Reklama

Logo Polsat Viasat History Polsat Viasat History program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-09-23

06:15

Zakazana historia, sez. 4, odc. 6

dokument, historia ( UK )

Benito Mussolini, niegdyś potężny dyktator i przyjaciel Hitlera, zakończył życie rozstrzelany. Jego ciało powieszono do góry nogami, jak groteskową tuszę zwierzęcą, na stacji benzynowej w Mediolanie.

Godziny emisji Zakazana historia

07:05

Najważniejsze daty w historii, sez. 1, odc. 7

dokument, historia

„Przysięga w sali do gry w piłkę" była punktem zwrotnym Rewolucji Francuskiej. Co wydarzyło się tego dnia w Wersalu i kim byli ludzie, którzy uczynili lud suwerenem Francji?

Godziny emisji Najważniejsze daty w historii

07:35

Najważniejsze daty w historii, sez. 1, odc. 8

dokument, historia

Przemówienie Mandeli po wyjściu z więzienia w 1990 r. przypomniało nam, że RPA była nie tylko pierwszym krajem, który został skolonizowany, ale także pierwszym, który zerwał z kolonialną przeszłością.

Godziny emisji Najważniejsze daty w historii

08:15

Niebezpieczna planeta, sez. 1, odc. 2

nauka, środowisko, dokument ( Canada )

Zachodzące na Ziemi zmiany klimatu powodują ekstremalne zjawiska pogodowe. Klęski żywiołowe — huragany, tornada, fale upałów i powodzie — występują coraz częściej i są coraz bardziej nieprzewidywalne.

Godziny emisji Niebezpieczna planeta

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
09:15

Trwa...  Kraina monsunu, sez. 1, odc. 3

dokument, środowisko, nauka ( UK 2014 )

Największe w Azji sztuczne jezioro staje się wodopojem dla słoni, na które polują głodne krokodyle. Na początku pory suchej w Puszkar w Indiach odbywają się największe na świecie targi wielbłądów.

Godziny emisji Kraina monsunu

10:20

Konspiracje, sez. 1, odc. 2

( UK 2015 )

Kulisy szokującej teorii, według której były król Wielkiej Brytanii Edward i jego żona Wallis Simpson byli ukrytymi nazistami przez całą II wojnę światową.

  Godziny emisji Konspiracje

Reklama
11:20

Konspiracje, sez. 1, odc. 1

( UK 2015 )

Historia mówi nam, że Hitler popełnił samobójstwo w 1945 r. Jednak pewien brytyjski dziennikarz twierdzi, że zwłoki znalezione w bunkrze były jedynie atrapą. Jeśli to prawda, to dokąd uciekł Hitler?

  Godziny emisji Konspiracje

12:20

Tajemnice Paryża, sez. 1, odc. 1

dokument, historia

W 1855 r. Léon Denizard Rivail zaczął tworzyć teorię spirytyzmu. Pisząc pod pseudonimem Allan Kardec twierdził, że potrafi komunikować się z duchami. W tym odcinku poznamy jego życie i poglądy.

  Godziny emisji Tajemnice Paryża

12:50

Tajemnice Paryża, sez. 1, odc. 2

dokument, historia

Upiór z opery istniał naprawdę. Nie był, jak wielu uważało, jedynie owocem wyobraźni artystów czy przesądnych dyrektorów. Był osobą z krwi i kości...

  Godziny emisji Tajemnice Paryża

13:25

Włochy: ukryte miasta, sez. 1, odc. 1

dokument, historia ( UK )

Alexander Armstrong i dr Michael Scott badają Wezuwiusza i zapuszczają się w podziemny labirynt, dzięki któremu powstał i funkcjonował Neapol.

  Godziny emisji Włochy: ukryte miasta

14:35

Włochy: ukryte miasta, sez. 1, odc. 2

dokument, historia ( UK )

Alexander Armstrong i dr Michael Scott badają sieć kanałów Wenecji. Nurkują w nich, aby dowiedzieć się, w jaki sposób miasto zbudowane na błotnistych terenach przetrwało do dziś.

  Godziny emisji Włochy: ukryte miasta

Reklama
15:40

Włochy: ukryte miasta, sez. 1, odc. 3

dokument, historia ( UK )

Alexander Armstrong i dr Michael Scott badają Florencję. Pokazują, że piękne fasady i dzieła sztuki skrywają historię intryg, za którymi stała jedna, potężna rodzina: Medyceusze.

  Godziny emisji Włochy: ukryte miasta

16:50

Gruchoty - reaktywacja, sez. 1, odc. 5

motoryzacja, styl życia, dokument ( UK )

Gdy Gus i Will chcą kupić golfa MK4, dowiadują się, że ten sam sprzedawca ma także wersję MK2. Gusowi nie podoba się stan pojazdu, ale Will bardzo chce go kupić. Okazuje się, że auto nie ma silnika...

  Godziny emisji Gruchoty - reaktywacja

17:50

Gruchoty - reaktywacja, sez. 1, odc. 6

motoryzacja, styl życia, dokument ( UK )

Gus i Will znajdują klasycznego mercedesa do kupienia za jedyne 550 funtów. Pojazd ma uszkodzony silnik, który mechanicy uznali za niemożliwy do naprawienia — ale nasi bohaterowie są innego zdania!

  Godziny emisji Gruchoty - reaktywacja

18:50

II wojna światowa: cena imperium, sez. 1, odc. 2

dokumentalny, wojenny ( UK )

Najazd na Polskę zmusza najbardziej oporne państwa do wypowiedzenia Niemcom wojny. Stanowisko premiera wielkiej Brytanii obejmuje Winston Churchill. Pierwsze starcia na morzu kształtują bieg wojny.

  Godziny emisji II wojna światowa: cena imperium

19:55

Dzieje Europy, sez. 1, odc. 4

dokument, historia ( Germany )

Od XV w. Europejczycy podbijali świat. Kolumb odkrył Amerykę, konkwistadorzy złupili Nowy Świat, a Europa przeżywała swój złoty wiek, bogacąc się dzięki swoim koloniom.

  Godziny emisji Dzieje Europy

21:00

Pompeje: Przed katastrofą, sez. 1, odc. 3

dokument, historia

Wezuwiusz, uśpiony przez 700 lat, zaczyna się budzić. Bettany próbuje zrozumieć, dlaczego tak wielu ludzi zostało w mieście, kiedy z nieba zaczął spadać pył wulkaniczny i waliły się domy.

  Godziny emisji Pompeje: Przed katastrofą

22:05

Jednostka X, sez. 1, odc. 8

wojenny ( Kanada 2015 )

W Paryżu trwa polowanie na ostatnich Żydów. Zespół musi pomóc jednemu z nich dotrzeć na stronę aliantów, aby mógł zdać relację o tym, co widział.

  Godziny emisji Jednostka X

22:55

Na tropie zbrodni, sez. 2, odc. 4

historyczny fabularyzowany program dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 )

Pierwsza część historii Johna Christie, który w latach 40. i 50. zabił co najmniej osiem kobiet, między innymi własną żonę.

  Godziny emisji Na tropie zbrodni

Reklama
23:55

Medycyna sądowa w pogoni za kryminalistami, sez. 1, odc. 2

( UK )

Krew, włos i włókno to kluczowe dowody skazujące najbardziej przebiegłych morderców. Przyjrzyjmy się, jak ziemia na bucie podejrzanego pomogła rozwiązać jedną z najmroczniejszych zbrodni w historii.

  Godziny emisji Medycyna sądowa w pogoni za kryminalistami

01:00

Historia broni, sez. 1, odc. 1

dokument, historia

Broń miotająca zapewnia wojownikowi największą szansę przeżycia. Eksperci zademonstrują działanie najważniejszych odmian tej broni: rzymskiej włóczni, łuku i pocisku typu Minié.

  Godziny emisji Historia broni

01:50

Zakazana historia, sez. 4, odc. 4

dokument, historia ( UK )

W ciągu stuleci fakty i mity na temat templariuszy wymieszały się ze sobą. W tym odcinku autorzy programu tworzą obraz zakonu, który diametralnie różni się od utartych wyobrażeń.

  Godziny emisji Zakazana historia

02:35

Muzeum pełne tajemnic, sez. 6, odc. 3

dokumentalny ( USA )

Don Wildman bada akt własności związany z długą walką o sprawiedliwość, radio, które narobiło wielkiego zamieszania, i ludzką czaszkę z czasów odkrywania Nowego Świata.

  Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

03:20

Jak klimat tworzył historię, sez. 1, odc. 1

dokumentalny ( Germany 2015 )

Dowiadujemy się jak formacja naszej planety i jej pozycja w stosunku do słońca oraz powstanie całych łańcuchów górskich wykreowały ciągle zmieniający się klimat Ziemi.

  Godziny emisji Jak klimat tworzył historię

04:15

Jak klimat tworzył historię, sez. 1, odc. 2

dokumentalny ( Germany 2015 )

Badamy jak ludzie zaczęli sami wpływać na klimat i analizujemy jakie niespodzianki może mieć dla nas w zanadrzu pogoda w przyszłości.

  Godziny emisji Jak klimat tworzył historię

05:10

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 22

( Wielka Brytania 2016 )

Czy nam się to podoba, czy nie, postęp techniczny napędzają wojny, konflikty i pragnienie odkrywania nieznanego. Paradoksalnie — ludzkość jest najbardziej twórcza, kiedy ulega niszczycielskim zapędom.

  Godziny emisji Odlotowe wynalazki

05:35

Odlotowe wynalazki, sez. 1, odc. 15

( Wielka Brytania 2015 )

Choć eksperymenty z zanurzalnymi pojazdami prowadzono już wcześniej, to dopiero w czasie I wojny światowej łódź podwodna weszła do szerszego użycia. W programie także o maszynach do wytwarzania mgły.

  Godziny emisji Odlotowe wynalazki

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Polsat Viasat History

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat History umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Polsat Viasat History. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Polsat Viasat History można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat History umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat History. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info