Reklama

Sporty zimowe Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-01-23 20:12:20).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-01-23)

W programie na dzisiaj nie ma zaplanowanych kolejnych emisji.

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-24 (Czwartek)

12:45 - 15:45 Mistrzostwa Europy, Mińsk (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:15 - 15:45 Puchar Świata, Anterselva - Sprint kobiet 7,5km (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:30 - 16:00 Puchar Świata, Antholz - sprint kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:55 - 20:15 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - program dowolny par sportowych Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:30 - 20:00 Mistrzostwa Europy, Mińsk (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-25 (Piątek)

09:20 - 12:00 Puchar Świata, St Motitz - mężczyźni (Skeleton) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
Reklama
09:45 - 11:00 Puchar Świata, Sapporo (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
11:00 - 13:00 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria - Supergigant mężczyzn (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:00 - 15:20 Puchar Świata, St Motitz - kobiet (Skeleton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:30 - 14:05 Mistrzostwa Świata, Winterberg (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:15 - 15:45 Puchar Świata, Anterselva (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:20 - 16:00 Puchar Świata, Antholz - sprint mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:35 - 15:00 Mistrzostwa Świata, Winterberg (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:30 - 16:00 Mistrzostwa Świata, Winterberg (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:55 - 20:15 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - program dowolny solistek Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-26 (Sobota)

03:00 - 05:15 Hokej na lodzie - NHL: All Star Skills 2019 - Konkurs umiejętności Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
07:45 - 10:00 Puchar Świata, Sapporo (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
07:45 - 08:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
07:45 - 08:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:00 - 10:20 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
08:00 - 10:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:30 - 12:00 Puchar Świata, St Motitz - mężczyzni (Bobsleje) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:00 - 11:30 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Zjazd kobiet (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
11:15 - 13:20 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - program dowolny solistów Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:30 - 13:00 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria - Zjazd mężczyzn (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:00 - 15:20 Puchar Świata, St Motitz - mężczyzni (Bobsleje) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
Reklama
13:00 - 14:15 Puchar Świata, Anterselva (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:30 - 14:10 Puchar Świata, Antholz - bieg pościgowy kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00 - 14:30 Puchar Świata, Trondheim (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:15 - 15:00 Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja - 10km kobiet stylem dowolnym (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:00 - 18:00 Mistrzostwa Europy, Mińsk (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:10 - 17:50 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - program dowolny par tanecznych Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:15 - 16:15 Puchar Świata, Anterselva (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:20 - 16:20 Puchar Świata, Antholz - bieg pościgowy mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:15 - 17:05 Mistrzostwa Świata, Winterberg (SANKI) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-27 (Niedziela)

01:05 - 02:00 Skoki narciarskie - Puchar Świata - Sapporo / Hokej - NHL - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
01:40 - 02:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
02:00 - 04:10 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
02:00 - 05:10 Hokej na lodzie - NHL: Mecz Gwiazd 2019 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
07:45 - 08:05 Biegi narciarskie - Ski Classics - Marcialonga, Trentino Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:45 - 10:00 Puchar Świata, Trondheim (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:00 - 11:30 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria - Slalom mężczyzn, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:30 - 12:45 Puchar Świata, St Motitz - mężczyzni (Bobsleje) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:05 - 12:00 Biegi narciarskie - Ski Classics - Marcialonga, Trentino Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:30 - 13:00 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Supergigant kobiet (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:45 - 14:00 Puchar Świata, Antholz - bieg ze startu wspólnego kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
Reklama
13:00 - 13:30 Puchar Świata, Anterselva - 12,5km kobiet ze startu wspólnego (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00 - 14:15 Mistrzostwa Świata, Winterberg (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:45 - 15:35 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - GALA Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 15:30 Puchar Świata, Antholz - bieg pościgowy kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:15 - 15:45 Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja - Sztafeta mężczyzn (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:30 - 16:40 Puchar Świata, Antholz - bieg ze startu wspólnego mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-29 (Wtorek)

17:30 - 18:45 Puchar Świata, Schladming, Austria - Slalom mężczyzn, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:30 - 21:45 Puchar Świata, Schladming, Austria - Slalom mężczyzn, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-01 (Piątek)

01:00 - 04:05 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (56): Boston Bruins - Philadelphia Flyers Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:45 - 11:00 Puchar Świata, Maribor, Słowenia - Gigant kobiet, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:00 - 12:45 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Zjazd mężczyzn, trening (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:45 - 14:00 Puchar Świata, Maribor, Słowenia - Gigant kobiet, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:30 - 15:45 Puchar Świata, Oberstdorf (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:30 - 16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:35 - 16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
15:45 - 17:45 Puchar Świata, Oberstdorf (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00 - 16:55 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 17:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 1 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:55 - 17:10 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:05 - 18:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 2 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:10 - 17:55 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:55 - 18:55 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-02 (Sobota)

03:05 - 04:00 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (57): Dallas Stars - Minnesota Wild Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04:00 - 05:05 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (57): Dallas Stars - Minnesota Wild Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:25 - 11:15 Biegi narciarskie - Ski Classics - Toblach - Cortina (42km) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:00 - 09:45 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
09:45 - 11:00 Puchar Świata, Maribor, Słowenia - Slalom kobiet, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:45 - 12:00 Mistrzostwa świata juniorów, Osrblie (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:50 - 12:30 Mistrzostwa Europy juniorów w biathlonie - sprint mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00 - 13:00 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Zjazd mężczyzn (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:45 - 14:00 Puchar Świata, Klingenthal (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:00 - 14:00 Puchar Świata, Maribor, Słowenia - Slalom kobiet, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:50 - 15:30 Mistrzostwa Europy juniorów w biathlonie - sprint kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00 - 14:55 Short track - Puchar Świata, Drezno - dz. 1 (1000m i 1500m kobiet i mężczyzn - el.) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 15:00 Mistrzostwa świata juniorów, Osrblie - Sprint kobiet 7,5km (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 14:30 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:55 - 15:45 Short track - Puchar Świata, Drezno - dz. 1 (1000m i 1500m kobiet i mężczyzn - el.) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:30 - 17:45 Puchar Świata, Oberstdorf (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:45 - 16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:50 - 16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:00 - 16:55 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 1 seria ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 17:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 1 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:55 - 17:10 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:05 - 18:35 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 2 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:10 - 18:25 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 2 seria ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-03 (Niedziela)

01:00 - 04:05 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (58): Winnipeg Jets - Anaheim Ducks Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:00 - 10:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:15 - 11:30 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:45 - 11:45 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:50 - 11:50 Mistrzostwa Europy juniorów w biathlonie - bieg pościgowy mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:45 - 12:30 Mistrzostwa świata juniorów, Osrblie (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
11:50 - 13:10 Mistrzostwa Europy juniorów w biathlonie - bieg pościgowy kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:00 - 13:15 Puchar Świata, Klingenthal (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00 - 14:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy - Zawody drużynowe (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:15 - 14:30 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:00 - 15:30 Puchar Świata, Klingenthal (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:15 - 16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:30 - 17:45 Puchar Świata, Oberstdorf - Konkurs indywidualny, skocznia mamucia (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:50 - 16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:00 - 17:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 1 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:00 - 18:35 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 1 seria ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:05 - 18:35 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 2 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
18:35 - 19:35 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (59): Washington Capitals - Boston Bruins Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:35 - 20:30 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (59): Washington Capitals - Boston Bruins Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 21:30 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (59): Washington Capitals - Boston Bruins Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-04 (Poniedziałek)

12:15 - 14:00 Mistrzostwa Świata, Are (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-05 (Wtorek)

10:15 - 12:00 Mistrzostwa Świata, Are (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 14:00 Mistrzostwa Świata, Are (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:00 - 21:55 Hokejowa Liga Mistrzów, - Finał (HOKEJ NA LODZIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-06 (Środa)

10:15 - 12:00 Mistrzostwa Świata, Are (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 14:00 Mistrzostwa Świata, Are (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-07 (Czwartek)

10:15 - 12:00 Mistrzostwa Świata, Are (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 14:00 Mistrzostwa Świata, Are (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:55 - 16:45 Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach, Inzell - dz. 1 ( sprint drużynowy K i M ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:45 - 17:55 Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach, Inzell - dz. 1 ( 3km K ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:55 - 18:50 Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach, Inzell - dz. 1 ( 5km M ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:00 - 19:55 Puchar Świata, Canmore (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:05 - 20:20 Puchar Świata w biathlonie, Canmore - bieg indywidualny mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:50 - 20:00 Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach, Inzell - dz. 1 ( 5km M ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:45 - 23:45 Puchar Świata, Canmore (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:10 - 00:00 Puchar Świata w biathlonie, Canmore - bieg indywidualny kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-08 (Piątek)

01:00 - 04:05 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (60): Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:45 - 12:30 Mistrzostwa Świata, Are (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:30 - 14:00 Mistrzostwa Świata, Are (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00 - 17:15 Mistrzostwa Świata, Are (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:10 - 16:55 Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach, Inzell - dz. 2 ( 500m K ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:55 - 17:30 Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach, Inzell - dz. 2 ( 500m M ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:30 - 18:05 Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach, Inzell - dz. 2 ( wyścig drużynowy K ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:45 - 18:00 Puchar Świata, - studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 19:00 Puchar Świata, Lahti - kwalifikacje (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:05 - 19:00 Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach, Inzell - dz. 2 ( wyścig drużynowy M ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 19:15 Puchar Świata, - studio (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-09 (Sobota)

01:00 - 04:05 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (61): Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 12:10 Puchar Świata w snowboardzie, Feldberg (sporty zimowe) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:10 - 13:30 Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach, Inzell - dz. 3 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:30 - 14:00 Biegi narciarskie - Puchar Świata, Lahti - sprint kobiet i mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 16:15 Short track - Puchar Świata - Turyn dz. 1 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 16:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:15 - 16:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:30 - 17:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy ( 1 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:30 - 19:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:40 - 18:25 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy ( 2 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
18:25 - 18:55 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
19:00 - 22:00 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (62): Boston Bruins - Los Angeles Kings Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 22:40 Puchar Świata w biathlonie, Canmore - sztafeta mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
22:40 - 00:10 Puchar Świata w biathlonie, Canmore - sztafeta kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-10 (Niedziela)

08:40 - 12:05 Biegi narciarskie - Ski Classics - Jizerska 50 (50km) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:50 - 12:00 Puchar Świata w snowboardzie, Feldberg (sporty zimowe) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:25 - 14:00 Biegi narciarskie - Puchar Świata, Lahti - sprint drużynowy kobiet i mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 14:30 Short track - Puchar Świata - Turyn dz. 2 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:30 - 16:15 Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach, Inzell - dz. 4 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:05 - 16:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:15 - 17:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs indywidualny ( 1 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:15 - 18:45 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:25 - 18:10 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs indywidualny ( 2 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
18:10 - 18:35 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
19:00 - 20:00 Puchar Świata w biathlonie, Canmore - bieg ze startu wspólnego mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:00 - 23:00 Puchar Świata w biathlonie, Canmore - bieg ze startu wspólnego kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-15 (Piątek)

01:30 - 04:30 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (63): Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:30 - 17:00 Puchar Świata, Lake Placid (Skeleton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:30 - 16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs drużynowy ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:35 - 15:45 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs drużynowy ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
15:45 - 16:45 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs drużynowy ( 1 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:00 - 19:20 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs drużynowy Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:55 - 18:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs drużynowy ( 2 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-16 (Sobota)

01:30 - 04:35 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (64): Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:25 - 14:20 Biegi narciarskie - Puchar Świata, Cogne - sprint kobiet i mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:35 - 16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:50 - 16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:00 - 17:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny ( 1 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:00 - 18:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:10 - 18:35 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny ( 2 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-17 (Niedziela)

01:00 - 04:05 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (65): Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:15 - 15:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:05 - 15:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
15:15 - 17:35 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:15 - 17:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-18 (Poniedziałek)

05:05 - 05:10 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
05:10 - 07:10 IO Pjongczang 2018 - narciarstwo dowolne - slopestyle M - Finał (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
05:30 - 05:40 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
05:40 - 07:00 IO Pjongczang 2018 - narciarstwo alpejskie - gigant M - 2 przejazd (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
07:10 - 09:20 IO Pjongczang 2018 - biegi narciarskie - sztafeta 4x10km M - technika klasyczną/techniką dowolną (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
11:25 - 11:55 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
11:55 - 12:10 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
11:55 - 12:55 IO Pjongczang 2018 - łyżwiarstwo szybkie - bieg drużynowy M - eliminacje - seria 1-4, bobsleje M ślizg 1 (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
12:10 - 13:10 IO Pjongczang 2018 - biathlon bieg masowy M - 15km (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
12:55 - 13:55 IO Pjongczang 2018 - łyżwiarstwo szybkie - 500K pary 1-16 (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
13:10 - 14:00 IO Pjongczang 2018 - Hokej na lodzie M Kanada - Korea ( 1 tercja ) (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
13:55 - 15:35 IO Pjongczang 2018 - Hokej na lodzie M Kanada - Korea ( 2, 3 tercja) (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:40 - 17:00 IO Pjongczang 2018 - skrót wydarzeń (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
18:25 - 19:30 IO Pjongczang 2018 - Olimpijski Dzień (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
18:55 - 19:10 Hokej na lodzie - Turniej EIHC: Polska - Węgry ( studio) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:10 - 22:00 Hokej na lodzie - Turniej EIHC: Polska - Węgry Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-19 (Wtorek)

01:45 - 02:05 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
02:05 - 03:20 IO Pjongczang 2018 - łyżwiarstwo figurowe - tańce short (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
03:20 - 03:30 IO Pjongczang 2018 - studio, snowboard K Big Air - eliminacje, narciarstwo dowolne K - halfpipe - eliminacje (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
03:30 - 05:50 IO Pjongczang 2018 - łyżwiarstwo figurowe - tańce short (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
05:50 - 05:55 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
05:55 - 06:40 IO Pjongczang 2018 - hokej na lodzie K - 1/2 F ( 2 tercja ) (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
06:40 - 06:45 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
06:45 - 07:30 IO Pjongczang 2018 - hokej na lodzie K - 1/2 F ( 3 tercja ) (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
07:30 - 08:00 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
11:40 - 11:55 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
11:55 - 12:25 IO Pjongczang 2018 - łyżwiarstwo szybkie bieg drużynowy K - eliminacje seria 1 - 4 (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
11:55 - 12:15 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
12:15 - 12:55 IO Pjongczang 2018 - skoki narciarskie M - TEAM LH - sesja treningowa (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
12:25 - 12:50 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
12:50 - 13:45 IO Pjongczang 2018 - łyżwiarstwo szybkie 500M pary 1 - 16 (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
12:55 - 13:25 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
13:25 - 14:25 IO Pjongczang 2018 - skoki narciarskie M - TEAM ( 1 seria ) (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
13:45 - 14:00 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
14:00 - 14:45 IO Pjongczang 2018 - bobsleje 2M ( przejazd 2&2) (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
14:25 - 14:35 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
14:35 - 15:35 IO Pjongczang 2018 - skoki narciarskie M - TEAM ( 2 seria ) (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
14:45 - 15:00 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
15:35 - 16:20 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-20 (Środa)

01:30 - 02:05 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
02:05 - 02:25 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
02:05 - 02:55 IO Pjongczang 2018 - łyżwiarstwo figurowe - tańce Free (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
02:25 - 03:45 IO Pjongczang 2018 - narciarstwo dowolne - Half Pipe K - Finał (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
02:55 - 03:40 IO Pjongczang 2018 - łyżwiarstwo figurowe - tańce Free (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
03:40 - 03:55 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
03:45 - 03:55 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
03:55 - 04:45 IO Pjongczang 2018 - łyżwiarstwo figurowe - tańce Free (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
04:45 - 05:40 IO Pjongczang 2018 - łyżwiarstwo figurowe - tańce Free (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
05:40 - 05:50 IO Pjongczang 2018 - studio (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
05:50 - 06:45 IO Pjongczang 2018 - narciarstwo dowolne - Half Pipe M - kwalifikacje (relacja) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: Eurosport 1, Eurosport 2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info