Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-11-18

05:30

Trwa...  Wspaniały świat wędkarskich przygód: Przyczajony jaź, ukryty kleń, odc. 12

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Jaź i kleń to ryby, które uchodzą za bardzo ostrożne i płochliwe. Łowienie tych dwóch, żyjących blisko siebie gatunków, to prawdziwe podchody. Wędkarscy eksperci z Pawłem Mireckim na czele udowadniają, że wyprawa może okazać się sukcesem. Ich profesjonalny instruktaż skierowany jest do pewnego młodego adepta sztuki wędkarskiej. Mężczyzna stawił się nad rzeką z lekkim spinningiem w dłoni i z nadzieją na pierwsze sukcesy pod fachowym okiem mistrzów.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

06:05

Redakcja: Dział Śledczy: Bezdomni, sez. 2, odc. 32

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Marek otrzymuje nagrodę za swoją pracę. Po wyjściu z bankietu dziennikarz znajduje nieprzytomnego mężczyznę. W szpitalu wychodzi na jaw, że wycięto mu nerkę. Redaktorzy postanawiają zająć się sprawą mafii handlarzy ludzkimi narządami. Podczas dochodzenia Marek próbuje oszukać gangsterów, aby przyjrzeć się im z bliska. Niespodziewanie znika. Policja i przyjaciele z redakcji robią wszystko, by go odnaleźć, nim będzie za późno.

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

Reklama
07:05

Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 6

magazyn ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

W odcinku m.in. zamach na kata Warszawy Frantza Kutcherę oraz ślub, który mu wyprawiono po śmierci, Bolesław Chrobry i jego nadmierny popęd seksualny, a także kaznodzieja Jan Paweł Woronicz i brudny but francuskiego oficera.

  Godziny emisji Skandaliczny magazyn historyczny

07:35

Sąsiedzi: Deszcz, odc. 31

serial animowany ( Czechosłowacja 1983 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Podczas letniego deszczu Pat i Mat odkrywają, że ich dach jest bardzo dziurawy. Koledzy natychmiast zabierają się za naprawę. Oczywiście robią to w swoim niepowtarzalnym stylu.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

07:50

Sąsiedzi: Wycieczka za miasto, odc. 32

serial animowany ( Czechosłowacja 1981 ) Czas: 9min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat chcą wybrać się na wycieczkę na łono natury. Ku rozpaczy kolegów ich samochód się psuje. To jednak żaden problem – przecież obóz można rozbić nawet we własnym salonie.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:00

Sąsiedzi: Winobranie, odc. 33

serial animowany ( Czechosłowacja 1984 ) Czas: 9min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zbierają winogrona, żeby zrobić wino. Jak zawsze, koledzy wymyślają niebanalny sposób na wykonanie swojej pracy. Ku ich zaskoczeniu żniwa okazują się nadzwyczaj obfite.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:10

Sąsiedzi: Łyżwiarze, odc. 34

serial animowany ( Czechosłowacja 1984 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. W trakcie porządkowania strychu Pat i Mat znajdują parę łyżew. Za pomocą lodówki udaje im się przygotować w ogródku lodowisko. Teraz wystarczy tylko przypomnieć sobie, jak się jeździ na łyżwach.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:25

Sąsiedzi: Fortepian, odc. 35

serial animowany ( Czechosłowacja 1984 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat kupują pianino koncertowe. Teraz muszą znaleźć sposób, by wnieść instrument na czwarte piętro. Ponieważ winda i schody są w tej kwestii bezużyteczne, koledzy postanawiają wykorzystać okno.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:30

Sąsiedzi: Nie święci garnki lepią, odc. 36

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Podczas zmywania naczyń Patowi i Matowi udaje się zbić wszystkie talerze. Teraz koledzy nie mają innej możliwości jak tylko własnymi rękami stworzyć nową zastawę. Okazuje się, że nie będzie to wcale proste.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:45

Sąsiedzi: Usterka, odc. 37

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Pat próbuje oglądać w telewizji mecz piłki nożnej. Niestety, problemy z transmisją doprowadzają go do szału. Chcąc mu pomóc, Mat zabiera się za naprawę anteny. Kiedy to nie pomaga, zaczyna majstrować przy samym telewizorze.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:55

Sąsiedzi: Jabłko Wilhelma Tella, odc. 38

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zajmują się zbieraniem owoców. Niestety, jedno jabłko wisi na bardzo wysokiej gałęzi. Koledzy zrobią wszystko, żeby sprowadzić je na ziemię. Jak zwykle nie obędzie się bez problemów.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:05

Sąsiedzi: Klucz, odc. 39

serial animowany ( 1978 ) Czas: 7min.

Króliczki wyjeżdżają. Zajączek postanawia przekazać klucz cioci Chrum-Chrum, która będzie się opiekowała kwiatami, nie wie jednak, gdzie go położył. Rozpoczynają się poszukiwania.

Reżyseria: Dariusz Zawilski

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:10

Tajemniczy diabeł morski

film dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 48min.

Spektakularna podróż do jednego z największych rezerwatów morskich na świecie – wód wokół Indonezji. Można tutaj podziwiać niezwykłe bogactwo bioróżnorodności, a przede wszystkim wspaniałe manty. Filmowcy odwiedzają podwodny świata, aby uchwycić piękno gigantycznych płaszczek nazywanych diabłami morskimi. Ich zachowanie wciąż pozostaje dla ludzi zagadką. W programie zobaczymy pracę naukowców, którzy oznaczają ciężarne i młode manty. Dzięki temu będą mogli namierzyć je w jednym z ich mateczników.

  Godziny emisji Tajemniczy diabeł morski

10:10

Puma kontra wilk

film dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 42min.

Zapis fascynującej wędrówki po Górach Skalistych w poszukiwaniu śladów starć dwóch największych drapieżników w tym rejonie. Na tle zapierających dech w piersiach zimowych krajobrazów Boone Smith, znawca dzikich kotów, chce odnaleźć miejsca, w których najczęściej dochodzi do walk między pumami a wilkami. W tym celu gromadzi informacje na temat zwyczajów łowieckich tych drapieżników. Aby ukazać szczegóły starć między przedstawicielami tych dwóch gatunków, Boone wykorzystuje swoje doświadczenie,...

  Godziny emisji Puma kontra wilk

11:10

Na tropie kosmitów, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 40min.

Twórcy imponującej architektury stolicy Stanów Zjednoczonych inspirowali się światem antycznym z jego greckimi kolumnami, rzymskimi gmachami oraz obeliskami przywodzącymi na myśl starożytny Egipt. Giorgio A. Tsoukalos zastanawia się, czy to możliwe, aby projekt ulic Waszyngtonu miał pochodzenie pozaziemskie. Bada również hipotezę, która głosi, że idee rozumu i nauki, przyjęte przez ojców założycieli Stanów Zjednoczonych, zostały zaszczepione przez obcych.

  Godziny emisji Na tropie kosmitów

Reklama
12:05

OSP. Na ratunek!, odc. 4

serial dokumentalny ( 2018 ) Czas: 24min.

Kulisy codziennej pracy strażaków ochotników, którzy zmagają się z wieloma przeciwnościami losu, a ponadto ryzykują życie i zdrowie, ratując ludzi i ich dobytek. W kolejnych odcinkach są prezentowane spektakularne akcje ratunkowe, a także przebieg przygotowań do wyjazdu na nie. Twórcy programu wyjaśniają również aspekty techniczne, posługując się grafiką komputerową, i zwracają uwagę na wyzwania, stojące przed ruszającymi do pożaru czy wypadku strażakami. Pozwala to widzom poznać zarówno...

  Godziny emisji OSP. Na ratunek!

13:20

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 8

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Podczas aukcji w San Bernardino Jarrod i Brandi przekonują się, w jaki sposób można zarobić naprawdę duże pieniądze. Talizman Barry'ego niespodziewanie przynosi mu szczęście. Darrell przeżywa zawodowe rozterki. Z kolei Mark Balelo powraca do gry, by znów działać z charakterystyczną dla siebie brawurą.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

13:40

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 9

reality show ( USA 2011 ) Czas: 21min.

Tym razem celem kupujących staną się magazyny w Huntington Beach. w nadmorskim kurorcie dla surferów na licytujących czeka wiele niespodzianek. Barry próbuje upolować zabytkowe militaria. Na samym początku aukcji Dave Hester wpada w tarapaty. Jarrod i Brandi chcą zawalczyć o szkatułkę na biżuterię, która być może jest warta 2 700 dolarów.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

14:00

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 10

reality show ( USA 2011 ) Czas: 21min.

Uczestnicy programu powracają do Santa Ana. Jarroda i Brandi czeka tu wiele rozczarowań. Tym razem nie uda im się zarobić. Przed Barrym stoi trudne zadanie. Dave udowadnia, że czasami lepiej wycofać się w porę z transakcji.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

14:20

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 11

reality show ( USA 2011 ) Czas: 21min.

Licytacja w Irvine okazuje się ekscytującym widowiskiem. Napięcie między uczestnikami aukcji sięga zenitu. Barry'emu marzy się spektakularne zwycięstwo. Darrell podejrzewa, że Dave nie ma pieniędzy na transakcję. Po największej aukcji w dziejach "Wojen magazynowych" jeden z handlarzy ma nareszcie szansę na zasłużoną emeryturę.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

15:00

Kryptonim szef, sez. 5, odc. 12

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 39min.

Lokale należące do Hudson Group znaleźć można na lotniskach, stacjach i dworcach w Stanach Zjednoczonych. Flagową marką grupy jest Hudson News, jedyna sieć kiosków działająca na terenie całego kraju. W miejscach tych można kupić książki, magazyny, upominki, przekąski i napoje, czyli wszystko to, co przydaje się podróżnym. Firmę założył w latach 80. Mario DiDomizio, ojciec Joego. Po sukcesie przedsiębiorstwa mężczyzna zapragnął, aby jego syn pewnego dnia przejął rodzinny biznes. Joe zaczynał...

  Godziny emisji Kryptonim szef

15:55

Drwale w wielkim mieście: Wojna o terytorium, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 43min.

Drwale przeżywają trudne chwile. Muszą radzić sobie z fatalną pogodą i rodzinnymi sporami, a w dodatku czeka ich jeszcze wyprawa prosto w paszczę lwa.

  Godziny emisji Drwale w wielkim mieście

17:00

Drwale: Łowcy kłód, sez. 8, odc. 14

reality show ( USA 2014 ) Czas: 41min.

Rywalizacja o tytuł Króla Gór się zaostrza. W stanie Waszyngton ekipa Rygaarda ma problem z przetransportowaniem drewna do tartaku. Gabe sprowadza więc doświadczonego kierowcę, który ma wykonać to zadanie. Tymczasem na Alasce drwale pracują na niebezpiecznym zboczu. W Luizjanie Shelby zatrudnia ludzi, którzy mają mu pomóc z dostawą. Na Florydzie żadna z rywalizujących załóg nie odpuszcza. Pracujący w Wyoming zespół Zitterkopfa dobrze sobie radzi. By utrzymać tempo, David decyduje się...

  Godziny emisji Drwale

18:00

Superciężka pomoc drogowa, sez. 1, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 45min.

Zobaczymy kolejne zmagania dzielnych ludzi, którzy dbają o przejezdność najważniejszych i najbardziej ruchliwych kanadyjskich autostrad. James Ireland i Bubba Semple z Classic Towing zostają wezwani do wypadku pojazdu kurierskiego. Pracownicy pomocy drogowej robią, co w ich mocy, aby przesyłki mimo wszystko dotarły do adresatów na czas. Potężna burza sprawia, że Mark Haslett z Abrams Towing ma mnóstwo roboty z karambolem na 401.

  Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

19:00

Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 11

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Rick i jego ekipa podejmują się odrestaurowania tzw. bujaka na monety z lat 50. ubiegłego wieku. Remontowana zabawka to miniatura motorówki, będąca na wyposażeniu salonu gier w New Hampshire. Dale przyjmuje również specjalne zlecenie – odnowienia roweru trójkołowego z lat 40. XX wieku, który stanowi eksponat muzealny. Tymczasem Tyler i Ron jadą naprawić automat do napojów, umieszczony w studiu tatuażu. Spędzają tam więcej czasu, niż się spodziewali.

  Godziny emisji Akcja renowacja USA

19:30

Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 12

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 19min.

Rick decyduje się nabyć kołowrót od zbieracza specjalizującego się w oryginalnych przedmiotach. Kyle uważa, że zakup szefa jest absurdalny. Do warsztatu trafia skrzynka pocztowa z lat 40. ubiegłego wieku. Do ekipy Dale'a zwraca się klient, który chce odremontować harleya-davidsona z 1967 roku. Pojazd ma być prezentem dla jego żony z okazji rocznicy ślubu. Maszyna, która oryginalnie była niebieska, zostaje pomalowana na czarno-pomarańczowo.

  Godziny emisji Akcja renowacja USA

20:00

Działaj albo giń!: Oceaniczna siła, odc. 5

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 21min.

Kiedy prąd oceaniczny ciągnie w otchłań, liczy się każda sekunda. Podobnie jak podczas pożaru w pięciopiętrowym budynku, kiedy wisi się nad ziemią, trzymając się niepewnie parapetu. Szansa na ratunek istnieje także wtedy, gdy ktoś leży na torach, a kilka centymetrów nad jego głową przejeżdża rozpędzona lokomotywa.

  Godziny emisji Działaj albo giń!

20:30

Działaj albo giń!: Zabójcze tsunami, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 21min.

Kiedy nadciąga fala tsunami, a ktoś akurat przebywa w samochodzie, może szczelnie zamknąć wszystkie okna, wyjść i próbować ucieczki lub usiąść na dachu pojazdu. Jedna z możliwości daje realne szanse na przeżycie. Odcinek pokazuje także ofiarę zakleszczoną w szczękach niedźwiedzia polarnego oraz snowboardzistę, który wpadł do śnieżnej studni.

  Godziny emisji Działaj albo giń!

21:00

ISIS: Terroryzm 2.0

film dokumentalny ( Francja 2016 ) Czas: 54min.

Analiza sposobu działania i celów współczesnych terrorystów islamskich. 13 listopada 2015 roku zamachowcy związani z ISIS dokonali serii ataków w jednym z najważniejszych miast Starego Kontynentu – Paryżu. Autorzy dokumentu przedstawiają tożsamość napastników oraz ich motywy. Szukają też przyczyn ich nienawiści do cywilizacji Zachodu. Filmowcy zwracają uwagę na fakt, że ideologia ISIS dociera do młodych ludzi na całym świecie, którzy zaczynają planować i dokonywać kolejnych ataków w jej imię....

Reżyseria: Emmanuel Amara

  Godziny emisji ISIS: Terroryzm 2.0

22:00

Oddział XXL, sez. 2, odc. 5

serial dokumentalny ( Nowa Zelandia 2016 ) Czas: 22min.

Śledzimy zmagania pacjentów kliniki w Manukau, którzy oczekują na zabieg zmniejszenia żołądka. Aby jednak zakwalifikować się do operacji, muszą najpierw wykazać się determinacją w dążeniu do zrzucenia wagi i zmiany złych nawyków żywieniowych. Melissa próbuje poradzić sobie ze swoją frustracją. William i Elizabeth porównują rezultaty swoich wysiłków. Tymczasem Lisa bardzo stara się zrobić dobre wrażenie na chirurgu, doktorze Richardzie Baborze.

  Godziny emisji Oddział XXL

22:30

Oddział XXL, sez. 2, odc. 6

serial dokumentalny ( Nowa Zelandia 2016 ) Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku poznajemy najmłodszą pacjentkę, która stoi przed szansą na operację bariatryczną. Lauren ma 18 lat i waży 167 kilogramów. Nastolatka marzy o normalnym życiu, a z powodu swojej otyłości unika ludzi. Ma nadzieję, że dzięki zabiegowi odzyska nie tylko zdrowie, lecz również pewność siebie. W jej wysiłkach wspiera ją mama, Sharon. Tymczasem Lisa powraca do złych nawyków, a William musi stawić czoło swojemu lękowi.

  Godziny emisji Oddział XXL

23:00

Lotnicze pogotowie ratunkowe, sez. 2, odc. 3

serial dokumentalny ( 2015 ) Czas: 22min.

Tym razem ekipa śmigłowca ratunkowego Westpac musi działać tak szybko, jak to możliwe, gdyż dla ich pacjenta każda minuta może być decydująca. Mężczyzna musi niezwłocznie trafić do szpitala ze względu na zagrażający życiu ogromny skrzep w nodze. Kolejne zgłoszenie dotyczy zawodniczki stratowanej przez swojego konia. Pozostaje ona nieprzytomna. Następnie załoga pogotowia lotniczego wyrusza na pomoc amatorowi pływania łódką, który zmiażdżył sobie rękę.

  Godziny emisji Lotnicze pogotowie ratunkowe

23:30

Lotnicze pogotowie ratunkowe, sez. 2, odc. 4

serial dokumentalny ( 2015 ) Czas: 22min.

Tym razem ekipa pogotowia lotniczego udziela pomocy surferowi, który odniósł obrażenia kręgosłupa. Sytuację dodatkowo komplikuje szybko nadciągający przypływ. Następnie helikopter Westpac zostaje wezwany na daleko położoną farmę na ratunek poszkodowanemu kierowcy motocrossowemu, którego przygniótł motocykl. Kolejne wezwanie dotyczy niebezpiecznego wypadku samochodowego. Ratownicy muszą pomóc ciężko rannemu pasażerowi tylnego siedzenia.

  Godziny emisji Lotnicze pogotowie ratunkowe

00:00

Straż przybrzeżna: morderczy przylądek, odc. 4

reality show ( USA 2014 ) Czas: 42min.

W tym odcinku zobaczymy cztery dramatyczne akcje ratownicze. Od szybkości i skuteczności funkcjonariuszy straży przybrzeżnej zależy życie oczekujących na pomoc ludzi. Pierwszy z nich to rybak, który stracił przytomność. Służby rozpoczynają też poszukiwania zaginionego na rzece Kolumbii amatora paddleboardingu – zdobywającego coraz większą popularność sportu wodnego. Pomocy potrzebują także wykazujący podejrzane symptomy choroby podróżnik oraz kobieta, która przeceniła swoje siły,...

  Godziny emisji Straż przybrzeżna: morderczy przylądek

01:00

Elektryczni, odc. 2

serial dokumentalny ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Bohaterowie programu muszą poradzić sobie z przewiezieniem elementów wielkogabarytowych. Ogromny transport ma trafić do elektrowni w Jaworznie. Widzowie dowiedzą się, dlaczego jest on taki ważny i jak go skutecznie koordynować, by nie dopuścić do kosztownego opóźnienia. W odcinku także informacje na temat MUZ, czyli Mobilnego Układu Zasilania, znajdującego się w Szczawnicy, a na koniec relacja z postępów prac przy budowie autostrady A1. Tam elektrycy będą naciągali linę między słupami,...

  Godziny emisji Elektryczni

02:00

Tajemnice historii: Husaria – postrach Europy, odc. 11

serial dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 23min.

Radosław Kotarski analizuje mity i legendy, które od wieków krążą wokół husarii, niezwyciężonej formacji zbrojnej państwa polskiego.

Reżyseria: Radosław Kotarski

  Godziny emisji Tajemnice historii

02:30

Tajemnice historii: Żołnierze wyklęci, odc. 12

serial dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 23min.

Radosław Kotarski przygląda się historii żołnierzy wyklętych. Bada tajne komunistyczne zapiski, by zrozumieć, jak z bohaterskich żołnierzy Armii Krajowej stali się prześladowanymi i katowanymi przez służby bezpieczeństwa ofiarami.

Reżyseria: Radosław Kotarski

  Godziny emisji Tajemnice historii

03:00

Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Tajemnice Gauleitera Kocha, odc. 5

serial dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Tomasz Sekielski odkrywa tajemnice niemieckiego nazisty i zbrodniarza, Erika Kocha, którego uznano winnym śmierci około 400 tysięcy Polaków. Wyjaśnia, dlaczego uniknął orzeczonej przez sąd egzekucji i pozwolono mu dożyć swych dni w więzieniu w Barczewie. Widzowie dowiedzą się m.in., czy współpracował z komunistycznymi służbami specjalnymi.

Reżyseria: Tomasz Sekielski

  Godziny emisji Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU

04:00

Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Miejsca, których nie było, odc. 6

serial dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 43min.

Przez dziesięciolecia na terenie Polski znajdowały się miejsca, o których niewiele było wiadomo i oficjalnie nie istniały. Do tego typu obiektów należały radzieckie bazy wojskowe, gdzie przechowywano głowice atomowe oraz tajne schrony wybudowane na wypadek III wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, czy ZSRR planował atak nuklearny na Zachód, a także kiedy radziecka broń opuściła terytorium Polski.

Reżyseria: Tomasz Sekielski

  Godziny emisji Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU

05:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Przyczajony jaź, ukryty kleń, odc. 13

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Jaź i kleń to ryby, które uchodzą za bardzo ostrożne i płochliwe. Łowienie tych dwóch, żyjących blisko siebie gatunków, to prawdziwe podchody. Wędkarscy eksperci z Pawłem Mireckim na czele udowadniają, że wyprawa może okazać się sukcesem. Ich profesjonalny instruktaż skierowany jest do pewnego młodego adepta sztuki wędkarskiej. Mężczyzna stawił się nad rzeką z lekkim spinningiem w dłoni i z nadzieją na pierwsze sukcesy pod fachowym okiem mistrzów.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

05:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: W krainie wielkich łowów, odc. 14

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Są takie zakątki na Ziemi, gdzie ryby łowią tylko orły i niedźwiedzie. Jedno z nich znajduje się w Kolumbii Brytyjskiej, na wschodzie Kanady. Trzyosobowa ekipa wędkarzy udaje się w to miejsce, by łowić waleczne łososie i halibuty. Sceneria i przygody na długo zapadną im w pamięć.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

  • 19.11, 21:30 Fabryka broni: Colt M1911, wóz strażacki, kamuflaż ghillie, bojowy wóz piechoty CV90, odc. 6 Godziny emisji
  • 20.11, 21:30 Fabryka broni: Działo 105 mm, spadochron, Medal za Ofiarność, nosze yellow jacket, odc. 7 Godziny emisji
  • 21.11, 20:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Pociągi śmierci, część 1, sez. 4, odc. 1 Godziny emisji
  • 21.11, 21:30 Fabryka broni: Granatnik M203, symulator lotu, racje żywnościowe, odc. 8 Godziny emisji
  • 21.11, 22:00 Abby i Brittany – krok w dorosłość, odc. 2 Godziny emisji
  • 21.11, 23:00 Działaj albo giń!: Atak jelenia, odc. 11 Godziny emisji
  • 21.11, 23:30 Działaj albo giń!: Na kruchym lodzie, odc. 12 Godziny emisji
  • 22.11, 20:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Pociągi śmierci, część 2, sez. 4, odc. 2 Godziny emisji
  • 22.11, 21:15 OSP. Na ratunek!, odc. 5 Godziny emisji
  • 22.11, 22:00 Nagie miasto: Tokio, miasto megawstrząsów, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info