Reklama
06:00 Trwa  Liga Siatkówki kobiet - DPD Leginovia Legionowo - BKS Profi Credit Bielsko-Biała
08:30 Magazyn Atleci
09:00 PlusLiga - GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel
06:00 Trwa  Liga holenderska - VVV Venlo - PSV Eindhoven
08:30 Liga włoska - Genua - Juventus
07:00 Trwa  MMA Prommac - MMA Prommac 2 Lublin Piotr Wawrzyniak - Antoni Chmielewski 27.06.2014
09:40 Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Ewa Brodnicka - Nozipho Bell 26.10.2018
07:07 Trwa  Fortuna 1. liga - Raków Częstochowa - Bruk Bet Termalica
08:00 Premiera flesh - serwis informacyjny
08:07 Fortuna 1. liga - Raków Częstochowa - Bruk Bet Termalica
08:30 Liga holenderska - VVV Venlo - PSV Eindhoven
09:00 Premiera flesh - serwis informacyjny
09:07 Liga holenderska - VVV Venlo - PSV Eindhoven
10:00 Premiera flesh - serwis informacyjny
10:07 Liga holenderska - VVV Venlo - PSV Eindhoven
07:00 Trwa  Liga Mistrzów - 1/8 finału: Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund g.20.50 13.02.2019 PSP2
08:30 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów - podsumowanie gr.E
09:00 Liga Mistrzów - 1/8 finału: Olympique Lyon - FC Barcelona g.20.50 19.02.2019 PSP2
07:00 Trwa  Liga Mistrzów - 1/8 finału: Ajax Amsterdam - Real Madryt g.20.50 13.02.2019 PSP1
08:30 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów - podsumowanie gr.A
09:00 Liga Europy - Salzburg - Napoli

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały Polsat Sport.

  • 21.03, 15:50 Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 - KAZACHSTAN - SZKOCJA (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 21.03, 16:00 ATP 1000 Miami Open - 1. runda (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 21.03, 16:20 Puchar Świata, Norwegia (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 21.03, 18:00 Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 - STUDIO (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 21.03, 18:00 ATP 1000 Miami Open - 1. runda (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 21.03, 19:00 ATP 1000 Miami Open - 1. runda (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 21.03, 19:00 7. strefa - magazyn siatkarski (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 21.03, 20:35 Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 - AUSTRIA - POLSKA (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 21.03, 20:35 Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 - Holandia - Białoruś (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 21.03, 20:35 Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 - Belgia - Rosja (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 21.03, 22:50 Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 - STUDIO (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 21.03, 23:00 ATP 1000 Miami Open - 1. runda (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 21.03, 23:30 Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 - MAGAZYN (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 22.03, 16:00 ATP 1000 Miami Open - 2. runda (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 22.03, 16:20 Puchar Świata, Norwegia (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 22.03, 17:30 Liga Siatkówki Kobiet - 1/4 finału Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 22.03, 18:00 ATP 1000 Miami Open - 2. runda (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 22.03, 20:00 Heraklesy polskiego MMA 2018 - Gala mmarocks.pl (Polsat Sport Fight) Godziny emisji
  • 22.03, 20:35 Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 - Anglia - Czechy (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 22.03, 20:35 Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 - Portugalia - Ukraina (Polsat Sport Extra) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały Polsat Sport.

  • 21.03, 08:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 21.03, 09:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 21.03, 10:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 21.03, 11:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 21.03, 12:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 21.03, 23:00 Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 - Macedonia - Łotwa (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 22.03, 07:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 22.03, 08:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 22.03, 09:00 Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 - Izrael - Słowenia (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 22.03, 09:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 22.03, 10:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 22.03, 11:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 22.03, 12:00 Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 - Słowacja - Węgry (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 22.03, 12:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 22.03, 14:00 Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 - Chorwacja - Azerbejdzan (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 22.03, 23:00 Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 - Bułgaria - Czarnogóra (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 23.03, 07:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 23.03, 08:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 23.03, 09:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 23.03, 10:00 flesh - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały Polsat Sport znajdują się stacje: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Sport Premium 6 PPV.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info