Reklama

Piłka ręczna Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-03-19 11:52:44).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-03-19)

W programie na dzisiaj nie ma zaplanowanych kolejnych emisji.

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-20 (Środa)

18:55 - 21:00 Liga Mistrzów Velux EHF: Rhein-Neckar - Nantes (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:55 - 20:30 EHF Champions League - Rhein-Neckar Löwen - HBC Nantes (Piłka ręczna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:00 - 22:15 PGNIG Superliga: Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-21 (Czwartek)

19:00 - 20:45 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 70: TVB 1898 Stuttgart v. THW Kiel (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-22 (Piątek)

17:05 - 19:00 Piłka ręczna kobiet - turniej towarzyski: Polska - Islandia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-23 (Sobota)

17:25 - 19:00 EHF Champions League - HC Motor Zaporoże - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
Reklama
17:25 - 19:15 Liga Mistrzów Velux EHF: Motor Zaporoże - PGE Vive Kielce (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:05 - 20:00 Piłka ręczna kobiet - turniej towarzyski: Polska - Słowacja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:25 - 22:00 EHF Champions League - HC PPD Zagrzeb - HC Vardar (Piłka ręczna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 22:15 Liga Mistrzów Velux EHF: PPD Zagrzeb - HC Vardar (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-24 (Niedziela)

12:45 - 15:00 PGNIG Superliga: Zagłębie Lubin - Gwardia Opole (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
13:30 - 15:15 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 71: TSV GWD Minden v. SC Magdeburg (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
15:30 - 18:00 Liga Mistrzów Velux EHF: Orlen Wisła Płock - Mol-Pick Szeged (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:45 - 18:05 Piłka ręczna kobiet - turniej towarzyski: Polska - Argentyna Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:55 - 17:30 EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
16:00 - 18:00 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 72: VfL Gummersbach v. Bergischer HC (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
17:55 - 19:30 EHF Champions League - Sporting CP - Telekom Veszprém HC (Piłka ręczna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-27 (Środa)

20:00 - 22:15 PGNIG Superliga: MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-28 (Czwartek)

19:00 - 20:45 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 73: SC Magdeburg v. SG Flensburg-Handewitt (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-29 (Piątek)

18:15 - 20:25 PGNIG Superliga: Piotrkowianin - Energa MKS Kalisz (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-30 (Sobota)

12:45 - 13:45 Piłka ręczna kobiet - Ekstraklasa - runda finałowa Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:45 - 15:05 Piłka ręczna kobiet - Ekstraklasa - runda finałowa Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:30 - 18:00 Liga Mistrzów Velux EHF: PGE Vive Kielce - Motor Zaporoże (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
18:55 - 20:40 Liga Mistrzów Velux EHF: HBC Nantes - Rhein-Neckar Loewen (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-31 (Niedziela)

12:45 - 15:00 PGNIG Superliga: Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
16:55 - 18:55 Liga Mistrzów Velux EHF: MOL-Pick Szeged - Orlen Wisła Płock (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
Reklama
16:55 - 18:25 EHF Champions League - MOL-Pick Szeged - Orlen Wisła Płock (Piłka ręczna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:55 - 20:55 Liga Mistrzów Velux EHF: SG Flensburg-Handewitt - Mieszkow Brześć (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-02 (Wtorek)

16:30 - 18:15 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 91: HC PPD Zagreb - HC NEXE (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
19:00 - 20:45 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 92: HC Vardar - HC Meshkov Brest (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-03 (Środa)

16:30 - 18:15 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 93: 3rd place match (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
19:00 - 20:45 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 94: Final match (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:00 - 22:15 PGNIG Superliga: Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-06 (Sobota)

14:35 - 16:45 piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski: Wisłą Płock - Azoty Puławy Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:50 - 17:35 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 75: DHB Pokal: Semifinal 1 - TSV Hannover-Burgdorf v. SC Magdeburg (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-07 (Niedziela)

15:10 - 17:00 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 77: DHB Pokal: Final - Winner SF 1 v. Winner SF 2 (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-10 (Środa)

17:35 - 20:00 Piłka ręczna - Eliminacje ME 2020 mężczyzn - Polska - Niemcy Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, nSport+, SportKlub, TVP Sport.

Poprzednie emisje Piłka ręczna Na żywo

2019-03-16 | 18:15 | PGNIG Superliga: Górnik Zabrze - Chrobry Głogów Logo nSport+
2019-03-15 | 17:30 | Piłka ręczna kobiet - Superliga, 22 kolejka: MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin Logo TVP Sport
2019-03-14 | 19:00 | DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 67: TSV Hannover-Burgdorf v. SG Flensburg-Handewitt Logo SportKlub
2019-03-13 | 20:00 | PGNIG Superliga: Azoty Puławy - PGE Vive Kielce Logo nSport+
2019-03-13 | 19:15 | SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 89: PPD Zagreb - Tatran Logo SportKlub
2019-03-13 | 17:30 | SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 88: NEXE - Meshkov Logo SportKlub
2019-03-12 | 20:15 | SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 87: Metalurg - Vojvodina Logo SportKlub
2019-03-12 | 17:15 | SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 86: Izviđač - Vardar Logo SportKlub
2019-03-09 | 20:00 | SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 84: Vojvodina - Izviđač Logo SportKlub
2019-03-09 | 18:10 | Liga Mistrzyń EHF: Vipers Kristiansand - Győri Audi ETO KC Logo nSport+
2019-03-08 | 18:00 | PGNIG Superliga: PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock Logo nSport+
2019-03-08 | 17:45 | Piłka ręczna kobiet - Ekstraklasa 21.kolejka: Metraco Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce Logo TVP Sport
2019-03-06 | 19:00 | SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 82: Železničar - PPD Zagreb Logo SportKlub
2019-03-06 | 16:30 | SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 81: Tatran - Metalurg Logo SportKlub
2019-03-05 | 19:00 | SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 80: Vojvodina - NEXE Logo SportKlub
2019-03-05 | 17:15 | SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 79: Vardar - Meshkov Logo SportKlub
2019-03-03 | 18:55 | Liga Mistrzyń EHF: Buducnost - Rostow Logo nSport+
2019-03-03 | 16:55 | Liga Mistrzów Velux EHF: Paris Saint-Germain - Motor Zaporoże Logo nSport+
2019-03-03 | 15:05 | Liga Mistrzów Velux EHF: Bjerringbro-Silkeborg - Orlen Wisła Płock Logo nSport+
2019-03-03 | 15:05 | EHF Champions League - Bjerringbro-Silkeborg - ORLEN Wisła Płock Logo ELEVEN SPORTS 2

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info