Reklama

Sport w TVP Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-08-19 12:54:36).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-08-19)

19:00-19:30 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:30-20:00 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:00-22:00 Gol Ekstra (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:35 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-20 (Wtorek)

22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-21 (Środa)

13:55-18:10 Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs szybkości (1) (relacja) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama
18:10-18:25 Koszykówka mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Holandia ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:25-20:35 Koszykówka mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Holandia Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:35-23:25 Liga Mistrzów - 4.runda kwalifikacji (1): Dynamo Zagrzeb - Rosenborg Trondheim Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:25-00:05 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-22 (Czwartek)

09:50-14:00 Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs drużynowy (1) (relacja) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:05-23:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-23 (Piątek)

11:15-11:30 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:30-12:20 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:20-12:35 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:35-13:20 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:20-14:00 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:00-17:15 Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged dz. 1 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:15-20:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 1 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:00-20:20 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Słowenia ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:10-20:20 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Słowenia ( studio ) Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
20:20-22:45 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Słowenia Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
20:20-22:45 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Słowenia Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:45-23:25 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-24 (Sobota)

10:15-11:15 Stan futbolu (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:15-11:30 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama
11:30-12:20 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:20-12:35 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:35-13:15 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:15-13:55 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:55-13:55 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2 (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:55-16:55 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:55-17:05 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2 (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:05-17:20 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:20-18:15 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:15-18:30 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:30-19:25 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:25-20:00 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:00-20:20 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Portugalia (studio) Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
20:00-20:20 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Portugalia ( studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:20-22:45 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Portugalia Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
20:20-22:45 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Portugalia Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:45-23:25 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-25 (Niedziela)

11:30-13:40 Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged dz. 3 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:40-14:30 Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs indywidualny (2A) (relacja) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:30-14:30 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3 (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:30-17:25 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:25-17:45 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3 (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:00-22:45 Lekkoatletyka - EAA Premium Meeting - Madryt Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:45-23:25 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-26 (Poniedziałek)

12:00-14:05 Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 2 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:55-20:00 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:00-22:00 Gol Ekstra (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:10-20:20 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina (studio) Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
20:20-22:50 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-27 (Wtorek)

12:00-14:05 Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 3 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-28 (Środa)

12:00-14:10 Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 4 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:40-17:20 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Belgia ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:05-17:20 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Belgia ( studio ) Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
17:20-19:35 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Belgia Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
17:20-19:35 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Belgia Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:35-20:55 Liga Mistrzów - 4.runda kwalifikacji (2): Ajax Amsterdam - Apoel Nikozja (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:55-23:25 Liga Mistrzów - 4.runda kwalifikacji (2): Ajax Amsterdam - Apoel Nikozja Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:25-00:05 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-29 (Czwartek)

09:55-13:50 Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - 1/2F (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:50-20:20 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Włochy ( studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:10-20:20 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Włochy ( studio ) Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
20:20-22:45 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Włochy Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
20:20-22:45 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Włochy Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:45-23:25 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-30 (Piątek)

10:50-13:00 Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - 1/2F (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:30-16:05 Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:35-17:50 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 1.kolejka: Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:50-20:15 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 1.kolejka: Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-08-31 (Sobota)

09:05-09:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Wenezuela ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
09:50-12:25 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Wenezuela Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
09:50-12:00 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Wenezuela Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
12:25-13:15 Stan futbolu (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:15-13:50 Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:50-14:40 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Chiny Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:40-14:55 Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:55-16:00 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Chiny Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:00-20:30 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:30-22:30 Kolarstwo - Mistrzostwa Świata MTB, Quebec, Kanada - cross mężczyzn Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:30-23:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-01 (Niedziela)

09:20-11:25 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Kanada - Australia Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:25-13:30 Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - WKKW, Luhmuhlen - skoki (relacja) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:30-15:00 Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (3) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:00-17:25 Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Belgii Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:25-17:50 Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:45-20:20 ( studio )Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/8 finału: Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:20-22:45 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/8 finału: Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:45-23:20 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-02 (Poniedziałek)

09:50-11:55 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wenezuela - Wybrzeże Kości Słoniowej Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:05-13:50 ( studio)Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Chiny - Polska Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:35-13:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Chiny - Polska (studio) Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
13:50-16:00 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Chiny - Polska Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
13:50-16:30 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Chiny - Polska Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:00-20:00 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:00-22:00 Gol Ekstra (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:35 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-03 (Wtorek)

10:20-12:30 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Niemcy - Dominikana Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:20-16:20 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: USA - Turcja Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:30-20:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Górnik Zabrze - Gwardia Opole Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-04 (Środa)

09:05-09:50 (studio) Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Polska Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
09:40-09:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Polska (studio) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
09:50-12:00 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Polska Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
09:50-12:30 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Polska Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:30-13:50 (studio) Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wenezuela - Chiny Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:50-16:15 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wenezuela - Chiny Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:15-19:45 Droga do EURO 2020 - zapowiedź (magazyn sportowy) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:45-20:20 (studio) Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/4 finału: Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:20-22:45 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/4 finału: Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:45-23:20 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-05 (Czwartek)

09:50-11:55 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Brazylia - Czarnogóra Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:20-15:30 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Litwa - Australia Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:20-20:20 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Przed meczem Słowenia - Polska Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:30-23:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-06 (Piątek)

09:30-12:30 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A1 - B2 (lub mecz Polaków) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:30-16:15 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: B1 - A2 (lub mecz Polaków) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:15-17:15 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Przed meczem Słowenia - Polska Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:20-20:40 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:30-20:35 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska (studio) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:35-23:00 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:40-23:30 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:30-00:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-07 (Sobota)

09:25-10:20 Stan Futbolu Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
10:20-12:30 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: E1 - F2 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:20-16:30 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: F1 - E2 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:30-17:30 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Przed meczem Polska - Austria Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:30-17:50 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:50-20:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:10-20:40 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Serbia - Portugalia ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:40-23:00 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Serbia - Portugalia Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:00-23:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-08 (Niedziela)

09:15-09:30 Lang Team Race - Bytów Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
09:30-12:10 Koszykówka - MŚ mężczyzn Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:10-12:20 Lang Team Race - Bytów Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:20-13:30 Lang Team Race - Bytów Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:30-15:45 KoszykówkaMŚ Męzczyzn Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:45-17:00 Wyścigi samochodowe F! Grand Prix Włoch Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:00-18:05 Siatkówka ME kobiet - mecz o 3 miejsce Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:05-18:20 (studio) Siatkówka ME kobiet - finał Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:20-20:40 Siatkówka ME kobiet - finał Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:40-23:00 PN - Eliminacje Euro 2020 -Szwecja - Norwegia Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:00-23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-09 (Poniedziałek)

11:20-11:25 Narodowy Dzień Tenisa (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:25-11:35 ORLEN Wyścig Niepodległości (reportaż) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:35-11:45 TAURON Festiwal Biegowy (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:45-12:35 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:35-12:40 Narodowy Dzień Tenisa (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:55-14:00 Kolarstwo - MTB - Mistrzostwa Świata, Lenzerheide - zjazd kobiet Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:20-14:25 Narodowy Dzień Tenisa (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:25-14:35 TAURON Festiwal Biegowy (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:35-18:15 Lekkoatletyka - Continental Cup, Ostrawa dz. 2 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:15-18:20 TAURON Festiwal Biegowy (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:35-20:55 Zapasy - Memoriał Pytlasińskiego Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:30-20:35 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria (studio) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:35-23:00 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria (I połowa) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-10 (Wtorek)

19:10-19:40 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:40-20:15 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:15-20:35 Piłka nożna - Liga Narodów: Portugalia - Włochy ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:35-23:30 Piłka nożna - Liga Narodów: Portugalia - Włochy Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:30-00:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-11 (Środa)

18:05-20:05 Piłka nożna - reprezentacja Polski - STUDIO Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:05-20:35 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Irlandia ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:35-23:30 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Irlandia Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:30-00:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-12 (Czwartek)

02:25-04:20 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Brazylia - Salwador Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:45-18:45 Liga Narodów-podsumowanie (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:45-19:20 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Kuba - Polska (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:20-22:00 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Kuba - Polska Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-13 (Piątek)

06:00-08:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Hiroszima - 2 runda (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
08:00-09:40 Tenis ziemny - Turniej WTA - Hiroszima - 2 runda (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
09:40-12:40 Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata, Płowdiw - Półfinały (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:20-15:50 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Portoryko - Polska (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:50-18:30 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Portoryko - Polska ( 1 set ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-14 (Sobota)

06:05-08:20 (set1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Hiroszima - 1/4F (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
08:20-10:10 set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Hiroszima - 1/4F (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:00-12:40 Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata, Płowdiw - Finały (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:40-19:45 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:45-20:05 Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ - Bolonia: Włochy - Polska ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:05-22:45 Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ - Bolonia: Włochy - Polska Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:45-23:25 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Logo TVP1 HD
Logo TVP2 HD
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry