Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-03-20

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 8

Opowieści z centrum odbioru zwierząt na lotnisku Heathrow w Londynie. Tak ogromnej różnorodności gatunków, podróżujących po całym świecie, nie sposób spotkać nigdzie indziej.

Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla gwiazdy Internetu

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Kuchnia na drzewie

Na zamówienie rodziny producentów cukierków Pete konstruuje ukrytą w gałęziach drzewa kuchnię ze stali nierdzewnej. Ta kryjówka ma beczkowe sufity i sypialnię na strychu.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Trujące czekoladki

Weterynarz ratuje szczeniaka przed uśpieniem. Pies zjada pudełko trujących czekoladek z marihuaną i trafia na leczenie do kliniki weterynaryjnej.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
09:00

Trwa...  Dzikość Bliskiego Wschodu: Egipt

Rozległe i jałowe piaski Afryki Północnej to także miejsce, w którym powstał ekosystem pełen wyjątkowych zwierząt: od krokodyli zamieszkujących Nil po żmiję nosorogą.

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Mali domowi wandale

Oto niesforne zwierzęta, które sieją chaos i zniszczenie. Od psa, który nie pozwala wyjść do pracy opiekunce, po trzy kozy, uwielbiające chodzić po samochodzie właściciela.

  Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

Reklama
11:00

Obcy wewnątrz nas: Coś jest w moim moczu

Na nadgarstku dłoni mężczyzny pojawia się dziwna narośl. Pielęgniarka zauważa w moczu kawałki przypominające gałązki. Kobieta w ciąży zapada na chorobę o niecodziennych objawach.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Powrót z dziczy

Uczestnicy niezwykłej wyprawy na Alaskę spotykają się ponownie. Wspominają wspólną walką o przetrwanie i trudne chwile spędzone w skutej lodem, zaśnieżonej dziczy.

  Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem, odc. 7

Zespół pomaga choremu i rannemu psu, który cierpi na wiele problemów zdrowotnych. W schronisku zjawia się dawny wolontariusz, który pracował tu będąc na zwolnieniu warunkowym.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Głodny jak wilk

Galaxy rozpoznaje problemy kota Marleya, który nie tylko pozostawia za sobą krwawe żniwo, ale też z pasją niszczy wszystko w domu. Zobacz, jak metody Jacksona czynią cuda.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Houston: Walka o przetrwanie

Śledcza, Trischa Price, ratuje trzy konie, które były głodzone przez właściciela. Pracownicy HSPCA wydostają ze strychu kocięta. Znajdują też nowy dom dla trzech szczeniąt.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

Reklama
16:00

Projekt AKWARIUM: Niespodzianka dla komika

Komik Howie Mandel zgłasza się do ATM po kolejne akwarium! Tym razem ma być to prezent dla firmy jego menadżera. Ich akwarium bez wątpienia trzeba odnowić.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Pływając z rybami

W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Zaskoczenie

Hannett używa wszystkich swoich umiejętności, aby schwytać ranną gęś. Lucas ma do czynienia z przedawkowaniem narkotyków, a MacFadzen musi sobie poradzić z agresywnym jastrzębiem.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Kłopotliwe zwierzaki: Czworonożne łakomczuchy

Spotkanie z psem, który uwielbia lody oraz innym czworonożnym smakoszem, przysparzającym właścicielom sporo kłopotu. Poznamy też papugę, która klnie i rapuje.

  Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

20:00

Amba - rosyjski tygrys

Gordon Buchanan wyrusza w okolice Władywostoku, aby tropić potężne tygrysy syberyjskie. Spotyka też ludzi, którzy dzielą teren z tymi nieuchwytnymi zwierzętami.

  Godziny emisji Amba - rosyjski tygrys

21:00

Weterynarz w dziczy: Dzikie diabły tasmańskie

Tym razem Chris Brown jedzie na Tasmanię, aby leczyć zagrożone wyginięciem diabły tasmańskie chorujące na rzadki nowotwór. Później leczy także wombaty cierpiące na nużycę.

  Godziny emisji Weterynarz w dziczy

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Nareszcie wolne!

Tia staje przed największym wyzwaniem w życiu, gdy zostaje wezwana do kilku opuszczonych psów. Kiedy przybywa na miejsce, trafia na koszmar, jakiego jeszcze nie widziała.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

23:00

Afryka: kraina węży, odc. 1

Kurdt Greenwood przemierza najdziksze tereny RPA w poszukiwaniu 12 gatunków śmiertelnie niebezpiecznych węży. Chce pomóc ludziom lepiej zrozumieć te często nielubiane zwierzęta.

  Godziny emisji Afryka

Reklama
00:00

Strażnicy Teksasu: Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem

Teksańscy strażnicy łowieccy mają ręce pełne roboty. Czuwają nad bezpieczeństwem 27 milionowej populacji stanu Teksas oraz sprawują pieczę nad jego naturalnymi zasobami.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

01:00

Na tropie wymarłych gatunków: Olbrzym z Madagaskaru

Pachylemur był madagaskarskim gatunkiej lemura o rudej sierści, wielkością dorównujący ssakom naczelnym. Forrest przeczesuje dżunglę z nadzieją, że ten wymarły gatunek jednak żyje.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: False Pass

Kuter Time Bandit płynie w kierunku False Pass z zamiarem wyładunku połowu krabów. Silne sztormy utrudniają rejs. Czy rybacy dotrą do celu bezpiecznie?

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Intruzie, strzeż się!

Nowy kadet nieomal zostaje przejechany, a w Beaumont pojawia się uzbrojony intruz. Na Rio Grande, jeden ze strażników poszukuje nielegalnych sieci do chwytania ryb za skrzela.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Wyż demograficzny

Pracownicy SPCA mają pełne ręce roboty. Pomocy potrzebuje dzisiaj wiele chorych zwierząt m.in. kotka i jej nowonarodzone kocięta.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 8

Ośrodek Sapinok przeżywa baby boom! Na świat przyszło wiele maleństw, a wkrótce przybędzie ich jeszcze więcej. Czy ojcem wszystkich pociech jest dominujący samiec o imieniu C.I.D.?

  Godziny emisji Poznajcie orangutany

05:10

Szkoła przetrwania: Patagonia, część 1

Bear Grylls wyrusza w niebezpieczne i nieprzyjazne człowiekowi rejony Patagonii. Przeprawia się przez zamarznięte bagna i lodowate rzeki. W lasach bukowych szuka jedzenia.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info