Reklama

Logo AMC AMC program TV na sobotę - ramówka, emisje

06:00 Tysiąc całunków w głąb

Czas: 100min.

Mia Selva (Jodie Whittaker) widzi, jak starsza kobieta wyskakuje z okna. Wkrótce orientuje się, że ta starsza pani to... ona sama. Teraz musi stawić czoła własnej przeszłości, aby zmienić przyszłość.

Godziny emisji Tysiąc całunków w głąb

07:40 Inny dzień

Czas: 110min.

Kobieta podróżująca w czasie (Shannen Doherty) próbuje zmienić wydarzenia z przeszłości — między innymi nie dopuścić do śmierci swojego męża (Max Martini) w pożarze.

Godziny emisji Inny dzień

09:30 Reptisaurus

Czas: 90min.

Film akcji w reżyserii Christophera Raya. Grupa przyjaciół trafia na pozornie bezludną wyspę — szybko jednak zdają sobie sprawę, że wcale nie są na niej sami...

Godziny emisji Reptisaurus

11:00 Trzymaj Ze Steinami

Czas: 110min.

Jeremy Piven gra 13-letniego chłopca, który wykorzystuje zbliżającą się barmicwę do naprawienia napiętych relacji między swoim ojcem a dziadkiem.

Godziny emisji Trzymaj Ze Steinami

12:50 Zoom In - Seria 1, odc. 22

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

Reklama

13:00 Rózne oblicza Alberta Walkera

Czas: 105min.

Kanadyjski biznesmen (Alan Scarfe) zabija swojego angielskiego wspólnika i przejmuje jego tożsamość. Plan zaczyna się sypać, kiedy ciało zamordowanego zostaje odnalezione.

Godziny emisji Rózne oblicza Alberta Walkera

14:45 Kto ma pszczoły ten ma miód

Czas: 105min.

Wdowa organizuje spotkanie dla swoich przyjaciół z wyższych sfer, aby rozwiązać zagadkę śmierci męża.

Godziny emisji Kto ma pszczoły ten ma miód

16:30 Był sobie sen

Czas: 115min.

Historia chłopca, który w wyobraźni wędruje do świata baśni, gdzie spotyka bohaterów, złoczyńców i piękną księżniczkę. W roli głównego bohatera wystąpił Seth Kibel.

Godziny emisji Był sobie sen

18:25 Kompania karna

Czas: 110min.

Reżyserski debiut Martina Sheena z udziałem jego syna Charliego: historia więźnia-buntownika w amerykańskiej bazie wojskowej w Niemczech w latach 60. XX w.

Reżyseria: Martin Sheen

Obsada: Charlie Sheen , Martin Sheen , Laurence Fishburne , Blu Mankuma , Michael Beach , Harry Stewart , James Marshall , Ramon Estevez , Lochlyn Munro

Godziny emisji Kompania karna

20:15 Powietrzny Dramat

Czas: 105min.

Film akcji, w roli głównej Elisha Cuthbert. W samolot uderza piorun, załoga i pasażerowie tracą przytomność — z wyjątkiem jednej nastolatki. Teraz od niej zależy życie wszystkich na pokładzie.

Godziny emisji Powietrzny Dramat

22:00 Tunel

Czas: 130min.

Film akcji z niezapomnianą rolą Sylvestra Stallone. Bohater stara się uratować grupę ludzi uwięzionych w tunelu po potężnej eksplozji.

Godziny emisji Tunel

00:10 Fighting

Czas: 125min.

Channing Tatum wciela się w rolę Shawna McArthura w dramacie kryminalnym. Młody fałszerz za sprawą doświadczonego oszusta trafia do świata nielegalnych walk.

Godziny emisji Fighting

02:15 Pokerowa Zagrywka

Czas: 120min.

Christopher Walken wciela się w postać nowojorskiego bossa mafijnego, który rozpoczął uczciwe życie. Teraz zostaje porwany przez czterech młodych mężczyzn i wplątany w skomplikowaną intrygę.

Godziny emisji Pokerowa Zagrywka

04:15 Ardennes Fury

Czas: 105min.

Film akcji, którego fabuła rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Amerykańska jednostka pancerna musi uratować grupę dzieci z sierocińca, zanim ten zostanie zbombardowany.

Godziny emisji Ardennes Fury

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na sobotę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na sobotę dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry