Reklama

Logo AMC AMC program TV na dziś, 23 maja 2019 - ramówka, emisje

2019-05-23

06:55

Taras Bulba

Czas: 140min.

Dramat historyczny, w jednej z ról występuje Tony Curtis. Kozackiemu watażce walczącemu o odbicie swoich ziem z rąk Polaków przeciwstawia się własny syn, zakochany w polskiej dziewczynie.

Godziny emisji Taras Bulba

09:15

Blekit nieba

Czas: 115min.

Rok 1962. Żołnierz i inżynier nadzorujący testy atomowe znosi kolejne upokorzenia ze strony swojej atrakcyjnej, niezrównoważonej żony. Po przeniesieniu do nowej bazy sprawy zaczynają się komplikować.

Godziny emisji Blekit nieba

11:10

Niewinna

Czas: 110min.

Związek agentki PR i samotnego ojca usiłuje zniszczyć zazdrosna była partnerka mężczyzny (w tej roli Jody Thompson).

Godziny emisji Niewinna

13:00

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 17

Czas: 10min.

Artysta, aktor, reżyser, producent, pisarz, nauczyciel i... wieczny student. Jakim cudem utalentowany James Franco znajduje czas na to wszystko?

Godziny emisji Portrety gwiazd

13:10

Agent wpływu

Czas: 115min.

John Watkins, ambasador Kanady w Moskwie, jest podejrzany o szpiegowanie na rzecz komunistów. Historia oparta na faktach, a w jednej z głównych ról — Christopher Plummer.

Godziny emisji Agent wpływu

15:05

Ruby Jean And Joe

Czas: 120min.

Joe Wade, starzejący się kowboj występujący w objazdowym rodeo, poznaje 17-letnią Ruby Jane. Mimo wszystkich dzielących ich różnic zaczyna się między nimi niezwykła przyjaźń.

Godziny emisji Ruby Jean And Joe

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
17:05

Trwa...  Pechowiec na prerii

Czas: 110min.

Kiepski agent ubezpieczeniowy zostaje wysłany na Dziki Zachód, gdzie sprzedaje polisę samemu Jessemu Jamesowi — a potem musi chronić swojego klienta i własne życie.

Godziny emisji Pechowiec na prerii

18:55

Kolty siedmiu wspaniałych

Czas: 130min.

Klasyka westernu: słynny rewolwerowiec (George Kennedy) zbiera grupę najbardziej niebezpiecznych ludzi na Dzikim Zachodzie, aby uwolnić z ciężkiego meksykańskiego więzienia chłopskiego przywódcę.

Reżyseria: Paul Wendkos

Obsada: George Kennedy , James Whitmore , Monte Markham , Reni Santoni , Bernie Casey , Scott Thomas , Joe Don Baker , Tony Davis , Michael Ansara , Frank Silvera , Wende Wagner , Sancho Gracia , Luis Rivera , George Rigaud , Fernando Rey

  Godziny emisji Kolty siedmiu wspaniałych

Reklama
21:05

Syn - Seria 2, odc. 2

Czas: 55min.

Opowieść z Dzikiego Zachodu, z rozmachem ukazująca losy młodego Eliego McCullougha w latach 50. XIX w. — i jego życie jako patriarchy rodu 60 lat później. W roli głównej Pierce Brosnan.

  Godziny emisji Syn

22:00

Syn - Seria 2, odc. 3

Czas: 60min.

Opowieść z Dzikiego Zachodu, z rozmachem ukazująca losy młodego Eliego McCullougha w latach 50. XIX w. — i jego życie jako patriarchy rodu 60 lat później. W roli głównej Pierce Brosnan.

  Godziny emisji Syn

23:00

Strażnicy Texasu

Czas: 110min.

James Van Der Beek gra członka grupy młodych ludzi, którzy stworzyli formację Strażników Teksasu. Po Wojnie Secesyjnej to oni robili porządek na Dzikim Zachodzie.

  Godziny emisji Strażnicy Texasu

00:50

Wrota niebios

Czas: 245min.

Epicka opowieść z czasów Dzikiego Zachodu. Szeryf (Kris Kristofferson) i rewolwerowiec (Christopher Walken) biorą udział w tragicznej wojnie między hodowcami bydła a nowymi imigrantami.

  Godziny emisji Wrota niebios

04:55

Mamut

Czas: 90min.

W roli głównej — Vincent Ventresca. Meteor uderza w muzeum historii naturalnej w małym miasteczku. Wkrótce okazuje się, że to statek kosmiczny, którym na Ziemię przybyła zmiennokształtna forma życia.

  Godziny emisji Mamut

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info