Reklama

Sport jutro Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-01-23 11:53:17).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-24 (Czwartek)

01:00 - 01:30 Melbourne, Australia - Półfinał debla mężczyzn (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
05:00 - 10:00 Golf European Tour: I runda Omega Dubai Desert Classic (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
04:00 - 06:00 Melbourne, Australia - Półfinały kobiet (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
06:00 - 06:15 Game Schett And Mats Extra (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
06:15 - 08:15 Melbourne, Australia - Półfinały kobiet (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:15 - 09:30 Game Schett And Mats Extra (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
Reklama
09:30 - 12:00 Melbourne, Australia - Półfinały mężczyzn (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 12:30 Game Schett And Mats (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:30 - 14:35 Golf European Tour: I runda Omega Dubai Desert Classic (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:45 - 15:45 Mistrzostwa Europy, Mińsk (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:15 - 15:45 Puchar Świata, Anterselva - Sprint kobiet 7,5km (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:30 - 16:00 Puchar Świata, Antholz - sprint kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55 - 17:30 Siatkówka - Liga Mistrzyń CEV: Uralochka NTMK - Hameenlinna (Sport, Siatkówka) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
16:55 - 20:15 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - program dowolny par sportowych Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 18:30 7. strefa - magazyn siatkarski (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 20:00 Mistrzostwa Europy, Mińsk (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:30 Siatkówka - Liga Mistrzyń CEV: Chemik Police - Dinamo Moskwa (Sport, Siatkówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:30 - 20:55 1. liga - KPS Siedlce - UKS Mickiewicz Kluczbork (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:30 - 20:15 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 66: Steaua - NEXE (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:15 - 23:20 Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Warszawa Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 23:00 Puchar Włoch w siatkówce - Azimut Leo Shoes Modena - Revivre Axopower Milano (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30 - 21:45 Magazyn Ligi Mistrzów CEV (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:40 - 22:45 EFL Cup - Chelsea FC - Tottenham Hotspur (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40 - 22:45 EFL Carabao Cup - Chelsea - Tottenham (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:45 - 23:10 Euroliga - Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:55 - 23:00 Puchar Francji - Amiens - Lyon (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:00 - 23:40 Wyścig Six-day, Niemcy - 1. dzień (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:00 - 01:00 Turniej na żywo - Farmers Insurance Open, San Diego, Kalifornia - runda 1 Godziny emisji Golf Channel Logo Golf Channel
23:20 - 23:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+ SPORT, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, Golf Channel, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, SportKlub, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info