Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-01-24

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 11

Ann wraz ze specjalistą ds. transportu zwierząt Matthew Fordem przygotowują ptaki rzadkiego gatunku do dalekiej podróży. Stuart podziwia barwne upierzenie dwóch niezwykłych papug.

Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Zbiorniki dla mistrzów NASCAR i baseballu

Mistrz NASCAR Ryan Newman zleca zespołowi budowę akwarium na biurko, a gwiazda Red Soxów Shane Victorino marzy o zbiorniku w stylu hawajskim.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Kawałek po kawałku

Dr Jeff stara się uratować psa kopniętego w głowę przez konia i próbuje dojść do ładu z dwoma zdziczałymi kotami terroryzującymi okolicę. Pewna fretka ma niepokojące objawy.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Egipt

Rozległe i jałowe piaski Afryki Północnej to także miejsce, w którym powstał ekosystem pełen wyjątkowych zwierząt: od krokodyli zamieszkujących Nil po żmiję nosorogą.

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

10:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 1

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

Godziny emisji Nowojorskie Zoo - Bronx

11:00

Obcy wewnątrz nas: Coś zjada mnie żywcem!

Do szpitala trafia dziewczyna z potwornym bólem przeszywającym jej skórę głowy. Kobieta doświadcza dziwnych objawów, które są tak dotkliwe, że niszczą jej rodzinne życie.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
12:00

Trwa...  Klan z Alaski: Pożegnanie z cywilizacją

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Trudne decyzje

Guz znaleziony u jednego z psów poddaje pod wątpliwość jego szanse na adopcję. Przed Tią trudna decyzja, gdy jeden z psów jest tak agresywny, że zagraża pracownikom schroniska.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

Reklama
14:00

Kot z piekła rodem: Prawdziwy kot z Orange County

Peggy to „prawdziwa gospodyni z Orange County". Przywykła do kocich awantur, ale tym razem draka dotyczy jej kota.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Miami: Menażeria z Miami

Śledczy zajmują się sprawą dwóch zaadoptowanych psów, które wałęsają się bez opieki po ulicach miasta.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla Imaginarium

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Basen na imprezę przy lampce wina

Anthony i jego ekipa realizują kolejny projekt w samym sercu krainy wina i winnic. Nachylenie terenu i gliniasta gleba stwarzają wiele konstrukcyjnych problemów.

  Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Przynęta

Strażnicy McKee i Pushee badają sprawę dwóch myśliwych, którzy nielegalnie wabili jelenie. Arsenault stara się wydobyć informację od nieskorego do współpracy nastolatka.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

Reklama
19:00

Słodkie dzieciństwo: Szczenięta

Zabawny program ukazujący kolejne etapy dzieciństwa trzech miotów psów i kotów - od przyjścia na świat, otwierania oczu, stawiania pierwszych kroków po osiągnięcie samodzielności.

  Godziny emisji Słodkie dzieciństwo

20:00

Słodkie czworonogi, odc. 1

Zabawne i czułe spojrzenie na codzienne życie najlepszego przyjaciela człowieka. Program ukazuje więzi jakie łączą nas z tymi uroczymi, kudłatymi stworzeniami.

  Godziny emisji Słodkie czworonogi

21:00

Premiera Projekt AKWARIUM, odc. 19

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

22:00

Premiera Gadomaniacy: Przygoda ze scynkiem

Tym razem powstaje terrarium oparte na motywach z filmu „Wspaniała przygoda Billa i Teda". Jordan, uczestniczka triathlonów, marzy o „sportowym" terrarium dla swojej jaszczurki.

  Godziny emisji Gadomaniacy

23:00

Wojna o nosorożce: Piekielny rachunek

Trzecia część dokumentu ukazującego działania byłych i obecnych żołnierzy sił specjalnych USA, którzy starają się pokrzyżować plany kłusowników, polujących na nosorożce w RPA.

  Godziny emisji Wojna o nosorożce

00:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 13

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Nowy Rok w Villalobos

Bezdomny mężczyzna prosi o zaopiekowanie się jego szczeniakami. Mariah i Marcel zaczynają pomagać ludziom mieszkającym na ulicach ze swoimi psami, rozdając im torby z przysmakami.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Pusty tron

Szyper Phil Harris zostaje samolotem przewieziony do szpitala w Anchorage. Jego syn Josh zastanawia się, czy jechać z ojcem, czy dokończyć połowy krabów.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

Reklama
03:00

Strażnicy Teksasu: Szok w zatoce

Strażnik przyrody Tommy Johnson dołącza do zespołu ratującego żółwie morskie przed pewną śmiercią czekającą na nie w zimnych wodach zatoki Matagorda.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Miami: Żądza życia

Codzienna praca policjantów ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt, która pomaga wszystkim stworzeniom znajdującym się w opresji.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 1

Kulisy opieki nad osieroconymi orangutanami w schronisku dla tych małp na Borneo. Zanim zwierzęta wrócą na wolność, muszą nauczyć się sztuki przetrwania.

  Godziny emisji Poznajcie orangutany

05:10

Szkoła przetrwania: Gwatemala

Bear Grylls przedziera się przez pola lawy na aktywnym wulkanie. Odkrywa podziemny wodospad. Swoje legowisko dzieli ze żmiją, a wyprawę kończy wśród ruin z epoki Majów.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info