Reklama

Zaginieni godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Zaginieni

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zaginieni będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-22

05:10 Zaginieni: Tajemnica heavy metalu Logo ID
Opis (streszczenie): Morgan Harrington zaginęła na koncercie rockowym. Poszukiwania dziewczyny nie przyniosły rezultatu. Wkrótce policja połączyła jej sprawę z przypadkiem brutalnego przestępstwa.
08:00 Zaginieni: Głowa rodziny Logo ID
Opis (streszczenie): Robert nie odbiera swojej żony z lotniska. Jego syn mówi śledczym, że kilka dni wcześniej ojciec poznał podejrzanych mężczyzn. Czy dlatego zniknął?
18:00 Zaginieni: Ten, który uciekł Logo ID
Opis (streszczenie): Trzydziestoośmioletni Erick Frank dostaje wiadomość, która ma odmienić jego życie. Rzuca wszystko i... już nigdy więcej nie pojawia się w domu. Policja rozpoczyna śledztwo.
Reklama

2018-10-23

05:10 Zaginieni: Koniec zabawy Logo ID
Opis (streszczenie): Student Charlie Allen nie przyszedł na spotkanie z przyjacielem. Przed wyjściem z domu powiedział siostrze, że jest ścigany. Czy Charlie znalazł się w niebezpieczeństwie?
08:00 Zaginieni: Droga w mrok Logo ID
Opis (streszczenie): Tammy wychodzi z pracy i znika bez śladu. Jej krewni znajdują notkę z informacją, że kobieta wyszła na spacer, ale poszukiwania nie przynoszą rezultatu. Co mogło się wydarzyć?
18:00 Zaginieni: W drodze na lotnisko Logo ID
Opis (streszczenie): Po drodze na lotnisko, z którego ma lecieć do swojego narzeczonego, 19-letnia Katelin Akens zatrzymuje się nagle w centrum handlowym w Wirginii i... znika. Kto zna prawdę?

2018-10-24

05:10 Zaginieni: Ślubna obrączka Logo ID
Opis (streszczenie): Tina McQuaig, żona i matka, nagle zniknęła. Po kilku dniach znaleziono jej samochód. Poszukiwania jednak utknęły w miejscu. Śledztwo wznowiono po dokonaniu szokującego odkrycia.
08:00 Zaginieni: W ciemną noc Logo ID
Opis (streszczenie): Osiemnastolatka Zoe Campos spędza cały wieczór w domu na oglądaniu filmów i następnego dnia znika. Detektywi przeszukują jej konto na Facebooku w poszukiwaniu wskazówek.
18:00 Zaginieni: O jeden most za daleko Logo ID
Opis (streszczenie): Para znika tuż po randce. Rodziny jednoczą siły, aby odszukać zaginionych. Czy coraz większa desperacja i wzajemne oskarżenia nie zakłócą przebiegu śledztwa?

2018-10-25

05:10 Zaginieni: Córeczka tatusia Logo ID
Opis (streszczenie): Danice Day zniknęła bez śladu, będąc w trakcie terapii odwykowej. Pozostawiła dwoje małych dzieci. Czy kobieta nie wytrzymała głodu narkotykowego? A może padła ofiarą przestępstwa?
08:00 Zaginieni: Misja Logo ID
Opis (streszczenie): Młoda kobieta przeprowadza się do USA z nadzieją na nowe życie. Po kilku tygodniach znika bez śladu. W poszukiwaniach bierze udział Elizabeth Smart, niegdyś ofiara porwania.
18:00 Zaginieni: Był sobie chłopiec Logo ID
Opis (streszczenie): Późną nocą, pod nieobecność swojej matki, ośmioletni Zachary Bernhardt znika z domu na Florydzie. Wkrótce ginie kolejny chłopiec. Co łączy te dwa zaginięcia?

2018-10-26

05:10 Zaginieni: Mroczny jar Logo ID
Opis (streszczenie): Kiedy Mandy Stokes nie wróciła do domu, jej młodszy brat był pewien, że po prostu miała inne plany. Czy chłopak powiedział jednak całą prawdę?
08:00 Zaginieni: Niczym kamfora Logo ID
Opis (streszczenie): W nocy, po kłótni z sąsiadami i przyjaciółmi, 21-letnia Kortne Stouffer znika z własnego łóżka. Detektywi podążają różnymi tropami, ale nie są w stanie znaleźć dziewczyny.
18:00 Zaginieni: Prawie czternastolatka Logo ID
Opis (streszczenie): Trzynastoletnia Ashley Summers to wesoła, ciesząca się życiem nastolatka. Kłopoty zaczynają się, kiedy dziewczyna zaczyna skrywać sekrety. Pewnego dnia znika. Czy uciekła z domu?
Reklama

2018-10-27

05:10 Zaginieni: Tragedia na wagarach Logo ID
Opis (streszczenie): Colleen Orsborn zniknęła podczas wagarów na plaży. Czy uczennica stała się ofiarą grasującego w okolicy seryjnego mordercy?
07:10 Zaginieni: Śmiertelnie niebezpieczna randka Logo ID
Opis (streszczenie): Dzieci wracają z weekendu i nie zastają w domu swojej matki Nancy Moyer. Wkrótce w pobliżu zostaje popełnione morderstwo. Czy Nancy padła ofiarą seryjnego zabójcy?
20:00 Zaginieni: Taniec w ciemnościach Logo Discovery Life
Opis (streszczenie): Susan Walsh za dnia jest reporterką, a nocą pracuje jako striptizerka. Gdy nagle znika, śledczy nie wiedzą, od czego zacząć dochodzenie. Bliscy twierdzą, że nie porzuciłaby syna.

2018-10-28

05:10 Zaginieni: Tajemnica znad jeziora Seminole Logo ID
Opis (streszczenie): Mike Williams zaginął podczas polowania na kaczki. Początkowo policja podejrzewała, że mógł paść ofiarą aligatorów. Niebawem śledczy znaleźli dowody świadczące o przestępstwie.
07:10 Zaginieni: Niespokojne wody Logo ID
Opis (streszczenie): W 1998 roku 23-letnia Amy Bradley wyrusza wraz z rodzinną w rejs statkiem po Karaibach. Po nocy spędzonej na dyskotece kobieta znika bez śladu.
09:00 Zaginieni: Royal Daniel: Mroczne tajemnice Logo ID
Opis (streszczenie): Nagłe zniknięcie powszechnie szanowanego prawnika głęboko poruszyło mieszkańców górskiego miasteczka w stanie Kolorado. Jednak wkrótce okazało się, że mężczyzna nie był bez skazy.
14:00 Zaginieni: Tak blisko domu Logo ID
Opis (streszczenie): Dwa lata po zaginięciu Ali Lowitzer policja dostaje informację, że dziewczyna padła ofiarą handlarzy ludźmi. Poszukiwania zamieniają się w akcję ratunkową. Czy Ali wróci do domu?

2018-10-29

05:10 Zaginieni: Ślady donikąd Logo ID
Opis (streszczenie): Kierowniczka firmy transportowej zniknęła ze swojego domu. Śledztwo przybrało nieoczekiwany obrót, kiedy w pobliżu kryjówki seryjnego mordercy znaleziono jej portfel.
08:00 Zaginieni: Synek mamusi Logo ID
Opis (streszczenie): Pewnej nocy znika chory na cukrzycę 20-letni Bear Diaz. Znikają też jego rzeczy. Detektywi podejrzewają, że zniknięcie może być powiązane z innym, takim samym zdarzeniem.
18:00 Zaginieni: Ostatnie słowa Logo ID
Opis (streszczenie): Dziewiętnastoletni Logan Schiendelman wychodzi na imprezę i już nie wraca do domu. Policja nie znajduje dowodów przestępstwa i postanawia głębiej zbadać historię rodziny chłopaka.

2018-10-30

05:10 Zaginieni: Ślepa uliczka Logo ID
Opis (streszczenie): Ginni Wood straciła kontakt z matką podczas podróży do przyjaciółki. Sprawa jej zaginięcia dodatkowo się skomplikowała, kiedy okazało się, że koleżanka również zniknęła bez śladu.
08:00 Zaginieni: Ostatnie lato Logo ID
Opis (streszczenie): Kiedy 15-letnia Kayla Berg nie wraca po nocy spędzonej poza domem, rodzina myśli, że została u przyjaciół. Po sześciu dniach ostatnie miejsce pobytu dziewczyny budzi podejrzenia.
18:00 Zaginieni: Taka się urodziła Logo ID
Opis (streszczenie): Kiedy transgenderyczna nastolatka Sage Smith znika, detektywi zdobywają dowody, które każą im uważniej przyjrzeć się najbliższym przyjaciołom i znajomym Sage.

2018-10-31

05:10 Zaginieni: Koniec niewinności Logo ID
Opis (streszczenie): Gdy Jamie Fraley nagle zniknęła ze swego mieszkania, podejrzenie padło na ogarniętego obsesją ojca jej chłopaka. Wkrótce jednak ponure odkrycie całkiem zmieniło kierunek śledztwa.
08:00 Zaginieni: Zaginiony anioł Logo ID
Opis (streszczenie): Dziewiętnastoletni Angel Garcia jedzie na przejażdżkę motocyklem i znika. Przyjaciele twierdzą, że chłopaka gonił samochód SUV. Kilka miesięcy później pojawia się nowy trop.
Reklama
18:00 Zaginieni: Śmiertelnie niebezpieczna randka Logo ID

2018-11-01

05:10 Zaginieni: Nocna przechadzka Logo ID
Opis (streszczenie): Lily Aramburo wyszła od narzeczonego z linami do skoków na bungee i zniknęła bez śladu. Jej rodzina nie ma wątpliwości, że z własnej woli nie porzuciłaby syna. Co stało się z Lily?
08:00 Zaginieni: Milczący syn Logo ID
Opis (streszczenie): Kiedy 17-letni Macin Smith nie wraca ze szkoły, jego rodzice boją się, że syn znalazł się w niebezpieczeństwie. Notatka ukryta w portfelu chłopaka tylko potwierdza obawy rodziny.
18:00 Zaginieni: Niespokojne wody Logo ID

2018-11-02

08:00 Zaginieni: Amerykański gotyk Logo ID
Opis (streszczenie): Nauczycielka Biblii i matka znika z rodzinnej farmy. Detektywi muszą rozszyfrować zagadkową, ręcznie napisaną notatkę. Podczas spaceru po lesie natrafiają na tajemniczą czaszkę.
18:00 Zaginieni: We mgle Logo ID
Opis (streszczenie): Po wieczorze spędzonym w kręgielni 9-letnia Stephanie Crane nie wraca do domu. Rodzice długie lata czekają na jej powrót. Czy nowatorskie technologie rozwiążą w końcu tę tajemnicę?

2018-11-03

07:10 Zaginieni: We mgle Logo ID
20:00 Zaginieni: Droga do Bayou Logo Discovery Life
Opis (streszczenie): Pełne niespodziewanych zwrotów akcji i nierzadko szokujące historie osób, które zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach.

2018-11-04

07:10 Zaginieni: Godzina zniknięcia Logo ID
Opis (streszczenie): Kiedy Tyarra Williams nagle znika, pojawiają się sugestie, że padła ofiarą handlarzy ludźmi. Czy miejscowi mieszkańcy wiedzą coś, czym nie chcą podzielić się z policją?
09:00 Zaginieni: Maura Murray: Wyprawa donikąd Logo ID
Opis (streszczenie): W bezksiężycową, wietrzną noc samochód Maury gwałtownie skręcił i zjechał z drogi. Kobieta zniknęła bez śladu. Co się z nią stało?

2018-11-05

08:00 Zaginieni: Ten, który uciekł Logo ID
18:00 Zaginieni: Godzina zniknięcia Logo ID

2018-11-06

08:00 Zaginieni: W drodze na lotnisko Logo ID
18:00 Zaginieni: Ostatni przystanek Logo ID
Opis (streszczenie): Kiedy 13-letnia Tabitha Tuders nagle znika, policja podejrzewa, że dziewczyna uciekła z domu. Jednak niepokojące okoliczności zaginięcia zmuszają rodzinę do poznania prawdy.

2018-11-07

08:00 Zaginieni: O jeden most za daleko Logo ID
18:00 Zaginieni: W biały dzień Logo ID
Opis (streszczenie): Kiedy Holly Cantrell nie wraca z pracy do domu, jej trzech synów szaleje z rozpaczy. Wkrótce okaże się, że kobieta skrywała tajemnice, które były powodem jej zniknięcia.

2018-11-08

08:00 Zaginieni: Był sobie chłopiec Logo ID
18:00 Zaginieni: Tak blisko domu Logo ID

2018-11-09

08:00 Zaginieni: Prawie czternastolatka Logo ID
18:00 Zaginieni: Ucieczka Logo ID
Opis (streszczenie): Popularny student college'u Martin Roberts nagle znika, zostawiając jedynie tajemniczą notatkę. Dwa lata później rodzina chłopaka postanawia rozwiązać tajemnicę zaginięcia syna.

2018-11-10

07:10 Zaginieni: Ostatni przystanek Logo ID
20:00 Zaginieni: Wir Logo Discovery Life
Opis (streszczenie): Policja wierzyła, że Ben McDaniel zaginął podczas nurkowania w jaskini. Jednak nurkowie nie znaleźli jego ciała. Skonsternowani śledczy rozpoczęli dochodzenie od nowa.

2018-11-11

07:10 Zaginieni: W biały dzień Logo ID
09:00 Zaginieni: Mroczne wody Logo ID
Opis (streszczenie): Gwiazda koszykówki i jego dziewczyna znikają bez śladu podczas wyprawy żeglarskiej. Policja poszukuje brata sportowca, który jako jedyny może wiedzieć, co się stało.

2018-11-12

08:00 Zaginieni: Ostatnie słowa Logo ID

2018-11-13

08:00 Zaginieni: Taka się urodziła Logo ID

2018-11-14

08:00 Zaginieni: Śmiertelnie niebezpieczna randka Logo ID

2018-11-15

08:00 Zaginieni: Niespokojne wody Logo ID

2018-11-16

08:00 Zaginieni: We mgle Logo ID

2018-11-17

07:10 Zaginieni: Tak blisko domu Logo ID
20:00 Zaginieni: Naprawdę miły facet Logo Discovery Life
Opis (streszczenie): Skromny nastolatek zaginął po tym, jak wdał się w romans z atrakcyjną młodą mamą będącą w burzliwym związku. Gdzie teraz jest i co ukrywa Misty?

2018-11-18

07:10 Zaginieni: Ucieczka Logo ID
09:00 Zaginieni: Długa droga do domu Logo ID
Opis (streszczenie): Michelle znika. Wkrótce policja odnajduje jej porzucony samochód. Czy została porwana, czy może ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości?

2018-11-19

08:00 Zaginieni: Godzina zniknięcia Logo ID

2018-11-20

08:00 Zaginieni: Ostatni przystanek Logo ID

2018-11-21

08:00 Zaginieni: W biały dzień Logo ID

2018-11-22

08:00 Zaginieni: Tak blisko domu Logo ID

2018-11-23

08:00 Zaginieni: Ucieczka Logo ID

2018-11-24

07:10 Zaginieni: W ukryciu Logo ID
Opis (streszczenie): Kiedy były żołnierz Michael VanZandt nagle znika, policja podejrzewa, że padł ofiarą przypadkowego złoczyńcy. Jednak rodzina zaginionego wini jego ekstremalny styl życia.
20:00 Zaginieni: Ciężkie życie gangstera Logo Discovery Life
Opis (streszczenie): Dana chciała wyjechać z Nowego Orleanu, by zaopiekować się swoimi dziećmi, ale po uderzeniu huraganu okazuje się, że kobieta zaginęła i na jaw wychodzi mroczna prawda.

2018-11-25

07:10 Zaginieni: Chwila prawdy Logo ID
Opis (streszczenie): Emerytowany strażak nagle znika, a ślady krwi w jego garażu świadczą o popełnieniu zbrodni. Czy ktoś specjalnie upozorował miejsce przestępstwa?
09:00 Zaginieni: Kiedy muzyka ucichła Logo ID
Opis (streszczenie): Znika gitarzysta bluesowy. Sprawdzenie możliwych miejsc pobytu muzyka nie przynosi rezultatu. Jednak po serii intrygujących wydarzeń sprawa powoli zaczyna się wyjaśniać.

2018-11-26

08:00 Zaginieni: W ukryciu Logo ID

2018-11-27

08:00 Zaginieni: Chwila prawdy Logo ID

2018-11-28

08:00 Zaginieni: Za młody, by kochać Logo ID
Opis (streszczenie): Intrygujące przypadki zaginięć ludzi w tajemniczych okolicznościach. Część poszukiwań kończy się szczęśliwie, a część niestety tragicznie. Bywa też, że śledztwa utykają w miejscu.

2018-11-29

08:00 Zaginieni: Ślady stóp na piasku Logo ID

2018-11-30

08:00 Zaginieni: Naprawdę miły facet Logo ID
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Zaginieni. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zaginieni w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Zaginieni.

Emisja w stacjach

Zaginieni można obejrzeć w:

Emisje w: Discovery Life, ID

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info