego wkrótce Bakcyl opanowuje prawie wszystkich.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Sobowtór Karinki, sez. 10, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Cudowne prądy doktora Basena, sez. 10, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:35 Daleko od noszy: Wyjazd do Afryki, odc. 7 Logo Nowa TV
Z ministerstwa przychodzi polecenie, aby cały szpital udał się z roczną misją do Afryki. Personel, w ramach przyzwyczajania się, ma się do siebie zwracać "siostro" i "bracie". Jedynie Ordynator, jako szef misji, otrzymuje "przydomek" ojca Bronisława. Siostra Basia tak bardzo się przejmuje swoją nową rolą, że chodzi w habicie i tropi wszelkie grzechy. Za to Kidler wpada od razu na pomysł, jak zarobić na wyjeździe. Przekonuje pracowników do zbiorowej "zrzutki" na hurtowe ilości olejków do opalania.  .
Czas trwania: 21min. / Polska / 2006 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Kuchnia pani Michaliny, odc. 1 Logo Nowa TV
Szefowa szpitalnej kuchni zatruła się jedzeniem własnej roboty. Na jej miejsce przychodzi pani Michalina. Od tego momentu potrawy serwowane w szpitalnej stołówce ulegają diametralnej odmianie. Sława smakowitych dań pani Michaliny dociera do samego Ministra. Chce, by gotowała dla niego, ale kucharka nie chce odejść ze szpitala. Ordynator szpitala obiecuje Ministrowi, że przekona panią Michalinę do zmiany zdania. Decyduje się użyć podstępu.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Sezon na starą miłość, odc. 2 Logo Nowa TV
W szpitalu zostają zatrudnione nowe pielęgniarki. O wyborze właśnie tych kobiet zdecydowała ich atrakcyjność. Piękne pielęgniarki mają spowodować, że lekarze więcej czasu będą spędzać na terenie szpitala. W jednej z nich zakochuje się doktor Wstrząs, czym wzbudza wielką zazdrość swojej byłej żony, siostry Basi. Kobieta postanawia odzyskać męża. Wsypuje mu do szklanki z wodą przeterminowany lek, by następnie roztoczyć nad chorym dwudziestoczterogodzinną opiekę.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.42 Diabeł w szóstce Logo ATM Rozrywka
Kadra szpitala powiększa się o nową pielęgniarkę - Basię (Agnieszka Suchora), która oprócz kwalifikacji zawodowych posiada jeszcze umiejętność wróżenia. Przerażona Karinka nie decyduje się na korzystanie z jej usług, a dłonie siostry Basen zupełnie nie nadają się do tego celu... W sali numer sześć pojawia się nowy pacjent z rejonu – diabeł. Wykwalifikowana kadra szpitala podchodzi do nowego pacjenta z dużą życzliwością, żeby nie powiedzieć oddaniem. Jak się okazuje w krótkim czasie, goszczenie czarta na oddziale ma swoje pozytywne strony, a diabeł ma nie jedną twarz... Podobnie jest z doktorem Wstrząsem, w którym siostra Basia odkrywa kogoś bardzo sobie bliskiego... Diabeł nie wytrzymuje napięcia panującego w lecznicy. Doktor Wstrząs okazuje się silniejszy psychicznie...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004
15:30 Daleko od noszy, odc.43 Królowa piękności Logo ATM Rozrywka
Do szpitala trafia lekko kontuzjowana, laureatka jednego z krajowych konkursów piękności. Wywołuje to burzę wśród personelu i pacjentów: każda kobieta chce rywalizować z królową piękności, zaś wszyscy mężczyźni robią się nieodparcie przystojni. Sytuacja komplikuje się aż do niespodziewanego rozwiązania...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004

2018-10-04

02:20 Daleko od noszy : Ideał do reklamy, sez. 10, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Skłócarz i Godzilla , sez. 10, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Słynny polski lekarz , sez. 10, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:35 Daleko od noszy: Absolutny środek Europy, odc. 3 Logo Nowa TV
Ordynator i doktor Kidler są oburzeni faktem, że Unia Europejska trwoni mnóstwo pieniędzy. Postanawiają skorzystać z tego i wyciągnąć jakieś pieniądze dla siebie. Ustalają, że w szpitalu znajduje się środek Europy, co koniecznie trzeba zaznaczyć, stawiając na korytarzu odpowiedni pomnik. Do Brukseli zostaje wysłana doktor Karinka, która wkrótce wraca z dużą kwotą. Lekarka zapomina tylko powiedzieć, że z Unii przybędzie wkrótce ktoś, kto sprawdzi, czy pomnik powstał.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Rafał rzucił Dorotę, odc. 4 Logo Nowa TV
Pracowników szpitala wzruszają losy Rafała i Doroty, bohaterów popularnej telenoweli noszącej tytuł "Wichry przeznaczenia". Nawet doktor Wstrząs i siostra Basia nie kłócą się jak zwykle, ale łączą się w smutku. Tylko ordynator nie wzrusza się jak inni. Bardziej interesuje go samochód, który rozbił, a teraz nie może naprawić, ponieważ żaden z zakładów blacharskich nie chce go przyjąć. Wkrótce okazuje się, że winę za to ponoszą Rafał i Dorota.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Las Vegas w promocji, odc. 5 Logo Nowa TV
Szpitalowi grozi likwidacja, ponieważ pacjenci wybierają konkurencyjne ośrodki służby zdrowia, które oferują liczne atrakcje. Personel debatuje nad ratowaniem placówki. Na najciekawszy pomysł wpada doktor Karinka. Zgłasza ona propozycję tańców erotycznych dla pacjentów. Niestety, żadna z pań z personelu nie kwalifikuje się do ich wykonywania. W końcu powstaje plan wylosowania dla jednego z pacjentów wycieczki do Las Vegas. Nadzór nad tym losowaniem przejmuje jednak ordynator.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.44 Fatalna pomyłka Logo ATM Rozrywka
Pojawia się pacjent, któremu dwa miesiące wcześniej w tym szpitalu ktoś wystawił akt zgonu. Trwa śledztwo, kim jest sprawca tej tragicznej pomyłki. Tymczasem poszkodowany opowiada o dwóch miesiącach, gdy był zasypany żywcem. Jego opowieść nikogo nie wzrusza. Pojawia się koncepcja, by pozbyć się jakoś niewygodnego pacjenta. Wkrótce znajduje się na to sposób...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2004
15:30 Daleko od noszy, odc.45 Śliska sprawa Logo ATM Rozrywka
W szpitalu trwają poszukiwania aparatu do krioterapii, czyli leczenia zamrażaniem. Ani siostra basen, ani Kidler, ani nawet Ordynator nie wiedzą, jak wygląda to urządzenie. Nieoczekiwanie Karinka urywa rękę pacjentowi Nowakowi. Jest on cały zamarznięty. Na trop maszyny wpada dr Kidler.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2005

2018-10-05

02:00 Daleko od noszy : Wielka Promocja, sez. 10, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:30 Daleko od noszy : Siła horoskopów, sez. 10, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:00 Daleko od noszy : Polowanie z sokołami , sez. 10, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:35 Daleko od noszy: Kompletna amnezja, odc. 6 Logo Nowa TV
Dwóch lekarzy w tym samym czasie cierpi na dziwne przypadłości. Doktor Basen, który obchodzi imieniny, leży nieprzytomny. Doktor Kidler co prawda jest przytomny, ale dotknęła go całkowita amnezja. Wydaje się nikogo nie poznawać, a opowieści o swoim dotychczasowym życiu przyjmuje z przerażeniem. Ordynator jest przekonany, że obaj lekarze spiskują przeciwko niemu, ponieważ chcą go pozbawić posady.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Nieduży z wąsikiem, odc. 7 Logo Nowa TV
Doktor Karinka sądzi, że jej narzeczony ją zdradza. Zamierza go śledzić. Prosi ordynatora, by zwolnił ją z dyżuru. Łubicz zgadza się na to, jednak w zamian chce, aby Karinka, dzięki swoim kontaktom, postarała się zdobyć rysopis kontrolera z ministerstwa. Pani doktor posłusznie wywiązuje się z powierzonego jej zadania. Dowiaduje się, że kontroler jest niedużym osobnikiem z wąsikiem. Ordynator zarządza, by personel jak najlepszą opieką otaczał właśnie takich niedużych pacjentów z wąsikiem.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Drugi tytuł, odc. 8 Logo Nowa TV
Ministerstwo zamierza przeprowadzić reorganizację. Po niej szpitale mają się dzielić na placówki klasy A i B. W tej pierwszej, lepiej dofinansowanej, każdy z lekarzy musi mieć drugi tytuł. Wszyscy zaczynają się zastanawiać, jak go zdobyć. Karinka postanawia zostać miss. Rozpoczyna zaraz intensywne przygotowania do wyborów. Doktor Basen zamierza być mistrzem kuchni, natomiast doktor Kidler sztukmistrzem. Wszyscy są bardzo zdziwieni, gdy w końcu wychodzi na jaw, o jaki konkretnie drugi tytuł chodziło.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.46 Klinika piękności Logo ATM Rozrywka
Ordynator otwiera przy szpitalu klinikę chirurgii plastycznej „Apollo”. Głównym operującym jest tam dr Kidler. Nie tylko pacjenci chcą poprawić swoją urodę, ale również lekarze – koledzy dr Kidlera. I tak Karinka chce zmienić swój biust a Ordynator odmłodzić się. Początkowe sukcesy dr Kidlera niestety nie trwają długo...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2005
15:30 Daleko od noszy, odc.47 Jaka to choroba Logo ATM Rozrywka
W szpitalu odbywa się znany i popularny teleturniej „Jaka to choroba?”. Do konkursu z wiedzy medycznej stanęli: dr Basen, dr Kidler i dr Wstrząs. W jury zasiadły siostra Basen, siostra Basia Es i Karinka. Faworytem prowadzącej konkurs jest dr Wstrząs. Niestety, ktoś krzyżuje mu prostą drogę do zwycięstwa.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2005

2018-10-06

02:20 Daleko od noszy : Ukryte kamery , sez. 10, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Kuzyn i kuzynka, sez. 10, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Samobójstwo salowego Basena , sez. 10, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-10-07

02:20 Daleko od noszy : Powrót właściciela, sez. 10, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Tragedia w windzie, sez. 10, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Sensacja goni tragedię, sez. 11, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-10-08

02:20 Daleko od noszy : Czarna kaszelnica, sez. 11, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Stowarzyszenie porzuconych żon, sez. 11, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Nowa skóra profesora Wilczura, sez. 11, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:35 Daleko od noszy: Gwiazda reklamy, odc. 9 Logo Nowa TV
Ordynator Łubicz staje się dla wszystkich niesłychanie miły. Wkrótce wychodzi na jaw, co jest powodem tej nagłej zmiany w jego zachowaniu. W szpitalu ma być wkrótce nagrywany film reklamowy. Ordynatorowi udało się dowiedzieć, że jej reżyser ma w szpitalu swojego agenta. Ten ma mu donieść, kto się nadaje do gry w reklamie. Na wieść o tym personel odkrywa w sobie ukryte talenty aktorskie. Każdy chciałby dostać wymarzoną rolę.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Afrykańska królowa, odc. 10 Logo Nowa TV
Doktor Wstrząs otrzymuje list z Afryki. Król Nhutu pisze do niego, że zgodnie z zawartą dwadzieścia lat wcześniej umową, wysyła mu w prezencie swoją dorosłą córkę. Wstrząs jest przerażony, bo każdy członek królewskiej rodziny waży około 200 kilogramów. Tymczasem jego była doktora, Basia, postanawia mieć z nim dziecko. Czuje, że zegar biologiczny daje jej ostatnią szansę na macierzyństwo. Wstrząs, w związku z zaistniałą sytuacją, jest zdecydowanie przeciwny dalszej prokreacji.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Jedną nogą w Anglii, odc. 11 Logo Nowa TV
Do Basi przychodzi zaproszenie z Anglii od jej kuzyna. Jest jeden warunek - musi przybyć ze swoim mężem. Państwo Wstrząsowie zakopują na jakiś czas topór wojenny i przygotowują się do wspólnego wyjazdu. Doktor Kidler, nie mogąc znieść czyjegoś szczęścia, zaczyna knuć intrygi, by na nowo skłócić pogodzonych małżonków. Pomaga mu w tym ordynator Łubicz. Postanawia nie dopuścić do wyjazdu Wstrząsa. Pomaga mu nowo zatrudniona pielęgniarka.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy

2018-10-09

02:20 Daleko od noszy : Kidler pod ochroną, sez. 11, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Śniacz, sez. 11, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Białe szaleństwo, sez. 11, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Doktor Wstrząs prosi Łubicza o przysługę. Jego taneczna partnerka przybywa do miasta i szkoda jej pieniędzy na hotel. Ordynator godzi się przyjąć ją na oddział. Żąda w zamian pucharu z najbliższego turnieju tańca. Jednak partnerka Wstrząsa (w tej roli goś
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:35 Daleko od noszy: Wielkie polowanie, odc. 12 Logo Nowa TV
Wdzięczny pacjent wręcza ordynatorowi upolowane dzikie zwierzę. Niestety, okazuje się, że trofeum myśliwskie nadal żyje. Ucieka lekarzowi. Wkrótce w szpitalu pojawiają się ofiary pogryzienia. Rozpoczyna się wielkie polowanie. Tymczasem siostra Basia postanawia "zapolować" na swojego byłego męża, ponieważ chce, by został ojcem jej przyszłego dziecka.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Sensacyjna kwarantanna, odc. 13 Logo Nowa TV
Lekarze odkrywają w szpitalu ognisko nowej, niezwykle niebezpiecznej choroby. Jej objawy to nagłe ataki furii, demolowanie sprzętów, uderzanie głową o ścianę, podłogę, a nawet o sufit. Na przypadłość tę cierpi siostra Basen. Wkrótce zaraża się także doktor Wstrząs. Obydwoje muszą zostać zamknięci w izolatce. Ordynator powiadamia przełożonych oraz media o wykryciu epidemii.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Bank pana Wigonia, odc. 14 Logo Nowa TV
Siostra Basen dowiaduje się, że szpital ma zostać niebawem zamieniony w bank. Personel wpada w panikę. Wszyscy z niepokojem zastanawiają się, co ich teraz czeka. Doktor Kidler postanawia zostać osobistym lekarzem jakiegoś zdrowego człowieka. Jest przekonany, że dzięki temu nie będzie musiał ciężko pracować. Doktor Basen zamierza "ulec wypadkowi", gdy będzie przerabiał budynek na bank, i uzyskać wysokie odszkodowanie. Wkrótce w szpitalu zjawia się domniemany nowy właściciel, pan Wigoń, razem ze swoją ekipą i sytuacja wymyka się spod kontroli.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy

2018-10-10

02:00 Daleko od noszy : Wynalazek częściowo zepsuty, sez. 11, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:30 Daleko od noszy : Rodzina chwilowo zastępcza , sez. 11, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:00 Daleko od noszy : Niespodzianka na urodziny , sez. 11, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:35 Daleko od noszy: Wełniany interes, odc. 15 Logo Nowa TV
Siostra Basen robi na drutach wełniany szalik dla Wojtusia. Cały czas narzeka, że zapłaciła aż sześćdziesiąt złotych za bilet na nic niewartą operę. Jej robótką zaczyna się interesować ordynator Łubicz. Proces powstawania szalika naprowadza go na pomysł nowej terapii dla pacjentów. Sądzi, że dzięki niej zarobi dużo pieniędzy. Zarządza, by chorzy zaczęli robić szaliki na drutach. Ma im to pomóc w wyleczeniu wszelkich dolegliwości. Wkrótce jednak okazuje się, że wełniany interes nie przynosi dużych dochodów. Jedynie doktor Kidler znajduje sposób, jak na nim zarobić.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Piekielnie zdolny chłopczyk, odc. 16 Logo Nowa TV
Siostra Basen przyprowadza do szpitala przypadkowo porwanego chłopca. Dziecko okazuje się bardzo uczynne i wyjątkowo uzdolnione: naprawia spłuczkę w toalecie oraz przeprowadza ciekawe eksperymenty chemiczne. Tymczasem w mediach jest coraz głośniej o pirotechniku, który zakrada się podstępem do szpitali i podkłada tam bomby własnej produkcji. Zastępujący ordynatora doktor Wstrząs znajduje podejrzany pakunek wyprodukowany przez małego geniusza.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Siostra Karinki, odc. 17 Logo Nowa TV
W Londynie umiera bezdzietna ciotka Karinki. Pani doktor wybiera się tam na pogrzeb oraz otwarcie testamentu. Nie jest jednak jedyną spadkobierczynią, ponieważ ma siostrę. Niedługo przed wyjazdem do Anglii siostra Karinki ma przyjść do szpitala. Doktor Kidler z niepokojem oczekuje jej przybycia. Wszyscy są zaskoczeni, gdy się okazuje, kim jest najbliższa krewna Karinki.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy

2018-10-11

02:00 Daleko od noszy : Hotel pod kroplówką , sez. 11, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:30 Daleko od noszy : Materiał na panią doktor , sez. 11, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:00 Daleko od noszy : Upiorny duch prywatyzacji , sez. 11, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:35 Daleko od noszy: Jubileusz dr. Basena, odc. 1 Logo Nowa TV
Ordynator Łubicz dowiaduje się, że doktor Basen obchodzi jubileusz dziesięciolecia uzyskania dyplomu lekarskiego. Postanawia uczcić ten fakt. Nakazuje wykonanie powiększenia dyplomu, by odpowiednio wyeksponowany zawisł na ścianie szpitalnego korytarza. W tym czasie państwo Basen dowiadują się, że będą mieli wnuczka i muszą się odnaleźć w roli dziadków. Nawet nie podejrzewają, że prawdziwy kłopot dopiero przed nimi. Po powiększeniu dyplomu szacownego jubilata wychodzi na jaw pewien, skrzętnie skrywany przez niego sekret.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Roztańczony dr Wstrząs, odc. 2 Logo Nowa TV
Szpital dostaje unijne dotacje na kursy doszkalające dla pracowników. Ordynator Łubicz posyła na nie doktora Wstrząsa. Nakazuje równocześnie pozostałemu personelowi udzielenie mu wszechstronnej pomocy. Wkrótce cały szpital tańczy, a doktor Wstrząs wybiera się w ramach szkolenia do Pragi i Miami. Te zagraniczne wojaże wzbudzają jednak zazdrość ordynatora. Przyszłość Rudolfa Wstrząsa, jako zawodowego tancerza, jest poważnie zagrożona.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Trzech młodych studentów, odc. 3 Logo Nowa TV
Doktor Wstrząs udaje się w delegację na lekcje rumby. Po jego wyjeździe do szpitala przybywają trzej młodzi studenci na staż. Wzbudzają duże zainteresowanie wśród żeńskiego personelu. W tym czasie doktor Kidler ulega poważnemu wypadkowi. Potrzebna jest operacja. Z braku innych lekarzy na salę operacyjną zostają oddelegowani wspomniani studenci medycyny.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy

2018-10-12

02:05 Daleko od noszy : Kryminalne zagadki szpitala , sez. 11, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
02:30 Daleko od noszy : Siła uczuć , sez. 11, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:00 Daleko od noszy : Więzy rodzinne, sez. 11, odc. 16 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:35 Daleko od noszy: Ranny ptaszek, odc. 4 Logo Nowa TV
Do szpitala trafia ranny ptaszek. Siostra Basen wymusza na mężu, by podjął się jego operacji. Basen, były doktor, a obecnie salowy, zgadza się niechętnie. W tym czasie doktor Karinka skarży się Kidlerowi na natrętnego znajomego. Doktor zobowiązuje się w razie potrzeby stanąć w jej obronie. Dla poprawienia swoich szans wznawia, przerwane za młodu, treningi bokserskie.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Cień leśnej góry, odc. 5 Logo Nowa TV
Doktor Kidler ma kłopoty finansowe. Dla podreperowania swojego budżetu postanawia wynaleźć lekarstwo na wszystko. Kieruje się przy tym wskazówką, że każdy lek powinien brzydko pachnieć. Wkrótce w całym szpitalu zaczyna okropnie śmierdzieć. Aby temu przeciwdziałać, salowy Basen, na polecenie żony, zakupuje dezodorant o znajomo brzmiącej nazwie Klimat Leśnej Góry. Jego użycie wywołuje nieoczekiwany wpływ na życie całego szpitala.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Główna nagroda, odc. 6 Logo Nowa TV
Zbliżają się urodziny doktora Wstrząsa. Ordynator Łubicz zarządza organizację imprezy na jego cześć. Pod nakrętką jednego z zakupionych na tę okazję napojów znajduje się szczęśliwy los w loterii promocyjnej. Powstaje problem, kto ma odebrać główną nagrodę - samochód. Kandydatów jest kilku - jubilat Wstrząs, organizator przyjęcia Łubicz oraz Kidler, który przyniósł napój. Wszystkich niespodziewanie godzi pacjent Nowak.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy

2018-10-15

08:35 Daleko od noszy: Cud nad urną, odc. 7 Logo Nowa TV
Zbliżają się przyspieszone wybory. W szpitalu ma się mieścić obwodowa komisja wyborcza. W związku z tym ordynatora odwiedza urzędnik. Nakazuje mu wpłynąć na właściwy wynik głosowania. Łubicz rozpoczyna agitację za "jedynie słuszną partią". Jego akcja przynosi jednak słabe wyniki. Dlatego wspólnie z pacjentem Nowakiem postanawiają rozwiązać ten problem w inny sposób.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Koncert Rolling Stones, odc. 8 Logo Nowa TV
Ordynator pilnie poszukuje chętnych na źle płatny dyżur. Cały personel szpitala intensywnie wymiguje się od tego zajęcia. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy okazuje się, że dyżur ma się odbyć na koncercie Rolling Stonesów. Wszyscy zaczynają zabiegać o przydział do sanitarki zabezpieczającej to wydarzenie. Aby zdobyć upragnione miejsce na koncercie są gotowi posunąć się do najgorszych rzeczy. Ale "szczęśliwych" zwycięzców czeka tam niemiła niespodzianka.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Opętał ją szatyn, odc. 9 Logo Nowa TV
Siostra Basia zakochuje się w szatynie o pseudonimie Szpirytuz. Nie wypada jej jednak spotykać się z człowiekiem z nizin społecznych. Postanawiają więc, że mężczyzna porwie ją podczas nocnej zmiany. Tymczasem ordynator otrzymuje poufną informację, że podczas tego właśnie dyżuru w szpitalu ma pojawić się niezapowiedziana kontrola. Łubicz każe Kidlerowi przebrać się za kobietę i zastąpić pielęgniarkę. Siostra Basia jest zrozpaczona.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy

2018-10-16

08:35 Daleko od noszy: Dieta dr. Kidlera, odc. 10 Logo Nowa TV
Doktor Kidler, będąc pod wpływem alkoholu powoduje spore straty w swoim ulubionym lokalu gastronomicznym. Wysokość rachunku, który musi zapłacić, przeraża go. Wymyśla genialną dietę, która błyskawicznie pozwala zarobić mu tak dużą kwotę. Jej istotą jest łączenie wyłącznie takich samych pokarmów. Zbija fortunę i wyjeżdża na zasłużony urlop. Po powrocie czekają na niego pacjenci. Okazuje się, że nie są zadowoleni z efektów zalecanej przez niego diety.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Sponsorzy, odc. 11 Logo Nowa TV
Doktor Kidler i Wstrząs popadają w konflikt. Oświadczają ordynatorowi, że nie zamierzają dłużej razem pracować. Aby zdecydować, który z nich ma odejść, Łubicz wymyśla współzawodnictwo. Ten, kto przysporzy szpitalowi więcej sponsorów, zostaje. Kidler i Wstrząs stają w szranki, a pieniądze zaczynają płynąć do szpitala szerokim strumieniem aż do chwili, gdy na badanie przybywa siostrzenica ważnego urzędnika z ministerstwa.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Prywatna prośba, odc. 12 Logo Nowa TV
Do ordynatora Łubicza dzwoni z prywatną prośbą przyszły wiceminister. Brakuje mu sprzątaczki. Ordynator nie może odmówić prośbie tak ważnej osoby. Do wykonania zadania deleguje salowego Basena. Efekty sprzątania przeprowadzonego przez byłego lekarza przechodzą najśmielsze oczekiwania. Basen staje się obiektem pożądania wszystkich ważnych ludzi w kraju oraz idolem niższego personelu medycznego.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy

2018-10-17

08:35 Daleko od noszy: Nie brać czy nie dawać, odc. 13 Logo Nowa TV
Siostra Basen ma kłopoty z edukacją Wojtusia. Po lekcji biologii, na której tłumaczono uczniom skąd się biorą dzieci, ledwie udało się jej przekonać syna, że pociechy podrzuca rodzicom bocian. Do szpitala nadchodzą materiały mające propagować akcję antykorupcyjną. Lekarze muszą na fartuchach nosić naklejkę z napisem "nie biorę", a pielęgniarki - "nie daję". Obydwie grupy zawodowe z dużymi oporami podchodzą do nowych obowiązków. Pomysłowość doktora Wstrząsa pozwala jednak uniknąć im strat materialnych.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Jak oni miauczą, odc. 14 Logo Nowa TV
Dr Wstrząs otrzymuje zgodę Ordynatora na wyjazd do Irlandii, gdzie ma powstać reportaż o jego karierze tanecznej. Pojawia się jednak niespodziewana przeszkoda. Trzeba również zorganizować występ atrakcyjnych zwierząt do tego programu. Zdesperowany Wstrząs prosi swoją byłą żonę o wypożyczenie za odpowiednią opłatą szczurka. Basia dzieli się tą nowiną z siostrą Basen. Wydaje się, że jak zwykle dr Kidler jest najbliższy sukcesu, bo zna pewnego kota z sąsiedztwa. Ale czy to stworzenie potrafi odpowiednio zamiauczeć?
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Bakcyl hazardu, odc. 15 Logo Nowa TV
Pracownicy placówki wpadają w szpony hazardu. Ordynator ogrywa w karty każdego, kto ma do niego interes. Doktorzy Wstrząs i Kidler zakładają się o to, kogo mają operować, z kolei pacjenci razem z salowym Basenem urządzają nielegalne wyścigi mrówek. Siostry Basia i Basen, zrozpaczone postępującą demoralizacją personelu, postanawiają znaleźć ognisko choroby powodującej nałóg.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy

2018-10-18

08:35 Daleko od noszy: Sobowtór Karinki, odc. 1 Logo Nowa TV
Doktor Karinka zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Tymczasem w szpitalu ma się pojawić wizytacja, w której uczestniczy znajomy lekarki, docent Przypiór. Życzy on sobie bezwzględnie spotkać się z panią doktor. Ordynator Łubicz postanawia znaleźć zastępstwo za Karinkę. Ściąga podstępem do szpitala jej siostrę.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Cudowne prądy salowego Basena, odc. 2 Logo Nowa TV
Ordynator nieoficjalnie zgadza się na zamontowanie na dachu szpitala anteny telekomunikacyjnej. Do spółki dopuszcza doktora Kidlera, który jako szef nowopowstałej rady szpitala ma formalnie kwitować dowody wdzięczności od operatora komórek. Gdy antena zaczyna działać, salowy Basen odkrywa w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne. Wkrótce jego sława uzdrowiciela obiega okolicę. Siostra Basen nie nadąża z zapisywaniem chętnych na wizyty u męża.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Ideał do reklamy, odc. 3 Logo Nowa TV
Producent środka na przyrost masy mięśniowej zaczyna interesować się sanitariuszem Misiakiem. Na wieść o tym ordynator Łubicz, by udowodnić, że jest tolerancyjny i idzie z duchem czasów, postanawia zorganizować dwóm panom młodym wesele na koszt szpitala. Z niezrozumiałych dla niego względów Misiak odmawia jednak zawarcia małżeństwa ze swoim domniemanym narzeczonym, mimo że producent w zamian za związanie się z nim oferuje mu całkiem sporą sumę...
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-10-19

08:35 Daleko od noszy: Skłócacz i Godzilla, odc. 4 Logo Nowa TV
Do szpitala przybywa nietypowy pacjent. Wraz z jego pojawieniem się między personelem dochodzi do coraz częstszych sprzeczek. Basia napada na siostrę Basen, Wstrząs kłóci się z Kidlerem, który zaraz potem rozpoczyna okupację gabinetu ordynatora. Zdesperowany Łubicz nie ma wyjścia. Musi wezwać Godzillę...
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Słynny polski lekarz, odc. 5 Logo Nowa TV
Szpital odwiedza specjalna komisja. Jej członkowie muszą wybrać lekarza, który pojawi się na plakatach promujących Polskę w Europie. W jej skład wchodzą osoby, które wzięły udział w tym przedsięwzięciu - słynna polska pielęgniarka i słynny polski hydraulik. Wydarzenie to wprowadza spore zamieszanie wśród personelu. Między lekarzami trwa ostra rywalizacja, do której przyłącza się także przebrany za doktora salowy Basen. Podczas wizyty komisji dochodzi jednak do nieszczęśliwego wypadku - próbując naprawić szpitalną ubikację hydraulik ulega wypadkowi.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Wielka promocja, odc. 6 Logo Nowa TV
Ordynator dochodzi do wniosku, że szpital potrzebuje promocji. W tym celu cały personel otrzymuje zadania specjalne. Siostra Magda ma pozować do rozbieranego kalendarza. Doktor Wstrząs, jako człowiek pająk, wejdzie na oddział po elewacji, doktor Kidler natomiast ma rozpocząć naukę tańca z wężem boa. Ale najtrudniejsze wyzwanie czeka siostrę Basen - jej mąż trenuje na niej sztukę rzucania nożami do celu. Ten popisowy numer ma wykonać z zamkniętymi oczami.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-10-22

08:35 Daleko od noszy: Siła horoskopów, odc. 7 Logo Nowa TV
Ordynator dostaje z ministerstwa propozycję pracy. Waha się jednak, czy powinien przyjąć tę lukratywną posadę. Horoskop, który ma pomóc mu w podjęciu decyzji, nie jest jednoznaczny. Do szpitala trafia słynna wróżka, Ludmiła. Kidler, który chciałby zająć miejsce ordynatora, postanawia przekonać ją, by skłoniła Łubicza do przyjęcia oferty z ministerstwa.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Polowanie z sokołami, odc. 8 Logo Nowa TV
Doktor Kidler po raz kolejny bezskutecznie stara się o podwyżkę. Przygnębiony, postanawia zmienić swoje życie i znaleźć sobie jakieś hobby. Początkowo chce zostać brzuchomówcą, pomysł ten jednak nie przypada do gustu ordynatorowi. Kidler decyduje się więc pójść na kompromis - postanawia naśladować głosy ptaków. Wkrótce zaczyna odnosić spore sukcesy w tej dziedzinie. Jednocześnie szpital przeżywa prawdziwą inwazję gołębi...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Ukryte kamery, odc. 9 Logo Nowa TV
Po szpitalu zaczyna krążyć plotka, że tajne służby zamontowały na korytarzu ukryte kamery. Utrudnia to codzienne funkcjonowanie placówki. Szczególnie poszkodowany czuje się pacjent Nowak, który przez cały czas leży na korytarzu. By nie wzbudzać podejrzeń, czyta wyłącznie Mickiewicza i śpiewa patriotyczne pieśni. W końcu sytuacja staje się nie do wytrzymania. Ordynator postanawia iść zawrzeć układ z tajnymi służbami.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-10-23

08:35 Daleko od noszy: Kuzyn czy kuzynka, odc. 10 Logo Nowa TV
Siostra Basen stara się dowiedzieć, co mąż robił poprzedniej nocy. Pomaga jej syn Wojtuś. Basen twierdzi, że łowił ryby, a brokat na jego szyi to łuska węgorza. Do ordynatora przychodzi Wiesiek, kuzyn Kidlera. Prosi Łubicza, by nie rozgłaszał, jaka czeka go operacja. Wiesiek straciłby reputację i poważanie w rodzinie, gdyby Kidler poznał szczegóły zabiegu.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Samobójstwo salowego Basena, odc. 11 Logo Nowa TV
Siostra Basen zostaje skierowana na dwumiesięczne szkolenie w Sopocie i Zakopanem. Jej mąż jest pewien, że żona ma romans i chce go opuścić. Tymczasem Kidler i Wstrząs nieustannie kpią sobie z kolegi. Zrozpaczony Basen postanawia popełnić samobójstwo. Ordynator Łubicz chce, by Kidler zapobiegł tej tragedii. Jednak działania doktora przynoszą efekt odwrotny od zamierzonego...
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Powrót właściciela, odc. 12 Logo Nowa TV
Przedwojenny właściciel kamienicy, w której znajduje się szpital, zamierza odzyskać swój majątek. Wszyscy podejrzewają, że w związku z jego roszczeniami placówka zostanie zlikwidowana. Wkrótce do szpitala trafia nowy pacjent - Czyprian Królewski. Jego zachowanie wzbudza podejrzenia doktora Kidlera, mężczyzna bowiem niezwykle dokładnie ogląda budynek. Lekarz sądzi, że Czyprian jest wysłannikiem dawnego właściciela kamienicy. Swoimi podejrzeniami dzieli się z Łubiczem.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-10-24

08:35 Daleko od noszy: Tragedia w windzie, odc. 13 Logo Nowa TV
Salowy Basen i Magda zostają uwięzieni w szpitalnej windzie. Nie mogą się z niej wydostać, bo drzwi zostały zablokowane. Siostra Basen i doktor Kidler nie mogą opanować zazdrości. By nie dopuścić do ewentualnej zdrady, do windy zostaje wprowadzona sonda do kolonoskopii. Wkrótce okazuje się, że szanse na szybkie uwolnienie Basena i Magdy są znikome. Elektryk Tępień przekwalifikował się bowiem na hydraulika i z powodu małej pojemności mózgu musiał usunąć z niego informacje potrzebne do wykonywania poprzedniego zawodu.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Sensacja goni tragedię, odc. 1 Logo Nowa TV
Siostra Basen jest zrozpaczona. Czesław odszedł od niej, zostawiając jedynie list pożegnalny. Szansę na jego powrót są niewielkie, gdyż zadłużył się na poważne kwoty. Tymczasem Kidler spotyka swoją córkę (Katarzyna Cichopek). Porzucił jej matkę, gdy była jeszcze w ciąży. Obawia się teraz konsekwencji tej decyzji, więc przedstawia się jej jako Kitwaszewski. Jego strach potęguje się jeszcze, gdy odkrywa, że córka jest policjantką.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Czarna kaszelnica, odc. 2 Logo Nowa TV
Gienię Basen odwiedza Iza (Joanna Liszowska), kochanka jej męża. To właśnie dla niej Basen porzucił żonę. Siostra Basia natychmiast informuje o tym ordynatora. Łubicz każe Kidlerowi, by zemścił się na okrutnej uwodzicielce. Lekarz ma ją śmiertelnie przestraszyć. Kidler z ochotą bierze się do realizacji tego planu. Iza z przerażeniem dowiaduje się od niego, że cierpi na czarną kaszelnicę...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-10-25

08:35 Daleko od noszy: Stowarzyszenie porzuconych żon, odc. 3 Logo Nowa TV
Porzucona przez męża siostra Basen wciąż płacze. Jej zachowanie denerwuje ordynatora, który każe pacjentowi Nowakowi pocieszyć zrozpaczoną pielęgniarkę. Do tego Łubicz sprowadza magister Luizę (Grażyna Wolszczak) - specjalistkę ze Stowarzyszenia Porzuconych Żon. Kobieta stara się uświadomić siostrze Basen dobre strony jej sytuacji. Niestety, zachowanie Luizy sprawia, że jej słowa brzmią niezbyt wiarygodnie. Męska część personelu jest nią jednak zachwycona.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Nowa skóra profesora Wilczura, odc. 4 Logo Nowa TV
Donos na pacjenta Nowaka trafia do Izby Lekarskiej. Profesor Wilczur ma za zadanie skontrolować szpital. Ordynator zarządza więc alarm bojowy. Niestety, doktor Kidler nie wie, że Wilczur jest kobietą, dlatego nieświadomy tego, molestuje panią profesor w windzie. Wydaje się, że jego kariera jest już skończona. Niespodziewaną pomoc oferuje mu doktor Wstrząs.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Kidler pod ochroną, odc. 5 Logo Nowa TV
Siostra Basen ma obsesję na punkcie męża, który ją zostawił. Widzi go w każdym mężczyźnie. Tymczasem doktor Kidler niespodziewanie bogaci się w czasie operacji pacjenta. Wynajmuje sobie ochroniarza. Żeński personel szpitala zakochuje się w dobrze zbudowanym mężczyźnie. Przeszkadza to w funkcjonowaniu szpitala. Zoperowany pacjent rozpaczliwie szuka Kidlera.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-10-26

08:35 Daleko od noszy: Śniacz, odc. 6 Logo Nowa TV
Wdzięczy pacjent zdradza Łubiczowi, które konie na pewno wygrają gonitwę. Jednak aby postawić na tych faworytów na zawodach, ordynator potrzebuje gotówki. Żąda jej od Kidlera, który bezprawnie pobrał premię z kasy szpitala. Niestety, doktor pożyczył już pieniądze siostrze Basen. Ta wprawdzie chce zwrócić dług, ale wtedy odwiedza ją Śniacz (Michał Wiśniewski). A jego wizyta nie należy do tanich...
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Białe szaleństwo, odc. 7 Logo Nowa TV
Doktor Wstrząs prosi Łubicza o przysługę. Jego partnerka z kursu tańca (Anna Głogowska) przyjeżdża do miasta i nie chce wydawać pieniędzy na hotel. Ordynator godzi się przyjąć ją na oddział. W zamian żąda pucharu z najbliższego turnieju tańca. Jednak partnerka Wstrząsa skręca nogę na szpitalnych schodach. Teraz to doktor żąda odszkodowania od ordynatora.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Wynalazek częściowo zepsuty, odc. 8 Logo Nowa TV
Siostra Basia podczas wspólnego nocnego dyżuru ze swoim byłym mężem znów ulega jego urokowi. Wieść o tym rozchodzi się po szpitalu lotem błyskawicy. Do Łubicza przychodzi biznesmen (Ryszard Rynkowski), który pokazuje mu swój wynalazek, naoczny aparat rentgenowski. Proponuje ordynatorowi, by za odpowiednią opłatą wypróbował go jeden ze słabo widzących lekarzy. Maszyna ma bowiem może powodować problemy ze wzrokiem. Wybór Łubicza pada na Kidlera, który nie podejrzewa, że eksperyment może być niebezpieczny...
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-10-29

02:50 Daleko od noszy : Terapia wstrząsowa, sez. 1, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Jest Wigilia i Ordynator rozdaje wszystkim pracownikom upominki. Nowa pielęgniarka Magda podbija serca całej męskiej części personelu. W prezencie dla niej przygotowano wielką bombonierę w kształcie serca.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Najlepsze życzenia, sez. 1, odc. 2 Logo Comedy Central Family
W dzień sylwestrowy na oddział trafia niezbyt miła pani. Jej mąż zwraca się z prośbą do doktora Kidlera. Proponuje mu, aby ten napoił jego żonę wodą mineralną, która zawiera szkopolaminę - specyfik, po którym ludziom „rozwiązują się języki”…
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
08:35 Daleko od noszy: Rodzina chwilowo zastępcza, odc. 9 Logo Nowa TV
W szpitalu zjawia się znany komentator sportowy, Zdzisław Półpielec (Piotr Fronczewski). Jego żona uciekła niedawno z Basenem, więc proponuje on siostrze Basen stworzenie rodziny chwilowo zastępczej. Po chwili wahania pielęgniarka zgadza się. Gdy Półpielec biegnie po kwiaty i pierścionek, do siostry Basen dzwoni Wojtuś z wiadomością, że ojciec wrócił do domu...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:05 Daleko od noszy: Niespodzianka na urodziny, odc. 10 Logo Nowa TV
Zbliżają się urodziny siostry Basen. Wszyscy zastanawiają się, jaki upominek kupić koleżance z tej okazji. Panowie uważają, że najlepszym pomysłem byłoby opłacenie operacji plastycznej. Doktor Kidler przypadkiem słyszy, że siostra Basen najbardziej lubi prezenty niespodzianki. Dlatego lekarze postanawiają nie mówić jej o swoim planie i podstępem usypiają ją przed zabiegiem, który ma poprawić jej wygląd.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Hotel Pod Kroplówką, odc. 11 Logo Nowa TV
Łubicz zamierza przerobić szpital na hotel. W tym celu musi się tylko pozbyć wszystkich pacjentów. Pomaga mu w tym niezawodny personel. Po kilku dniach do hotelu przybywają pierwsi goście. Kidlerowi i Wstrząsowi wpada w oko pewna klientka (Agnieszka Włodarczyk). Panowie postanawiają unieszkodliwić jej partnera, by móc spędzić z nią upojną noc. Nie domyślają się jednak, kim naprawdę jest owa klientka....
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-10-30

08:35 Daleko od noszy: Materiał na panią doktor, odc. 12 Logo Nowa TV
Szpital bierze udział w akcji pt. "Matura i co dalej?". Na oddział przybywają licealiści, pragnący poznać ciężką pracę lekarza. W tajniki medycyny wprowadza ich doktor Kidler. W trakcie wspólnego "obchodu" jedna z maturzystek (w tej roli gościnnie Aleksandra Szwed) wykazuje się nadzwyczajnym talentem lekarskim. Zbiega się to z nagłym atakiem wyrostka robaczkowego u ordynatora. Na szczęście dla Łubicza zdolna licealistka wie, jak poradzić sobie z jego tkanką tłuszczową...
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy

Audycje powiązane z Daleko od noszy

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Daleko od noszy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Daleko od noszy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Daleko od noszy.
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info