Reklama

Przyjaciele godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Przyjaciele

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Przyjaciele będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-03-21

12:00 Przyjaciele: The One With The Ring, sez. 6, odc. 23 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Chandler znajduje idealny pierścionek zaręczynowy, ale go traci. Spełnia się marzenie Rachel, by Paul ujawnił się ze swoimi uczuciami. Jednak, gdy ten już zacznie, nie przestanie jej słodzić.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One With The Proposal - Part 1, sez. 6, odc. 24 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Romantyczne plany zaręczynowe Chandlera rujnuje pojawienie się dawnego chłopaka Moniki. Joey przypadkowo kupuje łódź. Incydent w akademiku przypomina Rossowi, jak młodą ma dziewczynę.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One With The Proposal - Part 2, sez. 6, odc. 25 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel i Phoebe wybierają sobie "awaryjnych" mężów. Chandler wmawia Monice, że nie cierpi wizji małżeństwa. Monica szuka pocieszenia u Richarda. W końcu jednak Monica i Chandler zaręczają się.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
Reklama
13:30 Przyjaciele: The One With Monica's Thunder, sez. 7, odc. 1 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Podekscytowana Monica ogłasza przyjaciołom dobrą nowinę o zaręczynach ale zejście się Rachel i Rossa spycha jej wiadomość na drugi plan. Chandler ma problem z kochaniem się.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One With Rachel's Book, sez. 7, odc. 2 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey odkrywa, że Rachel czyta romansidło. Monica dowiaduje się, że jej rodzice wydali całe swoje pieniądze na jej ślub na plaży.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Cookies, sez. 7, odc. 3 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica ma obsesję na punkcie sekretnego przepisu na ciastka Phoebe. Joey przyjmuje pomoc od Rachel. Chandler nie umie zaimponować ojcu Moniki.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
17:50 Przyjaciele, odc. 21/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Kiedy Gary w tajemnicy zdradza Monice, że zamierza poprosić Phoebe, aby z nim zamieszkała, przyjaciółka natychmiast łamie obietnicę daną Gary’emu i od razu informuje o wszystkim Phoebe. Phoebe, która obawia się, że ich związek nie jest jeszcze gotowy na tak duży krok na przód, prosi Chandlera, żeby porozmawiał z jej partnerem i wybił mu z głowy pomysł wspólnego zamieszkania. Entuzjazm Gary’ego jest jednak tak przytłaczający, że nawet skrajny sceptycyzm Chandlera w tym przypadku na niewiele się może zdać. Kiedy Gary w końcu prosi Phoebe, aby z nim zamieszkała, ta zgadza się, ponieważ nie chce go zawieść. Jakiś czas później wyznaje mu jednak, że nie jest przekonana co do tego pomysłu. Ostatecznie jednak jego postawa - to, jak bardzo mu na niej zależy - przekonuje Phoebe, aby tym razem z pełną odpowiedzialnością przyjąć propozycję Gary’ego.
/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One With Rachel's Assistant, sez. 7, odc. 4 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel woli zatrudnić uroczego, młodego asystenta niż bardziej wykwalifikowaną kobietę. Serial Joey'a zostaje zdjęty. Chandler, Monica i Ross opowiadają wstydliwe historie o sobie nawzajem.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With The Engagement Picture, sez. 7, odc. 5 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey próbuje nauczyć Chandlera, jak ma się uśmiechać do zaręczynowego zdjęcia z Moniką. Phoebe i Ross idą na randki z parą, która właśnie się rozwodzi. Joey zapewnia Tagowi dobrą zabawę.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One With The Nap Partners, sez. 7, odc. 6 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel i Phoebe rywalizują o to, która zostanie druhną Moniki. Monika nie chce sama podjąć decyzji. Phoebe w końcu pozwala Rachel zostać druhną. Chandler próbuje przeprosić byłą dziewczynę z młodzieńczych lat.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One With Ross's Library Bool, sez. 7, odc. 7 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Ross odkrywa, że jego praca naukowa jest w dziale biblioteki, do którego studenci chodzą uprawiać seks. Była dziewczyna Chandlera, Janice, manipuluje Moniką i Chandlerem, aby dostać zaproszenie na ślub.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One Where Chandler Doesn't Like Dogs, sez. 7, odc. 8 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Irracjonalny strach Chandlera przed psami przysparza problemów, gdy Phoebe przynosi do domu psiaka. Asystent Rachel daje jej niespodziewanego buziaka z okazji Święta Dziękczynienia.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With All The Candy, sez. 7, odc. 9 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica staje się popularna wśród sąsiadów, dzięki swoim domowym słodkościom. Phoebe postanawia nauczyć się jazdy na rowerze. Rachel ma problemy przez randkowanie ze swoim asystentem.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:20 Przyjaciele: The One With The Apothecary Table, sez. 6, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Janine każe Joey'emu wybierać pomiędzy nią a jego przyjaciółmi. Rachel kupuje stół aptekarski w sklepie, którego Phoebe nie znosi.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:50 Przyjaciele: The One With The Joke, sez. 6, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Chandler złości się, że magazyn dla mężczyzn wydrukował rysunek Rossa. Obydwaj uważają się za autora żartu, który w nim umieścił. Phoebe potrafi każdego zbić z pantałyku swoją szczerością. Joey niechętnie zatrudnia się jako kelner w Central Perk.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
Reklama
22:20 Przyjaciele: The One With Rachel's Sister, sez. 6, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Rachel chce pomóc swojej rozpieszczonej młodszej siostrze, Jill, stanąć na własnych nogach, ale flirtowanie z Rossem nie mieści się w jej planie. Monica nie chce przyznać, że jest chora i uporczywie próbuje uwieść Chandlera.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:50 Przyjaciele: The One Where Chandler Can't Cry, sez. 6, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Jill jest zła na Rachel, że wtrąca się w jej relację z Rossem. Postanawia w odwecie go uwieść. Joey orientuje się, że ludzie myślą, że Phoebe jest gwiazdą porno. Wypożycza film i okazuje się, że występuje w nim Ursula. Chandler nie umie okazywać emocji.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-03-22

