Reklama

Logo Polsat Viasat History Polsat Viasat History program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-08-19

06:05

Zakazana historia, sez. 5, odc. 5

dokument, historia ( UK )

To było jedno z największych odkryć archeologicznych w historii. Co było napisane na 981 fragmentach zwojów znalezionych 400 metrów pod poziomem morza — i co jeszcze ukryto w tym miejscu?

Godziny emisji Zakazana historia

06:50

Zakazana historia, sez. 5, odc. 6

dokument, historia ( UK )

Jamie poznaje prawdziwego masona i dowiaduje się, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Zajmuje się też Grupą Bilderberg i spotyka z prof. Andrew Kakabadsem, aby dowiedzieć się, kto rządzi światem.

Godziny emisji Zakazana historia

07:50

Najważniejsze daty w historii, sez. 1, odc. 7

dokument, historia

„Przysięga w sali do gry w piłkę" była punktem zwrotnym Rewolucji Francuskiej. Co wydarzyło się tego dnia w Wersalu i kim byli ludzie, którzy uczynili lud suwerenem Francji?

Godziny emisji Najważniejsze daty w historii

08:25

Najważniejsze daty w historii, sez. 1, odc. 2

dokument, historia

Chrześcijanie wierzą, że Bóg stał się człowiekiem, zstąpił na Ziemię, umarł na krzyżu i zmartwychwstał. Z punktu widzenia historyka to właśnie ukrzyżowanie może dostarczyć dowodów na istnienie Jezusa.

Godziny emisji Najważniejsze daty w historii

09:00

Nasza nieprzewidywalna planeta, sez. 1, odc. 2

nauka, środowisko, dokument ( UK )

Huragany i potężne burze były powodem śmierci tysięcy ludzi na całym świecie. Meteorolog dr Kerry Emanuel ostrzega, że takie zjawiska będą występowały coraz częściej i z coraz większą siłą.

Godziny emisji Nasza nieprzewidywalna planeta

10:00

Wielkie migracje, sez. 1, odc. 2

przyroda, dokument ( Wielka Brytania 2016 )

Ben spotyka specjalistę w dziedzinie antylop gnu, dra Granta Hopcrafta. Dowiemy się, dokąd zmierzają stada i gdzie znajdują się cztery samice, którym założono obroże z nadajnikami.

Godziny emisji Wielkie migracje

11:00

Konspiracje, sez. 1, odc. 2

( UK 2015 )

Kulisy szokującej teorii, według której były król Wielkiej Brytanii Edward i jego żona Wallis Simpson byli ukrytymi nazistami przez całą II wojnę światową.

Godziny emisji Konspiracje

12:00

Konspiracje, sez. 1, odc. 1

( UK 2015 )

Historia mówi nam, że Hitler popełnił samobójstwo w 1945 r. Jednak pewien brytyjski dziennikarz twierdzi, że zwłoki znalezione w bunkrze były jedynie atrapą. Jeśli to prawda, to dokąd uciekł Hitler?

Godziny emisji Konspiracje

13:00

Konspiracje, sez. 1, odc. 3

( UK 2015 )

Czy przyczyną zimnej wojny mogły być kłamstwa Reinharda Gehlena, byłego szefa zachodnioniemieckiego wywiadu, który gromadził informacje o siłach zbrojnych bloku wschodniego?

Godziny emisji Konspiracje

14:00

Opowieść o dwóch siostrach, sez. 2, odc. 3

dokument, historia ( UK 2017 )

W roku 2018 mija setna rocznica przyznania praw wyborczych kobietom w Wielkiej Brytanii. Istotną rolę w tej politycznej zmianie odegrały siostry Christabel i Sylvia Pankhurst oraz ich matka Emmeline.

Godziny emisji Opowieść o dwóch siostrach

14:55

Morderstwa w cieniu korony, sez. 1, odc. 5

historia, program kryminalny ( UK )

Książę Albert Wiktor, wnuk królowej Wiktorii, był fascynującą postacią. Całe jego niedługie życie otaczała atmosfera tajemnic i skandalu.

Godziny emisji Morderstwa w cieniu korony

15:55

Morderstwa w cieniu korony, sez. 1, odc. 6

historia, program kryminalny ( UK )

20 stycznia 1936 r. zmarł król Anglii, Jerzy V. Oficjalna przyczyna śmierci — zapalenie oskrzeli — została potwierdzona przez lorda Bertranda Dawsona, osobistego lekarza władcy.

Godziny emisji Morderstwa w cieniu korony

16:55

Gruchoty - reaktywacja, sez. 1, odc. 5

motoryzacja, styl życia, dokument ( UK )

Gdy Gus i Will chcą kupić golfa MK4, dowiadują się, że ten sam sprzedawca ma także wersję MK2. Gusowi nie podoba się stan pojazdu, ale Will bardzo chce go kupić. Okazuje się, że auto nie ma silnika...

Godziny emisji Gruchoty - reaktywacja

17:50

Gruchoty - reaktywacja, sez. 1, odc. 6

motoryzacja, styl życia, dokument ( UK )

Gus i Will znajdują klasycznego mercedesa do kupienia za jedyne 550 funtów. Pojazd ma uszkodzony silnik, który mechanicy uznali za niemożliwy do naprawienia — ale nasi bohaterowie są innego zdania!

Godziny emisji Gruchoty - reaktywacja

18:50

I wojna światowa w liczbach, sez. 1, odc. 5

dokument, historia ( UK )

W 1917 r. w Europie walczą już nie tylko wrogie armie. W wojennym wysiłku biorą udział wszyscy: młodzi i starzy, kobiety i dzieci. Wkrótce do wojny włączy się najpotężniejsze państwo świata.

Godziny emisji I wojna światowa w liczbach

19:55

Włochy: ukryte miasta, sez. 1, odc. 2

dokument, historia ( UK )

Alexander Armstrong i dr Michael Scott badają sieć kanałów Wenecji. Nurkują w nich, aby dowiedzieć się, w jaki sposób miasto zbudowane na błotnistych terenach przetrwało do dziś.

Godziny emisji Włochy: ukryte miasta

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
21:00

Trwa...  Ostatnia podróż Romanowów, sez. 0, odc. 0

dokument, historia ( France )

Godziny emisji Ostatnia podróż Romanowów

22:10

Jednostka X, sez. 1, odc. 3

wojenny ( Kanada 2015 )

Zespół ma za zadanie nie dopuścić, aby wyniki badań nad bronią atomową wpadły w ręce nazistów. W tym celu agenci muszą zinfiltrować kwaterę główną Gestapo i pewien dom publiczny.

  Godziny emisji Jednostka X

Reklama
23:10

Na tropie zbrodni, sez. 1, odc. 3

historyczny fabularyzowany program dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 )

Doktor Crippen zabił swoją żonę i zakopał ją w piwnicy, a następnie wsiadł na statek płynący do Kanady. Był przekonany, że uszedł sprawiedliwości — wkrótce jednak stanął przed sądem i został skazany.

  Godziny emisji Na tropie zbrodni

00:00

Przestępcy czasu wojny, sez. 1, odc. 3

wojna, historia, dokument ( UK )

Kiedy w 1945 r. Amerykanie wkroczyli do zamku Kronberg, doszło do romansu między pewną panią kapitan a oficerem lotnictwa. W efekcie zorganizowano jeden z najbardziej wymyślnych rabunków w historii.

  Godziny emisji Przestępcy czasu wojny

01:00

Wojownicy: sztuka walki, sez. 1, odc. 5

dokument, historia ( USA )

Imperium Azteków stworzyło wiele bardzo skutecznych broni, między innymi macuahuitl — drewniany miecz z ostrzami z obsydianu — czy atlatl, rękojeść do miotania oszczepów.

  Godziny emisji Wojownicy: sztuka walki

01:50

Zakazana historia, sez. 2, odc. 6

dokument, historia ( UK 2014 )

Jamie wyrusza do Belgradu, aby bliżej poznać życie, pracę i przekonania tajemniczego serbskiego wynalazcy, inżyniera i fizyka Nikoli Tesli.

  Godziny emisji Zakazana historia

02:35

Muzeum pełne tajemnic, sez. 5, odc. 6

dokumentalny ( USA )

Don Wildman bada dokumenty zawierające wskazówki na temat historii pewnej kobiety, która zakończyła życie w wyjątkowo ognisty sposób.

  Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

Reklama
03:20

Nasza nieprzewidywalna planeta, sez. 1, odc. 3

nauka, środowisko, dokument ( UK )

Coś dziwnego dzieje się w Rosji: na Syberii można zobaczyć ogromne zmarszczki na powierzchni ziemi — złoża kamieni wznoszą się na 300 metrów.

  Godziny emisji Nasza nieprzewidywalna planeta

04:10

Niebezpieczna planeta, sez. 1, odc. 2

nauka, środowisko, dokument ( Canada )

Zachodzące na Ziemi zmiany klimatu powodują ekstremalne zjawiska pogodowe. Klęski żywiołowe — huragany, tornada, fale upałów i powodzie — występują coraz częściej i są coraz bardziej nieprzewidywalne.

  Godziny emisji Niebezpieczna planeta

05:00

Zakazana historia, sez. 3, odc. 4

dokument, historia ( UK 2015 )

Jamie Theakston jedzie do Rumunii, aby poszukać prawdy w legendzie o słynnym wampirze. Wyposażony jest oczywiście w czosnek i krzyż.

  Godziny emisji Zakazana historia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Polsat Viasat History

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat History umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Polsat Viasat History. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Polsat Viasat History można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat History umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat History. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info