Reklama

Logo Polsat Viasat History Polsat Viasat History program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-11-18

05:40

Trwa...  Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 18

( Wielka Brytania 2016 )

Czy nam się to podoba, czy nie, postęp techniczny napędzają wojny, konflikty i pragnienie odkrywania nieznanego. Paradoksalnie — ludzkość jest najbardziej twórcza, kiedy ulega niszczycielskim zapędom.

Godziny emisji Odlotowe wynalazki

06:00

Odlotowe wynalazki, sez. 1, odc. 22

( Wielka Brytania )

Helikopter to dziś statek powietrzny o uniwersalnym użyciu. To cud awiacji. Autorem teoretycznych projektów był już Leonardo da Vinci. W programie poznamy także historię procesu oczyszczania wody.

  Godziny emisji Odlotowe wynalazki

Reklama
06:25

Zakazana historia, sez. 1, odc. 3

dokument, historia ( UK 2013 )

Czy Jezus poślubił Marię Magdalenę i miał z nią dzieci? Jamie wyrusza do Francji by odkryć prawdziwą historię rodzin, których członkowie utrzymywali, że są spokrewnieni z Jezusem Chrystusem.

  Godziny emisji Zakazana historia

07:20

Muzeum pełne tajemnic, sez. 4, odc. 4

dokumentalny ( USA )

Don przygląda się strusim piórom, używanym niegdyś przez pewną tancerkę. Bada także historię antycznej urny, która przetrwała katastrofę, i sprawę śmierci gangstera Bugsy'ego Siegela.

  Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

08:15

Potęga wulkanów, sez. 1, odc. 2

nauka, środowisko ( Germany )

Dziś więcej ludzi niż kiedykolwiek w historii mieszka w pobliżu wulkanów, a nawet na ich zboczach. Kiedy groźne olbrzymy śpią, miasta się rozrastają — ale poczucie bezpieczeństwa jest złudne.

  Godziny emisji Potęga wulkanów

09:25

Dzika Kanada, sez. 1, odc. 1

przyroda, dokument ( Canada )

W pierwszym odcinku odbędziemy niezwykłą podróż: zobaczymy miliony ton lodu przewalające się przez 30-metrowy wodospad — i małą żabę leśną budzącą się po okresie hibernacji.

  Godziny emisji Dzika Kanada

10:35

Konspiracje, sez. 1, odc. 4

( UK 2015 )

Surrealistyczne historie o tajemniczych zniknięciach znanych ludzi takich jak lord Lucan, który w 1974 roku zatłukł na śmierć opiekunkę swoich dzieci i uciekł z miejsca zbrodni.

  Godziny emisji Konspiracje

Reklama
11:35

Konspiracje, sez. 1, odc. 5

( UK 2015 )

Morderstwo Elisabeth Short, atak hakerów na Sony Picture oraz śmierć gwiazdy kung-fu Bruce'a Lee i jego syna to zdarzenia, które wciąż pozostają przedmiotem spekulacji. Czy uda nam się odkryć prawdę?

  Godziny emisji Konspiracje

12:35

Rody przeklęte, sez. 1, odc. 3

dokument, historia

Ród Romanowów władał Rosją przez ponad 300 lat, ale po tym czasie ich prawo do władzy zostało zakwestionowane. Przyszłość dynastii rysowała się w czarnych barwach.

  Godziny emisji Rody przeklęte

13:05

Rody przeklęte, sez. 1, odc. 4

dokument, historia

Bruce Lee zagrał tylko w kilku filmach, ale do dziś uznawany jest za ikonę popkultury. Aktor zmarł bardzo młodo, podobnie zresztą jak jego syn. Jak to możliwe, że ich tragiczne losy były tak podobne?

  Godziny emisji Rody przeklęte

13:35

Morderstwa w cieniu korony, sez. 1, odc. 4

historia, program kryminalny ( UK 2017 )

W czasie II wojny światowej „Szczęśliwa Dolina" w Kenii była hedonistycznym schronieniem dla arystokratycznej elity. Na porządku dziennym były tu przygodny seks i narkotyki.

  Godziny emisji Morderstwa w cieniu korony

14:30

Na tropie zbrodni, sez. 1, odc. 4

historyczny fabularyzowany program dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 )

George Smith był bigamistą, który mordował swoje żony, aby odziedziczyć ich majątek. Złapanie go okazało się bardzo trudnym zadaniem dla angielskiej policji.

  Godziny emisji Na tropie zbrodni

15:30

Zakazana historia, sez. 1, odc. 4

dokument, historia ( UK 2013 )

Czy to prawda, że niegdyś na ziemi żyli giganci? Jamie poszukuje odpowiedzi u kontrowersyjnych naukowców i archeologów, którzy dysponują niezwykłymi dowodami na potwierdzenie swojej teorii.

  Godziny emisji Zakazana historia

16:30

Gruchoty - reaktywacja, sez. 1, odc. 9

motoryzacja, styl życia, dokument ( UK 2017 )

Samochód, który stał w garażu przez 16 lat, ma prawo być pordzewiały i brzydko pachnąć — ale ten egzemplarz wygląda jak nowy i ma na liczniku tylko 16 tys. mil. Czy da się na nim zarobić?

  Godziny emisji Gruchoty - reaktywacja

17:30

Gruchoty - reaktywacja, sez. 1, odc. 10

motoryzacja, styl życia, dokument ( UK 2017 )

Gus i Will znajdują w stodole alfę 155. Samochód ma niski przebieg, jest kompletny, oryginalny i tani. Wszystko wygląda doskonale, dopóki mechanicy nie zajrzą pod podwozie...

  Godziny emisji Gruchoty - reaktywacja

Reklama
18:30

100 dni do zwycięstwa, sez. 1, odc. 2

dokument, historia

Wojska ententy odnoszą wielkie zwycięstwo pod Amiens. Losy wojny odwracają się, ale armia niemiecka nadal stanowi ogromną siłę bojową, która w dodatku ma asa w rękawie: Linię Zygfryda.

  Godziny emisji 100 dni do zwycięstwa

19:50

Wojna trzydziestoletnia, sez. 1, odc. 5

dokument, historia

Wszyscy wielcy wodzowie nie żyją; kontrola nad wydarzeniami wymyka się z rąk polityków — przejmują ją generałowie, którzy wiedzą, jak wygrywać bitwy, ale nie wiedzą, jak wygrać wojnę.

  Godziny emisji Wojna trzydziestoletnia

21:00

Pierwsi ludzie, sez. 1, odc. 1

dokument, historia

Największym wyzwaniem stojącym przed naszymi przodkami było zasiedlenie Ameryki: droga wiodła przez tereny pokryte lodem. Czy dzisiejsi rdzenni Amerykanie to bliscy krewni tamtych osadników?

  Godziny emisji Pierwsi ludzie

22:20

Rasputin, sez. 1, odc. 4

Rasputin dopuszczony jest do bezpośredniego otoczenia cara i ratuje jego syna, cierpiącego na hemofilię. Stołypin sprzeciwia się wpływowi Rasputina na rodzinę carską, ale władca broni byłego mnicha.

  Godziny emisji Rasputin

23:20

Rasputin, sez. 1, odc. 5

Plotki głoszą, że Rasputin coraz bardziej zbliża się do rodziny carskiej. Po zamordowaniu Stołypina car ponownie wzywa Rasputina do pałacu, aby leczył młodego księcia.

  Godziny emisji Rasputin

00:30

Rozpustnice, sez. 2, odc. 6

polityka i władza ( Wielka Brytania, USA 2016 )

Przyszłość Charlotte rysuje się w ciemnych barwach — chyba że uda jej się przekonać Lydię o swojej lojalności. Tymczasem Lucy popełnia straszny błąd, a Margaret musi postawić wszystko na jedną kartę.

  Godziny emisji Rozpustnice

01:25

Rozpustnice, sez. 2, odc. 7

polityka i władza ( Wielka Brytania, USA 2016 )

Rodzina jest przerażona tym, w jak trudnej sytuacji znalazła się Margaret. Charlotte desperacko szuka pomocy u sojuszników i wrogów, ale Lydia chce na dobre zakończyć ich spór.

  Godziny emisji Rozpustnice

02:15

Zakazana historia, sez. 2, odc. 1

dokument, historia ( UK 2014 )

Jamie wyrusza do Petry, niegdysiejszej stolicy zamożnego imperium Nabatejczyków. Spotyka się tam ze jordańskim archeologiem, który przybliży widzom historię tego niezwykłego, starożytnego miasta.

  Godziny emisji Zakazana historia

03:05

Muzeum pełne tajemnic, sez. 7, odc. 6

dokumentalny ( USA )

Don Wildman bada klasyczną zabawkę, która stała się fenomenem popkultury, kawałek delikatnego jedwabiu związanego z historią szpiegowską i dziwny samochód.

  Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

03:50

Wulkaniczna odyseja, sez. 2, odc. 2

( Canada 2016 )

Meksyk jest jednym z najgęściej zaludnionych miast na świecie. Dwadzieścia milionów mieszkańców żyje w pobliżu czynnego wulkanu Popocatepetl, który w każdej chwili może metropolię zrównać z ziemią.

  Godziny emisji Wulkaniczna odyseja

04:35

Wulkaniczna odyseja, sez. 2, odc. 3

( Canada 2016 )

W Indonezji z wulkanicznego krateru wydobywa się powietrze, którego toksyczność jest 40 wyższa od dozwolonych norm. Wulkanolog Tom Pfeiffer fotografuje niebieski ogień widoczny nocą w kraterze.

  Godziny emisji Wulkaniczna odyseja

05:25

Odlotowe wynalazki, sez. 1, odc. 16

( Wielka Brytania )

Każdy wie, że taśmę klejącą można wykorzystać na tysiąc sposobów. Czy wiesz, że z tej uniwersalnej rzeczy korzystali już marynarze i żołnierze podczas II wojny światowej? W programie historia jeepa.

  Godziny emisji Odlotowe wynalazki

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Polsat Viasat History

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat History umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Polsat Viasat History. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Polsat Viasat History można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat History umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat History. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info