Reklama

Sporty walki Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-05-26 18:16:18).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-05-26)

W programie na dzisiaj nie ma zaplanowanych kolejnych emisji.

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-05-31 (Piątek)

19:00 - 21:30 Fightbox King of Kings Heroes Series, London, UK 31.05.2019 - Part 1 Godziny emisji FightBox Logo FightBox
19:30 - 00:00 Gala Babilon 8 w Pruszkowie - Michał Cieślak - Olanrewaju Durodola, Daniel Rutkowski - Damian Zorczykowski (MMA, BOKS) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
20:00 - 00:00 Babilon Fight Night 1 Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat
20:00 - 00:00 Gala boksu zawodowego Babilon 8 - Cieślak - Durodola, Kita - Brzeski (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
21:30 - 23:30 Fightbox King of Kings Heroes Series, London, UK 31.05.2019 - Part 2 Godziny emisji FightBox Logo FightBox
22:15 - 00:00 Babilon Gala Boksu Zawodowego Godziny emisji Polsat Logo Polsat
Reklama

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-01 (Sobota)

19:00 - 22:00 UFC Fight Night 153 w Sztokholmie - Alexander Gustafsson - Anthony Smith (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
20:00 - 00:00 UFC Fight Night - Gustafsson - Smith (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-02 (Niedziela)

01:40 - 01:55 Boks - Gala w Nowym Jorku ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
01:55 - 02:55 Boks - Gala w Nowym Jorku: Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:55 - 04:00 Boks - Gala w Nowym Jorku: Chris Algieri - Tommy Coyle Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04:00 - 05:00 Boks - Gala w Nowym Jorku: Anthony Joshua - Andy Ruiz Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
05:00 - 05:20 Boks - Gala w Nowym Jorku ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-09 (Niedziela)

04:00 - 04:30 UFC 238 - Cejudo - Moraes (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-14 (Piątek)

19:00 - 00:00 Armia Fight Night w Radomiu - Armia Fight Night 6 - walki w bliskim kontakcie (SZTUKI WALKI) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
19:00 - 21:30 Fightbox King of Kings Heroes Series, Nicosia, Cyprus, 14.06.2019 - Part I Godziny emisji FightBox Logo FightBox
21:30 - 23:30 Fightbox King of Kings Heroes Series, Nicosia, Cyprus, 14.06.2019 - Part II Godziny emisji FightBox Logo FightBox

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-15 (Sobota)

20:00 - 00:00 FEN 25 Ostróda Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat
21:15 - 22:00 Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 23:00 Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS: Y. Dorticos - A. Tabiti Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 00:10 FEN Ostróda Godziny emisji Polsat Logo Polsat
23:00 - 00:00 Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS, o tytuł mistrza świata WBO: Krzysztof Głowacki - Mairis Briedis Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-16 (Niedziela)

00:00 - 00:50 Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-21 (Piątek)

19:00 - 21:30 Fightbox King of Kings Heroes Series, Slovenia, 21.06.2019 - Part I Godziny emisji FightBox Logo FightBox
21:30 - 23:30 Fightbox King of Kings Heroes Series, Slovenia, 21.06.2019 - Part II Godziny emisji FightBox Logo FightBox

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: FightBox, Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Super Polsat, TVP Sport.

Poprzednie emisje Sporty walki Na żywo

2019-05-25 | 20:00 | Gala boksu zawodowego Tymex Boxing Night - Ewa Brodnicka - Janeth Perez Logo Polsat Sport
2019-05-25 | 19:00 | Gala boksu zawodowego w Jeleniej Górze - Ewa Brodnicka - Janeth Perez Logo Polsat Sport Fight
2019-05-21 | 18:00 | Odsłonięcie pomnika Feliksa Stamma Logo Polsat Sport News
2019-05-21 | 18:00 | Legendy boksu - Odsłonięcie pomnika Feliksa "Papy" Stamma Logo Polsat Sport Fight
2019-05-19 | 02:00 | UFC Fight Night - Rafael Dos Anjos - Kevin Lee Logo Polsat Sport
2019-05-18 | 23:00 | Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (2 - Glasgow): Taylor - Baranczyk Logo TVP Sport
2019-05-17 | 21:00 | Sporty walki - Kickboxing King of Kings Championships series - Helsinki Logo TVP Sport
2019-05-17 | 20:45 | Fightbox King of Kings Heroes Series, Helsinki, Finland 17.05.2019 - Part 2 Logo FightBox
2019-05-17 | 18:15 | Fightbox King of Kings Heroes Series, Helsinki, Finland 17.05.2019 - Part 1 Logo FightBox
2019-05-12 | 04:00 | Gala boksu zawodowego - Berchelt - Vargas 2 Logo Polsat Sport Extra
2019-05-12 | 04:00 | UFC 237 - UFC 237 w Rio de Janeiro: Rose Namajunas - Jessica Andrade Logo Polsat Sport
2019-05-10 | 20:00 | Gala boksu zawodowego - Turniej wagi cięzkiej w Kościerzynie Logo Polsat Sport
2019-05-10 | 20:00 | Gala boksu zawodowego Matchroom - Jordan Gill - Enrique Tinoco Logo Polsat Sport News
2019-05-10 | 19:00 | Gala boksu zawodowego w Kościerzynie - Rocky Boxing Night: Turniej wagi ciężkiej Logo Polsat Sport Fight
2019-05-05 | 17:00 | Gala boksu olimpijskiego w Pułtusku - Mecz bokserski: Polska - Słowenia Logo Polsat Sport Fight
2019-05-05 | 04:00 | Gala boksu zawodowego - Beterbiev - Kalajdzic Logo Polsat Sport News
2019-05-05 | 03:00 | Gala boksu zawodowego - Canello Alvarez - Jacobs Logo Polsat Sport
2019-05-05 | 02:00 | UFC Fight Night - Al Iaquinta - Donald "Cowboy" Cerrone Logo Polsat Sport Extra
2019-05-04 | 18:00 | Boks - Memoriał Feliksa Stamma, Warszawa - Finały Logo TVP Sport
2019-05-03 | 23:30 | FightBox King of Kings MMA Bushido, Vilnius, Lithuania 03.05.2019 - Part 2 Logo FightBox

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info