Reklama

Logo AMC AMC program TV na wtorek - ramówka, emisje

06:00 Czysta Karta

Czas: 105min.

Dramat z Lisą Brenner w roli głównej. Cierpiąca na zanik pamięci kobieta zostaje skazana na karę śmierci za morderstwo. Problem w tym, że nie pamięta, że popełniła zbrodnię. FBI uwalnia ją, dając jej szansę na nowe życie....

Godziny emisji Czysta Karta

07:45 Oblodzone Miasto

Czas: 105min.

Film przygodowy w reżyserii Jonathana Winfreya. Tajemniczy meteoryt sprawia, że temperatura spada i wszystko zaczyna zamarzać. Mieszkańcy małego miasteczka próbują ratować siebie i swoich bliskich.

Godziny emisji Oblodzone Miasto

09:30 Oko

Czas: 115min.

Jessica Alba wciela się w rolę Sydney Wells: niewidomej skrzypaczki, która po przeszczepie rogówki zaczyna widzieć znacznie więcej, niż tylko świat realny.

Reżyseria: David Moreau , Xavier Palud

Obsada: Jessica Alba , Alessandro Nivola , Parker Posey , Rade Šerbedžija , Fernanda Romero , Obba Babatundé , Danny Mora , Rachel Ticotin , Chloë Grace Moretz , Tamlyn Tomita , Karen Austin , Mia Stallard

Godziny emisji Oko

11:25 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 3

Czas: 30min.

Seria prezentuje postaci największych hollywoodzkich reżyserów.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

11:55 Megaconda

Czas: 105min.

Przygodowy film akcji, w roli głównej — Dylan Vox. Aktywność wulkaniczna budzi z uśpienia gigantyczną, prehistoryczną anakondę. Miejscowy szeryf z grupą ochotników próbują zapobiec katastrofie.

Godziny emisji Megaconda

Reklama

13:40 Naciągacze

Czas: 125min.

Matka i kochanka drobnego oszusta (John Cusack) namawiają go, aby zorganizował przekręt na wielką skalę.

Reżyseria: Stephen Frears

Obsada: Anjelica Huston , John Cusack , Annette Bening , Jan Munroe , Stephen Tobolowsky , Jimmy Noonan , Richard Holden , Henry Jones , Robert Weems , Michael Laskin , Eddie Jones , Sandy Baron , Lou Hancock , Gailard Sartain , Noelle Harling

Godziny emisji Naciągacze (film 1990)

15:45 Eichmann Show

Czas: 110min.

Martin Freeman gra główną rolę w filmie, który ukazuje historię telewizyjnej transmisji z procesu Adolfa Eichmanna — jednego z głównych architektów Holokaustu.

Godziny emisji Eichmann Show

17:35 Pierwsza strona

Czas: 110min.

Oparta na faktach historia dziennikarza, który popada w niełaskę, gdy informacje z większości jego tekstów okażą się zmyślone. W rolach głównych Hayden Christensen i Steve Zahn.

Godziny emisji Pierwsza strona

19:25 Zoom In - Seria 1, odc. 26

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

19:35 Hollywoodland

Czas: 145min.

Adrien Brody i Ben Affleck grają główne role w filmie inspirowanym jedną z najbardziej tajemniczych historii w Hollywood: śmiercią George'a Reevesa, pierwszego odtwórcy roli Supermana.

Reżyseria: Allen Coulter

Obsada: Adrien Brody , Diane Lane , Ben Affleck , Bob Hoskins , Lois Smith , Kathleen Robertson , Robin Tunney , Todd Grinnell , Caroline Dhavernas , Molly Parker , Zach Mills , Ted Atherton , Dash Mihok , Jeffrey DeMunn , Joe Spano

Godziny emisji Hollywoodland

22:00 Biale Piaski

Czas: 120min.

Policjant z małego miasteczka na południowym zachodzie USA znajduje na pustyni ciało i walizkę, w której jest pół miliona dolarów. Przyjmuje tożsamość zamordowanego i włącza się w śledztwo FBI.

Godziny emisji Biale Piaski

00:00 Rzeczy, Które Robisz W Denver Będąc Martwym

Czas: 130min.

Piątka przestępców spartaczyła robotę — teraz czeka ich śmierć...

Godziny emisji Rzeczy, Które Robisz W Denver Będąc Martwym

02:10 Bez powrotu

Czas: 115min.

Film kryminalny, w roli głównej — Tim Roth. Były skazaniec chce zacząć uczciwe życie, ale jego brat, zaangażowany w handel narkotykami, wciąga go w swoje brudne interesy.

Godziny emisji Bez powrotu

04:05 American Psycho 2

Czas: 105min.

Rachel Newman przekonała się, że lubi zabijać. Teraz nie cofnie się przed niczym, aby zostać asystentką swojego wykładowcy w college'u.

Reżyseria: Morgan J. Freeman

Obsada: Mila Kunis , William Shatner , Geraint Wyn Davies , Lindy Booth , Charles Officer , Kim Schraner , Robin Dunne , Shoshana Sperling , Jenna Perry , Michael Kremko , Kate Kelton , Kim Poirier , Boyd Banks , Lynne Deragon , Philip Williams

Godziny emisji American Psycho 2

05:50 Zoom In - Seria 1, odc. 23

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na wtorek. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na wtorek dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry