Reklama

Koszykówka Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-09-19 19:50:22).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-09-19)

W programie na dzisiaj nie ma zaplanowanych kolejnych emisji.

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-20 (Piątek)

19:00-21:40 II Memoriał Adama Wójcika - WKS Śląsk Wrocław vs. Filou Oostende (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-21 (Sobota)

18:30-20:45 Liga ACB 19/20, odc. 1: Supercopa Endesa - Semifinal #1; BARÇA - VALENCIA BASKET (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
18:30-20:20 II Memoriał Adama Wójcika - WKS Śląsk Wrocław vs. Filou Oostende (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
21:00-23:15 Liga ACB 19/20, odc. 2: Supercopa Endesa - Semifinal #2; REAL MADRID - MONTAKIT FUENLABRADA (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-22 (Niedziela)

18:00-18:30 Liga ACB 19/20, odc. 3: Supercopa Endesa - 3 Points-Shooting Contest (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
19:00-21:15 Liga ACB 19/20, odc. 4: Supercopa Endesa - FINAL (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
Reklama

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-25 (Środa)

19:30-22:30 Suzuki Superpuchar Polski w koszykówce - Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-26 (Czwartek)

17:30-20:00 Energa Basket Liga - WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-27 (Piątek)

17:30-20:00 Energa Basket Liga - GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
21:30-23:45 Liga ACB 19/20, odc. 6: C. JOVENTUT BADALONA - REAL MADRID (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-28 (Sobota)

12:00-14:15 TURKISH BASKETBALL SUPER LEAGUE 2019/20, odc. 1: AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL v. DARÜŞŞAFAKA TEKFEN (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
12:30-14:45 Energa Basket Liga - PGE Spójnia Stargard – Asseco Arka Gdynia (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:15-16:30 TURKISH BASKETBALL SUPER LEAGUE 2019/20, odc. 2: TÜRK TELEKOM v. GALATASARAY DOGA SIGORTA (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
18:00-20:15 easyCredit BBL 19/20, odc. 1: BBL-Pokal Last16; ALBA BERLIN vs. s.Oliver Würzburg (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
20:30-22:45 Liga ACB 19/20, odc. 7: UNICAJA - IBEROSTAR TENERIFE (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-29 (Niedziela)

12:30-14:40 Energa Basket Liga - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – Enea Astoria Bydgoszcz (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-03 (Czwartek)

17:30-20:00 Energa Basket Liga - Arged BMSlam Ostrów Wlkp. - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-04 (Piątek)

17:30-20:30 Energa Basket Liga - Arka Gdynia - Trefl Sopot (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-05 (Sobota)

12:00-14:15 TURKISH BASKETBALL SUPER LEAGUE 2019/20, odc. 9: TOFAŞ v. ISTANBUL BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
12:30-15:00 Energa Basket Liga - Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-22:45 Liga ACB 19/20, odc. 9: IBEROSTAR TENERIFE - REAL MADRID (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-06 (Niedziela)

12:00-14:15 TURKISH BASKETBALL SUPER LEAGUE 2019/20, odc. 12: PINAR KARŞIYAKA v. AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
12:30-14:45 Energa Basket Liga - HydroTruck Radom - Start Lublin (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00-20:15 easyCredit BBL 19/20, odc. 3: Brose Bamberg vs. ALBA BERLIN (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-07 (Poniedziałek)

19:00-21:15 TURKISH BASKETBALL SUPER LEAGUE 2019/20, odc. 16: BEŞIKTAŞ SOMPO SIGORTA v. ANADOLU EFES (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-08 (Wtorek)

20:20-23:00 Energa Basket Liga - Legia Warszawa - Anwil Włocławek (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
Reklama

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-11 (Piątek)

17:30-20:35 Energa Basket Liga - Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-12 (Sobota)

12:00-14:00 TURKISH BASKETBALL SUPER LEAGUE 2019/20, odc. 17: BAHÇEŞEHIR KOLEJI v. AFYON BELEDIYESI (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
20:30-22:45 Liga ACB 19/20, odc. 11: UNICAJA - C. JOVENTUT BADALONA (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-13 (Niedziela)

12:00-14:00 TURKISH BASKETBALL SUPER LEAGUE 2019/20, odc. 21: AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL v. OGM ORMANSPOR (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
19:00-21:15 TURKISH BASKETBALL SUPER LEAGUE 2019/20, odc. 24: ISTANBUL BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI v. DARÜŞŞAFAKA TEKFEN (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub

Stacje emitujące sport w TV

Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport News
Logo SportKlub

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, SportKlub.

Poprzednie emisje Koszykówka Na żywo

2019-09-15|13:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał Logo TVP Sport
2019-09-15|09:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 3 miejsce Logo TVP Sport
2019-09-14|13:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 5 miejsce: Serbia - Czechy Logo TVP Sport
2019-09-14|09:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 7 miejsce: USA - Polska Logo TVP Sport
2019-09-14|09:40 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 7 miejsce: USA - Polska ( studio ) Logo TVP Sport
2019-09-13|13:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2) Logo TVP Sport
2019-09-13|09:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (1) Logo TVP Sport
2019-09-12|14:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: miejsce 5 - 8 (2) Logo TVP Sport
2019-09-12|12:20 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: miejsce 5 - 8 (1) Logo TVP Sport
2019-09-11|14:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (4) Logo TVP Sport
2019-09-11|12:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (3) Logo TVP Sport
2019-09-10|16:45 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (2): Hiszpania - Polska ( studio) Logo TVP Sport
2019-09-10|14:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F: Hiszpania - Polska Logo TVP1 HD
2019-09-10|12:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (1): Argentyna - Serbia Logo TVP Sport
2019-09-10|12:15 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (1): Argentyna - Serbia (studio) Logo TVP Sport
2019-09-09|10:20 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Czechy - Grecja Logo TVP Sport
2019-09-08|13:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Argentyna Logo TVP1 HD
2019-09-08|13:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Argentyna Logo TVP Sport
2019-09-08|13:25 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Argentyna ( studio) Logo TVP Sport
2019-09-08|09:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wenezuela - Rosja Logo TVP Sport

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry