Reklama

Siatkówka Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-03-19 11:57:55).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-03-19)

14:55 - 17:25 Liga Mistrzyń CEV1/4 Finału: Eczacibasi VitrA Stambuł - Imoco Volley Conegliano (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
16:55 - 19:30 Liga Mistrzów CEV 1/4 Finału: Zenit Kazań - Trefl Gdańsk (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:30 - 20:30 PlusLiga - GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:55 - 20:30 Liga Mistrzyń CEV 1/4 Finału: Fenerbahce Opet Stambuł - Savino Del Bene Scandicci (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:55 - 20:30 Liga Mistrzyń CEV 1/4 Finału: Fenerbahce Opet Stambuł - Savino Del Bene Scandicci (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
20:30 - 22:55 PlusLiga - Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
Reklama

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-20 (Środa)

16:55 - 19:30 Liga Mistrzyń CEV 1/4 Finału: VakifBank Stambuł - Dinamo Moskwa (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
17:25 - 20:00 Liga Mistrzów CEV 1/4 Finału: Zenit Sankt Petersburg - PGE Skra Bełchatów Bełchatów (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:30 - 20:30 1. liga siatkarska - BBTS Bielsko-Biała - MKS Ślepsk Suwałki (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:25 - 23:00 Liga Mistrzów CEV 1/4 Finału: Sir Colussi Sicoma Perugia - Chaumont VB (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:30 - 22:55 PlusLiga - ONICO Warszawa - Chemik Bydgoszcz (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-21 (Czwartek)

20:25 - 23:00 Liga Mistrzyń CEV 1/4 Finału: Igor Gorgonzola Novara - Allianz MTV Stuttgart (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:25 - 22:30 Liga Mistrzów CEV 1/4 Finału: Cucine Lube Civitanova - Dinamo Moskwa (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-22 (Piątek)

17:30 - 20:35 Liga Siatkówki Kobiet - 1/4 finału Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-23 (Sobota)

14:45 - 17:50 PlusLiga - Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 20:35 PLUSLIGA - Trefl Gdańsk - MKS Będzin (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:25 - 23:00 Siatkówka kobiet - Serie A: Zanetti Bergamo - Savino Del Bene Scandicci (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-24 (Niedziela)

14:45 - 17:30 PLUSLIGA - ZAKSA Kędzierzyn Koźle - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30 - 20:00 Liga Siatkówki Kobiet - ŁKS Commercecon Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-26 (Wtorek)

18:00 - 20:35 1. liga siatkówki - 1/2 finału (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-27 (Środa)

17:30 - 20:30 PlusLiga - 1/4 finału (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 23:00 PlusLiga - 1/4 finału (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-28 (Czwartek)

17:30 - 20:30 Liga Siatkówki Kobiet - 1/4 finału BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łodź (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 23:00 Liga Siatkówki Kobiet - 1/4 finału Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-30 (Sobota)

14:45 - 17:30 PlusLiga - 1/4 finału (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 20:00 PlusLiga - playoff o miejsca 7-12 (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
Reklama

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-31 (Niedziela)

14:45 - 17:30 PlusLiga - 1/4 finału (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30 - 20:00 PlusLiga - playoff o miejsca 7-12 (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 22:30 Liga Siatkówki Kobiet - 1/4 finału (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-01 (Poniedziałek)

17:30 - 20:30 Liga Siatkówki Kobiet - 1/4 finału (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 22:50 PlusLiga - playoff o miejsca 7-12 (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-02 (Wtorek)

17:55 - 20:25 Liga Mistrzów CEV (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
17:55 - 20:30 Liga Mistrzów CEV (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-03 (Środa)

20:25 - 23:00 Liga Mistrzów CEV (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-04 (Czwartek)

17:30 - 20:30 1. liga siatkówki mężczyzn - 1/2 finału (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:25 - 22:45 Liga Mistrzów CEV (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-05 (Piątek)

17:30 - 20:00 PlusLiga - playoff o miejsca 7-12 (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News.

Poprzednie emisje Siatkówka Na żywo

2019-03-18 | 20:30 | Liga Siatkówki kobiet - #Volley Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów Logo Polsat Sport
2019-03-18 | 17:30 | Liga Siatkówki kobiet - DPD Leginovia Legionowo - BKS Profi Credit Bielsko-Biała Logo Polsat Sport
2019-03-17 | 20:30 | PlusLiga - ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel Logo Polsat Sport
2019-03-17 | 18:00 | Liga włoska - Azimut Leo Shoes Modena - Itas Trentino Logo Polsat Sport News
2019-03-17 | 17:30 | Liga Siatkówki kobiet - E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Logo Polsat Sport
2019-03-17 | 14:45 | PlusLiga - Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn Logo Polsat Sport
2019-03-16 | 20:30 | Liga Siatkówki kobiet - ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police Logo Polsat Sport News
2019-03-16 | 20:25 | Siatkówka kobiet - Serie A: Bosca S.Bernardo Cuneo - Imoco Volley Conegliano Logo nSport+
2019-03-16 | 18:00 | Liga włoska - Vero Volley Monza - Emma Villas Siena Logo Polsat Sport News
2019-03-16 | 17:30 | PlusLiga - Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk Logo Polsat Sport
2019-03-16 | 14:45 | PlusLiga - GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn Koźle Logo Polsat Sport
2019-03-15 | 20:30 | PlusLiga - MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz Logo Polsat Sport Extra
2019-03-15 | 17:30 | PlusLiga - Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów Logo Polsat Sport Extra
2019-03-14 | 20:30 | 1. liga siatkówki - Exact Systems Norwid Częstochowa - APP Krispol Września Logo Polsat Sport Extra
2019-03-14 | 20:25 | Liga Mistrzów CEV 1/4 Finału: Chaumont VB - Sir Colussi Sicoma Perugia Logo nSport+
2019-03-14 | 20:25 | Liga Mistrzów CEV 1/4 Finału: Chaumont VB - Sir Colussi Sicoma Perugia Logo CANAL+ SPORT 2
2019-03-14 | 17:30 | Liga Mistrzów CEV 1/4 Finału: PGE Skra Bełchatów - Zenit Saint Petersburg Logo CANAL+ SPORT
2019-03-13 | 20:25 | Liga Mistrzyń CEV 1/4 Finału: Imoco Volley Conegliano - Eczacibasi VitrA Stambuł Logo CANAL+ SPORT
2019-03-13 | 18:25 | Liga Mistrzyń CEV 1/4 Finału: Savino Del Benne Scandicci - Fenerbahce Opet Stambuł Logo CANAL+ SPORT 2
2019-03-13 | 17:30 | Liga Mistrzów CEV 1/4 Finału: Trefl Gdańsk - Zenit Kazań Logo CANAL+ SPORT

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info