12:00 Przyjaciele: The One With Rachel's Assistant, sez. 7, odc. 4 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One With The Engagement Picture, sez. 7, odc. 5 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One With The Nap Partners, sez. 7, odc. 6 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One With Ross's Library Bool, sez. 7, odc. 7 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One Where Chandler Doesn't Like Dogs, sez. 7, odc. 8 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:30 Przyjaciele: The One With All The Candy, sez. 7, odc. 9 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
17:50 Przyjaciele, odc. 22/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Joey otrzymuje propozycje zagrania głównej roli w filmie, do którego zdjęcia nagrywane mają być w Las Vegas. Korzystając z okazji Chandler bierze sobie kilka dni wolnego, by towarzyszyć przyjacielowi w podróży na drugi koniec kraju. Wkrótce po wyruszeniu w trasę Chandler nieświadomie przyznaje, iż nie wierzy, aby ten niskobudżetowy film, w którym ma zagrać Joey, miał być dla niego trampoliną do wielkiej, światowej kariery. Joey, urażony brakiem wiary w jego możliwości, karze przyjacielowi wysiadać z samochodu i wracać do domu na piechotę. Chandler ma wyrzuty sumienia, jednak, jak się wkrótce okazuje, miał bardzo dobre przeczucia. Kiedy Joey przyjeżdża do Las Vegas na plan, reżyser informuje go, że zdjęcia do filmu zostały wstrzymane i nie rozpoczną się dopóki nie uda się zgromadzić pieniędzy na sfinansowanie produkcji. Zrezygnowany Joey wstydzi się przyznać przed przyjaciółmi, że jego wielki film okazał się wielką porażką, dlatego podczas rozmowy telefonicznej stwarza pozory, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Tymczasem w rzeczywistości zamiast pracy na planie, Joey przyjmuje marną pracę w jednym z kasyn, słynącego z hazardu Las Vegas. Tymczasem Phoebe jest śmiertelnie obrażona na Rossa, nie może tylko przypomnieć sobie dlaczego. Kiedy zmęczony jej dziwnym zachowaniem Ross zmusza ją do przypomnienia sobie, czym tak bardzo wyprowadził ją z równowagi, okazuje się, że jego złe zachowanie jedynie jej się przyśniło. Rachel ma infekcję oka, ale udaje, że nic jej nie jest. W końcu Monika zabiera przyjaciółkę do lekarza, który przepisuje jej krople do oczu. Rachel, która panicznie boi się jakichkolwiek zabiegów przy jej oczach, nie używa jednak wskazanego przez specjalistę specyfiku. Ale tylko do czasu... Widząc, iż z własnej woli Rachel nie zakropli sobie lekarstwa do oczu, przyjaciele znajdują na nią inny sposób. Na wspólnie uzgodniony sygnał przytrzymują Rachel siłą i aplikują zapisane jej przez lekarza krople.
/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One With The Holiday Armadillo, sez. 7, odc. 10 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Ross przebiera się za Świątecznego Pancernika i, z pomocą Moniki, Chandlera i Joey'a, uczy Ben o święcie Chanukah. Phoebe martwi się, że Rachel woli mieszkać z Joey'em.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With All The Cheesecakes, sez. 7, odc. 11 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Chandler i Rachel zajadają się sernikiem, który miał być dla sąsiadów. Dawny chłopak Phoebe wpada na jedną noc ale Joey niemal rujnuje romans. Monica opracowuje plan zemsty podczas ślubu kuzynki.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One Where They're Up All Night, sez. 7, odc. 12 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica zasypia podczas seksu. Rachel kłóci się z Tagiem. Ross i Joey zostają uwięzieni na dachu.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One Where Rosita Dies, sez. 7, odc. 13 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Phoebe zbliża się z pracownicą biura ze skłonnościami samobójczymi. Rachel psuje ulubione krzesło Joey'a. Ukochane pamiątki Moniki z dzieciństwa zostają zniszczone.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One Where They All Turn Thirty, sez. 7, odc. 14 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Pod wpływem 30-tych urodzin Rachel, przyjaciele zaczynają wspominać swoje własne 30-stki.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With Joey's New Brain, sez. 7, odc. 15 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Postać Joey'a z opery mydlanej staje się coraz ważniejsza, ku niezadowoleniu głównej gwiazdy serialu. Phoebe i Rachel kłócą się, która z nich powinna zwrócić zagubiony telefon bardzo atrakcyjnemu mężczyźnie.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:20 Przyjaciele: The One That Could Have Been - Part 1, sez. 6, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Przyjaciele zastanawiają się, jak mogło potoczyć się ich życie. Wyobrażają sobie Rachel i Rossa jako pozbawione miłości małżeństwo, Monikę jako otyłą dziewicę, biednego Chandlera pracującego dla gwiazdy tv Joey'ego oraz Phoebe jako znerwicowaną maklerkę.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:50 Przyjaciele: The One That Could Have Been - Part 2, sez. 6, odc. 16 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Przyjaciele ciągną swoją fantazję: Ross proponuje żonie trójkąt ze koleżanką za co zostaje ukarany, Chandler i Monica wspólnie próbują przezwyciężyć samotność, Rachel poznaje prawdę o mężu, a Phoebe wymyka się ze szpitala.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:20 Przyjaciele: The One With The Unagi, sez. 6, odc. 17 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Chandler i Monica umawiają się, że dadzą sobie własnoręcznie zrobione prezenty z okazji sześciu miesięcy związku. Ross próbuje nauczyć Rachel i Phoebe sztuk walki. Joey zatrudnia sobowtóra.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:50 Przyjaciele: The One Where Ross Dates A Student, sez. 6, odc. 18 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Gdy ogień trawi mieszkanie Rachel i Phoebe, te muszą zdecydować, czy chcą zamieszkać z Joey'em czy z Moniką. Ross wpada w tarapaty przez umawianie się ze studentką. Chandler próbuje wspomóc karierę Joey'ego.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-03-23

06:30 Przyjaciele: The One With The Apothecary Table, sez. 6, odc. 11 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
07:00 Przyjaciele: The One With The Joke, sez. 6, odc. 12 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
07:30 Przyjaciele: The One With Rachel's Sister, sez. 6, odc. 13 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
08:00 Przyjaciele: The One Where Chandler Can't Cry, sez. 6, odc. 14 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
08:30 Przyjaciele: The One That Could Have Been - Part 1, sez. 6, odc. 15 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
09:00 Przyjaciele: The One That Could Have Been - Part 2, sez. 6, odc. 16 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
09:30 Przyjaciele: The One With The Unagi, sez. 6, odc. 17 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
10:00 Przyjaciele: The One Where Ross Dates A Student, sez. 6, odc. 18 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
10:30 Przyjaciele: The One With Joey's Fridge, sez. 6, odc. 19 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Ross martwi się, że jego dziewczyna i studentka zarazem jedzie na wakacje ze swoimi szalonymi przyjaciółmi. Rachel szuka partnera na bal. Lodówka Joey'ego odmawia posłuszeństwa.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
11:00 Przyjaciele: The One With Mac And C.H.E.E.S.E., sez. 6, odc. 20 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): W odcinku zmontowanym głównie z fragmentów serii Joey udaje się na przesłuchanie do dużej, telewizyjnej roli. Chandler nieomal wszystko psuje, zapominając o wiadomości telefonicznej.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
11:30 Przyjaciele: The One Where Ross Meets Elizabeth's Dad, sez. 6, odc. 21 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rossowi nie udaje się zaimponować ojcu swojej dziewczyny. Joey obraża robota, co okazuje się zagrażać jego roli. Phoebe pisze książkę o Monice i Chandlerze.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:00 Przyjaciele: The One Where Paul's The Man, sez. 6, odc. 22 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Ross i Elizabeth wybierają się na romantyczny weekend w chatce jej rodziny. Niespodziewanie pojawiają się tam Rachel i ojciec Elizabeth. Chandler udaje, że złości się na Monikę za wpisanie się na listę ślubną, choć potajemnie planuje oświadczyny.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One With The Ring, sez. 6, odc. 23 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One With The Proposal - Part 1, sez. 6, odc. 24 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One With The Proposal - Part 2, sez. 6, odc. 25 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:00 Przyjaciele: The One With Joey's Fridge, sez. 6, odc. 19 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With Mac And C.H.E.E.S.E., sez. 6, odc. 20 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One Where Ross Meets Elizabeth's Dad, sez. 6, odc. 21 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One Where Paul's The Man, sez. 6, odc. 22 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With The Ring, sez. 6, odc. 23 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-03-24

06:30 Przyjaciele: The One With Monica's Thunder, sez. 7, odc. 1 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
07:00 Przyjaciele: The One With Rachel's Book, sez. 7, odc. 2 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
07:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Cookies, sez. 7, odc. 3 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
08:00 Przyjaciele: The One With Rachel's Assistant, sez. 7, odc. 4 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
08:30 Przyjaciele: The One With The Engagement Picture, sez. 7, odc. 5 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
09:00 Przyjaciele: The One With The Nap Partners, sez. 7, odc. 6 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
09:30 Przyjaciele: The One With Ross's Library Bool, sez. 7, odc. 7 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
10:00 Przyjaciele: The One Where Chandler Doesn't Like Dogs, sez. 7, odc. 8 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
10:30 Przyjaciele: The One With All The Candy, sez. 7, odc. 9 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
11:00 Przyjaciele: The One With The Holiday Armadillo, sez. 7, odc. 10 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
11:30 Przyjaciele: The One With All The Cheesecakes, sez. 7, odc. 11 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:00 Przyjaciele: The One Where They're Up All Night, sez. 7, odc. 12 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One Where Rosita Dies, sez. 7, odc. 13 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One Where They All Turn Thirty, sez. 7, odc. 14 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One With Joey's New Brain, sez. 7, odc. 15 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:00 Przyjaciele: The One With The Proposal - Part 1, sez. 6, odc. 24 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With The Proposal - Part 2, sez. 6, odc. 25 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One With Monica's Thunder, sez. 7, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One With Rachel's Book, sez. 7, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With Phoebe's Cookies, sez. 7, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-03-25

09:55 Przyjaciele, odc. 22/24 Logo TVN 7
USA / serial komediowy
12:00 Przyjaciele: The One With The Holiday Armadillo, sez. 7, odc. 10 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One With All The Cheesecakes, sez. 7, odc. 11 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One Where They're Up All Night, sez. 7, odc. 12 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One Where Rosita Dies, sez. 7, odc. 13 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One Where They All Turn Thirty, sez. 7, odc. 14 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:30 Przyjaciele: The One With Joey's New Brain, sez. 7, odc. 15 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
17:50 Przyjaciele, odc. 23/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Z okazji pierwszej rocznicy ich pierwszej wspólnej randki Monika i Chandler postanawiają polecieć do Las Vegas i zrobić Joey’mu niespodziankę. Wszyscy przyjaciele wierzą bowiem, że Joey rzeczywiście pracuje w Las Vegas na planie filmu, w którym miał zagrać swoją pierwszą dużą rolę. Kiedy Monika i Chandler zdradzają swoje zamiary Phoebe, ona również postanawia jechać z nimi do Las Vegas. Wkrótce za jej namową do wspólnego wyjazdu obiecują przyłączyć się także Ross i Rachel. W trakcie podróży do Las Vegas Phoebe przez przypadek zdradza, że Monika jadła niedawno lunch ze swoim byłym narzeczonym, Richardem. Chandler, choć początkowo udaje, że nie jest tym faktem wzburzony, w rzeczywistości ma jej za złe, że próbowała to przed nim ukryć. Nieporozumienie kończy się wielka kłótnią, po której para rozstaje się w gniewie. Ostatecznie za namową Pheobe Monika postanawia przeprosić Chandlera za swoje zachowanie. Kiedy zmierza do jego pokoju, żeby się z nim pogodzić, znajduje jednak żeton i postanawia zagrać w ruletkę. Gra pochłania ją tak bardzo, że wkrótce zapomina, co zamierzała zrobić. Rachel i Ross, którzy z powodu pracy nie mogli tym samym samolotem polecieć z przyjaciółmi do Las Vegas, planują dołączyć do grupy dzień później. Jeszcze w Nowym Jorku Rachel, korzystając z okazji, że jest sama w domu, chodzi po mieszkaniu nago. Nie wie jednak, że ze swojego mieszkania, które mieści się dokładnie vis a vis, widzi ją Ross. Ross tymczasem jest przekonany, że Rachel czyni wobec niego niedwuznaczne propozycje i pośpiesznie udaje się do jej mieszkania, żeby oznajmić jej, iż jest gotowy skorzystać z jej zaproszenia. Podczas wspólnego lotu Rachel wielokrotnie nawiązuje do żenującego zachowania Rossa, świetnie się przy tym bawiąc. Ross nie pozostaje jej jednak dłużny i z równie dużym zaangażowaniem wymyśla złośliwości przeciwko Rachel.
/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One With The Truth About London, sez. 7, odc. 16 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Chandler dowiaduje się, z kim Monika naprawdę chciała uprawiać seks w noc, gdy zostali oni kochankami. Ross jest wściekły, gdy okazuje się, że Rachel nauczyła Bena robić psikusy.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With The Cheap Wedding Dress, sez. 7, odc. 17 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica walczy z inną kobietą o idealną suknie ślubną. Ross i Joey rywalizują o względy tej samej kobiety.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One With Joey's Award, sez. 7, odc. 18 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey panikuje na rozdaniu nagród oper mydlanych. Ross widzi Chandlera wychodzącego z klubu ze striptizem.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One With Ross And Monica's Cousin, sez. 7, odc. 19 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Śliczna kuzynka Moniki (Denise Richards) nieświadomie sieje zamęt wśród Chandlera i Rossa. Rachel i Phoebe na szybko organizują ślubne przyjęcie niespodziankę dla Moniki.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With Rachel's Big Kiss, sez. 7, odc. 20 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel odkrywa ekscytujący sekret swojej dawnej przyjaciółki z bractwa (Winona Ryder). Ross i Chandler walczą o ślubne smokingi.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With The Vows, sez. 7, odc. 21 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica i Chandler przygotowują swoje przysięgi a ich przyjaciele wspominają. Odcinek zawiera wiele fragmentów z poprzednich odcinków.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:20 Przyjaciele: The One With Rachel's Assistant, sez. 7, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:50 Przyjaciele: The One With The Engagement Picture, sez. 7, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:20 Przyjaciele: The One With The Nap Partners, sez. 7, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:50 Przyjaciele: The One With Ross's Library Bool, sez. 7, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-03-26

12:00 Przyjaciele: The One With The Truth About London, sez. 7, odc. 16 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One With The Cheap Wedding Dress, sez. 7, odc. 17 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One With Joey's Award, sez. 7, odc. 18 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One With Ross And Monica's Cousin, sez. 7, odc. 19 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One With Rachel's Big Kiss, sez. 7, odc. 20 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:30 Przyjaciele: The One With The Vows, sez. 7, odc. 21 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
17:50 Przyjaciele, odc. 24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Przyjaciele dalej bawią się w Las Vegas. Joey zapomina o filmie, w którym miał zagrać główną rolę, kiedy odkrywa w kasynie krupiera o identycznych dłoniach jak jego. Przekonany, że ten niezwykły zbieg okoliczności, może przynieść obu mężczyznom sławę i pieniądze, Joey próbuje nawiązać bliższy kontakt z krupierem. Niestety staje się tak dokuczliwy, że w końcu zostaje wyrzucony z kasyna. Tymczasem Rachel odkrywa, że Ross w samolocie, w czasie gdy ona spała, namalował flamastrem na jej twarzy wąsy i kozią bródkę. Niestety Ross, który sądził, że udało mu się wymyślić zabawny dowcip, nie zdawał sobie sprawy, że flamaster jest niezmywalny. Mając wyrzuty sumienia, mężczyzna postanawia zostać z Rachel w pokoju hotelowym, kiedy ta wstydzi się wyjść z pomalowaną twarzą na zewnątrz. W końcu, kiedy oboje mają dość przebywania w ciągłym zamknięciu, Ross zgadza się, żeby Rachel również i jemu pomalowała twarz flamastrem, po czym udekorowani podobnymi rysunkami i dobrze już wstawieni wychodzą z hotelu...
/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One With Chandler's Dad, sez. 7, odc. 22 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Chandler konfrontuje się ze swoim ojcem-przebierańcem (Kathleen Turner). Rachel wpada w tarapaty prowadząc Porsche Moniki.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With Chandler And Monica's Wedding - Part 1, sez. 7, odc. 23 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Cała rodzina zbiera się z okazji ślubu Moniki i Chandlera. Ten dopiero wtedy uświadamia sobie powagę wydarzenia. Joey dowiaduje się, że musi wybierać pomiędzy dużą rolą a obecnością na zaślubinach.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One With Chandler And Monica's Wedding - Part 2, sez. 7, odc. 24 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica pozostaje w błogiej nieświadomości wobec potencjalnej katastrofy, która może przydarzyć się jej ślubowi.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One After I Do, sez. 8, odc. 1 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Ślub Moniki i Chandlera traci na znaczeniu, gdy okazuje się, że Rachel jest w ciąży. Ross próbuje zaimponować pewnej samotnej kobiecie. Chandler nie radzi sobie na parkiecie. Joey próbuje przypodobać się ważnemu producentowi z Broadway'u.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With The Red Sweater, sez. 8, odc. 2 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica i Phoebe zastanawiają się, kto jest ojcem dziecka Rachel. Ta nie wie, czy powiadomić nieświadomego ojca. Joey myśli, że to Phoebe jest w ciąży. Ross i Chandler próbują zdobyć zdjęcia z hotelu, w którym odbyło się wesele.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One Where Rachel Tells, sez. 8, odc. 3 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Zdaje się, że wszyscy wiedzą, kim jest ojciec dziecka Rachel, poza nim samym Rossem. W końcu się dowiaduje, ale martwią go inne rzeczy, niż związek z Rachel. Phoebe i Joey kłamią, żeby dostać się do mieszkania Moniki i Chandlera.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:20 Przyjaciele: The One Where Chandler Doesn't Like Dogs, sez. 7, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:50 Przyjaciele: The One With All The Candy, sez. 7, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:20 Przyjaciele: The One With The Holiday Armadillo, sez. 7, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:50 Przyjaciele: The One With All The Cheesecakes, sez. 7, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-03-27

12:00 Przyjaciele: The One With Chandler's Dad, sez. 7, odc. 22 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One With Chandler And Monica's Wedding - Part 1, sez. 7, odc. 23 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One With Chandler And Monica's Wedding - Part 2, sez. 7, odc. 24 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One After I Do, sez. 8, odc. 1 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One With The Red Sweater, sez. 8, odc. 2 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:30 Przyjaciele: The One Where Rachel Tells, sez. 8, odc. 3 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
17:50 Przyjaciele, odc. 1/25 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Po powrocie z Las Vegas do Nowego Jorku, Chandler i Monica odkrywają, że oboje nie są do końca przekonani czy rzeczywiście powinni wziąć ślub. W końcu ustalają, że na razie jedynie zamieszkają razem, co i tak jest bardzo dużym krokiem na przód. Tymczasem Ross okłamuje Rachel, twierdząc iż anulował ich małżeństwo.
/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One With The Videotape, sez. 8, odc. 4 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Ross i Rachel próbują wytłumaczyć przyjaciołom, jak wylądowali w łóżku. Rozmowa szybko zamienia się w awanturę pomiędzy nimi. Ross twierdzi, że nagrał to spotkanie. Monica i Chandler wracają z miesiąca miodowego. Czeka ich niemiła niespodzianka.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With Rachel's Date, sez. 8, odc. 5 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Ross jest przerażony, że Rachel umawia się na randkę z przystojnym aktorem, Kashem, będąc z nim w ciąży. Phoebe wpada w oko uroczemu ale niezdarnemu kucharzowi. Chandler sabotuje awans swojego dziwnego kolegi, który od lat myli jego imię.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One With The Halloween Party, sez. 8, odc. 6 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Na przyjęciu halloweenowym Moniki, Phoebe poznaje narzeczonego swojej siostry bliźniaczki. Eric (Sean Penn) wpada jej w oko. Monica przebiera się za kobietę-kota chcąc pokonać Phoebe w kostiumie superbohaterki.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One With The Stain, sez. 8, odc. 7 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rossowi nie podoba się, że Rachel chce znaleźć własne mieszkanie. Joey również próbuje przekonać ją, by została z nim. Phoebe odbija siostrze narzeczonego, Erica (Sean Penn). Monica podejrzewa gosposię o kradzież.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With The Stripper, sez. 8, odc. 8 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel przyznaje się ojcu, że jest w ciąży z Rossem. Ojciec nachodzi Rossa w jego mieszkaniu, akurat, gdy jest u niego jego dziewczyna, Mona. Monica żałuje, że zabroniła Chandlerowi prawdziwego wieczoru kawalerskiego. Zamawia mu tancerkę.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With The Rumor, sez. 8, odc. 9 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): W odcinku z okazji Święta Dziękczynienia, pojawia się Brad Pitt grający Willa - dawnego, grubego przyjaciela Moniki ze szkoły. Chandler i Phoebe zrobią wszystko, żeby nie pomagać Monice w kuchni. Joey podejmuje wyzwanie.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:20 Przyjaciele: The One Where They're Up All Night, sez. 7, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:50 Przyjaciele: The One Where Rosita Dies, sez. 7, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:20 Przyjaciele: The One Where They All Turn Thirty, sez. 7, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:50 Przyjaciele: The One With Joey's New Brain, sez. 7, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-03-28

12:00 Przyjaciele: The One With The Videotape, sez. 8, odc. 4 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One With Rachel's Date, sez. 8, odc. 5 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One With The Halloween Party, sez. 8, odc. 6 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One With The Stain, sez. 8, odc. 7 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One With The Stripper, sez. 8, odc. 8 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:30 Przyjaciele: The One With The Rumor, sez. 8, odc. 9 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
17:50 Przyjaciele, odc. 2/25 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Joey nie potrafi pogodzić się z myślą, że Chandler zamierza wyprowadzić się z ich apartamentu i zamieszkać z Moniką. Tymczasem Rachel wydaje się w ogóle niewzruszona faktem, że w związku z przeprowadzką Chandlera będzie musiała wyprowadzić się z mieszkania Moniki. Obojętność przyjaciółki bardzo dziwi Monikę, która nie może zrozumieć, czemu Rachel nie jest przykro, że już wkrótce nie będą razem mieszkać. W końcu Rachel przyznaje, że tak naprawdę nie wierzy w to, iż Monika i Chandler rzeczywiście zamieszkają razem. Kiedy Monika zapewnia Rachel, że sprawa jest już postanowiona i nic w tej kwestii już się nie zmieni, Rachel jest niepocieszona. Phoebe odkrywa, że Ross wcale nie anulował swojego małżeństwa z Rachel. Przyjaciółka uważa, że powinien szybko dokonać unieważnienia, a jeśli nie chce tego zrobić, to oznacza to, że ciągle jest zakochany w Rachel. Ross próbuje zaprzeczać, ale czym bardziej się wypiera, tym bardziej wydaje się, że Pheobe może mieć rację.
/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One With Monica's Boots, sez. 8, odc. 10 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Chandler jest zły na Monikę za kupno bardzo drogich butów. Okazują się niewygodne, ale Monica nie chce się do tego przyznać przed mężem. Phoebe dowiaduje się, że syn Rossa chodzi do szkoły z synem Stinga i chce zdobyć bilety na koncert.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With Ross's Step Forward, sez. 8, odc. 11 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Ross robi się nerwowy, gdy Mona chce stworzyć kartkę świąteczną, na której będzie ich zdjęcie. Rachel czuje burzę hormonów i rozgląda się za potencjalnym partnerem. Chandler i Monica muszą poradzić sobie z rozwodzącym się szefem Chandlera.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One Where Joey Dates Rachel, sez. 8, odc. 12 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Między Rachel i Joey'em niespodziewanie zaczyna iskrzyć. Dumny Chandler pobija rekord Moniki w Pac Mana. Okazuje się jednak, że Phoebe jest lepsza. Ross musi zakrzywić czasoprzestrzeń, żeby zdążyć do swojej nowej, prestiżowej pracy.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One Where Chandler Takes A Bath, sez. 8, odc. 13 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey próbuje ukryć swoje uczucie do Rachel, co Monica błędnie bierze za uczucie do Phoebe. Zdradza Phoebe swoje podejrzenia, co prowadzi do prawdziwego chaosu. Monica namawia Chandlera na kąpiel. Ross i Rachel nie chcą znać płci dziecka.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With The Secret Closet, sez. 8, odc. 14 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey zabiera Rachel do szpitala, gdy ta nie czuje się dobrze. Zauważa, że to bardzo smuci Rossa. Joey próbuje go jakoś pocieszyć. Chandler ma obsesję na punkcie tajemnej szafy Moniki. Monica zgadza się na masaż u Phoebe.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With The Birthing Video, sez. 8, odc. 15 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica szykuje dla Chandlera wyjątkowe Walentynki. Ten jednak myli kasety i przypadkowo ogląda taśmę Rachel z przygotowaniem do porodu. Ross nie umie powiedzieć Monie, że Rachel u niego zamieszkała. Phoebe próbuje pocieszyć smutnego Joey'a.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:20 Przyjaciele: The One With The Truth About London, sez. 7, odc. 16 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:50 Przyjaciele: The One With The Cheap Wedding Dress, sez. 7, odc. 17 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:20 Przyjaciele: The One With Joey's Award, sez. 7, odc. 18 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:50 Przyjaciele: The One With Ross And Monica's Cousin, sez. 7, odc. 19 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-03-29

12:00 Przyjaciele: The One With Monica's Boots, sez. 8, odc. 10 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One With Ross's Step Forward, sez. 8, odc. 11 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One Where Joey Dates Rachel, sez. 8, odc. 12 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One Where Chandler Takes A Bath, sez. 8, odc. 13 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One With The Secret Closet, sez. 8, odc. 14 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:30 Przyjaciele: The One With The Birthing Video, sez. 8, odc. 15 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
17:50 Przyjaciele, odc. 3/25 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W związku z przeprowadzką Chandlera, Rachel próbuje znaleźć sobie nowe mieszkanie. Niestety poszukiwania nie są zbyt owocne. Phoebe, która podejrzewa, że Ross nadal kocha Rachel, prosi go, żeby nie podejmował żadnych nieprzemyślanych kroków w związku z jej osobą. Tym bardziej, że Rachel nie zależy na nim aż tak bardzo, jak jemu na niej. Ross działa jednak impulsywnie i proponuje Rachel, by wprowadziła się do niego, skoro nie ma gdzie mieszkać. Rachel, nie będąc świadoma jakie Ross ma intencje, przyjmuje jego propozycję.
/ USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One Where Joey Tells Rachel, sez. 8, odc. 16 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Zdołowany Joey przyznaje się Rossowi do swoich uczuć do Rachel. Zgodnie postanawiają, że powinien wyznać jej prawdę. Chandlera martwi nowy, przystojny chłopak Phoebe, którego niebezpiecznie dużo łączy z Moniką.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With The Tea Leaves, sez. 8, odc. 17 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey unika Rachel. Ta postanawia uratować ich przyjaźń kłamiąc na temat dziecka. Phoebe wróży sobie z fusów. Wróżba niebawem się spełnia - Phoebe poznaje Parkera (Alec Baldwin). Ross próbuje odzyskać koszulę, którą zostawił u swojej byłej.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One In Massapequa, sez. 8, odc. 18 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monikę zatyka podczas wygłaszania toastu na przyjęciu z okazji 35-tej rocznicy ślubu rodziców. Rodzice proszą, żeby Ross i Rachel udawali małżeństwo w celu uniknięcia skandalu. Nowy chłopak Phoebe, Parker, doprowadza ludzi do szału.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One With Joey's Interview, sez. 8, odc. 19 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey jest teraz gwiazdą opery mydlanej "Dni naszego życia". Dostaje propozycje wywiadu, ale nie chce się zgodzić, bo raz już palnął coś w wywiadzie, co odebrało mu rolę. Przyjaciele namawiają go i wspominają jego dawną niedyskrecję.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With The Baby Shower, sez. 8, odc. 20 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel panikuje na swoim przyjęciu, gdy uświadamia sobie, jak bardzo nie jest gotowa zająć się niemowlęciem. Ku niezadowoleniu Rossa, prosi swoją matkę, Sandrę (Marlo Thomas), by z nimi zamieszkała. Chandler i Ross pomagają Joey'mu.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With The Cooking Class, sez. 8, odc. 21 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica dostaje złą recenzję swojej kuchni. Postanawia spotkać się z recenzentem i namówić go do zmiany zdania. Rachel denerwuje się, gdy młoda sprzedawczyni zaczyna podrywać Rossa. Chandler denerwuje się ważną rozmową kwalifikacyjną.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:20 Przyjaciele: The One With Rachel's Big Kiss, sez. 7, odc. 20 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:50 Przyjaciele: The One With The Vows, sez. 7, odc. 21 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:20 Przyjaciele: The One With Chandler's Dad, sez. 7, odc. 22 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:50 Przyjaciele: The One With Chandler And Monica's Wedding - Part 1, sez. 7, odc. 23 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-03-30

06:30 Przyjaciele: The One With The Truth About London, sez. 7, odc. 16 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
07:00 Przyjaciele: The One With The Cheap Wedding Dress, sez. 7, odc. 17 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
07:30 Przyjaciele: The One With Joey's Award, sez. 7, odc. 18 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
08:00 Przyjaciele: The One With Ross And Monica's Cousin, sez. 7, odc. 19 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
08:30 Przyjaciele: The One With Rachel's Big Kiss, sez. 7, odc. 20 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
09:00 Przyjaciele: The One With The Vows, sez. 7, odc. 21 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
09:30 Przyjaciele: The One With Chandler's Dad, sez. 7, odc. 22 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
10:00 Przyjaciele: The One With Chandler And Monica's Wedding - Part 1, sez. 7, odc. 23 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
10:30 Przyjaciele: The One With Chandler And Monica's Wedding - Part 2, sez. 7, odc. 24 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
11:00 Przyjaciele: The One After I Do, sez. 8, odc. 1 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
11:30 Przyjaciele: The One With The Red Sweater, sez. 8, odc. 2 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:00 Przyjaciele: The One Where Rachel Tells, sez. 8, odc. 3 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One With The Videotape, sez. 8, odc. 4 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One With Rachel's Date, sez. 8, odc. 5 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One With The Halloween Party, sez. 8, odc. 6 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:05 Przyjaciele, odc. 2/25 Logo TVN 7
USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One With Chandler And Monica's Wedding - Part 2, sez. 7, odc. 24 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One After I Do, sez. 8, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One With The Red Sweater, sez. 8, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One Where Rachel Tells, sez. 8, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With The Videotape, sez. 8, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-03-31

06:30 Przyjaciele: The One With The Stain, sez. 8, odc. 7 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
07:00 Przyjaciele: The One With The Stripper, sez. 8, odc. 8 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
07:30 Przyjaciele: The One With The Rumor, sez. 8, odc. 9 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
08:00 Przyjaciele: The One With Monica's Boots, sez. 8, odc. 10 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
08:30 Przyjaciele: The One With Ross's Step Forward, sez. 8, odc. 11 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
09:00 Przyjaciele: The One Where Joey Dates Rachel, sez. 8, odc. 12 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
09:30 Przyjaciele: The One Where Chandler Takes A Bath, sez. 8, odc. 13 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
10:00 Przyjaciele: The One With The Secret Closet, sez. 8, odc. 14 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
10:30 Przyjaciele: The One With The Birthing Video, sez. 8, odc. 15 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
11:00 Przyjaciele: The One Where Joey Tells Rachel, sez. 8, odc. 16 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
11:30 Przyjaciele: The One With The Tea Leaves, sez. 8, odc. 17 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:00 Przyjaciele: The One In Massapequa, sez. 8, odc. 18 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One With Joey's Interview, sez. 8, odc. 19 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One With The Baby Shower, sez. 8, odc. 20 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One With The Cooking Class, sez. 8, odc. 21 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:00 Przyjaciele: The One With Rachel's Date, sez. 8, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With The Halloween Party, sez. 8, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One With The Stain, sez. 8, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One With The Stripper, sez. 8, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
Samo centrum Nowego Jorku, przytulna kawiarnia „Central Perk” oraz przemoczona panna młoda, która rozbieganym wzrokiem szuka najlepszej przyjaciółki z czasów licealnych - tak zaczyna się pierwszy odcinek serialu „Przyjaciele”. Panna młoda ma na imię Rachel Green i właśnie zostawiła przed ołtarzem pewnego niezbyt sympatycznego ortodontę. Pod wpływem impulsu postanowiła poszukać schronienia rady u Moniki Geller, kiedyś najbliższej przyjaciółki, z którą jednak od dawna nie miała kontaktu. Monika i jej przyjaciele - Phoebe, Chandler, Joey i wciąż zakochany w Rachel brat Moniki, Ross - przygarniają niedoszłą pannę młodą. Z ich pomocą Rachel stawia pierwsze kroki w dorosłym, w pełni niezależnym i samodzielnym życiu. Cała szóstka stanie się sobie niezwykle bliska, a dzięki wzajemnemu wsparciu wspólnie dorośnie.

„Przyjaciele” to kultowy serial amerykański, który pokazuje dekadę z życia szóstki nowojorczyków. Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler i Ross kłócą się i godzą, przeżywają wzloty i upadki, narodziny dzieci, śluby i rozwody, sukcesy i załamania w życiu zawodowym. Zawsze jednak mogą na siebie liczyć. Serial „Przyjaciele” stał się fenomenem, przyciągając dowcipnymi dialogami i ciekawymi historiami. Liczne grono fanów „Przyjaciół” odnajduje analogie do serialu w życiu codziennym czy też cytuje serial niemalże na każdym kroku.

Dla odtwórców głównych ról serial stał się trampoliną do sukcesu. Największy osiągnęła Jennifer Aniston, która trafiła do filmu jeszcze grając Rachel i która nie mogła narzekać na brak propozycji po zakończeniu produkcji. Pozostali aktorzy - Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer - mogą z kolei pochwalić się ciekawymi rolami w telewizji. „Przyjaciele” to również cała plejada hollywoodzkich gwiazd w niezwykle ciekawych epizodach.

Emisja w stacjach

Przyjaciele można obejrzeć w:

Emisje w: Comedy Central, Comedy Central Family, TVN 7

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info