Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na dziś, 26 maja 2019 - ramówka, emisje

2019-05-26

06:00

Wehikuł czasu: 26 maja

program informacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 4min.

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
06:05

Trwa...  Redakcja: Dział Śledczy: Jasnowidz, sez. 2, odc. 6

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Jasnowidz Filip Czapski twierdzi, że zna miejsce ukrycia zwłok zaginionego maturzysty Kornela Szpaka. Dzięki jego wskazówkom dziennikarze znajdują nad Wisłą szczątki chłopaka. Dora dociera do interesujących nagrań. Jeden materiał pochodzi z telewizyjnego programu Czapskiego sprzed kilku miesięcy. Drugie to zapis z monitoringu, na którym widać, jak siostra zamordowanego Kornela dosypuje czegoś jasnowidzowi do drinka. Pojawia się coraz więcej znaków zapytania. Następnie Baśka przeprowadza...

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:00

Wehikuł czasu: 26 maja

program informacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 4min.

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

  Godziny emisji Wehikuł czasu

Reklama
07:25

Wszystko o jedzeniu: Bekon, odc. 9

serial dokumentalny ( Kanada 2017 ) Czas: 21min.

W dzisiejszym odcinku dowiemy się między innymi, że to, co łączy Elvisa Presleya ze starożytnymi Chinami, to boczek. Poznamy najróżniejsze zastosowania tego mięsa – od tych oczywistych, kulinarnych, po lecznicze. Przekonamy się, czy za pomocą boczku można pozbyć się bolesnej drzazgi. Zobaczymy też, czy dodanie bekonu do koktajlu to dobry pomysł. Obok prostych przepisów na pyszne dania z boczkiem w programie także wiele ciekawostek oraz wizyta w masarni.

  Godziny emisji Wszystko o jedzeniu

07:45

Sąsiedzi: Usterka, odc. 37

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Pat próbuje oglądać w telewizji mecz piłki nożnej. Niestety, problemy z transmisją doprowadzają go do szału. Chcąc mu pomóc, Mat zabiera się za naprawę anteny. Kiedy to nie pomaga, zaczyna majstrować przy samym telewizorze.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

07:55

Sąsiedzi: Jabłko Wilhelma Tella, odc. 38

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zajmują się zbieraniem owoców. Niestety, jedno jabłko wisi na bardzo wysokiej gałęzi. Koledzy zrobią wszystko, żeby sprowadzić je na ziemię. Jak zwykle nie obędzie się bez problemów.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:00

Sąsiedzi: Klucz, odc. 39

serial animowany ( Czechosłowacja 1989 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat gubi klucz do bramy wjazdowej. Koledzy muszą wyciągnąć zgubę ze studzienki, do której wpadła. Jak zwykle sięgną przy tym po niebanalne rozwiązania, które tylko oni mogli wymyślić.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:10

Sąsiedzi: Wielkie zakupy, odc. 40

serial animowany ( Czechosłowacja 1989 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Nowe meble zawsze stanowią źródło radości. Gorzej jednak, gdy nie wiadomo, jak je złożyć. Szczęśliwie Pat i Mat posiadają wszelkie narzędzia i umiejętności niezbędne, by tego dokonać.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:30

Sąsiedzi: Kosiarka, odc. 41

serial animowany ( 1990 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Koszenie trawnika nigdy nie proste, jednak prawdziwe problem zaczynają się dopiero wtedy, gdy zarówno kosiarka, jak i tradycyjna kosa odmawiają współpracy. Szczęśliwie Pat i Mat potrafią znaleźć alternatywę dla zepsutych urządzeń.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:40

Sąsiedzi: Generalne porządki, odc. 42

serial animowany ( Czechosłowacja 1990 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. W trakcie sprzątania zawsze znajduje się wiele nikomu nieprzydatnych rzeczy. Pat i Mat chcą się ich pozbyć, ale wszystkie kosze na śmieci w sąsiedztwie są już zapełnione. Koledzy muszą znaleźć inny sposób na wyrzucenie zbędnych rupieci.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:45

Sąsiedzi: Drzwi, odc. 43

serial animowany ( Czechosłowacja 1990 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat przypadkowo zatrzaskuje się na zewnątrz domu. Jego wierny druh, Mat, usiłuje pomóc koledze dostać się z powrotem do środka. Jak zwykle nie obędzie się bez komplikacji.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:55

Sąsiedzi: Dach, odc. 44

serial animowany ( Czechosłowacja 1990 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat usiłują naprawić dach. Kiedy pomimo wielu starań i zbiegów nie udaje im się tego zrobić, koledzy postanawiają wymyślić, w jaki sposób można wykorzystać deszczówkę w salonie.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:00

Sąsiedzi: Pułapka na myszy, odc. 45

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

To nic przyjemnego, gdy do domu gospodarza pochłoniętego budowaniem modeli samolotów zawita w tym czasie nieproszony gość – malutka myszka. Pat i Mat wypowiadają wojnę niechcianemu przybyszowi. Przechodzą samych siebie, aby schwytać gryzonia, niestety bez większych sukcesów. Kiedy wszelkie inne sposoby zawodzą, przyjaciele postanawiają zawrzeć pokój ze swoim nieoczekiwanym lokatorem. Dopiero okaże się, czy tym razem ich plan przyniesie spodziewane efekty.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:20

Zaklinacze rekinów, sez. 1, odc. 5

reality show ( USA 2012 ) Czas: 43min.

Ekipa pod kierownictwem Chrisa Fischera przeżywa trudne chwile. Czas goni, a załodze od dziewięciu dni nie udało się oznakować żadnego rekina. Zespół decyduje się powrócić na terytorium, na którym spotkali już żarłacze białe. Nic jednak nie idzie tak, jak to zaplanowali. Podczas sztormu lina kotwiczna zrywa się i targana wiatrem sieje spustoszenie na pokładzie, smagając wszystko na swojej drodze, stwarzając niebezpieczeństwo dla jednego z członków załogi.

  Godziny emisji Zaklinacze rekinów

10:20

Najgroźniejsze zwierzęta świata: 7 grzechów głównych: Jeszcze więcej grzechów głównych, odc. 2

film dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 44min.

Dalszy ciąg zestawienia największych grzeszników w królestwie zwierząt. Ta część dokumentu poświęcona jest głównie wodnym i podniebnym drapieżcom. Zobaczymy m.in. hapalochlaenę – pacyficzną ośmiornicę, której duma każe atakować każdego, kto pojawi się w jej zasięgu. Wstrzykuje intruzowi jad, tysiąc razy silniejszy od cyjanku. Przekonamy się również, jak leniwymi stworzeniami są krokodyle. Żerują tylko raz w tygodniu. Gdy jednak polują, są śmiertelnie niebezpieczne. Zaczajają się na ofiarę,...

  Godziny emisji Najgroźniejsze zwierzęta świata: 7 grzechów głównych

11:20

Starożytni kosmici: Niszczyciele, sez. 2, odc. 1

serial dokumentalny ( USA 2010 ) Czas: 42min.

Być może to kosmici odpowiadali za katastrofy, wojny oraz inne tragedie, z których pomocą próbowali kontrolować ludzką rasę. Opowieść o wielkiej powodzi zesłanej przez bogów, by zniszczyć cywilizację, pojawia się w wielu prehistorycznych kulturach. Znamy starożytne opisy pozaziemskich bitew powodujących ogromne zniszczenia, a nawet doniesienia o obecności UFO w pobliżu współczesnych katastrof naturalnych. Apokalipsa i zwoje znad Morza Martwego mówią o nadchodzącej wojnie między siłami dobra i...

  Godziny emisji Starożytni kosmici

Reklama
12:15

OSP. Na ratunek!, sez. 2, odc. 10

serial dokumentalny ( Polska 2019 ) Czas: 44min.

Kulisy codziennej pracy strażaków ochotników, którzy zmagają się z wieloma przeciwnościami losu, a ponadto ryzykują życie i zdrowie, ratując ludzi i ich dobytek. W kolejnych odcinkach są prezentowane spektakularne akcje ratunkowe, a także przebieg przygotowań do wyjazdu na nie. Twórcy programu wyjaśniają również aspekty techniczne, posługując się grafiką komputerową, i zwracają uwagę na wyzwania, stojące przed ruszającymi do pożaru czy wypadku strażakami. Pozwala to widzom poznać zarówno...

  Godziny emisji OSP. Na ratunek!

13:25

Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 18

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Wśród przedmiotów, które w dzisiejszym odcinku oglądają pracownicy lombardu, jest wydana w 1934 roku książka "Reguły gry w golfa". Chumlee musi ocenić, czy podręcznik jest autentyczny. Później Rick ma okazję kupić organy, które należały do Stevena Tylera, wokalisty Aerosmith. Później Chumlee, który założył się z Coreyem, próbuje swoich sił w grze w golfa. Przekonamy się, czy dobrze wykorzysta pomoc legendarnego instruktora Butcha Harmona.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

13:45

Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 19

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem Corey ma okazję kupić list odnaleziony po katastrofie samolotu pasażerskiego, który wskutek kolizji w powietrzu z inną maszyną rozbił się nad Nevadą 21 kwietnia 1958 roku. Później Rick rozważa zakup elementów pochodzących ze słynnego transatlantyku Queen Mary. Następnie szef musi poradzić coś na to, że klientów odstraszają trudności ze znalezieniem miejsca parkingowego. Daje się wykazać Austinowi, który zostaje menedżerem... parkingu.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

14:05

Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 20

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Szef wycenia buicka z 1956 roku – auto uważane niegdyś za idealny samochód dla rodziny. Gdy do lombardu trafia kurtka znanego amerykańskiego piosenkarza Neila Diamonda, Rick jest bardzo podekscytowany. Przekonamy się, czy radość udzieli się jego synowi. W sklepie mają zawisnąć portrety wszystkich mężczyzn z rodziny Harrisonów. Chumlee z oczywistych względów zostaje pominięty, ale mimo to stara się znaleźć sposób, by odcisnąć swoje piętno na wystroju lombardu.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

14:25

Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 21

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem Rick ma okazję kupić wyprodukowaną w 1969 roku klasyczną gitarę elektryczną Les Paul Professional. Później Corey i Chumlee oglądają figurkę, która zdobiła maskę rolls-royce'a z lat 30. ubiegłego wieku. Następnie pracownicy lombardu zauważają, że senior rodu Harrisonów przysypia częściej niż zwykle. Postanawiają coś z tym zrobić. Przekonamy się, czy uda im się obudzić śpiącego giganta, czy stanie się on ich najgorszym koszmarem.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

14:55

Kryptonim szef, sez. 3, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 40min.

Tym razem do szeregowych pracowników swojej firmy dołącza Lynne Zappone, jedna z najważniejszych osób w sieci restauracji Popeye's Louisiana Kitchen. Lynne jest samotną matką, która ciągle próbuje pogodzić życie prywatne z zawodowym. Swoje obecne stanowisko piastuje dopiero od kilku miesięcy, a jej najważniejszym zadaniem jest odpowiednio zadbać o pracowników firmy. Dlatego właśnie tak bardzo chce poznać uczucia personelu względem zatrudniających ich restauracji. Podczas trwania programu...

  Godziny emisji Kryptonim szef

15:55

Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 9

reality show ( USA, Kanada 2010 ) Czas: 42min.

Na trasie Dalton Highway dochodzi do niebezpiecznego wypadku. Kierowca ciężarówki traci panowanie nad pojazdem, który uderza w drzewo. Dwie osoby są ranne, a trzecia znika w tajemniczych okolicznościach. Na drodze panuje chaos, a Alex odpowiada na trudne pytania policjantów. Lekkomyślność Lisy sprawia, że popełnia ona błąd, który może ją wiele kosztować. Greg walczy o pracę. Hugh obmyśla plan podebrania ładunku swojemu staremu kumplowi.

  Godziny emisji Na lodowym szlaku

16:55

Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 10

reality show ( USA, Kanada 2010 ) Czas: 42min.

Jack Jessee, prawdziwy król szlaków towarowych, stawia czoło arktycznemu pustkowiu. Aby dotrzeć do alaskańskiego miasteczka Bettles, musi sam przekroczyć zamarzniętą rzekę. Lisa z powrotem wyjeżdża na trasę i przekonuje się, jak niebezpieczna jest droga Dalton Highway. Greg chce znów zapracować na swoją dobrą opinię. W tym celu podejmuje się transportu największego ładunku w swojej karierze. Alex chce prześcignąć swojego rywala, ale Hugh nie zamierza się poddać bez walki.

  Godziny emisji Na lodowym szlaku

18:00

Poszukiwacze złota z Alaski, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 45min.

Firma Douga Bakera napotyka na nieoczekiwane problemy, gdy okazuje się, że środki pozyskane ze sprzedaży złota nie wystarczają na benzynę do maszyn. Na domiar złego jedna z ciężarówek wiozących paliwo ma wypadek. Tymczasem John Reeves wchodzi w posiadanie mapy, na której zaznaczone jest bogate złoże cennego kruszcu. Creighton Lapp i Chuck Tillian muszą na pewien czas wstrzymać pracę z powodu braku potrzebnych zezwoleń.

Reżyseria: Jeff Diaz

  Godziny emisji Poszukiwacze złota z Alaski

18:55

Misja skarb: Tajemniczy grobowiec Ossolińskich, odc. 4

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2017 ) Czas: 43min.

Tym razem bohaterowie programu – Prospektor, Killer i Mario, udają się w regiony Ossolina, gdzie znajdują się ruiny zamku Hieronima Ossolińskiego. Źródła historyczne podają, iż miejscem pochówku szlachcica jest lokalny kościół w Goźlicach. Informacja ta jednak nigdy nie została oficjalnie potwierdzona. Celem poszukiwaczy staje się weryfikacja pogłosek mówiących o tym, że ciało Ossolińskiego zostało złożone w innym miejscu. Na teranie góry zamkowej w Ossolinie zostają przeprowadzone...

  Godziny emisji Misja skarb

20:00

Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Polska Rzeczpospolita Atomowa, odc. 4

serial dokumentalny ( Polska 2017 )

W odcinku próba wyjaśnienia, czy Edward Gierek marzył o broni nuklearnej. Tomasz Sekielski opowie też o wypadku samochodowym, w którym zginął profesor Sylwester Kaliski. Sprawdzi, czy to dramatyczne zdarzenie miał coś wspólnego badaniami nad syntezą jądrową, jakie naukowiec prowadził w latach 70. Widzowie dowiedzą się także, jak wyglądały i funkcjonowały kopalnie uranu w Polsce.

Reżyseria: Tomasz Sekielski

  Godziny emisji Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU

21:00

Cała prawda o rybach

film dokumentalny ( Francja 2013 ) Czas: 54min.

Ryby od wielu lat są uważane za zdrowe, wartościowe pożywienie, którego nie powinno zabraknąć w codziennej diecie. Dokument Nicolasa Daniela obala tę teorię, przedstawiając drastyczne i wstrząsające dochodzenie, badające stan hodowli ryb i jakość sprzedawanych nam produktów. W związku z podwojeniem się konsumpcji światowej ryb na skutek zaleceń dietetyków i niektórych rządów państw, zwiększyło się również zapotrzebowanie na ten towar. Aby temu sprostać, hodowcy zmienili sposób żywienia ryb...

Reżyseria: Nicolas Daniel

  Godziny emisji Cała prawda o rybach

22:15

Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 2

serial dokumentalny ( Irlandia 2005 ) Czas: 49min.

Eddie Newton cierpi na nerwiakowłókniakowatość. Ma 36 lat, choć lekarze twierdzili, że dożyje najwyżej 8 roku życia. Nieuleczalna genetyczna choroba powoduje powstawanie ogromnych guzów na twarzy i szyi. Eddie stracił węch i smak oraz większość zębów. Przeszedł też wiele operacji. Z kolei Raphi Strauss cierpi na rzadką chorobę skóry. Najmniejsza dawka promieni słonecznych jest dla niego zabójcza. Jego organizm nie wytwarza bariery ochronnej na promieniowanie UV. Widzowie poznają również losy...

  Godziny emisji Niesamowite zagadki medyczne

23:30

Abby i Brittany – krok w dorosłość, odc. 3

reality show ( USA 2012 ) Czas: 57min.

Moment zakończenia studiów zbliża się nieubłaganie. Abby i Brittany wykorzystują ostatni weekend roku akademickiego, aby wybrać się na wycieczkę ze swoimi przyjaciółkami. Razem ze współlokatorką Katy oraz Erin i Kristen dziewczęta jadą samochodem do Chicago, aby tam poznać różne nowe rzeczy. Spędzają wypełniony rozrywkami dzień: jeżdżą po ulicach na segweyach, zajadają się pizzą chicagowską, czyli pieczoną w piekarniku na głębokiej patelni, i oglądają miasto z wysokości 103. piętra.

  Godziny emisji Abby i Brittany – krok w dorosłość

00:35

Działaj albo giń!: Oceaniczna siła, odc. 5

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 21min.

Kiedy prąd oceaniczny ciągnie w otchłań, liczy się każda sekunda. Podobnie jak podczas pożaru w pięciopiętrowym budynku, kiedy wisi się nad ziemią, trzymając się niepewnie parapetu. Szansa na ratunek istnieje także wtedy, gdy ktoś leży na torach, a kilka centymetrów nad jego głową przejeżdża rozpędzona lokomotywa.

  Godziny emisji Działaj albo giń!

01:10

Działaj albo giń!: Zabójcze tsunami, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 21min.

Kiedy nadciąga fala tsunami, a ktoś akurat przebywa w samochodzie, może szczelnie zamknąć wszystkie okna, wyjść i próbować ucieczki lub usiąść na dachu pojazdu. Jedna z możliwości daje realne szanse na przeżycie. Odcinek pokazuje także ofiarę zakleszczoną w szczękach niedźwiedzia polarnego oraz snowboardzistę, który wpadł do śnieżnej studni.

  Godziny emisji Działaj albo giń!

01:45

Pod lupą, sez. 4, odc. 4

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2016 ) Czas: 23min.

Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden...

Obsada: Kuba Marcinowicz

  Godziny emisji Pod lupą

02:10

Tajemnice historii: Zawisza Czarny, odc. 13

serial dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

W dziejach historii Polski było wiele postaci, przed którymi drżała Europa. Do tego grona zalicza się, może nieco zapomniany rycerz, Zawisza Czarny. W jego życiu jest wiele tajemnic, a największa z nich dotyczy okoliczności śmierci. Widzowie dowiedzą się, czy wojownik okryty legendą mógł umrzeć w wyniku kłótni dwóch janczarów. Radosław Kotarski przygląda się dziejom legendarnej postaci.

Reżyseria: Radosław Kotarski

  Godziny emisji Tajemnice historii

03:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Wyprawa na karpie, odc. 11

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

W urocze miejsce pod Koninem przyjadą najlepsi łowcy karpi z całej Europy. Udadzą się na wędkarską wyprawę nad jezioro, które jest zadbanym łowiskiem. Odcinek poświęcono międzynarodowemu spotkaniu nad polską wodą. Przy okazji mistrzowie zdradzą widzom ciekawe i praktyczne instruktaże.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Przyczajony jaź, ukryty kleń, odc. 12

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Jaź i kleń to ryby, które uchodzą za bardzo ostrożne i płochliwe. Łowienie tych dwóch, żyjących blisko siebie gatunków, to prawdziwe podchody. Wędkarscy eksperci z Pawłem Mireckim na czele udowadniają, że wyprawa może okazać się sukcesem. Ich profesjonalny instruktaż skierowany jest do pewnego młodego adepta sztuki wędkarskiej. Mężczyzna stawił się nad rzeką z lekkim spinningiem w dłoni i z nadzieją na pierwsze sukcesy pod fachowym okiem mistrzów.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Przyczajony jaź, ukryty kleń, odc. 13

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Jaź i kleń to ryby, które uchodzą za bardzo ostrożne i płochliwe. Łowienie tych dwóch, żyjących blisko siebie gatunków, to prawdziwe podchody. Wędkarscy eksperci z Pawłem Mireckim na czele udowadniają, że wyprawa może okazać się sukcesem. Ich profesjonalny instruktaż skierowany jest do pewnego młodego adepta sztuki wędkarskiej. Mężczyzna stawił się nad rzeką z lekkim spinningiem w dłoni i z nadzieją na pierwsze sukcesy pod fachowym okiem mistrzów.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: W krainie wielkich łowów, odc. 14

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Są takie zakątki na Ziemi, gdzie ryby łowią tylko orły i niedźwiedzie. Jedno z nich znajduje się w Kolumbii Brytyjskiej, na wschodzie Kanady. Trzyosobowa ekipa wędkarzy udaje się w to miejsce, by łowić waleczne łososie i halibuty. Sceneria i przygody na długo zapadną im w pamięć.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

05:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Powrót sandacza, odc. 15

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Odcinek poświęcony jednemu gatunkowi ryb, ale zrealizowany w dwóch odmiennych miejscach. Dwaj wędkarze z Warszawy odkrywają nowe łowiska w Wiśle, bogate w sandacze. Film jest niezwykle ciekawą opowieścią o warszawskim odcinku rzeki, której koryto i dno ulegają ciągłym przeobrażeniom.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

05:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Powrót sandacza, odc. 16

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Odcinek poświęcony jednemu gatunkowi ryb, ale zrealizowany w dwóch odmiennych miejscach. Dwaj wędkarze z Warszawy odkrywają nowe łowiska w Wiśle, bogate w sandacze. Film jest niezwykle ciekawą opowieścią o warszawskim odcinku rzeki, której koryto i dno ulegają ciągłym przeobrażeniom.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info