Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na niedzielę - ramówka, emisje

2018-10-21 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Tajemniczy prześladowca, sez. 2, odc. 24

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Patrycja uważa, że jest nękana przez swojego byłego chłopaka. Regularnie otrzymuje wiadomości z pogróżkami, znajduje w nich własne zdjęcia, na których ma wydrapane oczy, oraz liściki z wulgarnymi hasłami. Ostatnio hamulce w samochodzie dziewczyny uległy awarii, co doprowadziło do groźnego wypadku. Także w szpitalu do Patrycji dociera list z dołączonym kosmykiem jej włosów. Śledztwo wykazuje, że dziewczyna cierpi na zaburzenia psychiczne. Redaktorzy nie są pewni, czy Patrycję faktycznie ktoś...

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:05

1000 miejsc w Polsce, które musisz zobaczyć: Nieborów – pałac Radziwiłłów, odc. 5

magazyn turystyczny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Pałac Radziwiłłów w Nieborowie to miejsce, w którym czas się zatrzymał. Przybywali tu najznamienitsi polscy twórcy kultury i nauki oraz politycy. W pałacu gościli m.in. George Bush, królowa Hiszpanii Zofia i siostry prezydenta Johna Kennedy'ego. Ostatni właściciel, Janusz Radziwiłł, w 1945 roku zostawił posiadłość i wyjechał. Dzięki jego przyjacielowi w Nieborowie stworzono filę Muzeum Narodowego w Warszawie, a pałac nie został ograbiony i dotrwał do współczesnych czasów w stanie...

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

  Godziny emisji 1000 miejsc w Polsce, które musisz zobaczyć

07:40

Sąsiedzi: Pisanka, odc. 49

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

Zbliżają się święta wielkanocne. Przyjaciele angażują się w robienie pisanek. Niestety od początku nie dopisuje im szczęście. Gdy chcą naprawić swój błąd, jedynie pogarszają swoją sytuację. Niewinne zajęcie sprawia, że ich dom znów przypomina pole bitwy.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

07:50

Sąsiedzi: Sposób na odchudzanie, odc. 50

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

Tym razem pomysłowi przyjaciele wpadają na pomysł, jak zgubić zbędne kilogramy. Stosują przy tym tak niecodzienne rozwiązania, że aż proszą się o kłopoty. Jak zwykle z planów nic nie wychodzi.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

07:55

Sąsiedzi: Automat do napojów, odc. 51

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 6min.

Przyjaciele nie próżnują. Tym razem Pat i Mat podejmują się wykonania automatu do napojów. Mają przy tym głowę pełną pomysłów, niestety problemy z wcieleniem ich w życie bez uszczerbku na zdrowiu.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:00

Sąsiedzi: Tor samochodowy, odc. 52

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak Pat i Mat zabierają się za budowę toru wyścigowego dla samochodzików. Jak zwykle, sąsiedzi mają spore problemy.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:15

Sąsiedzi: Akwarium, odc. 53

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 6min.

Kolejne spotkanie z pomysłowymi przyjaciółmi. Pat i Mat są przekonani o swoim wielkim talencie do prac remontowych. Niestety z każdym swoim projektem udowadniają, że jest inaczej. Mimo to nigdy się nie poddają. Tym razem budują akwarium.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:25

Sąsiedzi: Dynia, odc. 54

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

W tym odcinku Pat i Mat próbują sił w uprawianiu ogrodu. W tej dziedzinie także uważają się za znawców. Niestety rzeczywistość boleśnie to weryfikuje.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:30

Sąsiedzi: Truskawki, odc. 55

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

Ponownie Pat i Mat goszczą w ogrodzie. Tym razem przyjaciele wykorzystują swoje niezwykłe wynalazki, by wyhodować pyszne truskawki. Młodzi widzowie przekonają się, co z tego wyniknie.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:40

Sąsiedzi: Pragnienie latania, odc. 56

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak Pat i Mat zabierają się do budowy latającej maszyny. Przekonamy się, jakie tym razem problemy będą mieli sąsiedzi.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:50

Sąsiedzi: Wigilia, odc. 57

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, ale Pat i Mat nie próżnują. Jak zwykle mają głowę pełną pomysłów. Niestety nie wszystko, co sobie wymyślili, przebiega zgodnie z planem.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:10

Zaklinacze rekinów, sez. 1, odc. 6

reality show ( USA 2012 ) Czas: 42min.

Załoga rybaków i badaczy pod kierownictwem Chrisa Fischera ma zaledwie 48 godzin, aby prowadzić znakowanie groźnych drapieżników w okolicy zwanej Aleją Rekinów. Jest to cieśnina między dwiema wyspami w pobliżu Gansbaai w Republice Południowej Afryki, słynna z ogromnej liczby olbrzymich żarłaczy białych, które upodobały sobie ten przesmyk. Członkowie ekspedycji starają się wykorzystać każdą chwilę, ryzykując życiem, aby łapać ogromne rekiny nawet w środku nocy.

  Godziny emisji Zaklinacze rekinów

09:55

Walki zwierząt, sez. 3, odc. 5

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 43min.

Uciekając przed mrozem, karibu podążają na południe. W drodze jednak samce walczą między sobą o samice. Śmiertelnie groźnym orężem tych północnoamerykańskich reniferów są ich poroża. W Parku Narodowym Yellowstone borsuk znajduje młode lisy, które wydają mu się smakowitym kąskiem. Pojawia się jednak ojciec lisiąt, który nie zamierza unikać walki w ich obronie. W Tajlandii dwa bojowniki syjamskie rozpoczynają pojedynek. Wiele wskazuje na to, że walka nie skończy się, dopóki jedna z ryb nie zginie.

  Godziny emisji Walki zwierząt

10:55

Wszechświat – Zagadki starożytności, sez. 1, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 42min.

W tym odcinku autorzy programu starają się przedstawić prawdziwą naturę astronomicznego fenomenu, jakim była opisana w Ewangelii Mateusza gwiazda, która zaprowadziła Mędrców ze Wschodu do Dzieciątka Jezus. Pojawiło się na ten temat wiele hipotez. Przewodnikiem Trzech Króli miały być komety, supernowe i meteory. Być może jednak prawdy należy szukać na styku astronomii z astrologią. Według najnowszych teorii "gwiazdą" był Jowisz w koniunkcji z innymi planetami, gwiazdami i...

  Godziny emisji Wszechświat – Zagadki starożytności

11:55

Okręty podwodne – niewidzialna broń

film dokumentalny ( Francja 2016 ) Czas: 51min.

Twórcy programu zapraszają w wyjątkową podróż na pokładzie francuskiej atomowej łodzi podwodnej typu Rubis. Następnie czeka nas wizyta w stoczni w Cherbourgu, gdzie budowane są barracudy – najnowsze francuskie okręty podwodne z napędem jądrowym. Przy projektowaniu i konstruowaniu tych nowoczesnych jednostek wykorzystywana jest zaawansowana technologia. Dzięki niej pozostają one niemal nieuchwytne – nie widać ich, nie słychać i wrogom trudno dokładnie określić ich pozycję.

Reżyseria: Thomas Risch

  Godziny emisji Okręty podwodne – niewidzialna broń

Reklama
13:20

Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 11

reality show ( USA 2010 ) Czas: 21min.

Handlarze starociami z Kalifornii kierują się na wschód, aby wziąć udział w serii aukcji odbywających się w Las Vegas. Początkowo wydaje się, że Dave nie miał szczęścia, kupując magazyn pełen sprzętów gospodarstwa domowego. Natrafia jednak na dość cenną kolekcję rzadkich kamieni. Darrell ma szczęście i nabywa schowek z zabytkową biżuterią. Jarrod i Brandi odkrywają kilka par starych markowych dżinsów, a Barry pierwszy dzień licytacji kończy z pustymi rękami.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

13:40

Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 12

reality show ( USA 2010 ) Czas: 21min.

W Las Vegas, stolicy hazardu, można przez noc stać się żebrakiem lub bogaczem. Jednak prawdziwi hazardziści ruszają do pracy, gdy wstaje słońce. Handlarze starociami szukają szczęścia podczas maratonu aukcji. Darrell Sheets ryzykuje i postanawia kupić schowek zakryty kocami. Jego syn Brandon krytykuje tę decyzję. Barry Weiss zawiera nowe przyjaźnie podczas wyceny jednego z przedmiotów. Brandi decyduje się zaufać swojej intuicji, podczas gdy jej mąż próbuje ją powstrzymać.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

14:00

Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 13

reality show ( USA 2010 ) Czas: 21min.

Jarrod i Barry powracają do Riverside, gdzie wita ich tłum żądnych zysku nowicjuszy. Od tego, jak rozegrają sytuację, zależą przyszłe finanse handlarzy. Muszą więc zdecydować, czy walczyć, czy zaprzyjaźnić się z nowymi kupującymi. Barry Weiss nabywa tajemniczą skrzynię. Jarrod i Brandi walczą o schowek pełen sprzętów domowych. Darrell znajduje pudło z książkami z przełomu XIX i XX wieku. Jeśli okażą się cenne, Sheets może zarobić tysiące dolarów.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

14:25

Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 14

reality show ( USA 2010 ) Czas: 20min.

W Long Beach są dwie drogi wzbogacenia się – można zarobić na imporcie albo ropie naftowej. Handlarze starociami mają nadzieję na znalezienie drogich antyków i towarów. Jarrod Schulz i Brandi Passante natrafiają na przedmiot, który wydaje się cennym zabytkowym stojakiem na wino. Dave Hester i Barry Weiss sprawdzają swoją wiedzę na temat osobliwości. Tymczasem Darrell Sheets po prostu szuka sposobności, aby zarobić trochę pieniędzy.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

15:00

Kryptonim szef, sez. 5, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 39min.

Tony Wedo to jeden z najważniejszych ludzi w Buffets Inc. Dołączył do firmy, aby uratować ją przed upadkiem po wielu latach balansowania na skraju bankructwa. Wierzy, że zanim przywróci przedsiębiorstwu dawną świetność, musi dołączyć do jego szeregowych pracowników i na własne oczy przekonać się, co poszło nie tak. W trakcie programu stanie twarzą w twarz z podwładnym, którego brak motywacji zniechęci nawet pełnego entuzjazmu Tony'ego. Z kolei pełna zwrotów akcji opowieść młodej kasjerki...

  Godziny emisji Kryptonim szef

16:00

Premiera Stacja Australia, sez. 1, odc. 8

serial dokumentalny ( Australia 2016 ) Czas: 44min.

Doświadczony maszynista Bernie Baker przeżywa ciężkie chwile, kierując zabytkową lokomotywą nazwaną jego imieniem. Mimo przeszkód musi na czas dostarczyć cenny ładunek ziarna. Allie Hume, która ma jeszcze niewielki staż, pokonuje trudną trasę przez lasy deszczowe Tasmanii. Tymczasem na pustynnej równinie Nullarbor robotnicy pracują przez całą noc, aby sprawdzić i naprawić odcinek torów, zanim nadjedzie pociąg słynnej linii Indian Pacific.

  Godziny emisji Stacja Australia

17:00

Drwale: Bagienne boogie, sez. 8, odc. 7

reality show ( USA 2014 ) Czas: 42min.

W Luizjanie Shelby, Belinda i Bob chcą wyciągnąć masywny bal z jeziora Pontchartrain. Z kolei na Florydzie Chapman po raz drugi próbuje swojego szczęścia z legendarnym "Gumpem". Ekipa Gabe'a Rygaarda, pracująca w stanie Waszyngton, ma spore kłopoty. Na alaskańskiej Wyspie Kuprejanowa Papac decyduje się podjąć ogromne ryzyko. Załoga Triack Resources zaczyna pracę na najtrudniejszym terenie. W Wyoming Zitterkopfowie starają się nie dopuścić do opóźnień, mimo że ich szef i ojciec,...

  Godziny emisji Drwale

18:00

Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 44min.

Tym razem Jamie Davis i jego specjalnie przebudowany samochód holowniczy HR-126 zostaną poddani prawdziwemu testowi. Przekonamy się, czy potężna maszyna poradzi sobie z wyjątkowo dużym ciężarem. Kelly i John muszą zająć się skutkami wypadku wywrotki przewożącej żwir, która odbiła się od ściany skalnej. Gord Lundin, który od dłuższego czasu był pomocnikiem, ma szansę sam prowadzić auto holownicze. Zobaczymy, jak się odnajdzie w nowej roli.

  Godziny emisji Autostrada przez piekło

19:00

Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2010 ) Czas: 20min.

Przed Rickiem i jego załogą nie lada wyzwanie – muszą odnowić hełm wyprodukowany w latach 60 przez NASA na potrzebny programu Gemini. To zlecenie może wynieść firmę na całkiem nową orbitę albo stać się przyczyną jej sromotnej klęski. Do sklepu trafia też zardzewiały wózek gazowy. Podczas restauracji pracownicy przedsiębiorstwa spróbują go zatankować, ale nie jest wcale pewne, czy starczy im na to środków i zapału.

  Godziny emisji Akcja renowacja USA

19:30

Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2010 ) Czas: 20min.

Zespół Ricka ma niewiele czasu, aby ukończyć restaurację wyprodukowanego w latach 40., zabytkowego dozownika pysznych słodyczy marki Hershey. Nikt nie może być pewien, czy pracowników firmy czeka kolejny słodki triumf, czy ich nadzieje roztopią się jak czekoladka w słoneczny dzień. Rick próbuje też naprawić lodówkę z lat 50. Robi, co w jego mocy, żeby przywrócić urządzenie do stanu z czasów jego świetności.

  Godziny emisji Akcja renowacja USA

Reklama
20:00

Elektryczni, odc. 7

serial dokumentalny ( Polska 2018 ) Czas: 23min.

W Chorzowie dochodzi do awarii sieci i transformatora. Elektrycy spieszą się, by jak najszybciej przywrócić zasilanie na osiedlu. W programie także ważne informacje na temat elektrowni wodnej, czyli ekologicznej metody produkcji prądu, a także wizyta na organizowanym w Katowicach festiwalu muzycznym. Bohaterowie serii opowiedzą o dostarczeniu prądu na tego typu wielkie wydarzenia. Bez zabezpieczania imprez masowych od tej strony nie byłoby mowy o spektakularnych efektach wizualnych i...

  Godziny emisji Elektryczni

20:30

Premiera Mistrz piły łańcuchowej, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 25min.

Tym razem do Jessego telefonuje Lori Bruno, samozwańcza czarownica z Salem, właścicielka niezwykłego sklepu w tej słynnej miejscowości. Charyzmatyczna klientka życzy sobie, by artysta wykonał dla niej rzeźbę smoka, która stanie przed jej lokalem. Green przyjmuje zlecenie i decyduje się zabrać do Massachusetts Missi, która od pewnego czasu chce wykazać się większą samodzielnością i kreatywnością. Przekonamy się, czy wykorzysta tę szansę.

  Godziny emisji Mistrz piły łańcuchowej

21:00

Watykan i III Rzesza – bezbożny sojusz

film dokumentalny ( Francja 2016 ) Czas: 52min.

Mocny dokument stanowiący swego rodzaju rozliczenie Kościoła katolickiego z jego działań i zaniechań w czasie drugiej wojny światowej. Twórcy filmu wskazują, że w mrocznym okresie XX-wiecznej historii wierni nie usłyszeli ze strony Piusa XII wyraźnych słów potępienia dla Niemców, choć potępiał dokonywane przez nich zbrodnie. Dokumentaliści zarzucają też papieżowi, że nie uczynił wystarczająco wiele dla powstrzymania Holocaustu. Nie było z jego strony oficjalnej reakcji nawet na likwidację...

Reżyseria: Juliette Desbois

  Godziny emisji Watykan i III Rzesza – bezbożny sojusz

22:00

Oddział XXL, sez. 1, odc. 7

serial dokumentalny ( Nowa Zelandia 2015 ) Czas: 22min.

Poruszające losy pacjentów kliniki w Manukau, którzy zdecydowali się na operację bariatryczną. To dla nich ostatnia szansa na normalne życie i pozbycie się wielu nadmiarowych kilogramów. W dzisiejszym odcinku poznajemy Veronicę. Jest ona samotną matką, która marzy o życiu bez bólu i ataków paniki. Zobaczymy też, jak radzi sobie Kimiora. Musi nie tylko znieść krytykę przyjaciół, ale też zaprezentować nowe podejście do jedzenia i ćwiczeń fizycznych.

  Godziny emisji Oddział XXL

22:30

Oddział XXL, sez. 1, odc. 8

serial dokumentalny ( Nowa Zelandia 2015 ) Czas: 22min.

Zmagania monstrualnie otyłych Nowozelandczyków, którzy przy pomocy doświadczonych lekarzy próbują odzyskać zdrowie i kontrolę nad swoim ciałem. Szansą dla nich może być operacja bariatryczna w klinice w Manukau. Jednak aby się zakwalifikować do takiego zabiegu, pacjenci muszą zacząć przestrzegać diety oraz zaleceń dotyczących aktywności fizycznej. Josephine doznaje szoku cukrowego. Nadchodzi dzień operacji Kimiory. Veronica przeżywa trudne chwile.

  Godziny emisji Oddział XXL

23:00

Lotnicze pogotowie ratunkowe, sez. 1, odc. 5

serial dokumentalny ( 2015 ) Czas: 22min.

Relacja z trzech emocjonujących misji helikoptera ratunkowego z Auckland. Pogotowie lotnicze zostaje wezwane do rybaka, który został uderzony przez jacht i nieprzytomny wpadł do wody. Następnie ratownicy ruszają na pomoc nastolatkowi, który dostał napadu drgawek po tym, jak nurkował w basenie. Śmigłowiec Westpac musi także szybko dotrzeć do dalekiej posiadłości, gdzie mężczyzna uległ poważnym obrażeniom, nieumiejętnie obchodząc się z fajerwerkami.

  Godziny emisji Lotnicze pogotowie ratunkowe

23:30

Lotnicze pogotowie ratunkowe, sez. 1, odc. 6

serial dokumentalny ( 2015 ) Czas: 22min.

Tym razem załoga śmigłowca ratunkowego zmaga się nie tylko z presją z czasu, lecz także wyjątkowo złą pogodą. Pogotowie lotnicze zostaje wezwane do poważnego wypadku samochodowego z udziałem dwóch pojazdów o napędzie na cztery koła. Następnie ratownicy muszą udzielić pomocy kobiecie poszkodowanej w wypadku na rowerze górskim w lesie Woodhill. Kolejnym pacjentem lotniczego pogotowia jest nurek, który zbyt szybko się wynurzył, gdy skończyło mu się powietrze, i cierpi z powodu choroby...

  Godziny emisji Lotnicze pogotowie ratunkowe

00:05

Sala operacyjna: Uratujcie mój wzrok, sez. 1, odc. 5

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 21min.

Odcinek poświęcono jaskrze, często występującej chorobie oczu, która nieleczona prowadzi do utraty wzroku. Widzowie poznają historię Sylwii. Kobieta oczekuje na operację nowatorską metodą zwaną kanaloplastyką. Eksperci wyjaśnią, na czym polega ten zabieg i czym różni się od powszechnie stosowanego. Kolejna bohaterka ma przejść bardzo skomplikowaną operację. Podczas jednego zabiegu lekarze postarają się wyleczyć jej jaskrę i usunąć zaćmę.

  Godziny emisji Sala operacyjna

00:35

Sala operacyjna: Muszę żyć dla dzieci, sez. 1, odc. 6

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 21min.

Widzowie poznają metody diagnozowania nowotworów jamy brzusznej. 43-letni Piotr od dłuższego czasu cierpi na chroniczne bóle brzucha. Badania wykazały, że ma guza trzustki i konieczne jest szybkie sprawdzenie, czy to zmiana nowotworowa. Lekarze muszą operacyjnie pobrać materiał do badań i sprawdzić również zmienioną chorobowo wątrobę. Kamera rejestruje pracę chirurgów i patomorfologów. Widzowie dowiedzą się, na czym polegają badania patomorfologiczne.

  Godziny emisji Sala operacyjna

01:35

Pod lupą, sez. 2, odc. 9

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Kuba Marcinowicz zorganizuje pojedynek blondynek i brunetek, by sprawdzić, czy stereotypy związane z kolorem włosów mają jakieś podstawy. W cotygodniowym przeglądzie wiadomości naukowo-technologicznych znajdą się foldoskop i aplikacja do nagrań. Witold Tomaszewski opowie o kamerach 3D i 4K. Widzowie poznają kulisy pracy straży granicznej. Prowadzący przeprowadzi też eksperyment z dwutlenkiem węgla i wyjaśni, co oznacza skrót SOS.

  Godziny emisji Pod lupą

02:05

Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 7

magazyn ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

W odcinku m.in. tajemnicza śmierć dwóch ostatnich książąt mazowieckich i wulgarne syreny w kościele w Zagości. Widzowie dowiedzą się również, co połączyło ministra Felicjana Sławoja Składkowskiego z przedwojennym gangsterem, a także jak kawaler maltański Bartłomiej Nowodworski wysadził twierdzę Smoleńsk w przebraniu psa.

  Godziny emisji Skandaliczny magazyn historyczny

02:40

Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 8

magazyn ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Widzowie dowiedzą się, czy Józef Poniatowski był nietrzeźwy, dowodząc w czasie bitwy pod Raszynem, a także jak filiżanki, spodeczki i widelczyki do ciasta stały się niebezpieczną bronią na obchodach pierwszomajowych w Warszawie w 1900 roku. W odcinku także zagadka zniknięcia płaszcza Ulricha von Jungingena.

  Godziny emisji Skandaliczny magazyn historyczny

03:05

Misja skarb: Śladami kawalerzystów z września 1939 roku, odc. 5

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

W Wyszogrodzie Prospektor, Mario i Killer spotykają się z dyrektorem Muzeum Wisły Zbigniewem Leszczyńskim. Mężczyzna streszcza im rozmowę z osobą pamiętającą czasy wojny, która jako dziecko widziała atak bombowy na polską kawalerię we wrześniu 1939 roku. Prosi o zbadanie tej historii i odszukanie pamiątek po polskich żołnierzach. We wskazanym miejscu poszukiwacze znajdują kilka artefaktów. Największą wartość mają dla nich nieśmiertelniki. Tymczasem Prospektor i jego koledzy dowiadują się, iż...

  Godziny emisji Misja skarb

04:00

Misja skarb: Tajemnice niszczyciela czołgów, odc. 6

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Prospektor, Mario i Killer zjawiają się w Sochaczewie. Spotykają się tam z dyrektorem Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą Pawłem Rozdżestwieńskim. Gdy mężczyzna informuje ich, iż otrzymał informację o zakopanych w okolicy pozostałościach po niemieckim pojeździe pancernym, być może tzw. hetzerze, ruszają w teren. Niestety, miejsce okazuje się nieprzystępne. Są to lesiste tereny bagienne. Ponieważ wykrywacz ramowy wskazuje, że pod ziemią znajdują się większe metalowe elementy, na...

  Godziny emisji Misja skarb

05:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Na tropie ludojada, odc. 49

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Coraz częściej słychać o atakowaniu ludzi przez tajemnicze stwory zamieszkujące jeziora i rzeki. Wodnymi potworami okazały się być szczupaki, które zaczęły zagrażać również w Skandynawii. Dwóch dzielnych wędkarzy z Polski postanowiło zbadać to niebezpieczne zjawisko i na własne oczy zobaczyć szczupaka ludojada. Widzowie poczują mroczny klimat skandynawskich łowisk w przybrzeżnej części Bałtyku.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

05:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Na tropie ludojada, odc. 50

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Coraz częściej słychać o atakowaniu ludzi przez tajemnicze stwory zamieszkujące jeziora i rzeki. Wodnymi potworami okazały się być szczupaki, które zaczęły zagrażać również w Skandynawii. Dwóch dzielnych wędkarzy z Polski postanowiło zbadać to niebezpieczne zjawisko i na własne oczy zobaczyć szczupaka ludojada. Widzowie poczują mroczny klimat skandynawskich łowisk w przybrzeżnej części Bałtyku.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na niedzielę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na niedzielę dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info