Reklama
20:00 Trwa  Na żywo Home Nations Series, Northern Ireland Open
23:55 WIADOMOŚCI EUROSPORTU
00:00 Major League Soccer - Play-off, ćwierćfinał, mecz 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA)
00:00 Puchar Świata, Wisła - kwalifikacje
01:00 Anatomy Of
01:30 Major League Soccer - Play-off, ćwierćfinał, mecz 2: Atlanta United (USA) - New York City FC (USA)
01:30 Home Nations Series, Northern Ireland Open
23:00 Trwa  Anatomy Of
23:30 Flame Catcher
00:00 Galeria Sław, Pjongczang
00:00 Home Nations Series, Northern Ireland Open
00:55 WIADOMOŚCI EUROSPORTU
01:00 Home Nations Series, Northern Ireland Open
01:25 WIADOMOŚCI EUROSPORTU
01:30 Watts

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały Eurosport.

  • 16.11, 06:00 Chiny - Etap 3 (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 16.11, 12:00 Grand Prix, Puchar Rosji - Soliści, program krótki (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 16.11, 12:45 Home Nations Series, Northern Ireland Open (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 16.11, 14:00 Grand Prix, Puchar Rosji - Taniec krótki (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 16.11, 16:00 Home Nations Series, Northern Ireland Open (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 16.11, 17:45 Puchar Świata, - studio (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 16.11, 18:00 Puchar Świata, Wisła - kwalifikacje (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 16.11, 18:55 Puchar Świata, - studio (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 16.11, 19:45 Mecz towarzyski, Do lat 21 - Niemcy - Holandia (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 16.11, 19:45 Home Nations Series, Northern Ireland Open (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 17.11, 06:00 Chiny - Etap 4 (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 17.11, 07:00 Makao, Makao (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 17.11, 08:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Mężczyźni, faza grupowa: Szwecja - Szwajcaria (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 17.11, 10:00 Puchar Świata, Levi, Kanada - Slalom kobiet, 1. przejazd (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 17.11, 11:30 Grand Prix, Puchar Rosji - Soliści, program dowolny (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 17.11, 13:00 Puchar Świata, Levi, Finlandia - Slalom kobiet, 2. przejazd (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 17.11, 13:45 Home Nations Series, Northern Ireland Open (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 17.11, 15:45 Puchar Świata, - studio (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 17.11, 16:00 Puchar Świata, Wisła - konkurs drużynowy (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 17.11, 18:00 Puchar Świata, - studio (Eurosport 1) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały Eurosport znajdują się stacje: Eurosport 1, Eurosport 2.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info