Reklama
10:00 Trwa  Morderstwa w Midsomer: Zabójcza perswazja, sez. 19, odc. 5
12:00 Morderstwa w Midsomer: Przekleństwo dziewiątej, sez. 19, odc. 6
08:45 Trwa  Na zawsze twoja
10:35 Ale krótkie: Chór
11:15 Włoska robota
08:25 Trwa  Przełęcz złamanych serc
10:15 Pojedynek w Diablo
12:15 Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 11
12:25 Amerykańscy bandyci
09:10 Trwa  Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
11:30 Ocean's Twelve: Dogrywka
09:15 Trwa  Supersmok
11:15 My Kung Fu 12 Kicks
Reklama
09:15 Trwa  Zemsta, odc. 44
10:15 Zemsta, odc. 45
11:25 Wild Horses, odc. 105
12:40 Wild Horses, odc. 106
10:10 Trwa  Pogotowie miłosne, odc. 31
11:10 Pogotowie miłosne, odc. 32
12:10 Madam Secretary, odc. 22
09:25 Trwa  Z pamiętnika położnej - Seria 2, odc. 10
10:20 Atlantyda - Seria 1, odc. 10
11:05 Atlantyda - Seria 1, odc. 11
11:50 Shakespeare i Hathaway: prywatni detektywi - Seria 1, odc. 10
12:35 Z rodzinką przy stole - Serie 1, odc. 1
08:55 Trwa  Jaskiniowiec
10:25 Rodziny się nie wybiera
12:15 Ceremonia zamknięcia Cannes FF 2019(powtórka)
09:55 Trwa  Jaskiniowiec
11:25 Rodziny się nie wybiera
Reklama
10:00 Trwa  Premiera Supernatura odc. 3
10:55 Nie przegap
11:05 Łapu Capu
11:10 Papież Franciszek - człowiek, który dotrzymuje słowa
12:45 Łapu Capu Extra
09:30 Trwa  Życie na wrotkach
11:20 Łapu Capu
11:35 Bohater
10:10 Trwa  Bulletproof odc. 4
11:00 The Village odc. 5
11:45 The Village odc. 6
12:30 Próba niewinności odc. 3
10:00 Trwa  Gliniarz i prokurator - Seria 3, odc. 2
11:00 Łowcy koszmarów - Seria 2, odc. 7
11:55 Łowcy koszmarów - Seria 2, odc. 8
12:50 Łowcy koszmarów - Seria 2, odc. 9
09:15 Trwa  Nic nie trwa wiecznie 2/2
11:00 W uchu cisza
12:50 Na wschód od Edenu 1/2
Reklama
08:50 Trwa  Projekt Floryda
10:40 Godziny
12:40 Firma
09:20 Trwa  Miłość po miłości
10:50 Legenda Rity
12:35 Filadelfia
10:00 Trwa  Przyjaciele: The One With The Cooking Class, sez. 8, odc. 21
10:30 The Big Bang Theory: The Vengeance Formulation, sez. 3, odc. 9
11:00 The Big Bang Theory: The Gorilla Experiment, sez. 3, odc. 10
11:30 The Big Bang Theory: The Maternal Congruence, sez. 3, odc. 11
12:00 The Big Bang Theory: The Psychic Vortex, sez. 3, odc. 12
12:30 The Big Bang Theory: The Bozeman Reaction, sez. 3, odc. 13
09:50 Trwa  Co ludzie powiedzą?: Rolls-Royce, sez. 5, odc. 9
10:30 Co ludzie powiedzą?: Ogłoszenie, sez. 5, odc. 10
11:10 The Goldbergs: Family Takes Care of Beverly, sez. 2, odc. 5
11:35 The Goldbergs: Big Baby Ball, sez. 2, odc. 6
12:05 The Goldbergs: A Goldberg Thanksgiving, sez. 2, odc. 7
12:30 The Goldbergs: I Rode A Hoverboard, sez. 2, odc. 8
10:00 Trwa  Katarzyna Wielka, sez. 1, odc. 4
11:05 Katarzyna Wielka, sez. 1, odc. 5
12:10 Katarzyna Wielka, sez. 1, odc. 6
08:55 Trwa  Mały gliniarz
10:25 Krasnoludki i trolle
11:45 Jack hunter i zaginiony skarb ugaritu, odc. 1
09:05 Trwa  Światła Variétés
10:40 Młody poeta
11:55 Po prostu miłość
09:10 Trwa  Świąteczna podróż pewnej choinki
10:35 Stracone marzenia
12:25 Jeden dzień
09:35 Trwa  Kraina wielkich marzeń
11:10 Świnki trzy (Opowieści dziwnej treści 1)
12:25 Żółw kontra zając (Opowieści dziwnej treści 2)
08:40 Trwa  Wojna w Royal Palace
10:25 Szczęśliwy los - odc. 13
11:10 Szczęśliwy los - odc. 14
11:55 Kochankowie z Księżyca
09:20 Trwa  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 18 - Żyj lub pozwól umrzeć
10:15 Chicago Fire 4, odc. 1 - Niech płonie
11:10 Chicago Fire 4, odc. 2 - Przedsmak Panamy
12:10 Chicago Fire 4, odc. 3 - Odchodzę
09:55 Trwa  Biuro 2, odc. 9 - Kontrola poczty
10:25 Ostatni prawdziwy mężczyzna, odc. 6 - Dobry policjant, zły policjant
10:50 Ostatni prawdziwy mężczyzna, odc. 7 - Straż sąsiedzka
11:20 Ostatni prawdziwy mężczyzna, odc. 8 - Domowe zasady
11:45 Ostatni prawdziwy mężczyzna, odc. 9 - Zgadnij, kto przyjdzie na obiad
12:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna, odc. 10 - Ostatnie prawdziwe Boże Narodzenie
12:40 Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie
09:40 Trwa  Rycerz króla Artura
11:55 Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
09:10 Trwa  Mission: Impossible - Fallout
11:35 Pomniejszenie
09:25 Trwa  Uniwersytet Potworny
11:10 Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki, odc. 3
11:55 Młody Sheldon II, odc. 19
12:20 Premiera Współczesna rodzina X, odc. 15
12:45 Nasz kochany Damilola
09:45 Trwa  Pójdziesz ponad sadem
11:25 TELESPRZEDAŻ 15
11:50 Słońce, siano i truskawki
09:05 Trwa  Mali Agenci. Wyścig z czasem 4D
11:00 I tak i nie
12:55 Herkules część 2
09:55 Trwa  Celesta, odc. 107/200 sez.2
10:50 Wola życia, odc. 84
12:00 Królowa Południa, odc. 13
09:15 Trwa  Ace Ventura
11:15 Ace Ventura
09:55 Trwa  Wallace i Gromit: Klątwa królika
11:45 Karate Kid
10:00 Trwa  Małolaty, odc.23 Horror story
11:00 Pielęgniarki, odc.238
12:00 Pielęgniarki, odc.239
09:45 Trwa  Górscy ratownicy, odc. 8: Niebezpieczne ścieżki
10:40 Górscy ratownicy, odc. 9: Przyjacielska pomoc
11:35 Górscy ratownicy, odc. 10: Ucieczka
12:35 Dziecko czy kariera?
10:00 Trwa  Gwiezdne wrota: Poligon, sez. 5, odc. 13
10:55 Gwiezdne wrota: 48 godzin, sez. 5, odc. 14
11:50 Star Trek: Enterprise: Fala uderzeniowa - cześć 1, sez. 1, odc. 26
12:45 Star Trek: Enterprise: Fala uderzeniowa - cześć 2, sez. 2, odc. 1
09:35 Trwa  Komisarz Rex, sezon 6, odc. 83: Piękna śmierć
10:35 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 10: Zagraj mi przed śmiercią
11:35 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 19: Piękna i bestia – część 2
12:30 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 20: Łowca czarownic
10:00 Trwa  The Secret Album Of Clint Eastwood
11:10 Cudzym głosem
12:35 All Tomorrow's Parties
08:20 Trwa  Tron
10:15 Ścigany
12:40 Za wszelką cenę
10:00 Trwa  Dr House V, odc. 18/24
11:00 Z zaskoczenia
09:40 Trwa  Od ucha do ucha - Niezapomniany Leonard Bernstein - Spotkania z muzyką - Fantastyczne wariacje
10:45 Od ucha do ucha - Mój tata tańczy w balecie
11:20 Trzeci punkt widzenia
11:50 Doradcy króla Hydropsa
12:20 Statyści
09:40 Trwa  Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 204 (Ojciec Mateusz XVI odc. 5) - Kometa
10:35 Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 205 (Ojciec Mateusz XVI odc. 6) - Gang
11:25 Rodzinka.pl s.IV - odc. 92 "Razem czy osobno"
11:55 Rodzinka.pl s.IV - odc. 93 "Videofilmowanie"
12:35 Rodzinka.pl s.IV - odc. 94 "Szykujemy Święta"

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały filmowe i serialowe.

  • 27.05, 18:40 Informacje kulturalne (TVP Kultura) Godziny emisji
  • 27.05, 19:00 Gala XIX Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry - Sopot 2019 (TVP Kultura) Godziny emisji
  • 28.05, 20:00 Informacje kulturalne (TVP Kultura) Godziny emisji
  • 29.05, 20:00 Informacje kulturalne (TVP Kultura) Godziny emisji
  • 30.05, 20:00 Informacje kulturalne (TVP Kultura) Godziny emisji
  • 31.05, 20:00 Informacje kulturalne (TVP Kultura) Godziny emisji
  • 01.06, 18:30 BOLL Grand Prix Słowenii w Krsko (CANAL+) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały filmowe i serialowe.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały filmowe i serialowe znajdują się stacje: 13 Ulica, Ale kino+, AMC, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White, BBC First, CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ FAMILY, CANAL+ FILM, CANAL+ SERIALE, CBS Action, CBS Europa, Cinemax, Cinemax2, Comedy Central, Comedy Central Family, Epic Drama, FilmBox Action, FilmBox Arthouse, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Premium HD, FOX, FOX Comedy, HBO, HBO2, HBO3, Kino Polska, Kino TV, Novela TV, Paramount Channel Polska, Polsat Film, Polsat Romans, Romance TV, SCI FI, Stopklatka TV, Sundance TV, TNT, TVN Fabuła, TVP Kultura, TVP Seriale.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info