Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-09-23

06:00

Poznajcie orangutany, odc. 7

Chiquita miała zaledwie dwa miesiące, gdy przybyła do Sepilok. Teraz jest już trzylatką silnie przywiązaną do jednego z pracowników, co stało się przyczyną problemów.

Godziny emisji Poznajcie orangutany

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych, odc. 9

Dr Jeff wraca do Meksyku, aby pomóc kilku zwierzakom — między innymi małpom żyjącym w schronisku. Weterynarze muszą złapać i wyleczyć stado bezpańskich psów.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Weterynarz z Antypodów, odc. 12

W stanie Wiktoria Chris próbuje przyciąć kły ważącej 220 kilogramów świni o imieniu Burpy. Pomaga także krowie o trzech nogach i leczy Bello — psa cierpiącego na zawroty głowy.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

08:00

Kot z piekła rodem: Wrogowie na śmierć i... kicie

Josh i Grace, współlokatorzy, mają koty, które nieustannie ze sobą walczą. Jackson pomaga także matce i córce, które mają problem z pewnym dzikim kotem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
09:00

Trwa...  Kot z piekła rodem: Nowy, wspaniały, koci świat

Jackson trafia do schroniska Santé D'or, gdzie próbuje pomóc bardzo agresywnemu kotu o imieniu Pig Pen.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

10:00

Projekt AKWARIUM: 2 Chainz, 1 akwarium

2 Chainz, raper z Atlanty, marzy o naprawdę wyjątkowym akwarium. W trakcie pracy Wayde gubi istotne pomiary — sprawy mocno się komplikują.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
11:00

Królowa rekinów

Poszukiwania legendarnej, największej kiedykolwiek oznakowanej samicy żarłacza białego. Jak zareaguje na towarzystwo samca?

  Godziny emisji Królowa rekinów

12:00

Żarłacze tępogłowe

Zoolog Nigel Marven podróżuje po świecie, aby poznać życie i zwyczaje najgroźniejszych rekinów na ziemi. Na Bahamach jest świadkiem ataku rekina na jednego z naukowców.

  Godziny emisji Żarłacze tępogłowe

13:00

Strażnicy przyrody: Ryzyko

Spahr prowadzi posukiwania zaginionej emerytki z hrabstwa York. Ekipa nurków szuka ciał dwóch myśliwych polujących na kaczki, którzy prawdopodobnie utonęli w rzece Sebasticook.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

14:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Waleczny duch

Owczarek niemiecki imieniem Xena został podeptany przez osła, co doprowadziło do urazu głowy. Natomiast kot imieniem Coco ma problemy z chodzeniem.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

15:00

Na tropie wymarłych gatunków: Pantera mglista

Po doniesieniach świadków o panterze mglistej, Forrest zaczyna tropić to zwierze. Czy przedstawiciel gatunku uznanego niedawno za wymarły naprawdę żyje?

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

Reklama
16:00

Małżeństwo w dżungli: Botswana

Samochód Myke'a i Ruth psuje się w kompletnej dziczy, pełnej niebezpiecznych zwierząt. Oni sami mają przy sobie tylko butelkę wody i zapasowe części do samochodu.

  Godziny emisji Małżeństwo w dżungli

17:00

Baseny z rozmachem: Tam gdzie płynie leniwa rzeka

Lucas wraz z ekipą po raz pierwszy mają szansę zbudować leniwą rzekę! Będzie ona otaczać prawdziwą wyspę oraz przepływać wzdłuż ogromnego wodospadu i wielkiej jaskini.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Klan z Alaski: Sam w domu

Rodzina Brownów i ich siódemka dzieci żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

19:00

Obcy wewnątrz nas: Coś jest w moim moczu

Na nadgarstku dłoni mężczyzny pojawia się dziwna narośl. Pielęgniarka zauważa w moczu kawałki przypominające gałązki. Kobieta w ciąży zapada na chorobę o niecodziennych objawach.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

20:00

Zaplątani w survival: Mokradła Alligator Bayou, Luizjana

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

  Godziny emisji Zaplątani w survival

21:00

Strażnicy przyrody: Rozgrywka z aligatorem

Oficerowie Bordreau i Hannett składają wizytę mężczyźnie, który hoduje w domu aligatory. Biolodzy Mike i Brendan próbują złapać grzechotnika leśnego.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Na tropie wymarłych gatunków: Czarny wilk z Florydy

Forrest przeszukuje Florydę w poszukiwaniu czarnej pantery, której nigdy nie widziano w USA. Odkrycia na terenie stanu świadczą o tym, że obecność pantery to nie tylko pogłoska.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

23:00

Klan z Alaski: Wielkie plany, wielkie przygotowania

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

Reklama
00:00

Górskie potwory: Potwór z Grafton w hrabstwie Taylor

Po obejrzeniu nagrania, ekipa natychmiast wyrusza do Grafton, aby wytropić gigantyczną bestię. Czy zespół schwyta potwora?

  Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Ameba zjada mój mózg

Malutka dziewczynka wije się z bólu i jest na granicy śmierci. Neuropsychiatrze przestaje działać kilka wewnętrznych organów. Kobieta cierpi na tajemniczą infekcję mózgu.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ryzykowne przedsięwzięcie

Informacja o zmniejszonej liczebności połowowej zmusza kapitanów do podjęcia decyzji, czy łowią na prawie już bezrybnych łowiskach, czy płyną w nieznane na poszukiwania krabów.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Niebezpieczeństwo o świcie

Strażnik Albert Flores egzekwuje prawo gdy odkrywa nielegalne połowy krewetek. Strażnik Jayme Deschaaf upewnia się, że myśliwi przestrzegają praw związanych z migracją gołębi.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Walka o życie

Zespół weterynarzy robi wszystko, co tylko możliwe, aby uratować owczarka niemieckiego, któremu obroża wbiła się głęboko w ciało.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Świąteczne cuda

Doktor Jeff Young i jego zespół ratują życie tysięcy zwierząt w jednej z najbardziej ruchliwych klinik weterynaryjnych w USA.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

05:12

Szkoła przetrwania: Gruzja

Bear Grylls jest w górach Kaukazu w Gruzji. Jego pierwszym pojazdem podczas tej wyprawy jest skuter śnieżny, razem z którym zostaje zrzucony z helikoptera.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info