Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-09-19

06:00

Życie zwierząt: Rzeki

Program wyjaśnia jakie znaczenie w świecie zwierząt ma posiadanie własnego terytorium oraz w jaki sposób staje się ono powodem walk na śmierć i życie.

Godziny emisji Życie zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Wizyta u starych klientów

Producent „Jackassa" Jeff Tremaine ma problem z karmieniem swoich węgorzy, a klienci z winiarni Malibu Winery proszą o pomoc w odbudowie zbiornika zniszczonego w pożarze.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Wesołych Świąt!

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Cztery kąty, cztery łapy: Superodlotowy pałac dla papug

Antonio pomaga parze, która prowadzi w domu azyl dla papug. Ekipa buduje w ogrodzie ptaszarnię, dzięki której 23 odratowane ptaki będą mogły swobodnie latać.

Godziny emisji Cztery kąty, cztery łapy

09:00

Najdziksze wyspy: Sri Lanka

Podróże na najpiękniejsze wyspy - od archipelagu Galapagos po Zanzibar. W jaki sposób rośliny, zwierzęta oraz ludzie przystosowali się do życia w izolacji od reszty świata?

Godziny emisji Najdziksze wyspy

10:00

Strażnicy Teksasu: Przydrożne ukłucie

Rozpoczęcie sezonu polowań na jelenie. We wschodnim Teksasie ranna sowa trafia do weterynarza. Na Zatoce Meksykańskiej strażnicy mają ręce pełne roboty przez poławiacza ostryg.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Ja i mój nikczemny bliźniak

Czteroletni chłopiec zmaga się z paraliżującym bólem. Student omal nie traci życia z powodu małego skaleczenia. Kobieta prawie traci zmysły z powodu potwora w swoim ciele.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Lądowanie awaryje

Uczestnicy niezwykłej ekspedycji walczą o przetrwanie w pięknej, lecz niebezpiecznej dziczy. Dzieli ochotnicy zmagają się z chłodem i trudami życia z dala od cywilizacji.

Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Ofiara spustoszenia

Tia Maria Torres, która zajmuje się szkoleniem pitbulterierów, próbuje zmienić wizerunek rasy i zadbać o dobre imię tych psów.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Medium w opałach

Maryam jest kocim medium, ale nie może porozumieć się z jej szaloną kotką Lily. Khloe odkrywa za domem jej rodziców całą kolonię zdziczałych kotów.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Houston: Szympans Fred

Funkcjonariusze SPCA zostają wezwani w sprawie szokującego doniesienia. Muszą uratować 25-letniego szympansa, trzymanego w klatce, w domu właściciela.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwaria na medal

Po powrocie z olimpiady w Rio, baseballista Paul George zleca Wayde'owi i Brettowi budowę dwóch patriotycznych akwariów, które mają stanąć obok oczka wodnego w jego ogrodzie.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
17:00

Trwa...  Baseny z rozmachem: Dla ptaków

Żyjąca ekologicznie rodzina, mieszkająca w schronisku dla ptaków na Florydzie, prosi speca od basenów, Lucasa, o stworzenie basenowego raju dla ludzi oraz wodnej oazy dla ptaków.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy Teksasu: Intruzie, strzeż się!

Nowy kadet nieomal zostaje przejechany, a w Beaumont pojawia się uzbrojony intruz. Na Rio Grande, jeden ze strażników poszukuje nielegalnych sieci do chwytania ryb za skrzela.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

Reklama
19:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Bezpieczeństwo od burzy

Dzięki 80. tysiącom klientów, dr Jeff Young oraz pozostali weterynarze pracujący w klinice dla zwierząt Planned Pethood Plus nigdy się nie nudzą.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

20:00

Węże ludojady

Specjaliści odławiają kolejny obcy gatunek, który zadomowił się na Florydzie. Afrykański pyton skalny dziesiątkuje rodzimą faunę, poluje na duże zwierzęta, a czasem nawet na ludzi.

  Godziny emisji Węże ludojady

21:00

Pieskie życie: Ocaleć w dziczy

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

  Godziny emisji Pieskie życie

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Na imię mi Gun

Tia udaje się na bagna by uratować psa potrzebującego pomocy medycznej. Postawiona diagnoza jest szokująca. Tymczasem, Earl uczy syna jak prowadzić samochód.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

23:00

Łowca potworów: Człowiek-małpa z Indii

Według świadków, w 2001 po Nowym Delhi grasowało dziwne stworzenie - pół-człowiek, pół-zwierze. Skacząc po dachach atakowało ono mieszkańców. Mungo bada przypadek człowieka-małpy.

  Godziny emisji Łowca potworów

Reklama
00:00

Strażnicy przyrody: Rozgrywka z aligatorem

Oficerowie Bordreau i Hannett składają wizytę mężczyźnie, który hoduje w domu aligatory. Biolodzy Mike i Brendan próbują złapać grzechotnika leśnego.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

01:00

Na tropie wymarłych gatunków: Biały wilk z Nowej Fundlandii

Forrest dołącza do eksperta z Nowej Fundlandii w celu odnalezienia białego wilka. W 1930 gatunek został uznany za wymarły. Pewien myśliwy jest przekonany, że postrzelił to zwierzę.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Kain i Abel

Szyper Phil walczy o życie, podczas gdy jego synowie prowadzą walkę między sobą. Zwodzony kolejnymi obietnicami brat kapitana Siga myśli, czy nie zrezygnować z pracy.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: W mgnieniu oka

Strażnicy ratują życie turystom gdy ich kanoe wywraca się do góry dnem. Po znalezieniu jelenia w potrzasku, pojawiają się pytania. Zatrzymany zostaje człowiek posiadający kokainę.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Miami: Żądza życia

Codzienna praca policjantów ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt, która pomaga wszystkim stworzeniom znajdującym się w opresji.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 6

Dla młodziutkich mieszkańców Sepilok nadszedł czas karmienia. Choć orangutany mają dobrą opieką, same muszą nauczyć się szukania jedzenia. A to wcale nie jest takie łatwe.

  Godziny emisji Poznajcie orangutany

05:10

Szkoła przetrwania: Miejskie strategie

W kanadyjskich Górach Skalistych Bear Grylls zostaje przysypany lawiną. Pływa pod lodem, który pokrywa jezioro. W końcu po niefortunnym upadku trafia do szpitala.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info