Reklama

Przyjaciele godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Przyjaciele

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Przyjaciele będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-05-27

09:55 Przyjaciele, odc. 18/25 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Kiedy Rachel i Phoebe są na mieście w ich mieszkaniu wybucha pożar. W wyniku ognia cały apartament zostaje doszczętnie zniszczony, przez co dziewczyny są zmuszone zamieszkać na jakiś czas w innym miejscu. Z pomocą przyjaciółkom przychodzą Monika i Joey, którzy proponują ulokować po jednej z nich u siebie. Kiedy jeden ze strażaków sugeruje, że pożar w mieszkaniu spowodowały świece używane przez Pheobe, Rachel wymusza na przyjaciółce zgodę, żeby to ona zamieszkała u Joey’a, podczas gdy Rachel zatrzyma się w wygodnym mieszkanku Moniki. Wkrótce jednak okazuje się, że to nie świece, a elektryczna prostownica do włosów, której używa Rachel, spowodowała pożar. Rachel jest więc zmuszona zamienić się z Phoebe na lokale. Po kilku dniach Phoebe żałuje jednak swojej wyprowadzki od Joey’ego, u którego miała święty spokój. Zmęczona nadmierną pedantycznością Moniki, Pheobe chce ponownie zamienić się z Rachel. Rachel jednak jest zachwycona swobodą, jaka panuje w mieszkaniu Joey’ego i nie zamierza już więcej się przenosić.
/ USA / serial komediowy
11:30 Przyjaciele: The One Where Rachel Has A Baby - Part 1, sez. 8, odc. 23 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): W godzinnym odcinku finałowym, Rachel wciąż czeka na poród. Towarzyszy jej zdenerwowany Ross. Monica i Chandler zainspirowani perspektywą posiadania dziecka, szukają sobie zacisznego pokoju w szpitalu. Phoebe wpada w oko przystojny pacjent.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
Reklama
12:00 Przyjaciele: The One Where Rachel Has A Baby - Part 2, sez. 8, odc. 24 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel wciąż czeka na poród. Joey przedstawia Cliffa Phoebe. Monica i Chandler znajdują w końcu ustronne miejsce na miłość. W końcu Rachel rodzi śliczną dziewczynkę. Ross całuje Rachel. W szpitalu pojawia się matka Moniki i była Chandlera.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One Where No One Proposes, sez. 9, odc. 1 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Przez pewne nieporozumienie Rachel ma poślubić Joey'ego zamiast z Rossa, choć to Rossowi niedawno urodziła dziecko. Phoebe rozmawia z Rachel i mylnie zakłada, że to Ross się oświadczył. Rachel nie radzi sobie z niemowlęciem.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One Where Emma Cries, sez. 9, odc. 2 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey próbuje zasłużyć na przebaczenie Rossa po tym, jak przez pomyłkę oświadczył się Rachel. Wykończona Rachel próbuje wszystkiego, aby uspokoić bez przerwy płaczącą Emmę.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One With The Pediatrician, sez. 9, odc. 3 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel zamęcza lekarza Emmy, przez co ten odmawia dalszego jej prowadzenia. Rachel prosi o pomoc Rossa, ale to tylko komplikuje sytuację. Chandler myśli o wyprowadzce za nową pracą, ale martwi się, jak zniesie to Monica.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One With The Sharks, sez. 9, odc. 4 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Phoebe boi się stracić chłopaka, Mike'a (Paul Rudd), a uszczypliwe komentarze Rossa nie pomagają jej budować pewności siebie. Chandlera odwiedza Monica. Joey złości się, że jego randka nie pamięta ich poprzedniego, gorącego spotkania.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:00 Przyjaciele: The One With Phoebe's Birthday Dinner, sez. 9, odc. 5 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Phoebe i Joey czekają na przyjaciół w modnej restauracji, w której zorganizowali urodziny Phoebe. Wszyscy spóźniają się z jakichś powodów, co denerwuje głodnych Phoebe i Joey'ego.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
Reklama
18:30 Przyjaciele: The One With The Manny, sez. 9, odc. 6 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): W 200. odcinku serialu nagrodzonego Emmy: Ross jest zazdrosny o nową, męską opiekunkę dla Emmy. Phoebe staje przed ciężkim wyborem. Chandler czuje się zagrożony przez współpracownika Moniki, którego poczucie humoru przewyższa jego własne.
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
19:05 Przyjaciele: The One With Ross's Inappropriate Song, sez. 9, odc. 7 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Dawny rywal Chandlera sprzedaje mieszkanie. Chandler namawia Joey'ego, żeby się tam włamali. Znajdują tam kasetę, na której może być film z Moniką. Ross odkrywa sposób na uśpienie Emmy. Phoebe nie udaje się zaimponować rodzicom chłopaka.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:35 Przyjaciele: The One With Rachel's Other Sister, sez. 9, odc. 8 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Dzień przed Świętem Dziękczynienia siostra Rachel, Amy (Christina Applegate), rujnuje świąteczną kolację przyjaciół. Amy i Chandler czują się urażeni, bo Rachel i Ross nie widzą w nich opiekunów dla Emmy w razie ich śmierci.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:05 Przyjaciele: The One With Rachel's Phone Number, sez. 9, odc. 9 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel i Phoebe wychodzą razem na miasto. Ross i Mike, chłopak Phoebe, zostają razem, żeby opiekować się Emmą. Chandler przyjeżdża do Nowego Jorku odwiedzić Monikę, ale musi ukrywać się przed Joeyem, któremu odmówił pójścia na mecz.
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With Christmas In Tulsa, sez. 9, odc. 10 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Chandler musi zostać w Tulsie na święta Bożego Narodzenia przez ważny projekt w pracy. Monica wyobraża sobie najgorsze - Chandlera pracującego ze piękną koleżanką, Wendy (Selma Blair). Chandler wspomina poprzednie święta z przyjaciółmi.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:00 Przyjaciele: The One With The Tea Leaves, sez. 8, odc. 17 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Joey unika Rachel. Ta postanawia uratować ich przyjaźń kłamiąc na temat dziecka. Phoebe wróży sobie z fusów. Wróżba niebawem się spełnia - Phoebe poznaje Parkera (Alec Baldwin). Ross próbuje odzyskać koszulę, którą zostawił u swojej byłej.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:30 Przyjaciele: The One In Massapequa, sez. 8, odc. 18 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Monikę zatyka podczas wygłaszania toastu na przyjęciu z okazji 35-tej rocznicy ślubu rodziców. Rodzice proszą, żeby Ross i Rachel udawali małżeństwo w celu uniknięcia skandalu. Nowy chłopak Phoebe, Parker, doprowadza ludzi do szału.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
Reklama
22:00 Przyjaciele: The One With Joey's Interview, sez. 8, odc. 19 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Joey jest teraz gwiazdą opery mydlanej "Dni naszego życia". Dostaje propozycje wywiadu, ale nie chce się zgodzić, bo raz już palnął coś w wywiadzie, co odebrało mu rolę. Przyjaciele namawiają go i wspominają jego dawną niedyskrecję.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:30 Przyjaciele: The One With The Baby Shower, sez. 8, odc. 20 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Rachel panikuje na swoim przyjęciu, gdy uświadamia sobie, jak bardzo nie jest gotowa zająć się niemowlęciem. Ku niezadowoleniu Rossa, prosi swoją matkę, Sandrę (Marlo Thomas), by z nimi zamieszkała. Chandler i Ross pomagają Joey'mu.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-05-28

11:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Birthday Dinner, sez. 9, odc. 5 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:00 Przyjaciele: The One With The Manny, sez. 9, odc. 6 Logo Comedy Central
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
12:35 Przyjaciele: The One With Ross's Inappropriate Song, sez. 9, odc. 7 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:05 Przyjaciele: The One With Rachel's Other Sister, sez. 9, odc. 8 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:35 Przyjaciele: The One With Rachel's Phone Number, sez. 9, odc. 9 Logo Comedy Central
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One With Christmas In Tulsa, sez. 9, odc. 10 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:00 Przyjaciele: The One Where Rachel Goes Back To Work, sez. 9, odc. 11 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel wpada do pracy, żeby pochwalić się Emmą. Poznaje swojego zastępcę na czas urlopu macierzyńskiego, przystojnego Gavina (Dermot Mulroney). Joey załatwia Phoebe fuchę statystki. Monica pragnie założyć rodzinę.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Rats, sez. 9, odc. 12 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel złości się, gdy dowiaduje się, że jej rywal z pracy zostaje zaproszony na jej urodziny. Ross stara się trzymać Joey'ego z dala od ślicznej opiekunki do dziecka, Molly. Phoebe namawia swojego chłopaka, żeby pomógł jej ze szczurami.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One Where Monica Sings, sez. 9, odc. 13 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel próbuje zapanować nad uczuciami do przystojnego współpracownika, Gavina. Ross prosi Chandlera o pomoc w umówieniu go na randkę, aby wzbudzić zazdrość Rachel. Phoebe zabiera Monikę na karaoke, a Joey woskuje brwi.
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
19:35 Przyjaciele: The One With The Blind Dates, sez. 9, odc. 14 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey i Phoebe umawiają Rossa i Rachel na okropne randki, aby przekonać ich, że powinni do siebie wrócić. Monica i Chandler opiekują się Emmą. Nie mogą przez to zająć się staraniem o własne dziecko, bo Emma płacze, gdy tylko ją zostawiają.
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With The Mugging, sez. 9, odc. 15 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey wymyśla niezwykłą metodę aktorską, żeby zaimponować znajomemu aktorowi, Leonardowi (Jeff Goldblum). Ross odkrywa przerażający fakt ze swojego dzieciństwa. Chandler idzie na staż do firmy obuwniczej. Czuje się tam staro.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With The Boob Job, sez. 9, odc. 16 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Phoebe proponuje Mike'owi, żeby zamieszkali razem. Ale ten poziom zażyłości może spowodować kłopoty w ich związku. Chandler i Monica proszą Joey'ego o pożyczę, ale każde na własną rękę. Rachel próbuje stworzyć mieszkanie bezpieczne dla dziecka.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:00 Przyjaciele: The One With The Cooking Class, sez. 8, odc. 21 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Monica dostaje złą recenzję swojej kuchni. Postanawia spotkać się z recenzentem i namówić go do zmiany zdania. Rachel denerwuje się, gdy młoda sprzedawczyni zaczyna podrywać Rossa. Chandler denerwuje się ważną rozmową kwalifikacyjną.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:30 Przyjaciele: The One Where Rachel Is Late, sez. 8, odc. 22 Logo Comedy Central Family
Opis (streszczenie): Termin porodu Rachel dawno minął. Rachel robi wszystko, żeby go wywołać. Monica i Phoebe zakładają się o datę porodu. Joey może zabrać tylko jedną osobę na premierę swojego filmu. Wybiera Chandlera. Wkrótce bardzo tego żałuje.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:00 Przyjaciele: The One Where Rachel Has A Baby - Part 1, sez. 8, odc. 23 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:30 Przyjaciele: The One Where Rachel Has A Baby - Part 2, sez. 8, odc. 24 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-05-29

11:30 Przyjaciele: The One Where Rachel Goes Back To Work, sez. 9, odc. 11 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:00 Przyjaciele: The One With Phoebe's Rats, sez. 9, odc. 12 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One Where Monica Sings, sez. 9, odc. 13 Logo Comedy Central
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
13:05 Przyjaciele: The One With The Blind Dates, sez. 9, odc. 14 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:35 Przyjaciele: The One With The Mugging, sez. 9, odc. 15 Logo Comedy Central
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One With The Boob Job, sez. 9, odc. 16 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:00 Przyjaciele: The One With The Memorial Service, sez. 9, odc. 17 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Chandler i Ross wszczynają internetową wojnę przez zdjęcia z albumów szkolnych. Phoebe prosi Monikę, żeby pomogła jej wytrwać w postanowieniu odcięcia się od byłego chłopaka.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With The Lottery, sez. 9, odc. 18 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Przyjaciele grupowo kupują losy na loterię, mając nadzieję na zgarnięcie całej puli. Okazuje się, że loteria wprowadza wiele zamieszania w grupie. Chandler czeka na decyzję firmy w sprawie przyszłości. Ross chce nauczyć Emmę słowa "mama".
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One With Rachel's Dream, sez. 9, odc. 19 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey musi zagrać zakochanego, więc ćwiczy z Rachel. Chandler planuje romantyczny wyjazd, ale Monica nie ma na niego czasu, więc w końcu jedzie z Rossem. Monica musi znaleźć sposób, żeby zabronić Phoebe muzykowania przed jej restauracją.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One With The Soap Opera Party, sez. 9, odc. 20 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Ross jest podekscytowany, gdy poznaje koleżankę po fachu, Charlie (Aisha Tyler). Zabiera ją na imprezę na dachu organizowaną przez Joey'ego, na której pojawiają się wszyscy aktorzy z jego serialu. Rachel i Monica wygłupiają się.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With The Fertility Test, sez. 9, odc. 21 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Ross cierpi, bo piękna badaczka, Charlie, spotyka się z Joey'em, zamiast z nim. Mimo wszystko, stara się pomóc kumplowi zrobić na niej wrażenie. Chandler i Monica udają się do kliniki badania płodności. Rachel i Phoebe kłócą się.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With The Donor, sez. 9, odc. 22 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica i Chandler są rozczarowani wiadomością, że nie mogą począć dziecka naturalną drogą. Gdy Chandler przyprowadza do domu swojego współpracownika, mimowolnie zaczynają sprawdzać, czy mógłby być dawcą spermy. Rachel zwierza się Phoebe.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:00 Przyjaciele: The One Where No One Proposes, sez. 9, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:30 Przyjaciele: The One Where Emma Cries, sez. 9, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:00 Przyjaciele: The One With The Pediatrician, sez. 9, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:30 Przyjaciele: The One With The Sharks, sez. 9, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-05-30

11:30 Przyjaciele: The One With The Memorial Service, sez. 9, odc. 17 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:00 Przyjaciele: The One With The Lottery, sez. 9, odc. 18 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One With Rachel's Dream, sez. 9, odc. 19 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One With The Soap Opera Party, sez. 9, odc. 20 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One With The Fertility Test, sez. 9, odc. 21 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One With The Donor, sez. 9, odc. 22 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:00 Przyjaciele: The One In Barbados - Part 1, sez. 9, odc. 23 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Ross cieszy się z zaproszenia na zjazd paleontologów na Barbadosie, na który może zabrać wszystkich przyjaciół. Ale sytuacja na wyspie komplikuje się - Chandler kasuje tekst Rossa, Ross zbliża się z Charlie, a Phoebe nagle odwiedza Mike.
Czas trwania: 60min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One After Joey And Rachel Kiss, sez. 10, odc. 1 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Przyjaciele wciąż są na wyspie. Ross i Charlie zbliżają się, więc Ross postanawia przyznać się Joey'owi. Joey z kolei zbliża się z Rachel, ale nie ma odwagi przyznać się Rossowi. Monica szaleje, a Chadler ma z niej niezły ubaw.
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
19:35 Przyjaciele: The One Where Ross Is Fine, sez. 10, odc. 2 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel, Joey i Charlie uczestniczą w krępującej kolacji u Rossa. Ross zdaje się wariować. Monica i Chandler odwiedzają parę, która adoptowała dziecko. Do Phoebe przyjeżdża brat, któremu Phoebe urodziła trojaczki, jako surogatka.
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With Ross's Tan, sez. 10, odc. 3 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey i Rachel mają się pierwszy raz kochać, ale wieczór nie rozwija się po ich myśli. Zastanawiają się, jak Monica i Chandler przeszli z przyjaźni do miłości. Denerwująca przyjaciółka Moniki i Phoebe odwiedza je. Ross idzie na solarium.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With The Cake, sez. 10, odc. 4 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Emma świętuje pierwsze urodziny. Rachel namawia Chandlera i Monikę, żeby poczekali z wyjazdem na upragnione wakacje. Dziecko zasypia, a tort urodzinowy okazuje się niewypałem. Ross każe Joey'owi pilnować gości, a sam jedzie po nowy tort.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:00 Przyjaciele: The One With Phoebe's Birthday Dinner, sez. 9, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:30 Przyjaciele: The One With The Manny, sez. 9, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
22:05 Przyjaciele: The One With Ross's Inappropriate Song, sez. 9, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia
22:30 Przyjaciele: The One With Rachel's Other Sister, sez. 9, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-05-31

11:30 Przyjaciele: The One In Barbados - Part 1, sez. 9, odc. 23 Logo Comedy Central
Czas trwania: 60min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One After Joey And Rachel Kiss, sez. 10, odc. 1 Logo Comedy Central
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
13:05 Przyjaciele: The One Where Ross Is Fine, sez. 10, odc. 2 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:35 Przyjaciele: The One With Ross's Tan, sez. 10, odc. 3 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:05 Przyjaciele: The One With The Cake, sez. 10, odc. 4 Logo Comedy Central
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia
18:00 Przyjaciele: The One Where Rachel's Sister Babysits, sez. 10, odc. 5 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel zgadza się, by jej nieodpowiedzialna, młodsza siostra, Amy (Christina Applegate), zaopiekowała się Emmą. Rossowi pomysł się nie podoba. Phoebe psuje niespodziankę Mike'a. Monica i Chandler proszą Joey'ego o rekomendację.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:25 Przyjaciele, odc. 19/25 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Rachel otrzymuje zaproszenie na ekskluzywny bal charytatywny i poszukuje towarzysza na ten wieczór. Chandler i Monica proponują, żeby Rachel zabrała ze sobą kolegę z pracy Chandlera, Phoebe natomiast chce, aby przyjaciółka umówiła się z jednym z jej klientów, który przychodzi do niej na masaż. Rywalizacja między Pheobe oraz Moniką i Chandlerem o to, z kim powinna spotkać się Rachel, przybiera tak ostry wymiar, że w końcu Rachel postanawia zaprosić na bal Joey’ego. Tymczasem Joey, który zauważył, że jego lodówka właśnie się popsuła, próbuje obciążyć kosztami za jej naprawę swoją tymczasową współlokatorkę, Rachel. Kiedy to nies kutkuje, zwraca się o pieniądze na naprawę do wcześniejszego lokatora, Chandlera. Kiedy i on odmawia, Joey szuka innych sposobów na zdobycie gotówki.
/ USA / serial komediowy
18:30 Przyjaciele: The One With Ross's Grant, sez. 10, odc. 6 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Zazdrosny były chłopak Charlie proponuje Rossowi grant w zamian za zerwanie z nią. Phoebe próbuje dać przyjaciółkom wyjątkowo paskudny obraz, który namalowała. Chandler okłamuje Joey'ego, za co ten się obraża.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One With The Home Study, sez. 10, odc. 7 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica i Chandler denerwują się wizytą pracownicy agencji adopcyjnej. Phoebe planuje skromny ślub z Mikiem. Ross próbuje oswoić lęk Rachel przed huśtawkami, aby móc zabrać Emmę na plac zabaw.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One With The Late Thanksgiving, sez. 10, odc. 8 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica przygotowuje wystawną kolację z okazji Święta Dziękczynienia. Złości się, gdy wszyscy się spóźniają. Ross i Joey idą na mecz hokejowy, a Rachel i Phoebe zabierają Emmę na konkurs dziecięcych piękności.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With The Birth Mother, sez. 10, odc. 9 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica i Chandler jadą do Teksasu, żeby poznać ciężarną kobietą, która chce oddać dziecko do adopcji. Joey spotyka się z przyjaciółką Phoebe. Ross ulega uroczej sprzedawczyni i kupuje wyjątkowo dziwne ubranie.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One Where Chandler Gets Caught, sez. 10, odc. 10 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Phoebe i Rachel nakrywają Chandlera na wsiadaniu do auta ładnej kobiety w godzinach pracy. Postanawiają go śledzić i powiedzieć o wszystkim Monice. Okazuje się, że planują wyprowadzkę. Przyjaciele wspominają wspólne chwile w ich mieszkaniu.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:00 Przyjaciele: The One With Rachel's Phone Number, sez. 9, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:30 Przyjaciele: The One With Christmas In Tulsa, sez. 9, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:00 Przyjaciele: The One Where Rachel Goes Back To Work, sez. 9, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Rats, sez. 9, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-06-01

06:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Birthday Dinner, sez. 9, odc. 5 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
07:00 Przyjaciele: The One With The Manny, sez. 9, odc. 6 Logo Comedy Central
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
07:35 Przyjaciele: The One With Ross's Inappropriate Song, sez. 9, odc. 7 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
08:05 Przyjaciele: The One With Rachel's Other Sister, sez. 9, odc. 8 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
08:35 Przyjaciele: The One With Rachel's Phone Number, sez. 9, odc. 9 Logo Comedy Central
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia
09:00 Przyjaciele: The One With Christmas In Tulsa, sez. 9, odc. 10 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
09:30 Przyjaciele: The One Where Rachel Goes Back To Work, sez. 9, odc. 11 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
10:00 Przyjaciele: The One With Phoebe's Rats, sez. 9, odc. 12 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One Where Monica Sings, sez. 9, odc. 13 Logo Comedy Central
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
14:35 Przyjaciele: The One With The Blind Dates, sez. 9, odc. 14 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
15:05 Przyjaciele: The One With The Mugging, sez. 9, odc. 15 Logo Comedy Central
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia
15:30 Przyjaciele: The One With The Boob Job, sez. 9, odc. 16 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
16:00 Przyjaciele: The One With The Memorial Service, sez. 9, odc. 17 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
16:30 Przyjaciele: The One With The Lottery, sez. 9, odc. 18 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
17:00 Przyjaciele: The One With Rachel's Dream, sez. 9, odc. 19 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One Where Monica Sings, sez. 9, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
21:05 Przyjaciele: The One With The Blind Dates, sez. 9, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia
21:30 Przyjaciele: The One With The Mugging, sez. 9, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:00 Przyjaciele: The One With The Boob Job, sez. 9, odc. 16 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:30 Przyjaciele: The One With The Memorial Service, sez. 9, odc. 17 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-06-02

06:30 Przyjaciele: The One With The Soap Opera Party, sez. 9, odc. 20 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
07:00 Przyjaciele: The One With The Fertility Test, sez. 9, odc. 21 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
07:30 Przyjaciele: The One With The Donor, sez. 9, odc. 22 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
08:00 Przyjaciele: The One In Barbados - Part 1, sez. 9, odc. 23 Logo Comedy Central
Czas trwania: 60min. / 1994 / Komedia
09:00 Przyjaciele: The One After Joey And Rachel Kiss, sez. 10, odc. 1 Logo Comedy Central
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
09:35 Przyjaciele: The One Where Ross Is Fine, sez. 10, odc. 2 Logo Comedy Central
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia
10:00 Przyjaciele, odc. 1/48 Logo METRO
Opis (streszczenie): Pełna ciepła i uroku komedia ukazująca losy grupy przyjaciół. Łączy ich wiele - mają po dwadzieścia kilka lat, mieszkają sami w wielkim mieście i szukają swego miejsca w życiu. Każde z nich marzy o wielkiej miłości, pragnie zrobić karierę i poznać smak szczęścia. Gdy nie skończyło się jeszcze trzydziestu lat, wszystko wydaje się możliwe. Niestety czasem w pogoni za spełnieniem napotykamy więcej pytań niż odpowiedzi. Niepewni, rozdarci zwracamy się o pomoc do ludzi, którym najbardziej ufamy - do przyjaciół. Oni zastępują nam rodzinę, kiedy jesteśmy daleko od domu i cenią za to, kim naprawdę jesteśmy. A co najważniejsze - umieją cieszyć się z naszych sukcesów, a nie tylko płakać nad nieszczęściem. Monica (Courteney Cox) na wszystko, co posiada, musiała ciężko zapracować. Z pozoru cyniczna, tak naprawdę szalenie wrażliwa i uczuciowa dzięki wsparciu przyjaciół nie ustaje w poszukiwaniach miłości swego życia. Rachel (Jennifer Aniston) to rozpieszczona jedynaczka z portfelem pełnym kart kredytowych ojca. Zostawiła narzeczonego przed ołtarzem, po tym jak zdała sobie sprawę, że bardziej zależy jej na prezentach ślubnych niż na panu młodym. Ross (David Schwimmer) niedawno dowiedział się, iż jego ukochana żona jest lesbijką. Romantyczny i bardzo inteligentny ze strachem myśli o konieczności układana sobie życia na nowo. Chandler (Matthew Perry) utrzymuje się na powierzchni tylko dzięki swemu poczuciu humoru, Joey (MATT Leblanc) natomiast kocha kobiety, sport i przede wszystkim ...siebie. Trochę postrzelona Phoebe (Lisa Kudrow) utrzymuje się ze sprzedaży spinek na ulicach i gry na gitarze. W każdym potrafi znaleźć okruch dobra, dlatego zakochuje się w różnych, często bardzo dziwnych osobach. Cała szóstka przyjaciół jest zaś dla siebie podporą i wsparciem zarówno w złych, jak i w dobrych chwilach.
/ USA / serial komediowy
10:00 Przyjaciele: The One With Ross's Tan, sez. 10, odc. 3 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
10:30 Przyjaciele, odc. 2/48 Logo METRO
Opis (streszczenie): Ross jest zaskoczony, gdy dowiaduje się o ciąży swojej byłej żony, Carol. Barry spotyka się teraz z dziewczyną, która miała być druhną na ślubie jego i Rachel. Chandler i Joey postanawiają kupić nowy stół do jadalni. Udają się na zakupy i wracają ze stołem... bilardowym.
/ USA / serial komediowy
10:55 Przyjaciele, odc. 20/25 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Joey jest podekscytowany zbliżającym się przesłuchaniem do filmu telewizyjnego o przygodach nietypowej pary detektywistycznej, w skład której wchodzi robot specjalizujący się w tropieniu przestępców. Kiedy przyjaciele dowiadują się, że ich kolega został zaproszony do drugiego etapu castingu, wszyscy razem wspominają dotychczasowe dokonania aktorskiej Joey’ego. Tymczasem przesłuchanie w ostatniej chwili zostaje przesunięte na wcześniejszy termin, a o niespodziewanej zmianie wie jedynie Chandler, który będąc pod nieobecność Joey’ego w jego mieszkaniu odbiera telefon od organizatorów. Niestety Chandler zapomina o przekazaniu tej cennej informacji przyjacielowi i Joey nie wstawia się na przesłuchanie o umówionej porze, przez co – jak sądzi - traci szanse na rolę. Szczęśliwie jednak aktor zatrudniony przez producentów nie może wziąć udziału w nagraniach i Joey dostaje jeszcze jedna szansę…
/ USA / serial komediowy
11:00 Przyjaciele, odc. 3/48 Logo METRO
Opis (streszczenie): Monica jest pełna obaw co do reakcji przyjaciół na jej nowego chłopaka, Alana (Geoffrey Lower). Chandler znów zaczął palić, usiłując pomóc Joey'owi przygotować się do nowej roli. Bank przelał przypadkowo na konto Phoebe 500 dolarów. Gdy Phoebe poinformowała o pomyłce, na jej rachunek wpłynęło kolejne 500 dolarów. Jakby tego było mało, firma produkująca napoje zapłaciła Phoebe 7000 dolarów odszkodowania.
/ USA / serial komediowy
11:30 Przyjaciele, odc. 4/48 Logo METRO
Opis (streszczenie): Joey i Chandler zdecydowali, że najlepszym prezentem urodzinowym dla Rossa będzie wspólne wyjście na mecz hokejowy. Niestety w trakcie meczu zdarza się zaskakujący wypadek i Ross trafia do szpitala. Rachel zaczyna zdawać sobie sprawę ze swego obecnego położenia, po tym jak otrzymała pierwszą wypłatę. Phoebe, Monica i Rachel odkrywają przez przypadek, że po drugiej stronie ulicy mieszka przystojny doradca prezydenta Clintona. Trzy przyjaciółki zaczynają podglądać atrakcyjnego polityka przez okno...
/ USA / serial komediowy
14:00 Przyjaciele: The One With The Cake, sez. 10, odc. 4 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:30 Przyjaciele: The One Where Rachel's Sister Babysits, sez. 10, odc. 5 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
15:00 Przyjaciele: The One With Ross's Grant, sez. 10, odc. 6 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
15:30 Przyjaciele: The One With The Home Study, sez. 10, odc. 7 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
16:00 Przyjaciele: The One With The Late Thanksgiving, sez. 10, odc. 8 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
16:30 Przyjaciele: The One With The Birth Mother, sez. 10, odc. 9 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
17:00 Przyjaciele: The One Where Chandler Gets Caught, sez. 10, odc. 10 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With The Lottery, sez. 9, odc. 18 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:00 Przyjaciele: The One With Rachel's Dream, sez. 9, odc. 19 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:30 Przyjaciele: The One With The Soap Opera Party, sez. 9, odc. 20 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:00 Przyjaciele: The One With The Fertility Test, sez. 9, odc. 21 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:30 Przyjaciele: The One With The Donor, sez. 9, odc. 22 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-06-03

