Reklama

Logo Nat Geo People Nat Geo People program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-08-19

03:00

Trwa...  Lata 2000. Dekada, która nas zmieniła, odc. 2 - Taka jest rzeczywistość

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 60min.

Początek XXI wieku okazała się bardzo mroczny. Kojarzmy go z eskalacją ataków terrorystycznych i wojnie przeciwko Al Kaidzie.

Godziny emisji Lata 2000. Dekada, która nas zmieniła

04:00

Narkotyki, odc. 6 - Huragan i narkotyki

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 55min.

Huragan Katrina zniszczył także siatkę handlarzy narkotyków, którzy działali w Nowym Orleanie. Na miejsce dawnych dilerów szybko jednak pojawili się nowi, którzy próbowali zachęcić pogrążonych w depresji mieszkańców do szukania pocieszenia i ulgi w środkach odurzających.

  Godziny emisji Narkotyki

Reklama
05:00

Narkotyki, odc. 7 - Królowie i królowe kokainy

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 55min.

Londyn często jest nazywany kokainową stolicą Starego Kontynentu. Działający tam narkotykowi baronowie walczą z gangami z Europy Wschodniej o dominację na rynku. Próbują też zarobić na zyskującej coraz większą popularność wśród biedniejszych mieszkańców miasta marihuanie.

  Godziny emisji Narkotyki

06:00

Zaklinacz psów, odc. 9 - Złe psy komika

reality show ( USA 2012 ) Czas: 55min.

Cesar Millan odwiedza komika Skylera Stone'a i jego dziewczynę Nicole, aby pomóc im zapanować nad ich Jack Russell terrierem, który zjada wszystko z niesamowitą prędkością. Treser musi też poradzić sobie z agresywnym mieszańcem maltańczyka i chihuahuy, George'em.

  Godziny emisji Zaklinacz psów

07:00

Zaklinacz psów, odc. 10 - Aż do krwi

reality show ( USA 2012 ) Czas: 55min.

Cesar odwiedza Kelly i Hyruma Laiów, którzy nie mogą poradzić sobie z agresywnym czworonogiem Holly. Para obawia się, że zwierzę zacznie zagrażać ich osiemnastomiesięcznemu dziecku. Treser próbuje też pomóc bezdomnej Lenie Pictou, która niedługo ma się przenieść do schroniska ze swoim pitbulterierem Tuckerem.

  Godziny emisji Zaklinacz psów

08:00

Rejsy w luksusie, odc. 7 - Wielka inauguracja

serial dokumentalny ( RPA 2010 ) Czas: 35min.

Costa Favolosa właśnie wyszła ze stoczni. Za chwilę na jej pokład wejdzie grupa słynnych krytyków, którzy ocenią i zrecenzują każdy szczegół - od wystroju, poprzez jakość potraw, po występy i zachowanie personelu.

  Godziny emisji Rejsy w luksusie

08:30

Rejsy w luksusie, odc. 8 - Po kruchym lodzie

serial dokumentalny ( RPA 2010 ) Czas: 35min.

Costa Favolosa została oficjalnie zwodowana. Za chwilę wyruszy w swój dziewiczy rejs. Po raz pierwszy zostanie w pełni załadowana, przyjmie także na pokład majętnych gości.

  Godziny emisji Rejsy w luksusie

Reklama
09:00

Krótki wypad, odc. 13 - Istria

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Joe i Angela odwiedzają półwysep Istria w północnej Chorwacji. Miejsce znane jest głównie z plaż, ale oferuje też wspaniałe jedzenie, aspirując do jednego z najważniejszych miejsc na kulinarnej mapie Europy. Prowadzący odwiedzają miasto Pula, w którym znajduje się jeden z największych na świecie starożytnych amfiteatrów. Wybierają się także na Wyspy Briońskie oraz na rejs statkiem o zachodzie słońca umilany przez występy lokalnych śpiewaków a capella.

  Godziny emisji Krótki wypad

09:30

Krótki wypad, odc. 14 - Kraków

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Prowadzący odwiedzają Kraków, by pokazać widzom takie miejsca jak Rynek Główny, Sukiennice, Bazylikę Mariacką oraz Wawel. Joe i jego nowa współprowadząca Angela Scanlon zrobili zakupy w Hali Targowej, przemierzyli miasto rowerem, docierając m.in. do krakowskiego getta i fabryki Schindlera. Poza miastem zwiedzili kopalnię soli w Wieliczce oraz obóz zagłady w Auschwitz.

