Reklama

Logo Planete+ Planete+ program TV na dziś, 23 maja 2019 - ramówka, emisje

2019-05-23

01:00

Trwa...  Anatomia buntu odc. 1 - Początki

dokument ( Francja 2014 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Cédric Tourbe

Godziny emisji Anatomia buntu

02:00

Anatomia buntu odc. 2 - Rewolta rozszerza się!

dokument ( Francja 2014 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Cédric Tourbe

  Godziny emisji Anatomia buntu

Reklama
02:55

Express Planete+ odc. 59

produkcja ( Polska 2018 ) Czas: 6min.

  Godziny emisji Express Planete+

03:00

Karpaty dyzajn odc. 4

produkcja ( Polska 2012 ) Czas: 13min.

Reżyseria: Justyna Łuczaj-Salej

  Godziny emisji Karpaty dyzajn

06:45

Życie na wyścigach odc. 3

dokument ( Polska 2017 ) Czas: 53min.

Reżyseria: Rymwid Blaszczak

  Godziny emisji Życie na wyścigach

07:50

Życie na wyścigach odc. 4

dokument ( Polska 2017 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Rymwid Blaszczak

  Godziny emisji Życie na wyścigach

08:55

Afryka - wodne królestwo odc. 1 - Lasy Mangrowe

dokument ( RPA 2016 ) Czas: 44min.

Reżyseria: Claudio Velasquez Rojas

  Godziny emisji Afryka - wodne królestwo

Reklama
09:50

Afryka - wodne królestwo odc. 2 - Delta Okawango

dokument ( RPA 2016 ) Czas: 44min.

Reżyseria: Claudio Velasquez Rojas

  Godziny emisji Afryka - wodne królestwo

10:45

Afryka - wodne królestwo odc. 3 - Miejskie pingwiny

dokument ( RPA 2016 ) Czas: 44min.

Reżyseria: Claudio Velasquez Rojas

  Godziny emisji Afryka - wodne królestwo

11:35

Sportowcy Hitlera

dokument ( Francja 2016 ) Czas: 101min.

Reżyseria: Jean-Christophe Rosé

  Godziny emisji Sportowcy Hitlera

13:25

Gdzie jest grobowiec Czyngis-chana?

dokument ( Francja 2016 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Cedric Robion

  Godziny emisji Gdzie jest grobowiec Czyngis-chana

14:25

Na tropie tajemnic odc. 3 - Potwory

dokument ( USA 2018 ) Czas: 40min.

Reżyseria: Eddie Schmidt

  Godziny emisji Na tropie tajemnic

15:15

Na tropie tajemnic odc. 4 - Morskie bestie

dokument ( USA 2018 ) Czas: 40min.

Reżyseria: Eddie Schmidt

  Godziny emisji Na tropie tajemnic

16:00

Ukryte skarby Afryki odc. 1 - Góry Smocze

dokument ( RPA 2016 ) Czas: 44min.

Reżyseria: Marius Burger

  Godziny emisji Ukryte skarby Afryki

17:00

Premiera Po dwóch stronach lustra wody odc. 9

dokument ( Polska 2018 ) Czas: 45min.

Reżyseria: Andrzej Misiuk

  Godziny emisji Po dwóch stronach lustra wody

Reklama
18:00

Świat z góry 6 odc. 6 - Z Fort William do Old Man of Hoy

dokument ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 25min.

Reżyseria: Richard Mervyn

  Godziny emisji Świat z góry

18:30

Świat z góry 6 odc. 7 - Z Mantui do twierdzy San Leo

dokument ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 25min.

Reżyseria: Richard Mervyn

  Godziny emisji Świat z góry

19:00

Polska z góry 2 odc. 10 - Wyżyna Lubelska

produkcja ( Polska 2018 ) Czas: 23min.

Reżyseria: Rymwid Blaszczak

  Godziny emisji Polska z góry

19:30

Polska z góry 2 odc. 11 - Jura Krakowsko-Częstochowska

produkcja ( Polska 2018 ) Czas: 23min.

Reżyseria: Rymwid Blaszczak

  Godziny emisji Polska z góry

20:00

Pacyfik odc. 9 - Morza Południa

dokument ( Hiszpania 2016 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Daniel Landa

  Godziny emisji Pacyfik

21:00

Lebensborn - fabryka aryjskich dzieci

dokument ( Francja 2017 ) Czas: 51min.

Reżyseria: Françoise-Renée Jamet , Laurent Marocco

  Godziny emisji Lebensborn - fabryka aryjskich dzieci

22:00

Premiera KL Natzweiler – zapomniany obóz koncentracyjny

dokument ( Francja 2018 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Anne-Sophie Chaumier le Conte

  Godziny emisji KL Natzweiler – zapomniany obóz koncentracyjny

23:00

David Hockney. Buntownik z wyboru

dokument ( Francja, Niemcy 2017 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Michael Trabitzsch

  Godziny emisji David Hockney. Buntownik z wyboru

00:00

Jean-Michel Basquiat - od gniewu do gwiazd

dokument ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 53min.

Reżyseria: David Shulman

  Godziny emisji Jean-Michel Basquiat - od gniewu do gwiazd

01:00

Anatomia buntu odc. 3 - Niepewność

dokument ( Francja 2014 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Cédric Tourbe

  Godziny emisji Anatomia buntu

02:00

Anatomia buntu odc. 4 - Rozwiązanie

dokument ( Francja 2014 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Cédric Tourbe

  Godziny emisji Anatomia buntu

02:55

Express Planete+ odc. 59

produkcja ( Polska 2018 ) Czas: 6min.

  Godziny emisji Express Planete+

03:00

Karpaty dyzajn odc. 5

produkcja ( Polska 2012 ) Czas: 13min.

Reżyseria: Justyna Łuczaj-Salej

  Godziny emisji Karpaty dyzajn

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Planete+

Na stronie stacji telewizyjnej Planete+ umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Planete+. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Planete+ można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Planete+ umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Planete+. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Planete+

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info