Reklama

Piłka ręczna Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2020-08-11 23:26:00).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2020-08-11)

W programie na dzisiaj nie ma zaplanowanych kolejnych emisji.

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-09-03 (Czwartek)

17:35-17:50 Piłka ręczna kobiet - Finał Pucharu Polski: Zagłębie Lubin - PR Koszalin Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:45-18:00 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Górnik Zabrze - Gwardia Opole (studio) Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
17:50-20:15 Piłka ręczna kobiet - Finał Pucharu Polski: Zagłębie Lubin - PR Koszalin Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:00-18:40 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Górnik Zabrze - Gwardia Opole Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
18:40-18:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Górnik Zabrze - Gwardia Opole (studio) Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
18:55-19:35 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Górnik Zabrze - Gwardia Opole Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
Reklama
19:35-20:00 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Górnik Zabrze - Gwardia Opole (studio) Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-09-05 (Sobota)

13:50-14:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 1 kolejka (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
14:10-16:15 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 1 kolejka (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-09-06 (Niedziela)

13:50-14:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 1 kolejka (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje, wydarzenia, dyscypliny sportowe w TV

Puchar Polski w piłce ręcznej kobiet Superliga Mężczyzn w piłce ręcznej

Stacje emitujące sport w TV

Logo TVP3 Opole
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: TVP3 Opole, TVP Sport.

Poprzednie emisje Piłka ręczna Na żywo

2020-03-13|17:35 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga: 21.kolejka: MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin Logo TVP Sport
2020-03-11|17:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 25.kolejka: Azoty Puławy - PGE Vive Kielce Logo TVP Sport
2020-03-11|17:35 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 25.kolejka: Azoty Puławy - PGE Vive Kielce ( studio ) Logo TVP Sport
2020-03-08|17:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 24.kolejka: Energa MKS Kalisz - Zagłębie Lubin Logo TVP Sport
2020-03-08|17:35 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 24.kolejka: Energa MKS Kalisz - Zagłębie Lubin ( studio ) Logo TVP Sport
2020-03-07|12:35 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga: 20.kolejka: KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin Logo TVP Sport
2020-03-07|12:25 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga: 20.kolejka: KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin ( studio ) Logo TVP Sport
2020-03-06|17:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 24.kolejka: Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk Logo TVP Sport
2020-03-06|17:35 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 24.kolejka: Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk ( studio ) Logo TVP Sport
2020-03-01|12:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 23.kolejka: Azoty Puławy - NMC Górnik Zabrze Logo TVP Sport
2020-03-01|12:35 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 23.kolejka: Azoty Puławy - NMC Górnik Zabrze ( studio ) Logo TVP Sport
2020-02-29|19:55 Liga Mistrzów Velux EHF: Barcelona Lassa - MOL-Pick Szeged Logo nSport+
2020-02-29|17:30 Liga Mistrzów Velux EHF: PGE Vive Kielce - THW Kiel Logo CANAL+ PREMIUM
2020-02-29|15:55 Liga Mistrzów Velux EHF: Bidasoa Irun - Orlen Wisła Płock Logo CANAL+ PREMIUM
2020-02-29|13:05 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga: 19.kolejka: EKS Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce Logo TVP Sport
2020-02-26|18:55 Liga Mistrzów Velux EHF: Flensburg - Celje Logo nSport+
2020-02-25|17:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 23.kolejka: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Sandra Spa Pogoń Szczecin Logo TVP Sport
2020-02-25|17:30 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 23.kolejka: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Sandra Spa Pogoń Szczecin ( studio ) Logo TVP Sport
2020-02-23|16:55 Liga Mistrzów Velux EHF: Veszprem - Montpellier Logo nSport+
2020-02-23|12:40 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga: 18.kolejka: MKS Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin Logo TVP Sport

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry