Reklama

Logo AMC AMC program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-09-21

01:50

Trwa...  The Matthew Shepard Story

Czas: 110min.

Film oparty na faktach. Matthew Sheperd — student college'u otwarcie przyznający się do homoseksualizmu — zostaje zamordowany. „Zbrodnia nienawiści" przyciąga uwagę całego świata.

Godziny emisji The Matthew Shepard Story

03:40

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać

Czas: 105min.

Woody Allen zgromadził wspaniałą obsadę, aby ukazać serię komicznych obrazków na temat radości (i problemów!) związanych z seksem. Występują m. in. Gene Wilder, Tony Randall i Lynn Redgrave.

  Godziny emisji Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać

Reklama
05:25

Pocalunek przed smiercia

Czas: 90min.

Thriller. Robert Wagner gra Budda Corlissa, ambitnego chłopaka z ubogiej rodziny, który morduje swoją ciężarną dziewczynę, Dorothy (Joanne Woodward) i próbuje upozorować jej samobójstwo.

  Godziny emisji Pocalunek przed smiercia

06:55

Na dobre i na złe

Czas: 110min.

Tajna agentka chciałaby zrobić sobie przerwę w pracy i wyjechać w podróż poślubną do Madrytu - niestety, okazuje się, że praca podąża za nią...

  Godziny emisji Na dobre i na złe (serial kryminalny)

08:45

Ekspres śmierci

Czas: 110min.

Dwoje agentów (Sean Patrick Flanery i Ursula Karven) walczy z terrorystami, starając się odzyskać gaz paraliżujący przewożony w pewnym pociągu.

  Godziny emisji Ekspres śmierci

10:35

Siedmiu wspaniałych nadjeżdza

Czas: 115min.

Przywódca „Siedmiu wspaniałych" (Lee Van Cleef) został szeryfem w małym miasteczku. Kiedy jego żona zostaje zamordowana, on sam przyjmuje nowe zlecenie: ma uratować grupę kobiet z rąk bandytów.

  Godziny emisji Siedmiu wspaniałych nadjeżdza

12:30

Porwany

Czas: 120min.

Bohater Roberta Louisa Stevensona, David Balfour (Lawrence Douglas) łączy siły z rebeliantem Alanem Breckiem Stewartem (Michael Caine) w XVIII wiecznej Szkocji.

  Godziny emisji Porwany

Reklama
14:30

Czas Motyli

Czas: 110min.

Kryminał z Salmą Hayek w roli głównej. Prawdziwa historia sióstr Mirabal, zabitych za udział w spisku, który miał na celu obalenie rządu.

  Godziny emisji Czas Motyli

16:20

Dziesiąty człowiek

Czas: 115min.

Nazistowskie więzienie, czasy II wojny światowej. Co dziesiąty więzień ma zostać rozstrzelany. Bogaty prawnik, Louis Chavel, ofiaruje cały swój majątek komuś, kto zgodzi się umrzeć za niego.

  Godziny emisji Dziesiąty człowiek

18:15

Hazardzista 

Czas: 115min.

Uzależniony od hazardu pracownik banku defrauduje ogromną sumę pieniędzy. Film oparty na prawdziwej historii jednego z największych oszustw bankowych w historii Kanady.

  Godziny emisji Hazardzista 

20:10

Ukryta strategia

Czas: 110min.

W roli głównej Tom Cruise. Dwóch żołnierzy doznaje poważnych ran w czasie pobytu w Afganistanie. Już wkrótce staną się bohaterami serii wydarzeń, w które zamieszani będą kongresman, dziennikarka i naukowiec.

  Godziny emisji Ukryta strategia

22:00

Na linii wroga

Czas: 110min.

Rok po nieudanej tajnej operacji w Wietnamie Mike Weston dowiaduje się, że jego partner wcale nie zginął, ale jest przetrzymywany w straszliwym obozie jenieckim.

  Godziny emisji Na linii wroga

23:50

The Spree

Czas: 115min.

Włamywaczka zakochuje się w detektywie, który ma ją ująć. Udaje jej się skusić go, by zrezygnował z praworządnego życia...

  Godziny emisji The Spree

01:45

Skrajności

Czas: 105min.

Farrah Fawcett gra ofiarę brutalnego ataku, której udało się uciec z rąk oprawcy. Gdy brutalny sadysta powróci by ją dręczyć, okaże się, że jego dawna ofiara bardzo się zmieniła....

  Godziny emisji Skrajności

03:30

Jastrzębie

Czas: 120min.

Czarna komedia. Dwóch mężczyzn, śmiertelnie chorych na raka, porywa karetkę pogotowia. Panowie ruszają na swą ostatnią wyprawę przez burdele Amsterdamu.

  Godziny emisji Jastrzębie

Reklama
05:30

Parszywa dwunastka 3: Zabójcza misja

Czas: 95min.

Jeśli major Wright chce uniknąć sądu wojennego, musi wyruszyć na tajną misję. Trzeba oswobodzić sześcioro naukowców, zmuszonych do pracy nad formułą zabójczego gazu bojowego.

  Godziny emisji Parszywa dwunastka 3: Zabójcza misja

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info