Reklama

Przyjaciele godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przyjaciele w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Przyjaciele będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 4 lipca 2020 (Sobota)
23:30 Zakończone  Przyjaciele: The One With The Blackout, sez. 1, odc. 7 Logo Polsat Comedy Central Extra
Program TV na 5 lipca 2020 (Niedziela)
11:10 Przyjaciele, odc. 6/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Monika i Chandler wracają ze swojej podróży poślubnej, podekscytowani perspektywami spotkania ze swoimi nowymi znajomymi, młodym małżeństwem, które spotkali w czasie lotu do domu. Wkrótce jednak odkrywają, że nowo poznani „przyjaciele” nie zapałali do nich równie dużą sympatią, ponieważ podali im do siebie fałszywy numer telefonu. Para zastanawia się teraz, co mogło ich aż tak do nich zniechęcić. Tymczasem Ross i Rachel próbują wszystkim wyjaśnić, jak doszło do tego, że sześć tygodni wcześniej wylądowali razem w łóżku. Rozmowa szybko przeradza się w kłótnię na temat tego, kto kogo tak naprawdę uwiódł. Ross uważa bowiem, że to Rachel wyraźnie go podrywała, tymczasem Rachel przekonuje wszystkich, że było odwrotnie. W końcu Ross przedstawia zebranym szokującą informację. Otóż, jak się okazuje, Ross jest w posiadaniu kasety z nagraniem tego spotkania. Rachel jest oburzona, że Ross miał czelność nagrywać coś tak intymnego. Ross tymczasem tłumaczy się, że kaseta została nagrana przypadkiem i jest gotów ją zniszczyć, jeśli tylko takie jest życzenie Rachel. Rachel jednak chce najpierw rozstrzygnąć spór i pokazać wszystkim przyjaciołom, kto kogo uwiódł.

/ USA / serial komediowy
Reklama
11:40 Przyjaciele, odc. 7/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Rachel dochodzi do wniosku, że teraz, kiedy na świat ma przyjść dziecko, lepiej będzie zarówno dla niej jak i dla Joey’ego, jeśli wyprowadzi się od przyjaciela i znajdzie sobie własny kąt. Ross, dowiedziawszy się o planach Rachel, nie posiada się z radości. Chcąc ją mieć jak najbliżej siebie, proponuje Rachel, aby zamieszkała w tym samym budynku, co on, gdzie właśnie zwolnił się apartament po zmarłej sąsiadce. Kiedy Rachel i Ross przychodzą obejrzeć mieszkanie, okazuje się jednak, że sędziwa lokatorka ciągle żyje i jej mieszkanie nie jest do wynajęcia. Tymczasem Joey, który nie może pogodzić się z decyzją Rachel, robi wszystko, żeby przekonać przyjaciółkę do pozostania jego współlokatorką. Chcąc udowodnić, że Rachel i dziecku będzie u niego dobrze, urządza nawet pokój dziecinny. Phoebe zaczyna się spotykać z Erikiem (w tej roli gościnnie występuje Sean Penn - “Przed egzekucją”), który – jak się okazuje – rozstał się właśnie z jej siostrą bliźniaczką, Urszulą (podwójna rola gwiazdy serialu, Lisy Kudrow). Wkrótce jednak okazuje się, że jego związek z Urszulą nie jest jeszcze zakończony. Pod nieobecność Moniki Chandler zatrudnia gosposię. Kiedy Monika się o tym dowiaduje nie jest tym pomysłem zachwycona. Szybko jednak zauważa pozytywne strony tej decyzji. Problem pojawia się, kiedy Monika odkrywa, iż ich nowa pomoc domowa kradnie jej ubrania. A może tylko tak jej się wydaje...

/ USA / serial komediowy
21:30 Przyjaciele: The One Where Nana Dies Twice, sez. 1, odc. 8 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Monica i Ross opłakują śmierć babci. Chandler zastanawia się nad swoją seksualnością.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
22:00 Przyjaciele: The One Where Underdog Gets Away, sez. 1, odc. 9 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Monica organizuje dla przyjaciół pierwszą kolację z okazji Święta Dziękczynienia. Wszyscy wchodzą na dach, aby obserwować paradę. Nieupilnowany posiłek się przypala.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
22:30 Przyjaciele: The One With The Monkey, sez. 1, odc. 10 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Przyjaciele zawierają, a potem łamią, pakt o spędzeniu Sylwestra bez randek. Ross kompensuje sobie samotność, przygarniając współlokatora - małpkę o imieniu Marcel.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
23:00 Przyjaciele: The One With Mrs. Bing, sez. 1, odc. 11 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Chandlera odwiedza jego matka-pisarka. Joey przyłapuje ją i Rossa na całowaniu.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
23:30 Przyjaciele: The One With The Dozen Lasagnas, sez. 1, odc. 12 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Monica daje Paolo jedną z tuzina lasagne, które upiekła dla swojej ciotki. Ta nie chce ich przyjąć, bo zawierają mięso.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
Program TV na 6 lipca 2020 (Poniedziałek)
11:00 Przyjaciele: The One Where The Monkey Gets Away, sez. 1, odc. 19 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Przyjaciele szukają Marcela, który wymknął się z mieszkania przez nieuwagę Rachel. W efekcie Rachel i Ross spędzą razem romantyczny wieczór. Niespodziewanie jej były narzeczony postanowi wyznać Rachel miłość.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
Reklama
11:30 Przyjaciele: The One With The Evil Orthodontist, sez. 1, odc. 20 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Rachel i Barry znów się spotykają, choć on jest zaręczony z Mindy. Ta z kolei chce, by Rachel została jej druhną.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
12:00 Przyjaciele: The One With Fake Monica, sez. 1, odc. 21 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ktoś kradnie Monice kartę kredytową. Ta postanawia złapać złodzieja.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
12:30 Przyjaciele: The One With The Ick Factor, sez. 1, odc. 22 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Chłopak Moniki traci z nią cnotę. Po wszystkim przyznaje się, że właśnie kończy liceum. Phoebe zastępuje sekretarkę Chandlera.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
13:00 Przyjaciele: The One With The Birth, sez. 1, odc. 23 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Carol zaczyna rodzić. Niestety Ross, Phoebe i Susan zatrzaskują się w schowku.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
13:30 Przyjaciele: The One Where Rachel Finds Out, sez. 1, odc. 24 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Podczas urodzinowego przyjęcia Rachel Chandlerowi wymyka się, że Ross się w niej kocha.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
15:00 Przyjaciele, odc. 15/18 Logo METRO