11:30 Przyjaciele: The One Where Rachel's Sister Babysits, sez. 10, odc. 5 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:00 Przyjaciele: The One With Ross's Grant, sez. 10, odc. 6 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One With The Home Study, sez. 10, odc. 7 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One With The Late Thanksgiving, sez. 10, odc. 8 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One With The Birth Mother, sez. 10, odc. 9 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One Where Chandler Gets Caught, sez. 10, odc. 10 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:00 Przyjaciele: The One Where The Stripper Cries, sez. 10, odc. 11 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey uczestniczy w teleturnieju dla gwiazd. Monica i Rachel wynajmują striptizera Roya (Danny DeVito) na wieczór panieński Phoebe bez spotkania z nim. Chandler i Ross idą na szkolny zjazd. Spotykają kobietę, która kiedyś im się podobała.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Wedding, sez. 10, odc. 12 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica doprowadza wszystkich do szału, planując ślub Phoebe. Gdy Phoebe ją zwalnia, cały plan zaczyna się sypać. Joey zostaje wybrany na zastępcę ojca panny młodej. Trwa rywalizacja Chandlera i Rossa o rolę świadka.
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
19:05 Przyjaciele: The One Where Joey Speaks French, sez. 10, odc. 13 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica i Chandler poznają się lepiej z Ericą - matką nienarodzonego dziecka, które chcą adoptować. Ross i Rachel zbliżają się do siebie po ataku serca jej ojca. Phoebe próbuje nauczyć Joey'ego francuskiego, ale z miernym skutkiem.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:35 Przyjaciele: The One With Princess Consuela, sez. 10, odc. 14 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel umawia się na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy w restauracji, w której jednocześnie pojawia się jej obecny szef. Phoebe myśli o zmianie nazwiska. Joey czuje się opuszczony przez plan wyprowadzki Moniki i Chandlera.
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One Where Estelle Dies, sez. 10, odc. 15 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Gdy Rachel ogłasza wstrząsającą nowinę, Ross w sekrecie postanawia odzyskać dla niej jej dawną pracę. Joey jest zdołowany zmianami, które zaszły w życiu jego przyjaciół. Monica i Chandler czynią zaskakujące odkrycie.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With Rachel's Going Away Party, sez. 10, odc. 16 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel szykuje się do wyjazdu do Paryża. Postanawia pożegnać się z każdym osobno, ale pomija kogoś, kto czuje się urażony. Monica i Chandler pakują się przed wyprowadzką do nowego domu na przedmieściach.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:00 Przyjaciele: The One In Barbados - Part 1, sez. 9, odc. 23 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 60min. / 1994 / Komedia
22:00 Przyjaciele: The One After Joey And Rachel Kiss, sez. 10, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
22:35 Przyjaciele: The One Where Ross Is Fine, sez. 10, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia

2019-06-04

11:30 Przyjaciele: The One Where The Stripper Cries, sez. 10, odc. 11 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:00 Przyjaciele: The One With Phoebe's Wedding, sez. 10, odc. 12 Logo Comedy Central
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
12:35 Przyjaciele: The One Where Joey Speaks French, sez. 10, odc. 13 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:05 Przyjaciele: The One With Princess Consuela, sez. 10, odc. 14 Logo Comedy Central
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One Where Estelle Dies, sez. 10, odc. 15 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One With Rachel's Going Away Party, sez. 10, odc. 16 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:00 Przyjaciele: The Last One Part 2, sez. 10, odc. 18 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Pełen humoru i emocji finałowy odcinek "Przyjaciół". Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler i Ross zaczynają nowe rozdziały w swoich życiach. Byli ze sobą i dla siebie zawsze. Teraz spędzają razem ostatni dzień.
Czas trwania: 60min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One Where Monica Gets A Roommate, sez. 1, odc. 1 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel porzuca narzeczonego przed ołtarzem. Wprowadza się do Moniki i orientuje się, że niezależność wcale nie jest taka prosta, zwłaszcza gdy braknie dostępu do kart kredytowych tatusia.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One With The Sonogram At The End, sez. 1, odc. 2 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Była żona Rossa, która okazała się lesbijką, zachodzi z nim w ciążę. Rossowi nie podoba się, jak zamierza nazwać dziecko. Rachel dowiaduje się, że jej były narzeczony pojechał z jej druhną na wycieczkę, która miała być ich podróżą poślubną.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With The Thumb, sez. 1, odc. 3 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Firma produkująca napoje daje Phoebe 7000 dolarów rekompensaty za znalezienie w puszce odciętego kciuka. Chandler znów pali ku niezadowoleniu swoich przyjaciół.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With George Stephanopoulos, sez. 1, odc. 4 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Dostawca omyłkowo przywozi dziewczynom pizzę zamówioną przez George'a Stephanopoulosa mieszkającego po drugiej stronie ulicy. Te postanawiają podejrzeć przez lornetkę dawnego doradcę Białego Domu.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:00 Przyjaciele: The One With Ross's Tan, sez. 10, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:30 Przyjaciele: The One With The Cake, sez. 10, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:00 Przyjaciele: The One Where Rachel's Sister Babysits, sez. 10, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:30 Przyjaciele: The One With Ross's Grant, sez. 10, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-06-05

11:30 Przyjaciele: The Last One Part 2, sez. 10, odc. 18 Logo Comedy Central
Czas trwania: 60min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One Where Monica Gets A Roommate, sez. 1, odc. 1 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One With The Sonogram At The End, sez. 1, odc. 2 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One With The Thumb, sez. 1, odc. 3 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One With George Stephanopoulos, sez. 1, odc. 4 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:00 Przyjaciele: The One With The East German Laundry, sez. 1, odc. 5 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Ross pomaga Rachel zrobić pranie. Uznaje to za ich pierwszą randkę. Joey namawia Monikę, by udawała jego nową dziewczynę. W ten sposób chce odzyskać swoją byłą, którą właśnie porzucił.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With The Butt, sez. 1, odc. 6 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey dostaje swoją wielką, filmową szansę, gdy zostaje zaangażowany jako dubler pośladków Ala Pacino.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One With The Blackout, sez. 1, odc. 7 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Phoebe zamierza zaśpiewać smętną folkową piosenkę w Central Perk, gdy nagle Nowy Jork gaśnie. Przyjaciele wracają do mieszkania dziewczyn, gdzie Ross próbuje powiedzieć Rachel, że ta mu się podoba.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One Where Nana Dies Twice, sez. 1, odc. 8 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica i Ross opłakują śmierć babci. Chandler zastanawia się nad swoją seksualnością.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One Where Underdog Gets Away, sez. 1, odc. 9 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica organizuje dla przyjaciół pierwszą kolację z okazji Święta Dziękczynienia. Wszyscy wchodzą na dach, aby obserwować paradę. Nieupilnowany posiłek się przypala.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With The Monkey, sez. 1, odc. 10 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Przyjaciele zawierają, a potem łamią, pakt o spędzeniu Sylwestra bez randek. Ross kompensuje sobie samotność, przygarniając współlokatora - małpkę o imieniu Marcel.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:00 Przyjaciele: The One With The Home Study, sez. 10, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:30 Przyjaciele: The One With The Late Thanksgiving, sez. 10, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:00 Przyjaciele: The One With The Birth Mother, sez. 10, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
22:30 Przyjaciele: The One Where Chandler Gets Caught, sez. 10, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-06-06

11:30 Przyjaciele: The One With The East German Laundry, sez. 1, odc. 5 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:00 Przyjaciele: The One With The Butt, sez. 1, odc. 6 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One With The Blackout, sez. 1, odc. 7 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele: The One Where Nana Dies Twice, sez. 1, odc. 8 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele: The One Where Underdog Gets Away, sez. 1, odc. 9 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele: The One With The Monkey, sez. 1, odc. 10 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:00 Przyjaciele: The One With Mrs. Bing, sez. 1, odc. 11 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Chandlera odwiedza jego matka-pisarka. Joey przyłapuje ją i Rossa na całowaniu.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With The Dozen Lasagnas, sez. 1, odc. 12 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica daje Paolo jedną z tuzina lasagne, które upiekła dla swojej ciotki. Ta nie chce ich przyjąć, bo zawierają mięso.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One With The Boobies, sez. 1, odc. 13 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Chandler przypadkowo widzi półnagą Rachel, gdy ta wychodzi spod prysznica. Rachel próbuje wyrównać z nim rachunki.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One With The Candy Hearts, sez. 1, odc. 14 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Okazuje się, że Ross i jego walentynka spędzają romantyczny wieczór w tej samej restauracji, co Susan i Carol.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With The Stoned Guy, sez. 1, odc. 15 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Monica przygotowuje wykwintny posiłek dla restauratora, który szuka nowego szefa kuchni. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:30 Przyjaciele: The One With Two Parts - Part 1, sez. 1, odc. 16 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Joey podkochuje się w siostrze bliźniaczce Phoebe, co sprawia, że ta czuje się zaniedbana. Ross ma wątpliwości odnośnie rodzicielstwa po wspólnym wyjściu z Carol i Susan na zajęcia Lamaze'a.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:00 Przyjaciele: The One Where The Stripper Cries, sez. 10, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
21:30 Przyjaciele: The One With Phoebe's Wedding, sez. 10, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 35min. / 1994 / Komedia
22:05 Przyjaciele: The One Where Joey Speaks French, sez. 10, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 25min. / 1994 / Komedia
22:30 Przyjaciele: The One With Princess Consuela, sez. 10, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia

2019-06-07

11:30 Przyjaciele: The One With Mrs. Bing, sez. 1, odc. 11 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:00 Przyjaciele: The One With The Dozen Lasagnas, sez. 1, odc. 12 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
12:30 Przyjaciele: The One With The Boobies, sez. 1, odc. 13 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:00 Przyjaciele, odc. 1/48 Logo METRO
USA / serial komediowy
13:00 Przyjaciele: The One With The Candy Hearts, sez. 1, odc. 14 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
13:30 Przyjaciele, odc. 2/48 Logo METRO
USA / serial komediowy
13:30 Przyjaciele: The One With The Stoned Guy, sez. 1, odc. 15 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:00 Przyjaciele, odc. 3/48 Logo METRO
USA / serial komediowy
14:00 Przyjaciele: The One With Two Parts - Part 1, sez. 1, odc. 16 Logo Comedy Central
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
14:30 Przyjaciele, odc. 4/48 Logo METRO
USA / serial komediowy
18:00 Przyjaciele: The One With Two Parts - Part 2, sez. 1, odc. 17 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel uszkadza sobie kostkę, ale nie ma ważnego ubezpieczenia. Namawia Monikę na zamianę dokumentów, żeby mogła skorzystać z jej opieki zdrowotnej. Siostra Phoebe łamie serce Joey'emu. Phoebe próbuje je zaleczyć.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
18:30 Przyjaciele: The One With All The Poker, sez. 1, odc. 18 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel idzie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko asystentki w Saks Fifth Avenue. Doświadczy niezbyt przyjaznego, męskiego pokera.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:00 Przyjaciele: The One Where The Monkey Gets Away, sez. 1, odc. 19 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Przyjaciele szukają Marcela, który wymknął się z mieszkania przez nieuwagę Rachel. W efekcie Rachel i Ross spędzą razem romantyczny wieczór. Niespodziewanie jej były narzeczony postanowi wyznać Rachel miłość.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
19:30 Przyjaciele: The One With The Evil Orthodontist, sez. 1, odc. 20 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Rachel i Barry znów się spotykają, choć on jest zaręczony z Mindy. Ta z kolei chce, by Rachel została jej druhną.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
20:00 Przyjaciele: The One With Fake Monica, sez. 1, odc. 21 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Ktoś kradnie Monice kartę kredytową. Ta postanawia złapać złodzieja.
Czas trwania: 30min. / 1994 / Komedia
Samo centrum Nowego Jorku, przytulna kawiarnia „Central Perk” oraz przemoczona panna młoda, która rozbieganym wzrokiem szuka najlepszej przyjaciółki z czasów licealnych - tak zaczyna się pierwszy odcinek serialu „Przyjaciele”. Panna młoda ma na imię Rachel Green i właśnie zostawiła przed ołtarzem pewnego niezbyt sympatycznego ortodontę. Pod wpływem impulsu postanowiła poszukać schronienia rady u Moniki Geller, kiedyś najbliższej przyjaciółki, z którą jednak od dawna nie miała kontaktu. Monika i jej przyjaciele - Phoebe, Chandler, Joey i wciąż zakochany w Rachel brat Moniki, Ross - przygarniają niedoszłą pannę młodą. Z ich pomocą Rachel stawia pierwsze kroki w dorosłym, w pełni niezależnym i samodzielnym życiu. Cała szóstka stanie się sobie niezwykle bliska, a dzięki wzajemnemu wsparciu wspólnie dorośnie.

„Przyjaciele” to kultowy serial amerykański, który pokazuje dekadę z życia szóstki nowojorczyków. Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler i Ross kłócą się i godzą, przeżywają wzloty i upadki, narodziny dzieci, śluby i rozwody, sukcesy i załamania w życiu zawodowym. Zawsze jednak mogą na siebie liczyć. Serial „Przyjaciele” stał się fenomenem, przyciągając dowcipnymi dialogami i ciekawymi historiami. Liczne grono fanów „Przyjaciół” odnajduje analogie do serialu w życiu codziennym czy też cytuje serial niemalże na każdym kroku.

Dla odtwórców głównych ról serial stał się trampoliną do sukcesu. Największy osiągnęła Jennifer Aniston, która trafiła do filmu jeszcze grając Rachel i która nie mogła narzekać na brak propozycji po zakończeniu produkcji. Pozostali aktorzy - Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer - mogą z kolei pochwalić się ciekawymi rolami w telewizji. „Przyjaciele” to również cała plejada hollywoodzkich gwiazd w niezwykle ciekawych epizodach.

Emisja w stacjach

Przyjaciele można obejrzeć w:

Emisje w: Comedy Central, Comedy Central Family, METRO, TVN 7

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info