  Godziny emisji Krótki wypad

10:00

Weterynarz z tropików, odc. 3 - Nurkowanie z rekinami

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 45min.

Dr Sims świętuje swoje urodziny na wyspie Oahu, gdzie nurkuje w poszukiwaniu rekinów. Wieczorem, Dr Sims przeprowadzi skomplikowaną operację ratującą życie psa. Cały zespół weterynarza będzie musiał wykazać się wysokimi umiejętnościami.

  Godziny emisji Weterynarz z tropików

11:00

Weterynarz z tropików, odc. 4 - Ostatnia deska ratunku

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 45min.

Pacjentami dr Scotta Simsa są dwie kozy, koń, któremu należy usunąć małą narośl i cierpiący na nowotwór pies. Do weterynarza zgłaszają się także zaniepokojeni właściciele byka rasy Angus, który niespodziewanie przestał rosnąć. Dr Sims stawia czoło wszystkim tym problemom z pomocą swoich niezastąpionych asystentek.

  Godziny emisji Weterynarz z tropików

12:00

Niezwykły dr Pol, odc. 1 - W natłoku zajęć

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 60min.

Dr Pol wybiera się do rodziny, która prosi go, by pomógł krowie o imieniu Bow Tie. Wystąpiły u niej komplikacje poporodowe. Tymczasem dr Brend musi zdecydować, czy konieczne jest cesarskie cięcie u cielącej się krowy.

  Godziny emisji Niezwykły dr Pol

13:00

Niezwykły dr Pol, odc. 2 - Wystawa zwierząt

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 60min.

W hrabstwie Isabella wkrótce odbędzie się wystawa zwierząt hodowlanych. Weterynarze są zajęci badaniem zwierząt i sprawdzaniem, czy są zdrowe i gotowe do udziału w tym wydarzeniu. Dr Emily zajmuje się krową o imieniu Toro, która ma przepuklinę brzuszną.

  Godziny emisji Niezwykły dr Pol

14:00

Ekskluzywny rejs, odc. 3

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2018 ) Czas: 60min.

W tym samym czasie na pokładzie statku mają odbyć się dwa przyjęcia weselne. Dla załogi to olbrzymie wyzwanie organizacyjne.

  Godziny emisji Ekskluzywny rejs

15:00

Ekskluzywny rejs, odc. 4

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2018 ) Czas: 60min.

Opowieść o ludziach zatrudnionych na statku wycieczkowym "Regal Princess", którzy przez dziewięć miesięcy są skazani na swoje towarzystwo. Muszą nie tylko zmagać się ze sprawiającymi kłopoty pasażerami, lecz także rozwiązywać konflikty wybuchające wśród personelu. Na dziewiętnastu pokładach luksusowej jednostki może przebywać 3560 pasażerów. Do ich dyspozycji są baseny, ośrodki SPA, restauracje i sklepy. Podróżni mogą brać udział w koncertach, grać w golfa, testować wina, oglądać...

  Godziny emisji Ekskluzywny rejs

Reklama
16:00

Luksusowe hotele: Shelbourne, odc. 5

serial dokumentalny Czas: 30min.

W hotelu Shelbourne panuje romantyczna atmosfera, jeden z gości poprosił o pomoc w przygotowaniu oświadczyn. Mężczyzna chce udekorować cały pokój białymi różami. W organizację wydarzenia angażuje się nie tylko hotelowa florystka, lecz także pracownicy innych działów. W Shelbourne odbędzie się również ślub. Koordynator wesel rozwinie więc czerwony dywan dla państwa młodych oraz ich 150 gości.

  Godziny emisji Luksusowe hotele: Shelbourne

16:30

Luksusowe hotele: Shelbourne, odc. 6

serial dokumentalny Czas: 30min.

Hotel Shelbourne rozpoczyna remont wszystkich sypialni. Ekipa budowlana ma tylko pięć dni, by odnowić osiem pokoi. Nie jest łatwo sprostać standardom pięciu gwiazdek, dlatego wszyscy odczuwają presję. W tym tygodniu hotel przygotowuje dla swoich pracowników niespodziankę, wycieczkę do parku linowego.

  Godziny emisji Luksusowe hotele: Shelbourne

17:00

Luksusowe hotele: Shelbourne 2, odc. 1

serial dokumentalny Czas: 22min.

Druga seria rozpoczyna się podczas prestiżowej wystawy koni w Dublinie. Hotel Shelbourne organizuje swój własny konkurs na najbardziej stylowo ubraną damę dnia. Szef kuchni Garry Hughes zamawia tysiące ostryg na wyjątkowy festiwal, wybiera idealne dynie na Halloween oraz nadzoruje tworzenie świątecznego domku z piernika.

  Godziny emisji Luksusowe hotele: Shelbourne

17:30

Luksusowe hotele: Shelbourne 2, odc. 2

serial dokumentalny Czas: 22min.

W tym tygodniu hotel Shelbourne organizuje swój pierwszy festiwal ostryg. Szef kuchni Garry Hughes z zapałem komponuje menu degustacyjne na tę wyjątkową okazję. Hotel gości irlandzką reprezentację rugby. Obsługa hotelu organizuje wzruszające pożegnanie dla kapitana drużyny, Paula O'Connella, który kończy karierę sportową.

  Godziny emisji Luksusowe hotele: Shelbourne

18:00

Słoneczny rejs, odc. 3 - Wymiana turnusów

serial dokumentalny ( Francja 2016 ) Czas: 44min.

Zejście na ląd 4000 pasażerów wraz z bagażami oraz przyjęcie kolejnej, równie licznej, grupy gości to gigantyczna operacja dla załogi wycieczkowca.

  Godziny emisji Słoneczny rejs

19:00

Słoneczny rejs, odc. 4 - Tydzień rozrywki

serial dokumentalny ( Francja 2016 ) Czas: 44min.

W ciągu trzech dni obecni na statku artyści muszą stworzyć nowy program występów.

  Godziny emisji Słoneczny rejs

20:00

Najpiękniejsze plaże świata, odc. 1

serial dokumentalny ( Australia 2016 ) Czas: 60min.

Ekipa programu jeździ w poszukiwaniu najbardziej urokliwych plaż odwiedzi obie Ameryki. Dziś zobaczymy te oblegane przez turystów w meksykańskich kurortach oraz te mniej znane na ekwadorskim wybrzeżu.

  Godziny emisji Najpiękniejsze plaże świata

21:00

Najpiękniejsze plaże świata, odc. 2

serial dokumentalny ( Australia 2016 ) Czas: 60min.

Ekipa programu szuka najlepszych plażach w Azji. Odwiedzają wyspy Con Dao w Wietnamie, indonezyjską Lombok i malezyjską Redang.

  Godziny emisji Najpiękniejsze plaże świata

22:00

Islam oczami kobiet

film dokumentalny ( Włochy 2016 ) Czas: 44min.

Portret trzech młodych muzułmańskich kobiet żyjących w Europie, która ogarnięta przez islamofobię, staje się coraz trudniejszym miejscem do spokojnego życia. Sumaya (blogerka, pierwsza muzułmańska radna miejska w Mediolanie), Takoua (rysowniczka z Rzymu) i Batul (psychiatra z Trento) to trzy wyemancypowane mieszkanki Mediolanu. Przed kamerami opowiadają, jak wygląda ich życie każdego dnia oraz jakie mają opinie i poglądy na najważniejsze tematy, które są poruszane w przestrzeni publicznej.

Reżyseria: Luisa Porrino

  Godziny emisji Islam oczami kobiet

23:00

Waleczne serce: Lizzie Velasquez

film dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 44min.

Historia 26-letniej Elizabeth "Lizzie" Velasquez, aktywistki angażującej się w działania przeciwko mowie nienawiści. Ważąca 26 kilogramów kobieta urodziła się z rzadką chorobą genetyczną, wskutek której nie może przybierać na wadze. W dzieciństwie z powodu swojego wyglądu była prześladowana w szkole, a jako nastolatka znalazła na YouTubie film, w którym została uznana za "najbrzydszą kobietę na świecie". Obecnie Lizzie jest popularną mówczynią motywacyjną, angażuje się w...

Reżyseria: Sara Hirsh Bordo

Obsada: Lizzie Velasquez

  Godziny emisji Waleczne serce: Lizzie Velasquez

00:00

Krótki wypad, odc. 9 - La Plagne

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Pośród majestatycznych francuskich Alp znajduje się ośrodek narciarski La Plagne. Podziwiając niezwykłe widoki, jakie oferuje ten rejon, Joe i Aoibhinn wezmą lekcje jazdy na nartach i na snowboardzie. Spróbują także zwariowanej jazdy bobslejami i wybiorą się na spacer po górach. Na koniec przygotują ranking miejsc, w których mogą znaleźć gościnę przybywający tu turyści.

  Godziny emisji Krótki wypad

00:30

Krótki wypad, odc. 10 - Czarnogóra

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Czarnogórę z roku na rok odwiedza coraz więcej turystów. Prezenterzy zwidzieli ten piękny kraj, zaczynając podróż od słonecznych plaż na wybrzeżu Adriatyku, przez średniowieczne wioski i miasta na riwierze Budva, aż po góry i kaniony w głębi kraju.

  Godziny emisji Krótki wypad

01:00

Krótki wypad, odc. 11 - Salou

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Salou jest jednym z nadmorskich kurortów Hiszpanii położonym na Costa Durada, czyli katalońskim Złotym Wybrzeżu, rozciągającym się wzdłuż Morza Śródziemnego. Na turystów czekają tu szerokie plaże, wiele sklepów oraz przepyszna kuchnia śródziemnomorską. Joe i Aoibhinn odwiedzają również pobliskie miasteczka - Reus i Cambrils. Później udają się do klasztoru w górach Prades, a także doświadczają wyśmienitej zabawy w parku rozrywki Port Aventura.

  Godziny emisji Krótki wypad

01:30

Krótki wypad, odc. 12 - Sorrento

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Włoska miejscowość Sorrento to kolejny etap podróży Joe'go i Aoibhinn. Prezenterzy degustują miejscowy przysmak limoncello, czyli tradycyjny likier cytrynowy. Zaglądają także do szkoły wytwarzania lodów oraz relaksują się po trudach wycieczki w wodach termalnych na wulkanicznej wyspie Ischia. Nie omieszkają także zajrzeć do Ogrodów Mortella na wyspie Capri i do Muzeum Correale.

  Godziny emisji Krótki wypad

02:00

Islam oczami kobiet

film dokumentalny ( Włochy 2016 ) Czas: 44min.

Portret trzech młodych muzułmańskich kobiet żyjących w Europie, która ogarnięta przez islamofobię, staje się coraz trudniejszym miejscem do spokojnego życia. Sumaya (blogerka, pierwsza muzułmańska radna miejska w Mediolanie), Takoua (rysowniczka z Rzymu) i Batul (psychiatra z Trento) to trzy wyemancypowane mieszkanki Mediolanu. Przed kamerami opowiadają, jak wygląda ich życie każdego dnia oraz jakie mają opinie i poglądy na najważniejsze tematy, które są poruszane w przestrzeni publicznej.

Reżyseria: Luisa Porrino

  Godziny emisji Islam oczami kobiet

03:00

Waleczne serce: Lizzie Velasquez

film dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 44min.

Historia 26-letniej Elizabeth "Lizzie" Velasquez, aktywistki angażującej się w działania przeciwko mowie nienawiści. Ważąca 26 kilogramów kobieta urodziła się z rzadką chorobą genetyczną, wskutek której nie może przybierać na wadze. W dzieciństwie z powodu swojego wyglądu była prześladowana w szkole, a jako nastolatka znalazła na YouTubie film, w którym została uznana za "najbrzydszą kobietę na świecie". Obecnie Lizzie jest popularną mówczynią motywacyjną, angażuje się w...

Reżyseria: Sara Hirsh Bordo

Obsada: Lizzie Velasquez

  Godziny emisji Waleczne serce: Lizzie Velasquez

04:00

Narkotyki, odc. 8 - Metamfetamina z Montany

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 55min.

Kulisy handlu narkotykami w Montanie, gdzie trafia przemycana przez amerykańsko-kanadyjską granicę marihuana i produkowana w lokalnych laboratoriach metamfetamina. Z dala od największych miast działają handlarze i producenci narkotyków, z którymi policjanci mają szczególne problemy.

  Godziny emisji Narkotyki

05:00

Narkotyki, odc. 9 - Wyspa zombi

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 55min.

Uzależnieni od narkotyków mieszkańcy Portoryko potrafią całymi dniami smętnie poruszać się po okolicy w poszukiwaniu kolejnej dawki środków odurzających. Z nałogami wielu osób i konsekwencjami zażywania szkodliwych substancji próbuje walczyć m.in. doktor Panelli.

  Godziny emisji Narkotyki

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Nat Geo People

Na stronie stacji telewizyjnej Nat Geo People umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Nat Geo People. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Nat Geo People można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Nat Geo People umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Nat Geo People. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Nat Geo People

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info