Opis (streszczenie): Rachel otrzymała ofertę nowej, bardzo atrakcyjnej pracy. Niestety stanowisko to wymaga, aby zamieszkała w Paryżu. Przyjaciele mają mieszane uczucia co do tego wydarzenia. Z jednej strony cieszą się, że przed Rachel wielka kariera w stolicy mody, z drugiej jednak strony nie wyobrażają sobie, że może jej zabraknąć. Najbardziej ze wszystkich załamany Ross, dla którego wraz z wyjazdem Rachel cały świat się załamie. Ross jednak nie daje za wygraną i robi wszystko, żeby zapobiec wyjazdowi matki Emmy. Udaje się nawet do jej byłego szefa, aby przekonać go, by ponownie zatrudnił u siebie Rachel. Okazuje się, że Ross jest gotowy na każde poświęcenie! Ale czy to wystarczy by zatrzymać Rachel w Nowym Jorku? Tymczasem Joey złości się na swoją agentkę, która nie załatwiła mu udziału w castingu do roli w filmie, w którym chciał zagrać. W międzyczasie Phoebe znajduje w gazecie informację, z której wynika że agentka Joey'a, Estelle właśnie zmarła. Phoebe widząc, iż Joey jest w kiepskim nastroju nie mówi przyjacielowi o śmierci Estelle i robi wszystko, by jak najpóźniej się o tym dowiedział. Dom, który znajduje się vis a vis domu, który Monika i Chadler zamierzają kupić właśnie zostaje wystawiony na sprzedaż. Para zamierza obejrzeć nieruchomość, żeby sprawdzić czy przypadkiem ten drugi dom nie jest ładniejszy od tego, który wybrali. Na miejscu czeka ich bardzo niemiłe rozczarowanie. Okazuje się na dom jest już jeden nabywca i jest nim... Janice, nieznośna była dziewczyna Chandlera.

/ USA / serial komediowy
15:30 Przyjaciele, odc. 16/18 Logo METRO

Opis (streszczenie): Rachel wyjeżdża na stałe do Paryża, gdzie dostała atrakcyjną pracę w jednym z największych domów mody. Przyjaciele urządzają specjalne pożegnalne przyjęcie na jej część. Podczas tego spotkania Rachel po kolei żegna się z każdym z przyjaciół wspominając przy okazji wszystkie wspaniałe przeżycia i chwile razem spędzone. Z każdym... z wyjątkiem Rossa. Ross jest wściekły, że jego była dziewczyna i matka jego dziecka dla każdego z przyjaciół znalazła chwilę i czule się pożegnała, a z nim nawet nie zamieniła słowa. Rachel jednak ominęła Rossa tylko i wyłącznie dlatego, że ze względu na to, jak wiele ich łączyło, nie była już w stanie się z nim pożegnać. Tymczasem Monika i Chandler przygotowują się do przeprowadzki do swojego nowego domu poza miastem. Podczas pakowania, Chandler znajduje kajdanki. Para próbuje rozszyfrować do kogo mogły one należeć. Kiedy żadne z przyjaciół się do nich nie przyznaje, pozostaje tylko jedna osoba podejrzana... babcia Moniki, do której należało mieszkanie. Erica jest bliska porodu. Monika i Chandler udają się z kobietą do szpitala.

/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One With Ross' New Girlfriend, sez. 2, odc. 1 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Rachel cierpliwie czeka na Rossa na lotnisku. Nie wie, że ten wraca z Chin z nową dziewczyną, Julie. Phoebe funduje Monice okropną fryzurę.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
18:30 Przyjaciele: The One With The Breast Milk, sez. 2, odc. 2 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Chłopaki czują się niekomfortowo na myśl o laktacji Carol. Rachel jest zła na Monikę, że ta zaprzyjaźnia się z Julie.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
Reklama
19:00 Przyjaciele: The One Where Heckles Dies, sez. 2, odc. 3 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Po śmierci pana Hecklesa okazuje się, że cały swój dobytek zostawił w spadku Monice i Rachel. Chandler odkrywa okropne podobieństwo życia swojego do tego ekscentrycznego staruszka.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
19:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Husband, sez. 2, odc. 4 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Phoebe wychodzi za mąż za kanadyjskiego łyżwiarza geja, aby pomóc mu zdobyć zieloną kartę.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
20:00 Przyjaciele: The One With Five Steaks & An Eggplant, sez. 2, odc. 5 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Poziom dochodów dzieli przyjaciół. Monica, Ross i Chandler mają pieniądze, a Phoebe, Rachel i Joey - nie.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
20:30 Przyjaciele: The One With The Baby On The Bus, sez. 2, odc. 6 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Chandler i Joey gubią syna Rossa podczas podrywania dziewczyn w autobusie.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
21:00 Przyjaciele: The One With The Boobies, sez. 1, odc. 13 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Chandler przypadkowo widzi półnagą Rachel, gdy ta wychodzi spod prysznica. Rachel próbuje wyrównać z nim rachunki.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
21:30 Przyjaciele: The One With The Candy Hearts, sez. 1, odc. 14 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Okazuje się, że Ross i jego walentynka spędzają romantyczny wieczór w tej samej restauracji, co Susan i Carol.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
22:00 Przyjaciele: The One With The Stoned Guy, sez. 1, odc. 15 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Monica przygotowuje wykwintny posiłek dla restauratora, który szuka nowego szefa kuchni. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
22:30 Przyjaciele: The One With Two Parts - Part 1, sez. 1, odc. 16 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Joey podkochuje się w siostrze bliźniaczce Phoebe, co sprawia, że ta czuje się zaniedbana. Ross ma wątpliwości odnośnie rodzicielstwa po wspólnym wyjściu z Carol i Susan na zajęcia Lamaze'a.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
Reklama
Program TV na 7 lipca 2020 (Wtorek)
11:00 Przyjaciele: The One With Ross' New Girlfriend, sez. 2, odc. 1 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
11:30 Przyjaciele: The One With The Breast Milk, sez. 2, odc. 2 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
12:00 Przyjaciele: The One Where Heckles Dies, sez. 2, odc. 3 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
12:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Husband, sez. 2, odc. 4 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
13:00 Przyjaciele: The One With Five Steaks & An Eggplant, sez. 2, odc. 5 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
13:30 Przyjaciele: The One With The Baby On The Bus, sez. 2, odc. 6 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
15:00 Przyjaciele, odc. 16/18 Logo METRO
USA / serial komediowy
15:30 Przyjaciele, odc. 17/18 Logo METRO

Opis (streszczenie): Odcinek dwuczęściowy. Część 1. We wzruszającym i pełnym humoru finałowym odcinku Przyjaciół Rachel (Jennifer Aniston), Monica (Courtney Cox Arquette), Phoebe (Lisa Kudrow), Joey (Matt LeBlanc), Chandler (Matthew Perry) i Ross (David Schwimmer) otwierają nowy rozdział w swoim życiu. Sześcioro przyjaciół było ze sobą na dobre i złe, dzieląc ze sobą radości i smutki dojrzewania. Ostatni dzień, który ze sobą spędzają, jest dniem pełnym ważnych wydarzeń i wielkich niespodzianek. Mimo iż przyjaciele podejmują decyzje, które zaważą na ich przyszłości, łączące ich więzi trwać będą wiecznie - bez względu na to, dokąd rzuci ich los.

/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One Where Ross Finds Out, sez. 2, odc. 7 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Pijana Rachel dzwoni do Rossa i nagrywa mu na sekretarkę wyznanie miłości. Ross musi wybrać między nią a Julie.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
18:30 Przyjaciele: The One With The List, sez. 2, odc. 8 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Joey i Chandler chcą pomóc Rossowi w podjęciu decyzji, z kim powinien się spotykać - z Julie czy z Rachel. W tym celu tworzą listę za i przeciw dla każdej z nich.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
19:00 Przyjaciele: The One With Phoebe's Dad, sez. 2, odc. 9 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Phoebe próbuje odnaleźć swojego prawdziwego ojca.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
19:30 Przyjaciele: The One With Russ, sez. 2, odc. 10 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Rachel umawia się z gościem o imieniu Russ. Wydaje się nie dostrzegać niesamowitego podobieństwa do Rossa.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
20:00 Przyjaciele: The One With The Lesbian Wedding, sez. 2, odc. 11 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Monica przygotowuje catering na wesele dla byłej żony Rossa i jej lesbijskiej partnerki. Rachel dowiaduje się, że jej mama i tata się rozwodzą.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
20:30 Przyjaciele: The One After The Super Bowl - Part 1, sez. 2, odc. 12 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ross jedzie do San Diego, aby odwiedzić Marcela, swoją małpkę. Joey jest prześladowany przez fana.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
Reklama
21:00 Przyjaciele: The One With Two Parts - Part 2, sez. 1, odc. 17 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Rachel uszkadza sobie kostkę, ale nie ma ważnego ubezpieczenia. Namawia Monikę na zamianę dokumentów, żeby mogła skorzystać z jej opieki zdrowotnej. Siostra Phoebe łamie serce Joey'emu. Phoebe próbuje je zaleczyć.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
21:30 Przyjaciele: The One With All The Poker, sez. 1, odc. 18 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Rachel idzie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko asystentki w Saks Fifth Avenue. Doświadczy niezbyt przyjaznego, męskiego pokera.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
22:00 Przyjaciele: The One Where The Monkey Gets Away, sez. 1, odc. 19 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
22:30 Przyjaciele: The One With The Evil Orthodontist, sez. 1, odc. 20 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
Program TV na 8 lipca 2020 (Środa)
11:00 Przyjaciele: The One Where Ross Finds Out, sez. 2, odc. 7 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
11:30 Przyjaciele: The One With The List, sez. 2, odc. 8 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
12:00 Przyjaciele: The One With Phoebe's Dad, sez. 2, odc. 9 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
12:30 Przyjaciele: The One With Russ, sez. 2, odc. 10 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
13:00 Przyjaciele: The One With The Lesbian Wedding, sez. 2, odc. 11 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
13:30 Przyjaciele: The One After The Super Bowl - Part 1, sez. 2, odc. 12 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
14:55 Przyjaciele, odc. 17/18 Logo METRO
USA / serial komediowy
15:25 Przyjaciele, odc. 18 Logo METRO

Opis (streszczenie): Odcinek dwuczęściowy. Część 2. We wzruszającym i pełnym humoru finałowym odcinku Przyjaciół Rachel (Jennifer Aniston), Monica (Courtney Cox Arquette), Phoebe (Lisa Kudrow), Joey (Matt LeBlanc), Chandler (Matthew Perry) i Ross (David Schwimmer) otwierają nowy rozdział w swoim życiu. Sześcioro przyjaciół było ze sobą na dobre i złe, dzieląc ze sobą radości i smutki dojrzewania. Ostatni dzień, który ze sobą spędzają, jest dniem pełnym ważnych wydarzeń i wielkich niespodzianek. Mimo iż przyjaciele podejmują decyzje, które zaważą na ich przyszłości, łączące ich więzi trwać będą wiecznie - bez względu na to, dokąd rzuci ich los.

/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One After The Super Bowl - Part 2, sez. 2, odc. 13 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Rachel i Monica konkurują o zainteresowanie Jean-Claude Van Damme'a, gdy spotykają go na planie filmowym. Ross i Marcel ruszają w szaloną podróż po mieście.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
18:30 Przyjaciele: The One With The Prom Video, sez. 2, odc. 14 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Nagranie z balu maturalnego Moniki i Rachel ujawnia dawną tuszę Moniki, niegdysiejszy nos Rachel oraz wieloletnie uczucie Rossa do Rachel.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
19:00 Przyjaciele: The One Where Ross And Rachel ...You Know, sez. 2, odc. 15 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ross i Rachel w końcu lądują w łóżku. Monica zakochuje się w jednym z przyjaciół swoich rodziców, dla którego urządza przyjęcie.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
19:30 Przyjaciele: The One Where Joey Moves Out, sez. 2, odc. 16 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Joey wyprowadza się po kłótni z Chandlerem. Ojciec Moniki odkrywa, że córka i jego przyjaciel się spotykają.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
20:00 Przyjaciele: The One Where Eddie Moves In, sez. 2, odc. 17 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Joey rozważa ponowne zamieszkanie z Chandlerem, ale ten ma już nowego współlokatora.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
20:30 Przyjaciele: The One Where Doctor Ramoray Dies, sez. 2, odc. 18 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Postać z opery mydlanej, grana przez Joey'ego, wpada do szybu windy.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
21:00 Przyjaciele: The One With Fake Monica, sez. 1, odc. 21 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
21:30 Przyjaciele: The One With The Ick Factor, sez. 1, odc. 22 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
22:00 Przyjaciele: The One With The Birth, sez. 1, odc. 23 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
22:30 Przyjaciele: The One Where Rachel Finds Out, sez. 1, odc. 24 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
Program TV na 9 lipca 2020 (Czwartek)
11:00 Przyjaciele: The One After The Super Bowl - Part 2, sez. 2, odc. 13 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
11:30 Przyjaciele: The One With The Prom Video, sez. 2, odc. 14 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
12:00 Przyjaciele: The One Where Ross And Rachel ...You Know, sez. 2, odc. 15 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
12:30 Przyjaciele: The One Where Joey Moves Out, sez. 2, odc. 16 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
13:00 Przyjaciele: The One Where Eddie Moves In, sez. 2, odc. 17 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
13:30 Przyjaciele: The One Where Doctor Ramoray Dies, sez. 2, odc. 18 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
14:55 Przyjaciele, odc. 18 Logo METRO
USA / serial komediowy
15:30 Przyjaciele, odc. 2/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Monika zaczyna planować swój ślub. Chciałaby zorganizować duże, wystawne wesele, takie, o jakim marzyła przez lata. Jej optymizm i wszelka nadzieja na ślub marzeń pryskają jednak, kiedy dowiaduje się, że jej rodzice, Jack (w tej roli gościnnie występuje Elliott Gould) i Judy (w tej roli gościnnie występuje Christina Pickles), wszystkie przeznaczone na ten cel pieniądze, już dawno wydali na zakup domku przy plaży. Sytuację może uratować teraz tylko Chandler, który – jak się okazuje – przez ostatnie lata zgromadził niemałe oszczędności. Jednak Chandler zbierał pieniądze z myślą o przyszłości i nie chce ich trwonić na jedną „imprezę”. Ostatecznie, widząc jak bardzo Monice zależy na dużej, bajkowej ceremonii, zmienia zdanie i proponuje, aby wszystkie jego oszczędności przeznaczyć na wesele. W tym samym czasie Monika dochodzi do wniosku, ze powinni bardziej racjonalnie dysponować pieniędzmi, które Chandler zbierał przez tyle lat i nie wydawać wszystkich od razu. Tymczasem, Joey znajduje w pokoju Rachel książkę z erotycznymi opowiadaniami i nie daje jej z tego powodu spokoju. Rachel, zmęczona ciągłymi niedwuznacznymi żartami Joey’ego, postanawia wcielić się w jedną z bohaterek erotycznych opowiadań, czym łatwo wystrasza przyjaciele. Sprawdza jego wytrzymałość. Phoebe mieszka od niedawna z Rossem i bez konsultacji z przyjacielem zaczyna przyjmować w jego mieszkaniu klientów. Kiedy Ross odkrywa, że Phoebe urządziła sobie salon masażu w jego apartamencie, kategorycznie zabrania jej dalszej tego typu działalności. Ross zapomina jednak o swoim sprzeciwie, gdy do jego drzwi puka atrakcyjna dziewczyna i pyta o masaż. Ross, wnioskując, iż to ona jest klientką umówioną z Pheobe, postanawia wykorzystać sytuację i zaprasza dziewczynę do środka. Wkrótce jednak okazuje się, że Ross trochę się przeliczył. To nie ona ma być masowana, a jej dziadek, czego Ross niestety nie przewidział.

/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One Where Eddie Won't Go, sez. 2, odc. 19 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Chandler żąda, by jego dziwaczny nowy współlokator, Eddie, się wyprowadził. Ten nie daje za wygraną.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
18:30 Przyjaciele: The One Where Old Yeller Dies, sez. 2, odc. 20 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Świat Phoebe legnie w gruzach, gdy ta dowie się, jak naprawdę kończy się jej ulubiony film z dzieciństwa.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
19:00 Przyjaciele: The One With The Bullies, sez. 2, odc. 21 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Dwóch zbirów wygania Chandlera i Rossa z Central Perk. Phoebe spotyka brata, o którego istnieniu nie miała pojęcia.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
19:30 Przyjaciele: The One With Two Parties, sez. 2, odc. 22 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Wszystko się komplikuje, gdy dawno niewidziani rodzice Rachel pojawiają się na imprezie niespodziance zorganizowanej dla niej przez przyjaciół.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
20:00 Przyjaciele: The One With The Chicken Pox, sez. 2, odc. 23 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Phoebe łapie ospę wietrzną akurat, gdy jej chłopak-marynarz wychodzi na ląd pierwszy raz od dwóch lat.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
20:30 Przyjaciele: The One With Barry And Mindy's Wedding, sez. 2, odc. 24 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Rachel zgadza się zostać druhną na ślubie jej byłego narzeczonego.

Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
21:00 Przyjaciele: The One With Ross' New Girlfriend, sez. 2, odc. 1 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
21:30 Przyjaciele: The One With The Breast Milk, sez. 2, odc. 2 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
22:00 Przyjaciele: The One Where Heckles Dies, sez. 2, odc. 3 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
22:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Husband, sez. 2, odc. 4 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
11:00 Przyjaciele: The One Where Eddie Won't Go, sez. 2, odc. 19 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
11:30 Przyjaciele: The One Where Old Yeller Dies, sez. 2, odc. 20 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
12:00 Przyjaciele: The One With The Bullies, sez. 2, odc. 21 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
12:30 Przyjaciele: The One With Two Parties, sez. 2, odc. 22 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
13:00 Przyjaciele: The One With The Chicken Pox, sez. 2, odc. 23 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
13:30 Przyjaciele: The One With Barry And Mindy's Wedding, sez. 2, odc. 24 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
15:00 Przyjaciele, odc. 2/24 Logo METRO
USA / serial komediowy
15:30 Przyjaciele, odc. 3/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Phoebe zgadza się przekazać Monice sekretny przepis jej nieżyjącej babki na wyśmienite ciasteczka, które ta będzie w przyszłości mogła piec swoim dzieciom. Niestety okazuje się, że przepis spłoną wraz z pożarem mieszkania Phoebe. Jedyne, co pozostało po nim, to dosłownie jedno zamrożone ciasteczko, na podstawie którego Monika próbuje zrekonstruować utracony przepis. Zadanie nie jest jednak takie proste i po nieskończonej ilości prób odgadnięcia użytych przez babkę składników i proporcji, Monika nadal nie ma dobrego przepisu. Niespodziewanie, okazuje się, że pilnie strzeżony i rzekomo oryginalny przepis babki Phoebe, jest powszechnie dostępny i widnieje na opakowaniach markowych ciasteczek firmy Nestle. Tymczasem, Rachel podejmuje się niezwykle trudnego zadania, postanawia bowiem nauczyć Joey’ego żeglować. Joey jest jednak mało pojętnym uczniem, a co więcej w ogóle nie słucha swojej nauczycielki. Brak postępów z jego strony, doprowadza Rachel do szału, przez co zaczyna ona krzyczeć na przyjaciela. Wkrótce, ku swojemu przerażeniu, Rachel odkrywa, że zachowuje się dokładnie jak jej dominujący ojciec przed kilku laty, kiedy to ona uczyła się żeglarstwa. Chandler, chcąc zrobić dobre wrażenie na przyszłym teściu, wybiera się razem z ojcem Moniki , Jackiem, do klub, gdzie razem korzystają z sauny. Niefortunnie, w zaparowanym pomieszczeniu, Chandler siada na kolanach Jacka. Zażenowany, jakiś czas później, raz jeszcze próbuje zaprzyjaźnić się z teściem, jednak i ta wizyta w klubie sportowym kończy się dla niego upokorzeniem.

/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One With The Princess Leia Fantasy, sez. 3, odc. 1 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ross wyjawia Rachel swoją fantazję związaną z pewną postacią z "Gwiezdnych Wojen".

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
18:30 Przyjaciele: The One Where No One's Ready, sez. 3, odc. 2 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Trwa wyścig z czasem, gdy Ross próbuje namówić przyjaciół, żeby wyszykowali się na ważną galę w muzeum.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
19:00 Przyjaciele: The One With The Jam, sez. 3, odc. 3 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Po rozstaniu z Richardem Monica wykorzystuje wolny czas na przemyślenia. Zastanawia się nad sztucznym zapłodnieniem spermą z banku.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
19:30 Przyjaciele: The One With The Metaphorical Tunnel, sez. 3, odc. 4 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ross panikuje, gdy widzi swojego syna z lalką Barbie. Phoebe udaje agentkę Joeya i zdobywa dla niego parę niezłych ról.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
20:00 Przyjaciele: The One With Frank Jr., sez. 3, odc. 5 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Miasto odwiedza przyrodni brat Phoebe, ale rodzeństwo jakoś nie może się dogadać.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
20:30 Przyjaciele: The One With The Flashback, sez. 3, odc. 6 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Janice pyta przyjaciół, czy zdarzyło im się przespać ze sobą. Ci zaczynają wspominać, co działo się trzy lata wcześniej.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
21:00 Przyjaciele: The One With Five Steaks & An Eggplant, sez. 2, odc. 5 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
21:30 Przyjaciele: The One With The Baby On The Bus, sez. 2, odc. 6 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
22:00 Przyjaciele: The One Where Ross Finds Out, sez. 2, odc. 7 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
22:30 Przyjaciele: The One With The List, sez. 2, odc. 8 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
06:00 Przyjaciele: The One With Ross' New Girlfriend, sez. 2, odc. 1 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
06:30 Przyjaciele: The One With The Breast Milk, sez. 2, odc. 2 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
07:00 Przyjaciele: The One Where Heckles Dies, sez. 2, odc. 3 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
07:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Husband, sez. 2, odc. 4 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
08:00 Przyjaciele: The One With Five Steaks & An Eggplant, sez. 2, odc. 5 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
08:30 Przyjaciele: The One With The Baby On The Bus, sez. 2, odc. 6 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
09:00 Przyjaciele: The One Where Ross Finds Out, sez. 2, odc. 7 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
09:30 Przyjaciele: The One With The List, sez. 2, odc. 8 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
10:00 Przyjaciele: The One With Phoebe's Dad, sez. 2, odc. 9 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
10:30 Przyjaciele: The One With Russ, sez. 2, odc. 10 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
11:00 Przyjaciele: The One With The Lesbian Wedding, sez. 2, odc. 11 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
11:05 Przyjaciele, odc. 8/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Rachel musi powiedzieć swojemu ojcu, że spodziewa się dziecka. Niestety doktor Leonard Green (gościnnie występujący gwiazdor, Ron Leibman -„Norma Rae”) jest osobą konserwatywną, a przy tym bardzo apodyktyczną i nie znoszącą sprzeciwu. Rachel podejrzewa, że nie najlepiej przyjmie wiadomość o jej ciąży. Zdenerwowana przed tym trudnym spotkaniem, Rachel prosi o towarzystwo Phoebe. Obecność przyjaciółki na niewiele się jednak zdaje. Doktor Green, dowiedziawszy się, że jego córka spodziewa się nieślubnego dziecka z Rossem, z którym, co gorsza wcale nie planują się pobrać, jest wściekły. Chcąc powiedzieć Rossowi, co o tym wszystkim myśli, udaje się do jego mieszkania. Pech chce, że przychodzi akurat w momencie, kiedy tamten jest w ramionach swojej nowej dziewczyny, Mony (w tej roli gościnnie występuje Bonnie Somerville). Oburzony zachowaniem Rossa, robi mu przy Monie cały wykład, informując przy okazji nieświadomą niczego dziewczynę, że jej nowy chłopak, zostanie wkrótce ojcem dziecka innej kobiety. Tymczasem Monika ma wyrzuty sumienia, kiedy wychodzi na jaw, że ona miała wieczór panieński ze striptizem, podczas gdy Chandler nie mógł mieć prawdziwego wieczoru kawalerskiego. Chcąc zrekompensować mężowi brak tej tradycyjnej przedślubnej zabawy, organizuje Chandlerowi wieczór „po-kawalerski”, na który specjalnie dla niego zaprasza striptizerkę. Niestety zachodzi jednak mała pomyłka i okazuje się, że kobieta, która przyjechała na występ, oferuje znacznie więcej niż taniec erotyczny...

/ USA / serial komediowy
11:30 Przyjaciele: The One After The Super Bowl - Part 1, sez. 2, odc. 12 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
11:35 Przyjaciele, odc. 9/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Trwa właśnie Święto Dziękczynienia. Monika na specjalny świąteczny obiad zaprasza niejakiego Willa ( w tej roli gościnnie występuje gwiazdor Brad Pitt, były mąż serialowej Rachel), przyjaciela Moniki i Rossa ze szkoły średniej, który był wówczas jedynym uczniem grubszym od niej. Od czasów szkoły wiele się zmieniło i Will, podobnie jak Monika, sporo schudł, a przy okazji bardzo wyprzystojniał, czym zaskoczył wszystkich przyjaciół. Will nie zapomniał jednak czasów szkolnych, a także osoby Rachel Green, która szczególnie się jemu naraziła i z którą teraz zamierza wyrównać rachunki. Rachel tymczasem w ogóle nie zdaje sobie sprawy jak wielka krzywdę przed laty mu wyrządziła. Nie wie również, że to właśnie Will jest odpowiedzialny za rozpuszczenie po szkole pewnej plotki dotyczącej Rachel.

/ USA / serial komediowy
12:00 Przyjaciele: The One After The Super Bowl - Part 2, sez. 2, odc. 13 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
12:30 Przyjaciele: The One With The Prom Video, sez. 2, odc. 14 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
13:00 Przyjaciele: The One Where Ross And Rachel ...You Know, sez. 2, odc. 15 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
13:30 Przyjaciele: The One Where Joey Moves Out, sez. 2, odc. 16 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
14:00 Przyjaciele: The One Where Eddie Moves In, sez. 2, odc. 17 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
14:30 Przyjaciele: The One Where Doctor Ramoray Dies, sez. 2, odc. 18 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
15:00 Przyjaciele: The One Where Eddie Won't Go, sez. 2, odc. 19 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
15:30 Przyjaciele: The One Where Old Yeller Dies, sez. 2, odc. 20 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
16:00 Przyjaciele, odc. 16/18 Logo METRO
USA / serial komediowy
16:00 Przyjaciele: The One With The Bullies, sez. 2, odc. 21 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
16:30 Przyjaciele, odc. 17/18 Logo METRO
USA / serial komediowy
16:30 Przyjaciele: The One With Two Parties, sez. 2, odc. 22 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
17:00 Przyjaciele, odc. 18 Logo METRO
USA / serial komediowy
17:00 Przyjaciele: The One With The Chicken Pox, sez. 2, odc. 23 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
17:30 Przyjaciele, odc. 2/24 Logo METRO
USA / serial komediowy
17:30 Przyjaciele: The One With Barry And Mindy's Wedding, sez. 2, odc. 24 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
18:00 Przyjaciele: The One With The Princess Leia Fantasy, sez. 3, odc. 1 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
18:30 Przyjaciele: The One Where No One's Ready, sez. 3, odc. 2 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
19:00 Przyjaciele: The One With The Jam, sez. 3, odc. 3 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
19:30 Przyjaciele: The One With The Metaphorical Tunnel, sez. 3, odc. 4 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
20:00 Przyjaciele: The One With Frank Jr., sez. 3, odc. 5 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
20:30 Przyjaciele: The One With The Flashback, sez. 3, odc. 6 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
21:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Dad, sez. 2, odc. 9 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
22:00 Przyjaciele: The One With Russ, sez. 2, odc. 10 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
22:30 Przyjaciele: The One With The Lesbian Wedding, sez. 2, odc. 11 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
23:00 Przyjaciele: The One After The Super Bowl - Part 1, sez. 2, odc. 12 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
23:30 Przyjaciele: The One After The Super Bowl - Part 2, sez. 2, odc. 13 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
Program TV na 12 lipca 2020 (Niedziela)
11:05 Przyjaciele, odc. 10/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Monika wydaje mnóstwo pieniędzy na parę czarnych kozaków. Kiedy Chandler dowiaduje się o luksusowym zakupie żony, nie szczędzi jej krytyki. Monika twierdzi jednak, że jej nowe buty warte były swej wysokiej ceny. Po pewnym czasie odkrywa niestety, że jej nowe, seksowne buty piekielnie ranią jej stopy. Monika ukrywa to jednak przed mężem. Woli dalej nosić niewygodne obuwie, niż przyznać, że Chandler miał rację kwestionując ten zakup. Phoebe dowiaduje się, że Ben (Cole Mitchell Sprouse), syn Rossa, uczęszcza do tej samej szkoły, co syn rockowej gwiazdy – Stinga. Odtąd za wszelką cenę chce poznać sławnego ojca i zdobyć bilety na jego zbliżający się koncert. Jej obsesja na punkcie znanego piosenkarza jest tak duża, że Phoebe podaje się nawet za matkę Bena. Maskarada kończy się, kiedy Phoebe poznaje podejrzliwą żonę artysty - Trudie Styler (w tej roli sama Trudie Styler, prawdziwa żona Stinga). Tymczasem Joey przedstawia Rachel swoją młodszą siostrą, Dinę (Marla Sokoloff - „The Practise”). Jak się wkrótce okazuje, Dina spodziewa się dziecka, o czym Joey jeszcze nie wie. Dina prosi Rachel, by jej pomogła przekazać tę informację bratu, który – jak dobrze dziewczyna przypuszcza – może nienajlepiej przyjąć ten fakt. Kiedy sprawa wychodzi na jaw, Rachel próbuje pośredniczyć pomiędzy wściekłym Joey’em, a jego ciężarną siostrą.

/ USA / serial komediowy
11:35 Przyjaciele, odc. 11/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Kiedy nowa dziewczyna Rossa, Mona (w tej roli gościnnie występuje Bonnie Somerville), proponuje, aby para wspólnie wysłała karki bożonarodzeniowe do swoich bliskich i przyjaciół, Ross wpada w popłoch. Mężczyzn zaczyna się zastanawiać, na jakim właściwie etapie jest ich związek. Wysyłanie wspólnie podpisanych kartek do rodziny i znajomych oznacza jego zdaniem, iż jest to już poważny etap związku. Problem jednak w tym, że Ross nie jest wcale przekonany czy chce, aby ta znajomość była aż tak zaawansowana. Przy najbliższej sposobności zamierza poruszyć ten temat z Moną. Rachel jest w 4 miesiącu ciąży, kiedy to hormony wyjątkowo dają o sobie znać. Rachel z trudem potrafi nad tym zapanować. Nagle zaczyna odczuwać olbrzymią potrzebę znalezienia sobie partnera. Jej desperacja jest tak duża, iż bierze nawet pod uwagę kandydaturę uległego w tych sprawach Joeya. Tymczasem świeżo poślubieni Chandler i Monika muszą uporać się z problematycznym szefem Chandlera, który właśnie jest w trakcie rozwodu. Przełożony, rozczarowany instytucją małżeństwa, oczekuje, iż jego podwładny przyzna mu rację w tej kwestii i... rozwiedzie się z Moniką.

/ USA / serial komediowy
21:30 Przyjaciele: The One With The Prom Video, sez. 2, odc. 14 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
22:00 Przyjaciele: The One Where Ross And Rachel ...You Know, sez. 2, odc. 15 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
22:30 Przyjaciele: The One Where Joey Moves Out, sez. 2, odc. 16 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
23:00 Przyjaciele: The One Where Eddie Moves In, sez. 2, odc. 17 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
23:30 Przyjaciele: The One Where Doctor Ramoray Dies, sez. 2, odc. 18 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
11:00 Przyjaciele: The One With The Princess Leia Fantasy, sez. 3, odc. 1 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
11:30 Przyjaciele: The One Where No One's Ready, sez. 3, odc. 2 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
12:00 Przyjaciele: The One With The Jam, sez. 3, odc. 3 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
12:30 Przyjaciele: The One With The Metaphorical Tunnel, sez. 3, odc. 4 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
13:00 Przyjaciele: The One With Frank Jr., sez. 3, odc. 5 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
13:30 Przyjaciele: The One With The Flashback, sez. 3, odc. 6 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
15:00 Przyjaciele, odc. 3/24 Logo METRO
USA / serial komediowy
15:30 Przyjaciele, odc. 4/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Gdy Rachel zostaje awansowana, rozważa zatrudnienie młodego, niedoświadczonego, ale bardzo przystojnego mężczyzny w charakterze swojego asystenta. Chanlder, Ross i Monika wyjawiają skrywane dotąd tajemnice dotyczące każdego z nich. Rachel zostaje awansowana na szefa sprzedaży jednej z marek sportowych jej firmy, domu mody Ralpha Laurena. Jej pierwszym zadaniem na nowym stanowisku jest zatrudnienie asystenta. Po zapoznaniu się ze wszystkimi kandydatami musi dokonać wyboru między mającą doskonałe kwalifikacje Hildą i zupełnie nieprzygotowanym do tej pracy, ale bardzo przystojnym i młodym Tagiem Jonesem (w tej roli gościnnie występuje Eddie Cahill). Za namową przyjaciół postanawia zatrudnić doświadczoną zawodowo Hildę, jednak w ostatniej chwili zmienia zdanie i powierza stanowisko asystenta niedoświadczonemu Tagowi, w którym się podkochuje. Ku jej zaskoczeniu jednak, Tag nie jest nią wcale zainteresowany. W oko wpada mu bowiem Phoebe. Kiedy Monika i Phoebe ściszonym głosem powierzają sobie jakieś sekrety, Chandler za wszelką cenę chce się dowiedzieć, o czym one plotkowały. Próbując wyciągnąć od Moniki jakieś informacje, podkreśla, że jako przyszłe małżeństwo nie powinni mieć przed sobą żadnych tajemnic. Monika zgadza się na wyjawienie, o czym szeptała z Pheobe, żąda jednak by najpierw Chandler zdradził wielką tajemnicę Rossa. Wkrótce jednak okazuje się, że w porównaniu z przygodą Rossa, sekret Moniki nie był w ogóle interesujący. Niedługo potem, gdy Ross dowiaduje się, że Chadler wyjawił wstydliwy incydent z jego życia Monice, w ramach zemsty na światło dzienne wychodzą inne skrywane dotąd sekrety. Wojnę kończy wspólna decyzja Chandler i Moniki, by niektóre informacje jednak zachowywać tylko dla siebie. Tymczasem Joey jest przekonany, że wraca do serialu "Days of Our Lives". Kiedy przychodzi na plan, okazuje się jednak, że tak jak inni aktorzy musi najpierw wziąć udział w castingu. Joey czuje się urażony. Sądził bowiem, że jako była gwiazda tego serialu, zostanie przyjęty bez konieczności przesłuchania. Zdenerwowany, krzyczy na producenta, po czym wychodzi rezygnując z udziału w serialu. Niestety wkrótce okazuje się, że inny serial, w którym ostatnio występował, został właśnie zdjęty z anteny. Tym samym Joey zostaje bez pracy. Zdesperowany wraca więc na plan "Days of Our Lives" i błaga producenta o jakąś rolę.

/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One With The Race Car Bed, sez. 3, odc. 7 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Monica kupuje nowe łóżko od "wkrótce byłego" męża Janice. Ale w paczce przychodzi coś innego.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
18:30 Przyjaciele: The One With The Giant Poking Device, sez. 3, odc. 8 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Joey i Monica przyłapują Janice na całowaniu się z byłym mężem.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
19:00 Przyjaciele: The One With The Football, sez. 3, odc. 9 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Przyjaciele grają w piłkę podczas Święta Dziękczynienia.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
19:30 Przyjaciele: The One Where Rachel Quits, sez. 3, odc. 10 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Rachel rzuca pracę po komentarzu Gunthera, że powinna się doszkolić.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
20:00 Przyjaciele: The One Where Chandler Can't Remember Which Sister, sez. 3, odc. 11 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Pijany Chandler wygłupia się z jedną z sióstr Joeya - nie pamięta tylko z którą.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
20:30 Przyjaciele: The One With All The Jealousy, sez. 3, odc. 12 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ross robi się zazdrosny, gdy wydaje mu się, że przyłapał Rachel na flircie z nowym współpracownikiem.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
21:00 Przyjaciele: The One Where Eddie Won't Go, sez. 2, odc. 19 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
21:30 Przyjaciele: The One Where Old Yeller Dies, sez. 2, odc. 20 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
22:00 Przyjaciele: The One With The Bullies, sez. 2, odc. 21 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
22:30 Przyjaciele: The One With Two Parties, sez. 2, odc. 22 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
11:00 Przyjaciele: The One With The Race Car Bed, sez. 3, odc. 7 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
11:30 Przyjaciele: The One With The Giant Poking Device, sez. 3, odc. 8 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
12:00 Przyjaciele: The One With The Football, sez. 3, odc. 9 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
12:30 Przyjaciele: The One Where Rachel Quits, sez. 3, odc. 10 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
13:00 Przyjaciele: The One Where Chandler Can't Remember Which Sister, sez. 3, odc. 11 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
13:30 Przyjaciele: The One With All The Jealousy, sez. 3, odc. 12 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
15:00 Przyjaciele, odc. 4/24 Logo METRO
USA / serial komediowy
15:30 Przyjaciele, odc. 5/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Rachel chcąc zbliżyć się do swojego nowego asystenta, Taga, zachęca go, żeby zaprzyjaźnił się z Joey’em. Szybko jednak żałuje swojej decyzji, Tag bowiem uczy się od niego wszystkiego, co najgorsze. Tymczasem Monika i Chandler nie mogą znaleźć ani jednego zdjęcia, na którym wyglądaliby dobrze. Chandler bowiem jest wyjątkowo niefotogeniczny. Monica odkrywa, że Chandler jest niefotogeniczny i nie najlepiej prezentuje się na zdjęciach. Tymczasem jej matka postanowiła opublikować ich wspólne zdjęcie w lokalnej gazecie wraz z informacją o ich zbliżającym się ślubie. I choć Joey, który jako aktor, bardzo często musi na zawołanie się uśmiechać, próbuje nauczyć przyjaciela tej trudnej sztuki, na niewiele to się zdaje. Ostatecznie to Joey pojawia się na zdjęciu obok Moniki jako Chandler. Rachel kompletnie oczarowana swoim nowym asystentem, Tagiem, pilnuje, aby żadna inna koleżanka w biurze za bardzo się do niego nie zbliżała. Niestety jej starania, aby trzymać go z daleka od kobiet, niweczy Joey. Po wspólnie spędzonym wieczorze, okazuje się bowiem, że Joey nauczył Taga rozmawiać z kobietami, dzięki czemu chłopak poznał całe mnóstwo młodych, atrakcyjnych dziewczyn. Pod wpływem nacisków Rachel, Joey przekonuje jednak Taga, że powinien pozostać monogamistą. W efekcie Tag wraca do swojej byłej dziewczyny. Zresztą ku rozczarowaniu Rachel, która liczyła, że to z nią zacznie się spotykać. Tymczasem, Phoebe spotyka się z przystojnym mężczyzną, Kylem (w tej roli gościnnie występuje David Sutcliffe), podczas gdy Ross umawia się z jego żoną, Whitney (w tej roli gościnnie występuje Julia Campbell), z którą Kyle właśnie się rozwodzi. Wkrótce napięcie i wzajemne pretensje, jakie towarzyszą spotkaniom tej pary, udziela się Rossowi i Phoebe, którzy broniąc swoich partnerów, sami kłócą się jak rozstające się małżeństwo. Ich zaangażowanie kończy się jednak rozczarowaniem, Kyle i Whitney postanawiają bowiem do siebie wrócić. A Ross i Phoebe zostają sami.

/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One Where Monica And Richard Are Just Friends, sez. 3, odc. 13 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Silna wola Moniki zostaje wystawiona na próbę, gdy wpada na Richarda w sklepie z filmami.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
18:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Ex-partner, sez. 3, odc. 14 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Phoebe spotyka się ze swoim dawnym wokalnym partnerem. Nowa praca Rachel nadwyręża jej związek z Rossem.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
19:00 Przyjaciele: The One Where Ross And Rachel Take A Break, sez. 3, odc. 15 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ross szuka pocieszenia na imprezie po kłótni z Rachel. Kończy w ramionach innej kobiety.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
19:30 Przyjaciele: The One The Morning After, sez. 3, odc. 16 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Gdy Rachel odkrywa, że Ross przespał się z Chloe, postanawia z nim zerwać.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
20:00 Przyjaciele: The One Without The Ski Trip, sez. 3, odc. 17 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Samotny Ross odwiedza Carol, gdy Rachel wyjeżdża na narty z paroma przyjaciółmi.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
20:30 Przyjaciele: The One With The Hypnosis Tape, sez. 3, odc. 18 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Phoebe martwi się, że jej brat zamierza poślubić kobietę dwa razy od niego starszą. Monica pracuje jako kelnerka. Dostaje od jednego z klientów napiwek wart małą fortunę. Hipnotyczna kaseta sprawia, że Chandler zachowuje się jak kobieta.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
21:00 Przyjaciele: The One With The Chicken Pox, sez. 2, odc. 23 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
21:30 Przyjaciele: The One With Barry And Mindy's Wedding, sez. 2, odc. 24 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1995 / rozrywka
22:00 Przyjaciele: The One With The Princess Leia Fantasy, sez. 3, odc. 1 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
22:30 Przyjaciele: The One Where No One's Ready, sez. 3, odc. 2 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
11:00 Przyjaciele: The One Where Monica And Richard Are Just Friends, sez. 3, odc. 13 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
11:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Ex-partner, sez. 3, odc. 14 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
12:00 Przyjaciele: The One Where Ross And Rachel Take A Break, sez. 3, odc. 15 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
12:30 Przyjaciele: The One The Morning After, sez. 3, odc. 16 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
13:00 Przyjaciele: The One Without The Ski Trip, sez. 3, odc. 17 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
13:30 Przyjaciele: The One With The Hypnosis Tape, sez. 3, odc. 18 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
15:00 Przyjaciele, odc. 5/24 Logo METRO
USA / serial komediowy
15:30 Przyjaciele, odc. 6/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Monika zaczyna inaczej patrzeć na Chandlera, kiedy poznaje jedną z jego byłych dziewczyn. Dowiaduje się bowiem, że Chandler porzucił ją, ponieważ… była za gruba. Phoebe i Rachel rywalizują ze sobą o to, która z nich zostanie druhną Moniki. Monika musi się zdecydować, która z przyjaciółek Rachel czy Phoebe zostanie jej główną druhną. Aby uniknąć konieczności dokonania tego trudnego wyboru, pozostawia decyzję im samym, wywołując tym samym ogromną rywalizację o to, która bardziej zasługuje na ten przywilej. W końcu, Joey i Ross, organizują coś na kształt zawodów, dzięki którym będą mogli wyłonić najlepszą kandydatkę na główną druhnę. W trakcie specjalnego testu, przyjaciele sprawdzają, jak każda z nich zareagowałaby w wymyślonych przez nich okolicznościach okołoweselnych. Ostatecznie konkurs wygrywa Phoebe. Wkrótce potem zdaje sobie ona jednak sprawę, że Rachel znacznie bardziej zależy na tej wygranej i pozwala, by to ją spotkał zaszczyt bycia druhną Moniki na zbliżającym się ślubie. Tymczasem, Monika spotyka byłą dziewczynę (w tej roli gościnnie występuje Stacy Galina - "Knots Landing") Chandlera jeszcze z czasów szkolnych. Kiedy Monika dowiaduje się, że Chandler zerwał z nią tylko i wyłącznie dlatego, że była, w jego opinii, za gruba, nalega, aby narzeczony przeprosił dawną sympatię za swoje niedojrzałe zachowanie. Niestety jego nieudolne przeprosiny wywołują tylko złość u obu kobiet. Ross i Joey, oglądając na video film, przysypiają. Rankiem budzą się... w swoich objęciach. Choć próbują odgrywać macho, w końcu obaj przyznają, że wspólna drzemka była przyjemna. Zastanawiają się nawet czy jej nie powtórzyć…

/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One With The Tiny T-Shirt, sez. 3, odc. 19 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Rachel idzie na pierwszą randkę od zerwania z Rossem. Monica umawia się z Pete'em, choć ten wcale jej się nie podoba.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
18:30 Przyjaciele: The One With The Dollhouse, sez. 3, odc. 20 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Joey czuje, że spotkał prawdziwą miłość. Szefowa Rachel zaczyna spotykać się z Chandlerem, co samej Rachel przysparza nie lada problemów. Monica dziedziczy domek dla lalek.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
19:00 Przyjaciele: The One With A Chick And A Duck, sez. 3, odc. 21 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Pete kupuje restaurację. Monica musi zdecydować, czy przyjąć jego ofertę pracy. Ross zajmuje się ranną Rachel zamiast udzielać wywiadu telewizji. Joey i Chandler przygarniają kaczkę z pisklakiem.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
19:30 Przyjaciele: The One With The Screamer, sez. 3, odc. 22 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ross uważa, że partner Rachel jest wariatem. Joey zakochuje się w Kate, ale ona dostaje propozycję pracy w Los Angeles i ją przyjmuje.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
20:00 Przyjaciele: The One With Ross's Thing, sez. 3, odc. 23 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ross znajduje na pośladku dziwną narośl. Phoebe nie umie wybrać pomiędzy dwoma mężczyznami. Chłopak Moniki zaskakuje ją... nie oświadczając się.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
20:30 Przyjaciele: The One With The Ultimate Fighting Champion, sez. 3, odc. 24 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Monica jest przerażona podniebnymi planami Peta. Phoebe umawia Rossa na randkę z kobietą, która była kiedyś łysa. W odcinku gościnnie pojawiają się Billy Crystal i Robin Williams.

Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
21:00 Przyjaciele: The One With The Jam, sez. 3, odc. 3 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
21:30 Przyjaciele: The One With The Metaphorical Tunnel, sez. 3, odc. 4 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
22:00 Przyjaciele: The One With Frank Jr., sez. 3, odc. 5 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
22:30 Przyjaciele: The One With The Flashback, sez. 3, odc. 6 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
11:00 Przyjaciele: The One With The Tiny T-Shirt, sez. 3, odc. 19 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1996 / rozrywka
Samo centrum Nowego Jorku, przytulna kawiarnia „Central Perk” oraz przemoczona panna młoda, która rozbieganym wzrokiem szuka najlepszej przyjaciółki z czasów licealnych - tak zaczyna się pierwszy odcinek serialu „Przyjaciele”. Panna młoda ma na imię Rachel Green i właśnie zostawiła przed ołtarzem pewnego niezbyt sympatycznego ortodontę. Pod wpływem impulsu postanowiła poszukać schronienia rady u Moniki Geller, kiedyś najbliższej przyjaciółki, z którą jednak od dawna nie miała kontaktu. Monika i jej przyjaciele - Phoebe, Chandler, Joey i wciąż zakochany w Rachel brat Moniki, Ross - przygarniają niedoszłą pannę młodą. Z ich pomocą Rachel stawia pierwsze kroki w dorosłym, w pełni niezależnym i samodzielnym życiu. Cała szóstka stanie się sobie niezwykle bliska, a dzięki wzajemnemu wsparciu wspólnie dorośnie.

„Przyjaciele” to kultowy serial amerykański, który pokazuje dekadę z życia szóstki nowojorczyków. Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler i Ross kłócą się i godzą, przeżywają wzloty i upadki, narodziny dzieci, śluby i rozwody, sukcesy i załamania w życiu zawodowym. Zawsze jednak mogą na siebie liczyć. Serial „Przyjaciele” stał się fenomenem, przyciągając dowcipnymi dialogami i ciekawymi historiami. Liczne grono fanów „Przyjaciół” odnajduje analogie do serialu w życiu codziennym czy też cytuje serial niemalże na każdym kroku.

Dla odtwórców głównych ról serial stał się trampoliną do sukcesu. Największy osiągnęła Jennifer Aniston, która trafiła do filmu jeszcze grając Rachel i która nie mogła narzekać na brak propozycji po zakończeniu produkcji. Pozostali aktorzy - Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer - mogą z kolei pochwalić się ciekawymi rolami w telewizji. „Przyjaciele” to również cała plejada hollywoodzkich gwiazd w niezwykle ciekawych epizodach.

Poprzednie emisje Przyjaciele w telewizji


Emisja Przyjaciele miała miejsce:

2020-07-04 23:30 Przyjaciele: The One With The Blackout, sez. 1, odc. 7 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
2020-07-04 23:00 Przyjaciele: The One With The Butt, sez. 1, odc. 6 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Joey dostaje swoją wielką, filmową szansę, gdy zostaje zaangażowany jako dubler pośladków Ala Pacino.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
2020-07-04 22:30 Przyjaciele: The One With The East German Laundry, sez. 1, odc. 5 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Ross pomaga Rachel zrobić pranie. Uznaje to za ich pierwszą randkę. Joey namawia Monikę, by udawała jego nową dziewczynę. W ten sposób chce odzyskać swoją byłą, którą właśnie porzucił.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
2020-07-04 22:00 Przyjaciele: The One With George Stephanopoulos, sez. 1, odc. 4 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Dostawca omyłkowo przywozi dziewczynom pizzę zamówioną przez George'a Stephanopoulosa mieszkającego po drugiej stronie ulicy. Te postanawiają podejrzeć przez lornetkę dawnego doradcę Białego Domu.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka
2020-07-04 21:30 Przyjaciele: The One With The Thumb, sez. 1, odc. 3 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Firma produkująca napoje daje Phoebe 7000 dolarów rekompensaty za znalezienie w puszce odciętego kciuka. Chandler znów pali ku niezadowoleniu swoich przyjaciół.

Czas trwania: 30min. / 1994 / rozrywka

Przyjaciele gdzie obejrzeć?


Przyjaciele można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Comedy Central, METRO, Polsat Comedy Central Extra, TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry