Reklama

Logo AMC AMC program TV na dziś, 26 maja 2019 - ramówka, emisje

2019-05-26

06:25

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 10

Czas: 10min.

Chris Hemsworth urodził się w Melbourne w 1983. Karierę zaczął od popularnej australijskiej telenoweli "Home and Away" - a potem ruszył na podbój Hollywood.

Godziny emisji Portrety gwiazd

06:35

W samo południe II. Powrót Willa Kane'a

Czas: 110min.

Były szeryf Will Kane (w tej roli Lee Majors) wraca do Hadleyville w rok po tym, jak zrezygnował z urzędu. Okazuje się, że nowy szeryf jest tyranem, który nadużywa władzy.

Godziny emisji W samo południe II. Powrót Willa Kane'a

08:25

Przełęcz złamanych serc

Czas: 110min.

Charles Bronson, Richard Crenna i Jill Ireland grają główne role w trzymającym w napięciu thrillerze, którego akcja toczy się w długiej podróży pociągiem przez amerykański Zachód.

Godziny emisji Przełęcz złamanych serc

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
10:15

Trwa...  Pojedynek w Diablo

Czas: 120min.

James Garner i Sidney Poitier w poruszającym filmie o ostrym konflikcie pomiędzy Apaczami a białym człowiekiem. Zobaczymy także wspaniałe, zalane słońcem krajobrazy stanu Utah.

Godziny emisji Pojedynek w Diablo

12:15

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 11

Czas: 10min.

Za rolę nazistowskiego pułkownika Hansa Landy w filmie „Bękarty wojny" Christoph Waltz dostał nagrodę dla najlepszego aktora w Cannes, nagrodę Gildii Aktorów Ekranowych, Złoty Glob i Oscara.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

Reklama
12:25

Amerykańscy bandyci

Czas: 105min.

Bandyta Jesse James (Goerge Stults) i jego brat Frank (Tim Abell), ranni w strzelaninie, próbują uciekać przed ścigającym ich szeryfem (Peter Fonda).

  Godziny emisji Amerykańscy bandyci

14:10

Powrot muszkieterow

Czas: 120min.

Kiedy Oliver Cromwell (Alan Howard) obala króla Anglii, kardynał Mazarin (Philippe Noiret) wzywa na pomoc D'Artagnana i jego muszkieterów.

Reżyseria: Richard Lester

Obsada: Michael York , Oliver Reed , Frank Finlay , C. Thomas Howell , Kim Cattrall , Geraldine Chaplin , Roy Kinnear , Christopher Lee , Philippe Noiret , Richard Chamberlain , Eusebio Lázaro , Alan Howard , David Tristan Birkin , Bill Paterson , Jean-Pierre Cassel

  Godziny emisji Powrót muszkieterów

16:10

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 9

Czas: 10min.

Chloë Grace Moretz urodziła się w Atlancie, w amerykańskim stanie Georgia. Na srebrnym ekranie występuje od dziecka — dziś jest już piękną młoda damą i prawdziwą gwiazdą.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

16:20

Diabelskie wiatry

Czas: 115min.

Były meteorolog (Joe Lando) wraca w rodzinne strony. Tymczasem do miasta zbliża się potężna burza — taka sama jak ta, w czasie której przed laty zginęła żona bohatera.

  Godziny emisji Diabelskie wiatry

18:15

Eksperyment

Czas: 110min.

Bezwzględny naukowiec więzi kobietę, która próbuje powstrzymać przygotowywany przez niego eksperyment. Kobieta wie, że w efekcie może powstać czarna dziura, która pochłonie Ziemię.

  Godziny emisji Eksperyment

Reklama
20:05

Pacific Heights

Czas: 115min.

Thriller psychologiczny w reżyserii Johna Schlesingera. Para odnawia wymarzony dom — a wtedy wprowadza się do niego lokator z piekła rodem, który stara się pozbyć właścicieli.

  Godziny emisji Pacific Heights

22:00

Więzy

Czas: 110min.

Michelle Mulan (Charisma Carpenter) zakochuje się w mężczyźnie, który pokazuje jej zupełnie nowy świat. Dzięki temu kobieta zyskuje wiarę w siebie i przejmuje kontrolę nad własnym życiem.

  Godziny emisji Więzy

23:50

Fish Tank

Czas: 140min.

Mia (Katie Jarvis) chce tańczyć — zachęca ją do tego przyjaciel jej matki. Wkrótce obie kobiety zaczynają rywalizować o jego względy.

  Godziny emisji Fish Tank

02:10

Sprzedawca cadillakow

Czas: 115min.

Niezwykle zabawna komedia z Robinem Williamsem i Timem Robbinsem w rolach głównych. W ciągu dwóch dni życie pewnego sprzedawcy samochodów zostaje wywrócone do góry nogami.

  Godziny emisji Sprzedawca cadillakow

04:05

Kuffs

Czas: 115min.

Kiedy jego starszy brat, policjant, ginie na służbie, bohater grany przez Christiana Slatera postanawia sam zostać stróżem prawa i dopaść zabójcę.

  Godziny emisji Kuffs

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info