Reklama
08:30 Trwa  Gala boksu zawodowego Tymex Boxing Night - Ewa Brodnicka - Janeth Perez
11:00 Na żywo CAFE FUTBOL
12:30 Liga Narodów kobiet - Tajlandia - Polska
08:30 Trwa  ATP250 Lyon - I półfinał
10:25 Na żywo Porsche Super Cup - wyścig
11:30 Trans World Sport
12:35 ATP250 Lyon - finał
10:10 Trwa  Premiera KOTV Classics - KO TV Classics 22.02.2019 - odc.8
11:00 KSW - KSW 48 Roman Szymański - Salahdine Parnasse 27.04.2019
10:07 Trwa  Energa Basket Liga - półfinały
11:00 Premiera flesh - serwis informacyjny
11:07 Energa Basket Liga - półfinały
12:00 Premiera flesh - serwis informacyjny
12:07 ATP World Tour Uncovered
12:50 Liga Narodów kobiet - Tajlandia - Polska
09:00 Trwa  Liga Mistrzów - 1/8 finału: FC Porto - AS Roma g.20.15 06.03.2019 PSP2
11:00 Liga Mistrzyń - Finał: Olympique Lyon - FC Barcelona 18.05.2019
Reklama
09:00 Trwa  Liga Europy - 1/8 finału: Dynamo Kijów - Chelsea Londyn g.18.45 14.03.2019 PSP2
10:30 Liga Mistrzów - Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA - Odcinek 3: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017)
11:00 Liga Europy - 1/8 finału: Inter Mediolan - Eintracht Frankfurt g.20.50 14.03.2019 PSP1
12:30 Liga Mistrzów - Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA - Odcinek 4: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały Polsat Sport.

  • 26.05, 10:25 Porsche Super Cup - wyścig (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 26.05, 11:00 CAFE FUTBOL (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 26.05, 14:45 1. liga żuzlowa - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.- KS ROW Rybnik SA (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 26.05, 14:55 Liga czeska - SK Slavia Praha - AC Sparta Praha (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 26.05, 15:00 RallyX - Wielka Brytania (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 26.05, 17:05 Hammer Series 2019 Stavanger (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 26.05, 19:45 Energa Basket Liga - półfinał Arka Gdynia - Anwil Włocławek, mecz 5 (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 27.05, 00:10 MLS - Sporting Kansas City - Seatlle Sounders FC (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 28.05, 09:15 Liga Narodów kobiet - Belgia - Korea (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 28.05, 13:15 Liga Narodów kobiet - Chiny - Tajlandia (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 28.05, 13:15 Liga Narodów kobiet - Rosja - Niemcy (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 28.05, 15:45 Hammer Series 2019 Tour of Norway - dzien 1 (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 28.05, 16:15 Liga Narodów kobiet - Bułgaria - Polska (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 28.05, 16:15 Liga Narodów kobiet - Turcja - Japonia (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 28.05, 19:15 Liga Narodów kobiet - Holandia - Brazylia (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 28.05, 19:45 Liga Narodów kobiet - Włochy - Dominikana (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 29.05, 10:15 Liga Narodów kobiet - Korea - Tajlandia (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 29.05, 13:15 Liga Narodów kobiet - Chiny - Belgia (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 29.05, 13:15 Liga Narodów kobiet - Japonia - Rosja (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 29.05, 15:45 Hammer Series 2019 Tour of Norway - dzien 2 (Polsat Sport News) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały Polsat Sport.

  • 26.05, 11:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 26.05, 12:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 26.05, 18:10 Magazyn Atleci (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 26.05, 19:40 KOTV Classics (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 27.05, 07:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 27.05, 08:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 27.05, 09:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 27.05, 10:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 27.05, 11:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 27.05, 12:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 27.05, 20:00 Liga Mistrzów - Magazyn ligi Mistrzów (Polsat Sport Premium 1) Godziny emisji
  • 27.05, 20:00 Puncher Extra Time (Polsat Sport Fight) Godziny emisji
  • 27.05, 20:30 Liga Europy - Magazyn Ligi Europy (Polsat Sport Premium 1) Godziny emisji
  • 27.05, 20:30 Magazyn GP Monaco (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 28.05, 07:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 28.05, 08:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 28.05, 09:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 28.05, 10:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 28.05, 11:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 28.05, 12:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały Polsat Sport znajdują się stacje: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Sport Premium 6 PPV.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info