Reklama
12:00 Trwa  Puchar Polski mężczyzn - ćwierćfinał ZAKSA Kędzierzyn Kożle - PGE Skra Bełchatów
14:30 Na żywo Puchar Świata, Antholz - sprint kobiet
11:00 Trwa  Liga włoska - Juventus - Chievo Verona
13:30 KSW
10:40 Trwa  Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Międzyzdrojach: Michał Cieślak - Jarno Rosberg 22.08.2015
13:55 KSW - KSW 45 (PPV) Philip De Fries - Karol Bedorf 06.10.2018
11:00 Trwa  Puchar Świata, Ruhpolding - bieg ze startu wspólnego kobiet
13:30 Liga włoska - Emma Villas Siena - Sir Safety Conad Perugia
11:00 Trwa  Liga Mistrzów - Lokomotiw Moskwa - Galatasaray Stambuł g.18.45 28.11.2018 PSP1
13:00 Liga Mistrzów - PSG - FC Liverpool g.20.50 28.11.2018 PSP1
14:30 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów - podsumowanie gr.G
15:00 Liga Mistrzów - AS Monaco - Club Brugge g.18.45 06.11.2018 PSP1
12:30 Trwa  Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów - podsumowanie gr.F
13:00 Liga Mistrzów - Lokomotiw Moskwa - Galatasaray Stambuł g.18.45 28.11.2018 PSP1
15:00 Liga Mistrzów - PSG - FC Liverpool g.20.50 28.11.2018 PSP1

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały Polsat Sport.

  • 24.01, 14:30 Puchar Świata, Antholz - sprint kobiet (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 24.01, 17:00 7. strefa - magazyn siatkarski (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 24.01, 18:30 1. liga - KPS Siedlce - UKS Mickiewicz Kluczbork (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 24.01, 20:30 Puchar Włoch w siatkówce - Azimut Leo Shoes Modena - Revivre Axopower Milano (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.01, 20:45 Euroliga - Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 24.01, 20:55 Puchar Francji - Amiens - Lyon (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 25.01, 09:20 Puchar Świata, St Motitz - mężczyźni (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 25.01, 13:00 Puchar Świata, St Motitz - kobiet (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 25.01, 14:20 Puchar Świata, Antholz - sprint mężczyzn (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 25.01, 17:30 Liga Siatkówki kobiet - DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 25.01, 17:30 Energa Basket Liga - Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 25.01, 19:30 Babilon MMA - Babilon MMA 7 Żyrardów - Michał Kita - Artur Głuchowski (Polsat Sport Fight) Godziny emisji
  • 25.01, 20:00 Babilon MMA (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 25.01, 20:30 Liga Siatkówki kobiet - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 26.01, 06:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 26.01, 07:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 26.01, 08:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 26.01, 09:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 26.01, 09:30 Puchar Świata, St Motitz - mężczyzni (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 26.01, 10:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Polsat Sport News) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały Polsat Sport.

  • 26.01, 15:20 Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, Blue Mountain (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 26.01, 17:30 Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, Tremblant (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 26.01, 21:50 Puchar Świata w snowboardzie, Moskwa (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 27.01, 00:00 Puchar Świata w snowboardzie, Seiser Alm (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 27.01, 12:00 Magazyn Atleci (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 27.01, 19:30 Puchar Świata w snowboardzie, Moskwa (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 27.01, 20:30 Liga włoska - Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 28.01, 20:00 Magazyn ligi holenderskiej (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 28.01, 20:00 Puncher Extra Time (Polsat Sport Fight) Godziny emisji
  • 28.01, 20:30 PUNCHER EXTRA TIME (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 29.01, 23:00 Magazyn koszykarski (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 30.01, 21:00 Liga włoska - Lazio - Juventus (Polsat Sport Extra) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały Polsat Sport znajdują się stacje: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Sport Premium 6 PPV.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info