Reklama

Logo ID ID program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-11-18

06:00

Mroczne sekrety małżeńskie: Kartka z życzeniami

Kiedy Tabitha Howe poznała Scotta Wellingtona, romans był ostatnią rzeczą, jaką miała w głowie. Niebawem okazało się, że za maską zakochanego mężczyzny skrywał się istny potwór.

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

06:25

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Droga donikąd

Czy zbrodnie popełnione w odstępie 13 lat może coś łączyć? Najpierw w niewyjaśnionych okolicznościach znika kierowca ciężarówki, a po kilkunastu latach ślad ginie po księgowym.

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

07:10

Zaginieni: Ucieczka

Popularny student college'u Martin Roberts nagle znika, zostawiając jedynie tajemniczą notatkę. Dwa lata później rodzina chłopaka postanawia rozwiązać tajemnicę zaginięcia syna.

Godziny emisji Zaginieni

08:00

Tajemnica morderstwa Angie Dodge: Część 2

Keith Morrison prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa 18-letniej Angie Dodge w Idaho Falls w 1996 roku. Analizuje kontrowersyjne zeznania Chrisa Tappa skazanego za zabójstwo.

Godziny emisji Tajemnica morderstwa Angie Dodge

09:00

Zaginieni: Długa droga do domu

Michelle znika. Wkrótce policja odnajduje jej porzucony samochód. Czy została porwana, czy może ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości?

Godziny emisji Zaginieni

10:00

Medium z Long Island: Test Victorii

Na seansie u Theresy pojawia się sceptyczny ojciec, który niedawno stracił syna. Tymczasem Victoria, która rzuciła szkołę kosmetyczną, traktuje rodzinę jak króliki doświadczalne.

Godziny emisji Medium z Long Island

11:00

Medium z Long Island: Czy to naprawdę talent?

Theresa poddaje się badaniu rezonansu magnetycznego z nadzieją, że lekarzom uda się zaobserwować, co dzieje się w jej głowie podczas nawiązywania kontaktów z duchami.

Godziny emisji Medium z Long Island

12:00

Morderstwo na bagnach: Rzeczny potwór

Policja szuka mordercy Mary Stetson, której tułów znaleziono na brzegu rzeki Piscataquog. Podczas śledztwa okazuje się, że każda informacja o Mary jest pełna tajemnic i sekretów.

Godziny emisji Morderstwo na bagnach

13:00

Morderstwo na bagnach: Rzeka spowita mgłą

Miejscowy sędzia dokonuje mrocznego odkrycia. Znajduje pływające w wodzie zwłoki młodej kobiety. Czy policja znajdzie mordercę 22-letniej Misty?

Godziny emisji Morderstwo na bagnach

14:00

Loteria śmierci: Klątwa fortuny

Joe Rugaj wygrywa 17,5 miliona dolarów na loterii. Z początku wszystko toczy się znakomicie, ale Joe podejmie decyzję, która wprowadzi dwie rodziny na wojenną ścieżkę.

Godziny emisji Loteria śmierci

15:00

Ja, detektyw: Rozstajne drogi

Sympatyczna kelnerka zostaje postrzelona podczas kradzieży samochodu. Śledczy McFadden rozpoczyna wyścig z czasem. Czy uda mu się złapać złoczyńcę?

Godziny emisji Ja, detektyw

16:00

Tajemnice zza grobu: Co wiedziała moja matka

Wspaniała wiolonczelistka i oddana rodzinie matka... Pewnego wieczoru Janine Sutphen znika, aby już nigdy nie dać znaku życia. Czy kobieta podjęła taką decyzję z własnej woli?

Godziny emisji Tajemnice zza grobu

17:00

Spowiedź mordercy: Gdzie jest Brittany?

Kiedy Brittany znika, detektywi leca na drugi koniec kraju, aby przesluchac jedynego podejrzanego. Nie maja przeciwko niemu zadnych dowodów. Czy zabójca przyzna sie do winy?

Godziny emisji Spowiedź mordercy

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
18:00

Trwa...  Przeklęta ciekawość: Śmierć w sąsiedztwie

Po rozwodzie Anita przeprowadza się by rozpocząć nowe życie. Niestety sąsiedzi nie są zbyt przyjaźni. Kobieta czuje się zagrożona.

Godziny emisji Przeklęta ciekawość

19:00

Nie jesteś sam: Cicha noc, święta przemoc

Nastolatka z Alabamy, Haley kończy toksyczny związek z Derekiem, ale on nie pozwala jej spokojnie odejść. Wkrótce dom dziewczyny stanie się miejscem przerażających zdarzeń.

  Godziny emisji Nie jesteś sam

Reklama
20:00

Zła krew : Kto zabił sprzedawcę?

Kevin spędził połowę swojego życia w więzieniu za zabójstwo, do którego publicznie przyznał się jego brat Ron. Teraz James, siostrzeniec Kevina, chce uwolnić swojego wujka.

  Godziny emisji Zła krew 

20:30

Najdziwniejsze zbrodnie, odc. 20

Doświadczeni detektywi dzielą się opowieściami o dziwacznych morderstwach, których sprawcy robili wszystko, aby ich brutalne zbrodnie uszły im bezkarnie.

  Godziny emisji Najdziwniejsze zbrodnie

21:00

Premiera Bliski nieznajomy: Morderstwo w dzień pamięci narodowej

Chris Northam jest biznesmenem, który rozwija sportową firmę w Kalifornii. Kiedy zostaje zabity w swoim magazynie, podejrzenie pada na pracowników i kochankę ofiary.

  Godziny emisji Bliski nieznajomy

22:00

Premiera Raj dla morderców: Czyja to córka?

Kate Johnson zostaje zamordowana, ale policja nie wie, dlaczego niewinna kobieta padła ofiarą zabójcy. Dopiero po zebraniu 400 próbek DNA i tajnej akcji morderca trafi przed sąd.

  Godziny emisji Raj dla morderców

23:00

Głos śmierci: Nieprzyzwoity sekrecik

Osiemdziesięciotrzyletni Jack Rains zostaje zamordowany w swoim domu w Murfreesboro w Tennessee. Natychmiast pojawiają się plotki, że dziadek miał romans z dużo młodszą kobietą.

  Godziny emisji Głos śmierci

Reklama
00:00

Śmiertelna wyliczanka: Potwór wśród nas

Na ulicach Baton Rouge grasuje potwór, który już zgwałcił i zamordował trzy kobiety. Jednej kobiecie udało się przeżyć brutalny atak. Czy pomoże policji znaleźć mordercę?

  Godziny emisji Śmiertelna wyliczanka

01:00

Mieszkając z duchem: Korzenie

Agresywny duch ciągle towarzyszy pewnej kobiecie - uderza ją i tłucze przedmioty do niej należące. Czy Amy i Adam odkryją kim jest ciemiężyciel?

  Godziny emisji Mieszkając z duchem

02:00

Koroner: na tropie zbrodni: Sześć liter, pierwsza to M

Społeczność Hummelstown jest w szoku, kiedy 82-letnia Kathryn Bishop zostaje brutalnie pobita na śmierć. Każdy z podejrzanych ma alibi. Kto zabił staruszkę?

  Godziny emisji Koroner: na tropie zbrodni

03:00

Głos śmierci: Nieprzyzwoity sekrecik

Osiemdziesięciotrzyletni Jack Rains zostaje zamordowany w swoim domu w Murfreesboro w Tennessee. Natychmiast pojawiają się plotki, że dziadek miał romans z dużo młodszą kobietą.

  Godziny emisji Głos śmierci

03:50

Śmiertelna wyliczanka: Potwór wśród nas

Na ulicach Baton Rouge grasuje potwór, który już zgwałcił i zamordował trzy kobiety. Jednej kobiecie udało się przeżyć brutalny atak. Czy pomoże policji znaleźć mordercę?

  Godziny emisji Śmiertelna wyliczanka

04:40

Kto mnie zabił?: Wszystko za życie

Nagle zniknął nauczyciel lubiący spędzać czas na świeżym powietrzu. Gdy policja znalazła jego auto, rozeszła się pogłoska, że mężczyzna cierpiał na depresję. Czy była to prawda?

  Godziny emisji Kto mnie zabił

05:10

Zbrodnia (nie)doskonała: Kryjówka na bagnach

Dominic Reddick zbiegł z więzienia i ukrył się w lesie. Podczas poszukiwania jedzenia znalazł pączki, które zostały umyślnie podrzucone przez policję. Czy wpadnie w pułapkę?

  Godziny emisji Zbrodnia (nie)doskonała

O programie TV stacji ID

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w ID

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info