Reklama

Daleko od noszy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Daleko od noszy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-11-15

10:00 Trwa...  Daleko od noszy: Skutki uboczne, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Szpitalna winda staje się już prawdziwym postrachem wśród pacjentów. Popłoch wywołuje zwłaszcza guzik czwartego piętra. Do kliniki przybywają przedstawiciele firmy farmaceutycznej w poszukiwaniu chętnych do testowania nowych leków. Łubicz przyjmuje ich z otwartymi ramionami i chętnie oddaje swoich podwładnych. Nie przejmuje się przy tym ostrzeżeniami o skutkach ubocznych. Już po tygodniu widać pierwsze efekty zażywania specyfików. Ordynator dzięki lekowi na odmłodzenie zaczyna seplenić. Basia przybiera na wadze tak bardzo, że nie mieści się w drzwiach windy, a Kraśnik dzięki lekowi na pamięć, traci słuch. Kidlerowi tymczasem przybywa za dużo mięśni, za to ubywa mu coś znacznie ważniejszego.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:30 Daleko od noszy: Szkoła uwodzenia, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W szpitalu pojawia się Mistrz Uwodzenia. Wszystkie kobiety szaleją na jego punkcie. Nawet siostra Basen pozostaje nieczuła na uśmiechy wciąż głodnego doktora Kraśnika. Ordynator Łubicz wciąż usiłuje namówić Karinkę na adopcję. Ona jednak pozostaje niewzruszona. Postanawia więc wziąć kilka lekcji u Mistrza Uwodzenia. Doskonale opanowuje teorię, lecz z praktyką idzie mu znacznie gorzej. Tymczasem Kidler jak zwykle przesadził z dobrą zabawą w Kolorowej. Z pomocą kolegów usiłuje jakoś wrócić do życia, co nie jest łatwe. Podczas konsylium doktorzy Wstrząs i Kraśnik próbują ustalić, jaką zastosować metodę leczenia. Kidler jednak ma własne, niezawodne lekarstwo...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.102 Maleństwo z Gwatemali Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Maleństwo z Gwatemali Ministerstwo postanowiło sprawdzić znajomość języków obcych wśród lekarzy. W stosownym formularzu najwięcej wpisał ich doktor Kidler, dlatego to on otrzymał od Ordynatora zaszczytne zadanie leczenia przez Internet maleństwa z Gwatemali. Sprawa zostaje nagłośniona przez media. Ordynator postanawia wykorzystać ten fakt i poleca dokonać Kidlerowi adopcji maleństwa. Mały „Gwatemalczyk” przybywa do Polski, lecz wtedy okazuje się, że jest kimś innym, niż się spodziewano…   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2006
Reklama
15:30 Daleko od noszy, odc.103 Bankomat Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Bankomat Pacjent Nowak trafił trójkę w „totolotka”. Po szpitalu rozchodzi się jednak wieść, że wygrał on bardzo duże pieniądze. To znacznie podnosi jego atrakcyjność w oczach płci przeciwnej. Basia stawia go za przykład Wstrząsowi, a siostra Magda z miejsca się w nim zakochuje. W tym czasie w szpitalu zostaje zainstalowany bankomat. Urządzenie jest jednak bardzo wadliwe i wkrótce staje się zmorą personelu i pacjentów. Tylko Ordynator jest niesamowicie zadowolony z jego działania. Czemu?   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2006

2018-11-16

02:20 Daleko od noszy : Eliksir młodości , sez. 3, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szpital otrzymał dla pracowników przydział kubeczków do napojów. Wszystkie są jednakowe. Początkowo wszyscy cieszą się, że teraz będzie sprawiedliwie. Nikt nie będzie miał gorszych czy ładniejszych kolorów, wzorów.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Pierwszy chłopak , sez. 3, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala w ciężkim stanie trafia alpinista. Spadł z półki skalnej. Jest nieprzytomny. Kiedy siostra Basen chce go ogolić, pacjent otwiera oczy i wymienia jej imię „Gienia”. Siostra Basen mdleje. Okazuje się, że to jej pierwszy chłopak - Rosikoń.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Zamach na ordynatora , sez. 3, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Gangster Feniks telefonicznie grozi, że zamorduje Ordynatora i lekarza, który zrobił operację plastyczną jego siostrze. Dr Wstrząs i Ordynator zaczynają się poważnie obawiać o swoje życie.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
10:00 Daleko od noszy: Palący problem Kidlera, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ordynator Łubicz jest poważnie zaniepokojony narastającym alkoholizmem doktora Kidlera. Bierze go na poważną rozmowę do swojego gabinetu. Przy dobrym trunku, nakazuje mu surowo wziąć za siebie. Ponieważ rozmowa wychowawcza nie przynosi rezultatu, ordynator postanawia zorganizować w szpitalu klub anonimowych alkoholików. Okazuje się, że nie tylko Kidler boryka się z problemem uzależnienia. Tymczasem siostra Basia stwierdza u siebie zaawansowane stadium zakupoholizmu. Na pomoc rusza jej siostra Basen. Wymyśla dla niej odpowiednie hobby, które ma ją odciągnąć od nałogu. Wybór trafia na origami...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:30 Daleko od noszy: Moje życie intymne, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ordynator Łubicz dowiaduje się, że nie jest w typie Karinki. Zrozpaczony wpada na pomysł przeprowadzenia wśród personelu ankiety. Dzięki niej ma nadzieję dowiedzieć się, jaki typ mężczyzn preferuje jego śliczna ukochana. Wyniki są zaskakujące nie tylko dla samego ordynatora...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.104 Brat dziadka Wstrząsa Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Brat dziadka Wstrząsa Do szpitala został przyjęty Kanadyjczyk polskiego pochodzenia, o nazwisku Dżons. Przybył on do kraju swoich przodków w poszukiwaniu wnuka swojego brata. Ma zamiar zapisać mu w spadku majątek. Wkrótce wychodzi na jaw, że jego krewnym jest doktor Wstrząs, ostatni męski potomek rodu. Jeśli jednak nie udokumentuje, że przedłużył męską linię, spadek przepadnie. Wstrząs staje na głowie by spełnić życzenie brata dziadka. Gdy już wydaje się, że jest bliski realizacji swego planu, nadchodzącą wyniki badań pana Dżonsa. To bardzo komplikuje kwestie spadkobrania...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2006
15:30 Daleko od noszy, odc.105 Najstarszy Polak świata Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Najstarszy Polak Świata Do szpitala zostaje przyjęty Najstarszy Polak Świata. Szybko staje się zmorą personelu, bo nic mu się nie podoba. Nie można niestety ignorować jego skarg, gdyż z racji swojej „funkcji” zna wiele wpływowych osobistości. Dlatego szpitalowi grozi, że zostanie nieprzychylnie opisany przez media. Do placówki mają przybyć dziennikarze. Na pomysł wybrnięcia z kłopotu wpada doktor Kidler. Ale jego misterny plan obraca wniwecz siostra Basen…   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2006

2018-11-17

02:20 Daleko od noszy : Wśród nas jest złodziej, sez. 3, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Siostra Basen jest świadkiem, jak jeden z pacjentów skarży się, że został obrabowany. Jest jubilerem i zginęły mu drogocenne kamienie.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Makabryczne zawiniątko, sez. 3, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Kolega dr Wstrząsa pracuje w muzeum przy mumiach. Zdjęcie rentgenowskie mumii starożytnego księcia pokazało, że ta zawiera drogocenne kamienie i kosztowności.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Testament Nowaka, sez. 3, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Pacjent Nowak żartuje, że jeśli miałby umrzeć to wszystko, co ma zapisze szpitalowi. Przez przypadek dochodzi do zamiany zdjęć rentgenowskich klatki piersiowej pacjenta Nowaka i nieboszczyka – zastrzelonego gangstera.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-11-18

02:20 Daleko od noszy : Dr Wołodyjowski, sez. 3, odc. 16 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): W szpitalu został odcięty prąd i wszyscy spodziewają się wizyty komornika. Zamiast niego pojawia się niski wzrostem, stażysta z fundacji „Równy Start” - doktor Wołodyjowski. Zostaje ciepło powitany przez wszystkich pracowników szpitala.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
Reklama
02:50 Daleko od noszy : Jarmark medycyny naturalnej, sez. 4, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Pacjent Nowak zostaje zatrudniony w szpitalu jako młodszy laborant doświadczalny i ma pobierać z tego tytułu pensje. Swe pierwsze zarobione pieniądze Nowak chce wydać na targach medycyny naturalnej.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : „Balladyna” na ekstra okazję, sez. 4, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Milioner Matoga trafia do szpitala na zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego. Ordynator liczy na finansowe wsparcie Matogi i chce pokazać, jak ubogi jest jego szpital.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-11-19

02:20 Daleko od noszy : Choroba śpiącej królewny, sez. 4, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Pracownicy szpitala zajadają się owocami cytrusowymi, które dostali od chorego Koreańczyka. Niestety, banany i mandarynki szybko kończą się, gdyż siostra Basen wypisała pacjenta do domu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Policyjny proszek , sez. 4, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Personel szpitala boi się dotykać banknotów gołymi rękami, używają więc gumowych rękawiczek. Są przekonani, że banknoty pochodzące z łapówek są pokryte proszkiem fluorescencyjnym, i w każdej chwili oni mogą paść ofiarą policyjnej prowokacji.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Order chlebowy , sez. 4, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szpitalna stołówka została sprywatyzowana. Pani Miecia - zakładowa kucharka – zaczyna się w związku z tym modnie czesać, nosi czysty fartuszek i mówi swoim klientom „smacznego”... Tymczasem siostra Basen odbiera ważny telefon.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
09:55 Daleko od noszy: Pokaz mody szpitalnej, sez. 2, odc. 9 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do szpitala ma przybyć unijna komisja, która zbada, czy panują w nim odpowiednie standardy. Ordynator Łubicz chce przygotować dla gości specjalne show. Odpowiedni pomysł podsuwają mu siostra Basen i Basia. W szpitalu pojawia się bowiem nowa pacjentka, właścicielka wypożyczalni sukien ślubnych. Z polecenia ordynatora męska część personelu, a w szczególności doktor Kidler, ma do odegrania ważną rolę w przedsięwzięciu, jakim będzie pokaz mody. Wstrząs ostrzega lekarza, że cała impreza jest prawdopodobnie pułapką na niego. Jego narzeczona Alicja chce bowiem urządzić prawdziwy ślub.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:25 Daleko od noszy: Gdy zachoruje ordynator, sez. 2, odc. 10 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ordynator Łubicz po wizycie w lesie nie za dobrze się czuje. Personel szpitala dochodzi do wniosku, że zjadł trujące grzyby, po spożyciu których się umiera. Obserwują swojego szefa, dopatrując się w jego zachowaniu przejawów agonii. Tymczasem na oddziale zjawiają się dziennikarz i fotoreporter gazety "Tryskaj Zdrowiem". Mają przygotować reportaż o remoncie kliniki za unijne dotacje. Wkrótce dezorganizują życie szpitalne, robiąc personelowi zdjęcia w najmniej oczekiwanych momentach. Tymczasem Łubicz znajduje na swoim ciele kleszcza. Nikt jednak z lekarzy nie chce pomóc mu w pozbyciu się intruza.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.106 Wyjazd do Afryki Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Wyjazd do Afryki Z ministerstwa przychodzi polecenie, aby cały szpital udał się z roczną misją do Afryki. Cały personel, w ramach przyzwyczajania się, ma się do siebie zwracać „siostro” i „bracie”. Jedynie Ordynator, jako szef misji, otrzymuje „przydomek” ojca Bronisława. Siostra Basia tak bardzo się przejmuje swoją nową rolą, że chodzi w habicie i tropi wszelkie grzechy. Za to Kidler wpada od razu na pomysł, jak zarobić na wyjeździe. Przekonuje pracowników do zbiorowej „zrzutki” na hurtowe ilości olejków do opalania.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2006
15:30 Daleko od noszy, odc.107 Kuchnia pani Michaliny Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Na miejsce szefowej szpitalnej kuchni, która zatruła się jedzeniem własnej roboty, przychodzi pani Michalina. Od tego dnia radykalnie zmienia się jakość serwowanego menu. Wszyscy zajadają się stołówkowymi potrawami. Wkrótce sława jej kuchni przekracza mury szpitala i dociera do samego Ministra. Ten chce ją sprowadzić do siebie, ale Michalina nie ma ochoty odchodzić ze szpitala. To sprawia kłopot Ordynatorowi, który obiecał Ministrowi, że przekona podwładną. Nie skutkują prośby i groźby. Ordynator musi więc uciec się do podstępu, by osiągnąć swój cel.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007

2018-11-20

02:20 Daleko od noszy : Znana twarz, sez. 4, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala przyjeżdża dyrektor koncernu farmaceutycznego, aby na pacjentach przetestować nowy produkt o pewnej bardzo intrygującej nazwie… „Twarzoplast” to przełom w chirurgii plastycznej.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Teczka Kidlera, sez. 4, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Kidler kupił na swoje urodziny nową teczkę z cielęcej skóry. Chwali się swoim nabytkiem kolegom ze szpitala. Niestety, włoska teczka nie przechodzi kolejnych testów jakości i szybko ulega zniszczeniu. Tymczasem doktor Wstrząs cierpi na omamy słuchowe.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Protest głodowy, sez. 4, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Na oddziale przebywa pacjent z wypadku samochodowego. Jest to sławny kierowca rajdowy - Ogonkiewicz. Jednocześnie przychodzi wiadomość, że siostra Bobrówna – przewodnicząca Związku pielęgniarek zmarła.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
10:00 Daleko od noszy: Eliksir starości, sez. 2, odc. 11 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Doktor Kidler wspólnie z kolegami, Kraśnikiem i Wstrząsem, świętują podjęcie ważnej, życiowej decyzji. Mają robić specjalizację z ginekologii. W trakcie kolejnych toastów okazuje się, że doktor dotąd nie skonsultował tej decyzji ze swoją narzeczoną, Alicją. Gdy kobieta dowiaduje się o tym, zgłasza stanowcze weto. Impreza nie zostaje jednak przerwana. W trakcie zabawy lekarzom kończy się napitek. Tymczasem doktor Basen zgłasza się do Ordynatora z kategorycznym żądaniem zgłoszenia go do nagrody Nobla. Twierdzi, że przez lata pracy w piwnicznym laboratorium udało mu się wyodrębnić enzym starości. Łubicz jest dumny ze swego podwładnego i obiecuje spełnić jego prośbę.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:30 Daleko od noszy: Milion dolarów za Nobla, sez. 2, odc. 12 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Doktor Wstrząs publicznie stwierdza, że widział siostrę Basię w bluzce, którą nosił dwa lata wcześniej. Była żona, nie mogąc znieść takiej zniewagi, postanawia się zemścić. Na początek wysyła do mediów informację, że doktor Wstrząs kandyduje do pokojowej nagrody Nobla. W tym czasie, niczego nie spodziewający się lekarz chwali się Kidlerowi, jak to był na misji w Afryce. Opowiada, że wymyślił z kolegami nieistniejące plemię, wymagające pilnej pomocy i że wkrótce potem z całego świata zaczęła spływać pomoc humanitarna, a przez jego ręce przepłynął "jakiś milion dolarów". Kiedy następnego dnia do szpitala przybywają media, Wstrząs jest przekonany, że Kidler go sypnął. Gdy jednak dowiaduje się, że chodzi o nagrodę Nobla, z pełną powagą bierze na siebie obowiązki kandydata.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2010 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.108 Sezon na starą miłość Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Sezon na starą miłość Do szpitala przyjęto nowe pielęgniarki. Ich podstawową kwalifikacją ma być uroda. Ma ona spowodować wśród lekarzy ochotę na dłuższy pobyt na terenie szpitala. W jednej z pielęgniarek zakochuje się doktor Wstrząs. Wzbudza to zazdrość jego byłej żony, siostry Basi. Postanawia ona nie dopuścić do skonsumowania tego związku i odzyskać męża. Dosypuje Wstrząsowi przeterminowany lek do wody, a następnie roztacza nad chorym dwudziestoczterogodzinną opiekę.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007
Reklama
15:30 Daleko od noszy, odc.109 Absolutny środek Europy Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Absolutny środek Europy Ordynator i doktor Kidler, oburzeni rozrzutnością Unii Europejskiej, sami postanawiają wyciągnąć stamtąd pieniądze. W tym celu „ustalają”, że w szpitalu znalazł się aktualnie absolutny środek Europy. W związku z tym należy postawić na korytarzu stosowny pomnik. Do Brukseli zostaje wysłana, jako najbardziej reprezentatywna, doktor Karinka. Wraca z dużą kwotą. Zapomina tylko powiedzieć, że z Unii przybędzie wkrótce kontrola, która sprawdzi powstanie pomnika...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007

