Reklama

Sport w niedzielę Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-03-26 04:06:59).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-31 (Niedziela)

00:00 - 03:00 UFC Fight Night - Barboza - Gaethje (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
00:05 - 03:00 Hokej na lodzie - NHL (81): Tampa Bay Lightning - Washington Capitals Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:00 - 03:30 Mistrzostwa Świata w curlingu - Szwecja - Chiny (Curling) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
03:00 - 04:00 Gala boksu zawodowego Top Rank - Ryan Garcia - Jose Lopez (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
04:00 - 04:30 Gala boksu zawodowego Goldenboy - Oleksandr Gvozdyk - Doudou Ngumdu (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:00 - 08:00 Yonex Sunrise India Open 2019 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
Reklama
08:00 - 09:00 Yonex Sunrise India Open 2019 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:00 - 10:00 Yonex Sunrise India Open 2019 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:00 - 13:00 Badminton - Polish Open 2019, Częstochowa - Finały Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 11:00 Yonex Sunrise India Open 2019 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00 - 12:00 Yonex Sunrise India Open 2019 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00 - 12:30 CAFE FUTBOL (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:00 - 11:55 Piłka z góry (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
11:55 - 14:00 La Liga Santander: Levante - Eibar (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:00 - 13:00 Yonex Sunrise India Open 2019 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:25 - 14:30 Serie A TIM - Parma - Atalanta (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
12:30 - 14:30 Wyścig Dookoła Katalonii, Hiszpania - Etap 7 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:30 - 14:45 Energa Basket Liga - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – Arka Gdynia (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:40 - 13:45 Ferrari Challenge Europe 2019: FCE Valencia Trofeo Pirelli - transmisja wyścigu 2 (magazyn motoryzacyjny) Godziny emisji Motowizja Logo Motowizja
12:45 - 15:00 PGNIG Superliga: Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Logo TVP3
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Białystok Logo TVP3 Białystok
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Olsztyn Logo TVP3 Olsztyn
Reklama
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Łódź Logo TVP3 Łódź
13:00 - 17:30 World Pool Masters 2019, odc. 5: Day 3 - Afternoon (pool) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Lublin Logo TVP3 Lublin
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Szczecin Logo TVP3 Szczecin
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Katowice Logo TVP3 Katowice
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Rzeszów Logo TVP3 Rzeszów
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Gorzów Wlkp. Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Gdańsk Logo TVP3 Gdańsk
13:00 - 14:00 Mistrzostwa świata, Holandia - Wyścig 1 MX2 (MOTOCROSS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Poznań Logo TVP3 Poznań
13:00 - 14:00 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Bydgoszcz Logo TVP3 Bydgoszcz
13:30 - 15:30 Bundesliga 2 - FC Koln - Holstein Kiel Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź ( studio ) Godziny emisji TVP3 Logo TVP3
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
14:00 - 15:10 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź ( studio ) Godziny emisji TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Białystok Logo TVP3 Białystok
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Olsztyn Logo TVP3 Olsztyn
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź ( studio ) Godziny emisji TVP3 Łódź Logo TVP3 Łódź
Reklama
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Lublin Logo TVP3 Lublin
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź ( studio ) Godziny emisji TVP3 Szczecin Logo TVP3 Szczecin
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Katowice Logo TVP3 Katowice
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź ( studio ) Godziny emisji TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź ( studio ) Godziny emisji TVP3 Rzeszów Logo TVP3 Rzeszów
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź ( studio ) Godziny emisji TVP3 Gorzów Wlkp. Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź ( studio ) Godziny emisji TVP3 Gdańsk Logo TVP3 Gdańsk
14:00 - 16:00 LaLiga Santander - Rayo Vallecano - Real Betis (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
14:00 - 16:00 VTB United League - Avtodor Saratov (Rosja) - Stelmet Zielona Góra (Polska) (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź ( studio ) Godziny emisji TVP3 Poznań Logo TVP3 Poznań
14:00 - 14:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź ( studio ) Godziny emisji TVP3 Bydgoszcz Logo TVP3 Bydgoszcz
14:05 - 15:10 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Logo TVP3
14:05 - 15:10 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
14:05 - 15:10 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
14:05 - 15:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Białystok Logo TVP3 Białystok
14:05 - 15:10 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Olsztyn Logo TVP3 Olsztyn
14:05 - 15:10 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Łódź Logo TVP3 Łódź
14:05 - 15:10 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Lublin Logo TVP3 Lublin
14:05 - 15:10 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Szczecin Logo TVP3 Szczecin
14:05 - 15:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka Godziny emisji TVP3 Katowice Logo TVP3 Katowice
14:05 - 15:10 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
14:05 - 15:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Rzeszów Logo TVP3 Rzeszów
14:05 - 15:10 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Gorzów Wlkp. Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
14:05 - 15:10 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Gdańsk Logo TVP3 Gdańsk
14:05 - 15:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Poznań Logo TVP3 Poznań
14:05 - 15:05 Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź Godziny emisji TVP3 Bydgoszcz Logo TVP3 Bydgoszcz
14:25 - 16:40 Liga holenderska - Utrecht - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:30 - 17:15 Gandawa - Wevelgem, Belgia (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:45 - 17:30 PlusLiga - playoff o miejsca 7-12 (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:45 - 17:30 1. Liga żużlowa - CAR GWARANT Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Żużel) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55 - 16:55 Serie A TIM - AS Roma - Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:00 - 17:25 Premier League: Cardiff City - Chelsea (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:10 - 17:30 LOTTO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (sport) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
15:25 - 16:30 Ferrari Challenge Europe 2019: FCE Valencia Coppa Shell - transmisja wyścigu 2 (magazyn motoryzacyjny) Godziny emisji Motowizja Logo Motowizja
15:30 - 16:10 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2019 - Parada kierowców (Formula 1) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:30 - 17:30 Bundesliga - Hannover 96 - Shalke 04 Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
16:00 - 17:00 Mistrzostwa świata, Holandia - Wyścig 2 MX2 (MOTOCROSS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:10 - 17:05 Magazyn - Studio (Formula 1) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
16:10 - 18:10 LaLiga Santander - Sevilla FC - Valencia CF (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
16:40 - 18:40 Liga holenderska - Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:55 - 18:25 EHF Champions League - MOL-Pick Szeged - Orlen Wisła Płock (Piłka ręczna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
16:55 - 18:55 Liga Mistrzów Velux EHF: MOL-Pick Szeged - Orlen Wisła Płock (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:00 - 18:55 Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 18:00 Mistrzostwa świata, Holandia - RACE 2_MXGP_. (MOTOCROSS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:05 - 19:15 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2019 - Wyścig (Formula 1) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:15 - 20:45 Żużel: XVI Memoriał Edwarda Jancarza (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
17:25 - 19:30 Premier League: Liverpool - Tottenham Hotspur (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:30 - 20:00 LOTTO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Legia Warszawa (sport) Godziny emisji CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
17:30 - 20:00 LOTTO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Legia Warszawa (sport) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
17:30 - 20:00 PlusLiga - playoff o miejsca 7-12 (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:40 - 17:50 Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Wisła Kraków - Legia Warszawa ( studio ) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
17:50 - 20:15 Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Wisła Kraków - Legia Warszawa ( 1 poł. ) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Bologna - Sassuolo Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:10 - 20:00 Bundesliga - Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
18:25 - 20:25 LaLiga Santander - Real Valladolid - Real Sociedad (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:55 - 19:25 Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:55 - 20:55 Liga Mistrzów Velux EHF: SG Flensburg-Handewitt - Mieszkow Brześć (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
19:00 - 23:30 World Pool Masters 2019, odc. 6: Day 3 - Evening (pool) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
19:00 - 21:30 ATP 1000 Miami Open - FINAŁ (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:15 - 20:00 Magazyn - Studio (Formula 1) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:00 - 20:40 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:00 - 22:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - MotoGP - wyścig (Motogp) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:25 - 22:30 Serie A TIM - Inter - Lazio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:30 - 23:00 Turniej na żywo - Corales Puntacana Resort & Club Championship, Punta Cana, Dominikana - finał Godziny emisji Golf Channel Logo Golf Channel
20:30 - 22:30 Liga Siatkówki Kobiet - 1/4 finału (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Real Madryt - Huesca (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:45 - 22:15 Magazyn PGE Ekstraliga (magazyn sportowy) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
21:00 - 01:05 NASCAR 2019: MENCS 2019 Texas Motor Speedway - transmisja wyścigu (magazyn motoryzacyjny) Godziny emisji Motowizja Logo Motowizja
21:30 - 00:15 NBA: Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
21:30 - 22:30 Liga+Extra: Dogrywka (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:00 - 22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 01:00 Mistrzostwa Świata w curlingu - Japonia - Norwegia (Curling) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:00 - 01:00 Mistrzostwa świata mężczyzn, Lethbridge, Kanada - Faza grupowa: Norwegia - Japonia (CURLING) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE nd. Ep. 26 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
23:50 - 02:00 MLS - LA Galaxy - Portland (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+, CANAL+ 4K ULTRA HD, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, Golf Channel, Motowizja, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, SportKlub, TVP2 HD, TVP3, TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wlkp., TVP3 Katowice, TVP3 Kraków, TVP3 Łódź, TVP3 Lublin, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Poznań, TVP3 Rzeszów, TVP3 Szczecin, TVP3 Wrocław, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info