Reklama

Piłka ręczna Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2020-01-19 16:43:48).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2020-01-19)

W programie na dzisiaj nie ma zaplanowanych kolejnych emisji.

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-29 (Środa)

16:30-16:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 18.kolejka: NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:50-18:35 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 18.kolejka: NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:35-18:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 18.kolejka: NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-31 (Piątek)

17:30-20:05 Piłka ręczna kobiet - Ekstraklasa: 15.kolejka: Zagłębie Lubin - JKS Eurobud Jarosław ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-01 (Sobota)

12:35-15:00 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 19.kolejka: Orlen Wisła Płock - KPR Gwardia Opole ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-04 (Wtorek)

18:00-18:25 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 20.kolejka: PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama
18:25-20:30 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 20.kolejka: PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock ( 1 poł. ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-05 (Środa)

18:55-20:45 Liga Mistrzów Velux EHF: THW Kiel - HC Vardar (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-06 (Czwartek)

19:00-21:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga, odc. 22: SC Magdeburg - TSV Hannover-Burgdorf (piłka ręczna) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-08 (Sobota)

12:35-12:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 20.kolejka: Grupa Azoty Tarnów - Energa MKS Kalisz ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:55-15:15 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 20.kolejka: Grupa Azoty Tarnów - Energa MKS Kalisz Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-09 (Niedziela)

13:30-15:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga, odc. 22: THW Kiel - HC Erlangen (piłka ręczna) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
14:45-15:00 Piłka ręczna mężczyzn - Faza grupowa Pucharu EHF: MT Melsungen - KPR Gwardia Opole (studio) Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
15:00-15:05 Piłka ręczna mężczyzn - Faza grupowa Pucharu EHF: MT Melsungen - KPR Gwardia Opole (1 połowa) Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
15:40-15:40 Piłka ręczna mężczyzn - Faza grupowa Pucharu EHF: MT Melsungen - KPR Gwardia Opole (studio) Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
15:55-16:35 Piłka ręczna mężczyzn - Faza grupowa Pucharu EHF: MT Melsungen - KPR Gwardia Opole (2 połowa) Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
16:35-16:40 Piłka ręczna mężczyzn - Faza grupowa Pucharu EHF: MT Melsungen - KPR Gwardia Opole (studio) Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
19:00-20:00 Piłka ręczna kobiet - Ekstraklasa: 16.kolejka Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:00-21:05 Piłka ręczna kobiet - Ekstraklasa: 16.kolejka Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-12 (Środa)

17:35-17:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 21.kolejka: Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:55-20:05 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 21.kolejka: Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-14 (Piątek)

16:50-16:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 21.kolejka: KS SPR Chrobry Głogów - Sandra Spa Pogoń Szczecin ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:55-19:00 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 21.kolejka: KS SPR Chrobry Głogów - Sandra Spa Pogoń Szczecin Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Logo nSport+
Logo SportKlub
Logo TVP3 Opole
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: nSport+, SportKlub, TVP3 Opole, TVP Sport.

Poprzednie emisje Piłka ręczna Na żywo

2020-01-14|20:20 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Szwecja Logo TVP Sport
2020-01-14|19:45 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Szwecja (studio) Logo TVP Sport
2020-01-12|15:50 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Szwajcaria - Polska Logo TVP Sport
2020-01-10|18:05 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Słowenia - Polska ( 1 poł. ) Logo TVP2 HD
2020-01-10|18:00 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Słowenia - Polska ( studio ) Logo TVP2 HD
2020-01-05|10:55 Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Polska - Portugalia Logo TVP Sport
2020-01-04|18:50 Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Hiszpania - Polska Logo TVP Sport
2020-01-04|17:55 Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Hiszpania - Polska Logo TVP Sport
2020-01-03|16:50 Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Rosja - Polska Logo TVP Sport
2019-12-29|20:25 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej 4 Narodów: Polska - Białoruś Logo TVP Sport
2019-12-29|20:05 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej 4 Narodów: Polska - Białoruś ( studio) Logo TVP Sport
2019-12-29|16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga, odc. 20: TSV GWD Minden - TSV Hannover-Burgdorf Logo SportKlub
2019-12-29|13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga, odc. 20: SC Magdeburg - HSG Wetzlar Logo SportKlub
2019-12-28|19:40 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej 4 Narodów: Polska - Zjednoczone Emiraty Arabskie Logo TVP Sport
2019-12-28|19:20 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej 4 Narodów: Polska - Zjednoczone Emiraty Arabskie ( studio) Logo TVP Sport
2019-12-27|20:25 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej 4 Narodów: Polska - Hiszpania Logo TVP Sport
2019-12-27|20:15 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej 4 Narodów: Polska - Hiszpania ( studio) Logo TVP Sport
2019-12-26|16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga, odc. 19: Bergischer HC - Rhein-Neckar Löwen Logo SportKlub
2019-12-26|14:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga, odc. 19: SG Flensburg-Handewitt - TSV GWD Minden Logo SportKlub
2019-12-22|16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga, odc. 18: THW Kiel - HSG Wetzlar Logo SportKlub

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry