Reklama

Sport w niedzielę Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-09-16 19:37:12).

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-22 (Niedziela)

02:00-02:30 UFC Fight Night - Rodriguez - Steohens (MMA) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
03:00-05:00 VALOR BK1, odc. 1: USA (mma) Godziny emisji
FightKlub Logo FightKlub
05:00-07:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: Finał Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
05:20-07:50 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Dominikana - Kenia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
06:00-15:30 FIM Endurance World Championship, Bol d Or (24 hours) (WYŚCIGI MOTOCYKLOWE) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
06:50-09:50 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Kamerun - Holandia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
Reklama
07:00-09:05 Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - Finał Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
07:15-09:45 Puchar Świata w rugby - Włochy - Namibia (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
07:50-11:00 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Chiny - Brazylia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
09:45-11:00 Puchar Świata w rugby - Irlandia - Szkocja (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
09:50-12:10 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Rosja - Serbia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00-12:10 BWF World Tour Super 1000 China Open - finały (Badminton) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:00-12:30 CAFE FUTBOL (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:55-14:00 LaLiga Santander: Getafe - Mallorca (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
11:55-14:00 Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:10-14:00 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Japonia - Chiny (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:10-14:25 Liga holenderska - ADO Den Haag - AZ Alkmaar (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
12:10-14:40 PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Wisła Kraków (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:15-14:05 Puchar Świata - Anglia - Tonga (RUGBY) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
12:25-14:30 Serie A TIM - Sassuolo - SPAL (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
12:30-13:00 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: parada kierowców (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Kielce Logo TVP3 Kielce
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Katowice Logo TVP3 Katowice
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Gorzów Wlkp. Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Warszawa Logo TVP3 Warszawa
Reklama
13:00-14:55 Championship - West Bromwich Albion - Huddersfield Town (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Godziny emisji
TVP3 Olsztyn Logo TVP3 Olsztyn
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Szczecin Logo TVP3 Szczecin
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Gdańsk Logo TVP3 Gdańsk
13:00-14:05 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio przed wyścigiem (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Rzeszów Logo TVP3 Rzeszów
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Bydgoszcz Logo TVP3 Bydgoszcz
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Godziny emisji
TVP3 Lublin Logo TVP3 Lublin
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Poznań Logo TVP3 Poznań
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Białystok Logo TVP3 Białystok
13:30-15:15 LIQUI MOLY Handball Bundesliga 19/20, odc. 17: SC Magdeburg v. Rhein-Neckar Löwen (piłka ręczna) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
13:35-14:55 Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:55-15:55 LaLiga Santander: RCD Espanyol - Real Sociedad (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
14:00-15:30 Motocyklowe MŚ - MotoGP - wyścig (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00-16:00 Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Kielce Logo TVP3 Kielce
Reklama
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Katowice Logo TVP3 Katowice
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Gorzów Wlkp. Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Warszawa Logo TVP3 Warszawa
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Szczecin Logo TVP3 Szczecin
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Gdańsk Logo TVP3 Gdańsk
14:05-16:15 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: wyścig (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Rzeszów Logo TVP3 Rzeszów
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Bydgoszcz Logo TVP3 Bydgoszcz
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Poznań Logo TVP3 Poznań
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Białystok Logo TVP3 Białystok
14:25-16:40 Liga holenderska - PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:40-17:00 PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
14:45-16:50 Fortuna 1. liga - Podbeskidzie Bielsko - Biała - GKS Tychy (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55-17:00 Serie A TIM - US Lecce - SSC Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
14:55-17:00 Serie A TIM - Bologna FC - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
14:55-17:00 Premier League: West Ham - Manchester United (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
14:55-16:00 Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:05-16:40 GT Open 2019: GT Open Barcelona - transmisja wyścigu 2 (magazyn motoryzacyjny) Godziny emisji
Motowizja Logo Motowizja
15:20-17:25 Bundesliga: Borussia M. - Fortuna (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:30-18:00 ATP250 Metz - finał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:30-17:00 Szosowe mistrzostwa świata, Wielka Brytania - Drużyny mieszane (KOLARSTWO) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:45-18:25 PGE Ekstraliga - Stelmet Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa (Żużel) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:55-18:00 LaLiga Santander: Valencia - Leganes (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
16:00-16:45 Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:00-18:00 Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00-17:45 LIQUI MOLY Handball Bundesliga 19/20, odc. 18: HSG Nordhorn-Lingen v. MT Melsungen (piłka ręczna) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
16:15-17:00 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio po wyścigu (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
16:50-20:00 ME mężczyzn w siatkówce (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00-19:30 PKO Ekstraklasa: Cracovia - Legia Warszawa (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
17:00-19:30 PKO Ekstraklasa: Cracovia - Legia Warszawa (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
17:00-17:20 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa ( studio ) Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
17:00-17:55 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:20-19:35 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
17:25-19:30 Premier League: Chelsea - Liverpool (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:55-20:00 Serie A TIM - Atalanta BC - ACF Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
17:55-20:00 Serie A TIM - Atalanta - Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:00-20:00 Liga czeska - AC Sparta Praha – SK Slavia Praha (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:00-20:00 Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00-18:30 Liga ACB 19/20, odc. 3: Supercopa Endesa - 3 Points-Shooting Contest (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
18:25-20:40 LaLiga Santander - Athletic Club - Deportivo Alaves (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:25-20:30 LaLiga Santander - Athletic Club - Deportivo Alaves (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:45-21:30 Finał PGE Ekstraliga: II mecz FOGO UNIA Leszno - BETARD SPARTA Wrocław (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
19:00-22:00 Colosseum Tournament, 22.09.2019 Godziny emisji
FightBox Logo FightBox
19:00-00:00 Turniej na żywo - Sanderson Farms Championship, Jackson, Mississippi - Finał Godziny emisji
Golf Channel Logo Golf Channel
19:00-21:15 Liga ACB 19/20, odc. 4: Supercopa Endesa - FINAL (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
19:30-21:55 Liga Mistrzów Velux EHF: PGE Vive Kielce - HC Motor Zaporoże (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:00-20:55 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40-23:00 Serie A TIM - Lazio - Parma (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:40-22:45 Serie A TIM - S.S. Lazio - Parma Calcio 1913 (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:55-23:00 LaLiga Santander - Sevilla FC - Real Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
21:30-22:15 Turbokozak Extra (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:30-23:05 Magazyn PGE Ekstraliga (magazyn sportowy) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
21:45-22:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
21:55-00:00 MLS - Atlanta United - San Jose Earthquakes (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
23:00-00:00 Eleven Gol Live - Eleven Gol Live Niedziela (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
23:40-01:50 MLS - New York Red Bulls - Philadelphia Union (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Stacje emitujące sport w TV

Logo CANAL+
Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
Logo CANAL+ SPORT
Logo CANAL+ SPORT 2
Logo ELEVEN SPORTS 1
Logo ELEVEN SPORTS 2
Logo ELEVEN SPORTS 3
Logo ELEVEN SPORTS 4
Logo Eurosport 1
Logo Eurosport 2
Logo FightBox
Logo FightKlub
Logo Golf Channel
Logo Motowizja
Logo nSport+
Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport Fight
Logo Polsat Sport News
Logo SportKlub
Logo TVP2 HD
Logo TVP3
Logo TVP3 Białystok
Logo TVP3 Bydgoszcz
Logo TVP3 Gdańsk
Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
Logo TVP3 Katowice
Logo TVP3 Kielce
Logo TVP3 Kraków
Logo TVP3 Lublin
Logo TVP3 Olsztyn
Logo TVP3 Opole
Logo TVP3 Poznań
Logo TVP3 Rzeszów
Logo TVP3 Szczecin
Logo TVP3 Warszawa
Logo TVP3 Wrocław
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+, CANAL+ 4K ULTRA HD, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, FightBox, FightKlub, Golf Channel, Motowizja, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, SportKlub, TVP2 HD, TVP3, TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wlkp., TVP3 Katowice, TVP3 Kielce, TVP3 Kraków, TVP3 Lublin, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Poznań, TVP3 Rzeszów, TVP3 Szczecin, TVP3 Warszawa, TVP3 Wrocław, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry