Reklama

Logo National Geographic Wild National Geographic Wild program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-02-19

06:00

Polowanie na wodne potwory, odc. 4 - Łosoś gigant

serial przyrodniczy ( USA 2013 ) Czas: 60min.

Zeb Hogan wybiera się na Alaskę, by spotkać się z legendą - największym łososiem na świecie. Aby go schwytać, bohater programu musi stawić czoło dzikiej przyrodzie, lodowatym wodom i głodnym niedźwiedziom. Żyjące w tamtejszych rzekach różne gatunki łososi są ważne dla gospodarki całego regionu. Zarówno stali mieszkańcy, jak i urlopowicze są podekscytowani perspektywą migracji olbrzymich ryb w górę rzek. Da się zauważyć wpływ tego zjawiska przyrodniczego na miejscową sztukę, jedzenie, sport i...

Godziny emisji Polowanie na wodne potwory

07:00

Polowanie na wodne potwory, odc. 13 - Niebezpieczne antypody

serial przyrodniczy ( USA 2009 ) Czas: 55min.

Tajemnicze zniknięcie dorszy z wód rzeki Murray budzi wiele wątpliwości. Doktor Zeb Hogan rozpoczyna prywatne śledztwo wśród ekologów i wędkarzy, aby poznać przyczyny nagłego braku ryb.

Godziny emisji Polowanie na wodne potwory

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
08:00

Trwa...  Życie Wielkiej Rafy Koralowej, odc. 1

film dokumentalny Czas: 50min.

Wielka Rafa Koralowa jest obiektem zainteresowania tłumów turystów, którzy przyjeżdżają tu zimą. Humbaki przypływają do ciepłych, tropikalnych wód, by w nich rozmnożyć się.

Godziny emisji Życie Wielkiej Rafy Koralowej

09:00

Dzika Rosja, odc. 2 - Na wschód od Edenu

serial dokumentalny ( Holandia 2018 ) Czas: 59min.

Widzowie przekonają się, co łączy oddalone od siebie o tysiące kilometrów Morze Kaspijskie i jezioro Bajkał. Odpowiedź brzmi: wielka różnorodność występujących w ich okolicach gatunków.

  Godziny emisji Dzika Rosja

Reklama
10:00

Węże w mieście, odc. 5 - Potwór pod łóżkiem

serial dokumentalny Czas: 45min.

Czwarta odsłona programu, który łączy w sobie konwencję dokumentu i reality show, a koncentruje się na codziennym życiu łowców węży: Simona oraz Siouxie, zamieszkujących nadmorski Durban w RPA. Latem wysoka temperatura i wilgotność sprawiają, że w środku aglomeracji pojawiają się niechciani goście - węże, które często są jadowite i niebezpieczne. Simon i Siouxie tropią gady, wyłapują, a następnie wypuszczają je w miejscach znajdujących się z dala od siedlisk ludzkich.

  Godziny emisji Węże w mieście

11:00

Zabójcze węże, odc. 4 - Półwysep Arabski

serial dokumentalny Czas: 50min.

Przetrwanie na gorących pustyniach Omanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest wyzwaniem. Dla jadowitych węży te miejsca stanowią wymarzony dom.

  Godziny emisji Zabójcze węże

12:00

Nadciąga wielka woda, odc. 1 - Pierwsza kropla

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 46min.

Woda zalewa piasek. Rozpoczyna się eksplozja nowego życia. Delta Okawango przemienia się w cudowną krainę pełną wody.

  Godziny emisji Nadciąga wielka woda

13:00

Królowa tygrysów

film dokumentalny Czas: 60min.

Spotkanie z indyjską tygrysicą Machli i jej potomstwem żyjącymi w Parku Narodowym Ranthambore w Indiach.

  Godziny emisji Królowa tygrysów

14:00

Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc. 2 - Kostaryka

serial przyrodniczy ( USA 2008 ) Czas: 60min.

W tym odcinku dwanaście najniebezpieczniejszych zwierząt Kostaryki, a wśród nich zamieszkujące morskie głębiny dwumetrowe kałamarnice Humboldta, największe węże świata anakondy, a także żmije żararaki, na których śmiertelne ukąszenie nie ma odtrutki. Oprócz tego jadowite skorpiony, jaszczurki i pająki i inne dysponujące groźnym arsenałem środkowoamerykańskie drapieżniki.

  Godziny emisji Najgroźniejsze zwierzęta świata

Reklama
15:00

Walki zwierząt, odc. 3 - Rywalizacja

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 59min.

Na całym świecie przedstawiciele różnych gatunków toczą brutalne boje, których stawką jest przetrwanie. Od słoni, które biją się o grupę samic, po ostateczną rozgrywkę między stadem lwów a głodnymi hienami - oto bezwzględni zabójcy walczący o jedzenie, terytorium i prawo do rozmnażania się. W dzisiejszym odcinku zobaczymy najbardziej nieustraszone zwierzęta naszej planecie, które prezentują swoje umiejętności walki w śmiertelnych zwarciach.

  Godziny emisji Walki zwierząt

16:00

Weterynarz z Hawajów, odc. 3 - Pacjent, który pokazuje różki

film dokumentalny ( USA 2018 ) Czas: 59min.

Doktor Bottoms bada 169 cielnych krów na farmie mlecznej na Kauai. Następnie przeprowadza zabieg kastracji konia i przycina rogi kozłowi.

  Godziny emisji Weterynarz z Hawajów

17:00

Niezwykły dr Pol, odc. 8 - Psi ostry dyżur

serial dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 58min.

Szpital wypełnia chmara psów. Pierwszy pacjent najadł się kurzych kości. Inny ma kleszcze, a jeszcze kolejny ma za sobą trudną potyczkę z ursonem.

  Godziny emisji Niezwykły dr Pol

18:00

Dzika Rosja, odc. 4 - Ukryte królestwo

serial dokumentalny ( Holandia 2018 ) Czas: 45min.

Na północnym wschodzie Rosji znajdują się góry porośnięte tajgą. W tej niezwykłej krainie można spotkać zwierzęta, które doskonale przystosowały się do surowych warunków życia zarówno zimą, jak i latem. Dalej na południe ciągną się setki kilometrów kwadratowych wilgotnych lasów strefy umiarkowanej. Rejon ten uważany jest za jedną z ostatnich tak rozległych enklaw dzikiej przyrody.

  Godziny emisji Dzika Rosja

19:00

Dzika Rosja, odc. 4 - Arktyka

serial dokumentalny ( Niemcy 2009 ) Czas: 60min.

Rosyjska część ogromnego lądolodu regularnie kurczy się i rozrasta. Wraz z nastaniem zimy obszar Arktyki zwiększa się i dochodzi do rozmiarów przekraczających dwa razy powierzchnię Australii. W panujących tu trudnych warunkach doskonale radzą sobie m.in. niedźwiedzie polarne, renifery, piżmowoły, rosomaki, morsy, nurzyki polarne i gęsi śnieżne. Badacze przybywają w te rejony nie tylko, aby przyjrzeć się ich walce o przetrwanie, ale by obserwować też niezwykle piękne zjawisko zorzy polarnej.

  Godziny emisji Dzika Rosja

20:00

Dzika Rosja, odc. 5 - Tajemniczy las

serial dokumentalny ( Niemcy 2009 ) Czas: 60min.

Na dalekim wschodzie Rosji leży kraina nazywana Krajem Ussuryjskim. Na rozległym, pokrytym licznymi lasami, obszarze zamieszkuje wiele gatunków zwierząt. O przetrwanie walczą tutaj m.in. niedźwiedzie tybetańskie, tygrysy syberyjskie, jelenie wschodnie, wrony wielkodziobe i orły bieliki. Także wodne tereny tej części Syberii pełne są życia. Ciepły morski prąd cuszimski pozwala doskonale rozwijać się m.in. ośmiornicy o zmieniających się barwach, żółwiakom chińskim i żmijogłowom.

  Godziny emisji Dzika Rosja

21:00

Dzika Rosja, odc. 6 - Pierwotne lasy

serial dokumentalny ( Niemcy 2009 ) Czas: 60min.

Głównym elementem ciągnącego się na długości ponad dwóch tysięcy kilometrów pasma gór są gęste lasy. Wśród rosnących tutaj europejskich i azjatyckich gatunków drzew liściastych i iglastych żyją rozmaite zwierzęta. Ural stanowi dom m.in. dla łosi, niedźwiedzi brunatnych, reniferów, rosomaków czy nieznanych nigdzie indziej wychucholi rosyjskich. Cała fauna i flora przystosowała się do trwających od listopada do kwietnia mrozów, którym często towarzyszą obfite opady śniegu.

  Godziny emisji Dzika Rosja

22:00

Tygrys w opałach

film dokumentalny ( RPA 2015 ) Czas: 59min.

Ten dokument przedstawia historię młodego tygrysa indyjskiego imieniem Kumal i jego niezwykłą drogę do dorosłości. Musi on opuścić terytorium należące do ojca, by poszukać nowego domu, gdzie założy nowe stado. Podróż ta nie będzie łatwa, Kumal stawi czoła wielu przeciwnościom, począwszy do trudności z polowaniem, na nękaniu ze strony lokalnych mieszkańców pobliskich wsi kończąc. Tygrys stanie na granicy głodu, musi też szybko zaadoptować się do nowych warunków.

  Godziny emisji Tygrys w opałach

Reklama
23:00

Dzikie Indie, odc. 2 - Dżungla pełna tygrysów

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 60min.

W dżunglach Indii trwa zażarta walka o przetrwanie. Zamieszkujące te obszary zwierzęta stosują różne metody, aby zdobyć pożywienie, wodę i znaleźć sobie odpowiednie miejsce do bytowania. Szczególnie dobrze w tych warunkach radzą sobie tygrysy bengalskie i cyjony.

Reżyseria: Duncan Chard

  Godziny emisji Dzikie Indie

00:00

Lamparcie skały

film dokumentalny ( Austria 2017 ) Czas: 45min.

Lamparty z północno-zachodnich Indii mają nietypowe zwyczaje. Widzowie poznają je bliżej, śledząc losy Neelam, która wychowuje trzy niesforne lamparciątka.

  Godziny emisji Lamparcie skały

01:00

Polowanie na ludożerców, odc. 2 - Zabójcze lamparty

serial przyrodniczy Czas: 60min.

Kolejnym celem Gordona Buchanana zostają zamieszkujące Indie lamparty. W rejonie Bombaju stworzenia te żyją bardzo blisko ludzi, co często prowadzi do tragicznych ataków na człowieka. Filmowiec stara się znaleźć odpowiedź na pytanie, co przyciąga tego drapieżnika do polowania na ludzkie mięso.

  Godziny emisji Polowanie na ludożerców

02:00

Walki zwierząt, odc. 3 - Rywalizacja

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 45min.

Na całym świecie przedstawiciele różnych gatunków toczą brutalne boje, których stawką jest przetrwanie. Od słoni, które biją się o grupę samic, po ostateczną rozgrywkę między stadem lwów a głodnymi hienami - oto bezwzględni zabójcy walczący o jedzenie, terytorium i prawo do rozmnażania się. W dzisiejszym odcinku zobaczymy najbardziej nieustraszone zwierzęta naszej planecie, które prezentują swoje umiejętności walki w śmiertelnych zwarciach.

  Godziny emisji Walki zwierząt

03:00

Dzika Rosja, odc. 4 - Arktyka

serial dokumentalny ( Niemcy 2009 ) Czas: 60min.

Rosyjska część ogromnego lądolodu regularnie kurczy się i rozrasta. Wraz z nastaniem zimy obszar Arktyki zwiększa się i dochodzi do rozmiarów przekraczających dwa razy powierzchnię Australii. W panujących tu trudnych warunkach doskonale radzą sobie m.in. niedźwiedzie polarne, renifery, piżmowoły, rosomaki, morsy, nurzyki polarne i gęsi śnieżne. Badacze przybywają w te rejony nie tylko, aby przyjrzeć się ich walce o przetrwanie, ale by obserwować też niezwykle piękne zjawisko zorzy polarnej.

  Godziny emisji Dzika Rosja

04:00

Dzika Rosja, odc. 5 - Tajemniczy las

serial dokumentalny ( Niemcy 2009 ) Czas: 60min.

Na dalekim wschodzie Rosji leży kraina nazywana Krajem Ussuryjskim. Na rozległym, pokrytym licznymi lasami, obszarze zamieszkuje wiele gatunków zwierząt. O przetrwanie walczą tutaj m.in. niedźwiedzie tybetańskie, tygrysy syberyjskie, jelenie wschodnie, wrony wielkodziobe i orły bieliki. Także wodne tereny tej części Syberii pełne są życia. Ciepły morski prąd cuszimski pozwala doskonale rozwijać się m.in. ośmiornicy o zmieniających się barwach, żółwiakom chińskim i żmijogłowom.

  Godziny emisji Dzika Rosja

05:00

Dzika Rosja, odc. 6 - Pierwotne lasy

serial dokumentalny ( Niemcy 2009 ) Czas: 60min.

Głównym elementem ciągnącego się na długości ponad dwóch tysięcy kilometrów pasma gór są gęste lasy. Wśród rosnących tutaj europejskich i azjatyckich gatunków drzew liściastych i iglastych żyją rozmaite zwierzęta. Ural stanowi dom m.in. dla łosi, niedźwiedzi brunatnych, reniferów, rosomaków czy nieznanych nigdzie indziej wychucholi rosyjskich. Cała fauna i flora przystosowała się do trwających od listopada do kwietnia mrozów, którym często towarzyszą obfite opady śniegu.

  Godziny emisji Dzika Rosja

O programie TV stacji National Geographic Wild

Na stronie stacji telewizyjnej National Geographic Wild umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla National Geographic Wild. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału National Geographic Wild można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV National Geographic Wild umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji National Geographic Wild. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w National Geographic Wild

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info