Reklama

Logo AMC AMC program TV na dziś, 22 września 2019 - ramówka, emisje

07:10 Eksperyment „Filadelfia"

Czas: 105min.

Próba odtworzenia eksperymentu z czasów II wojny światowej ma fatalne skutki...

Godziny emisji Eksperyment „Filadelfia

08:55 Hazardzista 

Czas: 115min.

Uzależniony od hazardu pracownik banku defrauduje ogromną sumę pieniędzy. Film oparty na prawdziwej historii jednego z największych oszustw bankowych w historii Kanady.

Godziny emisji Hazardzista 

10:50 Niebezpieczne miasto

Czas: 105min.

Juliette Lewis gra młodą kobietę, która zupełnie przypadkiem znajduje się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie — i całe jej życie staje na głowie.

Godziny emisji Niebezpieczne miasto

12:35 Trwa...  Na brzegu rzeki

Czas: 90min.

Młoda kobieta (Kari Matchett) wraca do rodzinnego miasta po tajemniczej śmierci swojej ciotki — i odkrywa mroczne, rodzinne tajemnice.

Godziny emisji Na brzegu rzeki

14:05 Zwycięski sezon

Czas: 120min.

Trener po przejściach ma szansę odkupić dawne winy, prowadząc dziewczęcą drużynę koszykarską w miejscowym liceum. W jednej z głównych ról — Rooney Mara.

Godziny emisji Zwycięski sezon

Reklama

16:05 Emma

Czas: 135min.

Gwyneth Paltrow gra główną rolę w filmie kostiumowym na podstawie powieści Jane Austen. Młoda swatka chce znaleźć męża dla swojej przyjaciółki — i nie zauważa, że także o nią ktoś się stara.

Godziny emisji Emma

18:20 Igraszki losu

Czas: 110min.

Dwoje ludzi spotyka się, zakochuje, a następnie rozstaje z przekonaniem, że w końcu i tak na siebie trafią. Dziesięć lat później nadal nie mogą o sobie zapomnieć...

Godziny emisji Igraszki losu

20:10 Ella Zaklęta

Czas: 110min.

Ella (Anne Hathaway) została zaczarowana, przez co musi być zawsze posłuszna. Dziewczyna wyrusza w podróż, aby znaleźć sposób na zdjęcie uroku. Towarzyszy jej przystojny książę Charmont (Hugh Dancy).

Godziny emisji Ella Zaklęta

22:00 Oswobodzeni

Czas: 110min.

Emma (Kate Micucci) nabiera dystansu do problemów związanych z randkami, kiedy jej urocze zwierzaki zmieniają się w dorosłych mężczyzn.

Reżyseria: Finn Taylor

Obsada: Kate Micucci , Justin Chatwin , Steve Howey , Hana Mae Lee , Josh Brener , Illeana Douglas , Sean Astin , Mark Strano , John Terrell , Don Reed , Scott Coffey , Jeremy Kahn , Kathy Garver , Joshua Lomeli , Samantha Jackson , Diana Amos , Andrew Laing , Gina Beretta , Jennifer Rosen , Mario Herrera , Melissa Quine , Bob Saenz , Erik Braa , Olivia Chavez , Asher Terra , Zosha Ruth , Theo Stefanek , Mike Micucci , Lynne Micucci , Mary Hohlman

Godziny emisji Oswobodzeni

23:50 Amatorski projekt

Czas: 115min.

Pod wpływem mężczyzny przeżywającego kryzys wieku średniego mieszkańcy małego miasteczka postanawiają nakręcić film dla dorosłych. W roli głównej — Jeff Bridges.

Godziny emisji Amatorski projekt

Reklama

01:45 Zoom In - Seria 1, odc. 5

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

01:55 Whistle and I'll Come to You

Czas: 65min.

Dramat z Johnem Hurtem w roli głównej. Na opustoszałej plaży James Parkin spotyka zjawę. Skutki tego spotkania okażą się naprawdę przerażające...

Godziny emisji Whistle and I'll Come to You

03:00 Fear the Walking Dead - Seria 5, odc. 15

Czas: 60min.

Dysfunkcyjna rodzina zmuszona jest działać razem, gdy okazuje się, że wybuch epidemii tajemniczego wirusa przywraca do życia umarłych, dając początek prawdziwej apokalipsie.

Godziny emisji Fear the Walking Dead

04:00 Proste Lekarstwo

Czas: 120min.

Komedio-dramat z Bellamy Young w roli głównej. Pediatra spędza lato na budowaniu poradni w małym miasteczku, w górach Północnej Karoliny.

Godziny emisji Proste Lekarstwo

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry