Reklama
09:00 Trwa  Na żywo MŚ kobiet, Dania - Faza grupowa: Szwecja - Rosja
08:30 Trwa  Na żywo Mistrzostwa Świata, Saitama, Japonia - Solistki, program krótki

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały Eurosport.

  • 20.03, 15:15 Nokere Koerse (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 20.03, 19:00 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Stany Zjednoczone - Szwecja (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 21.03, 08:00 Mistrzostwa Świata, Saitama (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 21.03, 10:15 Puchar Świata, Planica - Studio (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 21.03, 10:45 Puchar Świata, Planica - Kwalifikacje, skocznia mamucia (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 21.03, 12:10 Puchar Świata, Planica - Studio (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 21.03, 14:00 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Kanada - Rosja (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 21.03, 16:15 Puchar Świata, Oslo - Sprint kobiet 7,5 km (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 21.03, 18:15 Mecz towarzyski - U-21: Niemcy - Francja (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 21.03, 20:30 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Japonia - Szwajcaria (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 22.03, 09:30 Mistrzostwa świata, Saitama, Japonia - Solistki, program dowolny (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 22.03, 14:15 Puchar Świata, Planica - Studio (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 22.03, 14:30 Puchar Świata, Planica - Konkurs indywidualny, skocznia mamucia (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 22.03, 15:30 Bredene Koksijde Classic (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 22.03, 16:15 Puchar Świata, Planica - Studio (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 22.03, 16:30 Puchar Świata, Oslo (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 22.03, 18:15 Puchar Świata, Quebec, Kanada - Sprint techniką dowolną (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 22.03, 19:00 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Kanada - Dania (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 22.03, 20:05 Eurocup - Drugi mecz półfinałowy: Morabanc Andorra (Andora) - Alba Berlin (Niemcy) (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 22.03, 22:15 Wyścig Six-day, Manchester, Wielka Brytania - 1. dzień (Eurosport 1) Godziny emisji

Programy

Programy emitowane przez stacje telewizyjne w grupie Kanały Eurosport.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały Eurosport znajdują się stacje: Eurosport 1, Eurosport 2.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info