Reklama

Sport w TVP Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2020-07-15 10:58:35).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2020-07-15)

17:40-18:45 Piłka nożna - II liga: 32 kolejka: Skra Częstochowa - Górnik Łęczna Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:45-19:50 Piłka nożna - II liga: 32 kolejka: Skra Częstochowa - Górnik Łęczna Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:50-20:20 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 36.kolejka: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:20-22:30 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 36.kolejka: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:30-00:15 GOL (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-16 (Czwartek)

16:00-17:00 ligaPL (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama
17:00-17:05 "Lekkoatletyczne czwartki. Orlen TVP Sport Cup" - skok o tyczce ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:05-18:50 "Lekkoatletyczne czwartki. Orlen TVP Sport Cup" - skok o tyczce Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:50-19:00 "Lekkoatletyczne czwartki. Orlen TVP Sport Cup" - skok o tyczce ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
21:00-22:00 RING TVP SPORT (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:35 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-17 (Piątek)

22:00-22:35 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-18 (Sobota)

11:05-12:10 Stan futbolu (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:35 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-19 (Niedziela)

11:15-11:20 Tenisowa niedziela: turniej WTA Finals 2015 w Singapurze - Finał: A.Radwańska - P.Kvitova ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:50-13:05 Tenisowa niedziela: turniej WTA Finals 2015 w Singapurze - Finał: A.Radwańska - P.Kvitova ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:05-13:20 Żużel - Ekstraliga 2010: Betard WTS Wrocław - Polonia Bydgoszcz ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:55-16:55 Wyścigi konne - Służewiec 2020 - Derby (relacja) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:55-17:20 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 37.kolejka: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:20-20:15 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 37.kolejka: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:15-22:15 GOL (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:15-23:00 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-20 (Poniedziałek)

19:05-20:05 ligaPL (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-21 (Wtorek)

22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-22 (Środa)

22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-23 (Czwartek)

17:00-17:05 "Lekkoatletyczne czwartki. Orlen TVP Sport Cup" - skok wzwyż ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:05-19:05 "Lekkoatletyczne czwartki. Orlen TVP Sport Cup" - skok wzwyż Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
21:05-22:00 RING TVP SPORT (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-24 (Piątek)

22:00-22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-25 (Sobota)

10:25-11:25 Stan futbolu (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:55-18:55 Piłka nożna - II liga: 34 kolejka: Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:55-19:25 Piłka nożna - II liga: 34 kolejka: Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:25-19:45 Boks - KnockOut Boxing Night 11: REVENGE ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:45-23:25 Boks - KnockOut Boxing Night 11: REVENGE - walka wieczoru: Paweł Stępień - Marek Matyja Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:25-00:05 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-26 (Niedziela)

10:15-10:20 Tenisowa niedziela: Turniej WTA - Pekin: Finał - A. Radwańska - J. Konta Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:45-11:55 Tenisowa niedziela: Turniej WTA - Pekin: Finał - A. Radwańska - J. Konta Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:55-12:00 Żużel - Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Zielona Góra ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-27 (Poniedziałek)

22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-28 (Wtorek)

17:25-19:30 Piłka nożna - II liga baraż o awans do 1.ligi finału (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:30-22:20 Piłka nożna - II liga baraż o awans do 1.ligi finału (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:20-22:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-29 (Środa)

16:00-17:10 Wyścigi konne - Sussex Stakes (relacja) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama
22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-30 (Czwartek)

21:00-22:00 RING TVP SPORT (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-07-31 (Piątek)

17:25-19:55 Piłka nożna - II liga baraż o awans do 1.ligi finał Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:55-22:00 Sporty walki - GALA MMA RWC - Mrągowo Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-08-01 (Sobota)

10:45-11:45 Stan Futbolu Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:55-00:10 Boks (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-08-02 (Niedziela)

22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-08-03 (Poniedziałek)

18:00-19:00 Kolarstwo 71.Tour de Pologne Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-08-04 (Wtorek)

22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-08-05 (Środa)

01:05-03:50 Hokej na lodzie - NHL Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:30-13:55 Kolarstwo - Tour de Pologne - start Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:30-14:40 Kolarstwo - Tour de Pologne(studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:40-19:30 Kolarstwo - Tour de Pologne Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:05-16:10 Kolarstwo - Tour de Pologne - 1. etap: Chorzów - Katowice ( studio ) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:10-17:00 Kolarstwo - Tour de Pologne - 1. etap: Chorzów - Katowice Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:25-17:35 Kolarstwo - Tour de Pologne - 1. etap: Chorzów - Katowice ( studio ) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:35-18:50 Kolarstwo - Tour de Pologne - 1. etap: Chorzów - Katowice Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-08-06 (Czwartek)

14:35-15:05 Kolarstwo - Tour de Pologne start Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:05-15:15 Kolarstwo - Tour de Pologne 2 etap (studio Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:15-19:30 Kolarstwo - Tour de Pologne 2 etap Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:05-16:10 Kolarstwo - Tour de Pologne - 2. etap: Opole - Zabrze ( studio ) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:10-17:00 Kolarstwo - Tour de Pologne - 2. etap: Opole - Zabrze Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:25-17:35 Kolarstwo - Tour de Pologne - 2. etap: Opole - Zabrze ( studio ) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:35-18:50 Kolarstwo - Tour de Pologne - 2. etap: Opole - Zabrze Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
19:30-21:25 Tenis WTA - Palermo Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:20-22:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-08-07 (Piątek)

11:00-11:30 Kolarstwo - Tour de Pologne start Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:30-12:35 Kolarstwo Tour de Pologne etap 3 (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:35-17:30 Kolarstwo Tour de Pologne etap 3 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:20-14:25 Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Wadowice - Bielsko - Biała ( studio ) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
14:25-15:00 Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Wadowice - Bielsko - Biała Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
15:20-15:25 Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Wadowice - Bielsko - Biała ( studio ) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
15:25-17:00 Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Wadowice - Bielsko - Biała Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:30-19:25 Tenis WTA - Palermo Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:30-20:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-08-08 (Sobota)

10:45-11:45 Stan Futbolu Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:45-11:50 PN - Ekstraklasa kobiet studio Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:50-14:20 PN - Ekstraklasa kobiet Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:20-15:00 Kolarstwo Tour de Pologne start Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:00-15:05 Kolarstwo - Tour de Pologne 4 etap studio Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:05-19:45 Kolarstwo - Tour de Pologne 4 etap Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:25-17:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 4. etap: Bukowina - Bukowina ( studio ) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:30-19:25 Kolarstwo - Tour de Pologne - 4. etap: Bukowina - Bukowina Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
19:45-21:05 PN - Liga Mistrzów - Studio Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:55-23:10 Liga Mistrzów - 1/8F: FC Barcelona - SSC Napoli Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:55-23:40 PN - Liga Mistrzów - Skróty Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:40-00:35 PN - Liga Mistrzów - Skróty Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-08-09 (Niedziela)

01:05-03:50 Hokej na lodzie NHL Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:45-13:55 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Myślenice Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:55-14:25 Kolarstwo - Tour de Pologne start Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:25-14:30 Kolarstwo - Tour de Pologne 5 etap studio Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:30-19:30 Kolarstwo - Tour de Pologne 5 etap Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:25-17:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: Zakopane - Kraków ( studio ) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:30-19:25 Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: Zakopane - Kraków Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
19:30-21:35 Tenis WTA - Palermo finał Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
21:35-22:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-08-10 (Poniedziałek)

09:10-09:20 Enea Ironman Gdynia (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
10:40-12:05 Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig orlików (mężczyźni do 23 lat) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:05-12:55 Stan futbolu (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:30-13:40 Enea Ironman Gdynia (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:40-15:55 Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig elity kobiet Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:40-14:50 Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Francja ( studio ) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
14:50-17:00 Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Francja Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
15:55-20:15 Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
21:50-22:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-08-11 (Wtorek)

00:00-02:05 Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 1/2F Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:15-11:25 Enea Ironman Gdynia (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:05-12:15 Enea Ironman Gdynia (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:30-13:45 Enea Ironman Gdynia (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:45-15:55 Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig elity mężczyzn Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:25-14:50 Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Słowenia ( studio ) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
14:50-17:00 Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Słowenia Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
15:55-17:10 Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 3 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:10-17:20 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce ( studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:20-19:40 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:30-19:25 Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 3 Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
21:35-22:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Logo TVP1 HD
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: TVP1 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry