Reklama
12:00 Trwa  Kobiety, które zabijają: Joann Helfrich, sez. 12, odc. 9
13:00 Mentalista: Biel jego oczu, sez. 7, odc. 8
14:00 Mentalista: Miedziany pocisk, sez. 7, odc. 9
15:00 Dowody zbrodni: Uciekinier, sez. 6, odc. 20
12:30 Trwa  Ale Krótkie po polsku: Poczucie zagrożenia
13:35 Historia Kobiety
15:00 Opiekun
12:30 Trwa  Tytuł Do Praw
14:30 Kiedy Billie pokonała Bobby'ego
12:00 Trwa  Castle VII, odc. 18
13:00 Castle VII, odc. 19
14:00 SEAL Team, odc. 15
15:00 SEAL Team, odc. 16
12:05 Trwa  Zagadki z przeszłości III, odc. 20
13:05 Agenci NCIS: Los Angeles VIII, odc. 13
14:05 Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak VI, odc. 15
15:05 Grimm III, odc. 10
12:35 Trwa  Profil, odc. 5
13:40 Heads Up Daily!, odc. 79
15:00 Castle VII, odc. 18
12:10 Trwa  Agenci NCIS VIII, odc. 15
13:05 Candice Renoir IV, odc. 3
14:15 Profil III, odc. 4
15:25 Zemsta II, odc. 42
12:15 Trwa  Z pamiętnika położnej. Odcinek świąteczny - Seria 1, odc. 2
13:00 Doktor Who - Seria 6, odc. 2
13:50 Nowe Triki - seria 9, odc. 4
14:40 Śmierć pod palmami - seria 3, odc. 8
11:50 Trwa  Studniówk@
13:10 Mrówka wychodzi za mąż
13:30 Francuscy tajni agenci
14:30 Imiennik
12:50 Trwa  Studniówk@
14:10 Mrówka wychodzi za mąż
14:30 Francuscy tajni agenci
12:10 Trwa  Basmati Blues
13:55 Vitello, odc. 4
14:05 Zatrzymany
12:50 Trwa  Męska historia
14:40 Łapu Capu Extra, odc. 13
15:10 Córunia tatunia
12:25 Trwa  Piknik pod Wiszącą Skałą, odc. 4
13:15 Tam i z powrotem
14:55 Larp
15:25 Wiktor Hugo wróg publiczny nr 1, odc. 2
12:00 Trwa  Wojna światów - Seria 2, odc. 19
13:00 Gliniarz z dżungli - Seria 1, odc. 12
14:00 Atak z kosmosu
11:45 Trwa  Nowy
13:30 Człowiek roku
12:10 Trwa  Blade Runner 2049
14:55 Szkicownik
11:10 Trwa  Przyczajony tygrys, ukryty smok
13:15 Lepiej być nie może
12:30 Trwa  Przyjaciele: The One With The Tea Leaves, sez. 8, odc. 17
13:00 Przyjaciele: The One In Massapequa, sez. 8, odc. 18
13:30 Przyjaciele: The One With Joey's Interview, sez. 8, odc. 19
14:00 Przyjaciele: The One With The Baby Shower, sez. 8, odc. 20
14:30 Przyjaciele: The One With The Cooking Class, sez. 8, odc. 21
15:00 The Big Bang Theory: The Creepy Candy Coating Corollary, sez. 3, odc. 5
12:30 Trwa  The Goldbergs: The Facts Of Bleeping Life, sez. 2, odc. 3
13:00 Melissa i Joey: Bierzmy się do roboty, sez. 5, odc. 5
13:30 Melissa i Joey: Problemy na łączach, sez. 5, odc. 6
14:00 Melissa i Joey: Dzięki, nie musieliście, sez. 5, odc. 7
14:30 Melissa i Joey: Dusza muzyki, sez. 5, odc. 8
15:00 Dzidzitata: 'The Naked Truth', sez. 3, odc. 1
15:25 Dzidzitata: 'The Lying Game', sez. 3, odc. 2
12:00 Trwa  Katarzyna Wielka, sez. 1, odc. 4
13:00 Francuskie miasteczko, sez. 3, odc. 5
14:10 Osada, sez. 1, odc. 4
15:25 Poldark - Wichry losu, sez. 2, odc. 9
12:10 Trwa  Wyspa szemrzącego wiatru
13:30 Syn smoka część 1, odc. 1
14:55 Krasnoludki i trolle
12:05 Trwa  Krivina
13:10 Schengen
13:20 AUN: Początek i koniec wszech rzeczy
14:55 Złotoręki
12:40 Trwa  Świąteczna podróż pewnej choinki
14:05 Wieczorne słońce
11:45 Trwa  Magia
13:15 Pippi wśród piratów
14:55 Dzieciaki bez granic: wiele hałasu o szkołę
11:20 Trwa  Delikatność
13:05 Złote wrota
15:00 Witaj Kaniousha
12:40 Trwa  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 11 - Druga szansa
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 12 - Wymiar sprawiedliwości
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 13 - Piłka w grze
15:25 Chicago Fire 3, odc. 15 - Na oślep w stronę katastrofy
12:45 Trwa  Biuro 3, odc. 25 - Stanowisko 2
13:10 Biuro 4, odc. 1 - Bieg w słusznej sprawie - część 1
13:35 Simpsonowie 21, odc. 1 - Kolos Homer
14:05 Simpsonowie 21, odc. 2 - Bart dostaje '0'
14:30 Simpsonowie 21, odc. 3 - Wielka nadzieja w żonie
14:55 Simpsonowie 21, odc. 4 - Straszny domek na drzewie XX
15:25 Sposób użycia, odc. 7 - Krzesło
10:50 Trwa  Cast Away: Poza światem
13:10 Somalijscy piraci
15:10 Służące
11:20 Trwa  Aniołki Charliego
13:00 Durrellowie III, odc. 6
13:50 Obiady piątkowe III, odc. 5
14:15 Nostalgia
12:30 Trwa  Pazury, odc. 6
13:25 Transformers: Ostatni Rycerz
12:35 Trwa  Panny z Wilka
14:50 Imagine
11:10 Trwa  POIROT - Niedziela na Wsi
13:15 Przygody Merlina IV - odc. 8
14:15 Przygody Merlina IV - odc. 9
15:15 Miłość i inne kłopoty
12:40 Trwa  Pieska Miłość, odc. 102
13:40 Czarna Perła, odc. 39
14:35 Stellina, odc. 91
15:20 Prawo do narodzin, odc. 103
10:50 Trwa  Czułe słówka: Ciąg dalszy
13:45 Nowi miastowi
12:50 Trwa  Smocze wzgórze II Magiczna Kostka
14:30 Święty Mikołaj z 34 Ulicy
12:00 Trwa  Pielęgniarki, odc.155
13:00 Pielęgniarki, odc.156
14:00 Przyjaciółki, odc.66
15:00 Przyjaciółki, odc.67
12:30 Trwa  Miłość znajdzie cię wszędzie: Sugarcreek
14:20 Wrota piekieł - Dyrektorskie stanowisko
12:00 Trwa  Xena: Wojownicza Księżniczka: Między wierszami, sez. 4, odc. 15
13:00 Xena: Wojownicza Księżniczka: Zamierzona sztuka, sez. 4, odc. 17
14:00 Isa
12:40 Trwa  Castle, sezon 02, odc. 10: Podwójne życie
13:30 Katastrofy w przestworzach, odc. 103: Tragedia na Potomaku
14:25 Katastrofy w przestworzach, odc. 104: Katastrofa w Queens
15:20 Wojny kontenerowe, sezon 03, odc. 09
12:40 Trwa  Hello Carter
14:00 Spike Island
12:15 Trwa  Trzech mężczyzn i dziecko
14:20 Trzech mężczyzn i mała dama
12:45 Trwa  Belle Epoque, odc. 5/10
13:45 Przepis na życie, sez. 4, odc. 8
14:45 Detektywi, odc. 952
15:20 Szkoła Filmowa LONGPLAY - Gajos cz3, odc. 20/28
12:35 Trwa  Pestka
14:15 Pożarowisko
14:40 Studio Kultura - Rozmowy - Joanna Siedlecka
15:00 Statyści
12:40 Trwa  Ranczo s.IX - odc. 112 (seria IX, odc. 8) - Demony Kusego
13:35 Ojciec Mateusz s.X - odc. 124 - Rezydencja (seria X odc. 3)
14:35 Ojciec Mateusz s.X - odc. 125 - Zielony zakątek (seria X odc. 4)

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały filmowe i serialowe.

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały filmowe i serialowe.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały filmowe i serialowe znajdują się stacje: 13 Ulica, Ale kino+, AMC, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White, BBC First, CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ FAMILY, CANAL+ FILM, CANAL+ SERIALE, CBS Action, CBS Europa, Cinemax, Cinemax2, Comedy Central, Comedy Central Family, Epic Drama, FilmBox Action, FilmBox Arthouse, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Premium HD, FOX, FOX Comedy, HBO, HBO2, HBO3, Kino Polska, Kino TV, Novela TV, Paramount Channel Polska, Polsat Film, Polsat Romans, Romance TV, SCI FI, Stopklatka TV, Sundance TV, TNT, TVN Fabuła, TVP Kultura, TVP Seriale.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info