Reklama

Siatkówka Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2020-01-19 18:32:44).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

17:30-20:00 Trwa... PlusLiga - GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00-20:55 Trwa... Liga włoska - Sir Safety Conad Perugia - Vero Volley Monza (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2020-01-19)

20:30-22:30 Liga Siatkówki kobiet - DPD Legionovia Legionowo - BKS STAL Bielsko-Biała (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-20 (Poniedziałek)

17:30-20:00 Liga Siatkówki kobiet - E.Leclerc Radomka Radom - Energa MKS Kalisz (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-21 (Wtorek)

20:25-23:00 Liga Mistrzyń CEV: RC Cannes - Urałoczka Jekaterynburg (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
20:30-23:00 PlusLiga - Ślepsk Malow Suwałki - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
Reklama

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-22 (Środa)

15:25-17:55 Liga Mistrzyń CEV: Eczacibasi Stambuł - LP Salo (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:30-20:35 Liga Mistrzyń CEV: Budowlani Łódź - Fenerbahce Stambuł (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:30-20:30 PlusLiga - Indyk pol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:55-20:25 Liga Mistrzyń CEV: Lokomotiw Kaliningrad - Savino Del Bene Scandicci (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:00-20:30 Puchar CEV - Grupa Azoty Chemik POLICE - Sanaya Libby’s LA LAGUNA (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:25-23:00 Liga Mistrzyń CEV: Imoco Conegliano - Alba Blaj (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
20:30-22:30 PlusLiga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Wegiel (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-23 (Czwartek)

16:55-19:25 Liga Mistrzyń CEV: VakifBank Stambuł - Branik Maribor (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
16:55-19:30 Liga Mistrzyń CEV: Dinamo Moskwa - Maritza Płowdiw (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
17:30-20:25 Liga Mistrzyń CEV: ŁKS Commercecon - Chimik Jużne (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:30-20:00 1. liga w siatkówce - KFC Gwardia Wrocław - LUK Politechnika Lublin (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:25-22:30 Liga Mistrzyń CEV: Igor Gorgonzola Novara - MTV Stuttgart (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25-22:30 Liga Mistrzyń CEV: Igor Gorgonzola Novara - MTV Stuttgart (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-24 (Piątek)

17:30-20:30 Liga Siatkówki kobiet - BKS Stal Bielsko-Biała - #VolleyWrocław (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-22:30 Liga Siatkówki kobiet - Grupa Azoty Chemik Police - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-25 (Sobota)

14:45-17:30 PlusLiga - Aluron Virtu CMC Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-20:30 PlusLiga - PGE Skra Bełchatów - BKS Visła Bydgoszcz (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:25-23:00 Siatkówka kobiet - Serie A: Pomi Casalmaggiore - Imoco Volley Conegliano (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
20:30-22:30 Liga włoska - Vero Volley Monza - Top Volley Cisterna (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-22:30 PlusLiga - GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
Reklama

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-26 (Niedziela)

14:45-17:30 PlusLiga - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Jastrzębski Węgiel (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-20:00 Liga Siatkówki Kobiet - ŁKS Commercecon Łódź - DPD Legionovia Legionowo (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:55-20:25 Liga Mistrzów CEV: Cucuine Lube Civitanova - Itas Trentino (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
20:30-22:30 PlusLiga - Asseco Resovia - Rzeszów - Cuprum Lubin (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-27 (Poniedziałek)

17:30-20:00 PlusLiga - MKS Będzin - Cerrad Enea Czarni Radom (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-28 (Wtorek)

17:30-21:00 Liga Mistrzów CEV: Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Knack Roeselare (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:25-22:00 Liga Mistrzów CEV: Berlin Volleys - Fakieł Nowy Urengoj (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
20:25-23:00 Liga Mistrzów CEV: Cucine Lube Civitanova - Jihostroj Czeskie Budziejowice (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-29 (Środa)

12:55-15:25 Liga Mistrzów CEV: Kuzbass Kemerowo - ACH Volley Ljubljana (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:25-17:45 Liga Mistrzów CEV: Halkbank Ankara - Jastrzębski Węgiel (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
16:55-19:30 Liga Mistrzów CEV: Zenit Kazań - Greenyard Maaseik (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:30-20:30 Liga Siatkówki kobiet - GROT Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:30-22:00 Liga Mistrzów CEV: Verva Warszawa - Benfica Lizbona (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25-23:00 Liga Mistrzów CEV: Sir Sicoma Perugia - Tours VB (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
20:30-23:00 PlusLiga - Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-30 (Czwartek)

15:55-18:30 Liga Mistrzów CEV: Fenerbahce Stambuł - Itas Trentino (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
15:55-18:30 Liga Mistrzów CEV: Fenerbahce Stambuł - Itas Trentino (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:00-20:30 1. liga w siatkówce - LUK Politechnika Lublin - MCKiS Jaworzno (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-31 (Piątek)

17:30-20:30 PlusLiga - Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-22:30 PlusLiga - MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
Reklama

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-01 (Sobota)

21:05-23:00 Siatkówka kobiet - Serie A: II półfinał (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-02 (Niedziela)

17:55-20:30 Siatkówka kobiet - Serie A: Finał (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-04 (Wtorek)

16:55-19:30 Liga Mistrzyń CEV: Chimik Jużne - Igor Gorgonzola Novara (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:55-20:30 Liga Mistrzyń CEV: Branik Maribor - Lokomotiw Kaliningrad (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-05 (Środa)

15:55-18:40 Liga Mistrzyń CEV: Alba Blaj - Nantes VB (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:25-19:55 Liga Mistrzyń CEV: LP Salo - Budowlani Łódź (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:55-21:30 Liga Mistrzyń CEV: MTV Stuttgart - ŁKS Commercecon Łódź (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25-23:00 Liga Mistrzyń CEV: Savino Del Bene Scandicci - VakifBank Stambuł (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-06 (Czwartek)

14:55-17:45 Liga Mistrzyń CEV: Urałoczka Jekaterynburg - Dinamo Moskwa (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
16:55-19:30 Liga Mistrzyń CEV: Fenerbahce Stambuł - Eczacibasi Stambuł (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:55-21:00 Liga Mistrzyń CEV: Vasas Budapeszt - Imoco Conegliano (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:55-21:00 Liga Mistrzyń CEV: Vasas Budapeszt - Imoco Conegliano (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+

Stacje emitujące sport w TV

Logo CANAL+ SPORT
Logo CANAL+ SPORT 2
Logo nSport+
Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport News

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News.

Poprzednie emisje Siatkówka Na żywo

2020-01-19|18:00 Liga włoska - Sir Safety Conad Perugia - Vero Volley Monza Logo Polsat Sport News
2020-01-19|17:30 PlusLiga - GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów Logo Polsat Sport Extra
2020-01-19|14:45 PlusLiga - Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk Logo Polsat Sport
2020-01-18|20:30 PlusLiga - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz Logo Polsat Sport
2020-01-18|20:25 Siatkówka kobiet - Serie A: Banca Valsabbina Millenium Brescia - Igor Gorgonzola Novara Logo nSport+
2020-01-18|17:30 PlusLiga - MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle Logo Polsat Sport Extra
2020-01-18|16:55 Liga Mistrzów CEV: Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel Logo CANAL+
2020-01-18|14:45 Liga Siatkówki kobiet - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów Logo Polsat Sport
2020-01-17|20:30 PlusLiga - Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie Logo Polsat Sport
2020-01-17|17:30 PlusLiga - MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów Logo Polsat Sport
2020-01-16|20:45 Liga włoska - Calzedonia Verona - Sir Safety Conad Perugia Logo Polsat Sport
2020-01-16|20:30 Liga włoska - Vero Volley Monza - Itas Trentino Logo Polsat Sport Extra
2020-01-16|17:30 1. liga w siatkówce - AZS AGH Kraków - SPS Chrobry Głogów Logo Polsat Sport
2020-01-15|20:30 Puchar Polski mężczyzn w siatkówce - 1/4 finału BBTS Bielsko-Biała - VERVA Warszawa/ ZAKSA Kędzierzyn Koźle Logo Polsat Sport
2020-01-15|20:25 Siatkówka kobiet - Serie A: Saugella Monza - Imoco Volley Conegliano Logo nSport+
2020-01-15|17:30 Puchar Polski mężczyzn w siatkówce - 1/4 finału Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk Logo Polsat Sport
2020-01-14|20:30 Puchar Polski mężczyzn w siatkówce - 1/4 finału PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn Logo Polsat Sport
2020-01-14|17:30 Puchar Polski mężczyzn w siatkówce - 1/4 finału KS Lechia Tomaszów Maz. - VERVA Warszawa/ ZAKSA Kędzierzyn Koźle Logo Polsat Sport
2020-01-13|20:30 Turniej Kwalifikacyjny mężczyzn do Igrzysk Olimpijskich 2020 - finał Logo Polsat Sport
2020-01-12|20:30 PlusLiga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - BKS Visła Bydgoszcz Logo Polsat Sport

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry