Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-01-24

06:05

Redakcja: Dział Śledczy: Dom starców, sez. 2, odc. 4

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

W redakcji "Expressu Codziennego" zjawia się Maria. Prosi Basię o pomoc w odnalezieniu przyjaciółki Lusi, która po śmierci męża przeprowadziła się do domu seniora. Podczas ostatniej rozmowy telefonicznej błagała o ratunek, ale połączenie zostało przerwane. Dziennikarka jedzie do mieszkania zaginionej. Od sąsiadki dowiaduje się, że jego nowym właścicielem jest Roman Kowalczyk – geriatra pracujący w ośrodku spokojnej starości. Reporterzy docierają do podobnych przypadków. W końcu...

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:45

Wędkarskim szlakiem: Szlakiem wiślanych boleni, sez. 2, odc. 3

magazyn wędkarski ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Program skierowany w szczególności do miłośników wędkarstwa. Twórcy serii opowiadają o wyprawach nad piękne i obfitujące w ryby zbiorniki wodne. Prezentują przy tym nowoczesne podejście do wędkarstwa.

Godziny emisji Wędkarskim szlakiem

08:05

Wędkarskim szlakiem: Szczupaki z jeziora Wierzchowo, sez. 2, odc. 4

magazyn wędkarski ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Program skierowany w szczególności do miłośników wędkarstwa. Twórcy serii opowiadają o wyprawach nad piękne i obfitujące w ryby zbiorniki wodne. Prezentują przy tym nowoczesne podejście do wędkarstwa.

Godziny emisji Wędkarskim szlakiem

08:40

Wędkarz na tropie: Leszcz, odc. 2

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście – specjaliści w danej metodzie – udzielą widzom praktycznych...

Godziny emisji Wędkarz na tropie

09:15

Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 44min.

Davis pomaga Colinowi McLeanowi odholować duży wrak, który blokował drogę. Brandon Kodallas, pasierb Jamiego, doświadczył kilku niebezpiecznych sytuacji na autostradzie i w związku z tym ostatnio zajmował się głównie pracą biurową. Teraz nadszedł dla niego czas skonfrontowania się ze swoimi lękami. Przekonamy się, czy jest gotowy, aby wrócić na drogę. Al Quiring zajmuje się przewróconą ciężarówką wyładowaną skałami wulkanicznymi.

Godziny emisji Autostrada przez piekło

10:15

Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 3

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku klient przynosi do lombardu flagę, pochodzącą z misji Apollo 16 na Księżyc, z autografami załogi: Johna W. Younga, Thomasa Mattingly'ego II i Charlesa M. Duke'a Jr. Następnie Rick ogląda wyjątkowy muszkiet z czasów wojny secesyjnej. Sprzedający twierdzi, że wygrał broń w pokera. Później Corey i Chumlee rozmawiają z mężczyzną, który chce spieniężyć kolekcję przypinek NFL z pierwszych dwudziestu finałowych meczów Super Bowl.

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

10:40

Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 4

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Tym razem bohaterowie mają okazję kupić słynny strój założyciela KFC, Harlanda Davida Sandersa, którego twarz znamy z logo firmy. Następnie do lombardu przychodzi mężczyzna z historycznym dokumentem podpisanym przez Grovera Clevelanda – jedynego prezydenta Stanów Zjednoczonych, który sprawował urząd w ciągu dwóch nienastępujących po sobie kadencji. Później Corey i Chumlee testują starą grę zręcznościową, która mierzy siłę ciosu gracza.

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

11:00

Supersamoloty bojowe, sez. 6, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2018 ) Czas: 52min.

Odcinek poświęcony jednemu z najskuteczniejszych samolotów bojowych w amerykańskich siłach zbrojnych, będącemu także na wyposażeniu armii jedenastu innych krajów. Naddźwiękowy samolot myśliwsko-bombowy dalekiego zasięgu zdolny do działania w każdych warunkach pogodowych, McDonnell F-4 Phantom II, należy do najlepszych maszyn tego typu, skonstruowanych w XX w. Wszedł do służby w roku 1960, początkowo będąc na wyposażeniu US Navy. Następnie F-4 trafiły też do Korpusu Piechoty Morskiej i Sił...

Godziny emisji Supersamoloty bojowe

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
12:00

Trwa...  Poszukiwacze złota w Australii, sez. 1, odc. 1

serial dokumentalny ( Australia 2016 ) Czas: 43min.

Clarkowie starają się zrealizować swój cel – znaleźć w tym sezonie 80 uncji, czyli ponad 2 kg, złota. Szukają szczęścia w opuszczonej kopalni na wzgórzu Jack's Hill. Vern i Leon chcą wykorzystać wygasającą licencję na wydobycie złota. Problem w tym, że pozwolenie obejmuje odległą lokalizację. Wspólnicy wyruszają więc w szaleńczy wyścig z czasem przez australijski busz. Kellie i jej towarzysz prowadzą poszukiwania w dzikich pustkowiach. Surowa przyroda i 40-stopniowy upał dają im się we...

Godziny emisji Poszukiwacze złota w Australii

13:00

Elektrycy wysokich napięć – Alaska, odc. 4

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 39min.

Niewielkie zlecenie, jakie ekipa City Electric miała wykonać w Napaskiak, musi poczekać, aż Bam Bam sprowadzi części zamienne do uszkodzonego sprzętu. W odległym Tuntutuliak nowy brygadzista Nate Macki całkiem nieźle sobie radzi, posuwając prace naprzód. Sytuacja staje się jednak dramatyczna, gdy wskutek awarii wysięgnika koszowego Erich narażony jest na śmiertelne niebezpieczeństwo. Tymczasem na wyspie Kodiak załoga EPC zaczyna nadrabiać opóźnienia. Do tej pory żaden z elektryków nie natknął...

  Godziny emisji Elektrycy wysokich napięć – Alaska

Reklama
13:55

Kryptonim szef, sez. 4, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 41min.

Ekipa telewizyjna odwiedzi Stephena J. Cloobecka, który brał udział w trzeciej edycji programu. Dzięki tej przygodzie nauczył się rozsądnie zarządzać finansami firmy i traktować pracowników jak członków swojej rodziny. Zarządzane przez niego Diamond Resorts właśnie wykupiło ośrodek Pacific Monarch, który dotąd znajdował się na skraju bankructwa. Od tego, czy punkt wypoczynkowy odbije się od dna i zacznie przyciągać turystów, zależy reputacja Stephena oraz cała przyszłość jego firmy. Mężczyzna...

  Godziny emisji Kryptonim szef

14:55

Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 5

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku do lombardu trafia ogromna liczba zarchiwizowanych programów i filmów z udziałem Sammy'ego Davisa Jr., słynnego amerykańskiego muzyka i aktora. W kolekcji znajdują się również kasety magnetofonowe z prywatnymi nagraniami artysty. Następnie Rick ogląda osiemnastowieczne miniaturowe działo z brązu. Jest zaintrygowany tajemniczym przedmiotem. Później Corey i Chumlee mają okazję kupić dwa nieużywane rowery Schwinn Phantom z 1950 roku.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

15:20

Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 6

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku Harrisonowie mają okazję nabyć wyjątkowe świadectwo politycznej historii Ameryki – kolekcję prywatnych listów braci Kennedych: Johna, Roberta i Edwarda do ciotki sprzedającego. Powstały one, gdy ich autorzy byli u szczytu władzy. Rick i Chumlee odwiedzają mężczyznę, który ma nadzieję spieniężyć olbrzymią kolekcję oryginalnych zabawek z kultowej w latach 80. XX wieku serii Transformers. Dziadek z kolei ogląda zabytkowe telefony tarczowe z postacią Myszki Miki.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

15:50

Poszukiwacze złota: Krew albo pieniądze, sez. 4, odc. 5

serial dokumentalny ( Kanada 2016 ) Czas: 42min.

Foy i Brodeur usiłują nadrobić stracony czas. Spieszą się, by wydobyć jak najwięcej cennego kruszcu, zanim Ken będzie musiał wyjechać, by towarzyszyć żonie podczas porodu. W zespole Berniego znów dochodzi do nieporozumień. Tym razem młodszy syn Justin testuje cierpliwość Krefta. Al McGregor przekonuje się, że ryzyko się opłacało. Karlowi udaje się pobić rekord – wraz ze swoimi ludźmi w ciągu tygodnia wydobywa aż 200 uncji, czyli ponad 5,5 kg, złota.

  Godziny emisji Poszukiwacze złota

16:45

Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 44min.

Podczas holowania ciężarówki, która wypadła z drogi, w wozie Jamiego psuje się mechanizm wciągający linkę holowniczą. Davis musi dokonać prowizorycznej naprawy na miejscu, aby dokończyć pracę. Jordie Duperon dostaje wezwanie do ciężarówki, która staranowała ogrodzenie międzynarodowego lotniska. Gdy przyjeżdża na miejsce wypadku, zastaje straszny widok. Z kolei Al Quiring próbuje uratować ciężarówkę przewożącą drewno, która wpadła do rzeki.

  Godziny emisji Autostrada przez piekło

Reklama
17:45

Premiera Fabryka jedzenia: Masło orzechowe, bakłażan w parmezanie, prażone pistacje, czekolada Chuao, sez. 4, odc. 17

serial dokumentalny ( Kanada 2015 )

Pewna firma z Arkansas od 1933 roku doskonali swój słynny przepis na masło orzechowe. Z fabryki w Kalifornii każdego dnia wyjeżdżają ciężarówki pełne słynnego włoskiego dania – bakłażana pod parmezanem. Ponadto widzowie przekonają się, jak codziennie powstają 3 miliony paczek z łuskanymi i solonymi pistacjami. Na koniec kulisy produkcji czekoladowego batonika pełnego chrupiących chipsów z tortilli i cukierków.

  Godziny emisji Fabryka jedzenia

18:20

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 6

reality show ( USA 2011 ) Czas: 21min.

Rywalizacja kupujących przenosi się do Costa Mesa. Dave i jego dawno niewidziany brat stają do walki o magazyn pełen rockowych pamiątek. Aby zdobyć stuletni rzutnik do slajdów, Darrell będzie musiał przelicytować Jarroda. W ręce Barry'ego wpada cenne dzieło sztuki współczesnej.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

18:40

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 7

reality show ( USA 2011 ) Czas: 21min.

Licytacja ponownie ma się odbyć w Mission Hills. Nieznany nikomu uczestnik staje do rywalizacji z grubo wypchanym portfelem. Barry dociera do tajemniczego pomieszczenia. Odkrywa tam zagadkową dziurę w ścianie. Tymczasem Jarrod wykorzystuje sprawdzony trik, by wygrać licytację.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

19:00

Premiera Supersamoloty bojowe, sez. 6, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2018 ) Czas: 52min.

Oto maszyna pomyślana jako samolot bojowy na miarę XXI wieku – poruszający się z prędkością naddźwiękową bez użycia dopalacza, superzwrotny, wykonany w technologii stealth, z systemem skomplikowanych czujników – F-22 Raptor. Prace nad tym modelem przebiegały z komplikacjami, spowodowanymi opóźnieniami, przekroczeniem budżetu oraz zmieniającym się układem geopolitycznym. Raptor to efekt kooperacji Boeinga z koncernem Lockheed Martin. Jest skonstruowany tak, aby zminimalizować ryzyko wykrycia...

  Godziny emisji Supersamoloty bojowe

20:00

Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 7

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku wśród wycenianych przedmiotów jest nadzwyczaj rzadka jednocentówka z 1776 roku, wykonana przez bohatera wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych, słynnego złotnika Paula Revere. Sprzedający twierdzi, że oprócz jego monety na świecie jest tylko jeszcze jedna taka. Rick ma okazję kupić granat ręczny z czasów drugiej wojny światowej. Przekonamy się, czy dokona wybuchowej transakcji. Później on i Corey rozmawiają z mężczyzną, który chce sprzedać oferujący pokazy erotyczne...

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

20:20

Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 8

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Do lombardu przychodzi klient z zestawem dziewiętnastowiecznych broni dwulufowych, w tym dubeltówką i ręcznie zdobionym pistoletem. Następnie Rick i Chumlee oglądają poszukiwaną przez kolekcjonerów butelkę szampana Dom Pérignon z 1921 – pierwszego roku produkcji tego cennego trunku. W sklepie pojawia się także mężczyzna z kolekcją mówiących lalek, wzorowanych na Freddym Kruegerze. Są one podpisane przez Roberta Englunda, który grał tę postać w serii horrorów "Koszmar z ulicy Wiązów".

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

20:55

Poszukiwacze złota: Zdesperowani, sez. 4, odc. 6

serial dokumentalny ( Kanada 2016 ) Czas: 42min.

Jest połowa sezonu i bohaterowie programu czują coraz większą presję. Nice i Chrisowi do tej pory szło całkiem nieźle, ale ich sytuację komplikuje awaria koparki. Okazuje się, że naprawa sprzętu będzie bardzo kosztowna. Guillaume sam prowadzi wydobycie, gdyż jego partner pojechał do domu, by być z żoną przy narodzinach ich syna. Knutson zgromadził ponad 14 kg złota, czyli wykonał 50% planu na tegoroczne lato. Jest jednak na skraju wyczerpania i z wdzięcznością przyjmuje pomoc swojego brata...

  Godziny emisji Poszukiwacze złota

21:50

Mordercze przeprawy: Wietnam, odc. 34

serial dokumentalny ( Francja 2010 ) Czas: 26min.

Cykl francuskich dokumentalistów ukazuje trudną do wyobrażenia dla człowieka Zachodu codzienną walkę o byt, jaka trwa w wielu zakątkach świata. Aby zdobyć środki do życia, każdego dnia dzieci, emigranci i robotnicy ponoszą ogromne ryzyko. Twórcy serii towarzyszą ludziom wykonującym swoją pracę w warunkach, które budzą przerażenie.

Reżyseria: Philippe Lafaix , Christophe Kenck

  Godziny emisji Mordercze przeprawy

Reklama
22:30

Mordercze przeprawy: Syberia, odc. 2

serial dokumentalny ( Francja 2010 ) Czas: 22min.

Cykl francuskich dokumentalistów ukazuje trudną do wyobrażenia dla człowieka Zachodu codzienną walkę o byt, jaka trwa w wielu zakątkach świata. Aby zdobyć środki do życia, każdego dnia dzieci, emigranci i robotnicy ponoszą ogromne ryzyko. Twórcy serii towarzyszą ludziom wykonującym swoją pracę w warunkach, które budzą przerażenie.

Reżyseria: Philippe Lafaix , Christophe Kenck

  Godziny emisji Mordercze przeprawy

23:00

Mordercze przeprawy: Gruzja, odc. 28

serial dokumentalny ( Francja 2010 ) Czas: 26min.

Cykl francuskich dokumentalistów ukazuje trudną do wyobrażenia dla człowieka Zachodu codzienną walkę o byt, jaka trwa w wielu zakątkach świata. Aby zdobyć środki do życia, każdego dnia dzieci, emigranci i robotnicy ponoszą ogromne ryzyko. Twórcy serii towarzyszą ludziom wykonującym swoją pracę w warunkach, które budzą przerażenie.

Reżyseria: Philippe Lafaix , Christophe Kenck

  Godziny emisji Mordercze przeprawy

23:30

Mordercze przeprawy: Nigeria, odc. 25

serial dokumentalny ( Francja 2010 ) Czas: 23min.

Cykl francuskich dokumentalistów ukazuje trudną do wyobrażenia dla człowieka Zachodu codzienną walkę o byt, jaka trwa w wielu zakątkach świata. Aby zdobyć środki do życia, każdego dnia dzieci, emigranci i robotnicy ponoszą ogromne ryzyko. Twórcy serii towarzyszą ludziom wykonującym swoją pracę w warunkach, które budzą przerażenie.

Reżyseria: Philippe Lafaix , Christophe Kenck

  Godziny emisji Mordercze przeprawy

00:00

Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Cena milczenia, odc. 8

serial dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 46min.

Istnienie tajnego więzienia CIA w Polsce w latach 2002-2003 było najbardziej skrywaną tajemnicą III RP. Za korzystanie z willi znajdującej się na terenie ośrodka szkolenia wywiadu w Starych Kiejkutach Amerykanie mieli zapłacić 15 mln dolarów. Przesłuchiwali tu podejrzanych o współpracę z Al-Kaidą po zamachach z 11 września. Funkcjonowanie więzienia naruszało prawa człowieka. W tej sprawie wciąż wydaje się panować zmowa milczenia. Śledztwo nie wyjaśniło, kto stoi za powstaniem więzienia....

Reżyseria: Tomasz Sekielski

  Godziny emisji Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU

00:55

Pod lupą, sez. 1, odc. 6

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Twórcy programu sprawdzą, czy można przejść przez Warszawę niezauważonym przez kamery monitoringu. Następnie zaprezentują mobilny gadżet łagodzący ból za pomocą impulsów elektrycznych o niskiej częstotliwości. Udowodnią też, że z powodu smartfonów spada umiejętność intensywnej koncentracji na jednej czynności. Gościem odcinka będzie Witold Tomaszewski, który opowie o nowych technologiach na rynku urządzeń telefonicznych. Ponadto widzowie dowiedzą się, jak funkcjonuje Energylandia. Pan Korek...

  Godziny emisji Pod lupą

01:55

Lista Fokusa: Najzabawniejsi polscy aktorzy komediowi, odc. 74

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście odcinka: Wiesław Kot, Gaweł Feliga, Agata Załęcka, Aldona Jankowska, Robert Kilen i Paweł Trzoch.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

02:30

Lista Fokusa: Najciekawsze rytuały sportowe, odc. 1

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 25min.

Goście odcinka to: Dariusz Chrabałowski i Leszek Dudek, dziennikarze sportowi magazynu "Super Express", oraz siatkarz Tomasz Czyżewski.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

03:00

Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Śmierć w Samoobronie, odc. 1

serial dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Tomasz Sekielski sprawdza, czy śmierć byłego wicepremiera i lidera Samoobrony Andrzeja Leppera rzeczywiście była samobójstwem. Ukraiński trop w sprawie działalności polityka podważa oficjalną przyczynę jego śmierci. Sposób, w jaki zostało przeprowadzone śledztwo, także rodzi mnóstwo pytań.

Reżyseria: Tomasz Sekielski

  Godziny emisji Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU

03:55

Redakcja: Dział Śledczy: Wyrachowanie, sez. 2, odc. 3

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Dziennikarze dowiadują się o zatrzymaniu Jana Chmielewskiego, który przed kilkoma dniami otrzymał propozycję objęcia posady prezesa Banku Światowego w Nowym Jorku. Zatrzymany twierdzi, że narkotyki, jakie znalezione w jego płaszczu, zostały podrzucone. Pracownicy redakcji sprawdzają krąg znajomych podejrzanego. Typują byłą kochankę mężczyzny i jego kolegę z pracy. Nieoczekiwane spotkanie z synem Chmielewskiego pozwala rozwiązać zagadkę.

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

04:55

Redakcja: Dział Śledczy: Dom starców, sez. 2, odc. 4

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

W redakcji "Expressu Codziennego" zjawia się Maria. Prosi Basię o pomoc w odnalezieniu przyjaciółki Lusi, która po śmierci męża przeprowadziła się do domu seniora. Podczas ostatniej rozmowy telefonicznej błagała o ratunek, ale połączenie zostało przerwane. Dziennikarka jedzie do mieszkania zaginionej. Od sąsiadki dowiaduje się, że jego nowym właścicielem jest Roman Kowalczyk – geriatra pracujący w ośrodku spokojnej starości. Reporterzy docierają do podobnych przypadków. W końcu...

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

  • 24.01, 17:45 Fabryka jedzenia: Masło orzechowe, bakłażan w parmezanie, prażone pistacje, czekolada Chuao, sez. 4, odc. 17 Godziny emisji
  • 24.01, 19:00 Supersamoloty bojowe, sez. 6, odc. 4 Godziny emisji
  • 24.01, 20:00 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 7 Godziny emisji
  • 24.01, 20:20 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 8 Godziny emisji
  • 25.01, 17:45 Fabryka jedzenia: Cukierki z migdałami, bajgle montrealskie, s'mores, zupa miso, sez. 4, odc. 18 Godziny emisji
  • 26.01, 09:20 Dziki park Yellowstone: Mroźna kraina, odc. 1 Godziny emisji
  • 26.01, 10:20 Nieznane oblicza Chin: Młody konserwator zabytków, sez. 2, odc. 13 Godziny emisji
  • 26.01, 18:00 Poszukiwacze fortuny, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji
  • 26.01, 18:30 Poszukiwacze fortuny, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji
  • 27.01, 07:25 Wszystko o jedzeniu: Kurczak, odc. 4 Godziny emisji
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info