Reklama

Sporty zimowe Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-03-19 11:53:51).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-03-19)

19:00 - 21:55 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Chiny - Niemcy (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-20 (Środa)

00:05 - 02:55 Hokej na lodzie - NHL (77): Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:30 - 13:00 Mistrzostwa Świata, Saitama, Japonia - Solistki, program krótki (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
09:00 - 12:00 MŚ kobiet, Dania - Faza grupowa: Szwecja - Rosja (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:00 - 21:55 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Stany Zjednoczone - Szwecja (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
19:50 - 22:30 Hokej na lodzie - PHL, 2.runda play - off (4): Comarch Cracovia Kraków - Tauron KH GKS Katowice Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-21 (Czwartek)

01:55 - 05:25 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Świata, Japonia - program dowolny par sportowych Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:00 - 13:00 Mistrzostwa Świata, Saitama (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:15 - 10:45 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:45 - 12:10 Puchar Świata, Planica - Kwalifikacje, skocznia mamucia (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:10 - 12:45 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 17:00 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Kanada - Rosja (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:15 - 17:45 Puchar Świata, Oslo - Sprint kobiet 7,5 km (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:20 - 19:00 Puchar Świata, Norwegia (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30 - 22:00 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Japonia - Szwajcaria (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-22 (Piątek)

09:30 - 13:45 Mistrzostwa świata, Saitama, Japonia - Solistki, program dowolny (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:25 - 13:30 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Świata, Japonia - program dowolny solistek Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:30 - 14:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:10 - 14:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
14:15 - 14:30 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:30 - 17:05 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:30 - 16:15 Puchar Świata, Planica - Konkurs indywidualny, skocznia mamucia (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:30 - 17:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:15 - 16:30 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:20 - 17:30 Puchar Świata, Norwegia (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:30 - 17:45 Puchar Świata, Oslo (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
Reklama
18:15 - 20:00 Puchar Świata, Quebec, Kanada - Sprint techniką dowolną (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:00 - 20:15 Biegi narciarskie - Puchar Świata, Quebec - sprint kobiet i mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 22:00 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Kanada - Dania (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-23 (Sobota)

03:00 - 05:45 Hokej na lodzie - NHL (78): Anaheim Ducks - San Jose Sharks Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
06:00 - 08:15 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Świata, Japonia - program dowolny par tanecznych Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:15 - 10:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs drużynowy ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:15 - 09:45 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:30 - 13:45 Mistrzostwa świata, Saitama, Japonia - Soliści, program dowolny (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
09:45 - 11:45 Puchar Świata, Planica - Konkurs drużynowy, skocznia mamucia (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:50 - 10:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs drużynowy ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
10:00 - 12:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs drużynowy Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 12:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs drużynowy Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
11:45 - 12:15 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:30 - 13:30 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Świata, Japonia - program dowolny solistów Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 14:50 Puchar Świata w snoboardzie, Winterberg (sporty zimowe) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:10 - 15:05 Biegi narciarskie - Puchar Świata, Quebec - 10 km kobiet Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:45 - 15:45 Puchar Świata, Oslo (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:05 - 18:05 Hokej na lodzie - PHL, 2.runda play - off (5): Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia Kraków Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:45 - 16:45 Puchar Świata, Quebec, Kanada (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:45 - 17:45 Puchar Świata, Oslo (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
Reklama
19:00 - 22:00 Mistrzostwa świata, Dania - Półfinały kobiet (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-24 (Niedziela)

03:00 - 05:45 Hokej na lodzie - NHL (79): Vanvouver Canucks - Calgary Flames Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
07:00 - 09:35 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Świata, Japonia - GALA Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
07:00 - 10:00 Mistrzostwa świata, Saitama, Japonia - Pokazy mistrzów (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
09:15 - 09:45 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:35 - 10:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:35 - 10:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
09:45 - 11:45 Puchar Świata, Planica - Konkurs indywidualny, skocznia mamucia (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:00 - 13:10 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 13:00 Mistrzostwa świata, Dania - Mecz o 3. miejsce kobiet (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:00 - 12:10 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
10:07 - 11:00 Mistrzostwa Świata kobiet w curlingu - mecz o 3. miejsce (Curling) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:07 - 12:00 Mistrzostwa Świata kobiet w curlingu - mecz o 3. miejsce (Curling) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:45 - 12:30 Puchar Świata, Planica - Studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:07 - 13:00 Mistrzostwa Świata kobiet w curlingu - mecz o 3. miejsce (Curling) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:30 - 14:30 Puchar Świata, Oslo - 12,5 km kobiet ze startu wspólnego (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:35 - 14:45 Puchar Świata, Norwegia (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:25 - 15:45 Biegi narciarskie - Puchar Świata, Quebec - 15km kobiet, bieg pościgowy Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:30 - 15:30 Puchar Świata, Quebec, Kanada (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:15 - 17:15 Puchar Świata, Oslo - 15 km mężczyzn ze startu wspólnego (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-27 (Środa)

19:50 - 22:30 Hokej na lodzie - PHL, 2.runda play - off (#6): (3)/(6) - (2)/(7) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-30 (Sobota)

00:00 - 03:05 Hokej na lodzie - NHL (80): Pittsburgh Penguins - Nashville Predators Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:00 - 23:55 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Faza grupowa: Japonia - Włochy (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-31 (Niedziela)

00:05 - 03:00 Hokej na lodzie - NHL (81): Tampa Bay Lightning - Washington Capitals Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:00 - 03:30 Mistrzostwa Świata w curlingu - Szwecja - Chiny (Curling) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:30 - 21:15 Hokej na lodzie - NHL (82): Philadelphia Flyers - New York Rangers Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 01:00 Mistrzostwa Świata w curlingu - Japonia - Norwegia (Curling) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:00 - 01:00 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Faza grupowa: Norwegia - Japonia (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-01 (Poniedziałek)

03:00 - 03:30 Mistrzostwa Świata w curlingu - Niemcy - USA (Curling) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00 - 20:00 Mistrzostwa Świata w curlingu - Holandia - Japonia (Curling) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:00 - 00:00 Mistrzostwa Świata w curlingu - USA - Szkocja (Curling) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:00 - 01:00 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Faza grupowa: Stany Zjednoczone - Szkocja (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-02 (Wtorek)

17:00 - 19:50 Mistrzostwa Świata w curlingu - Japonia - Korea (Curling) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:45 - 20:30 (1.tercja) hokej na lodzie - PHL finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 01:00 Mistrzostwa Świata w curlingu - Szwajcaria - USA (Curling) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-03 (Środa)

01:00 - 04:05 hokej na lodzie NHL: Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 19:00 Mistrzostwa Świata w curlingu - Kanada - Japonia (Curling) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:00 - 01:00 Mistrzostwa Świata w curlingu - Chiny - USA (Curling) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
23:00 - 01:00 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Faza grupowa: Chiny - Stany Zjednoczone (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-04 (Czwartek)

17:00 - 20:00 Mistrzostwa Świata w curlingu - USA - Kanada (Curling) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00 - 19:55 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Faza grupowa: Stany Zjednoczone - Kanada (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
19:50 - 22:30 Hokej na lodzie - PHL: finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 01:00 Mistrzostwa Świata w curlingu - Szwajcaria - Japonia (Curling) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-05 (Piątek)

01:00 - 04:00 hokej na lodzie - NHL: Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 20:00 Mistrzostwa Świata w curlingu - Szwecja - USA (Curling) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:00 - 01:00 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Faza grupowa: Japonia - Rosja (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:00 - 01:00 Mistrzostwa Świata w curlingu - Japonia - Rosja (Curling) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-06 (Sobota)

09:55 - 13:00 biego narciarskie - Ski Classics Norwegia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:45 - 19:55 Hokej na lodzie - PHL: finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:55 - 21:00 Hokej na lodzie - PHL: finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 00:55 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Półfinał (CURLING) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-07 (Niedziela)

01:00 - 04:00 hokej na lodzie - NHL: Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:00 - 20:50 Hokej na lodzie - PHL, finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:15 - 23:00 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-09 (Wtorek)

18:00 - 21:00 Hokej na lodzie PHL - Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-11 (Czwartek)

01:05 - 04:05 Hokej na lodzie NHL Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:00 - 21:00 Hokej na lodzie PHL Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-04-13 (Sobota)

01:00 - 04:00 hokej na lodzie NHL Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
07:20 - 10:00 Biegi narciarskie - Ski Classics Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:50 - 11:00 Biegi narciarskie - Ski Classics Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:50 - 23:00 Hokej na lodzie PHL Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: Eurosport 1, Eurosport 2, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, TVP1 HD, TVP Sport.

Poprzednie emisje Sporty zimowe Na żywo

2019-03-18 | 19:00 | Mistrzostwa Świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Kanada - Finlandia Logo Eurosport 1
2019-03-18 | 17:40 | Hokej na lodzie - PHL, 2.runda play - off (#3): GKS TYCHY - TATRYSKI PODHALE NOWY TARG Logo TVP Sport
2019-03-17 | 19:20 | Hokej na lodzie - PHL, 2.runda play - off (3): Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia Kraków Logo TVP Sport
2019-03-17 | 18:40 | Puchar Świata Logo Eurosport 1
2019-03-17 | 17:00 | Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Vikersund - konkurs indywidualny Logo TVP1 HD
2019-03-17 | 17:00 | Puchar Świata, Vikersund Logo Eurosport 1
2019-03-17 | 16:55 | Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Vikersund - konkurs indywidualny Logo TVP Sport
2019-03-17 | 16:45 | Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Vikersund - konkurs indywidualny ( studio ) Logo TVP1 HD
2019-03-17 | 16:00 | Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Vikersund - konkurs indywidualny ( studio) Logo TVP Sport
2019-03-17 | 15:50 | Mistrzostwa Świata w biathlonie, Ostersund Logo Polsat Sport Extra
2019-03-17 | 15:45 | Mistrzostwa świata, Ostersund - 15 km mężczyzn ze startu wspólnego Logo Eurosport 1
2019-03-17 | 14:15 | Puchar Świata, Falun, Szwecja - 15km mężczyzn stylem dowolnym Logo Eurosport 1
2019-03-17 | 13:15 | Mistrzostwa świata, Ostersund - 12,5 km kobiet ze startu wspólnego Logo Eurosport 1
2019-03-17 | 13:05 | Mistrzostwa Świata w biathlonie, Ostersund Logo Polsat Sport Extra
2019-03-17 | 13:00 | Puchar Świata, Soldeu, Andora - Slalom mężczyzn, 2. przejazd Logo Eurosport 2
2019-03-17 | 12:30 | Puchar Świata, Soldeu, Andora - Gigant kobiet, 2. przejazd Logo Eurosport 1
2019-03-17 | 11:55 | Skoki Narciarskie - Puchar Kontynentalny, Zakopane - konkurs indywidualny (2) Logo TVP Sport
2019-03-17 | 11:50 | Skoki Narciarskie - Puchar Kontynentalny, Zakopane - konkurs indywidualny (2) - studio Logo TVP Sport
2019-03-17 | 11:15 | Puchar Świata, Falun, Szwecja - 10km kobiet stylem dowolnym Logo Eurosport 1
2019-03-17 | 11:00 | Puchar Świata, Schonach Logo Eurosport 2

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info