Reklama
20:10 Trwa  Helikopter w ogniu
23:00 Premiera American Horror Story: Apokalipsa, odc. 10
20:40 Trwa  Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 12 - Bieg polarny
21:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 13 - Mike i mechanicy
21:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 14 - Pierścionek
22:00 Seks w wielkim mieście 2
20:00 Trwa  Premiera Weterynarz z Hawajów, odc. 2 - Coś ty zjadła, świnko?
21:00 Weterynarz z tropików, odc. 5 - Groźne dziki
22:00 Weterynarz z tropików, odc. 2 - Na pomoc zwierzętom
23:00 Niezwykły dr Pol, odc. 16 - Owczy pęd
20:00 Trwa  Polowanie na wodne potwory, odc. 1 - Rzeczny rekin
21:00 Kierunek Wild: Dzika Australia, odc. 4-ost. - Las koali
22:00 Niezwykły dr Pol, odc. 9 - Letnie upały
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 1 - Zielony goliat
20:00 Trwa  Megawieżowce, odc. 1, 2
21:00 Premiera Najniebezpieczniejsze drogi świata, odc. 3 - Po lodzie przez Syberię
22:00 Premiera Koszmarna wyprawa: Ocaleni, odc. 10 - Zakładnicy
23:00 Lot wysokiego ryzyka, odc. 1 - Lądowanie awaryjne

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały FOX i Nat Geo.

  • 15.11, 21:00 Najniebezpieczniejsze drogi świata, odc. 3 - Po lodzie przez Syberię (National Geographic) Godziny emisji
  • 15.11, 22:00 Koszmarna wyprawa: Ocaleni, odc. 10 - Zakładnicy (National Geographic) Godziny emisji
  • 15.11, 23:00 American Horror Story: Apokalipsa, odc. 10 (FOX) Godziny emisji
  • 16.11, 12:00 Fabryki smaku, odc. 13 - Znikające ciastka (National Geographic) Godziny emisji
  • 16.11, 12:30 Fabryki smaku, odc. 14 - Słodkie świnki (National Geographic) Godziny emisji
  • 16.11, 15:25 Chicago Fire 2, odc. 15 - Trzymaj język za zębami (FOX) Godziny emisji
  • 16.11, 16:20 Chicago Fire 2, odc. 16 - Odpalenie rakiety (FOX) Godziny emisji
  • 16.11, 19:10 Współczesna rodzina 9, odc. 9 - Trudna miłość (FOX Comedy) Godziny emisji
  • 16.11, 19:40 Współczesna rodzina 9, odc. 10 - Nie jest łatwo (FOX Comedy) Godziny emisji
  • 16.11, 21:00 Przełomowe bitwy, odc. 8 (National Geographic) Godziny emisji
  • 16.11, 22:00 Dynastia Kimów - trzy pokolenia, odc. 1, 4 - Królestwo Kimów (National Geographic) Godziny emisji
  • 16.11, 23:00 Dynastia Kimów - trzy pokolenia, odc. 2 - Syn boga (National Geographic) Godziny emisji
  • 17.11, 20:10 Bez twarzy (FOX) Godziny emisji
  • 17.11, 21:00 Wyprawa na Słońce (National Geographic) Godziny emisji
  • 17.11, 22:00 Family Guy: Głowa rodziny 16, odc. 9 - Jak Griffin ukradł święta (FOX Comedy) Godziny emisji
  • 17.11, 22:30 Family Guy: Głowa rodziny 16, odc. 10 - Feralny lot (FOX Comedy) Godziny emisji
  • 17.11, 22:55 Family Guy: Głowa rodziny 16, odc. 11 - Gronkowski i pszczoły (FOX Comedy) Godziny emisji
  • 17.11, 23:25 Family Guy: Głowa rodziny 16, odc. 12 - DJ Peter (FOX Comedy) Godziny emisji
  • 18.11, 18:00 Dzika Uganda (Nat Geo Wild) Godziny emisji
  • 18.11, 22:00 Piekło pod wodą: II wojna światowa, odc. 4 - Groźna pomyłka (National Geographic) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały FOX i Nat Geo znajdują się stacje: FOX, FOX Comedy, Nat Geo People, Nat Geo Wild, National Geographic.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info