Reklama

Logo AMC AMC program TV na dziś, 24 maja 2019 - ramówka, emisje

2019-05-24

23:00

Trwa...  Strażnicy Texasu

Czas: 110min.

James Van Der Beek gra członka grupy młodych ludzi, którzy stworzyli formację Strażników Teksasu. Po Wojnie Secesyjnej to oni robili porządek na Dzikim Zachodzie.

Godziny emisji Strażnicy Texasu

00:50

Wrota niebios

Czas: 245min.

Epicka opowieść z czasów Dzikiego Zachodu. Szeryf (Kris Kristofferson) i rewolwerowiec (Christopher Walken) biorą udział w tragicznej wojnie między hodowcami bydła a nowymi imigrantami.

  Godziny emisji Wrota niebios

Reklama
04:55

Mamut

Czas: 90min.

W roli głównej — Vincent Ventresca. Meteor uderza w muzeum historii naturalnej w małym miasteczku. Wkrótce okazuje się, że to statek kosmiczny, którym na Ziemię przybyła zmiennokształtna forma życia.

  Godziny emisji Mamut

06:25

Ruby Jean And Joe

Czas: 120min.

Joe Wade, starzejący się kowboj występujący w objazdowym rodeo, poznaje 17-letnią Ruby Jane. Mimo wszystkich dzielących ich różnic zaczyna się między nimi niezwykła przyjaźń.

  Godziny emisji Ruby Jean And Joe

08:25

Pechowiec na prerii

Czas: 110min.

Kiepski agent ubezpieczeniowy zostaje wysłany na Dziki Zachód, gdzie sprzedaje polisę samemu Jessemu Jamesowi — a potem musi chronić swojego klienta i własne życie.

  Godziny emisji Pechowiec na prerii

10:15

Kolty siedmiu wspaniałych

Czas: 125min.

Klasyka westernu: słynny rewolwerowiec (George Kennedy) zbiera grupę najbardziej niebezpiecznych ludzi na Dzikim Zachodzie, aby uwolnić z ciężkiego meksykańskiego więzienia chłopskiego przywódcę.

Reżyseria: Paul Wendkos

Obsada: George Kennedy , James Whitmore , Monte Markham , Reni Santoni , Bernie Casey , Scott Thomas , Joe Don Baker , Tony Davis , Michael Ansara , Frank Silvera , Wende Wagner , Sancho Gracia , Luis Rivera , George Rigaud , Fernando Rey

  Godziny emisji Kolty siedmiu wspaniałych

12:20

Militia

Czas: 110min.

Agent rządowy Ethan Carter (Dean Cain) próbuje zapobiec zamachowi na bazę wojskową, planowanemu przez niebezpieczną grupę terrorystów.

  Godziny emisji Militia

Reklama
14:10

Człowiek w żelaznej masce

Czas: 150min.

Muszkieterowie ratują tajemniczego więźnia z twierdzy na wyspie — i tak zaczyna się ich największa przygoda.

  Godziny emisji Człowiek w żelaznej masce

16:40

Na brzegu rzeki

Czas: 90min.

Młoda kobieta (Kari Matchett) wraca do rodzinnego miasta po tajemniczej śmierci swojej ciotki — i odkrywa mroczne, rodzinne tajemnice.

  Godziny emisji Na brzegu rzeki

18:10

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 24

Czas: 10min.

Melissa McCarthy chciała zostać projektantką mody, zaczęła też studia - ale zrezygnowała z nich i przeniosła się do Nowego Jorku. Tu przyjaciele namówili ją, by spróbowała sił na estradzie.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

18:20

Operacja Splitsville

Czas: 110min.

Komedia z Davidem Berrym w roli głównej. Po rozwodzie rodziców pewien chłopiec tworzy "grupę wsparcia" dla dzieci, które znalazły się w podobnej sytuacji.

  Godziny emisji Operacja Splitsville

20:10

Ella Zaklęta

Czas: 110min.

Ella (Anne Hathaway) została zaczarowana, przez co musi być zawsze posłuszna. Dziewczyna wyrusza w podróż, aby znaleźć sposób na zdjęcie uroku. Towarzyszy jej przystojny książę Charmont (Hugh Dancy).

  Godziny emisji Ella Zaklęta

22:00

Dom Alfa

Czas: 105min.

Dwaj studenci pierwszego roku (Julien Ari i Chris O'Brien) zostają zaproszeni na największą imprezę w kampusie i są przekonani, że czeka ich najwspanialszy dzień w życiu.

  Godziny emisji Dom Alfa

23:45

Wieczór kawalerski

Czas: 105min.

W roli głównej — Andrew Bongiorno. Kiedy w Las Vegas krzyżują się drogi uczestników wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, tylko pierwszy drużba i pierwsza druhna mogą uratować sytuację.

  Godziny emisji Wieczór kawalerski

01:30

Przysługa, zegarek i bardzo duża ryba

Czas: 105min.

Komedia z pogranicza farsy z udziałem Boba Hoskinsa i Jeffa Goldbluma. Skromny fotograf robiący zdjęcia na potrzeby handlu dewocjonaliami musi szybko znaleźć nowego modela do roli Jezusa.

  Godziny emisji Przysługa, zegarek i bardzo duża ryba

Reklama
03:15

Pulp

Czas: 115min.

Michael Caine gra autora tanich powieści kryminalnych, który podejmuje się napisać biografię aktora wcielającego się w role gangsterów. Szybko okazuje się, że ktoś próbuje zamordować pisarza...

  Godziny emisji Pulp

05:10

Coronado

Czas: 90min.

Poszukująca narzeczonego Amerykanka zostaje wplątana w rewolucję w jednym z państw Ameryki Środkowej.

  Godziny emisji Coronado

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info