2018-11-21

02:20 Daleko od noszy : Policyjna prowokacja, sez. 4, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do Ordynatora przychodzi komornik. Żąda 10 tysięcy złotych, w przeciwnym razie zajmie konta pracowników szpitala, a elektrownia przestanie dostarczać prąd. Ordynator ma przygotować ową sumę do przyszłego piątku.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Wycieczka na Kanary, sez. 4, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Wstrząs podpisał program lojalnościowy z jedną z firm farmaceutycznych. Przepisuje swoim pacjentom stetoskopy, które owa firma produkuje. Za kody kreskowe ze sprzedanych stetoskopów ma pojechać na wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Pacjent roku, sez. 4, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi rozporządzenie z Unii Europejskiej. W szpitalu ma się odbyć konkurs na Pacjenta Roku. Zwycięzca w nagrodę ma otrzymać darmowe leczenie w Szwajcarii. Pacjent ma mieć pogodną twarz i odznaczać się czymś pozytywnym.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
10:00 Daleko od noszy: Tajemnicze zniknięcie Karinki, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Siostra Basen ma straszny sen, w którym ktoś porywa Karinkę. Po przebudzeniu okazuje, że lekarka naprawdę zniknęła. Ordynator Łubicz zarządza śledztwo. Wyznacza Kidlera na głównego śledczego. W dochodzeniu mógłby mu pomóc Wstrząs, ale ten jest obrażony na Kidlera. Mężczyzna odmawia współpracy i oświadcza, że zeznania może składać za pośrednictwem telefonu. Tymczasem siostra Basen dowiaduje się od Wojtusia, że pierwszy raz w życiu dostał szóstkę z matematyki. Obydwoje z mężem są dumni ze swojego synka. Nie przejmują się tym, że na kartce z oceną jest inne nazwisko. Śledztwo w sprawie zniknięcia Karinki utyka w martwym punkcie. Słowikowski udostępnia swojego psa, który ma odnaleźć zaginioną.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:30 Daleko od noszy: Prześladowca Kraśnika, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Doktor Kraśnik jest przekonany, że śledzi go nieznajomy mężczyzna. Zakazuje siostrze Basen udzielania o nim informacji obcym ludziom. Gdy w recepcji pojawia się niejaki Wigoń, wielbicielka doktora Kraśnika zaprzecza w pierwszej chwili, że go zna. Tymczasem Łubicz wzywa doktora Kidlera. Ten jest pewien, że ordynatorowi chodzi o jego ostatnie ekscesy alkoholowe. Jednak Łubicz poleca doktorowi prowadzenie bloga Ordynatora. Ma w nim znaleźć się to, o czym mówi się w szpitalu – w szczególności na temat Łubicza. Wkrótce okazuje się, że Wigoń nie miał w stosunku do doktora Kraśnika złych zamiarów. Zachwycił się tylko jego szybkością mówienia i chce go zatrudnić w reklamie.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.110 Rafał rzucił Dorotę Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Rafał rzucił Dorotę Cały szpital zaczyna się wzruszać losami bohaterów popularnej telenoweli „Wichry przeznaczenia”, Rafała i Doroty. Wszyscy płaczą i popadają w depresję. Nawet skłóceni doktor Wstrząs i siostra Basia wyjątkowo łączą się w smutku. Jedynie Ordynator przejmuje się wyłącznie swoim rozbitym samochodem, którego nie może naprawić. Każdy z zakładów blacharskich odmawia przyjęcia auta Łubicza w najbliższym czasie. Okazuje się jednak, że w tym również maczają palce... Rafał i Dorota!   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007
15:30 Daleko od noszy, odc.111 Las Vegas w promocji Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Las Vegas w promocji Szpitalowi grozi likwidacja. Wszyscy pacjenci uciekają bowiem do konkurencji, oferującej liczne atrakcje. Cały zespół debatuje nad ratowaniem szpitala. Na najbardziej „atrakcyjny” pomysł wpada doktor Karinka, która zgłasza propozycję tańców erotycznych dla pacjentów. Niestety, żadna z pań z personelu nie kwalifikuje się do ich wykonywania. Dlatego powstaje alternatywny plan wylosowania dla jednego z pacjentów wycieczki do Las Vegas. Nadzór nad losowaniem przejmuje jednak Ordynator.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007

2018-11-22

02:20 Daleko od noszy : Brylant z ogonkiem, sez. 4, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Pielęgniarki znajdują w magazynku pogryzione bandaże i dziurawe powłoki na poduszki. W szpitalu najwyraźniej grasuje szczur. Siostra Basen postanawia zawiadomić odpowiednie służby i dzwoni do agencji… „Czarodziejski flet”.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Pojedynek w ciemności , sez. 4, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Wstrząs proponuje Kidlerowi interes. Wkrótce ma odbyć się walka bokserska o Złoty Pas między Waldkiem Momotem a czarnoskórym Słoweńcem Nhuko. Wstrząs i Kidler organizują totalizatora na tę walkę, a prowizja od zakładów będzie ich zyskiem.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Jeden dzień demokracji , sez. 4, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala przychodzi rozporządzenie z Unii Europejskiej. Przez jeden dzień stanowisko Ordynatora ma objąć pacjent.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
09:55 Daleko od noszy: Który ojciec, która matka?, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W szpitalu zjawia się tajemniczy nieznajomy, który nazywa pielęgniarki "mamusiami". Wkrótce ordynator Łubicz zauważa, że jest on niezwykle podobny do jego dziadka Atanazego. Tymczasem doktor Basen postanawia dorobić w prywatnej klinice jako znachor. W przebraniu zaczyna przyjmować klientów. Jedną z pierwszych osób, które go odwiedzają, jest siostra Basen. Kobieta, nie zdając sobie sprawy z kim rozmawia, prosi go o zioła na zwiększenie popędu seksualnego u jej męża. Pielęgniarka ma także problemy z synem Wojtusiem, który nie zdał do następnej klasy tylko po to, by dotrzymać towarzystwa atrakcyjnej koleżance...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:25 Daleko od noszy: Paraliż pana ordynatora, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Nowak trafia na salę operacyjną. Mężczyzna ma nadzieję, że w końcu zostanie w pełni wyleczony. Doktor Basen, chcąc dorobić do pensji, przyjmuje pacjentów po godzinach pracy. Jest przemęczony. Wkrótce dowiaduje się, że sanitariusz Sławikowski i jego kolega Rysiek prowadzą intratny biznes. Lekarz jest zazdrosny o ich sukces. Ordynator Łubicz kupuje nowy samochód. Wkrótce zostaje całkowicie sparaliżowany i nie może się cieszyć nowym nabytkiem. Doktor Basen próbuje mu pomóc, stosując nowatorskie metody leczenia.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.112 Kompletna amneszja Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Kompletna amnezja Dziwne przypadłości dotknęły naraz dwóch lekarzy. Doktor Basen leży nieprzytomny w dniu swoich imienin. Za to doktor Kidler jest wprawdzie przytomny, ale dotknęła go kompletna amnezja. Nie poznaje nikogo a opowieści o swoim dawnym życiu przyjmuje z przerażeniem. Ordynator wietrzy w ich zachowaniu spisek, mający pozbawić go posady. Obydwu lekarzy odizolowano na osobnej sali. Dopiero tam dochodzi do wyjaśnienia zagadki.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007
15:30 Daleko od noszy, odc.113 Nieduży z wąsikiem Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Nieduży z wąsikiem Doktor Karinka podejrzewa swojego narzeczonego o zdradę. Dlatego, aby móc go śledzić, prosi Ordynatora o zwolnienie z dyżuru. Łubicz wyraża zgodę, ale w zamian chce, aby Karinka, dzięki swoim kontaktom, zdobyła rysopis specjalnego kontrolera z Ministerstwa. Pani Doktor wywiązuje się ze swojego zadania. Kontroler ma być nieduży z wąsikiem. Ordynator zarządza specjalne względy dla niedużych pacjentów z wąsikiem.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007

2018-11-23

02:20 Daleko od noszy : Kidler się żeni , sez. 4, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): W szpitalu pojawił się filmowiec. Szuka odtwórcy do reklamy pewnego środka farmaceutycznego. Szansę ma każdy lekarz, toteż każdy chce się zaprezentować przed filmowcem z jak najlepszej strony.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Terapia zbiorowa, sez. 4, odc. 16 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator zaniepokojony jest zachowaniem swoich podwładnych. Wszyscy stali się bardzo nerwowi. Ordynator postanawia więc odpowiedzieć na ogłoszenie, jakie znalazł w „Świecie Medycyny”.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Tylko dla Pań, sez. 5, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Silne lobby na rzecz równouprawnienia kobiet, jakie działa na szczytach władzy, swoim zasięgiem dosięgło również szpital Ordynatora Łubicza. Szpital pozbywa się wszystkich pacjentów rodzaju męskiego, jak również męskiej części personelu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
09:55 Daleko od noszy: Komputeryzacja szpitala, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ordynator wprowadza nowe zalecenia dotyczące traktowania pacjentów. Odtąd lekarze muszą poważnie odnosić się do chorych. Podczas jednej z operacji pacjent wzywa Łubicza i prosi go, by traktował go tak, jak kiedyś. W zamian proponuje łapówkę w postaci nowoczesnego sprzętu komputerowego. Lekarz się zgadza. Wkrótce doktorzy dostają laptopy. Niestety, nie używają ich do celów służbowych, co nie uchodzi uwadze ordynatora. Tymczasem Kidler chce przeprosić doktora Wstrząsa za swoje zachowanie. Gdy znajduje w ciele pacjenta wodoszczelny zegarek, od razu pędzi wręczyć go w prezencie koledze. Siostra Basen sięga po niekonwencjonalne metody, by uwieść doktora Kraśnika.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:25 Daleko od noszy: Doktor Doberman, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ordynator przekonuje się do medycyny alternatywnej. Postanawia zatrudnić w szpitalu doktora Basena, który już wcześniej zajmował się znachorstwem. Żeby zwiększyć jego skuteczność nadaje mu pseudonim "Profesor Doberman". Tymczasem podczas prześwietlenia jednego z pacjentów, lekarze wykrywają u niego ogromnego guza. Boją się mu o tym powiedzieć, gdyż jego żona pracuje w wydziale komunikacji i może załatwić dowolne numery rejestracyjne. Wszyscy zaczynają zgłaszać się do chorego z propozycjami haseł, jakie chcieliby umieścić na tablicach swoich aut. Mężczyzna w nadziei na lepsze traktowanie obiecuje wszystko załatwić. Problemy pojawiają się, gdyż żona postanawia od niego odejść. Tymczasem "Profesor Doberman" ma zająć się jego przypadkiem. Dzięki temu, że zna on tajemnicę prześwietlenia, szybko zyskuje sławę niezwykle skutecznego znachora.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.114 Drugi Tytuł Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Drugi tytuł Ministerstwo postanowiło przeprowadzić reorganizację. Od tej pory szpitale mają się dzielić na klasę A i B. W klasie A, lepiej dofinansowanej, każdy z lekarzy musi mieć drugi tytuł. Wszyscy doktorzy na gwałt szukają więc drugiego tytułu. Karinka postanawia zostać miss i intensywnie przygotowuje się do wyborów. Doktor Basen chce być mistrzem kuchni, a doktor Kidler sztukmistrzem. Problem pojawia się, gdy wychodzi na jaw, o jaki konkretnie drugi tytuł chodzi...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007
15:30 Daleko od noszy, odc.115 Gwiazda reklamy Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Ordynator Łubicz zrobił się nagle dla wszystkich niesłychanie miły. Wkrótce wychodzi na jaw, co jest tego powodem. W szpitalu ma być kręcona reklama. Ordynator dowiedział się swoimi kanałami, że jej reżyser posiada „na miejscu” swojego agenta. Ten szpiega ma mu donieść, kto się nadaje do gry w reklamie. Cały personel odkrywa w sobie ukryte talenty aktorskie. Każdy chce dostać wymarzoną rolę.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007

2018-11-24

02:20 Daleko od noszy : Węgierski łącznik, sez. 5, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Wstrząs poznaje kobietę i umawia się z nią na kolację. Pech chciał, że owa piękność jest narodowości węgierskiej i poza swoim językiem nie znała innego; podobnie zresztą, jak dr Wstrząs.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Los na loterii, sez. 5, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Wstrząs przeszedł metamorfozę – jeszcze wczoraj zachowywał się normalnie: oko zgaszone a twarz grabarza na emeryturze, natomiast dziś zęby mu błyszczą w uśmiechu, całuje obcych ludzi.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Najlepszy przyjaciel, sez. 5, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Niespodziewany atak bólu, w okolicach wyrostka, obezwładnił Dr Kidlera. Na próżno mu było szukać pomocy u swoich kolegów z macierzystego szpitala. Osamotniony w swoim cierpieniu, podjął desperacką próbę operacji na własnym ciele.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-11-25

02:20 Daleko od noszy : Pacjent, zwany Ordynatorem, sez. 5, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): W swojej kilkudziesięcioletniej karierze lekarskiej i menadżerskiej, Ordynator Lubicz czegoś takiego jeszcze nie doświadczył. Dr Kidler próbował się z nim spotkać sześciokrotnie, by porozmawiać o swoich finansach, za każdym razem bezskutecznie.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Leczenie eksperymentalne, sez. 5, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator Lubicz zapewniony przez Panią Psycholog o wysokiej skuteczności psychoterapii, również w swojej placówce – na razie jako eksperyment zaczął stosować hippoterapię. Na pozór wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Wiedźmin i bestia, sez. 5, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szpital został opanowany przez Bestię, a jej wcielenia są różne. Nad doktorem Basenem, który został wciągnięty w misternie uknutą intrygę, zbierają się czarne chmury.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-11-26

02:20 Daleko od noszy : Taniec z wyjazdami , sez. 5, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szansa to dla szpitala niebywała, zaprezentować ogółowi swój kunszt i dorobek, od lat szlifowany warsztat. Swój akces zgłosiły już renomowane szpitale z Monachium, Sofii, Marsylii, nawet Manchester United się zgłosił.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Ostatnie dwanaście godzin, sez. 5, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator, niedościgniony twórca genialnych idei, wpada na pomysł, aby zorganizować gabinet osiągnięć szpitalnych. Na pierwszy ogień idzie Wojtuś Basen, który według zapewnień rodziców posiada niezwykłe, ptasie zdolności.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Powrót Karinki, sez. 5, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do serialu powraca Ania Przybyszewska jako przeurocza dr Karinka. Ostatnie 12 miesięcy z życia dr Karinki było niczym scenariusz thrillera. Wszystko zaczęło się od romansu z pewnym śniadym Cyganem.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
09:55 Daleko od noszy: Delegacja do Indii, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W szpitalu ma zjawić się delegacja indyjskich lekarzy. Siostra Basia cieszy się, że będzie miała okazję poznać kogoś o urodzie zbliżonej do bollywoodzkich gwiazdorów. Niestety, okazuje się, że wycieczka zagranicznych gości nie dojdzie do skutku. W zamian grupa urzędników z ministerstwa uda się do Indii, zabierając ze sobą troje pracowników szpitala. Rozpoczyna się ostra rywalizacja o udział w wycieczce. Każdy stara się udowodnić swoje związki z Indiami. Doktor Kraśnik zapewnia, że płynnie mówi po indyjsku, siostry Basen i Basia dumnie przechadzają się z wielkimi kropkami na czole, z kolei Kidler, chcąc być oryginalnym, przebiera się... w strój podhalański. Doktor Basen początkowo sądzi, że wyprawa jest do Indianii i udaje Apacza. Gdy w końcu personel wyprowadza go z błędu, postanawia zostać fakirem.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:25 Daleko od noszy: Pamięć absolutna, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W szpitalu zjawia się właściciel pewnej firmy farmaceutycznej, która wyprodukowała krople na pamięć absolutną. Za drobną opłatą proponuje ordynatorowi przeprowadzenie badań klinicznych. Łubicz zgadza się i zaczyna testować działanie preparatu na sobie. Wkrótce przepisuje go pozostałym lekarzom. Efekty jego działania są zaskakujące. Wstrząs i Kidler przypominają sobie, że mają niezałatwione spory z czasów wspólnej nauki w podstawówce i postanawiają je rozwiązać przy pomocy pojedynku na pięści. Kraśnik i Słowikowski ustalają w końcu, ile pieniędzy są sobie winni. Siostra Basen nagle odkrywa, że pamięta wszystko, czego nauczyła się w szkole i zaczyna edukować Wojtusia. Z kolei jej mąż, udzielając porady znachorskiej, rozpoznaje oszusta, który kiedyś ukradł całe jego oszczędności. Łubicz zadowolony z efektów działania kropel, postanawia poinformować o tym ministerstwo. Ordynator liczy na medal i awans na wysokie stanowisko.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.116 Afrykańska Królowa Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Doktor Wstrząs otrzymuje list z Afryki. Król Nhutu pisze do niego, że zgodnie z zawartą dwadzieścia lat wcześniej umową, wysyła mu w prezencie swoją dorosłą córkę. Wstrząs jest przerażony, bo cała królewska rodzina waży po dwieście kilo sztuka. W tym czasie jego była żona, Basia, poczuła, że jej zegar biologiczny wybija ostatnie minuty. Dlatego postanawia mieć z Wstrząsem dziecko. Niestety, jej były mąż, w związku z zaistniałą sytuacją, jest zdecydowanie przeciwny dalszej prokreacji.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007
15:30 Daleko od noszy, odc.117 Jedną nogą w Anglii Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Jedną nogą w Anglii Do Basi przychodzi zaproszenie z Anglii od jej kuzyna. Warunek jest jeden: musi przybyć ze swoim mężem. Dlatego państwo Wstrząs zakopują na jakiś czas topór wojenny i przygotowują się do wspólnego wyjazdu. Doktor Kidler, nie mogąc znieść czyjegoś szczęścia, zaczyna kopać dołki pod świeżo pogodzonymi małżonkami. W sukurs przychodzi mu Ordynator Łubicz. Dzięki pomocy nowozatrudnionej pielęgniarki postanawia nie dopuścić do wyjazdu Wstrząsa.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007

2018-11-27

02:20 Daleko od noszy : Chce być brzydka, sez. 5, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Jest tylko jedno miejsce na świecie, gdzie wszystko jest postawione na głowie. Tym miejscem jest oczywiście szpital Ordynatora Lubicza.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Euro Parkingowy GANDERA, sez. 5, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szpital Ordynatora Lubicza jest miejscem niespotykanych w świecie awansów społecznych i zawodowych. Dotychczasowy parkingowy zostaje zastępcą ordynatora szpitala, w czym oczywiście nie przeszkadza mu brak jakiegokolwiek wykształcenia.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Zapomniany pacjent, sez. 5, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Na spokojne życie, a szczególnie rachunkowość szpitala kładzie się cień… Nie zgadza się ilość wydawanych posiłków, nie zgadzają się zmiany zużytej pościeli. Ordynator podejmuje błyskawiczną i jedyną słuszną decyzję – uruchamia tajnego agenta.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
10:00 Daleko od noszy: Flachą w czachę, sez. 2, odc. 9 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Kidler zjawia się w pracy w nie najlepszej formie. Poprzedniego wieczora miał zamiar zabawić się w klubie, ale z powodu odbywającego się tam wesela poszedł do domu, gdzie z nerwów nie mógł zasnąć. Rano udało mu się jednak dostać na imprezę i wypić za zdrowie pary młodej. Podczas zabawy doszło do wypadku. Panna młoda została uderzona butelką w głowę i ma amnezję. W efekcie nie rozpoznaje swojego świeżo poślubionego męża. Tymczasem z wizytą do Ordynatora wybiera się jego kuzynka Wiktoryna. Łubicz jest przekonany, że chodzi o pieniądze ze spadku po dziadku Waldemarze, z których do tej pory się nie rozliczył. W strachu przed utratą majątku proponuje doktorowi Basenowi zamianę ról, by wykazać przed kuzynką, jak mało zarabia. Wkrótce okazuje się, że krewna przyjechała poinformować Łubicza o całkiem nowym spadku, po kuzynce Kwirynie. Aby go otrzymać, ordynator musi spełnić jeden nietypowy warunek.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:30 Daleko od noszy: Wściekłe zwierzę, sez. 2, odc. 10 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ordynator po rozmowie z Alicją postanawia przekształcić szpital w klinikę weterynaryjną. Lekarze są zachwyceni, gdyż spodziewają się sporych podwyżek. Zachęceni zmianami wybierają sobie dodatkowe specjalizacje. Doktor Kraśnik staje się ekspertem od drobiu, a salowy Basen od motyli. Tymczasem Wiktoryna coraz lepiej radzi sobie w roli asystentki profesora Dobermana. Kobieta ma niezwykły dar wyczuwania ludzkiej aury, który przydaje się przy wykrywaniu kłamstwa. Jej umiejętność przydaje się przy stawianiu diagnozy, ale doktor Basen nie jest z tego powodu zadowolony. Jego żona martwi się nocnymi wypadami męża. Jest przekonana, że ją zdradza.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.118 Wielkie polowanie Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Wielkie polowanie Ordynator w ramach „wdzięczności pacjenckiej” otrzymuje upolowane dzikie zwierzę. Niestety, trofeum myśliwskie okazuje się „niedostrzelone” i ucieka. Wkrótce w szpitalu pojawiają się ofiary tajemniczego pogryzienia. Rozpoczyna się wielkie polowanie. W tym czasie siostra Basia postanawia „zapolować” na byłego męża. Chcę z niego zrobić ojca swojego przyszłego dziecka.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007
15:30 Daleko od noszy, odc.119 Sensacyjna kwarantanna Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Sensacyjna kwarantanna Lekarze wykrywają w szpitalu ognisko nowej, niebezpiecznej choroby. Objawia się ona atakami furii, demolowaniem sprzętów, biciem głową o ścianę, podłogę, a czasami nawet o sufit (w przypadku niskich pomieszczeń). Jej nosicielką jest siostra Basen. Wkrótce zakażeniu ulega także doktor Wstrząs. Obydwoje zostają zamknięci w izolatce. Ordynator powiadamia o wykryciu epidemii przełożonych i media.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007

2018-11-28

02:20 Daleko od noszy : Najlepszy przyjaciel, sez. 5, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Mściciel w masce , sez. 5, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szpitalny Casanova – Dr Kidler – zniewala kolejne niewieście serca. Wybitny specjalista zmienia się nie do poznania – czują to wszyscy przebywający w jego otoczeniu, a w szczególności dr Wstrząs i dr Basen.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Żywy test , sez. 6, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Personel szpitala wpada w popłoch na wieść, że z Brukseli przyślą do nich wkrótce prawdziwego chorego i przesympatyczni bohaterowie tego serialu będą musieli sami zdiagnozować, co mu dolega.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
10:00 Daleko od noszy: Sekstaśmy Kolina F., sez. 2, odc. 11 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do szpitala trafia słynny aktor Przemo Złocień, znany z tego, że gra jednocześnie w 11 serialach. Na planie jednego z nich nabawił się amnezji i nie pamięta, kim jest ani jak trafił na oddział. Z Los Angeles przychodzi paczka. Salowy Basen sądzi, że to zaległy Oscar, który powinien otrzymać dawno temu, jednak wieszczka Wiktoryna wyczuwa złą energię płynącą z paczki. Siostry na recepcji przekonują się, że w środku znajdują się ubrania doktor Karinki oraz przesłana przez nią płyta. Sądzą, że to nagrane z myślą o nich pozdrowienia, jednak okazuje się, że na płycie nagrano filmik z seksualnymi dokonaniami niejakiego Colina F. Wkrótce sam zainteresowany zjawia się w szpitalu, by odzyskać płytę.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:30 Daleko od noszy: Cud nad Wisłą, sez. 2, odc. 12 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Kidler wybiera się na kolację do "Kolorowej". Niestety, zostaje uwięziony w windzie. Niewiele brakuje, by pechowiec umarł z głodu między kuchnią a restauracją. Doktor Kraśnik i sanitariusz Słowikowski propagują w szpitalu nową grę pieniężną, której zasady zna tylko ten pierwszy. Ma nadzieję, że przy odrobinie szczęścia uda się zarobić na pacjentach duże pieniądze. Tymczasem w klinice dochodzi do serii niezwykłych zdarzeń. Doktor Kidler twierdzi, że miał spotkanie z pozaziemską cywilizacją, a na oddziale pojawiła się kosmitka.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.120 Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Bank Pana Wigonia Siostra Basen zdobywa „absolutnie pewną” informację, że szpital ma zostać zamieniony na bank. Wśród personelu wybucha panika. Każdy z niepokojem rozmyśla nad swoim dalszym losem. Dr Kidler postanawia zostać osobistym lekarzem jakiegoś zdrowego człowieka, co zapewni mu niewielki wymiar pracy. Doktor Basen chce „ulec wypadkowi” w trakcie przerabiania budynku na bank i uzyskać wysokie odszkodowanie. Wkrótce do szpitala przybywa domniemany nowy właściciel, pan Wigoń, razem ze swoją ekipą i sytuacja wymyka się spod kontroli.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007
15:30 Daleko od noszy, odc.121 Wełniany interes Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Wełniany interes Siostra Basen, robiąc na drutach szalik z wełny dla Wojtusia, rozpacza, że zapłaciła aż sześćdziesiąt złotych za bilet na zwykłą operę za trzy grosze. Powstającym szalikiem wyraża zainteresowanie Ordynator Łubicz. Proces jego powstawania naprowadza go na pomysł nowej terapii dla pacjentów, dzięki której będzie mógł zarobić dużo pieniędzy. Od tej pory chorzy mają bez przerwy robić szaliki na drutach, co ma im pomóc we wszelkich dolegliwościach. Niestety, wełniany interes okazuje się mało rentowny. Ale nie dla wszystkich. Jedyną osobą, która na nim świetnie zarabia, jest doktor Kidler.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007

2018-11-29

02:20 Daleko od noszy : Bardzo męskie imię, sez. 6, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Karinka zakochała się na zabój, jednak nie może sobie przypomnieć imienia ukochanego, podobnie jak i Jego wyglądu. Ale na pewno jest wyjątkowy, bardzo męski i również męskie ma imię.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Człowiek z lasu, sez. 6, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator postanawia przeprowadzić eksperyment i nakazuje całemu personelowi zwracać się do siebie po imieniu. Ma jednak problem, bo od wielu lat wszyscy zwracali się do niego per „panie Ordynatorze” i zapomniał, jak ma… na imię.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Trzecie oko, sez. 6, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator Łubicz podejrzewa, że kobieta, z którą się ostatnio związał, ma kochanka. Zleca doktorowi Kidlerowi jej obserwację. Ten przygotowuje się do tego zadania na terenie szpitala, śledząc na próbę pielęgniarki.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
15:00 Daleko od noszy, odc.122 Piekielnie zdolny chłopczyk Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Piekielnie zdolny chłopczyk Siostra Basen przypadkowo porywa małego chłopca i przyprowadza go do szpitala. Dziecko okazuje się być nadzwyczaj uzdolnione. Naprawia spłuczkę w ubikacji oraz przeprowadza ciekawe eksperymenty chemiczne. W tym czasie w mediach jest głośno o pirotechniku, który zakrada się do szpitali i podkłada tam bomby własnej produkcji. Ordynator zostaje wezwany do ministerstwa. Zastępujący go Wstrząs znajduje podejrzany pakunek wyprodukowany przez małego geniusza.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007
15:30 Daleko od noszy, odc.123 Siostra Karinki Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Siostra Karinki W Londynie zmarła bezdzietnie ciotka Karinki. Dlatego pani doktor wybiera się do Anglii na pogrzeb i otwarcie testamentu. Nie jest jednak wyłączną spadkobierczynią, gdyż posiada rodzoną siostrę. Tuż przed wyjazdem do Londynu siostra Karinki ma się zjawić w szpitalu. Na jej przybycie ostrzy sobie zęby doktor Kidler. Lecz nie tylko jego zaskakuje, kim jest najbliższa krewna Karinki. Co gorsza, wydaje się, że sama pani doktor ma zamiar pójść w ślady swojej siostry.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007

2018-11-30

02:20 Daleko od noszy : Niewidzialny pacjent, sez. 6, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do Ordynatora zgłasza się Niewidzialny Pacjent, który chciałby z powrotem odzyskać zauważalny wygląd. Łubicz obiecuję go wyleczyć.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Urlop pełnopłatny , sez. 6, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Cały szpital przygotowuje się do sezonu urlopowego. Doktor Kidler i Karinka chcą wyjechać w góry, a siostry Basen i Basia planują wspólny wyjazd na Mazury.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Linie papilarne , sez. 6, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): W szpitalu pojawia się niebezpieczny bandyta, który nieopatrznie pozostawił swoje linie papilarne na miejscu przestępstwa.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
15:00 Daleko od noszy, odc.124 Jubileusz dr Basena Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Ordynator Łubicz dowiaduje się, że doktor Basen obchodzi jubileusz dziesięciolecia uzyskania dyplomu lekarskiego. Z tej okazji postanawia uczcić swojego podwładnego. Nakazuje wykonanie powiększenia dyplomu, by odpowiednio wyeksponowany zawisł na ścianie szpitalnego korytarza. W tym czasie państwo Basen żyją jednak swoimi problemami. Dowiedzieli się, że będą mieli wnuczka i muszą się odnaleźć w roli dziadków. Nawet nie podejrzewają, że prawdziwy kłopot dopiero przed nimi. Po powiększeniu dyplomu szacownego jubilata wychodzi na jaw pewien, skrzętnie skrywany przez niego sekret... .   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007
15:30 Daleko od noszy, odc.125 Roztańczony dr Wstrząs Logo ATM Rozrywka
Opis (streszczenie): Szpital dostaje unijne dotacje na kursy doszkalające dla pracowników. Ordynator Łubicz posyła na nie doktora Wstrząsa. Nakazuje równocześnie pozostałemu personelowi udzielanie wszechstronnej pomocy w kursach. Wkrótce cały szpital tańczy a doktor Wstrząs wybiera się w ramach szkolenia do Pragi i Miami. Te zagraniczne wojaże wzbudzają jednak zazdrość ordynatora. Przyszłość Rudolfa Wstrząsa, jako zawodowego tancerza, jest poważnie zagrożona...   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2007

2018-12-01

02:20 Daleko od noszy : Niebezpieczna zguba, sez. 6, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala zostaje przyjęty nieprzytomny Łowca, słynny podróżnik. Gdy odzyskuje świadomość okazuje się, że wśród jego bagażu był ukryty grzechotnik Gustaw. W szpitalu wybucha panika. Ordynator ogłasza stan alarmowy i rozpoczyna się wielkie polowanie.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Bliźniak Kidlera, sez. 7, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Kidler przegrał w karty większą sumę i ponownie znalazł się w finansowych tarapatach, usiłuje więc na prawo i lewo zdobyć pieniądze, potrzebne na spłatę „honorowego” długu. Robi to jak zwykle bez najmniejszych skrupułów, nie brzydząc się wyłudzeniem.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Lokale do wynajęcia, sez. 7, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Doktor Wstrząs przeżywa wstrząs. Jego ulubiony bar został zamknięty, a lokal zaadaptowany na poradnię dla anonimowych alkoholików. Ten fakt podsuwa Ordynatorowi pomysł, aby wynająć pomieszczenia szpitalne w celu podreperowania własnego budżetu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-02

02:20 Daleko od noszy : Maleństwo z Gwatemali, sez. 7, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ministerstwo postanowiło sprawdzić znajomość języków obcych wśród lekarzy. W stosownym formularzu najwięcej wpisał ich doktor Kidler, dlatego to on otrzymał od Ordynatora zaszczytne zadanie leczenia przez Internet maleństwa z Gwatemali.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Bankomat, sez. 7, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Pacjent Nowak trafił trójkę w „totolotka”. Po szpitalu rozchodzi się jednak wieść, że wygrał on bardzo duże pieniądze. To znacznie podnosi jego atrakcyjność w oczach płci przeciwnej.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Brat dziadka Wstrząsa, sez. 7, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala został przyjęty Kanadyjczyk polskiego pochodzenia, o nazwisku Dżons. Przybył on do kraju swoich przodków w poszukiwaniu wnuka swojego brata. Ma zamiar zapisać mu w spadku majątek.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-03

02:20 Daleko od noszy : Najstarszy Polak Świata, sez. 7, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala zostaje przyjęty Najstarszy Polak Świata. Szybko staje się zmorą personelu, bo nic mu się nie podoba. Nie można niestety ignorować jego skarg, gdyż z racji swojej „funkcji” zna wiele wpływowych osobistości.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Wyjazd do Afryki, sez. 7, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Z ministerstwa przychodzi polecenie, aby cały szpital udał się z roczną misją do Afryki. Cały personel, w ramach przyzwyczajania się, ma się do siebie zwracać „siostro” i „bracie”.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Kuchnia Pani Michaliny , sez. 8, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Na miejsce szefowej szpitalnej kuchni, która zatruła się jedzeniem własnej roboty, przychodzi pani Michalina. Od tego dnia radykalnie zmienia się jakość serwowanego menu. Wszyscy zajadają się stołówkowymi potrawami.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-04

02:20 Daleko od noszy : Sezon na starą miłość, sez. 8, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala przyjęto nowe pielęgniarki. Ich podstawową kwalifikacją ma być uroda. Ma ona spowodować wśród lekarzy ochotę na dłuższy pobyt na terenie szpitala. W jednej z pielęgniarek zakochuje się doktor Wstrząs.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Absolutny środek Europy , sez. 8, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator i doktor Kidler, oburzeni rozrzutnością Unii Europejskiej, sami postanawiają wyciągnąć stamtąd pieniądze. W tym celu „ustalają”, że w szpitalu znalazł się aktualnie absolutny środek Europy.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Rafał rzucił Dorotę, sez. 8, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Cały szpital zaczyna się wzruszać losami bohaterów popularnej telenoweli „Wichry przeznaczenia”, Rafała i Doroty. Wszyscy płaczą i popadają w depresję. Nawet skłóceni doktor Wstrząs i siostra Basia wyjątkowo łączą się w smutku.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-05

02:20 Daleko od noszy : Las Vegas w promocji , sez. 8, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szpitalowi grozi likwidacja. Wszyscy pacjenci uciekają bowiem do konkurencji, oferującej liczne atrakcje. Cały zespół debatuje nad ratowaniem szpitala.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Kompletna amnezja , sez. 8, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dziwne przypadłości dotknęły naraz dwóch lekarzy. Doktor Basen leży nieprzytomny w dniu swoich imienin. Za to doktor Kidler jest wprawdzie przytomny, ale dotknęła go kompletna amnezja.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Nieduży z wąsikiem, sez. 8, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Doktor Karinka podejrzewa swojego narzeczonego o zdradę. Dlatego, aby móc go śledzić, prosi Ordynatora o zwolnienie z dyżuru.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-06

02:05 Daleko od noszy : Drugi tytuł, sez. 8, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ministerstwo postanowiło przeprowadzić reorganizację. Od tej pory szpitale mają się dzielić na klasę A i B. W klasie A, lepiej dofinansowanej, każdy z lekarzy musi mieć drugi tytuł. Wszyscy doktorzy na gwałt szukają więc drugiego tytułu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:35 Daleko od noszy : Gwiazda reklamy, sez. 8, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator Łubicz zrobił się nagle dla wszystkich niesłychanie miły. Wkrótce wychodzi na jaw, co jest tego powodem. W szpitalu ma być kręcona reklama. Ordynator dowiedział się swoimi kanałami, że jej reżyser posiada „na miejscu” swojego agenta.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:05 Daleko od noszy : Afrykańska Królowa, sez. 8, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Doktor Wstrząs otrzymuje list z Afryki. Król Nhutu pisze do niego, że zgodnie z zawartą dwadzieścia lat wcześniej umową, wysyła mu w prezencie swoją dorosłą córkę. Wstrząs jest przerażony, bo cała królewska rodzina waży po dwieście kilo sztuka.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-07

02:20 Daleko od noszy : Jedną noga w Anglii, sez. 8, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do Basi przychodzi zaproszenie z Anglii od jej kuzyna. Warunek jest jeden: musi przybyć ze swoim mężem. Dlatego państwo Wstrząs zakopują na jakiś czas topór wojenny i przygotowują się do wspólnego wyjazdu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Wielkie polowanie, sez. 8, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator w ramach „wdzięczności pacjenckiej” otrzymuje upolowane dzikie zwierzę. Niestety, trofeum myśliwskie okazuje się „niedostrzelone” i ucieka. Wkrótce w szpitalu pojawiają się ofiary tajemniczego pogryzienia. Rozpoczyna się wielkie polowanie.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Sensacyjna kwarantanna, sez. 8, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Lekarze wykrywają w szpitalu ognisko nowej, niebezpiecznej choroby. Objawia się ona atakami furii, demolowaniem sprzętów, biciem głową o ścianę, podłogę, a czasami nawet o sufit (w przypadku niskich pomieszczeń). Jej nosicielką jest siostra Basen.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-08

02:20 Daleko od noszy : Bank Pana Wigonia, sez. 8, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Siostra Basen zdobywa „absolutnie pewną” informację, że szpital ma zostać zamieniony na bank. Wśród personelu wybucha panika. Każdy z niepokojem rozmyśla nad swoim dalszym losem.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Wełniany interes, sez. 8, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Siostra Basen, robiąc na drutach szalik z wełny dla Wojtusia, rozpacza, że zapłaciła aż sześćdziesiąt złotych za bilet na zwykłą operę za trzy grosze.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Piekielnie zdolny chłopczyk , sez. 8, odc. 16 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Siostra Basen przypadkowo porywa małego chłopca i przyprowadza go do szpitala. Dziecko okazuje się być nadzwyczaj uzdolnione. Naprawia spłuczkę w ubikacji oraz przeprowadza ciekawe eksperymenty chemiczne.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-09

02:20 Daleko od noszy : Siostra Karinki , sez. 8, odc. 17 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): W Londynie zmarła bezdzietnie ciotka Karinki. Dlatego pani doktor wybiera się do Anglii na pogrzeb i otwarcie testamentu. Nie jest jednak wyłączną spadkobierczynią, gdyż posiada rodzoną siostrę.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Jubileusz Dr Basena , sez. 9, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator Łubicz dowiaduje się, że doktor Basen obchodzi jubileusz dziesięciolecia uzyskania dyplomu lekarskiego. Z tej okazji postanawia uczcić swojego podwładnego.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Roztańczony Dr Wstrząs , sez. 9, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Szpital dostaje unijne dotacje na kursy doszkalające dla pracowników. Ordynator Łubicz posyła na nie doktora Wstrząsa. Nakazuje równocześnie pozostałemu personelowi udzielanie wszechstronnej pomocy w kursach.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-10

02:20 Daleko od noszy : Trzech młodych studentów , sez. 9, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Doktor Wstrząs udaje się w delegację po lekcje rumby. Po jego wyjeździe do szpitala ma przybyć trzech młodych studentów na staż. Ten fakt wzbudza duże zainteresowanie wśród żeńskiego personelu. W tym czasie doktor Kidler ulega poważnemu wypadkowi.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Ranny ptaszek, sez. 9, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do szpitala trafia ranny ptaszek. Siostra Basen wymusza na mężu, by podjął się jego operacji. Basen, były doktor, a obecnie salowy, zgadza się niechętnie. W tym czasie doktor Karinka skarży się Kidlerowi na natrętnego znajomego.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Cień leśnej góry, sez. 9, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Doktor Kidler wpada w tarapaty finansowe. Dla podreperowania swojego budżetu postanawia wynaleźć lekarstwo na wszystko. Kieruje się przy tym wskazówką, że każdy lek powinien brzydko pachnieć. Wkrótce w całym szpitalu zaczyna okropnie śmierdzieć.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-11

02:20 Daleko od noszy : Główna nagroda , sez. 9, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Zbliżają się urodziny doktora Wstrząsa. Ordynator Łubicz zarządza organizację imprezy na część jubilata. Pod nakrętką jednego z zakupionych na tę okazję napojów, znajduje się szczęśliwy los w loterii promocyjnej.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Cud nad urną, sez. 9, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Zbliżają się przyspieszone wybory. W szpitalu ma się mieścić obwodowa komisja wyborcza. W związku z tym Ordynatora odwiedza Ważny Urzędnik, który nakazuje mu wpłynięcie na właściwy wynik głosowania. Łubicz rozpoczyna agitację za „jedynie słuszną partią”.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Koncert Rolling Stonesów , sez. 9, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Ordynator pilnie poszukuje chętnych na źle płatny dyżur. Cały personel szpitala intensywnie wymiguje się od tego zajęcia. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy okazuje się, że dyżur ma się odbyć na koncercie Rolling Stonesów.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-12

02:20 Daleko od noszy : Opętał ją szatyn , sez. 9, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Siostra Basia zakochała się w szatynie o dźwięcznym pseudonimie Szpirytuz. Nie wypada jej jednak spotykać się z człowiekiem z nizin społecznych. Dlatego umówiła się z nim, że ją porwie w trakcie nocnej zmiany.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Dieta dr Kidlera , sez. 9, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Doktor Kidler w stanie wskazującym na spożycie powoduje duże straty w swoim ulubionym lokalu gastronomicznym. Wysokość rachunku, który musi zapłacić, przeraża go.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Sponsorzy , sez. 9, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Doktor Kidler i Wstrząs popadają w konflikt. Oświadczają Ordynatorowi, że nie zamierzają dłużej razem pracować. Aby dokonać wyboru, który z nich ma odejść, Łubicz wymyśla współzawodnictwo.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-13

02:20 Daleko od noszy : Prywatna prośba, sez. 9, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Do ordynatora Łubicza dzwoni z prywatną prośbą przyszły wiceminister. Brakuje mu sprzątaczki do mieszkania. Ordynator nie może odmówić prośbie tak ważnej osoby. Do wykonania zadania deleguje salowego Basena.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Nie brać czy nie dawać, sez. 9, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Siostra Basen ma kłopoty z edukacją Wojtusia. Po lekcji biologii, na której tłumaczono uczniom skąd się biorą dzieci, ledwo udaje jej się przekonać syna, że winę ponosi jednak bocian.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Jak Oni miauczą, sez. 9, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Dr Wstrząs otrzymuje zgodę Ordynatora na wyjazd do Irlandii, gdzie ma powstać reportaż o jego karierze tanecznej, gdy pojawia się niespodziewana przeszkoda na jego drodze do sławy.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-14

02:20 Daleko od noszy : Bakcyl hazardu, sez. 9, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): W szpitalu zaczyna grasować bakcyl hazardu. Jego głównym nosicielem staje się Ordynator Łubicz, ogrywający w karty każdego, kto ma do niego interes. Dlatego wkrótce Bakcyl opanowuje prawie wszystkich.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Sobowtór Karinki, sez. 10, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Cudowne prądy doktora Basena, sez. 10, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-15

02:20 Daleko od noszy : Ideał do reklamy, sez. 10, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Skłócarz i Godzilla , sez. 10, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Słynny polski lekarz , sez. 10, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-16

02:20 Daleko od noszy : Wielka Promocja, sez. 10, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Siła horoskopów, sez. 10, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Polowanie z sokołami , sez. 10, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-17

02:20 Daleko od noszy : Ukryte kamery , sez. 10, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Kuzyn i kuzynka, sez. 10, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Samobójstwo salowego Basena , sez. 10, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-18

02:20 Daleko od noszy : Powrót właściciela, sez. 10, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Tragedia w windzie, sez. 10, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Sensacja goni tragedię, sez. 11, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-19

02:20 Daleko od noszy : Czarna kaszelnica, sez. 11, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Stowarzyszenie porzuconych żon, sez. 11, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Nowa skóra profesora Wilczura, sez. 11, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-20

02:20 Daleko od noszy : Kidler pod ochroną, sez. 11, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Śniacz, sez. 11, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Białe szaleństwo, sez. 11, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Doktor Wstrząs prosi Łubicza o przysługę. Jego taneczna partnerka przybywa do miasta i szkoda jej pieniędzy na hotel. Ordynator godzi się przyjąć ją na oddział. Żąda w zamian pucharu z najbliższego turnieju tańca. Jednak partnerka Wstrząsa (w tej roli goś
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-21

02:20 Daleko od noszy : Wynalazek częściowo zepsuty, sez. 11, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Rodzina chwilowo zastępcza , sez. 11, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Niespodzianka na urodziny , sez. 11, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-22

02:20 Daleko od noszy : Hotel pod kroplówką , sez. 11, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Materiał na panią doktor , sez. 11, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Upiorny duch prywatyzacji , sez. 11, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-12-23

02:20 Daleko od noszy : Kryminalne zagadki szpitala , sez. 11, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Siła uczuć , sez. 11, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Więzy rodzinne, sez. 11, odc. 16 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

Audycje powiązane z Daleko od noszy

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Daleko od noszy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Daleko od noszy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Daleko od noszy.

Emisja w stacjach

Daleko od noszy można obejrzeć w:

Emisje w: ATM Rozrywka, Comedy Central Family, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info